PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود منیجر ایده آل برای رپید شیر چیه؟

SILWESTER
30-01-2007, 19:37
سلام بچه های این انجمن. اگه تکراری پرسیدم شرمنده. وقت نداشتم کامل سرچ کنم. یه دانلود منیجر برای استفاده Rapidshare میخواستم. یعنی باید قابلیت ذخیره کردن کد امنیتی Rapidshare رو داشته باشه فکر کنم!!:)

rahnemoun
30-01-2007, 20:34
سلام بچه های این انجمن. اگه تکراری پرسیدم شرمنده. وقت نداشتم کامل سرچ کنم. یه دانلود منیجر برای استفاده Rapidshare میخواستم. یعنی باید قابلیت ذخیره کردن کد امنیتی Rapidshare رو داشته باشه فکر کنم!!:)

برنامه RapGet بهترين برنامه براي دانلود لز RapidShare و سايت‌هاي ديگه هست.
-=@ RapGet - Ver: 1.26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@=-

RAP GET
Get files from RapidShare.de and other free upload site:
megaupload.com, sexuploader.com, mytempdir.com, slil.ru, sendspace.com, turboupload.com, axifile.com, hyperupload.com, getfile.biz, depositfiles.com, webfile.ru, file2share.biz, rapidupload.com, yourfile.org, yourfilehost.com, filehd.com, mooload.com.
Don't need to enter the image code!
This prog is likes Dimonius's USDownloader.
v0.95 (21.03.2006) support multi-languages: Arabic, Dutch, Enlish, French, German, Russian (older version only support Russian).
JUST OPEN IT IS READY, NO NEED FOR INSTALL!!!

راهنمای برنامه RapGet

وقتی که برنامه RapGet رو اجرا کنید٬ یک آیکون کوچولو به شکل فلش سبزرنگ در کنار ساعت ظاهر میشه٬ مثل عکس زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این علامت نشاندهنده فعال بودن برنامه هست. هر موقع که پنجره اصلی رو خواستید ببینید کافیه که روی این آیکون٬ کلیک کنید.
صفحه اصلی این برنامه به شکل زیر هست:

برای دانلود کردن فایل های مورد نظر از سایت های Rapidshare یا Megaupload یا هر سایت دیگه:
۱) ابتدا روی لینک اصلی اون فایل کلیک راست کرده و از منوی ظاهر شده Copy ShortCut رو انتخاب می کنیم.
۲) در صفحه اصلی برنامه RapGet و در جایی که با عدد ۱ علامت گذاشتم٬ کلیک راست کرده و از منوی ظاهر شده Paste رو انتخاب می کنیم.
۳) روی کلید به شکل + سبز رنگ که با عدد ۲ علامت گذاشتم٬ کلیک می کنیم تا لینک مورد نظر به برنامه اضافه بشه.
توجه: اگر بعد از کلیک کردن روی کلید شماره 2 پنجره ای با نوشته Link Not Supported ظاهر شد به این معنی هست که این برنامه نمی تونه از آدرس داده شده دانلود کنه یعنی لینک داده شده مربوط به سایتی هست که در این برنامه معرفی نشده.
اگر بخواهیم همزمان چندین لینک رو دانلود کنیم٬ لینک جدید رو هم انتخاب کرده و مراحل ۱ تا ۳ رو مجددا طی می کنیم.
توجه: سایت RapidShare فقط اجازه ۲ فایل همرمان رو میده ولی بقیه سایت ها مشکلی با دانلود چند لینک همزمان را ندارن.
۴) بعد از کپی کردن کلیه لینک ها و اضافه کردنشون به برنامه٬ روی کلید مثلث سبز رنگ که با شماره ۳ مشخص کردم٬ کلیک می کنید تا دانلود شروع بشه.

کل کاری که شما برای دانلود از سایت هایی مثل RapidShare یا MegaUpload که بطور مستقیم دانلود کردن از اونها بسیار مشکل هست بايد انجام بديد٬ همین ۴ مرحله هست که سعی کردم به ساده ترین شکل ممکن و با استفاده از شکل براتون توضیح بدم.

