PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

ebicross
04-11-2007, 07:55
من از لینک دانلودتون استفاده کردم و تمام سیو ها رو از 60 تا 90 دانلود کردم.
ممنون
فکر کنم مشکلم حل بشه.:40:

ebicross
04-11-2007, 14:18
ببخشید من انقدر پشت سر هم پست میدم.:31:
کسی میتونه یک فایل Main.scm رو طوری تنظیم کنه که وقتی مرحله Green Goo یعنی یک ماموریت قبل از Fender Ketchup تموم میشه به جای اینکه بره به Fender Ketchup بره به up up up and away یعنی دو مرحله مونده به آخر.

اگر کسی بلده لطفا فایل رو درست کنه و آپلود کنه و یا آموزشش رو بده.
ولی یه چیز مهم اینکه نمیخوام برای بازی هیچ محدودیت یا مشکلی درست بشه.
به خاطر نصب چیزهای مختلف و نگرفتن بک آپ الان به یک مشکل خوردم و اونهم اینه که کازینوی Four Dragon رو وقتی داخل میشم بازی Error میده و چون میخوام ماموریتی بشه بازی رو انجام داد، از شانس من چند مرحله افتاده تو همونجا.
1- پیست مخصوص فرمول یک با ماشینهای مخصوص
2- هات کافی بدون از بین رفتن سیو و دائم
3- مردم جدید برای شهر + دوست دختر های جدید
شاید قدیمی باشه ولی بازم بد نیست که. هست؟
کمک کنید F1:19:

*PiNk PaNTHeR*
04-11-2007, 15:37
ببخشید من انقدر پشت سر هم پست میدم.:31:
کسی میتونه یک فایل Main.scm رو طوری تنظیم کنه که وقتی مرحله Green Goo یعنی یک ماموریت قبل از Fender Ketchup تموم میشه به جای اینکه بره به Fender Ketchup بره به up up up and away یعنی دو مرحله مونده به آخر.

اگر کسی بلده لطفا فایل رو درست کنه و آپلود کنه و یا آموزشش رو بده.
ولی یه چیز مهم اینکه نمیخوام برای بازی هیچ محدودیت یا مشکلی درست بشه.
به خاطر نصب چیزهای مختلف و نگرفتن بک آپ الان به یک مشکل خوردم و اونهم اینه که کازینوی Four Dragon رو وقتی داخل میشم بازی Error میده و چون میخوام ماموریتی بشه بازی رو انجام داد، از شانس من چند مرحله افتاده تو همونجا.
1- پیست مخصوص فرمول یک با ماشینهای مخصوص
2- هات کافی بدون از بین رفتن سیو و دائم
3- مردم جدید برای شهر + دوست دختر های جدید
شاید قدیمی باشه ولی بازم بد نیست که. هست؟
کمک کنید F1:19:
اون کارها رو میشه کرد اام متاسفانه باید بازی رو از اول شروع کنید.
اون مودهایی هم که میخواید زیاد توی تاپیک هست میخواید سریعتر به جواب برسید سرچ کنید.
ممنون

ebicross
04-11-2007, 19:24
اون کارها رو میشه کرد اام متاسفانه باید بازی رو از اول شروع کنید.
اون مودهایی هم که میخواید زیاد توی تاپیک هست میخواید سریعتر به جواب برسید سرچ کنید.
ممنون

اشکالی نداره از اول شروع کنم. فقط مشکل حل بشه حتی شده آب حوض هم میکشم:31:
یه کاری بکن دیگه...:40:

*PiNk PaNTHeR*
04-11-2007, 19:32
اشکالی نداره از اول شروع کنم. فقط مشکل حل بشه حتی شده آب حوض هم میکشم:31:
یه کاری بکن دیگه...:40:

چرا آب حوض بکشی؟
آخرهای بازی هستی دوباره میخوای از اول بازی رو شروع کنی؟
توی سنی بیلدر بنویس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اوپکد رو خودت پیدا کن من از حفظ نیستم.
اگه مشکلی داری سیو رو بگیر.
این سیو Up, Up And Away:

ebicross
04-11-2007, 19:44
فایل زیر با حجم 900 کیلوبایت تغییرات زیر رو ایجاد میکنه:
1- تعدادی از مردم شهر تغییر میکنند.
2- زنان کازینـوها تغییر میکنند.
3- زنان Prostitute تغییر میکنند. (ترجمه کنید چون معنیش بده)
4- دو پلیس جدید اضافه میشود.
5- شخصیتهای هر شهر متنوع تر میشود.
نرم افزارهای شتاب دانلود پشتیبانی میکند.
هیچ مشکلی ندارد و و موجب خطا در بازی نمیشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
04-11-2007, 20:31
دو فایل زیر که یکی 150 و دیگری 900 کیلوبایت هست رو دانلود کنید.

Hot Coffee 150KB:19::18::18:

New Girl Friend's 900KB:27:

هیچ مشکلی برای بازی به وجود نمی آورد و میتوانید Save قبلی تان را ادامه دهید.
حالا Alt+Tab بزنید تا موقتا از بازی خارج شوید.
حالا روی Sancensor کلیک کنید و سوالی میپرسد که باید Y بزنید.
حالا پنجره DOS را ببندید.
دوباره وارد بازی شوید و حالا بازی را Save کنید. یعنی روی Save قبلی دوباره Save کنید.
از این به بعد Save شما هات کافی دائم دارد و نیاز به هیچ کار اضافه ای نیست.
اگر میخواهید این قابلیت در یک Save دیگر نباشد کافیست قبل از Save بازی از قبلی کپی بگیرید.
دقت کنید که اگر New Game بازی کنید Hot Coffee وجود ندارد.

ebicross
04-11-2007, 23:41
چرا بعد از اینکه کلی ماشین اضافه میکنم اون ماشینها با اینکه در حالت عادی زیاد بوده اند ولی حالا کمیاب شده اند؟
چرا بازی در هنگام لود ارور میدهد؟
چرا بازی دیر لود میشود؟
چرا هنگام بازی کردن ناگهان ارور میدهد؟
به این مثال دقت کنید:
558, uranus, uranus, car, URANUS, URANUS, null, richfamily, 10, 0, 0, -1, 0.760, 0.762, 0
559, jester, jester, car, JESTER, JESTER, null, richfamily, 10, 0, 0, 0, 0.9, 0.9, 1
560, sultan, sultan, car, SULTAN, SULTAN, null, richfamily, 7, 0, 0, -1, 0.7, 0.7, 1
561, stratum, stratum, car, STRATUM, STRATUM, null, richfamily, 5, 0, 0, -1, 0.722, 0.722, 0
562, elegy, elegy, car, ELEGY, ELEGY, null, richfamily, 7, 0, 0, -1, 0.81,0.81, 1

برای این خودروها که پشت سر هم هستند تعریف شده که افراد پولدار سوار آنها شوند و شهری مانند Los Santos که اغلبا فقیر نشین است از این خودروها دیگر ندارد.
بنابراین بهتر است زمانیکه میخواهید مشخصات ماشینی را در این فایل جایگزین کنید، فقط اعداد آخر را جایگزین کنید.
همچنین میتوانید با تغییر دستی richfamily به PoorFamily خودتان توازن را برقرار کنید.
دیر لود شدن بازی ناشی از خطاهای کوچک مخصوصا در فایلهای Carcols, Carmods,vehicle باشد.
طریقه مرتب کردن در ادامه مطلب.
شخصیتهای بازی دستکاری شده اند و باید Crack بازی و محتویات پوشه DATA به غیر از چهار فایل اصلی را با فایلهای دست نخورده عوض کنید.
چهار فایل اصلی: Handling.cfg, Vehicle.IDE, Carmods.data, Carcols,data
میان اعداد و کلمات فقط با فاصله (Space) از هم جدا شده باشد نه چیز دیگر. (, ' _ -)

Carcols.data
بعد از هر عدد به جز آخرین عدد هر سطر باید , داشته باشد. رنگ ها باید جفت جفت با , از هم جدا باشند و بعد از جفت دوم یک , و یک فاصله و بعد دو جفت عدد دوم باشد.
هیچ کدام از اعداد نباید بالاتر از 127 باشند مگر اینکه از قبل برای بازی رنگ تعریف کرده باشد.
نام وسیله تا اعداد باید با یک , ویک فاصله فقط جدا شده باشد.
در انتهای فایل Carcols وسایلی هستند که سه جفت رنگ دارند مانند Camper و Cement که به اینها کار نداشته باشید.

