PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرابی کامپیوتر

kaveh1589
20-01-2007, 22:52
آقا یه مشکلی برای ما پیش آمده خواهش می کنم کمک کنید
من قبلا" با کامپیوترم هر رسیوری رو به راحتی برنامه ریزی می کردم
ولی یه چند وقتیه بعضی از رسیورها رو( مثل ورلد باکس استارستهای مدل 120-130-150 و هایویون ) دیگه آبگرید نمی کنه یعنی اینکه وقتی لودر را اجرا و فایل برنامه را انتخاب می کنم و گزینه دانلود را کلیک می کنم برنامه بالا نمی آید
در صورتی که بعضی دیگر از رسیورها مثل تیتانیوم یا استارستagi را به راحتی آبگرید می کند
ویندوزهای متفاوتی را هم روی کامپیوترم عوض کردم
کابل rs-232 را هم عوض کردم
ولی هیچ کدام افاقه نکرد
لطفا" راهنماییم کنید که مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری
ممکنه مادربورد کامپیوترم آسیب دیده باشد؟

Devil Lord
20-01-2007, 23:14
عزیز مادربورد شما چی هست؟؟
ممکنه مشکل از پورت مادربورد باشه یا اینکه ویندوز درایور چیپست رو و.. خوب نمیشناسه

kaveh1589
21-01-2007, 17:59
عزیز مادربورد شما چی هست؟؟
ممکنه مشکل از پورت مادربورد باشه یا اینکه ویندوز درایور چیپست رو و.. خوب نمیشناسه

دوست عزیز مادربوردم (msi k8n-neo(amd است
اگه کمکم کنید ممنونتون میشم

mehrdad12
21-01-2007, 23:00
بعید می دونم که مادربورد یا پورت com مشکلی داشته باشند چون بعضی از رسیورها اپدیت می شوند و بعضی دیگه نه!
ترجیحا نرم افزار ها را چک کنید یا استفاده از اخرین loader در صورت وجود همینطور buadrate پوررت را تغییر بدید ببینید ارتباط برقرار میشه یا نه

worya_sh
21-01-2007, 23:20
دوست عزیز سیستم شما هیچ مشکلی نداره و تنها مشکلش نصب چند نوع لودر ( نرم افزار اپگرد ) هستش اکثر این نرم افزارها پورت کام را فعال نگه میدارن و اگه شما چندتا از این نرم افزارها را روی سیستم نصب کرده باشی با خطای opening port مواجه میشی . برای رفع این مشکل همیشه قبل از نصب لودر جدید لودری که مربوط به یه نوع دیگه از ----- ها ست را uninstall بکنید.

موفق باشید.

Lord_theOne
22-01-2007, 04:57
اگر مشكلت حل نشد ويندوزت را عوض كني مشكل حل مي شود

Lord_theOne
22-01-2007, 05:14
اگر مشكلت حل نشد ويندوزت را عوض كني مشكل حل مي شود

avrill
24-04-2011, 01:08
با سلام حدمت اساتيد بنده يه چند وقتيه داخل بازيها با افت لحظه اي فريم مواجه هستم معمولا تو كل بازيها قبلا تو بازيها اينجوري نبود ولي به تازگي اينجوري شذه مشخصات سيستمم اينه
ati 5670 1gb
cpu 2core 4.5
ram 2
ي خواستم بدونم ايا از سخت افزارمه قبلا اينجوري ميشد بعد از يه ويندوز عوض كردن درست ميشد معمولا تو ويندوز 7 ميشد اما الا ديگه درست نميشه

EXTREME
24-04-2011, 13:57
با سلام حدمت اساتيد بنده يه چند وقتيه داخل بازيها با افت لحظه اي فريم مواجه هستم معمولا تو كل بازيها قبلا تو بازيها اينجوري نبود ولي به تازگي اينجوري شذه مشخصات سيستمم اينه
ati 5670 1gb
cpu 2core 4.5
ram 2
ي خواستم بدونم ايا از سخت افزارمه قبلا اينجوري ميشد بعد از يه ويندوز عوض كردن درست ميشد معمولا تو ويندوز 7 ميشد اما الا ديگه درست نميشه
لطفا یک تاپیک جدید در بخش مشکلات گرافیک بزنید