PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

hshak2006
15-01-2008, 20:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
16-01-2008, 10:39
قا مجید این رنو و پیکان که اپلود کردی لینکشون سالم نیست اگه میشه توی mihd.net پلود کن:31::31::20:
کی میگه لینگش خرابه
من همین الان امتحان کردم درست بود
نکنه بلد نیستی دانلود کنی!!!!!!!!!!!:31::18:
برای دانلود شما باید برید قسمت پایین صفحه و گزینهclick here رو بزنید
من هر دو شون رو امتحان کردم درست بودن
یک لباس ساختم لباس پلیس هست کی میخواد.البته تو بازی داره برای سیجی
اما من ایرانی شو درست کردم

آخرش نفهمیدیم تو دختری یا پسری!!!!!!!!!!!!111
اگر پسری پرا عکس دختر گذاشتی!!!!!!!!!!!!!!!1
اگر دختری چرا میای تو این تاپیک این بازی ها که دخترونه نیست!!!!!!!!!!
لا اقل بگو اسمت چیه؟

lordhp
16-01-2008, 12:32
آقا وارد مباخث شخصی نشو اینجا مثلا مال ادیت و پچ هستش ها
( ناراحت که نشدی؟)

hshak2006
16-01-2008, 13:56
من پسرم اسمم حامد این عکس nelly furtado خواننده مورد علاقم

MHSou
16-01-2008, 17:31
سلام
دوستان دیروز که داشتم فایل های داخل flash رو اک میکردم به یه فایل تو پوشه MY GTA برخوردم با این اسم spaceeinstein_Mod_v2.9 ظاهرا که یه مود هست که همه مود ها داخلشه اگه کسی باهاش کار کرده باشه میفهمه که مود cuper cj هم داخلشه حالا تمام کلید های این مود رو به من بگید چه طور سوار ماشین ا هیلوکوتر میشه و چه طور مقسد رو باید براش تعریف کرد
ممنون

سلام،اينم كليد های مود Super CJ:
با این mod دیگر نیازی به Trainer در بازی GTA:SA نداریدودر ضمن می توانید Super CJ شوید یا با یک تماس به راننده شخصی توسط او به خانه یا جاهای دیگر برویدو یا ... برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپس
فایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است. برای اضافه کردن امکانات این mod به بازی وارد بازی شده و بدین ترتیب عمل کنید: پس از پایان دمو به جای سوار دوچرخه شدن به نزدیکی خیابان بروید سپس با نگه داشتن کلید های G+Y لیستی از ماشین ها می آید یکی را انتخاب نموده سپس کلید SPACE رابزنید بعد از چند لحظه یک ماشین به نزدیکی شما می آید بازدن و نگه داشتن کلید C سوار ماشین شوید به خاطر داشته باشید برای سوار شدن ماشین در این حالت نباید کلید F یا ENTER را بزنید.پس از سوار شدن به ماشین کلید CAPSLOCK رانگه دارید تا لیستی از مکان های مهم شهر بیاید .از این لیست Johanson house را انتخاب نماییدو کلید SPACE رابزنید راننده ماشین شما را به خانه میبرد بعد از رسیدن به خانه با کلید F یا ENTER از ماشین خارج شوید.برای وارد خانه شدن باید ماموریت اول تمام شود می توانید خودتان ماموریت را تمام کنید یا با نگه داشتن کلید N پس از دمو مرحله راتمام کنید سپس وارد خانه شوید. در نزذیکی میز ناهارخوری یک در بسته وجود دارد به آن نزدیک شوید تلویزیون بزرگی ظاهر می شود دراین هنگام بازدن کلید G اسامی مودها می آید وبا زدن کلید Y مودها فعال یا غیر فعال می شوند بازدن دوباره G مود بعدی می آید و به همین ترتیب آن را هم بازدن کلید Y فعال یا غیر فعال کنید . به همین صورت تمامی مود ها را فعال کنید و با زدن کلید F یا ENTER از آن خارج شوید و لذت ببرید.
با نگه داشتن کلید وسط ماوس و C در هر جایی از بازی می توانید بازی را ذخیره کنید.
با نگه داشتن کلید راست ماوس و SHIFT انواع اصلحه در اطراف شما می آید.
جان و جلیقه شما هرگز تمام نمی شود.
با سوار شدن به هر ماشین و نگه داشتن کلید N ماشین شما نسبت به هر چیزی ضد ضربه میشود ودر ها قفل می شود و با نگه داشتن N در ماشین باز می شود.
دیگر نگران چپ کردن ماشین نباشید اگر ماشین شما چپ کرد مدتی صبر کنید تا دوبار ه به حالت اولیه باز گردد.
دیگر هرگز از موتور پرت نخواهید شد.
با نگه داشتن کلید های W و Y در هر جایی به جز خانه سوار موتور می شوید.:8:

MHSou
16-01-2008, 17:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F7%2F8.jpg) دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F3%2F2.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F2%2F9.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F6%2F7.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F8%2F7.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F4%2F3.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F4%2F5.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F9%2F3.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F2%2F4.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F5%2F7.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F1%2F2.jpg) دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F9%2F6.jpg) دانلود:

ebicross
16-01-2008, 18:59
من اون ماشین ها رو می خوام رنو زانتیا دانلود هم کردم حالا بایدچیکار کنم حیچی نمی فهمم
باید کجا بریزمشون

آموزش کلی:

اول از همه یک نرم افزار IMG Tool 2.0 نیاز دارید.

هر ماشین که دانلود کنید معمولا دو فایل دارد که یکی پسوند TXD دارد و یکی DFF این دو فایل شبیه به همان پوست و استخوان هستند. یعنی TXD مربوط به ظاهر و DFF مربوط به اسکلت و باطن ماشین. نتیجه میگیریم که به هیچ وجه در وسایل نقلیه که دانلود میکنیم نباید یک فایل را فقط کپی کنیم و این دو تا فقط با هم کار میکنند.

در مسیر نصب بازی پوشه ای با نام Models وجود دارد که در آن فایلی با نام GTA3.IMG وجود دارد. حجم این فایل بیشتر از 1 گیگابایت است و 90 درصد فایلهای بازی در این فایل Image گنجانده شده است.
نرم افزار IMG Tool 2.0 کارش این است که این فایل را باز میکند.

شما ماشین را که گرفتید بر فرض نامش Jester است. البته این نام مربوط به بازی است و ممکن است شما بجای Jester یک ماشین پراید وارد کنید.
نرم افزار IMG Tool را باز میکنید و فایل GTA3.IMG را بوسیله ی آن باز میکنید. کلید F2 را میزنید تا صفحه ی جستجو باز شود و شما Jester را جستجو میکنید. دقت کنید که فقط فایل مورد نظر را پیدا کند چون مثلا ممکن است فایلی نامش Jesteralpha باشد و شما اشتباهی آن را پاک کنید.
نتیجه اگر درست بود آن را یعنی آن فایل را که مثلا Jester.DFF است پیدا کردید، حالا باید آن را پاک کنید. این کار آسان است. حالا دوباره F2 را بزنید تا فایل TXD را هم پیدا کنید و آن را هم پاک کنید.
حالا در مجموع دو فایل حذف شد و شما هم دو فایل در اختیار دارید که بسیار آسان است. از منوی Commands در بالا باید گزینه ی ADD را بزنید و فایلها را یکی یکی (دقت کن یکی یکی) در نرم افزار ADD کنید.
بعد از اتمام کار از منوی Commands گزینه ی Rebuild Archive را بزنید تا فایل GTA3.IMG دوباره پیکر بندی شود و فایلهای جدید با آن اضافه شود. دقت کنید که برای این کار باید حداقل 1 گیگابایت فضای خالی در درایو محل نصب خالی باشد.

حالا کار اصلی تمام شد.

ماشینی که میگیرید معمولا یک فایل ReadMe هم دارد که بسیار مهم است.
در بازی چهار فایل وجود دارد که در پوشه ی DATA از محل نصب بازی هستند که نامهای آنها Handling.CFG - Carmods.DAT - Carcols.DAT - Vehicles.IDE است. با تغییر در هر ماشین باید این فایلها هم تغییر کند مگر اینکه ماشین جدید با ماشین اصلی شباهتهایی از لحاظ فیزیکی داشته باشد که در این صورت سازنده ی ماشین خودش یک یا دوتا از این فایلها را بدون تغییر میگذارد.

تمام این فایلها با NotePad باز میشوند یعنی راست کلیک کرده و Open With زده و NotePad را انتخاب میکنیم.

Carcols: مربوط به رنگ ماشین

CarMods: مربوط به اسپرتی که در علامت آچار در نقشه انجام میدهیم.

Handling: تغییرات کلی مربوط به زمانیکه Player سوار بر آن وسیله میشود.

Vehicles: جزئیات مربوط به وقتی که Player آنوسیله را در شهر ببیند.

از این چهار فایل دو تای آخری مهم هستند.

برای تغییر این چهار فایل باید اول در فایل نام ماشین را جستجو کنیم با زدن Ctrl + F و سپس کل خط مربوط را حذف کرده و در همان مکان خط (که متشکل از اعداد و حروف است) سفارش شده توسط سازنده را جایگزین میکنیم.

IMG Tool: ویرایش فایلهای آرشیو از نوع IMG
Spark Tool: ویرایش و تغییر فایلهای IMG
TXD Workshop: ویرایش و مشاهده ی فایلهای TXD
GXT Editor: ویرایش و تغییر فایلهای GXT مربوط به نوشته ها متون در بازی
Zmodeler: ویرایش و ساخت فایلهای DFF
Handling Editor: ویرایش فایل Handling.CFG
MED: ساخت و ویرایش نقشه و مکان در بازی
PED: ویرایش انیمیشن ها و شخصیتهای بازی
GGMM: مشاهده ی کلی وسایل بازی در خارج از محیط بازی
SannyBuilder: ویرایش فایل Main.SCM
SAMI Installer: نصب سریع انواع مود که بستگی به پشتیبانی مود دارد
SAAT: مخفف SanAndreas Audio Tool که ویرایشگر صداهای بازی است.

p3140
16-01-2008, 19:58
چند سوال: در مورد super cj
1=اين super cj چطوري پرواز ميكنه ؟ اصلا پرواز مي كنه؟

2=به جز راننده و جان نامحدود و ماشين ضد ضربه و... (توضيح صفحه ي 94) چي داره؟

3=چه طوري با ماشين تير بزنيم ؟ اون بالا بر هليكوپتر چيه؟ و در مورد قابليت هاي ديگر اين مود توضيح بديد.

lordhp
16-01-2008, 21:24
لینک بدین
tnx

majid_sd2009
17-01-2008, 08:07
من اون نرم افزار ggmm رو می خوام اگر دارید بزارید
راستی کسی آموزش زدمودلر نداره
چون خیلی سخته
من فقط یک خورده 3d maxبلد هستم اونم نه زیاد.تازه نمیدونم چطوری بایدفایل dff, txdرو بریزی داخلش
یا چیزی که ساختم نمی تونم به این فرمت ها تبدیل کنم
لطفا نرم افزارش رو بدین.:10:

mohammadrezams
17-01-2008, 11:11
سلام دوستان . لطفا يك نفر كپي دست نخورده فولدر map موجود در فولدر data رو برام آپلود كنه . شديدا لازم دارم . فولدر veh_mods لازم نيست . ابي جان شما هم قبلا يكي گذاشته بودي اما دست نخورده نبود و باعث هنگ بازي در هر يك يا دو ساعت مي شد .

majid_sd2009
17-01-2008, 11:27
سلام بچه ها من این پژو رو می خوام کسی اگر داره بزاره
تورو خدا اگر دارید بزارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
17-01-2008, 11:34
حالت خوبه اون پوشه 9مگابایته
من اگر خواسته باشم آپلود کنم تازه اونم فشردشو 30 دقیقه از وقتم میره
می خواستی نقشه بازی رو تققیر ندی حال شاید برات گذاشتم
با Mapeditor کار کردی که خراب شد!؟
راستی اون پژو رو نداری اگر بزاری من هم حتما برات می زارم

mohammadrezams
17-01-2008, 12:27
حالت خوبه اون پوشه 9مگابایته
من اگر خواسته باشم آپلود کنم تازه اونم فشردشو 30 دقیقه از وقتم میره
می خواستی نقشه بازی رو تققیر ندی حال شاید برات گذاشتم
با Mapeditor کار کردی که خراب شد!؟
راستی اون پژو رو نداری اگر بزاری من هم حتما برات می زارم
شما اگه با وين رار زيپش كني يا همين زيپ معمولي چيزي كمتر از دو مگابايت در مياد .
نه با مپ اديتور نكردم . فقط دو تا چيز كوچيك اضافه كردم كه بد بلايي سرم آورده .
ساختمونا خيلي مات ظاهر مي شن كه اين مشكل قبلا نبود و يك پل بلند قطار كه روي دريا قرار داره و قرمز رنگه خراب شده طوري كه تا با ماشين از روش ميري مي افتي توي دريا :18: .
در مورد اون پژو اتفاقا دنبالش گشتم اما پيدا نشد . ولي يه پژوي ديگه هست كه بدك نيست اما به پاي اوني كه شما مي خواي نمي رسه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمي دونم وقت گيره . پس لطف كن فولدر هاي LA و country رو برام آپلود كن خيلي نياز دارم .
فايل هاي
رفتم سايت هاي مختلف فكر كردم اين بازي هم مثل وايس سيتي مي شه راحت نقشه هاشو عوض كرد اما برام دردسر بريد .
در مورد پژو : توي گوگل گشتي ؟ بگرد شايد پيدا شد . البته فكر نكنم پيدا بشه .
مجيد جان يه كم اين تصوير رو خوب نگاه كن . اين كه تابلوست مال GTA Vice City هستش اصلا توي مكاني كه اين دوستمون از ماشين عكس گرفته وايس سيتي هستش . من بلد نيستم تبديل كنم ولي اگه بلدي ماشين وايس سي تي رو به سن آندرس تبديل كني پس از لينك زير كه مال وايس سيتي هستش دانلودش كن :

SAJAD DP
17-01-2008, 12:33
سلام
اگه ميشه لينك اين دوتا برنامه رو بديد:
TXD Workshop
و
GXT Editor
ميون صفحات
هرچي گشتم نديدم

mohammadrezams
17-01-2008, 12:49
اينم چند تا مود زيبا كه فقط بعضي از تكسچر ها رو عوض مي كنن و براي بازي مشكلي ايجاد نمي كنند :

mohammadrezams
17-01-2008, 13:01
سلام
اگه ميشه لينك اين دوتا برنامه رو بديد:
TXD Workshop
و
GXT Editor
ميون صفحات
هرچي گشتم نديدم
چرا عزيز چندين صفحه پيش لينكش هست . البته صفحات 182 به پايين .
GXT Editor :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Workshop:

اين فايل فشرده هست . پسورد داره .
پسورد :

rezapassword
17-01-2008, 14:40
لطفا یه ادیتور صدا تحت ویندوز واس ما بزارید
ممنون

ebicross
17-01-2008, 15:35
لطفا یه ادیتور صدا تحت ویندوز واس ما بزارید
ممنون
بیا رضا جان. این هم ادیتور صدا با رابط گرافیکی:

سلام دوستان . لطفا يك نفر كپي دست نخورده فولدر map موجود در فولدر data رو برام آپلود كنه . شديدا لازم دارم . فولدر veh_mods لازم نيست . ابي جان شما هم قبلا يكي گذاشته بودي اما دست نخورده نبود و باعث هنگ بازي در هر يك يا دو ساعت مي شد .
اونیکه قبلا گذاشتم دست نخورده بود و هیچی تغییر نداده بودم. ولی به خاطر کم شدن حجم چند فایل کم داشت که همونجا اسمشونو گفته بودم.

راستی کسی آموزش زدمودلر نداره
چون خیلی سخته
من فقط یک خورده 3d maxبلد هستم اونم نه زیاد.تازه نمیدونم چطوری بایدفایل dff, txdرو بریزی داخلش
یا چیزی که ساختم نمی تونم به این فرمت ها تبدیل کنم
لطفا نرم افزارش رو بدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
برای تبدیل DFF به 3D Max باید از پلاگین مخصوصش استفاده کنی.
اینم لینک دانلود:

mohammadrezams
17-01-2008, 16:14
ابي جان شما توي اون پست هم گفته بوديد كه چند تا فايل كم داره . منم اون فايل هايي رو كه گذاشته بوديد كپي كردم . اما اون فرودگاه ساده بياباني كه همه ي هواپيما هاش داغون هستند رو شما عوض كرده بودي . يه جاده اضافه شده بود و چند تا برج ديدباني و يك برج مراغبت و گارژ هاي جديد هوا پيمايي . الانم نياز اصلي من پوشه هاي contry و LA هستند كه اگه يه نفر دست نخورده اش رو داره لطف كنه برام آپلود كنه . انشاالله كه بتونم براش جبران كنم .:27:

majid_sd2009
17-01-2008, 20:08
شما اگه با وين رار زيپش كني يا همين زيپ معمولي چيزي كمتر از دو مگابايت در مياد .
نه با مپ اديتور نكردم . فقط دو تا چيز كوچيك اضافه كردم كه بد بلايي سرم آورده .
ساختمونا خيلي مات ظاهر مي شن كه اين مشكل قبلا نبود و يك پل بلند قطار كه روي دريا قرار داره و قرمز رنگه خراب شده طوري كه تا با ماشين از روش ميري مي افتي توي دريا :18: .
در مورد اون پژو اتفاقا دنبالش گشتم اما پيدا نشد . ولي يه پژوي ديگه هست كه بدك نيست اما به پاي اوني كه شما مي خواي نمي رسه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمي دونم وقت گيره . پس لطف كن فولدر هاي LA و country رو برام آپلود كن خيلي نياز دارم .
فايل هاي
رفتم سايت هاي مختلف فكر كردم اين بازي هم مثل وايس سيتي مي شه راحت نقشه هاشو عوض كرد اما برام دردسر بريد .
در مورد پژو : توي گوگل گشتي ؟ بگرد شايد پيدا شد . البته فكر نكنم پيدا بشه .
مجيد جان يه كم اين تصوير رو خوب نگاه كن . اين كه تابلوست مال GTA Vice City هستش اصلا توي مكاني كه اين دوستمون از ماشين عكس گرفته وايس سيتي هستش . من بلد نيستم تبديل كنم ولي اگه بلدي ماشين وايس سي تي رو به سن آندرس تبديل كني پس از لينك زير كه مال وايس سيتي هستش دانلودش كن :

اگر اونجوری که تو میگی پس مال من هم خرابه چون بعضی وقت ها خیابونها و خونه های تو ازی به شدت مات میشه که پیادهرو ،با آسفالت تشخیص نمیدی
پس چون مال من هم خراب نمی تونم برات بزارم
در رابطه با اونی که گفتی میتونی ماشین ها رو برای gta sanتعققیر بدی باید بگم بلد نیستم اگر بلد بودم
چندتا ماشین برایش درست میکردم چون چندتا ماشین پیدا کردم مثل ماتیز و چند تا چیز دیگه که مالgta vcهستش و نمی تونم تعقییر بدم :41::41::41:

majid_sd2009
17-01-2008, 20:59
برای تبدیل DFF به 3D Max باید از پلاگین مخصوصش استفاده کنی.
اینم لینک دانلود:
من اینو دانلود کردم نمیدونم چیکارش کنم
لطفا کمک کنید

ebicross
18-01-2008, 09:37
ابي جان شما توي اون پست هم گفته بوديد كه چند تا فايل كم داره . منم اون فايل هايي رو كه گذاشته بوديد كپي كردم . اما اون فرودگاه ساده بياباني كه همه ي هواپيما هاش داغون هستند رو شما عوض كرده بودي . يه جاده اضافه شده بود و چند تا برج ديدباني و يك برج مراغبت و گارژ هاي جديد هوا پيمايي . الانم نياز اصلي من پوشه هاي contry و LA هستند كه اگه يه نفر دست نخورده اش رو داره لطف كنه برام آپلود كنه . انشاالله كه بتونم براش جبران كنم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
بیا این هم دو فولدری که میخوای البته دست نخورده و تمیز:

من اینو دانلود کردم نمیدونم چیکارش کنم
لطفا کمک کنید
راستش منم نمیدونم ولی برو صفحه 150 به پایین همین تاپیک. یک کاربر با اسم *Pink Panther* هست که تو کار ساخت ماشین با 3d Maxe و بهش پیام خصوصی بده و مطمئن باش جواب میده. آخه آدم باهالیه...

mohammadrezams
18-01-2008, 11:20
بیا این هم دو فولدری که میخوای البته دست نخورده و تمیز:
ممنون ابي جان دانلود كردم .

