PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18

hjodat
14-10-2007, 10:25
ببخشید من این بازی رو بازی کردم حالا می خواهم دوباره بازی کنم می خواستم بدونم کسی کد مخفی یا رمزی از ین بازی داره به من بدهد خیلی ممنون میشوم اگر جوابم رو سریع بدهید ممنون.

cyrus_ln
14-10-2007, 12:40
کد نداره ولی ترینر داره صفحه های قبلی رو بچرخ پیدا میکنی.

redblood
14-10-2007, 14:27
ببخشید من این بازی رو بازی کردم حالا می خواهم دوباره بازی کنم می خواستم بدونم کسی کد مخفی یا رمزی از ین بازی داره به من بدهد خیلی ممنون میشوم اگر جوابم رو سریع بدهید ممنون.

همونطور که cyrus عزیز هم گفت میتونی با ترینر بری.ولی بدون ترینر یه حال دیگه میده.تو تاپیک جستجو کن پیداش میکنی.:46:

احمدزاده
14-10-2007, 14:38
دومين بار هم تموم شد بازي
8.30 دقيقه رکورد اينبارم بود
حالا ميخوام با ترينر برم تا يک کم ببينم دور و برم چه خبره
.
.
.
تيپ جديد ---- چه جيمز باندي شده ها مخصوصا اگه اون اسلحه بي نهايت رو بگيره دستش
.
.
.
از هر چي بگذريم از هيجان بيش از حد بازي نميشه گذشت
واقعا هيجان بازي زياده

redblood
14-10-2007, 15:16
دومين بار هم تموم شد بازي
8.30 دقيقه رکورد اينبارم بود
حالا ميخوام با ترينر برم تا يک کم ببينم دور و برم چه خبره
.
.
.
تيپ جديد ---- چه جيمز باندي شده ها مخصوصا اگه اون اسلحه بي نهايت رو بگيره دستش
.
.
.
از هر چي بگذريم از هيجان بيش از حد بازي نميشه گذشت
واقعا هيجان بازي زياده

خیلی خوب تموم کردی.من رکوردم 16 ساعته:13:

Maggy_P
14-10-2007, 15:19
خیلی خوب تموم کردی.من رکوردم 16 ساعته:13:
16 ساعت؟ چه خبره ميخوابي يا بازي ميكني؟ :31: ( شوخي بود يه وقت به دل نگيري!:11:)
من ركوردم 6 ساعت و 37 دقيقه بيده:46:

redblood
14-10-2007, 16:36
16 ساعت؟ چه خبره ميخوابي يا بازي ميكني؟ :31: ( شوخي بود يه وقت به دل نگيري!:11:)
من ركوردم 6 ساعت و 37 دقيقه بيده:46:

بدون ترینر یا با ترینر؟
شماها چطوری میتونید یه سر این همه بازیو تو این زمان برین؟؟!:18:
من تازه دفعه اول 24 ساعت و 27 دقیقه شد:31:
بعد تازه تو خود بازی 24 ساعت میگذره.چون اولش که لیون داره میره صبح زوده،آخرشم که اشلی رو نجات داده و رو قایق هستن داره خورشید طلوع میکنه(البته این کپکامم گندشو درآورده،هرسری با طلوع آفتاب تموم میکنه)
پس با این حساب دفعه اول من تایم استاندارد بوده.:31::20:

Maggy_P
14-10-2007, 16:54
بدون ترينر مگه اصلا با ترينر تفاوت هم داره

احمدزاده
14-10-2007, 16:57
به چند تا چيز توجه کرديد ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديگه از اون مرکب هاي مسخره تو قسمت هاي قبلي براي سيو کردن که جا ميگرفت خوشبختانه هيچ خبري نيست

ديگه تو بازي برنميگردي
فقط ميري جلو (حداقل 90 درصد بازي هي بايد بري جلو)
يادش به خير تو شماره هاي قبلي به خاطر اينکه دو تا اهرم رو به هم برسونيم بايد تموم ساختمونها رو دور ميزديم

تو اين شماره خيلي راحت تر ميشه از دست گنادو ها در رفت
تو شماره هاي قبلي فقط لازم بود سايه بدنت از کنار زامبي ها رد شه همچي ميگرفتنت در آغوش که بيا و ببين

کوله پشتي بيشتر جا داره
هر وقت هم هر چيزي اضافه داشتي ميتوني بندازيش دور

يه کلاهبرداري خيلي جالبي هم ميکنن ازمون
هر چيزي که از فروشنده بخري در جا بخواي پس بدي نصف قيمت ازت پس ميگيره
خدا ازشون نگذره

Maggy_P
14-10-2007, 17:13
به چند تا چيز توجه کرديد ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديگه از اون مرکب هاي مسخره تو قسمت هاي قبلي براي سيو کردن که جا ميگرفت خوشبختانه هيچ خبري نيست

ديگه تو بازي برنميگردي
فقط ميري جلو (حداقل 90 درصد بازي هي بايد بري جلو)
يادش به خير تو شماره هاي قبلي به خاطر اينکه دو تا اهرم رو به هم برسونيم بايد تموم ساختمونها رو دور ميزديم

تو اين شماره خيلي راحت تر ميشه از دست گنادو ها در رفت
تو شماره هاي قبلي فقط لازم بود سايه بدنت از کنار زامبي ها رد شه همچي ميگرفتنت در آغوش که بيا و ببين

کوله پشتي بيشتر جا داره
هر وقت هم هر چيزي اضافه داشتي ميتوني بندازيش دور

يه کلاهبرداري خيلي جالبي هم ميکنن ازمون
هر چيزي که از فروشنده بخري در جا بخواي پس بدي نصف قيمت ازت پس ميگيره
خدا ازشون نگذره
آره به نظر من روش اويل هاي قبلي خيلي بهتر بود البته به جز جوهر!:31:

redblood
14-10-2007, 17:25
آره راست میگی.برا همین خیلی از هیجان بازی کم شده.به نظر من که از گنادوها خنگ تر نیست.بعدشم بازی همش گیر داده به سرعت عمل تو گرفتن دو دکمه باهم.اینو از کجاشون اختراع کردن خدا میدونه.
اون فروشنده هم که روی بقال سر کوچه مارو هم کم کرده!

redblood
14-10-2007, 17:28
بدون ترينر مگه اصلا با ترينر تفاوت هم داره

خیلی تفاوت داره.یکی اینکه میتونی گنادوها رو با یک تیر بکشی که سرعت روند بازی رو خیلی بالا میبره.بعدشم دیگه لازم نیست دائم دنبال تیر و خشاب باشی.

احمدزاده
14-10-2007, 19:00
.بعدشم بازی همش گیر داده به سرعت عمل تو گرفتن دو دکمه باهم.اینو از کجاشون اختراع کردن خدا میدونه.

فکر کنم توهين بدتر از اين نباشه که تو بخواي بازي کني ولي بازيسازها بهت بگن چطور بايد بازي کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه يعني چي اين دو تا دکمه زدن

عيب اولش اينه که همچي چرت آدم رو ميپرونن وسط دمو نگاه کردن که بيا و ببين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عيب ديگش اينه که يه هو دکمه رو قاتي ميکني .... بي انصاف هر دفعه با دفعه قبل فرق ميکنه
يه بار ميگه پنج و شش نميتوني بزني ميميري ... دوباره ميرسي همون ققسمت آماده هستي که پنج و شش رو بزني ميگه يک و سه
من با گيم پد بازي ميکنم اين دسته بازي بدبخت رو همچي کج و کوله چپ و راست يه جوري نگه ميداشتم که بتونم هر کدوم از دکمه ها رو گفت بزنم :41:

.
.
.
.

خیلی تفاوت داره.یکی اینکه میتونی گنادوها رو با یک تیر بکشی که سرعت روند بازی رو خیلی بالا میبره.بعدشم دیگه لازم نیست دائم دنبال تیر و خشاب باشی.

ميخواستم دور سوم رو با ترينر بازي کنم ولي يه ميليون دادم پول تفنگ با تير نامحدود
الان خيالم راحته
ولي استرس بازي کاملا از بين رفته
البته دور سوم اسلحه ها خيلي قوي شدن همه رو با يه تير از پا ميندازن

Maggy_P
14-10-2007, 19:26
جدي ؟ آخه من يه ترينر دارم كه نه دشمنا رو با يه تير ميكشه نه تيرتو بينهايت ميكنه!!!!!! :31:
فقط جونت بينهايت ميشه!:27: با پولت:19:

Maggy_P
14-10-2007, 19:29
فکر کنم توهين بدتر از اين نباشه که تو بخواي بازي کني ولي بازيسازها بهت بگن چطور بايد بازي کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه يعني چي اين دو تا دکمه زدن

عيب اولش اينه که همچي چرت آدم رو ميپرونن وسط دمو نگاه کردن که بيا و ببين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عيب ديگش اينه که يه هو دکمه رو قاتي ميکني .... بي انصاف هر دفعه با دفعه قبل فرق ميکنه
يه بار ميگه پنج و شش نميتوني بزني ميميري ... دوباره ميرسي همون ققسمت آماده هستي که پنج و شش رو بزني ميگه يک و سه
من با گيم پد بازي ميکنم اين دسته بازي بدبخت رو همچي کج و کوله چپ و راست يه جوري نگه ميداشتم که بتونم هر کدوم از دکمه ها رو گفت بزنم :41:

.
.
.
.

ميخواستم دور سوم رو با ترينر بازي کنم ولي يه ميليون دادم پول تفنگ با تير نامحدود
الان خيالم راحته
ولي استرس بازي کاملا از بين رفته
البته دور سوم اسلحه ها خيلي قوي شدن همه رو با يه تير از پا ميندازن
دقيقا باهات موافقم تا ميومدي با دموش حال كني عين خرمگس ميمرديم!:31:
اما خوداييش اسلحه هاي اويل 4 انقدر زياد بودن كه نميدونستي با كدومشون بزني اما هيچي مثل كلت حال نميده!:31: هر چي سخت تر بهتر:27:

redblood
14-10-2007, 19:39
جدي ؟ آخه من يه ترينر دارم كه نه دشمنا رو با يه تير ميكشه نه تيرتو بينهايت ميكنه!!!!!! :31:
فقط جونت بينهايت ميشه!:27: با پولت:19:

من یه ترینر کامل دارم.که شامل چیزای زیر میشه:

1.تیر بینهایت
2.نمردن(برای همه کاراکترها)
3.پول
4.save کردن بازی به طوری که فقط بزنه 1 بار سیو شده(برای امتیاز بیشتر)
5.نمردن(برای اشلی هنگامیکه باهات هست)
6.کشتن با یک شلیک
7.امتیاز اضافی در مینی گیم ها
8.کشته شدن تمام دشمنان(یعنی آخرش میزنه 100%)
9.نگه داشتن تایمر(وقتی بمبی میخواد منفجر بشه)

با توجه به این ترینر پر و پیمون فکر کنم باید 1 ساعته تمومش کنی:31:
اگه این ترینر رو میخواین بگین تا براتون بذارم.:11:

redblood
14-10-2007, 19:46
دقيقا باهات موافقم تا ميومدي با دموش حال كني عين خرمگس ميمرديم!:31:
اما خوداييش اسلحه هاي اويل 4 انقدر زياد بودن كه نميدونستي با كدومشون بزني اما هيچي مثل كلت حال نميده!:31: هر چي سخت تر بهتر:27:

خوب گفتی.آدم غرق دیدن دمو میشه یهو بومب!:18:
خودم 3 جا خیلی گیر کرده بودم .یکی اونجا که bigcheez بهت حمله میکنه که گردنتو بگیره(البته فقط دفعه اول)
یکی هم اولین جنگش با کروزر.اونجا که زرت و زرت باید جاخالی بدیو دکمه های متفاوت بزنی.آخریشم توی جنگش با اون غوله که تو کابینی.باز تو حالت نرمال میتونی خودتو از دستش ول کنی،ولی تو حالت پروفشنال فقط یه بار تونستم با زدن left از دستش در بیام.هر دفعه منو گرفت مردم.حتما باید اینقدر کنترل داشته باشی رو دکمه ها که از دستش در بری،در غیر اینصورت مردی.

احمدزاده
14-10-2007, 20:17
من یه ترینر کامل دارم.که شامل چیزای زیر میشه:

1.تیر بینهایت
2.نمردن(برای همه کاراکترها)
3.پول
4.save کردن بازی به طوری که فقط بزنه 1 بار سیو شده(برای امتیاز بیشتر)
5.نمردن(برای اشلی هنگامیکه باهات هست)
6.کشتن با یک شلیک
7.امتیاز اضافی در مینی گیم ها
8.کشته شدن تمام دشمنان(یعنی آخرش میزنه 100%)
9.نگه داشتن تایمر(وقتی بمبی میخواد منفجر بشه)

با توجه به این ترینر پر و پیمون فکر کنم باید 1 ساعته تمومش کنی:31:
اگه این ترینر رو میخواین بگین تا براتون بذارم.:11:

فکر کنم چيزه نازي باشه
خب بذارش ديگه (منتظرم ها)
.
.
.
.
راستي رو ورژن 1 کار ميکنه يا ورژن 1.1؟؟
آخه يه ترينر داشتم که رو ورژن 1.1 (همون پچ 6.8 مگابايتي) کار نميکرد

Maggy_P
14-10-2007, 20:18
خوب گفتی.آدم غرق دیدن دمو میشه یهو بومب!:18:
خودم 3 جا خیلی گیر کرده بودم .یکی اونجا که bigcheez بهت حمله میکنه که گردنتو بگیره(البته فقط دفعه اول)
یکی هم اولین جنگش با کروزر.اونجا که زرت و زرت باید جاخالی بدیو دکمه های متفاوت بزنی.آخریشم توی جنگش با اون غوله که تو کابینی.باز تو حالت نرمال میتونی خودتو از دستش ول کنی،ولی تو حالت پروفشنال فقط یه بار تونستم با زدن left از دستش در بیام.هر دفعه منو گرفت مردم.حتما باید اینقدر کنترل داشته باشی رو دکمه ها که از دستش در بری،در غیر اینصورت مردی.
من فقط موقع جنگيدن با كرازر خيلي گير داشتم چون مثلا وقتي اولين بار اون دكمه ها ميومد فكر ميكردم مثل دموهاي ديگه فقط همون يه بار مياد اما بعد دوباره يه جور ديگه ميمردم:19:

redblood
14-10-2007, 21:36
فکر کنم چيزه نازي باشه
خب بذارش ديگه (منتظرم ها)
.
.
.
.
راستي رو ورژن 1 کار ميکنه يا ورژن 1.1؟؟
آخه يه ترينر داشتم که رو ورژن 1.1 (همون پچ 6.8 مگابايتي) کار نميکرد

رو نسخه biohazard (همون نسخه 1 ) کار میکنه.
تو لینک زیر گذاشتمش به صورت rar.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برید و از ترینر فولم کلی حال ببرید!!!!

احمدزاده
14-10-2007, 21:51
من فقط موقع جنگيدن با كرازر خيلي گير داشتم چون مثلا وقتي اولين بار اون دكمه ها ميومد فكر ميكردم مثل دموهاي ديگه فقط همون يه بار مياد اما بعد دوباره يه جور ديگه ميمردم:19:

اينو خوب اومدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

.

.

با spi2 دارم اينبار بازي ميکنم
تيپ ---- که شده آلن دولوني و مافيايي
در مورد تيپ اشلي هر فکري ميکردم الا اينکه بخواد اين ريختي باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني همچي خرد تو برجکم که بيا و ببين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه اينا با چه فکري اينو در اوردن
ولي وقتي ميشينه موقع تير اندازي همچي خندم ميگيره که بيا و ببين
البته دو تا خوبي داره
يکي اينکه هيچ تير و تفنگي بهش کار ساز نيست
يکي اينکه هيچ کس هم نميتونه بغلش کنه بدزدتش از بس سنگين شده

ولي همه اينها بخوره تو سرش
وقتي پشت سرت ميدوه همچي جرينگ جرينگ صداي اين آهن ها مياد که اعصابت رو خرد ميکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
.
.
.
راستي تا به حال شده موقعي که به غول درياچه ميرسي(هموني که مثل نهنگ هستش) لب اسکله که رسيدي قبل از اينکه سوار قايق بشيد به روي ماهي هايي که تو آب هستند رگبار ببندي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بايد با مسلسل روشون رگبار ببنديد
اگه امتحان نکرديد به نظر حال ميده يه بار به خاطر اين صحنه بريد بازي کنيد
حتما حتما بايد با مسلسل روشون رگبار ببنديد وگرنه هيچ عکس العملي نشون نميدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
14-10-2007, 22:16
بابا احمد زاده !!!
این لباس لیون هم خیلی زد تو ذوق من ! آدم فکر میکنه داره مافیا بازی میکنه ! با اون مسلسل تامسون !

احمدزاده
14-10-2007, 22:32
بابا احمد زاده !!!
این لباس لیون هم خیلی زد تو ذوق من ! آدم فکر میکنه داره مافیا بازی میکنه ! با اون مسلسل تامسون !

موافقم
البته اون مسلسلش رو چون يه ميليون خرجش کردم دارم ازش استفاده ميکنم :21:
وگرنه تمام حس و حال بازي رو گرفته

mohsen_3
14-10-2007, 22:37
اين اويله
چي بلايي سرش اوردين

Maggy_P
14-10-2007, 22:43
در مورد اون هيولاي كه گفتي تير ميزني من همون اولين باري كه بازي رو رفتم اونو كشف كردم اگه اونكارو بكني يه لقمت ميكنه!!!!!!!

Maggy_P
14-10-2007, 22:45
اين اويله
چي بلايي سرش اوردين
هيچ بلايي فقط با حالت سخت مدل دوم رفته اين ريختي شده!

احمدزاده
15-10-2007, 00:41
در مورد اون هيولاي كه گفتي تير ميزني من همون اولين باري كه بازي رو رفتم اونو كشف كردم اگه اونكارو بكني يه لقمت ميكنه!!!!!!!

اگه بدوني چه حالي پيدا کردم تو اون لحظه
خبر مرگم داشتم تخمه ميشکستم:41:

redblood
15-10-2007, 02:21

جدی میگی؟؟:18:
وقتی تیر به ماهی ها میزنی اون هیولاهه میپره بیرون و میخورتش؟
حتما یه بار امتحان میکنم.
راستی ترینرو دیدین؟

cyrus_ln
15-10-2007, 09:42
وقتی تیر به ماهی ها میزنی اون هیولاهه میپره بیرون و میخورتش؟
حتما یه بار امتحان میکنم.
راستی ترینرو دیدین؟

اگه تیر بزنی بیرون نمیاد ولی اگه خواستی ماهیایی رو که کشتی بگیری بیرون میاد و...
اولین باری که رفتم اونجا یه سکته نزدم.

احمدزاده
15-10-2007, 12:31
راستی ترینرو دیدین؟

الان که اينو گفتي ديدم يه جاي کار لنگ ميزنه
رفتم صفحه قبل ديدم ترينر رو گذاشتي
شرمنده
الان دانلود کردم
امتحان ميکنم بعدا خبرت ميکنم
تشکر يه دنيا

soliman
15-10-2007, 13:32
میدونید چیه اون لباس زرهی اشلی خوبه .اینش خوبه که حالت محافظ رو بهش داده و دیرتر صدمه میبینه.

احمدزاده
15-10-2007, 14:35
میدونید چیه اون لباس زرهی اشلی خوبه .اینش خوبه که حالت محافظ رو بهش داده و دیرتر صدمه میبینه.

دقيقا
تازه يه خوبي ديگه داره اينه که ميدوني هيچ کس نميتونه بغلش کنه ببرش
چون از بس سنگين شده کسي نميتونه بغلش کنه
.
.
نميدونم وقتي که از پله ها ميخوان بيان پايين توجه کرديد يا نه
(اول ---- مياد پايين بعد اشلي از بالا خودش رو ميندازه تو بغل ----)
همينکه ---- ميگيرش از بس خرس گنده سنگين شده ---- بدبخت يه هو زانو ميزنه و وقتي ميخواد بلند شه کمرش رو ميگيره :31:

احمدزاده
15-10-2007, 14:41
دور سوم بازي هم تموم شد
دقيقا در مدت زمان 4.49.49(چهارساعت و چهل و نه دقيقه و چهل و نه ثانيه )
نه از ترينر استفاده کردم و نه تقلبي در کار بود
فقط از مسلسل استفاده کردم(هموني که بي نهايته)

redblood
15-10-2007, 14:49
دور سوم بازي هم تموم شد

آخه چطوری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!:18::18:

احمدزاده
15-10-2007, 15:01

وقتي تو هم يه ميليون پول بالا يه اسلحه بدي معلومه اون اسلحه چي از آب در مياد
هر رئيس رو ميتوني تو کمتر 20 ثانيه بکشي
خودت بقيه آدمها رو حساب کن

redblood
15-10-2007, 18:42

منظورت از مسلسل همون TMP هست؟
چطوری اینقدر میشه قویش کرد؟

Maggy_P
15-10-2007, 18:50
نه يه مسلسل ديگه كه توي حالت پروفشنال مياد خيلي هم توپه:31:

resident
15-10-2007, 19:38

"دیرتر صدمه میبینه" نه ، "اصلا صدمه ای نمیبینه" . اگر شما فقط یک مقدار از جونش رو کم کردید اون وقت می تونی بگی "دیرتر صدمه میبینه" .

دقيقا
تازه يه خوبي ديگه داره اينه که ميدوني هيچ کس نميتونه بغلش کنه ببرش
چون از بس سنگين شده کسي نميتونه بغلش کنه
.
.
نميدونم وقتي که از پله ها ميخوان بيان پايين توجه کرديد يا نه
(اول ---- مياد پايين بعد اشلي از بالا خودش رو ميندازه تو بغل ----)
همينکه ---- ميگيرش از بس خرس گنده سنگين شده ---- بدبخت يه هو زانو ميزنه و وقتي ميخواد بلند شه کمرش رو ميگيره :31:

آره ، اون قسمت که کمرش درد میگیره خیلی باحاله!!!

دور سوم بازي هم تموم شد

"مسلسل" چیه؟ ما که اصلا توی این بازی مسلسل نداریم؟!!
اسمش Chicago Typewriter هستش.

وقتی که Chicago Typewriter داشته باشی و قبلا بازی رو تموم کرده باشی (که باعث میشه دنبال چیزی نگردی) همه چیز ممکنه!

تایید میشه.

خب این یه اشتباه کوچولو از طرف اون دوستمونه که به جای Chicago Typewriter گفت مسلسل.

نه يه مسلسل ديگه كه توي حالت پروفشنال مياد خيلي هم توپه:31:

یعنی Chicago Typewriter.

resident
15-10-2007, 19:46
حالا که صحبت از لباس لیون و اشلی و ... شد این کشف از من رو بخونید:

"تا حالا شده زمانی که لباس سوم لیون (مافیاییش) و اسلحه Chicago Typewriter دارید و گانادوها یا ... رو خیلی خوب می زنید خشاب عوض کنید!!!"
زمانی که این کار رو می کنید لیون کلاهش رو میندازه هوا و خیلی ماهرانه اون رو میگیره ومیزاره سرش.

نظرتون چیه؟؟؟

Maggy_P
15-10-2007, 19:50
حالا که صحبت از لباس لیون و اشلی و ... شد این کشف از من رو بخونید کنید:

"تا حالا شده زمانی که لباس سوم لیون (مافیاییش) و اسلحه Chicago Typewriter دارید و گانادوها یا ... رو خیلی خوب می زنید خشاب عوض کنید!!!"
زمانی که این کار رو می کنید لیون کلاهش رو میندازه هوا و خیلی ماهرانه اون رو میگیره ومیزاره سرش.

نظرتون چیه؟؟؟
من كه نديده بودم يعني هنوزم نديدم ولي خيلي باحال بود دمت جيز!!!:31:
:12:
الآن ميرم ببينم.....

redblood
15-10-2007, 20:30
چه خبره اینجا.آدم 1 ساعت میره میاد دیگه تاپیکو نمیشناسه!!!!

احمدزاده
15-10-2007, 21:02
حالا که صحبت از لباس لیون و اشلی و ... شد این کشف از من رو بخونید:

نظرتون چیه؟؟؟

يک کم بيشتر توضيح ميدي:13::11::12:

Maggy_P
15-10-2007, 21:07
منظورش اينه كه وقتي اون لباسه تنته با اسلحه ي Chicago Typewriter يا همون به قول شما مسلسله خشاب پر كني اون حركت رو انجام ميده:46:

resident
15-10-2007, 21:13
من كه نديده بودم يعني هنوزم نديدم ولي خيلي باحال بود دمت جيز!!!:31:
:12:
الآن ميرم ببينم.....

خواهش میکنم. فقط یادت باشه باید هدف گیری رو خوب انجام بدی و فاصله زمانی بین زدن هدف هات زیاد نشه! تمرین کنی خودت متوجه میشی.

چه خبره اینجا.آدم 1 ساعت میره میاد دیگه تاپیکو نمیشناسه!!!!

هممممممممممم..........

من که کامل توضیح دادم!!! یه بار دیگه بخون بلکه متوجه بشی!

maxeemo
16-10-2007, 01:44
سلام، یادش بخیر. می بینم که تاپیک هنوز برپاست. بحث نکات جالب شده، خیلی وقت پیش نکته های جالب این بازی رو در حد توان در تاپیک قرار داده بودم. این جا دوباره اون ها رو میارم تا دوستانی که احتمالا نمی دونن استفاده کنن:

:40::40::40::40::40:

1- درست اول اول بازی و قبل از کلبه، سه کلاغ روی زمین هست، با حفظ فاصله هر سه رو بکشید، یکیشون یه Spinel به شما می‌ده (یاقوت سرخ = 2000)

2- بعد از ورود به مدخل دهکده (جایی که اولین محل Save هست و قبل از جایی که به سگ کمک می‌کنید) کلاغی رو که روی نماد Insignia نشته بکشید، یک Handy granade بهتون می‌ده (نارنجک دستی)

3- قبل از ورود به محوطه‌ی Garden (باغچه‌ی Salazar، توجه دارید که بار اول فقط از یک مسیر به این قسمت می‌رسید، منظورم همین اتاق هست) راهرویی هست که یک فواره وسط یکی از محوطه‌هاش هست، سه کلاغ روی این فواره هستن، با حفظ فاصله هر سه رو بکشید، یکیشون 1700 امتیاز به شما می‌ده)
توجه: همین اتاق رو برای نکته‌ی بعدی یادتون باشه...

4- در اپیزود قصر وقتی Ashley رو آزاد می‌کنین (با شکستن سه میله‌ی فلزی که دور بدنش هست)، بعد از اینکه Ashley به شما ملحق شد به عقب برگردین تا به اتاقی که در مورد 3 گفتم برسین (البته سه‌چهار تا Ganado سر راهتون هستن) با کمک Ashley به داخل اتاق کنار فواره برین، اونجا یک گل قرمز، شمش طلای 5000 امتیازی، عطرپاش با قیمت 12000 و یک سور یعنی یک مگنوم Broken Butterfly مجانی بهتون می‌ده (من به این اسلحه می‌گم غول‌کش اونایی که این اسلحه رو کاملا تقویت کردن می‌دونن که قدرتش می‌شه 50!!!) ارزششو داره حتما برین.

5- در اپیزود جزیره وقتی از بدن یک جسد ترمیم شونده کارتی رو به‌دست می‌آرین که باهاش Ashley رو آزاد می‌کنین (اولین باری که در جزیره به Ashley می‌رسین) تو همون اتاقی که جسد رو می‌کشین، داخل آزمایشگاه همه‌ی محفظه‌های آبی رو بشکنین (لازم نیست فشنگ حروم کنید) یه الماس سبز 3000 امتیازی داخل یکیشون هست

6- در ادامه‌ی همین اتاق مورد قبلی وقتی می‌رین تا به پل فلزی برسین که یک Merchant هم رو پل وایستاده (همونجایی که لیون از برج کنار پل به‌صورت رادیویی تقاضای کمک می‌کنه اما جواب نمی‌گیره) از در اتاق که وارد محوطه‌ی پل می‌شین، کمی با احتیاط برین جلو تا زیاد به چند کلاغی که بالای پل و روبروی شما نشستن نزدیک نشین، بعدش همه‌رو بکشین، یکی از کلاغ‌ها به شما شمش طلای 5000 امتیازی می‌ده.

7- در اپیزود قصر اتاقی هست که دو مجسمه به‌طور وارونه داخلش آویزونه. بار اول که داخل این اتاق می‌شید Ashley از شما جدا می‌شه و شما باید از زیرزمینی عبور کنید که داخلش اون موجودات اعصاب‌خوردکن هستند، بعد از طی این مسیر دوباره به همون اتاق دو مجسمه‌ی آویزون می‌رسین (البته از ورودی بالایی) و می‌بینین که چند Ganado مشغول عبادت هستند، سردسته‌ی اون‌ها یک قرمزپوشه که جلوی قربانی مشغول ذکر گفتنه. اگه به این‌ها کاری نداشته باشید بعد از چند لحظه از اتاق خارج می‌شن، باور کنید این Ganado ها یک گنج واقعی هستن، سعی کنید قبل از این‌که از اتاق خارج بشن اون‌ها رو بکشین. اگه اشتباه نکنم 30 هزار تا گیرتون میاد.کشتن همه‌ی این‌ها تو اون فرصت کم ساده نیست، اون‌ها اگه متوجه حضور شما هم بشن بازم سعی می‌کنن فرار کنن. بهترین راه فکر می‌کنم این باشه که اول از بالا و از تراس مقابل چلچراغ با یک نارنجک آبی اون‌ها رو متوقف کنید و فورا پشت سرش یک نارنجک دستی بندازین که همه به جز قرمزه می‌میرن. بعد سریعا از تراس کناری که یه نردبون داره پایین بپرین و قرمزه رو هم بکشین، اجازه ندین در بره، اگه نشد بزنین تو پاهاش تا بیفته. دری که اون‌ها ازش فرار می‌کنن بعد از چند لحظه بسته می‌شه اگه بسته شد دیگه کارتون راحته، می‌تونین راحت اونا رو بکشین. اگه اشتباه نکنم 9 تا یاقوت سرخ (Spinel) و یک جواهر نشان Insignia (از جنازه‌ی قرمزپوشه) می‌تونین بردارین که جمعا می‌شه سی‌هزارتا.

