PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کمک کمکusb

hossputer7
24-01-2007, 13:24
سلام من یک مادر برد giga 8ipe1000 pro g دارم و 4 تا عسذ بالاش داره که مشکل ندارن اما 2 تا عسذ که از خود مادر برد با سیم وصل میشن کار نمیدن نه اینکه کار نمیدن بلکه هر وسیلهای رو مثل موس و جویستیک رو در جا میسسوسوزنه البته من الان مادر بردم رو آپدیت کردم اما وسیلهی که بخام بسوزونمش ندارم چون پیرینتر و اسکنر و موبایل و گیمپد و فلش کارت و ... دارم به usb بیشتری نیاز دارم حال اگه کسی میتونه من رو کمک کنه:laughing::sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

hossputer7
24-01-2007, 17:55
سلام من یک مادر برد giga 8ipe1000 pro g دارم و 4 تا usb بالاش داره که مشکل ندارن اما 2 تا usb که از خود مادر برد با سیم وصل میشن کار نمیدن نه اینکه کار نمیدن بلکه هر وسیلهای رو مثل موس و جویستیک رو در جا میسسوسوزنه البته من الان مادر بردم رو آپدیت کردم اما وسیلهی که بخام بسوزونمش ندارم چون پیرینتر و اسکنر و موبایل و گیمپد و فلش کارت و ... دارم به usb بیشتری نیاز دارم حال اگه کسی میتونه من رو کمک کنه

hossputer7
24-01-2007, 17:56
:puke: :puke: :laughing: :laughing: :) :) :) :ohno: :ohno: سلام من یک مادر برد giga 8ipe1000 pro g دارم و 4 تا usb بالاش داره که مشکل ندارن اما 2 تا usb که از خود مادر برد با سیم وصل میشن کار نمیدن نه اینکه کار نمیدن بلکه هر وسیلهای رو مثل موس و جویستیک رو در جا میسسوسوزنه البته من الان مادر بردم رو آپدیت کردم اما وسیلهی که بخام بسوزونمش ندارم چون پیرینتر و اسکنر و موبایل و گیمپد و فلش کارت و ... دارم به usb بیشتری نیاز دارم حال اگه کسی میتونه من رو کمک کنه

Lord_theOne
25-01-2007, 07:57
ببين توي بازار يك USB هايي هستند كه يك Usb‌بهش وصل مي كني 4تا يا بيشتر بهت USB مي دهد براي كار كردن

hossputer7
26-01-2007, 14:59
ممنون از جوابتون اما اسم وسیلش یا همن فیشه اسمش چیه؟؟؟؟ و قیمتش چقره؟؟؟؟؟/

hossputer7
26-01-2007, 18:59
ممنون از جوابتون اما اسم وسیلش یا همن فیشه اسمش چیه؟؟؟؟ و قیمتش چقره؟؟؟؟؟:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

hossputer7
26-01-2007, 19:00
ممنون از جوابتون اما اسم وسیلش یا همن فیشه اسمش چیه؟؟؟؟ و قیمتش چقره؟؟؟؟؟:laughing: :laughing: ::laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: laughing: :laughing:

Lord_theOne
27-01-2007, 05:44
قيمتش ارزان هست اطلاعاتي ندارم فكر كنم قيمت زير 5000 باشد
ارزان هست
اسمشم فكر كنم Usb باشد بگو مي خواهم يك Usb را به چند Usb تبديل كنم اونهايي كه وسايل جانبي زياد دارند برو بگير از آنجا

hossputer7
28-01-2007, 21:12
ممنون Lord_theOne عزیز .تو بازار گیر آوردم قیمتش 3000 تومن بود

متشکرم:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: