PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

B3HZ@D
09-02-2009, 16:27
چه اروری میده؟
یعنی بازی اجرا نمیشه؟
روی خود این نرم افزار یک لانچر داره...باید با اون اجرا بشه

سرور همتون
09-02-2009, 19:29
سلام بچه ها
من تو اون کلیسا که باید 3 تا چرخ دنده رنگی رو بچرخونیم گیر کردم ، ببینید اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

لطفا یه عکس از نحوه قرار گیری چرخ ها بذارید .

Maggy_P
10-02-2009, 10:12
سلام بچه ها
من تو اون کلیسا که باید 3 تا چرخ دنده رنگی رو بچرخونیم گیر کردم ، ببینید اینجا :

لطفا یه عکس از نحوه قرار گیری چرخ ها بذارید .

قرمز : يك بار به سمت راست
سبز : سه بار به سمت راست
آبي : يك بار به سمت راست

شـیـفــو
11-02-2009, 07:00
تو این جا گیر کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قلعه رو خراب کردم ، اون کشیش سیاه پوش هارو هم کشتم حالا برای باز کردن این در نمی دونم چیکار باید بکنم .

Ar@m
11-02-2009, 10:34
اي بابا ديگه زشته آدم اينجا گير كنه! همون طبقه ي پايين يه قاب همين شكلي هستش كه بايد شمشيرشو اينجا بذاري يعني جابجا كن شمشيرا رو

شـیـفــو
12-02-2009, 12:21
آرم جان چرا اینقدر با بی حوصلگی جواب می دی ، خوب من ایکار رو می کنم اما باز نمیشه شمشیر رو میزاره رو در بعد که می زنم باز کنه شمشیر رو برش می داره ، الان 12 بار اینکار رو کردم 12 تا شمشیر دارم . یعنی هربار که اینکار رو می کنم یه شمشیر بهم اضافه میشه !

شـیـفــو
12-02-2009, 14:19
بالاخره ردش کردم . باید جای شمشیر طلائی رو با نقره ای عوض می کردم . آرم ممنونم از راهنمائیت . فقط الان 14 تا شمشیر دارم 10 تا نقره ای و 4 تا طلائی ، اگه به درد نمی خورند پاکشون کنم ؟
حالا رسیدم به اینجا نمی دونم چیکار باید بکنم :

تمام کشیش ها + لباس قرمز پوش رو کشتم اما اینجا نمی دونم باید کجا برم ، ته همیجا که عکسش رو گذاشتم یه اتاقه که توش چیزی نیست . برگشتم هم بازم درها بسته بودند .

maxeemo
12-02-2009, 14:31
سلام. اجازه... :20:

آرم جان چرا اینقدر با بی حوصلگی جواب می دی ، خوب من ایکار رو می کنم اما باز نمیشه شمشیر رو میزاره رو در بعد که می زنم باز کنه شمشیر رو برش می داره ، الان 12 بار اینکار رو کردم 12 تا شمشیر دارم . یعنی هربار که اینکار رو می کنم یه شمشیر بهم اضافه میشه !

Ar@m عزیز کاملا درست گفته. باید جای شمشیرها عوض بشه؛ نقره ای تو قاب نقره ای و طلایی تو قاب طلایی. این که شما الان 12 تا شمشیر داری، فقط می تونه اشکال نرم افزاری بازی باشه. که البته عجیبه. تا حالا همچین موردی رو من یکی نه شنیدم و نه دیدم. احیانا شما از trainer استفاده نمی کنی؟

بالاخره ردش کردم . باید جای شمشیر طلائی رو با نقره ای عوض می کردم . آرم ممنونم از راهنمائیت . فقط الان 14 تا شمشیر دارم 10 تا نقره ای و 4 تا طلائی ، اگه به درد نمی خورند پاکشون کنم ؟
حالا رسیدم به اینجا نمی دونم چیکار باید بکنم :

تمام کشیش ها + لباس قرمز پوش رو کشتم اما اینجا نمی دونم باید کجا برم ، ته همیجا که عکسش رو گذاشتم یه اتاقه که توش چیزی نیست . برگشتم هم بازم درها بسته بودند .

برید داخل اتاق کوچیکی که پایین وجود داره. به اشلی فرمان بدید تا روی یکی از پدال های بزرگ بایسته، خودتون هم برید روی اون یکی. بقیش فکر می کنم مشخصه... شمشیر ها رو هم حذف کنید.

:10:

:40::40::40::40::40:

Ar@m
12-02-2009, 16:03
مسئله بي حوصلگي نيست لذت يه بازي خوب وفتي كشف مي شه كه تا مي توني براي حل معماهاش به خودت تكيه كني البته شما بازيت مشكل داشت عذرت قابل قبوله ولي صد در صد داري از ترينر استفاده مي كني !
12 تا شمشير!!! به!

شـیـفــو
13-02-2009, 00:43
خیلی ممنون از پاسخ هاتون ، خیلی ممنون . نه ترینرش رو دنبالش یه بار گشتم اما پیدا نکردم . ببینم این شمشیر اضافه ها رو میشه فروخت ؟
این هم که میگید "لذت يه بازي خوب وفتي كشف مي شه كه تا مي توني براي حل معماهاش به خودت تكيه كني" کاملا درسته اما من مانیتورم رو تاریکترین حالت گذاشتم (به خاطر ضعیف بودم چشمام) ، این بازی هم نمی دونم چرا همش تو شب هست واسه همین وقتی دنبال چیزی بگردم یه کم اعصابم خورد بشه دیگه سر درد می گیرم :)
بازیم هم مشکل داره ، آخه ورژن فارسیه ، زیرنویس شده هست ، مثلا به جای Lion بعض موقع ها مکس پین میاد فقط تو فیلم های بازی همیشه خود Lion میاد ، یا لباس اشلی تو بازی سفیده و موهاش بسته هست اما تو فیلم هاش اشلی لباس قهوه ای داره و موهاش باز هست . بعضی موقع ها هم لیئون لباس پلیس میپوشه !

Snagilt 9 رو نصب کردم ، دکمه پرین اسکرین رو که می زنم از بازی میاد بیرون بعد عکس میگیره ، یعنی منظورم اینه نمی تونم راحت از بازی عکس بگیرم ، وگرنه از همه حالتش هاش عکس می زاشتم . همین عکس رو هم با بدبختی گرفتم .

خلاصه از راهنماییاتون خیلی ممنونم ، خیلی خوب کمک می کنید .
راستی میشه اصلحه های بازی رو عوض کرد ؟ مثل جی تی ای ؟

سرور همتون
13-02-2009, 04:36
مال منم همینطوریه ، جای این پسر خوشگله توش کارل جانسون بود . همش هی گیر میکرد ، مال شرکت "نوین پندار" هم بود . روش بعضی از دیوارها هم نوشته بود "نوین پندار" . واقعا این شرکت های ایرانی هم شورش رو دراوردن ، یه بازی دوبله یا زیرنویس می کنن توش رو با عقده پر آرم خودشون میکنند .

Ar@m
13-02-2009, 13:26
خیلی ممنون از پاسخ هاتون ، خیلی ممنون . نه ترینرش رو دنبالش یه بار گشتم اما پیدا نکردم . ببینم این شمشیر اضافه ها رو میشه فروخت ؟
من كه تا حالا يه دونشم نداشتم كه بفروشم تو مي توني امتحان كني!

این هم که میگید "لذت يه بازي خوب وفتي كشف مي شه كه تا مي توني براي حل معماهاش به خودت تكيه كني" کاملا درسته اما من مانیتورم رو تاریکترین حالت گذاشتم (به خاطر ضعیف بودم چشمام) ، این بازی هم نمی دونم چرا همش تو شب هست واسه همین وقتی دنبال چیزی بگردم یه کم اعصابم خورد بشه دیگه سر درد می گیرم :)
تقريبا تمام بازي توي يه فضاي تاريك و كم نوره بهتره يه فكري به حالش بكني فكر كنم با نرم افزارهاي تنظيم مانيتور خيلي كارت راحتتر بشه بدون كم كردن نور اون حالت ضرباندار از مانيتور گرفته مي شه

مثل جي تي اي يعني چي؟
يعني منظورت اينه همين بلايي كه سر لئون و مكس پين اومده (!) سر اسلحه هاشون بياد؟ نفهميدم!

مال منم همینطوریه ، جای این پسر خوشگله توش کارل جانسون بود . همش هی گیر میکرد ، مال شرکت "نوین پندار" هم بود . روش بعضی از دیوارها هم نوشته بود "نوین پندار" . واقعا این شرکت های ایرانی هم شورش رو دراوردن ، یه بازی دوبله یا زیرنویس می کنن توش رو با عقده پر آرم خودشون میکنند .
آره بابا خاك بر سرشون!

tekken god
13-02-2009, 14:35
مثل جي تي اي يعني چي؟
يعني منظورت اينه همين بلايي كه سر لئون و مكس پين اومده (!) سر اسلحه هاشون بياد؟ نفهميدم!

سلام
من مظورشون رو فهمیدم چون خودم تو جی تی ای زیاد اسلحه عوض می کنم .
منظورشون اینه که یه اسلحه که یه نفر با یه برنامه ساخته رو دانلود کنیم بعد با یه اسلحه دیگه عوضش کنیم .
مثلاً یه ماشین کانز که تو کانتر هست دانلود کنیم بریزیم تو اویل 4 به جای شات گان .
مثل ماشینای جی تی ای که با زنرا مدلر می سازن و ما جایگزین می کنیم .
خودم در این باره نه چیزی شنیدم و نه خوندم و نه دیدم .
نمیدونم دیگه بقیّه مثل آرام جان دیدن یا نه !
خدا نگهدار تا 10 سال دیگه !

شـیـفــو
14-02-2009, 02:16
مال منم همینطوریه ، جای این پسر خوشگله توش کارل جانسون بود .

منظورت از کارل جانسون همون شخصیت سان آندریاسه دیگه ؟

---------

راستی من پدرخوانده فارسی محصول شرکت دارینوس رو که می خواستم نصب کنم ، در موقع کپی کردن فایلها روی سیستم و نصب کردن ، یکسری از محصولاتش رو نشون می داد ، بین اینها چندتا محصول بود به نام "مدساز" که برای بازی های : مدال افتخار ، جنگ جهانی 1-2-3 ، مکس پین و رزیدنت اویل 3-4 بودن . نمی دونم مدساز چیه اما واسه جی تی ای وقتی میگیم مد یعنی یکسری فایل و مکمل اضافه برای تغییر دادن جی تی ای ، حالا اگه منظور از این مدساز همون مد باشه ، خب یهنی با اون برنامه میشه تو اصلحه ها و لباس ها تغییر ایجاد کرد ، مثلا همین نوین پندار که "سرور همتون" میکن رو دیوار بازی نوشته بود "نوین پندار" پس حتما میشه تو اصلحه ها هم تغییر داد .
البته من که هنوز چیز زیادی از این بازی نمی دونم اما خب گفتم شاید کسی دنبالش بره :)

hosseinboss
14-02-2009, 02:41
با سلام خدمت دوستان
من اخیرا این بازی رو خریدم حدود 2 سال قبل روی ps2 بازی رو تموم کردم اما با pc مشکل دارم
1. مشکل اول من توی کنترل بازی هست که فقط با صفحه کلید امکان پذیره
2. ومشکل دوم با گرافیک بازی هست که از مدل ps2 بسیار پایین تره
اگه راه حل ویا patch برای برطرف شدن این مشکلات دارین حتما بگذارید.
باتشکر

B3HZ@D
14-02-2009, 02:55
برای کنترل با ماوس یک فایل اومده بود که چند صفحه قبل گذاشتم
گرافیک بد بازی هم بخاطر پورت بد این بازیه...
من هم نمیدونم چرا اینقدر تفاوت گرافیکی بین نسخه pc و ps2 هست!

شـیـفــو
15-02-2009, 06:22
این بازی چند مرحله داره ؟
من الان رسیدم به اونجا که "اشلی رو می برن تو یه معدن و سالادز هیولا میشه ، اونم کشتم . اشلی رو زندانی می کنن و برای باز کردنش نیاز به یه چیپی داره که به بدن یه مومیایی خاردار وصله ، چیپ رو گرفتم و اشلی رو آزاد کردم"
خدا کنه تازه وسطاش باشه !
راستی کسی تو اینجا مجله دوست نوجوان می خره ؟

Ar@m
15-02-2009, 13:54
این بازی چند مرحله داره ؟
من الان رسیدم به اونجا که "اشلی رو می برن تو یه معدن و سالادز هیولا میشه ، اونم کشتم . اشلی رو زندانی می کنن و برای باز کردنش نیاز به یه چیپی داره که به بدن یه مومیایی خاردار وصله ، چیپ رو گرفتم و اشلی رو آزاد کردم"
خدا کنه تازه وسطاش باشه !
راستی کسی تو اینجا مجله دوست نوجوان می خره ؟

خب مي شه گفت سه چهارم بازي رو رفتي

bia4beat
15-02-2009, 18:29
سلام دوستان من يك سوال داشتم
من بازي رو نمي تونم 100درصد كامل كنم
حتي باز ي رو با 2ساعت و نيم تمام كردم تمام جواهرات رو جمع كردم معموريتهاي ابي رو تمام كردم با كماندوها 5 ستاره شدم ولي درصد پاياني بازي هميشه رويه 30 يا بالا يا پايين تر بوده اگه كمك كنيد ممنون .

tekken god
15-02-2009, 21:55
با سلام خدمت دوستان
من اخیرا این بازی رو خریدم حدود 2 سال قبل روی ps2 بازی رو تموم کردم اما با pc مشکل دارم
1. مشکل اول من توی کنترل بازی هست که فقط با صفحه کلید امکان پذیره
2. ومشکل دوم با گرافیک بازی هست که از مدل ps2 بسیار پایین تره
اگه راه حل ویا patch برای برطرف شدن این مشکلات دارین حتما بگذارید.
باتشکر

1- با گیم پد هم امکان پذیره که با گیم پد از نظر من از همه راحت تره .

گرافیک بد بازی هم بخاطر پورت بد این بازیه...
من هم نمیدونم چرا اینقدر تفاوت گرافیکی بین نسخه pc و ps2 هست!

2- گرافیک این بازی کجاش از ps2 بد تره ؟
من که اصلاً از گرافیک ps2 خوشم نیومد بازی تار بود ولی اینجا (pc) مشکل تاری رفته شما دقّت کنی متوجّه می شی .
یکی از راه های فهمیدن این مسئله اینه که وقتی یه تیری رو از رو زمین بر می داری و میاد که بردارم یا نه اونجا خیلی خوب کیفیّت رو میشه مقایسه کرد و دید که در ps2 کیفیّّتش پایینه .

راستی Resident Evil 4 برای psp نیست ؟
من که خیلی دنبالشم یا حتّی یه اویل شبیه اویل 4 ؟
تو پی اس پی خیلی حال میده اینو مطمئنّم .
خدانگهدار

Javadgenral
15-02-2009, 22:08
بچه ها من بازی را تمام کردم هرجا مشکل داشتید تو پست خوصوصی بهم بگید

Aseman e ghermez 2
15-02-2009, 22:32
بچه ها من بازی را تمام کردم هرجا مشکل داشتید تو پست خوصوصی بهم بگید
فک کنم همه تمومیدنش :46:
اخه بازی به این اسونی(از نظر معمای) کی مشکل پید میکنه البته یه قسمت بود که بطری رو باید میزدیم یه دوساعتی داشتم مرحله رو دور میزدم:31:بازی باحالی بود یادش بخیر اون موقع که تازه اومده بود فک و فامیل به هم پز میدادن که من re4 رو خریدم و فلان زود گذشت:20::23:چند باری تموم کردم هی لباس ازاد کردم و تفنگ :46::wub:

شـیـفــو
16-02-2009, 22:53
سلام دوستان
عجب بازی توپیه ، تو مجله دوست نوجوانان (یادم نیست کدوم شمارش) نوشته بود : اویل5 مافیا2 GTA4 و چندتا دیگه قطعا از رقیبهای سرسخت یکدیگر 2008-2009 هستند .
خب بگذریم
اینبار تو جنگ با "کراوزر" موندم . هرچی می زنمش اینگار نه اینگار . حتی 5 تا با آرپیچی زدمش اما نمی میره .

منظورم قسمت آخر جنگ با کراوزر هست . خیلی جونش زیاده تازه هرکدوم از ضربه هاش نصف جون لیئو رو میگیره . اگه راهی برای دور زدنش یا ... هست بگید .

KAKAESI
17-02-2009, 02:32
لطفا اگه میشه درمورد این وسایل توضیح بدید .

bia4beat
17-02-2009, 04:13
حتي باز ي رو با 2ساعت و نيم تمام كردم تمام جواهرات رو جمع كردم معموريتهاي ابي رو تمام كردم با كماندوها 5 ستاره شدم ولي درصد پاياني بازي هميشه رويه 30 يا بالا يا پايين تر بوده اگه كمك كنيد ممنون .

tekken god
17-02-2009, 22:43
سلام دوستان
عجب بازی توپیه ، تو مجله دوست نوجوانان (یادم نیست کدوم شمارش) نوشته بود : اویل5 مافیا2 gta4 و چندتا دیگه قطعا از رقیبهای سرسخت یکدیگر 2008-2009 هستند .
خب بگذریم
اینبار تو جنگ با "کراوزر" موندم . هرچی می زنمش اینگار نه اینگار . حتی 5 تا با آرپیچی زدمش اما نمی میره .

منظورم قسمت آخر جنگ با کراوزر هست . خیلی جونش زیاده تازه هرکدوم از ضربه هاش نصف جون لیئو رو میگیره . اگه راهی برای دور زدنش یا ... هست بگید .
با چاقو کلّی از جونش میره فقط باید سریع عکس العمل نشون بدی چاقو رو نگه دار تا اومد جلو خواست حمله کنه بهش اهمیّّت نده چاقو بزن هیچّیت نمیشه .

راستش چون این بازی از نظر من خسته کننده است دو تا از مراحل اظافی یعنی اونجایی که با 5 نفر باید 5 ستاره بشی و با لباس سیاه ایدا بری رو نرفتم و نمیدونم مشکلتون از کجاست .
خدانگهدار

Ar@m
17-02-2009, 22:45
سلام دوستان
عجب بازی توپیه ، تو مجله دوست نوجوانان (یادم نیست کدوم شمارش) نوشته بود : اویل5 مافیا2 gta4 و چندتا دیگه قطعا از رقیبهای سرسخت یکدیگر 2008-2009 هستند .
خب بگذریم

با چاقو بزنش خیلی بهش حساسه

خب اون اسپری سفید سلامتی کامل رو برمی گردونه
اون سه رنگه هم همونکارو می کنه تخم طلایی هم همینطور
قهوه ایه 3 تا اضافه می کنه
گیاه زرد تنهایی به هیچ دردی نمی خوره اما در ترکیب با سبز میزان کل سلامتت رو زیاد می کنه مثلا دو تا خونه رو می کنه سه تا
قرمزم تنهایی هیچی همین!

اگه درست یادم باشه همه ی زامبی ها رو هم باید بکشی

KAKAESI
18-02-2009, 10:29
ممنونم دوستان
چشم چی ؟ اینو از اون غول تشن ریشو گرفتم . اگه میشه راجع اونم بگید .

Maggy_P
18-02-2009, 10:31
ممنونم دوستان
چشم چی ؟ اینو از اون غول تشن ریشو گرفتم . اگه میشه راجع اونم بگید .

اون چيز خاصي نيست فقط باهاش دروازه ي ورودي به محوطه ي قصر رو باز ميكنه ;)

شـیـفــو
18-02-2009, 12:49
فوق العاده عالی بود
بهترین حالت ، بهترین داستان ؛ بهترین قیافه ها ، بهترین ...
محشر بود
حرف نداشتن

حیف ، بالاخره تمومش کردم ، به نظرم بهنرین بازی ای بود که می شد با سیستم 2005 من انجامش داد . خـــیــلــی بـــاحـــال بود .

