PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل با دانلد کردن rapid

Nesta
28-06-2005, 01:13
سلام آقا من با این سایت rapid share مشگل دارم .
من اگه یک بار تونستم دانلد کنم که تونستم اگه نتونستم .دیگه نمیتونم و فایل از دستم رفته .
من با اپرا کار می‌کنم کسی‌ اگه لطف کنه دقیق بگه من چی‌ کار کنم .
اگه تو کوکی‌ باید برم باید کش رو خالی‌ کنم دقیق بگه .که چطوری بتونم دوباره دانلد کنم یک فایل را.
متشکر .

MaFia
28-06-2005, 01:23
البته تاپيك داشتيم براي اين موضوع
اما نستا جان يعني از دست رفته يعني چي ؟
محدوديت در دانلود منظور شما هست ؟

mpsjavad
28-06-2005, 01:39
با سلام ..

من هم برخي مواقع مشكل پيدا ميكنم به اين صورت كه مثلا اگه يه نرم افزار رو چند نفر دانلود كنن لينك دانلود مجاني رو يه مدت زماني براي بقيه ميبنده :| و يا به يه نفر فقط اجازه يه بار دانلود رو ميده اما در بقيه موارد مثلا دانلود متوقف ميشه يا هر چيزه ديگه كه بالاخره خيلي دنگ و فنگ داره راستي شايد اينجا جاش نباشه ولي مگه persiangig چشه :!:

براي دانلود كردن اي پي رو چك ميكنه كه با يه بار ديسكانكت شدن و ديال مجدد دوباره ميزاره دانلود كنيم كه تا حالا من چندين بار اين طوري مشكلم حل شده :arrow:

Nesta
28-06-2005, 01:46
سلام استاد مافیا .
من یک مثال براتون میزنم که متوجه بشین.
مثلا من الان می‌خوام یک فایل دانلد کنم دارم دانلد می‌کنم 1- بدلیل تمام شدن اکانتم 2-دیسکانکت .
دیگه نمی‌ تونم دانلد کنم اگه دوباره بیام بخوام دانلد کنم که نمی‌شه یعنی‌ قابلیت resume نداره .
اگه بخوام مجدد هم دانلد کنم بازم میگه نمیشه میگه یک بر شما دانلد کردین همینش من باهاش مشگل دارم و به نظرم کمی‌ مسخره هست شاید یکی‌ بخواد دوبار دانلد کن .
تکلیف چیست ؟

MaFia
28-06-2005, 02:05
در مورد resume كه بايد از اكانت پولي استفاده كنيد تا ساپورت شه نستا جان
در مورد دوباره دانلود كردن يك فايل هم من با پاك كردن كوكي و تمپ و عوض شدن آي پي دوباره مي تونم دانلود كنم + برداشتن محدوديت
البته يوزر و پسورد براي اكانت پولي خيلي پابليك ميشه اما به 1دليل من قرار ندادم تا حالا تو سايت چون زود تموم ميشه به خاطر حجم يوزر هاي نت و بعد دوستان گله مد مي شن كه آي چرا ما رو سر كار گذاشتين :wink:

Nesta
28-06-2005, 02:11
سلام مجدد استاد جان پس به افرادی که در سایت برنامه میگذارند لطف کنین بگین که برنامه هرو از اینجا لینک نگذراند .
مثل امروز که کلی‌ من مشگل داشتم با نسخه فول .اون برنامه صدا که تغیر میده صدا رو.
متشکر از پاسخ سریع شما.
:roll:

