PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n70 یا w810 ؟

ebru_6630
29-01-2007, 12:09
در مجموع کدوم رو می پسندی؟؟؟؟

K A R I M I
29-01-2007, 12:20
من که خودم عاشق w810 هستم .
از گوشی های نوکیا اصلا خوشم نمیاد ! نمی دونم چرا؟

ShahabSAMSUNG
29-01-2007, 12:23
آخه پرسیدن داره؟
آخه W810 در مقابل N70 عددیه؟؟

shazdeh23
29-01-2007, 12:57
حرف ShahabSAMSUNG کاملآ تصدیق میشه.
اصلآ این دو گوشی هم قیمت هم نیستم که شما دارید مقایسش میکنید!!!!
ولی اگه بازم بخواهید مقایسش کنید N70 خیلی سر تره.

vahid_mota
30-01-2007, 02:20
ولي من ميگم w810 بهتره اگه اين دو تا گوشيو كنار هم بذارين و با هم مقايسه كنين ميفهمين n70 فقط سيمبين داره ولي w810 هم از نظر صدا هم از نظر دوربين وهم سرعت بالاتره

aliaghil
30-01-2007, 11:25

من هم نمیدونم چرا از گوشیهای سونس اریکسون خوشم نمیاد.
آخه دوست عزیز W810 چی داره؟

kiarash3500
30-01-2007, 12:03
به نظر من دبليو 810 چيزي نداره فقط ظاهرش شيكه
ان 70 خيلي سره
من اول ميخواستم 810 بخرم
حتي محافظ لنز هم نداشت
جاوا هست

uPGA
30-01-2007, 12:18
من اگه میدونستم نتیجه ۱۰-۰ هست حتما یه رای به w810 میدادم:biggrin:

RedDragon
31-01-2007, 08:51
W810 :cool:
دوربين ماه:biggrin:
پخش توپ:rolleye:
قيافه شكلات:laughing:
فكر كنم كه n70 كه دوربينش آخر خرابكاري :blink:

J A V I D
31-01-2007, 09:14
اصلا به نظر من مقایسه گوشی های سری ان با گوشی های سری w کار بسیار اشتباهیه ....

Hamid110
31-01-2007, 09:22
سلام . .

به نظر من گوشی N70 بهتره . .

جاوا حوصله ی آدم رو به سر میبره . .

موفق باشید . .

K A R I M I
31-01-2007, 09:29
من هم نمیدونم چرا از گوشیهای سونس اریکسون خوشم نمیاد.
آخه عشق دست خود آدم نیست که !

جاوا حوصله ی آدم رو به سر میبره . .
حمید جان من شنیده بودم که سیستم عامل n70 یا هر گوشیه سیمبیان دار باگ های زیادی دارند .
آیا به نظر شما این حرف صحت داره ؟

Nabakhshoode
31-01-2007, 13:19
خیلی جالبه که W810 رو با N70 مقایسه میکنید تازه میگید N70 بهتره ! LOL
w810 : صدای بهتر + کیفیت عکس خیلی بهتر + فلاش بهتر + رم 512 همراه + ساپورت رم بیشتر ( حداقل تا 2 گیگ ) + سرعت بیشتر + ال سی دی کوچکتر اما با رزلوشن بالاتر ...!
N70 : صدای بلند اما با کیفیت افتضاح + فیلمبرداری بهتر + سیمبیان ( که هم معایبی مثه سرعت پایین و ویروسی شدن داره هم مزایایی مثه برنامه خوری )
به نظر من w810 به هیچ وجه قابل مقایسه با N70 نیس N70 فقط از نظر برنامه خوری بهتره ... انتخاب با خودت !

kiarash3500
01-02-2007, 13:59
مشخصات کلی سوني اريكسون دبليو810
شبکه GSM 850 / GSM 900 / GSM 1 800 / GSM 1900
معرفی سه ماهه اول ۲۰۰۶
نسل
سیستم عامل
بستر نرم‌افزاری
مشخصات فیزیکی
شکل ظاهری ساده
ابعاد ۱۹٫۵ * ۴۶ * ۱۰۰ میلی‌متر
وزن ۹۹ گرم
تنوع رنگ مشکی اطلسی، سفید
نمایش
نوع TFT
وضوح ۲۲۰ *‌ ‌ ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
ابعاد صفحه ۳۵ * ۲۸ میلی‌متر
زبان فارسی
دوربین
کیفیت عکس ۲ مگاپیکسل
ابعاد عکس حداکثر ۱۲۲۴ * ۱۶۳۲ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک بله
فلاش بله
ذخیره‌سازی
دفترچه تلفن ۱۰۰۰ شماره، ۲۴ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه Memory Stick Duo Pro، قابل افزایش حداکثر تا ۲ گیگابایت
کارت حافظه همراه ۵۱۲ مگابایت
حافظه داخلی ۲۰ مگابایت
ویژگی‌ها
مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب، ...
جاوا بله
پخش موسیقی AAC, MP3، به همراه Mega Bass
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام بله (به همراه RDS)
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی -
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله
تبادل اطلاعات
ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت xHTML, HTML، NetFront
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله، نسخه ۲
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله، نسخه ۲
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD بله
EDGE کلاس ۱۰
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۲۳۶٫۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر
زنگ
نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله
باتری
نوع Li-Ion
حالت انتظار حداکثر ۳۵۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۸ ساعت

مشخصات کلی

نوكيا ان 70
شبکه GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 / UMTS
معرفی سه ماهه دوم ۲۰۰۵
نسل سوم
سیستم عامل Symbian OS 8.1a
بستر نرم‌افزاری Nokia Series 60 Platform 2nd Edition
مشخصات فیزیکی
شکل ظاهری ساده
ابعاد ۲۱٫۸ * ۵۳ * ۱۰۸٫۸ میلی‌متر
وزن ۱۲۶ گرم
تنوع رنگ نقره‌ای
نمایش
نوع TFT
وضوح ۲۰۸ * ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
زبان فارسی
دوربین
کیفیت عکس ۲ مگاپیکسل
ابعاد عکس حداکثر ۱۲۰۰ * ۱۶۰۰ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم حداکثر ۲۸۸ * ۳۵۲ پیکسل، ۱۵ تصویر در ثانیه
مدت فیلمبرداری حداکثر ۱ ساعت
دوربین دوم کیفیت VGA، حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل
تماس تصویری بله
فوکوس اتوماتیک خیر
فلاش بله
ذخیره‌سازی
دفترچه تلفن ۳۰ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه RS-DV-MMC، قابل تعویض در حین کار
کارت حافظه همراه ۶۴ مگابایت
حافظه داخلی ۳۵ مگابایت
ویژگی‌ها
مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، یادداشت، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ساعت جهانی، ماشین حساب، تبدیل مقیاس، ...
جاوا MIDP 2.0
پخش موسیقی AAC, MP3
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام بله
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی بله
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله
تبادل اطلاعات
ارسال پیام SMS, MMS, EMail, Instant Messaging
مرورگر اینترنت XHTML, HTML
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله
درگاه مادون قرمز خیر
درگاه USB بله (درگاه Pop-Port)
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD خیر
EDGE بله
شبکه بیسیم خیر
Push to talk بله
سرعت انتقال حداکثر ۳۸۴ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم PictBrige
زنگ
نوع پلی‌فونیک (۶۴ کانال)، مونوفونیک، تروتونز، MP3
تنظیمات دریافت ملودی
لرزاننده بله
باتری
نوع Li-Ion (BL-5C) 970 mAh
حالت انتظار حداکثر ۲۶۵ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
محتویات بسته‌بندی
گوشی نوکیا ان۷۰
کارت حافظه ۶۴ مگابایت MMC
مبدل کارت حافظه بله
هدست HS-3 (استریو)
باتری BL-5C
شارژر AC-4
کابل اتصال به کامپیوتر CA-53
لوح فشرده نرم‌افزار بله
دفترچه راهنما بله!
بابا اصلا دبليو 810 در حد ان 70 نيست

sabasistem_co
01-02-2007, 14:27
فقط W810

شك نكنيد

Only W810

ShahabSAMSUNG
01-02-2007, 17:21
حرف ShahabSAMSUNG کاملآ تصدیق میشه.
اصلآ این دو گوشی هم قیمت هم نیستم که شما دارید مقایسش میکنید!!!!
ولی اگه بازم بخواهید مقایسش کنید N70 خیلی سر تره.

خیلی مخلصیم. چیزی که عیان است ...

گوشي هاي سري 60 نوكيا ( مجهز به سيستم عامل سيمبين ) در هر حالتي از گوشي هاي سوتي اريكسون بهترن گوشي هاي جاوا به درد 2 سري انسانها ميخوره :
1- افراد بالاي 80 سال كه ديگه عقلشون كفاف اجازه از اسمارت فون رو نمي دهد
2- خانم ها كه از لحاظ Iq و بكار گيري آن داراي مشكلات عديده هستند .
پس در خريد N70 شك نكنيد

خیلی قشنگ و خنده دار گفتی. :laughing:

ولي من ميگم w810 بهتره اگه اين دو تا گوشيو كنار هم بذارين و با هم مقايسه كنين ميفهمين n70 فقط سيمبين داره ولي w810 هم از نظر صدا هم از نظر دوربين وهم سرعت بالاتره

خب اگه به خاطر دوربین و صداش باشه که آدم میره یه دوربین دیجیتال 10 مگاپیکسلی و یه MP3 Player با 40 گیگ حافظه می خره به جای اینکه پولشو بده به w810
خیلی هم بهتره.

