PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزايش سرعت اينترنت تا حد اكثر 5 برابر و بدون احتياج به نصب هيچ برنامه اي !!! (قابل استفاده فقط در ويندوز xp)

علیرضا
30-06-2005, 10:55
كار اول: اين كار سرعت اينترنت رو 5 برابر مي كنه
خوب اولش بايد بريد تو منوي RUN بنويسيد GPEDIT.MSC بعد ok اگه جواب نداد يا اختار داد بدونيد كه بايد ويندوزتون رو repair يا عوض كنيد پس حالا حالا ها بايد منتظر و بي خيال باشيد
اگر درست باشه يك صفحه ظاهر ميشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسير زير رو دنبال كنيد :
Administrative templates----Network--Qos packet scheduler
بعدتوي قسمت سمت راست روي Limit reservable bandwith دابل كليك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از صفحه ي ظاهر شده گزينه ي Enable رو بزنيد و نوشته ي زيرش رو از 20 به 100 تغيير بدهيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كنيد و پنجره ها رو ببنديد
كار دوم: با اين كار internet explorer هم مثل firefox ميشه اما اگه firefox داشته باشيد ديگه چي ميشه
دوباره بريد تو run بنويسيد regedit صفحه اي ظاهر مي شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسير زير رو دنبال كنيد :
Hkey_local_machine-----SOFTWARE----Microsoft----internet explorer
البته بايد روي internet explorer كليك كنيد تا در سمت راست چيز هايي نمايان شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا در فظاي خالي سمت راست كليك راست كنيد از new گزينه ي DWORD value را انتخاب كنيد
يك DWORD براتون ساخته شده حالا بايد براش يك اسم بزاريد
اسمشو بزاريد : MaxConnectionsPerServer بزرگي و كوچكي حروف اهميت دارند البته بهتره كه اين اسم رو كپي پيست كنيد. حالا كه اسمشو نوشتيد روش دابل كليك كنيد و مقدار جاي خالي رو بزاريد 8 .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا يك DWORD ديگه بسازسد و اسمشو بزاريد: MaxConnectionsPerl_0Server بهترين كار اينه كه متن رو كپي پيست كنيد تا حروف رو اشتباه ننوشته باشيد.
حالا كه درست شد روش دابل كليك كنيد و مقدار آن را a بگزاريد "آ" ي كوچك انگليسي.
مرحله ي افزايش سرعت اينترنت تمام شد حالا پنجره ها رو ببنديد و اگه دوست داريد restart كنيد
كار سوم: با اين كار سرعت سيستنتون تو شات دان و مديريت پنجره ها خفن مي شه
توي regedit مسير زير رو دنبال كنيد :
HKEY_CURRENT_USER------Control panel-----Desktop
روي Desktop كليك كنيد تا در صفحه ي سمت راست چيز هايي ظاهر شود
حالا از صفحه ي سمت راست اين چيز هايي كه مينويسم رو بايد به 1 تغيير بدهيديعني روشون دابل كليك مي كنيد و تو جاي خالي مي نويسيد 1 و ok مي كنيد.:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
AutoEndTasks
HungAppTimeout
MenuShowDelay
WaitToKillAppTimeout
بعد از تمام شدن كار يك بار restart كنيد ( حتماَ) بعد اگر تاثيري مشاهده نكرديد دوباره اين ها رو چك كنيد.
موفق باشيد ....

sAsAn.K
30-06-2005, 11:01
دسست درد نکنه بگو بینیم چه جوریه

*عیسی*
30-06-2005, 11:05
ناز نكن بابا اينم استقبال :
:twisted: :evil: :cry: :oops: :P :x :lol: 8) :? :shock: :o :( :) :D :mrgreen: :| :arrow: :idea: :?: :!: :wink: :roll:
:wink: :shock: :P :oops: :roll: :o :)
ديدي عجب استقبالي ازت كردم :D

علیرضا
30-06-2005, 11:06
خوب يه جور دستكاري ويندوزه كه سيستمتون رو (چه در اينتر نت و چه در امور عادي) تبديل به سيستم خفني مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا چند ساعت صبر كنيد تا متنش رو بنويسم بعد اينجا copy ---pasteمي كنم
خيلي شرمنده ام

mohammad2006
30-06-2005, 11:08
منتظريم
ولي من چشمم اب نمي خوره . :wink:

mohsen_djd2
30-06-2005, 11:08
بفرما بگو :lol:

alirezatmt
30-06-2005, 11:09
ای ول !
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D :wink: :wink:
اینم یه استقبال دیگه!

saegheh67
30-06-2005, 11:12
:idea: :!: :cry: :oops: :x :?
Farzad.khatami@gmai.com
لطفا براي من بفرست

kiavash
30-06-2005, 11:19
لطف كن ناز نكن

reza_one_love
30-06-2005, 11:19
اینم یه استقبال دیگه
ناز نکن بذار اینم ایمیلم
alirezaf_68@yahoo.com

