PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات< و> نظرات شما در مورد انجمن موبایل

MaFia
02-02-2007, 07:07
خب
با گسترش این انجمن
و بازدید بالا انجمن موبایل و پیوستن دوستان تازه وارد
۱۰۰٪ مشکلات و مزایا این انجمن بالا رفته
دوستانی که مشکلی در پست دوستان و یا موضوعی که احتیاج به مدیریت همکاران این انجمن و یا بنده رو داره در این بخش لطفا اعلام کنند تا به پست و یا تاپیک مورد نظر همکاران این بخش و یا بنده رسیدگی کنند

از طرفی دوستانی که نظری و یا نقدی و پیشنهادی دارن خوشحال می شویم در این مورد بحث کنیم در حیطه انجمن
البته خود شما و بنده می دونیم که انجمن موبایل هیچ وقت با فعالیت بنده و یا ۱ نفر و ۲ نفر بزرگ و فعال نمیشه
همه ما با سوالات و جواب ها و کمک های حتی کوچک کمک می کنیم تا معنی پاقعی انجمن که همانا گفتگو هست تحقق پیدا کنه
به امید روزی که همه ما اطلاعات خود رو بدون منت و یا چشم داشتی تقسیم کنیم خارج از لقب و یا عنوان

Kolang
02-02-2007, 10:43
میشه یپرسم علت اینکه بخش مجزایی برای درخواست ها ایجاد کردید چی بود؟
آیا هدف شما از این کار منظم تر کردن انجمن بوده یا کمک به کاربرا یا افزایش تعداد تاپیک های فروم؟
در مورد نظم که فکر میکنم قبلا که همه درخواست ها در یه تاپیک مطرح میشد انمجن منظم تر بود!
در مورد به نتیجه رسیدن درخواست ها...
قبلا که درخواست ها در یه تاپیک بود شخصا سعی میکردم همگی رو جواب بدم(درخواست بازی) و در این مورد هم معمولا مشکلی نداشتم(حالا نگی داری منت میزاره ها!)
اما الان چی؟ تا اونجایی که میدونم، اکثر کاربرا از بی جواب موندن درخواست هاشون ناراضی هستند!
به نظر من همون روال قبلی حداقل برای کاربرای عزیز مناسب تر بود!

M O H S E N
02-02-2007, 13:10
آقای کمال درست میفرمایند.

ولی قبلا اینطور بود که مثلا درخواستها در یک تاپیک بود و منظم تر بود.

ولی در عوض هر کسی که به آنجا مراجعه میکرد اکثرا صفحه آخر را میخواند و یا دنبال جواب های خودش میگشت و

بسیاری از درخواست ها بی پاسخ میماند.

ولی در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد کاربران روش کنونی به مراتب بهتر است

Farbod_h
02-02-2007, 13:31
به نظر شما تم ها و والپیپر ها با یه تاپیک مشکلش حل میشه؟؟؟
نه ! اصلن به یه قسمت جداگانه احتیاج داره

Kolang
02-02-2007, 13:46
به نظر شما تم ها و والپیپر ها با یه تاپیک مشکلش حل میشه؟؟؟
نه ! اصلن به یه قسمت جداگانه احتیاج داره

درسته
با این نظر موافقم(بخش اول)
در تاپیک تم ها هم گفتم!
حداقل بایستی 3 تا تاپیک برای تم ها داشته باشیم
1 تاپیک برای سونی
یکی برا نوکیا
و یکی هم متفرقه
من میتونستم 2 تاپیک اول رو بزنم و توش فعالیت کنم اما به دلایلی این کار رو نکردم چون...
اما با اختصاص یه بخش جدا برای تم زیاد موافق نیستم. چون برای تم تنها کاری که میتونیم بکنیم معرفی تم هاس که این کار هم اگه به صورت آرشیوی انجام بشه بهتره تا تاپیک های متعدد

Kolang
02-02-2007, 13:50
آقای کمال درست میفرمایند.

ولی قبلا اینطور بود که مثلا درخواستها در یک تاپیک بود و منظم تر بود.

ولی در عوض هر کسی که به آنجا مراجعه میکرد اکثرا صفحه آخر را میخواند و یا دنبال جواب های خودش میگشت و

بسیاری از درخواست ها بی پاسخ میماند.