رامين :biggrin:

casper66m
31-01-2007, 01:38
این برنامه کار میکنه؟
من وقتی لینک هارو پلی میکنم که دانلود شروع بشه
میگه 5 دقیقه باید صبر کنی 5 دقیقه که تموم شد getting link میده بعد میره سرجای اولش دوباره میگه 5 دقیقه صبر کنی خلاصه پشت هم 5 دقیقه 5 دقیقه میده

*NashenaS*
31-01-2007, 04:08
این برنامه کار میکنه؟
من وقتی لینک هارو پلی میکنم که دانلود شروع بشه
میگه 5 دقیقه باید صبر کنی 5 دقیقه که تموم شد getting link میده بعد میره سرجای اولش دوباره میگه 5 دقیقه صبر کنی خلاصه پشت هم 5 دقیقه 5 دقیقه میده

برای من هم همین طور بود... فکر می کنم فقط برای کسایی کار می کنه که Premium account از رپید شیر دارن...

یا حق. :)

SILWESTER
31-01-2007, 10:42
رامین جان دست شما درد نکنه.معرفی با آموزش کامل! گل کاشتی:) فقط من هم همین شبه ای که برای دوستمان در پست قبلی گفت پیش آمده. مطمئنی برای اکانت های غیر پرمیوم کار میکنه؟ ندیدم جایی در باره اون کد بیت مپی چیزی باشه. تا اونو وارد نکنیم امرن فکر نکنم بشه از رپید شیر چیزی گرفت؟؟؟

rahnemoun
31-01-2007, 13:02
رامین جان دست شما درد نکنه.معرفی با آموزش کامل! گل کاشتی:) فقط من هم همین شبه ای که برای دوستمان در پست قبلی گفت پیش آمده. مطمئنی برای اکانت های غیر پرمیوم کار میکنه؟ ندیدم جایی در باره اون کد بیت مپی چیزی باشه. تا اونو وارد نکنیم امرن فکر نکنم بشه از رپید شیر چیزی گرفت؟؟؟

سلام
من هيچ اكانتي تو Rapidshare ندارم و همه برنامه‌ها رو از سايت Rapidshare و MegaUpload با RapGet مي‌گيرم. هيچ كدي هم نمي‌خواد.
شما يك لينك از يك فايلي كه حجمش زياد نباشه (چون اينجا سرعت خيلي پايينه و دانلود كردن طول ميكشه) برام بفرست تا برات دانلودش كنم.
اينهم آدرس خود سايت RapGet كه ممكنه بدردت بخوره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مدت بسيار زيادي كه از اين برنامه استفاده مي‌كنم و هر بار هم نسخه جديدش رو مي‌گيرم.
*** همين الان اين لينك كه مال RapidShare هست رو با اون چك كردم و شروع به دانلود كرده :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ممكنه يك دليلش هم اين باشه كه سايت در اون لحظه شلوغ باشه!
اگه باز هم مشكلي داشتي، در خدمتم. :biggrin:

hardrock007
31-01-2007, 13:11
... فقط من هم همین شبه ای که برای دوستمان در پست قبلی گفت پیش آمده. مطمئنی برای اکانت های غیر پرمیوم کار میکنه؟ ندیدم جایی در باره اون کد بیت مپی چیزی باشه. تا اونو وارد نکنیم امرن فکر نکنم بشه از رپید شیر چیزی گرفت؟؟؟
کار ميکنه ولی بدون قابليت Resume

مشکل اصلی هم با رپيدشر همينه که جز با داشتن اکانت پريميوم حل نميشه !

SILWESTER
31-01-2007, 13:31
همه این بد بختیام از همین رزیوم ساپورت نکردن هست. فعلا که برنامه rapget رو گرفتم و نصبشم کردم. مال یه شرکت روسیه و زبان فارسی رو هم داره. اینم برکت سر تاواریش روسی:)
5 دقیقه بعد.....
مال منم از 5 دقیقه کانتر میندازه به صفر که میرسه از نو .... و در قسمت اررور یکی اظافه میکنه! مشکل از کجان؟

casper66m
31-01-2007, 13:35
سلام
من هيچ اكانتي تو Rapidshare ندارم و همه برنامه‌ها رو از سايت Rapidshare و MegaUpload با RapGet مي‌گيرم. هيچ كدي هم نمي‌خواد.
شما يك لينك از يك فايلي كه حجمش زياد نباشه (چون اينجا سرعت خيلي پايينه و دانلود كردن طول ميكشه) برام بفرست تا برات دانلودش كنم.
اينهم آدرس خود سايت RapGet كه ممكنه بدردت بخوره: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مدت بسيار زيادي كه از اين برنامه استفاده مي‌كنم و هر بار هم نسخه جديدش رو مي‌گيرم.
*** همين الان اين لينك كه مال RapidShare هست رو با اون چك كردم و شروع به دانلود كرده :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ممكنه يك دليلش هم اين باشه كه سايت در اون لحظه شلوغ باشه!
اگه باز هم مشكلي داشتي، در خدمتم. :biggrin:
من این لینکی که شما گذاشتتید رو هم تست کردم بازم همون مشکل داره