راستی الان که بازی رو تموم کردم یک گزینه دیگه هم به منو اضافه شده ، اون واسه چیه ؟ Extras
رفتم توش اولین گزینه رو انتخاب کردم بازی رو از دید "آدا" نشون می داد . یعنی دوباره با آدا باید تا آخر بازی بریم ؟
بقیه گزینه ها هم مثل همین هستند ؟

اینقدر ازش تو مدرسه تعریف کردم ، همه خاطرخواش شدن ، تا الان به 7 نفر دادم نصبش کنن ، همشون هم راضین و اوناهم هروقت منو میبینن میگن :"عجب بازی مشتی ای هست."

فقط تنها مشکلی که داره کرکش هست ، همین .
از همه دوستان هم ممنونم که به آخر رسوندن بازی بهم کمک کردن .

و در آخر ، حالا که بازی رو تموم کردم دیدم انیمیشنش هیچ ربطی به بازیش نداشت .

Aseman e ghermez 2
18-02-2009, 14:50
فوق العاده عالی بود
بهترین حالت ، بهترین داستان ؛ بهترین قیافه ها ، بهترین ...
محشر بود
حرف نداشتن

حیف ، بالاخره تمومش کردم ، به نظرم بهنرین بازی ای بود که می شد با سیستم 2005 من انجامش داد . خـــیــلــی بـــاحـــال بود .

راستی الان که بازی رو تموم کردم یک گزینه دیگه هم به منو اضافه شده ، اون واسه چیه ؟ extras
رفتم توش اولین گزینه رو انتخاب کردم بازی رو از دید "آدا" نشون می داد . یعنی دوباره با آدا باید تا آخر بازی بریم ؟
بقیه گزینه ها هم مثل همین هستند ؟

اینقدر ازش تو مدرسه تعریف کردم ، همه خاطرخواش شدن ، تا الان به 7 نفر دادم نصبش کنن ، همشون هم راضین و اوناهم هروقت منو میبینن میگن :"عجب بازی مشتی ای هست."

فقط تنها مشکلی که داره کرکش هست ، همین .
از همه دوستان هم ممنونم که به آخر رسوندن بازی بهم کمک کردن .
اون گزینه ها متفاوت یکیش تو خط داستانی از دید ادا هست یکی دیگه هم با دید ادا و بعدیش به صورت امتیازیه شما باید زامبی با هر کاراکتری که میخواید له کنید:31:

شـیـفــو
19-02-2009, 05:54
این هم به خاطر ارادتی که تو این چند روزه نسبت به بازی اویل پیدا کردم :

یک والپیپر مشتی با دوکیفیت :

دانلود والپیپر با حجم 1 مگابایت با رزولشن 4002 در 2158 ، فوق العاده با کیفیت ، لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود والپیپر با حجم 3.85 مگابایت با رزولشن 4002 در 2158 ، فوق العاده با کیفیت ، لینک مستقیم :

فرق زیادی با هم ندارند ، اما دومیه کیفیتش بیشتره ، حتی اون کم حجم رو مانیتورهای 17 با رزولشن 1024 در 980 هم جواب میده .
با مانیترهای Width قشنگتر میشه .
نظرتون رو راجعش حتما بگید ، سر درست کردنش پدرم در اومد ، البته درسته که 3 تا از عکس هاش آماده بودند اما اون دوتای دیگه و بقیش طاقت فرسا بود .
اگه از این خوشتون اومد یک اسکرین سرور هم درست می کنم می ذارم .

tekken god
19-02-2009, 16:29
خب اون اسپری سفید سلامتی کامل رو برمی گردونه
اون سه رنگه هم همونکارو می کنه تخم طلایی هم همینطور
قهوه ایه 3 تا اضافه می کنه
گیاه زرد تنهایی به هیچ دردی نمی خوره اما در ترکیب با سبز میزان کل سلامتت رو زیاد می کنه مثلا دو تا خونه رو می کنه سه تا
قرمزم تنهایی هیچی همین!

سلام آرام جان
باور کن قاطی کردم خودمم نمیدونم چرا چیزی ننوشتم حتماً یادم رفته کلّی خندیدم نقل قول کردم اون وقت هیچّی ننوشتم !
ببخشید kakaesi جان
و آرام جان ممنون
خدانگهدار

resident_evil
19-02-2009, 16:37
اون آقاي mgs اون وسط چي كار ميكنه !!!

Aseman e ghermez 2
19-02-2009, 18:17
ای بابا به عکس خانوادگی مردم چی کار داری؟:31:
اتفاقا منم میخواستم بپرسم !:31:

EASPORTS-FIFA
19-02-2009, 19:00
و در آخر ، حالا که بازی رو تموم کردم دیدم انیمیشنش هیچ ربطی به بازیش نداشت .
کودوم انیمیشن ها منظورته؟

resident_evil
19-02-2009, 19:06

فكر كنم منظورش Resident evil Degenration باشه !!!

شـیـفــو
20-02-2009, 05:03
سلام بچه ها

برای ساختش دنبال کاراکترهای بازی خیلی گشتم اما جز شخصیت های اویل 5 ، از 4 عکس با کیفیتی پیدا نکردم واسه همین گفتم این 3 تا هم غنیمتن ، اون 2 تا عکس رو هم از لیئون از یک عکس دیگه جدا کردم ( سر اینکار پوستم کنده شد ) . حالا اینا زیاد مهم نیستند ، مهم اینه که یه والپیپر از اویل شد دیگه :) ( البته به جز اون وسطیه )

آقای Resident_evil درست گفتن منظورم همون Resident evil Degenration ، البته من زبان اصلی دیدم نفهمیدم چی میگن و داستان چیه ، شاید هم ربط داشته باشه .
یه مشکل فنی دیگه ، اولای بازی همونجا که قبرستون و یه کلیسا هست ، پشتش یه دستگاه هستش که باید با چرخونده عقربه بازش کنیم ، اینم عکسش البته نمی دونم چرا اینجوری افتاد :

دفعه قبل با لیئون که بازی می کردم شانسی زدم بازش کردم و الماس توش رو دراوردم اما اینبار که با آیدا دارم میرم گیر کردم . لطفا یه راهنمائی کنید .

راستی تریلر اویل 5 رو داشتم می دیدم متوجه شدم بعضی از قسمت هاش رو مثل همون 4 ساختن . به این عکس دقت کنید :

این همون شخصیت اره به دست با صورت پوشیده هست که در شماره چهارش هم بود .
اینم میگم حالا نمی دونم تو عکس خوب معلومه یا نه ، تو عکس سمت راست این زنه داره به زامبی اره داره لگد می زنه ، این حرکتش با شمار 4 هیچ فرقی نکرده .

یا این عکس رو ببینید :

این زامبیه (تو عکس سمت راست دورش خط کشیدم) مثل همون زامبی هائی هست که وقتی سرشون کنده میشد یه موجودی مثل زرافه از سرشون میزد بیرون .

فکر کنم این صحنش خیلی باحال باشه .

خب این بازی هنوز نیومده ، جای نقد و تشویق زیاد داره ولی فعلا نمی شه چیزی گفت ، حداقل نه در اینجا . شماره چهارش که عالی بود ولی حیف مراحلش کم بود .

tekken god
20-02-2009, 13:19
اولای بازی همونجا که قبرستون و یه کلیسا هست ، پشتش یه دستگاه هستش که باید با چرخونده عقربه بازش کنیم ، اینم عکسش البته نمی دونم چرا اینجوری افتاد :

دفعه قبل با لیئون که بازی می کردم شانسی زدم بازش کردم و الماس توش رو دراوردم اما اینبار که با آیدا دارم میرم گیر کردم . لطفا یه راهنمائی کنید .
سلام
شما باید ( ای خدا حروف رو دکمه ها یادم نیست ) فکر کنم x y z رو روشن کنید یعنی می شه گفت :

...........
................
..........
........... ...........
................ ................
.......... ...........

.......... .............
.................. ...................
.......... .............

........... ...........
................ ...................
.......... ...........

منظورم رو که فهمیدی ؟
اینا همون چراقا هستن قرمزا روشنن سیاها خاموش .
باید قبل از این که برش داری بری از پل رد بشی ارّه برقی ها رو هم بکشی بعد الماسه رو که بر میداری می ری اونجا اون رو بازش می کنی کلید در کلیسا رو از توشبر میداری و به جاش الماسه رو میذاری تا ---- بیاد برش داره .
البتّه الماس نیست ولی بیخیال !
بابت این پستت هم ممنون متوجّه تمام چیزایی که گفتید شدم .
خدانگهدار
---------------------------------------------------------------------------------------
ای بابا
دوساعت با فونت کوچیک نقطه گذاشتم آخرش اینجوری شد .
بابا این انجمن چشه ( چش نیست گوشه ! ) انگار اصلاً فاصله حالیش نیست !
بی خیال عکس خودتون رو ویرایش می کنم :
خداحافظ

Maggy_P
20-02-2009, 13:55
براي به دست آوردن الماس بايد توي قبرستان گشت بزنيد و سه علامت رو پيدا كنيد و اونها رو روشن كنيد ;)
+
لطفا در مورد اويل 5 در تاپيك خودش بحث بشه :

شـیـفــو
21-02-2009, 01:55
لطفا در مورد اويل 5 در تاپيك خودش بحث بشه :

می دونم تایپیک شماره 4 با 5 جدا هستند ، اما چون این به هردو ربط داشت گفتم اینجا بذارم بهتره .
راستی اگه پروفشنال بازی رو شروع کنیم لیئون لباس پلیس می پوشه ؟ آخه بازی من چون فارسی هست یه سری مشکل داره (قبلا توضیح دادم) همین جوری بعضی وقتها لباس پلیس می پوشید یا تبدیل می شد به مکس پین ، حالا می خوام بدونم واسه همه اینجوریه که رو پرفشنال لباس پلیس می پوشه یا فقط مال من !

به این عکس هم نگاه بکنید :

در طول بازی سازندگان بیشتر سعی کردند که چهره لیئون رو در زیر موهاش پنهان کنند و فقط در بعضی جاها قیافه اش معلوم میشه . نمی دونم این کارشون به خاطر ضعف در ساخت چهره لیئون هست یا می خواستند موهای خوش حالت و زیبای اونو نمایش بدن . درکل اگه اون موها نبود لیئون بیشتر شبیه شمالی ها می شد . (قصد مسخره کردن یا اهانت ندارم)

Ar@m
21-02-2009, 14:51
می دونم تایپیک شماره 4 با 5 جدا هستند ، اما چون این به هردو ربط داشت گفتم اینجا بذارم بهتره .
راستی اگه پروفشنال بازی رو شروع کنیم لیئون لباس پلیس می پوشه ؟ آخه بازی من چون فارسی هست یه سری مشکل داره (قبلا توضیح دادم) همین جوری بعضی وقتها لباس پلیس می پوشید یا تبدیل می شد به مکس پین ، حالا می خوام بدونم واسه همه اینجوریه که رو پرفشنال لباس پلیس می پوشه یا فقط مال من !
نه بعد از تموم کردن بازی یه سری گزینه ها برای شروع بازی بعدی اضافه می شه که یکیش لباس پلیس هستش

در طول بازی سازندگان بیشتر سعی کردند که چهره لیئون رو در زیر موهاش پنهان کنند و فقط در بعضی جاها قیافه اش معلوم میشه . نمی دونم این کارشون به خاطر ضعف در ساخت چهره لیئون هست یا می خواستند موهای خوش حالت و زیبای اونو نمایش بدن . درکل اگه اون موها نبود لیئون بیشتر شبیه شمالی ها می شد . (قصد مسخره کردن یا اهانت ندارم)
من اینطوری فکر نمی کنم این لئون توی شماره دوم هم موهاش همینطوری باد می خورد بعدشم طراحی مو که ربطی به طراحی چهره نداره اول باید سر و صورت کامل باشه بعد بهش مو اضافه بشه کلا صورتش ضعفی نداشت فقط دماغش گنده بود!

*Necromancer
23-02-2009, 02:48

شمام بیکار شدید به چه چیزایی گیر می دینا!
من الان یه چیزایی می گم برق سه فاز از کلت بپره!!
دقت کردی اشلی قبل از لیوان میزبان لاس پلاگاس شده بود؟
دقت کردی که ---- چند بار وحشی شده بود کنترل خودشو از دست داده بود؟
دقت کردی با اینکه لاس پلاگاس بیشتر تو بدن اشلی بود ولی انگار نه انگار(فقط یه دفه تحت فرمان سدلر در اومد که اونم خســــــــته نباشه:27:)
من فکر می کنم تو راه بازگشت اشلی وحشی شده سر لیئون رو کرده زیر آب یا از پشت خفه ش کرده باشه:27:

نکته دوم اینکا اون یارو بیگ چیز (که خیلی شبیه بن لادنه:27:) خیلی سرعت حرکتش زیاده!
یه جا ---- می ره داخل یه ساختمونی یه سایه سیاه خیلی سریع از جلو چشش رد می شه می ره پشتش بعد می بینیم بیگ چیز بوده!
ولی چرا بیگ چیز اون موقع که شعله های آتیش به طرف بشکه حاوی موارد مشتعل شونده(!) حرکت می کردن سر جاش وایساده بود که شاهد انفجار باشه؟:31:
اگه می خواست لاس پلاگاس درون خودشو فعال کنه مجبور نبود جون خودشو کم کنه! تو نبرد با لیوان خود به خود این اتفاق می افتاد دیگه!!!

نکته سوم هم قبلا اشاره کردم تو همین تاپیک:
مگه ---- چاقو شو برای باز کردن اِیدا پرت نکرده بود طرفش (قبل از غولاخر!!!) پس اون چاقو رو که تو مبارزه با سدلر می کنه تو چشش(:27:) از کجاش در آورده؟:27:

نکته چهار مدر مورد سالازار بود که نمی دونم چرا یادم نمیاد!:دی

پ ن: l e o n چرا غیلتر شده تو متن؟؟؟؟؟

شـیـفــو
23-02-2009, 02:59
نکاتی که گفتی جالب بودن اما آخه قیافه لیئون رو خوب نساختن ، منظورم فقط چهرش هست ، بدون مو فرضش کنین . ببینین چقدر ضایع میشه ! البته خوب هرکسی با یه مدل لباس و مو زیبا میشه . لیئون هم همین شکلی بهتره .راستی من یه دی وی دی اویل 4 رو از شرکت دارینوس خریدم ، روی 13 تا سیستم نصب شده اما روی سیستم یکی از دوستام نصب نمیشه ، اول که بعد از نصب کامل شماره سریال می خواست ، بعد از کرک کردنش هم میگه سی دی یا دی وی دی اصلش رو بذارید . مشکل از کجاست ؟

پ ن: l e o n چرا غیلتر شده تو متن؟؟؟؟؟

کلمه Leon به فارسی فیلطر شده . به این شکل بنویسش لیئون یا لئون .
فکر کنم به خاطر اینه که Lion یه شرکته تبلیغ محصول میشه !

B3HZ@D
23-02-2009, 03:13
شمام بیکار شدید به چه چیزایی گیر می دینا!
من الان یه چیزایی می گم برق سه فاز از کلت بپره!!
دقت کردی اشلی قبل از لیوان میزبان لاس پلاگاس شده بود؟
دقت کردی که ---- چند بار وحشی شده بود کنترل خودشو از دست داده بود؟
دقت کردی با اینکه لاس پلاگاس بیشتر تو بدن اشلی بود ولی انگار نه انگار(فقط یه دفه تحت فرمان سدلر در اومد که اونم خســــــــته نباشه:27:)
من فکر می کنم تو راه بازگشت اشلی وحشی شده سر لیئون رو کرده زیر آب یا از پشت خفه ش کرده باشه:27:

نکته دوم اینکا اون یارو بیگ چیز (که خیلی شبیه بن لادنه:27:) خیلی سرعت حرکتش زیاده!
یه جا ---- می ره داخل یه ساختمونی یه سایه سیاه خیلی سریع از جلو چشش رد می شه می ره پشتش بعد می بینیم بیگ چیز بوده!
ولی چرا بیگ چیز اون موقع که شعله های آتیش به طرف بشکه حاوی موارد مشتعل شونده(!) حرکت می کردن سر جاش وایساده بود که شاهد انفجار باشه؟:31:
اگه می خواست لاس پلاگاس درون خودشو فعال کنه مجبور نبود جون خودشو کم کنه! تو نبرد با لیوان خود به خود این اتفاق می افتاد دیگه!!!

نکته سوم هم قبلا اشاره کردم تو همین تاپیک:
مگه ---- چاقو شو برای باز کردن اِیدا پرت نکرده بود طرفش (قبل از غولاخر!!!) پس اون چاقو رو که تو مبارزه با سدلر می کنه تو چشش(:27:) از کجاش در آورده؟:27:

نکته چهار مدر مورد سالازار بود که نمی دونم چرا یادم نمیاد!:دی

پ ن: L e o n چرا غیلتر شده تو متن؟؟؟؟؟

ممنون متن جالبی بود
این سدلر کیه؟

کلمه leon به فارسی فیلطر شده . به این شکل بنویسش لیئون یا لئون .
فکر کنم به خاطر اینه که lion یه شرکته تبلیغ محصول میشه !

من که الان این کلمه رو هم به فارسی و هم به انگلیسی تایپ کردم مشکلی نبود.

شـیـفــو
23-02-2009, 05:12
من که الان این کلمه رو هم به فارسی و هم به انگلیسی تایپ کردم مشکلی نبود.

شما به فارسی بنویس لیئون می بینید به این شکل : ل ی و ن
در اینجا هم یه بار دیگه برای تست می نویسم : ----

*Necromancer
24-02-2009, 21:38
اما آخه قیافه لیئون رو خوب نساختن ، منظورم فقط چهرش هست ، بدون مو فرضش کنین . ببینین چقدر ضایع میشه !
خیلی از آدما بدون مو قیافه شون ضایه می شه!
همه که مث مامور47 نیستن که!
تازه غیر از اون تمام تلاش طراح ها اینه که شخصیت های اول بازی خوش قیافه باشن این کلا یه جور قانون نا نوشته ست!
حالا شما می گید نمی دونم بدون مو ضایه ست یا دماغش گنده ست و اینا!:27:

من یه دی وی دی اویل 4 رو از شرکت دارینوس خریدم ، روی 13 تا سیستم نصب شده اما روی سیستم یکی از دوستام نصب نمیشه ، اول که بعد از نصب کامل شماره سریال می خواست ، بعد از کرک کردنش هم میگه سی دی یا دی وی دی اصلش رو بذارید . مشکل از کجاست ؟
شاید با ویستا سازگار نیست!

این سدلر کیه؟
سدلر خان دایی منه شما خودشو نا راحت نکن:27:
(Lord sadler رئیس شیطان پرستاست دیگه! همون که آخر بازی یه چشم گنده از تو دهنش میاد بیرون که من هنوز در گیر اینم که این چشمو از کجاش آورده!!!!)

شـیـفــو
25-02-2009, 04:08
شاید با ویستا سازگار نیست!

ممنون ! ویندوزش XP sp2 هست .

pintoricio
25-02-2009, 16:25
سلام دوستان کسی سیو مرحله 2-2 این بازی رو نداره سیوم پاک شده لطفا کمک کنید

mehdi_vsgh
25-02-2009, 21:20
یه سوال این نسخه 4 بازی برای چه سالی هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشستم بازی رو دانلود کردم چقدر افتضاحه کنترل بازی(به خصوص با کیبورد )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرافیکشم که خیلی پایینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حداقل باید برای 7-8 ساله پیش باشه درسته؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حیفه این همه وقت+حجم اینترنتمو که صرف دانلود این بازی کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tekken god
26-02-2009, 14:12
یه سوال این نسخه 4 بازی برای چه سالی هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشستم بازی رو دانلود کردم چقدر افتضاحه کنترل بازی(به خصوص با کیبورد )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرافیکشم که خیلی پایینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حداقل باید برای 7-8 ساله پیش باشه درسته؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حیفه این همه وقت+حجم اینترنتمو که صرف دانلود این بازی کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
سال ساخت این بازی رو نمیدونم یادمم نیست کی خریدم ؛ با کیبورد بازی آسونه با گیم پد هم که بهتره ، شما انتظار داشتی این بازی رو با موس می ساختن ؟ اونم با این لیزر ؟ موس به درد بازی هایی مثل کانتر که یک هدف + شکل یا شکل دیگه ا ی دارند خوبه نه برای این جور بازی ها . در ضمن این بازی قابلیّت موس هم بهش اظافه شده ( یه فایلی که تو محلّ نصب برنامع می ریزی بعد اجراش می کنی ) واقعاً به درد نخوره ؛ گرافیک بازی رو هم بی خی خی ، داستان و جذّابیّت بازی رو بچسب ؛ اصلاً حیف نیست کار درستی کردی دانلود کردی بازی رو تموم کن با مراحل اظافی و ... خیلی حال می ده .
برو حالشو ببر .
خداحافظ .

