PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

esi_1981
20-07-2008, 14:19
سلام دوستان

من خیلی وقته که از راهنماییهایه دوستانمون تو این تاپیک استفاده میکردم

ولی الان یه جائیم که کسی بهش اشاره نکرده بود

من یکی از 3 تیکه ی مجسمرو پیدا کردم(قسمت سر) ولی الان تو باغ هستم (همونی که مرد کوتوله هم میگه که توش گم میشی)ولی نمیدونم از اینجا به بعد چیکا کنم!!!!!

آقا دیوید تو اون باغ 2 تا تیکه هست که هر دو تا رو روی دو تا از فواره ها که توی باغ هستند پیدا میکنی، بعد اونها رو ترکیب میکنی و عنوان کلید روی یکی از درهای راهروی باغ که قفل هست میذاری و در باز میشه و ادامه بازیییی

rz21
20-07-2008, 20:56
من در چرخ دنده ها گیر کردم.اون چوب سر راهم را هم زدم ولی باز هم گیر میکنه!!!!چی کار کنم؟

abtin5
20-07-2008, 21:47
چنتا ديگه چوبم هست .فكر كنم سه تا چوب كه شما يكسشو زدي ميشه دوتا.

راستي من اون مرحله كه از چند تا قفسه هاي معلق رو هواست و از هر كدوم كه رد ميشيم قبليش ميوفته سيستمم بعدش كه غوله از دره مياد بالا قاط ميزنه و منو نشون نميد.

ميگيد اشكال از بازيه؟

x360
21-07-2008, 15:49
ببخشيد من به باغ رسيدم اما نميدونم چطوري واردش بشم دري نيست اخه

tekken god
21-07-2008, 19:49
فکر نکنما چون من همینجوری با چند بار خرید فروش 10-15 میلیون کاسب شدم، شمام یه باز امتحان کن البته اینم بگم این روش وقتی کاربری داره که تونسته باشی یه 400-500 هزارتایی پس انداز کرده باشی

راستی شماها چرا اینقدر دنبال ترینر هستید ، ترینر همه جذابیت بازی رو از بین میبره من که اصلا حال نمی کنم
نه بابا من که باورم نمیشه حالا یه دونه از سیوم کپی می گیرم این کاری که شما می گیدو می کنم ببینم واقعاً اینجوریه اگه بشه که خیلی باحاله .
در مورد ترینرم من باسه دوستم می خواستم چون تو یه دست با زی کردن حدود دو و نیم ملیون می گیرم پس دیگه ترینر می خوام چی کار .

abtin5
21-07-2008, 20:26
من چي كار كنم ؟؟؟دارم ديوونه ميشم

Ar@m
21-07-2008, 21:19
من چي كار كنم ؟؟؟دارم ديوونه ميشم

يه عكس از اونجا بذار من كه نفهميدم كجا رو مي گي
ولي احتمالا مشكل خود بازي بايد باشه

Mist
21-07-2008, 22:34

راستي من اون مرحله كه از چند تا قفسه هاي معلق رو هواست و از هر كدوم كه رد ميشيم قبليش ميوفته سيستمم بعدش كه غوله از دره مياد بالا قاط ميزنه و منو نشون نميد.

ميگيد اشكال از بازيه؟تا اونجا که من یادمه همه شرکتها بازی رو سالم عرضه کردن شاید من اشتباه میکنم چون تو این 370 صفحه کسی از ناقص بودن بازی حرفی نزده

اون درا هر کدوم سوییچ دارن باید از دست اون غوله در بری سوییچارو بزنی رد شی

بعد واگنا کنده میشن که در آخر هم میپره تو غار اونجا حسابی با غوله در گیر میشه حالا قضیه چیه نمیدونم

آرام جان اگر من اشتباهی گفتم شما درستش کن

موفق باشی

یاحق

tekken god
22-07-2008, 13:22
فکر نکنما چون من همینجوری با چند بار خرید فروش 10-15 میلیون کاسب شدم، شمام یه باز امتحان کن البته اینم بگم این روش وقتی کاربری داره که تونسته باشی یه 400-500 هزارتایی پس انداز کرده باشی

راستی شماها چرا اینقدر دنبال ترینر هستید ، ترینر همه جذابیت بازی رو از بین میبره من که اصلا حال نمی کنم
esi_1981 رفتم چک کردم شما در اشتباه هستید ، به توضیحاتی که من نوشتم توجّه کنید :
قیمت خود تفنگ = 9800

فایرپاور ( قدرت شلیک ) :
1- = 25000
2- = 45000

ریلود اسپید( سرعت خشاب پر کردن ) :
1- = 18000

کاپا سیتی ( تعداد تیر ها ) :
1- = 25000
2- = 40000

Exclusive (قدرت نهایی برای قوی کردن شلیک )
1- = 30000

جمع کل = 183000

91500=2÷183000

قیمتی که فروشنده این تفنگ را با تمام قدرت ها می خرد = 98900 که تقریباً صدهزار تا هست نه یه ملیون خودم این کارو کردم ( یه ملیون پول داشتم ) نهصد هزار تا باسم موند .:13:

حالا گرفتی داری اشتب می کنی ؟ :31:
باورت نمیشه یه بار دیگه با دقّت امتحان کن . :5:

Ar@m
22-07-2008, 14:13

ميگيد اشكال از بازيه؟

تا اونجا که من یادمه همه شرکتها بازی رو سالم عرضه کردن شاید من اشتباه میکنم چون تو این 370 صفحه کسی از ناقص بودن بازی حرفی نزده

اون درا هر کدوم سوییچ دارن باید از دست اون غوله در بری سوییچارو بزنی رد شی

بعد واگنا کنده میشن که در آخر هم میپره تو غار اونجا حسابی با غوله در گیر میشه حالا قضیه چیه نمیدونم

آرام جان اگر من اشتباهی گفتم شما درستش کن

موفق باشی

یاحق

آها جاشو فهميدم!
نه اونطوري كه شما مي گي هم نيستش سي دي مشكل دار اويل 4 كم نداشتيم!
ولي توي اون قسمت بازي من برنخوردم تا حالا
در هر حال اگه پيغامي نمي ده و اگه هربار فقط توي همون قسمت خاص مشكل هست خيلي احتمال مي ره مشكل خود بازي باشه
سيو بازي رو نگه دار بازي رو با يه سي دي كه قبلا امتحان شده نصب كن ببين بازم مشكل داره يا نه

abtin5
22-07-2008, 15:32
هر كاري كردم نشد.cd مال ماگما بود.
4 تا بود.برم يكي ديگه بگيرم؟

S@nti@go_s&k
22-07-2008, 16:52
آبتین جان منم این مشکلو تو همون مرحله داشتم دقیقا همونجا که از در وارد میشه البته مشکل از بازی نبود چونکه من 4 بار بازیرو تموم کردم آخه این دفعه از تراینر استفاده کردم اینجوری شد

tekken god
22-07-2008, 19:19
کمک help
من تا هالا 100 بار رزنت اویل رو تموم کردم ولی توی مراحل ایدا بعد از اون جایی که از آتیش سوزی رد میشی ( تیکه اوّل مرحله 4) به یه جایی می رسی که از چند طرف بهت شلیک می کنند و باید دو تا کارت پیدا کنیم و توی تفنگا قرار بدیم که آخرشم اون تفنگا منفجر می شن من دو تا کارتو پیدا کردم و با تفنگا کاری که باید می کردم رو انجام دادم حالا یه بمبی در حال منفجر شدن است که در اینجا نمیدانم باید چه کار کنم لطفاً راهنمایی ام کنید .

Mist
22-07-2008, 19:56
هر كاري كردم نشد.cd مال ماگما بود.
4 تا بود.برم يكي ديگه بگيرم؟

یه دی وی دی زدن برو بگیر تکین زده من همونو بازی کردم هیچ مشکلی هم نداشت فقط یادت نره سیواتو کپی کن

چون حالت گرفته میشه دوباره تا اونجا بری :دی

abtin5
22-07-2008, 20:01
حالا خوبه به شرط چاقو گرفتم وگرنه 4 تومن خيليه.

Ar@m
22-07-2008, 20:09
کمک help
من تا هالا 100 بار رزنت اویل رو تموم کردم ولی توی مراحل ایدا بعد از اون جایی که از آتیش سوزی رد میشی ( تیکه اوّل مرحله 4) به یه جایی می رسی که از چند طرف بهت شلیک می کنند و باید دو تا کارت پیدا کنیم و توی تفنگا قرار بدیم که آخرشم اون تفنگا منفجر می شن من دو تا کارتو پیدا کردم و با تفنگا کاری که باید می کردم رو انجام دادم حالا یه بمبی در حال منفجر شدن است که در اینجا نمیدانم باید چه کار کنم لطفاً راهنمایی ام کنید .
شما بايد از در انتهايي توي ناو مقابلت رد بشي و قبل از منفجر شدن از اونجا خارج بشي يه در ميله اي هستش انتهاي كشتي

حالا خوبه به شرط چاقو گرفتم وگرنه 4 تومن خيليه.

شما اينو خوندي اصلا؟ شايد مشكل بازي نباشه :

آبتین جان منم این مشکلو تو همون مرحله داشتم دقیقا همونجا که از در وارد میشه البته مشکل از بازی نبود چونکه من 4 بار بازیرو تموم کردم آخه این دفعه از تراینر استفاده کردم اینجوری شد

abtin5
22-07-2008, 20:14
تا حالا چند بار رفتم اما چون شما بازم ميگيد شايد از زبونتون بشنوه و درست بشه.

چند بار ديگه هم ميرم ببينم چي ميشه.

esi_1981
22-07-2008, 21:53
esi_1981 رفتم چک کردم شما در اشتباه هستید ، به توضیحاتی که من نوشتم توجّه کنید :
قیمت خود تفنگ = 9800

فایرپاور ( قدرت شلیک ) :
1- = 25000
2- = 45000

ریلود اسپید( سرعت خشاب پر کردن ) :
1- = 18000

کاپا سیتی ( تعداد تیر ها ) :
1- = 25000
2- = 40000

Exclusive (قدرت نهایی برای قوی کردن شلیک )
1- = 30000

جمع کل = 183000

91500=2÷183000

قیمتی که فروشنده این تفنگ را با تمام قدرت ها می خرد = 98900 که تقریباً صدهزار تا هست نه یه ملیون خودم این کارو کردم ( یه ملیون پول داشتم ) نهصد هزار تا باسم موند .:13:

حالا گرفتی داری اشتب می کنی ؟ :31:
باورت نمیشه یه بار دیگه با دقّت امتحان کن . :5:
عزیزم من که از خودم نمیگم، البته ممکنه بخاطر نسخه های متفاوت بازی باش، در اولین فرصت عکسشو میذارم

redblood
23-07-2008, 20:35
تا حالا چند بار رفتم اما چون شما بازم ميگيد شايد از زبونتون بشنوه و درست بشه.

چند بار ديگه هم ميرم ببينم چي ميشه.

عزیزم مشکل از ترینر بازی هست.باید اون مرحله رو بدون ترینر رد کنی.در غیر اینصورت هر سری وقتی به غار میرسی خودتو تو تصویر نمیبینی.:11:

Mist
23-07-2008, 21:59
آقا پس خیال میکنی من اون نرره غولو چطوری کشتم فک نکنم مشکل تراینری باشه من با تراینر رفتم دوتا با لنسر زدم بهش عین بچه

خوابید

عجب تشبیهی زدم عین بچه سه متر بود :دی

S@nti@go_s&k
25-07-2008, 01:26
من هم با تراینر میرم قاط میزنه مشکل از تراینره البته یه امتحان کن ضرر نمی کنی(تراینرو ببند)

abtin5
25-07-2008, 16:56
آره درست بود مال ترينر بود.

ممنون.بازي رو تموم كردم حالا با ايدا ميرم.(شيريني رو آخر آخر ميدم)

Maggy_P
25-07-2008, 21:04
من هم با تراینر میرم قاط میزنه مشکل از تراینره البته یه امتحان کن ضرر نمی کنی(تراینرو ببند)
البته همه ي ترينر ها اينطوري نيستن يكيشون هست كه ايراد به هم ميزنه!
احتمالا شما با اون ميري:46:

abtin5
26-07-2008, 12:23
اين معماي ايدا كه پشته كليساست چجوريه؟

هركاري ميكنم نميدونم چجوري ميشه.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Maggy_P
26-07-2008, 12:26
اين معماي ايدا كه پشته كليساست چجوريه؟

هركاري ميكنم نميدونم چجوري ميشه.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
بايد بري داخل قبرها 3 تا علامت رو پيدا كني بعد توي پشت كليسا روي اون وسيله هه اون 3 تا علامت رو روشن كني:10:

abtin5
26-07-2008, 12:29
به ترتيب بايد باشن؟

Maggy_P
26-07-2008, 12:30
به ترتيب بايد باشن؟
نه فقط بايد اون 3 تا روشن بشن همين:46:

abtin5
26-07-2008, 12:34
رفتم كه امتحان كنم.

مراحل ايدا هم مثل ---- طول ميكشه؟يا كمتره؟

Maggy_P
26-07-2008, 12:37
رفتم كه امتحان كنم.

نه خيلي كمتره

زود تموم ميشه:46:
موفق باشيد:10:

Mist
26-07-2008, 14:26
البته همه ي ترينر ها اينطوري نيستن يكيشون هست كه ايراد به هم ميزنه!
احتمالا شما با اون ميري:46:

من اکثر تراینرو که میگیریم از Cheathappens هستش واقعا عالیه مشکلی هم تا حالا نداشتم

البته بدون تراینر یه حال دیگه ای داره مخصوصا اویل دوسه بار بدون تراینر بازی کنی سختیشو حس کنی بعد با تراینر بری

آی حال میده ...

رفتم كه امتحان كنم.

حالا حالاها کار داری باید یه بارم بری برا لباساش و اسلحه های جدید که از اول میده یکی هم 5 نفرو باید آزاد کنی

Maggy_P
26-07-2008, 15:17
من اکثر تراینرو که میگیریم از Cheathappens هستش واقعا عالیه مشکلی هم تا حالا نداشتم

البته بدون تراینر یه حال دیگه ای داره مخصوصا اویل دوسه بار بدون تراینر بازی کنی سختیشو حس کنی بعد با تراینر بری

آی حال میده ...