ولی در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد کاربران روش کنونی به مراتب بهتر است

این در صورتی درسته که مدیریت فکر جوابگویی به درخواست ها رو هم کرده باشن!
از بروبچی که به انجمن بازیها سر میزنن بپرسید!
اونموقعی که فقط یه تاپیک بود،90 درصد دوستان جوابهاشونو میگرفتن.(گاهی هم به قول شما مجبور بودن چند صفحه آخر رو مرور کنن) اما الان چی؟
الان هم من میتونم به همه درخواست ها جواب بدم، اما از اونجایی که تعداد درخواست های بازیها خیلی کمتر از برنامه هاس و تاپیک های اونها بین تاپیک های برنامه ها گم میشه، سخته گشتن دنبالشون و جواب دادن بهشون

Hamid110
02-02-2007, 14:43
سلام . . .

مهران جان . . ممنون از ایجاد این تاپیک . . خیلی نیاز بود . .

کمال جان . . به نظر من تالاری که برای درخواست برنامه های موبایل ایجاد شده . . در رسیدن به جواب دوستان بهتره . .

چون قبلا که یک تاپیک برای درخواست برنامه بود . . هر کاربری که تازه به انجمن اومده بود . . نمیدونست که باید توی اون تاپیک درخواست بده . . و خودش یک تاپیک برای درخواست برنامه ایجاد میکرد . .

در اون تاپیک . . همانطور که ملاحظه کرده بودید . . در عرض 1 ماه کلی پست داده شده بود . . و نمیشد همه رو رسیدگی کرد . . با ایجاد تالار جدید .. برای درخواست ها . . هم کاربری ممکنه تاپیک درخواست یک کاربر رو ببینه . . و اگه بتونه درخواست رو جواب بده . .

Kolang
02-02-2007, 19:39
سلام . . .

مهران جان . . ممنون از ایجاد این تاپیک . . خیلی نیاز بود . .

کمال جان . . به نظر من تالاری که برای درخواست برنامه های موبایل ایجاد شده . . در رسیدن به جواب دوستان بهتره . .

چون قبلا که یک تاپیک برای درخواست برنامه بود . . هر کاربری که تازه به انجمن اومده بود . . نمیدونست که باید توی اون تاپیک درخواست بده . . و خودش یک تاپیک برای درخواست برنامه ایجاد میکرد . .

در اون تاپیک . . همانطور که ملاحظه کرده بودید . . در عرض 1 ماه کلی پست داده شده بود . . و نمیشد همه رو رسیدگی کرد . . با ایجاد تالار جدید .. برای درخواست ها . . هم کاربری ممکنه تاپیک درخواست یک کاربر رو ببینه . . و اگه بتونه درخواست رو جواب بده . .

قبول:)
درسته. واسه برنامه ها همینطور بوده. خودم یادمه;)
اما درخواست بازی تعدادش خیلی کمتر از برنامه ها بود و این مشکل رو نداشتیم در موردشون.
در هر صورت نظر نظر شماست.
ممنونم بابت توضیح

Kolang
02-02-2007, 20:53
یه انتقاد دیگه
البته نسبت به جناب مافیا
(چون ایشون تنها مدیر این انجمن هستن، پس این انتقاد به انجمن موبایل هم مربوط میشه)
چرا نمیشه اشتباهات جناب عالی رو بهتون تذکر داد؟
چرا با کسی که انتقادی ازتون میکنه برخورد میکنید و سعی میکنین متهمش کنین؟
مثلا...
آیا شما اجازه دارین بازیه تکراری معرفی کنید و کسی نباید بهتون تذکر بده که پستتون بیهوده بوده؟
این درسته که پست اون شخص پاک بشه به خاطر تذکر به جاش؟
این درسته که به خاطر این جور مسائل با کسی لج کنید؟
من واقعا برام این سوال پیش اومده که دلیل این خصومت شما با بنده چیه؟
بد نیست برای کاربرا عادی هم احترامی قائل بشین. نه اینکه جوری باهاشون رفتار کنید که ...

Kolang
02-02-2007, 21:12
بازم پیشنهاد
البته قبلا این پیشنهاد رو به مهران و میثم گفتم
میثم که فکر کنم یادش رفا
مهران هم که...

بد نیست 3 تا عکس در ابعاد مختلف تهیه کنید
176x208
176x220
240x320
که شامل لوگوی سایت باشه و خوب به نظز من بد نیست یه قسمت هم برای اسم یه نفر...
و من و بقیه وستانی که در زیر مجموعه بازیها فعالیت میکنیم این عکس رو به عنوان لوگوی شرکت سازنده بازی در فایل jar بازیها قرار بدیم
اینجوری هم یه جورایی تبلیغ میشه برای سایت
و هم کاره قشنگیه
و ....

Hamid110
02-02-2007, 22:12
اما درخواست بازی تعدادش خیلی کمتر از برنامه ها بود و این مشکل رو نداشتیم در موردشون
سلام . .

