PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش قفل گذاري شماره 6 (VOB-Protection)

ehsan30
18-01-2007, 19:55
سلام
بلاخره بعد از چندین ماه سرم خلوت شد!! و تونستم یک آموزش از
سری آموزش هام را که شماره 6 می باشد را آماده کنم واین جا
قرار دهم دوستان توجه کنند که این روش کاملا تست شده و جواب
داده ولی بلاخره شکسته خواهد شد اما میشه با مخلوط کردن چندین
قفل یک قفل خوب ساخت. در ضمن نرم افزار مورد نیاز برای قفل گذاری
داخل فایل زیپ موجود می باشد.
دانلود با حجم 270 کیلو بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بای

mehdi_7070
18-01-2007, 21:59
احسان جان !

دستت درد نكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بابت وقتي هم كه گذاشتي ممنون . همچنين اينكه بعد از مدت ها داره مقاله منتشر ميشه ، ممنون!!

قربانت ـ مهدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danyel
19-01-2007, 05:01
ميشه از اين 6 تا كه گفتي همه رو يجا جمع كني وآدرس بدي

mehdi_7070
19-01-2007, 12:12
4-5 تاش که اینجا هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
19-01-2007, 16:53
4-5 تاش که اینجا هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
ممنون آقا مهدی که گذاشتی ولی بهتر بود به صورت لینک قرار میدادی
من خودم می خواستم این کار را بکنم اما شما زحمتش را کشیدید.
بای

ehsan30
26-01-2007, 11:19
سلام
باور کنید با این استقبال خوبی که از آموزش های من دارید حتما منتظر بقیه آموزش ها هم باشید!!
می دونید تهیه یک آموزش این جوری چقدر وقت نیاز داره ؟؟ 90 نفر بازدید کننده داشتیم فقط 2 نفر
پست دادند من که از ادامه دادن آموزش هام دارم دل سرد می شم .
بای

M.C.
26-01-2007, 11:32
سلام ehsan جان
خسته نباشد می گم :)
امیدوارم یییییییهووووو دلسرد نشید :happy:

انشالله که همین جوری پیش برید و موفق تر باشید
:happy:

sooshiyanet
27-01-2007, 15:11
احسان جان من كه خودم خيلي چيزي از آموزش هات ياد گرفتم

اين هم مثل بقيه خوب و عالي بود

ممنون ازت

SILWESTER
27-01-2007, 15:23
سلام
باور کنید با این استقبال خوبی که از آموزش های من دارید حتما منتظر بقیه آموزش ها هم باشید!!
می دونید تهیه یک آموزش این جوری چقدر وقت نیاز داره ؟؟ 90 نفر بازدید کننده داشتیم فقط 2 نفر
پست دادند من که از ادامه دادن آموزش هام دارم دل سرد می شم .
بای
آقا دست شما درد نکنه بابت آموزش هایی که میگذارید. این که همه نگرفتن شاید به خاطر اینه که تعداد معدودی از کابران هنوز از خطوط دایل آپ استفاده میکنند و هنوز به فیبر نوری و امثالهم دسترسی ندارند;) لطفا باز هم مقاله بگذارید تا انجمن سرپا بماند....

Master
29-01-2007, 06:00
ممنون ..و عالی

siadate
29-01-2007, 08:32
با سلام منم امروز اینو دیدم بهر حال ممنون دوست عزیز : ehsan30 بسیار عالی بود

ifu
30-01-2007, 02:16
با سلام دستت درد نکنه دوست عزیز

marmolak
30-01-2007, 09:12
ممنون دوست عزیز ، عالی بود خوشحال میشم بازم کاراتو ببینم.

Jalal
30-01-2007, 11:02
ehsan30 جان برنامه CDRwin رايتر مارو نميشناسه بايد چكار كنيم .

ehsan30
31-01-2007, 23:12
سلام
ضمن تاسلیت عاشورای حسینی به همه مسلمانان- ایرانیان و همه p30world ها از همه شما دوستان
تشکر میکنم و قابل هیچ کدوم رو نداشت.:)

ehsan30 جان برنامه CDRwin رايتر مارو نميشناسه بايد چكار كنيم .

