PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((( تعميرگاه مجازي گوشيهاي سوني اريكسون !! )))

صفحه ها : 1 [2]

hamed1297
16-12-2008, 22:59
سلا سلام.
من یه k500 دارم که خیلی دوستش میدارم.
Lcd شکسته و نیاز به تعویض داره.
کسی میدونه چقدر هزینه تعویضش هست؟

Sasuke-7
17-12-2008, 04:44
سلا سلام.
من یه k500 دارم که خیلی دوستش میدارم.
Lcd شکسته و نیاز به تعویض داره.
کسی میدونه چقدر هزینه تعویضش هست؟
یه ال سی دی خوب با تعویضش فکر کنم برات 40 تومان آب بخوره

سلام من گوشي k750 خودمو ميخواستم به w810 تبديل كنم . بعد از فلش گوشي ديگه بالا تمياد . ضمن اينكه فلش k750 رو هم دوباره زدم تو رو خدا اگه كسي ميتونه كمكم كنه .
عزیز اگه تاپیک ها رو کامل می گشتی می فهمیدی که k750 تبدیل به w800 میشه نه w810 شما ببرید بیرون ببینید با باکس فلش کنن درست میشه یا نه
از gdfs بک آپ داری؟

hamed1297
17-12-2008, 15:55
یه ال سی دی خوب با تعویضش فکر کنم برات 40 تومان آب بخوره
wow .پس به جاش برم یه گوشی ارزون بگیرم بهترتره.

Sasuke-7
18-12-2008, 05:12
wow .پس به جاش برم یه گوشی ارزون بگیرم بهترتره.
هر کسی نظری داره (یه نفر هست عاشق گوشیشه هرچی خرجش بشه می ده یکی نه حاظر نیست 10 تومان هم بده برای گوشیش)
از من به تو نصیحت اگر می خوای بفروشیش باید پول بدی ال سی دیشو درست کنی مگرنه یه دفعه میبینی گوشیتو 20 30 تومان بر میدارند اما اگه ال سی دی بندازی 70 الی 90 می تونی بفروشیش

AdriftSlave
18-12-2008, 11:11
سلام رفقا
یکی از اشناها یه w550 اورده براش فلش کنم . توضیح در باره وضعیت فعلی گوشی:
گوشی اصلا" بالا نمییاد و وقتی روشن میکنی تو صفحه سفید رنگ میمونه . این اشنا یه سری عکس داره که میخواد اونا رو برداره واسه همین نمیخواد بدون بیرون فلش کنن .
به نظر شما من چیکار میتونم براش بکنم ؟

hamed1297
18-12-2008, 16:05
هر کسی نظری داره (یه نفر هست عاشق گوشیشه هرچی خرجش بشه می ده یکی نه حاظر نیست 10 تومان هم بده برای گوشیش)
از من به تو نصیحت اگر می خوای بفروشیش باید پول بدی ال سی دیشو درست کنی مگرنه یه دفعه میبینی گوشیتو 20 30 تومان بر میدارند اما اگه ال سی دی بندازی 70 الی 90 می تونی بفروشیش
ممنون از راهنمایی.آخه تقریبا 4 سل هست دارمش.یه جورایی عمرش رو کرده.برای فروش هم بعید میدونم کسی بیشتر از 10-15 بخره.واسه همین نگه میدارم به عنوان گوشی یدک.یه موقع لازم میشه.Tanx

Sasuke-7
18-12-2008, 19:25
سلام رفقا
یکی از اشناها یه w550 اورده براش فلش کنم . توضیح در باره وضعیت فعلی گوشی:
گوشی اصلا" بالا نمییاد و وقتی روشن میکنی تو صفحه سفید رنگ میمونه . این اشنا یه سری عکس داره که میخواد اونا رو برداره واسه همین نمیخواد بدون بیرون فلش کنن .
به نظر شما من چیکار میتونم براش بکنم ؟
شما کاملا فلش کردی و ایا مطمئن هستید که درست فلش کردید؟
در ضمن فایل کاستومایز هم روش فلش کردید؟

AdriftSlave
19-12-2008, 17:21
شما کاملا فلش کردی و ایا مطمئن هستید که درست فلش کردید؟
در ضمن فایل کاستومایز هم روش فلش کردید؟
نه دوست من ، هنوز فلشش نکردم . طرف فایل هاشو میخواد .
یه مسئله دیگه هم هست : اولا" که من تاحالا فول فلش نکردم . دوما" گوشی اصلا" بالا نمیاد که بخوام با کابل وصلش کنم و کامپیوتر بشناسش !
بنظرت چیکار کنم ؟

Sasuke-7
20-12-2008, 04:14
نه دوست من ، هنوز فلشش نکردم . طرف فایل هاشو میخواد .
یه مسئله دیگه هم هست : اولا" که من تاحالا فول فلش نکردم . دوما" گوشی اصلا" بالا نمیاد که بخوام با کابل وصلش کنم و کامپیوتر بشناسش !
بنظرت چیکار کنم ؟
فول فلش کن به امید خدا درست میشه
gdfs رو اگه بک اپ می خوای بگیری برای گوشی هایی هستش که می خوای تبدیل کنید ولی اگه نمی خواید به گوشی دیگه ای تبدیل کنید احتیاجی نیست الان مین و اف اس و کاستوم رو روی گوشی فلش کنید انشاا... درست میشه.

shahshahani
20-12-2008, 11:28
سلام
من یه p990 دارم
فلیپش رو باز کردم. چون دکمه تاییدش نمیزنه.
بردم علاءالدین گفت پد زیرش رو باید عوض کنی.
گفت قیمت پد میشه 8000 تومن ولی اگه خودت نمیتونی عوض کنی 25000 تومن میگیرم برای عوض کردنش..!!
این چه ظلمیه؟؟؟؟ کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟ مثلا نحوه عوض کردن پد رو بهم یاد بدین.
ممنون.

AdriftSlave
21-12-2008, 18:58
فول فلش کن به امید خدا درست میشه
فایلارو چیکار کنم ؟ با فلش پاک میشه ، مگه راهی هست نپره ؟(فایلا رو فون مموریه !)

Gladiator King
21-12-2008, 23:42
فایلارو چیکار کنم ؟ با فلش پاک میشه ، مگه راهی هست نپره ؟(فایلا رو فون مموریه !)

نه فلش نکن چون فون مموری میپره.
میتونی قبل از فلش از فون مموری بک آپ بگیری
دستور زیر رو توی تکست کپی و ذخیره کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد توی برنامه setool2lite فایل تکست رو توی قسمت MISC file بزار و write script رو بزن.
حالا تمام فایلهای فون مموری توی پوشه ph_out کپی میشن.

با setool2lite که بلدی کار کنی!!

vahidsport
26-12-2008, 15:44
سلام به همه

من دوربين گوشيم(p990) مشكل داره عكس هايي كه باهاش ميندازم پايين عكسا مات ميشن حالا مي خواستم بدونم كه چطوري لنز دوربينم رو ميتونم باز يا عوض كنم يكي دو بار سعي كردم ولي نشد و قيمت لنز نو رو هم اگه ميدونيد بگيد

فقط يه توضيح كوچيك كه چطوري باز ميشه رو ميخواستم كه بدونم ميتونم باز كنم يا نه

shahshahani
27-12-2008, 11:05
سلام
من یه p990 دارم
فلیپش رو باز کردم. چون دکمه تاییدش نمیزنه.
بردم علاءالدین گفت پد زیرش رو باید عوض کنی.
گفت قیمت پد میشه 8000 تومن ولی اگه خودت نمیتونی عوض کنی 25000 تومن میگیرم برای عوض کردنش..!!
این چه ظلمیه؟؟؟؟ کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟ مثلا نحوه عوض کردن پد رو بهم یاد بدین.
ممنون.

كسي نحوه تعمير فليبپ بلد نبود؟؟؟؟

vahidsport
28-12-2008, 18:50
سلام به همه

من دوربين گوشيم(p990) مشكل داره عكس هايي كه باهاش ميندازم پايين عكسا مات ميشن حالا مي خواستم بدونم كه چطوري لنز دوربينم رو ميتونم باز يا عوض كنم يكي دو بار سعي كردم ولي نشد و قيمت لنز نو رو هم اگه ميدونيد بگيد

فقط يه توضيح كوچيك كه چطوري باز ميشه رو ميخواستم كه بدونم ميتونم باز كنم يا نه

یکی جوابم رو بده بد جور گیر کردم

bashir935
01-01-2009, 11:04
سلام به همه عزیزان من
من به فایل های کاستام CDA102568/109 R8A
K770i R8BA024 CID52
fs: M_EAST_N_AFR
نیاز دارم
من چند وقت پیش گوشیم و با کابل فلش کردم ولی انگار فایل کاستامی که از تاپ سونی برداشتم مشکل داره

و فایل های certificate که اولش تو پوشه کاستومه گوشیم بود رو نداره

و گوشیم وقتی برنامه morang رو اجرا میکنه این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و وقتی اوپرا رو اجرا میکنم ریست میشه

برنامه ی custgen رو هم دارم،و میتونم کاستام رو خودم بسازم ولی مشکل از فایل Customize.xml نیست

مشکل من فایل های قرار دادی با پسوند .cer هست که قبل از اینکه فلشش کنم تویه پوشه کاستام بود ولی الان ندارم و تمام سایت هارو زیرو رو کردم ولی پوشه کاستام بدون اون فایل های قرار دادی هست و ....

(من تازه کار نیستم ولی یه اشتباه بزرگ کردم که از کاستام گوشیم بک اپ نگرفتم)

hamed1297
05-01-2009, 20:12
من دنبال یک فروند lcd سونی اریکسون مدل k500 میخوام .کسی جایی رو سراغ داره معرفی کنه که داشته باشه.

toztoz-rara
10-01-2009, 01:12
من یک گوشی k800سونی اریکسون دارم در قسمت سرکرمی داشتم بازی میکردم که یک ان تصویر گوشی سفید شد و دیگر نه منو میاید و نه خاموش میشود لطفا مرا راهنمای کنید که عیب از کجاست با تشکر از همکاری شما عزیزان

Sasuke-7
10-01-2009, 04:12
من یک گوشی k800سونی اریکسون دارم در قسمت سرکرمی داشتم بازی میکردم که یک ان تصویر گوشی سفید شد و دیگر نه منو میاید و نه خاموش میشود لطفا مرا راهنمای کنید که عیب از کجاست با تشکر از همکاری شما عزیزان
باید شما گوشیتون رو فلش کنید تا این مشکل بر طرف بشه ولی این که علتی بیارم باید بگم شاید اون برنامه یا گوشیت ویروسی شده درایوش یه همچین چیزی شاید علتش باشه ولی با فلش کردن 100% درست میشه

Saeed_TnT
10-01-2009, 23:57
من یه k510 دارم ، کاور روش رو باز کردم و بعد بستم ولی دیگه روشن نمیشه!!!!!!!
وقتی دکمه on/off رو میزنم صفحه خاموش روشن میشه(صفحه سفیده) به نظر شما مشکل چیه؟؟!! آخه تا قبل این که بازش کنم سالم بود!!!

