PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک خواهش از همه کاربران موبایل: گول تبلیغات مخابرات رو نخورید

ali_power42
23-01-2007, 23:06
سلام
به تازگی شرکت ارتباطات سیار با درج اگهی در روزنامه ها و ......... قصد انتخاب یک نام مناسب برای این شرکت و از همه مهمتر قصد خالی کردن جیب این ملت ستمدیده رو داره
چون گفته اسامی پیشنهادی خود را با sms بفرستید و وعده و وعید جوایز نفیس( لعنت بر دروغ گو) هم داده
میدونید اگه هرکس فقط یک sms برای این موضوع بفرسته چقدر پول گیر مخابرات میاد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو رو خدا گول این نامرد ها رو نخورید
بعد از سوزاندن عمدی سیم کارتها و دریافت 7 هزار تومن از مردم و ............ حالا نوبت به این جور اگهی ها رسیده

تو رو خدا گول نخورید

M O H S E N
24-01-2007, 00:44
بله درسته.

مخابرات از این کارها زیاد انجام میده

به نظر من برداشتن یک کاسه و گدایی کردن در خیابان ها آبرومندتر از اینگونه کارهای مخابرات است..

mohammad hamed
24-01-2007, 10:51
بابا خود مخابرات داره میگه که عمده درامد مخابارت از همین sms هست

palizesoftware
24-01-2007, 13:06
تقصير خود ما هست كه روزانه داريم 4 ميليون پيام ارسال ميكنيم.

THE AMIMAN
24-01-2007, 13:15
مخابرات از اين كار ها زياد انجام ميده شما زياد ناراحت نشو!
آخه چي خيال كردي براي كي مهمه كه اسمش چي باشه؟!
باتشكر!

shamabady
25-01-2007, 01:00
زنده باد ایرانسل بعد تالیا
لعنت بر این مخابرات که 13 سال با این سیم کارتای در پیتیش خون مردم وتو شیشه کرده

Watson
26-01-2007, 17:50
زنده باد ایرانسل بعد تالیا
لعنت بر این مخابرات که 13 سال با این سیم کارتای در پیتیش خون مردم وتو شیشه کرده

نه حالا این طوری هم نیست دیگه !!!!!!!!

Nokia_My_Life
26-01-2007, 20:32
حالا پول مردم رو میخوره دیگه نمیشه بگی درود بر ایرانسل که ؟! :blink: کل تهرانم به زور داره انتن میده !
سیم کارت مخابرات اپراتور اوله و در نتیجه از همه ی اپراتور ها هم فعلا" سر تره !!
تالیا داشتید میفهمیدید پـــــــــول خوردن یعنی چی :laughing: :laughing:

habibinaj
26-01-2007, 20:34
اون دوست سبزواریمون که هنوز از ایرانسلش استفاده نکرده نم دونم چرا انقدر سنگشو به سینه می زنه ، ما که داریم راضی نیستیم!

hamid_hitman47
27-01-2007, 03:30
یکی از دوستای من ایرانسل داره میگه وضعیت sms اش واقعا افتضاحه......با تاخیر میاد یا اصلا نمیاد...تازه بعضی موقع ها sms دو صفحه ای هم نمیتونه دریافت کنه ...یعنی وقتی sms دو صفحه ای شد فقط صفحه دومش میرسه و صفحه اولش اصلا نمیاد...

The End
27-01-2007, 03:39
ایرانسل مزخرفه
اگر باور ندارید مدتی دیگر به حرف من خواهید رسید

ali_power42
27-01-2007, 11:43
عزیزان بحث سر چیز دیگه ای بود
من گفتم گول تبلیغات مخابرات رو نخورید که میگه به ما sms بفرستید و جایزه بگیرید چون با این sms ها میخواد جیب خودش رو حسابی پر کنه.
بحث ایرانسل و تالیا تاپیک خودش رو داره.
موفق باشید

shamabady
27-01-2007, 12:14
ایرانسل مزخرفه

حالا یه سال دیگه وقتی سیم کارت دولتی در برابر ایرانسل مفتش گرون بود بیا بهت بگم چی مزخرف ایرانسل که تو سه ماه حداقل اندازه 3 سال مخابرات کار کرده بعد یک یا دو یال چه غولی بشه

ShahabSAMSUNG
27-01-2007, 23:12
ایرانسل مزخرفه

بی منطق ترین حرفی که تا بحال شنیده (خونده!!) بودم.

