PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه‌ جوری میشود برای کامپیوترها داخل کافی نت تیمر گذاشت

farshid_25
03-02-2007, 00:21
سلام دوستان.
1 سوال داشتم .
ما الان تو کافی نت مون هیج پروگرامی نداریم که‌ ساعت تنطیم کند برای کاربران..
مثلأ اگر 1 مشتری بیاد 1 ساعت نت بخواد ما باید ساعت بنویسیم ..زمانش که‌ تمام شد باید بهش بگیم زمان شما تموم شده‌...

به‌ 1 پروگرامی نیاز دارم که‌ ساعت تنطیم کند . کامپوتر بعد از ساعت یا قفل بشه‌ یا خاموش..
لطفأ کمک کنید..

secure
03-02-2007, 02:12
استفاده از این برنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم :cofeenet software ------>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح :

نرم افزار مدیریت کافی نت کاملا فارسی ارتباط جهت مدیریت کامل یک کافی نت و یا گیم نت مورد استفاده قرار میگیرد.
با توجه به اینکه فرم نرم افزارهای مشابه در بازار همگی به نوعی غیر اتوماتیک هستند و تنها چند

نمونه معدود و گران قیمت خارجی وجود دارد که تمام کارها را بصورت اتوماتیک انجام می دهد بر آن

شدیم تا این نرم افزار را با امکانات بسیار جالب و مشابه نرم افزارهای خارجی طراحی کنیم. نرم

افزارهای ایرانی موجود در بازار به این صورت عمل می کنند که وقتی شخصی به عنوان مشتری به

کافینت مراجعه می کند، فردی که به عنوان مدیر کافینت بر روی سیستم سرور می نشیند باید شروع

و پایان کار مشتری را خودش انجام دهد. در حالی که در این نسخه از نرم افزار ما به هر مشتری یک

نام کاربری و رمز عبور می دهیم که مخصوص هر فردی است و از این پس اصلاً نیازی نیست که

مدیر کافینت هیچ گونه عملی را انجام دهد. کسانی که برای اولین بار مراجعه می کنند باید یک

نام کاربری و پسورد و دریافت کنند و کسانی که نام کاربری را دریافت نموده اند براحتی می توانند

بر روی هر سیستم دلخواه بنشینند و با وارد کردن نام کاربری و پسورد با سیستم کار کنند.همچنین

نرم افزار بطور اتوماتیک یک شماره اشتراک به هر کاربر اختصاص میدهد که در زمانهای مختلف میتوان

از آن استفاده نمود.توجه داشته باشید که این شماره هنگام کار هر کاربر بر روی سیستم کلاینت نیز

نمایش داده میشود تا کاربر هیچگاه شماره اشتراک خود را فراموش نکند. هنگام کار با سیستم

افراد میتوانند بر روی سیستم خود میزان کارکرد زمانی و هزینه مصرفی را ببینند.

همچنین در هر زمان مدیر کافینت قادر است هر سیستم کلاینت خود را کنترل کندو از میزان کارکرد آنها

بر روی هر سیستم مطلع شود پس از اتمام کار افراد بر روی سیستمها اطلاعات در درون بانک اطلاعاتی

سرور ذخیره میشود که میتوان از آن یک گزارش بصورت پرینت تهیه نمود و به کاربر داد.

برخی از ویژگیهای این نسخه از نرم افزار عبارتند از:

1. امکان شناسایی تعداد نامحدود ترمینالها

2. برقراری ارتباط بین Server و Client تنها برای اولین بار و با یک کلیک

3. امکان ارسال و دریافت پیغام کوتاه از طریق Server و Client

4. امکان Turn off و restart و Log off یک سیستم و یا تمامی سیستم ها از روی سرور

5. تنها نرم افزار موجود و مشابه نرم افزارهای خارجی که می توان به هر فرد یک نام کاربری و پسوورد برای ورود به سیستم داد تا سیستم از آن پس بصورت اتوماتیک برای افراد اجازه کار بدهد و پس از اتمام کار مبلغ مورد نظر در بانک اطلاعاتی سرور ذخیره می شود.

6. امکانات بسیار جالب بر روی ترمینالها از جمله نشان دادن تاریخ بصورت هجری شمسی – نشان دادن میزان کارکرد و امکان قطع ارتباط با اینترنت و نشان دادن شماره اشتراک کاربران به آنها

7. امکانات امنیتی قوی چنانچه در هر صورتی نرم افزار دچار مشکل شود و یا سرور و کلاینت دچار قطعی شوند تمامی کارکردها در درون سرور ذخیره می شود.