Vehicle.ide
تمامی مقادیر فقط باید با , و فاصله از هم جدا شوند. قبل از , نباید فاصله باشد.

Carmods.data
تمامی مقادیر فقط باید با , و فاصله از هم جدا شوند و بین عبارتها فقط باید _ باشد.
اگر ماشینی دارید که وقتی آن را به گاراژ برای اسپرت میبرید بازی ارور میدهد در این فایل جلوی نام آن عبارت زیر را بنویسید.
nto_b_s, nto_b_l, nto_b_tw

لطفا یک نفر فایلهای اصلی CountN2.IDE و CountN2.IPL رو بزاره. لازم دارم. مرسی
این فایلها در مسیر زیر هستند:
GTA SAN ANDREAS\DATA\MAPS\COUNTRY

ebicross
05-11-2007, 10:31
این هم یکی دیگه از کارهای خودم که واقعا قشنگ شده (تعریف از خود به حساب نیارین) البته طراحی ماشینها کار من نیست ولی مشخصات و تنظیم ماشینها و تغییر پیست مسابقه کار منه.
-------------------------------------------------------
فایل زیر فقط 1 مگابایت دانلود کنید و باز کنید.
در این پوشه 5 فایل است که چهار TXD و یک DFF هست.
از فایل DFF دو کپی بگیرید و نام این دو کپی رو Hotrina.DFF و Hotrinb.DFF بگذارید.
حالا به غیر از Stadium_lae2.TXD به ازای هر فایلTXD یک DFF هم هست.
الان فایلهای شما شد هفت تا که باید همه رو با فایلهای اصلی در GTA3.IMG جایگزین کنید.

سه ماشین فرمول 1 که سرعت مناسب و فرمان پذیری بسیار خوبی دارند علاوه بر این هیدرولیک به صورت دائم دارند.
در نزدیکی محله Ganton که خانه اصلی CJ است یک پیست مسابقه وجود دارد. به آنجا بروید و وارد مسابقه شوید و لذت ببرید.
-----------------------------------------------------------
هیچ مشکلی در مراحل و روند بازی ایجاد نمیکند.
------------------------------------------------------------
دقت کنید که باید فایلها را فقط با سه ماشین Hotrina,Hotrinb و Hotring جایگزین کنید در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.
اگر نرم افزار GXT Editor دارید. فایل American.gxt را باز کنید و در سربرگ main روی یکی از زیر مجموعه ها در قسمت پایینی کلیک کنید. روی گزینه دوربین از بالا کلیک کنید و نام ماشینها را جستجو کرده و نامهای جدید را جایگزین کنید.
راهنمای انگلیسی در پوشه دانلود شده موجود است.
---------
موفق باشید...

لطفا یک نفر فایلهای اصلی CountN2.IDE و CountN2.IPL رو بزاره. لازم دارم. مرسی
این فایلها در مسیر زیر هستند:
GTA SAN ANDREAS\DATA\MAPS\COUNTRY

*PiNk PaNTHeR*
05-11-2007, 14:58
ebicross جان خیلی کارهات عالیه.
بیا این فایلهای نقشه که میخواستی:

hshak2006
05-11-2007, 20:32
اقا این Camera ---- چه جوری کار میکنه

157490
05-11-2007, 22:26
دستتون درد نکنه !!!!!!

157490
06-11-2007, 10:57
تویوتا کمری تویوتا کمری تویوتا کمری
پژو فول اسپرت
پرادو پرادو پرادو
لطفا بزارید ممنون

mohammadrezams
06-11-2007, 13:17
سلام . من امروز يه ماشين به اسم BMW M3 GTR نصب كردم . مثل ماشين هاي ديگه اي كه نصب كردم توي بازيم پيدا كردنشون سخته و از صبح تا حالا گشتم پيداش كنم اما توي بازي نديدمش . مي خواستم بدونم راهي نيست كه ماشين مورد نظرمون رو فراخواني كنيم درست مثل رمز jqntdmh كه تا ميزنيم يه پاترول مياد مثل يه كاري هم بكنيم كه ماشين BMW M3 GTR بياد كه فايل هاش esperant.txd و esperant.dff هستن ؟ لطفا راهنماييم كنيد . ممنون :8::5::27::31:

mohammadrezams
06-11-2007, 13:36
اين همه دوستان چيزاي عالي براي دانلود قرار ميدن گفتم منم يه كاري كرده باشم البته كار زيادي نيست اما بي حالم نيست . سمند اسپورت براي جي تي اي :31: . با گرافيك تميز .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود :
[url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][url]

پسورد فايل فشرده : [url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][url]
:40:

mohammadrezams
06-11-2007, 13:44
پرايد براي جي تي اي . خيلي باحاله . البته به نظر من تا خوردي به ديوار سپرش مياد پايين ! :18:
[url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][url]

*PiNk PaNTHeR*
06-11-2007, 14:31
سلام . من امروز يه ماشين به اسم BMW M3 GTR نصب كردم . مثل ماشين هاي ديگه اي كه نصب كردم توي بازيم پيدا كردنشون سخته و از صبح تا حالا گشتم پيداش كنم اما توي بازي نديدمش . مي خواستم بدونم راهي نيست كه ماشين مورد نظرمون رو فراخواني كنيم درست مثل رمز jqntdmh كه تا ميزنيم يه پاترول مياد مثل يه كاري هم بكنيم كه ماشين BMW M3 GTR بياد كه فايل هاش esperant.txd و esperant.dff هستن ؟ لطفا راهنماييم كنيد . ممنون :8::5::27::31:
ازین ترینر برای اسپون ماشین استفاده کنین:

راستی ممنون از ماشینها.

mohammadrezams
06-11-2007, 14:34
ازین ترینر برای اسپون ماشین استفاده کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ممنون از ماشینها.
واقعا ممنونم .:40::40::40::40::40::40:
حالا ميخوام براي تشكر بيشتر تمامي اعضاي با معرفت انجمن هاي پي سي ورلد مي خوام يه تاكسي سمند براي دانلود قرار بدم كه از تاكسي خود بازي خيلي باحال تر و بهتره . كاملا زيباست و گرافيكش هم درست مثل تاكسي سمند هايي كه توي خيابون پر هستن .
دانلود :

hshak2006
06-11-2007, 18:08
سلام به همه کسی پلاک ایرانی نداره یعنی بشه تو txd workshop استفادش کرد

*PiNk PaNTHeR*
06-11-2007, 18:15
سلام به همه کسی پلاک ایرانی نداره یعنی بشه تو txd workshop استفادش کرد
oوب خودتون با فوتوشاپ تغییرش بدید.

ebicross
07-11-2007, 17:37
تغییر صداها در GTA کار بسیار سختیه و برای این کار هر بار باید دو خط در DOS فرمان بنویسیم و ممکنه که اشتباه بشه و بازی اصلا اجرا نشه.
ولی نرم افزارهایی آمده که بر اساس همان DOS است ولی فرمانها رو خودش مینویسه و با یک رابط گرافیکی کار رو آسون میکنه.
یک نمونه از این نرم افزارها رو میزارم که حتما دانلود کنید و حجمش 1 مگابایت هست.

البته همان روش قدیمی خیلی بهتره.
وارد نرم افزار که شوید اول یک مستطیل است که باید مسیر نصب GTA را انتخاب کنید و آدرس مسیری که فایل اصلی یعنی GTA_SA.exe اونجا هست رو باید بدین.
قسمت دوم دو گزینه داره با نامهای Exteract و Import که Extract برای خارج کردن صدا ها از بازی و Import برای نشاندن صداهای جدید در بازی است.
قسمت بعد دوباره یک مستطیل خالی است که باید مسیری که میخواهید صداهای بازی در آنجا کپی شوند را بنویسید.
قسمت چهارم دو گزینه Stream و SFX دارد که اولی فایلهایی با فرمت OGG دارد و شامل رادیوها و صحبتها و تبلیغات میشود. برای تبدیل فرمتها به OGG میتوانید از JetAudio استفاده کنید.
SFX شامل صدای ماشینها و وسایل و صحبتهای کوتاه و صداهای ابزار و اسلحه ها و منوها و چیزهایی از این قبیل است که فرمت فایلهای آن Wave است.

