PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك درباره مادر برد giga آيا كسي مي‌تواند من را راهنمايي كند؟

arbadrloo
21-01-2007, 11:33
با سلام
شغل من ميكس و منتاژ فيلم است چند وقت پيش كه داشتم كاري را رندر مي‌كردم سيستم هنگ كرد و بعد از اينكه ريست كردم چند بار در حين بوت شدن ريست شد ولي بعد شروع به كار كرد ولي ديگه primire كه ابزار اصلي كار من است باز نمي‌شد. من از ترس اينكه سيستم مشكل پيدا كند يك پاور 650 وات گرين تهيه كردم و ماژولهاي رم آن را هم عوض كردم و از ماژولهاي كينگ اصل استفاده كردم ولي باز هم primire باز نمي‌شد من هم به اين خيال كه ويندوز مورد پيدا كرده اقدام به عوض كردن ويندوز كردم. همه چيز داشت خوب پيش مي‌رفت تا اينكه به مرحله اي رسيدم كه بايد "نصب ويندوز جديد" يا "تعمير (repair)" يا "خروج از نصب" را انتخاب مي‌كردم در اين مرحله بود كه فهميدم كيبوردم از كار افتاده و نمي‌توانم هيچ كدام از آن انتخابها را انجام بدهم به ناچار از نصب خارج شدم و سيستم را دوباره بوت كردم بعد از آنكه ويندوز قبلي ام بالا آمد ديدم هيچكدام از سخت افزارهايم به تنهايي مشكلي ندارند. من اين كار را با ورژنهاي مختلفي از ويندوز انجام داده ام ولي نتيه همان بود. الان ديگر نمي‌دانم چه بايد بكنم خواهش مي‌كنم اگر كسي ميدونه مشكل من چيه من را راهنمايي كنه.

Lord_theOne
22-01-2007, 05:03
قطعات خود را بايد تست كنيد
اول به Setup مادربرد خود برويد وتنظيمات را به حالت اول برگردانيد
فكر كنم مادربردتون مشكل پيدا كرده
بايد قطعات را تست كنيد