اگر اونجوری که تو میگی پس مال من هم خرابه چون بعضی وقت ها خیابونها و خونه های تو ازی به شدت مات میشه که پیادهرو ،با آسفالت تشخیص نمیدی
پس چون مال من هم خراب نمی تونم برات بزارم
فكر كنم از مشكلات گرافيكي و سرعت كم بازي باشه و همچنين حجم زيادش .
اما يه راه براي بالا بردن سرعت بازي و گرافيك روي سيستم هاي پايين هم هست ولي روي ساختمونا تاثير چنداني نداره .
اگه رزوليشن بازي رو تا آخرين درجه بالا ببري سرعت مياد پايين . اما اين كار رو بكنيد و بعد از 151 تراينر استفاده كنيد و توي قسمت Game Speed يه سرعت مناسب رو تايپ كنيد . من سرعت 137 رو تايپ كردم و الان دارم با بالا ترين گرافيك سيستمم و سرعت مناسب البته به جز كيفيت مطلوب جاده ها و خيابان ها كه گاهي اوقات رخ مي ده بازي مي كنم . اميدوارم براي شما هم اثر داشته باشه .

sina1100
18-01-2008, 11:51
اگه کسي ميتونه فايل rf_lr_sv1.dff رو برام آپلود کنه... ممنون ميشم!

god-of-editors
18-01-2008, 13:15
سلام دوستان کسی تاکسی پیکان نداره + زانتیا
پیکان رو دارم اگه خواستید بگید بزارم یکی به تاکسی تبدیلش کنه کارش فقط یه خط نارنجیه.

god-of-editors
18-01-2008, 13:19
یکی هم چند تا ساختمان بگذاره + پک مردم جدید که خیلی واجبه حالمون بد شد اینقدر این ملت زشت رو دیدیم.
من یه سوال راجع به اسکین های سی جی دارم من خیلی اسکین های توپ دارم ولی وقتی با Img Tool وارد بازی می کنمشون و Rebuild هم می کنم هیچ تغییری ایجاد نمی شه مثلا همون اسکین Lion (آدم بازی Evil) وقتی واردش می کنم هیچ تغییری نمی کنه.

mohammadrezams
18-01-2008, 15:38
پیکان رو دارم اگه خواستید بگید بزارم یکی به تاکسی تبدیلش کنه کارش فقط یه خط نارنجیه.
تاكسي پيكان كه تو ايرانم داره از رده خارج مي شه . صفحات قبــــــــــــــل رو ببين . هم زانتيا هست هم تاكسي البته تاكسي سمند كه من حدود 40 يا 50 صفحه پيش بايد گذاشته باشم . زانتيا هم مجيد خان + رنو و پيكان گذاشته . سعي كن تك تك صفحات قبلي رو ببيني تا پيداش كني . در مورد خط نارنجي گفتنش آسونه ولي من كه بلد نيستم . شايد دوستان ديگه بلد باشن . پيكان رو هم قديميشو من گذاشتم . جديدشم توي صفحات هست . همين طور پرايد و مگان و هواپيماي ايراني و ..........

یکی هم چند تا ساختمان بگذاره + پک مردم جدید که خیلی واجبه حالمون بد شد اینقدر این ملت زشت رو دیدیم.
من یه سوال راجع به اسکین های سی جی دارم من خیلی اسکین های توپ دارم ولی وقتی با Img Tool وارد بازی می کنمشون و Rebuild هم می کنم هیچ تغییری ایجاد نمی شه مثلا همون اسکین Lion (آدم بازی Evil) وقتی واردش می کنم هیچ تغییری نمی کنه.اينم چند صفحه پيش هست اما اصلا بهت پيشنهاد نمي كنم چون يه بلايي سرت مياره كه نگو . از جمله سنگين شدن بازي . هنگ . باگ خراب شدن برخي مكان هاي ديگه و ....
در مورد اسكين : اگه شما فايل ها رو با استفاده از دكمه Add ، Add مي كنيد ، بايد ابتدا فايل قبلي هم نام با فايل دانلود شده رو از gta3.img يا هر جايي كه در اون فايل اضافه مي كنيد ، حذف نماييد . در ضمن اين كارو نكنيد . اگه لباس اد مي كنيد خوبه اما اسكين هاي آدم موقتي هستن و به سلموني نمي تونيد بريد و لباس عوض كنيد و عوارض ناگوار ديگه . اگه كه ريپليس مي كنيد دليلشو نمي دونم .
در مورد مردم : اينم چند صفحه پيش هست . اگه پيدا كرديم حتما مي زاريم .

hshak2006
18-01-2008, 17:06
اقا مجید من یه رنو دارم که شبیه این رنو یه که شما گذاشتید ولی یه چیز اضافه کنار چرخش هست .میخواستم ببینم شما خودتون این رنو رو تغییر دادید یا یه چیز اضافه کنار چرخش بود . اگه خودتون تغییرش دادید بگید چجوری اگر هم فقط txd رو تغییر دادید لینک دانلود مستقیم رنو رو بدید(بدون تغییر) . :41:

rezapassword
18-01-2008, 18:00
سلام
اقا من یه مشکلی پدا کردم داشتم مراحل رو با مود اسکیپر رد میکردم که بعد از اون 2 مرحله رالی ماشیین در جنگل و گذر از مرحله بعد که باید با ار پی جی 7 یه هیلیکوپتر رو بزنی دیگه هیچ مرحله ای ظاهر نشد چی کار کنم

majid_sd2009
18-01-2008, 19:41
نه آقا به همین راحتی نیست من ماشین معمولی رو جای پلیس گذاشتم باز ی هنگ می کرد
باید تعقیرات دیگه هم بدی عزیز

majid_sd2009
18-01-2008, 19:44
سلام بچه ها من چند تا چیز با 3dmaxساختم ولی بلد نیستم به dffتعقییر بدم
برج میلاد رو من تا حالا از نزدیک ندیدم فقط توی فیلمها اونم برای چند سانیه دیدم هیچ عکسی هم ازش نداشتم
شد این دیگه ببخشید
اگر کسی از خونه یا مغازه عکس داره بزاره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behzad1374
18-01-2008, 21:04
سلام.
فایل Practicle.txd رو با TXD Workshop باز کن(لینک دانلود با سرچ در تاپیک) و نور و سایه ای که میخونای انتخاب کن و جایگزین فایلهای Light کن.
توی Readmeی مود خودش نوشته چه فایلهایی هستن.

ببخشيد ، اين txd workshop رو از كجا دانلود كنم ؟ اگه ميشه لينك دانلودش رو بذار.:27:

god-of-editors
18-01-2008, 23:10
سلام بروبچ یه ترینر بگذارید که باهاش بشه مراحل رو رد کرد خیلی ممنون. به وبلاگ من هم سر بزنید اخبار تمام بازی هایی که منتظرشون هستید رو گذاشتم نظر هم بدین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAJAD DP
19-01-2008, 02:05
سلام

چرا عزيز چندين صفحه پيش لينكش هست . البته صفحات 182 به پايين .
GXT Editor :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Workshop:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين فايل فشرده هست . پسورد داره .
پسورد :

ممنون
ولي لينك GXT Editor خرابه

majid_sd2009
19-01-2008, 08:04
راستش منم نمیدونم ولی برو صفحه 150 به پایین همین تاپیک. یک کاربر با اسم *Pink Panther* هست که تو کار ساخت ماشین با 3d Maxe و بهش پیام خصوصی بده و مطمئن باش جواب میده. آخه آدم باهالیه...
راستش پیام خصوصی من فعال نیستش
اگه میشه زحمتشو بکش جبران می کنم:10::20::5::11:

ebicross
19-01-2008, 09:56
اقا من یه مشکلی پدا کردم داشتم مراحل رو با مود اسکیپر رد میکردم که بعد از اون 2 مرحله رالی ماشیین در جنگل و گذر از مرحله بعد که باید با ار پی جی 7 یه هیلیکوپتر رو بزنی دیگه هیچ مرحله ای ظاهر نشد چی کار کنم
شاید باید منتظر تلفن باشی. اینطور مواقع که تلفن زنگ نمیزنه خودتو بکش یا کاری کن دستگیر بشی. شاید اثر کرد.

اگه کسي ميتونه فايل rf_lr_sv1.dff رو برام آپلود کنه... ممنون ميشم!
بیا دوست عزیز

اگر در تکسچر پیکان فایل Remap*body وجود داشته باشه به همین سادگی که شما گفتید هست. ولی اگر نباشه باید با ZModeler اون خط ایجاد بشه که کار سختیه.
به هر حال لینکشو بزار ولی تا میتونی فشرده کن چون یادمه حدود 3 مگابایت بود.

راستش پیام خصوصی من فعال نیستش
اگه میشه زحمتشو بکش جبران می کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
باشه من بهش پیام میدم تا دوباره بیاد تو این تاپیک.

ممنون
ولي لينك GXT Editor خرابه
بیا دوست عزیز این هم GXT Editor که فایلهای پوشه ی Text از مسیر نصب بازی رو ویرایش میکنه.
کافیه کلمه ی مورد نظر رو جستجو کنی تا پیدا بشه.
گرفتی کپی از فایل اصلی یادت نره.

ebicross
19-01-2008, 10:10
فایل زیر فقط 1 مگابایت دانلود کنید و باز کنید.
در این پوشه 5 فایل است که چهار TXD و یک DFF هست.
از فایل DFF دو کپی بگیرید و نام این دو کپی رو Hotrina.DFF و Hotrinb.DFF بگذارید.
حالا به غیر از Stadium_lae2.TXD به ازای هر فایلTXD یک DFF هم هست.
الان فایلهای شما شد هفت تا که باید همه رو با فایلهای اصلی در GTA3.IMG جایگزین کنید.

HTML کد:

سه ماشین فرمول 1 که سرعت مناسب و فرمان پذیری بسیار خوبی دارند علاوه بر این هیدرولیک به صورت دائم دارند.
در نزدیکی محله Ganton که خانه اصلی CJ است یک پیست مسابقه وجود دارد. به آنجا بروید و وارد مسابقه شوید و لذت ببرید.
-----------------------------------------------------------
هیچ مشکلی در مراحل و روند بازی ایجاد نمیکند.
------------------------------------------------------------
دقت کنید که باید فایلها را فقط با سه ماشین Hotrina,Hotrinb و Hotring جایگزین کنید در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.
اگر نرم افزار GXT Editor دارید. فایل American.gxt را باز کنید و در سربرگ main روی یکی از زیر مجموعه ها در قسمت پایینی کلیک کنید. روی گزینه دوربین از بالا کلیک کنید و نام ماشینها را جستجو کرده و نامهای جدید را جایگزین کنید.
راهنمای انگلیسی در پوشه دانلود شده موجود است.
---------

god-of-editors
19-01-2008, 10:20
کسی یه پک باحال از مردم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:46::11:

majid_sd2009
19-01-2008, 14:01

بیا من درست کردم اما نمی تونم تبدیل به dffکنم
حتما می پرسید پس چطوری ایمپورت کردیش ؟
من اول این رو با zmodeler تبدیل به 3dsکردم
بعد با 3dmaxبازش کردم ولی وقتی این رو ساختم و وارد zmodeler کردم تا تبدیل به dffکنم
یک مشکل پیش اومد فایل dff صفر بایت بود
اینم عکس هاش

amirala7
19-01-2008, 16:39
سلام آقا سعيد برج ميلاد را ميشه بزاريد dff باشه مرسي

lordhp
19-01-2008, 20:11
ببخشید ها ولی اون dff برج میلاد رو باچی عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟

majid_sd2009
20-01-2008, 07:10
ببخشید ها ولی اون dff برج میلاد رو باچی عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟
عجب آدم هایی پیدا میشن من میگم می تونم به dffتبدیلش کنم که شما بزارین تو بازی
شما می گی با چی عوضش کنی تازه شما اگه بهاون برج نگاه کنی شبیح برج می لاد نیست من چون عکس هاش رو ندیده بودم اونجوری درست کردم الان عکس هاش رو پیدا کردم شما اگر پایه برج رو نگاه کنی اصلا شبیح برج نیست:31::41:

djelyas2006
20-01-2008, 09:46
سلام آقا مجید من فکر کنم بتونم به دی اف اف تبدیلشون کنم

majid_sd2009
20-01-2008, 09:50
سلام آقا مجید من فکر کنم بتونم به دی اف اف تبدیلشون کنم
چطوری؟
لطفا بگو

god-of-editors
20-01-2008, 13:56
آقا مجید دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی انتظار نداشتم کسی این کار رو بکنه.

god-of-editors
20-01-2008, 14:04
یادمه توی یکی اضافه کننده حرکت مکس پین به بازی رو گذاشته بود اگه میشه یه دفعه دیگه بزاریدش.ممنون.
من توی img tool می خوام ماشین greenwood (همون ماشین sweetکه باحاش در مراحل اول کلی کار انجام می دادیم) رو پیدا کنم ولی وقتی greenwood.txd و greenwood.dff رو find می کنم(در gta3.img)پیدا نمی شه چیکار کنم.

ebicross
20-01-2008, 16:41
یادمه توی یکی اضافه کننده حرکت مکس پین به بازی رو گذاشته بود اگه میشه یه دفعه دیگه بزاریدش.ممنون.
من توی img tool می خوام ماشین greenwood (همون ماشین sweetکه باحاش در مراحل اول کلی کار انجام می دادیم) رو پیدا کنم ولی وقتی greenwood.txd و greenwood.dff رو find می کنم(در gta3.img)پیدا نمی شه چیکار کنم.
لباس مکس پین یکی گذاشت ولی حرکتش نه!!!
ماشین GreenWood داخل فایل IMG اسمش Greenwoo هست. بعضی ماشینها اینطورین. وقتی به همچین مشکلی برخوردی برو به فایل Vehicles.IDE و اسم ماشین رو پیدا کن تا اسمش تو فایل IMG رو ببینی. حدود ده تا ماشین و قایق همینطورین.

کسی یه پک باحال از مردم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
دارم درست میکنم.
حدود 15 تا آدم جدید به شهر اضافه میشه و بیشترش قشنگه. به زودی...

عجب آدم هایی پیدا میشن من میگم می تونم به dffتبدیلش کنم که شما بزارین تو بازی
چقدر تو زود جوش میاری!!!
منظور این دوستمون اینه که بعدا و زمانیکه کار برج تمام شد. به جای چه چیزی وارد بازی بشه؟؟؟ بالاخره باید یه چیزی حذف بشه که این برج به جاش بیاد.
به هر حال شما باید پایه ی برج رو انقدر پر قطر بسازی که به جای اون هرم تو شهر LasVentras یا به جای اون ساختمون بلند که بالاش چند گوشس تو شهر Los Santos بیاری.
به نظرم بهتره فایلهای این دو برج رو اول Export کنی و تو 3D Max بیاری و بعدش اونها رو تبدیل بکنی تا بعدا مشکلی پیش نیاد.
موفق باشی

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:42
خیلــــــــــی جالبه !!
یعنی هنوز هیچ کدومتون خلاقیت ندارین ؟!!!
هنوز از اسکلت ها و مدل هایی که من و میر محمد و رضا ساختیم دارید استفاده می کنید !؟؟؟
ما این کار رو 100 سال پیش تمومش کردیــــــــم !!
هرکی خواست من پکیج ماشین های ایرانی ساخت خودم و میری و رضا رو کامل بهش میدم + 1 وبسایت اختصاصی با دامنه Com با 100 MB فضا : 10000 تومن !

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:44
بیا من درست کردم اما نمی تونم تبدیل به dffکنم
حتما می پرسید پس چطوری ایمپورت کردیش ؟
من اول این رو با zmodeler تبدیل به 3dsکردم
بعد با 3dmaxبازش کردم ولی وقتی این رو ساختم و وارد zmodeler کردم تا تبدیل به dffکنم
یک مشکل پیش اومد فایل dff صفر بایت بود
اینم عکس هاش
وایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی خدا !!!

شما دارید از چه zmodeler استفاده می کنید ؟!
این کارا چیه !؟

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:46
اینم کارای ما تو دوران جاهلیت !!! :

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:47

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:48

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:48

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:49

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:50
اینم کارای دراگونه !

......افسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).........................ملا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:52
این منوی بازی بود که به زور فارسی کردم :

M o h a m m a d
20-01-2008, 18:53

M o h a m m a d
20-01-2008, 19:06
سلام بچه ها من چند تا چیز با 3dmaxساختم ولی بلد نیستم به dffتعقییر بدم
برج میلاد رو من تا حالا از نزدیک ندیدم فقط توی فیلمها اونم برای چند سانیه دیدم هیچ عکسی هم ازش نداشتم
شد این دیگه ببخشید
فکر کردی به همین راحتیه ؟!!
اگه شما اینو به DFF اکسپورت کنی بازی وسط لود شدن ارور dontsend میده !
این اشیا Low Defendce معمولا توی این بازی حتما باید Collision داشته باشن ...
کول همون چیزیه که هیشکی توی ایران رازشو نمیدونه !!
اگه کسیم بدونه نمیگه ! (مثل خودم!)

majid_sd2009
20-01-2008, 19:22

اگه میشه این موتورتو با اون تاکسی رو بزار جای دوری نمیره
من هم منوها مو فارسی کردم اما قشنگ نشده
اگه میشه فایل فونت و آمریکن رو بزار
میدونم این کار رو نمی کنی چون اگه می خواستی بزای دانلود بزاری
با همین عکس ها میزاشتی اومدی فقط دل مارو آب بندازی و بری!

majid_sd2009
20-01-2008, 19:32
این منوی بازی بود که به زور فارسی کردم :

این رو چطوری این قدر تمیز در آوردی:18: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همچین زور زدنی نمی خواد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مال من به این قشنگی نشده
لطف کن بزار دیگه اگر نمیزاری برو بزار به درد خودمون بمیریم
عجب آدم های پیدا می شن!!!!!!!!1
حالا اگر بزاری چی از تو کم میشه؟
اون گوشی 6600 رو هم تو نساختی رفتی از سایت دیگه گرفتی و جایگزین دوربین کردی به همین دلیل میشه باهاش عکس گرفت
اینم از منو ی من نگی اینا چیزی بارشون نیست

mohammadrezams
20-01-2008, 21:59
عالين . چه عجب شما يه سري زدي . من كار هاتون رو توي تاپيك جي تي اي تهران ديدم . خيلي عاليه . لطف كنين ماشين پژو آر.دي رو اگه دارين برام بزارين
خب بابا مي خواي 10 هزار تومن بدي همين جا واسه دانلود بزار تمومش كن ديگه . كسي كه سايت نمي خواد . فقط ماشينا ايراني باشه حله .
البته نظر شخصيه ...
================================================== ==============
_ چند تا سوال . هركي مي دونه يه راهنمايي كنه . آيا راهي براي تغيير رنگ قسمت جون و زره هست ؟
_ با چه نرم افزاري مي شه آدم ساخت ؟
_ آيا مودي براي تعويض مراحل بازي هست ؟
ممنون مي شم به سوالاتم اگه جوابي داريد بديد .

ebicross
21-01-2008, 03:10
_ چند تا سوال . هركي مي دونه يه راهنمايي كنه . آيا راهي براي تغيير رنگ قسمت جون و زره هست ؟
_ با چه نرم افزاري مي شه آدم ساخت ؟
_ آيا مودي براي تعويض مراحل بازي هست ؟
ممنون مي شم به سوالاتم اگه جوابي داريد بديد .
با همون ZModeler میتونی بسازی.
مود برای تعویض مراحل خیلی زیاده ولی همش مشکل داره و تعداد مرحله هاش کمه.
در مورد سوال اولت هم باید بگم کار نشد نداره و فقط باید اسم فایلشو بدونی!!!!؟؟؟؟

Rohallah_tavakoli
21-01-2008, 07:26
سلام به همگي.........ايا ميشه gta رو چند نفره بازي كرد لطفا كمي توضيح دهيد ...چون من شنيدم كه با يه برنامه كم حجم ميشه اين كارو كرد...............

Addication_x
21-01-2008, 07:45
بابااااااااااا کسی اینجا لینک دانلود هات کافی رو داره؟؟؟:angry:

Addication-x

mohammadrezams
21-01-2008, 10:27
با همون ZModeler میتونی بسازی.
مود برای تعویض مراحل خیلی زیاده ولی همش مشکل داره و تعداد مرحله هاش کمه.
در مورد سوال اولت هم باید بگم کار نشد نداره و فقط باید اسم فایلشو بدونی!!!!؟؟؟؟
ممنون . من ZModeler رو كرك شده دارم يعني كركش كردم . اما اصلا نمي تونم باهاش چيزي بسازم . اگه كسي آموزش داره بزاره . در مورد سوال اولمم والا من موندم . gta3.img يه عالمه فايل داره بايد تكتكشو بگردم .

majid_sd2009
21-01-2008, 10:51
ممنون . من ZModeler رو كرك شده دارم يعني كركش كردم . اما اصلا نمي تونم باهاش چيزي بسازم . اگه كسي آموزش داره بزاره . در مورد سوال اولمم والا من موندم . gta3.img يه عالمه فايل داره بايد تكتكشو بگردم .

اگه میشه zdmodelerتو بزار باکرکش ممنون می شماینم من ساختم
چون کار های اولم هست اینطوری شده دیگه تازه هنوز هیچی ازش رو نساختم همینطوری
دارم اینارو می سازم دستم روون بشه

M o h a m m a d
21-01-2008, 11:13
اون گوشی 6600 رو هم تو نساختی رفتی از سایت دیگه گرفتی و جایگزین دوربین کردی به همین دلیل میشه باهاش عکس گرفت
به هیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــچ عنوان !!
به خدا من خودم اصلا خبر نداشتم که اینو قبلا ساختن !!
لطفا از چیزی که نمیدونید صحبت نکنید !!
من اون مدل رو دیدم ... شما اینو با اون مقایسه کنید هیچ شباهتی نمی بینید ...
عجیبه شما یعنی نمیدونین که Dummy هر مدل فرق داره !! یعنی این 6600 که اون خارجیه ساخته که من دانلود کردم دیدم روی DFF قفل گذاشته من چجوری تونستم Dummy ها رو برای دوربین تغییر بدم ؟!!
اون فایل Lock بود من نمی تونستم جای دومی رو عوض کنم ... امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین ...

M o h a m m a d
21-01-2008, 11:17
آيا راهي براي تغيير رنگ قسمت جون و زره هست ؟
بله !!!!!!

با چه نرم افزاري مي شه آدم ساخت ؟
مدل 3 بعدی ... اونم کار Col رو باید بلد باشی که بازم میگم هیچ کسی بلد نیست !!

آيا مودي براي تعويض مراحل بازي هست ؟
باید برنامه نویسی Engine راکستار گیمز رو بلد باشی ... اگه یاد گرفتی ما رو هم خبر کن !

M o h a m m a d
21-01-2008, 11:21
میدونم این کار رو نمی کنی چون اگه می خواستی بزای دانلود بزاری با همین عکس ها میزاشتی اومدی فقط دل مارو آب بندازی و بری!
100 % !!!
چون من برای این کارها خودمو کشتم !! حدود 8 ماه وقت گذاشتم تا یاد بگیرم ...
3 ماه طول کشید تمرین کردم و ساختم !!
___
راستی یه چیز دیگه ... فکر کنم تقریبا همتون پراید که من ساختم رو دیدید ! حتما می دونید چرخاش اندازه تریلیه !! این کار به عمد بود چون می خواستم مردم چشم به راه GTA Tehran بمونن !
رمزش دست خودمه !!

ramin1988
21-01-2008, 11:27
اقا این رمزارو میشه تو نسخه ps2 زد ؟ یا نه ؟

majid_sd2009
21-01-2008, 11:57
بله !!!!!!

مدل 3 بعدی ... اونم کار Col رو باید بلد باشی که بازم میگم هیچ کسی بلد نیست !!

خیلی نامردی آدم 14سال سن داشته باشه اینقدر نامرد باشه
خوب بگو دیگه اگه میخوای سی دی تو بفروشی بدون ما پول به این چیزا نمی دیم
شده بمیریم سی دی تو نمیخریم
جی تی ای ای وی که اومدهیچ کس دیگه محل هم به سن آندریس نمی کنه
حالا می خوای ماشینت تاکسی ایرانی باشه که چی اونم پیکان من پژو 405 تاکسی دارم از اون بهتره:31:
این نظر شخصی من بود ها.
اینم تندر 90 ورژن 2
که اگه خواستید بگید براتون بزارم

M o h a m m a d
21-01-2008, 12:15
اینم تندر 90 ورژن 2
که اگه خواستید بگید براتون بزارم

آفرین خسته نباشی ... خیلی زخمت کشیدی از سایت GTAGAMIGO رنو لوگان رو دانلود کردی با یه TXD Workshop پلاک رو عوضش کردی ...

خیلی نامردی آدم 14سال سن داشته باشه اینقدر نامرد باشه
خوب بگو دیگه اگه میخوای سی دی تو بفروشی بدون ما پول به این چیزا نمی دیم
شده بمیریم سی دی تو نمیخریم
جی تی ای ای وی که اومدهیچ کس دیگه محل هم به سن آندریس نمی کنه
حالا می خوای ماشینت تاکسی ایرانی باشه که چی اونم پیکان من پژو 405 تاکسی دارم از اون بهتره
این نظر شخصی من بود ها.

کسی شما رو زور نکرده چیزی بخری ... شما برو اول یه ذره در مورد کاری می کنی تحقیق کن ... نامرد هم خودتی و ...

mohammadrezams
21-01-2008, 12:35
من فشردش كردم 6 مگابايت شد . منم اينترنت ذغاليم نتونستم برات آپلود كنم . تصوير زير رو ببين . اون كد رو بايد توي منوي Help\About تايپ كني . ورژنش هم فكر كنم بايد همين باشه تا بشه .

آيا راهي براي تغيير رنگ قسمت جون و زره هست ؟
بله !!!!!!
خوب چرا نمي گي . خيلي خسيسي خدايي . حالا به ما ياد بدي مگه مي كشنت ؟

من پژو 405 تاکسی دارم از اون بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ميشه بزار . ماشاالله به اين استعداد . اين نشون ميده كه توي ايران امكانات باشه هر كسي مي تونه خودشو نشون بده . بگذريم . ساختي تنهايي واسه خودت نگيري ها .

مدل 3 بعدی ... اونم کار Col رو باید بلد باشی که بازم میگم هیچ کسی بلد نیست
من col editor دارم . هر كي خواست بگه . البته نمي دونم به چه دردي مي خوره . اين آقا محمد هم كه عمرا چيزي به ما بروز بده .

mohammadrezams
21-01-2008, 12:39
اقا این رمزارو میشه تو نسخه ps2 زد ؟ یا نه ؟
رمز هاش هست . توي گوگل سرچ كن پيدا مي شه :27:

mohammadrezams
21-01-2008, 12:41
آقا مجيد اين تري دي مكس چند مگابايته ؟
شما خريدي يا دانلود كردي ؟
اگه دانلود كردي و لينكشو داري لطف كن بزار . در ضمن بگو اين تندر نود كه گذاشتي جاي چه ماشيني قرار مي گيره ؟

majid_sd2009
21-01-2008, 13:16
آقا مجيد اين تري دي مكس چند مگابايته ؟
شما خريدي يا دانلود كردي ؟
اگه دانلود كردي و لينكشو داري لطف كن بزار . در ضمن بگو اين تندر نود كه گذاشتي جاي چه ماشيني قرار مي گيره ؟
من خریدم شماره 3dmax9خریدم اگه می خری مواظب باش کرک داشته باشه
از شرکت بارسا سافت بخری بهتره
تندر رو جای هر ماشینی میشه گذاشت
فقط کافیه اسمش رو عوض کنی وتعقیرات ردمی رو روی اون ماشین تعقییر بدی
راستی حرم رو دیدی اگه این یارو بگه چطوری بیارم تو بازی همشو درست می کنم

majid_sd2009
21-01-2008, 13:19
آفرین خسته نباشی ... خیلی زخمت کشیدی از سایت GTAGAMIGO رنو لوگان رو دانلود کردی با یه TXD Workshop پلاک رو عوضش کردی ...

کسی شما رو زور نکرده چیزی بخری ... شما برو اول یه ذره در مورد کاری می کنی تحقیق کن ... نامرد هم خودتی و ...
کسی نگفت من ساختمش اگه چشماتو باز کنی می بینی که نوشتم ورژن 2
فقط پلاک نبوده چشماتو باز کن می بینی که آرمش هم تعقییر کرده
بعدشم از تو که بهتره رفتی پراید رو از همین سایت ها دانلود کردی یکم تعقیر تو عقبش دادی
بعدشم گفتی خودت ساختی:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

hshak2006
21-01-2008, 13:50
بابا این حرف ها رو ول کنید بچسبید به بازی اقا محمد اگه تونستی اون پلیس و ملا رو بزار البته بقیه چیز های که ساختی خیلی خوبن تونستی اوناروهم بزار

ramin1988
21-01-2008, 13:54
رمز هاش هست . توي گوگل سرچ كن پيدا مي شه :27:

اینو خودم میدونم :21:
ولی بعضی رمزا که اینجا هست من جایی ندیدم مثل :206:27:

p3140
21-01-2008, 14:49
206 كه رمز نيست يه فايله كه بايد با برنامه ي img tool تو بازي بريزي !!!
شما برو صفحات اول اين تايپيك همه چيز دستت مياد

rezapassword
21-01-2008, 15:20
اموزش zmodeler رو به صور ت فیلم براتون در ست کردم که جلو بیگیانگان کم نیار ید دارم اپلود میکنم میزار م
قربانتات یا علی

mohammadrezams
21-01-2008, 15:30
بابا این حرف ها رو ول کنید بچسبید به بازی اقا محمد اگه تونستی اون پلیس و ملا رو بزار البته بقیه چیز های که ساختی خیلی خوبن تونستی اوناروهم بزار
بعيد مي دونم بزاره . شايدم گذاشت :18:. توي تاپيك جي تي اي تهران هست . مي توني بگيري . اما اگه خواستي من اونا رو با اندازه درست مخصوص لود اسكرين دارم . همين طور منو ها . اگه خواستي بگو بزارم .

آموزش zmodeler رو به صور ت فیلم براتون در ست کردم که جلو بیگیانگان کم نیار ید دارم اپلود میکنم میزار م
قربانتات یا علی
فقط تو رو خدا زياد پر حجم نباشه . در ضمن شما بلدي مگه ؟ خب چرا چند تا چيز ساخت خودت رو نمي زاري ؟

M o h a m m a d
21-01-2008, 15:46
کسی نگفت من ساختمش اگه چشماتو باز کنی می بینی که نوشتم ورژن 2
فقط پلاک نبوده چشماتو باز کن می بینی که آرمش هم تعقییر کرده
بعدشم از تو که بهتره رفتی پراید رو از همین سایت ها دانلود کردی یکم تعقیر تو عقبش دادی
بعدشم گفتی خودت ساختی:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
جانــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم ؟!!!

پراید کدوم مدلی بوده ؟؟؟؟ angry:

1 - خوشحال میشم مدل اصلی رو بهم بدی ...
2 - برو اول یاد بگیر DFF اکسپورت کنی ...
3 - هنوز هیچی از 3D Max حالیت نیست ! با اون مسجد ساختن و برج میلاد ساختنت ...
4 - بچه جان تو تازه یاد گرفتی کامپیوتر رو روشن کنی واسه ما کلاس میای ؟...
5 - چشمای من از تو بازتـــــــره ... کاری از : مجید ... تو هیچ کاری نکردی 3D فقط TXD رو یه تغییر در سطح هویج دادی ...

M o h a m m a d
21-01-2008, 15:48
از استادتون آقا مجید بگیرید ایشون خدای اینکارا هستن ...

mohammadrezams
21-01-2008, 16:03
جانــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم ؟!!!

پراید کدوم مدلی بوده ؟؟؟؟ angry:

1 - خوشحال میشم مدل اصلی رو بهم بدی ...
2 - برو اول یاد بگیر DFF اکسپورت کنی ...
3 - هنوز هیچی از 3D Max حالیت نیست ! با اون مسجد ساختن و برج میلاد ساختنت ...
4 - بچه جان تو تازه یاد گرفتی کامپیوتر رو روشن کنی واسه ما کلاس میای ؟...
5 - چشمای من از تو بازتـــــــره ... کاری از : مجید ... تو هیچ کاری نکردی 3D فقط TXD رو یه تغییر در سطح هویج دادی ...
بابا بي خيال اينجور بحث ها بشيد . اينجا كه جاي دعوا نيست :13: . هي پز تواناييهاتون رو نديد . هر كي مرد هست خوب كارشو بزاره ببينيم .
آقا محمد ، آقا مجيد منظورش پرايد حاج بك هست . از همينا كه صندوق نداره . راستم مي گه .
اين پرايد درست مثل اون ماشين هست . حتي از TXD اون مي شه همه چي رو فهميد :19: . فقط كمي اديت شده هست . بيا اينم همون ماشين : البته تفاوت هايي داره كه اونم آرم و چند چيز ديگست .