نکته:
در مسیر قسمت سوم میتوانید فایلها را ببینید و برای آوردن صدای جدید باید نام فایل جدید دقیقا مانند فایل صدایی باشد که قرار است حذف شود و بهتر است که زمان آن هم همان قدر باشد.
هرگز صدایی را از بانکها حذف نکنید زیرا موجب خراب شدن بازی میشود.
رادیوها در Stream هستند و نام آنها دو قسمتی است. مانند DS.
مهمترین صداهایی که تغییر دادنشان جالب است Script و Genrl در SFX است.
ممکن است اگر آهنگی به رادیو اضافه کنید دیگر آن شبکه قطع شود و آن رادیو از کار بیفتد.
برای تغییر صدا وقتی تکه موزیک یا صدای خود را در بانک مخصوص آن با همان نام جایگزین کردید کلید Import را روشن کنید و کلید Import را از پایین بزنید.
بهتر است هم در موقع Export و هم Import دو یا سه بار این کار را بکنید زیرا بعضی مواقع بانکها درست جایگزین نمیشود.
بعد از Import کردن میتوانید بانکها و فایلهای اضافی را حذف کنید.

ebicross
07-11-2007, 17:45
از این ترینر استفاده کن که یکی از بهترینهای GTA هست با 151 قابلیت.
گزینه INFO رو بزن و در اون پنج مستطیل خالی است که میتونی اسم ماشین رو توش بنویسی و تو بازی کلیدهای ترکیبی که جلوی اسمها نوشته رو بزنی تو اون ماشین ظاهر بشه.

hshak2006
07-11-2007, 20:58
کسی میدون آزادی یا برج میلاد یا ... نداره

ebicross
08-11-2007, 07:36
بعد از گذاشتن آموزش صدا، اینهم یک پک پر از صدای جدید از جمله:
دهها صدا برای اسلحه ها که بسیار جالب هستند.
صدای آژیر پلیس
چند صدا از ماشینهای معروف مانند SLR و Corvette
صداهای تصادف که واقعا بازی رو جالب میکنند

برای نصب حتما فایلهای Readme رو بخونید تا ببینید که باید کجا کپی بشن.
بهتره که صداهایی مانند تصادف و اسلحه ها رو گلچین بکنید و اول به صدای اصلی گوش بدین.

حجم فایل 2.5 مگابایت

من خیلی دوست دارم چیزهای دیگه رو هم بزارم ولی سرعت من پایینه و Dial-Up هستم.
صبر کنید تا افکتهای جدید و چیزهای جدید بزارم.

ebicross
08-11-2007, 21:45
این هم یکی از بهترین مجموعه های افکت که تقریبا 80 درصدش کار خودمه. (برای این میگم کار خودم هست یا نه که یه وقت بعدا مشکلی پیش نیاد بگن یارو فایل دزدی میکنه)

این مجموعه شامل فایلهای EffectPC,HUD,Fronten2 و Particle که فقط EffectPC و قسمتی از Particle کار یک یارو خارجیه است.

این فایلهای TXD رو باید تو پوشه Models کپی کنین و همچنین دو عکس هست که باید اول با Paint یا هرچیز دیگه اونها رو به BMP تغییر بدین و بعد توی فایل Vehicle.TXD در مسیر Models\Generice اونها رو Import کنین.
افکت آتش
افکت تیر انداری
افکت دود
افکت نشانه گیری
افکت پرواز
افکت خون
تغییر نور چراغها و نور خیابان
چراغهای LED و Xenon
تغییر منوها
تغییر نماها در نقشه
و بسیاری چیزهای دیگر...

این فایل رو هم دانلود کنید با حجم 30 کیلوبایت و در Models باید کپی کنید تا افکتها اجرا بشن:

در ضمن چون من دارم پک GTA رو میفروشم و این فایها از همون پک هست، اگر خواستید لینک دانلود مودها یا فایلهای من رو بزارین لطفا منبع رو حتما به صورت Cross Soft که لینک باشه به w ww.cross-soft.blogfa.c om بزارین.
خیلی ممنون.

ebicross
08-11-2007, 21:51
خودمونیم این CJ هم خوشگله ها...
باور ندارین این فایل رو تو Player.IMG کپی کنید تا ببینید.
بعد از کپی این فایل 50 کیلو بایتی باید برین آرایشگاه نزدیک خونه خود CJ که رو به روی پیتزا فروشی هست و مدل موی AFRO رو انتخاب کنید.
منظورم این نیست که چونمن درست کردم مشکلی ایجاد نمیکنه:8:

در ضمن. این گردنبند ایران که گردنشه تو چند تا صفحه قبل تر گذاشتم و کافیه کلمه گردنبند رو تو همین تاپیک جستجو کنید.

ebicross
09-11-2007, 07:28
این هم لیست تمام ماشینهای بازی. فقط کافیه اسم ماشین رو انتخاب کنید و تمام وسایلی که به جای اون ماشین ساخته شده رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Admiral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (20)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Alpha ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ambulance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Artict1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (13)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Artict2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Artict3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AT-400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bagboxa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bagboxb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Baggage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bandito ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Banshee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (18)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Barracks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Beagle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Benson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BF-400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BF-Injection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blista Compact ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (25)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bloodring Banger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BMX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bobcat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Boxville ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bravura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (19)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Broadway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Buccaneer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Buffalo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (19)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bullet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (17)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Burrito ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cabbie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Caddy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cadrona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Camper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cement ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cheetah ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (15)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Clover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Club ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Coach ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Combine Harvester ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Comet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (13)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dinghy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dodo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dozer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dumper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Duneride ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Elegant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Elegy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (13)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Emperor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Enforcer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Esperanto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Euros ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Faggio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FBI Rancher ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FCR-900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Feltzer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fire LA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fire Truck ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Flash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Flatbed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forklift ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fortune ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (16)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Freeway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Freibox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Freight ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Glendale ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Glenshit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Greenwood ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gun Para (Parachute) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hermes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hotdog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hotknife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hotring Racer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hotring Racer (A) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hotring Racer (B) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HPV-1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Huntley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hustler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hydra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Infernus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (22)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Intruder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Jester ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Jet Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Journey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Kart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Landstalker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (21)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Leviathan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Linerunner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (15)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Majestic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Manana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (15)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Maverick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Merit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mesa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Monster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Monster (A) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Monster (B) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Moonbeam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mountain Bike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mower ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mr Whoopee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mule ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nebula ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NRG-500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Oceanic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Packer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Patriot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PCJ-600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (11)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Perennial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Petrol Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (19)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Phoenix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Picador ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pizzaboy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Police Las venturas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Police Los Santos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Police Maverick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Police Ranger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Police San Fierro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Premier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Previon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Primo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Quadbike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rancher ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Regina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Remington ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rhino ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rnchlure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Roadtrain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Romero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rumpo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rustler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sabre ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (15)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sadler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sanchez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sandking ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Savanna ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sentinel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shamal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Slamvan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Solair ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sparrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Stafford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Stallion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Stratum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Streak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Streakc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Stretch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (14)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Stuntplane ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sultan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (21)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sunrise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Super GT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (33)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sweeper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tahoma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tampa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (6)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tanker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Taxi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Topfun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tornado ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Towtruck ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tractor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Trashmaster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tug ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Turismo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (12)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Uranus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (22)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Utility Van ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Utiltr1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Vincent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Virgo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Voodoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Walton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Washington ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Wayfarer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Willard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Windsor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (9)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Yosemite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (10)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZR-350 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (19)

mohammadrezams
09-11-2007, 12:16
این هم لیست تمام ماشینهای بازی. فقط کافیه اسم ماشین رو انتخاب کنید و تمام وسایلی که به جای اون ماشین ساخته شده رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Admiral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (20)

.........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZR-350 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (19)
ممنون عالين ولي بگين چه طوري بايد دانلود كرد من رفتم توي صفحش ولي چيزي نفهميدم . :41:

ebicross
09-11-2007, 18:49
ممنون عالين ولي بگين چه طوري بايد دانلود كرد من رفتم توي صفحش ولي چيزي نفهميدم . :41:

