PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک forex tester

mehdi_gh27
20-01-2007, 18:06
با سلام خدمت دوستان عزیز ...

من حقیقتش یک مدت هست روی بورس (stock) و ارز (forex) کار میکنم ...

و خیلی وقت بود که دنبال یه همچین نرم افزاری میگشتم ولی از شانس بد ما کرکش یا سریالش رو پیدا نکردم ...

که گفتم از شما عزیزان کمک بگیرم ...

اسم برنامه forex tester هست که دو تا version داره

سایت مربوطه ====> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از همه دوستان

M.C.
20-01-2007, 22:12
سلام دوست عزیز
شما کرک کدومشو می خواستی Lite یا Pro
بگید تا ببینم می تونم یه کاری براتون بکنم :)

mehdi_gh27
22-01-2007, 16:52
سلام دوست عزیز
شما کرک کدومشو می خواستی Lite یا Pro
بگید تا ببینم می تونم یه کاری براتون بکنم :)

سلام .. ممنون از توجهتون
برای من فرقی نمکنه کدوم باشه هر version ی که برای شما پیدا کردنش راحتتر هست

با تشکر

M.C.
23-01-2007, 01:49
سلام مهدی جان برنامه رو دانلود کردم
باید روش کار کنم ببینم می تونم کاری براتون بکنم
اینترنتم هم تمام شده
دارم فکر اساسی میکنم Adsl
وقت کردم و تونستم
کرکشو برای شما عزیز می گذارم
:)

mehdi_gh27
23-01-2007, 17:03
سلام
ممنون از لطفت و همچنین وقت و ارزشی که برای بچه ها میذاری

mehdi_gh27
24-01-2007, 22:03
امیدوارم که بتونی این برنامه رو ---- کنی :) ;) :blush:

mehdi_gh27
28-01-2007, 22:13
آقای .M.C ما همچنان منتظر کمک شما و بقیه دوستان هستیم...:sad:

M.C.
28-01-2007, 22:36
سلام
ممنون از لطفت و همچنین وقت و ارزشی که برای بچه ها میذاری

سلام دوست من
والا من ---- بلد نیستم
علاقه ای هم ندارم به یاد گرفتنه ----
من Crack کار می کنم عزیز جان

برنامه رو یه بار دانلود کردم نصب نشد
خراب بود
البته DAP یه چند تای error داده بود که این جوری شد
حالا اگه شد از دوباره دانلودش می کنم و
اگه تونستم یه کاریش براتون می کنم
قول نمی دم که فردا شرمنده شما بشم

گر صبر کنی ز قوره حلوا سازم :biggrin:

AliROCK
28-01-2007, 22:37
سلام دوسته عزیز خوشحالم یکی پیدا شد تو انجمن فارکس کار کنه شما میتونی به forum.iran-egold.com
یه سری بزنی بروکر ها و نرم افزارهای خوبی میتونی پیدا کنی :)

M.C.
28-01-2007, 22:40
سلام دوسته عزیز خوشحالم یکی پیدا شد تو انجمن فارکس کار کنه شما میتونی به forum.iran-egold.com
یه سری بزنی بروکر ها و نرم افزارهای خوبی میتونی پیدا کنی :)

سلام
پس من دانلود نکنم ؟:blink:

AliROCK
28-01-2007, 22:47
نه عزیز این دوستمون اینجوری گمراه میشه بزار بیاد اون فرومی که گفتم مخصوصه فارکس کار ها هست هم سیگناله هفتگی داره هم با fibo کار میکنن اسمه کاربری من تو انجمنش هم nemesis هست البته منم تازه کارم :) به جاش خوره سرف و هایپ هستم(شما نشنیده بگیر!)
راستی برای کار با بروکر ها بهتره adsl داشته باشی که یه وقت معاملت نادیده گرفته نشه یعنی سریع دستورت ارسال بشه