Hadi King
11-01-2009, 03:01
من یه k510 دارم ، کاور روش رو باز کردم و بعد بستم ولی دیگه روشن نمیشه!!!!!!!
وقتی دکمه on/off رو میزنم صفحه خاموش روشن میشه(صفحه سفیده) به نظر شما مشکل چیه؟؟!! آخه تا قبل این که بازش کنم سالم بود!!!
فلش گوشي بهم خورده :5:ببر برات فلش كنن يا خودت فلـــش كن:46:
اين فلش پريدن گوشي هاي سوني اريكسون هم بازي در ميارن هااا گوشي قبلي من k750 با يه ضربـــه خوردن كوچيك گوشي ديگه بالا نميومـــد :41:
حالا مال اين دوستمون با يه كاور باز و بســته كردن خراب شـــده :13:

saeed258s
11-01-2009, 20:51
با دروود
دوستان من یک گوشی k750 دارم،که از دیشب تا حالا کلیدهای سمت چپ گوشی قاطی شدن و یا اصن کار نمی کنند،یا اینکه برای نمونه کاراکتر های عوضی می زنند وقتی دکمه رو فشار می دهم!!!
چی کارش کنم؟خودم احتمال دادم آب توش رفته ،گذاشتمش زیر برنج،حالا اگر درست نشد،چی؟

gmuosavi
26-02-2009, 13:04
سلام !

k770i
گوشی نو !
بلوتوث هم میفرسته هم میگیره . فقط نمیدونم چرا نمیتونه عکس ارسال کنه !
همه چیز خوب پیش میره تا اونجایی که می نویسه انتظار برای پذیرش وسیله دیگر . انگار خوابش می بره ! انگار نه انگار !
از اولش همینطور بود !

Sasuke-7
26-02-2009, 14:32
سلام !

K770i
گوشی نو !
بلوتوث هم میفرسته هم میگیره . فقط نمیدونم چرا نمیتونه عکس ارسال کنه !
همه چیز خوب پیش میره تا اونجایی که می نویسه انتظار برای پذیرش وسیله دیگر . انگار خوابش می بره ! انگار نه انگار !
از اولش همینطور بود !
در کلوپ این گوشی جوابتونو دادم!

aliwood
08-03-2009, 11:24
با دروود
دوستان من یک گوشی k750 دارم،که از دیشب تا حالا کلیدهای سمت چپ گوشی قاطی شدن و یا اصن کار نمی کنند،یا اینکه برای نمونه کاراکتر های عوضی می زنند وقتی دکمه رو فشار می دهم!!!
چی کارش کنم؟خودم احتمال دادم آب توش رفته ،گذاشتمش زیر برنج،حالا اگر درست نشد،چی؟

اگه اب خورده باشه احتمالا ایراد ای سی کی برد که با جوی استیک یکیه داره

rahgozare tanha
09-03-2009, 10:09
سلام من یه ماهی می شه که w880 خریدم دیروز از دستم افتاد زمین کلا هنگ کرده نه صفحه ش نشون می ده نه خاموش روشن می شه نه شارژ می شه باطریش هم در آوردم دوباره انداختم هیچ فرقی نکرد :41:اشکال از چیه چقدر خرج داره ؟ خواهشا" سریعتر کمکم کنین

vahidsport
09-03-2009, 10:23
اول فلش کن دیدی نشد بعد بده دست تعمیر کار

rahgozare tanha
09-03-2009, 14:12
گوشیمو که افتاده بود زمین دادم تعمیر کار 35 تومن خواست ولی نگفت ایراد از چیه پس فردا قراره بگیرم به نظر شما قیمت مناسبه ؟ یا گوشیمو عوض می کردم بهتر بود ؟

sise
11-03-2009, 12:57
سلام دوستان
یه مشکل پیش اومده منتها من نمیدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری!
کلید حرکتی بالا، شماره 1 و شماره 7 کار نمیکنن! ولی گاهی یهو دوباره درست میشن. تعجبم تو اینه که چرا وقتی خوب میشه هر 3 تا یهو خوب میشن. ری استارت و ... فایده نداشته. خلاصه چه کارش کنم؟

abol_fa
19-03-2009, 16:13
من یه w810داشتم که خواستم با فار منیجر توش تغییر ایجاد کنم خاموش شد دیگه روشن نشد بعد بردم تعمیر گفتن از بردشه بعد درست نشد الان دادم یکی میگه فلش کنی درست میشه حالا فلش کنم با گوشی رو بندازم دور؟
میخواستم توش تم فلش بریزم یه بار فلش کردم درست شد اما سیمکارتو نمیشناخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

vahidsport
19-03-2009, 20:04
اول فلش کن درشد نشد بنداز تو اتیش ولی با فلش درست میشه

:hamid:
19-03-2009, 22:33
سلام دوستان
یه مشکل پیش اومده منتها من نمیدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری!
کلید حرکتی بالا، شماره 1 و شماره 7 کار نمیکنن! ولی گاهی یهو دوباره درست میشن. تعجبم تو اینه که چرا وقتی خوب میشه هر 3 تا یهو خوب میشن. ری استارت و ... فایده نداشته. خلاصه چه کارش کنم؟

amkamyab
23-03-2009, 23:38
سلام
من يك گوشي k510iدارم
نرم افزار جديدش رو از سايت سوني اريكسون آپلود كردم روي گوشي ولي گوشي روشن مي شود و روي please wait باقي مي ماند و جلوتر نمي رود.
به نظر شما اشكال چيست
موقع آپلود نرم افزار زبان انگليسي را انتخاب كردم
ممنون مي شوم كمك كنيد

^^ HAMID ^^
24-03-2009, 19:30
گوشی شما سریال چنج شده بوده است .. بهتر است ببرید بیرون تا واستون سریالشو درست کنن.. یا خودوتن پچ نصب کنید که دردسر دارد .. یکبار ببرید بیرون سریالشو درست کنن برای همیشه.. با انصاف باشد طرف 2 تومن بیشتر خرجش نیست.

Amin.M.1986
26-03-2009, 19:15
میخوام جوی استیک کا800 رو عوض کنم.. جوی استیک خریدم و پیچ های گوشی رو باز کردم اما نتونستم قاب رو در بیارم.. لطفا کمک کنید

gaxter
27-03-2009, 01:51
آقا من یه k510 دارم امشب یه اس ام اس تصویری از این عکسای کوچیک wbmp واسم اومد بازش کردم و نگاه کردم که یه دفه گوشیم خاموش شد و هر چی روشن میکنم یه صفحه سفید میاد و دوباره خاموش میشه.کسی میدونه چه مرگشه؟

بی باک بی بال
27-03-2009, 08:48
گوشی k800i من در موقع ریست مونده است جه کار باید به کنم
خاموش روشن کردم فرقی نمی کنه چکار باید کرد

Sasuke-7
28-03-2009, 18:31
گوشی k800i من در موقع ریست مونده است جه کار باید به کنم
خاموش روشن کردم فرقی نمی کنه چکار باید کرد

آقا من یه k510 دارم امشب یه اس ام اس تصویری از این عکسای کوچیک wbmp واسم اومد بازش کردم و نگاه کردم که یه دفه گوشیم خاموش شد و هر چی روشن میکنم یه صفحه سفید میاد و دوباره خاموش میشه.کسی میدونه چه مرگشه؟
فول فلش کنید حتما درست میشه!

میخوام جوی استیک کا800 رو عوض کنم.. جوی استیک خریدم و پیچ های گوشی رو باز کردم اما نتونستم قاب رو در بیارم.. لطفا کمک کنید
در تاپیک کلوپش بیان کن من الان k800 ندارم که برات عکس بزارم ولی در باتری رو که در اوردی قابی که در دوربین روشه رو باید با چاقو حالت اهرام بندازی تا باز بشه بعدش دیگه راحته!
ولی بدی بیرون برات اینکارو کنن خیلی بهتره و مطمئن تره!

Amin.M.1986
12-04-2009, 09:58
تعميرگاه مجاز براي سوني اريكسون كجست... جاي اصليشو ميخواما... تهران زندگي ميكنم... نماينده اصليش رو بگيد...يه دنيا ممنون

toorajjj
12-04-2009, 20:34
سلام دوستان برای گوشی k310 i من مشکل پیش آمده روشن نمیشود و موقع گرفتن دکمه پاور چشمک قرمز میزند و بعد یک صفحه سفید میاید و ویبره میزند و سپس خاموش . مشکل از کجاشت چه جوری میتونم درستش کنم . با کابل usb چه جوری میتونم فلش کنم ببینم درست میشه یا نه ؟ لطفا کمک کنید

بی باک بی بال
14-04-2009, 07:34
ببخشید یه سئال گوشی من سیم کارتو قبول نمی کند مشکلش چی هست

mmq
14-04-2009, 07:46
سلام !
من گوشی کا 550 دارم یک بار شارژ باتری آن تمام شد حالا روشن نمیشه باتری را هم تعویض کردم باز هم نشد
مشکل آن نرم افزاری است یا سخت افزاری؟

mmq
14-04-2009, 08:10
سلام
گوشی کا550 دارم یک بار شارژ باتری تمام شد دوباره روشن نشد اگر باتری را تعویض کردم باز هم نشد مشکل در چیست؟ ممنون

shahshahani
14-04-2009, 08:26
چه پیغامی میده؟

ShahrokH_rt
17-04-2009, 17:28
سلام دوستان

منk800 دارم یه بار وصلش کردم به کامپیوتر ویروسی شد (خودم ویروسو توش دیدم) از اون موقع به بعد وقتی بهpc وصل می کنم شارژ میشه ولی درایورشو نشون نمیده. امکان داره به خاطره ویروسش باشه؟
اگه آره یه آنتی خوب معرفی کنین(برای ویروس autorun.exe)

3x-000
08-05-2009, 11:09
سلام دوست عزیز
گوشی من p1است که روش هک صدای p990انجام دادم حالا بالا نمیاد یعنی ریست میشه به نظر شما باید چه کار کنم.

Hadi King
08-05-2009, 12:26
سلام !
من گوشی کا 550 دارم یک بار شارژ باتری آن تمام شد حالا روشن نمیشه باتری را هم تعویض کردم باز هم نشد
مشکل آن نرم افزاری است یا سخت افزاری؟

سلام
گوشی کا550 دارم یک بار شارژ باتری تمام شد دوباره روشن نشد اگر باتری را تعویض کردم باز هم نشد مشکل در چیست؟ ممنون

چه پیغامی میده؟
سلام
همونجوری که دوستمون گفتن چه پیغامی میـــده ؟:13:
اگه پیغامی نمیده و با باطری های دیگه امتحان کردی بالا نیومده باید ببری فلش کنـــی :46:

سلام دوستان

منk800 دارم یه بار وصلش کردم به کامپیوتر ویروسی شد (خودم ویروسو توش دیدم) از اون موقع به بعد وقتی بهpc وصل می کنم شارژ میشه ولی درایورشو نشون نمیده. امکان داره به خاطره ویروسش باشه؟

دوست من این ویروس کامپیوتری هستش و هیچ ضرری به موبایل نداره و کاری به بالا اومدن گوشی یا نیومدن نداره :41:
شما میتونی ایم ویروس رو با برنامه Autorun.Virus Remover ازش خلاصی پیدا کنی :5:

سلام دوست عزیز
گوشی من p1است که روش هک صدای p990انجام دادم حالا بالا نمیاد یعنی ریست میشه به نظر شما باید چه کار کنم.
شما دوست عزیز به این قسمـــت :
مهم : هک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشید!:40:

