PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا يه مشکله مهم در مورد متال گير به دادم برسيد!!!!!!!!!

postchi_rr
28-06-2005, 20:46
من در مرهله اي که به زندان ميفته گير کردم

البتّه يه چيزی که سرباز رو بيهوش ميکنه رو برداشتم ولی نميدونم چتوری خارج شوم

خواهش ميکنم کمکم کنيد
مرسی

reza_one_love
28-06-2005, 21:17
سلام دوست خوب
حالا که من میخوام راهشو بهت بگم پس این متنو خوب بخون من حدود 4سال پیش بازی متال گیر رو که خیلی خیلی .............................. عاشقش هستم رو تموم کردم موقعی که 12.5 سالم بود بازی متال گیر 2 رو هم 2 سال پیش تموم کردم توی 8 روز و 5 ماه پیش هم بازی متال گیر 3 رو تموم کردم
حالا جواب شما :اگر شما اون اسپری رو گرفتی میری دم در وایمیسی و صورتت رو روبروی سوراخ مستطیل مانند میگیری و موقعی که سرباز میاد دم در شما از اون سوراخ با اسپری میپاشی تو صورتش اونم یهو بیهوش میشه و در هم باز میشه

موفق باشی

postchi_rr
29-06-2005, 15:23
با سلام

آقا من کاری که گوفتی رو کردم ولی نميشه

سربازه بيهوش ميشه ميفته در باز نميشه

کمک کنيد

Spy
29-06-2005, 15:33
تگه متال گر 3 رو میگی 2 راه داره یکی خودت رو بیهوش کنی سرباز میاد تو
اما راه دوم که اولین بار که گیر کردم این کار رو انجام دادم این بود
باید تمامیی فرکانس های رادیو یی رو چک کنی یکیش در رو باز میکنه و 6 تا رادیو جدید هم پیدا میکنی فرکانس در باز کن یادم نیست ببخشید :mrgreen:

postchi_rr
29-06-2005, 18:10
ببين عزيز دو سؤال
1: چطوری خودمو بيهوش کنم؟

2:چطوری فرکانس هارو پيدا و چک کنم؟

مرسی

Spy
29-06-2005, 18:45
وقتی خون میخوره یه قرص مرگ مجازی میده یعنی وقتی میخوری میمیری ولی با استفاده از اون دندانه دوباره خوب میشه
فرکانس ...چطور سیو میکنی و با رییس حرف میزنی و ...... اونا فرکانسن دیگه :mrgreen: :mrgreen: کمو زیادشون کن

توضيح بيشتر : دكمه SELECT رو ميزنيد بعد به جاي جهت پايين ميريد قسمت دوم . تغيير فركانس . همون جا كه راديو ها هست براي گوش دادن :arrow:

Gagsta
05-07-2005, 12:36
آقا يه کار جالب تر شما برو تو منويه Cure بد اونجا انقدر بچخر هی ببرش پايينو بالا بد از منو بيا بيرون ببين چی ميشه

reza_one_love
05-07-2005, 12:56
این دوست عزیزمون spy جان کاملا درست میگن باید اول خودتو بکشی بعد موقعی که سربازه درو باز میکنه میاد تو با استفاده از اون دندونه خودتو زنده کنی درسته که وقتی میمیری یه صفحه میاد اما شما هنوز جسدت پشت اون صفحه هست و باید اون موقع دندونه رو بیاری بعد خودتو زنده کنی و سربازرو بکشی