M.C.
28-01-2007, 22:52
نه عزیز این دوستمون اینجوری گمراه میشه بزار بیاد اون فرومی که گفتم مخصوصه فارکس کار ها هست هم سیگناله هفتگی داره هم با fibo کار میکنن اسمه کاربری من تو انجمنش هم nemesis هست البته منم تازه کارم :) به جاش خوره سرف و هایپ هستم(شما نشنیده بگیر!)
راستی برای کار با بروکر ها بهتره adsl داشته باشی که یه وقت معاملت نادیده گرفته نشه یعنی سریع دستورت ارسال بشه

سلام دوست عزیز
اون قسمتی که گفتید گمراه میشه "مجهوله "
یعنی من تو کاره گمراه کردن هستم " دستت درد نکنه "

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :ohno: :ohno: :ohno:

AliROCK
29-01-2007, 00:29
نه :) منظورم اینه که همین جوری که نمیشه با هر نرم افزاری کار کرد هر کدوم بروکر خاص خودشونو دارن تازه باید ببینه با چه سیستمی کار میکنه البته اکثرا با حسابهای ارزی ایران مشکلی ندارن
بعضی هاشونم با ایگولد کار میکنن حالا چه گیری دادی :) حال داری یا :) اصلا چرا نمیری واسه امام حسین سینه بزنی :) (حالا انگار خودم دارم چه غلطی میکنم)
گمراه برای این میشه که طرفه قرارداد و نتونه بشناسه و اصلا نتونه حسابه Real باز کنه
الان مجهول به معلوم تبدیل شد جیگر

M.C.
29-01-2007, 00:48
نه :) منظورم اینه که همین جوری که نمیشه با هر نرم افزاری کار کرد هر کدوم بروکر خاص خودشونو دارن تازه باید ببینه با چه سیستمی کار میکنه البته اکثرا با حسابهای ارزی ایران مشکلی ندارن
بعضی هاشونم با ایگولد کار میکنن حالا چه گیری دادی :) حال داری یا :) اصلا چرا نمیری واسه امام حسین سینه بزنی :) (حالا انگار خودم دارم چه غلطی میکنم)
گمراه برای این میشه که طرفه قرارداد و نتونه بشناسه و اصلا نتونه حسابه Real باز کنه
الان مجهول به معلوم تبدیل شد جیگر

اوووووووووووووووووووووووو و :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blush:
پس کرکش نکنم , هست کرکش ؟

mehdi_gh27
02-02-2007, 20:56
سلام به دوستان عزیز ...

میبخشید یک مدت نبودم...

ممنون از دوست عزیزمون ali rock و همچنین آقای MC ...

MC جان شما لطف کن حتما این برنامه رو کرک کن ( چون اگه اینکار رو بکنی کلی فارکس کار ایرانی تو همین تاپیک از شما تشکر می کنند ) چون من خیلی گشتم دنبال کرک این برنامه ولی چیزی پیدا نکردم...

اونم به این دلیله که این نرم افزار رو یک قشر خاصی استفاده می کنند و عمومیتی چندانی نداره...

از دوست خوبمون ali rock هم ممنون که اون سایت رو به من معرفی کردند ...

من خودم هم یک مدت hyip کار میکردم ...

یه سئوال الان که e-gold برای ایرانی ها بلوکه شده و ایرانی ها دیگه نمیتونن توی اون حساب داشته باشند شما از چه طریقی hyip کار میکنین ...

mehdi_gh27
04-02-2007, 18:15
دوستان من همچنان منتظر کمک و راهنماییتون هستم :) :rolleye:

AliROCK
05-02-2007, 19:23
سلام خوبی جیگر
نشانی رو ایران نده مثلا نشانی اروپایی یا امریکایی بده همین بسه میتونی از دوستان یا فامیل ها که در خارج داری کمک بگیری اگه بازم نتونستی بگو خودم یه ادرسه تپل بهت بدم با تلفن :)

mehdi_gh27
06-02-2007, 17:57
سلام خوبی جیگر
نشانی رو ایران نده مثلا نشانی اروپایی یا امریکایی بده همین بسه میتونی از دوستان یا فامیل ها که در خارج داری کمک بگیری اگه بازم نتونستی بگو خودم یه ادرسه تپل بهت بدم با تلفن :)

ممنون از راهنماییت

mehdi_gh27
06-02-2007, 17:59
سلام آقای Mc ...

