PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو بازی که خودم ساختم.

Omid_Sadeghvand
27-01-2007, 22:15
1.بازی Happy Life 2 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.بازی Mball :

لطفا نظر خود را هم بنویسید.

موفق باشید.

Metalzadeh
28-01-2007, 12:34
اونوقت می گن چرا ما تو صنعت بازی پیشرفت نمی کنیم
دوستمون رفته زحمت کشیده بازی ساخته یه نفر نمیاد نظر بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه خورده توضیح میدی با چی ساختیش ؟
فعلا دارم دانلود می کنم
بازی که کردم نظرم رو هم میگم
دستت درد نکنه
فعلا

Omid_Sadeghvand
28-01-2007, 13:01
قبلا هم چند تا بازی دیگه گذاشته بودم حدود 5 الی 6 ماه پیش بازیهای

Silent City ( یه بازی ترسناک )
Happy Life 1
..

در موردشون توضیح داده بودم.

S A M
30-01-2007, 14:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازي ساز هم داشتيم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein_dig
30-01-2007, 16:15
1.بازی Happy Life 2 :

2.بازی Mball :

لطفا نظر خود را هم بنویسید.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز
این بازی ویروس داشت
Game Happy Life 2
باری اولت بد نبود این دومی ام که ویروس داشت معلوم نبود چی کار می کنه
ممننو از زحمتت سعی کن بهتر میشی

Omid_Sadeghvand
31-01-2007, 15:16
نمیدونم همه میگن ویروسی ولی من دوباره آپلودش کردم

Happy Life 2 :

Omid_Sadeghvand
31-01-2007, 15:18
سلام دوست عزیز
این بازی ویروس داشت
Game Happy Life 2
باری اولت بد نبود این دومی ام که ویروس داشت معلوم نبود چی کار می کنه
ممننو از زحمتت سعی کن بهتر میشی
من این دو بازی رو تفریحی ساختم وگرنه اگر بخوام بسازم مثل بازیهای ترسناک و هیجانی میسازم( ولی برای کی بسازم )

saeed_cpu_full
31-01-2007, 16:10
بساز بساز ما حمایتت می کنیم ;)

hossein_dig
01-02-2007, 23:25
من این دو بازی رو تفریحی ساختم وگرنه اگر بخوام بسازم مثل بازیهای ترسناک و هیجانی میسازم( ولی برای کی بسازم )

دوست عزیز اگه علافه فراوان به ساخت بازی داری ولش نکن در ضمن تنهای هیچ بازی بدرد بخوری (حرفی)نمیتونی بسازی .اگه نه درس داری و تفریحی کار می کنی تو همین حد خوب زیاد ام به ساخت بازی فکر نکن چون تو مملکت ما از ات حمایت نمیشه و هر چی ام بسازی مثل آبخوردن پخش میشه

Creeping Death
02-02-2007, 09:42
آقا امید شما ادامه ی شهر ساکت را بساز و عکی هایش را قرار بده بعد برو یه جا تو اینترنت برای فروش بزار . کسانی که مرحله ی اولش را دیده اند حتما آن را می خرند و به دیگران هم پیشنهاد خرید می کنند. من خودم اولین نرم هستم.

Omid_Sadeghvand
02-02-2007, 14:00
بابا خیلی سخته که ادامش بدم به آسونیا که فکرشو میکنی نیست( اون هم تنهایی )
بعدش هم داستان بازیو چکار کنم من همینطوری به صورت آزمایشی برای چنین بازیهای با کیفیتی ساختم.اگر اینترنت پر قدرت گیرم اومد قسمت دومشم هم آپلود میکنم که خیلی خفنتره و ترسناکتر.

موفق باشید.

M o h a m m a d
07-03-2007, 17:30
عالـــی آفرین امید جان

mehdi_ok1
07-03-2007, 17:38
موقع دانلود پیغام میده

فایل موجود نیست

ما رو بی نسیب نذار

Omid_Sadeghvand
09-03-2007, 20:23
والا سخت دوباره آپلود کنم.

yasdesign
10-03-2007, 09:41
درد دل ما رو گفتی.. کی میتونه با این سرعت اینترنت فایل آپلود کنه. مثلا من که خودم رو کشتم تا تونستم سایتم رو آپلود کنم.

چه برسه به این که بخوام توش نرم افزار بزارم. دولت هم که فقط داره چوب لای پای آی تی میزاره، همین اینترنت های پر سرعت هم که میبینید جدید اومده! همشون شخصی و دولت کاری نکره براشون.

فکر کنم تا اینترنت پرسرعت بخواد فرا گیر بشه ما دیگه نیستیم..

ao8u
10-03-2007, 17:03
آقا اميد
اولا دمت گرم.(البته من هيچ كدوم از بازيها را دانلود نكردم اين 4shared لعنتي هيچ كدوم رو نداد.:wac:)
ثانيا هم دمت گرم.(اين هم براساس گفته هاي ديگران)
ثالثا هم من امروز براي اولين بار تاپيك تو رو ديدم و از اول تا آخر خواندم (1-35)
رابعا نوكرتيم.
خامسا من نوكر دربست همه ي اونايي هستم كه با كامپيوتر به صورت حرفه اي در ارتباط اند.

