PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقابله با Pregap Image builder

parisim
01-02-2007, 13:01
سلام،

چه راه حلهايی را برای مقابله با Pregap Image builder پيشنهاد ميکنيد؟

persiankitty
01-02-2007, 13:59
سلام،

چه راه حلهايی را برای مقابله با Pregap Image builder پيشنهاد ميکنيد؟

در قسمت نام سي دي از علامت هاي كوچكتر يا بزرگتراستفاده كنيد.
تعداد تركهاي سي دي رايت شده توسط PreGap در بيشتر مواقع 1 است.

parisim
01-02-2007, 14:56
سلام PersianKitty ،
منظورتون همون ناميه که بعنوان Label در کنار آيکان سی دی رام در پنجره My Computer وجود دارد؟ آيا اين روشی که گفتيد تنها راه هستش؟با استفاده از علامت هاي كوچكتر يا بزرگتر Pregap Image buildere چه مشکلی پيدا ميکنه؟

يک گشتی در انجمن داشتم. ميدونم که اين برنامه رو شما نوشتين. ممکنه بپرسم با توجه به اينکه شما ضعف
برنامه تونو ميدونيد ، چرا اونو برطرف نميکنيد؟ ناگفته نماند که برنامه شما خيلی برنامه عالی هستش.

متشکرم

peyman khatar
01-02-2007, 15:12
سلام
اين آموزش pregap بطور كامل :
لينك دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===============================================
نمي تونم زياد به انجمن سر بزنم الان هم يه دفه برخورد كردم به پي سي ورلد ..؟؟؟@

SILWESTER
01-02-2007, 15:44
در قسمت نام سي دي از علامت هاي كوچكتر يا بزرگتراستفاده كنيد.
تعداد تركهاي سي دي رايت شده توسط PreGap در بيشتر مواقع 1 است.
بازم به مرام شما که باگ برنامرو به همه میگین. خدا کنه برنامه جدیدتون هم چنین مشکلاتی داشته باشه! حالا یا عمدا یا سهوا. برای چی ؟
زیرا یه عده دله دزد(عمومی گفنم به کسی بر نخوره ها!!!) با استفاده از برنامه شما حاصل دست رنج دیگران را کپی میکنند و در معرض فروش قرار میدن. راستی راحی نیست که برنامه به طور هوشمند بفهمه کار بر میخواد برای تهیه نسخه پشتیبان از استفاده کنه یا ....؟:evil:

persiankitty
01-02-2007, 15:52
سلام PersianKitty ،
استفاده از علامت هاي كوچكتر يا بزرگتر Pregap Image buildere چه مشکلی پيدا ميکنه؟

يک گشتی در انجمن داشتم. ميدونم که اين برنامه رو شما نوشتين. ممکنه بپرسم با توجه به اينکه شما ضعف
برنامه تونو ميدونيد ، چرا اونو برطرف نميکنيد؟ ناگفته نماند که برنامه شما خيلی برنامه عالی هستش.

متشکرم

دقيق يادم نيست ، اما استفاده از يكي اون علامتها باعث ميشد كه برنامه باز نشده بسته ميشد. (‌ ديالوگ Save To به مشكل بر ميخورد )

در مورد ادامه اون ، خوب من قصدم استفاده صلح آميز از اورانيوم غني شده بود. قرار نبود كه بمب اتم درست كنم. فقط ميخواستم يك راكتور هسته اي با توان بالا بسازم كه از انرژي پاك استفاده كنم. به قول يكي كه ميگفت اين برنامه باعث روشنگري خيلي ها ميشه ؛ اما در عمل همون برنامه كه در حقيقت هيچ چيز هم نداره ، امكان كپي كردن يكسري از سي دي هاي خلق الله رو داد و استفاده هاي اتمي از اون Weapon of Mass Destruction شروع شد. خيلي خيلي خلاصه اش بعد از خودسانسوري اينه كه اون برنامه ديگه ادامه پيدا نمي كنه و برنامه هاي مشابه اون هم اگر بنويسم ، قابليتهاي كپي عمومي اش بيشتر از اون نخواهد بود. بنابراين ، اين باگها رو هميشه خواهد داشت.

parisim
01-02-2007, 18:13
سلام به همگی،

Payman Khatar ، طريقه استفاده از Pregap رو ميدونم ولی بابت لينکت ممنون.

Persiankitty ، جواب سوال منو يادتون رفت بديد . دوباره ميپرسم. منظورتون از قسمت نام سي دي همون ناميه که بعنوان Label در کنار آيکان سی دی رام در پنجره My Computer وجود دارد؟

از اينکه ديگه روی برنامه تون کار نميکنيد خيلی خوشحالم. چونکه بقول Silwester بعضی ها متأسفانه در کمين نشستند تا محصول ديگران را که حاصل تلاش بيوقفه شبانه روزی اونهاست و احتمالأ هم ماهها روی محصولشون کار کرده اند رو بدزدند.

اين جور افراد خودشون کاری بلد نيستند انجام بدن و هيچ کاری از دستشون به غير از دزدين بر نمياد. برنامه هايی نظير برنامه خوب شما به اين افراد قدرت ميده و اينا خيال ميکنن يه چيزی حاليشونه در حاليکه بدون وجود برنامه هايی نظير برنامه شما کاری از دستشون بر نمياد. البته من هم اينو کلی گفتم به کسی بر نخوره.

