PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد يك هدست خوب (Headset)

Novan
30-06-2005, 16:36
سلام دوستان
مي مي خوام يه هدست بخرم و براي خريد نوع خوبش احتياج به كمك دارم
يه هدست مي خوام كه قيمتش بين 10 تا 15 هزار تومن باشه و يكي از امكاناتش اين باشه كه دكمه اي داشته باشه كه صدا رو قطع كنه يعني اينطور نباشه كه از طريق كامپيوتر (نرم افزاري) صدا رو قطع و وصل كنم بلكه به طور دستي هم بتونم
از دوستان مي خوام خواهش كنم كه يه مارك خوب با توجه به اين مشخصات معرفي كنند(اگه عكسشم بزارين عالي ميشه)
خيلي از لطفتون ممنونم

mehdi87
01-07-2005, 01:29
سوني هست ولي نيمدونم قيمتش چنده !

HamidFULL
01-07-2005, 22:16
Novan جان هايی هست که کنترل داره برای صدا و قيمتش هم از 5 تومان گرونتر نيست ميتونی تو پايتخت
پيدا کنی

Novan
06-07-2005, 02:22
سلام
با تشكر از دوستان خوبم mehdi87 و hamidfull
ولي من بيشتر از اينها از دوستان انتظار داشتم
هنوز يه مدل با مشخصات معلوم پيشنهاد نشده كه من اونو بخرم
ممنون ميشم دوستان لطف كنند چون من هنوز هدست رو نخريدم تا يه مارك خوب پيدا كنم

saghy
06-07-2005, 02:31
سلام
دوست عزيز NOVAN ما از اينكه همه بچه ها انجمن خودشون رو قابل ميدونن و اعتماد دارن سپاسگذارم . ما بناي كاريمون اينه كه به تمامي سوالات به هر نوعي پاسخ درستي بديم .
اما گاهي دير ميشه يا جوابي نميرسه ممكنه كه برگرده به نوع سوال يا خارج از محدوده كاري انجمن بودن .
به هر حال سوال مطرح شده شما چونكه داراي بازه تنوع محصول بالايي هست به راحتي نميشه بهش پاسخ داد . اين جور لوازح جانبي را بهتر است با تست تهيه كنيد يا اگر دوستاني رضايت از محصولي دارند از آنها كمك بگيريد . به طور مثال من هد ست GLOBAL A80 دارم و راضي هستم . ممكنه اين مدل رو نتونيد به راحتي پيدا كنيد ... به همون دليل تنوع بالا ... قطعات اصلي چون داراي ماندگاري زمان توليد و بازه تنوعي پايين تر هستند بيشتر بحث ميشن مثل مادربرد ... سي پي يو .. رم ... پرينتر ... مانيتور و ...
بازهم از توجه شما سپاسگذارم.

Novan
07-07-2005, 17:52
سلام
آقاي saghy
خيلي ممنون از توجه شما
حق با شماست بهتره همين كارو بكنم :wink:

Unix
09-07-2005, 14:27
با عرض سلام خدمت بر و بچ بي كار به نظر من بهترين هدست پاناسونيك اونم بي سيمش :)

Novan
10-07-2005, 01:31
سلام دوستان
من بالاخره هدست رو خريدم اما يه سوال دارم:
براي استفاده از هدفون حتما بايد سيم اسپيكر رو جدا كنم يا خروچي ديگه اي هم داره؟در كل چه راهي وجود داره كه از هر دو بتونم استفاده كنم؟
ممنون مي شم كمكم كنيد
مادربورد من هم (MSI Neo FISR (pcb 2.0 هستش

Novan
10-07-2005, 12:41
سلام
ببخشيد كه دوباره پست مي زنم ولي سوالم ضروري اگه ميشه يه نفر لطف كنه راهنمايي كنه
:cry:

saghy
10-07-2005, 13:22
سلام
خب نوان جان مباركه :wink:
اما خروجي صدا در كامپيوتر به صورت تك خطي ميباشد
به اين معني كه شما نميتوانيد با درست كردن يك رابط عادي بيش از پخش كننده صوتي را به دستگاه وصل كنيد چون امپدانس خروجي تغيير ميكند و براي برد مشكل ايجاد خواهد شد.
شما ميتوانيد با تهيه يا درست كردن يك سويچ از روي بلندگو به هدست سوييچ كنيد.

Novan
11-07-2005, 00:45
سلام
خب نوان جان مباركه :wink:
اما خروجي صدا در كامپيوتر به صورت تك خطي ميباشد
به اين معني كه شما نميتوانيد با درست كردن يك رابط عادي بيش از پخش كننده صوتي را به دستگاه وصل كنيد چون امپدانس خروجي تغيير ميكند و براي برد مشكل ايجاد خواهد شد.
شما ميتوانيد با تهيه يا درست كردن يك سويچ از روي بلندگو به هدست سوييچ كنيد.

سلام saghy جان
ممنون از لطفت
اسپيكر من ميكرولب هستش و خروجي هدفون نداره
به نظرت هيچ كاره ديگه اي نمي تونم بكنم؟