8. امکان نمایش تمامی مشخصات ترمینالها از جمله نوع سیستم عامل، پسورد، شماره IP و .... بر روی سرور

9. امکان نمایش تعداد سیستم هایی که برنامه Client بر روی آنها نصب است و همچنین نمایش تعداد سیستم هایی که کاربران بر روی آنها در حال فعالیت هستند بصورت اتوماتیک

10. امکان ثبت شماره تلفنهای ضروری (دفترچه تلفن) بهمراه امکان پرینت

11. امکان پرینت کارکرد هر مشتری با تاریخ و میزان کارکرد و زمان کارکرد و .....

12. قابلیت مانیتورینگ سیستم های کلاینت و ذخیره عکسها ( بصورت محدود برای شخص Admin )

13. قابلیت گزارش گیری از هر کاربر بصورت روزانه و یا در هر تاریخی، یعنی کدام کاربر بر روی کدام سیستم و در چه تاریخی چه میزان کارکرد داشته است ویا یک سیستم در یک تاریخ خاص چه میزان کارکرد داشته به همراه امکان پرینت آن

14. امکان پایان سرویس دهی به سیستم های کلاینت در صورتی که خود مشتری بر روی سیستم کلاینت کلید پایان کار خود را نزده باشد.

15. امکان نمایش کلیه فعالیتهای روزانه

16. نمایش تعداد کاربران فعال و غیر فعال بصورت Tool Tip هنگامی که برنامه در حالت minimize است.

17. بدون هرگونه کاهش سرعت و یا اختلال در سیستم ها

18. امکانات اضافه برای محدود کردن کلاینت مانند بستن run ، و regedit و دسکتاپ و درایوها و...

19. امکان فعال و یا غیر فعال کردن برنامه بر روی کلاینت از روی کلاینت

20. قابلیت تنظیم مشخصات کافینت برای چاپ فاکتور مانند نام و شماره تلفن و آدرس و ....

21. امکان تعیین هزینه مبنای کارکرد و تعیین هزینه حداقل کارکرد

22.امکان تعیین پیش پرداخت برای هر کاربر تا بعد از اتمام مقدار پیش پرداخت بطور اتوماتیک به کار او پایان دهد

23.امکان اجرای خودکار برنامه سرور و کلاینت

24.امکان فعال و یا غیر فعال کردن نمایش هزینه و مدت کارکرد بر روی سیستمهای کلاینت

25.امکان شروع سرویس دهی سیستم کلاینت از روی سیستم سرور برای افرادی که کمتر به کافی نت مراجعه میکنند و نام کاربری و رمز عبور ندارند

farshid_25
03-02-2007, 02:48
[QUOTE=secure;843892]استفاده از این برنامه رو بهتون چیشنهاد میکنم :cofeenet software ------>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Salam Doste aziz

Mer30 az Rahnemaiyton wali in program aslan be derd man nmixore ..
nweshtahash hamash alamte soalan..
age misha lotf koni hamon kharji haro ke migi outmatic kar mikonen esmeshono begi mamnon misham..

secure
03-02-2007, 04:09
خوب شما میتونید از نرم افزارهای فارسی ساز ویندوز استفاده کنید.
من این برنامه رو چون دوستم استفاده کرده بود و راضی بود پیشنهاد کردم

farshid_25
03-02-2007, 21:28
خوب شما میتونید از نرم افزارهای فارسی ساز ویندوز استفاده کنید.
من این برنامه رو چون دوستم استفاده کرده بود و راضی بود پیشنهاد کردم

سلام دوست عزیز..
من فارسی ساز احتیاج ندارم..
می بینی که‌ فارسی می نویسم ..
اگه‌ لطف بکنید ..همون خارجی را بنویسی ممنون می شوم..

secure
03-02-2007, 23:28
اولا اینکه میتونید اینجا فارسی بنویسید دلیل بر این نمیشه که هر برنامه ای که نصی میکنید و دارای فونت فارسی هست رو بتونید استفاده کنید دوما من این نرم افزار رو معرفی کردم و توضیحات رو خودم ننوشتم و منظور نویسنده از نرم افزارهای مشابه رو نمیودونم چه جور برنامه هایی هستشالبته برنامه های دیگه ای هم هستن مثل CafeSuite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshid_25
04-02-2007, 00:27
mer30 dost aziz..
zahmat Kishidi waghan..
..
1 soal dashtm dermored caffe net.
benazer shoma aya az system wairles estefad konim ya hamon kebel kashi..