8- وقتی با لیون مشغول بازی هستین می‌تونین برای کشتن Ganadoها در قصر یا جزیره (در روستا انجام‌پذیر نیست) بدون مصرف تیر زیاد این کارو انجام بدین: وقتی که در حال راه رفتن هستن یا وایستادن یه تیر تو ساق پاشون بزنین (با این‌کار نمی‌افتن اما مثلا وقتی‌که دارن می‌دون اگه به پاشون تیر بزنین می‌افتن و کارتون خراب می‌شه) اون وقت برای چند لحظه روی زانوشون می‌شینن. تو این موقعیت بهشون نزدیک بشین. به جای Kick حرکت Suplex رو می‌نویسه. اگه در این موقع Accept رو بزنین لیون Ganadoها رو طوری مورد حمله قرار می‌ده که معمولا با همون یک ضربه می‌میرن. این حمله در حالت Professional که از نظر فشنگ در مضیقه هستین خیلی بدرد می‌خوره.

9- کسب Hit ratio صددرصد: راه اول: همه‌ی تیرهاتون رو بزنین به هدف (آسونه نه!!) راه دوم: به Infinite Launcher نیاز دارید به همراه یک اسلحه‌ی دیگه، مثلا Red9، (مهم نیست چی باشه). در هر Chapter با همون اسلحه‌ی معمولی یک تیر رو درست به یک هدف بزنید (اول Chapter این کار رو بکنید که خیالتون راحت باشه) بعد با Infinite Launcher بقیه رو بکشین، بازی شلیک‌های IRL رو جزو Hit ratio حساب نمی‌کنه و Hit ratio نهایی میشه 100%...

10- لیون احمق: وقتی برای اولین بار به کلیسا می‌رسین (جایی که اول بازی Ashley رو آزاد می‌کنین) جلوی کلیسا Check رو نزنین و به راهتون به سوی دریاچه ادامه بدین. بازی به این دلیل که شما باید به کلیسا می‌رفتین ولی نرفتین یه مکالمه بین لیون و هانیگان پخش می‌کنه که وقتی هانیگان از لیون می‌پرسه که "به کلیسا رسیدی یا نه؟" لیون مثل احمق‌ها صحبت می‌کنه و چرت و پرت می‌گه.

11- دشمن‌های بیشتر: مثل مورد قبلی وقتی برای اولین بار به کلیسا رسیدین، کسانی رو که داخل محوطه‌ی کلیسا هستن بکشین، بعد از داخل همون محوطه یک تیر به زنگ سبزرنگ کلیسا بزنین. چند گانادو این صدا رو می‌شنون و به سمت شما میان. (این کار رو تا سه بار می‌تونین انجام بدین)

12- جالب: وقتی Ashley بالا وایستاده و شما پایین هستین (که اگه بخواین Ashley رو پایین بیارین باید اون بپره و شما بگیرینش). به جای اینکه بگیرینش از همون پایین اسلحه رو به سمتش نشونه بگیرین (طوری این کار رو بکنین که Ashley کاملا تو تصویر باشه، ولی نزنینش) ببینین چه‌کار می‌کنه...

13- اسلحه‌ی Chicago typewriter به دو صورت در بازی وجود داره، یکیش معمولیه که در دست لیون هست البته با لباس عادی یا لباس ویژه‌ی شماره 1، اون یکی که یک‌مقدار با اسلحه‌ی معمولی فرق داره در دست ایدا هست و در دست لیون البته با لباس ویژه‌ی شماره 2. این اسلحه با این‌که فشنگ بی‌نهایت داره اما به شکل معمولیش در دست لیون Reload میشه، وقتی بازی لیون رو با لباس شماره 2 و نوع دوم این اسلحه انجام می‌دین سعی کنین که اون رو Reload کنین. لیون به‌جای Reload یک عکس‌العمل دیگه نشون می‌ده که ابتدا در سه Reload اول کلاهشو مرتب می‌کنه، و در Reload چهارم کلاهشو می‌اندازه هوا و این کارها رو در هر Reload تکرار می‌کنه.

14- قبل از این‌که ماهی یا هیولای بزرگ داخل دریاچه در روستا رو نابود کنین، روی اسکله‌ای که سوار قایق می‌شین کنار همون قایق وایستین و چند تیر به داخل آب شلیک کنین (بین 5 تا 20) بعد ببینین که نظر ماهیه در مورد این کار شما چیه؟

15- در اپیزود قصر درست قبل از این‌که اشلی رو از مخمصه‌ای که توش گرفتار شده نجاتش می‌دین،‌ اگه درجه‌ی سلامتی شما کم هست هیچ نیروبخشی رو مصرف نکنین، بعد از انجام دادن بازی توسط اشلی، وقتی اشلی دوباره پیش لیون برمی‌گرده، سلامتی لیون هر چقدر هم که کم بوده باشه، الان دیگه کامل شده.

16- در اون قسمت از اپیزود قصر که برای مدتی از قصر بیرون میاین و به معدنی زیر قصر می‌رین که دوباره با اهالی روستا برخورد می‌کنین، در انتهای همین مرحله جایی هست که سوار سه واگن متصل به هم در معدن می‌شین و جای نسبتا سختی هم هست، آخرش هم واگن‌ها می‌افتن و شما باید با فشردن کلیدهای زمانی عکس‌العمل از واگن‌ها بپرین بیرون. در اولین اتاقی که بعد از این قسمت بهش وارد می‌شین و قربانی موردنظر برای شیر رو از اون‌جا برمی‌دارین، بعد از گذشتن از در کمی برین به جلو و بعد 90 درجه به سمت چپ بچرخین و برین تا به دیوار برسین، همین قسمت رو کمی بگردین تا عبارت TAKE در صفحه ظاهر بشه، تمام پول‌هایی که وقتی شما در واگن‌ها بودین و با کشتن گانادوها (به‌جز مردان اره‌موتوری‌دار) اون‌ها رو به‌دست آوردین از این‌جا می‌تونین بردارین، اون‌قدر TAKE رو بزنین تا همه‌ی پول‌ها رو جمع کنین.

17- به این صورت می‌تونین از نبرد اول در قلعه با Jack Krauser اجتناب کنین که تیرهاتون حفظ بشه (مخصوصا در سناریوی Professional). بعد از دویدن به داخل اتاقک بالایی در انتهای قلعه، فورا جلوی در فلزی برین و قفل زمانی اون رو فعال کنین. بعد از این کار برین کنار نردبان وسط اتاق و فقط ازش بالا و پایین برین تا قفل در آزاد بشه، Krauser تو مدتی که شما مشغول بالا و پایین رفتن از نردبون هستین نمی‌تونه به شما آسیب برسونه، تو این مدت اگه کمی سریع باشین می‌تونین همه‌ی مهمات و داروهای این قسمت رو جمع کنین، چون به‌هیچ وجه نباید توی این اتاق برگردین، به این دلیل که زحمتی که کشیدین هیچ می‌شه، البته بعد از زدن Krauser در سومین جا می‌تونین به عقب برگردین. بعد از خارج شدن از در به باید به راهتون ادامه بدین تا از محلی که در حالت عادی Krauser برای دومین بار اون‌جا ظاهر می‌شه رد بشین، این‌طوری یه‌بار کمتر با Krauser رودررو می‌شین.

18- بعد از تخم‌مرغ‌ها ضعیف‌ترین اسلحه در بازی RESIDENT EVIL 4 چاقو هست، درست می‌گم؟ اما در مقابل Krauser همین چاقو درست مثل یک Magnum عمل می‌کنه، به‌طوری که زمانی‌که Krauser به صورت انسانی با شما درگیر می‌شه، فقط با یک یا دو ضربه‌ی چاقو به سرش فرار می‌کنه!!!! وقتی Krauser به‌صورت غیر انسانی هم در میاد چاقو در مقابلش همون قدرت رو داره، با یک ضربه‌ی چاقو به سر، Krauser روی زانوهاش می‌افته و شما فرصت وارد کردن ضربه‌ی بعدی رو به‌دست میارین. امتحان کنین، البته باید برای زدن Krauser با چاقو یه‌کم تمرین کنین. در کل اگه همه‌ی کلیدهای عکس‌العمل رو بزنین و بتونین از چاقو استفاده کنین، می‌تونین براحتی و بدون شلیک حتی یک تیر Krauser رو نابود کنید.

19- تابه‌حال به توضیحات اشیای قیمتی که در طول بازی به‌دست میارین دقت کردین؟ بعضی از این‌ها هم‌دیگه رو تکمیل می‌کنن و با قیمت خیلی بالاتری می‌تونن به فروش برسن.
19-1 -- Beerstein که در روستا بدست میاد و 3000 تا قیمت داره، اما با سه کریستال سبز و قرمز و زرد (هرکدوم 3000 تا) کامل می‌شه و به جای ارزش مجموع 12000 به قیمت 20000 به‌فروش می‌رسه. 8000 تا بیشتر.
19-2 -- Elegant mask که یکی در روستا و یکی در قصر بدست میاد و 3000 تا قیمت داره، با سه جواهر ارغوانی و قرمز و سبز (هرکدوم 3000 تا) کامل می‌شه و به جای ارزش مجموع 12000 به قیمت 20000 به‌فروش می‌رسه. 8000 تا بیشتر.
19-3 -- Butterfly lamp که دو تا در قصر به‌دست میارین و 4500 تا قیمت داره، ولی با جواهرهای چشم سبز (1000 تا)، چشم قرمز (1500 تا) و چشم آبی (3000 تا) کامل می‌شه و به جای ارزش مجموع 10000 به قیمت 32000 به‌فروش می‌رسه!!! 22000 تا بیشتر، فکر کن...
19-4 -- تاج یا Crown که در قصر وجود داره، 9000 تا قیمتشه، اما با Royal insignia به قیمت 13000 و Crown jewel به قیمت 11000 کامل می‌شه و به جای ارزش مجموع 33000 به قیمت 48000 به‌فروش می‌رسه. 15000 تا بیشتر.
19-5 -- Golden lynx که در جزیره پیداش می‌کنین، 15000 تا قیمت داره، با سه جواهر Red stone of faith، Green stone of judgment و Blue stone of treason هرکدوم به ارزش 3500 تا تکمیل می‌شه و به جای ارزش مجموع 25500 به قیمت 35000 به‌فروش می‌رسه. 9500 تا بیشتر.
یعنی می‌تونین در یک دور بازی با فروش اشیای قیمتی 92500 تا بیشتر کاسب شین (تو Professional آدم لنگ 2000 تا می‌مونه)!!!

20- وقتی برای اولین بار، بازی رو تموم می‌کنین، صفحه‌ی منوی بازی تغییر شکل می‌ده. تو این صفحه با فشردن دکمه‌های چپ و راست (اونایی که در محیط بازی زاویه‌ی دوربین رو عوض می‌کنن) می‌تونین جهت حرکت این صفحه رو تغییر بدین.

21- توی یکی از فروم‌های خارجی مطلب جالبی رو در مورد RE4 خوندم. این‌که در قبرستان دهکده (روستا) حروف یونانی بکار رفته به‌ترتیب عبارتند از : خی - آلفا - پی - خی - اومیکرون و مو. با توجه به این‌که در زبان انگلیسی، خی رو chi می‌نویسند، اگر ابتدای اسامی این حروف رو به هم وصل کنید، به‌دست میارید CAPCOM! من خودم هرچی دنبال این حروف گشتم (با اون شکل حروفی که می‌شناختم) چیزی پیدا نکردم. ببینید شما می‌تونید این حروف رو پیدا کنید؟

Alisma
16-10-2007, 06:50
رزيدنت جان اون كركي كه تو امضاتون هست برايه هنگ نكردن بازي هست؟ طرز كارش رو ميگي؟ مال نسخه بيوهازارده؟ آخه اين بازي رو سيستم من تازگي ها هنگ ميكنه وسطش و اعصاب خرد كن شده.
متشكر

Maggy_P
16-10-2007, 13:19
رزيدنت جان اون كركي كه تو امضاتون هست برايه هنگ نكردن بازي هست؟ طرز كارش رو ميگي؟ مال نسخه بيوهازارده؟ آخه اين بازي رو سيستم من تازگي ها هنگ ميكنه وسطش و اعصاب خرد كن شده.
متشكر
سلام آليسما جان يه چند وقتيه نبودي چه عجب!!!
نيستي توي ترجمه ها كمك كني!!:19:

در مورد اون مطالبي هم كه Maxeemo جان نوشتن من بيشتريها رو ميدونستم اما جالب بودن:10:

Ali Pacino
16-10-2007, 14:01
بر و بکس اویل باز کسی اون اسلحه رو که وقتی حالت مزدوران رو کامل تموم می کنید گرفته؟
شکلش شبیه مگنوم اویل 3 هست فقط لولش درازتر هستش قدرتشم 99 هست

S A M
16-10-2007, 14:56
ميگم اگه ميشه دوستان به اين سوالم پاسخ بدن
ميگم توي اويل چي غول هايي با ار پي جي و چه غول هاي بدون ار پي جي و چه غول هاي رو ميشه از دستشون فرار كرد؟
مرسي

Maggy_P
16-10-2007, 18:53
ميگم توي اويل چي غول هايي با ار پي جي و چه غول هاي بدون ار پي جي و چه غول هاي رو ميشه از دستشون فرار كرد؟
مرسي
تا اونجايي كه من ميدونم هيچ غولي رو نميشه از دستش فرار كرد

بر و بکس اویل باز کسی اون اسلحه رو که وقتی حالت مزدوران رو کامل تموم می کنید گرفته؟
من كه تا حالا نگرفتمش

redblood
16-10-2007, 19:41
مرسي

تنها غولی که میشه و چاره ای جز فرار نداری،اونه که تو فاضلاب هست و باید سوار آسانسور شی تا از دستش در بری.چون باقی غولها را باید بکشی که ادامه راحت باز شه.
در مورد راکت هم رو همه اثر میکنه به جز همین غوله که بالا بهت گفتم.در ضمن یه غول تو کابین هست که باید از دستش در بری و بعد اونور باهاش مبازره کنی.در طول مدتی که تو کابین هستی به هیچ وجه نمیمیره.
باقی غول ها رو با راکت میتونی بکشی.

Ali Pacino
16-10-2007, 19:43
حالا منم یه چیز جالبی کشف کردم البته جهت ساده شدن کاره
جایی که یه لیدر قرمز رنگ که کلید تو گردنش هست شما می تونید قبل از اینه بره پشته رگبار بزنیدش تا به دردسر نیفتین
فقط باید به سرعت دنبالش برین و با زامبی هایی که سر راهتونه کاری نداشته باشین و هنگامی که نزدیکش شدین بکشینش اگه اون تامسونه دستتون باشه خیلی ساده هست
البته این کار کلا سخته چون بعد اینکه از یک در وارد می شین یه زامبی که گارد داره خیلی سریع به شما حمله می کنه
البته اگه تمرکز و دقتتون زیاد باشه حله زیاد به مشکل بر نمی خورین

Ali Pacino
16-10-2007, 19:48
تنها غولی که میشه و چاره ای جز فرار نداری،اونه که تو فاضلاب هست و باید سوار آسانسور شی تا از دستش در بری.چون باقی غولها را باید بکشی که ادامه راحت باز شه.
در مورد راکت هم رو همه اثر میکنه به جز همین غوله که بالا بهت گفتم.در ضمن یه غول تو کابین هست که باید از دستش در بری و بعد اونور باهاش مبازره کنی.در طول مدتی که تو کابین هستی به هیچ وجه نمیمیره.
باقی غول ها رو با راکت میتونی بکشی.
من این غولی که شما گفتین رو خیلی کشتم راهش اینه که به او کپسولای اکسیزن شلیک کنی تا یخ بزنه بعد ترتیبش رو بدی
با راکتم زدمش باید خوب نشونه بگیری وصاف بزنی تو کلش
با تامسونه هم اینکار رو کردم ولی هیچی اون اسلحه ای که بالا گفتم نمیشه فکر کن! قدرتش 99 هست فقط بدیش اینه که سرعت Reload ش پاینه پول خوبی هم بهت می ده اگه بکشیش

Maggy_P
16-10-2007, 19:49
جایی که یه لیدر قرمز رنگ که کلید تو گردنش هست شما می تونید قبل از اینه بره پشته رگبار بزنیدش تا به دردسر نیفتین
فقط باید به سرعت دنبالش برین و با زامبی هایی که سر راهتونه کاری نداشته باشین و هنگامی که نزدیکش شدین بکشینش اگه اون تامسونه دستتون باشه خیلی ساده هست
البته این کار کلا سخته چون بعد اینکه از یک در وارد می شین یه زامبی که گارد داره خیلی سریع به شما حمله می کنه
من هيچ وقت از اون راه نميرم از راه سمت چپ ميرم اون راهه راحت تره البته بايد به جاش با يه غول بي شاخ و دم بجنگي :27:

redblood
16-10-2007, 19:53
من هيچ وقت از اون راه نميرم از راه سمت چپ ميرم اون راهه راحت تره البته بايد به جاش با يه غول بي شاخ و دم بجنگي :27:

اینجا که میگی کجاس!!!:18:
من تاحالا همچین جایی رو ندیدم.
راهنمایی کن.

Ali Pacino
16-10-2007, 20:50
فکر کنم شما اشتباه می کنید منظور شما اون 2 راهی هست که 2 تا اره برقی ها می افتن تو جونت و اون یکی همون راهه هست که غوله هست
این جایی که من گفتم تنها راه موجوده که باید کلید رو از گانادو قرمزه بگیری مگه اینکه شما یه راه مخفی پیدا کرده باشی:46:

Maggy_P
16-10-2007, 21:37
فکر کنم شما اشتباه می کنید منظور شما اون 2 راهی هست که 2 تا اره برقی ها می افتن تو جونت و اون یکی همون راهه هست که غوله هست
این جایی که من گفتم تنها راه موجوده که باید کلید رو از گانادو قرمزه بگیری مگه اینکه شما یه راه مخفی پیدا کرده باشی:46:
كليد بگيري؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---- رو ميگيد ديگه؟ ........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها يادم اومد من فكر كردم منظورتون اون اره برقياس!!!!!!!!:31:
آره منم هميشه اون طوري ميكشمش هيچ وقت نميره پشت اون اسلحه يغره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتي داره در ميره با تير ميزنمش :27:

arnold_ab
17-10-2007, 10:04
با سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاخره راهنمای فارسی و کامل این بازی زیبای کامپیوتری را نوشتم :

اول توضیحاتی در مورد شخصیت های بازی می دم:

Leon Scott Kennedy

لیون رو که خوب می شناسید:
شخصیت اول بازی که در شماره دوم بعنوان یه پلیس وارد شهر Raccoon City می شه و از همونجا درگیر جریانات umberella می شه. حالا 6 سال از اون جریانات گذشته و لیون تبدیل به یه مامور کارکشته شده که با دزدیده شدن دختر رییس جمهور مامور پیدا کردن اون می شه

Ashley Graham

دختر رییس جمهور که توسط یه گروه ناشناس در راه خونه به کالج در ماساچوست دزدیده می شه و وظیفه لیون نجات دادن اونه

Ada Wong

همون ایدای شماره دوم که جان خودش رو فدا کرد تا لیون رو نجات بده و از همون موقع هم پرت کردن آر پی جی برای کمک به لیون رو شروع کرد! ایدا در شماره دوم هم جاسوس بود اما عاشق لیون شد و نتونست ماموریتش رو تموم کنه و لیون درحالی شهر رو ترک کرد که فکر می کرد ایدا مرده
این زن جوان آسیایی چشم بادومی انگار واقعا هم مرده بوده یا داشته می مرده که آلبرت وسکر نجاتش می ده و برای همین اون حالا جاسوس وسکره اما هنوز هم عاشق لیونه و با وجود دستور وسکر برای از میان برداشتن لیون این کارو نمی کنه و حتی چندبار نجاتش هم می ده

Jack Krauser

این شخصیت خوب که به بد تبدیل شد باید در تصادف هلکوپتر در شماره اول می مرد اما نمرد و من که نفهمیدم چطوری. به نظر می رسه یه جور جاسوسی دو جانبه داره چون برای جلب نظر سدلر حاضر شد اشلی رو بدزده و هم داره به ایدا کمک می کنه که سمپلر رو بدست بیاره اما اصلا به وسکر اعتماد نداره و با لیون هم حسابی مشکل داره ( فکر کنم به تیپش حسودی می کنه!!!!!) و تازه یه قدرت خارق العاده هم داره و بنا بر ظواهر ماجرا به دست لیون کشته می شه اما دروغه چون در زیربازی با ایدا اونو می بینیم که بعد از مبارزه با لیون حالا سراغ ایدا می یاد و ایدا هم شکستش می ده . خب اینکه دوبار شکست خورد مثلا مرد چرا بار سوم بلند نشه؟

Luis Sera

یه محقق که از طرف سدلر استخدام می شه و وقتی می فهمه اهداف سدلر چیه سعی می کنه سمپل رو پس بگیره و به لیون و اشلی کمک کنه اما توسط سدلر کشته می شه

Bitorez Mendez

همون big cheez که کلی برای خودش هیکله و چشماش هم هر کدوم یه رنگن و رییس دهکده است و چند بار با لیون در گیر می شه

Ramon Salazar

یه کوتوله زشت که به قول خودش 20 سالشه ( نمی دونم شاید تاپیک سنی ترفندستان رو دیده !!) همه اش خوشش می یاد به پر و پای لیون بپیچه و Las Plagas رو وارد بدن یه عده موجود کرده که بهشون می گه Los Illuminados و همه جا دنبال خودش چند نفر شون هستن که کمکش می کنن معلوم نیست ملخ غول پیکرن یا سوسکن چی ان!

Ganados

همون مردم بدبخت دهکده که داشتن زندگیشون رو می کردن که یه نفر از طرف سدلر اومد به اسم واکسیناسیون به همشون یه چیزی تزریق کرد که بعد از چند روز کاملا تحت فرمان سدلر در اومدن و اصلا شبیه خون آشام های شماره های قبل نیستن که مثل آدم های خواب نما راه برن و کلی هم مهمات برای کشتن لیون دارن و از همه جالبترشون زن و مرد اره بدست هستن که تا نزدیک آدم می شن سکته رو می زنی

Lord Saddler

آخرین و مهمترین دشمن لیون که قدرت فوق العاده ای داره ولی بالاخره کلکش کنده می شه و فکر نمی کنم دیگه برگرده چون به هر حال با اون طرز مخصوص رزیدنت اویلی کشته شد که می شه مطمئن بود در تمام کردن کار ردخور نداره : با پرت کردن آر پی جی مخصوص توسط ایدا و شلیک نهایی توسط لیون!

Albert Wesker

گفتم سدلر مهمترین دشمن لیونه؟ اشتباه کردم! مهمترین شخصیت بد ماجرا که از شماره اول تا حالا بوده و با تمام شخصیت های اصلی رزیدنت اویل به نحوی برخوردی داشته و خش هم برنداشته نامرد وسکره!همه چیز رو همین وسکر شروع کرد. اون بود که تایرنت رو بوجود آورد و اگرچه فکر کردیم در پایان شماره 1 بدست همین موجودی که خودش ساخته بوده کشته شده اما اشتباه کردیم! اون نمرد بلکه یه قدرت ویژه هم پیدا کرد و در شماره 3.5 یا همون Code Veronica نشون داد پیش زمینه تبدیل شدن به یه دشمن سرسخت رو داره و حالا در شماره 4 حضور پررنگی نداره اما می دونم آخرش برمی گرده و بیچاره مون می کنه!

این هم راهنمای فارسی و کامل بازی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Chapter 1 - 1

برید به سمت جلو و بعد بپیچید به طرف چپ و وارد کلبه که درش بازه بشید تا دمو شروع بشه و بعد زامبی یا همون گانادو رو بکشید تا دموی بعدی شروع بشه . ولی اول بگم که شما لازم نیست حتما تیربارونش کنید ! این بازی صحنه های جالبتری رو براتون ایجاد می کنه اگه سعی کنید با چاقو یا یه تک تیر حساب دشمن رو برسید. مثلا اگه با چاقو صورت دشمن رو هدف بگیرید یا یه تک تیر به صورتش بزنید اون خم می شه و یه فرصت آزاد نصیب شما می شه که جلو برید و با یه حرکت پای عالی پرتش کنید زمین و حسابش رو برسید! اصلا این بازی رو با دور سخت یا حرفه ای و با حداقل امکانات بازی کنید تا مزه واقعیش رو حس کنید که اصلا قابل مقایسه با بازی با اسلحه های بی نهایت نیست. ریزه کاری های رزیدنت اویل 4 برای پیش بردن بازی براحتی حتی در دور حرفه ای واقعا جای آفرین گفتن دارن و همینطور لذت بردن!
حالا بر می گردیم به بازی !
خب حالا از پله ها برید بالا و از پنجره بپرید بیرون اگرم نخواستید از پنجره هم کف بپرید بیرون!!! و بعد از کشتن بقیه برگردید به سمت ماشین تا ببینید چه بلایی سر همکاراتون اومده. خب حالا دوباره برگردید و از کلبه چوبی هم بگذرید و مستقیم برید تا به یه سگ حیوونی برسید که توی تله گیر کرده حالا نجاتش بدید تا بعدا بهتون کمک کنه. من یه بار عمدی نجاتش ندادم سزای نامردیم رو بعدا دیدم!!!!
حالا کمی جلوتر یه تابلو می بینید شبیه همونی که نزدیک محل سگه بود که این یعنی در این نزدیکی ها یه تله هست! ( دقت می کنیم!!!!!!) بله جلوتر دو تا سیم انفجاری به درخت ها وصل شدن و وسطشون هم یه تله است که کیفش به همینه! یکی اصلا سیم ها رو نمی بینه شیرجه می زنه وسط بعدش پرت می شه یه گوشه!!! یکی هم زرنگی می کنه سیم ها رو می بینه می گه از وسطشون یواش می رم بعد گیر می کنه تو تله هه!!!! یکی هم دو تا فشنگ خالی می کنه از شر همه شون خلاص می شه!!! یه بیکاری مثل من هم می یاد همه شو می نویسه!!!!
شما با چاقو هم می تونید تله های روی زمین رو ببندید بدون اینکه تیرتون رو هدر بدید ( اگه بدون رمز بازی می کنید مواظب تیرها باشید، شدید اهمیت حیاتی دارن دونه به دونه اشون!) حالا کمی جلوتر دشمن ها رو بکشید و از پل رد بشید و از در بگذرید

کمی جلوتر با دوربین به داخل دهکده نگاه کنید و ببینید که یکی از همکارانتون رو کشتن و آویزون کردن . حالا شما باید مستقیم برید جلو و اصلا قایم نشید! در سمت چپتون یه خونه است که درش بازه . بپرید داخلش تا دمو شروع بشه. بعد از تموم شدن دمو باید یه گله دشمن بکشید. این مرحله یه ذره سخته برای کسی که دفعه اولش باشه بازی می کنه پس من دو تا راه حل بهتون می گم. یکی اینکه برید طبقه بالا و بعد از برداشتن مهمات از پنجره دست راستتون که به پشت بام باز می شه بپرید بیرون و بعد بپیچید دست راست و باز هم بپیچید تا برسید به لبه شیروانی بام که اینجا حداقل خیالتون از بابت پشت سرتون راحته و همه فقط یه مسیر دارن که بهتون حمله کنن و کاملا بهش مسلط می شید.
راه دیگه هم اینه که بعد از دیدن دمو از کلبه خارج بشید ( مجبورید از طبقه دوم خارج بشید) و برید به کلبه مقابلتون که یه اتاق داره که درش قفله و با شلیک یه گلوله در رو سوراخ کنید و با چاقو منتظر بشید. هرکدومشون جلو اومدن بزنید به صورتشون و بعد با یه حرکت پرتشون کنید عقب. این برای کسایی بود که شدیدا از کمبود فشنگ رنج می برن!!!!
بعد از اینکه یه تعداد خاصی رو کشتید یه دمو می یاد و بعد شما می تونید برید تمام دهکده رو بگردید هرچی مهمات خواستید بردارید و بعدش هم از راه سمت چپ کلیسا برید و از در رد بشید. اینجا به اولین مدال آبی بر می خورید. اگه در هر مرحله 10 یا تعداد بیشتری مدال آبی رو بزنید یه اسلحه مجانی نصیبتون می شه که باید از فروشنده بگیرید و قیمتش صفر نوشته شده. خب حالا برید جلو و از روی نرده بپرید و وارد ساختمان بشید. از نردبان بالا برید و از پنجره سمت چپ بپرید اونور. حالا اگه از همونجا بپرید پایین وارد یه قسمت مخفی شدید . با شکستن جعبه جنس عتیقه رو بردارید و بعد با هل دادن کمد از اونجا خارج بشید. حالا بپرید طرف دیگه نرده و از دری که جلوتونه خارج بشید.

