PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه از طریق اینترنت

game_net2006
24-01-2007, 01:37
سلام
من در یک شهر هستم ودوستم در شهر دیگر ما دونفر میخواهیم از طریق اینترنت با هم شبکه شویم
مثل یک شبکه محلی یعنی انجام بازیهای تحت شبکه
اشتراک فایلها وبرنامه ها

game_net2006
24-01-2007, 01:41
البته از طریف vpn امتحان کردم ولی جواب نگرفتم

mohammad madhani
24-01-2007, 13:05
البته از طریف vpn امتحان کردم ولی جواب نگرفتم

با سلام شما كه اول مي خواستيد يك شبكه 2 كيلومتري درست كني راستي چه تجهيراتي نياز داره و چقدر هزينه داره و همچنين اين كه هر كاربر به چه وسيله براي دستيابي به اين شبكه 2 كيلومتري نياز دارد و چرا جواب پيغام هاي من رو كه براي شما فرستام نم دهيد

game_net2006
24-01-2007, 14:00
نتونستم پیام هاتون رو جواب بدم شبکه 2 کیلومتری رو دارم راه میندازم

mohammad madhani
24-01-2007, 19:15
خسته نباشي

با سلام
چقدي اين شبكه خرجبرد

من هم مي خواهم يك شبكه 2 كيلومتري درست كنم كه كابراش هم در ديد مستقيم نيستند و من اين شبكه رو فقط براي اينترنت دادن به آن كاربرها مي خواهم يعني اينكه خودم يك خط اي دي اس ال 256 بگيرم و به آنها بدهم چه تچهيزاتي من نياز دارم و كاربرا نيز به چه قطعه اي نياز دارند سرعت انتقال داده ها هم 56كيلو بايت باشد بس است

به نظرت تجهيزاتي كه من احتياج دارم چقدر هزينه داره و وسيله اي كه كاربر ها نياز دارند هم قيمتش چنده ( هر چيز كه اين شبكه نياز دارد را بنويس از كوچيك تابزرگ )

[ :tongue: دوستدار شما محمد مدهني....:tongue:

secure
02-02-2007, 15:39
شما میتونید سرویس Remote Access رو بر روی یک سرور 2003 راه اندازی کنید.شما میتونید یک سرور توی شبکه داشته باشید؟
در مورده شما دوست عزیز نیز همینطور فقط باید سرویس NAT رو همراه با سرویس Remote Access فعال کنید نیازی به دستگاه خاصصی نیست فقط چند خط تلفن انالوگ یا یک خط دیجیتال E1 و مودم های مربوطه به همراه یک سرور .کاربر هاتون هم فقط به مودم های معمولی نیاز دارند البته به هر حال افت سرعت خواهید داشت.

secure
02-02-2007, 15:41
در غیر ابنصورت شاید بتونید بعضی از نیاز هاتون رو از طریق فعال سازی سرویس Accept incomming connection بر طرف کنید که بر روی ویندوز XP هم موجوده.

Nomber1
15-07-2007, 00:44
در غیر ابنصورت شاید بتونید بعضی از نیاز هاتون رو از طریق فعال سازی سرویس Accept incomming connection بر طرف کنید که بر روی ویندوز XP هم موجوده.

به نظر من این حالت پایین ترین سرعت ممکن رو خواهد داشت . استفاده از خط تلفن !

ولی اقتصادی ترین راه ممکن هم همینه
1