PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا اين دو تا ايميل مشكوك را باز كنم (عكسشم هست))از خوده ياهو)

Ali_k
29-06-2005, 13:34
دوستام من يه مدت به ايميل سر نزده بودم كه امروز كه رفتم ديدم 2 تا ايميل مشكوك با attach اومده به نظر شما بازشون كنم?
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفن عكسو ببينيد با تشكر

Roham
29-06-2005, 14:02
دوست عزيز ياهو در حين ثبت نام به كاربرنش هشتار ميده كه هرگز نامه هايي با اين محتويات براي كاربرانش نمي فرسته. در عين حال attachment نامه ديگه اوضاع رو كاملا تابلو كرده پس مطمين باشين بهترين كار حذف بي درنگ اين دو نامه هست. :wink:

Ali_k
29-06-2005, 14:25
Roham, جان مرسي از راهنماييتون .پس اينجا كه نوشته آيديما ميبنده .الكيه ؟ درسته

Navid
29-06-2005, 14:33
Ali_k جان توجهی به این جور ایمیل ها نکن . با توجه به اینکه بسیاری از ویروس های جدید از طریق ایمیل منتقل می شوند الان اصلا صلاح نیست که ایمیل های اتچ دار باز بشه . در مورد ایمیل یاهو هم این نکته رو بگم که بهش اعتمادی نیست چون من خودم یه سایتی دیدم که برای شخصی که می خواستی ایمیل بزنی متن نامه ات رو می نوشتی و آدرس ایمیل هم می نوستی و برای طرف می فرستاد ( هر ایمیلی رو می تونستی بنویسی )

Mehdi_Best
29-06-2005, 15:35
علي جان من كاملا حرفهاي نويد جان رو تاييد مي كنم. براي من هم از اينطور ميلها مي آد اما توجهي بهشون نمي كنم و فقط حذف!

MaFia
29-06-2005, 16:08
قديم ها يه چند دستور بود تو داس مي نوشتيم از هر كي به هر كي با هر آدرس ميلي كه مي خواستيم مي فرستاديم
پس آدرس هم زياد اعتمادي نيست

Ali_k
30-06-2005, 04:13
نويد جان . آقا مهدي و مافياي عزيز از راهنمايي هر سه تون متشكرم اميدوارم بتونم جبران كنم.

Nesta
30-06-2005, 06:50
سلام دوست عزیز به نظر من با Spam Defender Professional 5.0
داخل همرو بیار که خوبه اینطوریراحت می‌شه.

Ali_k
30-06-2005, 07:29
نستا جان ميشه بيشتر توضيح بديد و اگه ميشه لينك دانلودي . چيزي بگذاريد؟

Nesta
30-06-2005, 07:37
سلام والا یه جستجو کنی‌ گیر میاری همه جا هست .
ممکنه شما هم از اون دسته آدمهایی باشید که هر وقت که میخواهید میل باکستونو چک کنید به جای ایمیل های درست و حسابی ایمیل های تبلیغاتی میبینید و کلی حالتون گرفته میشه، خوب اگه میخواهید از شر این اسپم ها خلاص شوید؛ میتونید از این برنامه استفاده کنید.

Nesta
30-06-2005, 07:40
اینم لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amnhck123
30-06-2005, 17:30
با سلام
دوست عزيز اولا هر دو نامه را بي درنگ حذف كن
ثانينا بگو چي جوري موضوعات انجمن را در ايميل خودت نگه داري مي كني

Arashi
30-06-2005, 17:57
كسي موضوعات انجمن رو در ايميلش نگه داري نكرده ؟؟

Ali_k
30-06-2005, 18:33
با سلام
من موضوعاتو نگه نداشتم بلكه اون تيكي كه ماله اين بوده كه هر وفت جواب گرفتي با ايميل خبرم كن را فعال كردم

Nesta
02-07-2005, 03:26
با سلام
سلام آقا عذر می‌خوام کدوم برنامه رو بی‌ درنگ پاک کنه اینی‌ که من معرفی‌ کردم که عالی‌ هست و همین امروز هم خود سایت پسی‌ ورد معرفی‌ کردش .اتفاقا مشگل هل می‌شه اگه ایمیل ایشون spam باشه خوب پاک می‌شه و دیگه ترس از بین خواهد رفت.