حالا حالاها کار داری باید یه بارم بری برا لباساش و اسلحه های جدید که از اول میده یکی هم 5 نفرو باید آزاد کنی
درسته ولي من اول بدون ترينر رفتم و بعدش با ترينر :46:

يك بازي ديگه هم داره تازه
ايدا 2 تا بازي داره ... همون كه بايد بري ويروس رو پيدا كني فكر كنم 4 تا بود يا 5 تا! ( دقيقا يادم نيست )

abtin5
26-07-2008, 15:50
آره بدون ترينر خيلي باحاله منم ميخوام ايدا رو اينجوري برم.

حالا پروفشنال ---- خيلي فرق داره با معموليش؟

Maggy_P
26-07-2008, 16:02
آره بدون ترينر خيلي باحاله منم ميخوام ايدا رو اينجوري برم.

حالا پروفشنال ---- خيلي فرق داره با معموليش؟
خوب سخت تره ديگه!

مثلا اون جاهايي كه بايد دكمه ها رو سريع تر بزنيد سخت تر ميشه

يا دشمناتون ديرتر ميميرن:46:
به جاش اسلحه هاي توپي داره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esi_1981
27-07-2008, 10:10
تو بازی آیدا باید تو قبرستون علامتهای شبیه M و V و Z رو روشن کنی تا دریچه باز بشه

abtin5
27-07-2008, 10:45
آره بازش كردم.

خيلي كه كمتر و آسونتره.ولي دارم داستانو تازه از توش سر در ميارم.

ممنون.

esi_1981
27-07-2008, 12:27
jتیکن جان اینم عکس که قولشو داده بودم، اگه دقت کنی میبینی که 3 اسلحه Riot Gun ، Broken Butterfly و Mine Thrower بالای یک میلیون قیمت دارند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
27-07-2008, 12:58
jتیکن جان اینم عکس که قولشو داده بودم، اگه دقت کنی میبینی که 3 اسلحه Riot Gun ، Broken Butterfly و Mine Thrower بالای یک میلیون قیمت دارند.

درسته اگر بدون ترينر بري بايد خيلي پول جمع كني
ولي با ترينر راحت ميتوني بخريشون

خيلي هم باحالن مخصوصا اون اسلحه ي ايدا:27::21:

maxeemo
27-07-2008, 15:45

مطمئن باش Merchant هر چقدر میخره، خودت دو برابرش رو خرج Upgrade ها کردی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:40::40::40::40::40:

tekken god
27-07-2008, 17:00

وا :18:مگه میشه من خودم مثلاً Riot Gun رو تا آخر قدرت دادم حدود دویست هزار تا می خرید ، Broken Butterfly رو امتحان نکردم ، Mine Thrower رو هم قدرت دادم صد هزار تا می خرید عکسو ببین :

Maggy_P
27-07-2008, 17:27
وا :18:مگه میشه من خودم مثلاً Riot Gun رو تا آخر قدرت دادم حدود دویست هزار تا می خرید ، Broken Butterfly رو امتحان نکردم ، Mine Thrower رو هم قدرت دادم صد هزار تا می خرید عکسو ببین :
شما خودت تفاوت عكسها رو نگاه كن براي esi_1981 همه ي لولاش رو پر كرده ولي مال شما 3 تا از لولاش پر شده:46:

esi_1981
27-07-2008, 21:22
مطمئن باش Merchant هر چقدر میخره، خودت دو برابرش رو خرج Upgrade ها کردی...

ماکسیمو جان شما اگه مقدار پولهای توی عکسو ببینی، متوجه حرف من میشی، فکر میکنی من 24 میلیون پول رو چطوری جمع کردم، اصلا مگه با چند دور بازی میشه انقدر پول جمع کرد؟

maxeemo
28-07-2008, 01:42
ماکسیمو جان شما اگه مقدار پولهای توی عکسو ببینی، متوجه حرف من میشی، فکر میکنی من 24 میلیون پول رو چطوری جمع کردم، اصلا مگه با چند دور بازی میشه انقدر پول جمع کرد؟

با اجازه میرم امتحان می کنم، خبرش رو میدم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:10::11:

tekken god
28-07-2008, 15:34
شما خودت تفاوت عكسها رو نگاه كن براي esi_1981 همه ي لولاش رو پر كرده ولي مال شما 3 تا از لولاش پر شده:46:
شما این سیوو دانلود کن ببینم چجوری می خوای همه لولاش رو پرکنی ! وقتی Mine Thrower تو قسمت Tune Up خاموشه شما چجوری این کار رو می کنید .
لینک دانلود سیو :

Maggy_P
28-07-2008, 15:47
شما این سیوو دانلود کن ببینم چجوری می خوای همه لولاش رو پرکنی ! وقتی Mine Thrower تو قسمت Tune Up خاموشه شما چجوری این کار رو می کنید .
لینک دانلود سیو :
خوب هر مرحله كه شما ميريد Tune Up بعضي اسلحه ها روشن ميشه تا آخر بازي بايد بتونيد تمام اسلحه ها رو لولش رو ببريد بالا:46:

tekken god
28-07-2008, 19:17
خوب هر مرحله كه شما ميريد Tune Up بعضي اسلحه ها روشن ميشه تا آخر بازي بايد بتونيد تمام اسلحه ها رو لولش رو ببريد بالا:46:
دوست عزیز Maggy من خودم این رو میدونم تو این سیو من دارم برای پنجمین بار و یا چهارمین بار (نمیدونم) این بازی رو می رم و خیلی وقت پیش تمومش کرده بودم:5: ولی آخرین Tune Up این اسلحه با همین مشخّصاته که تو عکسه :31:
خدانگهدار تا بعد .

tekken god
28-07-2008, 19:22

esi_1981 میشه سیوتون رو بذارید ما هم یه حالی ببریم ؟

maxeemo
28-07-2008, 19:57
همگی سلام...

esi_1981 عزیز، الان متوجه شدم. بازی شما متاسفانه باید بگم که دستکاری شده است :31:. یا بازی و یا Save بازی، یکی از اینا...

من امتحان کردم، چند نکته:

- با آپگرید نهایی Mine Thrower، ظرفیتش به 10 تا میرسه، نه 584 تا (طبق عکسی که شما گذاشتین)... :18:

- چرا هر چهار ویژگی اسلحه تو تصویری که شما گذاشتین، زرد شدن؟ فقط ویژگی قدرت باید زرد شده باشه، که بعد از آپگرید نهایی به 6 میرسه. سه تای دیگه باید آبی باشن. بازم :18: :31:

- قیمت نهایی Mine Thrower بعد از آپگرید نهایی به 98900 میرسه، نه 1960420 (طبق تصویری که شما گذاشتین).

- برای Mine Thrower

مبلغ مورد نیاز برای خرید اسلحه + کسب تمامی آپگرید ها: 192800
قیمت فروش اسلحه ی کاملا آپگرید شده: 98900 که تقریبا نصف مبلغ بالاییه. همون چیزی که چند پست قبل تر هم اشاره کردم.

شما بازی رو بدون ترینر رفتی؟ اگه آره چند دور رفتی؟ کدوم حالت سختی؟

من بازی نرمال رو 7 دور رفتم (در ادامه ی Save های قبلی)، اما ندیدم این طوری بشه. منظورم آپگرید هر چهار خصوصیته. میشه توضیح بدی...؟!

esi_1981
28-07-2008, 22:16
همگی سلام...

شما بازی رو بدون ترینر رفتی؟ اگه آره چند دور رفتی؟ کدوم حالت سختی؟

من بازی نرمال رو 7 دور رفتم (در ادامه ی Save های قبلی)، اما ندیدم این طوری بشه. منظورم آپگرید هر چهار خصوصیته. میشه توضیح بدی...؟!

سلام، انگار موضوع حسابی جدی شد، اول خدمت ماکسیموی عزیز عرض کنم که من بدون تراینر رفتم و روی مد نرمال و دور سوم یا چهارم بود که میرفتم

ممکنه این ویژگی به خاطر ورژنهای مختلف بازی باشه، من DVD بازیم رو حدود 1/5 سال پیش گرفتم که نسخه Biohazard هستش، ممکن هم هست بازی که من گرفتم Bug داشته باشه، اما بهرحال مطمئنا من خودم چیزیش رو دستکاری نکردم. اینم بگم ممکن هم هست که ایراد از بازی شما باشه چون اسلحه ها تون کامل Tune Up نمیشند

سیو بازیمو میذارم اینجا ، فکر کنم شماره 10 اونیه که تو دور 3 بازی تموم شده میتونید خودتون ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ar@m
28-07-2008, 22:26
منم اسلحه هام ميليوني مي شد آخرش
و همه ويژگي هاش زرد مي شد آخرش
احتمالا همون تفاوت بخاطر نسخه هاي بازيه
آخرين Tune Up هم همونطور كه مي دونين باعث بينهايت شدن اسلحه مي شه براي همين يه چيزي در حد مليون مي خواد

esi_1981
28-07-2008, 23:18
آخرين Tune Up هم همونطور كه مي دونين باعث بينهايت شدن اسلحه مي شه براي همين يه چيزي در حد مليون مي خواد

خوب خدارو شکر شاهد از غیب رسید، پس نتیجه همون تفاوت نسخه های بازیه احتمالا،

ممنون از توضیح شما آرام

yasser1680
28-07-2008, 23:26

قضیه همین هست...

Mist
28-07-2008, 23:41
عجب بحث داغی بود اصلا اگه همشون زرد نشه بعضی از کارایی های صلاح رو که نمیشه دید مثلا اون اصلحه چی بود یادم رفته
رد یاب بود

میخورد بهش بعد چند ثانیه میترکید اون اگه آپگرید نشه مستقیم زنه ولی وقتی تا آخر آپگرید میشه ردیاب میشه

maxeemo
29-07-2008, 01:51
عجب... :20:

پس نسخه های بازی فرق می کنه! من یکی که توجیه شدم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esi_1981
29-07-2008, 07:54
عجب بحث داغی بود اصلا اگه همشون زرد نشه بعضی از کارایی های صلاح رو که نمیشه دید مثلا اون اصلحه چی بود یادم رفته
رد یاب بود

میخورد بهش بعد چند ثانیه میترکید اون اگه آپگرید نشه مستقیم زنه ولی وقتی تا آخر آپگرید میشه ردیاب میشه

همون Mine Thrower که بحث از اون شروع شد، کامل که Tune Up بشه حتی اگه درست هم نشونه نگیری باز هدف رو پیدا میکنه و میچسبه بهش

tekken god
29-07-2008, 09:02
همون Mine Thrower که بحث از اون شروع شد، کامل که Tune Up بشه حتی اگه درست هم نشونه نگیری باز هدف رو پیدا میکنه و میچسبه بهش
چه جالب جدّی ردیاب میشه ؟
پس نسخه بازی ها تفاوت داره که این همه سرش بحث شد ! ولی از نظر من بازی اینجوری جالب تر چون خودت هی باید بری و پول به دست بیاری که آدم رو با بازی هم بیشتر آشنا می کنه مثلاً من کلّ داستان بازی رو از حفظم .
حالا ام دارم سیو و دانلود می کنم بهتره همینجا این بحث رو خاتمه بدیم !.
خدانگهدار تا صد سال بعد .:46:

esi_1981
29-07-2008, 09:31
چه جالب جدّی ردیاب میشه ؟
پس نسخه بازی ها تفاوت داره که این همه سرش بحث شد ! ولی از نظر من بازی اینجوری جالب تر چون خودت هی باید بری و پول به دست بیاری که آدم رو با بازی هم بیشتر آشنا می کنه مثلاً من کلّ داستان بازی رو از حفظم .
حالا ام دارم سیو و دانلود می کنم بهتره همینجا این بحث رو خاتمه بدیم !.
خدانگهدار تا صد سال بعد .:46:

البته فکر نکنم کسی تو دور اول بازی بتونه اونقدر پول جمع کنه که بخواد اینجوری خرید و فروش کنه، من خودم از دور سوم متوجه این مسئله شدم

yasser1680
29-07-2008, 11:35
عجب... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

پس نسخه های بازی فرق می کنه! من یکی که توجیه شدم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله مثل اینکه تفاوتهای اساسی بین EVIL4 و BIOHAZARD هست.

tosmachogh
29-07-2008, 12:23
سلام

دوستان عزیز یه دلاور به من بگه برای اینکه در resident evil 2 با هانک و توفو بازی کنم آیا باید بدون اسلحه بینهایت بازی رو 8 بار تموم

کنم.

Maggy_P
29-07-2008, 12:35
سلام

دوستان عزیز یه دلاور به من بگه برای اینکه در resident evil 2 با هانک و توفو بازی کنم آیا باید بدون اسلحه بینهایت بازی رو 8 بار تموم

کنم.
اينجا تاپيك اويل چهاره ها!

ولي بهت ميگم : نه ميتوني با اسلحه ي بينهايت هم تموم كني مشكلي پيش نمياد:46:
البته بايد Normal رو 8 بار تموم كني :10: ( كه اين يعني 8 بار با ---- 8 بار با كلر )
4 بار اول با ---- ميري 4 بار اول با كلر
اونوقت باز ميشه

موفق باشي

tosmachogh
29-07-2008, 12:46

البته بايد Normal رو 8 بار تموم كني :10: ( كه اين يعني 8 بار با ---- 8 بار با كلر )
اونوقت باز ميشه

موفق باشي

سلام

دوست عزیز من قبلا این 8 بار رو با اسلحه نا محدود در لول هارد رفته بودم البته گل هم خورده بودم ولی اسپری نه

آزاد نشده بود حتما باید تو نرمال برم و آیا میتونم گل بخورم یا نه؟

tekken god
29-07-2008, 12:47
البته فکر نکنم کسی تو دور اول بازی بتونه اونقدر پول جمع کنه که بخواد اینجوری خرید و فروش کنه، من خودم از دور سوم متوجه این مسئله شدم
بله حق با شماست .
یک سؤال : آیا برنامه ای هست که از 20 سیو یک سیو رو پاک کنه یا مثلاً فقط یک سیو را از فایل سیوی به فایل سیو دیگر کپی کند ؟ اگه هست لینکشو بذارید (اگه می شه رپید شیر باشه)
خیلی ممنون .
خدانگهدار تا 10 قرن بعد ! :31:

Maggy_P
29-07-2008, 13:18
سلام

دوست عزیز من قبلا این 8 بار رو با اسلحه نا محدود در لول هارد رفته بودم البته گل هم خورده بودم ولی اسپری نه

آزاد نشده بود حتما باید تو نرمال برم و آیا میتونم گل بخورم یا نه؟
خوب آخه 2 نوع داره يكيش هست كه اسلحه ي نامحدود از اول توي صندوقتونه و يكي ديگش هم هست كه بازي ارجينال هست
شما بايد بازي اورجينال رو با نرمال 8 بار بريد:46:

اگر هم گل نخوريد توي ارجينال براي دفعه ي دوم بهتون اسلحه ي بينهايت ميده

و يك خواهش : ديگه سوالات اويل 2 رو اينجا نپرسيد:20:

Mist
29-07-2008, 13:23

اونوقت باز ميشه

موفق باشي

که به حساب دقیق همه این کارا رو بکنی مردم عادی رو تو خیابون شهرتون آدمخور میبینی :دی

بیخیال شو دوره اونا گذشته منتظر 5 باش این نظر منه یکم دیر جنبیدی :46:

خیلی اصلحه باهالیه ولی ربطی به نسخه های بازی نداره تو همون آپگریت میشه !!

شما اسم ArtMoney برنامه رو شنیدی :دی از اسمش مشخصه چیکار میکنه

*Necromancer
29-07-2008, 14:04
این چیز میزا نبود کی حوصله داشت اویل بازی کنه
من اول بازی یه اسنایپ قنداق چوبی خریدم تا آخر بازی نه عوضش کردم نه ارتقاش دادم! تازه شاکی هم بودم که چرا اره برقی دارا رو اسنایپ می کنی نمی میرن!
اون اسلحه مین انداز رو هم تا آخر نخریدم چون فکر می کردم برای پرتاب بهتر نارنجک استفاده می شه! برای کشتن غولاخر خریدمش!

hellbrain666
29-07-2008, 14:04
سلام

من تو مرحله نبرد لیون با کراوزر بالای قلعه گیر کردم (درجه سخت)
چطوری ردش کنم؟

Ar@m
29-07-2008, 14:10
سلام

من تو مرحله نبرد لیون با کراوزر بالای قلعه گیر کردم (درجه سخت)
چطوری ردش کنم؟

بهترين راه استفاده از چاقو هستش حتي توي درجه سخت !
مي توني يه آر پي حي بخري درست نشونه بگيري اما خيلي سخته چون حركتاش تندترن
همون چاقو بهترينه

hellbrain666
29-07-2008, 15:37
چاقو؟
من تو درجه آسون هم با Rifle میزدمش
ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدین
باید کجاشو نشونه بگیرم تا زود تر بمیره؟

tekken god
29-07-2008, 16:30
یک سؤال : آیا برنامه ای هست که از 20 سیو یک سیو رو پاک کنه یا مثلاً فقط یک سیو را از فایل سیوی به فایل سیو دیگر کپی کند ؟ اگه هست لینکشو بذارید (اگه می شه رپید شیر باشه)
خیلی ممنون .
کسی نیست جواب ما را بدهد؟

*Necromancer
29-07-2008, 17:31
چاقو؟

نکته اینجاست که کرازور با چاقو ضربه بخوره از کیلر7 هم بیشتر صدمه می بیینه
نکته دیگه اینه که کیلر7 اسم یه بازی دیگه از کپکامه(حرکت تبلیغاتی!)

Maggy_P
29-07-2008, 17:57
چاقو؟
وقتي با چاقو كار ميكنيد بايد يكمي حرفه اي باشيد هميشه ضربه بزنيد و تا جايي كه ميتونيد جا خالي بديد:46:

esi_1981
29-07-2008, 21:47
وقتي با چاقو كار ميكنيد بايد يكمي حرفه اي باشيد هميشه ضربه بزنيد و تا جايي كه ميتونيد جا خالي بديد:46:
نکته اینجاست که تو بازی Ada the Spy وقتی تو مرحله آخر با کراوزر روبرو میشی چاقو نداری و اونوقت با چه بدبختی باید کراوزر رو کشت، تازه اون بازی Save هم نداره و باید انقدر پای سیستم بشینی تا بکشیش

hellbrain666
29-07-2008, 22:47
از همه ممنونم
من فکر نکنم که تو بازی Ada the Spy مشکلی پیدا کنم
اینجا هم فقط و فقط مشکلم زمانش هست

Mist
29-07-2008, 23:08
این چیز میزا نبود کی حوصله داشت اویل بازی کنه
من اول بازی یه اسنایپ قنداق چوبی خریدم تا آخر بازی نه عوضش کردم نه ارتقاش دادم! تازه شاکی هم بودم که چرا اره برقی دارا رو اسنایپ می کنی نمی میرن!
اون اسلحه مین انداز رو هم تا آخر نخریدم چون فکر می کردم برای پرتاب بهتر نارنجک استفاده می شه! برای کشتن غولاخر خریدمش!

شما اگه اصلحه هایی که لا اقل اینجا معرفی شد رو نگرفتی بدون نصف عمرت پر ...

وقتي با چاقو كار ميكنيد بايد يكمي حرفه اي باشيد هميشه ضربه بزنيد و تا جايي كه ميتونيد جا خالي بدي

راست میگه وقتی میزنی اتفاقا کیفشم بیشتره تا با اسلحه بزنی:دی

من فکر نکنم که تو بازی Ada the Spy مشکلی پیدا کنم

اینجا هم فقط و فقط مشکلم زمانش هست

شما میرسی اونجا مشکل که پیدا میکنی مطمئن باش چون مصیبته اونم آخرای اون بازیه اگه ادا بمیره دیگه ....

Maggy_P
30-07-2008, 08:23
شما میرسی اونجا مشکل که پیدا میکنی مطمئن باش چون مصیبته اونم آخرای اون بازیه اگه ادا بمیره دیگه ....

دقيقا موافقم

اون قسمتش واقعا سخته ، دقيقا هم آخر بازيه :27:
من يكي كه نزديك 10 بار مردم تا بتونم اونو ردش كنم:19:

Ar@m
30-07-2008, 08:31
بله حق با شماست .
خیلی ممنون .

کسی نیست جواب ما را بدهد؟

اين كه گفتي اصلا قابل فهم نيستش! يه ذره توضيح بده چي مي خواي

Maggy_P
30-07-2008, 08:38
اين كه گفتي اصلا قابل فهم نيستش! يه ذره توضيح بده چي مي خواي
احتمالا منظورش اينه كه مثلا 20 بار رفته ميخواد تبديلش كنه به 19:21:
خوب بايد بگم اگر منظورتون اين باشه امكان نداره:46:

tekken god
31-07-2008, 15:48
احتمالا منظورش اينه كه مثلا 20 بار رفته ميخواد تبديلش كنه به 19:21:
خوب بايد بگم اگر منظورتون اين باشه امكان نداره:46:
نه دوست عزیز مثلا من دو تا فایل save data دارم که یکیش مال قدیمه و دوّمیش هم اونیه که جدیداً بازی می کنم . حالا می خام بدونم میشه از فایل اوّل یکی از سیو ها رو به فایل دوّم ارسال کرد یا 20 تا سیوو جدا جدا پاک کرد ؟

cyrus_ln
31-07-2008, 15:57
نه دوست عزیز مثلا من دو تا فایل save data دارم که یکیش مال قدیمه و دوّمیش هم اونیه که جدیداً بازی می کنم . حالا می خام بدونم میشه از فایل اوّل یکی از سیو ها رو به فایل دوّم ارسال کرد یا 20 تا سیوو جدا جدا پاک کرد ؟

نمی شه ارسال کرد

tekken god
31-07-2008, 19:22
نمی شه ارسال کرد
خیلی ممنون از جوابتون .

*hamedkhatar*
02-08-2008, 14:43
سلام
من این بازی رو خریدم و نصب کردم و بازی هم کردم تا یه سیو
کنترل بازی خیلی بده با گیم پد اصلا نمیشه بازی کرد خیلی سخته برای نشونه گرفتن
راهی نداره که باشه با ماوس و کیبورد بازی کرد؟
ممنون از شما

Maggy_P
02-08-2008, 14:45
سلام
من این بازی رو خریدم و نصب کردم و بازی هم کردم تا یه سیو
کنترل بازی خیلی بده با گیم پد اصلا نمیشه بازی کرد خیلی سخته برای نشونه گرفتن
راهی نداره که باشه با ماوس و کیبورد بازی کرد؟
ممنون از شما
چرا ميشه
يك سرچي بكنيد چون بچه ها فايلشو براي دانلود گذاشته بودن كه حجمش هم كم بود:46:

*hamedkhatar*
02-08-2008, 15:30
بفرمایید این هم لینک دانلود MouseAim 2.0

باید فایلهارو از حالت فشرده در بیاری و در مسیر نصب بازی کپی کنی . بعد فایل Loader.exe رو اجرا کنی و روی گزینه load game کلیک کن تا بازی اجرا بشه و بعد میتونی با ماوس اجراش کنی.

خوب این رو پیدا کردم تست میکنم ببینم چی میشه
ممنون
:20:

tekken god
02-08-2008, 16:43
خوب این رو پیدا کردم تست میکنم ببینم چی میشه
ممنون
:20:
اگه نشد این یکی رو امتحان کن ( همون کارایی رو بکن که soliman گفته ):

ولی بهت گفته باشم با موس سرعت حرکت لیزرت خیلی تند میشه و خیلی سخت میشه ، پس از نظر من با کیبورد یا با گیم پد بازی کنی خیلی راحت تری من که با گیم پد بازی می کنم و خیلی راحتم .
به آقای esi_1981 هم بگم چه ایرادی داره بذار حالمونو ببریم حالا که این طور شد خدا حافظ تا 500 میلیون قرن بعد !!!!!:27::46:

*hamedkhatar*
02-08-2008, 19:51
سلام ممنون از دوستان
آقا من اصلا حالم از این بازی به هم خورد
آخه من موندم این بازی چرا اینقدر طرفدار داره؟
بازی که گیم پلی درست و حسابی نداشته باشه به چه دردی میخوره؟
کلا پاکش کردم
حیف 1500 تومانی که پای این دی وی دی دادم
موفق باشید

soliman
02-08-2008, 22:14
سلام ممنون از دوستان
کلا پاکش کردم
موفق باشید

دلت اومد همچین چیزی بگی . این بازی یکی از شاهکارهای کاپکم بود.

H M R 0 0 7
02-08-2008, 22:57
سلام ممنون از دوستان
کلا پاکش کردم
موفق باشید

خوب اینم یه جور نظر دیگه!
البته احتمالا شانسی بهترین بازی سال 2005 شد! و هنوزم که هنوزه تاپیکش همیشه تو صفحه اول انجمن بازی هست!

Mist
02-08-2008, 23:14
سلام ممنون از دوستان
کلا پاکش کردم
موفق باشید

شما میدونستی نظرت تو 384 صفحه ی این تایپیک تکه تکه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
02-08-2008, 23:42
:31:
خوب البته من میدونم که خیلی طرفدار داره ولی میشه بگید خوبیه این بازی به چیشه؟
گرافیکش؟
داستانش؟
گیم پلیش؟
البته من فقط نظر رو در مورد Gameplay گفتما هر چقدر هم که این بازی قشنگ باشه وقتی شما نتونی با عکس العمل سریع دشمن رو بکشی که حال نمیده
مثلا وارد یه اتاق میشه همون موقع یکی از پشت دیوار بهت حمله میکنه حدود 5 ثانیه طول میکشه تا بیای روی یارو نشونه گیری کنی تا بکشیش خوب این از نظر من ضد حاله
توی بازی باید آدم هیجان داشته باشه وقتی یکی حمله میکنه در کمتر از 1 ثانیه باید طرف رو بزنی
البته شاید شما عادت کردید و سرعت عملتون بالا باشه ولی من هر چی فکر کردم دیدم نمیتونم به این گیم پلی عادت کنم

بازم میگم انتقاد من فقط از نظر گیم پلی بود
گرافیک رو هم کاری ندارم چون خودتون قبول دارید که پایینه

حالا میشه یکی به من بگه چرا این بازی اینقدر طرفدار داره؟ جدی میخوام بدونم اصلا هم قصد توهین ندارم
ممنون
:20::11:

Angel Of Darkness
02-08-2008, 23:57
سلام رفقا بازی از این توپ تر وجود نداره ! نه بیشتر نه کمتر چون هم برای خیلی ها خاطره انگیز هست :20: هم پر هیجان :5::8: و تو :40: من جا داره

soliman
03-08-2008, 00:00
حالا میشه یکی به من بگه چرا این بازی اینقدر طرفدار داره؟ جدی میخوام بدونم اصلا هم قصد توهین ندارم
ممنون
من بیشتر از داستان و گرافیک بازی خوشم اومده بود و خیلی باهاش حال کردم . گیم پلیش هم بدک نبود ولی نسبت به نسخه های قبل خیلی بهتر بود. در ضمن باید با این گیم پلی کنار بیای و عادت کنی چون نسخه 5 هم همچین گیم پلی داره.