saegheh67
30-06-2005, 11:28
:x :cry: :| :| :| :| :x :x

علیرضا
30-06-2005, 11:54
كار اول: اين كار سرعت اينترنت رو 5 برابر مي كنه
خوب اولش بايد بريد تو منوي RUN بنويسيد GPEDIT.MSC بعد ok اگه جواب نداد يا اختار داد بدونيد كه بايد ويندوزتون رو repair يا عوض كنيد پس حالا حالا ها بايد منتظر و بي خيال باشيد
اگر درست باشه يك صفحه ظاهر ميشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسير زير رو دنبال كنيد :
بعدتوي قسمت سمت راست روي Limit reservable bandwith دابل كليك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از صفحه ي ظاهر شده گزينه ي Enable رو بزنيد و نوشته ي زيرش رو از 20 به 100 تغيير بدهيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كنيد و پنجره ها رو ببنديد
كار دوم: با اين كار internet explorer هم مثل firefox ميشه اما اگه firefox داشته باشيد ديگه چي ميشه
دوباره بريد تو run بنويسيد regedit صفحه اي ظاهر مي شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسير زير رو دنبال كنيد :
Hkey_local_machine-----SOFTWARE----Microsoft----internet explorer
البته بايد روي internet explorer كليك كنيد تا در سمت راست چيز هايي نمايان شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا در فظاي خالي سمت راست كليك راست كنيد از new گزينه ي DWORD value را انتخاب كنيد
يك DWORD براتون ساخته شده حالا بايد براش يك اسم بزاريد
اسمشو بزاريد : MaxConnectionsPerServer بزرگي و كوچكي حروف اهميت دارند البته بهتره كه اين اسم رو كپي پيست كنيد. حالا كه اسمشو نوشتيد روش دابل كليك كنيد و مقدار جاي خالي رو بزاريد 8 .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا يك DWORD ديگه بسازسد و اسمشو بزاريد: MaxConnectionsPerl_0Server بهترين كار اينه كه متن رو كپي پيست كنيد تا حروف رو اشتباه ننوشته باشيد.
حالا كه درست شد روش دابل كليك كنيد و مقدار آن را a بگزاريد "آ" ي كوچك انگليسي.
مرحله ي افزايش سرعت اينترنت تمام شد حالا پنجره ها رو ببنديد و اگه دوست داريد restart كنيد
كار سوم: با اين كار سرعت سيستنتون تو شات دان و مديريت پنجره ها بي نهايت خفن مي شه
توي regedit مسير زير رو دنبال كنيد :
HKEY_CURRENT_USER------Control panel-----Desktop
روي Desktop كليك كنيد تا در صفحه ي سمت راست چيز هايي ظاهر شود
حالا از صفحه ي سمت راست اين چيز هايي كه مينويسم رو بايد به 1 تغيير بدهيديعني روشون دابل كليك مي كنيد و تو جاي خالي مي نويسيد 1 و ok مي كنيد.:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
AutoEndTasks
HungAppTimeout
MenuShowDelay
WaitToKillAppTimeout
بعد از تمام شدن كار يك بار restart كنيد ( حتماَ) بعد اگر تاثيري مشاهده نكرديد دوباره اين ها رو چك كنيد.
موفق باشيد ....

nnavid
30-06-2005, 12:01
اگه ميشه همينجا بذار
از اينجور چيزا هميشه استقبال ميشه!!!!

اگه بنويسي همينجا كه واقعا دمت سماور :D

saegheh67
30-06-2005, 12:02
:mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :roll: :roll: :D :D :o :o
خوب استقبال ها كامل شد لطفا بفرست

علیرضا
30-06-2005, 12:14
حال كرديد؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza_one_love
30-06-2005, 12:59
ای ول بچه ها عمل کرد زود باشین بجنبین
:shock: :lol: :mrgreen:
تازه من دو تا از کارهای مرحله آخرو انجام ندادم
فعلا من تو باز کردن صفحه امتحان کردم تو دانلود هنوز امتحان نکردم

علیرضا
30-06-2005, 14:01
پرسيدم حال كردين؟؟؟؟؟
ما اينيم ديگه ؟؟؟؟
به قول يكي از اعضا: شك نكن!!!

Nesta
01-07-2005, 03:07
سلام دوست عزیز دستت درد نکنه نکته جالبی‌ بود .

Ali Shahidi
01-07-2005, 11:00
يعني اين فقط تو باز كردن صفحه ها موثره يا تو سرعت دانلود هم موثره؟
يه خورده توضيح بده عزيز جان!!!!!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?:

King
01-07-2005, 11:15
ممنون... اي ول... دمت گرم :wink:

RONN!E
01-07-2005, 11:18
چی چیو حال کردین.
این کار مرورگرهای opera و firefox رو به کلی از کار میندازه .طوری که هیچ سایتی نمیاید.
ثانیا تاثیر انچنانی هم در سرعت IE به طوری که گفته شده(5برابر)
ندارد :x البته شاید در همان ابتدا سرعتی ایجاد کند ولی بعد از مدتی یه سایت معمولی نمی اورد. :evil:
حالا خوب شد قبل از این که این همه تغیر در رجیستری :یه restore
گرفتم. :idea:

Navid
01-07-2005, 12:07
حمید جان حتما یه جایی اشتباه کردی چون من الان از فایرفاکس استفاده می کنم و این کار رو هم انجام دادم

علیرضا
01-07-2005, 15:57
من حدود يك ساله از اين ترفند استفاده مي كنم هر وقت هم كه ويندوزم رو عوض مي كنم اولين كاري كه مي كنم همين سه كاره
البته رو كار سوم بيشتر تاكيد دارم براي مثال شما بعد از اينكه كار سوم رو انجام داديد و ريستارت كرديد چند تا برنامه رو مثل ورد يا فتوشاپ و... وچند تا هم پنجره اضافي تا حدود 10 تا بشه حالا همين طور كه پنجره ها باز هستن شات دان كنيد و از سرعت لذت ببريد
كار اول هم تاثير بسيار زيادي رو سيستم من داره

علیرضا
01-07-2005, 16:01
لطفا استفاده كنيد و ايراد نگيريد من اول فكر مي كردم كه همه اين ترفند رو بلدن ولي بعد از اينكه رو schoolnet مون اجراش كردم و معلممون كف كرد فهميدم كه اينجورياس
پيشنهاد مي كنم از سرويس پك 2 استفاده كنيد :arrow: :arrow:

sayedreza
01-07-2005, 16:23
دمت گرم خيلي تاثير مثبتداره !!
فقط ميگم اگه اون مرحله آخري رو به عددي بزرگتر از يك تغيير بديم بهتر نيس؟ چون سرعت منو استارت من خيلي زياد شده نميشه ازش استفاده كرد. از دستم در ميره :wink: ميشه؟
ممنون

reza_one_love
01-07-2005, 16:27
سرعت منو استارت منم خیلی خیلی زیاد شده :shock:

علیرضا
01-07-2005, 23:26
اون قسمت menushowdelay رو ميتونيد از 0 تا 450 (فكر كنم تا 999 هم بشه) تغيير بدهيد.

shahrad
02-07-2005, 00:17
سرعت اینترنت من که نصف شده
خیلی ممنون
دوست عزیز اگر منبع اطلاعات رو میگفتی بدک نبود

bithiah
02-07-2005, 00:32
عليرضا خان
امتحان كردم ولي احساس مي كنم سرعت اتصالم تفاوتي نكرده. با اينترنت اكسپلورر البته.
مشكل از كجاست؟