این هم طریقه گرفتن یک ماشین:

hshak2006
10-11-2007, 15:35
اگه میشه یکی ماشین پلیس ایرانی با موتور و .... بذاره ممنون میشم

mohammadrezams
10-11-2007, 17:15
سلام .
من امروز Camera ---- رو براي جي تي اي دانلود كردم . حالا ميخوام درون ماشين رو ببينم . ميشه بگيد بايد چيكار كنم ؟ من Camera ---- رو توي محل نصب بازي كپي كردم و بعد بازي و Camera ---- رو با هم اجرا كردم و كليد هايي رو كه توي Readme نوشته بود فشار دادم اما هيچ عملي صورت نگرفت . خواهشا يه راهنمايي كوچولو ما رو بكنيد . :31::5:

masoudataei
10-11-2007, 20:15
برنامه ساخت ماشین های Gta

Gamer_Man
10-11-2007, 22:42
سلام .
من امروز Camera ---- رو براي جي تي اي دانلود كردم . حالا ميخوام درون ماشين رو ببينم . ميشه بگيد بايد چيكار كنم ؟ من Camera ---- رو توي محل نصب بازي كپي كردم و بعد بازي و Camera ---- رو با هم اجرا كردم و كليد هايي رو كه توي Readme نوشته بود فشار دادم اما هيچ عملي صورت نگرفت . خواهشا يه راهنمايي كوچولو ما رو بكنيد . :31::5:
فكر كنم خودت دكمه هارو مشخص نكردي.اول برو تو Control Settings بعد دكمه ي Enable و Disable ها رو هرچي خودت دوست داشتي بزار.امتحان كن و خبر بده!:10:

ebicross
10-11-2007, 23:37
سلام .

وارد بازی شو و کلید / رو از سمت راست کیبورد فشار بده تا ENABLE ظاهر بشه. حالا سوار ماشین شو و V رو بزن تا زاویه دوربین عوض بشه.
البته Camera ---- مشکلاتی هم داره مثلا تصویر رو WIDE میکنه و اینکه وقتی از زاویه داخل نگاه میکنی خوب نمیتونی رانندگی کنی و مسیر رو خوب نمیبینی ولی امتحانش خالی از لطف نیست.
در ضمن. Camera ---- ورژن 1.2 رو دانلود کن چون 1.1 مشکلاتی داره که بازی بعضی وقتا گیر میکنه.

ebicross
11-11-2007, 07:54
یه سوال داشتم و اینکه اون زنه که عینک دودی زده و زبونش بیرونه که عکسش هم تو دمو و هم توی لود اسکرین و حتی تو تبلیغات هست کجای بازیه؟
من تا حالا ندیدمش و تو مراحل هم نبود.
تکسچر چهره و ظاهرش هم هیچ جای فایل GTA3.IMG نبود.
آیا اون فقط یه تبلیغاته و یا سورپرایز راک استاره؟

mohammadrezams
11-11-2007, 12:26
ممنون همه چي درست شد . دستتون درد نكنه كه حد اكثر 24 ساعته جواب آدمو ميدين .

mohammadrezams
11-11-2007, 14:27
پيكان مخصوص GTA Sanandreas . مدل كاج .
دانلود :
باهاش توي بازي بگردين . دو قدم راه برين چار چرخش اومده پايين . :8:

hshak2006
11-11-2007, 16:32
اقا کسی ماشین بنز پلیس ایرانی نداره

mohammadrezams
11-11-2007, 17:14
اقا کسی ماشین بنز پلیس ایرانی نداره
من يه ماشين پليس بنز دارم كه شبيه به اوني كه توي ايرانه هست . اما چراغ جلو هاش فرق داره . در ضمن رنگش هم سياهه . اگه خواستي بگو .:10::5::31::27:

hshak2006
11-11-2007, 17:54
اگه میشه عکسشو بزار

ebicross
11-11-2007, 21:33
این هم یک صلاح مخوف که دیدنش همه رو میترسونه و جانشین چوب بیس یال میشه.
عکسش رو ببینید و دانلود کنید با حجم تقریبا 100 کیلوبایت.

ebicross
11-11-2007, 21:38
این هم تغییر Candy Casino که من خواستم دانلود کنم دیدم تمام لینکها خرابه چون قبلا یکی اینو درست کرده بود.
ولی این یکیرو خودم ساختم و Candy موهاش طلایی شده و چشماش آبی با چکمه های قرمز و البته مثبت 18 سال هم شده.
نمیدونم اینطور چیزا رو میشه گذاشت یا نباید بزارم. مدیران انجمن بهم بگن که اگر مشکل داره حذفش کنم ولی این واقعا طرفدار داره.
سعی کردم از مدل خارجیش قشنگ تر باشه.

عکس رو هم میزارم ولی اگر موردی داره مدیران خودشون حذف کنن:11:
حجم فایل زیر 50 کیلو بایت است و باید در GTA3.IMG جانشین کنید.

ebicross
12-11-2007, 07:47
وقتی پلیس دنبالتون میاد دیدین که ستاره پر میشه.
این فایل رو کپی کنید تا ستاره ها تبدیل به اسکلت بشن.
فایل رو با حجم 30 کیلو بایت در پوشه Models باید کپی کنید و حتما از فایل اصلی کپی بگیرید.
وارد بازی شید و خلاف کنید تا تغییر رو ببینید.
اگر مدل های دیگه برای ستاره پلیس خواستید بگین تا بسازم و بزارم.

ebicross
12-11-2007, 07:56
یک mp3 Player زیبا که ساخت خودم نیست و فقط اون رو از NM Girl MOD در آوردم.
فایلها رو تو player.img یکیش رو باید جایگزین و یکی رو باید اضافه کنید یعنی بدون اینکه چیزی پاک کنید چون فایل جدیده.
فایل Shoping.dat رو هم اگر تا حالا تو این فایل تغییری ایجاد نکردین تو پوشه Data کپی کنید و اگر قبلا هم در Shoping.dat تغییر دادیدن فقط خط مربوط به Neckafrica رو جانشین فایل خودتون بکنید.
حالا فروشگاههای BINCO در قسمت گردنبندها یک Africa Pendant هست که همون Mp3 Player هستش.
بهتره با GXT Editor کلمه AFRICA Pendant رو در American.GXT جستجو کنید و نام MP3 Player رو جانشین اون کنید.
حجم فایل 273 کیلوبایت:

abolfazl35
12-11-2007, 09:16
كسي لباس تيم پرسپوليس را براي كارل نداره ؟
من بلد نيستم بسازم اگه كسي بلده ميشه بسازه
ممنون

mohammadrezams
12-11-2007, 10:51
سلام . ببخشيد راهي هست كه آيكن فايل اعمالي مثل سيو كه وقتي ميري سيو كني يه فلاپيه يا اون شكل قلب كه جون رو كامل ميكنه يا اون ستاره اي كه اگه خلاف كني خلافا رو پاك ميكنه، بتونيم عوض كنيم ؟ اگه ميشه بگين از طريق چه فايلي ؟
در ضمن ebicross جان اون افكت هايي كه براي آتش و ازين جور چيزا گذاشته بودي به جز hud.txd و فايل هاي چراغ ماشين هيچ كدوم كار نكردن . باعث هنگ بازي ميشن . اين مودي هم گذاشتي ، فضولي نباشه ولي فكر كنم ممنوع باشه .

ebicross
12-11-2007, 11:16
سلام . ببخشيد راهي هست كه آيكن فايل اعمالي مثل سيو كه وقتي ميري سيو كني يه فلاپيه يا اون شكل قلب كه جون رو كامل ميكنه يا اون ستاره اي كه اگه خلاف كني خلافا رو پاك ميكنه، بتونيم عوض كنيم ؟ اگه ميشه بگين از طريق چه فايلي ؟
در ضمن ebicross جان اون افكت هايي كه براي آتش و ازين جور چيزا گذاشته بودي به جز hud.txd و فايل هاي چراغ ماشين هيچ كدوم كار نكردن . باعث هنگ بازي ميشن . اين مودي هم گذاشتي ، فضولي نباشه ولي فكر كنم ممنوع باشه .