Mahdi.p30
08-05-2009, 19:57
سلام دوستان

می تونی به صورت دستی از توی گوشی با برنامه moby explorer پاکش کنی
و البته قبل از اتصال به پی سی باید کامپیوترت رو از شر این گوشی خلاص کنی

saeed774
11-05-2009, 20:19
گوشي من k750 هست كه اونو به W800 تبديل كردم ولي با كمال تعجب ديدم كه IMEI گوشيم تغيير كرده ، دوباره به K750 برگردوندم ولي همون سرياله ، چطوري ميتونم دوباره IMEI روي قوطيه گوشي رو كه قبلا هم همون بود بهش بدم به دو جا بردم گفتن بايد با Box فلش بشه و بعضي ها هم گفتن گوشي دزديه؟!!!
لطفا راهنمائي كنين.
با تشكر

vahidsport
11-05-2009, 23:45
گوشي من k750 هست كه اونو به W800 تبديل كردم ولي با كمال تعجب ديدم كه IMEI گوشيم تغيير كرده ، دوباره به K750 برگردوندم ولي همون سرياله ، چطوري ميتونم دوباره IMEI روي قوطيه گوشي رو كه قبلا هم همون بود بهش بدم به دو جا بردم گفتن بايد با Box فلش بشه و بعضي ها هم گفتن گوشي دزديه؟!!!
لطفا راهنمائي كنين.
با تشكر

تغییر IMEI فقط با باکس انجام میشه اگه شما خودتون گوشیتون رو به W800 تبدیل کردین(با کابل همراه گوشی) نباید IMEI گوشی عوض بشه مگر اینکه پچش رو نصب کرده باشد که اگه پچ رو نصب نکنید و گوشیتون چنج هم باشه گوشیتون رو Please Wait گیر میکنه برای درست کردن IMEI گوشیتون به تعمییر کار ببرید و بگید که گوشیم چنج هست و درست کنه در غیر این صورت فکر میکنم گوشیتون دزدی باشه. باز اطلاعات بیشتر بده تا راهنمایید کنم

IMEI زیر باطری با IMEI روی کارتون رو مقایسه کن اگه یکی باشن گوشی دزدی نیست

Hadi King
12-05-2009, 02:14
نباید IMEI گوشی عوض بشه مگر اینکه پچش رو نصب کرده باشد
پچ تغییر IMEL ...?:13::18:
همینجوری که دوستمون گفتن با ستول و فلش کردن نباید IMEL عوض بشه غیره ممکنه !!!

vahidsport
12-05-2009, 15:24
پچ تغییر IMEL ...?

منظورم همون پچ Please Wait هست

Mostafa.yey
02-06-2009, 10:36
سلام
من یه K810 دارم گوشی داشت کار می کرد که زنگ زده به گوشی و گوشی هنگید
هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمی کرد باتری رو در اوردم دوباره جا گذاشتم دیگه روشن نشد و فقط یه چراغ قرمز قسمت اینفرارد روشن میشه
گوشیم سوخته؟

aquaquest
02-06-2009, 14:25
سلام
من K550 را وصل كردم به USB كامپيوتر كه برنامه بريزم توش ، و انتقال فايل را انتخاب كردم ولي گوشي گير كرد و ديگه روشنش مي كنم تو صفحه ي سفيد گير مي كنه و خاموش هم نمي شه تا باتريشا در نيارم . حالا بايد چكار كنم ؟ البته اين را هم بگم كه دفعه ي اولم نبود به كامپيوتر وصلش مي كنم و حتي چند ساعت پيشش چند تا برنامه توش ريخته بودم ولي نمي دونم چرا يك دفعه گير كرد ؟؟؟؟؟

Hadi King
02-06-2009, 22:50
سلام
من یه K810 دارم گوشی داشت کار می کرد که زنگ زده به گوشی و گوشی هنگید
هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمی کرد باتری رو در اوردم دوباره جا گذاشتم دیگه روشن نشد و فقط یه چراغ قرمز قسمت اینفرارد روشن میشه
گوشیم سوخته؟

سلام
من K550 را وصل كردم به USB كامپيوتر كه برنامه بريزم توش ، و انتقال فايل را انتخاب كردم ولي گوشي گير كرد و ديگه روشنش مي كنم تو صفحه ي سفيد گير مي كنه و خاموش هم نمي شه تا باتريشا در نيارم . حالا بايد چكار كنم ؟ البته اين را هم بگم كه دفعه ي اولم نبود به كامپيوتر وصلش مي كنم و حتي چند ساعت پيشش چند تا برنامه توش ريخته بودم ولي نمي دونم چرا يك دفعه گير كرد ؟؟؟؟؟
دوستان گوشی هر دو شما باید فلش بشــــه تا بالا بیاد :20:
با دستکاری یا عوض کردن باطری درســـت نمیشـــه :41:

rz21
03-06-2009, 09:55
سلام.دوربین دوم من سبز نشون میده؟چا؟

sepehr804
07-06-2009, 11:01
با سلام من يك w880 دارم مدتيه كه صداي زنگ و پخش موسيقي آن قطع شده ولي مي تونم از تلفن تماس بگيرم و صحبت بكنم يعني بلند گو مشكلي نداره ميشه راهنمايي كنيد كه علت قطع شدن صداي زنگ از چي هست

behnam263
12-06-2009, 16:38
سلام
همگی خسته نباشید
من یک مشکل با موبایلم پیدا کردم
موبایلم یه روز که دستم یه ذره خیس بود وقتی داشتم اس ام اس می زدم
یه دفه رنگش پرید. نمی دونم چرا تصاویر راه راه خیلی ریزی داره.
به نظرتون درست شدنی هست یا نمایشگرش به فنا رفته؟

بعد از چند ده روز هیچ جوابی حتی خیر هم نشنیدم من که دیگه بی خیال این سایت شدم

miroalex
29-06-2009, 21:39
با سلام من يك w880 دارم مدتيه كه صداي زنگ و پخش موسيقي آن قطع شده ولي مي تونم از تلفن تماس بگيرم و صحبت بكنم يعني بلند گو مشكلي نداره ميشه راهنمايي كنيد كه علت قطع شدن صداي زنگ از چي هست

بلندگو مشکل داره یا اشکال نرم افزاریه که بعید می دونم یا توش آب رفته و سوخته برای اینکه مطمئن بشی برو تو سرویس منوش و از اونجه اسپیکرو تست کن!

sandbad5000
02-07-2009, 14:03
سلام من يه g900 دارم که همش ريست ميشه وقتيم که ميخواد بياد بالا بايد دکمه وستشو نگاه دارم اگه نگاه ندارم نمياد بلا
يعنی ظاهراً نمياد بالا.چون صدايه روشن شدنش و پيدا کردنه آنتنش مياد ولی نشون نميده تا دوباره دکميه وستو بزنم که نشون بده.ic flash رو هم عوض کردم درست نشد .چن بارم update کردم چن بارم فلش. چيکارش کنم؟

Hercoull
07-07-2009, 20:33
سلام اقايون
بي زحمت نقشه كانكتور باتري كا550 رو بذارين
تشكر

Payan
10-07-2009, 17:10
سلام دوستان
گوشی من سونی اریکسون w810 هستش
چند روز بود یهو وقتی مثلا کسی زنگ میزد صفحه اش شروع میکرد خاموش روشن شدن و هنگ میکرد، وقتی باطریش رو خارج میکردم و گوشی رو دوباره روشن میکردم درست میشد، اما الان دیگه کاملا هنگ کرده و به محض اینکه گوشی رو روشن میکنم اصلا روشن نمیشه و شروع میکنه کل صفحه به صورت سفید روشن و خاموش شدن.
مشکل چیه و چطوری میتونم حلش کنم؟
اتفاق خاصی هم این چند روز نیفتاده فقط اینم بگم گاهی قبلا صفحه اش رو که قفل میکردم هنگ میکرد و نمیشد باهش کار کرد اما بعد چند دقیقه خود به خود درست میشد
ممنون اگه راهنمایی بفرماید
پایان

جنرال حمید
11-09-2009, 14:03
گوشی Z530 از بعد از انتخوابات تا حالا sms نمیده نمیدونیم ماله سیمکارته یا ماله گوشیه اگه میشه یه راحنمایی بکنید

varam
23-09-2009, 14:10
سلام دوست عزیز من گوشی p990i دارم یه بار داشتم theme نصب میکردم یه پیغام داد بعد که خاموشش کردم هر بار روشن میکنم روی لگوی سنی اریکسون گیر میکنه میخوام بدونم میشه کاری کرد بدون از بین رفتن دفتر چه تلفن دوباره درستش کرد یا حتما باید updet بشه ... یه چیز دیکه چون اون وقت که خراب شه شارژش کامل نبود و الانم نمیشه شارژش کرد اگه update کنم وسطش براش مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی

Hadi King
23-09-2009, 15:31
سلام دوستان
گوشی من سونی اریکسون w810 هستش
چند روز بود یهو وقتی مثلا کسی زنگ میزد صفحه اش شروع میکرد خاموش روشن شدن و هنگ میکرد، وقتی باطریش رو خارج میکردم و گوشی رو دوباره روشن میکردم درست میشد، اما الان دیگه کاملا هنگ کرده و به محض اینکه گوشی رو روشن میکنم اصلا روشن نمیشه و شروع میکنه کل صفحه به صورت سفید روشن و خاموش شدن.
مشکل چیه و چطوری میتونم حلش کنم؟
اتفاق خاصی هم این چند روز نیفتاده فقط اینم بگم گاهی قبلا صفحه اش رو که قفل میکردم هنگ میکرد و نمیشد باهش کار کرد اما بعد چند دقیقه خود به خود درست میشد
ممنون اگه راهنمایی بفرماید
پایان
دوست عزیز هنگ کردن گوشیت به احتمال زیاد فریمور گوشیت قدیمی بوده
الان هم که خاموش شده صفحه چشمک میزنه بخاطر اینه که فلشش پریده
باید ببری برات فلش کنن بیرون تا گوشیت درست شـــه ...

گوشی Z530 از بعد از انتخوابات تا حالا sms نمیده نمیدونیم ماله سیمکارته یا ماله گوشیه اگه میشه یه راحنمایی بکنید
مسج سنتـــر گوشیت رو یه چکی کن ...

