PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال ار مدیران کافی نت ها

sokote mordab
20-01-2007, 00:24
سلاماولین سوال بهترین برنامه برای مدیریت کافی نت ها چیه؟ (منظورم نر م افزاری که مثلا می گوید کامپیوتر شماره یک چقدر کاربرش استفاده کرده است)دومین سوال ایا در امد یک کافی نتی که علاوه بر خدمات اینترنت کارهای زی را هم انجام می دهند تبدیل فیلم ویدیویی به سی دی - تایپ - رایت - پرینت - اسکن - طراحی کارت ویزیت- نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی(در یک مکانی که رفت وامد نخیلی زیاده نه کم متوسط) کفاف سود سرمایه گذار و 3 نفر دیگه( که البته فامیل هستند ) را می دهد ؟ممنون

mosisoft
27-01-2007, 21:51
سلام
عزیز بهترین برنامه برای کافی نت که رایگان باشه handy cafe هستش که خودمم دارم باهاش کار میکنم و خیلی با حاله
و در مورد دومی خدمات با کافی نت خیلی مچن پس بزن در مورد شراکتم شراکت نکنی بهتره و همیشه بدون با کسی شریک شو که ازش بتونی یه چیزی یاد بگیری نه یاد بدی

hepton_co
12-02-2007, 13:35
سلام
من يك شبكه LAN دارم با يك سرور NOVELL 3.12 فاصله يكي از كامپيوترهاي client حدود 200 متراست به دلايلي امكان كابل كشي شبكه نيست خواهش ميكنم با توجه به اينكه شبكه اترنت است و سرور من ناول 3.12 است در مور ارتباط بي سيم من را راهنمايي كنيد

mosisoft
13-02-2007, 01:21
داداش من NOVELL 3.12 نمیشناسم و نمیدونم چیه :tongue: :blush:

ولی اگه بخوای وایرلس بزاری کاری نداره بجای کارت شبکه یکی مثل همون ولی وایرلسشو میزنی خوی
جای هاب هم یه هاب وایرلس وصل میشه فرقشون فقط بیسیم بودنشه
بعد منم زیادم آشنایی ندارم ایشالا بوجم 1 ماه دیگه برای چنجشون میرسه اون وقت بیشتر میتونم کمکت کنم

mehdi936
19-02-2007, 11:03
سلام دوست عزيز شما مي توني از دو نرم افزار easy cafe يا handy cafe استفاده كني كه خيلي امكانات زيادي داره

سیاوش با مرام
11-03-2007, 20:52
سلام دوست عزیز من هم همین کار رو کردم اما از من میشنوی اصلاً شراکت نکن که فامیلیتونم بهم میخوره بعاشم در مورد نرم افزار من پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه نرم افزار زیاده ام از همش بهتر و آسون تر تا جایی که من تعریفش رو شنیدم Easy cafe البته یکم سخت گیر میاد منم دمبالشم اما کسی کرکش رو بهم نمیده برای فاصله هم تا جایی که ممکنه جای کامپیوتر هاتو عوض کن تا فاصلشون کمتر بشه البته خطوط وایر لس بد نیست اما هزینت کمی میره بالا بهر حال کارهای جانبی بد نیست اما فکر جوازش رو هم بکن که مثل من دره کافینتت رو نخوان پلمپ کنن اول در باره همه جوانب تحقیق کن خصوصاً شهر داری , دارایی و اتحادیه مربوطه ضمنناً اهل کجایی؟؟

microbeh
12-03-2007, 14:25
سلام به همگی
من با 3 تا از دوستام که همسایه هستیم یه adsl گرفتیم الان ما یه مشکلی داریم اولی این که این مودم ای دی اس ال چطوری به هاب نصب میشه مثلا اول به سرور وصل میشه بعد به هاب ... و این که این هاب میتونه سیگنال هارو تا چند متر بدون افت بفرسته آیا تا 100 متر میتونه

siyanor
12-03-2007, 14:42
سلام دوست عزیز
خوب اول که به سرور وصل میشه بعد از مودم به هاب وصل میشه اینطوری میتونید به تعداد معین اون رو بین افراد بخش کنید در مورد سوال دوم هم بستگی به سخت افزار داره ولی فکر کنم (100٪) افت رو احساس کنی البته میتونی از قویککنده سیگنال کمک بگیری.

microbeh
12-03-2007, 15:27
سلام
خیلی ممنون از کمکتون
الان این هابی که ما داریم خودش تقویت کننده هستش سویچر
به نظر شما تا چند درصد افت کنه

araznet
14-04-2007, 12:12
ميتوني از turbo net maneger كه من هم از اون استفاده ميكننم قيمتش هم معموليش 5000 تومن و ورژن پرو هم 1000 تومن من سايتشو ميدم برو ببين اگه پسنديدي بخر من كه راضيم خيلي هم امكانات داره از قبيل محاسبه درامد - و مانيتورينگ و غيره...

araznet
14-04-2007, 12:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omidtagizadeh2006
23-04-2007, 13:30
سلام خوبین دوستان هرکس تو شبکه اشکال داسته به من ایمیل بزنید من بگیم

omidtagizadeh2006
23-04-2007, 13:31
سلام خوبین دوستان هرکس تو شبکه اشکال داشته به من ایمیل بزنید من بگیم

s_lover
25-04-2007, 17:54
بهترین نرم افزار برای مدیریت کافی نت Cafe suite هست اگه کرکش رو داشته باشین

meysam-OK
10-05-2007, 12:57
CafeSuite 3.44c
يه برنامه كامل براي مديريت كافي نت
خودم دارم استفاده ميكنم
اگه كسي كركش رو داره ما رو بسازه

Generall
11-05-2007, 18:24
به نظر من از برنامه ی Game Port 4 استفاده کن. اگه کرکش گیرت نیومد به خودم میل بزن کی جنراتورش رو برات ایمیل میکنم...موفق باشی

erroring
21-05-2007, 11:58
----------------------------

kamraninl
30-06-2010, 05:37
برای مدیریت کافی نت تو برنامه های خارجی فقط و فقط easy cafe ؛ من انواع و اقسام این برنامه هارو امتحان کردم ، هیچ کدوم مثل این برنامه دست مدیر رو برای مدیریت کلاینتها باز نزاشته و محدودیتش از تمام برنامه های دیگه کمتره . اما اگه بخاید بیشتر خرج کنید و از برنامه های داخلی (فارسی) استفاده کنید پیشنهاد میکنم از برنامه ی توربو نت منیجر استفاده کنید . این برنامه حتی از ایزی کافه هم بهتره (البته تنها مزیتش نسبت به ایزی کافه کنترل پهنای باند دستگاه های کلاینته وایلا از ایزی کافه نه چیزی بیشتر داره نه کمتر)
خب این از جواب سوال اولتون ؛ درمورد انجام کارهای دیگه غیر از اینترنت ، اگه شما سری به سایت اتحادیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنید میبینید که کارهای متفرقه از قبیل پرینت ، اسکن ، فکس و . . . رو برای کافی نت غیر مجاز میدونه (البته نه اونهایی که از اینترنت گرفته میشن یا به اینترنت فرستاده میشن ، مثل پرینتی که از صفحه ی اینترنتی گرفته بشه یا عکسی که اسکن بشه برای آپلود کردن) و اگر کسی بفرض یه فایل تو کول دیسک بیاره که شما پرینت بگیری ، این کارت غیر مجازه ! (این قانون مسخره از ابتدای امسال وضع شده ،قبلاً اینطور نبود) . اما الان هر کافی نتی بری پرینت و اسکن که هیچی ، کارت ویزیت و بنر و هر کاری هم که بگی برات میکنن ؛ 80 درصدشونم جواز کسب ندارن .
دیگه انتخاب انجام این کارا با خودت اما بدون قوانینی که واسه کافینتا وضع شده خیلی سخت گیرانس و اگه بخای طبق اونا عمل کنی سرماه حتی شارژ اینترنتتم نمیتونی بدی ؛ پس خوب فکر کن !
درآمدشم بدک نیست ، الان کاربرای کافی نت خیلی کم شده ، چون همه دیگه خودشون خونه ای دی اس ال دارن اما موقع ثبت نام ها (مثل دانشگاه ها ، پر کردن فرم یارانه نقدی و . . .) اگه یه کم حواستو جم کنی روزی 100 ، 150 تومنو داری .
البته موقعیت مکانیتم خیلی مهمه ، اگه به خیابون اصلی نزدیک باشی و پاخور خوبی داشته باشی میتونی راحت رو روزی 100 تومن حساب کنی (بیشتر میشه که کمتر نمیشه) اما اگه مثل ما بد جا باشی بیشتر مشتریات مشتری ثابتن و تو روزای عادی 40 ، 50 تومنه دخلت .