Shahin King
02-07-2005, 00:42
سلام
عزيز جان سايز اين عكس ها رو نمي تونستي كوچيكتر بگيري . جونم در اومد تا لود شد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال ميرم كه اين روش رو امتحان كنم . دستت درد نكنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علیرضا
02-07-2005, 12:52
يه موضوعي رو فراموش كرده بودم بگم:
بعضي وقت ها بايد اون 100 رو به صفر (0) تغيير بدهيد چون isp ها با هم فرق مي كنه
مثلا اگه من از البرز استفاده مي كنم و روي 100 گزاشتمش و جواب ميده
ممكنه شما كه مثلا از مروا استفاده مي كنيد رو 100 جواب نده
من گفته بودم كه ويندوزتون بايد نو باشه

AHT
02-07-2005, 13:26
اون كه گفتي سرعت رو بالا مي بره جواب نميده
من قبلا امتحان كرده بودم و اگه تاثيري داشته باشه تو پهناي بانده :wink:

masoud*908
02-07-2005, 13:36
همه اينها قديمي و الكي خودم 4-5 بار امتحان كردم جفتش جواب نميده اصلا اين ترفندها به درد نميخوره :oops: :mrgreen: :| :arrow: :idea: :?: :!: :roll: :lol: 8) :shock: :o :D :(

علیرضا
02-07-2005, 13:46
اين ترفند كاملا درست و مؤثره
اگه شما اين كار هارو درست انجام داده باشيد و ويندوزتون هم نو و جديد باشه (سرويس پك 2 ) تفاوت سرعت رو احساس خواهيد كرد.
لطفا اينجوري ايراد نگيريد آدم يه جوري ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi3596
02-07-2005, 14:48
تفاوت چشمگيري نداشت 1!!

ooje_asman
02-07-2005, 14:56
مام یه امتحان بکنیم حالا با مدیا سنتر هم جواب میده البته من یه مدتیه باهاش کار می کنم یعنی نو نیس

AHT
02-07-2005, 17:04
من كه با مديا سنتر امتحان كردم جواب نداد :wink:

abdolreza
02-07-2005, 18:56
با سلام
من هم با مدیا سنتر امتحان کردم جواب نداد و پای ارور ریپورت و دکتر واتسون هم به وسط کشیده شد ولی روی
. معمولی خوب کار میکند xp

sa3er
02-07-2005, 23:08
هشدار:

اين شيوه در بعضی ISP ها جواب نمی ده و کا نکشن شما رو نيز با مشکل مواجه خواهد... اصلا خودتونم بکشيد سرعت مودم همينه که هست! من شخصا به هيچ کدوم از اين شيوها و برنامهای افزايش سرعت مودم اعتقادی ندارم! افزايش سرعت فقط در کانکشنهای DSL و بالاتر عملی و قابل قبول است.

والسلام!

Soda
02-07-2005, 23:26
100 سال بعد
.....
يكي مي آد ميگه
:
يه برنامه درست درمون پيدا نشده كه سرعت دايال آپ رو بالا ببره
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ali Shahidi
03-07-2005, 07:19
بابا وقتي اين عزيز ميگه شده خوب حتما شده ديگه. :!:
چرا اينقدر ايراد ميگيريد. :?:
از نظر من اينجور ترفند ها موردي كار ميده. :idea:
يعني همه نمي تونند. :wink:
گفته باشم! :mrgreen:

dorrtaj
03-07-2005, 09:56
دوست عزيز من دريك شركت دولتي وبا استفاده از شبكه داخلي لن به اينترنت متصل هستم وسرعت هم خيلي پايين است لطف فرموده ودراين مورد نيزراهنمايي فرماييد

EhsanHF
03-07-2005, 10:41
در مورد سرعت اینترنت باید بگم که این راه کاملا تائید شده است و خیلیها از جمله خودم بعد از نصب ویندوز این کار رو انجام میدیم .
برای سرعت باز و بسته شدن پنجره ها و شات داون هم یک جورایی میانبر بود ( اما کار ساز )
علیرضا جان دستت درد نکنه . هر چند این ترفندها یکم قدیمی بود اما همیشه موفق بوده .

EhsanHF
03-07-2005, 10:47
راستی یادم رفت بگم . در مورد حرف ساسر عزیز .
یک سری برنامه ها توی ویندوز هستند که وقتی به اینترنت متصل میشیم از سرعت شبکه میگیرند . ( نمونه بارزش همین آپدیت ویندوز ) و بچه ها از من بهتر میدونند قضیشون چیه .
با این روش و یک روش دیگه که خیلی طولانی و سرسام آور هست میشه سرعت اینترنت رو به مرز واقعی خودش رسوند .
کاری هم به آی اس پی و مودم نداره . ( چون از داخل ویندوز تغییرات رو اعمال کردیم ) .
موفق باشید .

sa3er
03-07-2005, 12:23
راستی یادم رفت بگم . در مورد حرف ساسر عزیز .
یک سری برنامه ها توی ویندوز هستند که وقتی به اینترنت متصل میشیم از سرعت شبکه میگیرند . ( نمونه بارزش همین آپدیت ویندوز ) و بچه ها از من بهتر میدونند قضیشون چیه .
با این روش و یک روش دیگه که خیلی طولانی و سرسام آور هست میشه سرعت اینترنت رو به مرز واقعی خودش رسوند .
کاری هم به آی اس پی و مودم نداره . ( چون از داخل ویندوز تغییرات رو اعمال کردیم ) .
موفق باشید .

خیلی ممنون از راهنمایتون؛

در مورد Automatic Windows Update (که اگه اشتباه نکنم فقط تو XP به بالا گنجونده شده) بايد بگم که اين سيستم و همانند آن اختياری بوده و می توان آنها را غير فعال نمود... control panel>Administrative Tools>Services ... و فکر نمی کنم غیر فعال کردن آنها تا ۵ برابر سرعت رو افزایش بده!! به صورت علمی ببینید:

فرز سرعت مودم ۳۳.۶
حالا ما ضرب می کنیم در ۵
۳۳.۶x۵ = ۱۶۸

۱۶۸ کیلو بایت در ثانیه با مودم ۵۶K ممکنه!!!!!؟

درود

EhsanHF
03-07-2005, 14:44
فرمایشات شما درسته ساسر جان . من هم این رو میدونم .
اما فقط آپدیت نیست . چیزی که ویندوز زیاد داره برنامه های جانبی هست که خیلیهاشون رو اصلا نمیبینیم . مخصولا ایکس پی که آخرت شبکه و امنیت ( به قول خودشون ) هست .
در هر حال اون چیزهایی که علیرضای عزیز نوشته بود و اگه اجرا کنیم سرعتمون هر چند کم اما افزایش رو داره .

