PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در پی فعال کردن این بخش - 1

Navid
01-07-2005, 15:50
سلام دوستان . همونطور که گفته بودم قرار است در تابستون این بخش را هم مثل بخش های دیگه فعال کنیم . البته این کار بدون کمک شما نشدنی یه . می خواستم که دوستان بیان پیشنهاد های خودشون رو در این قسمت بیان کنن که این بخش رو هر چه زود تر راه بندازیم . من به فکرم بعلت مقالات کم لینوکس اخبار مربوط به این سیستم عامل در این بخش قرار بگیره . می خواستم ببینم نظر دوستان چیه ؟

mpsjavad
01-07-2005, 19:09
با سلام ..

اقا نويد, از اين كه وقت و زمان گرانبهات رو براي بالا بردن دانش اعظاي انجمن قرار ميدي من صميمانه ازت تشكر ميكنم همچنين از ديگر اعضا و اللخصوص مديران محترم .

راستش من ميخوام تو اين تابستون هم زمان با يه سيستم عامل غير از ويندوز كار كمنم ( در حين اون يه خورده هم با برنامه هاي گرافيكي كلكل كنم ) به نظر من اين كار باعث ميشه كه اخبار - آموزش ها و رفع اشكالات يك جا منسجم بشه و دسترسي راحت تري داشته باشه .

راستش نظر من كلي بود ولي براي اخبار مربوط به لينوكس بهتره هر خبر در تاپیک جدا برای بحث روی خبر قرار بگيره .. البته اين نظر منه .البته اين هم معايبي داره و اون اينه كه مثلا هر روز 2 تا 3 خبر و براي هر كدوم يه تاپيك اين طوري كسي كه 3 تا 4 روز به تاپيك سر نزنه ميبينه كه همش خبر شده پس باز اگه اخبار زياد هست بهتره يه تاپيك درست بشه كه همه ي اخبار توي اون باشه البته در ضمن ميشه روي بعضي خبر هاي جنجالي كه جاي بحث داره هم تو يه تاپيك جدا بحث كرد ..

سپاس :arrow:

Navid
03-07-2005, 12:13
البته فکرهایی شده در این رابطه . ممنون از پیشنهادت . بقیه دوستان هم بیان نظر بدن . تا اینجا که یه چیز مشخص بوده . اونم اینه که اخبار لینوکس در انجمن خبر قرار نگیره
یکی دو تا از این نظر سنجی ها در ادامه داریم که بعد از اونا کار رو شروع می کنیم :wink:

AveCina
03-07-2005, 13:22
من که کلا موافقم !
در مورد خبرها فکر کنم اگه هر خبر رو جداگانه مطرح کنیم بهتر باشه !
البته بستگی به نوع خبر و مطلب داره !
یعنی به چند تا موضوع کلی دسته بندی کنیم که زحمت دسته بندی هم با خودتون آقا نوید ( بهتر از ما میدونید چه بحث های میتونه پیش بیاد )
بعد اخبار مربوط به هر بخش در آن مطرح بشه !
مثله انجمن فیلم و موسیقی !

Harry Potter
03-07-2005, 18:07
شما فعال كنيد ما هم استفاده مي كنيم! :mrgreen:

به هر حال من هم قبول دارم كه به لينوكس كمي ظلم شده، بد نیست یک مدیر هم برای این انجمن انتخاب بشه که فعالیت ها بیشتر باشه. (تا نظر مسولین سایت چی باشه؟)

mehdi87
03-07-2005, 18:48
navid_kashani, جان من حاضرم كمكت كنم !

rootnt
06-07-2005, 09:15
عزيز من كي به لينوكس ظلم كرده؟
حالا چون توي اين سايت بهش بها داده نميشه دليل مظلوم بودن لينوكس نيست دليلش شايد چيز ديگه اي باشه كه فعلا بيخيال :x
در مورد رونق اين انجمن بي نظير كه بهش توجه نشده هم بايد بگم من كه حاضرم حتي تمام وقت اينترنتم رو براي رونق اين بخش بذارم چون ميدونم كه وقتم هدر نرفته
و راهكارشم فكر ميكنم يكي همين موضوع اخبار لينوكس كه شما مطرح كرديد كه خيلي خوبه و ديگري كه من پيشنهاد ميكنم اينه كه تاپيك يا تاپيكهايي براي رسيدگي به مشكلات دوستان راه بندازيم
من فكر ميكنم اين كار خيلي تاثير بزاره چون من در سايتهاي ديگه هم كه ميبينم مشكلاتي كه كاربران ازجمله تازه كار ها با اين سيستم عامل دارند خيلي زياده
خيلي از كاربران وقتي به مشكلي با لينوكس مواجه ميشن از اون بدشون مياد و ديگه باهاش كار نميكنن اگر ما اين كار رو بكنيم هم باعث رشد لينوكس و هم رونق انجمن ميشه :wink: