PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18

Maggy_P
07-11-2007, 14:47
يعني شما جدا نفهميديد ---- اولش كاپشن تنشه بعد كاپشنشو اون يارو ميگيره ميپوشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كه همون اولين بار كه اويل رو رفتم متوجه شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashmicrob
07-11-2007, 14:48
با عرض معضرت از همگی چون اونموقع هنوز صفحات قبل رو نخونده بودم، فکر کردم با منین !!!

راسی مگی جان به نکته های جالبی اشاره کرده بودی.خوشم اومد

Arashmicrob
07-11-2007, 14:51
يعني شما جدا نفهميديد ---- اولش كاپشن تنشه بعد كاپشنشو اون يارو ميگيره ميپوشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كه همون اولين بار كه اويل رو رفتم متوجه شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه من معمولا دمو ها رو رد میکنم که سریعتر بازی تموم شه:5:

Maggy_P
07-11-2007, 14:57
اصلا اين مساله توي دمو ها نبود:10: بعدشم من بازي رو فقط به خاطر ديدن دموهاش و فهميدن جريانش ميرم نه براي كشت و كشتارش :18:

علیرضا
07-11-2007, 15:13
اصل بازی دمو هاش بود !:21:

ببینم تو بازی برای Ada دو تا لباس قرمز و یه لباس سیاه کماندویی بود دیگه نه ؟
منظورم از دومی همون لباسیه که تو قسمت Mercenaries پوشیده . حالا می خواستم بدونم که آیا توی بازی اصلی هم این لباس رو می پوشه ؟ یا تو قسمت the Another Order ؟
چون من تو یکی از دمو ها که مربوط به بازی اصلی میشد دیدم که تو همه ی صحنه ها Ada این لباس دومیه رو پوشیده ؟!؟!

Maggy_P
07-11-2007, 15:21

منظورم از دومی همون لباسیه که تو قسمت Mercenaries پوشیده . حالا می خواستم بدونم که آیا توی بازی اصلی هم این لباس رو می پوشه ؟ یا تو قسمت the Another Order ؟
چون من تو یکی از دمو ها که مربوط به بازی اصلی میشد دیدم که تو همه ی صحنه ها Ada این لباس دومیه رو پوشیده ؟!؟!
منم اون دمو رو ديدم اما بايد الكي باشه ....:10:
والا تا همين جايي كه من رفتم براي ايدا لباس جديد نيست :23:

Arashmicrob
07-11-2007, 16:09
اصلا اين مساله توي دمو ها نبود:10: بعدشم من بازي رو فقط به خاطر ديدن دموهاش و فهميدن جريانش ميرم نه براي كشت و كشتارش :18:

من برای کشت و کشتارش نمیرم.فقط میخوام زود تر بفهمم اخرش چی میشه!

Maggy_P
07-11-2007, 16:35
خوب براي اين كار يه راه ساده تر هم هست ميرفتيد جايي كه اويل رو نصب كرديد دموي آخرشو ميديد ديگه لازم نبود بازي رو بريد :18:
ولي تمام جذابيتش براي فهميدن جريانش اينه كه تمام دمو ها رو ببينيد :27:

Arashmicrob
07-11-2007, 17:08
خوب براي اين كار يه راه ساده تر هم هست ميرفتيد جايي كه اويل رو نصب كرديد دموي آخرشو ميديد ديگه لازم نبود بازي رو بريد :18:
ولي تمام جذابيتش براي فهميدن جريانش اينه كه تمام دمو ها رو ببينيد :27:

راستش بعد از تموم کردنش فهمیدم....

Arashmicrob
07-11-2007, 20:24
save خودمه .
بد نیست ، اگه ادامش بدین اسلحه های خوب پیدا می کنید .

Arashmicrob
07-11-2007, 20:29
توی قصر اونجایی که باید یه شیرو درست کنیم ،قسمت سومشو Ashley پیدا می کنه؟؟؟؟؟؟
آخه اون قسمت که باید با Ashley بازی کنی مال من نمیاد!!!!

Arashmicrob
07-11-2007, 20:38
میگن این Evil 5 .
مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟

resident
07-11-2007, 21:21
امروز تقریبا سه صفحه ایجاد شده!!! مثل اینکه یا تایپیک می خواد مثل روزهای اول به اوج خودش برسه یا اینکه شاید بچه های این تایپیک مدام توی اینترنت و فروم می چرخن....!

اویل همه چیزش (هیجان ، زیبایی ، داستان ، خلاقیت ، ...) توی دموهاشه!!! همه خودشون رو می کشن تا برن برسن به دموی بعدی تا داستان رو متوجه بشن!
هر بازی هم خواستی بدونی آخرش چی میشه به من ندا بده. (حتی بازی هایی هم که هنوز نیومدن!!!)

نه ، فقط همون یه لباس رو داره و عوض نمیشه.

میگن این Evil 5 .
مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟

اینجا برای اویل 4 هستش و برای اویل 5 می تونی بری به تایپیک مخصوص خودش.
تایپیک مخصوص بازی Resident Evil 5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cyrus_ln
07-11-2007, 21:42

فکر کنم بشه اینجا "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سر بزن توضیح داده.لباس سیاه ایدا و 3 رنگ مو برای لیان.

Maggy_P
07-11-2007, 21:46
save خودمه .
بد نیست ، اگه ادامش بدین اسلحه های خوب پیدا می کنید .
الآن كه فكر نكنم كسي بازي رو دوباره از اول بره اگر هم كسي خواست بره خودش ميگه اگه سيو لازم داشت :46:
به هر حال ممنون :10:

Maggy_P
07-11-2007, 21:47
فکر کنم بشه اینجا "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سر بزن توضیح داده.لباس سیاه ایدا و 3 رنگ مو برای لیان.
خيلي جالبه دستتون درد نكنه :11:

علیرضا
07-11-2007, 22:50

ممنون cyrus_ln جون.
الان وضعیتم خراب و بحرانیه ... ایشاالله برا وقتی که سیستم جدید گرفتم ... اون موقع میشم مثل 4 سال پیشم ! معتاد بلفطره !!
همون طور که مگی جان میگن :

الآن كه فكر نكنم كسي بازي رو دوباره از اول بره اگر هم كسي خواست بره خودش ميگه اگه سيو لازم داشت :46:

خيلي جالبه دستتون درد نكنه :11:

اه ؟
پس الان من هم میرم یه سر می زنم.

Arashmicrob
07-11-2007, 23:33
بازی از اول نیست...
اخرای دفعه ی سومه!!!
لیون با تریپ Godfather بازی میکنه با همون اسلحه ها!!!

Arashmicrob
07-11-2007, 23:39

این ترینر 5 حالت مختلف لیون و 3 لباس ایدا رو داره!!!!!
کلی گشتم تا سالمشو گیر اوردم.

Arashmicrob
07-11-2007, 23:42

چون اسم سایتو گم کردم ، خودم اپلودش کردم(البته با راهنمایی های خوب Resident جان).
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
شما توی صفحات اول Mouse aim گذاشته بودین ولی ماوس من فقط بالا پایین میشه...
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

soliman
08-11-2007, 00:08
یعنی لباساشون رو تو بازی عوض میکنه؟

Arashmicrob
08-11-2007, 12:43
یعنی لباساشون رو تو بازی عوض میکنه؟

آره اگه اعداد بین 5-1 رو بزنی!
3-1 برای لیون و ایدا
4و5 فقط برای لیونه.

Maggy_P
08-11-2007, 16:39
خيلي ممنون زحمت كشيدي :10:

Arashmicrob
08-11-2007, 17:37
خيلي ممنون زحمت كشيدي :10:
خواهش می کنم

Maggy_P
08-11-2007, 17:51
سلام بچه ها اينم از يه عكس ديگه كه گير آوردم:

اينجا خيلي شبيه قصر سالازاره اما ---- هنوز كاپشنش تنشه!:18:

Arashmicrob
08-11-2007, 17:51
وب لاگی با نام Bandarabad.blogfa
مطلبی درباره اویل نوشته ....
حالا خوب یا بد بهتره بخونینش .
بعضی حرفاش باحاله

بعد از تمام کردن بازی رزیدنت اویل 4 , خودم به چند نکته پی بردم که بدم نیامد به شما گیمر های عزیز !!! بگویم.
اول اینکه این ژاپونی ها بسیار میهن دوست(Patriot) هستند و از آمریکاییها زیاد خوششان نمیاید و خودشان را بهترین نژاد میدانند. ولی در این بازی که تمی وحشتناک سیاسی و مذهبی دارد به وضوح دیده میشود که یک افسر آمریکایی Leon Scott Kennedy)) یک تنه به دل دشمنان آمریکا زده و همه را از پا درمیاورد.برای اثبات این قضیه میتوانیم به دیالوگ آخر لیون با لورد سدلر(Lord Saddler ) توجه کنیم که لیون به لورد سدلر میگوید چرا شما این کارها را میکنید و سدلر میگوید:ما این کارها را میکنیم تا به آمریکا ثابت کنیم که دیگر آنها به اندازه ی ما قدرتمند نیستند و دیگر نمیتوانند سیاست امور جهان را بدست بگیرند. بازی این نکته را به وضوح بیان میکند که هر کسی بر علیه آمریکا باشد با شکست مواجه میشود.این نکته را هم داشته باشید که سازندگان بازی ژاپونی هستند!!!
اما نکته ی اصلی بازی توجه سازندگان به مسایل دینی و مخصوصا دین مسیحیت و فساد کلیسهای اروپا و مسایل ضد مسیحیت (Antichrist Matters ) است.در بیشتر از نصف بازی ما در حال دور زدن کلیساها و کشتن کشیش هستیم .کشیش هایی که همه را شیطانی به تصویر کشیده اند و خدایشان Lord Saddler است. فقط خدا رحم کند که سازندگان در شماره ی بعدی چه دین و سیاستی را به بازی میگیرند!