علیرضا
04-07-2005, 11:37
آقايون
من هميشه از اين روش استفاده مي كنم
هميشه هم مؤثر بوده مگر زماني كه ويندوزم خراب يا ويروسي بوده
هر كس هم كه سيستم منو ميبينه ميگه مثل DSL ه
بدون استفاده از اين ترفند نميتونم به اينترنت وصل شم چون سرعتم پايين مياد
حالا اگه شما سرعتي احساس نميكنيد اشكال از سيستم شما يا ISP سر كوچتونه
حتي ممكنه اين ترفند رو به درستي انجام نداده باشيد!!!
خواهشا اينجوري ايراد نگيريد من يك ترفند به شما توصيه كردم كه تو سيستم خودم مؤثر بوده حالا اگه تو سيستم شما عملي نيست تقصير من چيه؟؟؟؟؟

در ضمن load كردن همين صفحات فوروم بيشتر از 3 ثانيه طول نمي كشه نميدونم به چي بايد قسم بخورم كه شما باورتون شه.

J3
04-07-2005, 16:56
آقا دمت گرم تا الان اينو نديده بودم واقعا سرعت زياد مي كنه ببين چي كار كرده كه من اينجا عضو شدم تا از شما تشكر كنم.

علیرضا
04-07-2005, 17:24
خيلي نوكرتم j3 جان
حالا ديديد ميگم كار مي كنه !!!
حالا ايراد بگيريد... :wink: :twisted:

تازه : شما فكر كرديد من چرا 7 تا عكس تو امضام انداخته ام؟؟؟ چون از اين ترفند استفاده كرده ام و سرعتم بالاست و...

EhsanHF
04-07-2005, 22:22
جواب دادن این چیزها به چند تا عامل بستگی داره . سرور - سیستم خودمون - خط تلفن - ویندوز و ...
شاید برای کسی جواب نده و حتی سرعتش کم تر هم بشه . اما برای من و همچنین j3 و خود علیرضا ضرر نداشته و راضی بودیم .

mojtaba-p30
05-07-2005, 11:57
اولش يه مدتي عمل ميكنه ولي بعدا انگار نه انگار :lol: :roll:
تازه بعد از مدتي سرعت اينترنت رو پاييت تر از حد معمول مي ياره :?
من كه اين بلا به سرم اومد :cry:

علیرضا
05-07-2005, 12:03
اين ترفند برا هركي كه عملي شد نوش جونش....
بقيه هم ناراحت نباشن شايد اگه از يه isp ديگه كارت بگيرين درست شه.

J3
05-07-2005, 12:13
اولش يه مدتي عمل ميكنه ولي بعدا انگار نه انگار :lol: :roll:
تازه بعد از مدتي سرعت اينترنت رو پاييت تر از حد معمول مي ياره :?
من كه اين بلا به سرم اومد :cry:
فكر مي كنم علتش اين باشه كه شما مثلا بروزر خودتون رو آپديت مي كنيد يا يك دونه ديگه نصب مي كنيد كه در اينصورت بايد اون تغييرات رجيستري رو مجددا انجام بديد.

علیرضا
05-07-2005, 13:21
اگه مثل من از mozilla استفاده كنيد كه ديگه محشره

saeid_saeid
05-07-2005, 19:19
آقا ايول
كارت خيلي درسته . حرف نداره :D

Mohammad_Ahrari
05-07-2005, 22:08
أقا دمت گرم

عالي بود :shock: :shock: :shock: :mrgreen: :arrow: :arrow:

ooje_asman
06-07-2005, 01:51
با سلام علیرضا جان می شه بگین با این کار سرعت دانلود شما چند می شه یعنی یه برنامه رو که میخای دانلود کنی با چند دانلود می کنه و قبل این ترفند با چند دانلود می کرد اگه اینو خوب بگین فکر کنم قضیه روشن تر میشه مرسی

Nesta
06-07-2005, 03:10
سلام آقا به نظر شما من چه کارتی‌ بگیرم که بتونم از این استفاده کنم یعنی‌ شما چی‌ توصیه می‌کنید.

EhsanHF
06-07-2005, 11:55
آفتاب و البرز که تا حالا خوب جواب دادن .

علیرضا
06-07-2005, 13:51
همون طور كه دوستمون گفتن
آفتاب و البرز ،
پارس آنلاين هم خيلي باحاله
ولي چون من تو تهران نيستم نميتونم كمك زيادي بهتون بكنم.
اگه تخت جمشيد هم استفاده كنيد خوبه.
"مروا " رو هم به جاي من امتحان كنيد بعد به من خبر بديد.

sourena
06-07-2005, 14:12
اين رو قبلا پاتال توضيح داده بود.... :mrgreen: البته خيلي كامل تر.... :wink:

EhsanHF
07-07-2005, 09:34
آموزش اختصاصی نداشتیم ها !!!

abbas13677_2005
07-07-2005, 10:28
اقا علیرضا خسته نباشی
اما شما اگه در انجمن کامپیوتر و در بخش ترفند های رجیستری نامه ات را ارسال میکردی خیلی ممنون میشدیم
قربانyou

sAsAn.K
10-07-2005, 23:07
سلام
خوبين؟
اين آدرس تو كامپيوتر من نيست .يعني تو گزينه network فقط اين دوتاس: offline files - network conection
بهر حال مرسي

علیرضا
10-07-2005, 23:25
ويندوزت چيه
آيا ويندوزت سالمه ؟ ويروس نداره ؟ و هزار مشكل ديگه....!!!
ممكنه با عوض كردن ويندوز درست شه.

nazar
11-07-2005, 01:04
دوست عزيز عليرضا:
روش اول جواب نداد. همانطور كه ساسان نوشته: ( Administrative templates----Network--Qos packet scheduler
اين آدرس در گزينه network وجود نداره و فقط اين دو تا هستش: offline files - network conection)
من از ويندوز Pack 2 استفاده ميكنم و كم و كسري و عيب و ايراد يا ويروسي هم نديدم.
روش دوم هم جواب نداد و كاملا IE رو از كار انداخت جوري كه هيچ صفحه‌اي رو باز نمي‌كرد.
روش سوم رو هم امتحان كردم ولي تغيير محسوسي نديدم.
بهر حال ممنون!