من فایلها رو از بازی خودم کپی کردم و الان راحت اجرا میشه!!! ممنون که خبر دادی.
بقیه اگر همین مشکلو دارن بگن تا ببینم مشکل چیه:41:

برای اون فلاپی گفتی. من تو یک سایتی فلاپی رو دیده بودم که براش CD گذاشته بودند. میرم پیدا کنم. چون با اون میشه بقیه رو هم فهمید.
واسه این مود هم عکسش رو حذف کردم:27::21:

بر میگردم.

ebicross
12-11-2007, 16:03

مشکل رو فهمیدم. فایل زیر رو باید دانلود کنید و در کنار اون فایلها در Models کپی کنید.
حجم 30 کیلوبایت:

با کپی کردن این فایل بازی دیگه گیر نمیکنه.
ممنون که گفتی...

mohammadrezams
12-11-2007, 16:33
اگه میشه عکسشو بزار
:40: من هم عكس و هم لينك دانلودشو ميزارم .
ماشين پليس خوبيه . :46:
متاسفانه ايرانيش جايي براي دانلود نيست منم نديدم . من يه سمند براي بازي دارم اما حيف كه پليس نيست و اگر نه آپلودش ميكردم . :41: اميدوارم خوشت بياد . :40:
لينك دانلود :

ebicross
12-11-2007, 17:43
این هم از لباس پرسپولیس که قول دادم درست کنم. :18::18::18:شماره 10 یعنی نیکبخت واحدی رو درست کردم چون قبلا استقلالی بوده دوستش دارم.
سه فایل TXD رو تو Player.IMG جایگزین کنید. این فایل تو پوشه Models هستش.
یک فایل save هم گذاشتم برای اینکه لباسها آماده شده تن کارل باشه ولی اگر خواستید بدون Save لباسها رو تنتون کنید باید در اطاق عوض کردن لباس خانه خودتون لباسهای زیر رو بپوشید:

Torso: Binco\Torso\White T-Shirt
Short: SUB Urban\Legs\Green Chonglers
Shoes: Pro-Laps\Shoes\Red Sneakers

دقت کنید برای اینکه تمام این لباسها رو در خانه داشته باشید باید بازی رو تقریبا تمام کرده باشید.
اون قرمزها اسم شرکت تولیدی لباسهاست که باید انتخاب کنید.

حجم فایل 130 کیلوبایت:

این هم از عکس:
لباس استقلال:40: هم باشه برای بعد...

ebicross
13-11-2007, 21:53
دیدم چند وقته حرف از ماشین پلیس و اینجور حرفهاست گفتم یک حال اساسی به همه بدم.
پک زیر رو با حجم 5.94 مگابایت دانلود کنید.(آپلودش با Dial-Up پدر آدمو در میاره)

این پک تغییرات زیر را ایجاد میکند:
1- ماشین Pontiac GTO برای پلیس شهر San Fierro
2- ماشین Mercedes Benz CLS300 برای پلیس شهر Los Santos
3- ماشین Chrysler 300C برای پلیس شهر Las Venturas
4- ماشین BMW X5 برای ماموران FBI
5- هلیکوپتر بازی NFS MW برای پلیس
6- ماشین AMG Hymmer H2 برای پلیس بیابانی
7- سه شخصیت جدید برای پلیس سه شهر بازی
__________________________________________________ ___
این پک برای بازی مشکلی ایجاد نمیکند و بازی در مرحله ها دچار مشکل نمیشود.
طراحی ماشینها و چهره ها از من نیست و فقط جمع آوری و ویرایش ظاهر ماشینها را من انجام دادم.
ماشینها را در جای خود استفاده کنید چون روی بدنه هر ماشین اسم شهر نوشته شده و اگر در شهر دیگری ماشین رو بزارین خوب در نمیاد.
تمام 18 فایل رو در GTA3.IMG جایگزین کنید و چهار فایل اصلی را مطابق راهنمایی که در پک هست تغییر دهید.
در آخر بگم دانلود کنید و از دست ندین چون واقعا قشنگه و از دستتون میره ها...
شرمنده که عکس اینطوری میزارم چون کیفیت عکس=دیر لود شدن عکس=سر رفتن حوصله=بستن پنجره=از دست دادن پک

ebicross
13-11-2007, 21:56
راستی - برای پلیس Lamborghini Murcialogo و Skoda هم دارم ولی اینایی که بالا گذاشتم خیلی شیک ترن.
اگر خواستین بگین تا بزارم.
ولی Lamborghini کوچیک دراومده و Skoda هم همچین قیافه ای نداره.

mohammadrezams
14-11-2007, 20:07
دیدم چند وقته حرف از ماشین پلیس و اینجور حرفهاست گفتم یک حال اساسی به همه بدم.
پک زیر رو با حجم 5.94 مگابایت دانلود کنید.(آپلودش با Dial-Up پدر آدمو در میاره)

این پک تغییرات زیر را ایجاد میکند:
1- ماشین Pontiac GTO برای پلیس شهر San Fierro
2- ماشین Mercedes Benz CLS300 برای پلیس شهر Los Santos
3- ماشین Chrysler 300C برای پلیس شهر Las Venturas
4- ماشین BMW X5 برای ماموران FBI
5- هلیکوپتر بازی NFS MW برای پلیس
6- ماشین AMG Hymmer H2 برای پلیس بیابانی
7- سه شخصیت جدید برای پلیس سه شهر با.............
...............................

دستت درد نكنه خيلي عالين من بيشترشون رو دارم اما من اون هليكوپتر رو تنها مي خواستم . ببخشيد اگه ممكنه دو تا هليكوپتر بزار كه جايگزين اون دو تا هليكوپتر پليس بشه . لطفا لباس استقلال هم هر وقت شد درست كن چون من پرسپوليسشو دانلود كردم خيلي خوشگل بود . اينم لطف كن بزار . با تشكر :27::40::5:

ebicross
15-11-2007, 07:00
منظورت کدوم هلیکوپتره؟ همونی که با رمز ohdude میاد و اسمش Hunter هست یا اون آبیه که با هلیکوپتر پلیس میاد و برای اخبار و اینطور چیزهااست؟
اگر Hunter رو میگی من دو تا هلیکوپتر براش دارم که یکیش Black Hawk هست و خیلی قشنگه. شاد دیده باشی. همونی که 6 پره روی هم داره.
اگر هم برای اون آبیه میگی، من هلیکوپتره درست و حسابی براش پیدا نکردم ولی بجاش خودشو دستکاری کردم و ببغلش نوشتم RTL news و مشکی کردمش و با ماشین News VAN که تو شهر هست و بالاش دیش داره ست شده چون اون رو هم RTL کردم.
خواستی بگو بزارم.

ebicross
15-11-2007, 10:54
دستت درد نكنه خيلي عالين من بيشترشون رو دارم اما من اون هليكوپتر رو تنها مي خواستم . ببخشيد اگه ممكنه دو تا هليكوپتر بزار كه جايگزين اون دو تا هليكوپتر پليس بشه . لطفا لباس استقلال هم هر وقت شد درست كن چون من پرسپوليسشو دانلود كردم خيلي خوشگل بود . اينم لطف كن بزار . با تشكر :27::40::5:

لباس استقلال هم همین الان تموم شد.
مثل لباس پرسپولیس هم میتونید از فایل SAVE من استفاده کنید و هم میتونین در اطاق لباس؛ لباسهای زیر رو تنتون کنید:
Torso: Pro-Laps\Torso\Prolaps Tshirt
Short: SUB Urban\Legs\Gray Shorts
Shoes: Binco\Shoes\Green Low-Tops

حجم فایل 150 کیلوبایت. در ضمن، این لباسها روی لباسهای پرسپولیس قرار نمیگیره و میتونید جفتشو داشته باشید.