Fiat Uno Turbo I.e Racing

M o h a m m a d
21-01-2008, 16:19
فقط كمي اديت شده هست
به آقا مجید بدین یه دونه مثل مال من بسازه

hshak2006
21-01-2008, 16:22
راست میگه اینجا جای دعوا نیست بجای اینکارا چیزای که ساختین بزاین

rezapassword
21-01-2008, 16:45
ببینم بزرگای مجلس کجان
اقا ابی شما یه چیزی بگو جانم
بابا خسته شدیم تو 2 دقیقه تایپیک رو کردیم مثل سر جن
مارو بگو که عقلمون رو دادیم دست 2 تا بچه که هر دو هم چیزی بارشون نیست
جناب mohammadrezams
حجمش 1مگه ( 80 مگ بود که فشرده کر د م )
این قسمت اوله اگه وقتش رو پیدا کنم میزارم

در ضمن شما بلدي مگه ؟ خب چرا چند تا چيز ساخت خودت رو نمي زاري ؟
بله من همه کاری برلدم
مکس مایا زد مودلر ناچیز و ....
من هیچ کاری ندار م یعنی وقت ساختش رو ندارم
شادم واس رو کم کنی یه برجی چیزی ساختم به هر حال
اینم بگم تا اوزاع تایپک درست نباشه از اموزش خبر ی نیست
با شمام مجید جان
اقا محمد شما هم کوتاه بیا
اینم یه ماشین باحال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadrezams
21-01-2008, 17:14
ببینم بزرگای مجلس کجان
اقا ابی شما یه چیزی بگو جانم
بابا خسته شدیم تو 2 دقیقه تایپیک رو کردیم مثل سر جن
مارو بگو که عقلمون رو دادیم دست 2 تا بچه که هر دو هم چیزی بارشون نیست
جناب mohammadrezams
حجمش 1مگه ( 80 مگ بود که فشرده کر د م )
این قسمت اوله اگه وقتش رو پیدا کنم میزارم

بله من همه کاری برلدم
مکس مایا زد مودلر ناچیز و ....
من هیچ کاری ندار م یعنی وقت ساختش رو ندارم
شادم واس رو کم کنی یه برجی چیزی ساختم به هر حال
اینم بگم تا اوزاع تایپک درست نباشه از اموزش خبر ی نیست
با شمام مجید جان
اقا محمد شما هم کوتاه بیا
اینم یه ماشین باحال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گل گفتي . بابا دمت گرم . يك مگابايت كه خيلي عاليه . يه وقتي پيدا كن بزار . وقتي همه بلد باشيم مي تونيم بهترين كار رو انجام بديم . يكي ماشين مي سازه . يكي مسجد . يكي خونه . يكي آدم و ... . بالاخره اونايي كه بلد هستن بايد به بقيه هم ياد بدن . من الان مردم اين zmodeler رو دستكاري كردم . اما اصلا چيزي ازش سر در نياوردم . فكر كنم اين تري دي مكس چيز خوبي باشه . بايد بگيرم . چشم از اين به بعد هر وقت شد سعي مي كنيم چيزاي بدرد بخور بزاريم . شما هم پله پله آموزش تصويريتو بزار . آموزش تبديل ماشين سن آندريس به وايس سيتي و بر عكس رو هم بزار . ماشاالله كه اين تاپيك هر روز فعاله . تاپيك هاي زيادي توي پي سي ورلد هستند كه ماه هاست خوابيدن و كسي توشون پست نمي ده . اما اين تاپيك پايداره . متشكر...

rezapassword
21-01-2008, 17:29
دوست من اصلا دونبال مکس نرو که خیلی سخته خیلی خیلی سخته
منم وقت کن اموزش میزارم

AMIR_EVILPRINCE
21-01-2008, 17:39
اینارو من 2 سال پیش داشتم
ادعاتون نشه
کلی منت هم میزارین
همه ی این ها رو روسی ها هک می کنن
شما ادعاتون نشه
باشه
آفرین.

majid_sd2009
21-01-2008, 18:30
باشه بابا من تسلیم
آقا من کم آوردم راحت شدی آقا محمد
هنوز نیومده تاپیک رو گند زدی رفت
خود شما مادر زاد 3d کار بودی؟
نبودی دیگه بهت یاد دادن من هم همونقدر بلد هستم که تو عکس دیدی
من تازه یک هفته است که 3dmaxنصب کردم دیگه از من چی انتظار داری همون هویچی که میگی رو به سختی ساختم.
من تسلیم شدم:11::11::11::11::10::10::10::10::10:

majid_sd2009
21-01-2008, 18:38
100 % !!!
چون من برای این کارها خودمو کشتم !! حدود 8 ماه وقت گذاشتم تا یاد بگیرم ...
3 ماه طول کشید تمرین کردم و ساختم !!
___
راستی یه چیز دیگه ... فکر کنم تقریبا همتون پراید که من ساختم رو دیدید ! حتما می دونید چرخاش اندازه تریلیه !! این کار به عمد بود چون می خواستم مردم چشم به راه GTA Tehran بمونن !
رمزش دست خودمه !!
اون که به راحتی درست شد
حالا جی تی ای تهران چی شد پس کی میاد به بازار فکر نکنم بیاد
چون اگر می خواست بیاد شما پچی که میخواستی بفروشی رو نمی فروختی چون ممکنه یک نفر اون رو بخره و بده به بازار:21::21:

M o h a m m a d
21-01-2008, 19:31
آقا من کم آوردم راحت شدی آقا محمد
هنوز نیومده تاپیک رو گند زدی رفت
من گند کاری گردم ... ولی برو صفحه های اول ... میبینی که من از اولین کسانی بودم که تو این تاپیک کار می کردم !

lordhp
21-01-2008, 19:34
دیگه از شور به درش کردین لز ص 205 ( فکر کنم ) اقا محمد عکس میذاره بقیه می بینند میگن بذار اقا محمد میگه نمیشه هی همه می خوان بگن من بهترم من بهترم و ...
در ضمن به کسایی که می خوان سی دی و .. بخرند بگم که به نظر من ادم هر سال 4 تا دی وی دی کینگ پرند رو بگیره هی چی کم نداره هم کرک هایش کامله هم ایکه شما هر برنامه ای که بخوای تویش هست ( فقط توجه کنید که این 4 تا دی وی دی هست و هر کمی غلو بود ) ولی واقعا کامله
ماشین هم منن اصلا ماشین ایرانی دانلود نمی کنم می رم gta-worldmods.de تو قسمت دانلود ماشین ها رو به شرکت سازنده طبقه بندی کرده و کلی ماشین هم داره و پچ های جالب انگیز

lordhp
21-01-2008, 19:35
در ضمن این شد حرف حساب
راستی تو ایران فروختن سی دی معنی داره ؟؟؟
من فکر می کنم گروه هک و امنیت اشیانه کل روسیه رو یک جا حریفه ( دم ایرانی ها گرم )

M o h a m m a d
21-01-2008, 19:56
در ضمن به کسایی که می خوان سی دی و .. بخرند بگم که به نظر من ادم هر سال 4 تا دی وی دی کینگ پرند رو بگیره هی چی کم نداره هم کرک هایش کامله هم ایکه شما هر برنامه ای که بخوای تویش هست ( فقط توجه کنید که این 4 تا دی وی دی هست و هر کمی غلو بود ) ولی واقعا کامله

خب این الان چه ربطی داشت ؟

mohammadrezams
21-01-2008, 20:38
اين چند صفحه شد فقط دعوا . بابا يه كم چيزاي مي فيد بزاريد بقيه حال كنن . مگه اينجا تاپيك اديت و پچ نيست . من پيشنهاد مي كنم يه تاپيك به اسم دعوا ايجاد كنيم . اينجور بحث ها رو بكشيم اونجا ! خداييش كار داره به اينجا هم مي كشه . خوشبختانه مثل اين كه مشكل حل شده . منظورم دعواست .
بگذريم .
اينم چند تا مود باحال .
==================
مود بسيار زيباي افكت كه توپ تر از اين هيچ جا نيست .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاي 4 مگابايت

اين مود هم جاي وسيله بازي كه توي خونه CJ سگا هست قرار مي گيره . بهتره :21:

Toyota MR2

اينم اسكلت جمجمه به جاي ماه !

ebicross
21-01-2008, 20:48
اول از همه شما آقا محمد. شما خودت مودری و میگی از اولین کسانی بودی که تو این تاپیک بودی. فکر نمیکنم کارهای شما معنی دیگه ای جز تبلیغات برای فروش محصولاتتون رو بده.
واقعا اگر حرفه ای ماشین میسازید به همون پراید کمی سر و سامون بدین. من نمیدونستم کسی که مودی رو گذاشت برای اینکه ازش استفاده نکنند چرخهاش رو بزرگ میکنه. کوچک کردن چرخ یک ماشین که فقط با پاک کردن سه حرف از آخر فایل Vehicles.IDE انجام میشه. چه ربطی به تکسچر داره؟؟؟
شما اگر COL بلدی یا آموزش بده و اگر نمیدی پس اینجا چه نقشی داری؟؟
ناراحت نشین ولی واقعا عکس العمل کسانی مثل ZOLO یا JVT و یا Glecogen زمانیکه پراید و پیکان شمارو میبینند چیه؟؟؟ مطمئن باشید فقط می خندند. به هر حال دست روی دست بسیار است.
من شخصا JVT رو خیلی قبول دارم و مطمئن باش فقط با یک ایمیل ناقابل تمام تجربیاتش رو در اختیارمون میزاره و ترجمه هم که مثل آب خوردن شده البته به لطف نرم افزار پدیده.
در کل من احترام خاصی برای شما قائلم و با این کارها دارید خودتون رو جلوی بچه ها خراب میکنید.

آقا مجید؛ شما هم کل کل نکن و با این وضع که داری پیش میری براحتی میتونی تا چند وقت دیگه مثل آب خوردن بازی رو ادیت کنی. اینکه دوست خوبمون آقا محمد میگن COL رو هیچکس تو ایران بلد نیست یکم عجیبه. تعداد کسانیکه این چیزها رو بلدند بسیار زیاده. تعداد زیادی از ایرانیها در بازیهای GTA و NFS نقش دارند.

در کل با این وضع که داریم پیش میریم تاپیک ترش میره و کارش تموم میشه. هرکس کار خودش رو بکنه و به بقیه هم کاری نداشته باشه.

موضوع تاپیک ادیت و پچ هست. نه پراید و نه پیکان خط دار. همه مدل مود اینجا هست. هرکس به اندازه خودش کار بلده و خیلی بده که چون یه چیزی بلدیم دچار غرور بشیم و به بقیه پز بدیم.

من فکر می کنم گروه هک و امنیت اشیانه کل روسیه رو یک جا حریفه ( دم ایرانی ها گرم )
صد در صد تایید میشه. زمانیکه ماهیت سایت Xebeer لو رفت رو به یاد بیارید.
از نظر هک و هکر فقط Behrooz_ICE میتونه دنیا رو چپه رو کنه. یادتون بیاد وقتی 150 سایت رو تو یک شب ریختند بهم.
پس اون دوست بالایی نگو که روسی ها هک میکنند. گرچه اونها پیشتاز در زمینه هک بازی هستند.

mohammadrezams
21-01-2008, 22:57
اينم يه بسته مود صدا كه شامل صدا هاي اتوموبيل هاي مشهور :
BMW M3
Dodge Charger
Ford Mustang
Lamborghini Murcielago
:8::8::8::8::8::8::8::8::8:
:8: :8: :8:
:8::8::8::8::8::8::8::8::8:

آموزش قرار دادن صدا رو قبلا ابي جان گذاشته . به آدرس زير بريد :

فايل به فرمت rar هست و با winrar باز ميشه . ( قابل توجه مبتدي ها )
حجم : 993 كيلوبايت .
در اين مجموعه يك راهنماي با فرمت JPG وجود داره .

hshak2006
22-01-2008, 00:05
چجوری میشه چرخهای پراید رو کوچک کرد و رنگش هم روشن تر کرد توی redme نوشته بود چه تغییراتی انجام بدید توی هندلینگ ولی من وقتی تغییرات رو دادم باز هم پراید چرخ هاش بزرگ بود (البته من جایگزین buffalo نکردم و جای گزین manana کردم ولی تغییرات هندلینگ را روی manana انجام دادم) مشکل از کجاست

ebicross
22-01-2008, 07:13
چجوری میشه چرخهای پراید رو کوچک کرد و رنگش هم روشن تر کرد توی redme نوشته بود چه تغییراتی انجام بدید توی هندلینگ ولی من وقتی تغییرات رو دادم باز هم پراید چرخ هاش بزرگ بود (البته من جایگزین buffalo نکردم و جای گزین manana کردم ولی تغییرات هندلینگ را روی manana انجام دادم) مشکل از کجاست

اینم برای پراید ساخت دوست خوبمون محمد که باید این خط زیر رو توی Vehicles.IDE جایگزین کنی.

410, manana, manana, car, MANANA, MANANA, null, richfamily, 10, 6, 2ff0, 0.73, 0.73
الان اینجا یکم بهم ریختگی داره ولی وقتی بره تو Notepad درست میشه.
برای رنگش هم باید بگم مشکل چیز دیگه هست که رنگهای ماشین بد دیده میشه ولی اگر تنوع رنگ میخوای این خط رو هم تو Carcols.DAT جایگزین کن.

manana, 0,0, 1,1, 21,21, 26,26, 79,79
به مثالهای زیر توجه کنید.

469, sparrow, sparrow, heli, SPARROW, SPARROW, null, ignore, 10, 0, 0, -1, 0.7, 0.7, -1

462, faggio, faggio, bike, MOPED, FAGGIO, bikev, moped, 10, 0, 0, 16, 0.464, 0.464, -1

456, yankee, yankee, car, YANKEE, YANKEE, null, worker, 10, 0, 0, -1, 0.84, 0.84, -1

همانطور که میبینید در مثال اول بر حسب دهم و در مثال دوم بر حسب هزارم و در مثال سوم بر حسب صدم هست. البته سه تای اینها را میتوان به هم تبدیل کرد ولی هرچه عدد ریزتر باشد سایز دقیق تر است.
برای کوچک کردن و بزرگ کردن چرخها کافیست همین دو عدد را کوچک و بزرگ کنید.

و اما گاهی اوقات سازنده عبارت دیگری به آخر اضافه میکند که شما هر چقدر چرخها را کوچک و بزرگ کنید بی اثر میشود.
به این مثال توجه کنید:

547, primo, primo, car, PRIMO, PRIMO, null, normal, 10, 6, 2ff0, 249, 0.72
در اینطور مواقع باید از روی سایز چرخ یک کپی بگیرید و به آخر اضافه کنید و یک صفر بعد از آن قرار دهید یعنی:

547, primo, primo, car, PRIMO, PRIMO, null, normal, 10, 6, 2ff0, 249, 0.72, 0.72, 0
البته این روش در نیمی از مواقع جواب میدهد.

روش دیگر اینکه یک ماشین را انتخاب کنید که در حالت رفت و آمد باشد و فقط در بازی یکی نباشد. همچنین این ماشین باید شبیه به ماشین مورد نظر شما باشد.
حالا شما میتوانید خط مربوط به Vehicles.IDE آن خودرو را با ماشینی که دارید و چرخهایش کوچک نمیشود عوض کنید.
بقیه کار بسیار ساده است و میتوانید سایز چرخها را براحتی کوچک کنید.

به این نکته دقت کنید که تغییر سایز چرخها بوسیله ی آن دو عدد، هیچ اثری در بازی ندارد و اگر سایز چرخها را بسیار بزرگ هم بکنید، باز هم ماشین در حالت رفت و آمد دیده میشود.
نکته دوم اینکه با GGMM نمیتوانید کوچک یا بزرگ بودن چرخها را امتحان کنید و فقط باید در محیط بازی اینکار را بکنید.

Addication_x
22-01-2008, 08:12
باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا من لینک دانلود هات کافی رو میخوام.
:19::19::19::19::19::19::19::19:

ADDICATION_X

majid_sd2009
22-01-2008, 08:17
یه سوال داشتم و اینکه اون زنه که عینک دودی زده و زبونش بیرونه که عکسش هم تو دمو و هم توی لود اسکرین و حتی تو تبلیغات هست کجای بازیه؟
من تا حالا ندیدمش و تو مراحل هم نبود.
تکسچر چهره و ظاهرش هم هیچ جای فایل GTA3.IMG نبود.
آیا اون فقط یه تبلیغاته و یا سورپرایز راک استاره؟
منظورت چیه که کجای بازی هست؟

majid_sd2009
22-01-2008, 08:21
باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا من لینک دانلود هات کافی رو میخوام.

ADDICATION_X

چیکار کنم که می خوای
این کارا آخر عاقبت نداره تازه کار نمیکنه
حالا می خوای چیکار کنی ممکنه بازی رو هم به هم بریزه ها از من گفتن

M o h a m m a d
22-01-2008, 09:20

نصبش کنی بازی به هم میریزه !

M o h a m m a d
22-01-2008, 09:29
بــــــاشه آقا ! من از این به بعد همه چیز رو یاد میدم ... حتی اسکریپت ها
فقط صبر کنید تا من مطالب رو جمع و جور کنم بعدش میزارم اینجا

rezapassword
22-01-2008, 10:04
خوب حالا که بچه های خوبی شدید منم قسمت اول اموزش zmodeler رو میزارم
راستی دیش 3D MAX رو نصب کردم شاید یه چیزی بسازم مثل یه پارک
فقط به کمک علم ابی نیاز دارم که این ارکا فر متشون چیه و کجا هستن
دوستان به خاطر شما ر و سرور شخصی اپلود کردم
اگه لینک مشکل داشت بگید
اگه هم مراحل ر و متوجه نشدید بگید
بازم میگم میدونم اموزش کمه ولی من واسه حجم این کارو کردم
دعا کنید وقت کنم قسمت های بعد رو بسازم
من رفتم استرانگ هولد بازی کنم
حجم 1.4 مگا بایت
قربانتان
یا علی

persianprogramming.ypu.com/L/zmodeler 1.rar

ebicross
22-01-2008, 10:27
دوست من برای چی گریه میکنی؟؟؟؟
کافی بود سرچ کنی تا پیدا کنی ولی دوباره برات میزارم:

افزودن هات کافی بدون تغییر فایل MAIN و یعنی بدون شروع مجدد بازی:

پچ هات کافی را که میگیرید معمولا سه فایل دارد.
Main.SCM
Script.IMG
Scanensor

به طریق زیر عمل کنید:

1- فایل Script.IMG را در مسیر مربوطه وارد بازی کنید و بدون شک هیچ مشکلی در هیچ ورژنی پیش نمی آورد. خودم سه بار بعد از این کار بازی را بدون پیام خطا تمام کردم.

2- فایل MAIN.SCM که همه خیال میکنند فای اصلی هست را بیخیال شوید. یعنی هات کافی اصلا به تغییر در این فایل نیاز ندارد.

3- وارد بازی شوید.

4- در میان بازی با زدن کلید WIN یا Alt+Tab از بازی موقتا خارج شوید و روی فایل Scanensor موجود در پچ هات کافی کلیک کنید. یک پنجره باز میشود. Y را بزنید و دو بار Enter بزنید تا پنجره بسته بشود.

5- وارد بازی شوید و بازی را Save کنید.

حالا هر وقت وارد بازی شوید و از SAVEی که در بالا ایجاد کردید استفاده کنید، هر وقت در خانه GFهای Cj بروید و به روال عادی ادامه بدهید، زمانیکه GF را به خانه برسانید میتوانید با زدن کلید y وارد خانه شوید و ...

ماموریت Key to her Heart هم دیگر بدون سانسور میشود ولی ماموریت به شدت سخت میشود زیرا یک قسمت (...)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif دیگر هم به آن اضافه میشود.

این هم لینک دانلود با حجم 600 کیلو بایت:

فایل Script.IMG رو در مسیر Gtasanandreas\DATA\Script کپی کن و پشتیبان گرفتن از فایل اصلی فراموش نشه.

نکته دیگه اینکه ممکنه به هنگام انجام عملیات، طرف شما با لباس باشد (سانسور شد) اگر چنین شد به من بگو تا فایلهای دیگه رو برای رفع این حالت بزارم.

نکته آخر که شما برای هات کافی باید رابطتون با GFها زیاد باشه که با ترینر زیر میتونید Progress رو بالا ببرید:

این فایلها هیچ اختلالی در بازی بوجود نمی آورد و بازی بدون ERROR تمام میشود.