بهاره
11-07-2005, 06:24
سلام به همه
من يه پيشنهاد دارم
با كمك اين نرم افزار هم سرعت :shock: اينترنت هم سرعت :roll: دانلود :shock: هم در خود ويندوز سرعت افزايش پيدا ميكنه
حتي در بازيها
در ضمن قابل تنظيم هم است
خلاصه كامل كامل
نظرتون چيه؟؟؟

EhsanHF
11-07-2005, 09:58
یک نرم افزار دیگه ؟ اگه با آموزش تنظیماتش هست من هم میخوام .

sara_abs_58
12-07-2005, 09:31
این مطلبی که شما اینجا گذاشتید فقط برای کار با مودمه یا اینکه برای شبکه هایی که به اداره دیتا وصل هستن هم کار میکنه.آخه شبکه ما مشکل سرعت داره اگه کار میکنه روی سرور هم انجام بدم؟ :?:

علیرضا
12-07-2005, 12:38
فكر كنم تو شبكه ي شما هم درست بشه
لطفا هر سه كارش رو انجام بديد

Ali Shahidi
14-07-2005, 06:55
:lol: بابا اينو ديگه نگيا.......!
:!: تمام سرعتهاي اينترنتي بر حسب واحد كيلوبيت بر ثانيه هستند.=kbps *** ولي كيلوبايت بر ثانيه=KB/s
:idea: هر 8 تا بيت هم ميشه يه بايت.
:( يعني اگه يه نفر با سرعت 40 كيلوبيتي وصل بشه در واقع داره با پهناي باند 5 كيلو بايتي تبادل اطلاعات ميكنه.
8) اينرو وقتي با مثلا DAP7 فقط در حال دانلود كردن هستيد
مي بينيد. **********
:| با تشكر از همه دوستان عزيز

sara_abs_58
14-07-2005, 07:05
خواهشا عکسهای وحشتناک نذارید شب خواب بد میبینیم :shock:

EhsanHF
14-07-2005, 10:58
جناب علی شهیدی . اینا چی بود . مغزم ریخت توی دهنم !!! زیر فوق تخصص صحبت کنید ! لطفا :wink:

atolympic
15-07-2005, 06:41
ممنون از زحمتت علیرضا جان !ولی اين رو قبلا ها پاتال توضيح داده بود! :wink:

patal
18-07-2005, 00:58
سلام، :wink:
ممنون atolympic جان،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش باشين،
©م.م.©

MaFia
18-07-2005, 01:13
:shock: :shock: :shock:
بي ربط هست به موضوع تاپيك اما خيلي خيلي خوشحال شدم برگشتي پاتال جان
:mrgreen: :shock: :mrgreen:

patal
18-07-2005, 10:41
MaFia ي عزيز، مرثي از محبتت

پوریا
18-07-2005, 19:08
سلام دوستان
ممنون برای من جواب داد :wink:

Spider Man
19-07-2005, 17:53
سلام
لطفا درباره ي افزايش سرعت اينترنت كه در بالا گفته ايد تو ضيح دهيد
مرسي

KhalijefarS
20-07-2005, 00:58
من هم بعضی از این کارا رو همیشه بعد از نصب ویندوز انجام میدم ...الته قسمت مربوط به اینتر نت و شات دان رو تازه الان دیدم ...ولی فکر نکنم تو سرعت اینترنت خیلی تاثیر بذاره ( البته به قول یکی از دوستان این چیزا موردیه ) ولی در مجموع نکات ارزشمندی بود که گفته شد ...دستت درد نکنه .
:wink:

farhad60sg
20-07-2005, 15:57
عزيزم اين رو كه ميگي اصلا عملي نيست من قبلا هم اين كار رو كرده بودم و آخرش هم مجبور شدم ويندز عوض كنم

Friend
21-07-2005, 01:24
من انجام دادم هیچ تاثیری نداشت :roll:

Friend
21-07-2005, 01:26
عزيزم اين رو كه ميگي اصلا عملي نيست من قبلا هم اين كار رو كرده بودم و آخرش هم مجبور شدم ويندز عوض كنم
منم باهاش موافقم :roll:

abbas13677_2005
21-07-2005, 10:18
اصلا مگه میشه ادم با ترفند سرعت را زیاد کنه
پس اگه این جوری بود که دیگه کسی به غیر از دیال اپ استفاده نمیکرد

Sandy
22-07-2005, 07:51
از آموزش كاملت ممنون . :P
در اولين فرصت امتحانش مي كنم .

amin2005
22-07-2005, 12:19
اين روشات به سيستم اسيب نميزنه؟

EhsanHF
23-07-2005, 11:03
ای بابا ! شما هم حالا هی این بنده خدا رو بزنید !!!
آسیب چرا امین جان ؟ این روشها فقط اگه اشتباه باشه وبندوز رو خراب میکنه . اون هم فقط در صورتی که شما اشتباه کار کنید . در ثانی من همیشه بعد از نصب ویندوزم این کارهارو انجام میدم و تا حالا مشکلی نداشتم . تعجبی هم نداره اگه روی سیستم شما اجرا نشه . ( بگیر نگیر داره !) :wink:

farhad resalati
24-07-2005, 15:18
سلام بچه ها نميدونم اين ترفند بيان شده يا نه واسه همين من واسش تاپيك نزدم و تو يكي از اين تاپيك ها واستون بيان كردم اين رو از يه وبلاگ خوندم با دخل و تصرف :D : نتیجش رو بگید

قبل از شروع روی آیکون دو مانیتور کوچیک که زمان اتصال به اینترنت پایین صفحه سمت راست . میخواهیم اون رو به 115.2 تبدیل کنیم . تا سرعت تبادل اطلاعات با اینترنت بیشتر بشه اگه بشه البته !!.