Unix
09-07-2005, 03:18
اگر جزء خانواده Unix هستي با خيال راحت بازش كن

Ali_k
09-07-2005, 03:57
چه ربطی داره؟ من که منظورتو متوجه نشدم (آهان حتمن چون آیدی خودت unix)
<بیهوده نویسی> :evil:

Roozedidar
09-07-2005, 04:26
چه ربطی داره؟ من که منظورتو متوجه نشدم (آهان حتمن چون آیدی خودت unix)
<بیهوده نویسی> :evil:

سلام علي جان
شما كه جواب سوالت رو گرفتي از اساتيد. ايشون هم نظر خودشون رو دادن و منظورشون اين بوده كه اگر شما از يوزرهاي سيستم عامل يونيكس هستي ميتوني بدون ترس باز كني اين ايميل ها رو. پس ناراحت نشو و بدون كه ايشون بيهوده نويسي نكرده.
موفق باشي...

rootnt
09-07-2005, 05:53
ايشون بيهوده نويسي نكرده
چون معمولا اين ويروسها براي خانواده يونيكس نوشته نشده پس توي لينوكس هيچ تاثيري نداره و راحت ميشه بازش كرد

Roozedidar
09-07-2005, 05:59
ايشون بيهوده نويسي نكرده
چون معمولا اين ويروسها براي خانواده يونيكس نوشته نشده پس توي لينوكس هيچ تاثيري نداره و راحت ميشه بازش كرد
بله عزيز ولي شما دقت نكردي. ايشون فرمودن يونيكس نه لينوكس...

Mehdi_Best
09-07-2005, 08:36
اگه دوستان ناراحت نمي شن بايد بگم كه اولش بيهوده نويسي نبود اما ديگه داره يواش يواش مي شه!

siavash alavi
10-07-2005, 02:28
من امروز يكيشون رو باز كردم
نورتون سريعاْ پيغام داد كه ويروس داره و پاكش كرد
شما اين پيغامها يا ايميلها را باز نكنيد.

Ali_k
10-07-2005, 03:09
سياوش علوي جان ماله شما از کجا بود؟(فرستندش کی بود؟)
و موضوعش چی بود؟

siavash alavi
10-07-2005, 12:48
خدمت دوست عزيزم علي
مال من از ياهو بود
ببخشيد از اينكه دوستان گفته اند انگليسي تايپ نكنيد اينجور مينويسم
اينفو ات ياهو

Mehdi_Best
10-07-2005, 16:42
سياوش جان اينها كه مي بيني فرستنده اش از ياهو است ممكنه سركاري باشه و با روش هايي كه آدرس فرستنده رو عوضي مي نويسه اين كار رو مي كنند. به احتمال زياد البته.

Navid
10-07-2005, 17:20
احتمال زیاد وجود نداره بلکه 100% هست چون یاهو هیچوقت ویروس نمی فرسته . من چند تا ایمیل رو باز نمی کنم :

1- ایمیلی که از طرفی که من می شناسمش نیومده باشه
2- بازم اگه ایمیل شرکتی بود که می دونم برام مفرسته ولی اگه اتچ داشت اصلا بازش نمی کنم

3- پیغام های انگلیسی وسوسه کننده ( خیلی هاشونم مضمومی بر سکس دارن که شک نکنید باز کنید دخلتون اومده ! )

4- ایمیل هایی که از طرف شرکت های معروف میاد مثل همین اینفو یاهو ! مثلا شما جیمیل داری بعد یه ایمیل از ماکروسافت میاد . خب باید به این شک کرد

5-حتی اگه دیدید آدرس ایمیل دوستتون هست اگه اتچ نداشت بازش کنید اگه اتچ داشت قبلش ازش بپرسین این چیه بعد بازش کنید

یه نکته خیلی مهم هم هست و اون اینه که اکثر ویروس های خطرناک جدید از راه ایمیل منتقل می شن

این نکته 5 ممکنه برای بعضی ها خنده دار باشه که آدم به ایمیل دوسش شک کنه . حالا اون دوست شاید بهترین دوست آدم باشه و خیلی قبولش داشته باشه ولی ویروس های جدید وقتی وارد کامپیوتر کسی می شن ( اونایی که از نرم افزار های مدیریت ایمیل مثل تاندربیرد و outlook استفاده می کنن ) می رن به قسمتی که آدرس های ایمیل اونجا موجوده و با اسم همون طرف برای همون اشخاص ایمیل می فرسته و طرف می گه خب این دوستمه و این در حالی هست که یه ویروس خطر ناک موجوده ! پس تو این دوره زمونه به هیچ چیز اطمینان نکنید

Mohsen32
10-07-2005, 17:46

آره منم همين رو مي گم . :lol: