PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در باره رپ خارجی و پاپ ایرانی وخارجی را در این تاپیک بیابید

Mohsen Eblis
19-01-2007, 11:02
در این تاپیک فقط در مورد مصاحبه ها اخبار وعکس های رپر های خارجی اهنگاشون وهمچنین خوانندهای پاپ ایرانی وخارجی بحث میکنیم

Mohsen Eblis
19-01-2007, 11:05
اینم یه عکس از اسکوتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen Eblis
19-01-2007, 11:08
اینم یه عکس در باره پاپ از خوانندهی خوشگل (نانسی)

Mohsen Eblis
19-01-2007, 20:24
اینم یه عکس دیگه از اسکوتر

Mohsen Eblis
19-01-2007, 20:27
یه عکس از خواننده پاپ فارسی بنیامین

Mohsen Eblis
21-01-2007, 15:37
عکس از بریتنی اسپیرز

Mohsen Eblis
21-01-2007, 15:38
عکس از 50سنت و امینم

Mohsen Eblis
21-01-2007, 18:53
یه عکس دیگه از بریتنی اسپیرز

Mohsen Eblis
21-01-2007, 18:54
عکس از جنیفر لوپز

Mohsen Eblis
21-01-2007, 18:55
بازم عکس از بریتنی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 18:57
بریتنی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 18:59
اینم یه رپر خارجی به نام team

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:02
عکس از اسکوتر

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:06
نانسی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:26
نانسی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:29
نانسی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:32
بازم نانسی

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:33
فعلان همش نانسیه

Mohsen Eblis
21-01-2007, 19:36
نانسی

Mohsen Eblis
22-01-2007, 17:14
عکس از رضا صادقی

Mohsen Eblis
22-01-2007, 17:27
رضا صادقی

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:47
عکس از emrah

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:50
عکس از محسن یگانه

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:53
عکس از شادمهر

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:54
یه عکسه توپ از حامد هاکان

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:58
عکس از مهدی مقدم

Mohsen Eblis
25-01-2007, 19:59
رضا صادقی

Mohsen Eblis
25-01-2007, 20:02
عکس از سیاوش قمیشی

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:04
برای این چند روزه فقط جنیفر میزارم

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:06
تمامیه عکسهای جنیفر سایز اورجینال هستش
mohsen eblis

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:08
اولین عکس

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:11
دومین عکس

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:13
سومیش

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:16
چهارمیش

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:18
پنجمیش

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:21
ششمیش

Mohsen Eblis
26-01-2007, 11:25
هفتمیش

Babak
26-01-2007, 12:35
همه چيز ميشه عکس ؟
اونم لينک لينک لينک لينک توی هر پست يه لينک ؟
نصف اين پست ها ميتونه يکی باشه

Mohsen Eblis
28-01-2007, 15:03
اقا شرمنده عکسه هفتمی وهشتمی یکی شد
هشتمین عکس

Mohsen Eblis
28-01-2007, 15:07
اینم اخرین عکس از جنیفر
اقا عکسایه جنیفر ته کشید متظر البومای نانسی عجرم باشید

Mohsen Eblis
28-01-2007, 16:24
عکس از نانسی عجرم

Mohsen Eblis
31-01-2007, 12:46
سلام
برای امروز دومین عکس از البومه نانسی عجرم واستون میذارم

Mohsen Eblis
31-01-2007, 12:47
بر و بچ خواهش میکنم نظرهم بدین

Mohsen Eblis
03-02-2007, 17:01
اقا یه خبر از این به بعد وارد رپ خارجی میشیم
منتظر زندگی نامه ی بعضیاشون باشید
اگر بیوگرافی امینم رو هم میخواییدمیتونید به قسمت رپ فارسی سرچش کنید

Mohsen Eblis
03-02-2007, 17:21
زندگی نامه لیل کیم
Kimberly jones مشهور به lil kim در سال ۱۹۷۵ در نيويورک به دنيا آمد و به کمک دوستان وارد موسيقي شد البته او بيشتر نقش دوست دختر رپرهاي معروف را بازي مي کرد و با هر رپري مي گشت از جمله اين رپرها MFD بود تا اين که تصميم گرفت آلبومي بيرون دهد پس اولين آلبوم خود را با نام hardcore در سال ۱۹۹۶ بيرون داد البته اين آلبوم را در دو ورژن پخش کرد آهنگ معروف F**K You باعث شهرت او شد و البته آلبوم خوب فروخت چون او از اولين زنهاي رپر بود و خيلي ها کنجکاو بودند ببينند او چي ميخونه ؟ بعد يه حوادثي افتاد که کار او با کار M.A.F.I.A گره خورد و البته او به روي رپ کثيف سکس روي آورد ۴ سال بعد او با البوم Notorious K.I.M. دوباره وارد بازي رپ شد او باز هم مورد توجه قرار گرفت و با بسياري از رپرها ارتباط برقرار کرد در سال ۲۰۰۳ آلبوم Thug Luv را به بازار رپ داد که البته زياد موفق نبود به دليل چهرهي بدي که پيدا کرده بود در ضمن البته به جورايي نژادش بر ميگشت به لاتين به همين دليل بسياري از آهنگانش را به لاتين هم بيرون داده ( اسپانيايي و ايتاليايي ) آلبوم بعدي او در همان سال با نام La Bella Mafia بود که ياد آور روابط سابقش بود چون او با بسياري گردن کلفتهاي ايتاليايي ارتباط داشت آهنگ Magic Stick از اين آلبوم بسيار موفق بود و پول زيادي را وارد جيب او کرد . او کم کم با تورهاي رپ و کنسرتهاي بي ادبانش +۱۸ معروف شد البته اين در موسيقي معموليه که يک زن براي چهرهاش محبوب ميشه . او امسال آلبوم Shut Up را قراره بيرون بده که فعلا يه ترک داره .

Mohsen Eblis
03-02-2007, 19:20
زندگي نامه ي Mase
چند وقتي بود که زندگي نامه نگذاشته بودم اين هفته که خبري نبود که زندگي نامه ي توپ براتون آماده کردم :

Mason Durrell Betha در 27 آگوست سال 1977 در خانواده اي سياه پوست متولد شد محل زندگي آن ها ابتدا در Jacksonville بود اما کمي بعد آن ها به harlem رفتند اما زماني که mason کمي بزرگتر شد و به سن 13 سالگي رسيد به ايالت فلوريدا برگشتند .mason در سن 15 سالگي همراه برادرش به نيويورک رفتند در آن جا وضعيت مالي بهتري پيدا کرد و همچنين به دليل مهارت در بسکتبال به عضويت تيم محلي در نيويورک در آمد . در اني زمان بود کهmason با موزيک رپ آشنا شد و به دليل علاقه زياد به رپ با دوستانش گروهي کوچک موسوم بهChildren of the Corn را تشکيل داد . او توانست شهرت کمي در بين رپرهاي زير زميني پيدا کند پس از مدتي او به طور اتفاقي با puff daddy يکي از بزرگان رپ آن زمان آشنا شد اين آشنايي باعث شد که در چند آهنگ در سال 1996 با او همکاري کند .mason حالا به شهرت رسيده بود زيرا به دليل شهرت زياد puff daddy او نيز خود به خود معروف شده بود البته puff daddy از زماني کارmason را پسنديده بود که آهنگهاي گروه Children of the Corn را گوش کرده بود پس از مدتي mason نام mase را براي خود برگزيد و با همراهي puff daddy و bad boy توانست آلبومي با نامHarlem World را بيرون دهد اين آلبوم به دليل شهرت puff daddy به فروش خوبي رسيد و خود mase هم توانست اعتباري در موزيک رپ شزق امريکا براي خود پيدا کند همکاري mase با puff daddy و bad boy ادامه داشت و آهنگهايي مانند Only You و Lookin" at Me را با آن ها اجرا کرد کمي بعد mase يکي از بهترين آهنگ خود را با همراهي خواننده ي مشهور پاپ يعني Mariah Carey اجرا کرد اين آهنگ که Honey نام دارد چند هفته در صدر بهترين آهنگ امريکا قرار گرفته بود mase در ادامه آلبوم دوم خود را به نام Double Up بيرون داد اين آلبوم مانند آلبوم پيش چندان موفق نبود زيرا خوانندگان بزرگ رپ مانندBusta Rhymes, Jay-Z, DMX, Lil" Kim, Monifah, 112, the L.O.X., Eightball & MJG, Black Rob, Lil به او اجازه ي خود نمايي ندادند همچنين آهنگهاي ضعيفي که با Junior M.A.F.I.A اجرا کرد و پافشاري و تعصب زیاد به سبک east side باعث شد او نزد همه به شدت منفور شود . mase برخلاف بزرگان رپ هیچ گاه حاضر نشد خلاف نظر گنده هایeast side آهنگی بخواند و همین امر باعث ضعف و تکراری بودن آهنگای او شد . خیلی زود mase از دوران اوج خود خارج شد پس از 3 سال دوباره mase همکاری خود را با puff daddy ادامه داد و توانست با حمایت puff daddy آلبوم سوم خود را پس از مدتی تاخیر با نام Welcome Back در سال 2004 بیرون دهد هر چند که این آلبوم هم نیز زیاد موفق نبود اما پس از مدت ها نام mase را دوباره مطرح کرد اما با همه ی این ها mase از آن دسته رپرهایی است که نامش همیشه زیر نام بزرگان جا مانده است در صورتی که استعداد بی نظیری در رپ دارد

Mohsen Eblis
06-02-2007, 11:00
یه مصاحبه با چاووشی
اینم اولین مصاحبه رسمی محسن چاوشی هست

برام سوال بود که چرا خودکشی ؟

از خود محسن پرسیدم که چرا از خودکشی خونده .....

گفت : واسه اينكه خيلي زياد شده ... دلم ميسوزه مي بينم انقدر آدما ضعيف ميشن كه خودكشي مي كنن . مي گفت : از خودكشي خوندم تا شايد خيلي ها يادشون بيفته كه قوي باشن كه آدم نه بايد جلوي مشكلات قد خم كنه .....

شايد اين مقدمه ربطي به توضيحي كه ميدم درباره ي آلبومه جديد محسن نداشته باشه اما ديدم شايد بهترين دليل واسه اين همه زيبايي اين آلبوم اين باشه كه محسن چشمش بازه ... با چشم باز داره مي خونه .. نه مثله خيلي ها كه از گل و بلبل مي خونن يا تو آهنگشون اسمه هزار تا دختر رو ميارن كه فروش بره ...

محسن صداي گرمي داره و خوب ميخونه ....

آهنگ ساز خوبيه و ميدونه موسيقي پاپ يعني چي ... خوشم مياد براي فروش نیست که آلبوم ميده به قول روزنامه نگارا آلبومش تجاري نيست ... آلبومش هنريه

يكي مثله مجتبي كبيري هزار جور تبليغ تو ماهواره داده ... تبليغ تو روزنامه داده اين طرف و اون طرف اسمش هست . تو ماركتينگ هاي مجاز كه ميري آلبومش جلوي چشمه ..... خودتون ميدونيد كه چقدر فروش كمي داشت ....

بعد يكي به اسم محسن چاووشی مياد كه كارش تبليغ نداره .... بهش مجوز ندادن .. تو ماركتنيگ كه بري آلبومش رو نمي بيني اما آلبومش مياد و بدونه پشتوانه ي مالي .. بدونه تبليغ بازار رو مي گيره تو دستش و به قول خودمون مي تركونه .....

محسن چاووشی تا حالا واسه ي دلش خونده و خوب به دل هم نشسته و خوب ميدونيد كه چقدر طرفدار داره

با اينكه آلبومه قبليش هم تو اينترنت پخش شد و به اسم قميشي و كبيري پخشش كردن اما اين باعث نشد كه محسن نااميد بشه . محسن وقت گذاشت و آبومه خودكشي ممنوع رو آماده كرد كه نمونه اي تو كارهاي قبلي نداره و واقعا تك و بي همتاست .

خودكشي ممنوع .... كاري زيبا و به ياد مادني از كسي كه به خاطر خودش محبوب شد .

بعضي جاها ديدم كه ميگن محسن چاووشی صداش مثله سياوش قميشي و اين رو دليل معروف شدن محسن ميدونن اما بايد بگم كه اصلا اينجوري نيست و محبوبيت و معروفيت محسن ربطي به سياوش قميشي نداره و اصلا و ابدا قرار نيست كه محسن جا نشيني براي اون باشه ....

محسن چاووشي خودش صاحب سبكه و جزو بهترين هاست

Mohsen Eblis
06-02-2007, 11:01
مصاحبه با محسن یگانه
محسن يگانه اين گونه سخن ميگويد:

به نام او...
من محسن يگانه هستم.متولد 23/2/؟؟13 هستم.كار موسيقي رو به صورت حرفه اي از سال 79 با نواختن گيتار شروع كردم.اما در همون ابتداي كار وقتي با سختي هاي اين كار روبرو شدم براي مدتي قصد داشتم به كلي موسيقي رو ادامه ندم.

اما مايوس نشدم و از اون به بعد كار رو جدي دنبال كردم و خيلي زود تر از اون چيزي كه فكرشو مي كردم نواختن گيتار رو به صورت حرفه اي فرا گرفتم و 2 سال بعد كيبورد رو هم شروع كردم تا امروز كه قطعات گيتار آلبوم محسن چاوشي رو اجرا كردم.اما آهنگسازي رو كه به نظر خودم بهترين شاخه ي موسيقيه از 2 سال پيش به صورت جدي شروع كردم.تا امروز كه براي ديگر خواننده ها هم آهنگ مي سازم و شعر ميگم.

از جمله محسن چاوشي (تراك آهاي خبر نداري) .حامد هاكان(چون آلبوم ايشون هنوز به بازار نيومده ترجيح ميدم نگم)و فرزاد باقري كه به زودي آلبومش به بازار مياد...
اما طي اين دو سال حدود 30 تا شعر گفتم و حدود 40 آهنگ كه هر كدوم براي من تك تك ارزش چند بار گوش كردن رو داره ساختم. اما آشنايي من با محسن چاوشي منو به سطح كاري بالايي رسوند و از اون به بعد قدرت آهنگهام بيشتر و بيشتر شد كه جاداره از محسن تشكر كنم.

آلبوم خودم حدودا 1 ماه ديگه به بازار مياد كه اسم اون در ابتدا رفيق نيمه راه (نفرين) بود اما به سال كبيسه تغيير نام داد.
در اين آلبو م محسن چاوشي به همراه رضا فواديان كه خيلي به من در ظبط كار كمك كردن تنظيم آهنگهارو به عهده گرفتن.
تمام آهنگها و شعر هاي اين آلبوم از كار هاي خودمه به جز تراك سال كبيسه كه آهنگساز اون محسن چاوشيه.

در مورد خوندن هم بايد بگم توي آلبوم محسن چاوشي هم در تراك آهاي خبر نداري و كلاف و رميكسهم به صورت ميهمان خوندم. از اينكه محسن چاوشي و حامد هاكان هم لطف كردن و در كنار من توي اين آلبوم با صداي گرمشون خوندن و خيلي خوشحالم و ازشون تشكر ميكنم.

همچنين از رضا فواديان كه كيبورد اين آلبوم رو زد و محمد رضا آتش افروزان كه در يكي از كار ها ويلن اجرا كرد كمال تشكر رو دارم .خودم هم در اين آلبوم قطعه هاي گيتار رو اجرا كردم. و در آخر چند بيت از شعر رفيق نيمه راه يا نفرين رو كه از شعراي خودمه براي بازديد كنندگان از سايتتون مينويسم.

خدا كنه كه حسرت خوشي به قلبت بمونه يه بي وفا مثل خودت ريشه هاتو بخشكونه
يكي باشه كه هر نفس آتيش به جونت بزنه بهت خيانت بكنه زخم زبونت بزنه
الهي اون هر كي كه هست پا روي قلبت بزاره هرچي كه بامن مي كنييه روزبه روزت بياره
همين قد هم كه خواستمت از سرتم زياديه فكر نكني تو قلب من يه لحظه از تو ياديه
خيال نكن به يادتم بدون كه مردي تو دلم خودت مي دوني جاي عشق نفرتو كاشتي تو دلم
آهاي رفيق نيمه راه هاي تو كه تنهايي ميري فقط يه نفرين مي كنم تو اوج غربت بميري

با تشكر فراوان... محسن يگانه

Mohsen Eblis
06-02-2007, 11:03
حامد هاکان
حامد هاكان هم اينگونه سخن ميگويد:

سلام به روی ماه همتون ...
حامد هاکان هستم. متولد 17 مرداد ماه 1362 در تهران (شهر ری).
در خانواده ای کاملا مذهبی به دنیا اومدم.
تحصیلاتم در رشته رایانه بوده و در زمینه شعر .. آهنگ سازی .. تنظیم و صدابرداری فعالیت دارم.
موسیقی رو از حدود 10 یا 12 سال پیش آغاز کردم و 5 سالی هست که به طور جدی به این امر پرداختم.
مشوق اصلی من در زمینه آهنگ سازی و خوانندگی داییِ خوب و عزیزم بوده که همیشه خودم رو مدیون راهنمایی ها و کمک های بی دریغش می دونم و دسِتشون رو می بوسم.

تا به امروز حدود 40 آهنگ و ترانه ساختم که تقریبا تمام اشعار کارهام هم از سروده های خودم بوده.
علاقه شدیدی به خوندن ترانه های همراه با خشونت دارم مثل کار قاتل حرفه ای که شعر و آهنگ این کار هم برای خودمه و تقریبا سه سال پیش این کار رو ساختم و خوندم.. اما امسال این آهنگ رو باز سازی کردم و به همراهی دوست خوبم محسن چاوشی در آلبومی که تا چند روز دیگه به دستتون می رسه باتفاق بازخونی کردیم و فکر می کنم با تنظیمی که رضا فوادیان روی این کار انجام داده کار بسیار عالی شده باشه.

آشنایی من و محسن چاوشی شاید به این دلیل صورت گرفت که هردوی ما تقریبا دارای یک حس مشترک هستیم و روزی که من به دیدن محسن رفتم و با ایشون در باره آلبوم قاتل حرفه ای صحبت کردم مورد استقبال گرم وصمیمانه آقای چاوشی قرار گرفتم و ایشون هم با شور و اشتیاق در ساخت این آلبوم من رو یاری کردند.

باید اینجا به این مورد هم اشاره بکنم که در آلبوم قاتل حرفه ای یکی از ساخته های محسن چاوشی هم قرار داره با نام شهدِ مصموم که صدای محسن چاوشی رو هم در این تراک خواهید شنید و ترانه سرای این کار هم خودم هستم.. با تنظیم زیبای رضا فوادیان که به زودی این کار رو هم خواهید شنید . من فکر میکنم به همراه محسن چاوشی و رضا فوادیان تونسته باشیم گروه خوبی رو تشکیل بدیم. هست. Dj در زمینه موسیقی .. علاقه زیادی به سازهای الیکترونیک دارم و ساز تخصصی من هم البته در حال حاضر حرفه صدابرداری رو هم به صورت حرفه ای دنبال می کنم.

رنگهای مورد علاقم سیاه و قرمز هستند.
ورزش مورد علاقم کشتي کجه... (البته اگه بهم نمی خندید)...

تیم فوتبال مورد علاقم در بین تیم های ملی تیمهای ایتالیا و فرانسه هست و در بین تیم های باشگاهی علاقه زیادی به رئال مادرید دارم. میتونم بگم پسری هستم فوق العاده احساسی کمی عصبی .. همیشه به دنبال یه دوست و شوخ طبع.. اما نمیدونم چرا همه بهم میگن خیلی اخمویی..

علاقه زیادی به موسیقی تُرکی استانبولی دارم. در زمینه موزیک های ایرانی اون طرف آب هم.. همیشه پیگیر و دنبال کننده کارهای دوستان خوبم کامران و هومن عزیز هستم. از اونجاکه خیلی دوست دارم بیشتر نظر شما عزیزان رو در باره کاهام بدونم آدرس پست الکترونیکم رو براتون میگذارم تا بهتر و بیشتر از نظرات شما عزیزان استفاده بکنم.

در آخر هم تشکر می کنم از همه عزیزانی که به هر شکلی تا امروز به من کمک کردند در رسیدن به هدفی که همیشه به دنبال اون بوده و هستم..

قدر دانی میکنم از دوستان خوبم.. محسن چاوشی .. رضا فوادیان .. شهرام طهماسبی .. محسن یگانه.. احمد رنجبرز.. علی خاوری یگانه .. امیر عرب .. نادر جواهری .. امیر گوهریان وهمچنین قدر دانی میکنم از زحماتِ دوستان خوبم و شعرای بزرگوار آقایان حسین صفا و امیر ارجینی که بسیار استفاده کردم از راهنمایی های این عزیزان وتشکر می کنم ازکمکهای دوستانه دوست گرامیم سرکار خانم ترانه مکرم به خاطر همه خوبی هاشون . همچنین تشکر میکنم از دوست خوبم سیا عزیز و سایت همیشه جذاب سرچشمه.

همتون رو به خدای بزرگ می سپارم....

