PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وال دارم.در مورد كا 750-كمكم كنيد

nasim rostami
28-01-2007, 20:27
سلام دوستان.من تازه كا 750 خريدم.اما سرم كلاه گذاشتند.تازه امروز فهميدم كه سريال اصلي نيست.آيا مشكلي برام پيش مياد؟آيا اين درسته كه ميگند اينا همشون چنج هستند و فقط ليبل رو كارتن ميچسبونند؟چند تا سوال هم داشتم.ميشه جواب بديد؟
چجوري ميتونم برنامه و بازي تو گوشي بريزم؟
چجوري ميتونم اس ام اس رو تو برنامه وورد تايپ كنم و بعد تو گوشي بريزم؟
به نظرم صداي خروجي اين گوشي كمه.آيا راه يا برنامه اي هست كه بتونم اون رو افزايش بدم؟
الان قيمت يه مموري 512 چنده؟
ممنون ميشم اگخ جوابم رو بديد.

M E T A L
29-01-2007, 12:08
چند تا سوال هم داشتم.ميشه جواب بديد؟
چجوري ميتونم برنامه و بازي تو گوشي بريزم؟
چجوري ميتونم اس ام اس رو تو برنامه وورد تايپ كنم و بعد تو گوشي بريزم؟
به نظرم صداي خروجي اين گوشي كمه.آيا راه يا برنامه اي هست كه بتونم اون رو افزايش بدم؟
الان قيمت يه مموري 512 چنده؟
ممنون ميشم اگخ جوابم رو بديد.

چجوري ميتونم برنامه و بازي تو گوشي بريزم؟ فایل jar رو تو قسمت other مموری بریز بعد تو فایل منیجر گوشی وارد other شو و install رو بزن. حواست باشه که بعضی وقتها فایل هایی رو که دانلود میکنی به صورت zip هستند که اول باید از حالت zip در بیاری بعد بریزی تو گوشی.

چجوري ميتونم اس ام اس رو تو برنامه وورد تايپ كنم و بعد تو گوشي بريزم؟ فکر کنم این امکان وجود نداره.

به نظرم صداي خروجي اين گوشي كمه.آيا راه يا برنامه اي هست كه بتونم اون رو افزايش بدم؟ من توی و800 این کارو کردم تاثیر داشت شاید به دردت بخوره: از قسمت پلیر بورو تو اکیولایزر و بعدش مانوئل و همه ستونهای صدا رو تا آخر ببر بالا صداش خیلی بهتر میشه.

nasim rostami
29-01-2007, 13:36
سلام.دستتون درد نكنه.ممنون كه زود جواب داديد.
من دقيقا متوجه نشدم.اين گوشي جاوا قبول ميكنه؟من فايل رو دانلود ميكنم.بعد پسوند اون رو به جار تغير دادم.تو گوشي به همون صورت ريختم.بازي نصب شد.اما موقع اجرا گوشي هنگ ميكنه و مجبور ميشم باطري رو جدا كنم.علت هنگ كردنش چيه؟آيا جدا كردن باطريش خيلي ضرر داره؟چيكار كنم كه هنگ نكنه؟
2-تو بحث تايپيك قبل قسمت اول رو جواب نداديد.ميشه پاسخ بديد؟من تازه كا 750 خريدم.اما سرم كلاه گذاشتند.تازه امروز فهميدم كه سريال اصلي نيست.آيا مشكلي برام پيش مياد؟آيا اين درسته كه ميگند اينا همشون چنج هستند و فقط ليبل رو كارتن ميچسبونند؟
3-ميشه لطفا ادرس لينك دانلود يه پلير خوب براي كا 750 بديد؟اگه اكو ليزر هم داشته باشه كه عاليه.
4-اگه بخوام قاب گوشي رو عوض كنم الان قيمت يه قاب شركتي چنده؟ايا خودم ميتونم عوضش كنم؟
5-قيمت مموري 512 الان چنده؟
ممنونم كه جوابم رو ميديد.

mostafa_khan
29-01-2007, 15:30
سریالت چنج شده اگه باشه یعنی اینکه قاچاق امده دیگه مثل خود من....فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اما بدی داره دیگه امثال ما نمی تونیم گوشی رو فلش یا اپدیت کنیم اگه این کارا رو کنی سریالش می پره
ببین به کاری کن...اول تو my camputeret برو تو قسمت تولزش و بعد تو اپشن تو سربرگview برو این عبارت رو پیدا کن:hide extension for known file type
تیک کنرشو بردار از این به بعد راحت می تونی بفهمی فایلت زیپه یا جار هست
اگه جار باشه که کاری نداره فقط تو گوشی کوپی می کنی بعد با گوشیت نصبش می کنی...اکه زیپم بود اول از زیپی در میاری و بعد همون مراحل بالا رو انجام می دی
خانم کجای کاری 750 خریدی نه یه ppc که باید عادت کنی با جاوا بسازی...جاوا برنامه ی زیادی نداره چه برسه به داشتن یه پلیر
قاب واسه 810 رو می دونم 750 رو نه
واسه 810 فانتزیاش 5 تومنه اورجینالش حودود 30 تومن یه کم بالا پایین تر
امیدورام کمکی کرده باشم
شاد باشید

Free_swallow
29-01-2007, 15:43
سریالت چنج شده اگه باشه یعنی اینکه قاچاق امده دیگه مثل خود من....فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اما بدی داره دیگه امثال ما نمی تونیم گوشی رو فلش یا اپدیت کنیم اگه این کارا رو کنی سریالش می پره

ببین به کاری کن...اول تو my camputeret برو تو قسمت تولزش و بعد تو اپشن تو سربرگview برو این عبارت رو پیدا کن:hide extension for known file type
تیک کنرشو بردار از این به بعد راحت می تونی بفهمی فایلت زیپه یا جار هست
اگه جار باشه که کاری نداره فقط تو گوشی کوپی می کنی بعد با گوشیت نصبش می کنی...اکه زیپم بود اول از زیپی در میاری و بعد همون مراحل بالا رو انجام می دی
خانم کجای کاری 750 خریدی نه یه ppc که باید عادت کنی با جاوا بسازی...جاوا برنامه ی زیادی نداره چه برسه به داشتن یه پلیر
قاب واسه 810 رو می دونم 750 رو نه
واسه 810 فانتزیاش 5 تومنه اورجینالش حودود 30 تومن یه کم بالا پایین تر
امیدورام کمکی کرده باشم
شاد باشید

اقا برای من هم سریال چنج بود اپدیت کردم حالا دیگه وقتی پین وارد می کنم قفل می کنه! k750 حالا چیکار کنم!

metal_militia
30-01-2007, 10:01
مصطفی خان جواب شما رو کامل دادند!