Angel Of Darkness
03-08-2008, 00:14
خوب

سلام
شما اگه پچ بازی ورژن 1.1 رو نصب کنی مشکل گرافیکش حل میشه :20:

Maggy_P
03-08-2008, 07:25
ممنون

خوب به خاطر داستانش و گرافيكش واقعا شاهكاره
بعدش شما ميگيد كه گرافيك خوبي نداره ولي براي اون زمان ( 2004 ) گرافيك فوق العاده اي داشته :13: خوب طبيعيه اگر با بازيهايي كه الآن اومدن مقايسه ميكنيد گرافيك پاييني داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن به نظر من كه اين بازي هنوز هم تونسته هيجانشو حفظ كنه من نميدونم شما چرا ميگيد هيجان نداره

*hamedkhatar*
03-08-2008, 09:04
ممنون از دوستان بابت راهنمایی
امیدوارم من هم بتونم این بازی رو درک کنم
با تشکر

Hossein505
03-08-2008, 14:23
سلام به همه
من الان دارم با pro برای بار سوم میرم که نوشته راند 3

من الان هم اصلحه شارژی رو دارم هم شیکاگو رو هم آرپی جی بی نهایت رو
الان همه لباس اسپیشیال 2رو دارم

دیگه چیزی گیرم میاد یا نه؟

esi_1981
03-08-2008, 19:15
سلام به همه
من الان دارم با pro برای بار سوم میرم که نوشته راند 3

من الان هم اصلحه شارژی رو دارم هم شیکاگو رو هم آرپی جی بی نهایت رو
الان همه لباس اسپیشیال 2رو دارم

دیگه چیزی گیرم میاد یا نه؟

آره، باید تو قسمت Extra زیر بازی Mercenaris رو تا آخر بری و همه کاراکترها رو آزاد کنی اونم با 5 ستارهف اونوقت یه مگنوم میگیری که بش میگن توپ دستی با تیر بینهایت

aseman e ghermez
04-08-2008, 00:26
بازی توپیه ولی تنها مشکلی که داره زاویه دوربینه تا میای یکی رو بکشی دورت گرد میشن!!!!!!!

aseman e ghermez
04-08-2008, 00:30
گرافیکش؟
داستانش؟
گیم پلیش؟
البته من فقط نظر رو در مورد Gameplay گفتما هر چقدر هم که این بازی قشنگ باشه وقتی شما نتونی با عکس العمل سریع دشمن رو بکشی که حال نمیده
مثلا وارد یه اتاق میشه همون موقع یکی از پشت دیوار بهت حمله میکنه حدود 5 ثانیه طول میکشه تا بیای روی یارو نشونه گیری کنی تا بکشیش خوب این از نظر من ضد حاله
توی بازی باید آدم هیجان داشته باشه وقتی یکی حمله میکنه در کمتر از 1 ثانیه باید طرف رو بزنی
البته شاید شما عادت کردید و سرعت عملتون بالا باشه ولی من هر چی فکر کردم دیدم نمیتونم به این گیم پلی عادت کنم

ممنون
تایید میشه :11:

Maggy_P
04-08-2008, 00:54
بازی توپیه ولی تنها مشکلی که داره زاویه دوربینه تا میای یکی رو بکشی دورت گرد میشن!!!!!!!
خوب يكي از دلايل هيجانش همينه البته اين نظر منه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و يك چيز ديگه لطفا پست هاي پشت سر هم نزنيد
ممنون

imeni
04-08-2008, 11:47
من DVD مربوط به biohazard رو دارم از اواسط بازي دمو ها رو نصفه پخش مي كنه يعني يه مقداري كمي از دمو رو نشون مي ده بعد ناگهان آدما غيب ميشن و گرافيك از حالت دمو به حالت بازي درمياد و فقط پشت زمينه نشون ميده و آدما رو نشون نميده و نمي فهمي كه چي ميشه..كسه ديگه هم اين مشكلو داشته؟؟ جايي هست كه بتونم دمو هاشو ببينم؟

S@nti@go_s&k
04-08-2008, 12:01
سلام من هم این مشکلو داشتم ..
البته توی ویندوز سرویس پک 3.....یه سرویس پک 2 نصب کردم درست شد مشکلم هم دقیقا مشکل شما بود دوست عزیز در ضمن جایی که بازی نصب شده توی Foldre Movie دموهای بازی هست....

Hossein505
04-08-2008, 13:50
آره، باید تو قسمت Extra زیر بازی Mercenaris رو تا آخر بری و همه کاراکترها رو آزاد کنی اونم با 5 ستارهف اونوقت یه مگنوم میگیری که بش میگن توپ دستی با تیر بینهایت

دیگه کلا این بازی چیزه دیگه ای نداره ؟
من بازم میخوام

soliman
04-08-2008, 23:19
دیگه کلا این بازی چیزه دیگه ای نداره ؟
من بازم میخوام
خوب اگه یه بار بازی رو روی درجه سختی (profissiona) تموم کنی یه اسلحه پلاسمایی جالب بهت میده که میتونی باهاش دشمناتو چند ثانیه گیج کنی و یا یه دفعه سوراخشون کنی.

yasser1680
04-08-2008, 23:36
نوشته شده توسط *hamedkhatar* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
گرافیکش؟
داستانش؟
گیم پلیش؟

ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

این بازی مثل فیلم می مونه.اگه از اولین نسخش نبازی نمیفهمی که چه لذتی داره،حتی اگه نسخهای بعدیش جالب نباشه ، که بر عکس هر نسخه از نسخه قبلی زیباتر و جالب تر شده...

Maggy_P
05-08-2008, 12:17
این بازی مثل فیلم می مونه.اگه از اولین نسخش نبازی نمیفهمی که چه لذتی داره،حتی اگه نسخهای بعدیش جالب نباشه ، که بر عکس هر نسخه از نسخه قبلی زیباتر و جالب تر شده...
دقيقا موافقم
بايد داستان بازي دنبال بشه وگرنه ممكنه براتون جالب نباشه
البته بستگي داره به خاطر بازيش ميريد يا داستانش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mist
05-08-2008, 13:47
این بازی مثل فیلم می مونه.اگه از اولین نسخش نبازی نمیفهمی که چه لذتی داره،حتی اگه نسخهای بعدیش جالب نباشه ، که بر عکس هر نسخه از نسخه قبلی زیباتر و جالب تر شده...گل گفتی به خدا

من کلی خاطره دارم از این بازی حالا هر چی باشه که البته بازم به نظرم بازیش فوق العادست اونم که میگی دوساعت طول میکشه

فک کنم یه تنظیماتی داشت اتوماتیک رو هدف نشانه روی میکرد خیلی وقته بازی نکردم یادم نیست

دیگه تو اون حالت نیازی نداری خودت دوساعت هدف گیری کنی

همه سری های اویل این حالتو داشتن در آن واحد برمیگشت هدف پشت سریشو میزد

EHHASSATNI
05-08-2008, 14:09
یادش بخیر منم اون بازی رو کردم البته فکر کنم 3 یال پیش بود که evil4 با 1000 تا بدبختی و حرف و حدیث از game cube برای ps2 پورت شد ولی بقول مجله بازینما بازی خوبی بود اما به سختی میشد به عنوان ادامه از سری evil قبولش کرد
منتظر evil 5 برای ps3 هستیم شدید در حد تیم ملی

*Necromancer
05-08-2008, 14:39
بايد داستان بازي دنبال بشه وگرنه ممكنه براتون جالب نباشه

به شرطی که داستانش از قبل نوشته شده باشه نه اینکه با تموم شدن یه قسمت داستان قسمت بعدو سر هم کنن

aseman e ghermez
05-08-2008, 20:53
خب من فک میکنم هرچی به پایان نزدیکتر میشه جالب تر هم میشه راستی کسی کد این بازی رو برای ps2 نداره
داستان جالبی هم داره

hellbrain666
05-08-2008, 21:24
کدوم ورژنش؟

Hossein505
05-08-2008, 21:37
خوب اگه یه بار بازی رو روی درجه سختی (profissiona) تموم کنی یه اسلحه پلاسمایی جالب بهت میده که میتونی باهاش دشمناتو چند ثانیه گیج کنی و یا یه دفعه سوراخشون کنی.

منظورت همون اسلحه شارژی هست؟

مثل اینکه پست قبلی منو ندیدی

گفتم با profissional دفه سوم هست که دارم بازی میکنم
الان هم اصلحه شارژی رو دارم هم آرپی جی بینهایت هم اون اسلحه شیکاگو تایپ رایتر
که توی save من نوشته round 3 بازی رو هم تو 6.30 ساعت تموم کردم ولی دیگه چیزی بهم نداد !
در ضمن برای ada هم شیکاگو رو دارم

لباس ها هم اسپشیال 1و 2 رو هم دارم

aseman e ghermez
05-08-2008, 21:37
Resident Evil 4 روی جبش نوشته شده برای ps2

hellbrain666
05-08-2008, 21:39
میدونم نسخه پال هستش یا ان تی اس سی؟
البته این بازی خودش چیت نداره شما می تونی از کدبریکر کمک بگیری

aseman e ghermez
05-08-2008, 21:44
pal هستش اگه دارید بزارید

hellbrain666
05-08-2008, 21:52
بفرمائید:

M
902A6EA8 0C0A8740

Max/Inf Health (Main)
1042DCF6 00000960
1042DCF8 00000960

Max/Inf Partners Hp
1042dcfa 00000258
1042dcfc 00000258

9999999 Ptas
2042DCEC 0098967F

Save Game to Rest Game Time
2042DCD4 00000000

Save Times Amount 0
0042DCDA 00000000

Iinfinite Ammo
2012020c 24420000
اینو خودم خیلی وقت پیش با کد بریکر امتحان کردم(CB6+)

aseman e ghermez
06-08-2008, 12:26
بفرمائید:

M
902A6EA8 0C0A8740

Max/Inf Health (Main)
1042DCF6 00000960
1042DCF8 00000960

Max/Inf Partners Hp
1042dcfa 00000258
1042dcfc 00000258

9999999 Ptas
2042DCEC 0098967F

Save Game to Rest Game Time
2042DCD4 00000000

Save Times Amount 0
0042DCDA 00000000

Iinfinite Ammo
2012020c 24420000
اینو خودم خیلی وقت پیش با کد بریکر امتحان کردم(CB6+)
ممنون این روی گیم شارک عملی هست من کد بریکر هم دارم گیم شارک 2.0:10::46:

aseman e ghermez
10-08-2008, 12:34
مشکل توی بازی اویل 4:19::19:
توی مرحله ای که اشلی از دست ما فرار میکنه بعد تن دیوار دست و پاش بسته میشه چند سری ادم میکشیم تا به یجا که درش قفله میرسیم دره کنار یه حوضچه است بعد ما از اون کنار دیوار رد میشیم همین تور میری تا یه دمو میشه این دختره ایدا رو میبینیم که عینکشو پرت میکنه و ................
بعد ازاین که دمو تموم شد دیگه هیچ جایی نمیتونیم بریم یه جایی میرسیم چند تا میز و صندلی داره بعدش یه زنگ روی یک بوفه هست زنگ رو میزنیم بعد تابلو اونجاست جاش عوض میشه یه دری هم اونجاست که میله مانند است اون هم باز نمیشه درضمن توی کلید هامون فقد سر تکه اسب هستش تو رو خدا کمکم کنید
تو ps2 بازی میکنم

Ar@m
10-08-2008, 12:49
همون تايلويي كه گفتي بايد بطري توي تابلو رو بزني تا بشكنه

aseman e ghermez
10-08-2008, 13:02
توی تابلو عکس مرغ سرخ شده است

soliman
10-08-2008, 14:53
چرا یه بطری سبز رنگ هم هست که باید بهش شلیک کنی.

STON-COLD
12-08-2008, 08:59
هر کی سیو مرحله ی 4-5 یا 3-5
اپلود کنه.

alphacino
13-08-2008, 17:58
با سلام

من ميخواستم اين بازي و با ماوس بازي كنم ولي نميدونم چه جوري.

ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.

Mist
13-08-2008, 19:39
اصلا حال نمیده پیشنهاد میکنم بیخیال موس و کیبورد شو با دسته برو

S A M
13-08-2008, 19:40
عزیزم یه پچ هست یه سرچ کن تا حالا کلی بار معرفی شده

4039
14-08-2008, 16:28
دوستان من یک سوالی در مورد نوع دوربین تو این شماره از این بازی تو تاپیک res 5پرسیدم که یکی از دوستان هم لطف کرد جواب داد .اما بخاطر ارتباط این سوال با این تاپیک اینجا مطرح میکنم .
سوالم این بود که من آخرین رزیدنتی که بازی کردم res 3 بود میخاستم بدونم resident Evil 4 هم مثل شماره های قبلیش کارکتوهاشو از نمای باز نشون میده یا نما کلوزه .یعنی با چرخش کارکتور صحنه چرخش پیدا میکنه یا فقط خود نفر میچرخه ؟دوستمون گفت صحنه میچرخه .
در اینصورت هیچ راهی برای تغییر دوربین وجود نداره که صحنه ها رو مثل شماره های قبلی نشون بده (مثل بازیهای فوتبال pes و...).اگه نشه که باید قید این بازی مهیجو بزنم .:41:

Mist
14-08-2008, 16:38
دوستان من یک سوالی در مورد نوع دوربین تو این شماره از این بازی تو تاپیک res 5پرسیدم که یکی از دوستان هم لطف کرد جواب داد .اما بخاطر ارتباط این سوال با این تاپیک اینجا مطرح میکنم .
سوالم این بود که من آخرین رزیدنتی که بازی کردم res 3 بود میخاستم بدونم resident Evil 4 هم مثل شماره های قبلیش کارکتوهاشو از نمای باز نشون میده یا نما کلوزه .یعنی با چرخش کارکتور صحنه چرخش پیدا میکنه یا فقط خود نفر میچرخه ؟دوستمون گفت صحنه میچرخه .
در اینصورت هیچ راهی برای تغییر دوربین وجود نداره که صحنه ها رو مثل شماره های قبلی نشون بده (مثل بازیهای فوتبال pes و...).اگه نشه که باید قید این بازی مهیجو بزنم .:41:

آقا شما به چه چیزایی فکر میکنی این بازی حرف نداره اینو از من داشته باش برو بگیر لذت ببر این حرفا چیه

البته اگه سری های قبلو بازی کرد اصلا نیاز به گفتن من نیست نمیدونم چطوری طاقت میاری به خاطر بعضی معایب

کوچیکی که داره بازی رو انجام ندی برو بازی کن لذت ببر به این چیزاشم فکر نکن

موفق باشی

4039
14-08-2008, 16:46
آقا شما به چه چیزایی فکر میکنی این بازی حرف نداره اینو از من داشته باش برو بگیر لذت ببر این حرفا چیه

البته اگه سری های قبلو بازی کرد اصلا نیاز به گفتن من نیست نمیدونم چطوری طاقت میاری به خاطر بعضی معایب

کوچیکی که داره بازی رو انجام ندی برو بازی کن لذت ببر به این چیزاشم فکر نکن

موفق باشی
mist عزیز شما درست میگی اصلا این بازی 6-7 سال پیش زندگی من بود .اینقدر بازیو دور کرده بودم که دیگه چشم بسته هم میتونستم برم .خلاصه بگم عمرمو رو این بازی گذاشته بودم.اما مشکل اینه که بازیهایی که نوع دوربینشون اینجوریه یعنی صحنه میچرخه منو دچار سر گیجه و درد سر شدید میکنه تا حدی که تا چند ساعت سرم گیجه و حالم خرابه .:11:
حالا اگه راهی وجودداره بفرمایین .

Mist
14-08-2008, 17:46
No Way [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4039
14-08-2008, 17:50
با این اوصاف فقط امیدوارم شماره پنجش ویژگی تغییر دوربینو داشته باشه و مثل شماره های اولش نما باز باشه .تا زمان عرضه اون بازی روز شماری میکنم.
ممنون که جواب دادید.

kian2
15-08-2008, 20:26
من تو مرحله 2-5 که اون سنگ بزرگ رو به دیوتر میزنم بعد وارد در میشم
انتها سالن یه در قرمز رنگ هستش که 2 تا دستگیره داره به من این پیغام رو میده که یه کلید سری رو باید پیدا کنم
اما هرچی میگردم پیدا نمیکنم
میشه کمکم کنید یا اگه سیو مرحلشو دارین آپ کنید
ممنون
کیان

Maggy_P
15-08-2008, 20:44
من تو مرحله 2-5 که اون سنگ بزرگ رو به دیوتر میزنم بعد وارد در میشم
انتها سالن یه در قرمز رنگ هستش که 2 تا دستگیره داره به من این پیغام رو میده که یه کلید سری رو باید پیدا کنم
اما هرچی میگردم پیدا نمیکنم
میشه کمکم کنید یا اگه سیو مرحلشو دارین آپ کنید
ممنون
کیان
بايد به اشلي بگي جلوي يكي از دستگيره ها بايسته و خودت هم بري جلوي دستگيره ي ديگه در رو باز كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته 3 تا چراغ اون بالا روشن ميشه و هر وقت چراغ آخري روشن شد دكمه رو بزن تا در باز بشه

موفق باشيد

hassanmirabi
19-08-2008, 20:40
دوستان تا حالا توجه کردید اگه با اسلحه ی شیکاگو تایپ رایتر دکمه ی پر کردن اسلحه 0یا ریلود) رو بزنید.چه اتفاقی می افته؟
لیون یه حرکت نمایشی جالب براتون انجام میده

Arashmicrob
22-08-2008, 12:20
مرسی......
فکر نمیکردم این تاپیک هنوز در جریان باشه.......
آخرین بار که اینجا بودم بحث این بود که تاپیک بسته شه......
حسن جان قبلا در این باره بحث زیاد شده.....
اگر هم میخوای حرکت جدید بکنه ، 3 بار پشت سر هم ریلود کن!!!!!!/

tekken god
22-08-2008, 23:48
دوستان تا حالا توجه کردید اگه با اسلحه ی شیکاگو تایپ رایتر دکمه ی پر کردن اسلحه 0یا ریلود) رو بزنید.چه اتفاقی می افته؟
لیون یه حرکت نمایشی جالب براتون انجام میده
البتّه فقط با اون لباس سیاه و کلاهش !

hassanmirabi
24-08-2008, 17:59
آها پس باید اعلام کنم که فکر کنم همه ی رازها و زوایا و خفایای رزیدنت اویل بر ما مشخص شده و دیگه چیزی برای کشف کردن وجود نداره :31:

tekken god
25-08-2008, 21:16
آها پس باید اعلام کنم که فکر کنم همه ی رازها و زوایا و خفایای رزیدنت اویل بر ما مشخص شده و دیگه چیزی برای کشف کردن وجود نداره :31:
امید وارم این طور نباشه چون من هر چی بیشتر راز کشف می کنم بیشترم حال می کنم صد در صد واسه شما هم همین طوره !مگه نه؟:10:

imeni
26-08-2008, 08:42
سلام دوست عزیز ، این هم کمک :
1-ابتدا فایل GAME.EXE اروپایی رو تو مسیر نصب بازی کپی می کنیم .
2-در اینمرحله به آدرس زیر می رویم :
start > Run > Regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFWARE > CAPCOM > Biohazard 4
و اسم پوشه Biohazard 4 رو به Resident Evil 4 تغییر می دهیم .
3- حال پچ گرافیک رو نصب می کنیم .
4- و در آخر کرک 6.9 مگابایتی نسخه اروپایی رو در محل بازی کپی می کنیم .:10:

فایل Game.EXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اروپایی

پچ گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نسخه اروپایی

کرک نسخه اروپایی باید این نام رو داشته باشه :Resident Evil 4 v1.1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE [6.5 MB]

من تمام اينكار هارو كردم اما تو بازي همه چيز غير از شخصيت ها و فكر كنم درها سياه ..يكي ديگه از دوستان هم اين مشكلو پيدا كرده بود ولي كمكي بهش نشده بود. ضمنا من نسخه Biohazard رو دارم.
مطمئنا مشكل از ضعيف بودن سيستمم نيست. چون فكر نمي كنم يه گرافيك 8800GT واسه اين بازي به مشكل بخوره.
ويه سوال ديگه من حالت نرمال رو تموم كردم واسه باز كردن اسلحه هاي جديد و بازي در حالت pro بايد new game كنم يا سيو آخر رو كه سبز رنگه و با همه وسائل قبليم شروع ميشه بازي كنم؟

Mist
26-08-2008, 14:16
ويه سوال ديگه من حالت نرمال رو تموم كردم واسه باز كردن اسلحه هاي جديد و بازي در حالت pro بايد new game كنم يا سيو آخر رو كه سبز رنگه و با همه وسائل قبليم شروع ميشه بازي كنم؟

هارد رو هم فک کنم باید تموم کنی برای آزاد کردن بعضی چیزا و با اسلحه های جدیدی هم که گرفتی یه بار دیگه هم باید تموم کنی

یه مرحله ای هم داره که فرعی هستش که توش هر سه شخصیت بازی + کماندو توش آزاد میشه

hassanmirabi
27-08-2008, 09:16
من تمام اينكار هارو كردم اما تو بازي همه چيز غير از شخصيت ها و فكر كنم درها سياه ..يكي ديگه از دوستان هم اين مشكلو پيدا كرده بود ولي كمكي بهش نشده بود. ضمنا من نسخه Biohazard رو دارم.
مطمئنا مشكل از ضعيف بودن سيستمم نيست. چون فكر نمي كنم يه گرافيك 8800GT واسه اين بازي به مشكل بخوره.
باید از سیوی که در پایان بازی انجام دادید استفاده کنید. در این حال شما قبل از ورود به بازی تاجر رو میبینید و میتونید اسلحه هایی رو که بدست آوردید ازش بخرید
************************************************** ************************************************** *******
************************************************** ************************************************** *******
یه چیز دیگه دوستان اگه شما نسخه ی دوبله بازی و انگلیسی رو با هم انجام داده باشید متوجه شده اید که دوبله ها بسیار ضعیف هست که هیچ دوبلور ها حتی کلمات شخصیت ها رو هم عوض کردن.
برای مثال وقتی ایدا به کمک لیون میاد و اونو از دست چاقو کراوزر با شلیک تیری نجات میده کراوزر میگه:
you look like a bitch in this dress
ولی توی دوبله فارسی میگه:
این لباس چیه پوشیدی دختر
فکر کنم لازم نباشه جمله ی انگلیسیشو ترجمه کنم:31:

tekken god
28-08-2008, 15:01
من حالت نرمال رو تموم كردم واسه باز كردن اسلحه هاي جديد و بازي در حالت pro بايد new game كنم يا سيو آخر رو كه سبز رنگه و با همه وسائل قبليم شروع ميشه بازي كنم؟
دوست عزیز دوستان فکر کردند شما پروفشنال رو تموم کردی و دوباره برای آزاد کردن اسلحه بیشتر می خواهی دوباره بازی رو با پرو تموم کنی ولی تا جایی که من می بینم شما فقط نوشتی نرمال رو تموم کردی پس باید بهت بگم اگه دوباره سیو تموم شده نرمالت رو اجرا کنی دیگه بهت اجازه نمیده که با درجه دیگه ای بری و رو حالت نرمال می مونه . پس باید new game کنی .
خدا نگهدار تا 100,000,000 قرن دیگر !!!!!

mehdi_vsgh
04-09-2008, 23:09
سلام یه سوال دشاتم..
این بازی روی این سیستم خوب اجرا میشه؟

intel 2.8Ghz
ram 1GB
vga 256mb 6600

حالا ایا این بازی با این سیستم روون اجرا میشه یا خیر؟

S@nti@go_s&k
05-09-2008, 00:52
بله اجرا میشه.
cpu و رمت خوبه اگرم احیا نا اذیت کنه توی گرافیکه احیاناااااااااااااااااااا ااااااااا.

mehdi_vsgh
05-09-2008, 08:36
بله اجرا میشه.
cpu و رمت خوبه اگرم احیا نا اذیت کنه توی گرافیکه احیاناااااااااااااااااااا ااااااااا.
خوب منم بیشتر مشکلم همین گرافیکه دیگه....
میخوام بدونم اذیت میده یا نه؟

Maggy_P
05-09-2008, 08:56
خوب منم بیشتر مشکلم همین گرافیکه دیگه....
میخوام بدونم اذیت میده یا نه؟
نه منم گرافيكم مثل شماست اين بازي با گرافيك 128 هم كار ميكنه

موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashmicrob
06-09-2008, 19:12
نه منم گرافيكم مثل شماست اين بازي با گرافيك 128 هم كار ميكنه

موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره بابا مینیمم گرافیک بازی 5400......
بدون هیچ مشکلی!!!!!

mehdi_vsgh
06-09-2008, 21:00
ممنون از دوستان یه سوال هم داشتم اینکه ایا نسخه فارسی و دوبله شده اون هم وجود داره یا خیر؟؟؟‌(لینک برای دانلود منظورمه)

H M R 0 0 7
06-09-2008, 23:15
ممنون از دوستان یه سوال هم داشتم اینکه ایا نسخه فارسی و دوبله شده اون هم وجود داره یا خیر؟؟؟‌(لینک برای دانلود منظورمه)

آره دوبله شدش هست ولی من جایی برای دانلود ندیدم.رفتم فارسی شدش رو خریدم 800 تومن !

Arashmicrob
08-09-2008, 14:38
آره دوبله شدش هست ولی من جایی برای دانلود ندیدم.رفتم فارسی شدش رو خریدم 800 تومن !
از کجا ؟.....
من خیلی دنبالش گشتم......./

H M R 0 0 7
08-09-2008, 14:55
از کجا ؟.....
من خیلی دنبالش گشتم......./

خيلي وقته اومده.
روي پلي استيشن 2 زير نويس فارسي و روي كامپيوتر دوبله فارسي اومده.من از شهرستان گرفتم.

Maggy_P
08-09-2008, 15:16
ورژن 5 این بازی کی میاد؟ البته برای Pc
آخه دموش خیلی خوب نشون میده که بازی کار شده ای هست.
تاپيك رزيدنت اويل 5 :

mohammadkaazar
09-09-2008, 02:02
M E H D I جان میشه بپرسم عکس پک بازی رو با این رزولوشن و کیفیت بالا از کجا آوردی ؟
من دنبالش بودم ولی با این کیفیت پیدا نکردم .
اگه از سایتی گرفتی آدرس سایت رو بذار .
ممنون .

Arashmicrob
09-09-2008, 15:27
هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ی من تازه وقتی دوبله بازی رو دیدم فهمیدم موضوع بازی سیاسیه!!!!!!.....
البته میدونم که خودتون قبلا فهمیدین..........
ولی اینو واسه کسایی گفتم که نمیدونن...../

خيلي وقته اومده.
روي پلي استيشن 2 زير نويس فارسي و روي كامپيوتر دوبله فارسي اومده.من از شهرستان گرفتم.
مرسی .....
من تو تهران پیدا نکردم....../

mohammadkaazar
10-09-2008, 05:37
واقعا در این موضوع رو باید گل گرفت!
این چه وضعشه؟! همه ماشالله ادعا دارن 100 دفعه این بازی رو تموم کردن اما یک
نفر پیدا نشد جواب درست حسابی به ما بده بد میگن آقا چرا عصبانی میشین!؟
هیچ کس نه اینجا اویل بازه نه 1 بارم تمومش کرده!!!
اگه یه نفرم پیدا بشه من اسمم رو عوض میکنم!
هنوز کسی نمیدونه که تو مرحله 3 اون 3 تا تیکه گم شده روی تابلو رو چه جوری میشه پیدا
کرد اونوقت همه ادعا دارن که ما 100 دفعه بازی رو تموم کردیم! پس کوووو؟ چرا یه نفرم
جواب ما رو نداده؟!؟
واقعا که!!!

باید بری تو که جایی که چند تا میز چیدن و بعد میز ها هم یه در بسته وجود داره ، سمت راست اون در یه کلید هست که وقتی بزنی یه تابلو رو میبینی که توش یه شیشه نوشیدنی هست ، به اون شیشه شلیک کن ، دری که بسته بود باز میشه از اون در برو بعد سه تا تیکه رو پیدا میکنی .:10:
منم اول اونجا گیر کرده بودم :31:

Hossein505
10-09-2008, 14:20
M E H D I جان میشه بپرسم عکس پک بازی رو با این رزولوشن و کیفیت بالا از کجا آوردی ؟
من دنبالش بودم ولی با این کیفیت پیدا نکردم .
اگه از سایتی گرفتی آدرس سایت رو بذار .
ممنون .

شما برو تو این سایت کاور هر بازی رو میخوای سرچ میکنی با کیفیت توپ بهت میده

همه عکس هاش بزرگه ولی توی سایت ریسایز شده
شما توی کامپیوترت سیو کن عکس رو تا بزرگ ببنیش

اینم چند تا عکس از re 4

, ...

Angel Of Darkness
11-09-2008, 18:42
سلام دوستان

من تا حالا 15 تا 16 بار بیشتر بازی کرده بودم ولی تا به حال نشده بود ماهی شکار کنم گفتم به شما بگم شاید برای شما هم جالب باشه
استفادشم جون هست و کلیم قیمتش { خنده یاهویی }

اینم عکسش size = 76 kb

*Necromancer
11-09-2008, 20:12
خوب ماهی ها تو اون دریاچه که یه هیولا توشه می شه شکار کرد
برای نبرد لازم می شه!
ولی نمی دونستم گرونه وگرنه دودیش می کردم می فروختم!

Angel Of Darkness
11-09-2008, 21:06
نه اتفاقا اونجا من هر کاری کردم قبلا ماهی ها رو میزدم ولی نتونستم از آب بردارم فکر میکردم مثل خفاشا بیخودن پایان مرحله 2 شکارشون کردم و خوردم و فروختم

waterpolo
11-09-2008, 21:31
سخت ترين قسمت بازي مبارزه با cruser هست من مردم تا ردش كردم

mohammadkaazar
13-09-2008, 00:55

به نظر من دنبال نسخه فارسی نباش ، دوبلش زیاد خوب از آب در نیومده .
فایل های زیرنویس بازی رو تو همین جا میتونی پیدا کنی هجمش هم زیاد نیست ! :46:

mohammadkaazar
13-09-2008, 01:18
مشکل توی بازی اویل 4:19::19:
توی مرحله ای که اشلی از دست ما فرار میکنه بعد تن دیوار دست و پاش بسته میشه چند سری ادم میکشیم تا به یجا که درش قفله میرسیم دره کنار یه حوضچه است بعد ما از اون کنار دیوار رد میشیم همین تور میری تا یه دمو میشه این دختره ایدا رو میبینیم که عینکشو پرت میکنه و ................
بعد ازاین که دمو تموم شد دیگه هیچ جایی نمیتونیم بریم یه جایی میرسیم چند تا میز و صندلی داره بعدش یه زنگ روی یک بوفه هست زنگ رو میزنیم بعد تابلو اونجاست جاش عوض میشه یه دری هم اونجاست که میله مانند است اون هم باز نمیشه درضمن توی کلید هامون فقد سر تکه اسب هستش تو رو خدا کمکم کنید
تو ps2 بازی میکنم

همون تبلویی که با زدن یک کلید برمیگرده توش یه شیشه نوشیدنی هست ، به همون شیشه شلیک کن ، دری که کنارش بود باز میشه . . .
من هم چند روزی تو اون جا گیر کرده بودم ! :10:
اگه باز مشکلی داشتی بگو ، من چند بار بازی رو تموم کردم ، تمام راه و چاه شو بلدم . :46:

tekken god
14-09-2008, 20:36
خوب ماهی ها تو اون دریاچه که یه هیولا توشه می شه شکار کرد
برای نبرد لازم می شه!
ولی نمی دونستم گرونه وگرنه دودیش می کردم می فروختم!
بد ترین خاطرم تو اویل همونجا بود می خواستم ماهی شکار کنم ( هنوز غوله رو نکشته بودم ) یه دفعه اومد خورد منو
مردم از ترس واقعا واسه کسی که خبر نداشته باشه وحشتناکه!!
خدانگهدار

Rashid Jafar
15-09-2008, 03:33
من نفهمیدم بعد از اینکه بازی تموم شد و همه جا منفجر شد تکلیف این آقای فروشنده چی شد ؟!!!؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟!؟ خدایی خیلی با حال بود مخصوصا وقتی می گفت Stranger مو به بدن آدم سیخ می شد .

maaars
15-09-2008, 03:40
من همیشه بعد از خرید این یارو فروشنده رو میکشتم ، ولی بازم پیداش می شد.

سباستین
15-09-2008, 04:58
داشتم با مشقت بسیار بازی رو تو حالت پرفشنال می رفتم و هر وقت به غول ها می رسیدم غصه ام می گرفت که تیر ندارم و باید با کلت بزنم. یهو فکری کردم و آر پی جی خریدم. بعد از اون همیشه تیر داشتم چون غول رو با یه آر پی جی می زدم و تمام تیر ها و خون های دور و بر رو جمع می کردم تو جیبم. سر کراوزر هم در یک عملیات انتحاری یه خون زدم بالا و وقتی کراوزر به یک قدمیم رسیده بود موفق شدم آر پی جی رو تو دهن خودم و خودش خالی کنم . کرازر مرد, من دنجر شدم.

Arashmicrob
15-09-2008, 11:45
من همیشه بعد از خرید این یارو فروشنده رو میکشتم ، ولی بازم پیداش می شد.
توی پروفشنال اینطور نیست........
اگه بکشیش بر نمی گرده......../

EHHASSATNI
16-09-2008, 02:47
بد ترین خاطرم تو اویل همونجا بود می خواستم ماهی شکار کنم ( هنوز غوله رو نکشته بودم ) یه دفعه اومد خورد منو
خدانگهدا
اینو گفتی یاد این افتادم

.وای وقتی من بازی می کردم 2 دبیرستان بودم 5 شنبه بازی رو گرفتم و شنبه هم امتحان ریاضی داشتم هی باباهه می گفت خاموش کن منم هی می گفتم پس بزار save کنم
الان حال نمیده چون اصلا گیر نمیدن

ناکلز
16-09-2008, 09:06
سلام

من دارم میرم فردا بازی evil4 رو بخرم

خیلی ذوق دارم
منم همین طور!

tekken god
16-09-2008, 14:14
خدانگهدار

اینو گفتی یاد این افتادم

.وای وقتی من بازی می کردم 2 دبیرستان بودم 5 شنبه بازی رو گرفتم و شنبه هم امتحان ریاضی داشتم هی باباهه می گفت خاموش کن منم هی می گفتم پس بزار save کنم
الان حال نمیده چون اصلا گیر نمیدن
یه مدّت مامان منم ای جوری بود و منم این شما هی می گفت خاموش کن منم می گفتم هنوز به save نریسدم ولی در واقعیت از 100 تا سیو گذشته بودم !
شما یه زره بازی کن و همه مراحل بازی و مراحل اضافی رو تموم کن . وقتی تموم کردی اون موقع بگو حال نمیده چون یه آر پی جی بی نهایت ، شیکاگو ( کلاش ) با تیر بی نهایت و hancannon که یه تفنگ توپه رو می گیری و دیگه بازی برات بی مزه می شه . ولی مراحل بازی رو تموم کن که خیلی حال می ده !
راستی اسلحه شارژِی رو یادم رفت بگم که با پروفشنال می ده
خدا نگهدار

e_mohsen83
18-09-2008, 10:41
اقا من کد خون بینهایت اسلحه و..... می خوام با تشکر

Maggy_P
18-09-2008, 10:56
اقا من کد خون بینهایت اسلحه و..... می خوام با تشکر
لطفا اينجا :

>>> درخواست رمز ، ترينر و سيو بازيها فقط اينجا<<<

سباستین
18-09-2008, 20:15
دوستان این قضیه مدال های آبی که 15 تا هستند و باید 10 تاشونو بزنیم چیه؟ من هر وقت تا آخر می رم همشونو می زنم ولی نمی دونم چرا این کارو می کنم. چه مزیتی داره زدن این مدال های آبی رنگ؟

maxeemo
19-09-2008, 05:30
دوستان این قضیه مدال های آبی که 15 تا هستند و باید 10 تاشونو بزنیم چیه؟ من هر وقت تا آخر می رم همشونو می زنم ولی نمی دونم چرا این کارو می کنم. چه مزیتی داره زدن این مدال های آبی رنگ؟

سلام. :20:

یه تعداد خاصی رو که بزنین (دقیقا خاطرم نیست، 10 تا یا 12 تا :31:)، یک Punisher مجانی می تونین از فروشنده بگیرین. اگه همه یعنی هر 15 تا رو بزنین، یکی از Level های قدرت این Punisher هم به صورت رایگان اضافه شده.

:10:

سباستین
19-09-2008, 06:04
یه سوال دیگه هم داشتم. در اویل 2 چطور می شه سیو هانک گرفت؟ باید چی کار کنم که آخر بازی بهم سیو هانک بده؟ (ببخشید که در تاپیک اویل 4 مطرح کزدم)

amir_bdr
22-09-2008, 17:26
یه سوال دیگه هم داشتم. در اویل 2 چطور می شه سیو هانک گرفت؟ باید چی کار کنم که آخر بازی بهم سیو هانک بده؟ (ببخشید که در تاپیک اویل 4 مطرح کزدم)
بازی را در دور دوم تمام کن(اگر با لیون تمام کردی سیو کلر را بهت میده که باید دور دوم کلر را تمام کنی تا هانک و توفو ازاد بشن ):20:

pejmangame
23-09-2008, 04:54

ايدا چرا تو اين قسمت نميتونه اون شي رو برداره؟؟؟

T O O M A J
23-09-2008, 12:40

ايدا چرا تو اين قسمت نميتونه اون شي رو برداره؟؟؟
میگه که اون کثیف و چندش آور هست.به همین خاطر برش نمیداره.

mademan
24-09-2008, 22:13
سلام دوستان
من سیو بازی رزدنت اویل 4 را می خواستم.درست بعد از اونجایی که یک سنگ بزرگ روی سر لیون میوفته.
اگه برام بزارین ممنون میشم.:11:

T O O M A J
25-09-2008, 14:03
سلام دوستان
من سیو بازی رزدنت اویل 4 را می خواستم.درست بعد از اونجایی که یک سنگ بزرگ روی سر لیون میوفته.
اگه برام بزارین ممنون میشم.:11:
اینطوری که نمیشه . شما سیو خودت رو بذار اینجا تا دیگران برات ردش کنند و برات بفرستند.:10:(من خودم شخصا بازی رو هاردم نیست به این خاطر:31:)

tekken god
25-09-2008, 14:24
میگه که اون کثیف و چندش آور هست.به همین خاطر برش نمیداره.
ما رو باش نیم ساعت جون کندیم برش داریم آخرم نتونستیم پس به خاطر این بود
راستی کاشکی می شد با ایدا هم اون شات گان لیون که تو کلبه س رو برداریم حیف که نمیشه
بقیش رو خلاصه می گم :
خدا نگهدار :27:.

بردیا
12-10-2008, 21:36
سلام علیکم جمیعا
ما دوباره شروعش کردیم(پس تاپیک دوباره رونق میگیره.:دی)
اونجا گیر کرده بودم که باید 3تا چوب رو میزدم تا چرخ دنده به کار بیفته.ولی به خاطر قدیمی بودن مانیتورم نمیتونستم ببینم چوبارو(وضوح تصویر خوب نبود)
خلاصه یه مانیتور عوض شد تا اونجا رو رد کردیم.
الان رسیدم به جایی که 2تا غول میان بیرون،یکیشونو میندازیم تو مواد مذاب،باید به پشت اون یکی هم گلوله شلیک بکنیم و بعد با چاقو قطعش بکنیم ولی چون من سیستمم پایینه اینجا لک داره و نمیتونم خوب نشونه گیری بکنم.
چیکار بکنم؟

cyrus_ln
12-10-2008, 21:58
وقتی که افتاد نزدیکش شو و با چاقو دخلشو بیار
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم وقتی که نزدیکش بشی معلوم میشه باید کدوم دکمه رو بزنی 2 سه باری که این کارو کنی میمیره

maaars
13-10-2008, 02:24
سلام علیکم جمیعا
ما دوباره شروعش کردیم(پس تاپیک دوباره رونق میگیره.:دی)
اونجا گیر کرده بودم که باید 3تا چوب رو میزدم تا چرخ دنده به کار بیفته.ولی به خاطر قدیمی بودن مانیتورم نمیتونستم ببینم چوبارو(وضوح تصویر خوب نبود)
خلاصه یه مانیتور عوض شد تا اونجا رو رد کردیم.
الان رسیدم به جایی که 2تا غول میان بیرون،یکیشونو میندازیم تو مواد مذاب،باید به پشت اون یکی هم گلوله شلیک بکنیم و بعد با چاقو قطعش بکنیم ولی چون من سیستمم پایینه اینجا لک داره و نمیتونم خوب نشونه گیری بکنم.
چیکار بکنم؟

یه راه اینه که RPG بخری خالی کنی تو دهنش (شوخی کردم- هر جاش بزنی حسابه)
راه دیگه اش اینه که وقتی افتاد زمین بری جلو دکمه 2 رو بزنی ، میره رو کمرش چاقو پیچش میکنه
راه دیگه اش اینه که وقتی افتاد نارنجک بندازی ( این سخته ضمنا نارنجک زیاد می خوای - سبز یا قرمز)

بردیا
13-10-2008, 23:35
خب آخه من تو همون نشونه گیریش مشکل دارم و نمیتونم جای زخمشو نشونه بگیرم به خاطر پایین بودن کارت گرافیکم اونجا لک داره برام.
خودش که میگفت کلید1 رو باید بزنی برای چاقوکردنش
Rpg رو مجبور شدم خرج اون 2تایی بکنم که دستاشون شمشیری بود.نمیتونستم بزنمشون و مجبور شدم با Rpg بکشمشون

maaars
14-10-2008, 22:52
خب آخه من تو همون نشونه گیریش مشکل دارم و نمیتونم جای زخمشو نشونه بگیرم به خاطر پایین بودن کارت گرافیکم اونجا لک داره برام.
خودش که میگفت کلید1 رو باید بزنی برای چاقوکردنش
Rpg رو مجبور شدم خرج اون 2تایی بکنم که دستاشون شمشیری بود.نمیتونستم بزنمشون و مجبور شدم با Rpg بکشمشون

اگه مسلسل داری... اول غولو بزن بنداز(با مگنوم یا وینچستر) بعد مسلسلتو بکش اونجایی که فکر میکنی درسته شلیک کن. اگر درست شلیک کنی اولا صدای برخورد گلوله به گوشت شنیده میشه. دوما غوله ضجه و فریاد میزنه. احتمالا یه چند تا تیر هدر میدی ولی بالاخره محلشو پیدا میکنی.

M a r y a m
15-10-2008, 12:11
ببین برای غول های بازی بهترین راه استفاده از آر پی جی هست. من همه غولا رو اینطوری رد کردم. باید پول داشته باشی موقع رسیدن به غول قبلش یه آر پی جی بخری یه دونه که بزنی غوله از پا میفته مهم هم نیست کجاش بزنی

a3m00n
15-10-2008, 12:21
ببین برای غول های بازی بهترین راه استفاده از آر پی جی هست. من همه غولا رو اینطوری رد کردم. باید پول داشته باشی موقع رسیدن به غول قبلش یه آر پی جی بخری یه دونه که بزنی غوله از پا میفته مهم هم نیست کجاش بزنی
اتفاقا کیفه بازی به اینه که 4 ساعت با غولهاش ور بری
من بازی رو تا اخر بردم اصلا هم از آر پی جی استفاده نکردم
فقط کلت رو لول میدادم و باهاش حال میکردم
(ولی انصافا بازی توپیه )

بردیا
15-10-2008, 13:13
آره
محل زخمشو میدونم کجاست
میرم بالای نردبوم بعد اول یه دونه میندازم کور بشه یا قبل ازینکه برسه و بخواد تکون بده اونجا رو سعی میکنم با شات گان یا کلت جای زخمشو که روی پشتشه بزنم ولی از بخت بد اونجا نمیکشه کار گرافیکم و خیلی کند هست برام
سیوای بازی کجا ذخیره میشه؟
بدبختی پول هم ندارم rpg بخرم.
سیوشو بزارم اینجا کسی میتونه رد بکنه برام؟این کندبودنش اعصاب خوردکن هستش.

maaars
16-10-2008, 10:41
آره
محل زخمشو میدونم کجاست
میرم بالای نردبوم بعد اول یه دونه میندازم کور بشه یا قبل ازینکه برسه و بخواد تکون بده اونجا رو سعی میکنم با شات گان یا کلت جای زخمشو که روی پشتشه بزنم ولی از بخت بد اونجا نمیکشه کار گرافیکم و خیلی کند هست برام
سیوای بازی کجا ذخیره میشه؟
بدبختی پول هم ندارم rpg بخرم.
سیوشو بزارم اینجا کسی میتونه رد بکنه برام؟این کندبودنش اعصاب خوردکن هستش.

save رو بزار من برات رد می کنم.