Roozedidar
28-06-2005, 02:16
عزيز اين سايت روي ip عكس العمل نشون ميده و شما يك بار كه به سايت مراجعه كني براي دانلود فايل نه ميتوني در آنه واحد 2 فايل با هم دانلود كني و نه ميتوني بيش از يك حجم معين كه الآن يادم نيست در 1 ساعت دانلود كني و براي دانلود بعدي يك ساعت صبر كني. ابته در صورت عوض كردن ip ميتوني دوباره به دانلود يك فايل ديگه بپردازي. اما در خصوص مشكل نستاي عزيز بايد بگم اين كه مشخص هست كه شما resume نداري چون resume براي Premium-account هست و اين مشخصه. اما اين كه ميگي ديگه اصلا نميذاره فايل رو دانلود كني اينطور نيست و شما ميتوني دانلود كني بعد از يك ساعت يا پاك كردن كوكي ها و عوض كردن ip كه براي شما از راهي كه ما عمل مي كنيم امكانش نيست چون از Dialup استفاده مي كنيد. پس صبر كنيد و بعد از يك ساعت فايل رو از ابتدا دانلود كنيد. البته در مورد مشكل جواد جان هم بايد بگم ايشون هم درست ميگن و بعضي موارد با دانلود يك فايل توسط تعداد زيادي يوزر شما شاهده اين پيغام خواهيد بود كه بايد بعدا سعي كنيد براي دانلود از اين سايت. كلا اين سايت براي دانلود خيلي مشكل داره و حتي يوزرهاي خارج از كشور خيلي از اين سايت شاك هستند اما معلوم نيست چرا يك عده دست از سر اين سايت بر نميدارند و فايل هاي بسيار خوب و مورد نيازي رو در اين سايت آپ مي كنند. در آخر دوستاني كه از DSL , Cable استفاده ميكنند اگر به IP Changer نياز داشتن من يك فايل Bat دارم كه راحت اين كار رو انجام ميده و ميتونم براشون آپ كنم. دوستان Dialup هم كه يه بار DC كنند و با يه آي پي ديگه كانكت كنند مشكلشون حله. در ضمن نرم افزار Hide Ip Platinum اصلا نرم افزار خوبي نيست و پيشنهاد مكنم به هيچ عنوان استفاده نكنيد كه فقط كانكشن خودتون رو از دست ميديد.
موفق باشيد...

Nesta
28-06-2005, 02:32
سلام با تشکر از شما .
من یک مشگل دیگه هم با برنامه محبوب و عالی‌ emule داشتم .من یک کارت خریدم .که نمیتونه به این وصل بشه یعنی‌ connect ن می‌شه .من چه طوری می‌تونم .بفهمم که با یک پرت دیگه وصل بشم .فکر می‌کنم که پورت هم بسته هست .می‌خوام الان وصل شام نمیتونم .
وقتی‌ تست میزنم که چرا میره تو این صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lang=1033&l=1
این یعنی‌ چی‌ و چه کنم .آخه emule کار من هست .

Roozedidar
28-06-2005, 02:42
عزيز اين مشكل رو روز اول استفاده از eMule داشتم و پس از حل كردن مشكل فايروالم مشكل حل شد. الآنم شما اگه به آخر همين لينك كه به من دادي نگاه كنيد ميبينيد كه نوشته اين مشكل شما 2 دليل عمده داره 1. فايروال 2. داشتن راتر هست كه در ايران به اونصورت استفاده نميشه. پس مشكل فايروالتون رو حل كنيد تا راحت كانكت كنيد...

Nesta
28-06-2005, 02:47
سلام آخه من که firewall off هست یعنی‌ چی‌ یعنی‌ باید on کنم .در ضمن مال من برای خود ویندوز media center هست به جز اون دیگه علاقه خاصی‌ به این جور چیز ها ندارم که کلا نصب کنم.یعنی‌ باید فایر وال رو روشن کنم .

Roozedidar
28-06-2005, 02:58
نه عزيز همونطور كه مشخص هست بايد خاموش باشه. ولي اين مشكل فقط در همين موارد پيش مياد. و شما بايد بگردي ببيني جريان از كجا آب ميخوره كه يه چيزي در همين مايه هاست...

Nesta
28-06-2005, 03:04
سلام به نظر من که مشگل از ای اس پی‌ آب میخره چون اکانتم رو که عوض می‌کنم هیچ مشگلی‌ نداره و وصل میشم .

Roozedidar
28-06-2005, 03:39
سلام به نظر من که مشگل از ای اس پی‌ آب میخره چون اکانتم رو که عوض می‌کنم هیچ مشگلی‌ نداره و وصل میشم .
ماشاا... شما استادي خودت به همين راحتي مشكل رو پيدا كردي...