. روی my computer کلیک راست بزنید بعدش از منوی باز شده گزینه properties رو انتخاب کنید . یک صفحه باز میشه که چند زبانه یا همون tab داره روی Hardware کلیک کنید . توی صفحه ای که ظاهرمیشه Device Manager
هست که باید روش کلیک کنید . یک صفحه باز میشه که لیست سخت افزار سیستم رو نشون میده از اون لیست modems رو پیدا کنید و روش 2 بار کلیک
کنید تا باز بشه . زیر مجموعه اون باید مودم سیستم شما قابل دیدن باشه . روش کلیک راست بزنید و گزینه properties رو انتخاب کنید تا صفحه جدیدی رو ببینید که چند
زبانه داره که یکیش Advanced هست روش کلیک کنید . توی صفخه ای که باز میشه این جمله هست Extra initialization commands که زیرش
یک مستطیل خالی هست توی اون مستطیل بنویسید AT&FX بعدش ok کنید و بعد از اون صفحه Device Manager رو ببندید و بعد از اون هم صفحه

ystem Peroperties رو هم با ok کردن ببندید .دقت کنید AT&FX رو اشتباه ننویسید چون اگر اشتباه بنویسید مودم دیگه درست کار نمیکنه . حالا connect کنید ببینید چقدر سرعتتون تغییر کرده . ؟؟ اميدوارم بدتر نشده باشه :D
جوابشو بدین ببینم فایده داشت یا نه به دیگران هم تجویز کنم
موفق باش

EhsanHF
24-07-2005, 15:34
فرهاد جان . ممنون از این ترفند . من این رو حدود 1 سال قبل خونده بودم و اجراش کردم . توی بالنی که سرعت اینترنت رو مینویسه به نظر میاد که درست شده باشه . اما این بیشتر شبیه یک شوخی هست ! چون عملا همچین سرعتی ( به عبارتی میشه DSL ) که امکان پذیر نیست . یک جا هم خونده بودم که این این فقط FAKE هست و فقط روی بعضی از مودمها کار میکنه . حالا منتظر میشم ببینم بقیه بچه ها چه نظری دارن .
در ضمن SANDY جان . اوگوی قشنگت صفحه ها رو به هم ریخته . اگه میشه کوچولو ترش کن . مرسی . :wink: :D

AveCina
24-07-2005, 15:43
این چیزه تازه ای نیست و قبلا تو سایت بیان شده بود !
فقط سرعت رو اون مقدار نشون میده همین ! اما تویه سرعتتون موقع دانلود و .... هیچ تاثیری نداره !

farhad resalati
24-07-2005, 15:48
شرمنده دوستان مسکه این وبلاگش دیر دیر اپدیت میشه
از نظراتتون ممنون

EhsanHF
24-07-2005, 22:12
به اخبار وبلاگها زیاد توجه نکن . توی همین وبلاگها یکبار خوندم که برای افزایش سرعت اینترنت باید یک تروجان از روی وبلاگش داونلود کنیم :!:

VektOr
26-07-2005, 10:02
افزايش سرعت اينترنت تا حد اكثر 5 برابر و بدون احتياج به نصب هيچ برنامه اي !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چجوري؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر كس خواست همين جا بگه براش بنويسم يا E-Mail بده براش بفرستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چون تايپ متنش طولانيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد اول استقبال بشه بعد من هم چاكر شما هم هستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ويرايش شد:
ممنون از استقبالتون اين هم روش افزايش سرعت اينترنت(اين پايين ها نوشته ام)

sinavektor05@yahoo.com

sAsAn.K
26-07-2005, 18:33
هيچ تاثيري در كامپيوتر من كه ويندوز اون را همين امروز فرمت و جديد كردم نداشت :x :evil:

meisam317
07-08-2005, 11:26
لتفن به من هم ارسال كن

OMID ASYABAN
08-08-2005, 07:44
برو بچز سر كاريه فقط پهناي باند ويندوز xp رو زياد مي كنه
عليرضا جان حداقل منبعشم مي نوشتي چون من مي دونم تو اينقد شاهكار نيستي
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*.com
ببخش اگه تند حرف زدم :lol:

peyman_sogol
10-08-2005, 20:43
براي من بفرست
email:peyman_sogol@yahoo.com

Good-pal
11-08-2005, 08:59
منم يه راه بلدم ها بگم؟
8)
در ویندوز XP وارد کنترل پانل بشید و روی Phone and modem options کلیک کنید. در پنجره باز شده 3 tab میبینید ، روی tab دوم یعنی Modems کلیک کنید. در پایین سه دکمه مشاهده خواهید کرد که باید دکمه Properties رو بزنید. در اون پنجره tab های زیادی وجود داره که شما باید روی advanced کلیک کنید.

حالا شما یه جای خالی برای نوشتن میبینید.

در اونجا این عبارت رو تایپ کنید: AT&FX

حالا وقتی Connect میشید میبینید که سرعت مودمتون رسیده به 115.

حالا Dialup Connection (همونی کهuser name وpass word رو توش وارد میکنید) رو باز کنید.

روی دکمهProperties کلیک کنید. در تب General یک دکمه میبینید به اسم Configure… روی اون کلیک کنید.

در صفحه باز شده (modem configuration) قسمت Maximum speed (bps): رو پیدا کنید. وقتی فلش کنارشو باز کنید انواع سرعت رو در اون مشاهده میکنید که میتونید سرعت مودمتون رو تنظیم کنید.

اون رو در حالت 921600 تنظیم کنید.

میبینید که سرعت مودم به 921.6 میرسه.

البته این رو در نظر داشته باشید که سرعت اینترنت شما به ISP که ازش Account میگیرید بستگی داره.

من خودم اون سرعت رو روی 1200 تنظیم کردم یعنی 1.2 که نتیجه بهتری گرفتم به شما هم پیشنهاد میکنم روی این حالت تنظیم کنید.

---------------------------------------------------
در ضمن من تازه عضو اين انجمن شدم و از اينكه با اين گروه هستم فوق العاده خوشحالم
--------------------------------------------------
يه جوك با حالم ميگم كه يكم بخندين

به يكي میگن نظرت راجع به گروه شدن بنزین چیه؟
میگه واسه ما که فرق نمیکنه ما همون 1000 تومن رو میزنیم. :mrgreen:

اصلا دو تا ميگم

يكي رو با دو سه کیلو تریاک تو پلیس راه میگیرن بهش میگ این چیه؟
گریه میکنه میگه آقا به خدا مال صبحیاست

بذار اين سوميه رو هم بگم

طرف ميخواسته زيردريايي آمريكاييا تو خليج فارس رو غرق كنه، در ميزنه فرار ميكنه!
-------------------------------------------
قابل نداشت 8)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem.b
11-08-2005, 18:15
عليرضا جان دستت درد نكنه اولي رو امتحان كردم خيلي باحال بود البته سرعت رو پنج برابر نمي كنه بلكه پهناي باند رو پنج برابر ميكنه بطبع سرعت اينترنت هم بيشتر ميشه

Realamd
16-08-2005, 06:43
من كه cable داشتم ولي با انجام دادن اين كارا سرعت كمي افضايش يافت پي 30 ورلد كمتر از يك ثانيه باز ميكنه ايول بابا.

