PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش كرك مقدماتي (از نوشتن يك كرك مي تا كركش)+پچ سي دي+آنپك

yashar8000
20-01-2007, 21:03
سلام دوستان عزيز چند تا آموزش تصويريه كرك مقدماتي گذاشتم البته براي ديدنشون بايد CrystalPlayer Pro 1.96 را نصب كنيد چون حجم فايل خيلي كاهش يافته ديگر نرم افزار ها قادر به پخش نيستند
لينك آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sooshiyanet
20-01-2007, 21:12
چه پركار برگشتي ياشار جان

ممنون

دانلود كردم

yashar8000
20-01-2007, 21:18
اينم لينك آموزش آنپك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم لينك آموزش پچ سي دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siadate
20-01-2007, 22:52
مرسی یا شار خان !

ehsan30
21-01-2007, 11:05
سلام
جناب یاشار زحمت کشیدید بسیار ممنون
بای

SILWESTER
21-01-2007, 23:12
یاشار جان من هنوز دانلود نکردم . دست شما درد نکند ولی از یک چیز حیرانم:ohno: شما که تو تاپیک آموزش آنپک و غیره خواهان عدم استفاده از رپید شییر بودید و send space را به جد پیشنهاد دادید با چند تا عکس -چرا باز دست به دامن رپید شدید:) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammaddelbakhte1422
21-01-2007, 23:22
سلام
خوبید
میبخشید لینک دوم درمورد نرم افزار یعنی لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و لینک دوم در مورد پک کردن مشکل داره میشه دوباره اپ لود کنید ممنونم

yashar8000
22-01-2007, 19:02
سلام به تمامه دوستانه عزيز چشم حتما آپشون مي كنم اگه سايت حوب براي اپلود دارين بدين دست به دامن راپيد شير شدم . چند تا آموزش ديگه هم آماده كردم انا رو هم ميزارم

yashar8000
22-01-2007, 19:16
سلام دانلود آنپك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نرم افزار

yashar8000
22-01-2007, 19:37
اينم نمونه كرك يه نرم افزار به صورت فلش و فارسي توسط دوست خوبم ناصر

yashar8000
22-01-2007, 19:43
اينم نمونه كرك يه نرم افزار به صورت فلش و فارسي توسط دوست خوبم ناصر

marmolak
23-01-2007, 09:47
دوست عزیز داخل اموزشهات از یه نرم افزار استفاده کردی که اسمش اینه PEiD میشه بگی اسم کامل این برنامه چیه و کجا میشه پیداش کرد؟؟؟

persiankitty
23-01-2007, 12:48
دوست عزیز داخل اموزشهات از یه نرم افزار استفاده کردی که اسمش اینه PEiD میشه بگی اسم کامل این برنامه چیه و کجا میشه پیداش کرد؟؟؟

----- شده اما اين URL اشه ، peid.has.it
برنامه اي براي شناسايي فايلها و Packer/Protector هاي استفاده شده در محافظت اونها است. با قابليت Plug-in اي كه داره ميشه ازش براي كاراي بد بد هم استفاده كرد :)

SILWESTER
23-01-2007, 14:48
سلام پرشین جان! ربطی به این تلپیک نداره ولی فرصت را قنیمت میشمارم! میشه بگید اون نرو افزاری را که گفتید دارید روش کار میکنید به کجا انجامید؟ همنونی که قرار بود جای پری گپ باشه رو منظورم است. آیا درست شده؟ رایگان است یا فروشی؟ در صورت امکان و عدم ضیغ وقت توضیح کاملی در مورد این برنامه بدید. thanx:)
.................................................. .
در ضمن از یاشار هم بابت آموزش ها تشکر میکنم

marmolak
23-01-2007, 14:54
دوستان حجمش کمه فکر کنم 400 کیلو بایت اگه لطف کنید اپلودش کنید ممنون میشم.

persiankitty
23-01-2007, 18:23
سلام پرشین جان! ربطی به این تلپیک نداره ولی فرصت را قنیمت میشمارم! میشه بگید اون نرو افزاری را که گفتید دارید روش کار میکنید به کجا انجامید؟ همنونی که قرار بود جای پری گپ باشه رو منظورم است. آیا درست شده؟ رایگان است یا فروشی؟ در صورت امکان و عدم ضیغ وقت توضیح کاملی در مورد این برنامه بدید. thanx:)
.................................................. .
در ضمن از یاشار هم بابت آموزش ها تشکر میکنم

يك چيزاييش درست شده ، به احتمال 99 درصد رايگان است ولي Activation ميخواد. اين برنامه بايد يك چيزي شبيه CloneCD باشه ، اما هنوز كارهاي انجام نشده زيادي داره . منم وقت كمي دارم . خيلي كارهاي ديگر رو بايد انجام بدم كه بتونم يك برنامه از روي ذوق بنويسم . از اونطرف هم كه كركرهاي عزيز مملكتمون هي حال ميدن و منم مجبور ميشم كدهام رو هي Review كنم ... اينه كه فعلا تعطيله . براي اينكه آخرين اخبار رو در مورد اين برنامه داشته باشيد ميتونيد با ارسال يك Email خالي به آدرس cdfactory-subscribe@greenway.ir به عضويت ليست پستي اش دربياييد. خلاصه كل داستان هم اينه كه اين برنامه قرار نيست هيچ كار خاص و عجيبي انجام بده ، اما طوري مي نويسمش كه كاربرها بتونند براش Plug-in تهيه كنند و كارهايي رو كه خودشون دوست دارند باهاش انجام بدن . در ضمن سه زبانه هم هست.

SILWESTER
23-01-2007, 23:17
خلاصه كل داستان هم اينه كه اين برنامه قرار نيست هيچ كار خاص و عجيبي انجام بده .
ممنون از توظیحی که دادید. فقط خدا کنه توانایی هایی که در پری گپ گذاشتید در این برنامه جدید هم گنجانده شود. از هندوانه که بگذریم پری گپ شاهکار است.

amgh_12
24-01-2007, 03:32
اینم لینک PEiD فکر کنم آخرین نسخه باشه :

yashar8000
24-01-2007, 13:08
سلام از همکاریه دوستانه عزیز متشکرم و خواهش میکنم نظرات خودتونو بگین تا رفته رفته بهتر بشه از دوستان خواهش می کنم هر کس آموزش تصویری داره در باره ی کرک بزاره . منم دارم چند تا آموزش دیگه آماده می کنم