سلام دوست عزیز من گوشی p990i دارم یه بار داشتم theme نصب میکردم یه پیغام داد بعد که خاموشش کردم هر بار روشن میکنم روی لگوی سنی اریکسون گیر میکنه میخوام بدونم میشه کاری کرد بدون از بین رفتن دفتر چه تلفن دوباره درستش کرد یا حتما باید updet بشه ... یه چیز دیکه چون اون وقت که خراب شه شارژش کامل نبود و الانم نمیشه شارژش کرد اگه update کنم وسطش براش مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی
برا آپدیت کردن باید شــارژ به اندازه کافی داشته باشی با باطری خالی نمیشـــه :41:

Captain_Nemo
10-10-2009, 18:15
با سلام خدمت همه دوستان
تازگی متوجه شدم موقعی که فیلیپ گوشی رو باز می کنم از قسمت پائین کی بورد صدای وزوز شنیده میشه ... این صدا تا زمانی که چراغهای کیبورد روشنه ادامه داره ... بجز اين هيچ مشکلی تو شارژ و کارکردن نداره ...
البته صداش خيلی ضعيفه ... گوشيم P990i هست ... در ضمن اين صدا موقعی که گوشی تو شارژ نيست هم شنيده ميشه ...
ممنون ميشم راهنمائيم کنيد...

golabi2
11-10-2009, 22:06
سلام
یه p990i دارم ازجمعه تاحالادر دوربینو که باز میکنم هنگ میکنه!باید صبر کنم که ال سی دی خاموش بشه بعدخودش ازدوربین خارج میشه!وقتی میرم توقسمت تماس تصویریم این مشکل پیش میاد به نظرتون با آپدیت حل میشه؟اینترنال فورمت دیسک کردم نشد!

ashlee_m20
25-10-2009, 13:10
سلام به همه عزیزان که کمک می کنند

من یه k810 دارم وقتی می زنم به شارج بعد از یه مدتی که می رسه به تقریبا 70 درصد یهو یه پیغام می اد میگه اشکال در شارج لطفا شارج کردن را متوقف کنید و هرچی ok می زنی نمیره

در ضمن باتری گوشیمم عوض کردم بازم همون اخطار اومد لطفا هرچه سزیع تر جوابمو بدین

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم SEETOOL2LITE V1.12 کی میاد؟

با تشکر:11:

p30surff
09-11-2009, 13:02
با سلام به دوستان.
من یه گوشی k770 دارم.تازگی قدرت صداش خیلی کم شده.نمیدونم اشکال نرم افزاریه یا اینکه بلند گوش مشکل داره(که احتمالش خیلی کمه!) چونکه، در ضمن توی بعضی برنامه ها و بازیها صداش اصلا" در نمیاد ، در حالیکه همون موقع موزیک رو پخش میکنه!! لطفا" اگه کسی میتونه کمک کنه. ممنونم

pooria.rio
14-11-2009, 22:07
آقایون سلام
من یه S500 دارم قابش شکسته
یعنی اون دور قابش که سفیده و بهش میگن استخوان گوشی
خواستم ببینم جایی مطمئن میشناسین که قاب اصلیش رو داشته باشه کامل ببرم عوض کنم ؟؟؟
و اگر آره قیمتش چنده ؟

xerror
16-11-2009, 19:13
سلام خدمت دوستان عزیز
راستش از دیروز تا حالا گوشیم خراب شده (w810) و وقتی سیم کارت میزارم توش دیگه بالا نمیاد!!
بردم تعمییرات گوشی گفت که ممکنه آی سی سیم کارت گوشی سوخته باشه یا اینکه ممکنه فلش کنم درست بشه؟
بعد گفت آی سی ش رو ۱۰ تومن عوض میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چند تا سوال دارم؟
یکی اینکه آیا تعویض آی سی سیم کارت گوشی ۱۰ تومن میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود گوشی انقدر نمیارزه والا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد من شماره تلفن هام رو میخواهم بازیابی کنم؟!
یعنی در این حالتی که خرابه با چه نرافزاری میتونم شماره تلفن ها رو بازیابی کنم؟

Alishmas
18-11-2009, 15:27
سلام، يه گوشی w580 دارم ، يه مدتی خاموش بود ، الان که روشن کردم آنتن نميده ! نه به جايي ميتونم زنگ بزنم نه زنگ ميخوره !

فلشش هم کردم اما درست نشد ، چيکارش کنم ؟

mehdi gorbanzade
05-12-2009, 12:12
دوستان عزيز در صورتيكه سوالات نرم افزاري و يا سخت افزاري درباره گوشي سوني اريكسون دارين مطرح كنيد .تا حدي كه بتونم كمكتون ميكنم .:blush:
سلام در گوشی کا 800 بنده وقتی به من زنگ میزنند یاخود من تماس میگیرم صدای مخاطب را نمیشنوم وباید اسپیکر را روشن کنم تا صدای مخاطب شنیده شود به نظر شما اشکال از چیست؟

mehdi gorbanzade
07-12-2009, 15:35
quote=mehdi gorbanzade;4461278]سلام در گوشی کا 800 بنده وقتی به من زنگ میزنند یاخود من تماس میگیرم صدای مخاطب را نمیشنوم وباید اسپیکر را روشن کنم تا صدای مخاطب شنیده شود به نظر شما اشکال از چیست؟[/quote]

m_tx_gh
20-12-2009, 16:37
با سلام من گوشی k800دارم موقعی که آهنگ از کامپوتر میگیرم اهنگ ها خراب می شمند یعنی قاطی پاطی میشه اگه فلش کنم درست میشه

Mahdi.p30
20-12-2009, 19:07
با سلام من گوشی k800دارم موقعی که آهنگ از کامپوتر میگیرم اهنگ ها خراب می شمند یعنی قاطی پاطی میشه اگه فلش کنم درست میشه
احتمالا رمتون خرابه

E-Masood
22-12-2009, 18:12
سلام در گوشی کا 800 بنده وقتی به من زنگ میزنند یاخود من تماس میگیرم صدای مخاطب را نمیشنوم وباید اسپیکر را روشن کنم تا صدای مخاطب شنیده شود به نظر شما اشکال از چیست؟
فکر کنم که Eraphone یا همون بلندگوی گوشی که باهاش صحبت میکنید سوخته و باید عوض بشه!

E-Masood
22-12-2009, 18:13
سلام دوستان
من چند روز پیش خواستم سیمکارت رو روی گوشی K800 خودم رو عوض کنم که وقتی سیمکارت رو عوض کردم دیگه روشن نشد کامپیوتر هم نمیشناسش و شارژ هم نمیشه!
کسی میتونه کمک کنه بگه ایراد از کجاست!

E-Masood
22-12-2009, 18:16
مطمئن باش رمت خرابه و باید عوض بشه رم من هم اینطوری بود فایلهای ویدئو رو خراب میکرد آهنگهای صوتی رو قاطی میکرد و...

arsinn
23-12-2009, 05:04
درود.مشکلی با گوشیم دارم البته جای دیگه هم مطرح کردم اما جواب نگرفتم اگه کمک کنید ممنون میشم.یک c905 (اصلی) دارم که با سیمکارت همراه اول هیچ مشکلی نداره و درست کار میده اما سیمکارت ایرانسل که روش میندازم نمیشناسه یعنی میزنه عدم دسترسی به شبکه سیمکارته سالمه و انتن هم در محل هست چون رو گوشی دیگم سالم کار میکنه با چند تا ایرانسل دیگه هم هم امتحان کردم همین طوره .مشکل از کجاست؟ فریمور R1BAO34 هست.

arsinn
23-12-2009, 05:20
درود.من یک C905 دارم با سیمکارت همراه اول IR-MCI هیچ مشکلی نداره و سالمه اما ایرانسل که روش میندازم میزنه عدم دسترسی به شبکه .ایرانسله سالمه و انتن هم در محل هست چون با گوشی دیگم کار میده. همچنین با چند تا ایرانسل دیگه هم امتحان کردم که جوابی نگرفتم.کسی میدونه چه مشکلی داره؟ممنون میشم

arsinn
24-12-2009, 19:41
چه تعمیر گاه سوت و کوری یعنی یک مسلمونی کافری کلیمی زردشتی بهاییی چیزی پیدا نمیشه جواب ما رو بده ؟؟

meysamn2o
16-01-2010, 14:20
سلام
من یه p990 گرفتم.رم نمیخونه.چندتا رم رو هم روش امتحان کردم.یه 1 گیگ . یه 2 گیگ. هیچکدومو نمیخونه.همش پیغام میده
memory corrupted . باید چیکار کنمش؟ تو تنظیمات گوشیم میرم که فرمتش کنم نمیشه.میگه اول باید reformat بشه بعد.نمیدونم باید چیکار کنم.رما که سالمه.ولی چرا نمیخونه موندم.لطفاً کمک کنید که اساسی کارم گیره.
راستی یه رم 32 ام دارم ، اونو میخونه.

PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ HELP‌ ME

xoxo71
20-01-2010, 09:47
سلام. گوشي من W580i هست. جديدا هر آهنگي رو كه توش ميريزم اجرا نميكنه و گوشيم خود به خود خاموش و روشن مي شه! راستي وقتي هم كه مي خوام باهاش صحبت كنم صداي طرف مقابلم ميياد اما صداي من نميره! فقط مي تونم با Handsfree ش صحبت كنم. ديگه كاملا كلافه شدم.......:41:

kiarash3500
21-01-2010, 14:07
من یه گوشی زد530 دارم
دادم دوستم برام فلش کرد حالا دیگه اصلا روشن نمیشه چی کار کنم؟

aaeiria
03-02-2010, 18:51
سلام
آموزش فلش g900 رو می تونید برام بذارید؟

arashazizi
09-05-2010, 14:49
گوشی من k750 است و امروز نور ال سی دیش یک دفعه تاریک شد و نورش خیلی کم است و منو ها به زور معلوم می شوند مشکل به نظر شما از کجاست؟

Hadi King
09-05-2010, 16:46
من یه گوشی زد530 دارم
دادم دوستم برام فلش کرد حالا دیگه اصلا روشن نمیشه چی کار کنم؟
سلام فايل ها رو درست فلش نكرده يكبار ديگه فريمور رو ( Main & Fs ) مثل هم رو فلش بزنه !

سلام
آموزش فلش g900 رو می تونید برام بذارید؟
اينجــا رو يه نگاهي بندازيــد قسمــت هــك !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UIQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گوشی من k750 است و امروز نور ال سی دیش یک دفعه تاریک شد و نورش خیلی کم است و منو ها به زور معلوم می شوند مشکل به نظر شما از کجاست؟
شما دوست عزيز قسمت تنظيمات . صفحه نمايش . روشنايي يه تستي كنيد ببنيد بالاست‌ ؟
اگه بالا بود كه ال سي دي مشكل پيدا كرده !!!
موفق باشيد!:40:

sinasalar2007
09-05-2010, 21:47
من تازگیا یه X2 خریدم، فقط یه مشکل هست اونم اینه که اگه گوشی 10 ساعت هم بذاری تو شارژ نشون میده که داره گوشی شارژ میشه یعنی اصلا نشون نمیده که باتری فول شده !!! البته من دو بار امتحان کردم که دو بارش هم گوشی خاموش بود و شارژ میشد
از اونجایی که من تا الان با ویندوز موبایل کار نکردم گفتم شاید اشکال نرم افزاری باشه
کسی از دوستان این مشکل رو داره یا نه ؟ چه جوری میشه برطرفش کرد ؟
فارسی ساز این گوشی رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

sedr
03-06-2010, 14:56
گوشی من اس 302 هست. بعضی وقتا ویبره اش کار نمی کنه! چرا و چه کنم؟

mehdinourani
09-06-2010, 20:50
سلام یکی کمکم کنه من گوشیم w910i نمیدونم بعداز اینکه گوشیم فلش کردم هرچی روی رم گوشیم پر میکنم آهنگ فیلم این چیزا که میریزم وقتی توی گوشیم میزارم یه دفعه کل رمم خالی میشه نمیدونم چرا اینطوری شده اگر کسی میدونه کمکم کنه تا این قضیه درست بشه اگر ایراد از فلش کردن هم هست بگید چیکار کنم تا درست بشه فقط خواهشا به این ور و انور پاس ندید زودتر کارم راه بندازید

mjorh
14-06-2010, 17:01
گوشي من خود به خود ريستارت ميشه .(k800) چيكار كنم؟

saeed_karimi_pc
14-06-2010, 23:36
سلام بچه ا خسته نباشید من گوشیم p1 uiq3.من هفته پیش اپدیتش کردم از طریق سایت سونی اریکسون ولی بعد اپدیت انتنش قطع شده و دیگه نیومد!!!!master reset هم کردم درست نشد!کمکم کنید:11::19:

hoomi20022002
25-06-2010, 00:03
سلام دوستان . من بعد از -- کردن گوشی ساتیو و آپدیت اون چندتا برنامه ریختم . ولی الان بعد از آپدیت چند بار گوشی هنگ کرده و هنگام ارسال فایل با بلوتوث در وسط ارسال متوقف میشه و اطلاعات نه از گوشی ارسال میشه و نه به گوشی وارد میشه ؟ علت این مشکلات چی می تونه باشه ؟ بعد از آپدیت این مشکلا بوجود آمده .