یاعلی.. خدا نگهدار دوستدارِ همه شما

Mohsen Eblis
16-02-2007, 07:11
عکس از ملکه ی پاپ ایرانی شهره

Mohsen Eblis
20-02-2007, 16:01
بر بچ زندگی نامه ها شروع شد میخام بترکونم

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:23
ترانه : خلیک بقلبی

آهنگ ساز : عاصی حلانی

شاعر : نزار فرنسیس

لوين حبي ؟؟
کجا ای عشقم
انساك صعبة ..
فراموش کردنت سخت است
من قلبي انا بناديك
از ته دل صدایت می زنم
خليك لا تروح ..
بمان نرو...
لا تزيد جروح
زخم ها را زیاد نکن
بالقلب والروح خليك
تو را در دل و جانم می گذارم

خليك بقلبي بيتك ..
خانه ات را در دلم قرار بده
انا ما سدقت لقيتك ..
من مانع دیدار نشدم
من بعت الدني وحبيتك
وقتی دنیا را فروختم و عاقشت شدم
خليك
بمان
خليك العمر بيصفا ..
بگذار زندگی زیبا شود
وجروح القلب بتشفى
و زخم های دل شفا یابد
بعيوني اللي ما بتغفى بغفيك ..
با چشمانی که نمی خوابد تو را می خوابانم

لوين .. ما حكيت
کجا .. نگفتی
فليت .. ومشيت ..
گذاشتی و رفتی
تنقول .. نسيت
می گویند فراموش کردی
ما فيك ..
نمی توانی
ما فيك تنسى الأيام تنسى ..
نمی توانی آن روزها را فراموش کنی
بيكفيك تقسى
سنگ دلی کافیست

بيكفيك ..
کافیست دیگر
خليك بقلبي بيتك ..
خانه ات را در دلم قرار بده
انا ما سدقت لقيتك ..
من مانع دیدار نشدم
من بعت الدني وحبيتك
وقتی دنیا را فروختم و عاشقت شدم

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:26
بیوگرافی نوال زغبی
نام کامل : نوال جورج الزغبی

نام هنری : نوال الزغبی

تاریخ تولد : june 29th 1972

محل تولد :جل الدیب / لبنان

ایمیل آدرس : info@nawalalzoghbi.net

وب سایت رسمی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماره تلفن منشی : lebanon +961- 472-1666

دانلود کلیپ فلش : علی الدالعونه (با ناز)

بیوگرافی از : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوال الزغبی اولین ستاره ای بود که از کشورش اومد! او بود که سبک موسیقی عربی را تحول عظیمی داد.او سبک موسیقی عربی را عوض کرد.او یک نوجوان 18/19 ساله بود که کار خوانندگی رو شروع کرد.بزرگترین مشوق نوال برای این کار خانواده او بود و به گفته نوال من همیشه این موفقیتم رو از خانواده خودم دارم و همیشه و هر کجا از آنها قدر دانی میکنم.

اولین آلبوم موفق نوال "و حیاتی عندک" نام داشت که در سال 1992 ارایه شد و با چه موفقیتی از آن استقبال شد.آلبوم های نوال تا کنون به ترتیب زیر هستند:

عزی الرعد

و حیاتی عندک

بلا قیه فی زمان

ماندم علیک

مالوم

اللیالی

بهترین های نوال الزغبی

طول عمری

آثار کلاسیک نوال الزغبی

اللی تهمینه

عینیک کدابین

بزرگترین کنسرت هایی که نوال تا کنون داشته در کشورهای مغرب و مصر و تونس و فرانسه و ایتالیا و امریکا بوده.

نوال دارای سه فرزن هست اولین فرزن او دخترش "تیا" نام دارد و همچنین دو پسر دو قلو که "جوی" و"جورجی" نام دارند.ماه نجومی نوال سرطان هستش.ورزش مورد علاقه او تنیس و شنا هستش.خوانندگان مورد علاقه او ریکی مارتین و انریکو وجنیفر لوپز و سلین دیون و بریتنی اسپریس هستند که به گفته نوال از صدایی زیبا بر خوردارند.موزیک مورد علاقه نوال "طول عمری " هستش.نوال هم اکنون با خانواده خودش در لبنان زندگی میکند.

شما عزیزان میتوانید آخرین آلبوم نوال را در بخش موسیقی عربی دانلود کنید .

با تشکر از پویای عزیز

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:27
بیوگرافیه روبی
نام کامل : رانيا حسين

شهرت : روبی يا روبی مانيا

محل تولد : قاهره/مصر

تاريخ تولد :october 08th 1981

ايميل آدرس : ruby@rubymania.com

وب سايت رسمی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیوگرافی از :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روبی خواننده ای هست جوان اما خيلی مدت هست که به کار خوانندگی مشغول هست.اما او هم توانست که خود را جزو top 10 خانومهای خواننده عرب بکند .

روبی ۴ تا آلبوم از خودش تا حال دارد که به ترتيب زير هستند:

۱-عارف

۲-فين حبيبی

۳-ابقی قبلنی

۴-و آلبوم آخرش که هماره گروه تاتی/تاتو به بازار دادش!

از هنرهای ديگر روبی رقصيدن هست!روبی بسيار زيبا مرقصد مخصوصا رقص عربی!

روبی بجز اين هنر ها بازيگر خوبی هم هست!که يکی از آخرين فيلم های اون صمغ نور قات کوتفينه نام دارد!

روبی در رشته وکالت و قانون تحصيل کرده است.

با تشکر از پویای عزیز

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:28
بیوگرافیه عمرو دیاب

نام کامل : عمر عبدالباسط عبدالعزیز دیاب

نام پدر : عبدالباسط عبدالعزیر دیاب

نام مادر : رویا محمود فعاد

عمرودیاب در کشور مصر و در یک خانواده هنرمند و هنردوست چشم به جهان گشود.پدرش مسئول ساختارهای کانال سوئز بود و بر روی کشتی و زیر دریایی کار میکرد.او به استعداد و صدای خوب پسرش پی برده بود و همیشه او را به خواندن تشویق میکرد.یک روز پدرش، عمرو را که تنها شش سالش بود به یک ایستگاه رادیویی موسیقی برد تا در آنجا بخواند . عمرو در آنجا اولین تجربه خوانندگی خود را کسب کرد و به دلیل صدا و استعداد خوبش از طرف مسئولان رادیو تحسین شد و ازفرماندار شهر یک گیتار جایزه گرفت. عمرو دیاب تحصیلات موسیقی خود را دانشگاه Cario شروع کرد و در سال 1989 از آنجا فارغ التحصیل شد. بعد از آن آلبوم اول خود را به نام Ya Tareeq را به بازار عرضه کرد و این موفقیت بزرگی برای او محصوب میشد. از آن به بعد او شانزده آلبوم دیگر را عرضه کرد که فروش فوق العاده ای در جهان داشت و او به عنوان ستاره دنیای شرق معرفی شد.او از آن به بعد مهمانیها و جشن های بسیاری گرفت و به کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا،استرالیا و کشورهای مختلف اروپایی سفر کرد و در آنجا کنسرت های موفقی را اجرا کرد.عمر در سال 1990 در پنجمین دوره مسابقات African Sports به عنوان نماینده کشورش انتخاب شد و در آنجا به زبانهای عربی ،انگلیسی و فرانسوی خوانندگی کرد .این کنسرت توسط ماهواره به تمام نقاط دنیای عرب فرستاده شد و در شبکه CNN پخش شد از آن وقت عمر به تدریج درخشید تا حال که یکی از بهترین خوانندگان مصر میباشد .

این مختصری از زندگینامه عمردیاب بود که توانستم پیدا کنم

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:30
بیوگرافیه راغب علامه
تولد : 07.06.1962
محل تولد : بیروت لبنان
تعداد برادر و خواهر : 4 برادر و 3 خواهر
تعداد فرزند : 2 فرزند, یک دختر به نام سارا از همسر اول و یک پسر به نام خالد از همسر دوم
نام همسر اول : راندا زکا
نام همسر دوم : جیهان ال علی

راغب صبحی علامه ملقب به سوپرستار عرب در سال 1962 در خانواده ای نسبتا فقیر به دنیا آمد
پدرش کارمند دادگاه بود و او مجبور بود لباس های برادران بزرگترش را بپوشد
او چهارمین فرزند خانواده بود
پدرش از همان ابتدا متوجه صدای خارق العاده راغب شده بود و 15 ساله بود
که در مسابقه ای در رادیو شرکت کرد و این ابتدای راه بود
او افتخارهای بیشماری کسب کرده است که می توان به لقب بهترین خواننده مرد
عرب در جهان در سال 1998 اشاره کرد
او خوانندگی را به طور حرفه ای از سال 1980 آغاز کرد و تاکنون 14 آلبوم منتشر کرده است

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:31
بیوگرافیه کاظم الساهر
كارت شناسايي : كاظم جبار ابراهيم السامرائي

متولد موصل برج عذرا 12/9/19۶۱ داراي دو پسر به نامهاي وسام – عمر

وسام متولد 1981 و عمر متولد 1987

زندگينامه :كاظم در يك خانه بسيار كوچك كه در آن 7 برادر به نامهاي (عباس-حسن-حسين-علي-محمد-سالم-ابراهيم)و دو خواهر به نامهاي (اميره-فاطمه) بزرگ شد سپس خانواده از موصل به بغداد منتقل شدند و در منطقه آزادي سكونت گزيدند .

سرگرميهاي كاظم الساهر اسب سواري –نقاشي-مجسمه سازي-موسيقي

در كاظم سرچشمه هاي فن از همان سن 12 سالگي شروع به جوشش كردند همانگونه كه گفتيم كاظم در يك خانواده بسيار فقير زندگي ميكرد اما اين امر باعث جلوگيري از پيشرفت او نشد كاظم در ايام تعطيلات مدارس بستني مي فروخت و از در آمد اين بستني فروشي يك گيتار خريد به قيمت 12 دينار .