Nesta
28-06-2005, 03:48
سلام به همین راحتی‌ هم اعصابم خورد می‌شه چون فایده نداره این اکانتی‌ که باید باهاش وصل بشم تمومی‌ نداره .انی‌ که وصل نمی‌ شه تمومی‌ داره واسه همینم .ناراحت هستم .کاش که بر عکس بود . :oops: :cry:

Roozedidar
28-06-2005, 03:54
سلام به همین راحتی‌ هم اعصابم خورد می‌شه چون فایده نداره این اکانتی‌ که باید باهاش وصل بشم تمومی‌ نداره .انی‌ که وصل نمی‌ شه تمومی‌ داره واسه همینم .ناراحت هستم .کاش که بر عکس بود . :oops: :cry:

بله درك ميكنم ولي چاره چيه بايد ساخت با مشكلات. البته ميتونيد هر اكانتي رو براي مصرف خاص خودش استفاده كنيدو البته ميدونم براي دانلود با eMule كه نياز به صبر ايوب داره شما ميخواي از اكانت طولاني مدت استفاده كني...

Nesta
28-06-2005, 04:01
البته من که از emule بهتر ندیدم .هر چی‌ من زدم داره .ولی‌ خوب ناز هم داره دیگه .
همین الان برنامه advanced unistaller pro کرکش درست کار نمی‌کنه ولی‌ 12 مگ داره تو اینجا که با کرک هست کرک هم کار می‌کنه .در صورتی‌ که کرک فقط با این برنامه کار می‌کنه .یعنی‌ اگه جای دیگه خود برنامه رو دانلد کنی‌ با همون نسخه کار نمی‌کنه که من هم گذاشتم کرک رو ولی‌ میگن کار نمی‌ کنه.ولی‌ با خودش emule که با هم دانلد کردم .کار می‌کنه .emule خوبیش اینم هست ولی‌ کمی‌ کند هست البته اونم قلق داره .شما از بین اون برنامه ای که میخای دانلد کنی‌ یعنی‌ جستجو میکنی‌ مثلا 10 تا میاره انی‌ که بالای 5 تا هست یعنی‌ رنگش فرق می‌کنه بیشتر در دسترس هست برای دانلد و سریعتر میتونین دانلد کنین تا انی‌ که 2 تا بقلش خورده یعنی‌ باید درست ترین گزینه رو از بین گزینه های یافت شده دانلد کنین که سرعت هم بالا بره .

Roozedidar
28-06-2005, 04:08
البته من که از emule بهتر ندیدم .هر چی‌ من زدم داره .ولی‌ خوب ناز هم داره دیگه .
همین الان برنامه advanced unistaller pro کرکش درست کار نمی‌کنه ولی‌ 12 مگ داره تو اینجا که با کرک هست کرک هم کار می‌کنه .در صورتی‌ که کرک فقط با این برنامه کار می‌کنه .یعنی‌ اگه جای دیگه خود برنامه رو دانلد کنی‌ با همون نسخه کار نمی‌کنه که من هم گذاشتم کرک رو ولی‌ میگن کار نمی‌ کنه.ولی‌ با خودش emule که با هم دانلد کردم .کار می‌کنه .emule خوبیش اینم هست ولی‌ کمی‌ کند هست البته اونم قلق داره .شما از بین اون برنامه ای که میخای دانلد کنی‌ یعنی‌ جستجو میکنی‌ مثلا 10 تا میاره انی‌ که بالای 5 تا هست یعنی‌ رنگش فرق می‌کنه بیشتر در دسترس هست برای دانلد و سریعتر میتونین دانلد کنین تا انی‌ که 2 تا بقلش خورده یعنی‌ باید درست ترین گزینه رو از بین گزینه های یافت شده دانلد کنین که سرعت هم بالا بره .

عزيز من در كار با اين اينجور نرم افزارها واردم و به اندازه خود شما تجربه دارم در كار با eMule پس نگران نباش :wink:

Nesta
28-06-2005, 04:16
خوب پس خدارو شکر که emule رو باهاش کار کردین و تجربه کسب کردین .
آخه من بر خلاف تصورم بود .که emule رو همه دوست ندارند.ولی‌ حالا میبینم که محبوب شده.خوشحالم.
:? :shock:

Roozedidar
28-06-2005, 04:23
خوب پس خدارو شکر که emule رو باهاش کار کردین و تجربه کسب کردین .
آخه من بر خلاف تصورم بود .که emule رو همه دوست ندارند.ولی‌ حالا میبینم که محبوب شده.خوشحالم.
:? :shock:

محبوب كه نيست ولي به قول شما همه چيز توش پيدا ميشه و من به شخصه ازش به عنوان تركش آخر استفاده مي كنم...