بله در ابتدای بازی میبینیم که سازندگان بازی (SourceNext)بدون هیچ گونه زحمت دادن به خودشان بازی را در ابتدایی ترین حالت ممکنه و از نسخه پلی استیشن 2 برای پی سی تبدیل کرده و به نظر میرسد این نکته را فراموش کرده اند که کامپوترهای معمولی کنونی دست کم 2 یا 3 برابر قدرت پلی استیشن 5 سال پیش را دارا هستند.در این بازی ما شاهد به کار گیری هیچ گونه نور, سایه, مه, غبار و یا به طور کلی هیچ ورژنی از Shader هستیم.بازی از نظر بافت ها(Texture)هم چنگی به دل نمیزند و در مقایسه با بازی های مخصوص پی سی آدم را یاد بازی های 4-5 سال پیش می اندازد!.این از گرافیک بازی... و حالا میرسیم به کنترل بازی !....سازنده ها قول این را داده بودند که نسخه پی سی بازی امکان استفاده از ماوس را داشته باشد که میبینیم ندارد! ولی با پچ و وصله شد!! و اگر با کی برد بازی میکنید باید بگویم در قسمت هایی از بازی یک دفعه بازی میگوید تند تند دکمه 3 را فشار دهید که در اصل چنین دکمه ای روی کیبورد کار نمیکند و شما حتما باید از یک گیم پد یا جوی استیک فقط فقط با پورت USB استفاده کنید و گرنه کارتان تمام میشود!!!... این هم از کنترل بازی!
اما میرسیم به گیم پلی بازی که تنها نقطه مثبت بازی است و پی سی بازها میتوانند تقریبا تجربه ای جدید را امتحان کنند...اما همین گیم پلی خوب هم دارای مشکلات زیادی است که میتوان به یکنواخت شدن بازی بعد از 3-4 ساعت بازی اشاره کرد و بازی را تبدیل به یک بازی Beat`em Up میکند (همون بکش برو جلوی خودمون).در بازی اثری از یک معمای درست و حسابی مثل اویل 1 (یادش بخیر!)نیست و سازندگان مثل اینکه به خودشان زحمت فکر کردن و معما سازی را نداده اند و همون چند معمای در پیت بازی هم تنها مزه ی بازی هستند!.بهتر است بعد از یکی دو ساعت بازی نگاهی به میزان رم Ram دستگاه خود بیاندازید و متوجه میشوید بازی بیشتر از 1 گیگابایت از رم دستگاه شما را گرفته!(واسه چی؟).

Maggy_P
08-11-2007, 17:57
وب لاگی با نام Bandarabad.blogfa
مطلبی درباره اویل نوشته ....
حالا خوب یا بد بهتره بخونینش .
بعضی حرفاش باحاله

بعد از تمام کردن بازی رزیدنت اویل 4 , خودم به چند نکته پی بردم که بدم نیامد به شما گیمر های عزیز !!! بگویم.
اول اینکه این ژاپونی ها بسیار میهن دوست(Patriot) هستند و از آمریکاییها زیاد خوششان نمیاید و خودشان را بهترین نژاد میدانند. ولی در این بازی که تمی وحشتناک سیاسی و مذهبی دارد به وضوح دیده میشود که یک افسر آمریکایی Leon Scott Kennedy)) یک تنه به دل دشمنان آمریکا زده و همه را از پا درمیاورد.برای اثبات این قضیه میتوانیم به دیالوگ آخر لیون با لورد سدلر(Lord Saddler ) توجه کنیم که لیون به لورد سدلر میگوید چرا شما این کارها را میکنید و سدلر میگوید:ما این کارها را میکنیم تا به آمریکا ثابت کنیم که دیگر آنها به اندازه ی ما قدرتمند نیستند و دیگر نمیتوانند سیاست امور جهان را بدست بگیرند. بازی این نکته را به وضوح بیان میکند که هر کسی بر علیه آمریکا باشد با شکست مواجه میشود.این نکته را هم داشته باشید که سازندگان بازی ژاپونی هستند!!!
اما نکته ی اصلی بازی توجه سازندگان به مسایل دینی و مخصوصا دین مسیحیت و فساد کلیسهای اروپا و مسایل ضد مسیحیت (Antichrist Matters ) است.در بیشتر از نصف بازی ما در حال دور زدن کلیساها و کشتن کشیش هستیم .کشیش هایی که همه را شیطانی به تصویر کشیده اند و خدایشان Lord Saddler است. فقط خدا رحم کند که سازندگان در شماره ی بعدی چه دین و سیاستی را به بازی میگیرند!

بله در ابتدای بازی میبینیم که سازندگان بازی (SourceNext)بدون هیچ گونه زحمت دادن به خودشان بازی را در ابتدایی ترین حالت ممکنه و از نسخه پلی استیشن 2 برای پی سی تبدیل کرده و به نظر میرسد این نکته را فراموش کرده اند که کامپوترهای معمولی کنونی دست کم 2 یا 3 برابر قدرت پلی استیشن 5 سال پیش را دارا هستند.در این بازی ما شاهد به کار گیری هیچ گونه نور, سایه, مه, غبار و یا به طور کلی هیچ ورژنی از Shader هستیم.بازی از نظر بافت ها(Texture)هم چنگی به دل نمیزند و در مقایسه با بازی های مخصوص پی سی آدم را یاد بازی های 4-5 سال پیش می اندازد!.این از گرافیک بازی... و حالا میرسیم به کنترل بازی !....سازنده ها قول این را داده بودند که نسخه پی سی بازی امکان استفاده از ماوس را داشته باشد که میبینیم ندارد! ولی با پچ و وصله شد!! و اگر با کی برد بازی میکنید باید بگویم در قسمت هایی از بازی یک دفعه بازی میگوید تند تند دکمه 3 را فشار دهید که در اصل چنین دکمه ای روی کیبورد کار نمیکند و شما حتما باید از یک گیم پد یا جوی استیک فقط فقط با پورت USB استفاده کنید و گرنه کارتان تمام میشود!!!... این هم از کنترل بازی!
اما میرسیم به گیم پلی بازی که تنها نقطه مثبت بازی است و پی سی بازها میتوانند تقریبا تجربه ای جدید را امتحان کنند...اما همین گیم پلی خوب هم دارای مشکلات زیادی است که میتوان به یکنواخت شدن بازی بعد از 3-4 ساعت بازی اشاره کرد و بازی را تبدیل به یک بازی Beat`em Up میکند (همون بکش برو جلوی خودمون).در بازی اثری از یک معمای درست و حسابی مثل اویل 1 (یادش بخیر!)نیست و سازندگان مثل اینکه به خودشان زحمت فکر کردن و معما سازی را نداده اند و همون چند معمای در پیت بازی هم تنها مزه ی بازی هستند!.بهتر است بعد از یکی دو ساعت بازی نگاهی به میزان رم Ram دستگاه خود بیاندازید و متوجه میشوید بازی بیشتر از 1 گیگابایت از رم دستگاه شما را گرفته!(واسه چی؟).

منم خودم اين موضوع رو متوجه شدم اما كمتر كسي به اين جنبه ي بازي نگاه ميكنه همه بازي رو ميرن كه ببينن آخرش چي ميشه و يا ماجراش چطوريه
نميان بگن كه حالا اين دين رو به تمسخر گرفته:27:
بعدشم همش يه بازيه واقعي كه نيست اگه واقعي بود باز يه چيزي آخه خالي بندي تر از اويل هم هست! :27:

Arashmicrob
08-11-2007, 17:58
سلام بچه ها اينم از يه عكس ديگه كه گير آوردم:

اينجا خيلي شبيه قصر سالازاره اما ---- هنوز كاپشنش تنشه!:18:

به نظر من هم قصر سالازاره....
قضیه ی کاپشن هم فکر نمی کنم زیاد مهم باشه چون همونجوری که خودتون می دونید لباس عوض کردن کاری نداره.
ترینر ، بعد از تمام کردن بازی یا حتی ممکنه تو یکی از این قسمت هایی که ما ندیدیم کاپشنشو پیدا کرده باشه!!!!
در هر صورت Maggy جان دست بابت این عکسا درد نکنه!:46:

Maggy_P
08-11-2007, 17:59
به نظر من هم قصر سالازاره....
قضیه ی کاپشن هم فکر نمی کنم زیاد مهم باشه چون همونجوری که خودتون می دونید لباس عوض کردن کاری نداره.
ترینر ، بعد از تمام کردن بازی یا حتی ممکنه تو یکی از این قسمت هایی که ما ندیدیم کاپشنشو پیدا کرده باشه!!!!
در هر صورت Maggy جان دست بابت این عکسا درد نکنه!:46:
خواهش ميشه :11:

Arashmicrob
08-11-2007, 18:00
منم خودم اين موضوع رو متوجه شدم اما كمتر كسي به اين جنبه ي بازي نگاه ميكنه همه بازي رو ميرن كه ببينن آخرش چي ميشه و يا ماجراش چطوريه
بعدشم همش يه بازيه واقعي كه نيست اگه واقعي بود باز يه چيزي آخه خالي بندي تر از اويل هم هست! :27:
اینم حرفیه

Arashmicrob
08-11-2007, 18:02
اینم حرفیه!!!:10:

Arashmicrob
08-11-2007, 18:03
این عکسه قشنگ بود گفتم شاید کسی خوشش بیاد!!!

