PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فورم ساز

m2babaey
30-01-2007, 07:11
سلام
من می خوام یک فورم انگلیسی درست کنم. سایتهایی مثل"
forumup.com
forumer.com
freepowerboard.com
سرویس فورمساز می دن اما معمولا بک آپ و دسترسی کامل نمی دن (البته آخریش یه کم بهتره) حالا می می خوام یک نرم افزار فورم ساز عالی داشته باشم که بعد خودم آپلودش کنم. لینک دانلود موجوده؟
پیشنهاد اگر دارین بدین لطفا ممنون خواهم بود
اگر سایت فورم ساز رایگانی که بک آپ بده هم میشناسین بگین
ممنون

WooKMaN
30-01-2007, 10:22
آموزش برنامه vBulletin با توضيحات کامل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش برنامه phpBB با توضيحات كامل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

S A M
30-01-2007, 12:20
آموزش برنامه vBulletin با توضيحات کامل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش برنامه phpBB با توضيحات كامل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

دمت گرم ووك من جون
منم ميخواهم يه فروم بزنم كه وابسته به سايت هايي چون ايران كره نباشه بايد مجوز بگيرم مثل زدن سايت؟
مرسي

m2babaey
30-01-2007, 12:59
منم تشکر می کنم اگرچه تازه لینکارو زدم که بخونمشون

نه بابا مجوز کیلو چنده؟ همینقدر که تو سایتت خلاف ایران و اسلام تبلیغ نکنی و سایتتو ثبت کنی دیگه تا آخرش رفتی تا اونجا که من می دونم

WooKMaN
30-01-2007, 13:48
mohammadagha جان

در تایید پست بالا ، فقط کافیه یه سری اصول رو رعایت کنی ... ;)

m2babaey
30-01-2007, 13:54
سلام
ضمن تشکر مجدد من تمام 13 صفحه ی اون وی بولتن رو خوندم ظاهرا دیگه بهش سر زده نمیشه
اگر میشه یک لینک نسخه نال که خراب نشده باشه به من بدید
متشکر هستم
m2babaeyt [at] yahoo.com

S A M
30-01-2007, 14:34
ووكمن جون مثل اينكه اينجا كاربر فعال هم هستي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزيزم اونايي كه دادي بيشتر لينكا خراب بود و من اصلا نفهميدم كودومش به درد ميخوره
اگه ميشه يه نرم افزار توپ يا هرچي ديگه تو فروم زدن اموزش هم ميده و راحت هم هست و كمتر از 2 مگ بدي چمنتم ( چ = چاكر م= مخلص ن = نوكر ) اگه ميشه زود تر يه چيز توپ بده كه بتونم راحت فروم بزنم اخه تمامي لينك هاي phpBB خراب بوده
در ضمن اگه يه چي با اموزي بزاري كه بتونم يه فروم مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنم چمنتم
مرسي
اموزش و برنامه
مرسي

S A M
30-01-2007, 14:35
در ضمن من يه سوال حرفه اي داشتم
چيجوري هست كه پي سي ورلد يا سايت هاي ديگه بعد 1 سال هر 1 ثانيه 3 نفر عضو ميشن ولي بعضي فروم هاي ديگه طي 8 سال هم هر 1 سال 2 نفر عضو ميشن
مرسي

m2babaey
30-01-2007, 19:51
منم php 3 beta رو با حجم حدود 2 مگ دانلود کردم. درست دانلود کردم؟ حجمش یک کم عجیب نیست؟ منظورم اصل برنامست نه آموزشش. لطفا از لینک وی بولتن هم یادتون نره ممنون

Elfin-D
31-01-2007, 00:33
بی ربط به اینجا....
قفل شد