دوستي او با شاعر بزرگ كريم العراقي از آنجاي بر ميگرد كه اين دو براي مقدمه يك فيلم به اسم (ناديه) ترانه را ساختن در آن زمان اين ترانه برترين ترانه از طرف مجله اوسكار كه در مصر منتشر ميشود شد و همچنين اين ترانه به 18 زبان زنده جهان ترجمه شده است و همچنين اين ترانه بهترين ترانه كودكان از طرف يونسكو شناخته شد كاظم از يونسكو نشان افتخار را كسب كرد و اين آغار راه هنري امپراطور ترانه هاي جهان شد در فرانسه 6 سال موسيقي خوانند بعدها به گتيار مسلط شد وسپس عود (زرياب) را ياد گرفت اينجا آغاز اصلي زندگي هنري اين خواننده بزرگ شد (1986) اولين ترانه او نيش مار(لدغه الحيه) بود كه ايشان هم شعر و آهنگسازي آن را بر عهده گرفت همچنين اولين سفر خارجي وي كويت بود سپس بيروت در بيروت شهرت او كم كم آغاز شد ترانه هاي آن زمان مثل نزلت للبحر-كثر الحديث بود همچنين بايد ياد آوري كنيم كه كاظم بسياري از ترانه هايش را خودش نوشته همچنين خودش نيز آهنگسازي كرده اما جرقه اصلي و اولين همكاري او با شاعر بزرگ تاريخ عرب نزار قباني از ترانه مدرسه الحب وسپس اختاري كه بعد از اين دو ترانه نزار قباني دار فاني را وداع كرد در سال 1999 وقتي كه كاظم در آمريكا بود خبر فوت پدرش را به او دادند ايشان از اين خبر بسيار غمگين شد ترانه انا وليلي كاظم الساهر توانست ششمين ترانه تاثير گذار بر مردم جهان شناخته شود شعر ترانه انا وليلي را حسن المرواني سروده است

ما در زمان كنوني به كسي همچون كاظم الساهري نياز داريم كسي كه با بسياري از خواننده هاي معاصر فرق دارد كسي كه عشق و محبت –صميميت-عاطفه حقيقي را به ما مي آموزد كسي كه معني عشق را ياد ميدهد مي آموزد كه زن با بسياري از چيزهاي كه ما ميدانيم فرق مي كند به ما عشق به زن محبت به زن مهرباني به زنرا ياد مي دهد به زنان از طريق ترانه اي سحر انگيزش ميگويد كه شما قدرت خارق العاده داريد شما مي توانيد مردها را به هر طريقي كه مايل باشيد در بياوريد قدر خود را بدانيد ارزش خود را بدانيد كاظم به انسانهاي اين كره زمين ميگويد بيائيد با صلح و دوستي با هميديگر زندگي كنيم بيايم انسان باشيم

كاظم الساهر اسمي متمايز از اسمهاي ديگر او تا هست متفاوت خواهد ماند اميد است كه بتوانيم سالهاي سال از صداي اين امپراطور سحر كننده لذت ببريم

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:32
حالا میریم سراغه بیوگرافیه خوانندگان ترک

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:33
امراه
امراه در سال 1971 در شهرستان دياربكر به دنيا آمد . در 1.5سالگی پس از فقدان پدرش توسط مادرش در مدرسه ابتدايی شهرستان گولمان ثبت نام كرد.در مدرسه موسيقی صدای او به سرعت توسط استادش كشف شد. در همين اثنا اولين كاست اماتوری خود را تهيه كرد به طوری كه پس از پايان دوره متوسطه در شهرستان دياربكر تعداد 4 كاست و ويديو از خود بجا گذاشت. اين كاست و ويديوها در دياربكر توجه زيادی به خود جلب كرد. در اين حين از دنيای موسيقی آماتور به موسيقی حرفه ای راه پيدا كرد.امراه كوچك در سال1984 اولين كاست حرفه ای خود ( agam agam & Gülum) را در استانبول ارائه داد.در سال 1985 آلبوم معروف خود( yarali ) كه بسيار مورد توجه قرار گرفت را تهيه كرد. در سالهای 1986 و 1987 آلبوم ( böynu bükuklar) و ( ayrilamam ) را با ركورد فوق العاده به بازار عرضه كرد. در سال 1990 شروع به تكثير آلبوم های كلاسيك خود كرد.امراه تا كنون در طول 20 سال مجموعا" 18 البوم موسيقی بی نظير از خود بجا گذاشته است. همزمان با ارائه آلبومهای خود از ماراتن كنسرت در داخل و خارج از كشور نيز جا نماند. طوری كه كنسرتهای او تماما" پر از تماشاچی بود.( و هست). در سال 1994 برای اولين بار در تركيه يك هنرمند ترك توانست استاديوم 50000 نفری را پر كند. خواننده امراه علاوه بر كنسرتهای داخلی در بسياری از كشورهای جهان از جمله آلمان -آمريكا -استراليا -آذربايجان -بلژيك -هلند - يونان- يوگسلاوی - دانمارك - قرقيزستان و... كنسرت های زيادی اجرا كرد. در سال 2001 در فستيوال (( ستاره های عصر )) جايزه گرفت. در اين فستيوال ازسوی ديگر كشورهای جهان هم به عنوان ستاره موسیقی جايزه دريافت كرد.امراه علاوه بر كار موسيقی به كار بازيگری هم پرداخت به طوريكه 20 فيلم و 3 سريال و در مجموع 43 قسمت بازی كرد.فيلمهايش در سينما ها و سريالهايش در بسياری از تلويزيون های داخلی به نمايش در آمد.در سال 1997 با فروش کلیپ معروف خو د ( بيزيم جوكلار)(Bizim Çocuklar) (بچه های ما) آن را وقف بچه های سرطانی كرد. آخرین آلبوم خواننده محبوب در دهم ماه Temmuz سال 2004 برابر بیست و یکم تیر خودمون با نام Kusursuzsun به بازار آمد.

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:35
بیوگرافی ابرو گوندش
ابرو گوندش 12 اکتبر 1974 در استانبول به دنيا اومد .ابرو به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه لباس کار میکرد تو همون سالها چند تا از مشتریها که صدای ابرو رو شنیده بودن فهميدن که صدای ابرو قشنگه و اون رو به Neshe Demirket) شرکت موزيک ) بردن . و خواستن صدای اون رو به عنوان يک صدای خوب و زيبا به همه اعلام کنن . اون شرکت چون اون زمان هنوز تشکيل نشده بود برای اينکه صدای ابرو رو ضبطش کنن ابرو رو به دست آقای Selchul Teki و یکی از مشتری ها سپردن . و ابرو هم با اين 2 آدم معروف موزيک اون زمان همکاری کرد قبل از اينکه ابرو آلبومی بده بیرون و معروف بشه برای اينکه بتونه رو صحنه خوب کار کنه و به صحنه عادت کنه به نزد خانم امل سایین رفت و پیش اون کار کرد . خواننده زيبا در مدّت زمان کوتاهی برای اينکه آلبوم بده بيرون شروع به کار کرد . سال 1993 آلبوم اوّلش به نام Tanri Misafiri )مسافر الهی) در دنيای موزيک محشری به پا کرد صاحبان شرکت موزيکی که ابرو اونجا بود با اين آلبوم ميليونها پول در آوردن که ابرو با اين آلبومش چند تا جايزه گرفت سال 1994 در کانال Keral به عنوان بهترين خواننده زن تا 3 سال جايزه رو گرفت. ابرو بلافاصله بد از اوّلين آلبومش دوّمين آلبومش رو به نام Tatli Bela )عشق شيرين) شروع به ساختن کرد و بعد از چند وقت که آماده شد اون رو پخش کرد خواننده جوان تو اين آلبوم آهنگهای رمانتيک خوند. آلبومه سوّمش سال 1995 به اسم Ben Daha Buyumedim )من هنوز بزرگ نشدم) پخش شد تو اين آلبوم آهنگهای Firtinalar )طوفانها) و Chok Mu Gordunuz )آيا شادابی را برای من زياد دانستی (عصیان ميکنه اين آلبومه ابرو سرآغاز دوستی ابرو با سردار اورتاچ بود.چهارمين آلبومش به اسم Kurtlar Sufrasi ) سفره گرگها) بيرون اومد در اين ميان پيشنهاد بازيگری به ابرو ميشد و اون تو سريالهایی که اسم آلبومش رو داشتن به عنوان نقش اوّل بازی ميکرد. بد از 2 سال فاصله ساله 1998 آلبومه Sen Allahin Bir Lutfusun (تو لطفی از جانب خداوند هستی) به همکاريه ........ به بازار موزيک مياد آهنگ 12 در اين آلبوم به طرز و روش خوده ابرو بوده . ابرو سال 2000 با 1 آلبوم خيلی جديدی ظاهر شد به اسم Don Ne Olur (برگرد چی ميشه ؟). توی استوديو وقتی داشت ميخوند جلويه فيلمبردارا خونريزی مغزی ميکنه و به زمین میوفته بد از اينکه مدّتی در بيمارستان بود يک مدّته طولانی استراحت کرد و مجبور شد از طرفداراش دور بمونه. طرفداراش برای اينکه نسبت به ابرو ابراز علاقه کنن با خريدن آلبوم Don Ne Olur اون سال بالاترين رکرده خريد آلبوم در ترکیه رو رقم زدن . توی اين آلبوم که کارگردان اون آقای تاريک آقانسی بود آهنگهایی از آهنگسازانه جوانه اون سال بود آهنگه Hata )خطا) که مال Sezen Aksu بود در اين آلبوم جای گرفته بود توی اين آلبوم 1 سورپريز هم بود که آهنگ Deli Deli )مجنون مجنون ) بود که آهنگه بچه ها بود بعد از يک استراحت طولانی شبه 11 مارس 2000 در مرکز Bestenci کنسرتی اجرا کرد که پول اين کنسرت رو به بيمارستان بخشيد <><><><><> . بعد از اون هم در سال 2001 آلبوم جدیدش رو به اسم Ahdim Olsun به بازار عرضه کرد که خیلی این آلبوم زیبا هست و به خاطر کلیپهای زیادی که این آلبوم داشت خیلیها رو به خودش جذب کرد . بعد از اون یک سال استراحت کرد و در پایان سال 2003 آلبوم جدید خودش رو به نام Şahane عرضه کرد که در این آلبوم حرفهای نگفته خودش رو گفته در این آلبوم آهنگی به نام Alev Alev هست که ابرو این آلبوم رو با این آهنگ تبلیغ کرد . بهترین آهنگ این آلبوم هم از نظر معنی آهنگ Ben Insan Değilim) من انسان نیستم؟ (هست . بعد از آلبوم شاهانه که بسیار زیبا بود در آخر سال 2004 هم آلبوم Bize de Bu Yakisir رو عرضه کرد که در ترکیه رتبه سوم رو به دست آورد .