اینجا یه سنگ گنده پرتاب می شه روی سرتون که باید دکمه مورد نظر رو پشت سرهم فشار بدید تا لیون تندتر بدوه و بعدش در زمان نشان دادن دکمه های بعدی به موقع فشارشون بدید تا نجات پیدا کنید. حالا برید جلو و با شلیک کردن به الماس های روی سقف تونل اونا رو جمع کنید . کمی جلوتر یه نفر با یه دینامیت به دستش منتظر شما ایستاده. اگه دقت کنید یه نصف کله هم از پشت پنجره دیده می شه! شما می تونید سریع از این قسمت رد بشید چون از دو طرف براتون دینامیت پرت می کنن! اون کسی که ایستاده با دیدن شما به سمت راست کلبه می ره. شما می تونید دنبالش کنید و وقتی داره از پنجره وارد می شه کلکش رو بکنید. بهترین راه حل برای دینامیت به دست ها اینه که دینامیت رو هدف بگیرید تا با هم منفجر بشن و احتمالا چند نفر دیگه رو هم با خودشون به درک ببرن! مواظب باشید چون در اتاق بغلی هم یه نفر دیگه هست. بعد از ناکار کردنشون برید به اتاق بغلی و می بینید که درش یه سوراخ داره و یه نفر بیرون دیده می شه. خب حالا می تونید حساب اون رو هم برسید. حالا برگردید از پنجره خارج بشید و برید به سمت کلبه ای که پایین تر هستش. قفل رو بشکنید و داخل بشید. در راهروی بعدی مواظب سیم انفجاری باشید. حالا در اتاق بعدی کمد رو کنار بزنید و داخل بشید. برید به سمت کمد در آخر اتاق و بازش کنید تا دمو رو ببینید.

Chapter 1 - 2

حالا بعد از دیدن دمو لوییس فرار کرده و شما هم باید فرار کنید! برید به سمت راهرو و در اینجا برای اولین بار فروشنده رو می بینید که بهتون اشاره می کنه دنبالش برید. شما هم از ساختمان خارج شده بپیچید سمت چپ و برید دنبالش. حالا می تونید ازش یه چیزهایی مثل اسلحه و دارو بخرید و یا اسلحه هاتون رو قوی تر کنید ( در قسمت tune up) و توجه داشته باشید اگه پول تمام قسمت ها رو بدید یه گزینه در پایین اضافه می شه که با دادن پول اون اسلحه تون بی نهایت می شه. پس حواستون جمع باشه پول ها رو الکی خرج نکنید!

حالا برگردید و برید نزدیک دیوار که یه شکاف داره. یه صحنه از پشت دیوار بهتون نشون می ده. حالا باید با اینا چیکار کنید؟ تقریبا تعدادشون زیاده. حالا می گم! درو باز کنید و برید جلو. می بینید که راه یه سراشیبی کوچیک می شه می ره پایین. حالا دقت کنید کجا می ایستید! شما باید کمی عقب تر از سراشیبی بایستید بطوریکه وقتی اون دینامیت بدستها می یان طرفتون پایین سراشیبی قرار بگیرن. حالا بدون حروم کردن تیرهاتون بایستید و تماشا کنید که چطوری همه شون با هم می یان و دینامیت به دستها دینامیت رو پرت می کنن اما از سراشیبی برمی گرده طرف خودشون همه شون با هم می رن هوا!!! ( باز هم کیف می کنیم!!!!) تقریبا با این روش یه قسمت مهمشون منهدم می شن! حالا شما باید دو تکه لوح رو پیدا کنید که یکی در راه سمت راستی که می ره بالا نزدیک سنگرها است و دیگری در راه سمت چپی در کلبه دوم بالای سقف هستش.
خب دو تا تکه رو یکی کنید و بذارید روی دروازه و از در رد بشید.

وارد ساختمان بشید و بعد از گذشتن از اولین در دو سه نفر بیشتر نیستن. اونا رو بکشید و از راهرو بگذرید و از پنجره رد بشید و پشت واگن مخفی بشید. اینجا هم کار خاصی نباید بکنید جز اینکه چند بار خودتون رو نشون بدید تا اونا بیان طرفتون و با دینامیت های خودشون نفله بشن. حالا می تونید بیاید بیرون و بعد از زدن تله ها از در رد بشید. در اتاق بعدی سمت چپتون یه پنجره هست که با الوار بسته شده. چوب ها رو بشکنید و از پنجره رد بشید و جنس عتیقه رو بردارید. اگه دقت کنید سه تا جای خالی نگین روش هست که اگه نگین ها رو پیدا کنید و روش بذارید قیمتش بیشتر می شه و پول بیشتری گیرتون می یاد. حالا برگردید وراهتون رو ادامه بدید و از در بعدی هم بگذرید و دشمنا رو بکشید . حالا رسیدید به دو تا نردبان که یکی می ره پایین و یکی می ره بالا. اول برید پایین . اینجا شما می تونید ماهی ها رو شکار کنید تا اگه کمبود گیاه دارید بجاش از ماهی استفاده کنید. خب برگردید بالا و از نردبان دومی برید بالا. حالا شما از دهانه چاه خارج شدید. مواظب باشید چون جلوتون تله و یه سیم انفجاری هست. وارد ساختمان بشید و با حرکت دادن نشانه یکبار به چپ و یکبار به بالا در رو باز کنید. کلید رو از کشوی میز بردارید و در رو باز کنید تا دمو رو ببینید.

Chapter 1 - 3

برگردید به اتاق قبلی تا دموی دیگه ای ببینید. حالا باز برید به اتاق بعدی! و از پله ها پایین برید و بعد از چک کردن همه جا برای مهمات یا پول یا گیاه یا هرچی! در رو باز کنید. چی می بینید؟ من یه مرد اره بدست لعنتی می بینم که کمین کرده نامرد! بهترین راه کشتن راه بدست ها اینه که با Rilf بزنیدشون البته Shotgun هم خوبه اما سعی کنید سرش رو هدف بگیرید که زودتر از شرش خلاص بشید. من از اره بدست ها بیشتر از غول ها می ترسم!!!! بخصوص اون گنده هه که توی زیر بازی می یاد تازه اون مثل وحشی ها می خنده آدم یادش می ره چطوری باید نشونه بگیره اصلا!!!!

کمی جلوتر یه عالمه منتظر ورود شما هستن. وقتی دسته جمعی یه جا جمع می شن بهترین زمان استفاده از نارنجکه. بعد از کشتنشون از در رد بشید و حالا دوباره در روستا هستید. برید به سمت در کلیسا و با کلیدی که دارید بازش کنید. در اتاق بعدی دریچه کف اتاق رو باز کنید و برید پایین. بعد از راهرو یه چراغ روی سقف می بینید که با زدنش الماس های روی سقف شروع می کنن به درخشیدن. کمی جلوتر دوباره فروشنده رو می بینید. بعد از خرید وفروش های لازم ار در بگذرید و از نردبان برید بالا. حالا شما نزدیک کلیسا هستید یعنی محلی که اشلی اونجا زندانی شده. برید به سمت چپ و یه نفر رو که داخل کلبه هست بکشید. حالا برید به سمت قبرستان و قبرها رو یکی یکی چک کنید تا سه تا از علامت ها رو که مشخص هستن پیدا کنید. اینا یادتون باشه بعدا باهاشون کار داریم. حالا برید جلوتر و دینامیت رو نشونه بگیرید تا همه شون با هم از بین برن. بعد برید به سمت در کلیسا و بعد از صحبت با هانیگان برگردید و برید به پشت کلیسا و با روشن کردن اون سه علامت سنگ وسطش و بردارید. حالا برگردید و از راه کنار کلیسا برید و سه نفری رو که منتظر شما هستن بزنید و پرت کنین پایین بهتره چون تیر کمتری هدر می ره! و بعد برید بالاتر و از در بگذرید.

کمی جلوتر یه عالمه کلاغ نشستن که می تونید با Shotgun یه تیر بزنید تا یه عالمه Item نصیبتون بشه. البته من خودم با کلاغ جماعت کاری ندارم چون اینا در شماره های قبلی رزیدنت جزو موجودات دردسرساز برام بودن اما مثل اینکه در شماره 4 تصمیم گرفتن عاقلانه رفتار کنن منم تصمیم گرفتم کم نیارم!!!!!
خب کمی جلوتر دو تا در هست که سمت راستی می ره بطرف فروشنده که بعد از اون برید به در روبرویی و همینطور مستقیم برید جلو و جلو و جلو تا یه دمو ببینید. حالا برگردید عقب و بپیچید سمت چپ و برید به سمت کلبه که کنارش یه اسکله است و سوار قایق بشید و برید وسط دریاچه تا دمو رو ببینید. کشتن هیولای دریایی کار راحتیه فقط مواظب باشید وقتی زیر آب می ره قایق رو به چپ و راست حرکت بدید تا شما رو چپه نکنه. موقعی هم که روی آب هست مواظب باشید به تنه درخت ها برخورد نکنید. خب بعد از دیدن دمو این مرحله هم تموم می شه و می تونید سیو کنید.
Chapter 2 - 1

حالا شما داخل کلبه هستید. بیایید بیرون و به اونطرف دریاچه به دو نور آبی نگاه کنید. اونجا محل فروشنده است می تونید سوار قایق بشید برید ازش خرید کنید! در ضمن ماهی های دریاچه رو هم می تونید شکار کنید . حالا می ریم به سمت دری که نزدیک کلبه است و ازش رد می شیم و با یه دشمن جدید روبرو می شیم که حالم ازش به هم می خوره چون خیلی راحت حال آدم رو می گیره: بازوش رو دراز می کنه می زنه کله رو قطع می کنه درجا بمیری!!! اینا رو باید از فاصله دور بزنید چون نزدیک شدن بهشون دردسره. با Rilf هم زودتر می میرن. حالا مستقیم برید و از پل رد بشید و برید سمت چپ و باز از پل رد بشید و بعد بیاید پایین. حالا اول حساب اون دیوونه ای که از بالا بهتون تبر پرت می کنه برسید بعد از نردبان برید بالا و اون سه تا جعبه بزرگ رو با تیر بزنید تا بیفتن توی آب و یه راه برای رد شدنتون درست کنن. حالا بیاید پایین و برید به سمت پلی که درست کردید و تا تهش برید و اونطرف بپیچید سمت راست و از نردبان بالا برید و اهرم رو حرکت بدید تا جهت ریزش آب تغییر کنه و تونل زیر آبشار نمایان بشه.حالا راه رو برگردید اما یه عده از دو طرف می یان به پیشوازتون.بهترین چیزی که می تونید ازش استفاده کنید چند تا نارنجکه و چند تا تیر Shotgun که چون همه شون کنار همن سریع تر می میرن. حالا برید به سمت تونل و بعد از برداشتن لوح در باز می شه و شما ازش رد می شید.
حالا شما از قایق پیاده شدید و پیش فروشنده هستید. هرچی می خواید بخرید که می خوایم یه غول بکشیم! حالا از نردبان برید بالا و از در خارج بشید و برید سمت چپ تا دمو ببینید و الان عوله جلوی شماست! اگه یه کم دست به سرش کنید یه سگ سر و کله اش پیدا می شه که همونیه که شما از تله آزادش کردید و حواس غوله رو پرت می کنه. شما هم از موقعیت استفاده کنید بهش شلیک کنید تا غوله خم بشه و موجود روی پشتش ظاهر بشه. حالا سریع برید طرفش تا لیون بپره پشت غوله و با حرکت چاقو به غول حمله کنه. بعد از حداکثر 4 بار غوله می میره . یه پول قلمبه دستتون می یاد!
حالا راه رو به طرف کلیسا برمی گردیم و با لوحی که داریم در رو باز می کنیم. سمت چپ داخل کلیسا پشت دیوار یه نردبان هست ازش برید بالا. سمت چپتون یه در هست که دو طرفش نرده داره که اشلی پشت این دره حالا از روی لوستر بپرید به طرف دیگه و برید به سمت سکویی که سمت راستتونه و سعی کنید سه رنگ قرمز و آبی و سبز رو مثل شکل اصلی بچینید و ترکیب کنید. حالا نرده های دو طرف در بالا می رن . برید به سمت در و بازش کنید و دمو رو ببینید و بعد همراه اشلی راه رو برگردید و از نردبان بیایید پایین و اشلی رو هم بگیرید. در ایجا دموی دیگه ای می بینید و این مرحله هم تموم می شه.

Chapter 2 - 2

حالا شما پشت همون دری هستید که قبلا باز نمی شد. بازش کنید و کمی جلوتر بایستید. همیشه سعی کنید اشلی رو در یه محل امن قرار بدید تا مایه دردسرتون نشه. برید جلوتر تا اونا به سمتتون حرکت کنن بعد به گاری پر از مواد منفجره شلیک کنید که باعث می شه یه عده زیادی با هم کشته بشن. بعد همراه اشلی از کنار گورستان رد بشید و مستقیم برید تا از در بگذرید.حالا دوباره به فروشنده برخورد می کنید و بعد از بالا رفتن از نردبان و گذشتن از اتاق از در خارج بشید. اون راهه که سمت راستتونه هدف ماست اما فعلا باید اشلی رو یه جا مخفی کنید. برید به طرف برجی که سمت راسته و از نردبان برید بالا و به اشلی بگید همونجا بایسته و خودتون برگردید پایین و برید به سمت راهه و دشمنا رو بکشید و مواظب پشت سرتون هم باشید. همینطور مواظب تله ها. خب حالا می تونید برگردید و اشلی رو بگیرید و با هم از همون راه برید و از در خارج بشید.

اینجا یه محفظه هست که می تونید به اشلی بگید بره داخلش قایم بشه تا شما برید با خیال راحت پاکسازی محیط رو انجام بدید!
برید داخل ساختمان مقابل و تله های روی زمین رو از کار بندازید و بعد از نردبان بالا برید و دشمنان رو بکشید و بعد اشلی رو صدا کنید تا به شما بپیونده و از پنجره برید روی بام و در آخر راه بپرید پایین و اشلی رو هم بگیرید. اینجا باید اشلی رو بفرستید طرف دیگه تا در رو باز کنه و بعد از در خارج بشید.

کمی جلوتر دوباره به فروشنده بر می خورید که بهتره از این موقعیت خوب استفاده کنید! حالا از پل رد بشید و دمو رو ببینید. الان شما با کمک لوییس باید یه عده دشمن رو بکشید. بهتره برید به گوشه نزدیک پله ها و اونجا کمین کنید و سعی کنید لوییس رو هدف نگیرید وگرنه عصبانی می شه! و وقتی هم که به لوییس حمله می کنن شما بهش کمک کنید بهتون مهمات جایزه می ده. بعد از کشتن یه تعداد لوییس می ره طبقه بالا شما هم همراهش برید و سعی کنید یه گوشه باشید تا تسلط داشته باشید. بعد از کشتن شون یه دمو می بینید و این مرحله هم تموم می شه.

Chapter 2 - 3

آیتم هایی که در اطراف مونده جمع کنید و با اشلی از ساختمان خارج بشید.فروشنده هم اینجاست. حالا دو دروازه هستش که شما می تونید یکیشو انتخاب کنید . سمت چپیه یه کمپه پر از یه گروه از آدم های دیوانه و دو زن اره بدست و پشت دروازه راستیه یه غول گنده منتظر شماست. پیشنهاد می کنم هر دو راه رو امتحان کنید که جالبن! خب اول را سمت چپ رو توضیح می دم. همون اول که وارد شدید اشلی رو داخل صندوق پنهان کنید و بعد از کشتن چند نفر مستقیم برید و بعد از نردبان برید بالا و برید جلو تا برسید به یه محیط دایره ای شکل که چند تا نردبان برای پایین رفتن داره. خب همین که بپرید پایین دو تا زن اره بدست می یان طرفتون پس حواستون جمع باشه. بهترین راه اینه که به محض اینکه بهتون نزدیک شدن از نردبان برید بالا و راه رو برگریدید و نزدیک همون نردبانی که ازش اومدید بالا بایستید چون دیگه از پشت خطری تهدید تون نمی کنه و بعد یکی یکی ناکارشون کنید.حالاکلیذ روبردارید وبرگردید به همون محل دایره ای شکل و در رو باز کنید. کمی جلوتر اینجا یه در هست . برید داخلش. در سمت چپتون یه پنجره هست که با چوب بسته شده. چوبها رو بشکنید و برید طرف دیگه و با شکستن بشکه ها عتیقه رو بردارید. حالا برگردید به اتاق اولی و از دریچه برید پایین و مهمات رو بردارید و برگردید بالا و اشلی رو صدا بزنید و توی یکی از صندوق ها مخفی کنید که به شما نزدیک تره. کمی جلوتر و در ادامه راه نزدیک در اصلی باز یه عده می یان طرفتون. اونا رو هم نابود کنید و بعد همراه اشلی از دروازه رد بشید.

راه سمت راست:
همراه اشلی جلو برید تا یه دمو ببینید. دقت کنید اشلی به بالا به یه سنگ اشاره می کنه. مواظب باشید وقتی به چوبهای زیر سنگه شلیک می کنید خودتون زیرش نباشید! حالا بعد از شلیک دیگه صبر نکنید! برید طرف در و با شلیک گلوله زنجیرها رو پاره کنید و از در رد بشید و با رسیدن به سنگ بعدی همین عمل رو تکرار کنید و در بعدی رو هم باز کنید و غوله هم همینطور پشت سرتون داره می یاد! شما نباید معطل هیچی بشید چون سرعت عمل اینجا مهمه! حالا نزدیک دروازه رسیدید. به اشلی بگید همینجا بایسته و خودتون برگردید طرف غوله و اون دنبال خودتون عقب بکشید. سر راهتون کلی آیتم می بینید که روی زمین پخش و پلا شدن. همه شون رو جمع کنید و کلید دروازه هم بین اوناست و باز غوله رو دست به سر کنید و از کنارش رد بشید. ابته اگه بکشیدش چه بهتر چون کشتن غول ها کار سختی نیست. به هر حال حالا کلید رو دارید و با اشلی می تونید از دروازه خارج بشید.

خب رسیدیم به اینطرف! من از مقابل در سمت چپ یعنی بعد از کمپ توضیح می دم: حالا برید مستقیم جلو تا به یه دروازه بزرگتر برسید که برای باز کردنش به چشم Big Cheez احتیاج دارید! سمت راستتون رو برید و برسید به یه کلبه. آیتم هاش رو جمع کنید و بعد برید جلوتر تا به فروشنده برسید. حالا بعد از خرید احتیاجات! برگیدید و از مقابل دروازه ای که گفتم برید به راه سمت چپ و سوار تله کابین ! بشید. بهترین اسلحه برای این مرحله Rilf هستش که قبل از نزدیک شدن حسابشون رو برسید. مواظب دو نفری که در سمت چپ روی سکو منتظر هستن تا روی کابین بپرن باشید! البته Shotgun هم خیلی کمک می کنه. شما باید مواظب اشلی باشید پس همینکه به طرفتون تبر پرت کردن با شلیک اونا رو دور کنید. حالا بعد از پیاده شدن برید به اتاق کنترل و آیتم ها رو جمع کنید و بعد برگردید و از پله ها پایین برید. دوباره هم پایین بریدو بپیچید سمت چپ و برید کنار فروشنده آیتم ها رو جمع کنید و به اشلی بگید همونجا صبر کنه و برگردید از پله ها برید بالا و مستقیم برید جلو. اینجا پشت سنگر یه دینامیت بدست هستش پس مواظب باشید و درست شلیک کنید تا هردوتاشون نابود بشن. بعد برید جلو و از نردبان برید بالا و در آخر اتاق در صندوق رو باز کنید و بعد از جمع کردن آیتم ها همه راه رو برگردید پیش اشلی و همراهش از در رد بشید. کمی جلوتر یه دمو می بینید و حالا باید با Big Cheez مبارزه کنید!این مبارزه دو مرحله داره. در مرحله اول سعی کنید اونو بکشید نزدیک بشکه ماده انفجاری و بهش شلیک کنید. مواظب باشید خیلی بهش نزدیک نشید. شما می تونید دایم بین دو نردبان در حرکت باشید و زمانی که اون خودش رو بالا می کشه و با بازوهاش حمله می کنه پایین بپرید و شروع به شلیک کنید. بعد از مرحله اول حالا بهترین راه اینه که یه آر پی جی داشته باشید تا کلک این پرنده رو! بکنید چون زیادی ورجه وورجه می کنه. البته با Shotgun هم خوب می شه حسابش رو رسید ولی بنظر من یه آر پی جی حروم کردن بهتر از از دست دادن کلی تیره!!
بعد از کشتن Big Cheez برید و چشمش رو بردایر و بقیه آیتم ها رو هم بردارید و از پنجره بیایید بیرون و راه رو برگردید به طرف همون دروازه هه و با کمک چشم در رو باز کنید . اینجا یه عده اون دور دورها منتظر شمان! به اشلی بگید همونجا بایسته و تیرهاتون رو هم برای خودتون نگه دارید! حالا انقدر برید جلو تا اتوموبیله ظاهر بشه. این ماشینه خودش سر راهش همه رو براتون می کشه فقط شما باید بهش یه تیر بزنید و برگردید نزدیک اشلی تا ماشین چپ کنه. حالا همرا اشلی برید جلو. در اینجا از پشت سرتون یه عده بهتون حمله می کنن. برید طرف پل و دمو رو ببینید. این مرحله هم تموم شد.
Chapter 3 - 1

حالا شما داخل قلعه هستید! برید جلو و آیتم ها رو جمع کنید و بعد داخل کلبه سمت راست از فروشنده احتاجاتتون رو بخرید و بهتره Shotgun رو با یه Riot Gun عوض کنید و به جای Rifle هم یه S-Auto Rifle بگیرید. من هیچوقت تا رسیدن به این مرحله اسلحه هام رو tune up نمی کنم چون ارزش نداره! این فروشنده هه هم که خیلی واقعی ساختنش خوب بلده سر آدم کلاه بذاره جنس های دست دوم رو نصف قیمت بخره!!!! پشت ساختمان هم چند جعبه و مقداری چول هست جمعشون کنید و بعد همراه اشلی از پله ها برید بالا و از در بگذرید.

کمی جلوتر یه جعبه هست و شما اگه Rifle داشته باشید راحت اون دو نفر رو می زنید و بعد همراه اشلی برید جلوتر و نزدیک پیچ بهش بگید صبر کنه و خودتون برید جلوتر و با Rifle بشکه ها مواد انفجاری رو در سمت راست و بالا و مقابل و بالا منفجر کنید تا پرتاب کننده های سنگ های آتشی ( پلخمون!!!) کشته بشن و محیط امن بشه! رهبرشون رو هم که لباس قرمز داره بزنید و حالا می تونید به اشلی بگید همراهتون بیاد. خب کمی جلوتر از پله های سمت چپ برید پایین و آیتم ها رو بردارید و برگردید و برید جلوتر از پله ها برید بالا و اینجا هم به اشلی بگید بایسته و خودتون بشکه رو نشونه بگیرید و منفجر کنید تا سنگ انداز بعدی هم از کار بیفته و اینجا یه کلبه مقابلتون هست که شما می تونید از پنجره اش سر یه نفر رو ببینید! نشونه بگیرید و بزنیدش تا کار پاکسازی تموم بشه! حالا همراه اشلی برید به همون کلبه هه و به اشلی بگید همونجا صبر کنه و برید پشت ساختمان و از صندوق یه دست بند بردارید و برگردید پیش اشلی و صبر کنید تا دو نفر بیان طرفتون. بعد از کشتن اونا می تونید اشلی رو همونجا بذارید و برید به سمت راه مقابلتون. اینجا یه اتاقک کوچیک هست که می تونید توش کمین بگیرید و آخرین سنگ انداز رو هم منفجر کنید و بعد برید به سمت دسته و بچرخونیدش تا توپ بیاد بالا و شلیکش کنید و برگردید و همراه اشلی از دروازه رد بشید. فروشنده اینجاست و بعد هم از در بگذرید.

اینجا برید به سمت دیوار مقابل و خنجر نقره ای رو بردارید . بالای پله ها چند نفر ایستادن. شما برید به سمت راست و یه گوشه بایستید و مواظب گرزهاشون باشید و بهتره سعی کنید خوب نزدیک بشن و بعد با Shot gun حسابشون رو برسید. خب حالا برید به سمت دیگه و خنجر طلایی رو هم از روی دیوار بردارید. به اشلی بگید همونجا بایسته و برید به سمت پله ها و اون عده ای رو که بالا می یان بکشید و بعد برید پایین و خنجر طلایی رو بذارید در دیوار و برگردید بالا و خنجر نقره رو بذارید و بعد از باز شدن در همراه اشلی رد بشید.

بعد از دیدن دمو دو تا در می بینید. به در بزرگ که قفله و یه در کوچیک. به اشلی بگید همینجا منتظر بشه و خودتون از در کوچیک رد بشید و بذارید کسی که بیرون ایتاده شما رو ببینه و فرار کنه داخل. حالا برید به سمت راست که در آخر راه یه بشکه ماده منفجره هست و خودتون رو نشون بدید و برگردید عقب تا دشمنا از این راه بیان بیرون و بعد بشکه رو منفجر کنید تا همه شون کشته بشن. بعد از جمع کردن آیتم ها در داخل کلبه از پنجره کوچیک مقابلتون کمانداره رو نشونه بگیرید و بعد از کلبه خارج بشید. اینجا پشت پیچ دو نفر با گرز منتظرن. نمی خواد برید جلو. فقط از همونجا که هستید یه تیر بزنید خودشون می یان جلو و بعد با Shotgun حسابشون رو برسید.
از در بگذرید و بالای پله ها از داخل صندوق کلید رو بردارید . حالا در باز می شه و یه عده می یان داخل شما باید سریع بشکه کنار در رو منفجر کنید و برید بیرون و برگردید پیش اشلی و با کلید دروازه رو باز کرده و خارج بشید.

برید جلو و بعد از دیدن دمو از در رد بشید. مستقیم برید جلو و بپیچید سمت چپ و اینجا می بینید راهتون با آتش بسته شده. برید به سمت تابلو سمت راست و کلید زندان رو بردارید و راه رو برگردید تا برسید به در زندان . به اشلی بگید اینجا صبر کنه و بعد در رو باز کنید و از پله ها برید پایین و یه زندانی می بینید که چشماش رو دوختن! حالا برید جلوتر و در رو باز کنید . همین که اون خودش رو آزاد کرد به آرامی برگردید عقب. یادتون باشه تا وقتی ندوید یا شلیک نکنید اون جای شما رو نمی فهمه. حالا به یکی از دو زنگ شلیک کنید و وقتی اون رفت به طرف زنگ و دستش در دیوار گیر کرد به پشتش شلیک کنید و بعد به آرامی محلتون رو تغییر بدید و اینکار اونقدر تکرار کنید تا کشته بشه و بعد برید اهرم رو حرکت بدید و برگردید و همراه اشلی برید جلو تا چند نفر بیان طرفتون. حالا چراغ بالای سرشون رو منفجر کنید تا آتیش بگیرن. در ضمن پشت تابلوی سدلر مقداری چول پیدا می کنید. حالا برید جلوتر و مواظب دو کماندار باشید و بعد از کشتنشون از اونجا بگذرید و دینامیت بدست رو که پشت در بعدی در سمت چپ مخفی شده بکشید و بعد از اونجا خارج بشید.

خب اینجا یه قسمت سختی دارین. کاری که من می کنم اینه که به محض اینکه وارد اتاق شدم بدون هیچ نشونه گیری یا تیر اندازی همراه اشلی می رم به سمت چپ و یکراست می رم جلو و پشت سرم رو هم نگاه نمی کنم! از پله ها می رم پایین و می پیچم سمت راست و کسی رو که اونجا ایستاده می کشم و بعد وارد در سمت چپ می شم و می رم روی یکی از سکو ها و به اشلی می گم اونجا بایسته و خودم می رم روی سکوی اونطرفی تا سکوی اصلی بیاد بالا . حالا خودم می رم کنار اشلی و همونجا می ایستم تا همه شون بیان و بکشمشون. این بهترین راهیه که کشف کردم! بخصوص اینکه اینجا مجبورید همه رو بکشید و راه دیگه ای ندارید! خب وقتی به اندازه کافی اینجا صبر کنید همه شون می یان و می تونید از شرشون خلاص بشید غیر از دو تا کماندار. حالا همراه اشلی بیایید بیرون و کماندارها رو بکشید و بعد برید هرچی آیتم می تونید جمع کنید و بعد برید کنار سکو و اشلی رو مامور پایین آوردن پل کنید و خودتون منتظر بشید که به محض پایین آمدن پل شروع کنید به شلیک! حالا از پل رد بشید و برید اتاق های سمت چپ و راست رو بگردید و بعد برید جلوتر تا اشلی به سکو اشاره کنه. حالا برید کنار دیوار و اشلی رو بفرستید بالا و خودتون با Rifle مواظبش باشید و در ضمن مواظب اطرافتون هم باشید تا گرز بدست ها رو نفله کنید. خب. بعد از بالا آمدن دو قسمت پل برید اشلی رو بگیرید و از پل رد بشید و از در خارج بشید.

آیتم های اطراف رو جمع کنید. فروشنده هم اینجاست و کنارش یه دره که در اینجا می تونید تمرین تیر اندازی کنید و اگه تعداد مورد نظر از هدف ها رو بزنید و ردیف آدمک ها رو کامل کنید پول هم جایزه می گیرید! حالا برید به سمت راهرو و دمو رو ببینید و این مرحله هم تموم می شه.