خوب حالا که بچه های خوبی شدید منم قسمت اول اموزش zmodeler رو میزارم
راستی دیش 3D MAX رو نصب کردم شاید یه چیزی بسازم مثل یه پارک
فقط به کمک علم ابی نیاز دارم که این ارکا فر متشون چیه و کجا هستن
دوستان به خاطر شما ر و سرور شخصی اپلود کردم
اگه لینک مشکل داشت بگید
اگه هم مراحل ر و متوجه نشدید بگید
بازم میگم میدونم اموزش کمه ولی من واسه حجم این کارو کردم
دعا کنید وقت کنم قسمت های بعد رو بسازم
من رفتم استرانگ هولد بازی کنم
حجم 1.4 مگا بایت
قربانتان
یا علی
من اگر علم داشتم که زکریای راضی بودم!!!!
شما باید اول COL رو یاد بگیری که زحمت اون رو هم دوستمون میکشه. در مورد موقعیت فایلها هم من اطلاع زیادی ندارم. بهتره با MAP Editor دنبالش بگردی و بعد فایلهاش رو Export کنی.

lordhp
22-01-2008, 11:14
ایول به همگی ادم الان که این دوستی ها رو می بینه از خوندن لذت می بره ( !!!!!!!! )
یک مشکل با سوپر سی جی داشتم اونم اینه که بعد از فعال کردن save every where وقتی wheel موسم رو فشار می دم و کلید ctrl سیو نمی شه مشکل از کجاست
در ضمن اگه به اون در عقبیه اشپز خونه ی خونه ی سی جی برین رنگ ها رو عوض می کنه ( من میگم اصلا کلا کار رو ببریم به سوپر سی جی )

rezapassword
22-01-2008, 11:21
ابی
حداقل نظرت رو در مورد اموزش میگفتی
سرد شدم

rezapassword
22-01-2008, 11:26
ایول به همگی ادم الان که این دوستی ها رو می بینه از خوندن لذت می بره ( !!!!!!!! )
یک مشکل با سوپر سی جی داشتم اونم اینه که بعد از فعال کردن save every where وقتی wheel موسم رو فشار می دم و کلید ctrl سیو نمی شه مشکل از کجاست
در ضمن اگه به اون در عقبیه اشپز خونه ی خونه ی سی جی برین رنگ ها رو عوض می کنه ( من میگم اصلا کلا کار رو ببریم به سوپر سی جی )

متاسفانه اون قسمت از مود کار نمیکنه دوست من

rezapassword
22-01-2008, 11:31
بچه ها میخواید یه فروم در ست کنیم مخصوص خود مون
مثل همین گروه ساخت بازی

mohammadrezams
22-01-2008, 12:16
فيلمت خوب بود يه چيزايي فهميدم . البته نه زياد . بايد فيلم هايي هم آموزش داده بشه كه ما چه طوري سي بعديش كنيم و اتاق توش رو بسازيم . مي گم واسه سه دقيقه شد هشتـــــاد مگابايت . حالا زيپش كردي . فكر كنم با آموزش تصويري يه يك سالي طول بكشه تا ما هم ياد بگيريم .

بچه ها میخواید یه فروم در ست کنیم مخصوص خود مون
مثل همین گروه ساخت بازی
مگه همين اديت و پچ چه عيبي داره ؟
سايت هاي خارجي زيادي هستن كه فروم اختصاصي مي دن . ( بصورت رايگان )
اما به نظر من كه همينجا خوبه .( نظر شخصي )
ببينيم بقيه چي ميگن .

ebicross
22-01-2008, 12:33
همینجا بهتره چون همونطور که دیدیم کلی از بچه هایی که عضو شدن اولین پست رو تو این تاپیک زدن و یکی از بهترین تاپیکهای فارسی در رابطه با ادیت بازی Gta هست.
از آموزش شما هم ممنون. آموزش متنی هم بده تا هم حجم کمتر و هم جزئیات بیشتری داشته باشه.

majid_sd2009
22-01-2008, 12:58
دوستان هر کس چیزی درست میکنه بزاره تو همینجا
به صورت خصوصی نزاره چون بقیه هم بتونن استفاده کنن
فقط بعضی وقتها ممکنه یک آدم بی دین پیدا بشه و همه رو بزنه رو سی دی و بده به بازار.
مثل همونی که الان تو بازار هست که پیکان و چندتا ماشین دیگشو از تو همین تاپیک برداشتند
البته نه الان قبلا.
آموزشت رو دارم دانلود میکنم آقا رضا تعجبم 80 مگ =1مگ
من هم سعی میکنم اون منو فارسی رو با تابلوهای توی خیابون وبقیه چیزها(تمام نوشته ها)رو فارسی کنم و بزارم تا حالشو ببرید

lordhp
22-01-2008, 14:06
من میگم ص هات زیاد شده یه فروم دیگه درست کنیم
در ضمن چرا اون قسمتی که من گفتم کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

mohammadrezams
22-01-2008, 14:12
من میگم ص هات زیاد شده یه فروم دیگه درست کنیم
در ضمن چرا اون قسمتی که من گفتم کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
هر چه بزرگتر بهتر . تاپيك پر محتوا تر مي شه . چرا بي خود فضاي پي سي ورلد رو اشغال كنيم و يكي ديگه بزنيم ؟ بعضي تاپيكا الان 300 صفحه رو هم رد كردن . مي توني بگردي و ببيني . البته هر كي نظر خودشو داره

p3140
22-01-2008, 14:49
اينو كسي گذاشته؟

rezapassword
22-01-2008, 15:00
فکر نکنم دوست من

mohammadrezams
22-01-2008, 16:57
كسي يه مود داره كه بتونيم گاراژ هايي رو كه توي اون ها ماشين رو اسپورت مي كنيم ، تغيير بديم ؟

mohammadrezams
22-01-2008, 17:07
اينم يه ماشين خوب . يه روز برسه ماشيناي ساخت خودمونو بزاريم :5:

rezapassword
22-01-2008, 18:35
یکی یه مود بزاره که به بازی مرحله اضافه کنه باگش مهم نیست
لطفا

armin_goooodboy
23-01-2008, 00:26
اينو كسي گذاشته؟

سلام
آقا این دل منو برده
میشه بذاریش؟

دوستان من عاشق ماشینهای خوشگل و باحالم (کی نیست ؟ :31: )
بخصوص ماشینهای خوشگل شاسی بلند

الان تو بازی فقط سوار BMW X5 میشم
ماشین شاسی بلند باحال داشتین رو کنین
ممنون

majid_sd2009
23-01-2008, 08:33
سلام
من چند تا آموزش 3dmax دارم جمع آوری میکنم
که با آموزش زدمودلر آقا رضا کامل بشه
دو مدل دارم جمع آوری می کنم یکی مقدماتی و یکی پیشرفته
راستی من 3تا فیلم پیدا کردم اموزش ساخت هواپیما وچندتاچیز دیگه
ولی حجمش زیاده اگه میشه بگید با چی اون رو به 1مگ تبدیل کردید
تا اونا رو هم بزارم.
راستی آموزش زد مودلر خیلی کم بود و صدا هم نداشت
اگه میشه اون زدمودلری که دارید بزارید اگر میشه کرک شده باشه
تا بعد

Rohallah_tavakoli
23-01-2008, 08:46
سلام به همه اي دوستان...من يه پچ ميخاستم كه لاهاش بشه gta sa رو با lan چند نفره بازي كرد ............

abolfazl35
23-01-2008, 10:28
كسي لينك اين ماشين را نداره؟

rezapassword
23-01-2008, 10:34
سلام
من چند تا آموزش 3dmax دارم جمع آوری میکنم
که با آموزش زدمودلر آقا رضا کامل بشه
دو مدل دارم جمع آوری می کنم یکی مقدماتی و یکی پیشرفته
راستی من 3تا فیلم پیدا کردم اموزش ساخت هواپیما وچندتاچیز دیگه
ولی حجمش زیاده اگه میشه بگید با چی اون رو به 1مگ تبدیل کردید
تا اونا رو هم بزارم.
راستی آموزش زد مودلر خیلی کم بود و صدا هم نداشت
اگه میشه اون زدمودلری که دارید بزارید اگر میشه کرک شده باشه
تا بعد
سلام
اموزش 3d داری بزار خوبه به درد میخوره
من با rar همین تازه شاید بشه بیشتر فشرده کرد دارم روش کار میکنم
شایدم یه برنماه نوشتم که بیشتر فشرده کنه
چتا ببیبنم خدا چی میخواد
صدا که شرمنده والا نه صدای خوبی دارم نه میکروفن درست حسابی ( همون میکروفون مودم سه چیپ )
خیلی کم بود داد اش بیشتر میکردم که حجمش میشد 200 مگ

با چی اون رو به 1مگ تبدیل کردی
اینجا

زد مودلر حجمش 2 مگه من شرمندتم:21:بی

rezapassword
23-01-2008, 10:37

این عکس ماشین واقعه
اول نگاه کن ببیبن ساخته شده یا نه

mohammadrezams
23-01-2008, 10:41
سلام
آقا این دل منو برده
میشه بذاریش؟

دوستان من عاشق ماشینهای خوشگل و باحالم (کی نیست ؟ :31: )

ممنون
بيا اينم اين ماشين باحال . منم دارمش . خيلي توپه . سرعتشم خوبه آينه بقل هاشم كاملا وقعي هست . درشم به سمت بالا باز ميشه و اتاق كاملا طبيعي داره . :5:

_ راهنما :

mohammadrezams
23-01-2008, 10:47
اينم نوكيا 6600 به جاي دوربين كه آقا محمد عكسشو گذاشته بود . فقط كافيه اسم فايل رو عوض كنين . اما به هر حالا براتون مي زارم .

دانلود :

پسورد فايل فشرده :

armin_goooodboy
23-01-2008, 10:50
دمت گرم
مرامتو عشقه

majid_sd2009
23-01-2008, 10:50
کسی بلد فایل pdf درست کنه یا چیزی شبیه اون می خوام آموزش ها رو تو اون بنویسم

mohammadrezams
23-01-2008, 10:57
کسی بلد فایل pdf درست کنه یا چیزی شبیه اون می خوام آموزش ها رو تو اون بنویسم
من ميشناسم . اگه ميخواي برات آپلود مي كنم .
اما اگه مي خواي به سايت كمياب آنلاين برو توي سرچش بنويس يا برو به قسمت نرم افزار هاي آفيس اون . چيزي خوبي گيرت مياد :27: .

majid_sd2009
23-01-2008, 10:59
سلام
اموزش 3d داری بزار خوبه به درد میخوره
من با rar همین تازه شاید بشه بیشتر فشرده کرد دارم روش کار میکنم
شایدم یه برنماه نوشتم که بیشتر فشرده کنه
چتا ببیبنم خدا چی میخواد
صدا که شرمنده والا نه صدای خوبی دارم نه میکروفن درست حسابی ( همون میکروفون مودم سه چیپ )
خیلی کم بود داد اش بیشتر میکردم که حجمش میشد 200 مگ

اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدزد مودلر حجمش 2 مگه من شرمندتم:21:بی

یعنی منظورت اینه فایلها رو به avi تبدیل کنم اونجوری کهبا میدیا پلیر باز نمیشه
اگه میشه زدمودلر رو یکی بزاره
ام من همین کار رو کردم فایل ها با پسوند avi بود فشرده کردم64مگ شد 12مگ

ebicross
23-01-2008, 12:34
سلام
آقا این دل منو برده
میشه بذاریش؟

دوستان من عاشق ماشینهای خوشگل و باحالم (کی نیست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif )

ممنون
این ماشین Benz SLR McLaren هستش. من این رو دارم ولی دقیقا شبیه به این عکسی که شما گذاشتی نیستش و کمی فرق داره. در ضمن. Body Kit و Paint Lob هم نداره.
دانلود کن با حجم 350 کیلو بایت

چند تا ماشین شاسی بلند ت. صفحه های قبل گذاشتم که بدک نبود. تقریبا 20 صفحه پیش رو بگرد.

این ماشین تو واقعیت وجود نداره و یک طرح منتخب پژو هست. نمیدونم برای بازی ساخته شده یا نه ولی فکر نکنم. اسمش هم فکر میکنم Peugeot 2000 یا 2002 هست که سرچ کن شاید چیزی پیدا شد.

majid_sd2009
23-01-2008, 12:52
لطفا کمک کنید من میخوام آموزش بزارم اما نمیدونم توچی درست کنم با wordخوبه ؟می ترسم فونتش به هم بریزه
pdfهم که بلد نیستم اگر کسی آموزش ساخت pdfرو داره با نرم افزارش بزاره
آموزش من خیلی کامل است و توش بیشتر جزییات 3dmaxرو داره

Addication_x
23-01-2008, 13:31
خیلی ممنونم

اینم یک پژو فول اسپرت

دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

خوب تو که این رو گذاشتی چرا آموزش قرار دادن این ماشین تو بازی رو نمیگی! بابا جاننننننننننن من آموزش اینا رو بذارید.:19::19::19::19:

ADDICATION-x

mohammadrezams
23-01-2008, 14:29
خوب تو که این رو گذاشتی چرا آموزش قرار دادن این ماشین تو بازی رو نمیگی! بابا جاننننننننننن من آموزش اینا رو بذارید.:19::19::19::19:

ADDICATION-x

عزيز اين مال وايس سيتيه . اون دوستمون اشتباه گذاشته . واسه همين اگه نصبش كرده باشي تو بازي نمياد .

mohammadrezams
23-01-2008, 14:52
لطفا کمک کنید من میخوام آموزش بزارم اما نمیدونم توچی درست کنم با wordخوبه ؟می ترسم فونتش به هم بریزه
pdfهم که بلد نیستم اگر کسی آموزش ساخت pdfرو داره با نرم افزارش بزاره
آموزش من خیلی کامل است و توش بیشتر جزییات 3dmaxرو داره
من كه بهت گفتم برو كمياب آنلاين .
اينم لينك كامل :
نام : BroadGun pdfMachine Ultimate 12.12
لينك ثابت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم : 6 م.گ

پسورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید= دوستان ببخشيد اينجا همچين پستي دادم . ميدونم جاش نيست . ولي لازم بود .
ياد گرفتنش با خودت . يه كم ور بري خودت مي فهمي . اگه نتونستي با همين ورد درست كن :27: .

mohammadrezams
23-01-2008, 15:03
اينم ZModeler 2.0.4 كاملا كرك شده . كد ريجستر هم همراهش هست . تا مي شد فشردش كردم .
حجم : 1.75 مگابايت

rezapassword
23-01-2008, 15:27
سلام مجید جان
این اموز ساخت pdf
حجم 600 تا من سریال نسخه 6 داخل اموزش رو هم دارم
راستی منتظر اموزش تری دی مکس هم هستم میخوام ببینم چی کردی

persianprogramming.ypu.com/L/pdf macker.rar

majid_sd2009
23-01-2008, 18:03
اينم ZModeler 2.0.4 كاملا كرك شده . كد ريجستر هم همراهش هست . تا مي شد فشردش كردم .
حجم : 1.75 مگابايت

دستت درد نکنه خیلی لازم داشتم راستی از این آقا محمد چه خبر؟
فکر کنم فقط اومده بود تاپیک رو بهم بریزه و بره
راستی من یکی از اونها رو دانلود کردم با حجم 15 مگ 50 دقیقه طول کشید اما نتونستم باهاش کار کنم
فکر کنم مال خوندن pdf بوده
می خوام به صورت htmlدر بیارم خوبه

majid_sd2009
23-01-2008, 18:29
تو صفحه اول زد مودلر چه تعقیراتی بدم یعنی
چند بیتی رو انتخاب کنم و
کدوم یکی از اینا رو انتخاب کنم سافت ور یا هارد ور یا میکسید

majid_sd2009
23-01-2008, 19:08
اینم اولین آموزش
پسوند فایل htmlهست
حجم 70 کیلو بایت

ebicross
23-01-2008, 20:58
اصلا شما خودت رو راحت کن آموزشت رو همینجا بزار تا همه ببینن. طولانی هم بود اشکال نداره. یا لینک همون Word رو بزار چون نرم افزارش پر حجمه من نمیتونم آپلود کنم.
فونتش بهم نمیریزه اگر تو همون Word بزاری.

majid_sd2009
24-01-2008, 07:41
اصلا شما خودت رو راحت کن آموزشت رو همینجا بزار تا همه ببینن. طولانی هم بود اشکال نداره. یا لینک همون Word رو بزار چون نرم افزارش پر حجمه من نمیتونم آپلود کنم.
فونتش بهم نمیریزه اگر تو همون Word بزاری.
نرم افزار چی پر حجم هست ؟
خیلی زیاده تا تصاویر لود بشن طول می کشه و تازه تصاویر رو دوباره باید آپلود کنم،پس نمیشه همینجا بزارم .
آموزشش داخل ورد به 103 صفحه رسید
یک نرم افزار گرفتم همونی که شما گفتی آقا ابی
تبدیل به pdfکه می کنم فقط صفحه اول تبدیل میشه
چیکار کنم

rezapassword
24-01-2008, 09:44
مجید باید بزاریش رو all

majid_sd2009
24-01-2008, 10:51
من یک پل عابر درست کردم البته هنوز کامل نیست تازه بلد هم نیستم وارد زد مودلر کنم برای ساخت txd
اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
24-01-2008, 12:03
اینم از آموزش که کامل دوره مبتدی که تو ورد به 103 صفحه رسید با ایمکه فشردش کردم بازم شد 3مگ
وبا htmlهم باز میشه اینو هر کس بخونه خیلی چیزا از تری دی مکس یاد میگیره چون حتی چیزهای جزئی رو هم توضیح داده و به نوبه خودش خیلی کامل هست فعلا این رو بخونین بعد اگر یاد گرفتین وخواستین اموزش پیشرفتشو براتون می زارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینگ دانلود 3مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfile:///C:/DOCUME%7E1/majid/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg

YAHYA-PRO
24-01-2008, 13:35
آقا یه نکته
دوستانی که از آقا محمد اشکال میگیرن باید بدونن که پروژه ی جی تی ای تهران رو همین آقا محمد راه انداختن و مطمئنا بیشتر شما از آموزشهای ما نحوه ی ادیت بازی رو اد گرفتین پس لطفا قپی نیاید :13:
واقعا شما فکر میکنید از محمد وارد ترین ؟؟؟ :5:

Addication_x
24-01-2008, 14:56
به نظر شما این خالکوبی چطوره!!