gigi_alex
25-06-2010, 11:21
سلام
لطفا یه کمکی بکنید.
گوشی z530 یه دفه میکروفنش خراب شد . رفت تعمیر درست شد فقط 1 روز درست بود باز از فرداش خراب شد.
میکروفنش خیلی ضعیف شده. اصلا صدا رو نمیگیره .

talalo
28-06-2010, 01:04
سلام من گوشیم سونی اریکسون کا 800 .
امروز رفتم بانک تو بانک برنامه ی همراه بانک زدن به گوشیم ولی نه برنامه نصب شد هم اینکه هر چی عکس و آهنگ داشتم پاک شد هالا من می خوام عکسایی که با گوشی گرفته بودمو برگردونم میشه؟آیا برنامه ای است؟ لطفا راهنماییم کنین

javadjoe123
28-06-2010, 16:46
با سلام...
یه مدتیه که برام این مشکل پیش اومده : وقتی این مسیر رو میرم :

menu>>>internet>>>option>>>advanced>>>connectivity >>>connect using>>>irancell-gprs

اینجا هیچ گزینه ای رو (چه gprs ایرانسل چه mms و چه چیزی رو که خودم ساختم به نام test ) انتخاب نمیکنه !!! من هر گزینه ای رو که انتخاب میکنم گوشیم اونرو انتخاب نمیکنه ... ( این گزینه ها مال وقتیه که این اشکال وجود نداشت )
ولی الان حتی وقتی *130*3# و بعد کد مربوط به تنظیمات gprs رو میزنم میگه :
the settings for your particular phone could not fond in our database ....

خلاصه اینکه با وجود این مشکل نمیتونم به نت وصل بشم...از این مشکل فیلم هم گرفتم که البته کیفیتش پایینه ولی خب معلوم میشه چیه ...
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه کمکم کنین...

new evil
04-07-2010, 23:16
سلام من گوشیم سونی اریکسون کا 800 .
امروز رفتم بانک تو بانک برنامه ی همراه بانک زدن به گوشیم ولی نه برنامه نصب شد هم اینکه هر چی عکس و آهنگ داشتم پاک شد هالا من می خوام عکسایی که با گوشی گرفته بودمو برگردونم میشه؟آیا برنامه ای است؟ لطفا راهنماییم کنین

باید از یک برنامه ی ریکاوری استفاده کنید

jsl7144
30-09-2010, 08:14
دوستان عزيز در صورتيكه سوالات نرم افزاري و يا سخت افزاري درباره گوشي سوني اريكسون دارين مطرح كنيد .تا حدي كه بتونم كمكتون ميكنم .:blush:

سلام
من یه گوشی k800 دارم که در قسمت other مثلا یه نرم افزار کتاب با تیپ جار می ذارم تا نصب بشه و کتاب رو بخونم اما دکمه نصب رو که می زنم چند ثانیه بعد برنامه نصب قطع میشه و عملیات بدون اتمام کار نصب به پایان می رسه.جالب اینکه نمی توانم وارد دو پوشه برنامه کاربری و پوشه بازیها بشوم.به نظر شما مشکل کجاست؟؟ممنونننننننننننننن :41::41::41::11::11:

mohammadrm
15-10-2010, 11:40
سلام
یه مدتیه صدای آیفون گوشیم ( P1i ) خیلی کم شده . صدای مخاطب ضعیف به گوش میرسه .
کسی هست که به ما کمک کنه ؟

Gregar
16-10-2010, 23:21
سلام . همه میدونید که پورت شارژ و هندزفری و یو اس بی و .. گوشی های سونی اریکسون یه چیز مزخرفیه . حالا واسه من یه مشکل با هندزفری پیش اومده . به صورتی که وقتی هندزفری رو میزنم ایکونش میاد ولی صدا نداره . اولاش که داشت کم کم خراب میشد با بازی بازی صداش وصل میشد ولی کم کم دیگه با اونم نشد و الان دیگه هندزفری که میزنم صدا نداره . کسی همچین مشکلی داشته ؟

گوشی S500i دارم .

NEKO234
17-10-2010, 18:53
سلام دوستان عزيز

من گوشیم یعنی ویواز پرو یک مشکل بزرگی داره که امیدوارم بتونید بمن کمک کنید

چند روز پیش ساعت گوشیم چک کردم دیدم 4 دقیقه اغبه, خوب اول فکر کردم که شاید از همون اولی که گوشیمو خریدم اشتباه تایم اش کردم , ولی متآسفانه الان بیش از 3 باره که چک کردم و فهمیدم گوشیم این مشکلو داره وهر بار 4-7 چیقه میبینم اغبه
ایا شماهم این مشکلو دارین ؟؟ من باید چکار کنم ؟؟

اهاا راستی من رو گوشیم برنامه SPB mobile shell نصب كرىم ايا احتما اين هست كه اين برنامه باعث اين مشكل ميشه ؟؟؟

با تشكر

ashkan_g00dboy
12-11-2010, 01:02
سلام دوستان عزيز

من گوشیم یعنی ویواز پرو یک مشکل بزرگی داره که امیدوارم بتونید بمن کمک کنید

چند روز پیش ساعت گوشیم چک کردم دیدم 4 دقیقه اغبه, خوب اول فکر کردم که شاید از همون اولی که گوشیمو خریدم اشتباه تایم اش کردم , ولی متآسفانه الان بیش از 3 باره که چک کردم و فهمیدم گوشیم این مشکلو داره وهر بار 4-7 چیقه میبینم اغبه
ایا شماهم این مشکلو دارین ؟؟ من باید چکار کنم ؟؟

اهاا راستی من رو گوشیم برنامه SPB mobile shell نصب كرىم ايا احتما اين هست كه اين برنامه باعث اين مشكل ميشه ؟؟؟

با تشكر
گلم ساعت کامپیوترت با موبایلت رو همزمان سازی کن احتمالا درست می شه.
حالا یکی جواب منو بده.یه xperia x2 دارم چند وقتیه که وقتی با گوشی کار می کنم خود به خود صفحه گوشی سیاه میشه و تا باتری رو در نیارم درست نمی شه و مشکل بعدی اینه که همش هنگ می کنه.
ممنون می شم جوابم رو بدید.
در ضمن کسی میدونه تعمیرگاه مرکزی سونی اریکسون یا تعمیرگاهی که از گوشی های وین مو سردر بیاره در تهران کجاست؟
مرسی

*Ali*
12-11-2010, 11:18
سلام دوستان
یه گوشی P1 دارم که کلید Scroll اون بغلش که هم صدا رو کم و زیاد میکنه هم منو رو بالا پایین میکنه خراب شده بود . دادم تعویضش کردن اما تعمیرکار میگه چهار پنج تا مقاومت که مربوط به این کلید میشه سوختن و باید حتما یه برد سوخته این گوشی رو ببینم تا مقاومت روش بذارم
ممکنه یه عکس با کیفیت از برد باز شده این گوشی برام بذارید ؟ ممنون میشم

wrench
17-12-2010, 14:43
سلام
چگونه K750iرا خودم فلش کنم
ممنون

mohamadsh2000
21-12-2010, 15:50
با سلام
گوشی من مدل k800 است
مدتیه نمیشه هیچ برنامه یا بازی روش نصب کرد
موقع نصب در پایان خطا application field رامیده
در ضمن موقع باز کردن پوشه بازی ها و برنامه ها همین خطا را میده
لطفا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bababk7
11-01-2011, 12:57
گوشی دبلیو 850 من ال سی دیش رنگ پس میده چی کار باید کنم؟

alisalmani
13-01-2011, 10:22
فلش كردن چطوريه پس ازفلش اطلاعات پاك نميشه؟

mohammadi23
27-02-2011, 21:39
سلام من یک گوشی ساتیو دارم که قاب ان خراب شده است ممکن است برای تعویض ان راهنمایی کنید

ALIBOZORG
11-03-2011, 22:26
سلام دوستان
من یه k550 دارم که چند روز پیش خورد زمین و دیگه روشن نشد،فقط وقتی که شارژ میشه صفحه خاموش و روشن میشه،
کسی میدونه مشکل چیه؟

Mary gsm
13-03-2011, 11:50
سلام دوستان
من يك گوشي k750رو كه ميخوام فلش كنم اين errorرو مده اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد

Hashemsarhadi
14-03-2011, 17:53
مي خوام p990 رو فلش بزنم با usb لطفا نرم افزارش رو معرفي كنيد

arash11
29-03-2011, 17:45
با درود
میکروفن گوشی w880 خراب شده است.یعنی هم صدا را بسیار ضعیف منتقل میکند و هم صدا را ضعیف ضبط میکند.
یک تعمیرکار گفت باید از میکروفن سامسونگ استفاده کنم.ایا با تعویض میکروفن ان با نوع سامسونگ مشکل حل میشود.
لطفا یک نوع میکروفن ارزان قیمت معرفی کنید.
ممنون

tiger1980
09-04-2011, 22:25
سلام

من k550i دارم هنگ میکنه خود به خود خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید

hamed_totally
27-04-2011, 07:16
سلام من یه گوشی zylo سونی اریکسون دارم که خیلی وقتها می شه کسایی که بهم sms میدن یا زنگ می زنن رو با اینکه به نامشون ذخیره کردم اما بازهم به شماره نشون می ده
شماره ها رو روی سیم کارت ذخیره کردم نشد روی تلفن ذخیره کردم نشد

مشکل از کچاست به نظرتون؟

democrat
06-05-2011, 18:08
salam. file setup vivaz pro ke ru ramesh hasto mikham aakhe ru
hich PC nasb nemishe. pc suite autorun ejra nenishe

democrat
06-05-2011, 23:10
سلام مشکلم حل شد

askanis
11-05-2011, 10:03
ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺭ ﺳﻮﻧﻲ ﺍﺭﻳﻜﺴﻮﻥc905
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﻳﻪ ﺳﻮﻧﻲ ﺍﺭﻳﻜﺴﻮﻥc905ﺩﺍﺭﻡ ﻛﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺭﻭﺷﻦ
ﺷﺪﻥ"ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺟﺴﺘﺠﻮ"ﻫﺴﺖ ﻭ ﺟﻠﻮﺗﺮ ﻧﻤﻴﺮﻩ
ﻳﻌﻨﻲ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﺷﺒﻜﻪ ﺭﻭ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﻨﻪ ﻳﻬﺠﺎ ﻫﻢ ﺑﺮﺩﻡ
ﻛﻪ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻦ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﻛﻨﻦ ﺣﺎﻻ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﻪ ﺩﺭ
ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻴﻢ

dr_data_13
27-06-2011, 12:49
من یه گوشی p1i سونی اریکسون دارم که زیاد زمین خورده تاحالا و مشکلی پیش نیومده ولی از دفعه آخری که زمین خورده دیگه آنتن نمیده و no network access میزنه و اگرم به اون شماره زنگ بزنی میگه خاموشه!
مستر ریست کردم نشد آپدیتشم کردم نشد به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟ چی کارش کنم؟
ضمنا از اولش هم صدای گوشیش ضعیف بودو صدای طرف مکالمه ضعیف میومد.عوضش کنم درست میشه؟

سعید عسگری
27-06-2011, 15:04
من یه گوشی p1i سونی اریکسون دارم که زیاد زمین خورده تاحالا و مشکلی پیش نیومده ولی از دفعه آخری که زمین خورده دیگه آنتن نمیده و no network access میزنه و اگرم به اون شماره زنگ بزنی میگه خاموشه!
مستر ریست کردم نشد آپدیتشم کردم نشد به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟ چی کارش کنم؟
ضمنا از اولش هم صدای گوشیش ضعیف بودو صدای طرف مکالمه ضعیف میومد.عوضش کنم درست میشه؟
سلام
1 پایه های ارتباط دهنده
2 آنتن هوایی
3 آیسی PA

dr_data_13
28-06-2011, 14:34
سلام
1 پایه های ارتباط دهنده
2 آنتن هوایی
3 آیسی PA
خب میتونم خودم نسنش کنم ببینم مشکلش از کج؟پایه های ارتباط دهنده و آنتن هوایی کجاشه که چک کنم؟

سعید عسگری
03-07-2011, 01:26
خب میتونم خودم نسنش کنم ببینم مشکلش از کج؟پایه های ارتباط دهنده و آنتن هوایی کجاشه که چک کنم؟
ببخشید که دیر جواب دادم
احتمال زیاد pa آسیب دیده که باید به یک تعمیرکار ماهر بدین تا درست کنن چون آنتن یک مقدار پیچیده هست و حتی یک خازن هم میتونه باعث پرش آنتن بشه

zelda64
04-07-2011, 04:42
سلام به همه‌ی اساتید من موبایل Sony Ericsson W205 دارم افتاد توی چایی!