ولي اگه راه برگشتن به سرعت اول رو هم ميگفتي بهتر بود چون ميشه كسي بخواد دوباره به همون سرعت اولي برگرده. من كه همه اوون شماره ها يادم نيست و نميدونم چجوري برگردم به همون سرعت قبلي. لطفا اگه ميشه اونم توضيح بدين

محمد حسن بیگی
17-08-2005, 10:10
ايول باب سرعت اينترنت من حالا رسيد به اوني كه ميخواستم
ممنون
خيلي باحال بود
با تشكر از شما
.:: خدانگهدار ::.

Lovelyman
01-09-2005, 12:00
آقا من هر دو راه رو رفتم الان كامپيوتر داره مي تركه خيلي باحال شده ممنون از تمامي دوستان :wink:

mahdi2005qomi
01-09-2005, 20:22
این ترفندها هیچکدام سرعت اینترنت را عملی بالا نمی برند بلکه عددی بالا می برند و فرمان
AT&FX
برای بیشتر مودم ها سرعت را عددی بالا میبرد تا
115
ولی عملی همان چهار کیلوبیت بر ثانیه است لطفا موضوع را ویرایش کنید و الکی هیجان نیندازید که هر کسی مانند من ببیند و داخل شود

Mehdi_Best
02-09-2005, 12:06
سلام
من نمي دونم چرا هر وقت صحبت از اينكه سرعت سيستم يا اينترنت با فلان برنامه يا فلان ترفند چندين برابر مي شه رگ گردنم مي گيره! :wink:
مثلا يك برنامه ادعا كرده بود كه تا 500 برابر سرعت اينترنت رو زياد مي كنه
آخه يكي نيست بگه وقتي مودم و خط تلفن و اكانت شما تغيير نمي كنه چطور مي شه سرعت مثلا 5 برابر يا 100 برابر يا بيشتر بشه؟
اين مودم ها حداكثر ساپورتشون مشخصه پس بيشتر از يك حدي نمي شه. وقت خودتون رو با اين چيزها تلف نكنيد. از ما گفتن بود.

کیارش تک
02-09-2005, 12:46
دمت گرم اينم استقبال :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D

metal gear
02-09-2005, 13:00
راست ميگه ديگه مهدي جان مودم هاي ما 56 هستش
اصلا مهاله كه بخواد بيشتر از اين ساپورت منه
بابا بيخياله اينا بشين
از ما هم گفتن بود :| :|

saman sam
02-09-2005, 13:06
دست درد نكنه البته من امتحان نكردم ولي حتما اين كار را ميكنم. :lol:

Gilopa
03-09-2005, 03:48
دوستان ناراحت نشيدا.ولي واقعا بعضي اوقات من ميمونم كه چرا انقدر ماها ساده ايم.آخه رو اين مودمي كه ميخريد نگاه كنيد چي نوشته.56 kb .حالا اين به كنار.خداييش وقتي اپرا و فايرفاكس رو سيستمت نصب باشه نياز به اين كاراي الكي نيستش.چون سرعت باز كردن صفحه تو اين دوتا 5 برابر IE هستش.

Snip3r
04-09-2005, 13:48
من اين كاري كه عليرضا گفت صفحه اول انجام دادم سرعت اينترنت خيلي اومد پايين!!!!!!!
چرا؟
همش درست رفتم!!!

سروش
28-10-2005, 14:07
کارت درست دستت درد نکنه

goldfish
30-10-2005, 01:05
چی شد پس ما که این قد استقبال کردیم مردیم :biggrin: اینم ایمیل fairyland8127@yahoo.com or nb3.gold@gmail.com

aager
09-11-2005, 10:54
:) :) :) :) سلام عزيزان من يك كاربر ساده هستم و مي خاهم يكي از شما عزيزان مراحل كامل هك كردن را به من ياد بده من خودم كمي ميدونم اما تاحالا نتوانستم كسي يا سايتي را هك كنم اينم ايميلم :
aager_11@yahoo.comبرهان

Diego
10-11-2005, 17:20
اگه بگم در افزایش سرعت بی تاثیر بوده دروغ گفتم ..لااقلش اینکه موقع دانلودسرعت دانلود برنامه Getrightروی صفر نمی ایسته!راستی برای استفاده حداکثر از سرعت اینترنت و برنامه Getright ترفند دیگری نیست؟

Reynard
10-11-2005, 17:51
mema_1369@yahoo.com
منم مي خوام
لطفا

dj_dragon
10-11-2005, 18:34
lovelyboy16s@yahoo.com
خيلي ممنون.

بتا
10-11-2005, 20:33
senora_jilt@yahoo.com

بتا
10-11-2005, 20:35
منم خواسته بودم!

Diego
11-11-2005, 17:35
شما ها واسه چی ایمیل میدین؟توی این تاپیک که دوستان کامل مراحل کاررو توضیح دادند!!!!!!!!

dalahooco
19-11-2005, 02:16
بگو ببينيم چه جوريه؟

dalahooco
19-11-2005, 02:17
بگو ببينيم چه جوريه؟

Diego
23-11-2005, 02:10
بگو ببينيم چه جوريه؟
چی رو بگم چجوریه عزیزم؟اگه منظورت توضیح ترفنده که اول تاپیک رو مطالعه کن
واگه منظورت نظر من درمورد ترفنده که بالا گفتم... :) :blush:

h_sadeghynejad
23-11-2005, 15:15
h.sadeghynejad@gmail.com اين هم استقبال بفرست

babak-online
21-03-2006, 11:41
برم تست کنم، ببینم چجوریه !
مرسی

Black Hawk
21-03-2006, 11:43
ممنون ميشم براي منم بفرستي اينم ايميلم
blacknight_md@yahoo.com

tubre
23-03-2006, 09:09
یک راه من بلدم!
بهتون میگم
ازاین ادرس پیروی کنید:
control panel/phone and modem option/modemes/com3/advanced
و بعد درقسمت external sitting اين كد را وارد كنيد
at&fx
به اميد ديدار
----------------------
goldiyas@gmail.com

sarkhosh
24-03-2006, 03:45
سلام
علي آقا لطف كن ما رو هم از ياد نبر. :happy:
اينم ايميل ما:
sarkhosh219@yahoo.com

my friend
24-03-2006, 10:38
من حاضرم شرط ببندم که همه اینها الکی هستند !
این هم دلیلش :
( نمیدونم اعداد 64 هست یا 56 )
سرعت اینترنت دایال آپ از 64 کیلوبیت بیشتر نمیشه
به دلایل زیر :
1. Isp ای که از اون اشتراک گرفتید فقط با 64 کیلو بیت کار میکنه
2. سرعت مودم فقط 64 کیلو بیت هست