من هم نمیدونم چرا از گوشیهای سونی اریکسون خوشم نمیاد.

من که به این اسم حساسیت دارم. اصلاً اسمش که میاد کهیر می زنم.

خداییش چون RedDragon هستی و خیلی باهات حال می کنم مخصوصاً لحن زیبایی داری که به دل میشینه، فقط سونی اریکسون.!!!!!

دوربین N70 هم فکر نمی کنم خرابکاری باشه ها !!

ebru_6630
12-02-2007, 01:55
بالاخره کدوم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی که هر جفتش رو تجربه کرده بگه کدوم بهتره؟؟

Dr.Afzali
12-02-2007, 04:43
ebru جان الهي قربونت بره اين شهاب سامسونگ (شوخي)
شك نكن كه دبليو 810 .گول تبليغات اين فروشنده هاي نوكيا رو نخور.اينجا شده پاتوق فروشنده نمايندگيهاي نوكيا و سامسونگ.اونا دارن فكر جيب خودشونو ميكنن.شما به حرف كسي توجه نكن و با عقل كامل و بالغ خودت تصميم بگير.ببين دبليو 810 از هر نظر سرتره.ان 70 بجز سيمبيان بودن (كه من حسن كه نميدونم هيچ, عيب هم ميدونم)هيچ حرفي براي گفتن در مقابل دبليو 810 نداره.

R@R#M@N
12-02-2007, 13:17
شك نكن كه دبليو 810 بهتره هست
دوربين بهتر
ال سي دي بهتر
ظاهر بهتر
صداي بهتر
مموري همراه بيشتر
نداشتن سيمبين (كه خودش يه مزيته)
و قيمت پايين تر
و.....

Kolang
12-02-2007, 15:27
من N70 رو ترجیح میدم
همونطور که حمید هم گفت
جاوا با اعصاب آدم بازی میکنه
گوشیه بدون سیستم عامل حوسله آدم رو سر میبره
در ضمن... ال سی دیه n70 به نظر من بهتره
میدونین مقایشه شما مثل اینه که بگیم من یه تلویزیون 14 اینچ دارم که کیفیتش بهتر از تلویزیون 21 اینچ شماس
پس تلویزیون من بهتره!!!!!
خداییش اگه n70 دستت گرفته باشه و با w810 مقایسه کنی، میبینی که با lcd ن70 بیشتر حال میکنی
کیفیت فیلمبرداریش هم که بهتره
عکسش هم اصلا بد نیست. البته کیفیت w810 بهتره اما n70 هم بد نیست

Ship Storm
13-02-2007, 12:15
W810 کیفیتش بهتر از N70 ستش ولیn70 به خاطر چی گرون تره به خاطر مارک Nokia وگرنه به نظر خودم W810 از نظر زیبایی سر تره

RedDragon
13-02-2007, 13:27
سيمبين
به غير از سرعت کم ،هنگ کردن و ويروسي شدن چيزي برات نداره
پس نميشه سيمبين بودن را يه برتري دونست!!
يه تلويزيون 14 اينچ رنگي بهتره از يه تلويزيون 21 اينچ سياه و سفيد!

Dr.Afzali
14-02-2007, 04:12
سيمبين
به غير از سرعت کم ،هنگ کردن و ويروسي شدن چيزي برات نداره
پس نميشه سيمبين بودن را يه برتري دونست!!
يه تلويزيون 14 اينچ رنگي بهتره از يه تلويزيون 21 اينچ سياه و سفيد!
ضمن تائيد نظريه شما در مورد سيمبيان با مثالتم خيلي حال كردم.دقيقا زدي به هدف.

roteal2007
14-02-2007, 18:34
به نظر من دبليو 810 چيزي نداره فقط ظاهرش شيكه
ان 70 خيلي سره
من اول ميخواستم 810 بخرم
حتي محافظ لنز هم نداشت
جاوا هست

دوست عزیز کجای ظاهرش قشنگه وقتی دستت میگری جنسش اینهو پلاستیک بازیافتی میمونه :happy:

RedDragon
15-02-2007, 09:43
ضمن تائيد نظريه شما در مورد سيمبيان با مثالتم خيلي حال كردم.دقيقا زدي به هدف.

دکتر جان باید جواب این نوکیایها را میدادم قابل دوستدارن سونی اریکسونو نداره:cool:
کشتن ملت با این سیمبینشون(به نظر خودم ارزش صبح تا شب تو تعمیرگاهها گشتنو نداره):puke:

دوست عزیز کجای ظاهرش قشنگه وقتی دستت میگری جنسش اینهو پلاستیک بازیافتی میمونه :happy:

دوست عزیز منظورت کدوم بود؟
n70:tongue:
یا
w810:blink: :angry: :angry:

metapex
15-02-2007, 10:20
در اینکه امکانات چند رسانه ای W810 بهتر از N70 هست شکی نیست. از نظر دوربین که دیگه همه وضعیت رو میدونن. از نظر صدا که ناسلامتی واکمن فون هستش. فقط کیفیت فیلمبرداریش پایینه که اونم به این دلیله که کیفیت عکسبرداریش بالاست. اصولا دوربین موبایلها 3 حالت دارند: عکس خوب، فیلم بد - فیلم خوب، عکس بد - کمی از هردو که کیفیت متوسط دارند. مثال اولی همین W810 ، مثال دومی 6288 و مثال سومی N70 .
مورد بعدی سیستم عامل هست. بذارید روراست باشم، من هم یکی از اعضای خانوادمون N70 داشته و هم چند نفر از دوستام (حداقل یک سال) . بدون استثنا همشون مینالیدن که مثلا سرعتش کنده، بهو خاموش میشه، داری SMS میزنی هنگ میکنه، باهات تماس میگیرن زنگ نمیخوره و... دیگه نمیخوام بیشتر از این آبروی شرکت معظم نوکیا رو ببرم. ولی از بین چندین نفری هم که W810 داشتن همچین چیزایی نشنیدم. همگی کاملا راضی بودند و هستند. با وجود اینکه نصب برنامه یه مزیت مهم محسوب میشه ولی هیچ آدم عاقلی نمیاد به این دلیل این همه مشکل رو قبول کنه یا نادیده بگیره. بعدش هم اگه یه کم اهل اخبار و اطلاعات باشید و یه کم سرچ بفرمایید، متوجه میشید که W810 برای 2-3 ماه اول عرضه پرفروشترین گوشی بوده و الان هم بعد از یک سال و اندی همچنان توی 10 گوشی برتره. اینم بگم که یک شرکت براساس آمار فروش گوشی در 50 کشور مختلف اعلام کرده که K800 فروشش بیشترین بوده و N73 هم چهارم بوده و W810 هم هفتم - البته توجه کنید که گوشی چندوقت هست که اومده. حالا بگید ما حالیمون نیست و نمیفهمیم، تمام اون چند ده میلیون نفر دیگه تو اون 50 تا کشور هم همینطورن؟ جالبه من تا حالا هیچ آماری ندیدم که N70 توی 10 گوشی پرفروش باشه، البته چرا.. قبل از اینکه W810 بیاد مثل اینکه هشتم - نهم بود.
من هیچ دشمنی و خصومتی با Nokia ندارم، ولی در این مورد بخصوص، N70 از W810 کم میاره. توی GSMArena هم N70 رفته جزو گوشیهای Old! ;)

RedDragon
15-02-2007, 10:30
پست بالایی کاملاً تأیید میشود!!!!!!!!!!!!
حقیقت تلخه
خیلی ممنون matapex حال دادی!

hamid_hitman47
15-02-2007, 13:06
به نظر منم w810.....من خودم چند وقت از n70 استفاده کردم ......نه صدای آنچنان تعریفی داره و نه دوربین آنچنان خوبی.......ولی یه برتری بزرگ نسبت به w810 داره که اونم سیمبین بودنشه و برنامه های متنوعی که میتونی روش نصب کنی......