شما تا حالا یه ایرانسل دستت گرفتی؟ اصلاً می دونی چه رنگیه که میای الکی پست میدی که رتبه تو بالا ببری؟
اگرم حرفی داری با دلیل و مدرک مستند عنوان کن تا ما هم قبول کنیم.

nima_949
28-01-2007, 01:24
اینا رو گفتی جالب بود ممنون از افشاگریت ممنون ولی یعضیا عقلشون به این چیزا قد نمیده زحمت نکش

mahyarSAMSUNG
28-01-2007, 01:59
فکر کنم 30 دی بیشتری ها گوشیشونو خاموش کردن و ضرر کرده و حالا از این راه بخواد جبران کنه

shamabady
28-01-2007, 11:14
اینا رو گفتی جالب بود ممنون از افشاگریت ممنون ولی یعضیا عقلشون به این چیزا قد نمیده زحمت نکش

حال همه چیز را زمان روشن خواهد کرد من خودم وقتی حرفی میزنم در رابطش تحقیق کردم وپس از اطمینان میگم به شایعاتم کارندارم

shamabady
28-01-2007, 11:17
می دونید برا چی خیلی ها با ایرانسل مخلفند و براش شایعه درست میکنن
چون اینا سیم کارت مخابرات و دارن بالاشم یه المه پول دادن ونمیتونن باور کنن که یک سیم کارت بیاد با کارایی بیشتر و کیفیت بیشتر باقیمت خیلی کمتر

bmw-love
28-01-2007, 11:55
چون اینا سیم کارت مخابرات و دارن بالاشم یه المه پول دادن ونمیتونن باور کنن که یک سیم کارت بیاد با کارایی بیشتر و کیفیت بیشتر باقیمت خیلی کمتر

ببین دوست عزیز این چیزی که میگی یه جنبه کاره....ولی جنبه دیگه اون اینه که همیشه دیدیم توی ایران یک گروه کاری(مخصوصا دولتی) میاد و یک کار جالب رو بسیار قوی شروع میکنه ولی بعد از یه مدتی به جای بهتر شدن رو به زوال میره...اگه ایرانسل کارشو همینجوری ادامه بده قطعا موفق تر از اپراتور اول میشه ولی اگه قرار باشه به سبک تمام ارگان های دیگه کار کنه از همین الان اخر ماجرا معلومه....
در مورد کارایی هم هنوز که کارایی بیشتر نداره ....7 تا شهر نمیشه کارایی بیشتر...
امیدواریم که همه سیم کارت مجانی داشته باشن ما که بخیل نیستیم...

RedDragon
28-01-2007, 12:24
شركتهاي خصوصي اكثراٌ كارشون خوبه و خوب هم ادامه ميدن (مثل فراسو)
در ضمن يه سوال دارم :
چرا هميشه اواخر سال كه ميشه مخابرات ثبت نام داره؟
(ربطي به كثري بودجه يا نقدينگي نداره؟)

Nokia_My_Life
28-01-2007, 16:50
می دونید برا چی خیلی ها با ایرانسل مخلفند و براش شایعه درست میکنن
در مورد کارایی شاید موافق باشم ! چون هنوز کل شهر هارو که نمیده ! پس نمیشه کارایی بیشتر !
در مورد ارزون بودنشم بگم که عمرا" !! تازه از ثابت به ایرانسل هم دقیقه ای 70-90 میافته !
از ایرانسل به ایرانسل رو نمیدونم ثانیه ای کردن یا نه ؟!!
نمیدونم هنوز هم هر ماه باید بری تو صف بانک وایسی ؟!
نمیدونم هنوز فقط تو مرکز تهران انتن میده ؟!
........:laughing:

Nokia_My_Life
28-01-2007, 17:09
تکراری شد
ادیت !

