PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل اساسی در Adsl برام پیش امده کمک کنید..

qrc_qrc
26-01-2007, 16:47
--------------------------------------------------------------------------------

سلام من از یک خط Adsl استفاده می کنم و انتی ویروش پاندا 2007 را دارم و همش اپدیت می کنم اما این چند روزه به یک مشکل عجیب برخوردم که در حالتی که هیچ استفاده ای از اینترنت نمی کنم Send Va Recive دارم اپدیت ویندوز هم غیرفعال است انتی ویروز هم هر وقت بخواد اپدیت بشه یک پیغام میده معلوم نیست که چه اطلاعاتی می گیره یا می فرسته در ضمن انتی ویروس همش پیغام Invalid ip .. رو میده من خط رو روی یک کامپیوتر دیگه نصب کردم اما بازم Send va Recive داره .ممکنه به ای پی ولید حمله شده باشد چون در حالتی که از اینترنت استفاده نمی شه نباید Send Va Recive داشته باشه...لطفا کمک کنید...

sa3er
26-01-2007, 17:03
ربطی نداره دوست عزیز.

مودم adsl شما دارای یک برنامه status monitor هست که هر ثانیه در حال آپدیت اطلاعات و log ها هست. و در واقع این یک اتصال محلی بین مودم شما و برنامه ذکر شده هست. و اگر اکونت شما دارای محدودیت باندویت هست این موضوع و رد و بدلهای داخلی شاملش نمی شه و تاثیری نداره. پس اصلا جای نگرانی نیست. برای اطمینان از حرف بنده می تونید از برنامه TCPview جهت رویت connection های موجود و همچین برنامه ای همانند WireShark جهت آنالیز پکهای دریافتی و ارسالی استفاده کنید.

بهرحال اگه این status monitor شما رو کلافه کرده و دوست ندارید اینجوری بشه براحتی می تونید از لیست برنامه هایی که در آغاز ویندوز اجرا می شوند اون رو حذف کنید.

qrc_qrc
26-01-2007, 21:24
قبلا که اینجوری نبوده در ضمن چرا انتی ویروس همش پیام Invalid IP رو میده