بردیا
16-10-2008, 11:39
فکر میکنم همین باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اینکه کشتیشون اگر تونستی برگرد به آخرین نقطه و سیوش کن برام.
یکیشون که راحت کشه میشه.ولی دومی چون بحث هدف گیری میاد،به خاطر کندی دستگاهم تو اینجا نمیتونم.
با تشکر

پی نوشت:من بازی رو توی 3تا سیو میرم که سیو وسطی مال این قسمت هستش.

maaars
16-10-2008, 21:00
غول رو زدم . برگشتم همون جا که سیو کرده بودی سیو کردم. دو تا هم ازش خوردم :دی رو شماره 5 سیو کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه بازم گیر کردی pm بده ما هستیم. سیو مسلسل و آر پی جی بینهایت هم دارم. اگه خواستی برات میزارم.

Reza Azimy_RW
18-10-2008, 19:28
دستت طلا
اگه سیو chapter 4 این بازی رو بزاری خیلی خیلی ممنون میشم .

hassanmirabi
19-10-2008, 19:12
فکر کنم این کارت رو راه بندازه:

javadsys10
04-01-2009, 16:45
برای تغییر شخصیت در اویل 4 کسی راهکاری بلد نیست؟ ترینر ها خیلی بیخود بود...!

Ar@m
04-01-2009, 20:58
برای تغییر شخصیت در اویل 4 کسی راهکاری بلد نیست؟ ترینر ها خیلی بیخود بود...!

Amir Hossein
05-01-2009, 15:06
سلام
خواستم بدونم بعد از اون تفنگ ليزيه تفنگ ديكه اي هم باز ميشه

Oracle_Eldorado
05-01-2009, 16:31
سلام
خواستم بدونم بعد از اون تفنگ ليزيه تفنگ ديكه اي هم باز ميشه

آره تا اونجایی که یادمه یه Tommy Gun که مسلسل هست باز میشه .
( یا اگه هم توی بازی هست ، تیرش بی نهایت میشه )

Sha7ab
05-01-2009, 17:18
این سیو منه ...
تقریبا اکثر اسلحه ها رو دارم.

Amir Hossein
05-01-2009, 21:25
آره تا اونجایی که یادمه یه tommy gun که مسلسل هست باز میشه .
( یا اگه هم توی بازی هست ، تیرش بی نهایت میشه )

كلا اصلحه هاي اخر بازي كه باز ميشه تا اونجايي كه من ديدم (مسلسل بي نهايت)(rpg بي نهايت)(ليزر)
ميخوام بدونم بعد از اينا هم اصلحه هست :20:
مرسي.

Maggy_P
05-01-2009, 21:51
كلا اصلحه هاي اخر بازي كه باز ميشه تا اونجايي كه من ديدم (مسلسل بي نهايت)(rpg بي نهايت)(ليزر)
ميخوام بدونم بعد از اينا هم اصلحه هست :20:
مرسي.
يكي ديگه هم هست كه بايد اول اول تمام شخصيت ها رو توي اون مرحله اي كه باز ميشه ، همون وقتيه باز كني همه زمين ها با تمام افراد 5 ستاره بايد باشن
يك مكنوم بهت ميده كه محشره

mahyarSAMSUNG
06-01-2009, 02:45
آقا عجب بازی بود . یادش بخیر با 7600 جی اس بازیش کردم تموم شد ! شماره 5 این بازی کی میاد ؟

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 03:25
آقا عجب بازی بود . یادش بخیر با 7600 جی اس بازیش کردم تموم شد ! شماره 5 این بازی کی میاد ؟

تایپیک مخصوص بازی Resident Evil 5

i_am_marshal
06-01-2009, 22:36
سلام به همه
ایشاالله که خوب باشید
من بازی rezident evil 4 او نصب کردم وبعد زیر نویس های فارسیشووو که توصط همین سایت ÷یدا کردم روو توو foldere :move در foldere بازی ک÷ی کردم و بعد فرمت clip هارو روی برنامه ی k-lite گذاشتم طبق گفته های نویسنده ی ÷ست این هم ادرسش:
وقتی توی ÷وشه ی move کلی÷ هاروو میبینم هیچ مشکلی ندارد و زیر نویس می آید اما وقتی بازی روو اجرا می کنم و startoo میزنک تا می خواد اولین demoro نشون بده این ارورو می ده: game.exe
game.exe has encountered a problem nd needs to close.we are soryy for teh inconvenience
از دوستانی که میتونن کمک کنن من بازی روو با زیر نویس اجرا کنک خواهش می کنم کمک کنن
در ضمن مشخصات سیستمم میدم که سوالی نباشد:کارت گرافیک:512 رم:2گیگ cpu:2.4

Alireza.M67
07-01-2009, 14:56
سلام به همه
ایشاالله که خوب باشید
من بازی rezident evil 4 او نصب کردم وبعد زیر نویس های فارسیشووو که توصط همین سایت ÷یدا کردم روو توو foldere :move در foldere بازی ک÷ی کردم و بعد فرمت clip هارو روی برنامه ی k-lite گذاشتم طبق گفته های نویسنده ی ÷ست این هم ادرسش:
وقتی توی ÷وشه ی move کلی÷ هاروو میبینم هیچ مشکلی ندارد و زیر نویس می آید اما وقتی بازی روو اجرا می کنم و startoo میزنک تا می خواد اولین demoro نشون بده این ارورو می ده: Game.exe
game.exe has encountered a problem nd needs to close.we are soryy for teh inconvenience
از دوستانی که میتونن کمک کنن من بازی روو با زیر نویس اجرا کنک خواهش می کنم کمک کنن

من که نتونستم دانلود کنم .
اگه میتونی اون 30 کیلو بایتی رو یه جا آپ کن ببینم مشکلش چیه ...

tekken god
09-01-2009, 18:05
سلام به همه
ایشاالله که خوب باشید
وقتی توی ÷وشه ی move کلی÷ هاروو میبینم هیچ مشکلی ندارد و زیر نویس می آید اما وقتی بازی روو اجرا می کنم و startoo میزنک تا می خواد اولین demoro نشون بده این ارورو می ده: game.exe
سلام
خوب من تو این تاپیک درخواست زیرنویس رو کردم دوستمون همین آدرس رو گذاشت من هم رفتم زیر نویس ها و k-lite و vobsub رو دانلود کردم اوّل k-lite رو نصب کردم هیچّی سر در نباوردم ولی وقتی vobsub رو نصب کردم (بدون اینکه با برنامه کاری داشته باشم) فایل های زیر نویس رو تو پوشه Movie ریختم و همینجوری رفتم تو بازی بازی زیر نویس شد
پس از نظر من از vobsub استفاده کن
در ضمن برای نوشتن پ تو بعضی از کیبورد ها بغل شیفت راست یه پ وجود داره یا شاید کیبورد تو با پ بغل Back Space کار می کنه ولی از ~ استفاده نکن تا اینجوری بشه .
خدانگهدار

huggy
15-01-2009, 15:00
سلام ، من قبل از امتحانات دی ( تقریبا 30 روز پیش ) فایلهای تر جمه شده اویل 3 رو دانلود کردم الان میخوام برای اویل 4 رو دانلود کنم میگه محدودیت وجود داره 10 دقیقه دیگه دانلود کن !!!!!!!!!! 30 روز برابر 43200 دقیقست !!!!

tekken god
15-01-2009, 17:40
سلام ، من قبل از امتحانات دی ( تقریبا 30 روز پیش ) فایلهای تر جمه شده اویل 3 رو دانلود کردم الان میخوام برای اویل 4 رو دانلود کنم میگه محدودیت وجود داره 10 دقیقه دیگه دانلود کن !!!!!!!!!! 30 روز برابر 43200 دقیقست !!!!
خوب منظورت از فایل های ترجمه شده چیه ؟
همون فایل های نوت پد ؟
یا برنامه vobsub & k-lite ؟
اگه بگی راهنماییت می کنم .

Maggy_P
15-01-2009, 21:32
يعني شما نميتونيد الآن اينا رو دانلود كنيد؟ :13:

Alireza.M67
15-01-2009, 23:20

اینا همشون دان میشن ...
فکر کنم منظور ایشون چیز دیگه ایه .

huggy
20-01-2009, 23:14

بله منظورم همین اینان !!

*Necromancer
22-01-2009, 03:57
این تاپیک دقیقا از زمانی که من یه بچه دبیرستانی بودم تا حالا بازارش داغه!
بعد از این همه مدت بازدیداش 117،000 و پستاش 4000 تان
اما جالبه بدونید تاپیک جی تی ای 4 که قربونش برم من بازدیداش بعد از مدت کمی الان 190،000 و 6000 تام پست توشه!

بگذریم
امروز داشتم به گذشته ها فکر می کردم و به آرشیو رزیدنت اویل 4 سر زدم و اندینگشو که با فرپس ضبت کرده بودم یه بار دیگه دیدم!
حتی کردیتش رو هم ضبت کرده بودم!
بعد از کردیت یه دیالوگایی بین ---- و هانیگان رد و بدل می شه که جالبه شمام دوباره بخونید یادتون بیاد!

_hunnigan is that you?
_finally....the line's jack free
_hey hunnigan, no glasses...
_forget the glasses. ?what 's the status of the mission
_I've rescused the subjest. we are returning home
_you did it leon!
_thanks!
_you know you are kinda cute without those glasses
_gimme* you number when i get back
_may i remind you that you're still on duty?
_story of my life.....

*give me

*Necromancer
22-01-2009, 04:05
اما جالبه بدونید تاپیک جی تی ای 4 که قربونش برم من بازدیداش بعد از مدت کمی الان 190،000 و 6000 تام پست توشه!

بگذریم
امروز داشتم به گذشته ها فکر می کردم و به آرشیو رزیدنت اویل 4 سر زدم و اندینگشو که با فرپس ضبت کرده بودم یه بار دیگه دیدم!
بعد از کردیت یه دیالوگایی بین ---- و هانیگان رد و بدل می شه که جالبه شمام دوباره بخونید یادتون بیاد!

_hunnigan is that you?
_you did it leon!
_thanks!
_you know you are kinda cute without those glasses ،،، gimme* you number when i get back

_story of my life.....

*give me

Oracle_Eldorado
22-01-2009, 10:58

بگذریم

_hunnigan is that you?
_you did it leon!
_thanks!
_you know you are kinda cute without those glasses ،،، gimme* you number when i get back

_story of my life.....

*give me

ایول خاطرات دوباره زنده شد .
یادش بخیر چقدر با این بازی سر و کله زدیم .
من فقط از اون قسمت مبارزه با Krauser خوشم میومد !
چون هم دیر می مرد ، هم مبارزه باهاش جالب و نفس گیر بود .
داستانش هم که خیلی قشنگ بود .
یادش بخیر سال 2004 شد بهترین بازی ماجراجویی .

Alireza.M67
22-01-2009, 14:07
ایول خاطرات دوباره زنده شد .
یادش بخیر چقدر با این بازی سر و کله زدیم .
من فقط از اون قسمت مبارزه با krauser خوشم میومد !
چون هم دیر می مرد ، هم مبارزه باهاش جالب و نفس گیر بود .
داستانش هم که خیلی قشنگ بود .
یادش بخیر سال 2004 شد بهترین بازی ماجراجویی .

دقیقا تایید میشه .
من فکر کنم 10 باری اینو تا تهش رفتم و هیچ قسمتی به اندازه ی اون مبارزه حال نداد .
مخصوصا اونجاش که پا میشدی با جفت پا میزدی تو سرش .

Majid ²
26-01-2009, 14:46
آقــا به سرم زده بود دوباره بازی کنم
ولی این دفعه با رمز

کسی میتونه کمک کنه ؟؟

من از چند تا سایت خارجی یه چیزایی پیدا کردم که میگفت f1 بزن وسط بازی بعد نمیدونم چی چی میشه

ولی کــار نکرد

کسی هست رمزش رو داشته باشه ؟؟ البته کامل هم بگه چطوری باهاش کار کنم

مرسی

Maggy_P
26-01-2009, 14:52
آقــا به سرم زده بود دوباره بازی کنم
ولی این دفعه با رمز

کسی میتونه کمک کنه ؟؟

من از چند تا سایت خارجی یه چیزایی پیدا کردم که میگفت f1 بزن وسط بازی بعد نمیدونم چی چی میشه

ولی کــار نکرد

کسی هست رمزش رو داشته باشه ؟؟ البته کامل هم بگه چطوری باهاش کار کنم

مرسی
اون احتمالا ترينر بازي بوده كه با زدن دكمه هاي f1 و f2 و ... تغييراتي توي بازي بوجود ميومده
شما بايد اول ترينر رو دانلود كنيد بعد بازي رو اجرا كنيد

چون اين بازي رمز نداره ;)

Majid ²
26-01-2009, 15:24
اون احتمالا ترينر بازي بوده كه با زدن دكمه هاي f1 و f2 و ... تغييراتي توي بازي بوجود ميومده
شما بايد اول ترينر رو دانلود كنيد بعد بازي رو اجرا كنيد

چون اين بازي رمز نداره ;)

خب همین ترینر که شما میگین ( که بنده هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم )
چی هست ؟؟

از کجا دانلود کنم ؟؟ کجا بریزم ؟؟ چجوری باهاش کار کنم ؟؟

ممنون بابت اینکه زود جواب دادین :20:

در ضمن اینم بگم من دانلود کرده بودم چند تا از اینا
نوشته بود اول اینو اجرا کن
بعد بازی رو اجرا کن
بعدش وسط بازی بزن f1 بعد نمیدونم چی چی میشه

منم 1 به 1 کارایی که گفته بود رو کردم ولی هیچی نشد

tekken god
26-01-2009, 18:20
خب همین ترینر که شما میگین ( که بنده هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم )
چی هست ؟؟

از کجا دانلود کنم ؟؟ کجا بریزم ؟؟ چجوری باهاش کار کنم ؟؟

ممنون بابت اینکه زود جواب دادین :20:

در ضمن اینم بگم من دانلود کرده بودم چند تا از اینا
نوشته بود اول اینو اجرا کن
بعد بازی رو اجرا کن
بعدش وسط بازی بزن f1 بعد نمیدونم چی چی میشه