The End
28-01-2007, 19:05
shamabady
شما که کاملا معلومه چکاره ای اصلا بحثی باهات ندارم

ShahabSAMSUNG
شما هم از انتخاب سامسونگ میشه فهمید چقدر منطقی هستی
در ضمن خوش به حالت که ایرانسل رو تو دستت گرفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

habibinaj
28-01-2007, 19:08
ویرایش شد!

ممنون که منطقی هستی!

shamabady
28-01-2007, 19:11
این کیه باز میگه ایرانسل 70 تومن نرخش کشتین مارو

habibinaj
28-01-2007, 19:21

دوست من ایشون درست میگن با تلفن ثابت اگه تماس بگیری حدود 60 و خورده ای برات تموم میشه!
من امتحان کردم، من تو مشهد هستم و یک سری کارتهای هوشمند هست که قیمتش 2000 تومانه زمانی که با جایی تماس می گیری اولش می گه چند دقیقه می تونی صحبت کنی، من زمانی که کارت رو نو خریده بودم یعنی 2000 تومان تما با یک ایرانسل می گفت 29 دقیقه و تلفن های همراه دیگه 40 و خوردهای دقیقه
که اگه حساب کنید حدود 60 و خورده ای می شه! ولی ماله مخابرات زیر 50 تومن می شه!
من خودم یک ایرانسل دارم نمی دونم چرا اینجوریه!

Nokia_My_Life
28-01-2007, 19:57
ببین مثل اینکه IQت بد جوری هنگ کرده ! چشاتم البالو گیلاس میچینه ! با اون اواتار خوشگلت !
درست بخون بد حرف بزن ! فهمیدی یا نه ؟ :rolleye:
منم وحید هستم نمیشناسی از این به بعد بشناس !
70 تومن بود .... :ohno:
هنوز معنیه از ثابت به ایرانسل رو نمیفهمه اومده اینجا میگه .... :laughing:
در ضمن مصلمه بخوام بگیرم IR-TCI میگیرم ! ;)
بای بای

ShahabSAMSUNG
28-01-2007, 22:53
shamabady
شما که کاملا معلومه چکاره ای اصلا بحثی باهات ندارم

ShahabSAMSUNG
شما هم از انتخاب سامسونگ میشه فهمید چقدر منطقی هستی
در ضمن خوش به حالت که ایرانسل رو تو دستت گرفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه ربطی به سامسونگ داره؟؟؟؟ فکر کنم تاپیک رو اشتباه اومدی. اینجا بحث در مورد ایرانسله.

ضمناً سامسونگ هر چی باشه از سونی اریکسون (ضایعات چینی) خیلی سر تره. آمار رو یه نگاه بنداز. هر چی باشه جزو سه تای اول جهانه.
اینو بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین مثل اینکه IQت بد جوری هنگ کرده ! چشاتم البالو گیلاس میچینه ! با اون اواتار خوشگلت !
درست بخون بد حرف بزن ! فهمیدی یا نه ؟ :rolleye:
منم وحید هستم نمیشناسی از این به بعد بشناس !
70 تومن بود خودم واست میخریدم !!!! :ohno:
هنوز معنیه از ثابت به ایرانسل رو نمیفهمه اومده اینجا میگه .... :laughing:
در ضمن مصلمه بخوام بگیرم IR-TCI میگیرم ! ;)
بای بای

هر کاری که می خوای بکنی به خودت ربط داره. لحن توهین آمیزی که با اعضای دیگه سایت داری شخصیتت رو نشون میده. همین.

ali_power42
29-01-2007, 04:46
اقایون محترم بحث راجع به کلاهبرداری مخابرات بود نه ایرانسل و تالیا و اینکه کدوم بهتره یا بد تره یا هر چیزی غیر از این
اونها تاپیک خودشون رو دارن
در ضمن من به عنوان یکی از تازه واردین و ضعیف ترین اعضای سایت ازتون خواهش میکنم احترام همدیگه رو نگه دارین
توهین کردن خیلی کار راحتیه ولی مودبانه صحبت کردن کار هر کسی نیست

Nokia_My_Life
29-01-2007, 10:37
ShahabSAMSUNG جان کسی با شما حرف نزد که میای تکست منو نقل قول میکنی !؟! ;) اگه بخواد خودش جواب منو میده ! شما وکیل ایشونی ؟
شما برو با همون سامسونگت حال کن ! :tongue:
یا علی