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:36
ماهسون
هر آدمی که زندگی می کنه دارای یک رویا یک زندگی نامه و یا یک رمان هست. مال یکی حزن آور ویکی پرنشاط ویکی زندگی تاریکی داره. هر انسانی از تاریکی می آد وبه تاریکی می ره. شما توان تعقیب سالهای مه آلود گذشته رو ندارید. در این نوشته تنها بخش کوچکی از زندگی من رو می تونید پیدا کنید. مادرم فاءقه آریک و پدرم چرکزبازنجیر در یک بیمارستان دولتی در بینگل با هم آشنا میشن وازدواج می کنن.مادرم از شوهر قبلی خودش دارای سه فرزند و از دیگر شوهرش صاحب یازده فرزند شد که اونها رو تا حد جدایی پیش برد. مادرم من رو چهار ماه حامله بود که از پدرم جدا شد و به دیار بکر کوچ کرد.چهارمین و آخرین بچهء خودش رو به دنیا آورد و اسمش رو عبدالله گذاشت. عبدالله اسمی است که مادرم روی من گذاشت. در پنج سالگی با تعویض شناسنامه توسط پدرم اسمم ماهسون شد.
دیاربکر:
به عبارتی دیگر دیاربکر با تاریخ 9000 ساله و اولین مرکز مسکونی دنیا و منطقهء گسترده تمدن انسانیت با تاریخ وخاک جادویی. دیاربکر سرزمین ضیاءگوکالپ ها وعلی امری ها- سلیمان نظیف ها و احمد عارف ها و سرزمین بلبل ترانه ها جلال. دیار بکر سرزمین خوش آوازه خوان ها سرزمین مارها ، عقرب ها، رنج ها، سختی ها و به همان اندازه دیار بکر سرزمین پر غرور.
در منطقهء عرب شیخ این شهر در خانه ای که مجموعا" یک اتاق داشت به دنیا اومدم. برادرهای ناتنی ام که از شوهر قبلی مادرم بودند (اسماعیل آریک ، محمود اریک و مصطفی آریک) از به دنیا آمدن من خیلی خوشحال شدند و منو مثل برادر تنی خود بزرگ کردند.من شوکت پدری رو از اونها دیدم چون اصلا" پدرم رو نمی شناختم. اولین بار پدرم رو یه دفعه در 6 سالگی از دور دیده بودم. از شش سالگی به بعد در بعضی تعطیلات شش ماهه که به دیدار مادربزرگم می رفتم پدرم و بقیه برادرانم رو تنها در اون زمان می تونستم ببینم. دوره ابتدایی رو در مدرسه ابتدایی سلیمان نظیف و دوره راهنمایی رو در مدرسه علی امری و دبیرستان رو در مدرسه جمهوریت دیار بکر خوندم.
شروع موسیقی:
پسر خاله ام آیخان باران در بین آقوام آدم دوست داشتنی ای هست و خیلی هم خوب ساز می زد. دفعه اول در برابر آیخان لرزان لرزان اولین شعری رو که یاد گرفته بودم خوندم. آیخان تحت تاثیر صدام قرار گرفت.از اون روز به بعد آیخان کار مداوم رو با من آغاز کرد. حضور اول من در صحنه در دبیرستان جمهوریت به تحقق پیوست. مادرم و برادرانم دکتر یا مهندس شدن من رو میخواستند. تاثیر موسیقی روی من خیلی زیاد بود. هر روزم با موسیقی می گذشت.در ذهنم آواز خواندن در کنسرت ها رو پرورش می دادم. به سختی می تونستم تصمیم بگیرم که مهندس خواهم شد یا دکتر ویا یک هنرمند.در سال 83 و 84 در فستیوال دیار بکر در مسابقات آواز خوانی برای مطرح شدن خودم رو آزمودم. در دومین دوره شرکت در مسابقات برای اول شدن مصمم بودم. در سال 84 در دیاربکر کاست آماتوری من توسط یک راننده اتوبوس ( محمد تاریح) به گوش تهیه کننده ای به نام مصطفی گونش رسید و مصطفی گونش صدای منو خیلی پسندید و منو به استانبول دعوت کرد.برای موفقیت و رسیدن به هدفم 1800 کیلومتر مسافت روبه اون شهر کهن طی کردم. سوالات زیادی در ذهنم وجود داشت. در بین میلیون ها نفر انسان در در چنین کلان شهری چه کسی می دونه که زندگی چقدر سخته؟ خیالات و امیدهایی داشتم اما از یک طرف ترس و وحشت هم داشتم.زندگی تا پایان عمر ، برای دنیا ، عشق، غم، حسرت، غربت. مجادله من در سال 84 در ماه سپتامبر با ورودم به استانبول شروع شد.
استانبول:
جایی که همسایه همسایه رو نمی شناسه ، آدم آدم رو نمی شناسه،این شهر استانبوله. چطور ساکنان استانبول به اونجا کوچ کردند و اومدند هم ترسناکه هم پر رمزو راز و هم باز پس گیری شهر ( از دست قوم اشغالگر شهر) به نظر من خیلی زیباست. چگونگی اون رو هیچکس به درستی نمی دونه. آلبوم اولم رو در سال 84 در ماه کاسیم ( نوامبر) به دنیای موسیقی عرضه کردم. در پی اون 7 آلبوم دیگه اومد 5 .سال تموم گذشته بود. در این مدت خونه ام اتاق شماره 314 هتل لاله بود.این هتل در جاده مسیح پاشا گل سرسبد هتل ها بود. در سال 89 تصمیم گرفتم برای تهیه البوم و هرچه زیبا شدن کارهام در موسیقی و وارد شدن به عرصه کنسرواتوری در امتحان دانشگاه شرکت کنم. دانشگاه دولتی فنی موسیقی ترک.
سالهای کنسرواتوری:
مکان اجرای موسیقی. اولین کنسرواتوری موسیقی ترک در ترکیه.در سیاست موسیقی مدرسه موسیقی کم بود. اما چه افسوس که در اثر سستی دولت یک مدرسه موسیقی موجود بود. در مقابل این سیستم آموزش ضعیف من اراده قوی ای داشتم. مدرسه آموزشی هنرمندان ترکیه متاسفانه به دست فراموشی سپرده شده بود و دیگر یک موسسه مورد علاقه نبود و ارزشی نداشت. جهانی شدن هنر مرهون ارزش پیدا کردن هنر میان جوامع و مردم هست. امیدوارم سیاستمردانی که به هنر و هنرمند ارزش قایل میشن مسوول موسسه های آموزشی بشن.
بازگشت به موسیقی:
در سال92 با حلمی توپ اوقلو آشنا شدم که به من پیشنهاد یه البوم کرد. من با این پیشنهاد که بعد از 4 سال به من شده بود در سال 93 با آلبوم نامی عالم بویسا کار حرفه ای خودم رو آغاز کردم.
ورود به صحنه:
در سال 94 در کازینوی چاکیل به همراه بولنت ارسوی ( خواننده) به صحنه رفتم.
اولین سریال:
در سال94 برای استار تی وی سریال عالم بویسا رو در چند قسمت کار کردیم.
در سال 93 بود که مصمم شدم به:صلح،دوستی،برادری،ساخت اثری جهت محبت،با هم بودن ،دین،زبان،مذهب،یه دیدسیاسی جداگانه.
با عصر تکنولوژی همراه شدن.یک موزیسین تولید کننده و مدیروسازمان دهنده باشم.سرمایه گذاری برای موسیقی.نمونه کامل یک هنرمند بودن. دست کم هر 2.5 و یا 3 سال یک آلبوم ساختن.با زنان به برنامه نیامدن.تصدیق اولین ها. (آماتور ها)به با ارزش ترین انسان ها اهمیت قایل شدن. سالی که در استانبول بودم هر روزش جدا ، هر لحظه اش یک غم جداگانه و یک مجادله در سالهای مه آلود گذشته مقاطع رو گذروندم

وب سايت ماهسون : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:39
ریکی مارتین
خواننده پاپ انريکو خوزه مارتين مورالس پنجم (( ريکی مارتين ))‌ در ۲4 دسامبر سال ۱۹۷۱ در سان خوان پورتريکو در يک خانواده ثروتمند به دنيا آمد. او از سن ۶ سالگی شروع به ظاهر شدن در تبليغات تلويزيونی محلی کرد . در سنين نوجوانی در سال ۱۹۸4 به خاطر علاقه شديدی که به موسيقی داشت به عضويت گروه آواز نوجوانان منودو در آمد و در طول ۵ سالی که با گروه همکاری ميکرد همراه گروه به کشورها مختلفی سفر کرد و به عنوان يکی از خوانندگان اصلی گروه به زبان هر يک کشور های مختلف (( چند تا از کشورهايی که در آن کنسرت داشتند ! )) آواز خواند و همين به محبوبيت او اضافه کرد . او در سال ۱۹۸۹ به محدوديت سنی ۱۸ سال گروه رسيد و مجبور به ترک گروه شد و در اولين فرصت در کنار تحصيل در دوره دبيرستان اولين آلبوم خود را در سال ۱۹۸۹ به نام me amaras که توسط شرکت سونی و در نيويورک تهيه شده بود را روانه بازار کرد .بعد از آن ريکی مارتين برای اجرای کنسرت و حمايت از آلبومش در سفری که به مکزيکو داشت مورد توجه سينما گران قرار گرفت و در يک سريال در نقش يک خواننده ايفای نقش کرد که بعدها نسخه سينمايی اين سريال هم با بازی ريکی مارتين روانه بازار شد . از آهنگهای معروفی هم که ريکی در اين فيلم خواند ميتوان به آهنگ telenovela alcanzaruna اشاره کرد . سپس در سال ۱۹۹۳ به لوس آنجلس رفت و بعد از مدتی به شروع همکاری با تلويزيون آمريکايی nbc پرداخت و از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵ به ايفای نقش در سريال تلويزيونی اين شبکه به نام general hospital پرداخت و بعد از آن نيز در سريال miserables بازی کرد . او در حالی که به طور فعال حرفه هنرپيشگی را دنبال ميکرد اما هنوز خوانندگی را فراموش نکرده بود و همچنان به ضبط آلبوم و اجرای کنسرت می پرداخت و در پورتريکو و جامعه اسپانيولی لاتين به طور کامل شناخته شده بود و به شهرت رسيده بود . سومين آلبوم او در سال ۱۹۹۷ به نام A medio vivirبود و يکی از آهنگ های آلبوم هم در کارتون هرکولس وجود داشت و خود ريکی هم در نسخه اسپانيايی (( دوبله اسپانيايی )‌) دوبلوری و صدای شخصيت هرکولس را بر عهده داشت .

چهارمين آلبومش به نام Vuelve در سال ۱۹۹۸ منتشر شد که آهنگ موفق اين آلبوم La copa de la vida يا the cup of life بود که ريکی مارتين اين آهنگ را برای مسابقات جام جهانی فوتبال ۱۹۹۸ اجرا کرده است . در ادامه او در شب اجرای کنسرت مشهور Grammy جايزه های اين کنسرت بسيار معتبر است . با عرضه کردن اولين آهنگ انگليسی خود به نام Livin يا همان La vida loca توجه همگان را جلب کرد و همين باعث شد که آلبوم او در همان ابتدا کار و در روز اول انتشارش شماره يک شود و حالا ريکی مارتين ديگر به يک شهرت جهانی دست يافته بود !

. و بعد از آن نيز در سال ۲۰۰۰ به خاطر آهنگ موفق She bangs جايزه بهترين صدای مرد پاپ Grammyرا بدست آورد و ديگر به طور کامل در جهان شناخته شد و اين آهنگ شهرت و پول زيادی را برای ريکی به ارمغان آورد و حالا هنوز همچنان راه او ادامه دارد .

