PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی blazing angles

horaman
21-01-2007, 02:18
با سلام به دوستان در بازی blazing angles در قسمتی که از کمپ المانها عکس گرفته میشه بعد اون چیکار باید کرد هئف یک ناو که اول قسمت بازی از اونجا بلند شدیم ایا باید رو ناو فرود بیام چطور یا هدف چیز دیگه ایی با تشکر راهنمایی کنید

parsbin
01-08-2007, 21:46
سلام
مرحله اولش هدف چیه؟ من دو ساعت سر و کله زدم نگرفتم باید چیکار کنم در مرحله اول
ممنون

Optimus Prime
01-08-2007, 22:10
با سلام به دوستان در بازی blazing angles در قسمتی که از کمپ المانها عکس گرفته میشه بعد اون چیکار باید کرد هئف یک ناو که اول قسمت بازی از اونجا بلند شدیم ایا باید رو ناو فرود بیام چطور یا هدف چیز دیگه ایی با تشکر راهنمایی کنید
دوست من باید از 3 کمپ آلمانها عکس بگیری هر کدام را با فرکانس متوجه می شوی بعد که از هز 3 عکس گرفتی باید باز هم با استفاده از فرکانس راه خود را به ناو پیدا کنی و رویش بشینی.

Optimus Prime
01-08-2007, 22:12
سلام
مرحله اولش هدف چیه؟ من دو ساعت سر و کله زدم نگرفتم باید چیکار کنم در مرحله اول
ممنون
بعد از بلند شدن به طرف شهر برو و پش از رشیدن باید با دکمه Auto Lock همانطور که نگاهت را بر روی کلیسا قفل کردی اطرافش پرواز کنی.
بعد تو 2 یا 3 سری باید برروی کلیسا اعلامیه بریزی.
بعد به سمت کمپ نظامی آنطرف رود خانه پرواز کن.

parsbin
01-08-2007, 22:51
بعد از بلند شدن به طرف شهر برو و پش از رشیدن باید با دکمه Auto Lock همانطور که نگاهت را بر روی کلیسا قفل کردی اطرافش پرواز کنی.
بعد تو 2 یا 3 سری باید برروی کلیسا اعلامیه بریزی.
بعد به سمت کمپ نظامی آنطرف رود خانه پرواز کن.
ممنون
این دکمه auto lock کدومه؟!
بعد اعلامیه رو چطوری بریزم؟

Optimus Prime
01-08-2007, 23:12
ممنون
این دکمه auto lock کدومه؟!
بعد اعلامیه رو چطوری بریزم؟
دوست عزیز شرمنده یادم نیست می تونی از قسمت Option ببینی برای پرتاب اعلامیه هم همون زمانی که خود بازی اجازه می ده می تونی بریزی با دکمه پرتاب Secondery که باز هم از منو ببین.

nader_kashimotso
02-08-2007, 17:38
بازی بهتر پیدا نکردین ...