PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم و زیاد کردن سرعت صدا در فیلم

jahannamy
21-01-2007, 00:51
ملت کمک !!!!!
من یه نرم افزار لازم دارم و بد گیر کردم که بتونه یرعت صدا را در پخش کم و زیاد کنه بدون اینکه یرعت تصویر کم بشه و کیفیت فیلم عوض بشه در ضمن این را باید save هم بکنم.
خدا یک در این دنیا صد در آخرت نرم افزار بهتون بده

mahyarbadry
21-01-2007, 01:21
با سلام
دوست عزی برای این کار نرم افزارهای بسیاری موجود است اما هنوز منظور شما را از نظرسرعت صدا را متوجه نمی شوم اگر منظورت سرچ برود یا بهتر بگویم سرعت صدا را می خواهی که یک چیز بدیع است که با اکثر نرم افزارها می توانی اجمله پریمیر که راحت تر است برای شما اگر لول صدا را می خواهی باز هم یک معقوله دیگری است که این هم با پریمیر می توانی در هر صورت اگر می خواهی با صدا و تصویر بازی کنی بهتر است با نرم افزارهای حرفه ای مانند پریمیر کار کنی موفق باشی اگر توانستی سوال را واضح بگو

نرم افزار پیشنهای در این زمینه
مدیا استودیو پرو
پریمیر
این نرم افزارها برای شما جوابگو است اگر تابحال کار نکرده اید با مدیا استودیو پرو کار کنید بهتر است و محیط حرفه ای نیز دارد و جوابگوی شما می باشد

jahannamy
22-01-2007, 02:10
دوست عزیز
من میخوام سرعت صدا ( سرعت بخش کم بشه حرفها آرام تر گفته بشه یعنی اگر از 100% به 50 % کم کردی تصویر شما با refresh همراه نشه.
در ضمن بعد از کار و کم کردن قابل save as کردن هم باشه مثلا بصورت avi که بعد از convert بشه بصورت یک vcd استفاده کرد.
فکر میکنم الان واضح گفته باشم.
ممنون میشم راهنمایی کنی

animeditor
22-01-2007, 13:50
سلام جمیعاً

jahannamy عزیز!
دوستمون mahyarbadry هم منظورش همین بود.
با اجازه ایشون، من یه کم دقیق تر بگم.

توی پریمیر، به راحتی می شه سرعت صدا و تصویر رو کم و زیاد کرد.
روی فیلمی که انداختی روی تایم لاین، کلیک راست می کنی و با انتخاب گزینه Speed می تونی سرعت مورد نظرت رو تنظیم کنی.
فقط یه کار کوچیک می مونه.
باهاس با دستور Unlink صدا و تصویر رو جدا کنی که سرعتشون با هم کم و زیاد نشه.
سرعت فیلم رو که گفتی نمی خوای تغییر بدی، سرعت صدا رو عوض کن.
واسه خروجی هم، از منوی File برو به شاخه Export؛ همه چی مشخصه.

شما کار رو شروع کن، مشکلی بود بگو.

التماس دعا
یا علی