سه روز میشه باتری و درش رو باز کردم گذاشتم خوب خشک بشه.

ولی وقتی باتری رو می‌زنم و سیم‌کارت رو می‌اندازم دیگه روشن نمیشه حتی به شارژر هم وصل می‌کنم روشن نمیشه.

به نظرتون قابل تعمیر است.

اگر قابل تعمیر است بدهم دست تعمیرکارهای تو محله و یا ببرم علاءالدین و یا نمایندگی مجاز سونی اریکسون.

اصلاً سونی اریکسون تو تهران نمایندگی درس و حسابی داره اگه داره کجاست آدرسش چیه وب‌سایت داره یا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.

سعید عسگری
04-07-2011, 13:38
سلام به همه‌ی اساتید من موبایل Sony Ericsson W205 دارم افتاد توی چایی!

سه روز میشه باتری و درش رو باز کردم گذاشتم خوب خشک بشه.

ولی وقتی باتری رو می‌زنم و سیم‌کارت رو می‌اندازم دیگه روشن نمیشه حتی به شارژر هم وصل می‌کنم روشن نمیشه.

به نظرتون قابل تعمیر است.

اگر قابل تعمیر است بدهم دست تعمیرکارهای تو محله و یا ببرم علاءالدین و یا نمایندگی مجاز سونی اریکسون.

اصلاً سونی اریکسون تو تهران نمایندگی درس و حسابی داره اگه داره کجاست آدرسش چیه وب‌سایت داره یا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
بیشتر گوشیهای آب خورده درست میشه
چون این مدل آیسی چسبی داره درست میشه
شما به یک تعمیرکار بدهید و صبور باشید ( برای درست شدنش عجله نکنید )

dr_data_13
04-07-2011, 16:56
ببخشید که دیر جواب دادم
احتمال زیاد pa آسیب دیده که باید به یک تعمیرکار ماهر بدین تا درست کنن چون آنتن یک مقدار پیچیده هست و حتی یک خازن هم میتونه باعث پرش آنتن بشه
اگر این مورد باشه حداکثر هزینش چقدر میشه حدودا؟

سعید عسگری
04-07-2011, 19:21
اگر این مورد باشه حداکثر هزینش چقدر میشه حدودا؟
بستگی به تعمیرکار داره
اگه از PA باشه حدود 25.000
از کجا هستین تا راهنمایی کنم ؟

dr_data_13
04-07-2011, 23:04
بستگی به تعمیرکار داره
اگه از PA باشه حدود 25.000
از کجا هستین تا راهنمایی کنم ؟
ممنون از جوابتون من از تهزان هستم
البته کسایی رو آشنا دارم که ببرم پیششون اما میخواستم حدودش دستم باشه

elhameli
06-07-2011, 22:27
سلام دوستان
من گوشیم بعد از اینکه افتاد توی آب ، تقریبا بعد از یک هفته تونستم روشن کنم ولی یک سری ایرادات داشت ، مثل اینکه با کامپیوتر ارتباط برقرار نمی کرد ، بلوتوثش رو روشن می کردم ، گوشی ریست می شد و ...
الان بعد از 3 هفته 2 تا از کلیداش اصلا کار نمیکنه !!
یکی عدد صفر و دکمه برگشت به عقب
متاسفانه روی گوشیم رمز گذاشته بودم ، توی رمزم هم عدد صفر داشته ، الان هم می خوام فقط این عدد صفر درست بشه ، من رمز رو بزنم ، بتونم شماره هام رو از توش بردارم /
خودم میتونم کاری کنم ؟ یا باید ببرم بیرون درست کنه ؟ میشه کاریش کرد ؟
k510i سونی اریکسون

سعید عسگری
06-07-2011, 23:16
سلام دوستان
من گوشیم بعد از اینکه افتاد توی آب ، تقریبا بعد از یک هفته تونستم روشن کنم ولی یک سری ایرادات داشت ، مثل اینکه با کامپیوتر ارتباط برقرار نمی کرد ، بلوتوثش رو روشن می کردم ، گوشی ریست می شد و ...
الان بعد از 3 هفته 2 تا از کلیداش اصلا کار نمیکنه !!
یکی عدد صفر و دکمه برگشت به عقب
متاسفانه روی گوشیم رمز گذاشته بودم ، توی رمزم هم عدد صفر داشته ، الان هم می خوام فقط این عدد صفر درست بشه ، من رمز رو بزنم ، بتونم شماره هام رو از توش بردارم /
خودم میتونم کاری کنم ؟ یا باید ببرم بیرون درست کنه ؟ میشه کاریش کرد ؟
k510i سونی اریکسون
سلام
ارتباط با کامپیوتر یا سوکت ایراد داره یا ارتباط قطع هست
ایراد بلوتوث از آیسی بلوتوث هست
کلید 0 و برگشت یا از پولکی یا از سوکت هست که به تعمیرکار نشون بدهید تا درست بشه

djmetalboy2005
31-07-2011, 12:02
با سلام خدمت اساتید.. من یه k750i داشتم.چند وقت پیش خورد زمین و تیکه پاره شد! بعد از جا زدن دل و روده گوشی . گوشی روشن شد و بالا اومد و کار میکرد!!! منتها مشکل اصلی اینه که هر از چند گاهی آنتنش میره و میاد. حالا میخوام از اون گوشی استفاده کنم. میخواستم ببینم مشکل سخت افزاریه.یا با فلش درست میشه. و اگه بخوام بدم تعمیر حدودا چقدر هزینشه.؟
ممنون

سعید عسگری
04-08-2011, 21:05
با سلام خدمت اساتید.. من یه k750i داشتم.چند وقت پیش خورد زمین و تیکه پاره شد! بعد از جا زدن دل و روده گوشی . گوشی روشن شد و بالا اومد و کار میکرد!!! منتها مشکل اصلی اینه که هر از چند گاهی آنتنش میره و میاد. حالا میخوام از اون گوشی استفاده کنم. میخواستم ببینم مشکل سخت افزاریه.یا با فلش درست میشه. و اگه بخوام بدم تعمیر حدودا چقدر هزینشه.؟
ممنون
سلام
چون گوشی ضربه خورده پس ایراد فلش یا نرم افزاری نیست
5000 یا 12000

p6tr
08-08-2011, 18:07
سلام
دوستان عزیز گوشی p1 من چند روزیه چرخش قاط زده و مثلا وقتی میخوای بالا بری میاد پایین و به جای یه سطر گاهی گیر میکنه و چند سطر یعنی تا آخر منو پایین میاد.
ممنون میشم یه راهی یه راه حلی نشون بدین

mehdi perspolisi
12-08-2011, 16:20
ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺭ ﺳﻮﻧﻲ ﺍﺭﻳﻜﺴﻮﻥc905
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﻳﻪ ﺳﻮﻧﻲ ﺍﺭﻳﻜﺴﻮﻥc905ﺩﺍﺭﻡ ﻛﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺭﻭﺷﻦ
ﺷﺪﻥ"ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺟﺴﺘﺠﻮ"ﻫﺴﺖ ﻭ ﺟﻠﻮﺗﺮ ﻧﻤﻴﺮﻩ
ﻳﻌﻨﻲ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﺷﺒﻜﻪ ﺭﻭ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﻨﻪ ﻳﻬﺠﺎ ﻫﻢ ﺑﺮﺩﻡ
ﻛﻪ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻦ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﻛﻨﻦ ﺣﺎﻻ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﻪ ﺩﺭ
ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻴﻢ

منم همین مشکلو دارم...
توروخدا کمک کنین..:41:

saeed258s
15-08-2011, 20:03
با دروود
دوستان؛من K750 دارم،با اینکه گوشی شارج باتری رو پر نشون میده،اما در زمان صحبت کردن یهو گوشی خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه!!چند سعات بعد روشن میشه و شارج رو بازم پر نشون میده!!

سعید عسگری
16-08-2011, 23:54
منم همین مشکلو دارم...
توروخدا کمک کنین..:41:
سلام
علت مشکل ؟ ضربه و آب خوردگی نداشته ؟

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

با دروود
دوستان؛من K750 دارم،با اینکه گوشی شارج باتری رو پر نشون میده،اما در زمان صحبت کردن یهو گوشی خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه!!چند سعات بعد روشن میشه و شارج رو بازم پر نشون میده!!
سلام
دو عدد قطعه مربوط به شارژ داره که باید تعویض بشه
اگه حل نشد آیسی تغذیه ایراد داره
خودتون میخواین درست کنین ؟ !

mous3030
26-08-2011, 18:54
من گوشی ویوازمو از طریق کابل وصل کردم به یه سیستم الوده ،ویروس انتقالی دیگه نمیزاره گوشی روشن بشه رو شارژ هم که میزارم تا لمس میکنم شارژ هم قطع میشه .............کلی اطلاعات مهم دارم که نمی خوام گوشی رو فلش کنم راهی هست برای رهائی از اینجور ویروس ؟

mehdi perspolisi
27-08-2011, 13:34
سلام
علت مشکل ؟ ضربه و آب خوردگی نداشته ؟

آب خوردگی که اصلا نداشته ولی ضربه یه دو سه بار خورده... مثلا از روی میز افتاده...:41:

ardeshir_ariana
09-12-2011, 13:27
دوستان عزیز یک گوشی c903 دارم قفل شبکه داشت توی خارج از کشور به سختی و قاچاقی و... دادم قفل شبکش رو شکستن اما هنوز برنامه هائی که موقع خریدن این گوشی ها(گوشی هائی که اپراتور با سیم کارت می فروشه) روش نصب هست و اینا آزار دهندن چون مثلا کانکشن همون اپراتور قبلی مونده و پاک نمی شه و هر برنامه ای نصب کنی خوده گوشی همون کانکشنه اپراتور اصلی رو بهش معرفی می کنه و..... خلاصه فکر کنم راهش فلش کردنه اما هیچ وسیله ای و هیچ آموزشی ندارم.