Nabakhshoode
15-02-2007, 19:01
من N70 رو ترجیح میدم
همونطور که حمید هم گفت
جاوا با اعصاب آدم بازی میکنه
گوشیه بدون سیستم عامل حوسله آدم رو سر میبره
در ضمن... ال سی دیه n70 به نظر من بهتره
میدونین مقایشه شما مثل اینه که بگیم من یه تلویزیون 14 اینچ دارم که کیفیتش بهتر از تلویزیون 21 اینچ شماس
پس تلویزیون من بهتره!!!!!
خداییش اگه n70 دستت گرفته باشه و با w810 مقایسه کنی، میبینی که با lcd ن70 بیشتر حال میکنی
کیفیت فیلمبرداریش هم که بهتره
عکسش هم اصلا بد نیست. البته کیفیت w810 بهتره اما n70 هم بد نیست

کمال جان در مورد ال سی دی ها باید بگم که 3-4 تا فاکتور توشون خیلی مهمه 1- رزلوشن 2-بزرگی ال سی دی 3-پایین نیومدن کیفیت ال سی دی زیر نور آفتاب 4- تعداد رنگهای ضفحه و برایتنس ( نور ) صفحه

در مورد ال سی دی w810 و N70 که من با گوشی N70 یکی از دوستام مقایسه کردم میشه گفت :
رزلوشن w810 بالاتره با اینکه صفحش کوچیکتره ...ال سی دی N70 بزرگتره ... برایتنس صفحه و رنگا تو هر دوتا ال سی دی خوب و گرمه ( با برتری اندک w810 ) ... زیر نور خورشید هم هر دو گوشی ( در ماکزیمم برایتنس ) تصاویر و نوشته ها رو نسبتا خوب نشون میدن اما کمی w810 بهتره
هر کدوم برتریهایی دارن اما در مجموع من ال سی دی w810 رو بیشتر میپسندم !
در مورد برنامه هم بگم که ! ملت تو کامپیوتر شخصی شون که سیستم عامل ویندوز داره و ملیونها برنامه براش هست فقط Yahoo Messenger رو نصب میکنن... حالا استفاده از برنامه اونم با امکانات خیلی پایینتر از برنامه های ویندوز و روی یه ال سی دی کوچیک اینقدر مهمه !؟ ( البته بعضیا واقعا از برنامه های کاربردیم زیاد استفاده میکنن بهشون بر نخوره ) ! البته ناگفته نمیذارم بعضی از برنامه ها خیلی مهمه که به سیمبیان میخوره ولی نمونه ی جاواش یا نیست یا با کارکرد پایینتر هست ( مثه برنامه پسورد گذاشتن روی فلدر ها ) ولی من به شخصه ترجیح میدم گوشیم سرعتش بالا باشه و زیاد هنگ نکنه تا برنامه بخوره ...

ebru_6630
17-02-2007, 04:58
n7,w810هر دو در یک سطح اند و انتخاب یکی از این 2 نباید خیلی سخت باشه،فقط باید به ویژگی هایی که دوستان فرمودند توجه کنیم

ahriman323
17-02-2007, 16:25
w810i از هر لحاظ بهتره فقط نوکيا سيستم عامل داره که مشکلات زيادي داره بعد بعضي از دوستان ميگن رو جاوا نميشه برنامه نصب کردو از اين حرفا اخه مگه موبايل کامپيوتره که بخواي برنامه زياد نصب کني الان برنامه هاي جاواهم خيلي زياد هستند

ahriman323
17-02-2007, 16:34

:blink: ميدوني چرا چون قدرت طراحي بالاي نداره:sad: چون دست همه هست :puke: من از اون ادمايي هستم که دوست دارم چيزي که دارم تک باشه:cool: ;)

RedDragon
17-02-2007, 17:23
:blink: ميدوني چرا چون قدرت طراحي بالاي نداره:sad: چون دست همه هست :puke: من از اون ادمايي هستم که دوست دارم چيزي که دارم تک باشه:cool: ;)

خداييش تا حالا نميدونستم كه نوكيا آخر طراحي!:blink:
ولي با كمي دقت ديدم حق با شماست چون نديدم هيچ شركتي بورد موبايلو تو گلدون بكاره تا آنتنش سبز كنه!!!!
اون وقت جاي گوشي بده به ملت:laughing:

Actros
18-02-2007, 01:39
خداييش تا حالا نميدونستم كه نوكيا آخر طراحي!:blink:
ولي با كمي دقت ديدم حق با شماست چون نديدم هيچ شركتي بورد موبايلو تو گلدون بكاره تا آنتنش سبز كنه!!!!
اون وقت جاي گوشي بده به ملت:laughing:

????????????????

fery joon
18-02-2007, 02:06

دوست عزیز اگه میخوای چیزی که داری تک باشه باید کیفیتش رو هم ملاک قرار بدی نه اینکه فقط تک بودنش مد نظرت باشه :biggrin:

مثل این میمونه که مثلا یه نفر یه الاغ بخره بعد سوارش بشه تو شهر راه بیفته و بگه همه مردم ماشین دارن ولی من تنها خر دارم و تکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FLiKS3R
21-02-2007, 17:53
ebru جان الهي قربونت بره اين شهاب سامسونگ (شوخي)
شك نكن كه دبليو 810 .گول تبليغات اين فروشنده هاي نوكيا رو نخور.اينجا شده پاتوق فروشنده نمايندگيهاي نوكيا و سامسونگ.اونا دارن فكر جيب خودشونو ميكنن.شما به حرف كسي توجه نكن و با عقل كامل و بالغ خودت تصميم بگير.ببين دبليو 810 از هر نظر سرتره.ان 70 بجز سيمبيان بودن (كه من حسن كه نميدونم هيچ, عيب هم ميدونم)هيچ حرفي براي گفتن در مقابل دبليو 810 نداره.

810 فقط یه شکل داره (البته اینم به خاطر طرفداراش وگرنه همونم نداره) و دیگر هیچ ...:laughing:
مثلا فرمان صوتی n70 بدون اینکه با صدای خودت باشه عمل میکنه اصلا نیازی به ضبط کردن نداره ...
برای 810 در مورد صدا حرف نزنین که هیچی نداره -----= بهتره بگین صداش در نمیاد و خیلی هم خفس
راستی یکی گفته بود N70 رفته تو لیست گوشی های old .خوب یعنی چه ؟ حالا بره تو old از کاراییش که کم نمیشه
یا 810 میتونه 1000 تا شماره ذخیره کنه اما n70 محدودیت نداره ...
810 push to talk نداره
نوع زنگ n70 پلی فونیک 64 کانال اما 810 40 کانال ... تازه n70 علاوه بر پلی فونیک ، مونوفونیک و تروتونز هم پشتیبانی میکنه ...
قابلیت چاپ مستقیم در n70 هست و در 810 نیست
بازهم میگین قابل مقایسه نیست و فقط یه سیمبین داره ؟؟؟ :wac:

ahriman323
23-02-2007, 11:51
:puke:
دوست عزیز اگه میخوای چیزی که داری تک باشه باید کیفیتش رو هم ملاک قرار بدی نه اینکه فقط تک بودنش مد نظرت باشه :biggrin:

100%

مثل این میمونه که مثلا یه نفر یه الاغ بخره بعد سوارش بشه تو شهر راه بیفته و بگه همه مردم ماشین دارن ولی من تنها خر دارم و تکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه ربطي داره خر که ماشين نيست:puke: منظورم اينه که از اون چيزي که دارم کم باشه مثلا يه ماشيني که تو ايران کم باشه يا اصلا پلاک موقت باشه:blush:

fery joon
23-02-2007, 12:06
:puke:

چه ربطي داره خر که ماشين نيست:puke: منظورم اينه که از اون چيزي که دارم کم باشه مثلا يه ماشيني که تو ايران کم باشه يا اصلا پلاک موقت باشه:blush:

خب عزیزم برو یه ژیان بگیر آخه دیگه خیلی کم پیدا میشه و نسلش رو به انقراضه :biggrin:

farid ejay
28-02-2007, 10:39
من تازگی با یک نفر که n70 داشت کل انداختم و یه کاری کردم که دیگه دم مغازه ما پیداش نشد:cool:
1-کل دوربین انداخت گوشی خودم گذاشتم کنار گوشی n70 طرف. دوربین هر دو رو روشن کردم فقط طرف تو کیفیت و رنگ هلو w810 مونده بود:tongue:
2-از نظر Lcd کل انداختیم مال من کوچیک بود ولی رنگ و رزلیشنش میارزید به کل هیکل tongue: n70
3- از نظر فلاش که نور صفهه lcd من ازاون بیشتر بود و مال من که دو تا دیود با نور زیاد داشت که چشم طرفو زد:tongue:
4-از نظر بزرگی که نگو n70 در مقابل w810 مانند فیل و فنجون بود ولی خودمونیما nokia خیلی ابگوشت دوست داره:laughing:
5-طرف می گفت اصلا گوشی تو رم میخوره 110 تا تم تو گوشیم بود بهش نشون دادم بعدم بهش گفتم مال تو که با تم منوش عوض نمیشه مال من میشه تم equlizer رو برش گذاشتم منو رقص نور میزد طرف مونده بود چی بگه :tongue:
6-پسره می گفت گوشی تو برنامه و بازی کم داره منم گفتم بیا دیگه چی میخوای اینم 30 تا برنامه و سی تا بازی گوشی تو سی تا برنامه بریزی توش فکر کنم دیگه بالا هم نیاد:tongue:
7- از نظر ویندوز اره من کم اوردم:puke: ولی اخه وقتی داره این 810 همه کاری و بیشتر از n70 میکنه و همه امکانات ویندوز موبایل رو هم داره و بیشتر ویندوز میخوای چیکار)
8-من بهش گفتم تا حالا دیدی یه پیر مرد بیاد تو مغازه ما یا هر مغازه ای بگه w810 میخوام خنده داره ولی حتما میاد میگه اقا n70 داری.
9- اصلا nokia دوست داره دسته هونگ درست کنه هدست nokia رو ببین بعد برو مال sony ببین مال نوکیا انقدر بزرگ نمیشه که تو گوش بره بعدم حالا بگیم که رفت همه ملت میگن ای جوادرووووووو:laughing:
10-کیفیت پخش اهنگ هارم بگم که نگوووووووووووووووووووووو:t ongue:
11-من w810 میزارم تو جیبم انگار نه انگار که چیزی تو جیبته و تو خیابان همش دارم با هدفونش اهنگ گوش میکنم ولی n70 رو طرف گذاشته بود تو جیبش انگار دسته هونگ تو جیبش بود و عکس n70 افتاده بود رو شلوار لی طرف:tongue: سنگ شور شده بود:laughing:
12-مدیا پلیر w810 من با یک اشاره امد بالا و تمام امکانات یه ipod رو داره ولی n70 که نگو مثل این اسباب بازی بچه ها tongue:
13- رم من 512 بود و تا 2g میتونی بندازی ولی n70 رمش 32 و بیشتر از 1g بندازی بدبخت هنگ میکنه.
14-w810 همه وسایل ارتباطی رو داره ولی n70 اینفرارد نداره.
15-با باتری پر w810 میتوان 12 ساعت مکالمه کرد ولی با n70 میشه 3.5 مکالمه کرد:tongue:
دیگه خسته شدم دستم در گرفت دیگه چی بگم مثل روز روشن دیگه
فقط من در چند مورد کم اوردم 1-ویندوز سیمبین 2-فیلم برداری که n70 mpeg میگرفت و پخش میکرد 3-دوربین افتزاح دوم n70
اینم بگم طرف بعده دو روز فکر کردن اومد از خود ما یه w810 سفید خرید رفت به دوستاش پز بده:tongue:
تا بعددددددددددددددددددددددد ددددددددد