Arashmicrob
08-11-2007, 18:07
چجوری می تونم یه چیزی که اشتباهی 2 بار فرستادم ، مثل الآن ، یکیش رو پاک کنم؟؟؟؟؟

Maggy_P
08-11-2007, 18:09
چجوری می تونم یه چیزی که اشتباهی 2 بار فرستادم ، مثل الآن ، یکیش رو پاک کنم؟؟؟؟؟
بايد به يكي از مديران بگي تا برات پاكش كنن :46::10:

Arashmicrob
08-11-2007, 18:37
بايد به يكي از مديران بگي تا برات پاكش كنن :46::10:
مرسی!!!!:20:

Maggy_P
08-11-2007, 19:21
مرسی!!!!:20:
خواهش ميشه:46::11:

farazp30
08-11-2007, 20:45
دوستان سلام، اگه منظورتون اسلحه ای هست که با تکمیل بازی The Mercenaries توسط تمام شخصیت ها داده میشه (اگه اشتباه می کنم ببخشید):
قدیما تو همین تاپیک بحثش زیاد شده بود، اسلحه ای هست به اسم Hand Cannon که مجانی هست و اگه اشتباه نکنم، اول قدرتش 20 و ظرفیتش 3 هست و با کسب تمامی Upgrade ها قدرتش به 99.9 و ظرفیتش به بی نهایت می رسه. منتها هزینه ی Upgrade ها بسیار کمر شکنه:31:.

تصاویرش رو هم قبلا گذاشتم:

راستی وقتي این اسلحه رو برای خرید از فروشنده تقاضا مي‌كنين، ازتون ميپرسه: "اينو براي چي لازم داري؟ مي‌خواي بري شكار فيل!؟"...

ممنون...:11::11:

:40::40::40::40::40:

مگه با پروفشنال بری تا تهش اينو بهت نميده ؟؟؟؟؟؟؟؟

farazp30
08-11-2007, 20:48
بهد تو سيوی که رزيدنت عزيز تو امضاش گذاشته بود با همه ی آدمها ميتونستی ميشن های ليان رو بری البته اون موقع بازی شامل باگ های اسمی میشد

farazp30
08-11-2007, 20:48
راستی اانجين رزيدنت اويل 4 چيه ؟ انجين 5 چيه

Arashmicrob
08-11-2007, 20:53

نمیدونم ولی من حتی زمانی که 2 بار پروفشنال رو تموم کرده بودم ، تا وقتی که The Mercenaries رو تموم نکردم اسلحه رو بهم نداد
__________________________________________________ __________
راستی حرف اسلحه شد:
من قبلا هم سوال کرده بودم....
آیا کسی می دونه اون اسلحه شارژی رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arashmicrob
08-11-2007, 21:04
از این سیو استفاده کن همه اسلحه ها بجز شارژی توش هست ...

در ضمن سعی از سیو 8 و9 استفاده نکنی ....<<< اگه بتونی بفهمی مشکل این دو سیو چیه یعنی بازی رو حداقل 2 بار تموم کردی!!!! :21::46:>>>

Maggy_P
08-11-2007, 21:56
نخير نميده بايد The Mercenaries رو تا آخرش بري و تمام ستاره هاش رو (5 تا ستاره رو) با هر نفر در تمامي زمينها بگيري تا اينو بهت بده شما اگه ميرفتي صفحات قبلي رو ميخوندي متوجه ميشدي :10:

Arashmicrob
09-11-2007, 10:49
نخير نميده بايد The Mercenaries رو تا آخرش بري و تمام ستاره هاش رو (5 تا ستاره رو) با هر نفر در تمامي زمينها بگيري تا اينو بهت بده شما اگه ميرفتي صفحات قبلي رو ميخوندي متوجه ميشدي :10:
:41:
من فکر نمی کنم مجبور باشه با همه ی افراد ، 5ستاره رو توی تمام زمینها بگیره!!!!
فقط کافیه توی هر زمین 5 ستاره رو بگیره ..
حالا با هر کی!!!!!

علیرضا
09-11-2007, 11:11
حالا با هر کی!!!!!

نه بابا مگه به همین سادگیه !
پدرم در اومد تا اون قسمت رو تموم کنم و اسلحه ها رو بگیرم !:27:
همه ی مراحل رو با همه ی افراد و کامل و با امتیاز 5 ستاره بگذرونی... اگه ترینر می خوای بگو برات بزارم راحت تر ردش کنی.

cyrus_ln
09-11-2007, 11:11
حالا با هر کی!!!!!

اگه اسلحه handcanon رو می خواین باید با همه افراد 5 ستاره رو بگیرین.

Maggy_P
09-11-2007, 11:36
اينم يه عكس ديگه از اويل 4

بچه ها اين ---- چراغ قوه از كجا آورده؟!:18: من موندم توي اين عكسا همش چراغ قوه دستش بود به جز يكي 2 تا

Arashmicrob
09-11-2007, 12:14
اگه اسلحه handcanon رو می خواین باید با همه افراد 5 ستاره رو بگیرین.

نه بابا مگه به همین سادگیه !
پدرم در اومد تا اون قسمت رو تموم کنم و اسلحه ها رو بگیرم !:27:
همه ی مراحل رو با همه ی افراد و کامل و با امتیاز 5 ستاره بگذرونی... اگه ترینر می خوای بگو برات بزارم راحت تر ردش کنی.
اولا اگه دقت کرده باشین توی صفحات قبل خودم ترینر گذاشته بودم....
دوما من همه زمین ها رو با لیون تموم کردم و دفعه ی بعد که پروفشنال رو شروع کردم اسلحه رو بهم داد!!!!!:13:

Arashmicrob
09-11-2007, 12:26
بیارم
اينم يه عكس ديگه از اويل 4

بچه ها اين ---- چراغ قوه از كجا آورده؟!:18: من موندم توي اين عكسا همش چراغ قوه دستش بود به جز يكي 2 تا

مرسی عکسا باحالن....
ولی اینا رو از کجا می ارین؟؟؟؟

اینجا شبیه خونه ی اون یارو درازست ولی به قول شما اینجا کاپشن تنشه.....
چراغ قوه رو هم احتمالا از جایی بر میداره....
اگر دقت کرده باشین هیچ خونه ای شبیه خونه های واقعی نیست (همشون کثیفن ) بجز خونه این یارو درازه...
(شومینه روشنه یعنی کسی تو خونه زندگی می کنه!):20:

Arashmicrob
09-11-2007, 12:29
اقا چرا کسی به من نگفت اون اسلحه شارژی رو از کجا بیارم.....

Maggy_P
09-11-2007, 12:34
اقا چرا کسی به من نگفت اون اسلحه شارژی رو از کجا بیارم.....
اگه يه بار با سختش تا آخر بري دفعه ي بعدي ميتوني از فروشنده بخري:46:

Arashmicrob
09-11-2007, 12:40
اگه يه بار با سختش تا آخر بري دفعه ي بعدي ميتوني از فروشنده بخري:46:
اکه منظورتون پروفشناله....
2 بار تموم کردم فقط مسلسله جدید بود.:41:

Arashmicrob
09-11-2007, 12:44
عروسکهای شخصیت های اویل هم اومدن....

Arashmicrob
09-11-2007, 12:46
بازم با چراغ قوه!!!!؟؟؟؟

Arashmicrob
09-11-2007, 12:54
از کجا پالتو گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟

*Necromancer
09-11-2007, 14:35
این یکی از وال های قدیمی بازیه که 2 سال قبل از اومدن بازی رو پی اس اومده بود! اول بازی تنشه!

Arashmicrob
09-11-2007, 15:10
این یکی از وال های قدیمی بازیه که 2 سال قبل از اومدن بازی رو پی اس اومده بود! اول بازی تنشه!
دست شما درد نکنه

Maggy_P
09-11-2007, 16:07
اکه منظورتون پروفشناله....
2 بار تموم کردم فقط مسلسله جدید بود.:41:
نه حتما ميده چون شما بايد زمانت كم و امتيازاتت زياد باشه:10:براي من كه اومد:8:

redblood
09-11-2007, 17:30

مگی اگه تو بازی دقت کنی متوجه میشی وقتی تو شب داری راه میری،تو دست لیون چراغ قوه هست.

Maggy_P
09-11-2007, 17:43
مگی اگه تو بازی دقت کنی متوجه میشی وقتی تو شب داری راه میری،تو دست لیون چراغ قوه هست.
آها آره اصلا يادم نبود! اينو به حساب حواس جمع من بزاريد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashmicrob
09-11-2007, 17:43
خیلی جالب بود ....
اصلا یادم نیود که بعد از دریاچه لیون چراغ قوه دستشه....

