PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اکتیو یا سریال ویندوز Vista Ultimate

Maysam-BFU
18-01-2007, 07:14
خسته نباشید.

ویندوز Vista Ultimate را خریداری کردم نصب کردم و حالا ویندوز 30 روزه است درون سی دی روشی برای اکتیو کردن گفته بود ولی انجام نشد.

اگر کسی توانسته Vista Ultimate را اکتیو کنه روشش هم اینجا بگه ممنون.

soleares
18-01-2007, 09:51
اکتیو کردن ویندوز ویستا (Ultimate)

این کار یکمی دردسر داره اما فعلا تنها کرکیه که برای این نسخه از ویستا منتشر شده.
فایل زیر رو دانلود کید
Vista Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله 1:

ابتدا بایستی یک product key شخصی درست کنیند. درون این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%2fscripts%2fvista.aspx%3flcid%3d1033%26Action%3d download%26Region%3dNA%26CountryCode%3dUSA) ثبت نام کنید. به ایمیلتون نامه ای فرساتده میشه. لینک داخلش رو باز کنید و شماره سریال رو یاداشت کنید.(برای احتیاط حتما این سریال رو روی کاغذ یاداشت کنید)

مرحله 2:

بایستی فایل pkeyconfig.xrm-ms موجود در پوشه کرک رو بر روی فایل موجود در آدرس زیر کپی کنید

Windows\System32\Licensing\pkeyconfig\pkeyconfig.x rm-ms

کنترل فایل بالا (فایل ویندوز) رو به روش زیر در اختیار بگیرید
بر روی فایل pkeyconfig.xrm-ms موجود در آدرس آبی رنگ بالا راست کلیک کنید و مراحل زیر رو دنبال کنید

Properties > Security > Advanced > Owner > Edit

بر روی Administrators کلیک کرده و ok و سپس close کنید.(پنجره properties رو ببندید)
دوباره بر روی فایل راست کلیک کرده و از مسیر زیر full control رو تیک زده و ok کنید

Properties > Security > Advanced > Edit > select Administrators and click Edit

با انجام این مراحل حال میتوانید فایل موجود در پوشه کرک رو بر روی فایل مربوطه کپی کنید

مرحله 3:

بر روی My Computer راست کلیک کرده و مسیر زیر رو دنبال کنید

Manage > Services and Aplications > Services > Software Licensing

stop رو زده و ok کنید

طبق روشی که در مرحله 2 گفته شد، کنترل فایل tokens.dat موجود در پوشه زیر رو در اختیار بگیرید و فایل موجود در پوشه کرک رو بر روی این فایل کپی کنید

Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Roa ming\Microsoft\SoftwareLicensing

مرحله 4:

کامپیوتر رو ریست کنید. بعد از login کردن ممکنه که ازتون product key خواسته بشه. در این صورت شماره سریالی که یاداشت کرده بودید رو وارد کنید و next رو بزنید و پس از اتصال به اینترنت میتونین ویندوز رو اکتیو کنید

اما اگه شماره سریال رو نخواست...
بر روی start کلیک کرده و در قسمت سرچ عبارت slui.exe رو نوشته و اینتر کنید. حالا سریال رو وارد کنید و به اینترنت وصل بشید و ...

M.C.
18-01-2007, 17:54
سلام Soleares جان
این روش برای کرک کردن Vista کار نمی کنه
این روشیه که شرکت Sarzamin توی سی دیش گذاشته

خنده داره , ولی وقتی من این کار رو کردم
روز های باقی موندش شد 3 روز
و بعد 3 روز Expired شد
شاید کرک Vista برای Version جدیدش بیاد که درایور همه ی سخت افزار ها رو داره

:) :) :) :) :) :) :) :)

J A V I D
18-01-2007, 17:57
قبلا در این مورد بحث شده به تالار بحث های نرم افزاری برید تاپیک بحث و تبادل نظر در مورد ویستا دو روش برای کرک کردن گفته شده که هر دو روش جواب می ده !

Oracle_Eldorado
04-02-2007, 13:09
عزیزان اگه میشه یه نفر نحوه صحیح کرک کردن رو توضیح بده

Sokote-Gham
04-02-2007, 15:11
عزیزان اگه میشه یه نفر نحوه صحیح کرک کردن رو توضیح بده

اموزش اکتیو کردن ویندوز ویستا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم الان رو PCIM نصبه ;) ;) ;) ;)

reza1211
05-02-2007, 07:57
سلام
براي نصب ويستا اول نصب از من product key مي خواد اگه كسي داره محض رضاي خدا برام بذاره
ممنون

marmolak
05-02-2007, 09:49
میگم دوستان جریان اینکه ویستا دو ماه قبل اینکه مایکروسافت پخشش کنه تو ایران وجود داشت چی بود (اونم ورژن فولش)