PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد Hibernate وينپوز XP چيزي ميدونين.

saeid_saeid
01-07-2005, 19:55
Hibernate يه جور خاموش كردن كاپيوتر كه هم سريع تر كاپيوتر شما رو خواموش ميكنه هم سريع تر با لا مياد.و هم چنين تمام اطلا عاتي كه تو رم داشتين رو نگه ميداره. اگه ميخواين بدونينكه چطوري ميشه اين كارو كرد در خواست بدين بهتون بگم. :wink: :wink:

mpsjavad
01-07-2005, 20:01
با سلام ..

دوست عزيز ضمن تبريك عضويت شما بايد به شما يه نكته رو اشاره كنم و اون هم اينه كه اينجا يه سري قوانين داره و يكي از اون ها اينه كه قبل از زدن تاپيك شما بايد از قابليت جستجو, كه در بالا هر تاپيك هست استفاده كني تا هم شما زود تر به نتيجه برسي هم ديگران كمتر اتلاف وقت داشته باشن ..

در هر صورت شما يه سر برو به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتما به نتيجه ميرسي :arrow: و ميبيني كه دوست خوبمون اقا علي خالصانه و بدون منت يافته هاي خودش رو به طور كامل در مورد ويندوز براي استفاده بقيه اعضا قرار داده و همين طور دوستان ديگه :arrow:

ali.
01-07-2005, 22:16
سعيد جان اين قابليتي جالب و كاربردي است كه در ويندوز اكس پي گنجانده شده و در واقع ويندوز رو به خواب زمستاني ميبره.
استفاده از آن هم به اين صورت هستش كه ابتدا گزينه turn off computer در استارت را كليك كرده و سپس كليد shift را پايين نگاه داريد. حال ميبينيد كه اسم گزينه standby به Hibernate تغيير پيدا ميكنه . كافيست همان موقع بروي آن كليك كرده و ويندوزتون رو حتي با برنامه هاي باز به خواب موقت بفرستيد.
پس از آنكه دوباره با كامپيوتر كار داشتيد |آن را روشن كرده و ميبينيد كه كليه برنامه هايي كه در آن حالت قبلي باز بوده اند همچنان باز مانده و منتظر شما هستند! :)
موفق باشيد. :wink:

mpsjavad
01-07-2005, 22:28
سعيد جان اين قابليتي جالب و كاربردي است كه در ويندوز اكس پي گنجانده شده و در واقع ويندوز رو به خواب زمستاني ميبره.
استفاده از آن هم به اين صورت هستش كه ابتدا گزينه turn off computer در استارت را كليك كرده و سپس كليد shift را پايين نگاه داريد. حال ميبينيد كه اسم گزينه standby به Hibernate تغيير پيدا ميكنه . كافيست همان موقع بروي آن كليك كرده و ويندوزتون رو حتي با برنامه هاي باز به خواب موقت بفرستيد.
پس از آنكه دوباره با كامپيوتر كار داشتيد |آن را روشن كرده و ميبينيد كه كليه برنامه هايي كه در آن حالت قبلي باز بوده اند همچنان باز مانده و منتظر شما هستند! :)
موفق باشيد. :wink:

با سلام ..

دوست عزيز علي اقا اين دوست جديدمون خودش ميدونه Hibernate چيه مثل اينكه ميخواد خواهش تمنا كنيم تا به ما هم ياد بده .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم اون تاپيك رو به ايشون معرفي كردم تا ببينن كه اعضا اينجا بي منت مطالب رو ياد ميدن :idea:

ali.
01-07-2005, 22:49
با سلام ..

دوست عزيز علي اقا اين دوست جديدمون خودش ميدونه Hibernate چيه مثل اينكه ميخواد خواهش تمنا كنيم تا به ما هم ياد بده .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم اون تاپيك رو به ايشون معرفي كردم تا ببينن كه اعضا اينجا بي منت مطالب رو ياد ميدن

جواد جان واسه همينم من مطلب كامل تري رو اراپه دادم تا زحمت كليك كردن بروي لينك رو نداشته باشه! :D :wink:

mpsjavad
01-07-2005, 23:53
با سلام ..

من هم اون تاپيك رو به ايشون معرفي كردم تا ببينن كه اعضا اينجا بي منت مطالب رو ياد ميدن

جواد جان واسه همينم من مطلب كامل تري رو اراپه دادم تا زحمت كليك كردن بروي لينك رو نداشته باشه! :D :wink:

با سلام ..

ممنونم علي جان ... كارت درست عزيز :wink:

Spy
02-07-2005, 00:15
خدایی اینقد برو بچ اینجا رو دست کم گرفتی؟! :mrgreen: (مگه تو سایت ننوشته انجمن تخصصی :shock: :shock: )
چیزایی که اینجا نوشته میشه خیلی حرفه ای تر از این حرفاست
بما دوست عزیز توصیه میکنم وبلاگ ویندوز و مقالات این انجمن رو مطالعه فرمایید / :lol:

pedramonline
02-07-2005, 13:26
خدایی اینقد برو بچ اینجا رو دست کم گرفتی؟! :mrgreen: (مگه تو سایت ننوشته انجمن تخصصی :shock: :shock: )
چیزایی که اینجا نوشته میشه خیلی حرفه ای تر از این حرفاست
بما دوست عزیز توصیه میکنم وبلاگ ویندوز و مقالات این انجمن رو مطالعه فرمایید / :lol:

اسپاي فقط بگم كه ما هم براي حرفه اي شدن خيلي راه نياز داريم .