Chapter 3 - 2

آخیش! یه مدت از دست اشلی راحت شدیم! همه اش فقط دست و پاگیره! حالا نمی شد بریم یکی مثل ایدا رو نجات بدیم خودش کلی حرفه ایه می یاد می شه کمک دستمون نه وبال گردنمون!!!
خب حالا از در سمت راستتون رد بشید و بپرید پایین تا به مرحله حشرات غول پیکر برسیم که اسمشون رو قبلا گفتم دیگه نمی گم چون سخته! اینا همون موجودات ساخته بدست سالازار هستن که می تونن نامریی باشن و حسابی روی اعصاب آدم راه برن. با شلیک کردن به چشمشون می تونید نابودشون کنید و وقتی هم بکشیدشون الماس هایی بدست می یارید که می تونید با جاگذاری روی بعضی اشیا عتیقه قیمتشون رو بالا ببرید. خب حالا برید جلو و وقتی رسیدید به سر پیچ به شکاف دیوار در سمت راستتون دقت کنید اینجا یه راه مخفیه برید داخلش و آیتم ها رو بردارید. حالا برگردید و راه رو ادامه بدید و قبل از اینکه از نردبان برید پایین سعی کنید اونا رو نشونه بگیرید و از شرشون خلاص بشید. حالا بپرید پایین و آیتم ها رو بردارید و از طرف دیگه برید بالا و از در بگذرید. اینجا می رسید به قسمتی که جند زندان در اطرافتون هست. بپیچید به راهروی سمت چپ و برید جلو و مواظب حشره ای که نزدیک پیچ می یاد جلو باشید. بعد از در زندانی که می له هاش له شده رد بشید و بپیچید سمت راست و وارد اتاق بشید. اینجا یه دسته می بینید. اونو بچرخونید تا آب بره پایین و بعد آیتم ها رو جمع کنید و راه رو برگردید تا به جای اولتون برگردید. اینجا داخل سلول ها یه چیزایی هست که می تونید برید برشون دارید اما به تحمل این حشره های دیوانه نمی ارزه. حالا از نردبان بپرید پایین و از در بگذرید و برید بالا و یچید سمت راست و از در بعدی هم بگذرید تا از شرشون خلاص بشید.
اینجا چند تا تبر گنده مدام جلو و عقب می رن. از اینجا هم بگذرید و از در رد بشید و از نردبان بالا برید و از در بعدی هم بگذرید.
اینجا یه عده مشغول اجرای مراسم هستن که به محض اینکه شما رو ببینن فرار می کنن. رهبر گروه که لباس قرمز داره یه جواهر قیمتی داره که نباید از دستش بدیم پس حالا اینجا چیکار کنیم؟ ها! دو تا راه داریم! سریع بپریم پایین و اونا به محض دیدن شما فرار می کنن اما شما هم مثل اونا بدوید به سمت در تا دروازه بسته بشه و همه شون گیر کنن! حالا وقت دارید همه رو بکشید و جواهرات رو نصیب خودتون کنید! یه راه آسونتر هم اینه که یه نارنجک خاکستری پرت کنید که کلک همه رو در جا می کنه غیر از رییسشون که اونم با چند شلیک کارش تموم می شه. خب حالا می تونید آیتم های اطراف اتاق رو جمع کنید و بعد از پله ها برید بالا و از فروشنده خرید کنید و بعد از در بگذرید.
از پله ها بالا برید و آیتم ها رو جمع کنید و از در بعدی هم بگذرید . اینجا برید به سمت راست و از پنجره بپرید اونور و از در بگذرید و از پله ها برید بالا و بعد از کشتن کسی که پشت دیوار کمین کرده از در بعدی هم رد بشید و برید جلو اما زیاد جلو نرید! سعی کنید با Rifle رییس رو که لباس قرمز داره بکشید البته اون سرشو می دزده پس باید سریع نشونه بگیرید. اگه نتونستید نشکلی نیست هنوز یه فرصت دیگه دارید. حالا برید جلوتر و دو تا کماندار و بقیه رو بکشید و بعد بپرید پایین. به محض اینکه بپرید پایین در باز می شه و رییس فرار می کنه. شما هم سریع برید طرف پله ها و از همونجا نشونه گیری کنید و بزنیدش. نشد؟ ای بابا عیب نداره! آیتم ها رو جمع کنید و بیایید مستقیم جلو و از بریدگی کنار نرده ها بپرید پایین. حالا شما سر جای اولتون هستید و اگه دری رو که کنار پنجره است باز کنید می بینید که رییس با دیدنتون بر می گرده عقب و فرار می کنه. این آخرین فرصتیه که برای کشتنش دارید و اگه نتونستید بهتره بذارید در بسته بشه و وقتی بازش کنید می بینید که رییس در وسط اتاق پشت مسلسل نشسته و داره تیر انداز می کنه. بهترین کار اینه که کاملا نزدیکش بشید و دورش بچرخید تا کمترین تیر بهتون بخوره. بعد از کشتنش کلید رو بردارید و دوباره راه رو برگردید به سمت بالا و در رو با کلید باز کنید.
اینجا 4 تا تابلو روی دیوار هستن که شما باید طوری اونا رو قرار بدید که تعداد افراد به دار آویخته شده شش نفر بشه. حالا دیوار می ره کنار و یه در ظاهر می شه. از در بگذرید و دمو رو ببینید و بعد برید به سمت دری که در طرف راستتون هست و پشتش آماده بشید تا به محض باز شدن در حسابشون رو برسید. خب حالا بعد از کشتن اینا از پله ها برید بالا و از در برید بیرون و مواظب کمانداری که سمت چپتون ایستاده باشید و بهتره فورا از شر اینا خلاص بشید. اگه چراغ بالای سرشو نرو نشونه بگیرید خیلی خوبه. حالا برید به سمت راست وجلوتر دکمه روی دیوار رو فشار بدید و بعد برید به سمت چپ و بپیچید و وارد در بشید. اینجا یه کوزه بزرگ هست که باید اونو بشکنید و دکمه زیرش رو فشار بدید. مواظب باشید به محض اینکه در رو باز کنید دو نفر به سمتتون آر پی جی شلیک می کنن شما باید برگردید عقب تا در بسته بشه و آر پی جی ها منفجر بشن. خوبه حالا دیگه خطری نیست. در رو باز کنید و اونا رو بکشید و بعد جند نفر بعدی رو که وارد می شن بکشید و برید به طرف صندوق وسط اتاق و تکه لوح رو بردارید و از در خارج بشید.
مستقیم برید جلو و از در بعدی هم رد بشید و اینجا برید به سمت دری که رد طرف چپتون هست چون در مقابلتون قفله و ازش بکذرید و در اینجا کمی جلوتر یه فواره کوچیک هست از کنار فواره رد بشید و الماس ها رو بردارید. اینجا یه اتاق می بینید که درش بسته است فقط یادتون باشه که بعدا کارش داریم. خب برید جلو و بشکه ها رو بشکنید وآیتم ها رو بردارید و وارد در بعدی بشید . رسیدیم به باغ سالازار! برید جلو و در رو چک کنید که باز نمی شه. حالا از پله ها بیایید پایین و وارد باغ بشید. این نقشه باغ و محل قرار داشتن دو لوح و بقیه آیتم هاست:

بهترین راه برای باغ سالازار اینه که خودتون رو به بالای پله ها برسونید یعنی نزدیک فواره بالای پله ها که در نقشه با MR مشخص شده. بعد از برداشتن لوح از هونجا به سمت قفس ها نشونه بگیرید و سگ ها رو از بین ببرید. و صبر کنید تا بقیه شون به طرف شما بیان تا نابودشون کنید. بعد طبق نقشه به محل ML برید. حال ابعد از برداشتن این تکه لوح در هنگام برگشتن سه تا سگ بهتون حمله می کنن که باید نابودشون کنید و بعد در بالای پله ها از سمت چپتون بپرید پایین و برید به سمت در و خارج بشید و در بالای پله ها دو تکه رو با هم ترکیب کرده و روی در بذارید و وارد بشید و دموی دیدنی ملاقات ایدا و لیون رو تماشا کنید. این مرحله هم تموم شد.

Chapter 3 - 3

آیتم های داخل اتاق رو جمع کنید و همچنین جنس عتیقه ای رو که بالای تخت هست بزنید و بردارید. حالا وارد اتاق بغلی بشید و فروشنده رو ملاقات کنید و بعد برگردید و از در انتهای اتاق خارج بشید. خب اینجا آیتم ها رو جمع کنید و کماندار رو بکشید و برید به سمت زنگی که روی پیشخوانه و بزنیدش تا تابلو مشخص بشه و بعد بطری روی نقاشی رو هدف بگیرید تا بشکنه و در سمت چپتون باز بشه. در ضمن در سمت راستتون یه راهرو هست که می تونید برید و داخل در انتهای اون بشید و آیتم ها رو جمع کنید اما توصیه می کنم قفل دری رو که در انتهای اتاقه نشکنید فعلا چون بعدا که بخواید از اینجا رد بشید یه عده مزاحمتون می شن. حالا برگردید و برید به همون در سمت چپی. اینجا یه قفس می افته روتون و بعد یه عده هم از بیرون و داخل می ریزن سرتون و باید دقت کنید. سریع ترین راه اینه که اول چند تا نارنجک آبی بزنید تا یه خورده وقت پیدا کنید و بعد با Shotgun به قفل شلیک کنید تا بشکنه و سریع خارج بشید و حالا حساب همه شون رو برسید و بعد از پاکسازی محل برگردید به داخل قفس و صندوق رو باز کنید و ساعت شنی رو بردارید. Mine Thrower هم برای این غول ها ی نابینا اسلحه خوبیه چون یه تیر می زنید پشتش و سریع نابودش می کنه. خب حالا از در بگذرید و برید جلوتر و از نردبان بپرید پایین و اون چند نفر رو نابود کنید و اهرم رو بکشید و برگردید بالا و کمی جلو برید تا در انتهایی باز بشه و در موقعیت مناسب چراغ بالای سرشون رو منفجر کنید و بعد از کشتن اینها برید به سمت چپتون و بپرید پایین و از محفظه مقابل آر پی جی و بقیه مهمات رو بردارید و از پله ها برید بالا و کماندار رو نابود کنید و قفل در رو بشکنید و دوباره از راه باریک رد بشید و از در هم عبور کنید و از پله ها برید بالا و در انتهای راهرو فروشنده رو می بینید. و بعد از گذشتن از در دمو رو ببینید و پایان مرحله.

Chapter 3 - 4

خب لوییس بیچاره هم مرد و شما باید انتقام لوییس رو هم از سدلر بگیرید! برید جلوتر و حالا اشلی رو می بینید که پایین بسته شده. با Rifle نشونه بگیرید و مواظب باشید به اشلی نخوره. با آزاد شدن اشلی دمو ر وببینید و بعد از همون بالا از اشلی باید محافظت کنید. بعد از این مرحله یه عده دیگه وارد می شن که کلید به گردن یکی از اونهاست. با کشتن این عده اشلی کلید رو بر می داره و درو باز می کنه و حالا شما اشلی هستید!
در اینجا آیتم های اطرافتون رو بردارید و برید به اتاق بعدی. یه نفر اینجا هست که شما با کشوندن اون به سمت چراغ های روی میز و کشتنشون می تونید نابودش کنید. بعد با چرخاندن اهرم میله ها ی روی در رو کنار بزنید و نفر بعدی رو هم به همین ترتیب بکشید و در رو باز کنید و وارد راهرو شده به طرف در سمت راستی برید. اینجا اول برید به سمت چپتون و در انتهای اتاق دکمه رو فشار بدید و بعد از طریق دری که باز می شه به قسمت مقابل برید و لوح رو بردارید و دکمه بعدی رو فشار بدید و حالا برگردید به سمت کمد کنار اتاق و هلش بدید و دکمه پشت اون رو فشار بدید تا میله های انتهایی کنار برن و شما بتونید از در بگذرید. خب اینجا همینطور برید جلو تا به انتها برسید. روی سکوی وسط اتاق پازل به هم ریخته ای هست که باید مرتبش کنید و در آخر تکه ای رو که خودتون پیدا کردید بهش اضافه کنید و حالا در مقابلتون باز می شه و شما می تونید وارد بشید. آیتم ها رو جمع کنید و از صندوق انتهای اتاق یه لوح دایره شکل بردارید و بعد از چرخیدن صندوق لوح دوم رو هم بردارید. حالا صبر کنید تا زرهپوش ها وارد اتاق بشن و کاملا به شما نزدیک بشن تا شما بتونید از طرف دیگه میز دور بزنید و از در خارج بشید. وقت رو تلف نکنید و به سرعت راه رو برگردید و از در بعدی هم بگذرید و برید به سمت دری که مقابلتونه و وارد بشید و در انتهای اتاق لوح رو بذارید در محل نشان داده شده و بعد اهرم رو بچرخونید تا نردبان ظاهر بشه. ازش بالا برید و طلاها رو بردارید و برید جلو تا از در بعدی هم رد بشید و به لیون برسید و دمو رو ببینید.
Chapter 4 - 1

حالا فکر کردید کجا می ریم؟ جلو؟ نخیر برمی گردیم عقب! تمام راه رو همراه اشلی برمی گردیم تا برسیم به اون قفس وسط اتاق و حالا می ریم به راهروی سمت چپمون و می رسیم به همون در قفلی که قبلا گفتم بازش نکنید و حالا بازش می کنیم و می ریم بطرف فواره هه و همون اتاقی که درش قفل بود و اشلی رو می فرستیم اونطرف تا درو باز کنه و از غنایمی که نصیبمون می شه لذتی می بریم! حالا می تونیم برگردیم سر جای اولمون در شروع این مرحله و راه رو ادامه بدیم. خب اینجا در مقابلمون یه راه هست که باید تنهایی بریم و اشلی همینجا منتظر می مونه. از اینجا که رد شدید کمی جلو برید و بعد با Rifle کسی رو که پشت اژدها هستش رو بزنید تا هم اژدها از بین بره و هم یه صندوق طلا نصیبتون بشه. دومین و سومین اژدها رو هم یه همین ترتیب بزنید و از آخرین صندوق سومین تکه لوح رو بردارید و راه رو برگردید و بعد همراه اشلی سوار کابین بشید و در سمت دیگه پیاده بشید.خب حالا در رو باز کنید و حالا شما در محلی هستید که اولین بار با سالازار روبرو شدید. تکه های لوح رو بگذارید تا دیوار بره پایین. برید جلو و از در بگذرید و سوار کابین بعدی بشید و از این در هم بگذرید و حالا در سمت راستتون یه در هست که می تونید با فروشنده ملاقات کنید و کمی هم تمرین تیراندازی کنید و در سمت چپتون یه در دیگه که داخلش دو تا مجسمه است. مجسمه ها رو روی سکو ها قرار بدید و خودتون و اشلی هم روی دو سکوی باقیمانده بایستید تا در باز بشه. حالا وارد بشید و دمو رو ببینید و بعد به چهار چراغ قرمز روی سقف تیر اندازی کنید تا سقف بایسته و بعد از در کناری خارج بشید. در انتهای راهرو باز این اشلی کار دستتون می ده. با Rifle دو نفر سرنشین رو نابود کنید تا در باز بشه و اشلی نجات پیدا کنه بعد آیتم ها رو جمع کنید و از اتاق بیاید بیرون و برگردید به سر جای اولتون . حالا مستقیم برید به در بعدی و نزدیک به مجسمه شیر به اشلی بگید که همونجا منتظر شما بایسته و خودتون از راهروی زرهپوش ها بگذرید و در اینجا به یه اتاق دایره ای شکل می رسید. آیتم ها رو جمع کنید و به محض برداشتن جام وسط اتاق در بسته می شه و 3 تا زره پوش ظاهر می شن که مبارزه باهاشون سخته اما ما اینجا به سادگی کارشون رو تموم می کنیم! شما باید انقدر سرجاتون بایستید که هر سه نفر اسلحه هاشون رو برای زدن شما بالا ببرن و بعد به سرعت به سمت دیگه فرار کنید و از این فرصت کوتاه برای شلیک به کلاه خودهاشون استفاده کنید. بعد از چند شلیک کلاهخود می ره کنار و سر خطرناکشون ظاهر می شه که با پرتاب یه نارنجک آبی به سرعت از بین می رن. بعد از این سه تا سه تای دیگه هم می یان که به همین سادگی می تونید نابودشون کنید و بعد برگردید پیش اشلی و باز برگردید به جای اولتون و اینبار از راهروی مقابل برید. می بینید که در انتهای راهرو چند نفر منتظر ایستادن. بهتره به اشلی بگید بایسته و خودتون برید جلو و تابودشون کنید و بعد با جاسازی جام ها همراه اشلی از در خارج بشید. اینجا هم آیتم ها رو جمع کنید. نزدیک در یه پنجره هست که می تونید ازش رد بشید و در طرف دیگه از نردبان بالا برید و راه رو مستقیم برید و جنس عتیقه رو از صندوق بردارید و بعد از پنجره اونقدر به جسم آویزان وسط اتاق شلیک کنید تا بیفته پایین. بعد از پنجره بپرید پایین و اشلی رو هم بگیرید و برید جلو تا دمو رو ببینید.
حالا اشلی دوباره دزدیده شده و شما در محاصره حشزات هستید. به سرعت برگردید و از در خارج بشید تا برسید به همون پنجره که اول ازش به سمت دیگه رفتید. حالا دوباره از پنجره رد بشید و همینجا صبر کنید چون حشرات نمی تونن بیان اینطرف و شما با خیال راحت می تونید تمامشون رو بکشید! حالا برگردید و برید به سمت اهرم و بعد به سمت زنجیرهای در نشونه بگیرید و بعد از در خارج بشید. فروشنده اینجا هستش. حالا آیتم ها رو بردارید و برید جلو تا از قلعه خارج بشید اینجا دمویی می بینید و بعد برید به سمت برج و از پله های سمت چپ بالا برید و بعد از کشتن چند نفر مقابلتون برید به سمت در و وارد برج بشید. حالا از نردبان برید بالا و به سمت اهرم برید و تکونش بدید تا جای سه تکه چوبی که مانع چرخش دنده ها می شن به شما نشون داده بشه. سه تکه چوب رو نابود کنید و دوباره اهرم رو تکان بدید تا برج بچرخه. خب حالا از نردبان برید پایین و از دو نردبان بعدی هم همینطور تا برسید به طبقه هم کف و چند نفری رو که طرفتون می یان بکشید و مواظب کسی که از بالا دینامیت پرت می کنه باشید و بعد از در خارج بشید. در اونطرف پل جند نفر دارن به سمتتون می یان. مواظب آر پی جی بدست باشید! بعد از نابود کردن اونها از در بگذرید و حالا همنجا بایستید! دو تا غول نابینا مقابلتون هستن! Rilf رو در بیارید و اول به دو نفر دیگه شلیک کنید نه به غول ها! حالا خیلی آروم جاتون رو عوض کنید و به گوشه اتاق برید. Mine Thrower رو در بیارید و پشت غول ها رو هدف بگیرید و شلیک کنید تا از بین برن. حالا دیگه کار راحت شد. بقیه رو بکشید و آیتم ها رو بردارید و از در بگذرید. از پله ها بالا برید و از این در هم خارج بشید تا دمو رو ببینید.
خب حالا شما زیر زمین هستید. آیتم ها و تاجی رو که روی زمین هست بردارید و یه سری هم به فروشنده بزنید و بعد از نردبان بالا برید و از پل رد بشید و در کانال به سمت جلو برید. یه دموی کوتاه می بینید و بعد از در رد بشید تا دموی بعدی رو ببینید. خب حالا مواضب حمله های هیولا باشید و مستقیم برید جلو تا برسید به آخرین اتاق و در اینجا برید به سمت اهرم و فشارش بدید و حالا برگردید به سمت در و دکمه اش رو فشار بدید تا هیولا ظاهر بشه! اینجا هم بهترین اسلحه Mine Thrower هستش هرجند خیلی ها یه آر پی جی می خرن و کارو همون اول تموم می کنن اما لذت مبارزه از بین می ره! شما یه تیر بهش شلیک کنید یا یه نارنجک آبی به سمتش پرت کنید و انقدر دور اتاق بچرخید و جاخالی بدید که در باز بشه. حالا برید به سمت اولین کپسول نیتروژن و به محض نزدیک شدن هیولا اونو بزنید زمین. حالا حرکات هیولا کند شده و شما می تونید با Mine Thrower بهش چند شلیک بکنید و به سمت کپسول بعدی فرار کنید و این کارو 4 بار تکرار کنید تا هیولا نابود بشه و شما هم یکی از جواهرات تاج رو بدست بیارید. خب سوار آسانسور بشید و این مرحله هم تموم شد!

Chapter 4 - 2

اینجا فروشنده رو ملاقات می کنید و در اتاق تمرین دور C رو هم می تونید بازی کنید. حالا از در بگذرید و دو نفر مقابلتون رو بکشید و برید جلوتر و بذارید بقیه شما رو ببینن و از نردبان بیان بالا تا شما براحتی همه شون رو بکشید. بعد بپرید پایین و برید جلو به شمت سوییچی که کنار تخته سنگ هست و فشارش بدید تا یه واگن جلو بیاد که در نیمه پایین آمدن متوقف می شه. حالا برید به سمت چپ نزدیک فسیل های داخل واگن ها تا مرد اره بدست بیاد جلو. برید عقب و وارد فضای بسته پشت واگن بشید و با Shotgun شلیک کنید تا بمیره بعد به مسیر ادامه بدید و در بالا اهرم رو فشار بدید و بعد برگردید و سوییچ رو دوباره فشار بدید و دینامیت رو از داخل واگن بردارید و برید به سمت تخته سنگ و دینامیت رو نصب کنید و عقب برید تا سنگ منفجر بشه و بعد از در بگذرید.
اینجا باید با دو غول مبارزه کنید. به سمت در برید تا یه دمو ببینید و بعد برید به سمت نردبان و ازش بالا برید و صبر کنید تا غول ها نزدیک بشن و به محض اینکه غول نردبان رو تکان داد به سمت دیگه سر بخورید. شما می تونید با فشار دادن اهرم دریچه مواد مذاب رو باز کنید تا یکی از غول ها بمیره اما به نظر من اینکارو نکنید بهتره چون یه پول گنده رو از دست می دید! بهتر اینه که وقتی یکی از غول ها سرگرم تکان دادن نردبانه شما به اون یکی دیگه شلیک کنید تا خم بشه و بعد به سمتش بدوید و بپرید پشتش و با چاقو موجود پشتش رو بزنید که بعد از 4 بار غول می میره. آسونه!
خب بعد از کشتن غول ها برید به سمت در و ازش رد بشید. از تونل بگذرید و حالا باز به حشرات غول پیکر رسیدید. برید به سمت سکوی کنترل و بعد از چک کردنش یه شلیک بکنید تا حشرات به سمتتون سرازیر بشن و خودتون برگردید و در دهانه تونل منتظر بشید و از همینجا حساب همه شون رو برسید! حالا از طریق راه باریک سمت راست برید بالا و وارد تونل کناری بشید و صفحه کلید رو فشار بدید و حشرات رو نابود کنید و بعد برگردید و راه رو به بالا ادامه بدید و به تونل بعدی برید و این عمل رو تکرار کنید و بعد برگردید و از دری که ذوب شده رد بشید و برای کشتن حشرات در بیرون در توقف نکنید بلکه داخل بشید و از همون دهانه در با خیال راحت کلکشون رو بکنید!
خب اینجا چند سنگ گنده هستن که مدام بالا و پایین می رن و باید مواظب باشید گوشت کوبیده نشید! از اینجا هم بگذرید و برید روی سکوی انتهای اتاق و جواهر رو بردارید و بعد برید بالا.

Chapter 4 - 3

فروشنده دوباره اینجاست! برید جلو و نامه ایدا رو بردارید و مستقیم برید تا به یه فضای باز برسید. خب اینجا شما می تونید آهسته جلو برید و دو نفری رو که به شما نزدیک هستن بکشید و بعد از نردبان بالا برید و از روی سکو به جمعی که دور آتش ایستادن شلیک کنید تا بیان به سمت شما و بعد منتظر باشید تا کسانی رو که از نردبان بالا می یان بزنید یا اینکه اگه مهمات ندارید با جمع شدن دشمنا زیر پاتون از طرف دیگه بپرید پایین و برید به سمت راست و از پنجره داخل اتاقک بشید و اهرم رو بچرخونید تا دریچه باز بشه و بعد بپرید پایین و راه رو ادامه بدید تا به یه فضای باز در زیر زمین برسید. همینجا بایستید و Rifle رو در بیارید و مرد اره بدست رو که در اتاقک بالا سمت چپ از پشت پنجره دیده می شه نشونه بگیرید و بکشید! حالا چند نفر دیگه رو هم که در دیدتون هستن بکشید و بعد برید پایین و مواظب تله ها هم باشید و برگردید از پله ها برید پایین و در وسط اتاق در سنگی رو کنار بزنید و عصای عتیقه رو بردارید و حالا برید به سمت نردبان و داخل اتاق بشید و پولی رو که از کشتن مرد اره بدست نصیبتون شده بردارید و بعد کلید رو بردارید و بعد برید گوشه اتاق تا به پنجره مسلط باشید و تمام کسانی رو که می یان داخل بکشید. خب حالا از پله ها برید پایین اما آروم جلو برید تا زمانی که بتونید سر مرد اره بدست دوم رو ببینید حالا با Rilfe نشونه بگیرید و بکشیدش و آیتم های اتاق رو بردارید و از در خارج بشید و از پله ها بالا برید و در رو باز کنید و از راهرو بگذرید و در بعدی رو هم باز کنید و در این اتاق باز سقف می یاد به طرفتون که باید چهار چراغ قرمز رو بترکونید و بعد از داخل محفظه طلا ها رو بردارید و از در خارج بشید و از پله ها برید پایین و از در بعدی که رد شدید سوار واگن بشید و به سمت واگن وسطی برید و به اهرم شلیک کنید تا واگن راه بیفته.
حالا برگردید به همون واگن آخریه و مواظب باشید تا کسانی رو که داخل واگن می پرن از جمله مرد اره بدست رو نابود کنید. در یه قسمت یه نفر اهرم رو می کشه و واگن ها نی ایستن که هرچه سریعتر شما اونو بکشید واکن ها زودتر راه می افتن و دردسرتون کمتر می شه. اینجا مرحله ایه که بهترین اسلحه براش Shotgun هستش . خب در آخر راه بپرید و از سکو بالا برید و در وسط اتاق لوح رو بردارید و از در خارج بشید و از نردبان بالا برید. حالا شما نزدیک همون آتش بزرگ هستید. برید به سمت در و لوح رو بگذارید سر جاش و از در عبور کنید.