لینک دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tattoos Skull Exclusive.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

rezapassword
24-01-2008, 15:57
آقا یه نکته
دوستانی که از آقا محمد اشکال میگیرن باید بدونن که پروژه ی جی تی ای تهران رو همین آقا محمد راه انداختن و مطمئنا بیشتر شما از آموزشهای ما نحوه ی ادیت بازی رو اد گرفتین پس لطفا قپی نیاید :13:
معلومه که بیشتر بلدیم

djelyas2006
24-01-2008, 16:05
سلام
1.آفا یحی خواهشن دوباره اون ماجرا رو شروع نکن بی خیال فروم که جای دعوا نیست اخه
2.اقا مجید از شما هم متشکرم که آموزش مکس رو برای بچه ها گزاشتید ولی به نظر من بهتر بود منبعش رو می گفتی که در حق نویسندش نامردی نشه ولی هالا عیب نداره من میگم:

M@STER
24-01-2008, 16:14
هر چی برای GTA میخوای برو تو این سایت بعد از قسمت بالا سمت چپ ورژن GTA رو که می خوای انتخاب کن بعد همه پچ ها و ابزارها و ماشین و... رو داره.فقط اگر از نرم افزارهای دانلود منیجر یا DAP و یا هر چیز دیگری استفاده میکنید باید غیر فعالش کنید.اینم سایتش:

ebicross
24-01-2008, 17:29
آقا یه نکته
دوستانی که از آقا محمد اشکال میگیرن باید بدونن که پروژه ی جی تی ای تهران رو همین آقا محمد راه انداختن و مطمئنا بیشتر شما از آموزشهای ما نحوه ی ادیت بازی رو اد گرفتین پس لطفا قپی نیاید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
واقعا شما فکر میکنید از محمد وارد ترین ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
آقا محمد و شما سرور ما هستید ولی ما فقط به ایشون گفتیم انقدر حالمون رو نگیر و لینک دانلود مودهات رو بزار.
فقط همین:دی

mohammadrezams
24-01-2008, 19:06
اينم چندتا نرم افزار مهم كه فكر ميكنم لازم بشه . ( قابل توجه مجيد خان ) به نقشه هم ربط داره
.
Map Editor V 0.22b

اينم اديتور فايل هاي كول كه اقا محمد مي گفت كه براي نقشه و از اينجور چيزا لازمه .

majid_sd2009
24-01-2008, 20:01
آقا یه نکته
من فقط می خواستم تحریکش کنم که اون مود ها رو بزاره همین که دعوا شروع شد

ينم چندتا نرم افزار مهم كه فكر ميكنم لازم بشه . ( قابل توجه مجيد خان ) به نقشه هم ربط داره
.
خیلی ممنون راستی اون آموزش رو دانلود کردی من هنوز یک دهمش رو هم نخوندم خیلی چیزا یاد گرفتم:21:

mohammadrezams
24-01-2008, 20:33
من فقط می خواستم تحریکش کنم که اون مود ها رو بزاره همین که دعوا شروع شد

خیلی ممنون راستی اون آموزش رو دانلود کردی من هنوز یک دهمش رو هم نخوندم خیلی چیزا یاد گرفتم:21:
نه دانلود نكردم . چون هنوز تري دي مكس نخريدم . هروقت خريدمش آموزشت رو مي گيرم . احتمالا از نسل جوان مي خرم . خوبيش اينه كه چندين ساعت فيلم آموزشي داره . اگه گرفتم و چيزي حاليم شد حتما منم آموزش مي زارم . اونم بصورت PDF :21: .
ميگم چيزاي خوبي ساختي اما حيف كه نميشه dff ِش كرد . تازه col هم لازم داره . در ضمن وقتي يه نقشه دانلود كني فايل هاي ipl و ide و از اين قبيل داره . اونا رو چيكار مي كني ؟
ميگم يعني تريدي مكس آسونه كه شما اينا رو مي سازي ؟

majid_sd2009
24-01-2008, 21:02
نه دانلود نكردم . چون هنوز تري دي مكس نخريدم . هروقت خريدمش آموزشت رو مي گيرم . احتمالا از نسل جوان مي خرم . خوبيش اينه كه چندين ساعت فيلم آموزشي داره . اگه گرفتم و چيزي حاليم شد حتما منم آموزش مي زارم . اونم بصورت PDF :21: .
ميگم چيزاي خوبي ساختي اما حيف كه نميشه dff ِش كرد . تازه col هم لازم داره . در ضمن وقتي يه نقشه دانلود كني فايل هاي ipl و ide و از اين قبيل داره . اونا رو چيكار مي كني ؟
ميگم يعني تريدي مكس آسونه كه شما اينا رو مي سازي ؟
اونقدر آسونه که فکرشم نمی کنی فقط نیاز به آموزش و تمرین داری اینار من فقط برای تمرین دارم می ساززم

djelyas2006
24-01-2008, 21:58
من می تونم با مکس مدل بسازم فقط نحوه ی اینپرت و اکسپرت فایل های دی اف اف رو بگید من قبلا یک اسکریپ داشتم ولی کار نمی کرد

djelyas2006
24-01-2008, 22:03
یک مشکل: من وقتی تعداد زیادی از ماشین های درون فایل gta3 رو عوض کردم حالا می روم تو بازی گاهی اوقات هنگ می کنه چطوری حلش کنم این مشکل رو؟

ebicross
25-01-2008, 04:07
یک مشکل: من وقتی تعداد زیادی از ماشین های درون فایل gta3 رو عوض کردم حالا می روم تو بازی گاهی اوقات هنگ می کنه چطوری حلش کنم این مشکل رو؟

1- با کمک ترینر 151 کاره، تمام ماشینها رو نوبتی ظاهر کن و مطمئن شو که سالمن.
2- فایل GTA.DAT و فایلهای پوشه Maps رو به حالت اصلی برگردون و دوباره امتحان کن.
3- فایلهایی که PED دارند مثل Pedstat و Pedgrp رو به حالت اصلی برگردون و امتحان کن.
4- کل پوشه DATA رو برگردون به جز چهار فایل اصلی که مربوط به ماشینها هستند.
5- اگر صداهای بازی رو هم تغییر دادی اونها رو برگردون.
6- اجزای پوشه ی Script از جمله MAIN.SCM و Script.IMG رو به حالت اول برگردون.
7- تمام پوشه ی Models به چز GTA3.IMG رو به حالت اصلی برگردون.

بالاخرخ تو یکیش درست میشه :دی

Rohallah_tavakoli
25-01-2008, 09:54
سلام به همه اي دوستان...من يه پچ ميخاستم كه لاهاش بشه gta sa رو با lan چند نفره بازي كرد ............:13::13::13::13::13:

Rohallah_tavakoli
25-01-2008, 09:55
سلام به همه اي دوستان...من يه پچ ميخاستم كه باهاش بشه gta sa رو با lan چند نفره بازي كرد ............

Rohallah_tavakoli
25-01-2008, 09:59
من يه پچ ديدم كه ميشه با اينترنت بازي كرد .....لطفا اگه باسه lan هم وجود داره بگزاريد.......................با تشكر.........................

djelyas2006
25-01-2008, 15:46
اگه می گید یک پچ بگید که درست و حسابی کار کنه و بازی رو خراب نکنه

Armin 2008
25-01-2008, 17:12
دوستان عزیز من از ابتدا همراه شما بوده ام .پست های شما را هم کم و بیش خوانده ام:40:حال از تمامی دوستانی که واردند چگونگی وارد کردن ماشین را بگویند .:11:اولین پست را هم خوانده ام اما از آنجا که بسیار مبتدی هستم میخواهم اگر زحمتی نیست کاملا به صورت ساده بگویند.:19:
چون با کلماتی مثل bmpهم آشنایی ندارم:13:

rezapassword
25-01-2008, 18:10
چون با کلماتی مثل bmpهم آشنایی ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرمت استاندارد عکس های ماکروسافت با حجم بالا
اون اموزش هم تو صفحه اول هست رفیق جان

Armin 2008
25-01-2008, 18:12
با تشکر از جوابت. ولی چجوری ماشین بریزم

majid_sd2009
25-01-2008, 18:15
دوستان عزیز من از ابتدا همراه شما بوده ام .پست های شما را هم کم و بیش خوانده ام:40:حال از تمامی دوستانی که واردند چگونگی وارد کردن ماشین را بگویند .:11:اولین پست را هم خوانده ام اما از آنجا که بسیار مبتدی هستم میخواهم اگر زحمتی نیست کاملا به صورت ساده بگویند.:19:
چون با کلماتی مثل bmpهم آشنایی ندارم:13:
بیا اینم آموزش دانلود کن با حجم 50 کیلوبایت
یادم رفت بهت بگم به جمع ما خوش اومدی

راستی اقا رضا اموزش زدمودلر چی شد؟

rezapassword
25-01-2008, 18:45
راستی اقا رضا اموزش زدمودلر چی شد؟
چشم مجید جان
این بار میخوام به صورت فلش بزارم کیفیت بالا و حجم کم

mohammadrezams
25-01-2008, 20:50
_ اينم يه ماشين پليس باحال كه 3.62 مگ حجم داره .
مخصوصا واسه آرمين جان كه تازه به جمع بر و بچ اديت و پچ اضافه شده و تازه كاره .
_ هر آموزش و سوالي خواستي بپرس همه اينجا كمك مي كنن .

Armin 2008
25-01-2008, 21:02
مجید جان و محمد جان از لطفتان متشکرم :10:ولی مجید عزیز این برنامه را با چی باز کنم؟:18:

mohammadrezams
25-01-2008, 21:04
مجید جان و محمد جان از لطفتان متشکرم :10:ولی مجید عزیز این برنامه را با چی باز کنم؟:18:
خواهش ميكنم .
بايد فايل رو با نرم افزار Winrar باز كني . مي توني اين برنامه رو از سايت كمياب آنلاين بگيري :27: .

در ضمن شما بايد وقتي ماشين نصب مي كني تنظيمات ذكر شده در readme رو هم انجام بدي . من اگه تونستم يه آموزش دو يه سه مگابايتي برات درست مي كنم اونم تصويري .

Armin 2008
25-01-2008, 22:34
خیلی ممنون.:20:مشتاقانه منتظر آموزش مصورت هستم.:26:

ebicross
26-01-2008, 02:46
آموزش کلی:

اول از همه یک نرم افزار IMG Tool 2.0 نیاز دارید.

هر ماشین که دانلود کنید معمولا دو فایل دارد که یکی پسوند TXD دارد و یکی DFF این دو فایل شبیه به همان پوست و استخوان هستند. یعنی TXD مربوط به ظاهر و DFF مربوط به اسکلت و باطن ماشین. نتیجه میگیریم که به هیچ وجه در وسایل نقلیه که دانلود میکنیم نباید یک فایل را فقط کپی کنیم و این دو تا فقط با هم کار میکنند.

در مسیر نصب بازی پوشه ای با نام Models وجود دارد که در آن فایلی با نام GTA3.IMG وجود دارد. حجم این فایل بیشتر از 1 گیگابایت است و 90 درصد فایلهای بازی در این فایل Image گنجانده شده است.
نرم افزار IMG Tool 2.0 کارش این است که این فایل را باز میکند.

شما ماشین را که گرفتید بر فرض نامش Jester است. البته این نام مربوط به بازی است و ممکن است شما بجای Jester یک ماشین پراید وارد کنید.
نرم افزار IMG Tool را باز میکنید و فایل GTA3.IMG را بوسیله ی آن باز میکنید. کلید F2 را میزنید تا صفحه ی جستجو باز شود و شما Jester را جستجو میکنید. دقت کنید که فقط فایل مورد نظر را پیدا کند چون مثلا ممکن است فایلی نامش Jesteralpha باشد و شما اشتباهی آن را پاک کنید.
نتیجه اگر درست بود آن را یعنی آن فایل را که مثلا Jester.DFF است پیدا کردید، حالا باید آن را پاک کنید. این کار آسان است. حالا دوباره F2 را بزنید تا فایل TXD را هم پیدا کنید و آن را هم پاک کنید.
حالا در مجموع دو فایل حذف شد و شما هم دو فایل در اختیار دارید که بسیار آسان است. از منوی Commands در بالا باید گزینه ی ADD را بزنید و فایلها را یکی یکی (دقت کن یکی یکی) در نرم افزار ADD کنید.
بعد از اتمام کار از منوی Commands گزینه ی Rebuild Archive را بزنید تا فایل GTA3.IMG دوباره پیکر بندی شود و فایلهای جدید با آن اضافه شود. دقت کنید که برای این کار باید حداقل 1 گیگابایت فضای خالی در درایو محل نصب خالی باشد.

حالا کار اصلی تمام شد.

ماشینی که میگیرید معمولا یک فایل ReadMe هم دارد که بسیار مهم است.
در بازی چهار فایل وجود دارد که در پوشه ی DATA از محل نصب بازی هستند که نامهای آنها Handling.CFG - Carmods.DAT - Carcols.DAT - Vehicles.IDE است. با تغییر در هر ماشین باید این فایلها هم تغییر کند مگر اینکه ماشین جدید با ماشین اصلی شباهتهایی از لحاظ فیزیکی داشته باشد که در این صورت سازنده ی ماشین خودش یک یا دوتا از این فایلها را بدون تغییر میگذارد.

تمام این فایلها با NotePad باز میشوند یعنی راست کلیک کرده و Open With زده و NotePad را انتخاب میکنیم.

Carcols: مربوط به رنگ ماشین

CarMods: مربوط به اسپرتی که در علامت آچار در نقشه انجام میدهیم.

Handling: تغییرات کلی مربوط به زمانیکه Player سوار بر آن وسیله میشود.

Vehicles: جزئیات مربوط به وقتی که Player آنوسیله را در شهر ببیند.

از این چهار فایل دو تای آخری مهم هستند.

برای تغییر این چهار فایل باید اول در فایل نام ماشین را جستجو کنیم با زدن Ctrl + F و سپس کل خط مربوط را حذف کرده و در همان مکان خط (که متشکل از اعداد و حروف است) سفارش شده توسط سازنده را جایگزین میکنیم.

majid_sd2009
26-01-2008, 09:56
این برنامه فشرده هست باید از حالت rarخارچش کنی
بعد بری داخل پوشه و یک فایل وجود داره اونو باز کن آموزش داخل اون هست همراه با عکس

mohammadrezams
26-01-2008, 10:49
خیلی ممنون.:20:مشتاقانه منتظر آموزش مصورت هستم.:26:
خوب ابي جان زمحتشو كشيد . اگه به آموزشش خوب توجه كني كارت درست ميشه .
من توضيح ويدئويي آماده كرده بودم اما 140 مگابايت شد كه با فشرده سازي حدود 36 مگابايت شد . واسه همين نتونستم . اما اگه توضيح بيشتر خواستي فقط بگو كدوم قسمت آموزش ebi رو متوجه نشدي تا بهت بگيم .

mohammadrezams
26-01-2008, 10:59
يه سوال
من چند تا صداي بازي رو عوض كردم . ابي جان شما توي چند پست پيشتون گفتيد كه صدا ها رو بهتره به حالت اول برگردونيم تا بازي هنگ نكنه . مگه صدا ها ممكنه چه مشكلي ايجاد كنند ؟
اونا فقط صدا هستند .

mtyazd
26-01-2008, 11:16
چطور باید این ماشین ها رو وارد بازی کنیم.ممنومم.

mtyazd
26-01-2008, 11:29
mashin vared bazi konam az shoma rahnemaee begiram . masalan samand ya prid. ba tashakor. shahram4460=id

mtyazd
26-01-2008, 11:31
من نمی دونم چطور باید این ماشینا رو وارد بازی کنم. مثلا سمند یا پراید.با تشکر .shahram4460:id

majid_sd2009
26-01-2008, 11:31
چطور باید این ماشین ها رو وارد بازی کنیم.ممنومم.
شما بهتره به صفحه اول همین تاپیک سری بزنید بعد اگر متوجه نشدید من یک آموزش ساختم که صفحه قبل هست اون رو دانلود کن واگر هنوز متوجه نشدی آقا ابی هم تو صفحه قبل توضیح دادن
شما یک بار هم بگی ما می فهمیم نمی خواد اینقدر پست الکی بدید اگر مدیر سایت اینا رو ببینه شما رو حذف می کنه
اگر سمند و رنو،زانتیا،مگان ،تندر 90،پراید،پیکان ،و......خواستی بگو تا برات بزارم

rezapassword
26-01-2008, 11:40
من سعی میکنم اموزش تصویری گذاشتن ماشین تو بازی رو بزارم

Armin 2008
26-01-2008, 12:58
محمدرضا جان بخاطر زحمتی که کشیدی ممنونم:46:فقط file audi را می شه چک کنی ؟به نظرم
فقط فایل txd داشت و من dff رو توش ندیدم!:11:
ابی جان کاملا مفهوم بود و خیلی ممنون:10:

mohammadrezams
26-01-2008, 13:41
محمدرضا جان بخاطر زحمتی که کشیدی ممنونم:46:فقط file audi را می شه چک کنی ؟به نظرم
فقط فایل txd داشت و من dff رو توش ندیدم!:11:
ابی جان کاملا مفهوم بود و خیلی ممنون:10:
مگه ميشه ؟
به آدرس زير برو و از اسم شركتا يكي رو انتخاب كن . ماشيناي باحالي داره :

اينم يكي واسه نمونه :
_ يه ماشين پليس لامبورگيني گالاردو كه از نظر گرافيكي حرف نداره .

يه وقتي بكن حتما از صفحه اول تا اينجاي تاپيكو يكي يكي ببين . خيلي از مشكلاتت برطرف ميشه و چيزاي خوبي گير مياري :27: .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
دانلود موتور :

قايق :

جت و هواپيما :

مپ و از اين قبيل :

مود :

پچ :

لباس و وسايل شخصي :

اسلحه :

Armin 2008
26-01-2008, 14:01
دستت طلا .تقریبا 95%صفحات رو خوندم ولی چون شما گفتی یه نگاه میکنم

majid_sd2009
26-01-2008, 14:17
ببینم کسی این هواپیما رو نمی خواد

abolfazl35
26-01-2008, 14:23
من نرم افزار SannyBuilder برای ويرايش فايل Main.SCM و طرز كار با آن را لازم دارم
اگه ميشه برام بزاريد حتماً طرز كار با آن را هم آموزش دهيد
ممنون

Armin 2008
26-01-2008, 14:27
مجید جان کارت عالیه :18:راستی محمدرضا جان من ماشینی رو که گفتی دانلود کردم و جای ماشینی که توی پارکینگ کنار خونم گذاشتم ولی وقتی میرم طرفش بازی هنگ میکنه راستی کدوم یک از txdها رو بریزمwith the bonnet linesیاwithout bonnet lines:37:

abolfazl35
26-01-2008, 14:33
دوستان هر کس چیزی درست میکنه بزاره تو همینجا
به صورت خصوصی نزاره چون بقیه هم بتونن استفاده کنن
فقط بعضی وقتها ممکنه یک آدم بی دین پیدا بشه و همه رو بزنه رو سی دی و بده به بازار.
مثل همونی که الان تو بازار هست که پیکان و چندتا ماشین دیگشو از تو همین تاپیک برداشتند
البته نه الان قبلا.
آموزشت رو دارم دانلود میکنم آقا رضا تعجبم 80 مگ =1مگ
من هم سعی میکنم اون منو فارسی رو با تابلوهای توی خیابون وبقیه چیزها(تمام نوشته ها)رو فارسی کنم و بزارم تا حالشو ببرید

مجيد جان آماده نشد منتظريم
من بعضي از تبليغات بازي را عوض كردم اما بعد از مدتي دوباره همان تبليغات اوليه ظاهر ميشه چرا ؟

abolfazl35
26-01-2008, 14:59
من نرم افزار SannyBuilder برای ويرايش فايل Main.SCM را پيدا كردم اگه ميشه يكی طرز كار با آن را آموزش بده
چگونه ميشه يك ماشين در جايی ( مثلا در ميدان محله گانتون ) از بازي قرار دهيم

mohammadrezams
26-01-2008, 17:04
مجید جان کارت عالیه :18:راستی محمدرضا جان من ماشینی رو که گفتی دانلود کردم و جای ماشینی که توی پارکینگ کنار خونم گذاشتم ولی وقتی میرم طرفش بازی هنگ میکنه راستی کدوم یک از txdها رو بریزمwith the bonnet linesیاwithout bonnet lines:37:
چيازيي كه شما داري ميگيد غير ممكنه :13: . ببينم شما تنظيمات carcols و carmods و handling و vehicles رو مگه انجام نميدي ؟ اگه نميدي كه مشكل از همينه . اگه هم انجام ميدي بايد كاملا درست انجام بدي .
يادت باشه بهتره اول از همه دم و دستگاه جي تي اي يك كپي توي يه جا داشته باشي تا اگه مشكلي پيش اومد جاش اونا رو بزاري .