و این هم عکسش:
به هر حال من حرفه ای نیستم و اینها رو با PAINT و یک نرم افزار ساده ی دیگه میسازم و اگر بد بود دیگه ببخشید.

mohammadrezams
15-11-2007, 13:52
منظورت کدوم هلیکوپتره؟ همونی که با رمز ohdude میاد و اسمش Hunter هست یا اون آبیه که با هلیکوپتر پلیس میاد و برای اخبار و اینطور چیزهااست؟
اگر Hunter رو میگی من دو تا هلیکوپتر براش دارم که یکیش Black Hawk هست و خیلی قشنگه. شاد دیده باشی. همونی که 6 پره روی هم داره.
اگر هم برای اون آبیه میگی، من هلیکوپتره درست و حسابی براش پیدا نکردم ولی بجاش خودشو دستکاری کردم و ببغلش نوشتم RTL news و مشکی کردمش و با ماشین News VAN که تو شهر هست و بالاش دیش داره ست شده چون اون رو هم RTL کردم.
خواستی بگو بزارم.
از لباس استقلال ممنونم خيلي عاليه . منظور من Hunter نيست . منظور من اون هليكوپتري هست كه وقتي خلاف هامون سه ستاره ميشه مياد و هليكوپتر پليس آبي رنگ كه وقتي 4 يا 5 خلافه ميشيم مياده . Hunter من خودم عوض كردم فقطظ هليكوپتر پليس ها رو كه خودشون وقتي خلاف مي كنيم ميان دنبالمون اگه داري بزارش . :27::40::11:

ebicross
15-11-2007, 22:14
من باز هم منظور شما رو نفهمیدم.
از اول شروع میکنم. یک هلیکوپتر با نام Polmav هست که چراغ قوه داره و بعضی اوقات معمولی هم بالای شهر دور میزنه و نور می اندازه. وقتی هم سه ستاره میشیم میاد و تیر میزنه.
یک هلیکوپتر هم Vcnmav هست و وقتی سه ستاره میشیم میاد ولی فقط دور میزنه و در حقیقت مال خبرنگارهاست و رنگ آبی سفید داره.
شما کدوم رو میگی؟ پلیس فقط یک هلیکوپتر داده که چه سه ستاره و چه شش ستاره فقط همون میاد و Hunter مال نیروهای ویژه است که شما هیچ وقت اون رو در حال پرواز نمیبینید.
ببخشید من گیراییم پایینه انقدر:31:

abolfazl35
16-11-2007, 10:41
ممنون دوست عزيز از ساختن لباس دو تيم پرسپوليس و استقلال
اگر زحمتي نيست لباس تيم ملي هم درست كن
با تشكر از زحماتت

mohammadrezams
16-11-2007, 12:20
من باز هم منظور شما رو نفهمیدم.
از اول شروع میکنم. یک هلیکوپتر با نام Polmav هست که چراغ قوه داره و بعضی اوقات معمولی هم بالای شهر دور میزنه و نور می اندازه. وقتی هم سه ستاره میشیم میاد و تیر میزنه.
یک هلیکوپتر هم Vcnmav هست و وقتی سه ستاره میشیم میاد ولی فقط دور میزنه و در حقیقت مال خبرنگارهاست و رنگ آبی سفید داره.
شما کدوم رو میگی؟ پلیس فقط یک هلیکوپتر داده که چه سه ستاره و چه شش ستاره فقط همون میاد و Hunter مال نیروهای ویژه است که شما هیچ وقت اون رو در حال پرواز نمیبینید.
ببخشید من گیراییم پایینه انقدر:31:
خواهش ميكنم . ممنون كه پي گير هستيد . من عكسشو ميزارم . :31: همون كه شما ميگي در اصل ميخوام . همون پليس كه در حال پروزا ميشه ديد .
لطف كن اگه ميتوني هليكوپتر رو بزار .

ebicross
17-11-2007, 10:37
خواهش ميكنم . ممنون كه پي گير هستيد . من عكسشو ميزارم . :31: همون كه شما ميگي در اصل ميخوام . همون پليس كه در حال پروزا ميشه ديد .

لطف كن اگه ميتوني هليكوپتر رو بزار .

عزیزم شما عکسی که گذاشتی تقریبا هر دو هلیکوپتر تو عکس هستند.:13: حداقل یکی رو با RPG میزدی.:31:
برا همین من هم هلیکوپتر پلیس رو میزارم و هم اخبار.:27:
دانلود کن:

پک اخبار:

هلیکوپتر پلیس:

ebicross
17-11-2007, 10:45
این هم یک پک دیگر برای مردم جدید در شهر:
- 1 زن ساحلی جدید
- 3 مرد گانگستر جدید
- 3 زن عادی جدید
- 7 زن Prostitu*te جدید
- 5 زن Strip Dancer جدید

دقت کنید که برای اینکه مردم بیشتر عوض بشن باید قبلا پک دوست دخترها و پک پلیس رو نصب کرده باشید.

البته من فایلهای مربوط به ویژگی های مردم رو تو این پک نذاشتم. منظورم فایلهای PED برای اینکه مثلا این آدم چطوری راه بره و یا چکاره باشه. چون فایلهای خودم مشکل داره. ولی راهنمای تغییر رو در هر پوشه در فایلهای README گذاشتم و حتما طبق اون با نرم افزار PED EDITOR تغییر ایجاد کنید.
کسانیکه بار اول هست که از PED EDITOR استفاده میکنند باید مراقب تغییرات اشتباه باشند چون بازی رو کاری میکنه که یکسره گیر کنه. مثلا اگر یک عادم عادی رو تبدیل به گانگستر کنید باعث میشین بازی فاتحش خونده بشه. پس مراقب تغییرات باشید.
عکس آدمها رو نزاشتم چون واقعا نمیدونم کدوم رو بزارم.
ولی این پک مشکلی برای بازی ایجاد نمیکنه و حجمش هم 1.5 مگابایت هست.
حتما دانلود کنید چون قشنگه.
ساخت آدمها کار من نیست ولی بیشترشون رو ویرایش کردم.
نکته مهم اینکه بعضی از زنهای داخل Strip Clubها یکمی +18 سال شدند.
دانلود کنید و حالش رو ببرید.

ebicross
17-11-2007, 10:50
لطفا یک نفر فایلهای موجود در پوشه DATA با نامهای Ped.dat, Pedstat.dat و pedgrp.dat رو برای دانلود بزاره چون شدیدا لازم دارم.

mohammadrezams
17-11-2007, 15:18
عزیزم شما عکسی که گذاشتی تقریبا هر دو هلیکوپتر تو عکس هستند.:13: حداقل یکی رو با RPG میزدی.:31:
برا همین من هم هلیکوپتر پلیس رو میزارم و هم اخبار.:27:
دانلود کن:

پک اخبار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهلیکوپتر پلیس:

واقعا دستتون درد نكنه . واقعا از شما متشكرم كه اگه كسي يه چيزي احتياج داشته باشه براش جور مي كنيد . راستي گفتين با آر پي جي يكي از هليكوپتر ها رو بزنم ، اين جديده رو دانلود كنم بعدش اين رو با آر پي جي ميزنم . :31::27::40::11::11:

mohammadrezams
17-11-2007, 15:22
لطفا یک نفر فایلهای موجود در پوشه DATA با نامهای Ped.dat, Pedstat.dat و pedgrp.dat رو برای دانلود بزاره چون شدیدا لازم دارم.

من براتون آپلودشون كردم التبه يادم نيست دستكاريشون كردم يا نه . ولي سالمن . اميدوارم براتون كار كنه . من كه هر وقت هر چي رو اديت ميكنم از دايركتوري هاي model و data بك آپ ميگيرم . شما هم اين كار رو بكنيد مشكل پيش نياد .
دانلود :

ebicross
18-11-2007, 07:34
من براتون آپلودشون كردم التبه يادم نيست دستكاريشون كردم يا نه . ولي سالمن . اميدوارم براتون كار كنه . من كه هر وقت هر چي رو اديت ميكنم از دايركتوري هاي model و data بك آپ ميگيرم . شما هم اين كار رو بكنيد مشكل پيش نياد .
دانلود :
ممنون که گذاشتی.
تو هم اگر چیزی خواستی بگو.
لباس تیم ملی هم دو سه روز دیگه درست میکنم. همون شماره 10 به یاد علی دایی عزیز.

abolfazl35
18-11-2007, 09:09
ممنون از همه دوستان من چيزي بلد نيستم درست كنم فقط بلدم از زحمات شما استفاده كنم
باز هم تشكر مي كنم
كسي اون پرايد هاي صندوق دار نداره

ebicross
19-11-2007, 23:52
این هم یک پک دیگر برای مردم جدید در شهر:
- 1 زن ساحلی جدید
- 3 مرد گانگستر جدید
- 3 زن عادی جدید
- 7 زن Prostitu*te جدید
- 5 زن Strip Dancer جدید

دقت کنید که برای اینکه مردم بیشتر عوض بشن باید قبلا پک دوست دخترها و پک پلیس رو نصب کرده باشید.