کاشکی وقتتون رو صرف توليد يه قفل قوی بکنيد. چرا که برنامه هايی نظير Image Builder Pregap رو هيشکی نخواهد خريد و فقط از اون جهت سوء استفاده از کار ديگران بهره خواهند برد و اون هم بطور مجانی.

persiankitty
01-02-2007, 19:54
Persiankitty ، جواب سوال منو يادتون رفت بديد . دوباره ميپرسم. منظورتون از قسمت نام سي دي همون ناميه که بعنوان Label در کنار آيکان سی دی رام در پنجره My Computer وجود دارد؟

بله منظورم همان نام است. من نام ديگري سراغ ندارم .

از اينکه ديگه روی برنامه تون کار نميکنيد خيلی خوشحالم. چونکه بقول Silwester بعضی ها متأسفانه در کمين نشستند تا محصول ديگران را که حاصل تلاش بيوقفه شبانه روزی اونهاست و احتمالأ هم ماهها روی محصولشون کار کرده اند رو بدزدند.

خوب ، روش استفاده از برنامه دليل قانع كننده اي براي نساختن اون نيست. از طرف ديگر ، استفاده از قفل هاي معلوم الحال ، نتايج معلوم تري را خواهد داشت. در حال ويرايش مقاله اي در اين مورد هستم.

اين جور افراد خودشون کاری بلد نيستند انجام بدن و هيچ کاری از دستشون به غير از دزدين بر نمياد. برنامه هايی نظير برنامه خوب شما به اين افراد قدرت ميده و اينا خيال ميکنن يه چيزی حاليشونه در حاليکه بدون وجود برنامه هايی نظير برنامه شما کاری از دستشون بر نمياد. البته من هم اينو کلی گفتم به کسی بر نخوره.

به طور كلي مخالفم . بهترين راه اين هست كه من در داخل ايران اين كار رو به اين صورت بيرون بدم ، تا هر چيزي از اندازه خودش خارج نشود. اگر PreGap نبود ، همين كار الان با يكي از همين برنامه هاي خارجي انجام ميشد. من كه تنها برنامه نويس دنيا نيستم كه ، هستم ؟ يا اينكه يكي از همين قفل هاي بر پايه TZ امسال از طرف ايران در Gitex شركت مي كرد. مگر سالهاي پيش و IceLicense نبود؟ من كاره اي نيستم كه بخواهم در مورد زحماتي كه برنامه نويسان مي كشند اظهار نظر كنم ، راي صادر كنم و يا هر چيز ديگري ... اما شما از آن طرفي به قاضي رفته ايد كه اصلا اهميت ندارد. وضعيت افراد معلوم الحال بي اهميت است .

parisim
01-02-2007, 21:20
خوب فکر ميکنم اين موضوع رو نبايد بيش از اين کش داد. از راهنمايی که کردی ممنونم. تست ميکنم و نتيجه رو در اينجا برای بقيه دوستان ميارم. از همگی برای پاسخ دادن به سوالم ممنونم.

hakhamanesh
02-02-2007, 11:37
برنامه pregap image builder مهمترين خصوصيتي كه داشت خصوصيت روشنگري اون براي خيلي ها بود و به نظر من نويسنده اون هدف ديگري هم از نوشتن آن نداشت.چون متاسفانه خيلي از شركتهاي به اصطلاح قفلگذار در ايران ور ميدارن قفل TZ ويا WTM رو كه مثل پشگل همه جا ريخته با چند تا قفل ديگه تركيب ميكنند و با قيمتهاي عجيب و غريب به ملت ميفروشن و حتي تو نمايشگاههاي بين الملي شركت ميكنن. اما اين برنامه خيلي ها رو روشن كرد كه خيلي از قفلها در ايران بر پايه TZ ويا WTM ساخته شده اند و براي انتخاب قفل برنامه اشون كه شايد يك يا چندين سال روي اون زحمت كشيدن وهزينه كردن بايد دقت بيشتري بكنن.

SILWESTER
02-02-2007, 14:46
برنامه pregap image builder مهمترين خصوصيتي كه داشت خصوصيت روشنگري اون براي خيلي ها بود و به نظر من نويسنده اون هدف ديگري هم از نوشتن آن نداشت.چون متاسفانه خيلي از شركتهاي به اصطلاح قفلگذار در ايران ور ميدارن قفل TZ ويا WTM رو كه مثل پشگل همه جا ريخته با چند تا قفل ديگه تركيب ميكنند و با قيمتهاي عجيب و غريب به ملت ميفروشن و حتي تو نمايشگاههاي بين الملي شركت ميكنن. اما اين برنامه خيلي ها رو روشن كرد كه خيلي از قفلها در ايران بر پايه TZ ويا WTM ساخته شده اند و براي انتخاب قفل برنامه اشون كه شايد يك يا چندين سال روي اون زحمت كشيدن وهزينه كردن بايد دقت بيشتري بكنن.
احسند! اینم یکی از جنبه های مثبت برنامه بود که شما اشاره کردید