Arashmicrob
09-11-2007, 17:46
نه حتما ميده چون شما بايد زمانت كم و امتيازاتت زياد باشه:10:براي من كه اومد:8:
مرسی اما منظور از امتیاز چیه؟؟؟؟؟

toodi
09-11-2007, 17:55

برای گیر آوردن پالتو باید هی بری جلو فکر کنم یا باید بخری یا پیدا میکنی این پالتو رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم با چراغ قوه!!!!؟؟؟؟

والا ما که هروقت بازی کردیم این لیان توی جاهای تاریک یک چراغ قوه دستش میگرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
09-11-2007, 17:58
برای گیر آوردن پالتو باید هی بری جلو فکر کنم یا باید بخری یا پیدا میکنی این پالتو رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا ما که هروقت بازی کردیم این لیان توی جاهای تاریک یک چراغ قوه دستش میگرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه خيرم!!:21: پالتو رو از اولش داشت نميخريدش اوني كه تو ميگي ضد گلولس كه ميخره:31: در ضمن كاپشنشو اولاي بازي ميدزدن!:27:

*Necromancer
09-11-2007, 18:06
دست شما درد نکنه
خب این یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
09-11-2007, 18:11
نه خيرم!!:21: پالتو رو از اولش داشت نميخريدش اوني كه تو ميگي ضد گلولس كه ميخره:31: در ضمن كاپشنشو اولاي بازي ميدزدن!:27:
راست میگی :31:
من نفهمیدم آخر سر کی میدزده این پالتو رو:19:

Maggy_P
09-11-2007, 18:13
راست میگی :31:
من نفهمیدم آخر سر کی میدزده این پالتو رو:19:
يكي از اون گاندو ها ميدزده ديگه كه ايدا پيداش ميكنه :10:

cyrus_ln
09-11-2007, 19:15
اولا اگه دقت کرده باشین توی صفحات قبل خودم ترینر گذاشته بودم....
دوما من همه زمین ها رو با لیون تموم کردم و دفعه ی بعد که پروفشنال رو شروع کردم اسلحه رو بهم داد!!!!!:13:
من ترینری ندیدم که باهاش بشه از handcanon استفاده کرد.
مطمئنی اونی که بهت داده handcanon هستش چون تا با همه ی شخصیتها نری بهت نمیده.

Arashmicrob
09-11-2007, 21:08
من ترینری ندیدم که باهاش بشه از handcanon استفاده کرد.
مطمئنی اونی که بهت داده handcanon هستش چون تا با همه ی شخصیتها نری بهت نمیده.
مطمئنم !!!!!!!
منظورم از ترینر سیو بود(ببخشید):46:

Arashmicrob
09-11-2007, 21:11
والا مال ما از اول فقط کاپشن تنشه!!!!!:10:

reza L
10-11-2007, 14:03
با سلام

بازی Resident Evil 4 مال دارینوس رو دارم اما موقع نصب شماره سریال میخواد کسی میتونه کمک کنه؟

soliman
10-11-2007, 14:16
شماره سریال بازی:

bh82220691119281

Maggy_P
10-11-2007, 14:57
اينم يه عكسه ديگه :10: واقعا اين عكسا جالبن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون اينجا كدوم قسمت ميتونه باشه؟ :20:

Arashmicrob
10-11-2007, 16:22
اينم يه عكسه ديگه :10: واقعا اين عكسا جالبن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون اينجا كدوم قسمت ميتونه باشه؟ :20:
به نظر من اینجا اون اخر بازی که از چاه میریم زیر زمینه!!!!!!!

Maggy_P
10-11-2007, 20:58
اينم يه عكس ديگه:

--------------------------
بچه ها يه خواهش دارم ازتون:21::11:

ميتونيد عكسي از ---- (فقط از صورت) برام گير بياريد شديدا لازم داره :10:
اونوقت قول ميدم بگم با عكسا چي كار دارم لطفا اگه ميشه صورتش واضح باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
10-11-2007, 21:43
عكس اواتور من هست

am2
10-11-2007, 21:54
يه سوال آيا بازي شما هم بعد از اولين سيو يكمي جلوتر (وقتي از اون پله چوبي رد ميشيم و به يه در اهني ميرسيم و وارد قسمت دوم نقشه ميشيم )همه جا تصوير انگار كه دود باشه خاكستري ميشه...

محلش روي نقشه:20: :

<[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>

صفحه اينطوري ميشه:

راستي تفاوت Resident Evil 4 با biohazard 4 چي؟؟؟؟ :20::20:

Maggy_P
10-11-2007, 22:06
عكس اواتور من هست
خيلي كوچيكه اما اگه لطف كنيد بزرگش رو بهم بديد ممنون ميشم:10:

Maggy_P
10-11-2007, 22:08
يه سوال آيا بازي شما هم بعد از اولين سيو يكمي جلوتر (وقتي از اون پله چوبي رد ميشيم و به يه در اهني ميرسيم و وارد قسمت دوم نقشه ميشيم )همه جا تصوير انگار كه دود باشه خاكستري ميشه...

محلش روي نقشه:20: :

صفحه اينطوري ميشه:

راستي تفاوت Resident Evil 4 با biohazard 4 چي؟؟؟؟ :20::20:
سلام مشكل شما كارت گرافيكتونه كه بايد آپگريد بشه با اينترنت ميتونيد اين كارو انجام بديد اگر هم سرچ كنيد بقيه هم اين مشكل رو داشتند :46:
فرق اين دوتا هم باهم اينه كه نسخه هاشون فرق فوكوله! اوليه نسخه ي انگليسيه :10:

soliman
10-11-2007, 23:39
عکسهای اینطوری از بقیه کاراکترها ندارید که بذارید؟

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 00:14
عکسهای اینطوری از بقیه کاراکترها ندارید که بذارید؟
دوست من ایشون این عکس ها رو با موبایل گرفتند ! ( یا با Webam ) معلومه .
بعدشم وقتی که این بازی اومد هزار تا عکس از همه ی کاراکتر ها گذاشتند !
در قسمت Wallpaper درخواست بده واست میزارند .

soliman
11-11-2007, 01:00
من منظورم از همین وبکم و یا موبایلتونه دیگه.

Maggy_P
11-11-2007, 06:52
يه عكس از ---- نبود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شديدا لازم دارم!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maxeemo
11-11-2007, 07:16
يه عكس از ---- نبود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شديدا لازم دارم!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همگی؛

Maggy_P جان، خیلی وقت پیش ها، من چند تصویر و Wallpaper با کیفیت بالا و بزرگ از این بازی در همین تاپیک گذاشته بودم که دوباره اینجا اون ها رو معرفی می کنم (عکس های بزرگ و با کیفیتی از کاراکترهای بازی هم در اون ها هست). چون قضیه به مدت ها پیش بر می گرده، لینک های RapidShare از کار افتادن، اما لینک های DivShare هنوز سالم هستند. می تونید از اون ها دان کنید، اما اگه قیلیتر بود و نشد، بگین تا دوباره آپ کنم.

مورد شما مربوط میشه به لینک دوم، اون رو دانلود کنید، البته پیشنهاد من دانلود هر دو لینک هست، تصاویر و Wallpaperها بسیار بزرگ و با کیفیت هستند.

Wallpapers

File Size: 5.1 MB

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Images

File Size: 4.5 MB

ممنون...:11::11:

H M R 0 0 7
11-11-2007, 11:07

صبر كني بازم ميزارم.

H M R 0 0 7
11-11-2007, 11:18
يكي ديگه

H M R 0 0 7
11-11-2007, 11:21

H M R 0 0 7
11-11-2007, 11:47

Maggy_P
11-11-2007, 13:38
maxeeom جان خيلي ممنون زحمت كشيديد به دردم خود من خودم گشته بودم اما ميخواستم چهرش كاملا مشخص باشه و جالب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي hmr007 ممنون اما اينا رو من خودم ديده بودم يه عكس از صورتش ميخواستم كه بزرگ و واضح باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
11-11-2007, 14:46
maxeeom جان خيلي ممنون زحمت كشيديد به دردم خود من خودم گشته بودم اما ميخواستم چهرش كاملا مشخص باشه و جالب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي hmr007 ممنون اما اينا رو من خودم ديده بودم يه عكس از صورتش ميخواستم كه بزرگ و واضح باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بگير با فتو شاپ صورتش رو جدا كن!!
اكثر فايلهايي كه گذاشتم رزوليشن بالا بود. فكر كنم اگه صورتش رو جدا كني بازم با كيفيت باشه.

soliman
11-11-2007, 15:30
منم چند تایی براتون میزارم

soliman
11-11-2007, 15:34
ازاین شروع میکنم. البته شاید تکراری باشه

Maggy_P
11-11-2007, 16:30
خوب بگير با فتو شاپ صورتش رو جدا كن!!
اكثر فايلهايي كه گذاشتم رزوليشن بالا بود. فكر كنم اگه صورتش رو جدا كني بازم با كيفيت باشه.
نه آخه نميدونيد ميخوام باهاش چه كار كنم خوب هر وقت تموم شد ميگم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميخوام صورتاش اين حالتي باشه ميخوام عادي باشه اگر نه من با اينا هم ميتونم.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
11-11-2007, 16:34
---- منو كشت با اين قيافش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميشه........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعي ميكنيم..........

redblood
11-11-2007, 21:59
مگی ببینم نکنه برای بازی the sims میخوای؟

redblood
11-11-2007, 22:01
مگی اون عکسی که میخوای نیست.من فهمیدم تو چی میخوای.یه عکسی که نمام صورت لیون معلوم باشه،ولی همه پزهاش به این شکل هست و عکسی که تو میخوای موجود نیست.

Maggy_P
12-11-2007, 07:00
نه خودم پيدا كردم براي سيمز هم نميخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تقريبا تمومه حالا براتون ميزارم توي تاپيك تا بفهميد براي چي ميخواستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
12-11-2007, 09:11
نه خودم پيدا كردم براي سيمز هم نميخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تقريبا تمومه حالا براتون ميزارم توي تاپيك تا بفهميد براي چي ميخواستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زودتر بزار . از كنجكاوي مرديم.
يعني ميخواد چي كار كنه لئون اس كندي عزيزم؟:18:

redblood
12-11-2007, 12:41
ای بابا مگی زود باش.میخوای چیکار بکنی؟؟؟!
مردیم از فضولی!

احمدزاده
12-11-2007, 12:58
ای بابا مگی زود باش.میخوای چیکار بکنی؟؟؟!
مردیم از فضولی!

تاييد ميشه

مگي جان
حالا من ساكتم هيچي نميگم مجبورم نكن صدام در بياد ديگه
بابا زود باش

Maggy_P
12-11-2007, 14:21
حا تمام وشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عصري ميزارمش توي تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون الآن به دلايلي نميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگرم بد بود بي رودروايسي بگيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
12-11-2007, 16:11
بابا بزار ديگه الا ساعت 4 هم گذشت

Maggy_P
12-11-2007, 17:50
اينم هموني كه گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بد شده بگيد ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي نميدونم چرا انقدر روشن افتاده چون اصلا اين طوري نيست:41:
توي اصلش قشنگتره!:27:

Maggy_P
12-11-2007, 19:46
ويرايش شد.......

اگه نيومد بگيد دوباره بزارم

علیرضا
12-11-2007, 21:38
ويرايش شد.......

سلام مگی جان .
دوباره بزار.
میخوای اینجا بزار :

احمدزاده
13-11-2007, 00:46
ويرايش شد.......

چيزي نبود كههههه:41:

maxeemo
13-11-2007, 02:52
Maggy_P جان، هنرمند هم که تشریف دارین :20: ...

برای دوستانی که نتونستن ببینن، البته با اجازه ی صاحب اثر (Maggy_P عزیز):

toliveistodie
13-11-2007, 13:02
حا تمام وشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عصري ميزارمش توي تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون الآن به دلايلي نميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگرم بد بود بي رودروايسي بگيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بدم بود ما که نمیومدیم بگیم بده.در هر حال میگفتیم خوبه.
ولی خوب بود.

S A M
13-11-2007, 14:16
چرا ارورو ميده
وا نميكنه

Maggy_P
13-11-2007, 14:33
Maggy_P جان، هنرمند هم که تشریف دارین :20: ...

برای دوستانی که نتونستن ببینن، البته با اجازه ی صاحب اثر (Maggy_P عزیز):

خواهش ميشه قابلي نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش ميكنم اتفاقا من رفتم ببينم عكسي كه گذاشتم توي لينك اجرا ميشه يا نه ديدم اجرا نشد براي همين ازتون سوال كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بدم بود ما که نمیومدیم بگیم بده.در هر حال میگفتیم خوبه.
ولی خوب بود.
اما من كه گفتم بدون رودروايسي بگيد جدا ناراحت نميشم :46:

Maggy_P
13-11-2007, 14:43
اينم از لينك كه دوباره دادم:
جدي جدي اگه بد شده بگيد ها!!!

mndst
13-11-2007, 14:48
اون یکی که از رئیس جمهور بود خیلی باحال تر از همه پوستر ها و عکساییه که از رزیدنت اویل دیدم.

mndst
13-11-2007, 14:50
من دیروز دوباره نشستم پای resident Evil 3 باورم نمی‌شه با همه این سال‌هایی که گذشته و گرافیک پایین، هنوزم از خیلی این بازی جدیدا (من جمله resident evil 4) با حال تره.

Maggy_P
13-11-2007, 14:53
من دیروز دوباره نشستم پای resident Evil 3 باورم نمی‌شه با همه این سال‌هایی که گذشته و گرافیک پایین، هنوزم از خیلی این بازی جدیدا (من جمله resident evil 4) با حال تره.
باهاتون موافقم اما اينجا جاش نيست توي تاپيك اويل 3 مطرح كنيد :46:

S A M
13-11-2007, 16:24
چقدر باحال شد
كار خودته؟

Maggy_P
13-11-2007, 16:31
آره كار خودمه آقاي Sam

cyrus_ln
13-11-2007, 20:26
بده بده خیلی بده.:31:
شوخی کردم , جدا خوب شده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن هر چی نگاه کردم نتونستم امضات رو بخونم.

Maggy_P
13-11-2007, 20:27
اگه دقت كنيد نوشتم : Marzieh

احمدزاده
13-11-2007, 22:36
بدون تشكر نميشه رد شد

ايول ايول داش مجيد و ايول (الان بازگير ميده ميگه اينجا جاش نيست:ي:ي:ي)

ولي جدا قشنگ بود
خوشگلتر از خودش شده بود:ي:ي

علیرضا
13-11-2007, 23:05
آره مگی جان !
خیلی قشنگ بود !
کارت حرف نداره ! جداً و بی شوخی میگم.
زیبا بود ...

soliman
14-11-2007, 00:39
همه گفتند بزارید ما هم بگیم
خیلی خیلی قشنگ بود مگی جان.

redblood
14-11-2007, 01:01
آفرین مگی،عجب هنرمندی هستی ما نمیدونستیم.خیلی عالی هست.خسته نباشی

H M R 0 0 7
14-11-2007, 08:42
كار خودتونه؟؟
خيلي قشنگ شده. يادم باشه منم از اين چيزا بزارم!!! عكس ايدا خوبه؟

S A M
14-11-2007, 14:16
راست ميگن مگي خيلي تميز كار كردي بازم بزار

Maggy_P
14-11-2007, 14:23
خيلي ممنون قابلي نداشت اما چه فايده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز معللمون ازم گرفتش ديگه هم بهم نميده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه از ايدا داريد بديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونو ديگه نميگيرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
15-11-2007, 09:29
اينم چند تا عكس از ايدا جونم. ببينم چيكار ميكني؟

H M R 0 0 7
15-11-2007, 09:30
اينم يكي ديگه از ايدا وانگ

S A M
15-11-2007, 15:49
چه عكساي باحاليه
بازم از اين عكسا بزارين

Maggy_P
15-11-2007, 16:37
باشه من ميرم ببينم چي ميشه دعا كنين خوب در بياد

S A M
15-11-2007, 18:16
منتظريم مگي جون

Viren
16-11-2007, 00:06
سلام

بچه ها رعایت کنید

اینجا تاپیک Wallpaper نیست

*Necromancer
16-11-2007, 02:33
خوش به حالت مگی که رفتی رشته مورد علاقه ات

خيلي ممنون قابلي نداشت اما چه فايده!
امروز معللمون ازم گرفتش ديگه هم بهم نميده!
حالا اگه از ايدا داريد بديد اونو ديگه نميگيرن
کنجکاو شدم بدونم چرا

soliman
16-11-2007, 13:12
ADA WONG تو بازی RE2

Maggy_P
16-11-2007, 17:21
خوش به حالت مگی که رفتی رشته مورد علاقه ات

کنجکاو شدم بدونم چرا
خوب چون كار مدرسم بود ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من بيشتر زن ميكشم تا مرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد زنا رو نميگيرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اينو ازم گرفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
17-11-2007, 14:46
اينم از عكس ايدا كه كشيدم!!

اينم آدرس عكسش:

اگه بد شده بگيد

soliman
17-11-2007, 15:08
واقعا دستت درد نکنه مگی جان شما عجب هنرمندی هستید.

Maggy_P
17-11-2007, 15:36
خواهش ميشه قابلي نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كي ديگه مونده؟ اشلي رو بديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
17-11-2007, 16:29
بچه ها جديدا اويلم مشكل پيدا كرده قبلا اينطوري نبود ولي جديدا نميدونم چش شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشكلش اينه كه دموهاي بازي رو نصفه نشون ميده قطع ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش بقيه ي دمو رو مدل دموهاي اويل هاي قبلي كه شبيه بازي بود نشون ميده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام خيلي عجيب بود تازه هر وقت به طرف دشمنام نشونه ميگيرم سر جاشون خشك ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! ديگه هم حركت نميكنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميگم نكنه بازم كامپيوترم ويروس گرفته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن وقتي ميرم توي فولدر دموهام يه اخطار ميده و فولدر رو ميبنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
17-11-2007, 18:40
بچه ها جديدا اويلم مشكل پيدا كرده قبلا اينطوري نبود ولي جديدا نميدونم چش شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشكلش اينه كه دموهاي بازي رو نصفه نشون ميده قطع ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش بقيه ي دمو رو مدل دموهاي اويل هاي قبلي كه شبيه بازي بود نشون ميده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام خيلي عجيب بود تازه هر وقت به طرف دشمنام نشونه ميگيرم سر جاشون خشك ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! ديگه هم حركت نميكنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميگم نكنه بازم كامپيوترم ويروس گرفته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن وقتي ميرم توي فولدر دموهام يه اخطار ميده و فولدر رو ميبنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای ما هم یک جور دیگه شده:19:
اصلا دمو نداره که در و دیوار داره:27:
دمو رو یک 5 ثانیه اولش رو نشون میده بعد میره لوله و در و دیوار و.. نشون میده:18:
بابام اعصابش یک دفعه خورد شد داشت جواستیک رو خورد میکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چی چی میگی دختر کامپیوترت ویروس گرفته؟:18:
این بازی کلا فک کنم مشکل داشته باشه چون ما این بازی رو 300 دفعه ریختیم پاک کردیم همون آش و همون کاسه:19:
دیگه داره میشه کاسه داغ تر از آش:41:
هرچی پاک میکنی بد تر میره تو در و دیوار:19:
یاد اون زامبی هایی افتادم که هی میگن : ملی ازمیر ملی ازمیر:21:

S A M
17-11-2007, 18:52
حتما ويروسي شده
ببين فايل ها جديد دانلود نكردي؟
راستي مگي كارت حرف نداره خيلي نقاشيت خوبه

H M R 0 0 7
17-11-2007, 22:19
جدی جدی این عکس رو خودت کشیدی؟؟؟
بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟

در مورد دمو ها هم باید کدک های avi رو نصب کنی.اینو گفتم به خاطر اینگه میگی وقتی میری تو پوشش پیغام خطا میده.

maxeemo
18-11-2007, 06:51

Maggy_P عزیز، سلام. در مورد مشکل اولتون، مدتی بازی من هم همینطور شده بود:

مشكلش اينه كه دموهاي بازي رو نصفه نشون ميده قطع ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش بقيه ي دمو رو مدل دموهاي اويل هاي قبلي كه شبيه بازي بود نشون ميده

+

مشکل از درایورهای MPEG نصب شده رو سیستم شما هست، دقیقا نمی دونم با چه درایوری راه نمی آد؟ اما به احتمال 99% مشکل از درایورهاست. راستی بهتره DirectX رو هم دوباره نصب کنید.