Maggy_P
26-02-2009, 16:14
سال 2005 كنسول ها
سال 2007 نسخه ي pc

البته پايين بودن گرافيك فقط توي نسخه ي pc هست ، با نسخه ي كنسولي خيلي تفاوت داره ;)

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 16:59
سال 2005 كنسول ها
سال 2007 نسخه ي pc

البته پايين بودن گرافيك فقط توي نسخه ي pc هست ، با نسخه ي كنسولي خيلي تفاوت داره ;)

ببخشیدا ولی فکر کنم نسخه ی کنسولی سال 2004 اومد .
چون این بازی شد بهترین بازی ماجراجویی سال 2004 .
دقیقا یادمه عکسش رو هم روی ضمیمه روزنامه جام جمع ( کلیک ) هم زد با تیتر بزرگ !

Maggy_P
26-02-2009, 17:07
ببخشیدا ولی فکر کنم نسخه ی کنسولی سال 2004 اومد .
چون این بازی شد بهترین بازی ماجراجویی سال 2004 .
دقیقا یادمه عکسش رو هم روی ضمیمه روزنامه جام جمع ( کلیک ) هم زد با تیتر بزرگ !
ممكنه چون بازي توي سال 2004 ميچرخيد و اويل هم هميشه با سال ميلادي جلو ميره

ولي توي سايت ويكيپديا عرضه ي بازي رو سال 2005 زده و اين بازي بهترين بازي سال 2005 شد نه 2004 ;)

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 17:09
ممكنه چون بازي توي سال 2004 ميچرخيد و اويل هم هميشه با سال ميلادي جلو ميره

ولي توي سايت ويكيپديا عرضه ي بازي رو سال 2005 زده و اين بازي بهترين بازي سال 2005 شد نه 2004 ;)

من تا چند وقت پیش کل ضمیمه های کلیک رو داشتم وگرنه الآن دوباره نگاه میکردم .
بله الآن نگاه کردم 2005 هست ولی در مورد سال بهترین بازی یکمی به 2005 شک دارم !

شـیـفــو
26-02-2009, 18:38
tekken god کاملا درست میگن .

دوستان سیوهای بازی کجا ذخیره میشه ؟

EASPORTS-FIFA
26-02-2009, 20:24
بابا چرا پشیمونی؟بهترین بازی سال 2005 رو داری باید خوشحال هم باشی.من هر بازی رو که یک بار تموم میکردم دیگه اصلا دنبالش نمیرفتم.ولی چون به این خیلی علاقه داشتم 7 بار حدودا تمومش کردم.گرافیکو کاریت نباشه برو جلو تو با خود بازی حال کن.تازه موس نداره که نداره.من به راحتی هر چه تمام تر بدون موس بازی میکردم.تازه دوستم میگفت خدا رو شکر که موس نداره:46:خلاصه به قول گروه 0098:
بورو حالشو ببر:40::11:

cyrus_ln
26-02-2009, 20:31
گرافیکش با نصب پچ خیلی بهتر میشه

Aseman e ghermez 2
26-02-2009, 20:32
ولی من طی چند باری که تمومش کردم متوجه شدم نخسه کنسولی ps2 از لحاظ گرافیکی بهتر کار شده ولی رو پی سی خیلی کم کاری کردن که خیلی منو ناراحت کرد!!!!!

گرافیکش با نصب پچ خیلی بهتر میشه
جدی ادرسشو میدی؟
لطف کنی ممنون میشم :دی

cyrus_ln
26-02-2009, 20:47
جدی ادرسشو میدی؟
لطف کنی ممنون میشم :دی
خواهش می کنم
تو این پست توضیح کامل داده شده :)

mehdi_vsgh
26-02-2009, 22:09
سلام
سال ساخت این بازی رو نمیدونم یادمم نیست کی خریدم ؛ با کیبورد بازی آسونه با گیم پد هم که بهتره ، شما انتظار داشتی این بازی رو با موس می ساختن ؟ اونم با این لیزر ؟ موس به درد بازی هایی مثل کانتر که یک هدف + شکل یا شکل دیگه ا ی دارند خوبه نه برای این جور بازی ها . در ضمن این بازی قابلیّت موس هم بهش اظافه شده ( یه فایلی که تو محلّ نصب برنامع می ریزی بعد اجراش می کنی ) واقعاً به درد نخوره ؛ گرافیک بازی رو هم بی خی خی ، داستان و جذّابیّت بازی رو بچسب ؛ اصلاً حیف نیست کار درستی کردی دانلود کردی بازی رو تموم کن با مراحل اظافی و ... خیلی حال می ده .
برو حالشو ببر .
خداحافظ .
ولی با کیبورد خیلی عذابه بازیش..
گیم پد هم که ندارم......
گرافیک بازی(با توجه به 2005 بودن) بازم ضعیفه نسبت به بازیهای هم نسل خودش
نمیدونم شاید من بلد نبودم چون نسبت به بازیهایی که میکردم(مثل fear 1 که اونم برای 2005 بود) خیلی ضعیفتر کار شده

بابا چرا پشیمونی؟بهترین بازی سال 2005 رو داری باید خوشحال هم باشی.من هر بازی رو که یک بار تموم میکردم دیگه اصلا دنبالش نمیرفتم.ولی چون به این خیلی علاقه داشتم 7 بار حدودا تمومش کردم.گرافیکو کاریت نباشه برو جلو تو با خود بازی حال کن.تازه موس نداره که نداره.من به راحتی هر چه تمام تر بدون موس بازی میکردم.تازه دوستم میگفت خدا رو شکر که موس نداره:46:خلاصه به قول گروه 0098:
بورو حالشو ببر:40::11:
اخه من که عادت به بازی کردن با ماوس دارم خیلی برام سخته این بازی

حالا شاید دوباره برای عید نصبش کردم و بازی کردم(اگه بازی دیگه‌ای نتونم پیدا کنم برای دانلود):19:

شـیـفــو
27-02-2009, 01:59
از نظر من که بازی عالی ای هستش .
بگذریم .
1- دوستان نگفتید سیوهای بازی کجا ذخیره میشه ؟
2- داشتم فیلم های بازی رو می دیدم ، رسیدم به این فیلم : R11CS20

می خواستم بدونم این صحنه مال کجا ی بازی و به چه دلیلی اتفاق می افته ، چون الان که بازی رو به همراه تمام مراحل اضافه رد کردم اینو ندیدم .

Aseman e ghermez 2
27-02-2009, 02:04
احتمالن واسه همون قسمتیه که این و لیو ن و اشلی به داخل خونه کنار پل میرن که زامبی ها محاصرشون میکنن اونی که زیرش نوشته کشک

maxeemo
27-02-2009, 04:36
سلام...

می خواستم بدونم این صحنه مال کجا ی بازی و به چه دلیلی اتفاق می افته ، چون الان که بازی رو به همراه تمام مراحل اضافه رد کردم اینو ندیدم .

داخل همون کلبه که اهالی روستا مثل مور و ملخ میریزن توش و شما باید به همراه لوئیس در مقابل اونا مقاومت کنید... اگه دقت کرده باشید، وقتی هدف اسلحه ی شما تصادفی یا غیر تصادفی به سمت لوئیس نشونه بره، لوئیس میشینه تا گلوله های شما (لیـون) بهش نخوره. به هر دلیلی اگه گلوله ها به لوئیس برخورد کنه (فقط یک گلوله نه، بستگی به قدرت اسلحه و تعداد برخوردها داره)، این برش پخش میشه. تو این برش صحنه (همونی که شما یک فریمش رو قرار دادید) لوئیس (که توسط لیـون آسیب دیده) به سمتش (سمت لیـون) شلیک میکنه و اون (لیـون) رو میکشه!!! یکی از مرگ های غیرقابل کنترل لیـون همین صحنه هست که البته خیلی خیلی به ندرت پیش میاد...

در مورد گرافیک بازی به نظرم مقایسه درست نباشه. نسخه ی PC در واقع تبدیل شده ی نسخه ی کنسولی هست. به عبارت دیگه نسخه ی PC یک نسخه ی تبدیلی هست، نه یک نسخه ی صرف تولیدی. و این یعنی در گرافیک بازی به اون صورت دست برده نشده. این که نسخه ی بایوهازارد (نسخه ی 1.0) گرافیک پایینی داره، احتمالا به خاطر اینه که قادر به استفاده از توابع و شیدرها و فـیلترهای گرافیکی PC (ویندوز) نیست. این مشکل تو نسخه ی 1.1 برطرف شده. جدا از چند تا باگ گرافیکی که وجود داره، حتی میشه گرافیک نسخه ی PC رو بالاتر هم دونست! کنسول هایی که این بازی برای اون ها عرضه شده، از استاندارد ویدئویی معمولی (Standard Definition یا SD) استفاده میکنن. یعنی رزولوشن حداکثر 720x480 در استاندارد NTSC و حداکثر رزولوشن 720x576 در استاندارد PAL. اما شما می تونید این بازی رو با رزولوشن های خیلی بالاتر در PC بازی کنید. بگذریم از این که میشه با تنظیمات اختصاصی کارت گرافیک های خاص، گرافیک رو خیلی بهتر هم کرد. فقط بحث Frame Rate میمونه که در کنسول ها 60 یا 50 هست (به ترتیب در استانداردهای NTSC و PAL). تو PC اطلاعی ندارم دقیقا چقدره...

شـیـفــو
27-02-2009, 06:06
EB00LI SIAH جان سیو منو می خواستید هرچی پیغام خصوصی خواستم بدم نشد ، گیر می کرد ، می خواستم بگم نمی دونم سیوهام کجا ذخیره میشن ، البته اینم نمی دونم درسته یا نه این فایل DataSave.dat هست جایگزین کن شاید همین باشه .

دوستان ببخشید اینجا مطرح کردم .

EB00LI SIAH
27-02-2009, 06:21
میشه لطفا داستان بازی رو به طور کامل توضیح بدید ؟
شرمنده !
آخه من گیج شدم ، بازی رو نمی تونم از اون مرحله ای که باید با اون غول بزرگه بجنگیم رد کنم منظورم بعد قبرستون و کلیسا هستش ، سیو بازی رو هم جایگزین کردم یهو خب رفت مرحله آخر ( Clear Game ) تازه اینگلیسی هم هست .
تو اینترنت هم سرچ کردم اما همه جا نصفه نوشتن اونم نقد بازی هست .
اگه یکی لطف کنه بگه ممنون میشم .

لینک زیرنویس هاش تو کدوم تایپیک هست ؟

Reza Azimy_RW
27-02-2009, 11:12
راستی این Biohazard چیه که مینویسه ؟
من 2 سال پیش بازی رو تمومیدم ولی این سوال هنوز تو ذهنمه .
Biohazard 4 توی همه نسخه ها مینویسه یا ... ( چه ربطی به این بازی داره ؟ )
؟
؟
؟

EASPORTS-FIFA
27-02-2009, 11:33
؟
؟
؟
فکر کنم biohazard اسم ژاپنی این بازی.یا اسم ژاپنیشه یا اسم اروپایی.ولی به احتمال 99% اسم ژاپنیشه.چون تو یه سایت خوندم که ژاپنیا میگن biohazard.به نظرم اسم biohazard از residentevil باحال تره:8:
خیلی عجیبه که تاپیک به این قدیمی هنوز فعالیت داره.با این که پستاش زیاد نیست.یعنی پستای تاپیک رزیدنت اویل 4 از pes2009 کم تره؟:41::18:

شـیـفــو
28-02-2009, 00:12
چند نكته‌ي جالب از بازي RESIDENT EVIL 4 رو اين‌جا آوردم:

جالب: وقتي Ashley بالا وايستاده و شما پايين هستين (كه اگه بخواين Ashley رو پايين بيارين بايد اون بپره و شما بگيرينش). به جاي اينكه بگيرينش از همون پايين اسلحه رو به سمتش نشونه بگيرين (طوري اين كار رو بكنين كه Ashley كاملا تو تصوير باشه، ولي نزنينش) ببينين چه‌كار مي‌كنه...

این پست مال صفحه 110 هست فکر کنم خیلی قدیمی باشه ! من که هرکاری کردم با حالت عادی فرقی نکرد مثل گروگانها نشست و دست هاشو گذاشت رو سرش ، عکسی رو هم که گذاشته بودند از تینیپیک بود پاک شده و قیلتر هم هست . اگه کسی میتونه اون عکس رو تو Upload.-------- آپلود کنه و بذاره .
و
این ارور مسخره رو چه کنم ؟

خاستم مثلا گرافیک بازی رو بهتر کنم ، کرک رو که جایگزین کردم یهو نمی دونم این خروس بی محل از کدوم جهنمی پیداش شد !!!

لطفا اگه میشه درباره اون پچ برای بالا بردن گرافیک توضیح بدین ، من که این کارو کردم اینطوری شد .
اون 71 مگی رو هم دانلود کردم اما بعد از اجرا این ارور رو میده :

توی رجیستری ویندوز هم اثری از این بازی وجود نداره من دوباره از اول نصب کردم ولی باز هم چیزی از این بازی توی رجیستری وجود نداره !؟
صفحات قبلی فروم رو خوندم تقریبا از صفحه 90 تا 98 راجع این مسئله بحث شده بود ، اما آخر نفهمیدم که چیکار کنم ! کرکی که من ازش استفاده می کردم همون کرکی بود که در امضای Rezident نوشته بود ، اونو که جایگزین کردم بازی اجرا شد و با همون کرک تا الان بازی رو اجرا کردم . حالا هم که انطوری شد .

لطفا بگید الان چه چیزهائی رو دانلود کنم ، چطوری نصب کنم که با : رم 512 و گرافیک 128 گیگا گرافیک بازی بالا بره .

این عکس رو ببینید ، الان تصویر من اینجوریه و از فیلم های بازی هم خیلی بهتره ، به نظرتون با نصب پچ گرافیک از این بهتر میشه یا این آخرشه ؟

( لیئون تو این لباس عجب جیگری شده )

tekken god
28-02-2009, 21:03
؟
؟
؟ فکر کنم biohazard اسم ژاپنی این بازی.یا اسم ژاپنیشه یا اسم اروپایی.ولی به احتمال 99% اسم ژاپنیشه.چون تو یه سایت خوندم که ژاپنیا میگن biohazard.به نظرم اسم biohazard از residentevil باحال تره:8:

سلام
قبلاً کلّی در این مورد بحث شده بود آخرش به این نتیجه رسیدیم که Biohazard رو EA و Resident Evil رو یوبی سافت پخش می کنه که فکر کنم دوستان گفتن Resident Evil گرافیکش یکم بیشتره .
خدانگهدار

لینک زیرنویس هاش تو کدوم تایپیک هست ؟
سلام
بیا اینم لینک زیرنویس بازی :

برو اینجا همه چی توضیح داده شده در ضمن دو تا برنامه به اسم های k-light و vobsub هست که من می گم دوّمی رو دانلود کن نیازی نیست با این برنامه ها کاری بکنی فقط برای دیدن زیرنویس ها باید نصبشون کنی
باقی کار ها هم تو این لینک گفته شده .
خدانگهدار .

سلام
gtaexcess جان
می گم روزولیشن رو بالا بردی ؟
در اون صورت بهتر هم می شه بدون نصب پچ .
ولی تا حالا من بازی رو با گرافیک بالا توسّط پچ ندبدم .
راستی آواتارم خوبه یا همون قبلی رو بذارم ؟(البتّه ببخشید اینجا مطرح کردم)
خدانگهدار

شـیـفــو
02-03-2009, 04:18
اصلا بی خیال پچ و گرافیک شدم همین جوری هم عالیه .
بعد از اینکه بازی رو با آدا Clear Game کردم دوباره یکباره دیگه بازی رو از همونجا با آدا شروع کرد ، اسلحه جدید هم اون تیر کمون کراورز رو داد ، بنظرتون درست داره پیش میره ، بعد از اینکه اینبار تموم کردم دیگه چه مراحلی رو باید برم ؟ اون اسلحه شارژی رو کی بهم میده ؟ با لیئون رو ویژه 2 خیلی سخته تو اونجا که سنگه میوفته دنبالش رو نمی شه رد کرد !

Tekken God آواتور قبلیت بهتر بود این هم خوبه ولی قبلیه بهتره .

tekken god
02-03-2009, 18:49
اصلا بی خیال پچ و گرافیک شدم همین جوری هم عالیه .
بعد از اینکه بازی رو با آدا clear game کردم دوباره یکباره دیگه بازی رو از همونجا با آدا شروع کرد ، اسلحه جدید هم اون تیر کمون کراورز رو داد ، بنظرتون درست داره پیش میره ، بعد از اینکه اینبار تموم کردم دیگه چه مراحلی رو باید برم ؟ اون اسلحه شارژی رو کی بهم میده ؟ با لیئون رو ویژه 2 خیلی سخته تو اونجا که سنگه میوفته دنبالش رو نمی شه رد کرد !

Tekken god آواتور قبلیت بهتر بود این هم خوبه ولی قبلیه بهتره .
سلام
مرحله ایدا رو رفتی بهت تیر کمون کراوزر رو داده یا شیکاگو ؟
تیر کمونه رو وسطای بازی می ده .
اسلحه شارژی رو وقتی بهت می ده که با لیـون با پروفشونال بازی رو تموم کنی .
در مورد نظرت در مورد آواتارم هم ممنونم ولی چون می خوام یه خورده متنوّع باشم حدودای 1 هفته بعد عوضش می کنم .
خدانگهدار

hrm
02-03-2009, 21:02
من نرمال رو 2 بار و پرو رو 3 بار يعني هر 3 حالتش تموم كردم:6: ولي هيچ اسلحه اي بهم نداد چرا؟خيلي اعصابانيم:47: البته بعد از 1 سال دوباره دارم شروع ميكنم

Aseman e ghermez 2
02-03-2009, 21:42
ای یادش بخیر
این مراحل ایدا خیلی زود تموم شد !
با لیو ن هم که خیلی حال کرده بودم همش اواتارشو میزاشتم

شـیـفــو
03-03-2009, 03:09
سلام
مرحله ایدا رو رفتی بهت تیر کمون کراوزر رو داده یا شیکاگو ؟
تیر کمونه رو وسطای بازی می ده .
خدانگهدار

همون تیر کمون کراورز البته تیرهاش منفجر میشه ، تو مرحله آزادش (همون که فقط باید زامبی بکشیم) تیرکمون کراورز مثل هفتیر معمولی بود ، نمی دونم شیکاگو چیه !

Ar@m
03-03-2009, 14:01
شیکاگو یه مسلسله که فقط ایدا داره

tekken god
03-03-2009, 18:33
همون تیر کمون کراورز البته تیرهاش منفجر میشه ، تو مرحله آزادش (همون که فقط باید زامبی بکشیم) تیرکمون کراورز مثل هفتیر معمولی بود ، نمی دونم شیکاگو چیه !
سلام
منظورتون رو از همون اوّل فهمیدم .
ولی اون تیر کمون رو از فکر کنم چپتر 4 می ده نه آخر بازی .
آخر بازی یه تفنگ شبیه کلاش هست که تیر هاش هم بی نهایته .

شیکاگو یه مسلسله که فقط ایدا داره

سلام آرام جان
شیکاگو رو دو نفر دارن یکی ایدا که قیمتش 300000 هست و یکی هم لیـون که یه ملیونه و با تمام کردن مراحل ایدا به دست میاد .
خدانگهدار

من نرمال رو 2 بار و پرو رو 3 بار يعني هر 3 حالتش تموم كردم:6: ولي هيچ اسلحه اي بهم نداد چرا؟خيلي اعصابانيم:47: البته بعد از 1 سال دوباره دارم شروع ميكنم
سلام
یعنی اسلحه شارژی رو نداد ؟
ای بابا شما ها اویلاتون چرا انقدر گیر داره تموم می کنین هیچّی نمیده ؟ !
شوخی کردم ولی باید بعد از اینکه با پرو تموم کردی یه تفنگ بهت می ده که رنگش آبیه بعد که انتخابش می کنی باید شلّیک رو نگه داری تا یه قسمتی داره پر می شه بعد هم که پر شد ولش می کنی یه دفعه بــــــــــوم !
همه برقشون می گیره .
اگه هم فقط یه بار شلّیک رو بزنی بعد ولش کنی عین نارنجک آبی کار می کنه .
خدانگهدار

B3HZ@D
03-03-2009, 19:41
این بازی رو ویستا هم اجرا میشه؟
کسی روی ویستا تستش کرده؟

Aseman e ghermez 2
03-03-2009, 20:51
فک نکم رو ریستا اجراء شه

Aseman e ghermez 2
06-03-2009, 10:34
اینو تو یوتوب دیدم خیلی جالب بود گفتم شما هم نگاه کنید کریس جای لیو ن
RESIDENT EVIL 4 PC MOD CHRIS REDFIELD
یه مد هست اسلحه ای که دست طرف هست رو نگاه کنید:

Ar@m
06-03-2009, 13:11
این بازی رو ویستا هم اجرا میشه؟
کسی روی ویستا تستش کرده؟

فک نکم رو ریستا اجراء شه

چرا اجرا مي شه

شـیـفــو
07-03-2009, 02:11
برای گرفتن این اسلحه باید چیکار کنم ؟
- یکبار با لیئون رو نرمال تا آخر رفتم .
- 2 بار با آیدا تا آخر رفتم .
- یکبار آیدا اسپای رو تا آخر رفتم .

دیگه باید چیکار کنم ؟

Ar@m
07-03-2009, 10:23
هه! زيرنويس فارسيشو!
PRL 412 با تمام کردن یه دور بازی در حالت Professional باز می شه

mohammad_twe
07-03-2009, 12:49
سلام من اینجا گیر کردم چیکار کنم ؟؟؟

khalil50000
07-03-2009, 13:20
لطفا آموزش کامل زیرنویس کردن بازی resident evil 4 رو برام بگذارید. من زیرنویسشو دانلود کردم، برنامه های vobsub و k-lite رو هم نصب کردم ، مشکل این است که زیرنویس ها داخل ویندوز میان ولی وقتی که میرم داخل بازی نمیان

از مدیر این تاپیک خواهش می کنم که جواب سوالم را بدهند

شـیـفــو
07-03-2009, 18:38
لطفا آموزش کامل زیرنویس کردن بازی resident evil 4 رو برام بگذارید. من زیرنویسشو دانلود کردم، برنامه های vobsub و k-lite رو هم نصب کردم ، مشکل این است که زیرنویس ها داخل ویندوز میان ولی وقتی که میرم داخل بازی نمیان

نیازی به اون برنامه نیست فقط فایل ها رو بعد از خارج کردن از حالت فشرده ، در پوشه فیلم ها بزیر همین

هه! زيرنويس فارسيشو!

تازه دوبله هم هست .

cyrus_ln
07-03-2009, 18:39
سلام من اینجا گیر کردم چیکار کنم ؟؟؟

اشلی رو بذار پیش یه اهرم خودتم وایسا پای اون یکی اهرم حالا وقتی که چراغ سبز شد(اینجاشو دقیقا یادم نیست خلاصه باید با اشلی هماهنگ باشی) اهرم رو بده پایین

khalil50000
07-03-2009, 21:13
من زیرنویسها را بعد از استخراج کردن تو پوشه movie ریختم ، ولی باز هم وقتی یکی از clip هارو تو ویندوز باز می کنم درسته ولی وقتی میرم تو بازی خبری از زیرنویس نیست

مشکل من این است که وقتی توی ویندوز هستم clip ها با زیرنویس درست و صحیح می بینم ولی وقتی وارد بازی می شوم دیگر خبری از زیرنویس نیست

tekken god
08-03-2009, 13:55
نیازی به اون برنامه نیست فقط فایل ها رو بعد از خارج کردن از حالت فشرده ، در پوشه فیلم ها بزیر همین

سلام
اتّفاقاً باید نصب بشه .
پس برای چی این برنامه رو ساختن ؟
برای همین کاره دیگه .
خلیل جان شما باید یکی از برنامه ها رو نصب کنی ( دو تا رو با هم نصب نکن ) ببین مشکلت حل می شه ؟
من با vobsub خیلی راحت کار می کنم .
شما هم از vobsub استفاده کن .
خدانگهدار

joey jordison
08-03-2009, 21:19
خیلی ببخشید بنده برای اولین بار این بازی را نصب کردم کنترش وحشتناک هست!!این دویدن کدوم هستش؟

B3HZ@D
08-03-2009, 21:57
اره...درسته کنترل بازی اولش اذیت می کنه ولی کم کم عادت می کنی
الان یادم نیست که کلیدهاش کدومه؟من که با کیبورد بازی می کردم
توی ستینگ خود بازی توضیح کلیدها رو نوشته...

Ar@m
08-03-2009, 22:29
shift + كليد هاي A,W,S,D مخصوص دويدنه

joey jordison
08-03-2009, 22:42
مرسی ولی شیفت واسه من چاقو میکشه!!
توی اپشن کنترل هم دکمه های ps 2 را نوشته!

tekken god
08-03-2009, 23:25
مرسی ولی شیفت واسه من چاقو میکشه!!
توی اپشن کنترل هم دکمه های ps 2 را نوشته!
بسلام
بله درسته LShift هدف می گیره و RShift چاقو می کشه .
دقیق یادم نیست با چی می دوید ولی برو اون جایی که بازی رو نصب کردی یه فایل به اسم setup tool هست اونو باز کن بعد هم دو قسمت کی بورد و game pad داره هر کدومو بخوای اونجا تنظیم می کنی .
مشکلی داشتی بگو .

just Wating for
BioShock II

درمورد امضات هم منظورت از Wating که نوشتی Waiting هست ؟
آخه من تا حالا Wating ندیده بودم .
خدانگهدار

Reza Azimy_RW
08-03-2009, 23:50
با Ctrl میدوه . کنترل رو نگه دار و جلو برو . و در نهایت خدا رو شکر کن تا حالا بازی رو نرفتی چون خلی حال میکنی اولین باره میره . واقعا بازیه توپیه .

B3HZ@D
09-03-2009, 00:04
ولی گرافیک این نسخه pc زمین تا اسمون با گرافیک نسخه ps2 فرق داره...
من که نفهمیدم قضیه این گرافیک چی بوده؟

شـیـفــو
09-03-2009, 05:20
سلام
اتّفاقاً باید نصب بشه .
پس برای چی این برنامه رو ساختن ؟
برای همین کاره دیگه .

با اینکه بازی من دوبله هست اما زیرنویس ها رو هم ریختم .
من اون برنامه ها رو نصب نکردم ، فقط زیرنویس ها رو ریختم تو پوشه فیلم ها . دلیلش رو نمیدونم اما به خوبی اجرا شد .

این دویدن کدوم هستش؟

کلیدهای اصلی بازی با کیبورد :

Ctrl Right دویدن
Shift L چاقو
Shift R نشونه گیری
I جهبه اسلحه ها
M نقشه
W جلو رفتن
A حرکت به سمت چپ
S حرکت به سمت عقب
D حرکت به سمت راست
F جابجائی اسلحه / صحبت با اشلی

کنترش وحشتناک هست

با دسته حل میشه .

PRL 412 با تمام کردن یه دور بازی در حالت Professional باز می شه

ممنون ولی وقتی وارد Professional که میشم 3 تا گزینه میده :

ویژه 1 و ویژه 2 و معمولی .

کدوم ؟

Ar@m
09-03-2009, 08:39
ممنون ولی وقتی وارد Professional که میشم 3 تا گزینه میده :

ویژه 1 و ویژه 2 و معمولی .

کدوم ؟
فرقي ئنمي كنه
اينا براي تغيير لباس اشلي و leon هستش
وثژه 1 لباس R.P.D هستش كه مربوط مي شه به شماره دوم و زماني كه leon به ركون سيتي مي ره
وثژه 2 هم يه لباس عجيب غريبه شبيه اين كاراكترهاي godfather كه نمي دونم كدوم خوش ذوقي به ذهنش رسيده البته لباس ضد ضربه ي اشلي رو نبايد فراموش كنيم كه شديدا خنده داره
معمولي هم همون لباسهاي معمول بازيه

joey jordison
09-03-2009, 13:25
خیلی ممنون محمد عزیز!tekken god باید برم ببینم چی میشه!
در مورد Wating هم قضیه بر میگرده به چند ماه پیش با یکی از بچه ها شرط بستیم تا انتشار این بازی امضا را همین بمونه تغییر هم دادیم از اون موقع اینطور شدش!!دیگه تغییر موجب باخت شرط بندی میشه قضیه رو کم کنی بودش!اوایل شرط بندی میشد عکس تو امضام گذاشت ولی بند جدیدی به شرط اضافه شده که دیگه نباید تغییری دادش!!اینم همون جور موندش!

tekken god
09-03-2009, 17:15
سلام

ولی گرافیک این نسخه pc زمین تا اسمون با گرافیک نسخه ps2 فرق داره...
من که نفهمیدم قضیه این گرافیک چی بوده؟
خیلی دفعه گفته شده . شما چطور نفهمیدی ؟
گرافیک بد این بازی به خاطر پورت بد این بازی هست .

با اینکه بازی من دوبله هست اما زیرنویس ها رو هم ریختم .
من اون برنامه ها رو نصب نکردم ، فقط زیرنویس ها رو ریختم تو پوشه فیلم ها . دلیلش رو نمیدونم اما به خوبی اجرا شد .

شاید از قبل یکی از این دو برنامه یا یه برنامه دیگه که کار اینا رو انجام می داده رو داشتی حالا چه خودت ریخته باشی چه آپدیت ویندوز باشه . ( سی دی های ویندوز که برنامه هایی روی آنها نصب است .)

با دسته حل میشه .

منم با گیم پد خیلی راحت بازی می کنم .

خیلی ممنون محمد عزیز!tekken god باید برم ببینم چی میشه!
در مورد wating هم قضیه بر میگرده به چند ماه پیش با یکی از بچه ها شرط بستیم تا انتشار این بازی امضا را همین بمونه تغییر هم دادیم از اون موقع اینطور شدش!!دیگه تغییر موجب باخت شرط بندی میشه قضیه رو کم کنی بودش!اوایل شرط بندی میشد عکس تو امضام گذاشت ولی بند جدیدی به شرط اضافه شده که دیگه نباید تغییری دادش!!اینم همون جور موندش!

خواهش می کنم .
چه جالب !
سر امضاء و شرط بندی !

خدانگهدار

Reza Azimy_RW
09-03-2009, 23:24
منم با گیم پد خیلی راحت بازی می کنم .
من یک بار با گیم پد بازی کردم دفعه دوم با صفحه کلید . اصلا هم مشکلی با صفحه کلید نداشتم . زود عادت کردم

EASPORTS-FIFA
10-03-2009, 13:59
این ارور رو من تو خیلی از بازیهام دیدم.همیشه من کرک داخل سی دی یا دی وی دی رو کپی میکنم تو پوشه ای که بازی رو ازش اجرا میکنم درست میشه

tekken god
10-03-2009, 15:04
من یک بار با گیم پد بازی کردم دفعه دوم با صفحه کلید . اصلا هم مشکلی با صفحه کلید نداشتم . زود عادت کردم
با سلام باید بگم که :
برای ما و شما که زیاد این بازی رو رفتیم عادت کردن سریعه منم راحت با کیبورد بازی می کنم ولی چون گیم پد دکمه هاش جم و جور تره با گیم پد بازی می کنم .
ولی بعضیا که تو این بازی تازه کارن خیلی باید کار کنن تا یاد بگیرن .
بهترین روش یادگیری .
استفاده از گیم پد در ابتدای یادگیری است .
خدانگهدار

khalil50000
10-03-2009, 21:52
من زیرنویسها رو یک بار همون جوری خالی تو پوشه movie ریختم رفتم تو بازی زیرنویسها نیومد ، بار دیگر نرم افزار vobsub را تنها نصب کردم ، زیرنویسها تو ویندوز با windows media player اومد ولی وقتی رفتم تو بازی نیومد ، بار سوم نرم افزار k-lite رو هم نصب کردم باز هم تو ویندوز زیرنویسها میومد ولی تو بازی نمیاد ، لطفا هر کس از این موضوع اطلاع دارد که مشکل از کجاست راهنماییم کنه

maxeemo
11-03-2009, 01:41
من زیرنویسها رو یک بار همون جوری خالی تو پوشه movie ریختم رفتم تو بازی زیرنویسها نیومد ، بار دیگر نرم افزار vobsub را تنها نصب کردم ، زیرنویسها تو ویندوز با windows media player اومد ولی وقتی رفتم تو بازی نیومد ، بار سوم نرم افزار k-lite رو هم نصب کردم باز هم تو ویندوز زیرنویسها میومد ولی تو بازی نمیاد ، لطفا هر کس از این موضوع اطلاع دارد که مشکل از کجاست راهنماییم کنه

سلام... :20:

اگه در سایر برنامه های مثل Windows Media Player زیرنویس نمایش داده میشه، پس احتمالا تنظیمات اشکالی نداره. ضمن اینکه بگم؛ از همون اوایل که من از K-Lite استفاده می کردم، همیشه VobSub رو همراه خودش داشت. نمی دونم چرا شما این دو تا رو جدا از هم نصب می کنید. البته منظورم از K-Lite نوع Mega Pack اش هست. به هر حال تنظیمات VobSub رو مطابق توضیحات زیر چک کنید ببینید درسته یا نه.

- توضیح نحوه ی اجرای پنجره ی تنظیمات VobSub برای ویندوز های XP یا Vista نوشته شده.
- توضیحات مربوط به تنظیمات VobSub بر اساس نسخه ی 4.7.0 از K-Lite نوشته شده (آخرین نسخه تا این تاریخ) که VobSub نسخه ی 2.39 رو روی خودش نصب داره.

پنجره ی تنظیمات VobSub از این مسیر:

اگه در مسیر فوق وجود نداره (که داره :20:)، با اجرای خط فرمان زیر در پنجره ی Run ویندوز:

x%system32%x = مسیر پوشه ی System32 در ویندوز که معمولا همیشه به صورت مثال پایینه.

x%VobSubInstallation%x = مسیر نصب برنامه ی VobSub یا به عبارت دقیقتر پوشه ای که فایل vsfilter.dll در اون قرار داره.

مثلا در کامپیوتر من خط فرمان بالا به این صورت در میاد:

دقت کنید که پارامترهای rundll32.exe به حالت حروف معمولا حساسن. دستور بالا فقط یک پارامتر داره و اونم DirectVobSub در انتهای خط فرمانه.

خوب... وقتی پنجره ی تنظیمات باز شد، صحت موارد زیر رو بررسی کنید:

- در تب Main روی تنها دکمه ی موجود در فریم Text Settings کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه، دقت کنید که Script فونت فعلی حتما ARABIC باشه (کد 178).

- در تب General در فریم Loading، لیست پایین افتادنی حتما باید روی یکی از گزینه های Load when needed یا Always load باشه. تیک گزینه ی External هم باید خورده باشه. تیک Embedded هم باید خورده باشه، البته به این موردی که ما ازش صحبت می کنیم ربطی نداره.

- در تب Misc در فریم Picture Output تیک گزینه ی Hide subtitles نباید خورده باشه.

- در تب Paths مسیر "." (یک نقطه) باید تو لیست وجود داشته باشه که حتما داره.

اگه این تنظیمات به همین صورت باشه، طبیعتا زیرنویس باید نشون داده بشه. البته من خودم این بازی رو با زیرنویس نرفتم ها... :31:

تنظیمات دیگه (از VobSub) هم میتونه تاثیرگذار باشه که واقعا تو حوصله ی این تاپیک نیست. مهماش همین بالایی ها بودن که معمولا اشکال عدم نمایش زیرنویس فقط از اینهاست. اگه موثر نبود، باید اشکال رو جای دیگه ای جستجو کنید...

sonixax
11-03-2009, 04:59
بچه ها من توی ایران که بودم یادمه اویل 4 رو بعد از اینکه تموم میکردی یه بازی اضافه میکرد Seprate ways یه دونه بود که Aida wong میرفت sample جمع میکرد یکی هم بود با وسکر و هانک و اینا بازی میکردی امتیاز میداد . اینجا توی eurpe version فقط اولی هست یا همون Seprate ways کسی میدونه چرا ؟

tekken god
11-03-2009, 22:34
بچه ها من توی ایران که بودم یادمه اویل 4 رو بعد از اینکه تموم میکردی یه بازی اضافه میکرد seprate ways یه دونه بود که aida wong میرفت sample جمع میکرد یکی هم بود با وسکر و هانک و اینا بازی میکردی امتیاز میداد . اینجا توی eurpe version فقط اولی هست یا همون seprate ways کسی میدونه چرا ؟
سلام
نمیدونم ولی قبلاً شنیده بودم که نسخه قدیمی اویل 4 مراحل ایدا رو نداره و باقی چیزا رو داره .
ولی اینطور که شما می گی انگار برعکسه !
شما هامبورگی ؟
اینترنتتون پر سرعته ؟
می تونی بری تو تاپیک در خواست دانلود در خواست کنی تا بچّه ها بذارن بعد بازی کنی .
به امید مؤفقیّت همه بر و بچس پی 30 و
خداحافظ

شـیـفــو
12-03-2009, 00:15
سلام دوستان
من با حالت حرفه ای - ویژه 1 تو اونجا که سنگ می افته دنبالمون رو نمی تونم رد کنم ! دکمه اینترم از کار افتاد اما اون جا رد نشد !
باید سرعت عملمون خیلی سریع باشه .
من نتونستم رد کنم ، اگه یکی لطف کنه با این سیو اون مرحله رو رد کنه ممنون میشم :

سیو شماره 6 هست .
یه سئوال دیگه ، سیوها رو چطوری می تونم پاک کنم ؟ یعنی مثلا من الان سیو شماره 10 رو نمی خوام ، می تونم پاکش کنم ؟

sonixax
12-03-2009, 02:56
سلام
نمیدونم ولی قبلاً شنیده بودم که نسخه قدیمی اویل 4 مراحل ایدا رو نداره و باقی چیزا رو داره .
ولی اینطور که شما می گی انگار برعکسه !
شما هامبورگی ؟
اینترنتتون پر سرعته ؟
می تونی بری تو تاپیک در خواست دانلود در خواست کنی تا بچّه ها بذارن بعد بازی کنی .
به امید مؤفقیّت همه بر و بچس پی 30 و
خداحافظ