masoud911
31-01-2007, 15:05
سلام
فعلا رپ گت کار نمیکنه و سایت اون سوراخی رو که این برنامه ازش استفاده میکرد رو بسته
خب چون در سایت تخته شده یود کسی دیگه اکانت نمیخرید!
چند نفر از دوستان رپید لیچر رو معرفی کردن ولی کار نکرد

من نفعی تو ماجرا ندارم ولی اگر کسی فایل حیاتی میخواد چند جا بچه ها اکانت میفروشن
باز هم میگم من استفاده نکردم و نفعی ندارم و فقط واسه اونایی گفتم که کارشون گیره

Mahsoon
31-01-2007, 15:55
برنامه Universal Share Downloader v 1.3.4 Beta 8 یکی از بهترین نرم افزار ها جهت دانلود ار رپید و امسال آن است

آدرس سایت h++p://dimonius.ru/dusd.php

لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4.0 Mb

نسخه کامل را دانلود کنید تا پلاگینهایش به روز باشد یکی ار قابلیتهای این نرم افزار این است که در هر بار اجرا پلاگینهایش را اتوماتیک به روز میکند .

Tornado2800
31-01-2007, 16:26
من که خودم از Idm استفاده می کنم
خیلی هم عالیه

casper66m
01-02-2007, 00:18
من که خودم از Idm استفاده می کنم
خیلی هم عالیه
میتونی لینک دانلود این نرم افزار رو بذاری

hardrock007
01-02-2007, 10:46
میتونی لینک دانلود این نرم افزار رو بذاری
دريافت آخرين نسخه: (حجم 2.1 mb)

کرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

casper66m
01-02-2007, 13:52
برنامه Universal Share Downloader v 1.3.4 Beta 8 یکی از بهترین نرم افزار ها جهت دانلود ار رپید و امسال آن است

آدرس سایت h++p://dimonius.ru/dusd.php

لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4.0 Mb

نسخه کامل را دانلود کنید تا پلاگینهایش به روز باشد یکی ار قابلیتهای این نرم افزار این است که در هر بار اجرا پلاگینهایش را اتوماتیک به روز میکند .
من این برنامه رو دانلود کردم مشکلش اینکه
این برنامه خودش کد4 رقمی که رپیدشر میده رو وارد نمیکنه کد رو میاره و خودمون باید وارد کنیم

casper66m
01-02-2007, 14:03
دريافت آخرين نسخه: (حجم 2.1 mb)

کرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
اقا این لینک اساسی مشکل داره ما روش کلیک میکنیم کامپیوتر ریست میشه

hardrock007
01-02-2007, 14:40
خيلی عجيبه !

چون هردو لينک سالمه !

SILWESTER
01-02-2007, 15:24
اگر idm را برای rapidshare میخواهی زحمت دانلود را به خودت نده ساپورت نمیکنه. اگه غیر از اینه برو از اینجا بگیر با کرک. برنامه ایده ال منه:)

Hamed-Dehghani
01-02-2007, 20:47
بحث نکنيد که سر اين موضوع زياد صحبت شده و

راهي جز اينکه سر کيسه رو شل کنين نداره.:whistle:

ممکنه با Download Manager بشه دانلود کرد ولي Resume هرگــــــــــــــز

که تمام دليل استفاده از Download Manager هم مزيت Resume هست.

والا اگه بشه ، کي ميره Premium account بخره :blink: و بزودي دراين سايت تخته مي شد.

درستــــــــه ؟

rahnemoun
02-02-2007, 09:07
اگر idm را برای rapidshare میخواهی زحمت دانلود را به خودت نده ساپورت نمیکنه. اگه غیر از اینه برو از اینجا بگیر با کرک. برنامه ایده ال منه:)

من امروز با استفاده از Rapidshare Premium Link Generator هم تونستم 1 فايل از RapidShare دانلود كنم. شما بايد بريد به آدرس لينك داده شده و لينك Rapidshare رو داخل اون كپي كنيد و بعد كليد Generate Premium Link رو بزنيد تا شروع به دانلود كنه.