مطالب بيشتر :

در آخر بايد بگم که يکی از شايعاتی که در مورد ريکی مارتين شده اينه که ميگن ريکی هم جنس بازه !! که البته هنوز کسی نتونسته اين موضوع رو ثابت کنه ! ولی در کل ريکی به عنوان يک مرد ---- و هوس باز هم شهرت داره !

و يک نکته جالب اين که اگه توجه کرده باشيد ماه تولد ريکی مارتين و کريستينا آگوريلا و بريتنی اسپيرز يکی هستش .

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:40
بیوگرافی جنیفر لوپز
نام اصلی : جنیفرلین لوپزJennifer Lynn Lopez / لقب : جی لو / قد : cm 168
جنیفر لین لوپز در24 جولای 1969 در بخش گسل هیل در جنوب برونکس متولد شد . 2 خواهر دارد ،خواهر بزرگتر لسلی 34 ساله خانه دار و خواهر کوچکتر لیندا 30 ساله مشاور امور تفریحی کانال 11 نیویورک می باشد.
والدین جنیفر (مادرش) گوآدالوپ رودریگرز و ( پدرش ) دیوید لوپز هر دو در شهر پونس پورتوریکو ، دومین شهر بزرگ پورتوریکو متولد شدند . هردو ( پدر و مادرش ) در کودکی به ایالات متحده آمدند و زمانی که در نیویورک زندگی می کردند با هم آشنا شدند . با وجود اینکه جنیفر از نژاد پورتوریکویی است ولی والدین مادربزرگ پدریش اروپایی هایی بودند که در جزیره پورتوریکو اقامت داشتند .
جنیفر از کودکی به موسیقی های ملل مختلف علاقه داشت . به خصوص به ریتمهای Afro-caribbean مانند : ( salsa ) سالسا ، مرنجو ( meringue ) و باچاتا (bachata ) و شاخه های اصلی موسیقی مانند پاپ ( Pop ) هیپ هاپ ( Hip hop ) و آراند بی ( R&B ).
وی با وجود عشقش به موسیقی به صنعت فیلم هم علاقه نشان می داد . فیلم موزیکال ریتامورنو (Moreno Rita) که در سال 1961 ساخته شده بود تاثیر عمیقی بر او گذاشت .
جنیفر در سن 5 سالگی به کلاسهای آموزشی رقص وموسیقی رفت و جدای از این برنامه ها در یک مدرسه مذهبی کاتولیک دخترانه مشغول به تحصیل بود. او 8 سال در این مدرسه که خانواده مقدس نام داشت درس خواند وبعد از 4 سال در دبیرستان پریستون ( Preston ) تحصیل کرد وفارغ التحصیل شد . او در مدرسه ورزشکار قابلی بود. رشته ورزشی که در مدرسه کار می کرد تنیس و ورزشهای مربوط به دو و میدانی بود .
لوپز در 18 سالگی از پدر ومادرش جدا شد. در آن زمان دریک موسسه حقوقی مشغول به کار بود و شبها نیز به انجام حرکات موزون می پرداخت . پس ازآن پیشنهاد بازی در نقش Fly girl در کمدی فاکس هیت در برنامه In living color به او داده شد. پس از دو سال کار هنری در برنامه In living color همچنان به کار رقص ولی این بار در گروه مشهور جنت جکسون (Janet Jackson ) ادامه داد .
اولین فیلم او گری گوری نوا خانواده من است (Gregory novas my family ) در سال 1975 است و شغل بازیگری او زمانی استحکام یافت که در سال 1997 نقش سلنا کوئینتا نیلا (Selena Quintanilla ) خواننده معروف را بازی کرد.
همسران :
اوجانی نوآ 22 فوریه 1997 تا ژانویه 1998 – ( طلاق )
گریس جود 29 سپتامبر 2001 تا 26 ژانویه 2003 – ( طلاق )
مارک انتونی 5 ژوئن 2004 – ( تا زمان ترجمه این مطلب که حرفی از طلاق بینشون نبوده ! )
بد نیت این را هم بدانید که جنیفر در مجله People 1997 به عنوان یکی از 50 فرد زیبای جهان شناخته شد. باشگاه بدن سازی به او لقب گیتار داده بودند چون بدنش قوسی شبیه به گیتار داشت !
در جشن فیلم سلنا ،28 اکتبر 1996 در سان انتونلو، جنیفر این ستاره سینما و موسیقی با یک اتفاق عشقی غیره منتظره مواجه شد . زمانی که دوست پدرش اوجانی نوآ میکروفن رابه دست گرفت و در حالیکه یک حلقه جواهر مریکوس کات بزرگ را در دست داشت در میان جمع به او پیشنهاد ازدواج داد! جنیفر نیز بلافاصله به او پاسخ مثبت داد. ( مثل اینکه خودش منتظر بوده ! )
شایع شده که او بدنش را 1 میلیارد دلار بیمه کرده وتحت حمایت 300 میلیون دلاری از طرف بیمه است.( دسامبر 1999 )
لوپز و دوست پسرش Puffy در ارتباط به یک کلوپ شبانه تیراندازی دستگیر شدند . پلیس آنها را با یک اسلحه دزدی دستگیر کرد. اما از جنیفر رفع اتهام شد و از زندان آزاد گردید . دسامبر( 1999)
مادرش در وچستر Westchester کانتری نیویورک معلم مدرسه است .
او و دوست پسرش Puffy در 14 ژانویه 2001 اعلام کردند که به دوستی خود خاتمه بخشیدند او اولین بازیگر زن آمریکای لاتینی است که بالا ترین دستمزد را برای بازی در نقش selena در فیلم طراحان عروسی 2001 ( wedding planner ) به خود اختصاص داد که مبلغی برابر 1 میلیون دلار می باشد. او این فیلم وآلبوم (Hitnomberone ) را در یک هفته ( به طور همزمان ) کارکرد. ( یه لقمه نون چی کارا که نمیکنه ! )
جنیفر با همسرش گریس جود ( Gris Judd ) زمانی که کلیپ برای عشق قیمتی نیست را اجرا می کرد ، آشنا شد . آنها جشن کوچکی برای ازدواج خود ترتیب دادند که در خانه ای در لوس آنجلس برگزار شد و 170 نفر مهمان داشت .
بدنش به عنوان زیباترین اندام در مجله انگلیسی Celebrity Bodies شناخته شده است .

او یک رستوران کوبایی جدید به نام Madres مادرس در پاسادنا Pasadena کالیفورنیا افتتاح کرده و صاحب خانه ای به ارزش 1/9 میلیون دلار در سواحل میامی است و همسایگان دیوار به دیوار او روبین و تری گیپ هستند وخانه ریکی مارتین 7 بلوک با خانه جنیفر فاصله دارد .
سومین آلبومش این من هستم ... وبعد (This is me … them ) را در 26 نوامبر 2002 به پایان رساند.
در اکتبر 2002 با بن افلک نامزد کرد. گفته می شود جنیفر اصلاً مشروبات الکلی مصرف نمی کند.
همسر سابقش گریس جود و نامزد سابقش بن افلک در یک روز متولد شده اند . بن سه سال از گریس کوچکتر است. جنیفر در 20 ژانویه 2004 نامزدیش را با بن افلک به هم زد.
او اشعار ترانه Dear Ben)) بن عزیز را برای نامزدش بن افلک سروده بود تا به او بگوید که چقدر عاشقش است .
آوریل 2004 زمانی که با بن افلک نامزد بود در مصاحبه ای اعلام کرده بود که پس از ازدواج با نام افلک به کار هنری و حرفه ای خود ادامه خواهد داد ولی این اتفاق هیچ گاه نیفتاد چون در فوریه 2004 نامزدیش را با بن افلک به هم زد

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:41
مایکل جکسون
مایکل جوزف در 29 آگوست 1958 به عنوان هفتمین فرزند خانواده به دنیا آمد . اسم مایکل در ابتدا دونالد بود اما عقیده کاترین ( مادر مایکل ) این بود که مایکل هم صوتش قشنگتره و هم کلا اسم زیباییه.

او در سال 1947 با دختری به نام راوی پرسلی ازدواج می کنه و در پاییز 1999 از اون جدا میشه .

مایکل از همون کودکی همراه با اهنگ می رقصید اون هم نه یه رقص معمولی بلکه یه رقص فوق العاده حرفه ای. و همین یکی از دلایلی بود که باعث شد مایکل به مرور زمان بشه خواننده و رقاص گروه Jackson5. مایکل پسر بچه ای بود که در ظاهر یه کودک نشون می داد اما مثل یک مرد بود. همه مردم بخصوص دخترا عاشق مایکل بودن و او رو دوست داشتن.

مایکل همچنین خیلی خلاق بود، او خیلی نقاشی کردن رو دوست داشت و نقاشی میکی موس و دایانا روس رو خیلی دوست داشت حتی روی دیوار اتاقش هم پر از نقاشی های جور واجور بخصوص عکس بچه ها بود.

یکی از چیزهای جالبی که مایک به بون مشهور بود ترس از پرواز یا همون بلندی بود یعنی مایکل می ترسید سوار هواپیما بشه. و خب این یه مشکل بود وقتی که تو یه ستاره هستی بخصوص که وقتی مایکل جکسونی. اما با این حال مایکل با این مشکلش کنار اومد و حتی تمام دنیا البته به جز ایران رو گشته.

او در سال 1977 با بازی در فیلم the wiz ستاره شد .

از او نیز در کارهای تبلیغاتی استفاده می شد وطی یک عمل جراحی پوست خودش را سفید کرد و در سال 1990 خواندن را به صورت کاملا حرفه ای شروع کرد .

اولین آلبوم مایکل Go To Be there بود، آهنگ Ben که برای یک فیلم با هین اسم نوشته شده بود هم در این آلبوم قرار داشت. که این فیلم در زمان خودش موفقترین فیلم در دنیا بود .

مایکل هنوز هم بزرگترین سوپر استار تو دنیاست و تا به حال هیچ کس نتونسته به رکوردهایی که مایکل به جا گذاشته برسه. که البته هیچ وقت هم نمی رسه.

وب سایت رسمی مایکل جکسون : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:42
شکیرا
: شکیرا ایزابل مـبارک ریپل

تولد :دوم فبریه 1977

محل تولد : کلمبیا

شکیرا نامی است عربی و به معنی زنی سرشار از زیباییها است.

مادر او اهل کلمبیا و جواهر ساز است و پدرش اهل لیبانس و نویسنده.

شکیرا در بین هشت خواهر و برادرش از همه کوچکتر است .

اصلیت عربی باعث علاقه او به شعرهای عربی و انس گرفتن و خواندن به این سبک شد و این خود دلیلی بود که او به سرعت پله های ترقی را طی کند .

