PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفلهاي خاص(اساتيد p30world) كمك

mahallat
18-01-2007, 20:01
آقا يك سري قفل هستند كه به راحتي رايت شده و image گرفته مي شوند ولي وقتي اجرا مي شوند پيغام

ديسك مورد نظر اورجينال نيست را مي دهند..

با تشكر

yashar8000
20-01-2007, 20:56
اي احسان بد قول تاپيك cd protector يادته چطور منو كاشتي . منو بگو كه.....

sooshiyanet
20-01-2007, 21:09
ياشار جان من كه واست آپ كردم اون برنامه رو

حالا گفتي كار نكرد

نكنه همون قفلت آماده شده

قرار بود به من كمك كني هاا

SILWESTER
20-01-2007, 22:19
سلام دوست عزيز بله اين چيزي كه گفتي وجود داره ولي اين قفل ها خيلي گران قيمت هستند .من خودم يه نرم افزاري دارم كه فوق العاده امنيتش بالاست . من اين نرم افزار را ميفروشم. اگه بخواهيد مي تونيد تماس بگيريد 09143887305 ياشار
سلام! در مورد سطح امنیتی برنامت توضیح بده که چجوریاست!در مقابل کپی زنهای raw مقاومت داره یه نه؟ منظورم برنامه هاای مثل کلون و الکوله؟ حفاظت از داده جانبی داره یا نه؟اگه چیز خوبی باشه و به قیمت مناسب من میخرم. البته اگه از این برنامه های سه کیلو 100 تومنیه که هیچی اینو گفتم که اگه یه برنامه ای مثل cd xxxx هست که منتفی است؟ اگه چیزه خوبی است مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میخوام. منتظز جواب شما دوست گرامی هستم:)

Hammer
21-01-2007, 15:06
تا اونجایی که میدونم اینجا قرار نبود توسط بچه ها 3 شنبه بازار راه بیفته !!!!!!!!!!!!!!1

mehdi_7070
21-01-2007, 16:21
yashar8000!

تبليغات توي انجمن ممنوع هست .

لطفا اين كارها را تموم كنيد !!

اين آخرين اخطاري هست كه به شما دادم ... اگر ادامه داديد ، طبق قوانين برخورد خواهد شد .

sooshiyanet
22-01-2007, 18:25
Mehdi_7070

مهدي كومون به P30World برگشت ؛ به قول تسوكه : اين علامت مخصوص حاكم بزرگ است : ميتي كومون

مهدي جان ايشالا امتحانا تموم شده باشه و دوباره فعال شده باشي

در مورد اين قفلي كه Mahallat ميگه توضيح بده ببينيم چيه ؟؟

===========

در ضمن يك تاپيك مضلومي هست در مورد Iso Buster برو ببين ميتوني كمك كني ؟؟

yashar8000
22-01-2007, 19:28
سلام دوست عزیز مشخصات قفل اینه که با هیچ یک از ورژنهای کلون قابل کپی نیست از کلون 1 گرفته تا اخرین ورژن کلون وبا هیچ یک از ورژن های الکول وبلیند رایت و ایزو باستر و خلاصه هر نرم افزاری که در رابطه با کپی برداری استفاده می شود . مزیت این قفل اینه که قفل براحتی در 3 دقیقه گذاشته میشود با چند کلیک ساده ومزیت دیگر قفل اینه که در این روش قفل گذاری بی نیاز از هر گونه اضافه کردن تراک به سی دی یا دادن حجم مجازی یا استفاده از نام های غیر استاندارد برای فایل ها یا پنهان کردن اطلاعات است . برتری فوق العاده ی این نرم افزار اینه که به هیچ وجه در سرعت اجرا شدن اتوران سی دی یا برنامه های داخل سی دی تاثیری ندارد و مثل این می مونه که سی دی قفل نداره . این قفل هیچ محدودیت خاصی ندارد و میتوان با سایر قفل ها نیز ترکیب کرد. تکنولوژی قفل به قدری پیشرفته است که کاربر می تواند براحتی محتوای سی دی را به هارد کپی کند با هر چیزی که دلش می خواهد مثلا با ایزو باستر یا هر چیز دیگری که می تونه عمل کپی را انجام بده و کاربر می تونه براحتی از سی دی ایمیج تهیه کنه با هر نرم افزاره دلخواه اما اما موقع اجرا خطای اورجینال دیسک می ده و این نکته یاداور شوم که به هیچ وجه من الوجوه نمیشه از سی دی کپی یا ایمیج زد و هر گونه تلاش برای کپی زدن بی ثمر خواهد بود . نمونه این قفل را من در هیچ یک از قفل های شرکتهای ایرانی ندیدم . بجز قفل سی دی انتی ویروس ایمن که از این نوع بود ولی خودش نبود .بسیار شبیه این قفل بود . و قفل سی دی انتی ویروس ایمن تا الان هنوز نتوانسته شده کپی برداری بشه.و همانطور که تمام قفل ها قابل شکستن هستن.تنها راه شکستن این قفل کرک کردن است که اونم هر کرکری نه . چون اطلاعات سی دی به صورت بسیار پیچیده کد گذاری شده و امکان نفوذ کرکر ها را بسیار بسیار سخت و پیچیده کرده . که گفتم هر کسی نمی تونه کرکش کنه.
و اما در باره ی قفل نگهبان اینو بگم که با این قفل نمیشه روی assistant قفل گذاشت . بنا به دلایلی خاص و اینو بگم که اینا اومدن جلوی ایزوباستر را بگیرن ولی نمی دونن که صد تا بر نامه ی دیگه هست که می تونه محتویات سی دی را استخراج کنه.

new_sra
23-01-2007, 08:49
اين نوع قفل ها با تغييري كه در سكتور ميدن باعث ميشود كه موقع رايت اين سكتور جابجا بشه و قفل روش اعمال بشه
البته قابل ذكر هست كه به راحتي شكسته ميشود
يه چي ميگم كه حرفه اي ها تا آخرش بخونن مثل مبدل
Iso 2 Bin

marmolak
23-01-2007, 09:44
دوست عزیز خودت این روشی رو که میگی امتحان کردی منظورم Iso 2 Bin هستش . به نظرت جواب میده؟؟

yashar8000
24-01-2007, 13:12
دوست عزیز اگه سی دی یه تراک اضافی داشته باشه دیگه تبدیل نمیشه . تازه این روشی که گفتی هم کار نمی کنه .تازه اگه کار هم کنه اصلا روی سی دی نمیره. اصلا