تازه هر وقت به طرف دشمنام نشونه ميگيرم سر جاشون خشك ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! ديگه هم حركت نميكنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی رو نمی دونم :20:، عجیبه، اما چیزی که منطقی به نظر میرسه اشکال در موتور بازی هست (که یه کم بعید می زنه)... :13:

==================================

راستی کار جدیدتون هم زیباست، تبریک می گم. هر چند از سوژه اش اصلا خوشم نمی آد (باور کنید نظر شخصی خودمه، بی احترامی به طرفدارهاش نباشه). سر همین قضیه قبل ها با قدیمی های تاپیک کلی بحث کردیم، هیچ کدوممون هم قانع نشد.

cyrus_ln
18-11-2007, 09:22
اينم از عكس ايدا كه كشيدم!!

اينم آدرس عكسش:

اگه بد شده بگيد
قشنگ شده از مال لیان قشنگتر شده.

در مورد مشکلت هم که maxeemo توضیح داده.به درایو MPG ربط داره که همون مدیا پلیر میشه چون بازی اویل از مدیا پلیر برای نشون دادن دموها استفاده میکنه.

برای ما هم یک جور دیگه شده:19:
اصلا دمو نداره که در و دیوار داره:27:
دمو رو یک 5 ثانیه اولش رو نشون میده بعد میره لوله و در و دیوار و.. نشون میده:18:
بابام اعصابش یک دفعه خورد شد داشت جواستیک رو خورد میکرد[
چی چی میگی دختر کامپیوترت ویروس گرفته؟:18:
این بازی کلا فک کنم مشکل داشته باشه چون ما این بازی رو 300 دفعه ریختیم پاک کردیم همون آش و همون کاسه:19:
دیگه داره میشه کاسه داغ تر از آش:41:
هرچی پاک میکنی بد تر میره تو در و دیوار:19:
یاد اون زامبی هایی افتادم که هی میگن : ملی ازمیر ملی ازمیر:21:

مشکل از مدیا پلیرت هست.خودم این مشکل رو داشتم که با عوض کردن ویندوز مشکلم حل شد چون بعضی وقتا مدیا پلیر با ویندوز مشکل داره.اگه دقت کنی هر فایل تصویری که باز میکنی به همین شکل هست یعنی اون خط (اسمش نمیدونم چیه همونی که باهاش فیلو رو جلو عقب میبری) تا آخر میره ولی هنوز فیلم ادامه داره.

Maggy_P
18-11-2007, 13:08
جدی جدی این عکس رو خودت کشیدی؟؟؟
بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟

در مورد دمو ها هم باید کدک های avi رو نصب کنی.اینو گفتم به خاطر اینگه میگی وقتی میری تو پوشش پیغام خطا میده.
خواهش ميشه:46:

-----------------
-----------------

بله بچه ها فكر كنم مشكل از مديا پليرمه چون وقتي باهاش فيلم اجرا ميكنم سياه و سفيد نشون ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه همه نوع فيلمي هم نميخونه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا اينطوري نبود تقصير خودم شد مديا پلير جديد نصب كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
احتمالا خراب بوده:18:

S A M
18-11-2007, 21:11
مديا پلير همه جا ريخته
يكيو بگير نصب كن
من الان دارم 3 سال از يكي استفاده ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي چرا هيچي نشد؟

Alireza.M67
18-11-2007, 23:22
برام خيلي عجيب بود تازه هر وقت به طرف دشمنام نشونه ميگيرم سر جاشون خشك ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! ديگه هم حركت نميكنن[

احتمالا انقدر بازی کردی و حرفه ای شدی که وقتی گانادو ها میبیننت می گرخن پیش خودشون میگن "این که اول و آخرش ما رو میزنه , دیگه واسه چی به خودمون زحمت بدیم "

hpk34
19-11-2007, 11:12
با سلام خدمت همگي دوستان.

يه درخواست داشتم(البته ميدونم كه درخواستم خيلي تكراريه.پس به بزرگي خودتون ببخشيد)

لينك دانلود اين بازي براي pc رو مي خواستم(اگه به صورت يه فايل باشه كه عالي)

با تشكر از همه عزيزان.

Maggy_P
19-11-2007, 14:30
برو اين قسمت همه ي نسخه هاي اويل براي دانلود هست:

reza22222
21-11-2007, 09:37
:31:تورو خدا نخندید چرا در این بازی ماوس کار نمیکند؟

rayanehkhabar
21-11-2007, 09:55
این بازی اصلا با موس اجرا نمیشه ولی یه برنامه کمکی هست که بهت کمک می کنه بازی را با موس اجرا کنی که اون هم کلی مشکل برات پیش میاره. در کل بهتره با جویستیک یا کیبورد بازی کنید.

Maggy_P
21-11-2007, 14:45
موس كار ميكنه اما بايد برنامه ي مخصوصي داشته باشي من كه خودم با موس حال نميكنم با كيبورد راحتترم

S A M
21-11-2007, 18:53
با كي برد بازي كن
حسش هم بيشتره

soliman
21-11-2007, 18:55
اره منم موافقم این بازی با کیبورد خیلی جالبتره.

Maggy_P
21-11-2007, 20:44
با كي برد بازي كن
حسش هم بيشتره
واقعا اصلا كيبورد يه چيز ديگس من كه با موس حال نميكنم سختيش اينه كه با كيبورد بري:27:

cyrus_ln
21-11-2007, 21:17
نه کیبورد نه موس
فقط گیم پد.

S A M
22-11-2007, 09:14
ولي با كي برد خفن حس ميده
با موس سخته
اولش با كي برد سخته ولي بعد عادت ميكني و اصلا موسو دور ميندازي

reza22222
22-11-2007, 10:18
:11:کسی ترینر بازی رو داره یا نه ، پچ بازی رو چطور؟
کسی فرق بازی های اول شخص یا سوم شخص رو می دونه؟

H M R 0 0 7
22-11-2007, 15:48
حالا كه بحث كنترل بازيه فقط گيم پد.
اصلا اين بازي براي گيم پد ساخته شده.

cyrus_ln
22-11-2007, 16:13

یه فرق کلی اینه که تو اول شخص شخصیت بازی رو نمیبینی ولی تو سوم شخص میبینی.
مثلا FEAR یه بازی اول شخصه و resident evil4 یه بازی سوم شخص

Maggy_P
22-11-2007, 18:09
با گيم پد هم جالبه اما من باهاش بازي نكردم تمام اويل هاي قبلي رو با گيم پد رفتم البته چون پلي استيشن بود مجبوري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما من عادت دارم بازي هاي كامپيوتري رو با كيبورد برم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
22-11-2007, 18:48
گيم پد خيلي راحت تز از كي برده ولي حس كي برد بيشتره
فرقش همينه

Maggy_P
22-11-2007, 22:03
گيم پد خيلي راحت تز از كي برده ولي حس كي برد بيشتره
فرقش همينه
خوب معلومه گيم پد يه دستس باحاش راحتي اما كيبورد يه عالمه دكمه داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي مشرق مغربه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دوست دارم هميشه با سخت ترين حالت بازي رو برم يعني با كيبورد:40:

علیرضا
22-11-2007, 23:21
قبول دارم با كي برد يه چيز ديگه است.

من تو اين مورد تعصب دارم .
اصلاً از گيم پد خوشم نمياد ...
بهم بر مي خوره يكي بهم پيشنهاد استفاده از گيم پد ميده.
تعصبي ... شديد !

Maggy_P
23-11-2007, 09:05
حالا بحث كيبورد رو تموم كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماها هر كدوم چند بار اويل رو رفتيد البته با سختش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soliman
23-11-2007, 10:37
من که هنوز نتونستم سختشو تموم کنم چون یه بار میخواستم روی درجهی سختیش تمومش کنم ولی تو اون قسمت که چند نفر اون سنگو هلش میدن بدجوری گیر کرده بودم

Maggy_P
23-11-2007, 10:49
واي آره اون قسمتاش كه بايد دكمه ها رو سريع بزنيم توي پروفشنالش خيلي سخت ميشه يهو![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخصوصا اون قسمت مجسمه ي سالازار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما ديگه اونقدر سخت نيست كه نشه ردش كرد

من خودم شخصا 10 بار با ---- رفتم 13 بار با ايدا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما از اون 10 بار 3 بارش ساده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايدا هم كه پروفشنال نداره كه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:41
من خیلی تمومش کردم . مخصوصا روی سخت .
فکر کنم 7 یا 8 بار . ( البته 3 بار با ترینر رفتم ! )

cyrus_ln
23-11-2007, 14:09
منم 8 يا 9 بار رفتم كه يه بارش با ايدا بود.

H M R 0 0 7
23-11-2007, 17:40
من بعد از اينكه با تمام درجات سختيش رفتم تا اخرش ترينر رو اجرا كردم و 2-3 بار ديگه هم رفتم تا اخرش.
بازيهاي آضافيش رو هم همهش رو رفتم.

