PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای برنامه های تحت 98

ha1h1
02-02-2007, 10:47
با سلام
جطور میتونم برنامه تحت 98 را دراکس پی اجرا کنم
بعنوان مثال من چند تا سی دی دارم که فقط 98 اونها رو اجرا میکنه مثل اطلس تهران اگر راهنمائی کنید ممنون میشم

0o1
03-02-2007, 00:40
دو تا راه هست . اول برنامه رو نصب کنی بعد روی فایل اجرایی اون کلیک راست کنی و property رو بزنی و در قسمت compatibility تنظیمات رو روی ویندوز 98 بزاری. راه دیگه که بهتر هست اینه که تو سی دی ویندوز اکس پی تو پوشه support و بعد tools بری و یه برنامه ای به نام ACT20 رو نصب کنی که برای این کار هست. بعد از نصب هم برنامه رو امتحان کن . ممکنه درست شده باشه...

KING ESFANDIYAR
03-02-2007, 10:19
دو تا راه هست . اول برنامه رو نصب کنی بعد روی فایل اجرایی اون کلیک راست کنی و property رو بزنی و در قسمت compatibility تنظیمات رو روی ویندوز 98 بزاری. راه دیگه که بهتر هست اینه که تو سی دی ویندوز اکس پی تو پوشه support و بعد tools بری و یه برنامه ای به نام ACT20 رو نصب کنی که برای این کار هست. بعد از نصب هم برنامه رو امتحان کن . ممکنه درست شده باشه...

با تشكر از توضيحات خوب دوستمون

این نکته رو هم باید اضافه کنم که برای تنظیمات دقیق تر می تونه گزینه های موجود در بخش DISPLAY SETTINGS و INPUT SETTINGS در همون پنجره compatibility رو تنظیم کنید

مثلا اگه احساس می کنید که برنامه در محیط داره تند یا کند اجرا میشه گزینه های موجود در DISPLAY SETTINGS و INPUT SETTINGS رو فعال و غیر فعال کنید