PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه یه نامه فارسی که حاوی متن جدول ارم شرکت و.....هست را توی compose یاهو اورد

Venus
28-06-2005, 13:36
با سلام خدمت عزیزان:

چطوری میشه یه نامه فارسی که حاوی متن جدول ارم شرکت و.....هست را توی compose یاهو اورد . من شنیدم که میشه از توی ورد این کار رو کرد . لطفا هر راهی که به نظرتون میرسه و یا جواب داده رو بگین.
ضمنا اگه بخواهیم عکسی رو بیارم توی صفحه متن نامه یاهو پس از اپلود یا کپی و پیست فقط ادرس می یاد نه خود عکس. چرا ؟؟؟!1
ممنون .منتظرم زود زود زود

Venus
28-06-2005, 17:07
سلام :
من هنوز منتظرم. :D

Navid
28-06-2005, 17:12
فكر كنم بايد يه صفحه html درست بشه بعد اونو درون ميل قرار بدين
د مورد اين سوال دوم هم نمي دونم چرا اينطوري يه . حالا شما تو ايميل هاي ديگه چك كنين مثل جيميل .

Venus
29-06-2005, 07:02
سلام :

1. نوید جان چطوری؟؟؟
2. حتما باید تو یاهو باشه.
3. سایتها و یا انجمنی می شناسی تو این زمینه فعال باشن؟؟
ممنون تا عصر منتظرم :D

Navid
29-06-2005, 11:01
والا من زیاد اطلاعاتی در این مورد ندارم ولی یادمه یه جا ( شاید تو سایت خودمون ) یه برنامه دیدم که کارش این بود که اینجور ایمیل ها رو بسازه

Venus
29-06-2005, 12:58
navid_kashani, جان من هر چی جستجو کردم ندیدم اگه پیداش کردی لینک بزار
ممنون منتظر

Venus
05-07-2005, 07:33
کسی چیزی به یادش نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

Cracki
05-07-2005, 08:34
دوست عزیز Venus جان شما برای قرار دادن عکس در زمینه ایمیل یاهو به این صورت زیر میتونی عمل کنی.

1 >>> اول عکست رو بر روی یکی از سایتهای Upload عکس آپلود کن. و لینک آدرس مستقیمش رو بدست بیار . مانند این لینک زیر...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد که لینک مستقیم رو بدست آوردی ....فقط توسط مرورگر Internet Explorer عکس رو باز میکنی . بعد از باز شدن عکس بر روی خود عکس کلیک راست میکنی و گزینه Copy رو میزنی. مانند عکس زیر.

بعد از زدن گزینه کپی میتونی بری به قسمت فرستادن ایمیل یاهو که اون رو هم حتما باید توسط IE و یا مرورگری که از هسته IE استفاده میکنه باز کنی و در اون قسمت دوباره کلیک راست میکنید و این بار گزینه Paste رو انتخاب میکنی و حالا عکس شما مانند عکس زیر در قسمت Compose ایمیل یاهو قرار میگیره...

Venus
06-07-2005, 09:31
Cracki, جان :
بسیار متشکرم. اما اگه دیده باشی خیلی از سایتها محصولات خودشون رو کلا میارن تو صفحه ایمیل یاهو و فکر نکنم یکی یکی اپلود کنن شنیدم از طریق ورد می شه. اگه میتونی یه جوری راهنمایی کنی که خیلی ممنونت می شم :D

Cracki
07-07-2005, 09:16
Venus جان اون شرکتها و سازمانهایی که این طور ایمیل ها رو میفرستن از برنامه های مخصوص درست کردن صفحات Html استفاده میکنند که اول و قبل از هر چیزی اون صفحه رو درست میکنند و بعد آن را برای کاربران خود میفرستند.

اگر یک برنامه ساده و در حین حال حرفه ای رو برای فرستادن این گونه ایمیل ها میخوای من TheBat Professional رو بهت پیشنهاد میکنم که این برنامه این امکان رو بهت میده که این گونه صفحات رو بر طبق سلیقه خودت طراحی کنی.

البته ناگفته نمونه که اگر بخوای که بعد از طراحی صفحه اون رو به ایمیل یاهو بفرستی باز هم از طریق این برنامه باید عمل کنی ولی موضوعی که اینجا پیش میاد اینه که باید POP3 یاهو رو فعال کنی و برای فعال کردنش باید مبلغی رو پرداخت کنی.

توضیحات پی سی ورلد
قابليت هاي مهم و قابل توجه اين نرم افزار به اين شرحه :
Mail Filtering : به وسيله اين قابليت ميتونيد ايميل هاي مختلفي كه دريافت ميكنيد رو دسته بندي كنيد . مثلا ميتونيد ايميل هاي فلان دوستتون رو از باقي ايميل ها متمايز كنيد و اونها رو در پوشه مخصوص به خودشون ذخيره كنيد ... علاوه بر اون ميتونيد به راحتي و با استفاده از اين قابليت از شر ايميل هاي ناخواسته هم راحت بشيد !
همچنين ميتونيد ايميل هاي خودتون رو در قالب هاي از پيش آماده بفرستيد ... علاوه بر آن امكانش رو داريد كه براي امور مختلف قالب هاي مورد نظر را طراحي و به برنامه اضافه كنيد.
اين نرم افزار علاوه بر قابليت هاي فوق به شما امكان جستجوي پيشرفته در ايميل هاي ارسالي و دريافتي و موارد آرشيو شده رو ميده . همچنين تنظيمات بيشماري هم براي مديريت و از بين بردن ايميل هاي ناخواسته داره !!!

اگر راهی را برای فعال کردن POP3 یاهو سراغ نداری بهت پیشنهاد میکنم که یک ID ایلگال یاهو رو گیر بیاری که فکر کنم در سایتهای مربوط به یاهو برنامه ای برای ساختن این گونه آی دی ها وجود داره. این گونه آی دی ها میتونند از همه امکانات ایمیل یاهو استفاده کنند. مثلا آی دی هایی از این قبیل

Cracki______@Btinternet.com
Cracki@SBCglobal.net
Cracki.Sogua@yahoo...

من برنامه ای رو برای ساختن این گونه آی دی ها از قدیم دارم ولی زبونش چینی هست و خیلی وقتم هست که دیگه باهاش آی دی نساختم . برات آپلود میکنم امیدوارم بتونی که باهاش کار کنی. بهر حال سعی خودتو بکنی موفق میشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

The Bat! Professional 3.5.30

Crack

Venus
07-07-2005, 14:49
Cracki, جان از توضیحات خوبت و زحمتی که کشیدی بسیار ممنونم :D

مهمان
07-07-2005, 22:57
سلام
به نظر من بهتره yahoopops را نصب کنيد و سپس از طريق Outlook اي ميل بزنيد.
اين طوري شما با آدزس اي ميل ياهو ميلي ميزنيد که امکانات بيشتري داريد.
البته نظر نويد هم که html درست کنيد خوبه اما براي کنترل و تنظيم ارسال ميلها گيج کننده هست.
در outlook مي توانيد دسته بندي مناسبي ايجاد نماييد.
موفق باشيد

Venus
09-07-2005, 07:41
PersianAmir, جان
متاسفانه امکان استفاده از اوت لوک رو ندارم . به هر حال ممنون از شما و بقیه دوستان عزیز :D