PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهایی که برای من ناشناس هستند

sanam.b
27-01-2007, 00:44
اگر سیستم در حالتی باشد که فایلهای مخفی دیده شود برای بعضی از فایلهای word یک فایل دیگر به حالت زیر وجود دارد که برای من ناشناس است به چه درد می خورد
علامت مد با یک $و نام فایل
یا علامت مد و یک شماره مثلwrl2931.tmp
اینها چه معنی دارند؟

meysam2145
27-01-2007, 02:42
فکر می کنم فایلیه که برای ساخت بک آپ از فایل در حال کار استفاده میکنه

*NashenaS*
27-01-2007, 03:38
اگر سیستم در حالتی باشد که فایلهای مخفی دیده شود برای بعضی از فایلهای word یک فایل دیگر به حالت زیر وجود دارد که برای من ناشناس است به چه درد می خورد
علامت مد با یک $و نام فایل
یا علامت مد و یک شماره مثلwrl2931.tmp
اینها چه معنی دارند؟

سلام دوست من..

همونطور که اشاره شد:

tmp ها Temporary File هستن که مشکلی ندارن و به کاربری درست خود ویندوز کمک می کنن...

فایل های با پیشوند یا پسوند $ هم فایل های Backup هستن ...

حذف هیچ کدوم از این ها توصیه نمی شه... برای همین هست که ویندوز به طور پیش فرض Hidden File ها رو نشون نمی ده...

موفق باشین. :)

shvalaie
27-01-2007, 11:11
بله بعدا که خداي نکرده زبونم لال سيستمتون دچار مشکل بشه برنامه‌هاي ريکاوري همين فايلها رو براتون پيدا ميکنه و بعضي‌هاش جدا به درد ميخوره.

sanam.b
28-01-2007, 01:22
از همه شما ممنونم موفق باشید

sanam.b
31-01-2007, 01:21
دو باره سلام
اگر شما می گویید که این فایلها پشتیبانی و... هستند چرا فقط برای تعدادی از فایلها وجود دارند؟

*NashenaS*
31-01-2007, 04:13
دو باره سلام
اگر شما می گویید که این فایلها پشتیبانی و... هستند چرا فقط برای تعدادی از فایلها وجود دارند؟

اول اینکه کامپیوتر هر بار که خاموش و روشن می شه اطلاعاتی که مربوط به حافظه کوتاه مدت اون هست و در RAM ذخیره می شه پاک می شن... پس لزوما اون فایل های قبلی رو نمی تونید ببینید...

در ضمن همه فایل ها و برنامه ها نیاز به Backup ندارن...

شما اگر مثالی از اونچه شما رو اذیت می کنه بزارین و همچنین بگین همراه با فایل هاییکه در اون فلدر بوده احتمالا بشه فهمین کجا شما رو Puzzled کرده...

موفق باشین. :)

sanam.b
04-02-2007, 00:40
با سلام دوباره
مشکل من از جایی شروع شد که در هنگام check یکی از درایو ها معلوم شد که که تعداد زیادی فایل مخفی دارم وقتی حالت مخفی بودن را غیر فعال کردم عده ای از فایلهای همین فایلها بودند
حالا
1-مربی photoshap گفته بود که هر چند یک بار با search دنبال فایلهایی بگردید که پسوند tmp دارند و آنها را حذف کنید چون حافظه سیستم را اشغال می کنند در حالی که شما می گویید نباید حذف شوند
2- و یک سوال که هنوز کسی به آن جواب نداده است من می خواهم فقط فایلهای مخفی را پیدا کنم با هر پسوند و با هر شرایطی ، فقط مخفی باشند به من گفتند که از طریق more advance option می توانم این کار را انجام دهم ولی گزینه مورد نظر می گوید که در فایلهای مخفی هم دنبال فایل مورد نظر شما بگردد حرفی از پیدا کردن فایلهای مخفی نزده است به نظر من شما باید چکار کنم؟