نوشین نوشین
10-12-2011, 20:09
سلام به همه ی دوستان و با تشکر از کمک هاتون...
بچه ها، من یه w550i دارم که عاشقشم.بطور خود بخود، بدون ضربه یا هیچی خاموش شده و وقتی روشنش میکنم فقط یک صفحه سفید میاد قبلا هم3 بار اینطوری شده ،یکبارش تونستن اطلاعات رو نگه دارن.این دفعه یکسری note و sms و شماره خیلی ضروری توش دارم که به هر قیمتی شده باید نگهشون دارم.ممکنه اینبار هم بشه نگهشون داشت؟؟؟ و یک سئوال دیگه!!!چرا این گوشیه من هی اینطوری میشه؟؟؟من معتادم به این گوشی...باور کنید چند شبه خواب ندارم از بس بهش فکر میکنم.اون اقایی هم که قبلا درستش کرده پیدا نمیشه...کمکم کنید.مرسی:41:

الی الی
11-12-2011, 16:51
گوشیم سونی اریکسن w950 است!!!
یه دفعه هنگ کرده!! روشن میشه چند پانیه بعد صفحه میره و ریستارت میشه!!!

کل شماره های زندگیم توشه.خیلی فوری شما ره هام رو لازم دارم. پس فردام دارم میرم مسافرت.بد بخت شدم.
مشکلش چیه؟
چه جوری می تونم شمارهه ای فون بوکم رو بریزم رو کامپیتر؟ شدنیه؟
یا اگه کسی تعمیرگاه خوب میشناسه لطف کنه بهم آدرس شمارشو بده.
سپاس

shirazi21
11-12-2011, 20:16
به نظرتون با گوشی موبتیلی که 5 تا دکمه هایش کار نمی کنه خیلی وقته و جوابش کردنو باید کجا ببرم وچکارش کنم
دکمه های 4و7و9و* و مربع اش خرابه

سعید عسگری
11-12-2011, 21:03
سلام به همه ی دوستان و با تشکر از کمک هاتون...
بچه ها، من یه w550i دارم که عاشقشم.بطور خود بخود، بدون ضربه یا هیچی خاموش شده و وقتی روشنش میکنم فقط یک صفحه سفید میاد قبلا هم3 بار اینطوری شده ،یکبارش تونستن اطلاعات رو نگه دارن.این دفعه یکسری note و sms و شماره خیلی ضروری توش دارم که به هر قیمتی شده باید نگهشون دارم.ممکنه اینبار هم بشه نگهشون داشت؟؟؟ و یک سئوال دیگه!!!چرا این گوشیه من هی اینطوری میشه؟؟؟من معتادم به این گوشی...باور کنید چند شبه خواب ندارم از بس بهش فکر میکنم.اون اقایی هم که قبلا درستش کرده پیدا نمیشه...کمکم کنید.مرسی:41:

سلام
باید توسط باکس SE TOOL از Gdfs بکاپ گرفته شود و بعد گوشی فلش شود و در نهایت Gdfs برگردانده شود
شما از کدام شهر هستین - شاید تونستم راهنمایی کنم به یکی از همکارها
گوشی شما این مشکل رو زیاد پیدا میکنه چون از سری Db2020 هست و البته از سری والکمن

نوشین نوشین
11-12-2011, 22:06
مرسی جناب مهندس...بعد از کلی دردسر اون اقا رو پیدا کردم.کلی التماس و خواهش ومنت کشی کردم تا درستش کنن ایشونم هر 3دقیقه یکبار گفتن نه !!!به احتمال 90%میپرن!!!اخرشم فقط note ها و شماره هام موندن... smsهام پر...:angry: حسنش این بود که با این اانجمن اشنا شدم اما خداییش حالم گرفتست...تهرانم.:11:مرسی از لطفتون

shirazi21
12-12-2011, 16:33
به نظرتون با گوشی موبتیلی که 5 تا دکمه هایش کار نمی کنه خیلی وقته و جوابش کردنو باید کجا ببرم وچکارش کنم
دکمه های 4و7و9و* و مربع اش خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

senaps
12-12-2011, 22:14

تو تاپیک کا ۸۰۰ جوابتون رو دادم!!!

کسی میدونه موس گوشی رو چجوری درست کنم؟!

Danial_4139
13-12-2011, 19:24
دوستان این گوشی K800 ما بعضی وقتا که باطری گوشی رو در میاری و سر جاش میزاری مشکل پیدا میکنه و وقتی میخوای روشنش کنی چراغ اینفراردش روشن میشه و چشمک میزنه ولی خود گوشی نه !

فلش کردم الان این پیغام رو میده :

Welcome to SEtool2 ( LITE edition ) v 1.11
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors

if you like LITE edition - please visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید and buy FULL.

FILE RECOGNIZED AS CUSTOMIZATION PACKAGE.

CDA:CDA102568/6
MODEL:HB1-06 Generic
VARIANT:M_EAST_N_AFR
LANGUAGE: EN
LANGUAGE: AR
LANGUAGE: FR
LANGUAGE: FA

Abort all operations.
phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Elapsed:1 secs.
ChipID:9900,EMP protocol:0301
BOOTROM MODE DETECTED
Speed:921600
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:35170801670603 CERT:N/A
FLASH CID:52 COLOR:RED
LDR:061201 1314 HANCXC1329129_DB2020_FLASHLOADER_R2A005
Flash ID check:897E
Flash props sent ok
writing C:\Users\Danial\Desktop\Mobile\K800_R8BF003_MAIN_G ENERIC_WI_RED52.mbn
CURRENT FLASH FILE CID:52
SSW uses complete hash, hash len is:9200
Will flash 460 blocks...
SSW loading returns:0
writing C:\Users\Danial\Desktop\Mobile\K800_R8BF003_FS_M_E AST_N_AFR_RED52.fbn
SSW uses complete hash, hash len is:4420
Will flash 221 blocks...
CSloader version:
070410 1557 HANCXC1250562_DB2020_CSLOADER_R3A009
loader startup: executed
loader filesystem startup: executed
CSloader refused to start GDFS services,error is:29
loader GDFS startup failed, that is fatal
Elapsed:383 secs.

سعید عسگری
14-12-2011, 00:12
دوستان این گوشی K800 ما بعضی وقتا که باطری گوشی رو در میاری و سر جاش میزاری مشکل پیدا میکنه و وقتی میخوای روشنش کنی چراغ اینفراردش روشن میشه و چشمک میزنه ولی خود گوشی نه !

فلش کردم الان این پیغام رو میده :

Welcome to SEtool2 ( LITE edition ) v 1.11
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors

if you like LITE edition - please visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید and buy FULL.

FILE RECOGNIZED AS CUSTOMIZATION PACKAGE.

CDA:CDA102568/6
MODEL:HB1-06 Generic
VARIANT:M_EAST_N_AFR
LANGUAGE: EN
LANGUAGE: AR
LANGUAGE: FR
LANGUAGE: FA

Abort all operations.
phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Elapsed:1 secs.
ChipID:9900,EMP protocol:0301
BOOTROM MODE DETECTED
Speed:921600
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:35170801670603 CERT:N/A
FLASH CID:52 COLOR:RED
LDR:061201 1314 HANCXC1329129_DB2020_FLASHLOADER_R2A005
Flash ID check:897E
Flash props sent ok
writing C:\Users\Danial\Desktop\Mobile\K800_R8BF003_MAIN_G ENERIC_WI_RED52.mbn
SSW uses complete hash, hash len is:9200
Will flash 460 blocks...
writing C:\Users\Danial\Desktop\Mobile\K800_R8BF003_FS_M_E AST_N_AFR_RED52.fbn
SSW uses complete hash, hash len is:4420
Will flash 221 blocks...
CSloader version:
070410 1557 HANCXC1250562_DB2020_CSLOADER_R3A009
loader startup: executed
loader filesystem startup: executed
CSloader refused to start GDFS services,error is:29
loader GDFS startup failed, that is fatal
Elapsed:383 secs.

سلام
گوشی شما با رایت فایل Gdfs توسط باکس SE TOOL درست میشود (با فلش کردن معمولی درست نمیشود)
شما به تعمیرکار مراجعه کنید

saeed258s
19-12-2011, 19:10
با دروود
آقا من گوشی k750i دارم اما مدتی است که زمانی که می خواهم گوشی رو شارج ککنم نمیشه و یا باید چند دقیقه شارچر وصل باشه به
گوشی تا شارج انجام بشه و مدام هم قطع و وصل میشه حتا در یک حالت ثابت!!
می خواتم اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید که چه کاری با این گوشی انجام بدهم؟؟سوکت شارج رو عوض کنم؟،آی سی شارج رو عوض کنم...چی کار کنم سرانجام شارج نمیشه گوشی من!

saman_20
29-12-2011, 19:23
سلام عزیزان
گوشی من x10 تا زمانی که خنک هست روشن میشه و کار می کنه. به محض گرم شدن و مقداری که با آن کار می کنی ریست میشه و خاموش.
بعد باید باتری رو بکشم چند دقیقه بمونه خنک که شد دوباره روشن میشه و به همین ......
چه بایدکنم؟؟؟؟ فلش کردم نشد. نمایندگی بردم میگه باید کارت گارارنتی داشته باشی که ندارم من.
تعمیرگاههای علائدین هم میگن سی پی یو هست و الالن موجود نیست
چه باد کرد؟؟؟؟

aminshirazi
31-12-2011, 01:04
سلام
من گوشیم w960هست دو تامشکل دارم اول مهمتره که اعصابمو ریخته به هم
1 - چند روزه تو گوشیم هر چند ثانیه یکبار یه پیغام عجیب میاد که هر چی میبندمش دوباره میاد:18: ضمنا گوشیمو با چند تا آنتی ویروس مختلف اسکن کردم ، ویروس نداره :18:پیغام اینه
اولش مینویسه Dump File Created و بلافاصله بعد این پیغام زیر میاد که هر چی میبندمش دوباره ظاهر میشه
Applacation
WatcherMainTread
Reason code
USER
Reason number
11
با توجه به ویروس نداشتن نمیدونم چکار کنم اعصابمو خرد کرده هیچ کاری نمیتونم با گوشی انجام بدم!:19: دلیل مشکل چیه؟ چکار باید بکنم؟:18::18::19::19:

مورد دوم
2 - میخاستم گوشیمو تو سایت sony ericsson آپدیت کنم اما جالبه که گوشیم تو لیست گوشی های سایت و جود نداره!!!؟؟ :18::18:در صورتی که پارسال گوشیمو آپدیت کرده بودم!! ضمنا هم گوشیهای خیلی خیلی قدیمی تر از من تو لیست هست و هم جدید تر! دلیل نبودن گوشیم تو سایت رو نمیدنم ودر نتیجه اینکه معلوم نیست چطور باید آپدیتش کنم؟!!:19::18:

sina.belyad
11-01-2012, 20:42
دوستان سلام
گوشی من neo هستش.
من تو صفحه ی اصلی بودم ، خواستم ویجت هارو ببینم. بعد ویجت Picture frame رو انتخاب کردم.هیچ ویجتی اضافه نشد. بعد رفتم گالری دیدم صفحه خالیِ. خوشبختانه چیزی پاک نشده. چون با برنامه ی root رفتم دیدم همچی ر جاشِ.
کسی می دونه باید چی کار کنم که گالریم به حالت اولیش برگرده؟