Chapter 4 - 4

از راهرو بگذرید و از پله ها پایین برید تا برسید به مجسمه سالازار. حالا مستقیم برید جلو تا دو قسمت پل ناپدید بشن حالا برگردید به سمت چپ و از پشت میله ها دشمن رو نشونه بگیرید و مواظب پشت سرتون که یه گرز بدست نزدیک می شه باشید. خب حالا برگردید به همون راهروی اولی و از نردبان برید بالا و برید به سمت راست و بپرید روی دست سالازار ( البته مجسمه اش!) و بعد بپرید روی سکوی وسطی یا از همون بالا به اهرم شلیک کنید تا جهت حرکت دست ها عوض بشه و بعد بپرید روی دست دیگه اش و بعد روی سکوی مقابل. حالا از نردبان بپرید پایین و اهرم رو فشار بدید تا میله ها بالا برن و اولین قسمت پل برگرده. بعد دوباره از پله ها برید بالا و برید به سمت پشت مجسمه و اهرم رو تکون بدید و بعد برید روی دست مجسمه و بپرید به سمت دیگه و مواظب اون کماندار لعنتی و دو نفر گرز بدست هم باشید. اهرم بعدی رو هم فشار بدید و بعد بیاییدایین و برید جلو تا مجسمه حرکت کنه. تند بدوید و قفل در رو با شلیک بشکنید و باز هم بدوید و بعد بپرید به سمت دیگه و خودتون رو بالا بکشید و از در بگذرید.
یه دمو می بینید و حالا به این مرحله قاراشمیش رسیدید که یه روزگاری به بدبختی ازش رد می شدم! از پله های سمت راست برید بالا و قبل از اینکه اولین بشکه به سرتون نازل بشه بپیچید سمت چپ و یه نفرو که داره به سمتتون می یاد بکشید و بعئ نفر بعدی رو و بعد از نردبان بالا برید و نفر سوم رو هم بکشید و حالا یه عده از پایین دارن می یان حسابتون رو برسن. شما اهرم رو چنر بار فشار بدید تا بشکه ها بریزن پایین و بعد خودتون برید پایین و غنایمی رو که نصیبتون شده جمع کنید! حالا برگردید بالا و اون کسی رو که مدام دینامیت پرت می کنه بکشید و بعد برید روی آسانسور و دو بشکه رو پرت کنید پایین و دکمه رو فشار بدید و یه گوشه بایستید و امیدوارم فشنگ Shotgun به اندازه کافی داشته باشید و نذارید تعدادشون زیاد بشه چون آسانسور می ایسته و هرچی بیشتر بایسته تعداد بیشتری رو باید بکشید. خب در طبق بالا بیایید بیرون و آیتم ها رو جمع کنید و به سمت آسانسور بعدی برید و سوارش بشید و حالا شما نزدیک فروشنده هستید و پشت این در باید با سالازار مبارزه کنید. پولتون رو لطفا برای آر پی جی هدر ندید! چیزی که از اون بیشتر کمک می کنه یه Mine Thrower هستش که تا آخرین مرحله ممکن Tune up شده باشه. حالا آر پی جی هم می خواید بخرید اما از من گفتن بود!
برید داخل و دمو رو ببینید و بعد در شروع مبارزه برید به سمت چپ و بعد از جمع کردن آیتم ها سریع بپرید پایین تا بازوی گنده سالازار روی شما فرود نیاد حالا از یه کنار شروع به شکستن بشکه ها و جمع کردن آیتم ها کنید و اگه سرعت عمل داشته باشید اون موجودات کوچک عنکبوت مانند بهتون نمی رسن. حالا برگردید و از نردبان برید بالا و در یه گوشه نزدیک به یکی از بازو ها بایستشد و با Shotgun جند تیر به بازو بزنید تا بره داخل و حالا چشم رو هدف بگیرید که بعد سالازار ظاهر می شه و شما با آر پی جی یا Mine Thrower هدفش می گیرید و تمام! آسون بود نه؟ خب برید پایین و از نردبان وسطی برید بالا و بعد از برداشتن پول از در خارج بشید و در اینجا هم آیتم ها رو جمع کنید و برید پایین و از کنار فروشنده بگذرید و دمو رو ببینید و پایان مرحله.
Chapter 5 - 1

از راه سنگی برید پایین و مستقیم برید جلو تا به سکو های سنکی برسید و ازش برید بالا و آیتم ها رو جمع کنید و حالا برگردید و از راه سمت چپتون برید و اینجا اول چراغ گردان بزرگ رو بترکونبد و بعد بپرید سمت دیگه و نزدیک پنجره یه نفر هست که اونو بکشید و بعد از پلکان برید بالا و همینجا صبر کنید تا یه خپل چاق با مسلسل گنده اش از راه برسه و بپره بالا. شما باید با Rifle پشت سرهم سرش رو نشونه بگیرید تا فرصتت شلیک کردن پیدا نکنه که بیچاره می شید.Broken Butterfly هم برای کشتنش بد نیست. خب حالا همونجا صبر کنید تا بقیه هم بیان و کارشون رو تموم کنید و بعد بپرید پایین و برید به سمت پله ها و سوییچ روی سکوی سمت راستی رو بزنید و بعد برگردید و از نردبانی که به پشت بام در سمت راست می ره برید بالا و آینه رو تنظیم کنید و بعد برگردید روی پشت بام اول و اون آینه رو هم تنظیم کنید تا در باز بشه و بعد از در بگذرید و کمی جلوتر از نردبان برید بالا.
برید جلو و در سمت چپتون یه نفر هست بکشیدش و از سمت راست بپرید به طرف دیگه و از پنجره داخل بشید و سه نفر رو که به سمتتون می یان بکسید و بعد برید جلوتر و بشگه رو منفجر کنید تا یه راه مشخص بشه. برید از سکو بالا و از داخل صندوق مجسمه رو بردارید وبرگردید و بیایید بیرون و برید به سمت راست. اینجا یه نفر دینامیترت می کنه و دو نفر هم کماندار هستن اما بهترین راه اینه که بلافاصله بعد از پرت شدن دینامیت بدوید به راه سمت چپ و با shotgun دو نفر مقابلتون رو بزنید و از روی پل کوچیک بگذرید برید به آخر راه و آیتم ها رو بردارید و بعد برگردید و از روی پل بپرید پایین و برید به سمت دروازه بسته و در اون گوشه صبر کنید تا همه به شما نزدیک بشن و بعد گاری کنارتون رو منفجر کنید تا بره وسط و همه نفله بشن. حالا می تونید برید جلو و آیتم ها رو جمع کنید و بعد از در بگذرید . پشت سنگر کوتاهی که می بینید یه بسته فشنگ هست. برش دارید و جلوتر فروشنده رو ببینید و بعد برید جلوتر و اگه من دیگه حوصله کشتن ندارید یه نارنجک آبی پرت کنید و سریع رد بشید و از در بگذرید. خب اینجا در سمت چپ یه در بسته هست که باهاش کاری نداریم. برید جلو و از در بعدی بگذرید و یه نفر اینجاست که بکشیدش و برید جلوتر در این مرحله Shotgun دستتون باشه آروم برید جلو تا از داخل محفظه یه نفر که آتیش گرفته بیاد به سمت شما و باید سریع بهش شلیک کنید. حالا برید جلوتر و ار در بگذرید.اینجا یه آدم گنده چاق شکم گنده با گرز منتظر شماست. می تونید از همین فاصله با Rifle سرش رو بزنید و از همونجا به سمت پایین نشونه برید و دومی رو هم بزنید. حالا برید جلو و از مقابل در عبور کنید و به سمت پله ها برید و در پایین پله ها دو نفر دیگه رو هم بکشید و آیتم ها رو جمع کنید و برگردید داخل همون در بشید و برید جلو تا دمو رو ببینید. بعد از در بگذرید و کمی جلوتر برید به سمت راست تا فروشنده رو ملاقات کنید.حالا برگردید و راه رو ادامه بدید تا به یه در برسید که مدام بالا و پایین می ره و چند نفر از پشتش دینامیت پرت می کنن. تا وقتی نزدیک در بایستسد در باز نمی شه و باید پشت پنجره کمین کنید و سعی کنید دینامیت ها رو در دستشون منفجر کنید یا پاشون رو نشونه بگیرید تا نتونن دینامیت رو پرت کنن و خودشون خودشون رو منفجر کنن!!! حالا در می ره بالا و شما می تونید برید جلو. مواظب یه نفر که از سمت راست جلو می یاد باشید. حالا از در بگذرید و جلو برید تا به یه اتاق کوچیک برسید که می تونید اینجا سیو کنید. حالا برگردید و برید جلوتر و از در دودهنه سمت چپ رد بشید و برید جلو و از در بعدی هم رد بشید تا به آزمایشگاه برسید. حالا از پشت شیشه می تونید یه موجود عجیب رو ببینید. برید به سمت مقابل و یه پازل رو می بینید که باید فلش ها رو به سمت خروجی بپرخونید. بعد برید داخل و آیتم ها رو به اضافه یه کلید برداریدو بلافاصله برگردید و فقط فرار کنید!!! از در که خارج شدید سر دومین پیچ یکی دیگه هم منتظر شماست! بهتره یه نارنجک آبی داشته باشید چون اینا رو با روش معمولی نمی تونید بکشید. حالا که حواسش پرت شد برید جلو و از در دودهنه رد بشید و همینطور بعدی و برید به سمت راست که در یه سردخونه است و با کلید بازش کنید. خب حالا اول برید به سمت راست اولین اتاق و کلید رو در دستگاه بذارید و کلید جدید رو بگیرید و بعد برید به سمت فرمان و اونو بچرخونید و بعد برید به سمت اتاق بعدی و دوربین مخصوص Rifle رو بردارید و حالا به سرعت برید به سمت در اصلی و با جاسازی دوربین جدید روی Rifle به این موجود عجیب نشونه برید و هر چهار قلبش رو بزنید و بعد با یه اسلحه قوی یا یه نارنجک کارش رو تموم کنید. حالا آیتم ها و پول ها رو جمع کنید و از سردخانه خارج بشید و به دلیل ذیق وقت! اول برید به سراغ سمت راستیه و اونو نابود کنید و بعد اگه خواستید سمت چپیه رو هم نابود کنید وگرنه الفرار!!!
برید جلو و وارد اتاق کنترل بشید. با استفاده از چنگک می تونید سه نفر از چهار نفر رو پرت کنید پایین در سمت راست. به سایه دقت کنید تا درست برشون دارید. بعد از سومین بار حالا صبر کنید تا بقیه بیان بالا و شما اونا رو بزنید بعد از در بگذرید و از پله ها برید پایین و از کنار محفظه آشغال بگذرید و از در بعدی هم رد بشید. اینجا کمی جلوتر اشلی رو می بینید که زندانی شده. Shotgun رو آماده کنید و یه تیر بزنید تا اون دو تا گنده بک بیان طرفتون و بعد به سرشون شلیک کنید و نابودشون کنید. لطفا سریع برید به سمت اشلی تاسر و صدای ناهنجارش رو تموم کنه!!! حالا برگردید به سمت دری که در سمت راسته و ازش رد بشید و مواظب باشید چون اینجا چند نفر با اسلحه های خطرناکشون منتظرن و باید حسابشون رو برسید. حالا از پله ها برید پایین و آیتم های اطراف رو جمع کنید و از در بگذرید و برید جلو تا به یه اتاق کوچیک برای سوی بازی در مقابلتون برسید. بعد برگردید و وارد اتاقی که در سمت راستتونه بشید و برید جلو تا برسید به یکی از همون موجودات عجیب غریب و با Rifle و دوربین مخصوص حسابش رو برسید و بعد کلید رو بردارید و تمام آیتم های اتاق های اطراف رو جمع کنید و برید به دری که در انتهای راهرو می بینید و راه رو بگیرید برید تا به فروشنده برسید و بعد از آسانسور برید بالا و وارد برج مراقبت بشید تا دمو رو ببینید و بعد راه رو برگردید همه راهو تا برسید به اشلی.
با کلید در رو باز کنید و برید داخل تا دمو رو ببینید و پایان این مرحله.

Chapter 5 - 2

بهتره به اشلی بگید اینجا بایسته تا شما از در بگذرید و عده ای رو که منتظر ایستادن نابود کنید و بعد همراه اشلی راه رو برگردید و دمو رو ببینید و حالا شما ته زباله دونی هستید. سریع اهرم رو بکشید و در رو باز کنید و بعد از اهرم طرف دیگه رو بزنید تا در بسته بشه و بعد از رد شدن از در دوم با Rifle نشونه بگیرید و نابودش کنید. بعد همراه اشلی جعبه رو هل بدید و از پل رد بشید و دومین موجود رو هم نابود کنید و بعد جعبه بعدی رو هم کنار بزنید و از در عبور کنید.
همین اول راه یه گنده بک رو بزنید و بقیه رو هم نابود کنید و برید جلو و می رسید به یه مرحله مزخرف. بپرید پایین و ببینید اشلی به چی اشاره می کنه. بعد عده ای رو که نزدیک می شن بکشید و بهترین راه اینه صبر کنید خوب نزدیک بشن و بعد با شلیک Shotgun بفرستینشون وسط حوض مواد مذاب و از شرشون خلاص بشیدو بعد برید به اتاق کنترل و به اشلی بگید اهرم رو بکشه و خودتون مواظب باشید. و بعد سرانجام از در عبور کنید.
برید جلو و وارد اتاق سمت راست بشید و در انتهای اتاق دکمه رو فشار بدید و همونجا منتظر ورود موجود بشید و بکشیدش و بعد از اتاق خارج بشید و از در بگذرید و برید به اتاق سمت چپ و صبر کنید تا بعدی هم بیاد و بکشیدش و بعد به سمت در برید و اسلی رو بفرستید تا در رو باز کنه و بعد برای سیو برید به اتاق سمت راست و برگردید و به اشلی بگید یه طرف بایسته و خودتون طرف دیگه و به محض روشن شدن چراغ وسطی اهرم ها رو فشار بدید تا در باز بشه.
اینجا اشلی که تا اینجای کار جیغ و ویغش هوا بود می خواد براتون بولدوزر برونه!!!! برید پشت بولدوزر و مراقب باشید و در مسیر حواستون به پشت باشه و زمانی که بوق کامیون رو شنیدید بهش شلیک کنید که کامیون دوبار از عقب به سمتتون می یاد. بعد بولدوزر می ایسته و شما باید پیاده شید و برید اهرم طبق بالا رو فشار بدید. اینجا اصلا برای کشتن صبر نکنید و فقط سعی کنید راهتون رو باز کنید و به محض فشار دادن اهرم برگردید چون اشلی در خطره. به محض اینکه پایین بپرید دوباره بولدوزر راه می افته و حالا باید مراقب بالای سرتون هم باشید که اگه یه گرز به اشلی بخوره کارتون تمومه. خب به محض شنیدن صدای بوق و اشاره اشلی کامیونی رو که از جلو می یاد نشونه بگیرید و صبر کنید ببینید مردنی هستید یا نه!!!
حالا همراه اشلی وارد اتاق بعدی بشید و فروشنده اینجاست. بعد از این اتاق دمو رو ببینید .

Chapter 5 - 3

پشت پله ها یه مقدار طلا هست بردارید و بعد از پله ها برید بالا و از در بگذرید و از پله های سمت چپ برید پایین و پشت در منتظر بشید تا صدای وز وز نزدیک بشه و بعد درو محکم بکوبید تا هرکی پشتش بود نقش زمین بشه و بعد بکشینشون و از این قسمت رد بشید و اگه مثل من حوصله نداشتید راههای سمت چپ و راستتون رو بی خیال شید و از در مقابلتون عبور کنید.و از آسانسور برید بالا و حالا آماده اولین مبارزه تون با کراوزر بشید و بعد از این مرحله که با دخالت ایدا خطر از بیخ گوشتون می گذره برید پایین و از در سمت راست بیرون برید.حالا بعد از این در باید از میان لیزرها عبور کنید و بعد می رسید به صندلی مخصوص سدلر که نشستن روش کلی حاله!!! حالا از آسانسور پشت صندلی برید پایین و بعد از پله ها پایین برید و کمی جلوتر فروشنده رو ملاقات کنید و از در عبور کنید و جلوتر یه دمو ببینید و حالا شما داخل یه کابین هستید و بهترین اسلحه برای این مرحله یه Shotgun یا Magnom قوی هست. نقشه کابین:

که من همیشه از ترس اون قیافه نحس راهم رو توی کابین دوم گم می کنم!!!
خب فکر نمی کنم با وجود نقشه دیگه لازم باشه هی چپ راست راست چپ براتون توضیح بدم! پس می رسیم به آخرش که می پرید و قلاب رو می گیرید و می رسید به طرف دیگه و آیتم ها رو جمع می کنید و بعد باز گرفتار این روانی می شید! بهترین روش برای کشتن این دیوونه اینه که دور تخته سنگ یا دو در تونل بچرخید و بعد از طرف دیگه شلیک کنید تا گیج بشه و در زمانی که داره به سمت شما می چرخه با Rifle سرش رو نشونه بگیرید و بعد وقتی مثل وحشی ها چنگال هاشو در آورد بکشیدش به سمت بشکه ها و منفجرش کنید! از این راه بهتر بلد نیستم! از این مبارزه متنفرم! خب حالا مبارزه تموم شده و خلاص شدیم و می ریم به سمت در و ازش رد می شیم و ازلکان بالا می ریم و از در بعدی هم رد می شیم و اینجا یه کابین هست که می تونید باهاش برگردید و یه گیاه رو بردارید که بعضی مواقع اهمیت حباتی داره. حالا از پله حا برید بالا و از نردبان بالا برید.
اینجا می تونید از بالا یه بشکه رو منفجر کنید و همه شون رو بکشید و بعد بپرید پایین و آیتم ها رو جمع کنید و بعد در داخل چادر از نردبان برید پایین و کمی بالاتر فروشنده رو ملاقات کنید و بعد از نردبان برید بالا و از در عبور کنید و بعد برید جلو بپرید پایین و کمی جلوتر به زیباترین مبارزه رزیدنت اویلی بین کراوزر و لیون برسید. دمو رو ببینید و بعد سریع از پله ها بالا برید و در رو باز کنید و گیاه رو بردارید و از نردبان برید بالا و منتظر باشید. بهتون باید بگم که زیبایی این مبارزه به استفاده از چاقو هست و البته کارایی شما هم بیشتر می شه چون چند ضربه چاقو از یه خشاب اسلحه اثر بیشتری روی کراوزر داره. خب حالا کراوزر می پره بالا و شما چاقو رو در اولین فرصت بهش بزنید و صبر کنید تا تغییر جهت بده و دومین ضربه رو وارد کنید و بعد سومی و بعد کراوزر یه تارنجک می زنه و فرار می کنه. برید پایین و آیتم ها رو جمع کنید و از در بگذرید و پشت اولین دیوار کراوزر کمین کرده برید جلو و یه مبارزه رو آغاز کنید که گاهی اوقات با فشار دادن دکمه ها تبدیل به چند صحنه جالب می شه و کراوزر دوبار ه فرار می کنه. بپیچید سمت راست و بدون توقف برید جلو و به کراوزر که از اون بالا یه بمب پرت می کنه هیچ توجه نکنید و برید جلو تا برای بار سوم باهاش درگیر بشید و بعد از پشت بام بالا برید و بقیه آیتم ها رو جمع کنید و بعد برید به سمت پله ها و دمو رو ببینید. حالا سری برید به زیر سقف تا از گلوله ها در امان باشید و بعد چاقو بدست در یه گوشه منتظر باشید و بعد از گذراندن این قسمت هم کراوزر فرار می کنه و شما باید مجسمه سنگی رو ببرید روی سکو و اهرم رو فشار بدید تا در باز بشه و راه رو برگردید. کراوزر پشت دیوار منتظره. یه بار دیگه باهاش روبرو بشید و بعد اهرم رو فشار بدید و پایین بپرید. از کنار ربات های انفجاری به سرعت رد بشید یا از دور با اسلحه منفجرشون کنید اما زیاد طولش ندید جون بقیه پیداتون می کنن. از این راه که بگذرید کراوزر از بالای دیوار ازتون یه سوال می پرسه. جوابش رو بدید و بعد داخل بشید و از پله ها بالا برید و از پشت دیوار سمت راست لوح دوم رو هم بردارید و دمو رو ببینید. حالا شما باید سعی کنید کراوزر رو گیر بندازید و با چاقو پشت سرهم بهش ضربه بزنید تا مدام نقش زمین بشه و نتونه به سمتتون حمله کنه و بعد مبارزه تموم می شه. در باز می شه و شما باید بپرید پایین و لوح ها رو در محل خودشون بذارید و خارج بشید.

Chapter 5 - 4

این قسمت دیگه حالتون رو می گیره! مثل مور و ملخ می ریزن سرتون! مواظب گلوله های ارزشمندتون باشید!!! کمی جلوتر یه دمو می بینید و حالا Mike به کمکتون می یاد که خیلی خوبه و دو سه تا پایگاه رو براتون منفجر می کنه. حالا برید جلو و در چادر قایم بشید تا گلوله ها رد بشن و بعد برید پشت دیوار کمین کنید و بعد برید جلوتر و کماندار رو بزنید و بعد برگردید و از راه شیب دار پایین برید و یه سنگر کوچیک اون کنار هست همونجا بایستید و بقیه رو بکشید و اگه شانس بیارید مایک اینا رو براتون می کشه. بعد برید جلو م قفل در رو بشکنید و مواظب دینامیت های بالای سرتون باشید و بعد برید به سمت تونل و جلوتر مواظب گرزدارها باشید و بعد از نردبان بالا برید و آدم پشت مسلسل رو نفله کنید و بعد در داخل رو باز کنید و از پله ها پایین برید. خب اینجا باید سریع بدوید به طرف دیوار مقابلتون که نشانه اش هم اینه که یه بشکه همیشه اونجاست که همیشه هم خالیه ولی منم همیشه می شکنمش شاید یه چیزی توش باشه! حالا از همینجا چند نفری رو که می یان طرفتون بزنید و بعد سریع از پله ها بالا برید و سر بخورید طرف دیگه و با یه اسلحه قوی مثل Magnom این گنده هه رو نفله کنید تا خودتون نفله نشید! حالا برید پایین و اهرم رو فشار بدید و بپرید پایین و اول برید جلو و باز هم بپرید پایین و آیتم های داخل چادرها رو جمع کنید و برگردید بالا و از در عبور کنید.
سریع برید سمت راست پشت دیوار کوتاه و صبر کنید تا یه عده بیان و بعد از کشتن اینا برید به سمت سنگر وسطی و نیم خیز بشید و بعد برید جلو و همونجا بایستید تا بقیه هم جلو بیان و بعد از نابود کردنشون از پله ها بالا برید و اگه تونستید با Rifle کسی رو که پشت مسلسله بزنید که چه خوب وگرنه بدیوید و از راه سمت راست برید جلو تا برسید به یه شکاف کوچیک و داخلش بپرید و بشکه رو بشکنید و بعد بیایید بیرون و کسی رو که پشت این یکی سنگره بکشید و اگه مایک براتون نابودش کرد چه بهتر. بعد بپرید پایین و برید به سمت دیگه و از نردبان بالا برید و نفر بعدی رو هم نابود کنید و حالا فقط یکی مونده که باید برید پایین و بهش شلیک کنید تا نابود بشه و بعد هم اهرم های دو طرف رو بکشید تا در باز بشه و شما رد بشید. آخیش! چقدر سر و صدا بود اونور!!!
حالا برید جلو و یه دمو ببینید و مایک بیچاره حالا مرده باید انتقام مایک رو هم بگیرید! از در رد بشید و بپرید پایین و در اتاق بعدی دمو رو ببینید و بعد از این در و در بعدی هم رد بشید و حالا از پله ها پایین برید و آیتم ها رو بردارید و باز با Rifle یکی از اون موجودات رو بکشید و بعد از سکوی انتهای اتاق بالا برید و از در بگذرید و در سمت راستتون یه گیاه و یه جعبه هست برشون دارید و بعد برید جلو . من این مرحله رو همیشه به یه طریق حنده دار رد می کنم که براتون توضیح می دم. به سرعت می رم جلو و از کنار سنگرها رد می شم و می پرم اونطرف سنگر مقابل و از نردبان بالا می رم و به سمت اولین سوییچ می رم تا صحنه برداشتن کلید نشون داده بشه و بعد همونجا انقدر می کشمشون تا گنده بک همراه مسلسلش برسه حالا من می گم گنده بک اما اسمش J.J هستش! خب حالا می رم جلو ی نردبان تا اون بیاد طرفم و به محض اینکه می خواد شلیک کنه می پرم پایین و همینطور اونو دنبال خودم می کشم تا اون هی شلیک کنه به جای من بقیه رو بکشه!!!! بعدشم آخرش دور می زنم و کلید رو که روی زمین افتاده بر می دارم و می ذارم سر جاش و دکمه ها رو ممی زنم و در باز می شه منم فرار می کنم می گم جهنم که این گنده بک رو نکشتم! حالا هرکی دوست داره بکشتش من که تیر اضافی ندارم!!! این راه حل هم برای همین کمبود تیری که داشتم به ذهنم رسید!!!
حالا از در می گذریم و دمو رو می بینیم و بعد همراه اشلی فرار می کنیم. حالا از برید به انتهای راهرو و چند نفری رو که منتظرن بکشید و بعد برید جلو و وارد اتاق بشید و دمو رو ببینید .

The Final Chapter

اتاق رو ترک کنید و از در عبور کنید و حالا از فروشنده خریدهای آخرتون رو بکنید و باز هم می گم بی خود آر پی جی نخرید برید اون Mine Thrower رو Tune up کنید از همه چی بهتره. بعد برید پایین و دمو رو ببینید و حالا مبارزه!
این مبارزه با وجو اینکه آخریه خیلی آسونه. اول از کنار سدلر فرار کنید و برید به سمت دیگه و از سکو بالا برید و صبر کنید تا نزدیک بشه و بعد اهرم رو فشار بدید تا آهن ها بریزن سرش و بعد بپرید و چاقو رو توی چشمش کنید. اینکارو دوبار می تونید بکنید و دو تا بشکه هم ارید که می تونید منفجرش کنید و بعد از Mine Thrower استفاده کنید و سرانجام ایدا می یاد و آر پی جی تاریخی رو براتون پرت می کنه و خلاص!
حالا بعد از دیدن دمو که یه جورایی تکرار گذشته هاست! برگردید و همراه اشلی فرار کنید و سوار قایق بشید و از این مرحله هم که بگذرید دیگه به پایان بازی رسیدید! دمو رو با خیال راحت تماشا کنید و بعد صبر کنید تا در پایان بازی سیو بشه و تمام!

احمدزاده
17-10-2007, 15:08
با سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول توضیحاتی در مورد شخصیت های بازی می دم:

!

کاملا همش تاييد ميشه :27::21::10::11::40::31:
(منباب شوخي بود):10::40:

Maggy_P
17-10-2007, 15:19
من قبلا اين توضيحات رو ديده بودم
منبعش چي بوده؟

Ali Pacino
17-10-2007, 17:53
وقتی اشلی بالای نردبون هست و ما پایینش وقتی اونو هدف می گیریم چه اتفاقی می اقته؟!
حالشو ندارم خودم دوباره بازیش کنم لطفا کاملا توضیح بدین چه اتفاقی می افته اگه خیلی جالب بود شاید 2باره انگیزه بازیش رو پیدا کنم

احمدزاده
17-10-2007, 19:49
وقتی اشلی بالای نردبون هست و ما پایینش وقتی اونو هدف می گیریم چه اتفاقی می اقته؟!
حالشو ندارم خودم دوباره بازیش کنم لطفا کاملا توضیح بدین چه اتفاقی می افته اگه خیلی جالب بود شاید 2باره انگیزه بازیش رو پیدا کنم

يه بار ديگه در اين مورد تو صفحات خيلي قبل تر بحث شده بود
همه هم سرسري از کنارش رد شدن
چون يه مقدار مشکل اخلاقي داره (البته بايد اون لباس اولي تنش باشه)
:31:
به ---- ميگه به چي نگاه ميکني بي جنبه :41:
(شرمنده ها ... اگه مشکل داره بگيد اين نوشته رو بردارم)

S A M
17-10-2007, 19:54
تا اونجايي كه من ميدونم هيچ غولي رو نميشه از دستش فرار كرد

من كه تا حالا نگرفتمش

چرا ميشه جيگر:31:
------------------------------------
سوال:
اگه اويل رو نرمال 1 بار تموم كني دفعه بعد دوباره با همون تفنگا شروع نميشه؟
--------------------------------------
وقتي نوشته 6و5 يا 3و4 نوشته كه بزنيم بايد چيو بزنم اگه من توي سوني 2 چند بار تموم كردم ولي اينجا حتي يك بار هم تموم نكردم

S A M
17-10-2007, 19:59
اره ولي بعضي از دوستان فكر ميكنن اگه با دوربين دار نشونه بگيرن راحت تر ميميره ولي نه اونجوري فرار ميكنه
------------------------------------------
اشلي فقط همين يه حرفو بلده

Ali Pacino
17-10-2007, 21:18
يه بار ديگه در اين مورد تو صفحات خيلي قبل تر بحث شده بود
همه هم سرسري از کنارش رد شدن
چون يه مقدار مشکل اخلاقي داره (البته بايد اون لباس اولي تنش باشه)
:31:
به ---- ميگه به چي نگاه ميکني بي جنبه :41:
(شرمنده ها ... اگه مشکل داره بگيد اين نوشته رو بردارم)
کدوم لباس منظورته اورجیناله یعنی همون لباسی که تو تمام دموهای بازی پوشیده یا اونی که سفیده و هنگامی که حالت اول رو انتخاب می کنی لباسش عوض می شه
فقط همینو می گه خوب راس می گه:31: من که مشکلی نمی بینم:21:
راستی اسم اون اسلحه ای که حالت مزدوران رو تموم می کنی بهت می ده هندکنون هست و وقتی لول آپش می کنی قدرتش 99 می شه و تیرش نامحدود به هر غولی هم یه دونه بزنی تمومه

Ali Pacino
17-10-2007, 21:32
اره ولي بعضي از دوستان فكر ميكنن اگه با دوربين دار نشونه بگيرن راحت تر ميميره ولي نه اونجوري فرار ميكنه
------------------------------------------
اشلي فقط همين يه حرفو بلده
من یه بار با دوربین دارم زدمش ولی انگار نه انگار یعنی نه خبری از جسدش بود نه خبری از کلید یه جورایی باگ شد و رفت پشت وینچستره ولی بازم حالشو گرفتم:5:

Alisma
17-10-2007, 21:37
resident عزيز سوال من تو صفحه ها قبلي گم شد!!! ميگم اون كركي كه تو امضاته مال اينه كه بازي هنگ نكنه؟ آخه بازي من جديدا بد هنگ مي كنه (ناراحت:(

مرسي

redblood
17-10-2007, 21:41
بابا یکی به این alisma کمک کنه.کسی به سوال این بنده خدا چرا اهمیت نمیده؟؟!

resident
17-10-2007, 21:55
متشكر

اون کرک برای حل مشکل اون دسته ای هستش که کارت گرافیکشون با بازی مشکل داره. مثل: ATI Radeon 9200 128mg

آره. اسمش هم Hand Cannon هستش.

نمره دیکته شدی 18.
زامبی: منظورت گانادو هستش دیگه...! زامبی برای اویل های قبل از این شماره هستش و برای مرده ها استفاده میشه.
تامسون: شبیه هست ولی نه اونقدر که به جای Chicago Typewriter بگی.

.
.
.
مرحله هم که بگذرید دیگه به پایان بازی رسیدید! دمو رو با خیال راحت تماشا کنید و بعد صبر کنید تا در پایان بازی سیو بشه و تمام!

1.ممنون ولی بهتر بود منبع رو هم ذکر می کردی که اگه اشتباه نکنم سایت ---------- هستش.
2.متنش خیلی زیاده اگه توی یه فایل متنی PDF می زاشتی خوب میشد. (این طوری هم صفحه طولانی نمیشد هم این که بقیه راحتتر می تونستن استفاده کنن.

resident عزيز سوال من تو صفحه ها قبلي گم شد!!! ميگم اون كركي كه تو امضاته مال اينه كه بازي هنگ نكنه؟ آخه بازي من جديدا بد هنگ مي كنه (ناراحت:(
مرسي

آخه میشه من بیام و مخصوصا اون سوالی که از من پرسیده شده رو جواب ندم...! (جواب رو اول همین پست دادم)

Ali Pacino
17-10-2007, 23:13
resident عزیز خیلی ممنون که اشکالاتم رو بهم گفتی تازه فکر کنم 18 زیادم باشه خیلی معلم خوبی هستی :46:اگه استادام هم مثل تو باشن همه ی واحدام رو جرینگی پاس می کنم:10:
اگه پست بعدی منو دیده باشی اونجا اصلاحش کردم فقط بخاطر اینکه عجله داشتم این فرمی شد همونطوری که گفتی زامبی یا همون مرده ی متحرک تو اویل 4 پیدا نمی شه ولی این گانادوها هم زیاد باهوش نبودن هوش مصنوعی این بازی از سری های پیش خیلی بالاتر بود اما بازم 6 می زدن:27:
در مورد تامسون هم چون یه لحظه رفتم تو جو مافیا دیگه سوتی دادم:31:ببخشید

cyrus_ln
18-10-2007, 09:16
دور سوم بازي هم تموم شد

رکورد من 4 ساعته.
کی میتونه این رکورد رو بزنه؟؟

redblood
18-10-2007, 12:15
رکورد من 4 ساعته.

