PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید کارت گرافیک !!?

R3porter_FX
30-01-2007, 13:22
سلام به همه :biggrin:

این اولین پست من هست . :happy:

راستش دوستان عزیز من 3 ماه پیش یه سیتم داشتم که سوخت و فقط هارد و سیدی رایتر و پاورم سالام موند.

بعد یهی سیستم جم کردم که ازش رازی بودم تا همین یک هفته ی اخیر که سیستمم وقت و بی وقت هنگ می کرد . بعد از کلی تکا پوی به زهنم رسید که یکی از رم هام رو در بیارم خیلی جالبه وقتی یکی از رم ها رو در میارم ( فرقی ندارخه کدومش باشه ) سیستم کار میکنه اما وقتی برای DESKTOP یه بکگراند میزارم 30 -20 ثانیه طول میکشه که منو ی کلیک راست رو نشون بده :puke:

حالا موندم مشکل از چیه :sad:

مشخصات سیستم :

Main Board : Solenex SX-NF4939-FGR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CPU : AMD Athnol 64bit +3000

RAM : GEIL 256x2 DDR II Dual Chanel

Graphic : GIGABYTE Gforce 6200 Turbo Cache (TM)256

HARD : MAXTOR 120

Power Suplay : Rohambus 450W (MAX) P4 Power

حالا من موندم مشکل از گرافیک هست یا رم ها یا پاور. :blink:

اگر مشکل از هر کدوم هست تا سقف 100 تومان چی می تنم بگیرم. :blush:
:blush:

Ali-Bahal
30-01-2007, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتخاب کن ما بگيم خوبه يا نه

R3porter_FX
30-01-2007, 15:45
والا من نظرم GIGABYTE- NVIDIA GeForce 7300GT هست

اما باز هم نمی دونم اصلا" مشکل از گرافیک هست یا از چیزه دیگه ای

و اگر از گرافیک هست همین گرافیک رو چند می خرن ؟

Lord_theOne
31-01-2007, 09:00
احتمالا از فايروال استفاده مي كني؟

arash rashno
31-01-2007, 10:42
سلام به همه :biggrin:

این اولین پست من هست . :happy:

راستش دوستان عزیز من 3 ماه پیش یه سیتم داشتم که سوخت و فقط هارد و سیدی رایتر و پاورم سالام موند.

بعد یهی سیستم جم کردم که ازش رازی بودم تا همین یک هفته ی اخیر که سیستمم وقت و بی وقت هنگ می کرد . بعد از کلی تکا پوی به زهنم رسید که یکی از رم هام رو در بیارم خیلی جالبه وقتی یکی از رم ها رو در میارم ( فرقی ندارخه کدومش باشه ) سیستم کار میکنه اما وقتی برای DESKTOP یه بکگراند میزارم 30 -20 ثانیه طول میکشه که منو ی کلیک راست رو نشون بده :puke:

حالا موندم مشکل از چیه :sad:

مشخصات سیستم :

Main Board : Solenex SX-NF4939-FGR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CPU : AMD Athnol 64bit +3000

RAM : GEIL 256x2 DDR II Dual Chanel

Graphic : GIGABYTE Gforce 6200 Turbo Cache (TM)256

HARD : MAXTOR 120

Power Suplay : Rohambus 450W (MAX) P4 Power

حالا من موندم مشکل از گرافیک هست یا رم ها یا پاور. :blink:

اگر مشکل از هر کدوم هست تا سقف 100 تومان چی می تنم بگیرم. :blush:
:blush:
به نظر من رم هات با هم ، هم خوانی ندارند و با هم نی سازنند که این اشکال از رمت هستش و باید روی یه سیستم دیگه تست کنی اگه باز هنگ کرد برو گارانتی (دیتا تک رایانه-طبقه دوم بازار رضا)

R3porter_FX
31-01-2007, 11:39
Lord_theOne جان رو چند تا ویندوز مختلف امتحان کردم فقط با لینوکس مشکل نداشت که تازگیها اون رو هم نمیریزه.

arash rashno جان چشم . اما نمی دونم کجا تست کنم اینجا همه سیستم ها سون قدیمیه .

R3porter_FX
01-02-2007, 14:02
سلام به همه ی دوستان گلم :x

خب بلاخره مشکل من حل شد حالا چه جوری !!؟ عزض میکنم خدمتتون

من حدود 8 ساعت با این سیستم ور رفت آخر سر یه بار هر و رم ها رو برداشتم و یه بار سیستم رو روشن کردم و یه بار ریست کردم و بدون اینکه دکمه پاور رو برزنم سیستم رو خاموش کاردم و هر دو تا رم رو گذاشتم که نتیجه این شد که کامپی.ترم گوش شیتون کر داره مثل ساعت کار میکنه.
اما فن سی پی یوم خیلی سریع می چرخه و صدای زیادی داره و خیلی هم داغ هست.

به نظر شما چه فنی تا 30.000 تومان میشه خرید و آیا ممکن هست مشکل از پاور باشه !!؟