-*- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -*-

رامين

casper66m
02-02-2007, 13:52
بحث نکنيد که سر اين موضوع زياد صحبت شده و

راهي جز اينکه سر کيسه رو شل کنين نداره.:whistle:

ممکنه با Download Manager بشه دانلود کرد ولي Resume هرگــــــــــــــز

که تمام دليل استفاده از Download Manager هم مزيت Resume هست.

والا اگه بشه ، کي ميره Premium account بخره :blink: و بزودي دراين سايت تخته مي شد.

درستــــــــه ؟
من نمیخوام برام resume کنه
من میخوام یک برنامه باشه که لینک هارو بهش بدی خودش کد رو وارد کنه و بعد از تموم شدن دانلود یک لینک
برای لینک بعدی صبر کنه و دانلودش کنه
می دونم این چنین برنامه ای قبلا بود

hardrock007
02-02-2007, 14:06
من میخوام یک برنامه باشه که لینک هارو بهش بدی خودش کد رو وارد کنه و بعد از تموم شدن دانلود یک لینک
بله قبلا برنامه اي بود

ولی خوب رپيدشر هم بيکار ننشسته بود و ... !

rahnemoun
02-02-2007, 19:44

خوب از همين لينكي كه براتون گذاشتم استفاده كن. چون 100% كار مي‌كنه.

رامين

rahnemoun
02-02-2007, 19:48
بله قبلا برنامه اي بود

ولی خوب رپيدشر هم بيکار ننشسته بود و ... !

مي‌تونيد از لينكي كه من براتون گذاشتم استفاده كنيد! 100% كار مي‌كنه.

رامين

hardrock007
02-02-2007, 20:39

رامين
ممنون رامين جان

ولی مطمئنا اين نسخه هم مثل سری قبل فقط برای مدتی جواب خواهد داد

فعلا که مطمئنترين راه همون اکانت پريميومه

casper66m
02-02-2007, 23:16
من امروز با استفاده از Rapidshare Premium Link Generator هم تونستم 1 فايل از RapidShare دانلود كنم. شما بايد بريد به آدرس لينك داده شده و لينك Rapidshare رو داخل اون كپي كنيد و بعد كليد Generate Premium Link رو بزنيد تا شروع به دانلود كنه.

رامين
اقا این سایت چه جوری کار میکنه؟
Generate Premium Link رو میزنیم چیزی دانلود نمیکنه وفقط صفحه refresh میشه

casper66m
02-02-2007, 23:22

رامین
این سایت برای دانلود فایل هایی که روی rapidshare.de اپلود شدن
روی rapidshare.com کار نمیکنه

danyel
09-03-2007, 20:19
نه واسه Rapidshare.de هم كار نكرد

Viren
10-03-2007, 04:00
اولا کار می کرد.حالا دیگه نه!

danyel
11-03-2007, 13:19

رامين

کار نمی کنه همیشه مشغوله

hardrock007
11-03-2007, 17:27
اين سايت هم بعضی اوقات جواب ميده:

Hazy
11-03-2007, 19:13
دانلود منيجر فقط فلش گت

hardrock007
11-03-2007, 23:07
دانلود منيجر فقط فلش گت
آقا يزدان عنوان و پستهای تاپيکو خونديد?

يا فقط خواستيد يه پستی بديد ?!

Viren
12-03-2007, 00:43
اين سايت هم بعضی اوقات جواب ميده:

کار نمیکنه:rolleye:

Hazy
12-03-2007, 13:00
شرمنده من تو ماجرا نبودم!!!!!
فقط عنوان رو راجع بع دانلود منيجر ديدم!!!!!!!!

marmoolakesoorati
15-03-2007, 01:11
ببخشينا اما من 10 هزار تومان دادم اکّونت پرميوم گرفتم بد لينک ميدم به DAP بدش تنظيم ميکنم که وقتی همه لينک ها دانلود شد خودش کامپيوتر رو خاموش کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
16-03-2007, 19:27
ببخشينا اما من 10 هزار تومان دادم اکّونت پرميوم گرفتم بد لينک ميدم به DAP بدش تنظيم ميکنم که وقتی همه لينک ها دانلود شد خودش کامپيوتر رو خاموش کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودت تنظيمش كردي بعد از دانلود شات بشه ديگه اگه نمي خوايش خوب تيكشو رو برداز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

marmoolakesoorati
18-03-2007, 00:51
نه عزيز عمداً کردم که نصفه شب نخوام بيدار بشم خاموشش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]