کمال جان . . درسته . . به نظر من هم اگه برای درخواست بازی ها . . توی همون تاپیک قدیمیش . . درخواست داده بشه .. بهتره . . نمیدونم نظر مهران در این مورد چیه . .

در هر صورت نظر نظر شماست
از ایجاد این تاپیک میشه فهمید . . که نظر همه ی کاربران مهمه . . و اگه مفید باشه . . حتما استفاده میشه . .

بازم پیشنهاد
البته قبلا این پیشنهاد رو به مهران و میثم گفتم
میثم که فکر کنم یادش رفا
مهران هم که...

بد نیست 3 تا عکس در ابعاد مختلف تهیه کنید
176x208
176x220
240x320
که شامل لوگوی سایت باشه و خوب به نظز من بد نیست یه قسمت هم برای اسم یه نفر...
و من و بقیه وستانی که در زیر مجموعه بازیها فعالیت میکنیم این عکس رو به عنوان لوگوی شرکت سازنده بازی در فایل jar بازیها قرار بدیم
اینجوری هم یه جورایی تبلیغ میشه برای سایت
و هم کاره قشنگیه
و ....

به نظر من هم . . فکر خوبیه . .

ممنون از همه . .

موفق باشید . .

Kolang
02-02-2007, 22:31
یه پیشنهاد دیگه در مورد انجمن کلوپ گوشیها
به نظر من باید یه خط قرمزی برای نظر دادن در این انجمن گزاشته بشه!
این انجمن سبکش با بقیه انجمن های سایت یکمی متفاوته و چون طرفدارهای 2 برند نوکیا و سونی با هم بحث میکنن، بعضی مواقع این بحث ها به جای باریک کشیده میشه و ...
مثلا چند روزه پیش به خاطر توهین کلیه یکی از دوستان به طرفدارهای متعصب N73 شاهد رد و بدل شدن الفاظ رکیکی بودیم!
کسی نباید به خودش این اجازه رو بده که به گروه خاصی توهین کنه. هر چند این گروه نظرهاشون از روی تعصب باشه.
به نظر من باید یه قانونی در این مورد وضع بشه(مخصوص کلوپ انجمن گوشیها)
بحث و به قول بچه ها توی سر و کله هم زدن اشکالی نداره، اما توهین و فحش و ...!

RedDragon
03-02-2007, 13:38
یه انتقاد دیگه
البته نسبت به جناب مافیا
(چون ایشون تنها مدیر این انجمن هستن، پس این انتقاد به انجمن موبایل هم مربوط میشه)
چرا نمیشه اشتباهات جناب عالی رو بهتون تذکر داد؟
چرا با کسی که انتقادی ازتون میکنه برخورد میکنید و سعی میکنین متهمش کنین؟
مثلا...
آیا شما اجازه دارین بازیه تکراری معرفی کنید و کسی نباید بهتون تذکر بده که پستتون بیهوده بوده؟
این درسته که پست اون شخص پاک بشه به خاطر تذکر به جاش؟
این درسته که به خاطر این جور مسائل با کسی لج کنید؟
من واقعا برام این سوال پیش اومده که دلیل این خصومت شما با بنده چیه؟
بد نیست برای کاربرا عادی هم احترامی قائل بشین. نه اینکه جوری باهاشون رفتار کنید که ...

:angry: :angry: با نظر kamal موافقم
خود مافیا از همه بی نظم تره
برای کارهایی هم که میکنه دلیل نمیاره:angry:
به خاطر ویرایش شرمنده

Kolang
03-02-2007, 15:40
:angry: :angry: با نظر kamal موافقم
خود مافیا از همه بی نظم تره
برای کارهایی هم که میکنه دلیل نمیاره:angry:
به خاطر ویرایش شرمنده

من منظورم اين نبود كه مهران بي نظمه يا ...
من بيشتر از برخوردش با خودم شاكيم نه رفتار كليش!
من صرفا انتقاد كردم!
اما پست شما خيلي شبيه انتقاد يا پيشنهاد نيست!
درست نيست كه به پست من رجوع بدين نظرتونو;) و يا اينجوري برداشت كنيد

amnhck123
04-02-2007, 13:32
شما یک زیر تالار برای نوکیا و سونی اریکسون زدید . به نظر من یک زیر تالار هم برای سامسوننگ بزنید چون واقعا طرفداران سامسونگ و گوشیداران سامسونگ من نیستند