Maggy_P
23-11-2007, 18:26
من كه يه مدت همش با ايدا ميرفتم خيلي دوست داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون كمتر از ---- بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
23-11-2007, 21:00
من توي سوني 2 چند بار رفتم فكر كنم 3 يا 4 بار بودش
الان 6 ماه ميشه كه بازي نميكنم
چون اخه سرم خيلي شلوغه

H M R 0 0 7
24-11-2007, 14:10
كي تا حالا اون روولور كه قدرتش 99 هست رو گرفته؟

Maggy_P
24-11-2007, 14:34
كي تا حالا اون روولور كه قدرتش 99 هست رو گرفته؟
كدوم اسلحه رو منظورته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
24-11-2007, 17:44
كدوم اسلحه رو منظورته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس معلومه نگرفتيش:46:
هموني كه يه لول بزرگ داره. بايد تمام اون قسمتي كه ستاره ميده توي بازيهاي اضافي(اسمش رو يادم نيست) همشون رو با 4 يا 5 ستاره تموم كنيد.

Maggy_P
24-11-2007, 18:02
پس معلومه نگرفتيش:46:
هموني كه يه لول بزرگ داره. بايد تمام اون قسمتي كه ستاره ميده توي بازيهاي اضافي(اسمش رو يادم نيست) همشون رو با 4 يا 5 ستاره تموم كنيد.
آها گرفتمش:10:
آخه اسمش رو بلد نبودم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyrus_ln
24-11-2007, 19:55
اسم اون اسلحه handcanon هستش نه روولور.

H M R 0 0 7
25-11-2007, 11:21
اسم اون اسلحه handcanon هستش نه روولور.
ممنون از ياداوريت
ولي من نوعش رو گفتم يه نوع Magnum revolver حساب ميشه.
اينم از عكس واقعيش:Hand Cannon Magnum revolver

S A M
25-11-2007, 14:46
اين اسلحه توي بازي خيلي مصنوعيه
حد اقل به خاطر اين اسلحه سيستم خريدم اسلحش كه اصلا باحال نبود ولي با يه تير صد نفرو ميكشتيم

Maggy_P
25-11-2007, 15:45
اين اسلحه توي بازي خيلي مصنوعيه
حد اقل به خاطر اين اسلحه سيستم خريدم اسلحش كه اصلا باحال نبود ولي با يه تير صد نفرو ميكشتيم
آره اما من سيوم پاك شده الآن ندارمش:19: حوصله هم ندارم دوباره برم بگيرمش:27:

راستي شماها از كدوم قسمتهاي بازي بيشتر خوشتون ميومد از كدوم قسمتا بيشتر بدتون ميومد؟:20:

من قسمت قصر سالازار رو دوست داشتم:40:
اما از اون قسمتي كه اون آدم گنده ها بودن ميتركيدن:2:......... متنفرم! هم از قيافشون هم از اون صداشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر وقت صداشون ميومد ........![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
25-11-2007, 16:50
اون قسمتي كه بايد از شري با اسنايپر محافظت ميكردي تا برات پل رو باز كنه خيلي باحاله.
اونجاييي كه يه سنگ بزرگ ميفته دنبالت رو خوشم نميومد.

S A M
25-11-2007, 17:40
بهترين قسمت اونجا بود كه بايد از لاي اون ليزر ها ميگذشتي و اون جا كه بايد با اون غوله كلاه قرمزي بازي كني
بد ترين جا هم همون اخرا بود منم مثل مي از اونجا بدم ميومد

H M R 0 0 7
25-11-2007, 18:02
سلام.
چند وقت پيش يه كليپ ميكس شده از بازي رزيدنت اويل 4 به دستم رسيد. خيلي خوشم اومد. گفتم بزارم اينجا شايد شما هم خوشتون بياد.
در ضمن پيشنهاد ميكنم رو موبايل ببينيدش. آخه فرمتش 3gp.

S A M
25-11-2007, 18:17
دمت گرم
حال دادي
بازم بزار خيلي خوب بودش

Maggy_P
25-11-2007, 20:24
خيلي باحال بود دمت جيز![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
26-11-2007, 09:04
ديگه ندارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي چشم اگه بازم گير آوردم ميزارم.:10:

Maggy_P
26-11-2007, 14:29
من بيكار شدم خيلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكسي از اشلي نداريد بهم بديد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
26-11-2007, 14:31
زود تر بيار اين يكي كه خيلي باحال بودش

Maggy_P
26-11-2007, 15:34
اين عكسه رو نگاه كنيد يكم بخنديد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
26-11-2007, 18:03
اين عكسو قبلا ديده بودم. ولي خيلي جالبه. تنكس.

راستي چرا نقاشي وسكر رو نميكشي؟

S A M
26-11-2007, 18:16
خيلي جالب بودش
حالا كي جاي اين يارو بودش؟

Maggy_P
26-11-2007, 19:01
اين عكسو قبلا ديده بودم. ولي خيلي جالبه. تنكس.

راستي چرا نقاشي وسكر رو نميكشي؟
خواهش ميشه:10:

آخه از كجا بيارم اون قيافشو!!:19:
يكي رد كنه بياد خب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اون عينك آفتابيش ما رو كشت!:27::21:

yasser1680
27-11-2007, 05:54
بچه وارد بحث اویل 5 بشین.

cyrus_ln
27-11-2007, 09:51
تاپیک واسه اویل 5 داریم.
اسم این تاپیک هست:
تاپيك مخصوص بازي Resident Evil 4

Maggy_P
27-11-2007, 13:13
كسي عكسي از اين وسكر نامرد نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن آقا yasser همون طور كه برو بچ توضيح دادن اينجا تاپيك اويل 4 هست و ربطي به اويل 5 نداره

maxeemo
28-11-2007, 07:57
كسي عكسي از اين وسكر نامرد نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن آقا yasser همون طور كه برو بچ توضيح دادن اينجا تاپيك اويل 4 هست و ربطي به اويل 5 نداره

Maggy_P جان، سلام. از Wesker هم قبلا عکس گذاشتم :31:، البته مربوط به RE4 نمیشد، اما بهتر از این گیر نیاورده بودم. عکس ها مربوط می شد به تصاویر کاراکترهای The Umbrella Chronicles، همونطور که گفتم چون مربوط به این تاپیک نمیشه و شماها هم خیلی گیر میدین:31: لینک اصلی رو نیاوردم و فقط تصویر Wesker رو دوباره Upload کردم. عکس از روبرو هست، تقریبا بزرگ و با کیفیت بالا، اما Close Up نیست.

خودتون ببینین به درد می خوره یا نه؟

Maggy_P
28-11-2007, 12:12
خوب باشه اما يكم كوچيك بيده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي عيبي نداره يه كاريش ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
28-11-2007, 14:25

میتونین از طریق لینک داخل امضام به این تاپیک سر بزنید.تازه داره بحث تاپیک گرم میشه.

redblood
28-11-2007, 14:34

میتونین از طریق لینک داخل امضام به این تاپیک سر بزنید.تازه داره بحث تاپیک گرم میشه.

S A M
28-11-2007, 14:54
عزيز يه بار دادي بسه ديگه

Alireza_Punisher
29-11-2007, 15:38
سلام
مي خواستم بدونم دليل بالا نيومدن اين لازي تو كامپيتر من چيه؟
مشخصات سيستم من:
Ram:256
VGA:FX 5500 256MB
CPU: 2.00 GHz
ممنون.

S A M
29-11-2007, 19:18
سلام
مشخصات سيستم من:
ممنون.
ارورش چيه؟

cyrus_ln
30-11-2007, 10:04
سلام
مشخصات سيستم من:
ممنون.
کاش میگفتی چه اروری میده.
جدیدترین دایرکس و جدیدترین درایور کارت گرافیکت رو نصب کن و virtual memory رو هم زیاد کن.

S A M
30-11-2007, 11:11
حتما دايركس رو نصب نكردي وگرنه بايد بالا بياد

Neeloofar
30-11-2007, 13:03
سلام

من با صفحه كليد كامپيوتر بازي ميكنم. وقتي ميگه كليد 2 يا 3 رو فشار بديد عمل نميكنه؟ بايد كدو كليدها رو فشار بديم؟؟؟

redblood
30-11-2007, 13:37
عزيز يه بار دادي بسه ديگه

شرمنده از عمد نبود.نمیدونم چرا دوبار فرستاد :46:

redblood
30-11-2007, 13:39
سلام

من با صفحه كليد كامپيوتر بازي ميكنم. وقتي ميگه كليد 2 يا 3 رو فشار بديد عمل نميكنه؟ بايد كدو كليدها رو فشار بديم؟؟؟

باید به جای 5 و 6 دوتا Shift رو بزنی،به جای 2 و 3 کلیدای Enter و Ctrl رو بزنی.

Maggy_P
30-11-2007, 16:45
آقا اين وسكره خيلي كوچيكه صورتش هيچ معلوم نيست يعني چهره ي بزرگش گير نمياد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Neeloofar
30-11-2007, 17:49
باید به جای 5 و 6 دوتا Shift رو بزنی،به جای 2 و 3 کلیدای Enter و Ctrl رو بزنی.
متاسفانه عمل نميكنه. تو همونجايي كه سنگ رو ميندازن ميگه 3 رو بزن موندم :19:

S A M
30-11-2007, 18:00
خب يعني بايد كنترل و اينتر رو بزني ديگه

Alireza.M67
01-12-2007, 10:41

خودت اول تنظیم کن که بعد به این مشکلات برنخوری.