.
speed 8mb
bray 10 pc..

secure
04-02-2007, 12:40
همیشه توصیه میشه تا جایی که امکان داره از کابل استفاده شه چند دلیل هم داره ارزانی کارت های شبکه معمولی امنیت بالا پایدراری ارتباط و ...البته اگه شرایط کامپیوتر هایی که در کافی نتتون هستند جوری که نمیشه از کابل کشی استفاده کرد میتونید از کارت های شبکه wireless استفاده کنید که البته هزینتون چند برابر میشه.

farshid_25
04-02-2007, 13:19
salam dost aziz..
mn bala noshte bodem ke sorat intrnet 8mb..
az lahaze sarfidan ..
hich farki nadare.
wali az lahaz control. ya aya kabl behtre ba in sharayet ya wairles..
mer30

secure
04-02-2007, 13:28
نه درسته محیط کافی نت بسته هستش ولی به نظر من با هر سرعتی در صورت امکان بهترین روش استفاده از کابل هستش .حالا اگه شما نگران افت سرعت هستید از کابل های بهتری استفاده کنید البته باید بگم در مسافت های کوتاه حتی زیر 50 متر و در صورت نبود نویز مثل برق 3 فاز یا محیط های مغناطیسی کابل هایی ارزان تر هم به خوبی جواب میدن.شما میتونید با یک سوییچ مناسب و کابل کشی صحیح سرعت های بالاتر رو هم ساپورت کنید.

farshid_25
04-02-2007, 14:18
mer3o dost aziz..
waghan dasteton dard nakone ..
az babte hamachi mamnon

chista
04-02-2007, 14:52
salam dost aziz..
mn bala noshte bodem ke sorat intrnet 8mb..
az lahaze sarfidan ..
hich farki nadare.
wali az lahaz control. ya aya kabl behtre ba in sharayet ya wairles..
mer30

دورود بر شما دوست عزیز و جدید :biggrin:
دوست من فارسی تایپ کردن توی این انجمن قانون هست
دوم این که شما خودتون دارید میگید که باند ویت شما 8mbps هست دوست من این اینترنت رو شما چه روی بستر کابلی معمول 100mbps یا 1000mbps و یا روی بستر وایر لس با سرعت کمتر شیر کنی واسه کلاینتها هیچ تفاوتی نداره چون سرعت بستر شبکه شما بسیار بیشتر از سرعت باند ویت شما هست ولی عقل سالم و منطق حکم میکنه که جایی که امکان استفاده از شبکه کابلی کم دردسر هست دنبال خوشکلی وایرلس پر درد سر با سرعت کمتر نباشی و این که 8mbps باند ویت بسیار زیادی واسه 10 تا کلاینت هست با این باند وینت اگه من بودم حداقل 100 تا سیستم باسرعت متوسط هر کدام 80 kbps در نظر میگرفتم خیلی از آی اس پی ها 8mbps باند ویت ندارن :blink: بابا آفرین این 8 mbps رو شما چه جوری واسه کافی نت میخواهی استفاده کنی اونم با 10 تا سیستم من بودم میرفتم تو فکر یه آی اس پی dial up با ظرفیت 150 تا 180تاکاربر همزمان آنلاین :rolleye: عزیزم اونوقت شما هزینه این 8 مگ دیتا رو با 10 تا کلاینت به چه صورت قرار در بیاری ؟؟؟؟؟:blink: به نظر من اصلا منطقی نیست:biggrin:
مهر افزون سربلند و پیروز باشید

farshid_25
04-02-2007, 23:11
سلام دوست عزیزchista
دوست عزیز 8مگابیت برای کافی نت اینجا یعنی لندن برای 10 کامیپوتر خیلی زیاد نیست.
معمولی هر کامپیوتر 1 مگابیت نیاز داره‌..
اینجا برای 1 بروادباند.. ماهانه‌ برای کار تجاری. 26£
ساعت 1.5£ کاربر میتونه‌ استفاده‌ کند
مرسی از راهنمایتون

chista
05-02-2007, 01:09
سلام دوست عزیزchista
دوست عزیز 8مگابیت برای کافی نت اینجا یعنی لندن برای 10 کامیپوتر خیلی زیاد نیست.
معمولی هر کامپیوتر 1 مگابیت نیاز داره‌..
اینجا برای 1 بروادباند.. ماهانه‌ برای کار تجاری. 26£
ساعت 1.5£ کاربر میتونه‌ استفاده‌ کند
مرسی از راهنمایتون