چه تفاهمی ،منم تو 24 ساعت میرم!!!!:18:
کی میتونه این رکورد رو بشکونه!:31:

Ali Pacino
18-10-2007, 12:36
وقتی اون شیکاگو تایپرایتر دستت باشه اگه دیرتر از 3.4 ساعت تمومش کنی خیلی ستمه
این اسلحه رو دستت بگیر و همه رو به رگبار ببند برو جلو به نظر من که اصلا حال نمی ده

S A M
18-10-2007, 14:30
اگه ميشه يكي از دوستان راهنمايي تمام دكمه ها رو بگه اخه من تازه اولين بارمه كه دارم توي كامپيوتر تموم ميكنم اخه قبلا همش توي سوني 2 تموم ميكردم
1 _ اين 3 و4 براي جاي خالي دادن و اون يكي كه نوشته يعني بايد چي رو بزنيم؟
2 _ بعد اينكه وقتي ميخواهيم شكلي رو از توي كوله پشتيمون جا به جا كنيم بايد چيرو بزنيم؟
3 _ بعد اينكه وقتي ميخواهيم جا به جا كنيم با چي شكلو چپ و راست كنيم؟

Maggy_P
18-10-2007, 15:24
اگه ميشه يكي از دوستان راهنمايي تمام دكمه ها رو بگه اخه من تازه اولين بارمه كه دارم توي كامپيوتر تموم ميكنم اخه قبلا همش توي سوني 2 تموم ميكردم
1 _ اين 3 و4 براي جاي خالي دادن و اون يكي كه نوشته يعني بايد چي رو بزنيم؟
2 _ بعد اينكه وقتي ميخواهيم شكلي رو از توي كوله پشتيمون جا به جا كنيم بايد چيرو بزنيم؟
3 _ بعد اينكه وقتي ميخواهيم جا به جا كنيم با چي شكلو چپ و راست كنيم؟
شماره ي يك رو نميدونم چون من دكمه ها رو عوض ميكنم
شماره ي 2 بايد f رو بزني
شماره ي 3 بايد دوباره f رو بزني:27:

redblood
18-10-2007, 17:11
شماره ي يك رو نميدونم چون من دكمه ها رو عوض ميكنم
شماره ي 2 بايد f رو بزني
شماره ي 3 بايد دوباره f رو بزني:27:

مگی 19،2 نمره هم بی دقتی 17.باید با f برداری و با shift بچرخونی!!:31:

احمدزاده
18-10-2007, 17:23
رکورد من 4 ساعته.

سلام
من ساعت 1.30 اومدم اين پيغامت رو خوندم
حقيقتش جو گير شدم خواستم ببينم ميشه واقعا تو کمتر از 4 ساعت هم رفت
جات خالي يه دور تموم کردم بازي
با زمان دقيق 3:34.30 (سه ساعت و سي و چهار دقيقه و سي ثانيه)

البته فکر ميکنم ديگه نهايت نهايتش اگه بخوايم خيلي تيز بريم بشه يه پانزده دقيقه الي بيست دقيقه کمترش هم کرد
ولي من ديگه حوصله ندارم
اگه بقيه دوستان امتحان کردن ممنون ميشم رکورد جديد رو بگن

احمدزاده
18-10-2007, 17:25
چه تفاهمی ،منم تو 24 ساعت میرم!!!!:18:
کی میتونه این رکورد رو بشکونه!:31:

حيف که حوصله ندارم
وگرنه اين رکورد 24 ساعت تو رو هم ميزدم که ديگه هي براي ما کرکري نخوني هي دل ما رو بسوزوني :31::27::21::21::21:
:11::10:

redblood
18-10-2007, 17:47
حيف که حوصله ندارم
وگرنه اين رکورد 24 ساعت تو رو هم ميزدم که ديگه هي براي ما کرکري نخوني هي دل ما رو بسوزوني :31::27::21::21::21:
:11::10:

اینه دیگه،چیکار کنم.من طبیعتم فرزه!:31:

esadeghi
18-10-2007, 18:41
من دنبال یه حرفهای برای نسخه 1 این بازی میگردم کسی نیست؟

S A M
18-10-2007, 20:40
بر و بچ عزيز به يك سوال ما پاسخ ندادين
وقتي بايد جاخالي بدم بايد چي بزنم نوشته 6 و5 يا 3 و1 ولي هرچي اين دكمه ها رو ميزنم كاري نميكنه

redblood
18-10-2007, 20:57
من دنبال یه حرفهای برای نسخه 1 این بازی میگردم کسی نیست؟

اینجا همه پروفشنالن!:31:

بر و بچ عزيز به يك سوال ما پاسخ ندادين
وقتي بايد جاخالي بدم بايد چي بزنم نوشته 6 و5 يا 3 و1 ولي هرچي اين دكمه ها رو ميزنم كاري نميكنه

sam جان تو دیگه چرا؟تو که آخر حرفه ای هستی.:5:
چون بازی بر اساس gamepad هست نمایشگرش همون دکمه ها رو نشون میده.در صورتی که وقتی 5 و 6 رو نمایش میده باید هردو shift را با هم بگیری و وقتی میزنه 1 و 3 باید ctrl+enter رو بزنی.

تو این بازی کلیدها از این قرارند:

1=ctrl سمت راست
2= حرف F
3= Enter
5= shift سمت چپ
6=shift سمت راست

امیدوارم که مشکلت حل شده باشه.

redblood
18-10-2007, 20:59
راستی بعضی جاها که گنادوها یا یکی از غول ها میگیرنت یه دکمه فعال میشه و هی میزنه left.باید دکمه ای که سکت چپ میری(رو pc همون دکمه A ) تند تند بزنی تا از دستش خلاص شی.

esadeghi
19-10-2007, 01:01
[quote=redblood;1722999]اینجا همه پروفشنالن!:31:

من الان داخل یه پارکم که به یه قبرستون راه داره. اما گیر کردم چون بعد از اینکه به قبرستون رسیدم نمی دونم دیگه راهی برای ادامه پیدا نمی کنم. باید چه کنم؟:11:

esadeghi
19-10-2007, 01:04

من الان داخل یه پارکم که به یه قبرستون راه داره. اما گیر کردم چون بعد از اینکه به قبرستون رسیدم نمی دونم دیگه راهی برای ادامه پیدا نمی کنم. باید چه کنم؟:11:

Ali Pacino
19-10-2007, 01:26
من خیلی وقت پیش بازیش رو تموم کردم 6.7 سال پیش اگه بیشتر توضیح بدی یا یه عکسی می زاشتی بهتر تجدید خاطره می شد
تا جایی که من یادمه شما یه هندل باید گیر بیاری اگه نگرفتیش برو خوب بگرد چون اصلا یادم نیست کجا بود بعد یه دستگاهی همون حوالی هست هندل رو استفاده کنی آب اونجا خالی می شه راهت باز می شه

esadeghi
19-10-2007, 03:02
من خیلی وقت پیش بازیش رو تموم کردم 6.7 سال پیش اگه بیشتر توضیح بدی یا یه عکسی می زاشتی بهتر تجدید خاطره می شد
تا جایی که من یادمه شما یه هندل باید گیر بیاری اگه نگرفتیش برو خوب بگرد چون اصلا یادم نیست کجا بود بعد یه دستگاهی همون حوالی هست هندل رو استفاده کنی آب اونجا خالی می شه راهت باز می شه

آقا عذر میخوام این Resident evil 3 است که من بازی می کنم. اول با پسره رفتم واکسن گرفتم که به دختره بزنم. بعد خود دختره رفت توی یه پارک. اونجا آب یه استخر رو خالی کردم و رفتم توی یه قبرستون که توی یه خونه یه میله اهنی بهم داد. اما از اینجا به بعد رو نمی دونم چه کنم. تو نقشه دو تا در قرمز دارم اما کلید ندارم که بازشون کنم. اون میله آهنی به چه درد میخوره؟

cyrus_ln
19-10-2007, 09:43
آقا عذر میخوام این Resident evil 3 است که من بازی می کنم. اول با پسره رفتم واکسن گرفتم که به دختره بزنم. بعد خود دختره رفت توی یه پارک. اونجا آب یه استخر رو خالی کردم و رفتم توی یه قبرستون که توی یه خونه یه میله اهنی بهم داد. اما از اینجا به بعد رو نمی دونم چه کنم. تو نقشه دو تا در قرمز دارم اما کلید ندارم که بازشون کنم. اون میله آهنی به چه درد میخوره؟

اینجا که جاش نیست دوست من تاپیک برای اویل 3 داریم ولی بهت میگم.تو اون اتاقی که میله رو میگیری یه شومینه هست باید با فندک چوبهای شومینه رو آتیش بزنی و بعد از اینکه آتیش گرفت و خاموش شد میله رو روی شومینه انتخاب میکنی که شومینه خراب میشه و راه به سمت پشت شومینه باز میشه.

سلام
من ساعت 1.30 اومدم اين پيغامت رو خوندم
حقيقتش جو گير شدم خواستم ببينم ميشه واقعا تو کمتر از 4 ساعت هم رفت
جات خالي يه دور تموم کردم بازي
با زمان دقيق 3:34.30 (سه ساعت و سي و چهار دقيقه و سي ثانيه)

البته فکر ميکنم ديگه نهايت نهايتش اگه بخوايم خيلي تيز بريم بشه يه پانزده دقيقه الي بيست دقيقه کمترش هم کرد
ولي من ديگه حوصله ندارم
اگه بقيه دوستان امتحان کردن ممنون ميشم رکورد جديد رو بگن
[]

رکورد من دقیقا 4 ساعت و 7 دقیقه بود.
فعلا که حال ندارم ولی امتحان میکنم ببینم میشه رکوردت رو زد یا نه.
یادش بخیر یه آقا پسری سر این رکورد خیلی به من گیر داد.

Maggy_P
19-10-2007, 10:22
ركوردت خيلي خوبه :46: من تا حالا چنين ركوردي نرفتم چطوري اينقدر سريع رفتي؟:18: ركورد من 6 ساعت و 33 دقيقه بود!!!!!!!!

احمدزاده
19-10-2007, 13:39
ركوردت خيلي خوبه :46: من تا حالا چنين ركوردي نرفتم چطوري اينقدر سريع رفتي؟:18: ركورد من 6 ساعت و 33 دقيقه بود!!!!!!!!

فقط گازو بگير برو جلو
هيچ کاري به اين ور و اونور نداشته باش(البته با اسلحه تامسون که تير بي نهايت و قدرت بي نهايت داره)
اگه فقط بري جلو ميشه تو سه ساعت و 20 دقيقه هم تمومش کرد
من با اينکه سه ساعت و سي چهار دقيقه رفتم ولي بعضي جاها يک کم گير کردم برا همين ميشه رکورد رو پايينتر هم آورد
تو اين بازي خوشبختانه از مردن نبايد ترسيد
من تو اين دور که رفتم اصلا بازي رو سيو نکردم
اول شروع کردم و اخرش که بازي تموم شد سيو کردم
.
.
.
.

تو صفحات قبلي خوندم
نميدونم چرا گير داده بود
فکر کنم به هر حال اين موضوع هم مربوط به اويل 4 هستش
بالاخره بد نيست بقيه هم بدون که ميشه تو همچي زمانهايي رفت

Spaniuly
20-10-2007, 02:26
توي يه تاپيك ديگه يه موضوعي مطرح شده بود كه فكر كردم اينجا ادامش بدم مربوط تر باشه.
موضوع اين بود كه اين جناب كراوزر از كجا سر و كلش پيدا شده؟
يكي از بچه كشف كرده بود كه كراوزر توي اويل 2 خلبان هليكوپتر بود. ولي من به اين مسئله شك كردم چون چند تا چيز با هم جور در نميان.
كراوزر توي صحبتي كه با ---- داره به اين مسئله اشاره ميكنه كه اين طوري به نظر رسيده كه كراوزر دو سال پيش توي crash مرده بوده كه اين طوري نبوده. بايد اعتراف كرد كه يكي از معناهاي كرش سقوط كردن هم هست و ميشه گفت كه همون خلبانه بوده.
ولي اشكال اصلي اينه كه اين اتفاق 2 سال پيش نبوده همون اول اويل چهار ميگه شش سال بعد. پس اين اتفاق كرش بعد از چهار سال از واقعا راكون سيتي بوده.
يه نگاهي هم به اين عكس خلبان بندازين. (من در موردش نظري ندارم شما خودتون بررسيش بكنيد.:41:)

اگه فردي كه دقيقا وسط صفحه سر پا ايستاده كراوزر باشه پس ميشه گفت كه كراوزر عضو استارز بوده. (آينده نگري كاپكم تحسين برانگيز هست ببينيد چند نفر ديگه رو هم ذخيره داره تا توي آينده ظهور كنن!!!)
ببينيد ميتونيد چند نفر ديگه رو هم شناسايي بكنيد؟

از طرف ديگه كراوزر براي شركت آمبرلا هم كار ميكنه پس ميشه گفت مثل آلبرت وسكر هم استارز و هم مزدور شركت آمبرلا هستش.

ولي اگه اين فردي كه گفتم كراوزر نباشه و مثلا براد باشه باز مسئله پيچيده ميشه و نياز به فرضيه جديدي از سوي اساتيد محترم احساس ميشه :31:

Ar@m
20-10-2007, 13:39
باید بگم که همه اینایی که گفتی درسته اما توی اویل 2 یه فیلم درمورد این برخورد هست و اونجا کراوزر خلبان نیست بلکه یکی از دو نفریه که بعد از سقوط با مسلسل به زامبی ها شلیک می کنه ولی اونا می کشنش و مطمئنم خودشه چون قیافه و کلاهش همونه که بود و در صمن از همونجا کچل بود پس نمی تونه اون وسطی که واستاده باشه ولی این مسئله زمانی که می گی درسته توی اویل 4 اون می گه 2 سال پیش و همونجا هم لیون اول بازی می گه 6 سال پیش و اینا اصلا با هم جور نیستش و این کپ کام آخرش همه مون رو دیوانه می کنه

redblood
20-10-2007, 13:51
بذارید راحتتون کنم،هممونو گذاشتن سرکار!

Maggy_P
20-10-2007, 14:39
نه بابا !!!!
به نظر من اين كرازر اصلا توي داستاناي اويل نبوده البته به جز 4. بعدشم اون خلبان هليكوپتر عمرا كرازر باشه چون توي اويل 4 گفته بود كه اون يه افسر نظاميه چه ربطي به خلبان داره؟ حالا به فرض خلبان هليكوپتر بوده اولا كه قيافش به اون ياره نميخوره دوما اگه كسي فكر ميكنه اون خلبان ميتونه از اون حادثه جون سالم در ببره بايد بره پيش روانپزشك كه ديگه اين توهمات برش نداره!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
20-10-2007, 16:44
نه بابا !!!!
به نظر من اين كرازر اصلا توي داستاناي اويل نبوده البته به جز 4. بعدشم اون خلبان هليكوپتر عمرا كرازر باشه چون توي اويل 4 گفته بود كه اون يه افسر نظاميه چه ربطي به خلبان داره؟ حالا به فرض خلبان هليكوپتر بوده اولا كه قيافش به اون ياره نميخوره دوما اگه كسي فكر ميكنه اون خلبان ميتونه از اون حادثه جون سالم در ببره بايد بره پيش روانپزشك كه ديگه اين توهمات برش نداره!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلو چشم خودمون وسکر تو سری 1 نوسط غول تایرانت ترکید:18:،بعدش دیدیم آقا هنوز زندس.پس دیگه میشه از یه سقوط هلیکوپتر جون سالم به در برد.این بازی مارو کشت از بس خالی بست.

Maggy_P
20-10-2007, 16:48
جلو چشم خودمون وسکر تو سری 1 نوسط غول تایرانت ترکید:18:،بعدش دیدیم آقا هنوز زندس.پس دیگه میشه از یه سقوط هلیکوپتر جون سالم به در برد.این بازی مارو کشت از بس خالی بست.
دقيقا !
من موندم اين يارو كه بازي رو طراحي كرده ژاپني بوده يا هندي!!!!!!! :31:
ورداشته واسه ما فيلم هندي درست كرده!:21:

hassanmirabi
20-10-2007, 16:53
کسی تل به حال رزیدنت 4 رو با کارت گرافیک geforce 5200 اجرا کرده من با این کارت گرافیک بعضی ار مراحل رو به صورت سفید میبینم آیا مشکل از کازت گزافیکه یا چیط دیگه؟

Maggy_P
20-10-2007, 16:55
کسی تل به حال رزیدنت 4 رو با کارت گرافیک geforce 5200 اجرا کرده من با این کارت گرافیک بعضی ار مراحل رو به صورت سفید میبینم آیا مشکل از کازت گزافیکه یا چیط دیگه؟
از همن كارتته :46:

redblood
20-10-2007, 16:57

باید درایور کارت گرافیکتون به روز بشه.

احمدزاده
20-10-2007, 17:52
آخه به کرازر مياد با اون تيپ و قيافه راننده! بالگرد باشه ؟؟؟
اون محافظ رئيس جمهور بهش مياد
اصلا چه جوري تونسته دختر رئيس جمهور رو بدزده؟؟؟
اصلا چطور ميشه آخرش يه غول بي شاخ و دم ميشه؟

Maggy_P
20-10-2007, 18:20
دقيقا موافقم :10:
اصلا به نظر من كرازر توي داستانهاي اويل نبوده به جز شماره ي 4 . :13:

احمدزاده
20-10-2007, 20:01
دقيقا موافقم :10:
اصلا به نظر من كرازر توي داستانهاي اويل نبوده به جز شماره ي 4 . :13:

با اينکه کاملا باهات موافقم ولي ::21:

اگه از اول نبوده چرا اونجايي که دفعه اول با ---- رو در رو ميشه (و کلي دهن ماها سرويس ميشه از بس بايد 1 و 3 و 5 و 6 رو بزنيم ) چرا ---- اونجور با تعجب ميگه کرازر
نقطه گنگ نداره بازي
همه بازيگر ها قبلا ديده شدن
پس کرازر هم يه جايي بوده
بيايد يه نفر رو بندازم گردن همين کرازر بگيم اون بوده تا بيخيال قضيه بشيم :31:

يادتون هست تو اويل دو وقتي که براي دومين بار بخوايد بريد (کارآکتر بازي فرق نميکنه) اگه با درجه سخت بازي بريد و بدون اينکه چيزي بگيريد قبل از اينکه وارد ساختمان اصلي بشيد اگه بريد پايين ساختمان با يه زامبي مواجه ميشيد که خيلي قوي هستش و اگه بکشيمش بهمون يه کليد ميده که در ادامه با اون کليد يه کمد رو باز ميکنيم و لباسمون عوض ميشه!!!
چطوره همون يارو رو بگيم کرازر هستش :27:به تيپش هم مي اومد
همونجا هم سخت بود کشتنش:21:

Maggy_P
20-10-2007, 20:32
با اينکه کاملا باهات موافقم ولي ::21:

اگه از اول نبوده چرا اونجايي که دفعه اول با ---- رو در رو ميشه (و کلي دهن ماها سرويس ميشه از بس بايد 1 و 3 و 5 و 6 رو بزنيم ) چرا ---- اونجور با تعجب ميگه کرازر
نقطه گنگ نداره بازي
همه بازيگر ها قبلا ديده شدن
پس کرازر هم يه جايي بوده
بيايد يه نفر رو بندازم گردن همين کرازر بگيم اون بوده تا بيخيال قضيه بشيم :31:

يادتون هست تو اويل دو وقتي که براي دومين بار بخوايد بريد (کارآکتر بازي فرق نميکنه) اگه با درجه سخت بازي بريد و بدون اينکه چيزي بگيريد قبل از اينکه وارد ساختمان اصلي بشيد اگه بريد پايين ساختمان با يه زامبي مواجه ميشيد که خيلي قوي هستش و اگه بکشيمش بهمون يه کليد ميده که در ادامه با اون کليد يه کمد رو باز ميکنيم و لباسمون عوض ميشه!!!
چطوره همون يارو رو بگيم کرازر هستش :27:به تيپش هم مي اومد
همونجا هم سخت بود کشتنش:21:
نه شما اشتباه ميكنيد اون زامبيه برد ويكرزه كه توي اويل 3 به دست نيمسيس كشته ميشه من توي هر سايتي كه من رفتم چه خارجي و جه ايراني و حتي كپكام خودش گفته كه اون زامبيه برد ويكرزه پس كرازر نيست بعدش اگه دقت كرده باشيد بچه ها گفتن كه كرازر و ---- تقريبا 4 سال پيش با هم آشنا بودن اما اويل چهار 6 سال بعد از حادثه ي راكون سيتي بوده اصلا جور در نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
20-10-2007, 20:38
باید بگم که همه اینایی که گفتی درسته اما توی اویل 2 یه فیلم درمورد این برخورد هست و اونجا کراوزر خلبان نیست بلکه یکی از دو نفریه که بعد از سقوط با مسلسل به زامبی ها شلیک می کنه ولی اونا می کشنش و مطمئنم خودشه چون قیافه و کلاهش همونه که بود و در صمن از همونجا کچل بود پس نمی تونه اون وسطی که واستاده باشه ولی این مسئله زمانی که می گی درسته توی اویل 4 اون می گه 2 سال پیش و همونجا هم لیون اول بازی می گه 6 سال پیش و اینا اصلا با هم جور نیستش و این کپ کام آخرش همه مون رو دیوانه می کنه

ميتوني بگي با اينكه كلاه داشت از كجا فهميدي كه كچل هم هست :13:

Spaniuly
20-10-2007, 20:48
من حرفم رو در مورد اينكه اون نفر سر پا ايستاده كه توي وسط صفحه هست كراورز هست رو پس ميگيرم. چون اون براد هست اينم عكسش هست :

اگه به اينجا يه سري بزنيد متوجه ميشين كه كراوزر اصلا عضو استارز نبوده و اسمي ازش نيست و توي اين عكسي كه توي صفحه قبلي گذاشتم نيست. به نظر من كراوزر فقط يه مزدور شركت آمبرلا هست ولي چه طور شده كه به ---- ميگه comrade (يعني رفيق) موندم. و اصلا معلوم نيست كه اين دو تا چه رابطه اي با هم داشتن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يه چيز جالبي هم كشف كردم اين هليكوپتر كه توي زمينه عكس صفحه قبلي هست هموني كه توي اويل 2 سقوط ميكنه پس ميشه گفت كه شايد خلبان اين هليكوپتر هم عضو استارز بوده باشه ولي سندي در تاييد اين مسئله پيدا نكردم. به شماره سريال هليكوپتر دقت كنيد. البته حرف A فكر ميكنم كه مونده پشت كله بري بورتون.

Maggy_P
20-10-2007, 20:58
بيچاره كرازر ! بهش نمياد كچل بوده باشه :18:
من اون دموي مورد نظرتون رو براي اويل 2 دارم
آپلودش ميكنم تا ببينيم كرازر توش بوده يا نه!

Maggy_P
20-10-2007, 21:06
به نظر خودم كه كرازر توش نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الآن رفتم ديدم كرازر توش نبود اما با اين حال آپلودش ميكنم

Maggy_P
20-10-2007, 21:54
اينم از آپلود حدود 14.9 مگابايت هست::46:

Ar@m
20-10-2007, 21:55

فقط چون دلم می خواد کچل باشه
همین
و البته باید از لحاظ روانشناسی هم بررسی اش کنی
وقتی یکی کلاه داشته باشه و موهاش هم دیده نشه این حس به بیننده منتقل می شه که کچله
اصلا کراوزر کچل هم نباشه من می خوام فکر کنم کچله چون مو بهش نمی یاد

redblood
20-10-2007, 22:02

فارسی را پاس میداریم!:31:

Niloofarak
20-10-2007, 22:05
همین
وقتی یکی کلاه داشته باشه و موهاش هم دیده نشه این حس به بیننده منتقل می شه که کچله
اصلا کراوزر کچل هم نباشه من می خوام فکر کنم کچله چون مو بهش نمی یادوقتی بهش تیر میزنی که کلاش میافته!

Maggy_P
20-10-2007, 22:09
وقتی بهش تیر میزنی که کلاش میافته!
ما منظورمون توي اويل 2 بود نه اويل 4 :46:
راستي آپلود رو ديديد يا من الكي وقت گذاشتم!

Ar@m
20-10-2007, 22:37
وقتی بهش تیر میزنی که کلاش میافته!
دهه راست گفتی ها

ولی همونطور که مگی گفت منظورم شماره دوم بود اونجا یه ذره فرق می کرد
مگی حجمش بالاست خیلی

Maggy_P
20-10-2007, 22:44
دهه راست گفتی ها

ولی همونطور که مگی گفت منظورم شماره دوم بود اونجا یه ذره فرق می کرد
مگی حجمش بالاست خیلی
متاسفانه CD كامورت ويديو رو پيدا نكردم كه به فايل كم حجم تر تبديلش كنم مثلا WMV تازه حجمش 17 مگ بود با وين رار آوردمش پايين :18:

احمدزاده
20-10-2007, 23:00
راستي آپلود رو ديديد يا من الكي وقت گذاشتم!

الان دارم با سرعت نجومي 2 کيلوبايت در ثانيه دانلود ميکنم :31:
فعلا 7 درصدش رفته
به محض اينکه دانلود شد تبديلش ميکنم تا حجمش کمتر بشه و براتون ميذارم

فارسی را پاس میداریم!

جالبتر از اون قسمت راننده اش هستش :27::31:

Ar@m
20-10-2007, 23:11
در ضمن می خواستم بگم ما هیچ مدرکی نداریم که کراوزر توی تصادف هلیکوپتر مرده باشه اینجا رو یادتونه:

کراوزر: ?I died in a crash two years ago, is that what they told you
لیون: You're the one who kidnapped Ashley
کراوزر: You catch on quick, as expected. After all you and I both know where we come from

گفته کرش نگفته حالا این چطور کرشی هستش
اصلا بی خیال اگه قرار بشه چیزی درباره کراوزر معلوم بشه مربوط به شماره های بعده نه شماره های قبلی

redblood
20-10-2007, 23:41
بابا بیخیال، فکر کنم این کروزر بنده خدا خودش میاد جریانو میگه اینقدر شما گیر دادین بهش!!!
حالا مهم اینه که دیگه مرد.البته با لیون بودیم مثلا مرد،دوباره اومد با آیدا،اونجا هم مرد.من فکر کنم یا سازنده کمبود حافظه داره یا این کروزر همش توهمه.عجب توهمی!!!!

S A M
21-10-2007, 09:49
همین
اصلا کراوزر کچل هم نباشه من می خوام فکر کنم کچله چون مو بهش نمی یاد

شايد 1 تك خال زير كلاهش باشه:31::27:

S A M
21-10-2007, 09:54

sam جان تو دیگه چرا؟تو که آخر حرفه ای هستی.:5:
چون بازی بر اساس gamepad هست نمایشگرش همون دکمه ها رو نشون میده.در صورتی که وقتی 5 و 6 رو نمایش میده باید هردو shift را با هم بگیری و وقتی میزنه 1 و 3 باید ctrl+enter رو بزنی.

تو این بازی کلیدها از این قرارند:

1=ctrl سمت راست
2= حرف F
3= Enter
5= shift سمت چپ
6=shift سمت راست

امیدوارم که مشکلت حل شده باشه.
دستت درد نكنه حال دادي تازه داره كامپيوتر برام جا ميفته
----------------------
ولي اصلا حال نميده ركورد بشكوني ميدوني چرا اخه با يك كلاش بري جلو و خيلي راحت بكشي كه حال نميذه
مثلا بايد خشاب كم بياري بعد با چاقو بكشي و با تفنگ هاي مختلف كه 10 يا 20 تا ضربه بزني حالش بيشتره:8:

Maggy_P
21-10-2007, 13:50
اين عكسو نگاه كنيد اينم ترجمش:

---- اسكات كندي رو در روي مردي بود كه ادعا ميكرد معمور دولته.
---- گفت: شري رو تنها بذار اون بيگناهه.
مرد جواب داد: اون خيلي چيزا ميدونه به ---- نگاه كرد و گفت اما تو ارزشمندي. اين معامله ي خوبيه انتخابتو بكن بدون افسوس يا دودلي. ---- چشمهايش رو بست و با صراحت جواب داد....

به نظر من اون مرده ميتونه كرازر باشه البته چهرش زياد مشخص نيست اما همونشم كه مشخصه خيلي شبيه البته به نظر من:13:

احمدزاده
21-10-2007, 15:08
به نظر من اون مرده ميتونه كرازر باشه البته چهرش زياد مشخص نيست اما همونشم كه مشخصه خيلي شبيه البته به نظر من:13:

فعلا به دليل نبود سوژه ديگه براي اينکه بگيم اون کراوزره
همين تاييد ميشه:31::21:

.
.
.
.

اينم لينک همون دمويي که مگي گذاشته بود

حجمش شده هشت مگابايت

Maggy_P
21-10-2007, 15:20
فعلا به دليل نبود سوژه ديگه براي اينکه بگيم اون کراوزره
همين تاييد ميشه:31::21:

.
.
.
.

اينم لينک همون دمويي که مگي گذاشته بود

حجمش شده هشت مگابايت
ممنون از آپلود چون من هر چي دنبال نرم افزارم گشتم پيداش نكردم كه انقدر حجيم نشه حالا شما كه ديدي به نظرت كرازر توش بود ؟ من كه نظرمو قبلا گفتم:46:

cyrus_ln
21-10-2007, 15:40
اینجا چه خبره؟
اندیشمندان به چه نتیجه ای رسیدند؟
بالاخره کراوزر کدوم بوده؟

احمدزاده
21-10-2007, 17:20
به نظر من به هر کي شبيه بود الي کراوزر
بابا اون خلبانه دماغش رو ميگرفتي نفسش بند مي اومد
کجاش به اون غول بيابوني ميومد
من هنوزم ميگم برا کراوزر افت کلاس داره راننده بالگرد بوده باشه

Maggy_P
21-10-2007, 17:51
به نظر من به هر کي شبيه بود الي کراوزر
بابا اون خلبانه دماغش رو ميگرفتي نفسش بند مي اومد
کجاش به اون غول بيابوني ميومد
من هنوزم ميگم برا کراوزر افت کلاس داره راننده بالگرد بوده باشه
منم كه گفته بودم كرازر فقط توي اويل 4 بوده تموم شد رفت!:19:
اين كپكام تا ماها رو ديونه نكنه دست بر نميداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمدزاده
21-10-2007, 18:52
ديونه کرده هنوز نميخوايم قبول کنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
21-10-2007, 19:55
شايد 1 تك خال زير كلاهش باشه:31::27:

خواهش میکنم،قابلی نداشت:12:

احمدزاده
22-10-2007, 13:36
دوستان سلام
چند روزه اينجا همچي رونق نداره ها
راستي
ديشب داشتم کتاب عجيب تر از علم رو ميخوندم به يه مطلبي رسيدم
يه مطلب بود در مورد آدم کوچولو ها(کوتوله ها)
توي کسايي که کوتوله بودن و معروف هم بودن به يه مورد جالبي رسيدم
عينا متن کتاب رو براتون مينويسم :

برخي از اين کوتوله ها در زمينه هاي مختلف براي خود شهرت فراواني کسب کرده اند . . از جمله چارلز سوم پادشاه ناپل ... پپين سوم (Pepin the shoet) ملقب به کوتوله اولين پادشاه شارلماني ...............