Maggy_P
01-12-2007, 14:36
خوب 3 همونه كه باهاش تير ميزني ديگه ببين با كدوم تير ميزني همونو بزن:10:

Arashmicrob
01-12-2007, 17:06
به نظرم عکسی تو اون قسمتی که ستاره میگیریم اسمشو یادم رفته ....
اونجا عکس این یارو هست.......
میدونم 3 هفته ای که نبودم دلتون برام تنگ شده .....
چون تو این 7 یا 8 صفحه ای که من توش شرکت نکرده بودم اسمم زیاد به کار رفته بود......:27::27::27::10:

Arashmicrob
01-12-2007, 17:32

از این استفاده کن......

مال خودمه....!!!!!:46::10:

Maggy_P
02-12-2007, 13:49
به نظرم عکسی تو اون قسمتی که ستاره میگیریم اسمشو یادم رفته ....
اونجا عکس این یارو هست.......
میدونم 3 هفته ای که نبودم دلتون برام تنگ شده .....
چون تو این 7 یا 8 صفحه ای که من توش شرکت نکرده بودم اسمم زیاد به کار رفته بود......:27::27::27::10:
خودم ميدونم اونو كه!:27:
من يك عكس از صورتش خواستم:21:

Arashmicrob
03-12-2007, 15:15
شاید اینا به کارت بیاد:

Arashmicrob
03-12-2007, 15:17

Arashmicrob
03-12-2007, 15:20

Arashmicrob
03-12-2007, 15:21
فکر کنم یکی رو حد اقل انتخاب کنی!!!!!!

Maggy_P
03-12-2007, 15:30
نه خودم پيدا كردم ممنون
هر وقت كامل شد ميزارمش

Arashmicrob
04-12-2007, 19:40
ایول!!!!!
ولی خوب سر کار گذاشته بودی!!!!

H M R 0 0 7
05-12-2007, 16:08
چي شد مگي؟ ما منتظريم ها!!
ببين اگه تونستي اين زئيس آخر Re2 هم بكش. خيلي باهاش حال ميكنم !!!!!!!!!!!!!!!!!11

Neeloofar
05-12-2007, 22:16
وقتي مرد از اسلحه فروش سلاح ميگيري چطور بايد جاش بدي؟ كيف جديد رو كه خريدي چطور بايد بياري؟

S A M
06-12-2007, 18:38
خب يه دكمه ميزني ميره توش ديگه يا همون اينتر در ضمن اگه پر هم باشه كه هيچي كيف رو كه خريدي خود به خود بزرگ ميشه

resident
06-12-2007, 18:55
سلام به همه، از این که یه مدت نبودم معذرت می خوام.

وقتي مرد از اسلحه فروش سلاح ميگيري چطور بايد جاش بدي؟ كيف جديد رو كه خريدي چطور بايد بياري؟
نیلوفر جان شما لطفا پستت رو از لحاظ قواعد دستوری ویرایش کن. (چون اصلا معلوم نیست داری یه چیزی میگی یا می پرسی!)

این رو هم از من به خاطر غیبتم داشته باشید:

mehran_khatibi3222327
07-12-2007, 11:32
اقا سلام
خوبین
من رمز اویل 4 رو میخواستم

am2
07-12-2007, 13:52
قا سلام
خوبین
ببين اين بدردت ميخوره

mehran_khatibi3222327
07-12-2007, 14:01
کسی رمز بازی اویل 4 رو داره

S A M
07-12-2007, 14:19

اقا سلام
خوبین

در اينجا بگوييد

Maggy_P
07-12-2007, 22:15
فكر نميكنم اويل 4 رمز داشته باشه :13:
فقط تيرينر داره:10:

Maggy_P
07-12-2007, 22:17
چي شد مگي؟ ما منتظريم ها!!
ببين اگه تونستي اين زئيس آخر Re2 هم بكش. خيلي باهاش حال ميكنم !!!!!!!!!!!!!!!!!11
هنوز توي وسكر موندم يه كوچولو طول ميكشه چون يه كار سنگين افتاده به من فقط شرمنده هر وقت تموم شد ميزارمش حتما!:19::19::19::19:
كي رو ميگي؟پروفوسور بيركين؟ همون پدر شري؟:21:

soliman
07-12-2007, 22:30
من فکر میکنم ایشون منظورشون همون دکترست که به شکل غول در اومدند.

H M R 0 0 7
08-12-2007, 09:00
كي رو ميگي؟پروفوسور بيركين؟ همون پدر شري؟:21:

اره همون رو ميگم.

arnold_ab
10-12-2007, 17:19
بچه ها من اون مرحله که باید اون مجسمه اسب از تواون اتاق برداری نمیدونم چطوری باید در باکنم میشه یه راهمایی کنید.

Maggy_P
10-12-2007, 20:20
بچه ها من اون مرحله که باید اون مجسمه اسب از تواون اتاق برداری نمیدونم چطوری باید در باکنم میشه یه راهمایی کنید.
همون سنگيه؟ كه مثل لوح ميمونه؟ ميشه دقيق توضيح بدي كدوم مجسمه ي اسب ؟:10:

S A M
10-12-2007, 20:32
يكم موضوع رو باز كن بفهميم كجاست

Arashmicrob
10-12-2007, 23:52

مطمئنی اسبه؟؟؟؟؟
یه شیر نیست که دمش ماره و یه سر مثل میش داره(Sphinix)؟؟؟؟
اگه اونو میگی که بنظرم مزخرف ترین جاشی چون من از اون قسمت متنفرم....
در هر صورت...
یه قسمتشرو اشلی پیدا می کنه(که اگه با ترینر تغییر غیافه بازی کرده باشی،اون قسمتش می پره و باید از اول بازی کنی)،2قسمت دیگه رو خود F kenedy (لیون) پیدا می کنه ...
اگه منظورت رو درست فهمیدم بگو که دقیقا بهت بگم چکار کنی!!!!!:10:

H M R 0 0 7
11-12-2007, 14:19
هر دفعه ميام تو اين تاپيك هي وسوسه ميشم كه دوباره بازي رو نصب كنم و 2-3 بار ديگه برم تا اخرش :20::46::40:

البته اين دفعه بدون Save :21::21::27::27:

S A M
11-12-2007, 15:29
من كه هر موقع عكس دكستاپمو ميبينم دلم ميخواد چند بار ديگه برم

Arashmicrob
11-12-2007, 16:41
مگی وسکر چی شد؟؟؟؟؟
مارو کشتی که...

Arashmicrob
11-12-2007, 17:24
تا حالا شده چند بار با اون مسلسل باحاله خشاب عوض کنین؟؟؟(3 یا 5 بر پشت سر هم)
حتما اگه شده دوباره اینستالش کنین این کارو بکنین!!!!

cyrus_ln
11-12-2007, 19:02
تا حالا شده چند بار با اون مسلسل باحاله خشاب عوض کنین؟؟؟(3 یا 5 بر پشت سر هم)
حتما اگه شده دوباره اینستالش کنین این کارو بکنین!!!!

کار خاصی انجام نمیده.:13:
فقط کلاهش رو میندازه بالا.

H M R 0 0 7
11-12-2007, 19:54
کار خاصی انجام نمیده.:13:

ااااا. اگه اینجوریه برم نصبش کنم:46:

Maggy_P
11-12-2007, 21:42
مگی وسکر چی شد؟؟؟؟؟
مارو کشتی که...
اي بابا من كه گفتم نصفس هنوز يه هفتس دست بهش نزدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه وقت ندارم پس امتحانام چي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخر سر قضيه ي اون اسبه چي شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashmicrob
12-12-2007, 13:03
نوشته شده توسط cyrus_ln [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کار خاصی انجام نمیده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

اره اخه تا حالا نشده بود چند بار پشت سر هم خشاب عوض کنم...

اي بابا من كه گفتم نصفس هنوز يه هفتس دست بهش نزدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه وقت ندارم پس امتحانام چي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخر سر قضيه ي اون اسبه چي شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید نمی دونستم امتحان داری!!!!:41:
فکر کنم مشکل اسبه رفع شده باشه....

Arashmicrob
12-12-2007, 13:08
ااااا. اگه اینجوریه برم نصبش کنم:46:
اره حتما این کارو بکن چون خیلی باحال کلاش رو میندازه بالا.....

Maggy_P
12-12-2007, 13:37
اره اخه تا حالا نشده بود چند بار پشت سر هم خشاب عوض کنم...

ببخشید نمی دونستم امتحان داری!!!!:41:
فکر کنم مشکل اسبه رفع شده باشه....

بفرما اينم وسكر كشتيد منو!:21:
روي مقواي مشكي كشيدمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون عينك آفتابيش منو كشته![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toodi
12-12-2007, 14:30
روي مقواي مشكي كشيدمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون عينك آفتابيش منو كشته![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه نازی چرا دوست من رو اذیت میکنین؟:31:
بزار ببینم اینشا چه خفره نبودیممممممممممممم....:27:
به چه خومشل شده این:40:
میگم چرا حالت به هم میخوره؟:27: از اون عینکش؟:2:

S A M
12-12-2007, 15:09
خيلي وسكر قشنگ شد عينكش هم كه باحاله براي چي حالا از عينكش بدت مياد؟

Maggy_P
12-12-2007, 15:59
خيلي وسكر قشنگ شد عينكش هم كه باحاله براي چي حالا از عينكش بدت مياد؟
آخه ديگه زيادي خفنه!:27::21:
هيچ وقت هم اون عينكش رو در نياورد اون قيافشو ببينيم البته من يه بار بدون عينك ديدمش خيلي ترسناكه مثل مار ميمونه!:18::19::19::19:

H M R 0 0 7
12-12-2007, 18:00

خيلي قشنگ شده مرسي. بازم از اين كارا كن:46:

cyrus_ln
12-12-2007, 21:32
خوب شده ولی لیان بهتر بود.