Armin 2008
26-01-2008, 17:25
اطمینان داری ؟من که دان کردم بعد از extractدو فایل gallery وaudi a6 cop car اومد که تو فایلcop carدو بخش screen shots و filesمی ادکه خودش سه file read me&copcorla dff&txd fileمی اد و در بخشtxd filesدو file
with bonnet files va without bonnet files می اد که تو هر دو یک فایل 28/1 مگابایتی هست به نامه copcarla.txd:11:

mohammadrezams
26-01-2008, 17:39
قابل توجه اونايي كه دنبال تكستچر ميگردن . ( سه بعدي ساز ها )
اگه به تاپيك زير نرفتين يه سري بزنين پشيمون نميشيد :21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم يه سايت :

mohammadrezams
26-01-2008, 17:44
اطمینان داری ؟من که دان کردم بعد از extractدو فایل gallery وaudi a6 cop car اومد که تو فایلcop carدو بخش screen shots و filesمی ادکه خودش سه file read me&copcorla dff&txd fileمی اد و در بخشtxd filesدو file
with bonnet files va without bonnet files می اد که تو هر دو یک فایل 28/1 مگابایتی هست به نامه copcarla.txd:11:
غير ممكنه ماشيني با تنظيمات درست كار نكنه . اين ماشينا همه خارجين .
ببين جوابمو ندادي . شما تنظيمات carcols و carmods و handling و vehicles رو انجام ميدي يا نه ؟
شما بايد يك txd و يك dff رو فقط اد كني . بقيه رو كار نداريم .
بايد copcarla.txd و copcarla.dff ريپليس بشن . بعد هم تنظيماتي رو كه گفتم .

armin_goooodboy
26-01-2008, 18:08
مجید جون کارت حرف نداره
هم هواپیما
هم ماشین پلیس
میشه هر دوتاشو بذاری؟

lordhp
26-01-2008, 18:35
من می گم خواهشا ترو خدا جون مادرتون یک سرو سامونی به این تاپیک بدید
مثلا یه تاپیک بذارید بچه ها لینک سایت جالب و مفید بدن تو یک جا وسیله و مود بذارند و تو یه جای دیگه اموزش
( خودمم بلدم که بگذارند دسته ولی حال ندارم گ رو بذارم و به جاش این همه توضیح نوشتم !!!)

Armin 2008
26-01-2008, 19:05
خب عزیز مگه سوال کردی که جواب می خوای .خیر چون بلد نیستم.اگه اموزش داره بزار راستی من خیلی خنگم؟:34:

rezapassword
26-01-2008, 19:08
مثلا یه تاپیک بذارید بچه ها لینک سایت جالب و مفید بدن تو یک جا وسیله و مود بذارند و تو یه جای دیگه اموزش
( خودمم بلدم که بگذارند دسته ولی حال ندارم گ رو بذارم و به جاش این همه توضیح نوشتم !!!)
من با این موافقم

majid_sd2009
26-01-2008, 19:22
فکر کنم فهمیدم مشکل شما کجاست
شما حتما هردو فایل txdوdffرو خمزمان با هم addمیکنید شما اول باید یک فایل رو وارد کنید بعد اون یکی رو تا بازی مشکل پیدا نکنه

مجيد جان آماده نشد منتظريم
من بعضي از تبليغات بازي را عوض كردم اما بعد از مدتي دوباره همان تبليغات اوليه ظاهر ميشه چرا ؟

نه اصلا وقت نکردم فایل بخدف خیلی کار داره تا حروف تمیز در بیاد

باشه فردا حتما این هواپیما رو میزارم اما ماشین پلیس شرمنده چون فعلا ندارمش
بعدشم این هواپیما رو که من نساختم فقط ایرانی کردمش همین اینقدر هم تششکر لازم نیست

Armin 2008
26-01-2008, 19:25
مجید جان شما که اینکاره ای.اون تیکه ی بعد از addرو کامل به صورت مبتدی توضیح بده .با انکه اون آموزش که محمد رضا و ابی گذاشته بودند کامل بود ولی بازم چیزی نفهمیدم.

Armin 2008
26-01-2008, 19:30
راستی یادم رفت بگم زحمتی نیست اون افکت آبی رو که توی همون عکس صفحه ی قبل زیر هوابیما بود برام بزاری و نحوه ی ایمبورتش رو هم بهم بگی(به صورت کاملا مبتدیانه.)

majid_sd2009
26-01-2008, 21:01
مجید جان شما که اینکاره ای.اون تیکه ی بعد از addرو کامل به صورت مبتدی توضیح بده .با انکه اون آموزش که محمد رضا و ابی گذاشته بودند کامل بود ولی بازم چیزی نفهمیدم.
من تو اون آموزشی رو که برات گذاشته بودم قشنگ از اول تا آخر کار با img toolرو توضیح داده بود اون رو دانلود کن قشنگ می فهمی

بیا اینم آموزش اما بدون عکس هست اگر توضیح تصویری خواستی اون آموزش چند صفحه قبل رو دانلود کن
این آموزش رو من خودم از همی سایت فکر کنم گرفتم و خودم هم addماشین رو با همین یاد گرفتم اینم آموزش
ابتدا برنامه IMGTool را اجرا کنید.
از منوي فايل گزينه Open رو بزنيد در پنجره باز شده به محل نصب بازي مراجعه كنيد وارد پوشه models و فايل gta3.img را انتخاب كنيد .الان شما پنجره اي شبيه به پنجره زير را مشاهده مي كنيد .
فايل يكي از خودرو هايي كه دانلود كرديد يا روي سيستم خود داريد را از حالت فشرده خارج كنيد . هر خودرو داراي دو فايل به با فورمت هاي dff و txd مي باشد .

به عنوان مثال من مي خوام خودرو پرايد وارد بازي كنم . اسم فايل هاي خودرو من buffalo . دوباره مي ريم سراغ برنامه دكمه F2 رو بزنيد تا پنجره جستجو باز بشه.
وارژه buffalo.dff را در فايل جستجو مي كنيم .بعد از اينكه برنامه فايل را پيدا كرد با استفاده از دكه Delete كيبورد خود فايل را حذف مي كنيم . همين كار را براي فايل buffalo.txd نيز انجام مي دهيم .
حالا از منو commands گزينه Add را انتخاب مي كنيم . در پنجره باز شده فايل هاي ماشيني كه دانلود كرده بوديم را به ترتيب انتخاب مي كنيم .دقت كنيد هر دو فايل رو با هم نمي تونيد انتخاب كنيد اگه اين كار رو بكنيد فقط يكي از فايل ها اضافه مي شه .

خوب حالا مي رسيم به مرحله آخر از منو commands گزينه rebuild archive رو انتخاب كنيد
در پنجره باز شده دكمه Yes‌ رو بزنيد و مدتي صبر كنيد تا آرشيو باز سازي بشه حدود يك تا دو دقيقه اين عمل طول مي كشه ! وقتي واژه زير رو مشاهده كرديد
يعني كار تموم شده حالا پنجره برنامه رو بسته و وارد بازي بشيد . و از خودروي اضافه شده در بازي لذت ببريد البته بازم اين نكته رو اضافه مي كنم كه شما وقتي يه ماشين اضافه مي كنيد در واقع يك ماشين هم حذف كرديد !

جهت تنظيم هندلينگ خودرور ها تو بازي نيز فايلي متني معمولا در كنار فايل هاي ماشين وجود داره كه حاوي اطلاعاتي براي تنظيم كردن هندلينگ و سرعت خودرو هاست . كه براي اين منظور فايل متني رو باز مي كنيد و تغييراتي كه خواسته شده رو در فايل هاي اصلي مي دين كه فايل ها در پوشه Data بازي موجوده . به عنوان مثال كنار فايل خورو پرايد من از من خواسته شده كه در دو فايل Handling.cfg و Vehicles.ide خطي رو پيدا كرده و با خطي كه گفته شده جايگزين كنم جهت باز كردن فايل هاي اصلي مي تونيد از برنامه نت پد ويندوز استفاده كنيد . فقط فراموش نكنيد كه يك نسخه پشتيبان از فايل اصلي تهيه كنيد كه در صورت خراب كاري نيازي به نصب بازي از ابتدا نداشته باشيد.

شما خودرو خودتون رو مي تونيد با هر ماشيني جايگزين كنيد به عنوان مثال اكر بخوايد همين پرايد رو با تاكسي ها جا به جا كنيد فايل هاي taxi.dff و taxi.txd رو تو فايل پيدا كرده و نام فايل هاي پرايد رو به اين دو نام تغيير مي دين و وارد آرشيو فايل هاي بازي مي كنيد .
اضافه کردن موشک.
فایل های rocketla.dff و rocketla.txd را به وسیله برنامه IMGTOOL جایگزین فایل های مشابه در gta.dat کنید و بعد از منوی commands گزینه Rebuild Archive را بزنید تا فایل ها باز سازی شود.

فایل Weapon.dat را از فایلی که دانلود کرده این بیرون آورید و در مسیر : Gta SA/Data کپی کنید و داخل بازی شوید و لذت ببرید. اگر هم به صورت مستقیم به این سلاح دسترسی ندارید میتوانید رمز LXGIWYL را بزنید و میبینید که یکی از سلاح ها همین موشک 6 تایی است.

این اسلحه از لحاظ خشاب و تیر فرقی با RPG ندارد اما گلوله های آن بسیار RPG ویران کننده تر هستند و با صدای بیشتری تولید می شود.

majid_sd2009
26-01-2008, 21:05
اینم گوشی 6300 که جایگزین دوربین می شه
فکر نکنید میشه موبایل معمولی رو جایگزین دوربین میشه کرد ها اگر این کار رو بکنید بالای صفحه سمت راست عکس دوربین رو نشون نمیده و موقع عکس گرفتن صفحه به صورت معمولی هست و کادرش نمیفته من کلی جون کندم تا فهمیدم باید چیکار کنم
شما هر موبایلی خواستیدفقط کافیه عکس هاشو به من بدبد تا براتون به صورت دوربین در بیارم اینرو هم هرکس خواست بگه برا دانلود بزارم چون نمیشه که برای دانلود بزارم و هیچ کس دانلودش نکنه اگر خواستید بگید دریغ نمی کنم

Armin 2008
26-01-2008, 21:40
بابا کارت درسته ها.:18:چند تا از اون افکتایه قشنگتم برام بزار :20:اونم قبلا ریختم ولی بازم همون قسمتی رو که خواستم نفهمیدم.اکه می شه بازم amatur تر.:37:

djelyas2006
26-01-2008, 21:55
Hقا نظرتون چیه پی دی اف کنیم؟

Armin 2008
26-01-2008, 22:02
من که هستم اونم شدید.

mtyazd
26-01-2008, 23:54
Bmw M3 Gtr

ebicross
27-01-2008, 02:38
يه سوال
من چند تا صداي بازي رو عوض كردم . ابي جان شما توي چند پست پيشتون گفتيد كه صدا ها رو بهتره به حالت اول برگردونيم تا بازي هنگ نكنه . مگه صدا ها ممكنه چه مشكلي ايجاد كنند ؟
اونا فقط صدا هستند .
چرا که نه؟؟؟ اگر فرمت صدا همخوانی نداشته باشه یا بانک صدا مشکل پیدا کنه دیگه بازی هنگ میکنه. برای امتحان صداهای بوق رو با فرمت دیگری وارد کن و بعد بوق بزن.
__________________________________________________ __

Bmw M3 Gtr

باهاش جمله بسازیم؟؟؟؟
__________________________________________________ ____
برای سر و سامون دادن به این تاپیک فقط کافیه به اسمش دقت کنیم:
ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas :::
برای یاد گرفتن ادیت GTA اول از همه باید با مفاهیم ساده ی ویندوز آشنایی داشته باشید. بعدش هم این تاپیک رو مرور کنید. آموزش Sanny Builder و لینک دانلودش هم موجوده. یعنی نرم افزاری نیست که تو این تاپیک نباشه.
و اما در مورد نحوه کار با Sanny Builder:
خود نرم افزار یه بخش Help داره که کلی ترفند رو آموزش میده ولی اگر شما چیزی ازش فهمیدید به ما هم بگین.
با تغییر فایل MAIN کار زیادی نمیشه کرد. فقط مختصات بعضی چیزها رو میشه جا به جا کرد و در ماموریتها تغییر ایجاد کرد.
فکر نکنید که با Sanny Builder میشه ماموریت ساخت. برای این کار باید موتور پایه بازی رو داشته باشید. شما با چند خط کد، چطور میتونید مرحله اضافه کنید؟؟؟
حتی حذف یک نقطه از عبارات فایل MAIN باعث میشه در مرحله اول SAVE از کار بیفته. تازه اگر بازی اجرا بشه...
یکی از دوستان گفته بود که ماشین COPCARLA رو کنار خونش آورده. میدونید که COPCARLA ماشین پلیس شهر Los Santos هستش. ماشین پلیس هم بالاش آزیر داره پس باید سر جای خودش بیاد و اگر بازی هنگ میکنه مشکل از Handling.cfg میتونه باشه.
من تو یک پست نحوه ی خطا یابی فایلها رو گفتم که اگر پیداش کنم دوباره میزارم. چون یک ، (همون ویرگول) میتونه کل فایل رو تغییر بده. در کپی کردن خطهای Carcols هم دقت کن و مواظب باش مقادیر بیشتر از 125 رو وارد نکنی. بعضی سازنده ها چون خودشون رنگهای جدید اضافه کردن میبینی تعدادش از 200 هم گذشته و بر همون ترتیب میان اون رنگها رو برای ماشینها میزارن. غافل از اینکه مصرف کننده اون رنگها رو نداره و بازیش گیر میکنه.

majid_sd2009
27-01-2008, 08:10
اینم هواپیمای ایران ایر برای شما حالشو ببرید کسی اون موبایل رو نمی خواد؟

mohammadrezams
27-01-2008, 09:39
سلام .
دوستان عاجزانه ازتون يه خواهش دارم . البته ببخشيدا .
من فكر ميكردم فقط فولدر هاي contry و LA رو از قسمت date تغيير دادم . اما مثل اين كه همه رو تغيير دادم .
خواهشمندم يكي فولدر Map موجود در فولدر Date از محل نصب بازي رو برام بزاره . اگه به شكل زير با وين رار فشردش كنيد حدود 1.26 مگابايت در مياد . اگه بزرگي كنيد بزاريد خيلي ممنونتون ميشم . ببخشيد اينقدر اذيت مي كنما .:40::40::11::11:
اينا اينطوري فشرده كنيد :
اينم يه موتور باحال

MHSou
27-01-2008, 10:14
اینم هواپیمای ایران ایر برای شما حالشو ببرید کسی اون موبایل رو نمی خواد؟

ممنون آقا مجيد به خاطر كار قشنگتون.در ضمن اون موبايلو بذار.اگر يادت بياد قبلا عكس آيت الله خامنه اي رو گذاشته بودي. لينكش مشكل داشت لطفا يه جا ديگه آپلود كن.:11:

MHSou
27-01-2008, 10:28

اصلا مگه ميشه ماشين پليس رو جاي ماشين عادي گذاشت؟بايد جاي يكي از فايل هاي Copcarla&Copcarvg&Copcarsf گذاشت. مگه نه؟

aRThaS_08
27-01-2008, 10:46
سلام .
دوستان عاجزانه ازتون يه خواهش دارم . البته ببخشيدا .
من فكر ميكردم فقط فولدر هاي contry و LA رو از قسمت data تغيير دادم . اما مثل اين كه همه رو تغيير دادم .
خواهشمندم يكي فولدر Map موجود در فولدر Data از محل نصب بازي رو برام بزاره . اگه به شكل زير با وين رار فشردش كنيد حدود 1.26 مگابايت در مياد . اگه بزرگي كنيد بزاريد خيلي ممنونتون ميشم . ببخشيد اينقدر اذيت مي كنما .:40::40::11::11:
اينا اينطوري فشرده كنيد :
اينم يه موتور باحال

بفرمایید اینم فولدر maps

آقا مجید لطفا گوشی SonyEricssonK800i رو برای دوربین و گوشی cj بزارین اگه میشه یا قهوه ای یا نقره ای

lordhp
27-01-2008, 17:54
فکر نکنید میشه موبایل معمولی رو جایگزین دوربین میشه کرد ها اگر این کار رو بکنید بالای صفحه سمت راست عکس دوربین رو نشون نمیده و موقع عکس گرفتن صفحه به صورت معمولی هست و کادرش نمیفته من کلی جون کندم تا فهمیدم باید چیکار کنم
شما هر موبایلی خواستیدفقط کافیه عکس هاشو به من بدبد تا براتون به صورت دوربین در بیارم اینرو هم هرکس خواست بگه برا دانلود بزارم چون نمیشه که برای دانلود بزارم و هیچ کس دانلودش نکنه اگر خواستید بگید دریغ نمی کنم
شما همونی هستی که می گفتی اقا محمد چرا یاد نمی ده؟؟؟
:13:

برای یاد گرفتن ادیت GTA اول از همه باید با مفاهیم ساده ی ویندوز آشنایی داشته باشید. بعدش هم این تاپیک رو مرور کنید.

220 ص هست واسه همین میگم تفکیک کنیم
دوباره می گم اون فایل های رجیستری بازی رو کسی نداره واسه من بذاره؟؟؟؟؟

Armin 2008
27-01-2008, 18:13
چه جوری میشه از فورشیر فایل هایی مانند سمند تاکسی دریافت کرد.

rezapassword
27-01-2008, 18:31
فورشیر
چی هست
این فورشیر

Armin 2008
27-01-2008, 18:39
منظورم 4share

mohammadrezams
27-01-2008, 18:47
نوشته شده توسط مجيد صادقي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هيچ كاري نداره . با txd workshop ميشه با ايجاد دوتا ايميج 32 بيتي اين كار رو حل كرد . اوني كه منم گذاشته بودم همين طوري بود .
فقط اگه همه دوستاني كه ميان تاپيك اديت و پچ فقط و فقط يه كم خلاقيت به خرج بدن همه چي ياد ميگيرن . والا موقعي كه ما ميخواستيم ياد بگيريم چطوري ماشين نصب مي كنن . كسي نمي گفت :41: .