دوست عزیز خوب با کلون امیج را بگیر و گزینه ساختن فایل کیوشت را فعال کن.
بای

Jalal
01-02-2007, 22:49
عزيز من cueاين رو با نرو اومدم رايت كنم تا مياد اون فايل رو فلاپي رو بخونه سي دي رو مي سوزونه اصلا نمي تونه فايل dat رو از فلاپي بخونه از فلاپي و بقيه چيزها هم مطمئنم كه سالمه
نميشه اون يه دونه فايل dat رو از فلاپي بريزيم روي حارد من كه هر كاري كردم نميشد از فلاپي كپي كردش
مرسي

ehsan30
02-02-2007, 14:32
عزيز من cueاين رو با نرو اومدم رايت كنم تا مياد اون فايل رو فلاپي رو بخونه سي دي رو مي سوزونه اصلا نمي تونه فايل dat رو از فلاپي بخونه از فلاپي و بقيه چيزها هم مطمئنم كه سالمه
نميشه اون يه دونه فايل dat رو از فلاپي بريزيم روي حارد من كه هر كاري كردم نميشد از فلاپي كپي كردش
مرسي

سلام
شما بعد از قفل گذاری هم میتونی با کلون رایت کنی؟!
نه نمی شه اصل این قفل این که از روی فلاپی خونده میشه.
بای

Jalal
02-02-2007, 22:41
سلام
شما بعد از قفل گذاری هم میتونی با کلون رایت کنی؟!
نه نمی شه اصل این قفل این که از روی فلاپی خونده میشه.
بای

چجوري من كه رايت كردم قف رو نذاشت اصلا فلاپي رو نخوند

ehsan30
03-02-2007, 22:23
چجوري من كه رايت كردم قف رو نذاشت اصلا فلاپي رو نخوند

سلام
شما یک فرمت اساسی به فلاپی دیسکت بده و مطمئنی مطابق آموزش جلو رفتی؟؟
در ضمن این قفل یک قفل خوب هست ولی شکسته میشه و هدف من از این آموزش ها
آشنایی دوستان با قفل ها هست.
بای

nooshabeh
12-02-2007, 11:20
دمت گرم
ممنون از این که وقت گزاشتی
موفق باشی

mehdi_ok1
12-02-2007, 15:10
ببخشید

فرق این قفل با Cd Lock چیه ؟

کدوم بهترند؟

mahramasrar2
14-02-2007, 07:41
احسان جان سلام دوست خوبم سپاسگزارم
اما شما موقع ساخت يك فايل pdf بايد پس از ساخت آنرا در نهايت ممكن فشرده كنيد براي اينكار از نرم افزار adobe acrobat 7.0 مي توانيد استفاده كنيد كه كارش ساخت pdf است من يك آموزش در همين سايت برايش قرار داده بودم شما در موقع ذخيره سازي بايد reduce size را انتخاب كنيد تا حجم كار ذخيره شده پائين بيايد تصاوير را هم قبلا بايد فشرده كرده باشي براي zip كردن هم از winrar استفاده كن وموقع فشرده سازي گزينه هاي best و create solid arshive را تيك بزن آنگاه ببين حجم كارت با همان كيفيت چقدر پائين مي آيد بچه ها هم سريع تر داونلود مي كنند
درنهايت باز هم سپاسگزارم

ehsan30
14-02-2007, 12:50
سلام
ممنون از شما ولی آخه مگه حجم فایل من چقدره که نیاز به این کار باشه؟؟؟
ولی ممنون.
بای

ehsan30
14-02-2007, 12:53
ببخشید

فرق این قفل با Cd Lock چیه ؟

کدوم بهترند؟

سلام
دوست عزیز ربطی به هم ندارند یکمی شبیه هستند اما به نظر من
free lock نه این که زیاد مشهور نیست به نظر من بهتره اما شما قفل ها
را با هم ترکیب کن تا به قفل مورد نظرت برسی.
بای

mahramasrar2
15-02-2007, 03:43
سلام
ممنون از شما ولی آخه مگه حجم فایل من چقدره که نیاز به این کار باشه؟؟؟
ولی ممنون.
بای

دوست من احسان منظور من به طور كلي شما نبوديد بلكه تمامي دوستاني هستند كه فايل آپلود مي كنند چونكه ديگران اين صفحات را مي خوانند نوشتم والا حجم فايلهاي شما پائين است ولي اگر درست عمل كنيد مي تواند حتي به يك سوم حجم كنوني كاهش يابد واين سه لطف دارد اول اينكه اگر فايلتان را در يك داونلود سنتر بزرگ مثل RAPID SHAIR آپلود كرده باشيد اگر حجمش پائين باشد امكان ماندنش بسيار زياد است واحتمالا تا مدتها حذف نخواهند شد وتعداد بيشتري مي توانند استفاده كنند دوم اينكه زمان آپلود خودت هم كمتر مي شود وزمان داونلود دوستان هم به همين روال