RedDragon
28-02-2007, 10:58
من تازگی با یک نفر که n70 داشت کل انداختم و یه کاری کردم که دیگه در مغازه ما پیداش نشد:cool:
1-کل دوربین انداخت گوشی خودم گزاشتم کنار گوشی n70 طرف دوربین هر دو رو روشن کردم فقط طرف تو کیفیت و رنگ هلو w810 مونده بود:tongue:
2-از نظر lcd کل انداختیم مال من کوچیک بود ولی رنگ ورزلیشنش میارزید به کل هیکل :tongue: n70
3- از نظر فلاش که نور صفهه lcd من ازاون بیشتر بود و مال من که دو تا دیود با نور زیاد داشت که چشم طرفو زد:tongue:
4-از نظر بزرگی که نگو n70 در مقابل w810 مانند فیل و فنجون بود ولی خودمونیما nokia خیلی ابگوشت دوست داره:laughing:
5-طرف مگفت اصلا گوشی تو دم میخوره 110 تا تم تو گوشیم بود بهش نشون دادم بعدم بهش گفتم مال تو که با تم منوش عوض نمیشه مال من میشه تم equlizer رو برش گذاشتم منو رقص نور میزد طرف مونده بود چی بگه :tongue:
6-پسره مگفت گوشی تو برنامه و بازی کمه منم گفتم بیا دیگه چی میخوای اینم 30 تا برنامه و سی تا بازی گوشی تو سی تا برنامه بریزی توش فکر کنم دیگه بالا هم نیاد:tongue:
7- از نظر ویندوز اره من کم اوردم:puke: ولی اخه وقتی داره این 810 همه کاری و بیشتر از n70 میکنه و همه امکانات ویندوز موبایل رو هم داره و بیشتر ویندوز میخوای چیکار;)
8-من بهش گفتم تا حالا دیدی یه پیر مرد بیاد تو مغازه ما یا هر مغازهای بگه w810 میخام خنده داره ولی هتما میاد میگه
اقا n70 داری
9- اصلا nokia دوست داره دسته هونگ درست کنه هدست nokia رو ببین بعد برو مال sony ببین مال نوکیا انقدر بزرگ نمیشه که تو گوش بره بعدم حالا بگیم که رفت همه ملت میگن ای جوادرووووووو:laughing:
10-کیفی پخش اهنگ ها رم بگم که نگوووووووووووووووووووووو:t ongue:
11-من w810 میزارم تو جیبم انگار نه اگار که چیزی تو جیبته و تو خیابان همش دارم با هدفونش اهنگ گوش میکنم ولی n70 رو طرف گذاشته بود تو جیبش انگار دسته هونگ تو جیبش بود و عکس n70 افتاده بود رو شلوار لی طرف:tongue: سنگ شور شده بود:laughing:
12-مدیا پلیر w810 من با یک اشاره امد بالا و تمام امکانات یه ipod رو داره ولی n70 که نگو مثل این اسباب بازی بچه ها tongue:
13- رم من 512 بود و تا 2g میتونی بندازی ولی n70 رمش 32 و بیشتر از 1g بندازی بدبخت هنگ میکنه
14-w810 همه وسایل ارطباطی رو داره ولی n70 اینفرارد نداره
15-با باتری پر با w810 متوان 12 ساعت مکالمه کرد ولی با n70 مشه 3.5 مکالمه کرد:tongue:
دیگه خسته شدم دستم در گرفت دیگه چی بگم مثل روز روشن دیگه
فقط من در چند مورد کم اوردم 1-ویندوز سیمبین 2-فیلم برداری که n70 mpeg میگرفت و پخش میکرد 3-دوربین افتزاح دوم n70
اینم بگم طرف بعد دو روز فکر کردن اومد از خود ما یه w810 سفید خرید رفت به دوستاش پز بده:tongue:
تا بعددددددددددددددددددددددد ددددددددد

همين چيزاست که من کشته مرده w810 هستم!!!:laughing: :cool:
حالا هر چي ما بگيم مگه نوکيايها تو گوششون ميره!!!!;)

farid ejay
28-02-2007, 14:55
بعضی ها فقط شنیدن nokia ولی نمیدونن که فقط sony ericsson
:tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

WooKMaN
02-03-2007, 14:36
بنظر من N70 بهتر بید !!!

مردیم از دست اریکسون با این Lcd های نخودیش !!!

البته من خودم الان یه مدل اریکسون دارما !!! پس تعصبی نگفتم N70

;)

RedDragon
02-03-2007, 14:41
بنظر من N70 بهتر بید !!!

;)

کاملاً مشخصه که از روی تعصب نیست;)

farid ejay
02-03-2007, 15:40
بنظر من N70 بهتر بید !!!

;)

اگه میخوای lcd بزرگ داشته باشی برو سری P رو بخر :biggrin:
lcd کوچک نشان از ظریف بودن SONY ERICSON است و همان lcd که میگی می ارزه به کل هیکل n70 از نظر رنگ و رزولیشن:tongue:

absorb3000
04-03-2007, 00:46
آخه اين گوشيهاي احمق نوكيا كه هنوز نميتونن فرق بين فايل موسيقي عكسو..... تشخيص بدن با اون دروبينهاي مسخره و فلاشهاي افتضاح آخه از چيش خوشتون مياد ؟؟
خز كه هست
كارگري كه هست
كند كه هست
هنگ كه ميكنه
باتري كه زود تموم ميكنه
قيافه هم كه شبيه فولكس قورباغه اي
آخه دلتون به چيش خوشه ؟؟؟ :blink: :laughing:

RedDragon
04-03-2007, 09:56
آخه اين گوشيهاي احمق نوكيا كه هنوز نميتونن فرق بين فايل موسيقي عكسو..... تشخيص بدن با اون دروبينهاي مسخره و فلاشهاي افتضاح آخه از چيش خوشتون مياد ؟؟
خز كه هست
كارگري كه هست
كند كه هست
هنگ كه ميكنه
باتري كه زود تموم ميكنه
قيافه هم كه شبيه فولكس قورباغه اي
آخه دلتون به چيش خوشه ؟؟؟ :blink: :laughing:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
اینا فقط شنیدن نوکیا!!!
فرهنگ لغات جدید:
گوگل: جستجو کردن
نوکیا: گوشتکوب،گلدون،کیم دوقلو(البت از نظر یکی از بچه ها سوءاستفاده نمودیم):biggrin:

farid ejay
04-03-2007, 10:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WooKMaN
05-03-2007, 18:47
اگه میخوای lcd بزرگ داشته باشی برو سری P رو بخر :biggrin:
lcd کوچک نشان از ظریف بودن SONY ERICSON است و همان lcd که میگی می ارزه به کل هیکل n70 از نظر رنگ و رزولیشن:tongue:

عزیزدل سری P رو بیخیال چون بحثمون سر این دو مدل بیده !

در ضمن هر دو مدل اسکرینشون TFT, 256K colors بیده پس حرف از بهتر بودن نزن ! ;)

ZAX
05-03-2007, 18:56
در ضمن هر دو مدل اسکرینشون TFT, 256K colors بیده پس حرف از بهتر بودن نزن !

عزیز رزولوشن تصویر 810 176x220 هست ولی n70 176x208 هست.
کلا" بین این دو گوشی 100% برتری w810 مشخص هست.

WooKMaN
05-03-2007, 19:08
عزیز رزولوشن تصویر 810 176x220 هست ولی n70 176x208 هست.
کلا" بین این دو گوشی 100% برتری w810 مشخص هست.