حالا شما میبینید موقعی که بع اینترنت وصل میشید میزنه مثلا 56 کیلو بیت ولی موقع دانلود میزنه 4 کیلو بایت به دلایل زیر است :

1. شما همزمان چند فایل را با شبکه دارید رد و بدل میکنید
2. احتمالا تروجان یا هر کوفت و زهر مار دیگه داره خودشو آپدیت میکنه
3. خود ویندوز داره خودشو آپدیت میکنه
4. اگر 4 کیلو بایت را به کیلو بیت بکنیم یه چیزی حدود 32 کیلو بیت میشه !

حالا گرفتید چی میگم یا نه
به نظر من وقتتونو بای این چیزا تلف نکنید
وقت طلاست !!!

Aria it
24-03-2006, 10:49
مرسي براي منم بفرست
bi_mashough@yahoo.com

fareed_tam
06-04-2006, 22:39
اگه اين جوري بود كه شركت هاي adsl ورشکست می شدن :)

Mahdi Hero
10-04-2006, 16:04
Hozare Mohtaram In Shive Agar Systemeton No Bashe Va Marazi Nadashte Bashad Vaghan Sorate Interneto Bala Mibare Ama Na Be Mizane 5 Barabar Be Mizani Ke Ghabele Ehsas Bashe

mahdi_a82
11-04-2006, 02:00
سلام
برای من هم بفرست
f_smm82@yahoo.com

stam
14-04-2006, 02:00
سلام عزیز برای منم بفرست
m_m_milad@yahoo.com

asheghekhoda63
16-04-2006, 05:35
اقا جان عزیزت منم میخوام
egoldbusiness@gmail.com

MARTIN
17-04-2006, 02:23
اقا جان عزیزت منم میخوام
egoldbusiness@gmail.com

در پست شماره یک همین تاپیک همه چیز توضیح داده شده منظورت از برایه من بفرست چیه؟

Hamed-Dehghani
12-10-2006, 11:39
من كه از مرورگر Maxthon استفاده مي كنم . تاثيري در سرعت اينترنت نمي بينم. آيا ميشه كاري كرد نازنين ؟

Hamed-Dehghani
12-10-2006, 11:46
در ضمن بين شما و بقيه دوستانتان در تاپيك هاي ديگه اختلاف هست كه براي Limit reservable bandwith عدد (100) رو وارد كنيم يا (0) را !؟
من تو يك مجله هم خوندم كه نوشته بود عدد 0 را وارد كنيد.

XDELPIERO
15-10-2006, 07:01
من هنوز استفاده نكردم ولي هم اين تايپيكه هم خودت خيلی با حالی

surena_iran2564
17-10-2006, 23:06
نمیشه یه کاری کرد که سرعت اجرایه برنامه های گرافیکی بالا بره؟ مثل بازیها

surena_iran2564
17-10-2006, 23:08
نمیشه یه کاری کرد که سرعت اجرایه برنامه های گرافیکی بالا بره؟ مثل بازیها

ضمنآ فكر ميكنم سرعت اينترنتم بستر شده. ممنون
حالا سرعت اجرایه برنامه های گرافیکی بالا بره؟ مثل بازیها؟

Ahmad-Ra
19-10-2006, 12:12
سلام. من تمام مراحل رو دنبال كردم. و مطوئن هستم كه درست دنبال كردم. سرعت شات دان و ريستارت اصلا تغييري نكرد. فقط منوي استارت سريع باز ميشه. سرعت اينترنت شايد در حد 20 درصد افزايش پيدا كرد.

loverminion
20-10-2006, 08:27
سلام ميتونيد بگيد اين مطالب را از كجا بلد شديد با تشكر

farid0485
20-10-2006, 10:24
من كه ازsp1 استفاده مي كنم با فايرفاكس خيلي توپه

Ahmad-Ra
20-10-2006, 22:29
من فكر ميكنم فقط به نوع مودم بستگي داره.

mshiraz.2006
21-10-2006, 04:51
به نام خدا

اگه قرار بود با این کارا سرعت بره بالا کی می رفت خطوط پر سرعت بگیره؟

emra228
02-07-2007, 11:30
اینی که گفتی فقط واسه dial-up هست؟

snowy_winter
02-07-2007, 16:24
دوستان این روشها مطمئن هستن؟ یه وقت بلایی سر کامپیوتر و مودمم نیاد!

Hamed-Dehghani
02-07-2007, 18:31
این روش demode دوران عتیق رو بالا نیارید

اگه این جور چیزا کار می کرد که

کی ADSL تهیه می کرد ؟!!!!

ali_11_19
08-07-2007, 01:39
ey baba....

tacki
09-07-2007, 03:54
من یه راه بلدم سرعت اینترنت زیاد بشه

میدونی چی
اون هم برید ای دی اس ال بگیرید

در ایران هرکی ای دی اس ال نداره سر کلاه رفته

چون به طور غیر مستقیم داره پول ای دی اس ال بقیه رو میده

mah_ot
13-07-2007, 08:51
سلام
يك سوال دارم چطور مي تونم كاري كنم كه e- mail هاي تبليغاتي و نا خواسته به آدرس mail ام نياد .

alenkita
13-07-2007, 09:14
آقا من كه اينكار رو انجام دادم و هيچ فرقي نكرد

afshinjj
15-07-2007, 19:22
دست تون درد نكنه .

v e r y g o o d

hosseinwand
13-09-2007, 10:49
سلام من یکی از دوستام سرعت اینترنتش رو براش یکی 900 به بالا کرده. کسی راهی برای این کار بلده؟

Hamed-Dehghani
13-09-2007, 14:15
مدير محترم چرا اين تاپيك رو قفل نمي كنيد

كه 3 سال يك بار اين ترفند سراسر واهي نياد بالا ؟!!!!!!!!