PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی قطعات سازگار با ویندوز ویستا و آخرین درایور برای آن ها

amirpers
31-01-2007, 13:19
پس از انتشار رسمی ویندوز ویستا در تاریخ 30 ژانویه 2007 بد ندیدم که به دلیل عدم سازگاری خیلی از قطعات [مخصوصا قدیمی] با این ویندوز ، در این تاپیک به معرفی قطعات جدید و یا قدیمی سازگار با آن بپردازیم و یا در صورت وجود ، داریورهماهنگ با این ویندوز را برای قطعات مختلف در این جا قرار دهیم .
امیدوارم که این تاپیک بتونه به دوستانی که علاقه به استفاده از ویستا دارند کمک کنه .

amirpers
31-01-2007, 16:18
قبل از هر چیزی باید بگم که در نسخه اصلی که دیروز منتشر شده احتمال برطرف شدن خیلی از مشکلات قطعات با اضافه شدن آن ها به نسخه اصلی وجود داره .
اما به هر حال این رو باید بدونیم که بعضی از قطعات هم با درایورهای مخصوص ویندوز Xp در ویستا کار می کنند .

M.C.
01-02-2007, 12:43
قبل از هر چیزی باید بگم که در نسخه اصلی که دیروز منتشر شده احتمال برطرف شدن خیلی از مشکلات قطعات با اضافه شدن آن ها به نسخه اصلی وجود داره .
اما به هر حال این رو باید بدونیم که بعضی از قطعات هم با درایورهای مخصوص ویندوز Xp در ویستا کار می کنند .

ُسلام
در ویستا بعضی از سخت افزاز ها نصب نمیشن
این رو نمیشه گفت که مشکل از سخت افزار هست
باید گفت مشکل از ویستا هست
واین به نوع عیب محسوب میشه

خدا کنه این ورژن از ویستا دراور های تما مه سخت افزار ها رو داشته باشه

amirpers
01-02-2007, 18:52
ُسلام
در ویستا بعضی از سخت افزاز ها نصب نمیشن
این رو نمیشه گفت که مشکل از سخت افزار هست
باید گفت مشکل از ویستا هست
واین به نوع عیب محسوب میشه

خدا کنه این ورژن از ویستا دراور های تما مه سخت افزار ها رو داشته باشه

درسته . مشکل از ویستاست . البته امید میره در نسخه نهایی و کامل مشکل حل بشه .
به عنوان مثال مودم خود من Zoltrix Smart Spirit هستش . جالبه که ویندوز XP خودش اون رو میشناسه اما در ویستا نه تنها شناخته نمیشه بلکه وقتی هم که از طریق سی دی اون رو نصب میکنیم ، بعد از هر بار ری استارت کردن دوباره مشکل پیدا می کنه و باید مجدد نصب بشه .
یا مثلا کارت تی وی من نصب میشه اما نرم افزارش کار نمی کنه .

Enter
01-02-2007, 19:00
ایول اقاافتضاحه این چیه دیگه دوروزفقط گیرهمین مودم و کارت صدابودم ولی شکرخداحل شدولی ازیه طرف هم تاروغلطک بیفته سخته مثه ویندوز ایکس پی

amirpers
02-02-2007, 12:01
خب بالاخره کومپانی HP هم درایورهای مخصوص ویندوز ویستا رو در سایتش قرار داد . برای اطلاع از اینکه آیا محصولی از HP که در اختیار شماست با ویستا سازگار است یا نه و یا برای دانلود درایور اون به این صفحه از سایت HP مراجعه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.C.
02-02-2007, 12:24
درسته . مشکل از ویستاست . البته امید میره در نسخه نهایی و کامل مشکل حل بشه .
به عنوان مثال مودم خود من Zoltrix Smart Spirit هستش . جالبه که ویندوز XP خودش اون رو میشناسه اما در ویستا نه تنها شناخته نمیشه بلکه وقتی هم که از طریق سی دی اون رو نصب میکنیم ، بعد از هر بار ری استارت کردن دوباره مشکل پیدا می کنه و باید مجدد نصب بشه .
یا مثلا کارت تی وی من نصب میشه اما نرم افزارش کار نمی کنه .

سلان امیر جان
من قبل روش نصب کردن Zoltrix Smart Spirit رو جای دیگه گفتم برای شما هم میگم
به صورتی کلی میگم
شما باید اول از توی کنترل پنل در قسمت Phone And Modem Option مدومتون رو با درایور 98 نصب کنید.
درایور 98 مودم رو به ویستا می شناسونه
بعد شما از طریق DeviceManager روی اپدیت درایور کلیک کنید و این دفعه دایور Xp رو نصب کنید
چون درایور 98 صدای مودم رو نصب نمی کنه در اینجا
بعدش استفاده کنید
"""""""""""""""""""""""""" اگه ویندوز Crash کرد نگران نباشید , قبل از بوت ویندوز شما F8 رو بزنید و گزینه ی Last Good Know رو انتخاب کنید درست میشه و اگر درایور ه اخری کامل نصب نشد این دفعه اگه نصب کنید دیگه کرش نمی کنه
ویندوز """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

amirpers
02-02-2007, 12:55
سلان امیر جان
من قبل روش نصب کردن Zoltrix Smart Spirit رو جای دیگه گفتم برای شما هم میگم
به صورتی کلی میگم
شما باید اول از توی کنترل پنل در قسمت Phone And Modem Option مدومتون رو با درایور 98 نصب کنید.
درایور 98 مودم رو به ویستا می شناسونه
بعد شما از طریق DeviceManager روی اپدیت درایور کلیک کنید و این دفعه دایور Xp رو نصب کنید
چون درایور 98 صدای مودم رو نصب نمی کنه در اینجا
بعدش استفاده کنید
"""""""""""""""""""""""""" اگه ویندوز Crash کرد نگران نباشید , قبل از بوت ویندوز شما F8 رو بزنید و گزینه ی Last Good Know رو انتخاب کنید درست میشه و اگر درایور ه اخری کامل نصب نشد این دفعه اگه نصب کنید دیگه کرش نمی کنه
ویندوز """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

ممنون .
امتحان می کنم .