176x208 >><< 176x220

چقدر تفاوت !!!

بازم مرسی .... ;)

ZAX
05-03-2007, 23:49
176x208 >><< 176x220

چقدر تفاوت !!!

این تازه یکی از تفاوت هاش بود.
w810 از همه نظر برتری داره.

no name
06-03-2007, 16:48
تاييد مي شه w810
با اينكه هر دو تاش خز شده
همون طور كه مستحضر هستيد به n70 مي گن n javad 00

afsane_tab
18-03-2007, 00:52
در یک کلام اگر پول کم داری مجبور و محکوم هستی w810 با اون صدای کم و صفحه کوچیک و فیلم برداری مزخرف بگیری

ebru_6630
18-03-2007, 09:26
مگه w810 صداش کمه؟؟؟؟

amir2011
18-03-2007, 14:57

ممنون که دلیل قانع کننده ای برای رد کردن n70 اوردید!!!!!!!!!!

amir2011
18-03-2007, 15:05
[QUOTE=Mig33;833746]گوشي هاي سري 60 نوكيا ( مجهز به سيستم عامل سيمبين ) در هر حالتي از گوشي هاي سوتي اريكسون بهترن گوشي هاي جاوا به درد 2 سري انسانها ميخوره
ولی من اینطور فکر نمیکنم که در هر حالتی سونی از نوکیا سری 60 بهتره یعنی 6630 ز k800 بهتره!!!!

1- افراد بالاي 80 سال كه ديگه عقلشون كفاف اجازه از اسمارت فون رو نمي دهد
2- خانم ها كه از لحاظ Iq و بكار گيري آن داراي مشكلات عديده هستند .
من لازم میدونم چند دسته از افراد به لیست زیری اضافه کنم
3-افرادی که فقط به موبایل به عنوان ابزار ارتباطی نگاه میکنند
4-افراد زیر 80 سالی که عقلشون کفاف استفاده از اسمارت فونها رو نداره
5-(بعضی از) اقایونی که iq شون اونقدر نیست که از اسمارت فونها استفاده کنند

amir2011
18-03-2007, 15:07

ولی به نظر من قیافه n70 خیلی شیکه
و دوربینش یکی از بهترین دوربینهای 2مگا است

hamid_hitman47
18-03-2007, 15:17
به نظر منم w810 بهتره.......

RedDragon
18-03-2007, 15:31
ولی به نظر من قیافه n70 خیلی شیکه
و دوربینش یکی از بهترین دوربینهای 2مگا است
نظر شما محترم
ولی من کلاً از گوشیهای گنده منده خوشم نمیاد
و یک دلیل دوست نداشتن نوکیا که فکر کنم کسی به اون حساس نیست و شاید از نظر شما ضعف هم نباشه
بزرگ و کشیده بودن چهار دکمه اصلی 90 در صد گوشیهای نوکیاست که واقعاً از این تیپ دکمه ها متنفرم:2:

کلاً تو ظاهر به نظر اطرافیهام سخت گیرم:21:

و تنها گوشی که قیافش منو جلب کرد همین w810 بود والسلام:5:

amir2011
18-03-2007, 15:35
من اول بگم که هیچکدوم از این دو گوشیو ندارم و موتو دارم
n70 در مقایسه با w810 برتریهای محسوسی داره در جواب اون دسته از دوستانی که از سیمبین n70 بعنوان مشکل یاد کرده بودند بگو که n70 برنامه خور ترین گوشی نوکیاست و هر برنامه ای واسه این گوشی پیدا میشه.
مقایسه سیمبین و جاوا رو تو یک تایپیک کاملا در موردش صحبت کردیم فقط مقایسه بین سیمبین و جاوا مقایسه بین win xp و wni3.1 است که جاوا انتظارات رو براوده میکنه ولی برای یک دوره و اینده از آن سیمبین است.
و برتری دادن نسبت به ظاهر این دو گوشی سلیقه ای و ملاک خاصی برای مقایسه نیست.
نظر دادن در مورد دوربین n70 به نظر من بی پایه و اساس میباشد چون در حد مقایسه با کوشی k750 سونی است.
ولی در مورد حجم صدا هر دو گوشی دارای حجم تقریبا یکسانی میباشند با این تفاوت که از نظر کیفیت w810 بهتره.
کلیدهای جهت نما یکی از ضعفهایی که همه w810 دارها ازش مینالند.
وموزیک پلیر w فقط در مورد w850 که walkman player 2 داره برتری نسبت به موزیک پلیری که نوکیا در n70 گذاشته داره.
و در مورد مقایسه بعنوان فرو ش بیشتر باید بگم که بیشتر فروش مربوط به مردم عادیه که دنبال گوشی هستند که انتظاراتشونو براورده کنه مثلا طبق امار ارائه شده پارسال پر فروش ترین گوشی در ایران 1100 بوده!!!!!!!!!!!!!!

به هر حال بهتر بود که این مقایسه رو در بین w810 با 6270 یا6280 میدادی.
ولی اگه میخوای بخری و از گوشی توقعات زیادی نداری و پول کمتری میخوای بدی w810 بگیر!!!!!!!!!!!!!

farid ejay
18-03-2007, 18:17
n70 در مقایسه با w810 برتریهای محسوسی داره در جواب اون دسته از دوستانی که از سیمبین n70 بعنوان مشکل یاد کرده بودند بگو که n70 برنامه خور ترین گوشی نوکیاست و هر برنامه ای واسه این گوشی پیدا میشه.
مقایسه سیمبین و جاوا رو تو یک تایپیک کاملا در موردش صحبت کردیم فقط مقایسه بین سیمبین و جاوا مقایسه بین win xp و wni3.1 است که جاوا انتظارات رو براوده میکنه ولی برای یک دوره و اینده از آن سیمبین است.
نظر دادن در مورد دوربین n70 به نظر من بی پایه و اساس میباشد چون در حد مقایسه با کوشی k750 سونی است.
ولی در مورد حجم صدا هر دو گوشی دارای حجم تقریبا یکسانی میباشند با این تفاوت که از نظر کیفیت w810 بهتره.
وموزیک پلیر w فقط در مورد w850 که walkman player 2 داره برتری نسبت به موزیک پلیری که نوکیا در n70 گذاشته داره.
و در مورد مقایسه بعنوان فرو ش بیشتر باید بگم که بیشتر فروش مربوط به مردم عادیه که دنبال گوشی هستند که انتظاراتشونو براورده کنه مثلا طبق امار ارائه شده پارسال پر فروش ترین گوشی در ایران 1100 بوده!!!!!!!!!!!!!!

ولی اگه میخوای بخری و از گوشی توقعات زیادی نداری و پول کمتری میخوای بدی w810 بگیر!!!!!!!!!!!!!

از هر نظری این دو گوشی رو با هم مقایسه کنید فقط 810 در سه مورد کم میاره وگرنه درهمه موارد سر تر است
1.سیمبین 2.فیلمبرداری 3.دوربین دوم
ازنظر اینکه گفتن 810 مال پیر مردهاست که یک سوتی واقعی است :13:
نوکیا مال افراد خشک و سن بالا است :21:
من تا حالا ندیدم که 810 دست یه پیرمرد 80 ساله باشه:31:

amir2011
18-03-2007, 22:43
از هر نظری این دو گوشی رو با هم مقایسه کنید فقط 810 در سه مورد کم میاره وگرنه درهمه موارد سر تر است
1.سیمبین 2.فیلمبرداری 3.دوربین دوم
ازنظر اینکه گفتن 810 مال پیر مردهاست که یک سوتی واقعی است :13:
نوکیا مال افراد خشک و سن بالا است :21:
من تا حالا ندیدم که 810 دست یه پیرمرد 80 ساله باشه:31:

شرمنده من نگفتم w810 مال پیرمردهاست.
وفکر نکنم افراد خشک و سن بالا بدردشون n70 بخوره ؟
همون 1100 احتیاجاتشونو براورده میکنه.
بعدش شما میگی n70 برتری تو سیمبین داره مگه این برتری کمیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amirtaker
18-03-2007, 22:49
آخه مقایسه مسخره ترازاین نبودحالا نگین چون خودش طرفدارنوکیااست این حرف رومیزنه معلومه ان 70 بهتره اتین رو بچه 5 ساله میدونه

farid ejay
20-03-2007, 10:17

سیمبین را با ویندوز xp مثال میزنه:31:

amir2011
20-03-2007, 23:37
[QUOTE=farid ejay;943346]سیمبین را با ویندوز xp مثال میزنه:31:[/Q

عزیزم من اگه سیمبین رو با xp مقایسه کردم واسه این بود که جاوا رو بشه حداقل win3.1 در نظر گرفت اگر ناراحتی
باشه من حرفی ندارم سیمبین رو win 98 در میگیریم و جاوا رو dos.