RedDragon
04-02-2007, 14:18
ببخشید کمال جان که نظرم را به ÷ست شما ارجاع دادم.
ولی مافیا با خیلیا همچین مشکلی داره
و در مورد کارایی که میکنه نه دلیل میاره و نه انتقاد قبول میکنه
دوست داره هیچ کسی رو نظرش حرف نیاره

davood_ehsan
13-02-2007, 16:26
سلام
یه گوشی مخوام حدود 260 تومان
دوربین 2مگا کیفیت عکس وفیلمش خوب انتن دهی خوب بلوتوث و.....
کا750 نظر خودمه نظر شما چیه؟
ممنون:sad::blink:
سونی اریکسون ساخت کجاست؟
ازکخا میشه فهمید اصله؟:blush:

Hamid110
13-02-2007, 20:08
سلام
یه گوشی مخوام حدود 260 تومان
دوربین 2مگا کیفیت عکس وفیلمش خوب انتن دهی خوب بلوتوث و.....
کا750 نظر خودمه نظر شما چیه؟
ممنون
سونی اریکسون ساخت کجاست؟
ازکخا میشه فهمید اصله؟
سلام . .

دوست گرامی . . برای معرفی گوشی . . شما در تالار زیر . . یک تاپیک ایجاد کن . . و در خواستت رو اونجا بده . .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا . . مربوط به مسائل و مشکلات و نظرات کاربران دیگه در مورد انجمن هستش . .

ممنون . .

موفق باشید . .

caspian
14-02-2007, 04:42
چرا یک بخش به ppc اختصاص نمیدید؟

MaFia
14-02-2007, 05:43
چرا یک بخش به ppc اختصاص نمیدید؟
دوست خوبم تنها دلیل عدم استقبال و گستردگی اون بین دوستان هست

h_p990i
14-03-2007, 02:59
سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان و دوستان
یه مشکل که امشب کلی اعصابمو به هم ریخت امشب تو هر تاپیکی تو قسمت
P30World Forums > موبایل و PocketPc > کلوپ گوشی های سونی اریکسون
رفتم مال 60 ماه پیش بوده و بعضی از دوستان این تاپیکا رو بی جهت بالا میارن .
اینم بگم که اکثرا مربوط به مقایسه قیمت هستن و قیمتهای یه سال پیش بدرد هیچکس نمیخوره
اگه یه فکریم واسه اینا بشه بد نیست
ممنون

Kolang
18-03-2007, 15:27
درسته h_p990i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
شما به محض اینکه چنین مواردی مشاهده کردید، یه نمونه از تاپیکها رو برای من بفرستید
به شخص مورد نظر تذکر داده میشه، در صورتی که توجه نکرد، به مدیریت سفارش میکنم رسیدگی کنن و باهاشون برخورد میشه
اما از اونجایی که من تنهایی نمیتونم تک تک تاپیک ها رو بررسی کنم، به کمک شما هم نیازه
پس در صورت مشاهده اسم کاربر خاطی رو بهم pm کنید
ممنون

aminjoon_ronaldo
19-03-2007, 17:05
اقا این تاپیک symbian sreris 60 3rd edition کجاس؟

Kolang
19-03-2007, 17:24
Nokia series 60 - 3rd Edition Software (N71- 3250 -N91 , ...) Symbian 9.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.K2
02-04-2007, 10:24
کمک درباره سرویس Data برای سیمکارتهای دولتی
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم شما درباره سرویس Data که قرار هست از شهریور ماه برای سیمکارتهای دولتی فعال بشه چیزی میدونی که چی هست ؟ و یا .....

nima_949
02-04-2007, 19:04
من فکر کنم به جای این همه کل کل و شلوغ بازی همه دست به دست هم بدیم تا این انجمن بهتر بهتر بشه چون دست آخر خودمون از این انجمن بهره میبریم البته یه پیشنهاد بود

Mr.K2
03-04-2007, 15:43
بابا ترو خدا کمک قضیه خیلی حیاتی هست

کمک درباره سرویس Data برای سیمکارتهای دولتی
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم شما درباره سرویس Data که قرار هست از شهریور ماه برای سیمکارتهای دولتی فعال بشه چیزی میدونی که چی هست ؟ و یا .....

golden_love
12-04-2007, 10:18
گوشی من 6270 هست.آیا سری 40 می باشد؟ و برنامه با چه فرمت هایی قبول می کند؟ ممنون

ER11
16-04-2007, 03:13
گوشي من كا750 هستش هرچه نرم افزار جاوا گرفتم فقط فايلهاي با فرمت jadدارند كهوقتي مي خوام رو گوشي نصب كنم پيام ميده:كار انجام نشد .اين فايلهاي بافرمت jarكه ميگن در نرم افزارهاي جاوا هست در چه پوشه اي هست؟لطفا روش نصب اين برنامه ها رو بگيد ومشكل من رو حل كنيد.
متشكرم.