بفرمایید اینم فولدر maps
ممنون مشكل درست شد .
_ اينم يه موتور باحال . ازش لذت ببريد .

mohammadrezams
27-01-2008, 18:51
چه جوری میشه از فورشیر فایل هایی مانند سمند تاکسی دریافت کرد.
اگه لينكشو داري بزار مام ببينيم . اما اگه منظورت اونيه كه توي صفحات اوليه تاپيك هست بايد بگم لينك خرابه . اما من تاكسي سمند رو قبلا گذاشتم كه دوباره واسه شما امين عزيز ميزارم .

حجم : 898 كيلوبايت

Armin 2008
27-01-2008, 19:10
دمت گرم خیلی قشنگ بود .راستی camery وزانتیای طبیعی دارید

majid_sd2009
27-01-2008, 20:22
اینمکا 800 برای شما دوست عزیز

majid_sd2009
27-01-2008, 20:27
شما همونی هستی که می گفتی اقا محمد چرا یاد نمی ده؟؟؟
:13:

220 ص هست واسه همین میگم تفکیک کنیم
دوباره می گم اون فایل های رجیستری بازی رو کسی نداره واسه من بذاره؟؟؟؟؟
منظورت رو نمی فهمم اگه میشه کمی واضح تر بگید
راستی من منتظر آموزش زدمودلر هستم
اگرمیدونی چطوری dffوارد تری دی مکس کرد لطفا بگو من به این آقا یحیی یک هفته پیش پیغام دادم گفت آموزش رو برام می زاره اما فکر کنم با این مشکلی که با آقا محمد پیش اومد دیگه نمیزاره.(عجب غلطی کردم ها !!!!!!!!)

هيچ كاري نداره . با txd workshop ميشه با ايجاد دوتا ايميج 32 بيتي اين كار رو حل كرد . اوني كه منم گذاشته بودم همين طوري بود .
فقط اگه همه دوستاني كه ميان تاپيك اديت و پچ فقط و فقط يه كم خلاقيت به خرج بدن همه چي ياد ميگيرن . والا موقعي كه ما ميخواستيم ياد بگيريم چطوري ماشين نصب مي كنن . كسي نمي گفت
آره کاری نداره ولی برای کسی که تا حالا این کار رو نکرده مشکل هست و یک اشتباه تو اسم و ... لازم هست که بازی یا گیر کنه یا اون شی هرچی هست مثلا همین موبایل تو بازی نیاد
اینم راست میگی من خودم چقدر سختی کشیدم تا یاد گرفتم این تاپیک هم نمی دونم چرا هی گیر الکی میداد و من نمی تونستم عضو بشم

Armin 2008
27-01-2008, 20:27
مجید جان ماشین ایرانی با کیفیت داری؟:20::20::20:

majid_sd2009
27-01-2008, 20:45
مجید جان ماشین ایرانی با کیفیت داری؟:20::20::20:
شما بگو چی می خوای ؟
من کل ماشین هایی که تو بازی می زارم همش ایرانی هست( یعنی ماشینهایی که تو ایران هست ،نه فقط ساخت داخل)حال هر ماشینی می خوای اسمش رو بگو تا برات بزارم (اگه داشتم)همه ماشین ها هم کیفیتش خوبه یعنی از ماشینهای خود بازی که پرکیفیت تر هست

aRThaS_08
27-01-2008, 20:48
اینمکا 800 برای شما دوست عزیز

:11::11:ممنونم::11::11:
آقا مجید خیلی خوب می سازین:2::2:

Armin 2008
27-01-2008, 20:55
یعنی Cameryهم داری اگه داشته باشی و برام بزاری عالی می شه.

djelyas2006
27-01-2008, 21:11
شما بگو چی می خوای ؟
من کل ماشین هایی که تو بازی می زارم همش ایرانی هست( یعنی ماشینهایی که تو ایران هست ،نه فقط ساخت داخل)حال هر ماشینی می خوای اسمش رو بگو تا برات بزارم (اگه داشتم)همه ماشین ها هم کیفیتش خوبه یعنی از ماشینهای خود بازی که پرکیفیت تر هست
آقا مجید اگه لطف کنی و کمری وزانتیا رو بزاری خیلی ممنون میشم راستی تاکسی پیکان هم نیاز شدید دارم مرسی
منتظرم

aRThaS_08
27-01-2008, 21:11
نوشته شده توسط majid_sd2009
در صورت لزوم بگویید تا فایل مربوط به موبایل هم ساخته شود

من امتحان کردم شد

Armin 2008
27-01-2008, 21:52
دوستان عزیز خواست شما بر اورده شد و تابیک مخصوص به سوالات نصب ماشین در بازی زده شد.:46:(در بخش بازی هایه کامبیوتری)
اگر دوست عزیزم مجید اجازه بده لینک اون اموزش رو در اون تابیک هم بزارم.:10:

mohammadrezams
27-01-2008, 23:07
منظورت رو نمی فهمم اگه میشه کمی واضح تر بگید
اگرمیدونی چطوری dffوارد تری دی مکس کرد لطفا بگو من به این آقا یحیی یک هفته پیش پیغام دادم گفت آموزش رو برام می زاره اما فکر کنم با این مشکلی که با آقا محمد پیش اومد دیگه نمیزاره.(عجب غلطی کردم ها !!!!!!!!)

آره کاری نداره ولی برای کسی که تا حالا این کار رو نکرده مشکل هست و یک اشتباه تو اسم و ... لازم هست که بازی یا گیر کنه یا اون شی هرچی هست مثلا همین موبایل تو بازی نیاد
اینم راست میگی من خودم چقدر سختی کشیدم تا یاد گرفتم این تاپیک هم نمی دونم چرا هی گیر الکی میداد و من نمی تونستم عضو بشم
درسته .
من كل تا ميتونستم اينترنتو واسه آموزش گشتم . دلتو به آموزش خوش نكن . بايد خودت دست بكار بشي . عكسايي كه من ديدم نشون ميده كه بايد طراحي هاي اوليه ماشينا رو بايد داشته باشي . يعني يه جورايي طراحيتم خوب باشه يه حد اقل عكساي خوبي از فضا يا ماشين مورد نظر داشته باشي .
بهتر بود تريدي مكس رو با آموزش ميخردي . همين پي سي ورلد داره .
غير از تاكسي سمند كسي اينجا تاكسي ايراني نداره ؟
ببينم كسي سيو سي دي بجاي فلاپي براي بازي رو ميخواد ؟
اينم يه مود باحال . نياز به توضيح نداره

1.9 مگ

majid_sd2009
28-01-2008, 07:11
یعنی Cameryهم داری اگه داشته باشی و برام بزاری عالی می شه.
کمری دارم مدل همینی هست که تو ایران هست اما خیلی بد درست کردنش من تو بازی گذاشتمش بعد از چند مدت عوضش کردم الان عکسی ازش ندارم اگر می خوای بزات بزارم دانلود کنی در مورد اون آموزش هم شما صاحب اختیاری چون اونو من خودم ننوشتم قبلا از همینجا گرفتمش
حدود 5ماه پیش

درسته .
من كل تا ميتونستم اينترنتو واسه آموزش گشتم . دلتو به آموزش خوش نكن . بايد خودت دست بكار بشي . عكسايي كه من ديدم نشون ميده كه بايد طراحي هاي اوليه ماشينا رو بايد داشته باشي . يعني يه جورايي طراحيتم خوب باشه يه حد اقل عكساي خوبي از فضا يا ماشين مورد نظر داشته باشي .
بهتر بود تريدي مكس رو با آموزش ميخردي . همين پي سي ورلد داره .
غير از تاكسي سمند كسي اينجا تاكسي ايراني نداره ؟
ببينم كسي سيو سي دي بجاي فلاپي براي بازي رو ميخواد ؟
بله اون عکس های که لازم هست اسمش بلوپرینتر هست که خود شرکت سازنده اونا رو با مقیاس درست در آورده
در مورد تری دی مکس دیر گفتی قبلا خریده بودم اما من دیروز رفتم کتاب خونه تو بانک نرم افزاریش آموزش 3دی مکس داشت اما بد شانسی برده بودندحال چند روز دیگه میرم میگیرم.
من تو یک سایت یک یک ماشین شبیه 405 دیده بودمکه تاکسی بود اما نتونستم دانلودش کنم حالا اسم سایتش رو هم فراموش کردم
راستی اون سیو سیی رو بزاری ممنون میشم

rezapassword
28-01-2008, 09:52
دارم با فلش میسازم شاید کیفیتش بیشتر بشه

mohammadrezams
28-01-2008, 10:40
سيو سي دي به جاي فلاپي كه بسيار زيبا تر از نسخه فلاپي اون توي بازي هست .
اين رو قبلا يكي گذاشته بود اما حيف صفحشو يادم نيست . اگه دوباره دارم ميزارم به بزرگي خودتون ببخشيد .
حجم : 87.70 كيلوبايت

دارم با فلش میسازم شاید کیفیتش بیشتر بشه
قبليه هم خيلي كيفيتش خوب بود . فقط خدا كنه حجمش زياد نشه يا آموزشش بيشتر بشه .

rezapassword
28-01-2008, 10:50
قبليه هم خيلي كيفيتش خوب بود
این بیشتره کیفیتش

فقط خدا كنه حجمش زياد نش
حجمش هم کمتره

يا آموزشش بيشتر بشه .
قضاوتش با شما

سلام دوستان
اینم قسمت دوم اموزش زد مودلر نشد با فلش درست کنم حجمش شد 4 مگ
اگه میشد چی میشد
خلاصه
حجمش شد 900 کیلو باید تا جا داشت فشرده کردم دیگه !
فقط بگم اگه در این قسمت سوالی داشتید بپرسید
یا حق

persianprogramming.ypu.com/L/zmodeler 2.rar

mohammadrezams
28-01-2008, 11:39
ممنون رضا . مثل اينكه zmodeler اونقدر هام كه فكر ميكنيم سخت نيست .
اما انشاالله كم كم آموزش هاي بيشتري ميدي . بنظر من خوب بود . اما كم . خوب حق هم داري اگه زياد درست كني حجمشم زياد ميشه . ماهام كه بيشترمون اينترنت ذغالي هستيم نميتونيم دانلود كنيم .
{ نظر شخصي }

rezapassword
28-01-2008, 12:08
اما انشاالله كم كم آموزش هاي بيشتري ميدي . بنظر من خوب بود . اما كم . خوب حق هم داري اگه زياد درست كني حجمشم زياد ميشه . ماهام كه بيشترمون اينترنت ذغالي هستيم نميتونيم دانلود كنيم .
خدا از اون کی بوردت بشنوه

majid_sd2009
28-01-2008, 12:58
سلام دوستان
اینم قسمت دوم اموزش زد مودلر نشد با فلش درست کنم حجمش شد 4 مگ
اگه میشد چی میشد
خلاصه
حجمش شد 900 کیلو باید تا جا داشت فشرده کردم دیگه !
فقط بگم اگه در این قسمت سوالی داشتید بپرسید
یا حق
خیلی ممنون واقعا دستت درد نکنه
من که خیلی حال کردم چرا اینا حجم دار نمی شن ؟
من هر سه طرف ماشین رو در آوردم اما بازم حجم دار نبودند
راستی دیدم شما آموزَ رو درست کردی گفتم حیف هست که اینارو نزارم یک پژو اس دی هم دارم که اینطوری جدا از هم نیست اونم اگه خواستید میزارم هر کس از اینا داشت لطفا بزاره

majid_sd2009
28-01-2008, 13:16
اینم چندتا دیگه :
من اینو ماشینشو دارم هر کس خواست بگه مزدا
الته اینا به هم چسبیده هست باید با فتو شاپ از هم جدا کنیدشون

اینم پژو 405

majid_sd2009
28-01-2008, 13:18
اینم چندتا دیگه :
من اینو ماشینشو دارم هر کس خواست بگه مزدا
الته اینا به هم چسبیده هست باید با فتو شاپ از هم جدا کنیدشون
اینم یکی دیگه
اینم هم

اینم پژو 405

mohammadrezams
28-01-2008, 13:27
خيلي خوبن حتما بزار . اما اون 405ه توي اينترنت پره . اگه ميتوني تبديل به آر.دي بكنش .
يه مشكل دارم خيلي مهمه لطفا كمك كنيد :2: .
من از امروز يه مشكل پيدا كردم . يه ساختمون تو بازي هست وقتي بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه .
بك آپ فولدر هاي date و model رو هم استفاده كردم . كامپيوتر رو ري استارت هم كردم . كپي فايل exe رو هم گذاشتم . اما نميدونم چرا اينطوري شده . تا بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه . ديگه كلافم كرده :41: .
لطفا بزرگي كنيد و كمك كنيد .:46:

ebicross
28-01-2008, 14:46
يه مشكل دارم خيلي مهمه لطفا كمك كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif .
من از امروز يه مشكل پيدا كردم . يه ساختمون تو بازي هست وقتي بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه .
بك آپ فولدر هاي date و model رو هم استفاده كردم . كامپيوتر رو ري استارت هم كردم . كپي فايل exe رو هم گذاشتم . اما نميدونم چرا اينطوري شده . تا بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه . ديگه كلافم كرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif .
لطفا بزرگي كنيد و كمك كنيد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
مشکل از GTA3.IMG هستش.
چون اگر از دور بتونی ببینیش ولی وقتی نزدیک بشی بازی هنگ کنه یعنی اسکلت و MAP سالمه ولی تکسچر خرابه. چون وقتی نزدیک میشی تکسچر لود میشه.
باید چک کنی ببینی چی وارد بازی کردی.
نزدیکهای همون ساختمون احتمالا چیزی وارد بازی کردی.

mohammadrezams
28-01-2008, 15:52
مشکل از GTA3.IMG هستش.
چون اگر از دور بتونی ببینیش ولی وقتی نزدیک بشی بازی هنگ کنه یعنی اسکلت و MAP سالمه ولی تکسچر خرابه. چون وقتی نزدیک میشی تکسچر لود میشه.
باید چک کنی ببینی چی وارد بازی کردی.
نزدیکهای همون ساختمون احتمالا چیزی وارد بازی کردی.
اخيرا يه جاده جديد براي همونجا وارد كرده بودم . اما وقتي كپي قبليمو گذاشتم اونا حذف شد . من اين مشكلو چند جاي بازي دارم . وقتي نزديك ميشم . ارور dont send نميده . يه دفعه قفل ميشه و هيچ جور نميشه ازش بيرون اومد . فقط يه دكمه كه روي كيبود تصوير ماه هلالي رو داره ميزنم تا بتونم از برم بيرون . آخه ديگه بك آپمو كه تغيير ندادم :41: .
لطفا تمامي راه ها و احتمالاتي رو كه ميدين بهم معرفي كنين .
وقتي كه با جت از بالاش برم درست كار ميكنه اما وقتي از همون جاده اي كه توي عكسه ميخوام برم جلو هنگ مي كنه . حتي از پشتشم به راحتي ميشه گذشت . منظورم جاده پشتيه .
اما جلوش نه .
ميگم با اين حساب يك مپ ندارين كه اين قسمت رو تغيير بده ؟
با مپ اديتور نميشه كاري كرد ؟
همونطور كه ميدونيداين بازي حجمش بالاست . من اگه بخوام دوباره نصبش كنم بايد 1 هفته تمام بشينم فقط مود ها رو دوباره نصب كنم .
عجب شانسي داريما !

Armin 2008
28-01-2008, 17:29
اول معذرت می خوام که یادم رفت آدرس تابیک را قرار بدم اینم آدرسش::11:

از دوستان عزیز مثل ابی جان ،مجیدجان،محمدرضا عزیز و... که ماشاالله gta باز حرفه ای اند خواهش دارم وقتی اون تابیک بر وبال گرفت بیان و به سوالها ی بچه ها باسخ بدن ،چون خودم هم نیاز به کسی دارم که کمکم کنند بس تنهایی هیچ کاره ام.راستی اگر زحمتی نیست هر آموزشی که برای وارد کردن مود،ماشین،لباس ،چهره و...به gta نیاز هست در اون تابیک بزارین تا کسانی که مبتدی هستند((مثل خودم))از اون توضیحات استفاده کنند .
با تشکر
armin 08:10:

Armin 2008
28-01-2008, 17:39
ببخشید که باز هم مزاحم میشم ،محمد رضا ی عزیز متاسفم که نمیتونم بهت کنم با اینکه به من کلی کمک کردی تا ماشین رو وارد کنم ولی چیزی بلد نیستم .در هر صورت اگر چیزی خواستی بگو تا برات بزارم(اگه بلد بودم.)
مجید عزیز مرسی که جواب من رو دادی .camryرو بی خیال.همون ماشین هایی رو که گذاشتی برام بذار .هر چی داری و درست کردی.(بازم می گم کارت تو زمینه ی ادیت سن اندریاس حرف نداره.)
از غلط های زیادی هم که در بستام دارم متاسفم.سعی می کنم دیگه تکرار نشه.

mohammadrezams
28-01-2008, 17:42
اول معذرت می خوام که یادم رفت آدرس تابیک را قرار بدم اینم آدرسش::11:

از دوستان عزیز مثل ابی جان ،مجیدجان،محمدرضا عزیز و... خواهش دارم که ماشاالله gta باز حرفه ای اند وقتی اون تابیک بر وبال گرفت بیان و به سوالها ی بچه ها باسخ بدین ،چون خودم هم نیاز به کسی دارم که اونجا بهم کمک کنند.راستی اگر زحمتی نیست هر آموزشی که برای وارد کردن مود،ماشین،لباس ،چهره و...به gta نیاز هست در اون تابیک بزارن تا کسانی که مبتدی هستند((مثل خودم))از اون توضیحات استفاده کنند .
با تشکر armin 08:10:

نياز نبود اين تاپيكو بزني . همينجا مي تونستي جواب بگيري . بابا بخدا اصلا سخت نيست . فقط كافيه درك كني تا بتوني نصب كني .
من نميخوام طرف كسي رو بگيرم اما اين دوستان تاحدود زيادي حق دارن .
نصب كردن ماشين و هرچيز ديگه رو فقط بايد ور بري. انگليسي هم كمي ميخواد . التبه من نميگم زياد . من الان سوم راهنمايي هستم . شما ديگه حتما از ما سنت بايد بيشتر باشه .
چون سر امتحاناته من وقت ندارم زياد سرش كار كنم اما اگه وقت بشه آموزش تصويري رو ميزارم . اما دو قسمتي ..
راستي سوال ما رو هم كه توي پست قبليمون هست يكي جواب بده لطفا .

Armin 2008
28-01-2008, 17:46
عزیزم واسه خودم نذاشتم واسه همهی بچه های beginer گذاشتم تا مزاحم بحث های این تابیک نشند.
تازه این خواسته بعضی بچه ها بود (صفحه ی 221)
وظیفه ی مدیران نظم بخشیدن به تابیک هاست . قصد این جانب هم همین بود.
راستی ،خواهش می کنم. هر کس نظر شخصی خودش رو داره که باید بهش احترام گذاشت.
از کجا فهمیدی منم سوم راهنمایی ام؟