اگه گفتيد منظورم چي بوده ؟؟؟؟

قبلا بچه ها تو تاپيک گفته بودند که اون اره برقي هاي مسخره که آدم رو همش بدبخت ميکردن تو بازي الهام گرفته از يه فيلم به اسم ... (فراموش کردم ولي من خودم سي دي فيلم رو دارم اسمش قتلهاي زنجيره اي هستش ولي دوستان يه اسم ديگه گفته بودند) بود

منم با خوندن اين مطلب تو کتاب يه لحظه به فکرم زد که شايد رامون سالازار که رئيس قصر بوده هم از همينجا الهام گرفته شده باشه

چون زبان انگليسيم خوب نبود نتونستم تو نت در موردش تحقيق کنم
اگه کسي زحمتش رو بکشه و خبرش رو بده ممنون ميشم

يا حق

Maggy_P
22-10-2007, 13:54
دوستان سلام
چند روزه اينجا همچي رونق نداره ها
راستي
ديشب داشتم کتاب عجيب تر از علم رو ميخوندم به يه مطلبي رسيدم
يه مطلب بود در مورد آدم کوچولو ها(کوتوله ها)
توي کسايي که کوتوله بودن و معروف هم بودن به يه مورد جالبي رسيدم
عينا متن کتاب رو براتون مينويسم :

برخي از اين کوتوله ها در زمينه هاي مختلف براي خود شهرت فراواني کسب کرده اند . . از جمله چارلز سوم پادشاه ناپل ... پپين سوم (Pepin the shoet) ملقب به کوتوله اولين پادشاه شارلماني ...............

اگه گفتيد منظورم چي بوده ؟؟؟؟

قبلا بچه ها تو تاپيک گفته بودند که اون اره برقي هاي مسخره که آدم رو همش بدبخت ميکردن تو بازي الهام گرفته از يه فيلم به اسم ... (فراموش کردم ولي من خودم سي دي فيلم رو دارم اسمش قتلهاي زنجيره اي هستش ولي دوستان يه اسم ديگه گفته بودند) بود

منم با خوندن اين مطلب تو کتاب يه لحظه به فکرم زد که شايد رامون سالازار که رئيس قصر بوده هم از همينجا الهام گرفته شده باشه

چون زبان انگليسيم خوب نبود نتونستم تو نت در موردش تحقيق کنم
اگه کسي زحمتش رو بکشه و خبرش رو بده ممنون ميشم

يا حق
جالب بود :46:
خوب بايد انگليسيش رو بدوني بعدشم فكر نكنم توي نت اين جور چيزا رو بنويسن:19:

redblood
22-10-2007, 15:33
هیچی بدبخت شدیم.هنوز نفهمیدیم کروزر کیه باید بریم سراغ این سالازار کوتوله.راست میگن که این آدما 3 تاشون زیرزمین.قصر سالازار از همش طولانی تر بود.

AKBARPARS
22-10-2007, 16:44
evil 4 فارسی رو من از پاساز ولیعصر که 100 متر پایین تر از میدان ولیعصر 1000 تومان خریدم همه فیلم ها وصدای بیسیم خوب دوبله فارسی شده بود به جز نوشتهای کاغذای روی زمین که انگلیسی بودن.:20::40::11:

Maggy_P
22-10-2007, 16:56
evil 4 فارسی رو من از پاساز ولیعصر که 100 متر پایین تر از میدان ولیعصر 1000 تومان خریدم همه فیلم ها وصدای بیسیم خوب دوبله فارسی شده بود به جز نوشتهای کاغذای روی زمین که انگلیسی بودن.:20::40::11:
متن هاي فارسيشو ميتوني از اينجا دانلود كني:

منم نسخه ي فارسيشو توي تابستون بازي كردم بدك نيست. به پاي زبان اصلش نميرسه صداهاشون مسخرس:13:

احمدزاده
22-10-2007, 17:17
هیچی بدبخت شدیم.هنوز نفهمیدیم کروزر کیه باید بریم سراغ این سالازار کوتوله.راست میگن که این آدما 3 تاشون زیرزمین.قصر سالازار از همش طولانی تر بود.

:34::16::thumbsup::whistle::27::21::10:

Maggy_P
22-10-2007, 17:20
:34::16::thumbsup::whistle::27::21::10:
دقيقا با ايشون موافقم!!!!!!!!!:31::31:

S A M
22-10-2007, 21:09
چي شده كه شما هي گير دادين ؟ مگه اويل 4 واقعي هستش؟
من كه هيچي نفهميدم:41:

احمدزاده
23-10-2007, 00:35

تمامي زواياي پنهان اين بازي بايد کشف بشه
:21::27::31:

Maggy_P
23-10-2007, 15:04
نه بابا واقعي كدومه:18:
منظورمون اينه كه بعضي از به قول آقاي احمد زاده زواياي اويل 4 پيدا بشه مثل اين سالازار كوتوله!!!:46:
بيچاره عقده اي بود ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صداي كلنگ قبرش ميومد ميگفت من 20 سالمه!:18:

احمدزاده
23-10-2007, 15:10
نه بابا واقعي كدومه:18:
منظورمون اينه كه بعضي از به قول آقاي احمد زاده زواياي اويل 4 پيدا بشه مثل اين سالازار كوتوله!!!:46:
بيچاره عقده اي بود ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صداي كلنگ قبرش ميومد ميگفت من 20 سالمه!:18:

خدا پدر گريم رو بيامرزه

البته اون فکر کرده بود سن کم به قد کوتوله بودنه چ
نميدونست يه روزي تو اين تاپيک ما آزمايش DNA هم ازش ميگيريم:21::27::31:

احمدزاده
23-10-2007, 15:21
راستي
ويژگي هاي اويل هاي قبلي تا قبل شماره 4

اين بود که راحت ميشد باهاشون ارتباط برقرار کنم ... چون همشون در زمان حال بود
ساختمان پليس ... زامبي ها که معمولا پليس بودند
حتي آدمهاشون هم تيپ امروزي داشتند
.
.
.
ولي تو اويل 4 خيلي چيزها تغيير کرد
گاندوها واقعا احمق تر از زامبي ها بودن
قيافه هاشون خيلي قديمي بود
مخصوصا قصر سالازار که اصلا نتونستم با موجوداتش ارتباط برقرار کنم
.
.
.
ديگه خيلي خيلي داستاني شده بود
مثل حرکت کردن مجسمه سالازار

بپر بپرش زياد شده بود

مردنش هم الکي شده بود
ديناميت پرت ميکردن
با بيل و کلنگ ميزدنت

هنوزم ياد اره برقي ها مي افتم تنم ميلرزه
وقتي به سه قدميم ميرسيدن ميدونستم که حتما مردم

اون حس و حال و کيفي که تا شماره هاي قبل از 4 بهم ميداد تو اين شماره واقعا نداشت

Ar@m
23-10-2007, 15:36
راستي

.
.
.
.
.
.

بپر بپرش زياد شده بود

مردنش هم الکي شده بود
ديناميت پرت ميکردن
با بيل و کلنگ ميزدنت

موافقم
و فکر نکنم دیگه اون شاهکارها تکرار بشن رزیدنت اویل دیگه بیشتر یه بازی اکشنه نه معمای درست حسابی نه ترس واقعی
تنها چیزی که باقی مونده از شماره های قبلی مردن و زنده شدن مداوم شخصیت هاست

Maggy_P
23-10-2007, 15:43
راستي

.
.
.
.
.
.

بپر بپرش زياد شده بود

مردنش هم الکي شده بود
ديناميت پرت ميکردن
با بيل و کلنگ ميزدنت

دقيقا موافقم :31:
من با زامبي ها بيشتر حال ميكردم:19: ترسناك تر بودن قيافه هاشونم باحال بود!!:31: (خيلي قيافه داشتن!!!:31:)
توي اويل 4 وقتي ميمرديم از چند قدم قبل ترش شروع ميشد اما توي اويلاي ديگه اگه ميمرديم از سيومون شروع ميشد:40:
اما سبك راه رفتن و حركت كردنش توي اويل 4 به نظر من از اويلهاي ديگه خيلي بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بيشتر شدن اسلحه ها مثلا توي اويلاي قبلي ميتونستي تمام اسلحه هات رو توي تمام جاهاي ممكنه ي خودمون بزاريم اما توي اويل 4 با اون همه جايي كه ما داشتيم به زور نصف سلاحها جا ميشدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hassanmirabi
24-10-2007, 14:15
باید درایور کارت گرافیکتون به روز بشه.
یعنی باید یه کارت قوی تر بگیرم یا اینکه فقط برنامه ی درایور جدید دانلود کنم

احمدزاده
24-10-2007, 14:20

يني بايد درايور كارت گرافيك رو آپديت كنيد
البته اگه باز هم درست نشد اونوقت مجبوري يه كارت گرافيك قوي تر بگيري

redblood
24-10-2007, 14:47

اینکار رو بکن.
روی mycomputer رایت کلیک کن،properties
سپس تب Hardware تو پنجره باز شده رو بزن.
device maneger رو انتخاب کن
روی درایور مخصوص کارتت که نوشته display adapters + کنارش رو بزن و رو گزینه باز شده رایت کلیک و در حالی که به اینترنت وصلی update driver رو بزن.
مشکل اکثر بچه ها اینطوری حل شده.امیدوارم تو هم موفق شی.

S A M
26-10-2007, 09:11
ولي اويل 4 هم قشنگي هاي خوبي داشت از حق نگذريم اويل 4 واقعا عالي بود تا قسمتي نميه ابري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه قدر قشنگ ميخنده نه؟

Maggy_P
26-10-2007, 10:11
ولي اويل 4 هم قشنگي هاي خوبي داشت از حق نگذريم اويل 4 واقعا عالي بود تا قسمتي نميه ابري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه قدر قشنگ ميخنده نه؟
خيلي !!!!:27: دهنش اندازه ي غار باز شده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
26-10-2007, 12:41
اره با اون دندون هاي زيباش

احمدزاده
26-10-2007, 14:02
سلام

اينجا سوت و كور شده ها

راستي بچه ها
ركورد قبلي من سه ساعت 31 دقيقه بود

زد به سرم يه بار ديگه بازي رو تموم كردم

چهار دقيقه ركورد رو اوردم پايين

شد سه ساعت 27 دقيقه

Maggy_P
26-10-2007, 14:46
سلام

اينجا سوت و كور شده ها

راستي بچه ها
ركورد قبلي من سه ساعت 31 دقيقه بود

زد به سرم يه بار ديگه بازي رو تموم كردم

چهار دقيقه ركورد رو اوردم پايين

شد سه ساعت 27 دقيقه
يعني شماها اينقدر حوصله داريد كه دوبار بازي رو از اول ميري؟:18:
من كه نزديك 10 بار رفتمش ديگه حوصله ندارم اويل 4 رو برم:19:

redblood
26-10-2007, 15:38
مگی سلام.این آواتارت قشنگتره.شما آواتارتون دوره ای هست؟!

S A M
26-10-2007, 16:58
بابا كجا سوت و كوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اواتورت باحاله هر چند ماه عوض ميكني
بحث در باره اويل تموم شد بريم سراغ انحرافي تاپيك
بابا زشته ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمدزاده
26-10-2007, 17:01
يعني شماها اينقدر حوصله داريد كه دوبار بازي رو از اول ميري؟:18:
من كه نزديك 10 بار رفتمش ديگه حوصله ندارم اويل 4 رو برم:19:

من هنوز ده بار نشده ولي هر وقت حوصله نداشته باشم بازي ميكنمش:31:جالبه نه ؟؟
چون اگه حوصله داشته باشم كاراي بهتر از بازي انجام ميدم:27:

موافقم
البته اولش نشناختمت ها :31::31:
بدون هماهنگي آواتور عوض نكن:21:يه هو ميايم ميبينيم يه آدم غريبه نشسته جات :41:

.
.
.
.
.
.
.
.
.

يه موضوعي خيلي اعصابم رو خرد كرده
اونم تيپ و لباس آيدا هستش

آخه با اون كفش و اون لباس اين چه جوري مياد اونجوري ژانلگولر بازي در مياره

در مورد لباسها تو پست هاي خيلي وقت عقب تر بحث شد ولي ادامه داده نشد

موافقيد در مورد لباس هاشون بحث كنيم

Maggy_P
26-10-2007, 20:29
منظورت از دوره اي چيه؟:21:

S A M
26-10-2007, 21:08
يعني هر دفعه اواتور عوض ميكني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم تعجب كردم حد اقل يك چيز ميگفتي فكر كردم يكي اومده همينجوري توي فروم پست داده فكر نميكردم اواتورت رو عوض كرده باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
26-10-2007, 21:09
منظورت از دوره اي چيه؟:21:

آخه اون اول که من اومدم(اون وقتا که هنوز جوجه بودم)تو هم اولین کسی بودی که کمکم کردی،آواتارت یکی دیگه بود.بعد عکس قبلی و بعدم این عکس خانوم ج.لی(البته قبلیه هم جولی بود از یه زاویه دیگه)در واقع فکر میکنم هر 20 روز یه آواتار داشتی،واسه همین گفتم دوره ای عوض میکنی.
در مورد لباسم نظر من مثبته.بحث را آغاز میکنیم.
ولی قبلش بگم طبیعیترین حالت لباس تو اویل 1 بود که همه لباس پلیسی تنشون بود.تو سری های بعد همه انگاری میخوان برن مهمونی!!

Maggy_P
26-10-2007, 21:47
آخه اون اول که من اومدم(اون وقتا که هنوز جوجه بودم)تو هم اولین کسی بودی که کمکم کردی،آواتارت یکی دیگه بود.بعد عکس قبلی و بعدم این عکس خانوم ج.لی(البته قبلیه هم جولی بود از یه زاویه دیگه)در واقع فکر میکنم هر 20 روز یه آواتار داشتی،واسه همین گفتم دوره ای عوض میکنی.
در مورد لباسم نظر من مثبته.بحث را آغاز میکنیم.
ولی قبلش بگم طبیعیترین حالت لباس تو اویل 1 بود که همه لباس پلیسی تنشون بود.تو سری های بعد همه انگاری میخوان برن مهمونی!!
من از اون موقع كه توي P30World ثبت نام كردم 3 بار بيشتر عكسمو عوض نكردم هر هفته هم عوض نميكردم!:18:

Maggy_P
26-10-2007, 21:54
و درباره ي لباسا منم موافقم اولش به قول آقاي redblood پليسي بود بعدش كم كم شد لباساي پارتي!
اينم از عكساشون:
اوليش جيله

اويل 1

اويل 3

redblood
26-10-2007, 23:58
ولی مگی این جیل اویل 1 با 3 خیلی فرق داره.تو اویل 1 جیل موهاش بلنده،قیافشم فرق داره.در واقع تو اویل 3 خوشکل تر میشه.همه عکسای بالا هم جیل 3 هست.تو اویل 1 اصلا اینطور نبود.

Maggy_P
27-10-2007, 06:26
ولی مگی این جیل اویل 1 با 3 خیلی فرق داره.تو اویل 1 جیل موهاش بلنده،قیافشم فرق داره.در واقع تو اویل 3 خوشکل تر میشه.همه عکسای بالا هم جیل 3 هست.تو اویل 1 اصلا اینطور نبود.
آره اما توي همين اويل 1 كه بازسازيش كردن قيافش همين طوريه شما جدي نگير:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!
اون به خاطر اينه كه از روي فيلم قيافه هاشونو درست كردن اگه دقت كرده باشي تمام دمو هاشون فيلمن نه انيميشين البته توي اويل 1 :46: اما از اويل 2 به بعد انيميشن شروع شد:40:

Maggy_P
27-10-2007, 15:50
اينم از لباس كلر ردفيلد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته كلر زياد تيپش فرق نكرده
-------------------------------------
-------------------------------------
اينم از ----... ديگه ---- يهويي تريپ زده نه به لباس قبليش نه به اين!

هيكلو برم!

ولي قيافش نسبت به شماره ي 2 خيلي تغيير كرده :20:

S A M
27-10-2007, 16:13
خب هرچي زمان ميگزره بايد بازي ها باحال بشن ديگه نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
27-10-2007, 16:17
خب هرچي زمان ميگزره بايد بازي ها باحال بشن ديگه نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره اما تغيير لباساشون ديگه خيلي جالبه مثلا ايدا با اون لباسش معلوم نيست اومده مهموني يا داره ميره بجنگه!:18:

احمدزاده
27-10-2007, 22:38
---- جالب شده ..... خوشگلترو خوش تيپ تر شده الحق و انصاف

ولي لباس قبلي آيدا رو هم ميذاشتي

نميدونم چرا وقتي ميخوان يه چيزي رو در مورد خانم ها بهتر كنن به نوع لباس پوشيدن بنده هاي خدا گير ميدن

و سعي ميكنن بيشتر ..........(با عرض پوزش قلمم نكشيد بنويسم)

redblood
28-10-2007, 01:43
اسم اویل 1 جدید resident evil remake هست.به نظر میاد که خیلی بهتر باشه.چون من چند دموشو دیدم خیلی خوبتر شده بود.
راستی مگی تو اویل 1 بیشتر از یک دمو که همون فیلم اولش بود نداشت؟غیر از اینه یا من دارم اشتباه میکنم؟

resident
28-10-2007, 06:59
سلام.
یه چند روزه نبودم. می بینیم سوژه ها یواش یواش دارن تموم میشن. (نگران نباشید من براتون تامین می کنم)
الان هم که بحث لباس ها داغ شده!!!
با اجازه مگی عزیز لباس های ایدا رو من میزارم.

Resident Evil 4: Ada Wong
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Resident Evil 2: Ada Wong

راستی redblood جان از شما ممنونم. و یه خواهشی از شما داشتم. لطفا اسم Ada Wong رو ننویسید {آیدا} ، بنویسید {ایدا}.

Maggy_P
28-10-2007, 13:56
خيلي كار خوبي كرديد

منم با آقاي احمد زاده موافقم چرا براي قشنگتر كردن اين زنا آبروشونو ميبرن؟ مثلا اين چه لباسيه اين ايدا پوشيده؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم اویل 1 جدید resident evil remake هست.به نظر میاد که خیلی بهتر باشه.چون من چند دموشو دیدم خیلی خوبتر شده بود.
راستی مگی تو اویل 1 بیشتر از یک دمو که همون فیلم اولش بود نداشت؟غیر از اینه یا من دارم اشتباه میکنم؟
نه دموي آخرش هم بود كه سوار هليكوپتر ميشن

Maggy_P
28-10-2007, 14:02
اينم از كريس

اونم تيپش همچين فرقي نكرده:31:

چهره ي كريس توي دموي اول اويل 1

اينم لباساش

احمدزاده
28-10-2007, 15:30
اينم از كريس

اونم تيپش همچين فرقي نكرده:31:

چهره ي كريس توي دموي اول اويل 1

اينم لباساش

ايول
جالب بود

حالا آدم بهتر ميتونه با كاراكتر جديد ارتباط برقرار كنه

Maggy_P
28-10-2007, 15:56
آره اما كريس كه جديد نيست!

AKBARPARS
28-10-2007, 16:34
تو یک سایتی پتیچی(تبدیل گیم کیوب) برای دانلود گذاشته بود که میگفت اگر اینو تو مسیربازی اویل 4 کپیش کنین گرافیک بازی زیباتر میشه . خودم امتحانش کردم گرافیکش خیلی بهتر شد حجمشم 6.5 مگابایت.:20:
ادرس سایت با دو تا عکس ازگرافیک بازی قبل و بعد :

ادرس دانلود پتچ :

ادرس دانلود یه پتچ دیگه ( اینو امتحان نکردم ) :

احمدزاده
28-10-2007, 16:35
آره اما كريس كه جديد نيست!

منظور از كاراكتر جديد يعني چهره جديد

يعني با تيپ الانش راحت تر كنار ميام چون تصوير قبليش يادم رفته بود

و دوباره ياداوري شد

Maggy_P
28-10-2007, 17:00
تو یک سایتی پتیچی(تبدیل گیم کیوب) برای دانلود گذاشته بود که میگفت اگر اینو تو مسیربازی اویل 4 کپیش کنین گرافیک بازی زیباتر میشه . خودم امتحانش کردم گرافیکش خیلی بهتر شد حجمشم 6.5 مگابایت.:20:
ادرس سایت با دو تا عکس ازگرافیک بازی قبل و بعد :

ادرس دانلود پتچ :

ادرس دانلود یه پتچ دیگه ( اینو امتحان نکردم ) :

يعني گرافيكش چطوري ميشه؟:18:

Maggy_P
28-10-2007, 17:07
منظور از كاراكتر جديد يعني چهره جديد

يعني با تيپ الانش راحت تر كنار ميام چون تصوير قبليش يادم رفته بود

و دوباره ياداوري شد
آها افتاد!:31:

------------------
-------------------
اينم از عكسهاي ربكا:

تغيير لباسو برم نه به اون پليسيه نه به اين يكي!:18:

soliman
28-10-2007, 21:57
راستی اون پتچی که درباره اش صحبت میکنی که بازی رو زیباتر کرده همون کرک اروپایی نیستش؟
من خودم این کرکو تقریبا دو ماه پیش دریافتش کردم و واقعا گرافیک بازی بالا رفت ولی سررعت بازی کم شد.

cyrus_ln
28-10-2007, 22:56
راستی اون پتچی که درباره اش صحبت میکنی که بازی رو زیباتر کرده همون کرک اروپایی نیستش؟
من خودم این کرکو تقریبا دو ماه پیش دریافتش کردم و واقعا گرافیک بازی بالا رفت ولی سررعت بازی کم شد.

اگه میخوای واقعا گرافیک بازی بالا بره باید پچ 70 مگابایتی رو نصب کنی.با نصب کرک گرافیک تغییر میکنه ولی چندتا مشکل جزئی بوجود میاره.

دوستان این resident evil remake چیه؟
جدیده؟
واسه pc داره ساخته میشه؟

AKBARPARS
28-10-2007, 23:20
اقای MAGGY_P اگه به این ادرس بری یک عکس از قبل و بعد پتچ میبینی و اینو بگم ارزش دانلود کردن داره بجای ---- به انگلیسی بنویس مقصد
نمیدونم چرا اسم سایت که مقصد است رو اینجوری ------- مینویسه

اقای soliman والا اسمش این ResidentEvil4v1.1.0FixedexeEuro.rar بود اگه اشتباه نکنم با حجم 6.5 مگابایت اما سرعت بازی به جز بعضی جاها انچنان که میگن کم نمیشد و پتچ شما حجمش چقدر بود .:40:

اقای cyrus_in گرافیکش با این پتچ یا کرک 70 مگابایتی شما ایا بالا ترم میره . لطفا ادرس دانلودشو بدین .

راستی نمایشگاه کامپیوتر 6_10 ابان یادتون نره !؟

soliman
28-10-2007, 23:23
مال من هم حجمش تقریبا دوروبرای همین بود.

cyrus_ln
29-10-2007, 08:54
ا

اقای cyrus_in گرافیکش با این پتچ یا کرک 70 مگابایتی شما ایا بالا ترم میره . لطفا ادرس دانلودشو بدین .

با نصب پچ و اعمال فیلترهای antialiasing و anisotropic خود کارت گرافیک , گرافیک بازی شدیدا بالا میره.
برو صفحه 90 پست 895
لینک دانلود پچ و کرک اروپایی و همچنین نحوه نصب پچ توضیح داده شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

Maggy_P
29-10-2007, 15:05
اقای MAGGY_P اگه به این ادرس بری یک عکس از قبل و بعد پتچ میبینی و اینو بگم ارزش دانلود کردن داره بجای ---- به انگلیسی بنویس مقصد
نمیدونم چرا اسم سایت که مقصد است رو اینجوری ------- مینویسه

اقای soliman والا اسمش این ResidentEvil4v1.1.0FixedexeEuro.rar بود اگه اشتباه نکنم با حجم 6.5 مگابایت اما سرعت بازی به جز بعضی جاها انچنان که میگن کم نمیشد و پتچ شما حجمش چقدر بود .:40:

راستی نمایشگاه کامپیوتر 6_10 ابان یادتون نره !؟
دانلودش كردم
در ضمن من آقا نيستم!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :46:

Maggy_P
29-10-2007, 15:20
با نصب پچ و اعمال فیلترهای antialiasing و anisotropic خود کارت گرافیک , گرافیک بازی شدیدا بالا میره.
برو صفحه 90 پست 895
لینک دانلود پچ و کرک اروپایی و همچنین نحوه نصب پچ توضیح داده شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
حالا چه اتفافتي ميكنه از چه نظر گرافيكش قوي تر ميشه؟:13:

redblood
29-10-2007, 16:12
حالا چه اتفافتي ميكنه از چه نظر گرافيكش قوي تر ميشه؟:13:

بابا مگه یادتون نیست.این بحث مال یکی دو ماه پیش بود.منم اون کرک رو ریختم.کیفیت خیلی عوض میشه.یعنی طبیعیتر میشه.در کنارش اول که میخوای بازی رو شروع کنی ،بازی رو RESIDENT EVIL معرفی میکنه،نه BIOHAZARD.در ضمن میتونی بازی رو به زبانهای انگلیسی،آلمانی،اسپانیایی و فرانسوی انجام بدی.
فکر میکنم کرک اصلی اون باشه که برای اروپا و امریکاست.
ولی مشکلش اینه که سرعت بازی رو پایین میاره و نیاز به یه سیستم بالا داره.چون این کارت گرافیکا این کرک رو نمیکشن اجرا کنن.

redblood
29-10-2007, 16:17
دوستان این resident evil remake چیه؟
جدیده؟
واسه pc داره ساخته میشه؟

این بازی بازسازی شده resident evil1 هست.در واقع همون بازی با گرافیک بالاتر و دموهای متعدد و انیمیشنی.در ضمن قیافه افراد کمی عوض شده.مثلا جیل که موهاش تو اویل 1 بلند بود،تو سری بازسازی شدش قیافش مثل resident evil3 هست.در کنار اون بازی خیلی جذابتر شده.همچین جدید نیست و فکر کنم برای pc هم باشه،ولی من گیرش نیاوردم.

Maggy_P
29-10-2007, 16:20
این بازی بازسازی شده resident evil1 هست.در واقع همون بازی با گرافیک بالاتر و دموهای متعدد و انیمیشنی.در ضمن قیافه افراد کمی عوض شده.مثلا جیل که موهاش تو اویل 1 بلند بود،تو سری بازسازی شدش قیافش مثل resident evil3 هست.در کنار اون بازی خیلی جذابتر شده.همچین جدید نیست و فکر کنم برای pc هم باشه،ولی من گیرش نیاوردم.
نه متاسفانه از شانس گند ما نيووووووووووووووووومده براي pc :37::37::37::37:

redblood
30-10-2007, 19:34
نه متاسفانه از شانس گند ما نيووووووووووووووووومده براي pc :37::37::37::37:

اگه رو ps هم باشه با یه امولاتر حله!:46:

احمدزاده
30-10-2007, 20:58
اگه رو ps هم باشه با یه امولاتر حله!:46:

يه دونه خوبو با كيفيتش رو معرفي ميكني ؟؟؟؟

البته اگه اينجا جاش نيست فقط لينك تاپيك رو بده برم پيدا كنم

farazp30
30-10-2007, 21:38
اين کراوزر معنتی منو کچل کرده تو پروفشنال مدش با يک ضربه باليي سرت مياره مرغهای آسمون به حالت ار بزنن با با چيتي چيزی تبديل شده ی کامپيوترش نداره

farazp30
30-10-2007, 21:41
راستی ببخشيد ، اشتباهی بيرون تايپک باز کزدم

farazp30
30-10-2007, 21:43
راستی اگه با پروفشنال تمومش کنی تفنگ جديد بهت ميده

farazp30
30-10-2007, 21:46
يه سوال ديگه ببخشيد اگه سوالم تکراريه آخه من اصلا وقت ندارم 10 صفحه رو بخونم چه برسه بخوام 244 صفحه رو بخونم
مگرنايز اگه باهم ی آدمها او همه ی زمين ها 5 ستاره بگيري چي ميده من با هانک و وسکر و کراوزر5 تا گرفتم چيزِی نشد بعد نوشت بايد با همه ی آدمها 5 ستاره بگيري

احمدزاده
30-10-2007, 22:19
اين کراوزر معنتی منو کچل کرده تو پروفشنال مدش با يک ضربه باليي سرت مياره مرغهای آسمون به حالت ار بزنن با با چيتي چيزی تبديل شده ی کامپيوترش نداره

يه سوال ديگه ببخشيد اگه سوالم تکراريه آخه من اصلا وقت ندارم 10 صفحه رو بخونم چه برسه بخوام 244 صفحه رو بخونم
مگرنايز اگه باهم ی آدمها او همه ی زمين ها 5 ستاره بگيري چي ميده من با هانک و وسکر و کراوزر5 تا گرفتم چيزِی نشد بعد نوشت بايد با همه ی آدمها 5 ستاره بگيري

باور كن خيلي غلط املايي داري و نميشه ترجمه كرد نوشته هات رو

آره يه تفنگ باحال بهت ميده و هم لباس عوض ميشه و هم اسلحه ولي بايد يه ميليون داشته باشي تا بتوني اسلحه رو بخري

cyrus_ln
30-10-2007, 22:49

منظورت امولاتوره؟
اگه منظورت اینه امولاتور ePSXe بهترینه.همه بازیها رو اجرا میکنه.