او خوانندگی را ازسن هشت سالگی شروع کرد و در سیزده سالگی با شرکت سونی در کلمبیا قرار دادی بست.

او نام یک آلبوم خود را در سال 2002 « سرویس رختشویی » گذاشت چون او وقتی عاشق است احساس زیبایی، تمیزی و نو بودن می کند.

شکیرا از جواهرات متنفر است و از نظر او بدترین اشتباهی که یک زن می تواند بکند این است که به داخل آشپزخانه برود چون دیگر از آنجا نمی تواند خارج بشود.

خبر می رسید که او در مارچ 2001 با پسر رییس جمهور آرژانتین نامزد شده است.

Mohsen Eblis
20-02-2007, 19:43
خدایی دهنم سرویس شد تا تونستم اینا رو واستون پیدا کنم بی معرفتا نظر هم بدین

Mohsen Eblis
20-02-2007, 21:04
fat joe
در سال ۱۹۸۰ میلادی کودکی چاق در یکی از شهر های جاماییکا به دنیا آمد...او به علت چاقی در همان ابتدای تولد دچار بیماری سختی شد و تا ۴ سالگی در بیمارستان به سر می برد....نام این کودک Joe Croni بود...پدر Joe یکی از مبارزان جاماییکایی بود و نقشی در استقلال کشورش داشت...پدر Joe در یک استودیو موسیقی مسوول تدارکات بود....این استودیو متعلق به Bob Marley بود... Joe صبح درس میخواند و شبها هم به استودیو می آمد و از پشت شیشه به کار های خوانندگان نگاه می کرد..او خیلی دوست داشت که خواننده شود...در نهایت به همراه یکی از دوستان سیاه پوستش به نام Jadakiss به نیویورک آمد و در آنجا مشغول خواندن شد..ابتدا او به صورت زیر زمینی و پنهانی کار می کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۰ شخصی به نام Curtins Jackson معروف به 50Cent که اهل جاماییکا بود شعری بر ضد Bob Marley خواند(اسم این موزیکLie History بود).....با این حرکت Joe تصمیم گرفت تا موزیک در باره وی بخواند..او از شدت عصبانیت نسبت به توهین او از کلمات رکیک و زشتی در شعرش استفاده کرد...شاعر این شعر خودش بود و آهنگساز آن Puff Diddy بود...اینکه 50Cent عضو West بود نیز خشم او را دو چندان میکرد..او در نهایت در سال ۲۰۰۱ بعد از ۷ ماه تلاش توانست موزیک Fuck 50 را ضبط کند...این موزیک باعث شهرت وی شد ولی بعد از مدتی شهرت او کمتر شد تا اینکه یک گروه به نام Terror Squads تشکیل داد و موزیک زیبا و به یاد ماندنی Lean Back را در سال ۲۰۰۲ خواند و مانند یک بمب در دنیای موسیقی سیاهان منفجر شد..او سومین سفید پوستی بود که توانسته بود بعد از Eminem Beastie Boys شهرت زیادی کسب کند...هنوز هم دشمنی بین ۵۰ سنت و فت جو ادامه دارد.....

Mohsen Eblis
21-02-2007, 15:23
اینم یه عکس از فت جو

Mohsen Eblis
21-02-2007, 15:26
2pac
زندگینامه Tupac Amaru Shakur Mekaveli اومدم. اون خیلی رپر بزرگیه و آلبومهای جدیدش همشون باحالن. همونطوری که میدونید مادرش البومهای جدیدشو جمع آوری می کنه و بیرون می ده، ولی به نظر خیلی ها هنوز زنده هستش و بر میگرده! بیش از این منتظرتون نمی ذارم : او در Brooklyn در New york به دنیا آمدو مادر او با نام Afeni در 16 ژوئن 1971 کسی را به دنیا آورد که سبک رپ را متحول کرد. Tupac Amaru در زبان Inka به معنی مار درخشنده و Shakur در عربی به معنی متشکر از خداوند می باشد. مادرش او را با تئاتر آشنا کرد و توپاک 12 ساله را در یک تئاتر با نام A raising sun شرکت داد. در سپتامبر 1986 او به مدرسه هنر Baltimore رفت و شروع به تحصیل بازیگری کرد. در ژوئن 1988 او و خانواده اش به Marin city در California رفتند. او گفت که ترک مدرسه اش خیلی روی او تاثیر گذاشت. او به این مساله به عنوان ترک بازیگری یاد میکند. او در همان سال با همسایگان خود شروع به فروش مواد مخدر می کند. در آگوست سال 1988 ، Mutulu shakur پدر خوانده او به جرم شرکت داشتن در دزدی از ارتش آمریکا به 60 سال زندان محکوم شد. در سال 1990 او به عضویت Digital Underground در آمد و به عنوان خواننده و رقاص استخدام شد. در همین سال او متوجه شد که مادرش مواد مخدر مصرف می کرده است. در سال 1991 او در آهنگ This is an E.P.Release یک Verse را خواند. همان یک ورس، باعث شد که توجه استودیوی Interscope records به او جلب شود. او در همین سال آلبوم 2pacalypse now را بیرون داد. در 12 نوامبر 1992 او با یک جریمه 10 میلیون دلاری به پلیس Oakland به علت خشونت ودستگیری مواجه می شود. در 22 سپتامبر 1992 رئیس جمهور وقت آمریکا اظهار کرد که آلبوم 2pacalypse now در دل مردم امریکا جا ندارد. در 1 فوریه 1993 آلبوم Strictly 4 my NIGGAZ بیرون داده شد که Platinum شد. در 13 مارس 1993 او با راننده لیموزین خود به مشاجره پرداخت، چون راننده از استعمال مواد مخدر در داخل ماشین ناراحت شده بود. ولی توپاک متهم نشد. در 5 آوریل 1993 او به جرم ضرب و شتم یک خواننده رپ در حین اجرای کنسرت با چوب بیسبال در Lansing در ایالت Michigan دستگیر شد و به 10 روز زندان محکوم شد. در 30 نوامبر 1994 او در لابی استودیوی Times square مورد اصابت 5 گلوله قرار گرفت و جواهرات او به ارزش 40,000 دلار به سرقت رفت. او بهد از 4 ساعت از بیمارستان مرخص شد ولی عامل این درگیری پیدا نشد. در 1 آوریل 1991 آلبوم Me against the world را بیرون داد که شماره یک چارتها شد و با کمک آهنگ Dear mama،دو بار پلاتینوم شد. در اکتبر 1995 او با استودیوی Death row records قرارداد بست و و ضبط آلبوم All eyez on me را شروع کرد. در 13 فوریه 1996 هم این آلبوم بیرون داده شد. این آلبوم بیش از 9 میلیون کپی فروخت، 5 بار پلاتینوم شد و اولین آلبومی بود که به صورت اوریجینال، 2 Cd داشت. در می 1996 او با کمک Snoop dogg ویدیوی آهنگ 2 of Amerikaz most wanted را ساخت و در این ویدیو، کاریکاتوهای Biggie و Puffy را نشان داد. کسانی که به گفته او در سوء قصد به جانش دست داشتند. او در هنگام ترک مسابقه بین Bruce seldom و Mike tysin در لاس وگاس، هنگامی که در ماشین Suge knight (یکی از رفقای او و شیرکش در Death row records ) نشسته بود، 4 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت. توسط مردی ناشناس در یک کادیلاک سفید رنگ. او بلافاصله به مرکز درمانی دانشگاه برده شد. در یک عمل جراحی، نصف شش او را بیرون آوردند. 6 روز بعد، در جمعه، 13 سپتامبر 1996 در ساعت 4:03 بعد از ظهر در گذشت و بدنش را چند روز بعد به خاک سپردند. او فقط 25 سال داشت. آلبومهای بعدی او، Makaveli ، R U Still Down? (Remember me) ، Greatest hits ، Better dayz ، Untill the end of time ، Ready to die ، Loyal to the game می باشند.

Mohsen Eblis
21-02-2007, 15:32
snoop dog
او در روز 20 اکتبر 1971 در Long beach در California به دنیا آمد. نام اصلی او Calvin Cordozar Broadus می باشد. مادر او در کودکی او را با نام Snoopy صدا می کرد و او نام Snoop doggy dogg را به عنوان نام هنری خود بر گزید (که بعد ها به Snoop dogg تغییر کرد). او بعد از اینکه از دبیرستان فارغ التحصیل شد، سه سال با پلیس به خاطر مواد مخدر و شرارت درگیر بود و مرتب به زندان می افتاد. او در این سالها، به خواندن رپ مشغول شد و با دوست خود Warren G که برادر ناتنی Dr Dre بود، اهنگهای خود را به صورت غیر حرفه ای می ساختند. به این صورت بود که او با Dr Dre آشنا شد و آهنگ فیلم Deep covec را با همدیگر ساختند، سپس آلبوم Chronic هم با شراکت Snoop در بعضی آهنگها آماده شد...
سپس در نوامبر سال 1993 آلبوم Doggystyle را از استودیوی Deat row records بیرون داد. این آلبوم اولین آلبوم رپ بود که شماره یک جدولها شد (ایول!!!) و رپ را از حالت سکون در آورد. آهنگهای What's my name و Gin and juice به Top ten راه یافتند و آلبوم چندین ماه در جدولها ماند. در 1994 هم در فیلم Murder was the case چند آهنگ اجرا کرد.
سپس او در سال 1996 آلبوم Doggfather را بیرون داد. این آلبوم بدون کمک Dr Dre ساخته شد، چون او قبلا Death row records را ترک کرده بود. ( این آلبوم را با کمک Daz و DJ Pooh ساخت.) در سال 2000 هم آلبوم The last meal را ساخت. Dr Dre حدود 4 سال بر روی آهنگسازی این آلبوم کار کرد. (واقعا شاهکاریه در رپ. خیلی هم آلبومش نایابه، کسی داره به منم بده! فقط نمی دونم چرا کم جایزه برده، شماره 4 در جدول رپ آمریکا. فکر کنم به صورت رسمی نبوده آلبومش...)

در سال 2002 او اعلام کرد که قصد دارد کشیدن سیگار و گرس و نوشیدن مشروب را ترک کند. در همین سال هم آلبوم Paid tha cost to be da boss را بیرون داد. ناگفته نماند که او از طرفداران موسیقی کلاسیک و هوی متال است و گروه متالیکا ار دوست دارد. در سال 2003 هم در کنسرت آنها شرکت کرد و آهنگ اجرا کرد.
او در 21 می 2004 قصد طلاق از همسرش Shante Broadus را داشت، ولی با هم آشتی کردند. او سه فرزند با نامهای Corde ، Cordell و Corie دارد. در همان سال او با Nate doog و Warren G گروه 213 را دوباره تشکیل دادند و آلبوم The hard way را بیرون دادند که آهنگ Groupie Luv آن، شماره 4 در جدول US Billboard 200 شد. (213 کد شهر Long beach است.) (LBC هم که او در آهنگهایش به کار می برد به معنی Long beach, California می باشد.)
او در سال 2004 استودیوی Star trak را تاسیس کرد و آلبوم R&G (Rhythm and Gangsta) The master piece را بیرون داد. آهنگ Dropp it like it's hot این آلبوم، اولین آهنگ او بود که شماره یک را در جدولها به خود اختصاص داد. آهنگ Signs هم که با Justin Timberlake و Charlie wilson خواند، نشان داد که می تواند با خوانندگان پاپ هم آهنگ بخواند، بدون اینکه به کارش لطمه ای بزند.
او اخیرا اعلام کرده که آلبوم بعدی او با نام The Blue carpet treatment با کمک Dr Dre ساخته خواهد شد. این حرف نشان می دهد که شایعات به هم خوردن رابطه این دو رپر بزرگ با هم پایان یافته است. او در آلبوم Detox از Dr Dre حضور خواهد داشت.

Mohsen Eblis
21-02-2007, 15:34
50sent
50سنت متولد جامائيكا است هنگامي 8 ساله بود پدر و مادرش از هم تلاق گرفتند و مادربزرگش سرپرستي او را بر عهده گرفت كمي پس از آن به وسيله ي دوستانش با رپ آشنا شد در سال 1990 به دليل دزدي به زندان افتاد پس ار اين كه از زندان آزاد شد با رپر مشهور Jay-z و Nas آشنا شد و چند آهنگ را با آن ها خواند كمي بعد كمپاني Trackmaster با او قرار داد امضا مي كند و 50سنت بلاخره در سال 1999 آليوم اول خود را ''power of the dollar بيرون مي دهد اما در آهنگ''How to rob'' به گانگستر هاي است سايد توهين مي كند و با اين كار جنجالي در 24 مي سال 2000 توسط گروهي از است سايد ترور مي شود و 9 تير به بدن او برخورد مي كند از اين 9 تير 7 عدد به پايه او 1 به ريه و 1 يه شكمش برخورد مي كند اما او به طرز معجزه آسايي زنده مي ماند او 2 سال از رپ دور مي شود و سپس با ''Lloyd Banks وtony yayo گروه چي يونيت را تشكيل
مي دهد و بعد آلبوم ''guess who's back again' را براي مخالفينش اجرا كرد كه باعث شد رپرهاي نيويوركي از او حمايت كنند او سپس آلبوم ''50cent is the future'' و nomercy no fearرا بيرون داد سپس با eminem وdr dre آشنا مي شود و چند كار با آن ها اجرا مي كندو 50سنت آلبوم ''Get rich or die tryin'' را بيرون مي دهد و به موفقيت فوق العاده اي ميرسد كه بيشتر موفقيت آن از آهنگ in da Club بود فروش آلبوم در 5 روز 872000 نسخه بود كه باعث تعجب همه شد او با تور هاي بزرگ معروف تر مي شود و به عنوان بهترين رپر سال بر گزيده مي شود سپس او چند آلبوم هم با گروهش جي يونيت بيرون داد و يه موفقيتي رويايي رسيد او سپس با the game آشنا مي شود و به او كمك مي كند تا آلبومي بيرون دهد بعد از آن در اول سال 2005 آلبوم massacre را بيرون مي دهدكه جديدترين آلبوم اين رپر بزرگ است و بسيار موفق مي شود به هر حال او در حال حاضر از بزگان رپ محسوب مي شود

Mohsen Eblis
21-02-2007, 15:36
ميخوام ايندفعه در مورد Emin3m بنويسم ممكنه اين قسمت براي خيلي ها تكراري باشه لذا خواندن اين مطلب براي اين دسته افراد الزامي نيست.
نام اصلي:marshall bruce mathers
نام مستعار:slim shady
مارشال بروس مترز معروف به امينم در 17 اکتبر سال 1973 در ميسوري آمريکا متولد شد.او پس از اينکه با مادرش به ايالتهاي مختلفي سفر کرد سرانجام در سن 12 سالگي در ديترويت مستقر شد.در شانزده سالگي خواندن رپ را آغاز کرد و با گروههاي گمنامي چون بيسمنت پروداکشنز،نيوجکز،دي توالو و موتورسيتي همکاري کرد.در 1997 پس از آنکه خود را امينم ناميد کمپاني مستقل FBT اولين آلبوم او را با نام in finite تهيه کرد.اين آلبوم بسيار ناموفق بود و او از اين که در رده خوانندگان رپ ديگري چون نس و اي زي قرار گرفته بود بسيار ناراحت شد.ولي در همين زمان گروهي هيپ هاپ زيرزميني او و صداي عجيب و تو دماغي اش را کشف کردند.همين صدا و سبک منحصر بفرد و اغراق آميز در خواندن رپ و از همه مهمتر سفيدپوست بودنش باعث شد تا در سال ?? در مراسم المپيک رپ مقام دوم را کسب کند و در همان مراسم داکتر دره(يکي از پدربزرگها و تهيه گنندگان بزرگ رپ!) نيز از او به عنوان يک پديده در موسيقي رپ ياد کرد و به او لقب((سفيدپوست بزرگ هيپ هاپ)) را داد.
ولي انتقام واقعي او از منتقدان،آلبوم قبلي اش ((the slim shady EP)) بود.
اين آلبوم زيبا او را در رده پر فروشهاي جدول موسيقي رپ زيرزميني قرار داد. در همين زمان کيدراک هم از او دعوت کرد تا در ترانه ((devil without a cause)) با او همراه شود.
داکتر دره سال 97 در استوديو زيرزميني جيمي ايواين،نواري روي زمين پيدا کرده بود و صداي استثنايي ضبط شده روي آن صداي کسي جز امينم نبود و کودکي بسيار سخت و پر از تبعيضي داشته و بنا به گفته ي خودش: حرف من به خوانندگان سياه پوست رپ اين است: من به شما احترام ميگذارم ولي بگذاريد من هم کار خودم را بکنم. من سياه پوست نيستم اما در کودکي به اندازه ي يک سياه پوست در مزرعه ي نيشکر تبعيض و آزار و اذيت ديدم.))- نقل به مضمون- داکتر دره در انتظار فرصتي بود تا اين کشف بزرگ خود را به ثبت برساند.او قراردادي در کمپاني شخصي خود aftermath redors با او بست و ((the slim shady LP)) را تهيه کرد.
اين بار ترانه هاي او از جانب بسياري از منتقدان موسيقي و کمپاني ها ستايش شد.آنها طنز سوررئال، ويديوهاي موسيقي خشن و حتي برخورد گزنده ي او با خودشان را ستودند!
از آن آلبوم به بعد امينم روز به روز محبوبتر و جا افتاده تر ميشد.
تا به امروز که مشهورترين و محبوبترين خواننده رپ دنياست.
همچنين او در ميان گاهآ لجنزار موسيقي رپ يکي از معدود کسانيست که با روش شخصي خود بدور از مسخره بازي هاي رايج در موسيقي رپ کار ميکند.
يک بار نيز مادرش از دست او و ترانه هايش که در انها او را مادري معتاد و بي اعتنا به بچه هايش معرفي ميکرد عاصي شد و به دادگاه شکايت برد که حاصلي براي مادر نداشت که هيچ بلکه باعث پرفروشتر شدن آلبوم بعدي اش يعني the marshall mathers LP شد!
او تا بحال سه جايزه گرمي برده است.
يکبار در خيابان بطرف مرد مستي که به همسرش توهين کرده بود شليک کرد و ? ماه به زندان افتاد! اما از کار خود پشيمان نبود که هيچ ميگفت اگر او را يکبار ديگر ببينم ميکشم!!
در طول يکي از کنسرتهايش نيز در پايان يک ترانه ي سياسي بر عليه سياستمداران آمريکا در يک کار آنارشيستي پرچم آمريکا را به آتش کشيد!که باعث بهم خوردن کنسرت و دستگيري او شد!
امينم همچنان مدتي در گروه معروف خود ((D12)) همراه با سياه پوستهاي رپ کارهاي گروهي بسيار موفق و عجيب و غريبي تهيه ميکرد.
آخرين آلبوم امينم آلبوم بسيار پرفروش ((The Eminem Show)) ميباشد که همچنان مانند قبل داراي ترانه هاي بديع و زيبايي در هجو سياستمداران،منحرفين جنسي ،والدين آمريکايي و زندگي پر فراز و نشيب خود است.

خوب همونطور كه مي دونيد امينم در يك فيلم هم بازي كرده . البته اين فيلم اون طور كه انتظار مي رفت موفق عمل نكرد ولي خوب طرفداران امينم توي اين زمينه هم پشت هنر مند محبوبشون رو خالي نكردن:
گونه: درام، موزيكال
مدت: ۱۱۰ دقيقه
كشور: امريكا
مشخصات: رنگي، ۳۵ ميلي‌متري
نام ديگر:
وب‌سايت رسمي: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كارگردان: كرتيس هنسن
نويسنده فيلمنامه: اسكات سيلور
مدير فيلمبرداري: رودريگو پريتو
تدوين: كريگ كيتسن
موسيقي: امينم
طراح گريم: دانلد مووات
طراح صحنه و لباس: كريستن تسكانو مسينا، مارك بريجس
تهيه كننده: برايان گريزر، كرتيس هنسن
محصول: يونيورسال پيكچرز

بازيگران: امينم، كيم بسينگر، بريتني مورفي، مكي فايفر، اوژن بيرد، عمر بنسن ميلر
خلاصه داستان:
خواننده رپ جواني به نام امينم در ديترويت مي‌كوشد فشارهاي عصبي خود را از راه موسيقي تخليه كند. امينم مي‌خواهد در موسيقي برترين باشد اما سفيدپوست است و چشم آبي، با قلبي مالامال از تنفر...

lopez
21-02-2007, 16:25
اين رو ديدن كه بريتيني كچل كرده من عكس و فيلمش و دارم خواستيد بگيد بزارم واقعا تعجب آوره كه حالا چرا اين كار رو كرده من كه فكر مي كنم دچار جنون شده بعد از اون بيرون رفتنش با پاريس هيلتون اونم از اين كارش !!!

L O V A B
21-02-2007, 16:58
اين رو ديدن كه بريتيني كچل كرده من عكس و فيلمش و دارم خواستيد بگيد بزارم واقعا تعجب آوره كه حالا چرا اين كار رو كرده من كه فكر مي كنم دچار جنون شده بعد از اون بيرون رفتنش با پاريس هيلتون اونم از اين كارش !!!
دوست عزیز شما باید عکس هات رو اینجا بذاری:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L O V A B
21-02-2007, 17:01
اینم برای آقا محسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]