به 4 تا نكته نگو حرفه اي .

درخت هر چه پربار تر , واضع تر .

البته منظور اين جمله آخرم اصلا با شما نبود . ولي اونايي كه بايد بدونن ميفهمن :wink:

saeid_saeid
03-07-2005, 19:31
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز(البته اگه منو جزو دوستاي خودتون بدونين)
همون طور كه ميبينيد من تازه به جمع شما پيوستم و اصلا با وضع و عوضاي اينجا با خبر نيستم.
در مورد Hibernate هم اينو بگم كه من نميخاستم منت بكشين تا بهتون چيزي ياد بدم.من در موردش جستجو كردم ولي چيزي پيدا نكردم.بخاطر همين براي اينكه منم يه چيزي گفته باشم خواستم اينو بهثون معرفي كنم.و خواستم واسش يه متن آماده كنم و واسثون بفرستم كه ديدم كارتكم تموم شده.و تا الآن نتونستم بيام.
ولي هالا ميبينم كه من چيزي واسه گفتن به شما ها ندارم.
درسته . به قول اقا علي من يه درخت سر به هوام.ولي اگه شما به من كمك كنين منم ميخوام مصل شما سر بزير بشم. :roll:
من فقت يه چيزي رو نميفهمم كه چرا بعضي ها دوست دارن كاسه داغ ثر از آش بشن

Navid
03-07-2005, 19:45
سعید جان این چه حرفی یه . شما سرور ما ای برادر . من به شما تو مسنجرت PM دادم . اونجا بیا برات توضیح بدم که اینجا چه جوری یه و ... تا اوضاع کار دستت بیاد :wink:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_P30
03-07-2005, 21:43
در اين مورد توي انجمن آموزش يك مقاله جامع و كامل هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.
04-07-2005, 17:13
به قول اقا علي من يه درخت سر به هوام.

دوست عزيز من كي چنين حرفي زدم. :roll:
موفق باشيد :wink:

saeid_saeid
04-07-2005, 17:58
خوب وقتي درخت سر به زير نباشه سر به هواست ديگه :D
شما هم موفق باشيد :wink:

mpsjavad
05-07-2005, 10:39
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز(البته اگه منو جزو دوستاي خودتون بدونين)
همون طور كه ميبينيد من تازه به جمع شما پيوستم و اصلا با وضع و عوضاي اينجا با خبر نيستم.
در مورد Hibernate هم اينو بگم كه من نميخاستم منت بكشين تا بهتون چيزي ياد بدم.من در موردش جستجو كردم ولي چيزي پيدا نكردم.بخاطر همين براي اينكه منم يه چيزي گفته باشم خواستم اينو بهثون معرفي كنم.و خواستم واسش يه متن آماده كنم و واسثون بفرستم كه ديدم كارتكم تموم شده.و تا الآن نتونستم بيام.
ولي هالا ميبينم كه من چيزي واسه گفتن به شما ها ندارم.
درسته . به قول اقا علي من يه درخت سر به هوام.ولي اگه شما به من كمك كنين منم ميخوام مصل شما سر بزير بشم. :roll:
من فقت يه چيزي رو نميفهمم كه چرا بعضي ها دوست دارن كاسه داغ ثر از آش بشن

با سلام ...

اقا من قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم من به شما اون تاپيك رو پيشنهاد دادم تا شما با جو و محيط انجمن اشنا بشي و خودت راه خودت رو بي طرفانه پيدا كني همين :idea:

{جسارت آغاز - مادر تمامي افتخارات بشر است -- All glory comes from daring to begin.‍ }

موفق باشي :arrow:

saeid_saeid
05-07-2005, 19:30
ممنون آقا جواد.
شما هم موفق باشي . فقت اين حرف رو از طرف برادر كوچيكت بشنو.
وقتي ميخواي يه حرفي رو به كسي بگي اول به خودت بگو ببين خودت تحملشو داري يا نه؛ اگه داشتي اون وقت تازه بايد فكر كني كه طرف مقابل تحمل شنيدنش رو داره يا نه . بد اگه اگه به نتيجه رسيدي حرفتو بگو.

mpsjavad
06-07-2005, 04:06
با سلام ..

اقا سعيد مثل اينكه هنوز از ما دلخوري عزيز من دوباره از شما معزرت خواهي ميكنم مثل اينكه لفظ منت براي من داره گرون تموم ميشه :|

اميدورم اين سوءتفاهم همين جا ختم به خير شده باشه :arrow: از نصيحت شما هم سپاس گزارم / .

Mehdi_Best
06-07-2005, 09:41
سعيد جان و جواد عزيز اين بحث اينقدر مهم نيست كه اين همه ادامه مي ديد. باور كنيد اگه دنبال حرف رو بگيريد بدتر مي شه. همينجا تمومش كنيد تا بيخ پيدا نكرده. همه اينها فقط يك سوءتفاهم است و بس.

mpsjavad
06-07-2005, 18:38
با سلام ..

اقا مهدي تذكر شما اعمال شد :mrgreen: و بحث به دوستي انجاميد :wink: