PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن آی دی یاهو

سپهر
27-06-2005, 20:59
چطوری میشه یه آی دی یاهو که یه خوردشو بلدم پیدا کنم.
تو yahoo member هم نیست ( البته قبلا گشتم الان کع دیگه یاهو این سرویسشو بسته)

لطفا راهنمائیم کنید.

Beelzebub
27-06-2005, 22:42
اول برو به این صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد در Find people on Yahoo!
توی اون لیست yahoo id رو انتخاب کن
حالا دنبال ایدیی که می خوای بگرد

سپهر
28-06-2005, 01:50
مرسی از جواب.
ولی کاش کامل سوالمو می خوندید. گفتم که توی یاهو ممبر نیست. تازه یاهو سرویس یاهو ممبرسو بسته می تونید اخودتون امتحان کنید.

برنامه ای نیست که بشه باهاش این مارو کرد.

Nesta
28-06-2005, 01:57
مرسی از جواب.
ولی کاش کامل سوالمو می خوندید. گفتم که توی یاهو ممبر نیست. تازه یاهو سرویس یاهو ممبرسو بسته می تونید اخودتون امتحان کنید.

برنامه ای نیست که بشه باهاش این مارو کرد.
سلام دوست عزیز در نسخه های قبلی‌ یاهو خودش یک جای معلوم search میکردیم و پیدا می :wink: کردیم ولی‌ من در یاهو 7 هنوز نفهمیدم که این جستجو ای دی کجاست .

سپهر
28-06-2005, 17:45
آره گفتم که یاهو دیگه این سرویس سرچ و نمیده تازه قبلا که ااین سرویس و داشت هم نتونستم آی دی ای که می خواستم پیدا کنم.
فقط آی دی هایی توی لیست سرچش بود که خود طرف موقع ساختنش اجازه داده باشه.
حالا می گید من چیکار کنم . به خدا خیلی مهمه . تا کنکور آزاد چیزی دیگه نمونده. تو رو خدا یکی یه راهی بگه. نرم افزاری چیزی در این مورد نیست؟ من خودم چند تا id scanner و profile scanner پیدا کردم که برای این کار بود ولی هیچکدوم درست کار نمی کرد.

سپهر
29-06-2005, 14:02
:(

mjh4zz
09-07-2005, 20:47
چه طور مي شه با IP كه داري ID گير آورد

neda_ra2003
15-12-2008, 11:32
سلام
من یه آیدی از کسی گرفتم که باید یه ایمیل فوری بهش می زدم و نمی تونم دیگه پیداش کنم .
می خواستم راهنماییم کنید که چطور اون آیدی رو چطور پیدا کنم. در ضمن آخرش به جای com. چون مال آلمانه de.
phgh ]x,v ld j,kl hdk Hdnd v, \dnh ;kl?

zed2
15-12-2008, 23:17
سلام
من یه آیدی از کسی گرفتم که باید یه ایمیل فوری بهش می زدم و نمی تونم دیگه پیداش کنم .
می خواستم راهنماییم کنید که چطور اون آیدی رو چطور پیدا کنم. در ضمن آخرش به جای com. چون مال آلمانه de.
phgh ]x,v ld j,kl hdk Hdnd v, \dnh ;kl?
دوست عزیز لطفا در تاپیک جامع مطرح کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گلدان بی گل
01-01-2009, 10:00
سلام من گلدان بگل هستم
میخواستم برای پیدا کردن ای دی دوستم راهنمایم کنید ای دی این استnasserj....2000 یعنی مابین اینها نمیدونم چی بود کاغذ رو گوم کردم متشکر