(اينهارا مدير بخش فني و رايانه ي هفته نامه ي عصر راتباط، سرپرستي استان آذربايجان شرقي و غربي گفت.)
نقطه

farshad_momtaz
10-03-2007, 19:14
می گم خواستی می تونیم با هم کار کنیم البته تا 13 سال 1386 که من اولین بازیم درست می شه به بعد اون بازیم حاضر شه همتون کف می کنین خود خود سیمز سی تیه فقط سیمز سی تی را می زاره تو جیبش شاید هم زندگی جنجالی حاضر شد که تو مایع های سیمز یک هستش
در کل اگه خواستی می تونیم با هم کار کنیم

Omid_Sadeghvand
11-03-2007, 08:27
سلام به دوستان من حالا دارم با یه برنامه دیگه بازی میسازم وحالا هم دارم میسازم این هم دو تصویر از بازیه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] picture1.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] picture2.jpg

من هنوز هیچی از این بازیو نساختم و خودتون توی عکس میبینید.

farshad_momtaz
11-03-2007, 14:34
این جدیده را داری با چی می سازی البته اگه بگی!!!

Omid_Sadeghvand
12-03-2007, 08:42
برنامه ای که محسن جان گذاشتن Dark Basic Pro 1.65

نسخه کرک شده ولی نصف اسکرتها نیستن محسن جام برام گیرش بیاره ممنون میشم.

Oracle_Eldorado
13-03-2007, 10:42
با سلام . دوستان من یه پیشنهاد دارم .
موافقید یه تیم بازی سازی بزنیم ؟
اسمش هم P30world میزاریم . اگه البته موافقید .
برای ساخت بازی ما به موارد زیر نیاز داریم :
یک برنامه نویس به زبان C
یک طراحی مدل و شخصیت
یکی هم برای صدا و افکت گذاری .
من خودم در زمینه طراحی مدل و شخصیت محارت دارم . یعنی 3Dmax
اگه موافقید بگید تا شروع کنیم . یعنی از شروع سال 1386
فعلا

Oracle_Eldorado
14-03-2007, 10:50
چی شد . کسی پایه نیست ؟

Omid_Sadeghvand
15-03-2007, 08:25
فکر نکنم کسی باشه

Oracle_Eldorado
15-03-2007, 11:09
من كه هستم . ميتوني روي من حساب كني. من يكم Vb بلدم ولي نه در حد يه بازي .
تازه Vb كه به درد بازي نميخوره . همون C بهتره .
خودت اين بازي ها رو با چي نوشتي ؟

farshad_momtaz
15-03-2007, 13:06
ایول من حدودا یه 1000 ساله دنبال یه گرافیستم اگه شما مایل باشین من فقط یه گرافیست کم دارم که اونم اگهOracle_Eldoradoعزیز کمک کننن همه کارار راه می افته
ممنون لطفا سریع جواب بدین:biggrin:

Omid_Sadeghvand
15-03-2007, 19:05
برنامه نویسی این برنامه خیلی ساده است فقط چون Trial است برای ساخت یه بازی در سطح دوم فعلا باهاش مشکل دارم.

خوب خود سازندگان میگن برنامه نویسی VB,C را ساپورت میکنه ولی اسکریپتهای این برنامه از همه اینها ساده تره

Omid_Sadeghvand
15-03-2007, 19:07
من تا چند روز یا یکی دو هفته دیگه دمو این بازی را میذارم تا قدرت این برنامه را نشون بدم.

Omid_Sadeghvand
22-03-2007, 08:38
بچه ها اگر کسی هست جواب منو بده

من میخوام مرحله اول و دوم بازی Silent City را آپلود کنم اگر میخواهید این کارو مبکنم فقط بیایید و بگید آپلود کن

اگر کسی هم این بازیو ندیده یه چند تا عکس از بازی میذارم.

Creeping Death
22-03-2007, 08:53
آقا اميد لطفا قسمت دوم را زودتر آپلود كن ولي يه جايي آپلود كن كه به اين زودي ها پاك نشه.

قسمت اول رو هم اگر توانستي دوباره آپلود كن.

saeed_cpu_full
22-03-2007, 12:19
امید حان بازی هات عالی بود بازم بازی بساز من که خیلی از بازی هات خوشم اومد :10: :46:

obi-wan
25-03-2007, 10:07
اميد جان ميشه تو يه جاي ديگه آپلودش كني ؟؟؟

Omid_Sadeghvand
25-03-2007, 19:50
ممنونم دوستان
حجم قسمت اول و دوم Silent City 50 mb

به چند قسمت تبدیل و آپلود میکنم.

Omid_Sadeghvand
25-03-2007, 19:51
بچه ها سریع یه سایت آپلود رایگان برای آپلود معرفی کنید که لینک خراب نشه حتی ثبت نام هم نخواد...سریع سریع

obi-wan
26-03-2007, 18:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خيلي تو په سرعتش عاليه ولي ثبت نام مي خواد !!

B O L O T
27-03-2007, 16:57
من امتحان نكردم ولي مال ايران اگه خواستي اپلود كن
مهمترين ويژگي سيستم که در سايت هاي مشابه وجود ندارد اين است که فايل شما به طور مستقيم و با همه نرم افزارها قابل دانلود مي باشد.

gogole magole
14-04-2007, 10:55
ایولا به این بازی ها حال کردم
.......................
=

FLAMEBOY
30-08-2009, 02:22
فقط میتونم بگم دمت گرم اگه بازی هات رو به رفلکسیو معرفی کنی ممنه از بخره شاید هم حتی بورسیه ات کنه
آخه من یه دوستی داشتم یه بازی ساخت به ماکروسافت معرفی کرد ماکروسافت بورسیه اش کرد رفت اونور آب
بساز بساز یالا بساز
بساز بساز یالا بساز

cdcenter
30-08-2009, 02:38
آفرین . حتما بازی سازی رو ادامه بده .

AMIR TERROREST
13-09-2009, 20:58
چقدر وقت رو بازی سازی کار کردی

AMIR TERROREST
13-09-2009, 21:00
راستی لینک ها کار نمی کنه دوباره آپ کن

prince 25