Evolution37
21-03-2007, 14:23
فقط w810i به علت دلایلی که در پست های قبل خوانده اید!

farid ejay
22-03-2007, 10:25
سیمبینو داره با win98 مقایسه میکنه :31:
الان java سیمبین فرقشون اینه که هر دو هر برنامه ای رو که بخواین دارند ولی نرم افزارهای سیمبین یه خورده بیشتر :5:

amir2011
22-03-2007, 14:15
سیمبینو داره با win98 مقایسه میکنه :31:
الان java سیمبین فرقشون اینه که هر دو هر برنامه ای رو که بخواین دارند ولی نرم افزارهای سیمبین یه خورده بیشتر :5:

ببین دوست عزیز
شما یا واقعا معنی مقایسه رو نمیدونی یا خودت رو زدی به اون راه!
ببین عزیزم اینکه جاوا بهتره یا سیمبین اصلا بحثش تو یک تایپیک دیگه شده و نکته جالب اینه که تازه n70 هم نرم افزارهای سیمبین رو میگیره هم جاوا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نرم افزارهای سیمبین یکم بیشتره و خیلی بهتر!!!!

tcom_mobile
24-03-2007, 01:21
نصب برنامه بخواي مثل من ان70 چون جاوا هم داره. كلهم شاهكاريه.باتريشم يه كمي ضعيفه
صدا و دوربينو كوفت زهرماري ديگه دبيلو810 گرچه دوربين ان70 بدنيست فقط ماكرو نداره

Dr.Afzali
25-03-2007, 04:31
من نميدونم بعضيها چرا هي كليد كردن به سيمبين بودن.اخه ادم عاقل مثلا روي يك صفحه نمايشي كه نصف كف دسته مثلا چيكار ميخواي بكني؟هي سيمبين سيمبين در اوردي فقط.ميخواي با سيمبين چيكار كني مثلا.بگو ببينم.چه كاري ميخواي بكني كه اينقدر واجبه كه هميشه همراهت باشه و روي يك صفحه فسقلي ميخواي باهاش كار كني.

tcom_mobile
25-03-2007, 15:32
من نميدونم بعضيها چرا هي كليد كردن به سيمبين بودن.اخه ادم عاقل مثلا روي يك صفحه نمايشي كه نصف كف دسته مثلا چيكار ميخواي بكني؟هي سيمبين سيمبين در اوردي فقط.ميخواي با سيمبين چيكار كني مثلا.بگو ببينم.چه كاري ميخواي بكني كه اينقدر واجبه كه هميشه همراهت باشه و روي يك صفحه فسقلي ميخواي باهاش كار كني.

شما بفرماييد با اين سيمبيان چيكار ها كه نمي خوام بكنم.
بابا اگه چيز مفتي بود اينقده روش مهندسان نرم افزار كار نمي كردن. با اين حرفا كاري ندارم ولي

من مي خوام يه فرهنگ لغت قدرتمند روش نصب كنم كه همه جا بدردم مي خوره بنا به اقتضاي موقعيتم.

يه برنامه ي ره نماي شهرستانم نصب كنم.
يه تقويم شمسي نصب كنم.
يه جدول قوي مندليف نصب كنم
يه برنامه تبديل مقياسها نصب كنم..... بگم يا بازم بسه؟
درسته تو جاوا هم هستش اينا ولي كيفيت و امكاناتش تو سطح سيمبيان نيست.

قبول كنيد سيمبيان يه چيز عاليه.
من دوباره مي گم برنامه مي خواي ان70
نه مولتي مديا و دوربين مي خواي دبيلو810

tcom_mobile
25-03-2007, 15:32

بابا اگه چيز مفتي بود اينقده روش مهندسان نرم افزار كار نمي كردن. با اين حرفا كاري ندارم ولي

من مي خوام يه فرهنگ لغت قدرتمند روش نصب كنم كه همه جا بدردم مي خوره بنا به اقتضاي موقعيتم.

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي

tcom_mobile
25-03-2007, 15:33

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي دبيلو810. البته خودم يه دبيلو800 مالزي دارم كه خوبه. ببين دبيلو810 صداش بلندتره ولي

tcom_mobile
25-03-2007, 15:33

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي دبيلو810. البته خودم يه دبيلو800 مالزي دارم كه خوبه. ببين دبيلو810 صداش بلندتره ولي كيفيتش پاين تر از دبيلو800 هستش. لنزشم كاور نداره گرچه خوشگلتره ولي خوب.... قيمت الان دبيلو800 حول و حوش

tcom_mobile
25-03-2007, 15:34

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي دبيلو810. البته خودم يه دبيلو800 مالزي دارم كه خوبه. ببين دبيلو810 صداش بلندتره ولي كيفيتش پاين تر از دبيلو800 هستش. لنزشم كاور نداره گرچه خوشگلتره ولي خوب.... قيمت الان دبيلو800 حول و حوش 285 و دبيلو 810 حدود 265 تومنه قيمتاشونم فرق داره . بگم كه دبيلو810 هم اسپانيا هستش چينيشو نخري

tcom_mobile
25-03-2007, 15:34

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي دبيلو810. البته خودم يه دبيلو800 مالزي دارم كه خوبه. ببين دبيلو810 صداش بلندتره ولي كيفيتش پاين تر از دبيلو800 هستش. لنزشم كاور نداره گرچه خوشگلتره ولي خوب.... قيمت الان دبيلو800 حول و حوش 285 و دبيلو 810 حدود 265 تومنه قيمتاشونم فرق داره . بگم كه دبيلو810 هم اسپانيا هستش چينيشو نخري ها... من خودم بنا به اين علت ها دبيلو810 نخريدم. اينم يادت باشه اونايي كه دارن از كليد 4 طرفه دبيلو810 يه ذره

tcom_mobile
25-03-2007, 15:35

يه تقويم شمسي نصب كنم.

نه مولتي مديا و دوربين مي خواي خوشگل مي خواي دبيلو810. البته خودم يه دبيلو800 مالزي دارم كه خوبه. ببين دبيلو810 صداش بلندتره ولي كيفيتش پاين تر از دبيلو800 هستش. لنزشم كاور نداره گرچه خوشگلتره ولي خوب.... قيمت الان دبيلو800 حول و حوش 285 و دبيلو 810 حدود 265 تومنه قيمتاشونم فرق داره . بگم كه دبيلو810 هم اسپانيا هستش چينيشو نخري ها... من خودم بنا به اين علت ها دبيلو810 نخريدم. اينم يادت باشه اونايي كه دارن از كليد 4 طرفه دبيلو810 يه ذره شاكين
ياحق

farid ejay
25-03-2007, 20:19
اصل کار گوشی یکی دوربین هست یکی مولتی مدیا و یکی هم صداش وصفهه عالی
دیگه سیمبین می خوای چیکار کنی
اگه گوشی رو برای برنامه می خوای باید بری imate بخر ویندوز موبایل داره نه سیمبین که در مقابلش هیچی نیست:46:

amir2011
25-03-2007, 20:41

دوست عزیز نمیدونم این حرفو از ته دل زدی یا نه!
پس با این حساب هزاران کمپانی تولید کننده برنامه وبازی و تقریبا 90 در صد تولید کنندگان گوشی دارن وقتشونو هدر میدن!!!!

amir2011
25-03-2007, 20:43
اصل کار گوشی یکی دوربین هست یکی مولتی مدیا و یکی هم صداش وصفهه عالی
دیگه سیمبین می خوای چیکار کنی
اگه گوشی رو برای برنامه می خوای باید بری imate بخر ویندوز موبایل داره نه سیمبین که در مقابلش هیچی نیست:46:

حالا اگر ویندوز موبایل نبود دیگه باید از خیر همون سیمبین هم بگزریم!!!!!!

Ghasem.M
01-04-2007, 17:17
من نميدونم چه گيري كه گوشي هاي سوني اريكسون رو با نوكيا مقايسه مي كنند. اصلا اين دو تا قابل مقايسه نسيتن. تكنولوژي كه شركت نوكيا داره خيلي بيشتر از سوني اريكسون است. آمار فروش نوكيا هم حرف من تصديق مي كنه چون جمع سود شركت imate و سوني اريكسون در سال گزشته نصف سود شركت نوكيا بود.
پس شما مي گيد اين همه مردم تو دنيا بي خودي ميرن گوشي نوكيا مي خرن. مگه شركت نوكيا واسه باباشونه.

jack_panosyan
01-04-2007, 20:40
بازم بحث بین سونی اریکسون و نوکیا
من یه مدت گوشی n70 داشتم باید بگم به نظر من گوشی خوبیه عکسبرداری در حد قابل قبول(البته ضعیفتر از w810 ) فیلمبرداری مطمینن بهتر از w810 .از لحاظ قد و قواره که گفتن نداره .باید به دوستان هم بگم که تنها گوشی بود که از فروشش پشیمون شدم بعد یه n93 گرفتم که به نظر من فاجعست به غیر از فیلمبرداریش که حرف نداره
الانم یه w810 دارم که باید بگم به نظر من گوشیه خوبیه.باید دید شخص از گوشیش چه انتظارهایی داره
n70 -سیمبین و دارای صفحه بزرگتر چون خود گوشی هم بزرگتره
w810 -جاوا و دارای صفحه کوچکتر ولی با کیفیت و دوربین خیلی خوب برای عکسبرداری

farid ejay
02-04-2007, 10:27
w810 یک mp3 واقعی هست از نظر اندازه و قواره شبیه ipod هست البطه از نظر من:31:
w810 یک دوربین همراه به تمام عیار است :31:
و ...................................

tcom_mobile
02-04-2007, 21:36
بابا ببندين اين تاپيكو ديگه تا كي مي خواهين ادامش بدين؟؟
داداش من اگه نصب برنامه مي خواي عشق و حال آنتن دهي داري دوربين عالي مي خواي بشرطي كه نماي كلوزآپ نگيري و فيلمبرداري خيلي خوب تو خريد ان70 شك نكن. پول اضافي هم داري يه ان70 ميوزيك اديشن بخر قال قضيه رو بكن

نه اگه مولتي مديا مي خواي عكس از نماي نزديك مي خواي بدو دبيلو810 بخر. درثاني كيفيت فيلم اين نصف ان70 هستش.

