PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک! Usb کامپیوترم تصاویر رو با نویز نشون میده! مال چیه؟!

Shabnamy
01-02-2007, 16:36
لطفآ یکی به من بگه چرا وقتی از روی فلش مموریم عکس یا هر نوع دیتای دیگه ای روی کامپیوترم میریزم، اون دیتا ناقص و با Error منتقل میشه. انگار یه جور نویز روی همه عکسها و فایلها باشه!! :blink:

فلش مموریم یه 512 Kingston هستش... البته نه فقط اون، بلکه دوربین دیجیتالم که کابلشو وصل میکنم هم عکسهارو با نویز نشون میده. حتی با ریدر هم امتحان کردم باز هم همینجوری شد. یه پاور دیگه هم رو سیستم امتحان کردم مال پاور هم نبود!! ممکنه مال مادربورد باشه یا نه؟ میشه یکی کمکم کنه! خیلی حالم سر این موضوع گرفتست... :sad:

در ضمن یکی بهم گفت که یه کارت USB جداگانه نصب کنم... خواستم قبل از اینکه اون کارت رو بگیرم بپرسم کسی هست تا راهنمایی دیگه ای بهم کنه؟ ممنونم از هر کی که این لطف رو در حق من بکنه... راستی قیمت یه کارت USB حدودی چنده؟

H A M E D
23-02-2007, 18:50
سلام
ميبينم كه خودتون به خودتون رتبه ميدين!!
بگذريم به احتمال خيلي زياد اشكال از دوربين شماست با يه سيستم ديگه امتحان كرديد؟.. به نظر من نمي تونه اشكال از مادربورد باشه.. ويندوز هم ممكنه مشكل داشته باشه..

jamshidjap
01-03-2007, 14:02
ببين کيست نشتي برق داره يا نه يعني دست ميزني برق ميگرتت

javadshahvand
15-03-2007, 16:53
سلام:
شما باید تمام قطعات داخل کیسو در بیارید بیرون اونارو چسب بزنید نزارید باه بدنه کیس تماس داشته باشند.
یه کارت Usbخوب حداکثر 6هزار تومان است.

Lord_theOne
16-03-2007, 07:16
1- روي سيستم ديگه امتحان كن ببين مشكلي هنوز هست؟
2- ويندوز را عوض كن
3- مشكل مي تواند از مادربرد باشد