درود .
بله من هامبورگ هستم اینترنتم از این UMTS هاست اگر هوا خوب باشه سرعتم بالاست حدود 7 مگ .
مشکل من اینجاست که ps2 من کپی حالیش نمیشه . رو pc هم خوشم نمیاد . swapp magic رو خریدم ولی دیویدش توی اسباب کشی از بین رفت . الان هم هیچ جا نداره . نمیدونم چه کنم . یکی به دادم برسه 60 یورو پولشو دادم .
بدرود

tekken god
12-03-2009, 16:14
درود .
بله من هامبورگ هستم اینترنتم از این UMTS هاست اگر هوا خوب باشه سرعتم بالاست حدود 7 مگ .
مشکل من اینجاست که ps2 من کپی حالیش نمیشه . رو pc هم خوشم نمیاد . swapp magic رو خریدم ولی دیویدش توی اسباب کشی از بین رفت . الان هم هیچ جا نداره . نمیدونم چه کنم . یکی به دادم برسه 60 یورو پولشو دادم .
بدرود
سلام
دو راه داره :
1- بری به یه کلوپی اونجا بگی که برات جور کنه بیئانه هم بهش بدی تا بهت اطمینان کنه ، من God Of War رو برای کامپیوتر می خواستم ( با اینکه می دونم نیست ) ولی یارو گفت دوستش داره برام جور می کنه 5 تومن بعد 2 تومن بیئانه دادم رفت مال PS2 رو آورد منم تو دلم گفتم برو بابا من زیرنویسشو خریدم 2 تومن حالا زبان اصلی بدون زیر نویسو بخرم 5 و بازم 3 تومنمو تو آب بریزم .
بعد هم به خودم گفتم بذار 2 تومنم دستش بمونه تا کپک بزنه .
فقط مواظب باش گولت نزنن .
2- یه گیم پد برای کامپیوتر بگیر Resident Evil رو دانلود و بازی کن یه وقت Biohazard رو دانلود نکنی ها .
گرافیک اویل از بایوهازارد بیشتره .
راه دوّم رو بهت پیشنهاد می کنم چون با کامپیوتر هم خیلی حال می ده .
خدانگهدار

tekken god
12-03-2009, 16:19
سلام دوستان
من با حالت حرفه ای - ویژه 1 تو اونجا که سنگ می افته دنبالمون رو نمی تونم رد کنم ! دکمه اینترم از کار افتاد اما اون جا رد نشد !
باید سرعت عملمون خیلی سریع باشه .
من نتونستم رد کنم ، اگه یکی لطف کنه با این سیو اون مرحله رو رد کنه ممنون میشم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیو شماره 6 هست .
یه سئوال دیگه ، سیوها رو چطوری می تونم پاک کنم ؟ یعنی مثلا من الان سیو شماره 10 رو نمی خوام ، می تونم پاکش کنم ؟
سلام
The page cannot be found

نمیاد یه جا دیگه آپلود کن .
منم قبلاً پرسیده بودم سیو ها همشون تو یه فایل ذخیره می شن اونم save data
خوبی ps2 اینه که سیوا جدا هستن ولی این جا نمیشه .
شما باید به اون سیو اهمیّتی ندی و اگه جا کم آوردی رو سیو قبلیت سیو کن .
سیوت هم دوباره آپلود کن تا رد کنم ( گفتم با گیم پد خیلی آسون می شه )
خدانگهدار

sonixax
12-03-2009, 23:29
سلام
دو راه داره :
1- بری به یه کلوپی اونجا بگی که برات جور کنه بیئانه هم بهش بدی تا بهت اطمینان کنه ، من god of war رو برای کامپیوتر می خواستم ( با اینکه می دونم نیست ) ولی یارو گفت دوستش داره برام جور می کنه 5 تومن بعد 2 تومن بیئانه دادم رفت مال ps2 رو آورد منم تو دلم گفتم برو بابا من زیرنویسشو خریدم 2 تومن حالا زبان اصلی بدون زیر نویسو بخرم 5 و بازم 3 تومنمو تو آب بریزم .
بعد هم به خودم گفتم بذار 2 تومنم دستش بمونه تا کپک بزنه .
فقط مواظب باش گولت نزنن .
2- یه گیم پد برای کامپیوتر بگیر resident evil رو دانلود و بازی کن یه وقت biohazard رو دانلود نکنی ها .
گرافیک اویل از بایوهازارد بیشتره .
راه دوّم رو بهت پیشنهاد می کنم چون با کامپیوتر هم خیلی حال می ده .
خدانگهدار

:13: نه رو پی سی حال نمیده . برم ببینم درست حسابیش گیرم میاد یا نه . بدرود

tekken god
13-03-2009, 10:20
:13: نه رو پی سی حال نمیده . برم ببینم درست حسابیش گیرم میاد یا نه . بدرود
سلام
شما ps2 کپی خور ندارین ؟
یا خودتون نمیتونین سی دی هاش رو کپی کنین ؟
آخه من یه دفعه یه سی دی رو کپی کردم سر لودینک گیر کرد .
ولی اگه به جای مطمئنّی بگی برات میاره .
خدانگهدار

sonixax
13-03-2009, 23:24
سلام
شما ps2 کپی خور ندارین ؟
یا خودتون نمیتونین سی دی هاش رو کپی کنین ؟
آخه من یه دفعه یه سی دی رو کپی کردم سر لودینک گیر کرد .
ولی اگه به جای مطمئنّی بگی برات میاره .
خدانگهدار
درود
ps2 من مد نشده هست . اینجا هم ps2 مد شده (کپی خور شده) گیر نمیاد .
یه swapp magic داشتم دیویدیش توی اسبا کشی گم و گور شد . کپی کردن بازی برام کاری نداره . دلم نمیاد برم اوریج بخرم .
بدرود

شـیـفــو
14-03-2009, 01:07
نمیاد یه جا دیگه آپلود کن .
سیوت هم دوباره آپلود کن تا رد کنم ( گفتم با گیم پد خیلی آسون می شه )
خدانگهدار

دستت درد نکنه ، ایرانبلاگ چون لینک مستقیم میده اونجا آپلود کردم ولی نمی دونم چرا خراب شد !
سیو شماره 6 هست ، بعد از رد کردن سنگ دوباره برگرد همونجا سیوش کن ، دمت گرم .
خیلی ممنون .

tekken god
14-03-2009, 14:15
دستت درد نکنه ، ایرانبلاگ چون لینک مستقیم میده اونجا آپلود کردم ولی نمی دونم چرا خراب شد !
سیو شماره 6 هست ، بعد از رد کردن سنگ دوباره برگرد همونجا سیوش کن ، دمت گرم .
خیلی ممنون .

بفرمایید .
اینم لینک مستقیم برای دانلود سیو :

بازم گیر کردی بگو .
خدانگهدار

vahid0801
25-03-2009, 15:45
با سلام.
کسی رمز یا چیزی واسه این بازی نداره؟اگه هست ما رو هم بی نصیب نذارید.
با تشکر از همه.

huggy
26-03-2009, 00:31
با سلام.
کسی رمز یا چیزی واسه این بازی نداره؟اگه هست ما رو هم بی نصیب نذارید.
با تشکر از همه.

بفرمایید این هم ترینرش فکر نکنم چیت داشته باشه :

tekken god
26-03-2009, 12:22
بفرمایید این هم تریلرش فکر نکنم چیت داشته باشه :

سلام
ببخشید نمی خوام پست اظافه یا اسپم بدم ولی باید بگم تریلر دموی پیش نمایش بازی هست .
اینی که شما می گی اسمش ترینر هست .
در ضمن بله درسته این بازی چیت نداره .
یا حق

vahid0801
26-03-2009, 16:02
دست همه ی شما درد نکنه.خیلی ممنون.کارمون را افتاد.
یه سوال.کسی نمیدونه تو قسمت کماندویش (همون پنج کراکتر که وقتیم هست) اگه همه مرحله هارو با همه کاکترا پنج ستاره بگیریم چی ازاد میکنه؟

خوش بگذره

tekken god
26-03-2009, 18:53
دست همه ی شما درد نکنه.خیلی ممنون.کارمون را افتاد.
یه سوال.کسی نمیدونه تو قسمت کماندویش (همون پنج کراکتر که وقتیم هست) اگه همه مرحله هارو با همه کاکترا پنج ستاره بگیریم چی ازاد میکنه؟

خوش بگذره
سلام
در مورد موضوع اوّل شما باید از دوستمون huggy تشکّر کنید ما که کاری نکردیم .
موضوع دوّم هم یه مگنوم آزاد می شه که اسمش Handicannon هست که اوّلش زیاد قدرت نداره ولی اگه قدرتشو تا آخر ببری از همه ی تفنگا قوی تر می شه همه ی قولا رو با یه تیر می کشه ! تیرشم بی نهایت می شه .
خدانگهدار

B3HZ@D
26-03-2009, 19:21
میشه یک عکس از این Handicannon بذارین و بگین چطور میشه پیداش کرد؟
ممنون میشم

vahid0801
26-03-2009, 20:00
بازم سلام.وبازم ممنون از همه ی دوستان.
بالاخره اون تفنگ Handicannon رو هم ازاد کردیم.با کمک شما.ولی بدون نرینر به دردسرش نمیرزه که این همه زحمت بکشی.
فاشیست عزیز,تفنگه شبیه یه کلت قدیمیه که سرش یه شیشلول زدن (تقریبا) که اگه شد یه عکس ازش واست میزارم.

موفق باشید

SPY.07
26-03-2009, 21:01
سلام سلام

گفتم تا ریلیز شدن re 5 این شما ره رو بازی کنم.

می خواستم بدونم خشونت و ترسناک بودن بازی در چه حده ؟ برا کسی که خشن ترین بازی ای که کرده cod 2 بوده. :دی

vahid0801
26-03-2009, 21:04
این هم یه عکس از اون اسلحه.همونیه که با فلش مشخص کردم:

واسه گرفتنش هم باید تو قسمت extra (که بعد از یه بار تموم کردن بازی تو صفحه اصلی میاد)اون وقتیه رو تمام کاراکترارو ازاد کنی و باهمشون تمام مرحله هاش رو 5 ستاره بگیری.یعنی 20 بار.هر کی یه بار با یه نفرم فقط 5 ستاره بگیره کار شاخی کده دیگه چه برسه با همه اونم همه مرحله ها 5 ستاره.تقریبا غیر ممکنه مگه با ترینر(اون بالا دوستان گذاشتن)مثل من.
ولی یه خوبی داره تفنگش مفتی میشه .پول نمیخواد بدی.
درست میگم؟

tekken god
26-03-2009, 21:17
سلام

میشه یک عکس از این Handicannon بذارین و بگین چطور میشه پیداش کرد؟
ممنون میشم

من چون سیو دوستمو برای PS2 گرفته بودم دیگه حال نداشتم خودم برم با اینکه می تونستم . ولی یه دفعه فکر کردم اگه 4 ستاره بشیم کار تمومه همه رو 4 ستاره کردم که کارم راحت شه . نگو اون زیر می نوشته اگه 4 ستاره شی یکی دیگه رو آزاد می کنه . برای همینم فعلاً ندارمش . در ضمن این بر دخش The macenarise (اگه درست نوشته باشم) پیدا می شه که باید همه رو 5 ستاره کنین تا براتون تو لیست خریدا اظافه شه . در ضمن اوّلش مجّانیه ولی برای قدرت دادن بهش تقریباً یه 2 ملیونی باید خرج کنین ! عکس هم می گردم تا پیدا کنم .

سلام سلام

می خواستم بدونم خشونت و ترسناک بودن بازی در چه حده ؟ برا کسی که خشن ترین بازی ای که کرده cod 2 بوده. :دی
بستگی به خودتون داره . اگه خیلی می ترسین باید مراقب خودتون باشین چون یه دفعه دشمنا از پشت حمله کنن با اون انگلای روی سرشون واقعاً آدم قلبش می ریزه . ولی من فقط یه بار تو این بازی ترسیدم و دیگر هیچ ... !
ولی حتماً بازی کنید .
خدانگهدار

M A X I M U M
26-03-2009, 21:18
سلام سلام

خشن كه نمي دونم
اگه خودت حرفه اي باشه يه بازي به تمام معناست مثلا خود من يه جاييش داشت حملات اره برقي رو جا خالي ميدادم و با چاقو ميزدمش :31:
اما در كل بهترين بازي در زمان خودش بود و من توصيح مي كنم كه امتحانش كني

tekken god
26-03-2009, 21:20
هر کی یه بار با یه نفرم فقط 5 ستاره بگیره کار شاخی کده دیگه چه برسه با همه اونم همه مرحله ها 5 ستاره.تقریبا غیر ممکنه مگه با ترینر(اون بالا دوستان گذاشتن)مثل من.
دوست من این کارو کرده با ps2 بدون گیم شارک یا چیز دیگه منم می تونستم ولی یه مشکلی پیش اومد ( تو پست قبلیم گفتم ) نشد !

ولی یه خوبی داره تفنگش مفتی میشه .پول نمیخواد بدی.
درست میگم؟
غلط می گی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بار کلّاً پستمو بخون .

SPY.07
26-03-2009, 21:25
در مقایسه با Dead Space چطوره؟

فکر نمکینم در این حد باشه...

B3HZ@D
26-03-2009, 22:22
اصلا ربطی به هم ندارن
تنها شباهتشون اینه که هر دو به عنوان بازی ترسناک شناخته میشن

Red Sky 09
26-03-2009, 22:32
در مقایسه با Dead Space چطوره؟

داداش Dead space ماله کیه؟؟؟
پارسال 2008
این بازی چه؟
2004یا 2005 یادم نیست
شما باید بازی رو بازی های معاصر مقایسه کنید مثلا با re5
dead space خیلی روند تکراری داشت و خسته کننده از این نقطه به اون نقطه

vahid0801
26-03-2009, 22:43
دوست من این کارو کرده با ps2 بدون گیم شارک یا چیز دیگه منم می تونستم ولی یه مشکلی پیش اومد ( تو پست قبلیم گفتم ) نشد !

غلط می گی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه بار کلّاً پستمو بخون .

دستت طلا.عکسه اومد؟

من از تو زود تر پست زده بودم .اما خیر سرمون تازه واردم تو این فروم.با اینکه دو سه سال پیش ثبت نام کردم.خوبه جاهای دیگه مدیر انجمن بودم حالا.پستای تازه واردا باید تایید بشه
واسه همین پست شما رو ندیدم.
راستی تو بازی با داشت کل ننداز:5:.:27:تو گنداغم بازی میرفتم اخرش

چون یکم میرفت رو اعصابم بعد از اون اره برقیا یه جوری میشد یکی دو بار بیشتر نمیرفتم

موفق باشی

SPY.07
26-03-2009, 23:19
چه فرقی میکنه ماله کـِـیه ،

مقایسه بین ترسناک بودن بود.

Sha7ab
26-03-2009, 23:23
در مقایسه با dead space چطوره؟

دوربینشون عینا یکیه .
ترس ds به خاطر محیط هاش ، دشمن هاش ، اتمسفرش و بالاخصوص صداگذاریش بالاتره .
گرافیک ds مسلما بالاتره .(البته باید به زمانشون هم توجه کرد)
اما مهمترین مزیت re4 :
گیم پلیش به شدت وسیع تره و تنوعش خیلی خیلی بیشتره .

tekken god
27-03-2009, 01:44
سلام

دستت طلا.عکسه اومد؟

بله اومد .

من از تو زود تر پست زده بودم .اما خیر سرمون تازه واردم تو این فروم.با اینکه دو سه سال پیش ثبت نام کردم.خوبه جاهای دیگه مدیر انجمن بودم حالا.پستای تازه واردا باید تایید بشه
واسه همین پست شما رو ندیدم.می دونم ... من تو گوگل دنبال عکس بودم بعد اومدم تقریباً 10 دقیقه بعد به تبی که این تاپیک بود بعد با ارسال پست سریع جوابو دادم که یهو پستتون ظاهر شد .

راستی تو بازی با داشت کل ننداز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو گنداغم بازی میرفتم اخرشاینجا همه بر و بچ ما رو می شناسن . بی خیال ما شو رفیق :27::21::10:

چون یکم میرفت رو اعصابم بعد از اون اره برقیا یه جوری میشد یکی دو بار بیشتر نمیرفتممن چند دفعه خواستم برم امّا دیگه برام تکراری شده چون فکر کنم تو pc فقط 16-15 بار بازی رو رفتم . به علاوه باقی چیزا .

یا حق ! :31:

T I M S A R
27-03-2009, 02:08
من امروز نسخه xbox رو بازی کردم. تنها ضعفش به نظر من دوربین بازی هست ولی محیط خوبی داره.

Red Sky 09
27-03-2009, 11:27
چه فرقی میکنه ماله کـِـیه ،

مقایسه بین ترسناک بودن بود.
منظورم اینه که مثلا شما گوشی موبایل 1100 رو با n96 مقایسه نمیکنی که با مثلا یه گوشی هم سطر خودش واسه اون سال
در مورد بازی هم همینطور اون موقع re4 از خیلی بازی های ps2 سر بود هنوز که هنوزه همه بیشتر رو PS2 رزیدنت 4 رو بازی میکنن

vahid0801
27-03-2009, 14:19
اینجا همه بر و بچ ما رو می شناسن . بی خیال ما شو رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:5:

فقط یه چیز,ما کلوب باز تیر بودیم دا.اونجا یه کسی بود معروف به مهندس.که همه از او کمک میگرفتن.و همین جناب مهندس هرچی میخواست میومد پیش داشت .اره.عمو صابر من هیچ وقت تو بازیا رنگ نورمال ایزی ندیدم و گنده ترین بازیا رم با سخت ترین درجه شروع کردم.

حالا بیخیال من تو این بازی تو هون جایی که سنگ میندازن باید بدویی.اونجا نمیدونم که چرا نمیشد فرار کنم.هر کار میکردم به اون دوتا دکمه اخر که میده اصلا نمیرسید.واسه همین uninstall میکردم دیگه بازی نمیکردم.اون اسلحه لیزریرو با ار پی جی رو بعد از دوباره تموم کردن میده دیگه.ار؟

EASPORTS-FIFA
27-03-2009, 15:23
در مقایسه با dead space چطوره؟

بابا در مقایسه با این بازی در مقایسه با اون بازی رو ول کن.تو بازی کن اگه ضرر کردی من خودم پول بازیتو میدم:31:(جدی نگیر)
ولی واقعا این بازی یه شاهکاره اگه از دستش بدی نصف عمرت بر فناست.بهترین بازی عمر من همین بازی.و همونطور که میبی بازی مال سال 2005 هستش.ولی هنوز هم تاپیکش فعال.این نشون میده چه نوع بازی هستش.ولی نسخه 5 بازی تاپیکش دیگه زیاد فعال نیست.پس حتما این بازی رو انجام بده.اگه از دست بدی.........:41:

tekken god
27-03-2009, 21:11

فقط یه چیز,ما کلوب باز تیر بودیم دا.اونجا یه کسی بود معروف به مهندس.که همه از او کمک میگرفتن.و همین جناب مهندس هرچی میخواست میومد پیش داشت .اره.عمو صابر من هیچ وقت تو بازیا رنگ نورمال ایزی ندیدم و گنده ترین بازیا رم با سخت ترین درجه شروع کردم.

حالا بیخیال من تو این بازی تو هون جایی که سنگ میندازن باید بدویی.اونجا نمیدونم که چرا نمیشد فرار کنم.هر کار میکردم به اون دوتا دکمه اخر که میده اصلا نمیرسید.واسه همین uninstall میکردم دیگه بازی نمیکردم.اون اسلحه لیزریرو با ار پی جی رو بعد از دوباره تموم کردن میده دیگه.ار؟
سلام
شما می گی با سخت ترین درجات بازی می کنی بگو ببینم ps2 داری ؟
اگه آره یه بازیبهت می گم رو درجه سخت خودمم آخراش گیر کردم عمراً تو هم نمیتونی رد کنی .
اگه ps2 داری بگو تا اون بازی رو نام ببرم .
در مورد اون سنگه من هم با کیبورد هم با گیم پد این قسمت رو رد می کنم پس دیدی کی بهتره !
برای ما شاخ نشو ( البتّه با عرض معذرت ) !!!!!!
خدانگهدار

vahid0801
27-03-2009, 22:03
سلام
شما می گی با سخت ترین درجات بازی می کنی بگو ببینم ps2 داری ؟
اگه آره یه بازیبهت می گم رو درجه سخت خودمم آخراش گیر کردم عمراً تو هم نمیتونی رد کنی .
اگه ps2 داری بگو تا اون بازی رو نام ببرم .
در مورد اون سنگه من هم با کیبورد هم با گیم پد این قسمت رو رد می کنم پس دیدی کی بهتره !
برای ما شاخ نشو ( البتّه با عرض معذرت ) !!!!!!
خدانگهدار

بازم سلام داش گلم:10:.ما عرض نکردیم شما نه.گفتیم ما زیادی اره.
راستی اصلا با ps2 میونه خوبی ندارم.فقط چندتا بازیاشو گلچین کردم و تمومش کردم.چون اصلا سبک بازیاش به ادم نمیچسبه.اصلا.فقط یه بازی میدن را برو تا اخر.اونم شونصد روز طول میکشه.به جز چندتا بازی که اونا هم مال نیستن
اما بازیهای ps1 با مفهوم و حال بده بودن .هر چی بازی سختم بوده خیابوناشو سفید کردیم.
راستی درمورد بازی من عرض کردم اون یه قسمت اشکال داشت نه اینکه من نمیتونسم.هر چی باشه از یکی از مرحله های vip که مثل همین باید سریع دکمه بزنی نیست که.