ShahabSAMSUNG
29-01-2007, 12:56
اقایون محترم بحث راجع به کلاهبرداری مخابرات بود نه ایرانسل و تالیا و اینکه کدوم بهتره یا بد تره یا هر چیزی غیر از این
اونها تاپیک خودشون رو دارن
در ضمن من به عنوان یکی از تازه واردین و ضعیف ترین اعضای سایت ازتون خواهش میکنم احترام همدیگه رو نگه دارین
توهین کردن خیلی کار راحتیه ولی مودبانه صحبت کردن کار هر کسی نیست

درست می گی دوست عزیز. البته اگه به شما هم بد و بیراه نگن.!!!!!
فعلاً که مثل اینکه اینجا نه مدیر داره و نه هیچ مسئولی که حتی یه تذکر خشک و خالی بده. هر کسی هم میاد و هر چی به دستش میاد، می نویسه.

ShahabSAMSUNG جان کسی با شما حرف نزد که میای تکست منو نقل قول میکنی !؟! ;) اگه بخواد خودش جواب منو میده ! شما وکیل ایشونی ؟
شما برو با همون سامسونگت حال کن ! :tongue:
یا علی

مسئله وکالت نیست. اینجا همه ما با هم دوستیم. همونطور که این حرف رو به شما زدم، اگه کسی هم به شما توهین می کرد به اون هم می گفتم.

لحن بسیار زننده ای داری (چند سالته؟) ولی این رو بدون:
آدما معمولاً فکر می کنن با بد حرف زدن و توهین کردن، طرفشون رو تحقیر می کنن. ولی همهء اونایی که دارن نگاه می کنن، پی به بی شخصیتی فرد توهین کننده می برن.

bmw-love
29-01-2007, 13:26
سامسونگ عزیز....یه مسئله بگم ختم کلام....شما سامسونگ دوست داری خب به بقیه چه ربطی داره که سامسونگ خوبه یا بده؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا اینجا اینجوری شد..فکر کنم تقصیر مخابرات باشه با این کارش همه رو ازمرحله پرت کرد.....ولی اگه اینجا هر شخصی نظرشو بده و به نظر دیگران هم احترام بزاره ماجرا ختم به خیر بشه......

تاکید میکنم به نظر دیگران احترام بزاره و نه اینکه حتما اونو بپزیره......

Nokia_My_Life
29-01-2007, 14:00
منم با شما دشمن نیستم که میگی همه با هم دوستیم !
منم با شما دوستم اخه اون اقا درست نخونده اومده میگه : این کیه اومده میگه ایرانسل 70 تومن نرخش کشتین مارو !!
من نوشتم از ثابت به ایرانسل 70-90 تومن میافته ! نمیدونم چرا اینطوری جواب داد ؟!! شاید حرف بدی زدم
همه ی این بحث ها از اون حرف الکی که اون اقا زد شروع شد ! شما باید بری به ایشون تذکر بدی !
من 14 سالمه ! اگرم بخوان در مورد حرف من حرف الکی بزنن مثل همین قضییه ی قیمت میشم 20 ساله
ما نوکر شما هم هستیم با کسیم دعوا نداریم !
در ضمن فکر نکنم اون لحنیم که حرف زدم بسیار زننده باشه ! شلوغش نکن ! اگه همه با هم رفیق باشیم اون موقع میگی لحنت بسیار ملایمه چند سالته ؟
اینجا هم بی درو پیکر نیست مدیر داره !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا بحث سره تبلیغات مخابرات بود اینارو بیخیال شیم !
فکر نکنم مطلبی درباره ی این موضوع وجود داشته باشه پس تاپیک قفل شه بهتره !

HitchcocK
29-01-2007, 14:21
سوک سوک....ما رفتیم...چه وضعیتیه اینجا...:blink:

Nokia_My_Life
29-01-2007, 14:26
سوک سوک....ما رفتیم...چه وضعیتیه اینجا...:blink:
موافقم :biggrin:
منم دیگه پست ندم اینجا بهتره

RedDragon
29-01-2007, 22:04
:blink: !!!!!!!!!!

