PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با یادگیری تری دی مکس می توان کسب درآمد کرد ؟

Mohammad King
22-01-2007, 08:40
باسلام.

آیا با یادگیری تردی مکس میتوان کسب درآمد کرد ؟ اگرمیشود کمی توضیح دهید.
باتشکر قاسمخانی.

Mostafa_Amol
22-01-2007, 11:43
تا دلت بخواد می توانی کسب در آمد کنی
برای ساخت یک آشپذخانه 100000 تومان و شاید هم بیشتر
برای یک ساخت یک پارک 500000 تومان در حد متوسط و شاید هم بیشتر
برای یک متحرک سازی که سر به فلک می کشه ........ نمی گم تا چشمات در نیاد و درس رو بی خیال نشی

این ها قیمتهایی است که یکی از دوستانم که این کاره است می گیرد

hossein2006
22-01-2007, 13:23
سلام
آقای قاسمخانی بله میشه از این راه کسب درآمد داشت البته و صد البته که اول باید همت والای داشته باشید و بعد از اون ذوق و سلیقه ائی که متمایز از دیگران باشه تا بتونید در کار خودتون به پیشرفت برسید در ضمن برای پیشبرد هدفتون باید عرض کنم که اگر شما به دنیای خلق سه بعدی علاقه دارید خیلی خیلی بهتر است که از نرم افزار Maya بهره بگیرید این نرم افزار جز بهترینها می باشد و اگر خودتان را با آن درگیر کنید ذهن خلاق شما را به کار می اندازد بعد ازاون اگه حداقل چند دوره کلاس طراحی با دست هم بروید که دیگه گلی به جمالت توپ توپ میشی

آرزو می کنم روزی برسه که شاهد بهترین آثار شما باشم

The_matrix
31-01-2007, 17:26
مایا..........پدر آدم در میالد تا نصب بشه ولی یگه نصب بشه چییییییییییییییی مییییییییییشه

mss_sdt
10-02-2007, 21:26
سلام
آقای قاسمخانی بله میشه از این راه کسب درآمد داشت البته و صد البته که اول باید همت والای داشته باشید و بعد از اون ذوق و سلیقه ائی که متمایز از دیگران باشه تا بتونید در کار خودتون به پیشرفت برسید در ضمن برای پیشبرد هدفتون باید عرض کنم که اگر شما به دنیای خلق سه بعدی علاقه دارید خیلی خیلی بهتر است که از نرم افزار Maya بهره بگیرید این نرم افزار جز بهترینها می باشد و اگر خودتان را با آن درگیر کنید ذهن خلاق شما را به کار می اندازد بعد ازاون اگه حداقل چند دوره کلاس طراحی با دست هم بروید که دیگه گلی به جمالت توپ توپ میشی

آرزو می کنم روزی برسه که شاهد بهترین آثار شما باشم

کاملا موافقم.
البته اگه بتونی با یه شرکت یا موسسه تبلیغاتی هماهنگ کنی و از اونها پروژه بگیری عالی میشه

Mostafa_Amol
28-02-2007, 16:16
مایا..........پدر آدم در میالد تا نصب بشه ولی یگه نصب بشه چییییییییییییییی مییییییییییشه

فقط یک بار بتونی نصبش کنی ..... بعدش حله .... اتفاقا نصبش خیلی راحته.
برای پیشرفت باید گروهی کار کرد .... با نرم افزار های زیادی کار کرد نه این که فقط تری دی اس مکس یا فقط مایا .... آخرش هم این که از پلاگین ها استفاده کرد.

A r c h i
09-03-2007, 23:58
تنها با یاد گرفتن مکس آدم پولدار نمیشه!!! استعداد و علاقه و البته آگاهی از کاری که قراره انجام بدی!!!

تا دلت بخواد می توانی کسب در آمد کنی
برای ساخت یک آشپذخانه 100000 تومان و شاید هم بیشتر
برای یک ساخت یک پارک 500000 تومان در حد متوسط و شاید هم بیشتر
برای یک متحرک سازی که سر به فلک می کشه ........ نمی گم تا چشمات در نیاد و درس رو بی خیال نشی

این ها قیمتهایی است که یکی از دوستانم که این کاره است می گیرد

البته آشپزخونه داریم تا آشپزخانه!!!
برای پولدار شدن علاوه بر مکس باید خصوصیات آشپرخانه خوب و پارک خوب را هم بدونی;)