راستی کفش میخی بپوش نفس بکشیم مشتی:20:

به سلامت

tekken god
27-03-2009, 23:29
بازم سلام داش گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما عرض نکردیم شما نه.گفتیم ما زیادی اره.
راستی اصلا با ps2 میونه خوبی ندارم.فقط چندتا بازیاشو گلچین کردم و تمومش کردم.چون اصلا سبک بازیاش به ادم نمیچسبه.اصلا.فقط یه بازی میدن را برو تا اخر.اونم شونصد روز طول میکشه.به جز چندتا بازی که اونا هم مال نیستن
اما بازیهای ps1 با مفهوم و حال بده بودن .هر چی بازی سختم بوده خیابوناشو سفید کردیم.
راستی درمورد بازی من عرض کردم اون یه قسمت اشکال داشت نه اینکه من نمیتونسم.هر چی باشه از یکی از مرحله های vip که مثل همین باید سریع دکمه بزنی نیست که.

راستی کفش میخی بپوش نفس بکشیم مشتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به سلامت
سلام دوست خوبم .
فکر کنم دیگه در این تاپیک داریم می کشیم به بیراهه .
اگه محدودیّت نداشتی با پبغام خصوصی با هم صحبت می کردی ولی بذار اینجا خلاصه بگم :

ما عرض نکردیم شما نه.گفتیم ما زیادی اره.
ما بیشتر آره ! شوخی کردم !
شما صد در صد نمی تونی خیابونای بازی God of war II رو سفید کنی .
اونم با Very Hard .
با اینکه منم نتونستم ولی حدّ اقل تا آخراش رفتم .
شما هم برو ببینم می تونی تمومش کنی با وری هارد ؟
البتّه قبلش باید یکی از درجات - Easy - Normal - Hard - رو تموم کنی .
در ضمن به نظر من این بهترین بازی دنیا و بهترین بازیی هست که من تا به حال انجام دادم .
بازم عذر خواهی می کنم که این تاپیکو به بحث در مورد بازی های دیگه کشیدم .
بهتره دیگه راجع بهش اینجا حرف نزنیم تا من یه کاریش بکنم .
خدانگهدار

cao-cao
03-04-2009, 13:33
دوستان من یه جایی تو این همه صفحه راهنمای فارسی بازی رو دیدم حالا هر چی میگردم نیست کسی میتونه کمکم کنه پیداش کنم؟

Ar@m
03-04-2009, 14:34
دوستان من یه جایی تو این همه صفحه راهنمای فارسی بازی رو دیدم حالا هر چی میگردم نیست کسی میتونه کمکم کنه پیداش کنم؟

ShA.GHOLAM
05-04-2009, 22:45
يكي از رفيقام اين بازي رو نصب كرده بود بدبخت هم مرحله اول گير كرده بود به من گفته بود كه چطور شليك كنم من چون حال نصب كردن بازي رو نداشتم گفتم از شما بپرسم
مثل اينكه همون اول يه يارو هست كه با تبر ميزندش اما نميتونه از خودش دفاعي بكنه

ShA.GHOLAM
05-04-2009, 23:59
كسي نيست جواب بده

*Necromancer
06-04-2009, 00:12
با Ctrl یادمه شلیک می کرد... با ماوس نیست اصلا
بایس یه نرم افزاری هست اینجا اونو دانلود کنی از طریق اون وارد بازی شی تا بشه با ماوس بازی کرد

tekken god
06-04-2009, 12:51
يكي از رفيقام اين بازي رو نصب كرده بود بدبخت هم مرحله اول گير كرده بود به من گفته بود كه چطور شليك كنم من چون حال نصب كردن بازي رو نداشتم گفتم از شما بپرسم
مثل اينكه همون اول يه يارو هست كه با تبر ميزندش اما نميتونه از خودش دفاعي بكنه

سلام
دوست شما باید برای چاقو زدن شیفت راست و برای تیر زدن شیفت چپ رو نگه داره ...
بعد هم فکر کنم ctrl چپ رو باید بزنه یادم نیست یکیش می دوید یکیش هم تیر می زد .
خدانگهدار

tanatos
11-04-2009, 10:34
سلام به همه ی دوستان عزیزم ؛
من به تازگی در این سایت عضو شدم .
درباره ی رزدینت اویل 4 ، همون اوائل که اومده بود تمومش کردم و دیگه گزاشتمش کنار ، تازگیها حوس کردم که دوباره تکرارش کنم .
الان تو اسپشیال دو هستم ، تازگیها خواستم ترینرا رو امتحان کنم ولی هر ترینری که از این سایت دانلود کردم تاثیری نداشت گفتم شاید من طرز کارش رو بلد نیستم .
من ترینر رو اجرا میکنم ، صفحه ی اون رو هم نمیبندم بازی رو اجرا میکنم و در بازی از دکمه هایی که در ترینر گفته شده استفاده میکنم ولی تاثیری نداره اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید .
ممنون .

M A S 0 U D
21-05-2009, 16:23
سلام دوستان:
من این بازی(نسخه فارسی) رو قبلا تا مرحله کماندو رفتم ولی چون گیر کردم دیگه ادامه ندادم,حالا میخوام دوباره تلاش کنم و بازی رو ادامه بدم,ولی سیو هام پاک شده,اگه امکان داره سیو بازی رو تا قبل از مرحله کماندو رو برام بزارین(اینم بگم که من تو حالت نرمال وبدون هیچ تغییری بازی میکردم)

M A S 0 U D
22-05-2009, 09:55
کسی نیست سیو کراوزر رو بزاره؟

tekken god
22-05-2009, 10:50
سلام دوستان:
من این بازی(نسخه فارسی) رو قبلا تا مرحله کماندو رفتم ولی چون گیر کردم دیگه ادامه ندادم,حالا میخوام دوباره تلاش کنم و بازی رو ادامه بدم,ولی سیو هام پاک شده,اگه امکان داره سیو بازی رو تا قبل از مرحله کماندو رو برام بزارین(اینم بگم که من تو حالت نرمال وبدون هیچ تغییری بازی میکردم)

کسی نیست سیو کراوزر رو بزاره؟ شما نام مرحله رو بگو . شاید داشته باشم .
- / - Chapter .

amir4343
10-06-2009, 22:13
سلام دوستان خواستم بدونم بايد چكار كنم كه لباس شواليه ي اشلي و لباس گانگستر ---- باز شه باور باور باور باورباور كنيد من بازي را89بار تا اخر بردم ولي بازم باز نشدن ولي قبلا يه بار تا اخر رفتم باز شدن فقط لباس پليس راكون ---- وستاره پاپ اشلي بازه.

tekken god
11-06-2009, 08:32
سلام دوستان خواستم بدونم بايد چكار كنم كه لباس شواليه ي اشلي و لباس گانگستر ---- باز شه باور باور باور باورباور كنيد من بازي را89بار تا اخر بردم ولي بازم باز نشدن ولي قبلا يه بار تا اخر رفتم باز شدن فقط لباس پليس راكون ---- وستاره پاپ اشلي بازه.
سلام
دوست عزیز شما باید پنج مرحله ایدا رو هم تموم کنید .
تو Extrat 5 تا مرحله س فکر کنم اوّلیه بود .
ایدا تو این 5 قسمت 2 قسمت داره یکیش لباسش سیاهه یکیش قرمزه اون قرمزه رو باید تا آخر بری .
الآن سیو اصلیم پاک شده این قسمتا رو ندارم وگرنه بهتر راهنمایی می کردم
مؤفّق باشید

سايمون123
11-06-2009, 17:00
بابا من صد بار تا اخر بردمش حالا با پروفشنال دارم تا اخر ميبرم.راستي همون امير110 هستم من قابل تو جه بعضي ها

Angel Of Darkness
11-06-2009, 22:54
رفقا شما برای باز کردن لباسا لازم نیست هیچ جا برین فقط از این ترینر استفاده کنید تمام لباسا تو هر مرحله ای باز میشه :

پست 7

tekken god
11-06-2009, 23:15
رفقا شما برای باز کردن لباسا لازم نیست هیچ جا برین فقط از این ترینر استفاده کنید تمام لباسا تو هر مرحله ای باز میشه :

پست 7

سلام
دوست عزیز اوّلاً ترینر مشکلات جداگانه ای داره مثلاً وسط بازی هنگ می کنه میاد بیرون
دوّماً شاید یه نفر مثل من نخواد از ترینر استفاده کنه .
کلّاً بازی رو برای این می سازن که ما برای باز کردن قفل ها تلاش کنیم .
اونوقت ما به جای این کار از ترینر استفاده می کنیم . یعنی بازی رو هم می پیچونیم .
خوب دیگه بازی جذّابیّت نداره که .
مؤفّق باشید

layla-p
12-06-2009, 00:16
سلام.من اين نكته را تاييد ميكنم من با پي اس2 بازي ميكنم نميشه از تريلر هم استفاده كرد اما حتي حالت مرسناريز همه را يه حالت پنج ستاره زدم رازي هم كه ميگفتن با اين كار بازميشه بازيكن جديد لوئيس بود.همراه يه تفنگ اگه با پرفشنال هم تا اخر بريد يه تفنگ شارژي بينهايت براتون باز ميشه.راستي من از ايدا خيلي خوشم مياد تو اويل 2 مرد اينجا برگشت عجيبه مگه نه حيف تو اويل 5 نبودش اميد وارم اويل6 ذا كه ميخوان 8 ساله ديگه بسازن ايدا داشته باشه.

Angel Of Darkness
12-06-2009, 07:32
سلام
دوست عزیز اوّلاً ترینر مشکلات جداگانه ای داره مثلاً وسط بازی هنگ می کنه میاد بیرون
دوّماً شاید یه نفر مثل من نخواد از ترینر استفاده کنه .
کلّاً بازی رو برای این می سازن که ما برای باز کردن قفل ها تلاش کنیم .
اونوقت ما به جای این کار از ترینر استفاده می کنیم . یعنی بازی رو هم می پیچونیم .
خوب دیگه بازی جذّابیّت نداره که .
مؤفّق باشید

سلوم
ترینر ی که گزاشتم هیچ مشکلی نداره
دوستای من در سرلسر کهکشان راه شیری که ساعتها وقت خودشون میزارن تا ترینر بسازن مطمئن باش مشکل دار نمیسازن و مشکل از شماست
چون بازی کرک میشه ممکن کدهاش فرق بکنه یا ترینر مال ورژن 1 باشه و بازی شما 1.1
میدونی ترینر درست کردن چند ساعت کار متمادی و پیاپی میبره ؟
ولی دوست نداری استفاده نکن کسی اجبار نکرده
و در مورد حالتای بازی و آدم آزاد شدن از این حرفا برات بگم که اون زمانا که بازی کم بود برای اینکه بازیکن مشغول کنن تا دلش نزنه این یه ترفند روان شناسی بود
و حالا چون بازی اونور آب گرونه و مثل اینجا 3 تا 100 تمن با کیک ساندیس بهت نمیدن
و در ضمن اونقد آدم وقت نداره که کل حالتای احمقانه بازی رو بیاره بیرون
من 10 تا 10 تا بازی میگیرم همش 1 کیشو بازی میکنم
مثلا stalker با آنپک کردن تمام پایاناش دیدم

و مثلا چند نفر میدونن که اگه همه حالتای اویلم تموم کنن تمام آدم سوت سوتکیا آزاد نمیشن اصلا دیدینشون ؟

Angel Of Darkness
12-06-2009, 07:39
سلام.من اين نكته را تاييد ميكنم من با پي اس2 بازي ميكنم نميشه از تريلر هم استفاده كرد اما حتي حالت مرسناريز همه را يه حالت پنج ستاره زدم رازي هم كه ميگفتن با اين كار بازميشه بازيكن جديد لوئيس بود.همراه يه تفنگ اگه با پرفشنال هم تا اخر بريد يه تفنگ شارژي بينهايت براتون باز ميشه.راستي من از ايدا خيلي خوشم مياد تو اويل 2 مرد اينجا برگشت عجيبه مگه نه حيف تو اويل 5 نبودش اميد وارم اويل6 ذا كه ميخوان 8 ساله ديگه بسازن ايدا داشته باشه.

کوچولوی در آغاز فعالیت من که باید برات کفش جغ جغه ای بخرم خوش اومدی

ps2 به صورت پیش فرض چیت داره اگرم نداشت راحت هک میشه ............

و میدونستی میشه با اون رئیس ada و ada , ashly هم جای ---- بازی کرد ؟

دیگه با اون پسره بازی کردن بگو ذوق داره ؟

layla-p
12-06-2009, 10:03
ببخشيد من اينو ميگم من اهل توهين كردن نيستم.اما شما ميگيد .ميتوني با ايدا بازي كني!!!!!؟؟؟؟؟
من با:نمسيس.لارا كرافت تو تامب رايدر .وسكر . ---- اويل2وووبازي كردم البته با مد كامپيوتر اما ولش كردم چون گرافيك نداشت رفتم با پي اس 2 بازي كردم يه راز هم ازش نذاشتم راستي با لوئيس ميشه فقط در حالت مرسناريز بازي كرد اما با مد كامپيوتر هر كاري ميشه كرد .من در حالت مرسناريز با همه ي بازي كنا يك رتبه ي پنج ستاره در تمام مراحل زدم حتي با لوئيس .بازي كناي اونم مثل.البرت وسكر .هانك.ايدا.----.كراوزر.لوئي .را باز كردم تمام ميني گيم هاي ايدا را تا اخر رفتم تو چنديدن حالت نرمال پروفشنال.بعد من تمام مجسمه هاي دشمنان بازي كن ها را از مسابقه ي تير اندازي بازرگان كه ميري تو يه در ابي به دست اوردم.ممنون.

layla-p
12-06-2009, 10:09
ببخشيد من الان چند تا عكس از شخصيت هايي كه گفتم اوردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفنگ هاي جديد!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازم هست خواستيد بزارم.

tekken god
12-06-2009, 11:40
سلام

سلوم
ترینر ی که گزاشتم هیچ مشکلی نداره
دوستای من در سراسر کهکشان راه شیری که ساعتها وقت خودشون میزارن تا ترینر بسازن مطمئن باش مشکل دار نمیسازن و مشکل از شماست
چون بازی کرک میشه ممکن کدهاش فرق بکنه یا ترینر مال ورژن 1 باشه و بازی شما 1.1
میدونی ترینر درست کردن چند ساعت کار متمادی و پیاپی میبره ؟

من نگفتم کسی که ترینر می سازه با مشکل می سازه . من گفتم ترینر مشکلات خودشو داره ، مثلاً همین تفاوت ورژن ها .

ولی دوست نداری استفاده نکن کسی اجبار نکرده
تأیید می شه .

و در مورد حالتای بازی و آدم آزاد شدن از این حرفا برات بگم که اون زمانا که بازی کم بود برای اینکه بازیکن مشغول کنن تا دلش نزنه این یه ترفند روان شناسی بود
و حالا چون بازی اونور آب گرونه و مثل اینجا 3 تا 100 تمن با کیک ساندیس بهت نمیدن
و در ضمن اونقد آدم وقت نداره که کل حالتای احمقانه بازی رو بیاره بیرون
من 10 تا 10 تا بازی میگیرم همش 1 کیشو بازی میکنم
مثلا stalker با آنپک کردن تمام پایاناش دیدم
دوست عزیز شما می گی الآن بازی کمه . خوب مگه شما مجبوری هر چی بازی اومد تو بازار بخری و تمومش کنی ؟
شما مثلاً وقتی بازی اویل رو خریدی ذرّه ذرّه ردش کن .
تموم که شد یه بازی دیگه بگیر .
اگه نمی خوای هم از خیرش بگذر . نابرده رنج گنج میسّر نمی شود . با این کار هم حال آدم به طور کل گرفته می شه .

و مثلا چند نفر میدونن که اگه همه حالتای اویلم تموم کنن تمام آدم سوت سوتکیا آزاد نمیشن اصلا دیدینشون ؟
منظورت رو از این حرف نفهمیدم .

کوچولوی در آغاز فعالیت من که باید برات کفش جغ جغه ای بخرم خوش اومدی
در این مورد شما که انقدر بزرگی باید احترام کوچکترا رو نگه داری !
ایشون هم یه نفر هستن مثل من و شما با این تفاوت که تازه در P30 عضو شدن .
ای جا تاپیک بازیه نه تاپیک خرید جغ جغه و هدیه کردن و این جور چیزا .
در ضمن اسپم ندید لطفاً ؛ اینا رو تو یه پست هم می شد نوشت . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در آخر هم بگم که ما با همه دوست هستیم و با کسی دعوا نداریم .
بازم از شما که ترینر رو گذاشتید ممنون شاید یه نفر بخواد استفاده کنه . ولی شما گفتید نیازی نیست هیچ کاری بکنید بیاید از این ترینر استفاده کنید من جواب شما رو دادم .

ببخشيد من الان چند تا عكس از شخصيت هايي كه گفتم اوردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفنگ هاي جديد!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازم هست خواستيد بزارم.
عکسی وجود نداره
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدانگهدار

Angel Of Darkness
12-06-2009, 13:34
[QUOTE=tekken god;3861396]سلام

نابرده رنج گنج میسّر نمی شود . با این کار هم حال آدم به طور کل گرفته می شه .

رفیق من و رفقا فقط مصرف کننده نیستم ما دوست نداریم بازی ساز ما رو یه سمت ببره ما بازی ساز مجبور میکنم اون ور بره که ما دوست داریم
این بازی کنی که من باهاش رزیدنت اویل بارها و بارها بازی کردم :
فکر کنم عکسا گویا باشن

دوستای قدیمی من میشناسن که شوخیام یه کم یه جورین و قصدی در کار نیست و این رو هم ، هم قطارمونم متوجه شد و حرفی نزد حالا .............؟
بیخیال احتمالا تاثیرات ارتشم هست که من یه مقدار بی ادب تر از قبل شدم خدمت تموم شد دزش کمتر میشه
قول میدم :)

در ضمن اسپم ندید لطفاً ؛ اینا رو تو یه پست هم می شد نوشت .

رفیق یه نگاهی به تاریخ عضویت من بکنی میفهمی که تعداد پستام حالا خیلی بیشتر از اینا باید بود

من از تاریکی بیرون نمیام مگه اینکه حرفی برای گفتن و چیز تازه ای برای بچه ها در مورد بازی داشته باشم

I`m too

بازم از شما که ترینر رو گذاشتید ممنون شاید یه نفر بخواد استفاده کنه . ولی شما گفتید نیازی نیست هیچ کاری بکنید بیاید از این ترینر استفاده کنید من جواب شما رو دادم .

دیگم اینجا رو بی خیال که اسپم بازی نشه دوست داری pm بده شاید از هم قطار بودن دوستی یه دفعه قلمبه از وسطش زد بیرون

اگرم هر کدوم از دوستان میخوان کارای بالا رو بکنن آدرساش رو تو پروفایلم گزاشتم برین پیدا کنین
آخریشم همین Velvet Assassin بود

اینم سایت مورد علاقه من و کلی ترینر و save تو هر ورژن

love it see you around

sonixax
13-06-2009, 01:08
[QUOTE=tekken god;3861396]سلام

نابرده رنج گنج میسّر نمی شود . با این کار هم حال آدم به طور کل گرفته می شه .