من خبر نداشتم شما توی اینگلیس هستید آقا خوب حال میکنید خوش بگذره وای تصور کن دانلود 8 mbps چه حالی میده:blush: :rolleye:

secure
05-02-2007, 01:24
اونجا ایننجوری و اینجا هم برای پتروشیمی با 700 کاربر سرعت mbps 1دادن اونم با هزار منت.

farshid_25
05-02-2007, 02:19
salam dostan..
قبول دارم سرعت خیلی پائین تو ایران..
ولی چه‌ کار باید کرد..

من الان نمیدونم واقعا بتونم تو این کار موفق بشم یا نه‌ ولی به‌ هر صورت شروع میکنم..
من تو کامپیوتر خودم تا الان انتی ویروس استفاده‌ نکردم..
نمی دونم واقعا تو کافی نتم همین کارو بکنم یا نه‌؟

chista
05-02-2007, 13:51
salam dostan..
قبول دارم سرعت خیلی پائین تو ایران..
ولی چه‌ کار باید کرد..

من الان نمیدونم واقعا بتونم تو این کار موفق بشم یا نه‌ ولی به‌ هر صورت شروع میکنم..
من تو کامپیوتر خودم تا الان انتی ویروس استفاده‌ نکردم..
نمی دونم واقعا تو کافی نتم همین کارو بکنم یا نه‌؟
این بزرگترین اشتباهی هست که ممکنه انجام بدی اوه اوه نمیخواهم از خاطرات ویروسهای تحت شبکه واست تعریف کنم که گریت میگیره:blink: ویروسهای تحت شبکه مثل ویروسهای عادی نیستن رسما انسان رو بیچاره میکنن من هم
یه زمانی میگفتم برو بابا آنتی ویروس مال اونایی که بلد نیستن ماکه بلدیم که بیخیال و لی بلاهایی سرم اومد و یک آبرویی ازم رفت که نپرس:sad:
بعدش فهمیدم که نه آنتی ویروس لازمه فایروال لازمه و .......:biggrin:
پیشنهاد میکنم که آنتی ویروس تحت شبکه بخری ولی در نهایت اگه نمیخواهی پول بدی حتما یه آنتی ویروش کرک شده روی سرور اینترنت یعنی اون درگاه ورودی نصب کن از ما گفتن بود حالا دیگه خودت میدونی راستی یادت باشه که ویروسها فقط از راه اینترنت نیستن ممکنه یه کاربر یه دیسکت ویروسی یا سی دی ویروسی با خودش بیاره و اونوقت خدا به دادت برسه راستی اینم یادت باشه که ویروس یابی کردن یه شبکه به این راحتیا هم نیست از ما گفتن:biggrin:

farshid_25
05-02-2007, 14:40
سلام ..

راست میگی واقعا سخت
سکن 10 کامپیوتر..
شرکتی که‌ بروادباند ازش میگیریم بهمون 5 انتی ویرس میده‌ یعنی فرری..
باید 5 تا دیگه‌ تهیه‌ کنم.
مرسی از راهنمایتون..
1 سوال .
راستی برای سیستم وایرلس چه‌ جوری تیمر باید نسب کرد .
اگه‌ کابل بود یه‌ چیزی ولی وایر لس چه‌ جوری کنترل کرد..؟

farshid_25
17-02-2007, 05:56
1 سوال .
راستی برای سیستم وایرلس چه‌ جوری تیمر باید نسب کرد .
اگه‌ کابل بود یه‌ چیزی ولی وایر لس چه‌ جوری کنترل کرد..؟

hbr
18-02-2007, 02:45
age narm afzare modiriyyate shabake mikhay boro [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi936
19-02-2007, 11:00
سلام دوست عزيز من نرم افزار handy cafe رو بهتون پيشنهاد ميكنم،اين نرم افزار يكي از بهترين نرم افزارهاي مديريت كافي نت هستش كه تو خيلي از كافينت ها داره ازش استفاده ميشه

Jalal
19-02-2007, 14:11
سلام دوست عزيز من نرم افزار handy cafe رو بهتون پيشنهاد ميكنم،اين نرم افزار يكي از بهترين نرم افزارهاي مديريت كافي نت هستش كه تو خيلي از كافينت ها داره ازش استفاده ميشه

يه لينكي چيزي بده كرك هم داشته باشه