منم 1 به 1 کارایی که گفته بود رو کردم ولی هیچی نشد

با سلام
بله ترینر همون است که باید اجراش کنی و مثلاً F1 رو بزنی تا یک کاری انجام بده .
ولی قبل از دانلود ترینر باید به ورژن و نام بازی دقّت کنی
قبلاً هم اینجا بحث این شده بود که چرا ترینر کار نمیکنه
چون اون ترینری که شما دانلود کردی مال بایوهازارد هستش ولی بازی شما Resident Evil هستش و شرکت سازنده این دو باز فرق داره امّا خود بازی ها فرق ندارند
پس این یکی رو دانلود کن مطمئن باش کار می کنه
ولی ممکنه بعضی وقتا از بازی بیاد بیرون
خوب ترینر همینه دیگه کاریش نمیشه کرد
بفرمایید اینم لینک دانلود :

راهنمایی :
کلید نتیجه
F1 سلامتی بی نهایت
F2 تیر بی نهایت
F3 جان سالم به در بردن از حمله های دشمن
F4 کشتن با یک تیر
F5 توانایی خرید همه چیز
F6 شمارنده سیو ها=0
F7 متوقف کننده زمان سنج
F8 از کار انداختن هوش مصنوعی
F9 بازی کردن با وسکر به جای ----
5-1 عوض کردن لباس شخصیت ها ( 3-1 برای ایدا و ---- و 5-4 فقط برای ---- )
F10 ادامه دادن بازی با حالت نرمال

در ضمن از کلید F9 استفاده نکن چون بیشتر وقتا از بازی بیرون میاد .
خدانگهدار

Aseman e ghermez 2
26-01-2009, 18:36
بللللللللللللهههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
یعنی جدی بیوهزرد ماله کپ کام نی رزیدنت اویل که ماله کپ کامه!!!!!
یه توضیح کامل میدین اخه گیج شدم ؟؟؟؟؟

tekken god
26-01-2009, 22:49
بللللللللللللهههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
یعنی جدی بیوهزرد ماله کپ کام نی رزیدنت اویل که ماله کپ کامه!!!!!
یه توضیح کامل میدین اخه گیج شدم ؟؟؟؟؟
سلام
نه دوست عزیز این بازی رو کپ کام درست کرده ولی هم شرکت یوبی سافت با نام رزنت اویل این بازی رو پخش کرده هم ea با نام بایوهازارد
من خودمم زیاد اطّلاعات ندارم فقط همینوو می دونم
ولی خوب به هر حال نکته اصلی همین جاست
ویرایش :

چون اون ترینری که شما دانلود کردی مال بایوهازارد هستش ولی بازی شما Resident Evil هستش و شرکت سازنده این دو باز فرق داره امّا خود بازی ها فرق ندارند
در این مورد هم عذر خواهی می کنم باید می گفتم شرکت پخش کننده بازی نه سازنده بازی
خدانگهدار

tekken god
26-01-2009, 22:55
دوباره سلام
می خواستم ببینم کسی میدونه چرا وقتی Lion رو به فارسی می نویسم به صورت ---- می نویسه ؟
راستش خودمم نمیدونم چرا . :13:
خدانگهدار

toraj11
27-01-2009, 07:30
ببخشید توی دیویدی بازی یه فایل وجود داره به اسمPatch Mouse ولی موسم کار نمی کنه با کیبوردم دست وپام گم می کنم و نمی تونم نشانه بگیرم باید حتما gamepadبخرم؟:41:

cyrus_ln
27-01-2009, 11:55
با موس نمیشه درست و حسابی بازی کرد
یه گیم پد بگیر تا بتونی راحت بازی کنی

saiiddz
27-01-2009, 13:14
با موس نمیشه درست و حسابی بازی کرد
یه گیم پد بگیر تا بتونی راحت بازی کنی
تایید میشه

ببخشید توی دیویدی بازی یه فایل وجود داره به اسمpatch mouse ولی موسم کار نمی کنه با کیبوردم دست وپام گم می کنم و نمی تونم نشانه بگیرم باید حتما gamepadبخرم؟:41:
گیم پد بهتر هست
البته به سلیقه مونده
ولی در کل باید موس کار کنه

Leon-117
27-01-2009, 14:52
با موس خیلی سخته.نشونه گیری و... تازه موس های 5 یا 4 دکمه ای میخواد.(برا دویدنو...)

bleu2u4u
28-01-2009, 00:41
دوباره سلام
می خواستم ببینم کسی میدونه چرا وقتی Lion رو به فارسی می نویسم به صورت ---- می نویسه ؟
راستش خودمم نمیدونم چرا .

در این انجمن بعضی از کلمه ها فیتیله هست(حالا این میتونه دلیلش مسائل اخلاقی , اسم شرکتها و ... باشه)

این lion هم وقتی به فارسی مینویسیش میشه اسم یک شرکت وارد کننده قطعات کامپیوتری و توسط خود انجمن فیتیله می شه

Ar@m
28-01-2009, 10:52
در این انجمن بعضی از کلمه ها فیتیله هست(حالا این میتونه دلیلش مسائل اخلاقی , اسم شرکتها و ... باشه)

این lion هم وقتی به فارسی مینویسیش میشه اسم یک شرکت وارد کننده قطعات کامپیوتری و توسط خود انجمن فیتیله می شه
شوخی می کنی!
دلیلش همین بود؟
چه مسخره!

ببخشید توی دیویدی بازی یه فایل وجود داره به اسمPatch Mouse ولی موسم کار نمی کنه با کیبوردم دست وپام گم می کنم و نمی تونم نشانه بگیرم باید حتما gamepadبخرم؟:41:
ببین اینا کمکت می کنه یا نه:

tekken god
28-01-2009, 15:35

این lion هم وقتی به فارسی مینویسیش میشه اسم یک شرکت وارد کننده قطعات کامپیوتری و توسط خود انجمن فیتیله می شه( فیتیله جمعه تعطیله((دی)) )
شوخی می کنی!
دلیلش همین بود؟
چه مسخره!

کاملاً موافقم اگه این طور باشه
واقعاً مسخره س !
ولی حالا چه ایرادی داره ؟
این همه اسم intel یا nvidia یا ati اومد تو این انجمن هیچّی نگفتن !
حالا به Lion که رسید وا رسید ؟ ! ! ! ! !
بذار یه دفعه امتحن کنم ببینم چی میشه :
اینتل - ان ویدیا ( انویدیا ) - ای تی آی
به هر حال ممنون که جواب دادی .
خدانگهدار

bleu2u4u
28-01-2009, 21:09
اینها که دارید میگید شرکت های خارجی هستند ولی lion یک شرکت ایرانی هست و طبق قوانین انجمن تبلیغ شرکتهای ایرانی ممنوع هست

tekken god
28-01-2009, 22:31
اینها که دارید میگید شرکت های خارجی هستند ولی lion یک شرکت ایرانی هست و طبق قوانین انجمن تبلیغ شرکتهای ایرانی ممنوع هست
چی ؟ !
lion شرکت ایرانیه ؟
یعنی مثلاً اگه saba یا zamzam یا mazmaz رو بیاریم بازم اینجوری میشه ؟
بابا هر گردی گردو نمیشه !
حتماً هر چیزی که ما می گیم که همون چیزی که تو فکر بقیّه هست نیست .
به نظر من که کار اشتباهیه اینجور بشه .
بازم ممنون و خدانگهدار .

bleu2u4u
29-01-2009, 03:01
تو فکر کن یک نفر بیاد و بخاطر ارتباطی که با یک شرکت داره اونو تبلیغ کنه و یا یک نفر بدون ارتباط تبلیغ کنه و کسی که میخره ناراضی بشه

و هزار تا دلیل دیگه
البته این برای همه شرکتها نیست مثلا همین زمزم رو کسی نمیاد تبلیغ کنه بخاطر همین پیلتر نیست

شـیـفــو
02-02-2009, 04:01
سلام
نمیشه یه کاری کرد گرافیک بازی کم بشه ؟ آخه نمی دونم چرا خیلی کند اجرا میشه !
من رم 512 و گرافیک 128 آن برد گیگا دارم . با همین کرکی که در امضای آقای Rezident هست اجراش کردم ، تازه موسم هم تو بازی کار نمی کنه .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

Ar@m
02-02-2009, 10:24
سلام
من رم 512 و گرافیک 128 آن برد گیگا دارم . با همین کرکی که در امضای آقای Rezident هست اجراش کردم ، تازه موسم هم تو بازی کار نمی کنه .
نمی دونم این شاید کمکت کنه:
کلیک راست روی فایل اجرایی بازی:
properties>compatibility>Display settings>run in 640*480 resolution

برای موس هم توی صفحه های قبل یه چیزایی گذاشتم

شـیـفــو
03-02-2009, 04:26
Aram ممنون .
بازیم خیلی کند اجرا میشه ، مخصوصا وقتی تیر شلیک می کنم ، یا وقتی تلفنش زنگ می رنه که دیگه یاخدا !!!

saiiddz
03-02-2009, 15:15
سلام
من رم 512 و گرافیک 128 آن برد گیگا دارم . با همین کرکی که در امضای آقای rezident هست اجراش کردم ، تازه موسم هم تو بازی کار نمی کنه .
دوست عزیز با حداقل سیستم اونجوری اجرا میشه

سرور همتون
04-02-2009, 06:30
aram ممنون .
بازیم خیلی کند اجرا میشه ، مخصوصا وقتی تیر شلیک می کنم ، یا وقتی تلفنش زنگ می رنه که دیگه یاخدا !!!

منم این مشکل رو دارم :19:

hassanmirabi
04-02-2009, 12:05
سلام
من رم 512 و گرافیک 128 آن برد گیگا دارم . با همین کرکی که در امضای آقای rezident هست اجراش کردم ، تازه موسم هم تو بازی کار نمی کنه .
سیستمت واسه بازی مناسبه.اصلا این بازی موس نداره که بخواد واسه تو کار کنه یا نه
شاید مشکل از ویندوزت باشه.در ضمن در مکان هایی که مواد مذاب وجود داره مثل همون جایی که اون دوتا غول تشن به ---- خمله میکنن و یا اون جایی که باید کشتی ها رو دیستروی کنی بهتره رزولوشن بازی رو 640*430 بذاری وگرنه بازی خیلی مند میشه

شـیـفــو
06-02-2009, 18:46
دوستان مگه شخصیت اصلی این بازی این شکلی نیست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من گرفتم جاش مکس پین هستش !
تابستون یه دی وی دی شو گرفتم نصب کردم همچیش درست بود اما دی وی دیه شکست رفتم سی دی شو گرفتم این سی دیه جای اون پسر خوش تیپه مکس پین داره !
اگه میشه شخصیت توش جایگزین کرد یکی همین اصل مال خود بازی رو بده ، ممنون میشم .

huggy
06-02-2009, 20:38
عکس ها یی از انیمیشن رزیدنت اویل با حضور لی.ون اس کندی !! :

سرور همتون
06-02-2009, 20:41
من تو اون مرحله که می رسیم به یه دریای دیگه گیر کردم ، ببینید ، غول گنده رو کشتم ، بعد رسیدم به دریا و سیوش کردم اما بعدش نمی دونم چطور باید از دریا رد بشم . می رم نردیک دریا هیچ اتفاقی نمی افته .
----
همین اویلی رو که میگی منم دیدم منتها به جای مکس پین توش "cj" بود . خیلی هم بد اجرا می شد و همش گیر می کرد .

Ar@m
07-02-2009, 09:45
من تو اون مرحله که می رسیم به یه دریای دیگه گیر کردم ، ببینید ، غول گنده رو کشتم ، بعد رسیدم به دریا و سیوش کردم اما بعدش نمی دونم چطور باید از دریا رد بشم . می رم نردیک دریا هیچ اتفاقی نمی افته .

باید سوار قایق بشی بری وسط دریاچه

EHHASSATNI
08-02-2009, 22:27
اقا ما اين بازي رو تو ps2 بازي كرديم
رفتيم براي pc ةم خريديم ولي نميدونم ميشه با mouse بازي كرد يا نه ؟

B3HZ@D
09-02-2009, 01:26
اقا ما اين بازي رو تو ps2 بازي كرديم
رفتيم براي pc ةم خريديم ولي نميدونم ميشه با mouse بازي كرد يا نه ؟

میشه...یک نرم افزار برای این بازی ارائه شده که کنترل با ماوس رو هم اضافه میکنه

EHHASSATNI
09-02-2009, 01:29
از كجا مي تونم دانلودش كنم
؟

سرور همتون
09-02-2009, 07:34
بچه ترو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم . من تو مرحله دوم وقتی اون غول وحشیه رو می کشیم گیر کردم نمی دونم چیکار باید بکنم . ببینید اینجا نقشه :

شاید باورتون نشه اما حدود 1 ساعت نیم در ایجا ایستادم اما اتفاقی نیوفتاد ، نه قایقی اومد و نه قایقی رفت :

Maggy_P
09-02-2009, 08:41
شما بايد ابتدا مستقيم و بعد به سمت راست بپيچيد تا به يك خشكي برسيد و بعد يك دمو ميبينيد ( كه احتمالا بايد ديده باشيد چون هوا بارونيه :13: )
ولي شما نبايد دوباره با قايق برگرديد ، بايد راهتون رو بعد از كلبه ادامه بديد ;)

bad_stu
09-02-2009, 10:19
سلام من یه مشکل دارم.
توی بازی مواقع عکس العمل منظور از کلیدهای 5 یا 6 چیه؟
من فقط فهمیدم که 3 یعنی اینتر اما باقی رو نفهمیدم!
می شه کسی لطف کنخ بگه؟
مرسی

Maggy_P
09-02-2009, 10:55
سلام من یه مشکل دارم.
توی بازی مواقع عکس العمل منظور از کلیدهای 5 یا 6 چیه؟
من فقط فهمیدم که 3 یعنی اینتر اما باقی رو نفهمیدم!
می شه کسی لطف کنخ بگه؟
مرسی
يعني دكمه ي چاقو و نشانه گيري رو بايد فشار بديد ;)

EHHASSATNI
09-02-2009, 12:05
يكي گفت براي بازي با موس patch لازم هست ممنون ميشم كسي لينك بده

bad_stu
09-02-2009, 15:38
يعني دكمه ي چاقو و نشانه گيري رو بايد فشار بديد ;)

خیلی ممنون دوست عزیز
می شه لطف کنی و شماره ی تمام دکمه های بازی 1-6 رو برام بزاری ؟
ممنون می شم!
مرسی

B3HZ@D
09-02-2009, 15:46
این هم لینک نرم افزار برای کنترل با ماوس:

EHHASSATNI
09-02-2009, 16:23
ممنون
تنظيماتش بايد چه جوري باشه ؟
چون eroor ميده موقع run كردن