Oracle_Eldorado
30-10-2007, 23:36
آره يه تفنگ باحال بهت ميده و هم لباس عوض ميشه و هم اسلحه ولي بايد يه ميليون داشته باشي تا بتوني اسلحه رو بخري

اسلحه اش که زیاد خوب نیست . بازی رو خراب میکنه و جذابیت بازی رو از بین میبره .

دوست عزیز M E H D I عزیز زحمتشو در این تاپیک کشیده :

احمدزاده
30-10-2007, 23:57
اسلحه اش که زیاد خوب نیست . بازی رو خراب میکنه و جذابیت بازی رو از بین میبره .

دوست عزیز M E H D I عزیز زحمتشو در این تاپیک کشیده :

در مورد اسلحه فقط به درد ركورد زدن ميخوره

در مورد اون تاپيك هم خيلي ممنون:40::11:

redblood
31-10-2007, 00:05

شما چقدر پست میدی!!!:19::19:
مواظب باش یه وقت اخراجت نکنن.تاپیک تکراری که زدی،این همه پستم پشت سر هم.:13:

resident
31-10-2007, 05:34

1.با همه ی آدمها (کراوزر،وسکر،هانک،ایدا،لی ن) باید توی همه ی زمین ها 5 ستاره بری.
2.ممنون از آقای "احمدزاده". خیلی غلط املایی داری.
3.ممنون از "redblood" عزیز. کلی پست دادی. همه رو یکجا بده و اگه بعدا سوال دیگه یا مطلب دیگه ای هم یادت افتاد پستت رو ویرایش کن.

شما چقدر پست میدی!!!:19::19:
مواظب باش یه وقت اخراجت نکنن.تاپیک تکراری که زدی،این همه پستم پشت سر هم.:13:

ممنون از شما.
یه پیشنهاد: توی امضات مشخص نیست کدومش اویل 5 و کدومس chronicle هستش. به نظر من بهتره جداشون کنی تا مشخص بشن.

Maggy_P
31-10-2007, 14:31
يعني با امولاتور ps روي كامپيوتر بازيش اجرا ميشه؟ دوباره مثل اين امولاتورهاي ps2 نباشه مثل اسلوموشن بشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maxeemo
31-10-2007, 16:09
دوستان سلام؛

میگم تو RE4 شوخی زیاد هست، اینو هم که حتما همه دیدین:

قربون همگی...:11::11:

احمدزاده
31-10-2007, 16:38
دوستان سلام؛

اي كاش معنيشو براي ما بي سوادها مينوشتي:20:

Maggy_P
31-10-2007, 17:10
دوستان سلام؛

يعني :

هر كدام از اين شخصيت ها خيالي هستند و اگر كدام از اين اسم ها چه مرده و چه زنده واقعي بودند كاملا تصادفي بوده است
اين بازي از طرف اداره ي پليس شهر راكون حمايت ميشه.
هر گونه نسخه برداري پخش و يا ارائه آن داراي كيفر قانوني خواهد بود.
و اين جنايت پيگرد قانوني خواهد داشت و به وسيله ي يكي از اعضاي استارز دستگير خواهد شد.

:18::18::18::18::18:
عجب بابا:27: سر كاريه!:31:

maxeemo
31-10-2007, 17:17
يعني :

هر كدام از اين شخصيت ها خيالي هستند و اگر كدام از اين اسم ها چه مرده و چه زنده واقعي بودند كاملا تصادفي بوده است
و اين جنايت پيگرد قانوني خواهد داشت و به وسيله ي يكي از اعضاي استارز دستگير خواهد شد.

:18::18::18::18::18:
عجب بابا:27: سر كاريه!:31:

دوباره سلام؛

Maggy_P جان، ممنون که زحمت نوشتن ترجمه رو کشیدی. نه، سرکاری نیست. آخر بازی بعد از عنوان بندی و قبل از این که اطلاعات بازی رو بده (از قبیل زمان و Hit Ratio و...) این اخطار رو نشون میده. البته اگه جای دقیقش رو اشتباه نکرده باشم، خلاصه که آخر بازیه، اینو مطمئنم.

ممنون...:11::11:

Maggy_P
31-10-2007, 17:23
دوباره سلام؛

Maggy_P جان، ممنون که زحمت نوشتن ترجمه رو کشیدی. نه، سرکاری نیست. آخر بازی بعد از عنوان بندی و قبل از این که اطلاعات بازی رو بده (از قبیل زمان و Hit Ratio و...) این اخطار رو نشون میده. البته اگه جای دقیقش رو اشتباه نکرده باشم، خلاصه که آخر بازیه، اینو مطمئنم.

بله منم ديدم منظورم از سر كاريه اينه كه كپكام گذاشتمون سر كار:18:
:46:

farazp30
31-10-2007, 18:09
1.با همه ی آدمها (کراوزر،وسکر،هانک،ایدا،لی ن) باید توی همه ی زمین ها 5 ستاره بری.
2.ممنون از آقای "احمدزاده". خیلی غلط املایی داری.
3.ممنون از "redblood" عزیز. کلی پست دادی. همه رو یکجا بده و اگه بعدا سوال دیگه یا مطلب دیگه ای هم یادت افتاد پستت رو ویرایش کن.

ممنون از شما.
یه پیشنهاد: توی امضات مشخص نیست کدومش اویل 5 و کدومس chronicle هستش. به نظر من بهتره جداشون کنی تا مشخص بشن.

اگه با همه آدمها تو همه ی زمين ها 5 ستاره بگيری چي ميشه ؟
تازه اين عملا غير ممکن

Maggy_P
31-10-2007, 18:15
اگه با همه آدمها تو همه ی زمين ها 5 ستاره بگيری چي ميشه ؟
تازه اين عملا غير ممکن
نه غير ممكن نيست ميشه
اگه همه رو بري فكر ميكنم يه اسلحه بده:13: دقيقا نميدونم چون خودم نرفتم!:31:يعني اويلم پاك شد در نتيجه تمام سيوام پاك شد در نتيجه منم حوصلم نيومد دوباره برم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما مثل اينكه يكي گفت اسلحه ميده اما فكر كنم اشتباه شنيدم شايدم چيزي نده!:31:

S A M
31-10-2007, 18:45
اسلحش چي هست؟

احمدزاده
31-10-2007, 21:31
اسلحش چي هست؟

نه غير ممكن نيست ميشه
اگه همه رو بري فكر ميكنم يه اسلحه بده:13: دقيقا نميدونم چون خودم نرفتم!:31:يعني اويلم پاك شد در نتيجه تمام سيوام پاك شد در نتيجه منم حوصلم نيومد دوباره برم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما مثل اينكه يكي گفت اسلحه ميده اما فكر كنم اشتباه شنيدم شايدم چيزي نده!:31:

طبق توضيحات مگي جان اسلحش معلوم نيست چيه :27:
يعني معلوم نيست اسلحه بده يا نه:21::31:
به هر حال يكي بره تا صحت گفته ها تاييد بشه:20::13:

maxeemo
01-11-2007, 00:03
دوستان سلام، اگه منظورتون اسلحه ای هست که با تکمیل بازی The Mercenaries توسط تمام شخصیت ها داده میشه (اگه اشتباه می کنم ببخشید):
قدیما تو همین تاپیک بحثش زیاد شده بود، اسلحه ای هست به اسم Hand Cannon که مجانی هست و اگه اشتباه نکنم، اول قدرتش 20 و ظرفیتش 3 هست و با کسب تمامی Upgrade ها قدرتش به 99.9 و ظرفیتش به بی نهایت می رسه. منتها هزینه ی Upgrade ها بسیار کمر شکنه:31:.

تصاویرش رو هم قبلا گذاشتم:

راستی وقتي این اسلحه رو برای خرید از فروشنده تقاضا مي‌كنين، ازتون ميپرسه: "اينو براي چي لازم داري؟ مي‌خواي بري شكار فيل!؟"...

resident
01-11-2007, 06:58
دوستان سلام؛

ممنون. خیلی قشنگ بود.

دوستان سلام، اگه منظورتون اسلحه ای هست که با تکمیل بازی The Mercenaries توسط تمام شخصیت ها داده میشه (اگه اشتباه می کنم ببخشید):
قدیما تو همین تاپیک بحثش زیاد شده بود، اسلحه ای هست به اسم Hand Cannon که مجانی هست و اگه اشتباه نکنم، اول قدرتش 20 و ظرفیتش 3 هست و با کسب تمامی Upgrade ها قدرتش به 99.9 و ظرفیتش به بی نهایت می رسه. منتها هزینه ی Upgrade ها بسیار کمر شکنه:31:.

تصاویرش رو هم قبلا گذاشتم:

راستی وقتي این اسلحه رو برای خرید از فروشنده تقاضا مي‌كنين، ازتون ميپرسه: "اينو براي چي لازم داري؟ مي‌خواي بري شكار فيل!؟"...

تایید میشه. تمام تفنگ ها قبلا بحث و بررسی شده ، من تعجب می کنم چرا مگی درموردش دچار شک و تردیده! خب شاید هم اون موقع مگی هنوز به این تایپیک نیامده بود.......!
maxeemo جان ممنون.

Maggy_P
01-11-2007, 17:22
ممنون. خیلی قشنگ بود.

تایید میشه. تمام تفنگ ها قبلا بحث و بررسی شده ، من تعجب می کنم چرا مگی درموردش دچار شک و تردیده! خب شاید هم اون موقع مگی هنوز به این تایپیک نیامده بود.......!
maxeemo جان ممنون.
من شك كردم چون همون طور كه گفتم سيوم پاك شد نتونستم تا آخرش برم :19:
و همين طور يه نفر گفته بود كه يه اسلحه ميده منم ترسيدم اشتباه فهميده باشم گفتم شايد!:31: گفتم حرف الكي نزده باشم:46:

علیرضا
01-11-2007, 23:32
دوستان عزیز !
امیدوارم این موردی که می خوام بگم تکراری نباشه .
این هم لیست تمام Sound Track هایی که تو بازی به گوشتون می رسه:

از همون اول بازی که Leon داره راجع به End of Umbrella صحبت می کنه تا آخرین فرار و یه سری Sound های دیگه
قابل دانلود در این سایت :

Sound Track های گلچین شده :

resident
02-11-2007, 16:24
من شك كردم چون همون طور كه گفتم سيوم پاك شد نتونستم تا آخرش برم :19:
و همين طور يه نفر گفته بود كه يه اسلحه ميده منم ترسيدم اشتباه فهميده باشم گفتم شايد!:31: گفتم حرف الكي نزده باشم:46:

پس من به شما یه تشکر بدهکارم.........
ممنونم برای جمله آخرت. و معذرت می خوام برای اون قضاوت اشتباهم...!

دوستان عزیز !
امیدوارم این موردی که می خوام بگم تکراری نباشه .
این هم لیست تمام Sound Track هایی که تو بازی به گوشتون می رسه:

از همون اول بازی که Leon داره راجع به End of Umbrella صحبت می کنه تا آخرین فرار و یه سری Sound های دیگه
قابل دانلود در این سایت :

Sound Track های گلچین شده :

تا اونجایی که من یادم میاد قبلا یک بار گذاشته شده (شاید هم با یه تایپیک دیگه اشتباه گرفته باشم) ولی از اینکه زحمتش رو کشیدی ممنون.
فعلا که کلی لیست دانلودی دارم و هروقت که تموم شد میرم سروقتشون.......

Maggy_P
02-11-2007, 17:02
پس من به شما یه تشکر بدهکارم.........
ممنونم برای جمله آخرت. و معذرت می خوام برای اون قضاوت اشتباهم...!

خواهش ميكنم :11:

Maggy_P
03-11-2007, 21:44
بچه ها اين عكس رو كه از اويل 4 پيدا كردم ببينيد اين در واقع عكسهاي هنري اويله كه اين قسمتها توي بازي نيست اما گرافيك كه خيلي توپه!:21:اگه بازم پيدا كردم ميزارم:10:

احمدزاده
03-11-2007, 21:47
جلل خالق
چه چيزها كه نميبينيم

تنها چيزي كه تو اين بازي پيدا نكرديم و نديديم باران بود

redblood
03-11-2007, 22:41
جلل خالق
چه چيزها كه نميبينيم

تنها چيزي كه تو اين بازي پيدا نكرديم و نديديم باران بود

چطور متوجه بارون نشدید.وقتی لیون بیهوش میشه و مجدد به هوش میاد،شب شده و بارون میاد.اینکه کاملا واضح بود.فقط این عکسی که مگی گذاشته بود خیلی جالب بود.

soliman
04-11-2007, 00:22
اون مرحله اخر هم بارون میومد.

S A M
04-11-2007, 08:21
مگه ميشه كه بارون نياد

arash rashno
04-11-2007, 09:20
آیا این بازی در ویستا به راحتی اجرا میشه ؟؟؟

Maggy_P
04-11-2007, 13:05
آره توي ويستا اجرا ميشه

Maggy_P
04-11-2007, 13:25
اينم پيدا كردم ...... و بازم توي بازي نيست:31:

دوباره داره بارون مياد:40:

احمدزاده
04-11-2007, 16:22
چطور متوجه بارون نشدید.وقتی لیون بیهوش میشه و مجدد به هوش میاد،شب شده و بارون میاد.اینکه کاملا واضح بود.فقط این عکسی که مگی گذاشته بود خیلی جالب بود.

اون مرحله اخر هم بارون میومد.

مگه ميشه كه بارون نياد

منظور من همون عكسه بود(سوووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووو ووت)
خودم فهميدم بد جور ضايع كردم
بعد از تذكرات دوستان و رجوع به مغز معيوبم يادم اومد كه بارون بود چه جورشم بود:31:

Maggy_P
05-11-2007, 14:20
اينو هم نگاه كنيد. (توي بازي نيست!):21:

Arashmicrob
05-11-2007, 16:48
اقا اگه special 2 رو هم تموم کنیم چی میشه؟؟؟

Arashmicrob
05-11-2007, 16:51
ممکنه اسلحهی جدید بده؟؟؟؟؟

فعلا من یه مسلسل دارم که قدرتش 50 و تیر بی نهایت داره ولی باهاش حال نمی کنم!!!
اگه تونستین ازش استفاده کنید خشاب عوض کردنش جالبه.
آخه تو دموش یه اسلحه ی شارژی داره.......
باید خیلی قوی باشه!!!!!!

cyrus_ln
05-11-2007, 16:52
این عکسها چی هستن؟
چنین صحنه هایی تو بازی نبوده؟
یا بوده ما ندیدیم؟

Arashmicrob
05-11-2007, 16:59
تمام این اسلحه ها هستن به شرطی که بازی رو حد اقل یه بار تموم کرده باشی!!!!!!

cyrus_ln
05-11-2007, 16:59
ممکنه اسلحهی جدید بده؟؟؟؟؟

فعلا من یه مسلسل دارم که قدرتش 50 و تیر بی نهایت داره ولی باهاش حال نمی کنم!!!
اگه تونستین ازش استفاده کنید خشاب عوض کردنش جالبه.
آخه تو دموش یه اسلحه ی شارژی داره.......
باید خیلی قوی باشه!!!!!!

اسلحه جدید میده.
اسلحه شارژیه قویه اگه چند نفر پشت سر هم با شن هم میمیرن ولی در کل اسلحه خوبی نیست البته به نظر من.

Arashmicrob
05-11-2007, 17:01
اگه آموزش Upload رو بزارین یه سری عکس جالب از اسلحه های جالب دارم!!!!!!!!!

از کجا پیدا کردی (اسلحه رو)

*Necromancer
05-11-2007, 17:24
پس چرا من هنوز دستگیر نشدم؟ همه رفقای من این بازی رو از من گرفتن رایت کردن!

Maggy_P
05-11-2007, 18:11
این عکسها چی هستن؟
چنین صحنه هایی تو بازی نبوده؟
یا بوده ما ندیدیم؟
نه توي بازي نيستن اين عكسا رو نميدونم چطوري درست كردن فقط ميدونم كه توي بازي نيست :10:

پس چرا من هنوز دستگیر نشدم؟ همه رفقای من این بازی رو از من گرفتن رایت کردن!

آره كپكام واسه خودش گفته!:27:

resident
05-11-2007, 18:26
اگه آموزش Upload رو بزارین یه سری عکس جالب از اسلحه های جالب دارم!!!!!!!!!

از کجا پیدا کردی (اسلحه رو)

برو به سایت زیر و بعد از بالا اومدنش دکمه browse رو بزن تا یه پنجره باز شه. حالا به جایی که عکست روی کامپیوترت هست برو و عکست رو انتخاب کن و بعد Open رو بزن. حالا گزینه Upload رو بزن. بعد از اینکه کامل آپلود شد یه صفحه میاد که چند تا لینک مختلف برای استفاده های مختلف هستش میاد. لینک یکی مونده به آخری (آخرش با پسوند عکست تموم میشه که یا jpg هستش یا bmp) رو کپی کن. حالا بیا توی فروم و گزینه وارد کردن عکس رو بزن (همونی که یه عکس از کوه و خورشید هستش رو بزن). لینک رو Paste کن. با یه OK کار تمومه.

Arashmicrob
05-11-2007, 19:20
برو به سایت زیر و بعد از بالا اومدنش دکمه browse رو بزن تا یه پنجره باز شه. حالا به جایی که عکست روی کامپیوترت هست برو و عکست رو انتخاب کن و بعد Open رو بزن. حالا گزینه Upload رو بزن. بعد از اینکه کامل آپلود شد یه صفحه میاد که چند تا لینک مختلف برای استفاده های مختلف هستش میاد. لینک یکی مونده به آخری (آخرش با پسوند عکست تموم میشه که یا jpg هستش یا bmp) رو کپی کن. حالا بیا توی فروم و گزینه وارد کردن عکس رو بزن (همونی که یه عکس از کوه و خورشید هستش رو بزن). لینک رو Paste کن. با یه OK کار تمومه.

دست شما درد نکنه!!!:20:

behzadshams
05-11-2007, 19:43
سلام بچه ها
ايني كه شما بازي مي كنيد نسخه كامپيوتره؟ فرقش با نسخه PS2 چيه؟ من ps2 رو رفتم آخرش.

اگه همونه كه هيچ ولي اگه فرق ميكنه بگيد بخرم.

resident
05-11-2007, 19:55
سلام بچه ها
ايني كه شما بازي مي كنيد نسخه كامپيوتره؟ فرقش با نسخه PS2 چيه؟ من ps2 رو رفتم آخرش.

اگه همونه كه هيچ ولي اگه فرق ميكنه بگيد بخرم.

هیچ فرقی نداره. خیالت تخت ، وقتت هدر نرفت!!!

Arashmicrob
05-11-2007, 21:37
نسخه PC فرقش اینه که با ماوس بازی میشه ، بنابراین هدفگیری 100 مرتبه راحت تره!!!!!!
در ضمن گرافیکش بهتره یعنی سایه ها و مه محسوس تره(در کل texture بازی بهتره)

آقا کسی به من نگفت چجوری اسلحه شاريژی رو پیدا کنم!!!!!!!

redblood
05-11-2007, 22:30
ببینید بچه ها توجه کنید.ساخت یک بازی مثل ساخت یک فیلمه.شما که میرین سینما و یه فیلم 1 ساعت و نیمه میبینید،مطمئن باشید که اون فیلم حداقل 8 الی 10 ساعت بوده که اینقدرش مفید و کافی بوده.در بازی هم قسمت ها و صحنه ها و فیلم های اضافی حذف میشن و قسمت های به درد بخور گذاشته میشه تا بازی بیخودی طولانی نشه.
این عکس هایی هم که بچه ها زحمت کشیدن و گذاشتن،قسمت های حذفی این بازی بوده.پس بیخود به خودتون زحمت پیدا کردن این قسمت ها رو توی بازی ندین.

Maggy_P
06-11-2007, 09:32
ببینید بچه ها توجه کنید.ساخت یک بازی مثل ساخت یک فیلمه.شما که میرین سینما و یه فیلم 1 ساعت و نیمه میبینید،مطمئن باشید که اون فیلم حداقل 8 الی 10 ساعت بوده که اینقدرش مفید و کافی بوده.در بازی هم قسمت ها و صحنه ها و فیلم های اضافی حذف میشن و قسمت های به درد بخور گذاشته میشه تا بازی بیخودی طولانی نشه.
این عکس هایی هم که بچه ها زحمت کشیدن و گذاشتن،قسمت های حذفی این بازی بوده.پس بیخود به خودتون زحمت پیدا کردن این قسمت ها رو توی بازی ندین.
اينو موافقم پس اين عكسا مال قسمتهاي حذف شده ي بازي هستن:20:

S A M
06-11-2007, 10:19
اين هايي رو كه توي بازي نيست كه شما از كجا ميگيرين اخه؟

Arashmicrob
06-11-2007, 10:56
:41:
نه بابا من این همه وقتمو گذاشتم 3 بار بازی رو تموم کردم !
عکسارو از بازی خودم گرفتم!
بعد شما میگین قسمت های حذفی؟؟؟؟؟

احمدزاده
06-11-2007, 11:36

اخه كسي با شما نبود كه ناراحت ميشي

منظور عكس هايي كه مگي ميذاره

مگي جان دستت درد نكنه
ولي اگه بازم پيدا كردي بذار چون جالبه
به هر حال بد نيست بدونيم چه صحنه هايي بوده و حذف شده

resident
06-11-2007, 12:26
نسخه PC فرقش اینه که با ماوس بازی میشه ، بنابراین هدفگیری 100 مرتبه راحت تره!!!!!!
در ضمن گرافیکش بهتره یعنی سایه ها و مه محسوس تره(در کل texture بازی بهتره)

آقا کسی به من نگفت چجوری اسلحه شاريژی رو پیدا کنم!!!!!!!

اگه خوب دقت می کردی منظورش داستان بازی بود نه گرافیک...! گرافیک بازی هم به کارت گرافیک و کرکی که استفاده می کنی بستگی داره.

کی اصلا اسم شما رو اورد!!!!:10: منظور مگی جان بود که صفحه قبل چند تا عکس جالب گذاشته بود!
لطفا این عکس هایی که این بالای صفحه گذاشتید رو همه رو داخل تگ کد بزارید. چون رزولوشن بالایی دارن هم نظم صفحه رو بهم ریخته هم سرعت بالا اومدن صفحه رو کم میکنه!

ممنون

redblood
06-11-2007, 12:44

عزیزم من منظورم عکسای مگی جان بود.این عکسایی رو که شما گذاشته بودی که ما حرفی نداریم.

اخه كسي با شما نبود كه ناراحت ميشي

منظور عكس هايي كه مگي ميذاره

مگي جان دستت درد نكنه
ولي اگه بازم پيدا كردي بذار چون جالبه
به هر حال بد نيست بدونيم چه صحنه هايي بوده و حذف شده

کی اصلا اسم شما رو اورد!!!!:10: منظور مگی جان بود که صفحه قبل چند تا عکس جالب گذاشته بود!
لطفا این عکس هایی که این بالای صفحه گذاشتید رو همه رو داخل تگ کد بزارید. چون رزولوشن بالایی دارن هم نظم صفحه رو بهم ریخته هم سرعت بالا اومدن صفحه رو کم میکنه!

ممنون

مرسی از اینهمه حمایت!:11::10:
در ضمن مگی جان خیلی عکسای جالبی هست.پیدا کردی باز بذار.ولی نکته ای که resident جان هم گفت فراموش نکنی ها:46:
البته بماند که به خودم 100 بار گفته ولی هر سری عکس بزرگ گذاشتم.:31:

Maggy_P
06-11-2007, 13:19
خب چشم ديگه عكس بزرگ نميزارم شرمنده.....
اين رو هم ببينيد :

اينم آدرسش:

يه نكته ي جالب هم توي اين عكسا هست كه اگه دقت كنيد مي بينيد كه ---- هنوز كاپشنش تنشه يعني بايد از قسمتهاي اول بازي باشه كه حذف شده :10:

Maggy_P
06-11-2007, 13:23
اينم هست ببينيدش بد نيست:

اينم لينكش:

resident
06-11-2007, 13:30
مرسی از اینهمه حمایت!:11::10:
در ضمن مگی جان خیلی عکسای جالبی هست.پیدا کردی باز بذار.ولی نکته ای که resident جان هم گفت فراموش نکنی ها:46:
البته بماند که به خودم 100 بار گفته ولی هر سری عکس بزرگ گذاشتم.:31:

خواهش.
redblood ، من منظورم این بود که عکس های بزرگ رو نزارید! اونایی که اون دوستمون گذاشتن رزولوشن بالایی (768*1024) داشتن که باعث میشن صفحه عرضی بشه. من خودم تا به حال کلی عکس گذاشتم برای مثال همون تایپیک اویل 5.

خب چشم ديگه عكس بزرگ نميزارم شرمنده.....

يه نكته ي جالب هم توي اين عكسا هست كه اگه دقت كنيد مي بينيد كه ---- هنوز كاپشنش تنشه يعني بايد از قسمتهاي اول بازي باشه كه حذف شده :10:

عکس های شما هیچ مشکلی ندارن ، منظور من عکس هایی با رزولوشن 768*1024 یا بالاتر هستش که عرض صفحه رو زیاد می کنه.
این نکته ای که گفتید عجب نکته ای هستش! (یادمه وقتی بعد از اینکه لیون و لوئیس رو دستگیر کردن اون گانادویی که می خواست با تبر یا داس {یادم نمیاد} بکشتشون کاپشن لیون رو پوشیده بود ، من که خودم کلی حال کردم از این خلاقیتی که کپکام به کاربرده بود)

Maggy_P
06-11-2007, 13:54
خواهش.
redblood ، من منظورم این بود که عکس های بزرگ رو نزارید! اونایی که اون دوستمون گذاشتن رزولوشن بالایی (768*1024) داشتن که باعث میشن صفحه عرضی بشه. من خودم تا به حال کلی عکس گذاشتم برای مثال همون تایپیک اویل 5.

عکس های شما هیچ مشکلی ندارن ، منظور من عکس هایی با رزولوشن 768*1024 یا بالاتر هستش که عرض صفحه رو زیاد می کنه.
این نکته ای که گفتید عجب نکته ای هستش! (یادمه وقتی بعد از اینکه لیون و لوئیس رو دستگیر کردن اون گانادویی که می خواست با تبر یا داس {یادم نمیاد} بکشتشون کاپشن لیون رو پوشیده بود ، من که خودم کلی حال کردم از این خلاقیتی که کپکام به کاربرده بود)
بله اون قسمتش خيلي جالبه مخصوصا وقتي ايدا كاپشن رو پيدا ميكنه

redblood
06-11-2007, 17:53
(یادمه وقتی بعد از اینکه لیون و لوئیس رو دستگیر کردن اون گانادویی که می خواست با تبر یا داس {یادم نمیاد} بکشتشون کاپشن لیون رو پوشیده بود ، من که خودم کلی حال کردم از این خلاقیتی که کپکام به کاربرده بود)

بله اون قسمتش خيلي جالبه مخصوصا وقتي ايدا كاپشن رو پيدا ميكنه

پس چرا این چیزایی که میگین من یادم نیست؟
کجاش گنادو کاپشن لیون رو پوشیده؟
کجا ایدا کاپشن رو گیر میاره؟!

resident
06-11-2007, 21:29
پس چرا این چیزایی که میگین من یادم نیست؟
کجاش گنادو کاپشن لیون رو پوشیده؟
کجا ایدا کاپشن رو گیر میاره؟!

اول های بازی اونجایی که لیون لوئیس رو داخل کمد پیدا می کنه و بعدش شهردار با چند تا گانادو میان و اون ها رو دستگیر می کنن . اون گانادویی که میاد لیون و لوئیس رو که دستهاشون به همدیگه بسته هستش رو بزنه کاپشن لیون رو پوشیده. و در بازی با ایدا هم اونجایی که توی دهکده هست و می خواد بره به سمت شهردار (که از اون کارهای خفن مدل خودش روی شهردار انجام بده {از بالای خونه با اون اسلحه Bowstring اش اویزون هستش و دو تا تیر به شهردار میزنه} ) اون پسر جوونه که جلوی اون در خروجی دهکده ، که می رسه به همون خونه ، ایستاده ، کاپشن لیون تنشه.

علیرضا
06-11-2007, 22:48
سلام بچه ها
در جریان بحث اخیر تون و پست هایی که دارید می زنید هستم.
واقعاً که کار Capcom حرف نداره.
خلاقیتش تو ریزترین جزئیات باعث میشه آدم کلی حال کنه !

پس که این طور مگی خانم ... چند صحنه از بازی حذف شده !

redblood
06-11-2007, 22:54
اول های بازی اونجایی که لیون لوئیس رو داخل کمد پیدا می کنه و بعدش شهردار با چند تا گانادو میان و اون ها رو دستگیر می کنن . اون گانادویی که میاد لیون و لوئیس رو که دستهاشون به همدیگه بسته هستش رو بزنه کاپشن لیون رو پوشیده. و در بازی با ایدا هم اونجایی که توی دهکده هست و می خواد بره به سمت شهردار (که از اون کارهای خفن مدل خودش روی شهردار انجام بده {از بالای خونه با اون اسلحه Bowstring اش اویزون هستش و دو تا تیر به شهردار میزنه} ) اون پسر جوونه که جلوی اون در خروجی دهکده ، که می رسه به همون خونه ، ایستاده ، کاپشن لیون تنشه.

من اصلا دقت نکرده بودم.چه جالب.یه بار دیگه بازی رو میرم تا ببینم.

احمدزاده
07-11-2007, 14:27

:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

عجببببببب

همينه ديگه
وقتي تخته گاز بزنيم تا اخرش بريم هيچكدوم از اين صحنه ها رو نميبينيم
بايد يه بار همينجوري خوش خوشكي بزنيم براي گردش و تفريح بريم بازي كنيم :21::31:تا حداقل تمام زواياي پنهان بازي رو ببينيم :20:

ممنون
نكات ريز و جالبي بود