----------------------------------------------------------------------------
ادیت:

حل شد.ممنون

maria
18-01-2012, 13:40
سلام. میشه طریقه ریست کردن k800i را بگویید؟

Milad4171
19-01-2012, 20:37
آقا من میخوام یه آهنگ رو توی گوشی سونی اریکسون ایکس 8 بگذارم زنگ مبایل. باید چیکار کنم. کلا این ورژن 1.2 ( فکر کنم همینه ) اندروید یکم عجیب غریبه!

amin181a
07-02-2012, 17:00
سلام .
آقا من یک گوشی سونی اریکسون مدل s302 دارم . بعد الان نرم افزار بانک ملی ورژن 2.1 رو نصب کردم اما کار نمی کنه این در حالی که ورژن 1.1 کار می کرد اما این جدیده کار نمی کنه کسی نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟
2. و دیگه اینکه گوشی من ی را به صورت جدا نشان میده و چسبان نشون نمیده ( چه تو sms و ... ) !!!
3.کسی درایور کابل گوشی سونی اریکسون مدل s302 را برای ویندوز 7 نداره ؟ چون اینی که من از سایت خود سونی اریکسون دانلود میکنم رو ویندوز 7 نصب نمیشه !
با تشکر

mosfet
08-02-2012, 16:08
سلام دوستان
گوشیه من ویواز پرو هستش
یه مدتیه وقتی با گوشیم مکالمه میکنم صدای طرف مقابلم قطع میشه یا خیلی خیلی ضعیف میشه و مجبور میشم بزنم رو بلندگو
به نظرتونن مشکل سخت افزاریه یا از تقویت کننده صداشه
آخه ویواز برای مکالمه از تقویت کننده هم استفاده میکنه

ghadami2005
17-03-2012, 16:13
مهندس سلام. من گوشیم xperia pro هست. قاب این گوشی ها قابل تعویضه؟ اصلا تو بازار هست؟ از دست افتاده قاب زیرش ( همونی که کیبرد روشه نوار نقرهایش کمی رفته داخل) تاچش سالمه.

ExoMars
18-03-2012, 12:13
دوستان قاب لایو تو بازار هست؟میشه عوضش کرد؟

amirepsilon
19-03-2012, 23:42
سلام
دوستان من Arc دارم
یک مشکل اینه که وقتی اس ام اس یا میس کال میاد، چراغش روشن نمیشه که مشخص باشه یک اس برام اومده. راه حل چیه ؟

abbas682
24-05-2012, 09:27
.با سلام من یه اکسپریا ری دارم برای استفاده اینترنت وای فای روی آیکون مودم کلیک کردم به جای. اینکه کانکت رو بزنم فورگت رو زدم حالا دیگه مودم رو نمیشناسه کانکت رو هم میزنم فایده نداره لطفا راهنمایی کنید

ramsar60
29-11-2012, 14:43
با سلام گوشیم ویواز پرو هستش از دستم افتاد روشن میشه ولی صفحه سفید سونی اریکسون میاد همونجا میمونه به تعمیرگاه پل تو رشت دادم گفت ای سی یو ضربه خرده کاریش نمیشه کرد بردش باید کلا عوض بشه که اونم مقرون به صرفه نیست یعنی با گوشیم باید خداحافظی کنم واقعا راهی نداره درست شه ؟

ramsar60
29-11-2012, 14:45
سلام دوستان
گوشیه من ویواز پرو هستش
یه مدتیه وقتی با گوشیم مکالمه میکنم صدای طرف مقابلم قطع میشه یا خیلی خیلی ضعیف میشه و مجبور میشم بزنم رو بلندگو
به نظرتونن مشکل سخت افزاریه یا از تقویت کننده صداشه
آخه ویواز برای مکالمه از تقویت کننده هم استفاده میکنه

سلام گوشی منم همین مشکل داشت فکر کنم اکثر ویواز پروها همین مشکل دارن بلندگو داخلیشو عوض کرد حل شد صدا شد مثه روز اول

arash-king
29-11-2012, 14:58
سلام به همگی
من Xperia Mini Pro دارم وقتی با کابل USB بخوام از لپ تاپ آهنگ بریزم تو گوشی بعد از اینکه کابل را از گوشی رها میکنم صفحه گوشی دیگه روشن نمیشه و باید باتری را دربیارم تا
دوباره گوشی درست بشه ............. کلافه ام کرده .......... کمک کنید لطفا !!!!

hamedre81
02-12-2012, 22:24
سلام
من یه گوشی J20 رو دارم وقتی که می خوام یه عکس جای تاریک بگیرم عکس با این که فلش می ندازه اما سیاه می افته(وقتی عکس رو می گیره فلش قطع شده و تصویر سیاه می افته یعنی موقع گرفتن عکس و انداختن فلش گوشی هماهنگ نیست ) گوشی هم آپدیت کردم ولی درست نشده؟باید چیکار کنم؟

K!ng of th3 K!ngs
06-12-2012, 18:23
دوستان یه دونه Neo V دارم .
Pattern گذاشته بودم بعئ توی مهمونی همین طوری مونده بود روی میز یه نفر اینقدر زده که باید Secret Question جواب بدم... اصلا یادم نمیاد چی بوده.
باید چیکار کنم؟آیا راهی برای باز کردنش هست یا باید فول ریست کنم؟و چطوری باید فول ریست کنم؟

h_kh_1367
10-12-2012, 09:14
دوستان سلام
من یه sony ericsson mix walkman خریدم که متاسفانه ربان فارسی نداره !! میشه کمکم کنید چطور میتونم فارسیش کنم ؟

AC_POP
14-12-2012, 23:04
رفتم حموم ، شنیده بودم هم خیلی ها با خودشون گوشی میبرن حموم . منم خیر سرم برای اولین بار خواستم ببرم حموم . بردمش ، مطمئنم آب بهش نخورده خورده باشه هم موقعی بوده که گوشی رو یکی دو بار دستم گرفتم ، بعدش که اومدم بیرون از عصر دیگه شارژ نمیکنه :n03:

گوشیم C905 هست ، یه لحظه آیکون باطری عوض میشه و عکس برق میاد روی باطری اما زود همون عکس برق میره و اینجا که باید بنویسه شارژر از گوشی رو از پریز قطع کن نه از گوشی تا صرفه جویی بشه ( داستان های سونی اریکسون !!! ) ، اینو نمینویسه . و وقتی که از پریز یا از گوشی کابلش رو میکشم بیرون این هشدار رو میده . 2 بار هم الان شد که ارور میده Cannot Charge The Battery . You Must use a sony ericsson battery . بچه ها خواهش میکنم تورو خدا اگه راهی هست واسش بگین . من دوس ندارم گوشیم تعمیری شه . مخصوصا اینکه اینجا ارومیه هیشکی بلد نیست C905 باز کنه و ببنده ، مطمئنم اگه بدمش تعمیرش بعدش طوری گوشی رو واسم تحویل میده که از گوشی زده بشم :n03:

dr_data_13
16-12-2012, 23:18
من يه گوشي p1 دارم كه 2 سال پيش از دستم افتاد و 1 طبقه از پله ها رفت پايينو آنتنش پريد
دادم يه جا گفت آنتنش شكسته عوض كرد يكم درست بود باز خراب شد و آنتن نداشتم و بعد بردم يه جا ديگه تو پاساژ بزرگمهر ادم به يارو و فرداش رفتم يارو گوشي رو بهم داد و گفت نميشه و هركاري كردم جواب نداد و من هم كه گوشي رو از يارو گرفتم ديدم خاموشه و ديگه روشنش نكردم تا رفتم خونه و ديدم اصلا گوشيم ديگه روشن نميشه!فكر كردم شارژش تموم شده ولي زدم به شارژ چراغ شارژ روشن ميشد ولي هيچ اتفاقي نمي افتاد و معلوم بود يارو يه گندي بهش زده چون قبلش همه چي گوشي سالم بود و فقط آنتن نداشت.بردم يه جا ديگه كه گفت بردت اتصالي داره و يكي دستكاريش كرده و بي خيالش رو و ...
الان 1 ساله افتاده يه گوشي ولي بدجوري دوست دارم درستش كنم!نميدونم چرا روشن نميشه!
فقط چراغ شارژءروشن ميشه وقتي شارژرو ميزنم و هيچ اتفاقي نميوفته حتي فكر ميكنم شارژ هم نميشه!

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

mahramasrar2
17-01-2013, 13:22
سلام
من یک گوشی سونی اریکسون مدل k320 i دارم راستش سه تا سئوال دارم
یک آیا میشه روش فلش مموری سوار کرد؟ در حال حاضر فلش خور نیست
دوم خرج احتمالیش در صورت مثبت بودن پاسخ چقدره وآیا درست کار خواهد داد؟
سئوال سوم در حال حاضر نهایت تعداد شماره هائی که میشه روش ذخیره کرد 1000 عدد است آیا میشه این شماره رو افزایش داد؟ مثلا تا 5000
راستش دلیلش اینه که یک گوشی آیفون دارم که نزدیک 3000 شماره روش ذخیره دارم میخوام اگه بشه همه شماره ها رو روی این تلفن هم کپی کنم
آیا راهی برای افزایش حجم بانک اطلاعاتی این گوشی وجود داره؟

MaySam.M
26-01-2013, 20:09
سلام

من الان یه گوشی گرفتم طرف رمزش رو یادش رفته و میخوام بدونم راهی هست بشه رمز گوشی رو پیدا کرد؟ میخوام مستر ریستش کنم

hashem18
03-03-2013, 12:01
سلام من یه گوشی ویواز دارم که SymVPN را روش نصب کردم بهد گفت باید گوشی را ریستارت کنید من هم گوشی را خاموش روشن کردم ولی وقتی روشن شد روی ارم شرکت سونی اریکسون ایستاد و دیگه نه خاموش میشه نه صفحه گوشی میاد.تورو خدا کمکم کنید

hashem18
03-03-2013, 18:27
کسی نیست که جواب منو بده.لطفا

khoshahd
09-04-2013, 23:02
man goshiye sony ericson Ray daram be tazegi safhash siyah mishe va chand in bar bayad goflesho baz o baste konam yani poweresho feshar bedam ta dorost beshe,migan bayad flash nasb konam,in file ke dar rapid share upload kardin kar nemikone yani mige fili baraye down load vojod nadare,mishe lotfan rahnamayim konin.vagean mamnon misham.

farshidshd
16-04-2013, 11:27
از صفحه 40 به اینور هیچکی جواب سوالا رو نداده
فقط سوال پرسیده شده و کسی نیست جواب بده!!!

mdk96
13-06-2013, 19:13
سلام
براي تعويض باطري كوچك درون گوشي چه كار بايد كرد چون ظاهرآ به قاب فلزيش پرس شده. با اهم متر خالي نشون ميده. بايد چند ولت باشه؟
با تشكر فراوان.

sani9212
20-06-2013, 17:41
سلام به همه.من گوشی g900 4 ساله دارم.الان دیگه تاچش کار نمیکنه میخوام اس ام اس های تو گوشی پاک کنم بعد برم بدم تاچشو عوض کنن.کسی میتونه کمک کنه؟ :n27:

rasoul1988
18-02-2015, 23:18
یه گوشی sony ericsson Zylo دارم. مدتیه LCd اون سوخته.. تعویضش چقدر هزینه داره؟؟ می ارزه بدم تعمیر یا نه ؟؟؟