من خودم دبيلو800 دارم الان يه ان70 موزيك مي خوام بخرم. دبيلو800 ازش راضي بودم مال من مالزي بود ولي ديدم خيلي خيلي سادست كلا گوشي هاي جاوا بدرد دوقشر مي خورن
1. افراد پير و بالاي 60 سال
2.خانمها

ببندين تمومش كنين ديگه

من جاي شما باشم با اين كه مزه ي دبيلو800 يا دبيلو810 رو چشيدم والان دارمو از صداش خيلي حال مي برم ولي ان70 رو ترجيح مي دم

farid ejay
04-04-2007, 10:07
بابا ببندين اين تاپيكو ديگه تا كي مي خواهين ادامش بدين؟؟
داداش من اگه نصب برنامه مي خواي عشق و حال آنتن دهي داري دوربين عالي مي خواي بشرطي كه نماي كلوزآپ نگيري و فيلمبرداري خيلي خوب تو خريد ان70 شك نكن. پول اضافي هم داري يه ان70 ميوزيك اديشن بخر قال قضيه رو بكن

نه اگه مولتي مديا مي خواي عكس از نماي نزديك مي خواي بدو دبيلو810 بخر. درثاني كيفيت فيلم اين نصف ان70 هستش.

من خودم دبيلو800 دارم الان يه ان70 موزيك مي خوام بخرم. دبيلو800 ازش راضي بودم مال من مالزي بود ولي ديدم خيلي خيلي سادست كلا گوشي هاي جاوا بدرد دوقشر مي خورن
1. افراد پير و بالاي 60 سال
2.خانمها

ببندين تمومش كنين ديگه

من جاي شما باشم با اين كه مزه ي دبيلو800 يا دبيلو810 رو چشيدم والان دارمو از صداش خيلي حال مي برم ولي ان70 رو ترجيح مي دم

ببشید شما وقتی w800 خریده بودی بالای 60 سال سن داشتی:18:
حالا که n70 خریدی مواظب باش توجیبت می زاری جیبت پاره نشه :31:
چون انقدر بزرگه که دوستم که n70 داره و تو جیب شلوارش میزاره و جیب شلوار لی ریش ریش شده و در حال پاره شدنه:31:

jack_panosyan
04-04-2007, 16:36
بابا بیخیال شین .

tcom_mobile
04-04-2007, 17:13
ببشید شما وقتی w800 خریده بودی بالای 60 سال سن داشتی:18:
حالا که n70 خریدی مواظب باش توجیبت می زاری جیبت پاره نشه :31:
چون انقدر بزرگه که دوستم که n70 داره و تو جیب شلوارش میزاره و جیب شلوار لی ریش ریش شده و در حال پاره شدنه:31:
آغاي محترم اگه اين گوشي بزرگه خوب علت داره عزيزم چون برا كار با اينترنت بهينه شده. ببينم صفحه بزرگ باشه بهتره يا كوچيك؟ خوب عموجون اگه صفحه كوچيك بخوام مي رم يه 1100 مي گيرم . مي گم من خودم دبيلو800 دارم ولي خوب منو ارضا نمي كنه
نوكيا به خدا يه چيز ديگست بخصوص تو آنتن دهي. نترس جيبم پاره نمي شه برا من آنتن دهي و اين حرفا خيلي مطرحه. چندروز پيش تو جاده بودم گوشي من آنتن نمي داد ولي يارو با ان70 خودش داشت حرف مي زد كه بعدش مال اونم قطع شد.
اگه ان70 بزرگه خوب ال سي ديش بزرگه چيكار كنه ديگه ال سي ديش اگه كوچيك بود گوشي هم كوچيك مي شد درسته نوكيا اصلا ظرافت نداره الان ظرافت ازآن سوني اريكسونه ولي خوب...
درثاني آغا مؤدب حرف بزن و توهين نكن حواستم جمع باشه:27: شوخي كردم ببخشيد اگه حرفي زدم ناراحت شدين

farid ejay
10-04-2007, 10:06
آغاي محترم اگه اين گوشي بزرگه خوب علت داره عزيزم چون برا كار با اينترنت بهينه شده. ببينم صفحه بزرگ باشه بهتره يا كوچيك؟ خوب عموجون اگه صفحه كوچيك بخوام مي رم يه 1100 مي گيرم . مي گم من خودم دبيلو800 دارم ولي خوب منو ارضا نمي كنه
نوكيا به خدا يه چيز ديگست بخصوص تو آنتن دهي. نترس جيبم پاره نمي شه برا من آنتن دهي و اين حرفا خيلي مطرحه. چندروز پيش تو جاده بودم گوشي من آنتن نمي داد ولي يارو با ان70 خودش داشت حرف مي زد كه بعدش مال اونم قطع شد.
اگه ان70 بزرگه خوب ال سي ديش بزرگه چيكار كنه ديگه ال سي ديش اگه كوچيك بود گوشي هم كوچيك مي شد درسته نوكيا اصلا ظرافت نداره الان ظرافت ازآن سوني اريكسونه ولي خوب...
درثاني آغا مؤدب حرف بزن و توهين نكن حواستم جمع باشه:27: شوخي كردم ببخشيد اگه حرفي زدم ناراحت شدين

شما می گی lcd بزرگه یه جوری می گی انگار 10 اینچه :5:
ولی باز این گوشی هارو با 1100 مقایسه کردی:31:

rezasafa2000
12-04-2007, 22:33
برای گوشیهای جاوا برنامه های چندانی هست یا فقط بازی هست ؟

jack_panosyan
12-04-2007, 23:37
برای گوشیهای جاوا برنامه های چندانی هست یا فقط بازی هست ؟

دوست عزیز مطمینن خیلی کمتر از گوشیهای سیمبین داره از لحاظ برنامه بازیهای جاوا هم که از لحاظ کیفیت در سطح پایینتری هستن نسبت به سیمبین ولی خوب باز کم کم داره برنامه های جاوا جا می افته یه موقعی یه دیکشنره نبود برای گوشیهای جاوا دار ولی الان پیدا میشه:20:

hamidjalali
11-09-2007, 17:21
W810 روش نرم افزار نصب میشه یا نه

Rjoun
11-09-2007, 17:42
n70 خيلي بهتره.

desert_prince29
25-11-2007, 23:01
Just W810...

SILWESTER
30-12-2007, 01:41
من هم بد نديدم كه چند خطي در رابطه با مقايسه اين دو گوشي بنويسم و اينكه از زماني كه كوشيه 3210 وجود داشت من هميشه نوكيا رو ترجيه ميدادم و الان هم nokia دارم. ولي بايد واقع بين بود!
بايد ديد كه در يك دستگاه چه چيز هايي وجود دارد كه براي عموم قابل استفاده هست و مزيت داره
مثلا narrator ابزاري در ويندوز xp هست كه براي كساني كه كور هستند يا به نحوي مشكل بينايي دارند تعبيه شده و كار بردي براي عموم نداره. فكر كنم كمتر از 1 درصد از كاربران ويندوز xp تا به الان سراغ اين برنامه رفته باشن
در نتيجه در يك گوشيه موبايل بايد به دنبال موارد پركاربرد و عمومي بود نه برنامه هايي شبه به narrator

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در يك حساب 2*2 تا چار تا ميشه فهميد كه n70 با قيمتي كه داره نسبت به w810 انتخابه بساير بد و نابجايي است!