ما منتظریم ... (کلی از بچه ها چشم امیدشون به شماست)

mehdi_gh27
09-02-2007, 12:43
دوستان من همچنان منتظر کمک و راهنماییتون هستم :) :rolleye:

یواش یواش دارم ازتون :sad: :sad:

AliROCK
13-02-2007, 23:02
دوسته من
من که گفتم شما به سایته fibo مراجعه کن نرم افزاره رایگان برای معامله در اختیارت میذاره
فقط نرم افزاره خالی که به درد نمیخوره باید حسابه real و کپی پاسپورت خودت هم برای اهراز هویت بفرستی fibo پشتیبانی فارسی هم داره اقای قاری هم نماینده این سایت در تهران هست سایتشون هم نوشتم
forum.iran-egold.com

mehdi_gh27
17-02-2007, 20:48
سلام Ali rock عزیز ... ممنون از راهنماییت ...

این نرم افزاری که اسمش روی این تاپیک هست ... با نرم افزار های بروکری که شما گفتید فرق میکنه ...

از جمله نرم افزارهای پر طرفدار ترید meta trader هست که بوسیله اکثر بروکرها استفاده میشه ...

و شما حتی بدون داشتن حساب real به صورت demo هم می تونید در اونها به ترید به صورت مجازی بپردازید ... با هر بروکری که دوست داشته باشید مثل fibo group ...

اما فرق این برنامه با برنامه های بروکر در اینه که شما میتونید به صورت offline و زمانی که connect نیستید با اون با خیال راحت ترید کنید ... و روشهایی رو که دوست دارید رو در این برنامه test کنید.

ay802210
29-05-2017, 10:20
سلام Ali rock عزیز ... ممنون از راهنماییت ...

این نرم افزاری که اسمش روی این تاپیک هست ... با نرم افزار های بروکری که شما گفتید فرق میکنه ...

از جمله نرم افزارهای پر طرفدار ترید meta trader هست که بوسیله اکثر بروکرها استفاده میشه ...

و شما حتی بدون داشتن حساب real به صورت demo هم می تونید در اونها به ترید به صورت مجازی بپردازید ... با هر بروکری که دوست داشته باشید مثل fibo group ...

اما فرق این برنامه با برنامه های بروکر در اینه که شما میتونید به صورت offline و زمانی که connect نیستید با اون با خیال راحت ترید کنید ... و روشهایی رو که دوست دارید رو در این برنامه test کنید.

سلام
بلاخره کسی تونسته کرک این نرم افزار رو پیدا کنه؟
:n01:

AliROCK
31-05-2017, 16:00
دوست عزیز تاریخ تاپیک رو دیدی؟

sepahanden
11-06-2017, 12:17
سلام
منم نیازش دارم

etebarzadeh
16-11-2017, 23:40
دوست عزیز تاریخ تاپیک رو دیدی؟

بعد از 10 سال هنوز کرک نشده؟؟:n13:

HadiMSC
07-06-2019, 20:58
کسی تونست پیدا کنه کرک این برنامه رو آخرش؟
البته نسخه ۱ هست که ضعیفه
نسخه ۳ برنامه کرک کنید یا اگه هست تو اینترنت بذارید لطفا ؟ Forex Tester 3
:n28:

dione
08-06-2019, 11:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armanadfl34
18-10-2020, 16:18
1 ماهه شبانه روز دارم میگردم پیدا نمیشه نگردین فقط ویروس دانلود کردم&nbsp;<br>فقط همون کرک شده ی نسخه ی 1 تو ی فراچارت هست