PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از اينترنت در شبكه

samaneh_h
17-01-2007, 16:21
من برنامه Isa رو سرور دارم كه به صورت ساعتي (مثلا" از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر )به كسي دسترسي استفاده از اينترنت رو ميدم(تو شبكه)
مي‌خوام بدونم آيا برنامه اي هست كه بجاي محدوديت ساعتي محدوديت زماني بتونم بدم .مثلا يك كاربر حق داره 1 ساعت از اينترنت استفاده كنه حالا هر وقت خواست.

habibinaj
17-01-2007, 16:44
بله همچین برنامه ای هست، ولی یک سوال شما ماله کدوم شهرید؟ طرز سوالتون برام آشناست!

jooya
18-01-2007, 01:17
حالا واسه چی ایدی samaneh_h رو انتخاب کردی ترسیدی اگه پسر باشی کسی جواب نده .
فقط تابلو بود هم ایدیت هم سوالت که شبکست .
ولی هست، البته قبلش معذرت میخوام یه سری امثال شمان که آدم رو ....
ما هم توی دانشگامون از این چیزا که شما میخوایین توی شبکمون زیادی اعمال میشه ، حتی محدودیت دانلود هم داریم .

samaneh_h
18-01-2007, 10:03
من هم تو سايت برنامه نويسم هم تو majid forum و ايديم هم همين هست وتهرانيم.

من اسم برنامه رو مي‌خوام و اينكه بدونم از كجا مي‌تونم پيداش كنم.لطفاً اين رو هم بهم بگين

jooya
18-01-2007, 13:09
فردا دانشگاه میرم ، میپرسم بهت میگم ، ولی لااقل براشون محدودیت دانلود نزار چون خدایش آدم خیلی دمق میشه ، یه نگاهی به اون تاپیک من مشکل با مسئول اینترنتون نگاه کن دقیقآ نقطه مقابل توام .

taba53
25-01-2007, 07:56
سلام
شما كه از isa استفاده ميكنين ميشه كلاينت رو براي من بفرستين يا بگين از كجا ميشه دانلودش كرد.
mahmoudtabatabaei@yahoo.com

jooya
25-01-2007, 14:51
من هم تو سايت برنامه نويسم هم تو majid forum و ايديم هم همين هست وتهرانيم.

من اسم برنامه رو مي‌خوام و اينكه بدونم از كجا مي‌تونم پيداش كنم.لطفاً اين رو هم بهم بگين

اینم اسمش mikrotik

اینم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به احتمال زیاد کرک شدش باید باشه ، خوب یه سرچ بکن

خوارک ایجاد کردن محدودیت هستش

samaneh_h
31-01-2007, 13:14
شما مطمئني اين برنامه اين كار رو انجام مي ده و هيچ مشكلي با Isa نداره؟.من كه تو كارايي هاش اينو نديدم كه اينكارو انجام بده.هلپ مي ):

jooya
03-02-2007, 18:05
شما مطمئني اين برنامه اين كار رو انجام مي ده و هيچ مشكلي با Isa نداره؟.من كه تو كارايي هاش اينو نديدم كه اينكارو انجام بده.هلپ مي ):

من خودم با هیچ کدوم از این دوتا کار نکردم و نمی دونم که با هم مچ بشن یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این آدرس وبلاگ مسئول شبکمون به احتمال زیاد بتونه کمکت کنه .

mgholami
12-02-2007, 10:35
اره میشه NTTACPLUS میتونید authentivcation رو بدید به یه radius server که اون همین برنامه است

Nomber1
15-07-2007, 00:00
من خودم با هیچ کدوم از این دوتا کار نکردم و نمی دونم که با هم مچ بشن یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این آدرس وبلاگ مسئول شبکمون به احتمال زیاد بتونه کمکت کنه .

در 90% مواقع کاملا سازگار با هم بوده و در 10% که به نحوه کانفیگ برمیگرده احتمال بروز کانفلیکت هست

موفق باشید/