رفیق من و رفقا فقط مصرف کننده نیستم ما دوست نداریم بازی ساز ما رو یه سمت ببره ما بازی ساز مجبور میکنم اون ور بره که ما دوست داریم
این بازی کنی که من باهاش رزیدنت اویل بارها و بارها بازی کردم :
فکر کنم عکسا گویا باشن

دوستای قدیمی من میشناسن که شوخیام یه کم یه جورین و قصدی در کار نیست و این رو هم ، هم قطارمونم متوجه شد و حرفی نزد حالا .............؟
بیخیال احتمالا تاثیرات ارتشم هست که من یه مقدار بی ادب تر از قبل شدم خدمت تموم شد دزش کمتر میشه
قول میدم :)

در ضمن اسپم ندید لطفاً ؛ اینا رو تو یه پست هم می شد نوشت .

رفیق یه نگاهی به تاریخ عضویت من بکنی میفهمی که تعداد پستام حالا خیلی بیشتر از اینا باید بود

من از تاریکی بیرون نمیام مگه اینکه حرفی برای گفتن و چیز تازه ای برای بچه ها در مورد بازی داشته باشم

I`m too

دیگم اینجا رو بی خیال که اسپم بازی نشه دوست داری pm بده شاید از هم قطار بودن دوستی یه دفعه قلمبه از وسطش زد بیرون

اگرم هر کدوم از دوستان میخوان کارای بالا رو بکنن آدرساش رو تو پروفایلم گزاشتم برین پیدا کنین
آخریشم همین Velvet Assassin بود

اینم سایت مورد علاقه من و کلی ترینر و save تو هر ورژن

love it see you around

ببخشید این آدم ها رو روی PC آزاد کردید ؟ بنده 68765468764687 بار توی Ps2 تمومش کردم روی انواع و اقسام توی تمام سوراخ سمبه هاشم میرم از این چیزا ندیدم ! اکستنشن نصبیدید ؟

layla-p
13-06-2009, 09:56
سلام اقا جون اين كار را فقط ميشه رو كامپيوتر با اضافه كردن مد به ان ازاد كرد راستي تمام مدها هم ميتونيد از ويديو گيمز تهيه كنيد البته قصد تبليغ ندارم هااا اگه عكساي من هم ضربدر دارن ببخشيد اخه برا من ضربدر ندارن.

tekken god
15-06-2009, 12:26
اگه عكساي من هم ضربدر دارن ببخشيد اخه برا من ضربدر ندارن. سلام
عکسا به این دلیل نمیان چون که باید در انجمن مربوطه عضو شد .
من یک عکس کلّی از عکسا می ذارم :
خدانگهدار

layla-p
15-06-2009, 12:54
سلام كدام انجمن بايد عضو شم تا عكسا بيان.

shervin83
15-06-2009, 15:30
سلام
نسخه PC این بازی کی منتشر میشه؟

tekken god
17-06-2009, 14:45
سلام
نسخه PC این بازی کی منتشر میشه؟

سلام
نسخه pc این بازی ؟
این نسخه که خیلی وقت هست منتشر شده .
اگه منظورتون Resident Evil 5 هست من شنیدم اواخر تابستون امسال میاد .
مؤفّق باشید .

caca_caca888
17-06-2009, 19:36
سلام دوستان
من اول بازی همین میرم تو بازی بعد از کشتن یارو تو کلبه بازی یه دفعه قطع میشه و بیرون میره و ارورِ میاد.
چی کنم ؟؟؟؟ ایراد از چیه؟

tekken god
17-06-2009, 20:06
سلام دوستان
من اول بازی همین میرم تو بازی بعد از کشتن یارو تو کلبه بازی یه دفعه قطع میشه و بیرون میره و ارورِ میاد.
چی کنم ؟؟؟؟ ایراد از چیه؟

سلام
چه اروری داده میشه ؟
از ترینر استفاده می کنید ؟

caca_caca888
17-06-2009, 22:38
سلام
چه اروری داده میشه ؟
از ترینر استفاده می کنید ؟
ارور خاصی نمیده .
یه چی مینویسه بعد من dont send رو میزنم و تموم میشه.
همون اروری که همه جا میاد.
از ترینر هم استفاده نمیکنم.

حالا بازیش قشنگه؟؟؟من تا اونجایی که دیدمو خوشم نیومد. ولی یه بازی ای که این همه صفحه تو پی سی ورلد داره حتما یه چیزی هست!

tekken god
19-06-2009, 12:46
ارور خاصی نمیده .
یه چی مینویسه بعد من dont send رو میزنم و تموم میشه.
همون اروری که همه جا میاد.
از ترینر هم استفاده نمیکنم.

حالا بازیش قشنگه؟؟؟من تا اونجایی که دیدمو خوشم نیومد. ولی یه بازی ای که این همه صفحه تو پی سی ورلد داره حتما یه چیزی هست!

عجیبه ....
من که تا حالا همچین مشکلی نداشتم .
یه بار اینجا بپرس شاید کسی بدونه چی به چیه :
حلّ مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

مؤفّق باشید

DJ POLESTAR
09-07-2009, 18:40
دوستان چرا این بازی با موس مشکل داره؟
واینکه راهی برای حل کردنش وجود داره؟

sonixax
09-07-2009, 20:58

یه پچ بود با اون میشد ماوس رو توش اوکی کرد . یه سرچ بزنید توی گوگل پیدا میشه

Maggy_P
09-07-2009, 22:06

یه پچ بود با اون میشد ماوس رو توش اوکی کرد . یه سرچ بزنید توی گوگل پیدا میشه

DaRiOuShJh
14-07-2009, 11:17

بابا این چه بازی ایه!×!
چرا اینطوریه

بی در و پیکر میزنه

میگم برادران این side walk تو کنترل هاش نداره؟

نشونه گیریش هم که بد تو مخه

sinak3
14-07-2009, 13:03

بابا این چه بازی ایه!×!
چرا اینطوریه

بی در و پیکر میزنه

میگم برادران این side walk تو کنترل هاش نداره؟

نشونه گیریش هم که بد تو مخه

بازی یکم قدیمی شده.نباید توقع زیادی داشته باشی.

DaRiOuShJh
14-07-2009, 13:13
بازی یکم قدیمی شده.نباید توقع زیادی داشته باشی.
برارد چه سنمی داره

همون زمانه خودش هم همین بوده دیگه

sinak3
14-07-2009, 14:40
برارد چه سنمی داره

همون زمانه خودش هم همین بوده دیگه

درسته.ولی اون موقع ما توقعاتی که الان از بازی هارودازیم. نداشتیم.:31:

DaRiOuShJh
14-07-2009, 15:58
مرسی برادر
ولی من الان در حده بازی های 2003-2004 ازش انتظار دارم دیگه

در کل خیلی هم بدک نیست ولی باید تنظیماتش خوب انجام بشه

الان هم دیگه داره میره رو اعصاب منو متوصل به روش های ناجوانمردانه میکنه دیگه:

Ar@m
14-07-2009, 20:59
خب در اون حد هست دیگه
یه حرفی می زنیا
از بهترین بازی های زمان خودش بود

اینطوری بازی حال نمی ده اینو صدبار گفتم

sonixax
14-07-2009, 23:32
مرسی برادر

در کل خیلی هم بدک نیست ولی باید تنظیماتش خوب انجام بشه

خیر عزیزم ، اینطوری نیست .

این بازی در حقیقت برای کنسول گیم کیوب طراحی شده بود ، بعدش چون فروش خوبی روی اون کنسول نداشت به Ps2 منتقل شد تا اینجا خوب بود . ولی زمانی که روی PC عرضه شد چونکه شما دسترسی به کنترل های درست و حسابی و Touching نداشتی خراب شد ، برای اینکه حال کنید هنگام بازی کردن باید از جوی پد های مناسب استفاده کنید ، مثلا مدل Playstation که Touching رو ساپورت کنه ، (نکته : ما در کیبورد Touching نداریم) .

Touching : یعنی اینکه اگر دکمه رو تا ته فشار بدی محکم تر لگد میزنه یا اگر کمتر فشار بدی آروم تر ، توی آنالوگ ها هم اینطوریه ، اگر زیاد فشار بدی بالا سریع تر دستشو میبری بالا و برعکس .

آن زمان که ما از این جویپد های تاچ دار استفاده میکردیم قیمتش 15 تومنی بود . الان نمیدونم .

در مورد قدیمی شدن هم خدمتتون عارض شوم که گیم پلی بازی همونیه که هست و هنوز فیزیک انجین و هوش مصنوعی بازی از برترین هاست ، فقط گرافیک ممکنه یه کمکی پایین تر باشه که اونم اگر توی خود Gamecube بازی کنید به خاطر رندر کردن 1 میلیون پلیگون بیشتر از Ps2 این کمبود رو حس نمیکنید .

بدرود

Reza Azimy_RW
14-07-2009, 23:46
پیشنهاد میکنم پچ افزایش گرافیکش و حتما نصب کنین . من که نصب کردم بازی از این رو به اون رو شد !
توی گوگل بسرچید پیدا میکنید . واقعا بازی رو متحول میکنه !

DaRiOuShJh
15-07-2009, 00:04
خب در اون حد هست دیگه
یه حرفی می زنیا
از بهترین بازی های زمان خودش بود

دهه!
نه دیگه
من از نظر کنترل و اینا میگم
وگرنه گرافیکش اینا که بدک نیست
در کل من یه سفارش 100 عنوانه ی جدید رو گرفتم کلا بد تو حال و هوای بازی های 2002 تا 2004 هستم

اینطوری بازی حال نمی ده اینو صدبار گفتم

بله ولی وقتی زامبی هاش سگ جونن تو مخ هم! باید 2-3 و بعضا 5 تا بزنی تا بمیرن شونصد تایی هم میریزن سرت میخوای چی کار کنم!×!؟
البته خیلی هم استفاده نمیکنم ازش صرفا جهته جاهای سخت و تو مخ مثله اونجا که مثله شتر از در و دیوار میریختن تو خونه استفاده میکنم!
نه تیر داریم نه چیزی با چاقو چند نفر رو مگه میشه لت و پار کرد؟
فقط از جونش هم استفاده میکنم نه چیزای دیگه چون به قوله شما بی مزه میشه بازی

ولی زمانی که روی PC عرضه شد چونکه شما دسترسی به کنترل های درست و حسابی و Touching نداشتی خراب شد ، برای اینکه حال کنید هنگام بازی کردن باید از جوی پد های مناسب استفاده کنید ، مثلا مدل Playstation که Touching رو ساپورت کنه ، (نکته : ما در کیبورد Touching نداریم) .

مرسی برادر
خوب همینش تو مخ بود دیگه
البته الان تنظیم هاش رو یه طوری کردم تا یه جایی قابل تحمل تر شده و تا حدودی هم میشه گفت عادت کردم
من با mouse اش رو بازی میکنم

من دسته ی اورجینال PS2 ام رو هم نگه داشتم تبدیل اینا هم گرفتم ولی قبنا که زده بودم مسنکه آنالوگ ها رو نمیشناخت
دیگه هم تست نکردم

پیشنهاد میکنم پچ افزایش گرافیکش و حتما نصب کنین . من که نصب کردم بازی از این رو به اون رو شد !
توی گوگل بسرچید پیدا میکنید . واقعا بازی رو متحول میکنه !

گرافیکش الانش هم همچین بدک نیست ها؟
این پچه چی کار میکنه؟
این فقط فیلماش چون MPEG ]ست کیفیت در حده شطرنجه

جاتون خالی دوبله ی دارینوش هم هست یک چرت و پرت هایی معنی کرده که نگو!×! جدا از اینکه صدا هاشون هم بالا پایینه زنه جیغ میزنه اینیکی در گوشی حرف میزنه
هی باید دستت به صدا باشه بالا پایین کنی
حالا خدا رو شکر تنظیم صدا از کیبوردش بسته نیست

این ایرانی ها کی میخوان آدم شن نمیدونم!

sonixax
15-07-2009, 00:42
مرسی برادر
خوب همینش تو مخ بود دیگه
البته الان تنظیم هاش رو یه طوری کردم تا یه جایی قابل تحمل تر شده و تا حدودی هم میشه گفت عادت کردم
من با mouse اش رو بازی میکنم

من دسته ی اورجینال PS2 ام رو هم نگه داشتم تبدیل اینا هم گرفتم ولی قبنا که زده بودم مسنکه آنالوگ ها رو نمیشناخت
دیگه هم تست نکردم

شما جوی پدی بخر که برای PC طراحی شده باشه کارت راه میوفته .

اون دختره هم اسمش اشلیه دختر رییس جمهور که شما باید نجاتش بدی .

بدرود و پاینده ایران

sinak3
15-07-2009, 11:46
شما جوی پدی بخر که برای PC طراحی شده باشه کارت راه میوفته .

اون دختره هم اسمش اشلیه دختر رییس جمهور که شما باید نجاتش بدی .

بدرود و پاینده ایران

ایشون راست میگن.با یه گیم پد (همون دسته)خیلی راحت اجرا میشه.

Reza Azimy_RW
17-07-2009, 23:29
گرافیکش الانش هم همچین بدک نیست ها؟
این پچه چی کار میکنه؟
این فقط فیلماش چون MPEG ]ست کیفیت در حده شطرنجه

جاتون خالی دوبله ی دارینوش هم هست یک چرت و پرت هایی معنی کرده که نگو!×! جدا از اینکه صدا هاشون هم بالا پایینه زنه جیغ میزنه اینیکی در گوشی حرف میزنه
هی باید دستت به صدا باشه بالا پایین کنی
حالا خدا رو شکر تنظیم صدا از کیبوردش بسته نیست

بدک نیست ولی اگه نصب کنی گرافیک بازی ب جرات میتونم بگم 2 برابر میشه !
خیلی حرفه ای میشه
من رفتم کافی نت پچش رو دانلود کردم 70 مگ بود .
پچ افزایش گرافیک Resident Evil 4

DaRiOuShJh
17-07-2009, 23:38
اووووووووووه
مرسی ولی کی میره اینهمه راهو
اونم با دایال آپ

میگم ولی بد تو مخه بعضی جاهاش ها!

تو جزیزه هه اینهمه میری و همه رو میکشی آخرش این سنگه رو میندازن روت تا بجنبی دکمه رو پیدا کنی میری اون دنیا دوباره باید از یه من قبل بری×!×!@!#%#@

DJ POLESTAR
20-07-2009, 22:02
چرا این بازی با موس مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Maggy_P
20-07-2009, 22:39
اگر برنامش رو دانلود کرده باشید هیچ مشکلی نداره

توی پیوست های همین تاپیک برنامش هست :46:

Alireza.M67
20-07-2009, 23:33

اگر برنامش رو دانلود کرده باشید هیچ مشکلی نداره

توی پیوست های همین تاپیک برنامش هست :46:

به نظر من با همون کیبورد خالی بهتره ...
البته اگه گیم پد داشته باشی خیلی خیلی بهتره ...

sonixax
21-07-2009, 01:59

برایتان پچش را ماکس تا فردا آپلود میکنم .

vahid0801
28-08-2009, 12:02
سلام.
کسی میدونه اگه یا ADA حالت the spy یا همون کوماندوییه که لباس سیاه داره رو تموم کنی چه چیزایی ازاد میکنه؟

T O O M A J
28-08-2009, 13:01
ایول بابا این تاپیک هنوز زندست.:31:
یادش بخیر چه روزهایی داشتیم اینجا...

سلام.
کسی میدونه اگه یا ADA حالت the spy یا همون کوماندوییه که لباس سیاه داره رو تموم کنی چه چیزایی ازاد میکنه؟
تا اونجایی که یادم میاد Chicago Typewriter رو با گلوله های بی نهایت برای سناریوی مخصوص Ada یعنی Separate Ways آزاد می کنه.و اگه Separate Ways رو تموم کنی همین اسلحه رو برای بازی اصلی باز می کنه!

vahid0801
28-08-2009, 19:31
ممنون.من اون حالتو تموم کردم اما سیوش نیست.نمیدونم.شاید نرفتم.ولی مطمئنم رفتم.

حالا اونو بیخیال.یه مشکل دیگه.
من یه بار این بازی رو نورمال تموم کردم یه بارم هارد.و تمام حالتهای دیگه بازی تو extra رو هم کامل کردم.اما تو بازی جدید بار سوم به جز دوتا لباس هیچی تو اول بازی اضافه نشده.چیکار باید کرد؟

راستی سیو این بازی کجا قرار میگیره؟

ممنون

mahpesar
28-08-2009, 21:12
اگه لباس مایکل جکسون منظورته

فکر کنم بعد از مر حله آدا باید با لئون یکبار دیگه در حالت نرمال تا آخر بری

Chicago Typewriter رو هم بخری .......

اسلحه ش خیلی توپه ...حتما بخرش...

vahid0801
28-08-2009, 21:27
دوتا لباسه.یکی قیصری کت شلوار و اون یکی لباس لیون تو اویل 2.
من همه چیزارو تموم کردم.به بار نرمال و یه بار هارد.

اینایی که ازاد میکنه رو باید بخری؟اون لیزری یرو چی؟اونو از اول نمیده؟

mahpesar
28-08-2009, 22:30
عزیزم کلا همین سه تا لباسه آخریش همون بقول تو قیصری بود

اگه اسلحه لیزری منظورته باید بعد از آدا هارد لئونو رو هم تا آخر بری

vahid0801
28-08-2009, 23:48
عزیزم کلا همین سه تا لباسه آخریش همون بقول تو قیصری بود

اگه اسلحه لیزری منظورته باید بعد از آدا هارد لئونو رو هم تا آخر بری

عزیزی دایی.

اگه دقت میکردید گفتم که تمام extra رو تموم کردم هم اون پنج کوماندوییشو که باید با با همه 5 ستاره بگیری و اسلحشو هم ازادیدم.
هارد لیون ر. هم که تموم کردم اسلحه رو نشون داد.لیزری رو میگم.که مدلش فک کنم rpl 600 بود.

اما بعد از تموم کردن هاردش اسلحه رو اول میده یا باید از یارو بخری؟

mahpesar
29-08-2009, 00:14
من خودم اون اسلحه رو نگرفتم

ولی تو یه سایت خوندم بعد از آدا هارد رو بری آنلاک میشه ....

احتمالا باید بخری .

T O O M A J
29-08-2009, 16:07
بعد از تموم کردن بازی رو حالت Professional ، این اسلحه رو بار دیگه که بازی رو شروع می کنی همون از اول بازی بصورت رایگان از Merchant می گیری و گلوله های بی نهایت داره و اسمش P.R.L. 412 هست.

vahid0801
30-08-2009, 00:22
بعد از تموم کردن بازی رو حالت Professional ، این اسلحه رو بار دیگه که بازی رو شروع می کنی همون از اول بازی بصورت رایگان از Merchant می گیری و گلوله های بی نهایت داره و اسمش P.R.L. 412 هست.

یعنی باید از اون فروشنده هه بگیرم؟

T O O M A J
30-08-2009, 12:19
یعنی باید از اون فروشنده هه بگیرم؟
دقیق یادم نیست اما فکر کنم وقتی New Game رو می زنی از همون اول از بازرگان شروع میکنه و می تونی اسلحه هات رو بخری.

vahid0801
30-08-2009, 12:46
دقیق یادم نیست اما فکر کنم وقتی New Game رو می زنی از همون اول از بازرگان شروع میکنه و می تونی اسلحه هات رو بخری.