در اين اواخر يك برنامه از اينترنت ودر واقع همين سايت دانلود كردم كه فرهنگ لغات نارسيس بو د يكي از دوستان
در همين سايت آپلود شده بود 450 تكه پس از دريافت 450 مگ يك بار خودم آنرا باروشي كه دربالا گفتم زيپ كردم نتيجه جالب بود حجم شد 300 مگ يعني 150 مگ كمتر كه اين كلي وقت من وديگر دوستان را گرفت كلي وقت خود آن دوست را اميدوارم متوجه شده باشي ودوستان ديگر هم بخوانند بلكه موثر باشد
جهت ويرايش وكم حجم كردن تصاوير من jpeg optimizer را توصيه مي كنم كه مي تواند يك تصوير 100 كيلوبايتي را باكيفيتي نزديك به آن تا 20 كيلوبايت فشرده كند جهت فشرده سازي فايلها هم winrar 3.63 جهت فشرده سازي فيلم ها هم كدك هاي wmv ازهمه بهترند وبا كيفيت تر مثلا برنامه windows media encoder از اين كدك ها استفاده مي كند جهت فشرده سازي فيلم برداري هاي از روي دسكتاپ هم باز همين برنامه وجالب اينكه اين برنامه مي تواند از روي دسكتاپ تا دقيقه اي فقط نيم مگ فيلم برداري كند مثلا 5 دقيقه فيلم فقط مي شود 2.5 مگ آنهم با كيفيت باورنكردني جهت فشرده سازي صوت هم از همين برنامه يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد حهت فشرده سازي فايلهاي pdf از adobe crobat ورژن 7 وهنگام ذخيره سازي بروي reduce size كليك كنيد اين برنامه با adobe reader متفاوت است وكارش ساخت pdf است
نه نمايش آن

ehsan30
15-02-2007, 14:00
دوست من احسان منظور من به طور كلي شما نبوديد بلكه تمامي دوستاني هستند كه فايل آپلود مي كنند چونكه ديگران اين صفحات را مي خوانند نوشتم والا حجم فايلهاي شما پائين است ولي اگر درست عمل كنيد مي تواند حتي به يك سوم حجم كنوني كاهش يابد واين سه لطف دارد اول اينكه اگر فايلتان را در يك داونلود سنتر بزرگ مثل RAPID SHAIR آپلود كرده باشيد اگر حجمش پائين باشد امكان ماندنش بسيار زياد است واحتمالا تا مدتها حذف نخواهند شد وتعداد بيشتري مي توانند استفاده كنند دوم اينكه زمان آپلود خودت هم كمتر مي شود وزمان داونلود دوستان هم به همين روال

در اين اواخر يك برنامه از اينترنت ودر واقع همين سايت دانلود كردم كه فرهنگ لغات نارسيس بو د يكي از دوستان
در همين سايت آپلود شده بود 450 تكه پس از دريافت 450 مگ يك بار خودم آنرا باروشي كه دربالا گفتم زيپ كردم نتيجه جالب بود حجم شد 300 مگ يعني 150 مگ كمتر كه اين كلي وقت من وديگر دوستان را گرفت كلي وقت خود آن دوست را اميدوارم متوجه شده باشي ودوستان ديگر هم بخوانند بلكه موثر باشد
جهت ويرايش وكم حجم كردن تصاوير من jpeg optimizer را توصيه مي كنم كه مي تواند يك تصوير 100 كيلوبايتي را باكيفيتي نزديك به آن تا 20 كيلوبايت فشرده كند جهت فشرده سازي فايلها هم winrar 3.63 جهت فشرده سازي فيلم ها هم كدك هاي wmv ازهمه بهترند وبا كيفيت تر مثلا برنامه windows media encoder از اين كدك ها استفاده مي كند جهت فشرده سازي فيلم برداري هاي از روي دسكتاپ هم باز همين برنامه وجالب اينكه اين برنامه مي تواند از روي دسكتاپ تا دقيقه اي فقط نيم مگ فيلم برداري كند مثلا 5 دقيقه فيلم فقط مي شود 2.5 مگ آنهم با كيفيت باورنكردني جهت فشرده سازي صوت هم از همين برنامه يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد حهت فشرده سازي فايلهاي pdf از adobe crobat ورژن 7 وهنگام ذخيره سازي بروي reduce size كليك كنيد اين برنامه با adobe reader متفاوت است وكارش ساخت pdf است
نه نمايش آن

سلام
ممنون از راهنمایتون ولی فکر کنم دیگه وقتشه این RAPID SHAIR را فراموش کنیم وقتی
سایت خوبی مثل persiangig هست چرا RAPID SHAIR به هر حال جای این بحث ها این جا
نیست.
بای

shabnavard
12-04-2007, 09:58
احسان حان دستت درد نکنه خیلی خوب بود

ehsan30
12-04-2007, 12:53
سلام