ShahabSAMSUNG
30-01-2007, 01:20
سامسونگ عزیز....یه مسئله بگم ختم کلام....شما سامسونگ دوست داری خب به بقیه چه ربطی داره که سامسونگ خوبه یا بده؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا اینجا اینجوری شد..فکر کنم تقصیر مخابرات باشه با این کارش همه رو ازمرحله پرت کرد.....ولی اگه اینجا هر شخصی نظرشو بده و به نظر دیگران هم احترام بزاره ماجرا ختم به خیر بشه......

تاکید میکنم به نظر دیگران احترام بزاره و نه اینکه حتما اونو بپزیره......

آخه دوست عزیز اصلاً صحبت از سامسونگ نبوده. این آقا اولش شروع کرد و گفت از سامسونگی که انتخاب کردی معلومه که ...
راستش من حرف خاصی نزدم. فقط گفتم درست نبود که با دوستمون با اون لحن پرخاش کنه.

منم با شما دشمن نیستم که میگی همه با هم دوستیم !
منم با شما دوستم اخه اون اقا درست نخونده اومده میگه : این کیه اومده میگه ایرانسل 70 تومن نرخش کشتین مارو !!
من نوشتم از ثابت به ایرانسل 70-90 تومن میافته ! نمیدونم چرا اینطوری جواب داد ؟!! شاید حرف بدی زدم
همه ی این بحث ها از اون حرف الکی که اون اقا زد شروع شد ! شما باید بری به ایشون تذکر بدی !
من 14 سالمه ! اگرم بخوان در مورد حرف من حرف الکی بزنن مثل همین قضییه ی قیمت میشم 20 ساله
ما نوکر شما هم هستیم با کسیم دعوا نداریم !
در ضمن فکر نکنم اون لحنیم که حرف زدم بسیار زننده باشه ! شلوغش نکن ! اگه همه با هم رفیق باشیم اون موقع میگی لحنت بسیار ملایمه چند سالته ؟
اینجا هم بی درو پیکر نیست مدیر داره !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا بحث سره تبلیغات مخابرات بود اینارو بیخیال شیم !
فکر نکنم مطلبی درباره ی این موضوع وجود داشته باشه پس تاپیک قفل شه بهتره !

آخه راستش شما هم یه نمه بد لحنی کردی. نمی دونم گفتی چشات آلبالو گیلاس میچینه و از این داستانا.

ایشون هم نباید اسنطور می گفت ولی ایشون حرف تندی نزد. شما با لحن بدی جواب دادی واسه همین گفتم یه تذکر بدم. حالا هم اگه از تذکر من ناراحت شدی من عذر می خوام.
ضمناً من 24 سالمه.
اینجا هم درسته که مدیر داره ولی کدومشون اومدن و به ما (همه مون) به خاطر این پست های نامربوط تذکر دادن؟
من هم موافقم. این تاپیک اینقدر بیراهه رفته که اگه قفل بشه بهتره.

habibinaj
30-01-2007, 01:35
به نظر منم تاپیک رو باید ببندن، چون موضوع منحرف شده و الکی الکی بین دوستان جنجال ایجاد شده!
خواهش می کنم از دوستان که دیگه تمومش کنن و جوابه همدیگرو ندند.
همین جا بحث در این باره رو تموم کنید، ممنون!

Nokia_My_Life
30-01-2007, 13:03
اره دیگه همه با هم رفیق شدیم :rolleye: اشتی اشتی :tongue:
ولی اینکه مخابرات پول مردم رو میخوره هم درسته !
خیلی نامرده این مخابرات !
هر دوماه 1500 تومن اینا هم مالیات میگیره :blink: ببین دو ماهی چقدر میشه فقط مالیات و ابنمان :ohno:

shamabady
31-01-2007, 09:09
آقا کلا بحث و عوض کردین اقا اگه تقصیر من بوده من معذرت میخوام من منظوری نداشتم چون دیدم تو همه تاپیکا خیلی دارن برای این بد بخت ایرانسل تبلیقات منفی میکنن دیگه جو گرفت