من رفتم.تا اون فروشنده هه هم رسیدم.اما هیچ کدوم از اسلحه هایی که ازاد کرده بودم رو ازاد نکرده بود.چهار تا اسلحه ازاد کردم.
دوتا نکته.
1.من تو یه بخشی از بازی از ترینر استفاده کردم.تو حالت اون 5 کوماندو
2.بازی هاردشو از لباس نوع 2 که ازاد میکنه استفاده کردم.

vahid0801
30-08-2009, 21:30
سوال قبلیمون که بی جواب موند.
حداقل یکی بگه سیوای این بازی تو کجا قرار میگیرن؟از کجای سیستم باید پیداشون کرد؟

tekken god
30-08-2009, 21:31
فکر کنم شما باید از سیو هایی که بازیو تموم کردید دوباره بازیو شروع کنید یعنی آخر بازی که سیو می کنید اونو لود کنید .
مؤفّق باشید

T O O M A J
31-08-2009, 12:48
من رفتم.تا اون فروشنده هه هم رسیدم.اما هیچ کدوم از اسلحه هایی که ازاد کرده بودم رو ازاد نکرده بود.چهار تا اسلحه ازاد کردم.
دوتا نکته.
لازم نیست پیش فروشنده بری همونطور که این دوستمون گفت :

فکر کنم شما باید از سیو هایی که بازیو تموم کردید دوباره بازیو شروع کنید یعنی آخر بازی که سیو می کنید اونو لود کنید .
شما این کارو می کنی دیگه؟

2.بازی هاردشو از لباس نوع 2 که ازاد میکنه استفاده کردم.
شما رو Professional تموم کردی؟!؟!؟

حداقل یکی بگه سیوای این بازی تو کجا قرار میگیرن؟از کجای سیستم باید پیداشون کرد؟
تو دایرکتوری خود بازی(جایی که بازی رو نصب کردی ) باید فایلی بنام SaveData.dat باشه.اون سیو بازی هست.

vahid0801
31-08-2009, 13:58
مؤفّق باشید

اقا دمت گرم.بالاخره موفق شدم.باید همون سیو رو لود میکردم.

شما رو Professional تموم کردی؟!؟!؟

اره.مصیبتی کشیدیما.

تو دایرکتوری خود بازی(جایی که بازی رو نصب کردی ) باید فایلی بنام SaveData.dat باشه.اون سیو بازی هست.

اینم فهمیدم.اما دیگه لازم نبود.تو سیو خودم شونصدتا اسلحه ازاد کرده بودم.

در کل بازم تشکر میکنم از همه دوستان

pejmangame
08-09-2009, 00:32
سلام
لینک پچ گرافیک رو میخوام اونی که حجمش بالاتره
قبلا 6 وگابایتی رو دانلود کرده بودم ایا با اون فرقی داره از لحاظ کیفیت؟؟؟

دستت طلا.عکسه اومد؟

واسه همین پست شما رو ندیدم.
راستی تو بازی با داشت کل ننداز:5:.:27:تو گنداغم بازی میرفتم اخرش

چون یکم میرفت رو اعصابم بعد از اون اره برقیا یه جوری میشد یکی دو بار بیشتر نمیرفتم

موفق باشی
موافقم اره برقیا ادمووو فر میدن:دی

nazila20
08-09-2009, 10:47
سلام
آقا یکی بگه این اسلحه طناب دار آداخانم برای لیون هم آزادمیشه یا نه .

mehdy.z
08-09-2009, 11:52
سلام
مختصر و مفید:31::
خیر...

Leon-117
08-09-2009, 16:27
بازیش خیلی غلط قولوته ظایع ظایع حصط
درست منظور شما رو نفهميدم.يعني بازي بده؟
به نظر من كه خيلي هم بازي خوبي بود.

pejmangame
12-09-2009, 00:39
پچ گرافیکی رو میخوام لینکش/

mehsaleh
20-09-2009, 22:12
بچه ها من هر کاری می کنم نمی تونم 5+6 رو بزنم که همان شیفت چپ + شیفت راست است خواهش می کنم هر کی می تونه بگه چطوری باید ین ها رو بزنم و اینکه آیا 5+6 همین کلید هاست یا نه
چطوری بزنم من که بیست سی باری امتحان کردم نشد که نشد. البته تا قبل از کروز که می خواهم با چاقو باهاش بازی کنم این مشکل را نداشتم.در ضمن بگم که 1و3 را به راحتی می تونم بزنم.
ممنون هرکی جواب بده

MOHAMMAD2010
20-09-2009, 22:31
دوستان ببخشید دارم پست میدم ( آخه دیگه نسخه 5 اومده کی به 4 نگا میکنه )
ولی میخواستم ببینم کسی تونسته رو ویندوز 7 اینو نصب کنه ؟
من نصب کردم ولی دمو هاش مشکل داره
خیلیم مشکل داره جوری که بعضی وقتا اصلا نشون نمیده بعضی وقتام قاطی پاتی نشون میده
کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

sonixax
20-09-2009, 22:34
دوستان ببخشید دارم پست میدم ( آخه دیگه نسخه 5 اومده کی به 4 نگا میکنه )
ولی میخواستم ببینم کسی تونسته رو ویندوز 7 اینو نصب کنه ؟
من نصب کردم ولی دمو هاش مشکل داره
خیلیم مشکل داره جوری که بعضی وقتا اصلا نشون نمیده بعضی وقتام قاطی پاتی نشون میده
کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

ویندوز 7 هنوز بتا ورژن هست و تمام کدک های لازم رو برای پخش مدیا نداره ، بسته های کدک های مکمل رو نصب کنی به احتمال زیاد درست میشه .

MOHAMMAD2010
20-09-2009, 22:39
ویندوز 7 هنوز بتا ورژن هست و تمام کدک های لازم رو برای پخش مدیا نداره ، بسته های کدک های مکمل رو نصب کنی به احتمال زیاد درست میشه .

اونا رو نصب کردم ( windows 7 codec pack )
ولی درست نشد

sonixax
20-09-2009, 22:47
اونا رو نصب کردم ( windows 7 codec pack )
ولی درست نشد

نمیدانم والا

Squall Leonhart
21-09-2009, 20:08
پچ گرافیکی رو میخوام لینکش/

يه سر به اينجا بزن ببين :

اگه كم بود به اينجا هم يه سري بزن :

Squall Leonhart
23-09-2009, 19:56
لينك مستقيم Resident Evil 4 v1.1.0 European Patch هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gsc%2Fadventure%2Fresidentevil4%2Fre4pc_upd_pal110 .zip%3Frs%3D150%26e%3D1253895468%26h%3D1d6c243cb1e 279d5e27c4868ed8200df%26file%3Dre4pc_upd_pal110.zi p

فقط بگم اين پچ ماله ورژن اورپاييش هست. و بازيت حتما بايد نصب اورجينال هم باشه، يعني دستكاري شده نباشه. يه مسئله ديگه اگه لينك بالايي كار نكنه مجبوري يه اكانت توي Gamespot.com باز كني تا بتوني اين پچ رو دانلود كني. اگه هم كار كرد يه اطلاعي بهم بده تا بدونم.

ata_vi
30-09-2009, 20:16
سلام دوستان
من اولین نسخه این بازی یعنی 4بازی می کنم
وقتی اسلحه رومی خری چطوری تیراشو افزایش میدی
وهمچین دکمه 1,3 چه دکمه هائی روکیبوردمیشن

Layken
30-09-2009, 21:28
سلام دوستان
من اولین نسخه این بازی یعنی 4بازی می کنم
وقتی اسلحه رومی خری چطوری تیراشو افزایش میدی
وهمچین دکمه 1,3 چه دکمه هائی روکیبوردمیشن

دکمه 1و3 دکمه های Enter و Ctrl هستن ......
شما برای افزایش تیراش باید بری پیش همون دزده و بری به قسمت upgrade اونجا می تونی هم
قدرت اسلحشون رو افزایش و تعدادشون رو بیشتر کنی.

redblood
04-10-2009, 15:48
دکمه 1و3 دکمه های Enter و Ctrl هستن ......
شما برای افزایش تیراش باید بری پیش همون دزده و بری به قسمت upgrade اونجا می تونی هم
قدرت اسلحشون رو افزایش و تعدادشون رو بیشتر کنی.

البته اون بدبخت 2 سال پیش دزد نبود وقتی ما بازی می کردیم!!!:13:اونقدر اوضاع خراب شده که اینم دزد شد!!!:18:

redblood
04-10-2009, 15:51
سلام

خودت هیکل ایدا و لیونو با هم مقایسه کن!!اون هیکل گنده رو منم نمیتونم بکشم،چه برسه به اسلحه طناب دار:27:

aryan jojo
28-11-2009, 17:16
سلام . امید وارم حال همگی تان خوب باشد . چند روزی است که بازی resident evil 4 را گرفته ام . و تو یکی از مرحله ها سخت دچار مشکل شده ام .
مرحله ی 3-3 که دختری با نام ashley در یک در گیر کرده است . و یک در بزرگ هم در great hall است و سه تیکه دارد که وصتی اش را که شکل کله ی بز است را پیدا کرده ام ولی نمی دانم تکه های دیگرش کجا هستند ....
یک جای دیگر هم وقتی در باغچه ی ان مرد قد کوتاه می روی و حیوانات خانگی او را می کشی و عکس را که روی یک قطه ی اهنی نسب شده است را بر میداری و در را باز می کنی و همون دختره را که لبس قرمز پوشیده است را در فیلم ان قسمت می بینیم و بعد از پایان فیلم دری در ان جا هست که وقتی وارد ان میشوید یک در دیگر هم وجود دارد که به ان نیزه وصل شده است و در توی ان در یک صندوق است و لی من نوی توانم در را باز کنم .
لطفا به من کمک کنید .. ...
یا اگر جای کلید ها و قطعات دری را که سه تکه دارد را میشناسید عکس نقشه ی ان جا را بفرستید یا راهنمایی کنید

aryan9900@yahoo.com

please help me

A M I R 1 1 0
29-11-2009, 16:34
دوست من من اینجایی را که گفتی اصلا ندیدم اویل 4 جدید اومده؟؟؟؟؟؟راستی کی اسلحه ی قوی Hand canoon را باز کرده؟؟؟؟؟؟اها یادم اومد اونا حیوان خانگی نیستن سگ های وحشی هستن باید به بطری روی اون تابلوی کنار در شلیک کنی تا باز بشه جیگر !!!!!جوجو {شوخی}اسلحهی هند کانون با رتبه ی 5 ستاره با تمام بازیکنان در تمام مراحل باز میشه در حالت مرسناریز

Layken
29-11-2009, 23:26
سلام . امید وارم حال همگی تان خوب باشد . چند روزی است که بازی resident evil 4 را گرفته ام . و تو یکی از مرحله ها سخت دچار مشکل شده ام .
مرحله ی 3-3 که دختری با نام ashley در یک در گیر کرده است . و یک در بزرگ هم در great hall است و سه تیکه دارد که وصتی اش را که شکل کله ی بز است را پیدا کرده ام ولی نمی دانم تکه های دیگرش کجا هستند ....
یک جای دیگر هم وقتی در باغچه ی ان مرد قد کوتاه می روی و حیوانات خانگی او را می کشی و عکس را که روی یک قطه ی اهنی نسب شده است را بر میداری و در را باز می کنی و همون دختره را که لبس قرمز پوشیده است را در فیلم ان قسمت می بینیم و بعد از پایان فیلم دری در ان جا هست که وقتی وارد ان میشوید یک در دیگر هم وجود دارد که به ان نیزه وصل شده است و در توی ان در یک صندوق است و لی من نوی توانم در را باز کنم .
لطفا به من کمک کنید .. ...
یا اگر جای کلید ها و قطعات دری را که سه تکه دارد را میشناسید عکس نقشه ی ان جا را بفرستید یا راهنمایی کنید

خب شما با اون اتاق کوچولو کاری نداشته باش ...2 تاشو که پیدا کردی یکی دیگه هم در یک اتاق مهمانی هست که یک
زیاد یادم نمونده ولی شما اون اتاق یک قفص میافته و زندانی میشید بین چند تا از اون هیولاها توی اون جعبه هستش.

Squall Leonhart
30-11-2009, 00:13
فكر ميكنم بايد توي همون اتاق مهماني كه يه ميز غذا خوري بزرگ هم داره باشي. در نتيجه بايد اول شيشه مشروب روي تابلو رو بزني و بتركوني تا در باز بشه.

123arash
16-02-2010, 17:34
با سلام به دوستان.من اويل 5 رو بازي كردم ولي مثل 4 نيست و حس 4 رو نداره.لطفا اگه كسي اطلاعي از نسخه هاي ديگه 4 داره بگه.مثلا نسخه 4 بتا اومده.كسي در مورد بتا ميدونه؟ممنونم.

Hunter lord
16-02-2010, 17:54
با سلام به دوستان.من اويل 5 رو بازي كردم ولي مثل 4 نيست و حس 4 رو نداره.لطفا اگه كسي اطلاعي از نسخه هاي ديگه 4 داره بگه.مثلا نسخه 4 بتا اومده.كسي در مورد بتا ميدونه؟ممنونم.

آقا معلوم هست چی نوشتی .

نسخه ی 4 یک نسخه است . بتا هم به نسخه ی آزمایشی بازی می گن که قبل از بازی منتشر می شه و شامل دومرحله یا ... می شود .

بهتره همون 5 رو بازی کنید که بنده خودم حدود 5 بار تمومش کردم و تمام مد هایش رو باز کردم .

Zelgadis
17-02-2010, 13:02
ببخشید منظورتون از نسخه ی بتا چیه؟

A.Lopez
18-02-2010, 09:16
سلام دوستان.
ميدونم كه برايه سوال كردن 3-4 سالي دير شده ولي شما به بزرگ واري خودتون ببخشيد.
كسي هستش كه ps2 اين بازيرو تموم كرده باشه تا من سوالامو ازش بپرسم؟.:20:

123arash
18-02-2010, 10:39
منم مثل شما دوست عزيز نميدونم نسخه بتا چيه ولي قبلا توي يك سايت خواندم كه نسخه بتا نسبت به اويل 4 خيلي بهتره مثلا در نسخه بتا عروسكهاي شيطاني به ---- حمله ميكنن و لباسهاي جديد و مكانهاي وحشتناكتري هستن .ميتونيد تو گوگل در مورد اين نسخه جستجو كنيد.اگه كسي از دوستان ميداند بگه كه نسخه هاي جديد اويل 5 مثل گلد اديشن و .... براي كامپيوتر اومدن يا خير

Ar@m
18-02-2010, 10:50
سلام دوستان.
ميدونم كه برايه سوال كردن 3-4 سالي دير شده ولي شما به بزرگ واري خودتون ببخشيد.
كسي هستش كه ps2 اين بازيرو تموم كرده باشه تا من سوالامو ازش بپرسم؟.:20:
مگه نسخه ي pc چقدر با ps2 فرق داره؟
من رو ps2 بازيش كردم بپرس

منم مثل شما دوست عزيز نميدونم نسخه بتا چيه ولي قبلا توي يك سايت خواندم كه نسخه بتا نسبت به اويل 4 خيلي بهتره مثلا در نسخه بتا عروسكهاي شيطاني به ---- حمله ميكنن و لباسهاي جديد و مكانهاي وحشتناكتري هستن .
چه شايعاتي !!!

123arash
18-02-2010, 12:37
سلام عزيزم.من اويل 4 را هنوز هم دارم بازي ميكنم.اگر هرجا گير كرديد بگيد تا كمكت كنم.

Ahadtv
18-02-2010, 13:25
منم مثل شما دوست عزيز نميدونم نسخه بتا چيه ولي قبلا توي يك سايت خواندم كه نسخه بتا نسبت به اويل 4 خيلي بهتره مثلا در نسخه بتا عروسكهاي شيطاني به ---- حمله ميكنن و لباسهاي جديد و مكانهاي وحشتناكتري هستن .ميتونيد تو گوگل در مورد اين نسخه جستجو كنيد.اگه كسي از دوستان ميداند بگه كه نسخه هاي جديد اويل 5 مثل گلد اديشن و .... براي كامپيوتر اومدن يا خير

نه شایعه نیست. فکر کنم منظور دوستمون Resident Evil 3.5 هست که بعد ها با تغییراتی فراوان شد همین RE4 خودمون

taghi_ramzi
18-02-2010, 15:42
نه شایعه نیست. فکر کنم منظور دوستمون Resident Evil 3.5 هست که بعد ها با تغییراتی فراوان شد همین RE4 خودمون
نسخه ی بتا/دمو ئی برای گیم کیوب اومده بود ،(در واقع این اویل هم اولش قرار بود اختصاصی گیم کیوب باشه.)
این نسخه ی دمو قسمتی از بازی ای بود که الان هست و چیز اضافه یا عجیبی نداشت.
احتمالاً منظور شماها همون فیلم نامفهومیه که اول به عنوان دمو از گیم پلی اویل 4 بیرون اومد ، و شباهت چندانی به بازی نداشت
قبلا در موردش تو همین جا بحث شده ؛ اون فیلم اصلاً قسمتی از یه "گیم" نیست و فقط تست رندرهای اولیه س
(هر کی فیلمه رو ندیده بزارم ببینه.)

sonixax
18-02-2010, 17:22

من از این 3.5 هر چی گشتم فقط یه مشت تریلر موجود بود ، لینک دانلودی چیزی نداره ؟

A.Lopez
19-02-2010, 10:17
من اين بازيرو 6-7 بار هم با lion هم با ada تموم كردم.
و 2-3 بار assigment با ada تموم كردم ولي هيچي بجز 2 تا لباس و2 تا اسلحه بينهايت واسه lion ندادن به ada هم هنوز چيزي ندادن.
بقيه لباسها و اسلحه هارو چه طوري بايد بگيرم؟.

Ahadtv
19-02-2010, 13:49
من اين بازيرو 6-7 بار هم با lion هم با ada تموم كردم.
و 2-3 بار assigment با ada تموم كردم ولي هيچي بجز 2 تا لباس و2 تا اسلحه بينهايت واسه lion ندادن به ada هم هنوز چيزي ندادن.
بقيه لباسها و اسلحه هارو چه طوري بايد بگيرم؟.

بعضی از سلاح ها رو باید از بخش مرسیناری بدست بیارین.

A.Lopez
19-02-2010, 21:41
شما the mercenaries رو چه طوري تموم كردي؟ خيلي سخته!.
راه اسوني نيست كه بشه اين مرحله رو بشه رد كرد؟.

Ahadtv
20-02-2010, 13:52
شما the mercenaries رو چه طوري تموم كردي؟ خيلي سخته!.
راه اسوني نيست كه بشه اين مرحله رو بشه رد كرد؟.

برای اینکه سلاح مخصوص این بخش رو آزاد کنین کارتون یه مقدار سخته. باید با تمامب کاراکتر ها 6 ستاره مراحل رو تموم کنین.

pejmangame
21-02-2010, 15:17
لینک دانلود پچ گرافیک رو میخوام :(

Squall Leonhart
21-02-2010, 16:40
لینک دانلود پچ گرافیک رو میخوام :(

بهتره یه اکانت تو گیم اسپات باز کنی و از اونجا دانلودش کنی. فقط یادت باشه که ماله ورژن اروپایی هست و باید نصبت هم اورچینال باشه (دی وی دی نه نصبش!) یعنی ریجستری نصب دستکاری شده نباشه.

یه راه ساده تر هم هست که میتونی واسه ورژن آمریکایی هم استفاده کنی و اونم استفاده از کرک نسخه اروپایی هست. باید یه نگاهی به پیوستهای تاپیک بندازی.

8813222
24-02-2010, 23:27
اقا يكي به من كمك كنه من تو كنترل كردن اين بازي با كيبورد خيلي مشكل دارم اگه ممكنه يه كاري بكنيد من بتونم با موس بازي كنم.

Layken
24-02-2010, 23:44
بعضی نسخه های بازی هستند که با ماوس بازی میشه.
نسخههای اولیه بیشتر روی کیبورد بود.

sonixax
25-02-2010, 02:16
اقا يكي به من كمك كنه من تو كنترل كردن اين بازي با كيبورد خيلي مشكل دارم اگه ممكنه يه كاري بكنيد من بتونم با موس بازي كنم.

توی گوگل سرچ کنید Resident Evil 4 Mouse support patch ، یه فایل کوچولو هست اگر با اون بازی رو اجرا کنید مشکل شما حل میشه .

123arash
27-02-2010, 07:50

بله دوست من --منظورم اويل 3.5 بود ولي ندونستم كه اسمش 3.5 هست.فكر كردم 4 هست