Sasan Info
30-12-2007, 11:44
بین این دو تا n70 بهتره البته تو زمان خودش
الان دیگه هیچکدومشون خوب نیستن

corey
30-12-2007, 13:45
اگه صدا و دوربین می خوای w810 تازه با هک صداش خیلی بهتر میشه ولی اگه برنامه و سیمبیان برات مهمه ان70 بهتره

ALFA323
31-12-2007, 23:17
من به شما پیشنهاد W810i رو میدم نه به خاطر اینکه من طرفدار سونی اریکسون هستم به این خاطر به شما میگم که با هر دو گوشی کاملا کار کردم .تنها نقصی که W810 داره اینکه که محافظ دوربین نداره همین . به خدا سیمبیان بودنه N70 زیاد مزیت محسوب نمیشه . یک سوال از دوستان داشتم شما کدوم برنامه سیمبیانی رو تا حالا نصب کردید رو همین N70 که الان خیلی براتون مهمه یا دارین باهاش به شدت کار میکنید ؟؟؟
دوست عزیز مهم مارک و شکل و قیافه نیست ! مهم امکانات گوشی در قبال قیمت اون هست (سیمبیان بودن هم مزیت محسوب نمیشه مطمئن باش)
امیدوارم استفاده کرده باشید
موفق باشید

big_khan0064
01-01-2008, 00:30
بی شک بهترین انتخاب دبلیو 810 هست
دلایلش رو دوستان گفتن پستم فقط واسه تاکید بود و بس

Highbury
01-01-2008, 08:25
اگه صدا و دوربین می خوای w810 تازه با هک صداش خیلی بهتر میشه ولی اگه برنامه و سیمبیان برات مهمه ان70 بهتره
تایید میشود

Sasan Info
01-01-2008, 12:34
چه جالب سیمبین مزیت حساب نمیشه !!!!!!!!!
اگه اینطوریه واکمن w810 به درد نمیخوره بقیه گوشی ها هم mp3 پخش میکنند
فعلا که هیچکدومشون به درد نمیخورن

oh my god
08-01-2008, 14:42
در اینکه امکانات چند رسانه ای W810 بهتر از N70 هست شکی نیست. از نظر دوربین که دیگه همه وضعیت رو میدونن. از نظر صدا که ناسلامتی واکمن فون هستش. فقط کیفیت فیلمبرداریش پایینه که اونم به این دلیله که کیفیت عکسبرداریش بالاست. اصولا دوربین موبایلها 3 حالت دارند: عکس خوب، فیلم بد - فیلم خوب، عکس بد - کمی از هردو که کیفیت متوسط دارند. مثال اولی همین W810 ، مثال دومی 6288 و مثال سومی N70 .
مورد بعدی سیستم عامل هست. بذارید روراست باشم، من هم یکی از اعضای خانوادمون N70 داشته و هم چند نفر از دوستام (حداقل یک سال) . بدون استثنا همشون مینالیدن که مثلا سرعتش کنده، بهو خاموش میشه، داری SMS میزنی هنگ میکنه، باهات تماس میگیرن زنگ نمیخوره و... دیگه نمیخوام بیشتر از این آبروی شرکت معظم نوکیا رو ببرم. ولی از بین چندین نفری هم که W810 داشتن همچین چیزایی نشنیدم. همگی کاملا راضی بودند و هستند. با وجود اینکه نصب برنامه یه مزیت مهم محسوب میشه ولی هیچ آدم عاقلی نمیاد به این دلیل این همه مشکل رو قبول کنه یا نادیده بگیره. بعدش هم اگه یه کم اهل اخبار و اطلاعات باشید و یه کم سرچ بفرمایید، متوجه میشید که W810 برای 2-3 ماه اول عرضه پرفروشترین گوشی بوده و الان هم بعد از یک سال و اندی همچنان توی 10 گوشی برتره. اینم بگم که یک شرکت براساس آمار فروش گوشی در 50 کشور مختلف اعلام کرده که K800 فروشش بیشترین بوده و N73 هم چهارم بوده و W810 هم هفتم - البته توجه کنید که گوشی چندوقت هست که اومده. حالا بگید ما حالیمون نیست و نمیفهمیم، تمام اون چند ده میلیون نفر دیگه تو اون 50 تا کشور هم همینطورن؟ جالبه من تا حالا هیچ آماری ندیدم که N70 توی 10 گوشی پرفروش باشه، البته چرا.. قبل از اینکه W810 بیاد مثل اینکه هشتم - نهم بود.
من هیچ دشمنی و خصومتی با Nokia ندارم، ولی در این مورد بخصوص، N70 از W810 کم میاره. توی GSMArena هم N70 رفته جزو گوشیهای Old! ;)

کاملا تایید می شه. الان مدت کوتاهیه که یک 810 خریدم و از شر 6630 و N70 خلاص شده ام. شر چرا؟ چون مدتی بود که یا صبح ها یا عصرها گوشیم زنگ نمی خورد. بعد از مدت ها فهمیدم که مشکل سر گوشیه و نه سیم کارت. من بدبخت سیم کارتم رو به این خاطر عوض کردم ولی فهمیدم که به خاطر گوشیه. وجدانا با 810 یه همچین مشکلی ندارم. دوربینش وجدانا همه جوره سره. فقط فیلم برداری N70 به خاطر MP4 بودنش بهتره. صدای 810 به نحو غیر قابل مقایسه ای بهتره. کیفیت ال سی دی رو با کنار هم قرار دادن مقایسه کردم. 810 واقعا سر بود. عکس هایی با810 گرفته ام که هیچ N70 امکان گرفتنش رو نداره. سیمبیان انعطاف پذیری خوبی داره ولی مشکلاتش حوصله همه رو سر می بره. حاضرم شرط ببندم اون دوستی که توی صفحه اول به خانم ها و آقایون به خاطر انتخاب 810 توهین کرده خودش از ... تعطیله و بهتر از من سیمبین رو نمی شناسه. نوکیا گوشی های توپی می زنه ولی باید قبول کرد که هنوز توی بعضی چیزها از سونی اریکسون عقبتره و البته توی بعضی چیزها جلوتره. ولی وجدانا من که هردو گوشی رو داشته ام می گم در مجموع با توجه به تمام محاسنی که N70 داره 810 برای خرید خیلی بهتره. :20:

sony love
12-01-2008, 13:10
810 +simbyan

ALFA323
12-01-2008, 16:21
sony Love جان این جمله ای که گفتی برامون معنی میکنی ؟!!! حالا بالاخره W810 یا Symbian !!!

Apachi
12-01-2008, 19:53
ها ها
دوتاشون گوشکوبن
w810 با اون ال سی دی کوچیکش که واقعآ توش هیج چیز معلوم نیست که اصلا کسی بیاد بگه کیفتش خوبه یا بده و اصلا شبیه گوشی های مدرن نیست یا اون دوربین عکاسی پر از نویزش واقعآ عکس هاش تو PC خیلی بده و پر از نویز هستش رنگ رو ی گوشی به خاطر کیفت پایین پلاستیکش زود میره و مثل اسباب باز هستش خود سونی اریکسون اعلام کرده به خاطر ضعف این دیگه تولید نخواهد شد رزولوشن هردوشون واقعآ پایین هستش و مثل گوشی های سال 2004 هستش n70 هم که دیکه توی هنگ کردن معروفه Full screen دوربینش رو نمیایش نمیده و قیافه هم که نداره
اینهمه دو مگا پیکسلی بهتر چرا دنبال اونا نمیرید
Sony Ericsson W888
Sony Ericsson W610
Sony Ericsson K550

Nokia 5310
Nokia 3250
Nokia 6270

Motorola V3X

R@R#M@N
12-01-2008, 22:37
خداییش دبلیو 810 از ک550 و دبلیو 610 بهتره
به نظر من خیلی خیلی گوشی عالی هست
رنگ بدنش اصلآ نمیره !!! (من بیشتر از 1.5 سال هست که دارمش)
عکسهاشم عالیه (خواستی بگو واست بذارم)
در ضمن فک کنم ال سی دی اش از ال 7 و... بزرگتر باشه (ولی در کل کوچیکه)
در ضمن میشه بدونم کی و کجا اس ای گفته که این بدترین گوشیش بوده ؟؟؟

Apachi
12-01-2008, 23:41
خداییش دبلیو 810 از ک550 و دبلیو 610 بهتره
به نظر من خیلی خیلی گوشی عالی هست
رنگ بدنش اصلآ نمیره !!! (من بیشتر از 1.5 سال هست که دارمش)
عکسهاشم عالیه (خواستی بگو واست بذارم)
در ضمن فک کنم ال سی دی اش از ال 7 و... بزرگتر باشه (ولی در کل کوچیکه)
در ضمن میشه بدونم کی و کجا اس ای گفته که این بدترین گوشیش بوده ؟؟؟

اوکی من چندتا عکس از V3X میگذارم شما هم از W810 بگذارید
عزیزم توی زمان خودش خوب بود ولی الان این گوشی بدرد نمیخوره
در مورد جنس باور کن من 5 ماه داشتمش کیبوردش چند رنگ شده بود
W610 با 64MB حافظه داخلی
ال سی دی 1.96 اینج باطری950 واقعآ طرح شیکی دارای و امکانات که داری واقعآ از W810 سره K550 مثل گوشی های دیگه سونی فقط تو قیافه و قاب با W610 فرق دراه پس گوشیه خوبی هستش
منم L7 رو خوب ننوشتم و فقط یک موتورولا پیشنهاد دادم چون L7 هم واقعآ گوشی نیست که بدرد امروز بخوره ولی v3x عالیه ایا میتونی V3X رو هم با W810 مقایسه کنی؟
نه که بگم V3X گوشیه خوبیه نه خود سونی و نوکیا هم گوشی های دارن V3X هیج هستش در کنارشون....

SHIMIJI
29-11-2013, 14:08
سلام دوستان میخوام گوشی تا سقف 600 بخرم شما عزیزان چی پیشنهادی دارید

omid.pari
29-11-2013, 18:09
سلام دوستان میخوام گوشی تا سقف 600 بخرم شما عزیزان چی پیشنهادی دارید

من یه W810 دارم دست دومه و 7 سال دارمش 550 میدم آخرش. نگاه کن انقدر هم اینجا ازش تعریف کردن.