PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزارهای بازی ساز ( بدون برنامه نویسی )

Omid_Sadeghvand
01-02-2007, 22:41
سلام

من برنامه ای برای ساخت بازی سه بعدی میخوام کار با اون ساده ولی بازیهای خفنی بسازه

آیا برنامه ای برای ساخت بازی سه بعدی هست که بدون برنامه نویسی باشد غیر از Game Maker.

موفق باشید.

Creeping Death
02-02-2007, 09:46
بدون برنامه نویسی با FPS Creator می توانی بسازی. البته تا وقتی اسکریپت ها و مدل های اضافیش را از سایت های مختلف دانلود نکنی چندان قوی نیست. البته 3D Game Studio هم هست که بدون برنامه نویسی می شه یه بازی ساده ساخت. آموزش برنامه نویسیش هم آقا محسن همینجا گذاشته.

می توانی از Unreal Engine هم استفاده کنی . برنامه نویسی می خواد ولی بسیار قوی است و خیلی از بازی های معروف را با آن ساخته اند:

XIII - Harry Potter 1,2,3

Omid_Sadeghvand
02-02-2007, 13:28
بدون برنامه نویسی با FPS Creator می توانی بسازی. البته تا وقتی اسکریپت ها و مدل های اضافیش را از سایت های مختلف دانلود نکنی چندان قوی نیست. البته 3D Game Studio هم هست که بدون برنامه نویسی می شه یه بازی ساده ساخت. آموزش برنامه نویسیش هم آقا محسن همینجا گذاشته.

می توانی از Unreal Engine هم استفاده کنی . برنامه نویسی می خواد ولی بسیار قوی است و خیلی از بازی های معروف را با آن ساخته اند:

XIII - Harry Potter 1,2,3
ممنونم بخاطر راهنماییتون ولی اگر برنامه های دیگه ای هم هست معرفی کنید

اگر ممکنه لینک این اولیه FPS Creator رو برام بذارید کامل باشه ولی دمو نباشه.

Moh3en_DDD
02-02-2007, 14:56
از اونجایی که یه تاپیک دیگر هم با همین موضوع داشتیم ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( برای اینکه با هم تداخل پیدا نکنند نام این تاپیک ویرایش شد !

+++++++++++++++++++++++++

موتور های زیادی هست با این قابلیت از دو بعدی گرفته تا سه بعدی !

FPS CREATOR
Game Editor
Quest Creator
Div Game Studio
و... ( لینک دانلودشون را می تونی از همون تاپیک پیدا کنی )

ولی اصلا بازی ها خوب در نمیاند ! وقتی هم که مثلا بازی را ساختی از ساختنش کیف نمی کنی !

به نظر من اگه به زبان خاصی مسلط هستی (Delphi ... Visual ... C++ ) برو دنبال یه موتور بازی که زبانش همون زبانی باشه که بلدی ! اینجوری خیلی بهتره !

Creeping Death
02-02-2007, 16:59
آقا امید من تا به حال لینک ورژن کامل یا حتی کرک شده ی FPS Creator را ندیده ام . ولی شاید همینجا که آقا محسن گفته پیدا کنی.

Moh3en_DDD
02-02-2007, 20:23
آقا امید من تا به حال لینک ورژن کامل یا حتی کرک شده ی FPS Creator را ندیده ام . ولی شاید همینجا که آقا محسن گفته پیدا کنی.

ورژن 2007 این برنامه + 6 تا پک مدل آماده ( که برای فروش بود قبلا ) !

FPS Creator 2007 version (All 6 models pack)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Omid_Sadeghvand
03-02-2007, 06:15
ورژن 2007 این برنامه + 6 تا پک مدل آماده ( که برای فروش بود قبلا ) !

FPS Creator 2007 version (All 6 models pack)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه کاملشه یا دمو.
اگر دمو است یک ورژن قدیمی تر ولی کامل کامل باشه برام بذار. اگر ممکنه یه سایتی آپلود کن که فایل و لینکو بعد از مدتی خراب نکنه...ممنونم.
مثلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که 1GB فضای رایگان در اختیارتون میگذارد.

rhellboyr
05-07-2009, 09:24
سلام به همه
کسی آموزش Script نویسی برای FPSC داره اگه کسی داره لطفا لینکشو به ایمیل من بفرسته ممنون میشم

7alma
18-09-2009, 18:46
من به دنبال موتور بازی ساز قوی هستم که بشه باهاش بازی هایی مثل gta ساخت من زبان برنامه نویسی c++ رابلدم