البته من فایلهای مربوط به ویژگی های مردم رو تو این پک نذاشتم. منظورم فایلهای PED برای اینکه مثلا این آدم چطوری راه بره و یا چکاره باشه. چون فایلهای خودم مشکل داره. ولی راهنمای تغییر رو در هر پوشه در فایلهای README گذاشتم و حتما طبق اون با نرم افزار PED EDITOR تغییر ایجاد کنید.
کسانیکه بار اول هست که از PED EDITOR استفاده میکنند باید مراقب تغییرات اشتباه باشند چون بازی رو کاری میکنه که یکسره گیر کنه. مثلا اگر یک عادم عادی رو تبدیل به گانگستر کنید باعث میشین بازی فاتحش خونده بشه. پس مراقب تغییرات باشید.
عکس آدمها رو نزاشتم چون واقعا نمیدونم کدوم رو بزارم.
ولی این پک مشکلی برای بازی ایجاد نمیکنه و حجمش هم 1.5 مگابایت هست.
حتما دانلود کنید چون قشنگه.
ساخت آدمها کار من نیست ولی بیشترشون رو ویرایش کردم.
نکته مهم اینکه بعضی از زنهای داخل Strip Clubها یکمی +18 سال شدند.
دانلود کنید و حالش رو ببرید.

گانگسترها رو نصب نکنید. خودم الان فهمیدم. بازی رو دچار مشکل میکنه.
اسماشون با LSV شروع میشه.
متاسفم
Pedgrp.dat
pedstat.dat
لطفا یکی برای دانلود بزاره. حتما فایلها دست نخورده باشه و اصلا ویرایش نشده باشه. یعنی از PED Editor تا حالا استفاده نکرده باشید.
برای دانلود بزارین.
اینم یک سایت خوب برای آپلود:

sakas
20-11-2007, 12:03
لطفا چند تا اسلحه جدید هم بزارید

lordhjp
20-11-2007, 16:55
با تشكر از فايلها ولي gtatools با آ اس پ من باز نميشه لطفا يك لينك از خودتون بديد

لينك پيكان رو هم درست كنيد
من يك سري نور دارم ولي نمي تونم اونها رو در فايل particle.txd عوض كنم ( نمي دونم يك جيزايي به نام الفا داره احتمالا مشكل از اون هاست)
لطفا main رو عوض نكيد سيو هاي آدم بپره
screen for Grand Theft Auto IV نيز يادتان نرود
كساني هم كه BMW M3 Tunable رو دانلود كردند مثلا از thegtaplace.com ميدونند كه هندلينگ اون ماشين خيلي عاليه ( از هر لحاظ حتي steering) براي همين اونو گذاشتم
1400 2800 2 0 -0.2 -0.24 70 0.75 0.86 0.48 5 300 50 5 R P 8.0 0.52 1.0 30 1.0 0.2 0 0.25 -0.1 0.5 0.3 0.4 0.54 105000 40002004 4400000 0 2 1
(دقت كنيد بخاطر فارسي اينگليسي اولش سمت راسته ها!)

lordhjp
20-11-2007, 21:58
جان من بي خيال 4shared شيد
هين همه سايت مثل
persiangig
box.net
...
تو كليك هم نوشته بود
ولي بي خيال اون شيد

ebicross
21-11-2007, 08:02
با تشكر از فايلها ولي gtatools با آ اس پ من باز نميشه لطفا يك لينك از خودتون بديد

لينك پيكان رو هم درست كنيد
من يك سري نور دارم ولي نمي تونم اونها رو در فايل particle.txd عوض كنم ( نمي دونم يك جيزايي به نام الفا داره احتمالا مشكل از اون هاست)
screen for Grand Theft Auto IV نيز يادتان نرود
كساني هم كه BMW M3 Tunable رو دانلود كردند مثلا از thegtaplace.com ميدونند كه هندلينگ اون ماشين خيلي عاليه ( از هر لحاظ حتي steering) براي همين اونو گذاشتم
1400 2800 2 0 -0.2 -0.24 70 0.75 0.86 0.48 5 300 50 5 R P 8.0 0.52 1.0 30 1.0 0.2 0 0.25 -0.1 0.5 0.3 0.4 0.54 105000 40002004 4400000 0 2 1
(دقت كنيد بخاطر فارسي اينگليسي اولش سمت راسته ها!)

هندلینگ خوب این ماشین به خاطر زاویه چرخهای جلو و شتاب زیادشه.
ولی کپی کردن خط هندلینگ معمولا بازی رو دچار خطا میکنه.
چون ماشینهای دو در با چهار در هندلینگ متفاوتی دارند و مکان قرار گرفتم اگزوز و یا محل قرار گرفتن موتور و غیره در هر ماشین مختص خودشه.
به هر حال از شما ممنونم
Engine Acceleration هم شتاب موتور است. کم 25 متوسط 34 و زیاد 40 بگذارید. ماشینی که در بالا شما اسم بردید تقریبا 60 است برای همین بسیار زود سرعت میگیرد.
Engine Intertia میزان تمایل به ایستادن است که باید از 10 بیشتر نشود. بهتر است که ماشینهای عادی 7 و اسپرتها 3 باشد.
Bias Front\Rear رو روی نیم بگذارید همون پنج دهم (اینجا نمیشه درست نوشت) هرچه بیشتر باشد تر مز به چرخهای جلو منتقل میشود.
Stering Lock زاویه چرخها است و فقط و فقط با علم این کار تغییر بدین و میتونید زاویه ماشین بالا رو کپی کنید تا دست فرمون ماشین شما هم خوب بشه.
ABS رو هم انتخاب کنید تا عملکرد ترمز بهتر بشه...
____
سربرگ دوم نرم افزار یعنی FLAG: توضیح کلی میدم:
Narrow یعنی باریک و Wide هم عریض میکند. (چرخها)
___
به هیچ وجه دستکاری الکی نکنید و چیزی را بیخود تیک نزنید تا بازیتان خراب نشود. قبل از هرکاری از فایل اصلی کپی پشتیبان بگیرید.
_____
دانلود کنید با حجم زیر 100 کیلوبایت

ebicross
21-11-2007, 08:13
تو فایل Particle و در قسمت نور ماشینها که آلفا نداریم.
به صفحات قبل برو و پک کامل افکتها رو دانلود کن. نور زنون هم توش گذاشتم. حتما خوشت میاد.
_____
فایل Main رو کسی عوض نکرده. من تمام فایلهایی که گذاشتم فایل Main ثابته.

استفاده کنید. واقعا سایت خوبیه و DAP هم ساپورت میکنه.

ebicross
21-11-2007, 08:16
لطفا چند تا اسلحه جدید هم بزارید
این هم اسلحه جدید برای شما:
یک یوزی و یک Tec 9
یک موشک اندار و یک RPG
یک صلاح سرد که نه ولی ولرم گرانیتی هم چند صفحه قبل گذاشتم.

حجم این فایل تقریبا 600 کیلوبایت

sakas
21-11-2007, 14:17
ببخشید نقشه سه بعدی در کدام پست هست

mohammadrezams
21-11-2007, 15:23
ببخشید نقشه سه بعدی در کدام پست هست
من هم از اين نقشه استفاده ميكنم . از لينك زير دانلودش كن . توجه داشته باش كه 150 تا فايله كه بايد در GTA3.img بايد ريپليك و يك فايلم هست كه در پوشه model در دايركتوري نصب بازي با نام fronten2.txd هست و بايد اونم كپي كني . توي پوشه model . اميدوارم خوشت بياد .
[URL] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [URL]
:21:
:27:
عكس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
21-11-2007, 16:22
من هم از اين نقشه استفاده ميكنم . از لينك زير دانلودش كن . توجه داشته باش كه 150 تا فايله كه بايد در GTA3.img بايد ريپليك و يك فايلم هست كه در پوشه model در دايركتوري نصب بازي با نام fronten2.txd هست و بايد اونم كپي كني . توي پوشه model . اميدوارم خوشت بياد .
[URL] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [URL]
:21:
:27:
عكس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من ده صفحه قبل گذاشته بودم ولی فرقی نمیکنه... اون یک فایل که دوستمون گفته رو باید با TXD Workshop کپی کنی. یا فایل آماده رو بگو بزارم همینجا و یا چند صفحه قبل مود تغییر منوها رو گذاشته بودم که اون رو هم دانلود بکنی اون فایل تو رو توش داره ولی 150 تا فایل رو باید یکی یکی کپی کنی.
یا اینکه SAMI Installer دانلود کنی که با یک کلیک خودش کپی میکنه.

sakas
22-11-2007, 00:47
اقا فایل اماده رو بزار

ebicross
22-11-2007, 09:19
اقا فایل اماده رو بزار

این فایل رو دانلود کن که توش هم Paticle و هم Fronten2 رو داره.
PArticle غیر از لامپیهای زنون یک سری افکت دیگه هم اضافه میکنه و Fronten دو رو گذاشتم چون دیدم با این یکی مشکل داری، گفتم حتما موقع نصب نقشه هم به مشکل میخوری.
البته منوهای بازی با کپی Fronten عوض میشه ها. نگی نگفتی.

موفق باشی.

sakas
22-11-2007, 12:38
اقا من تمام فایل هارو تو gta3 کپی کردم ام نقشه تغییر نکرد

ebicross
23-11-2007, 10:12
اقا من تمام فایل هارو تو gta3 کپی کردم ام نقشه تغییر نکرد

شما باید Replace میکردی.
یعنی فایلهای جدید رو با قبلی عوض میکردی.
در اصل باید قبلی هارو Delete کنی ولی در این مورد به خاطر تعداد زیاد تکسچرها میتونی هر فایل رو با گزینه Replace و رفتن به پوشه حاوی فایلهای جدید و زدن گزینه Open جایچزین کنی.
اینطوری نمیخواد هر دفعه روی فایل کلیک کنی و 150 فایل رو میتونی تو هفت یا هشت دقیقه جایگزین کنی.
الان هم اگر بدون اینکه قبلیهارو پاک کرده باشی این جدید هارو اضافه کردی بهتره اون قبلیهارو یکی یکی و اگر به ترتیب پشت سر هم هستند دسته ای پاک کنی.
_____
نکته ی دیگه اینکه Detail Radar Mod رو از سایتهای معتبر بگیر چون تو چند ورژن ساخته شده و ممکنه بعضی ورژنها مشکل داشته باشه و دقیق نباشه یعنی خطا داشته باشه.
حتما موقع دانلود به گزینه Final یا LastVersion دقت کن.
____
موفق باشی.

dizgah
23-11-2007, 11:25
ایول داداش حال کردم

ebicross
24-11-2007, 08:27
بابا ایول به شماها...
چهارتا فایل خواستم هیچکی محل نمیزاره:41:
یک ماهه الاف چهار تا فایلم که حجمش رو هم 50 کیلوبایت هم نمیشه...
Pedsgrp.dat - Pedstat.dat - Peds.dat - PED.ide
یکی لطف بکنه بزاره دیگه .
اینم سایت واسه آپلود:

لطف کنید بزرگی کنید آقایی کنید بزارین.
لطفا فایلها دست نخورده و اصلی باشند لطفا:31:
یعنی تا حالا PED Editor و نرم افزارهای ویرایش شخصیت های بازی استفاده نکرده باشید.
مرسی:11:

mohammadrezams
24-11-2007, 12:17
بابا ایول به شماها...
چهارتا فایل خواستم هیچکی محل نمیزاره:41:
یک ماهه الاف چهار تا فایلم که حجمش رو هم 50 کیلوبایت هم نمیشه...
Pedsgrp.dat - Pedstat.dat - Peds.dat - PED.ide
یکی لطف بکنه بزاره دیگه .
اینم سایت واسه آپلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطف کنید بزرگی کنید آقایی کنید بزارین.
لطفا فایلها دست نخورده و اصلی باشند لطفا:31:
یعنی تا حالا PED Editor و نرم افزارهای ویرایش شخصیت های بازی استفاده نکرده باشید.
مرسی:11:
آقا من كه دفعه پيش گذاشتم . دو باره لينكشو ميزارم . اگه لينك خرابه بگو دوباره آپلود كنم . اين 4 تا فايل رو من تا حالا دستكاري نكردم . شما كه خيلي با معرفتي . ببخش ما ها بي معرفتي مي كنيما !:21:

[url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][ur

Mr.EJ
24-11-2007, 18:35
با سلام و خسته نباشید به همه کاربران عزیز راستش من چند ماهی بود وقت نکردم به اینترنت وصل بشم و نمی دونم که فایهایی که برای دانلود گذاشتید و چطوری از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید.:13:

hshak2006
24-11-2007, 20:26
سلام به همگی کسی ماشین . ساختمان.موتور یا ... ایرانی نداره . اگه میشه یکی برج میلاد یا میدون ازادی رو بزاره . از اقای ebicross هم متشکرم

ebicross
25-11-2007, 09:49
با سلام و خسته نباشید به همه کاربران عزیز راستش من چند ماهی بود وقت نکردم به اینترنت وصل بشم و نمی دونم که فایهایی که برای دانلود گذاشتید و چطوری از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید.:13:
سایت خوبیه. همونطور که نوشته محدودیتی نداره و نرم افزارهای شتاب دهنده دانلود هم پشتیبانی میکنه.
اینم آموزش دانلود از این سایت تو وبلاگ خودم با عکس:

به طور خلاصه اینکه تو صفحه اول از سمت چپ بالا گزینه Request Download Link رو بزن و بعد تو صفحه جدید از سمت راست گزینه Download File رو انتخاب کن. فقط همین.
دوستان عزیز فایلهاتون رو اینجا آپلود کنید چون جاهای دیگه بعد از مثلا یک ماه که فایل دانلود نشه، فایل رو حذف میکنند ولی اینجا فایل تا همیشه تو سرور میمونه...
تو فایل GTA3.IMG و Cutsense.IMG شخصیت های بازی وجود دارند. بعضی هاشون رو شما تو مراحل میبینید مثلا Sweet یا BIG Smoke. اگر دقت کرده باشید شخصیت هایی که تو مراحل حرف میزنند؛ تو این دو فایل وقتی تکسچرهاشون رو باز میکنید؛ همراه بالباس، براشون دندون هم گذاشتند.
در کل:
هیچ وقت شخصیت بی دندون رو جای دندون دارها نزارین و بر عکس: چون بی دندونها برای حرف زدن ساخته نشدند و برای همین ناگهان تو مرحله ها بازی Error میده و اگر با دندونی رو جای یکی از شخصیت های توی شهر بزارین دیگه بازی اسیدی خراب میشه.
مشکل من هم همین بود که یه خانم دندون دار رو جای بیدندون گذاشتم و تقریبا بازی قفل شده بود و ماموریت نمیشد برم.
پس موقع دستکاری شخصیت ها ممکنه بعضی از فروشگهاهها و یا کازینوها دچار مشکل بشن.
ممنون از همگی

lordhp
25-11-2007, 14:22
marhaleh yeh chertiyeh
mitoni as file hat backup begiri baad bazi ro dobareh berizi vali beh nazar man marhaleyeh mozakhrafi bood
as save 100% estefadeh kon

(bebakhshid farsi naneveshtam chon nemitoonestam)

ebicross
25-11-2007, 16:00
marhaleh yeh chertiyeh
mitoni as file hat backup begiri baad bazi ro dobareh berizi vali beh nazar man marhaleyeh mozakhrafi bood
as save 100% estefadeh kon

(bebakhshid farsi naneveshtam chon nemitoonestam)

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.
من SAVE تمام مراحل رو دارم ولی مجبورم بازی رو تمام کنم.
برای اینکه من دارم این رو میفروشم نباید بازی مشکلی داشته باشه و مثل پک های دیگه نباید تو مرحله ها گیر کنه.
من میخوام بدونم ترکیدن ماشین تو مرحله End of The Line معمولیه یا اشتباهی چیزی شده.
ممنون

hshak2006
25-11-2007, 16:50
كسي اموزش ساخت ماشين با zmodeler 2 رو نداره

ebicross
25-11-2007, 19:42
:20:شرمنده من انقدر پر رو ام.:31:
لطفا یک نفر پوشه Country از مسیر data\maps رو بزاره.
حجمش تو حالت زیپ میشه 70 کیلوبایت.
خیلی ممنون:46::40::11:

mohammadrezams
25-11-2007, 21:47
:20:شرمنده من انقدر پر رو ام.:31:
لطفا یک نفر پوشه Country از مسیر data\maps رو بزاره.
حجمش تو حالت زیپ میشه 70 کیلوبایت.
خیلی ممنون:46::40::11:
من براتون آپلودش كردم . با حجم 70 كيلوبايته . اصلا هم دست بهش نخورده . :27:

ebicross
25-11-2007, 21:53
من براتون آپلودش كردم . با حجم 70 كيلوبايته . اصلا هم درست بهش نخورده . :27:

دستت درد نکنه حال اساسی دادی...
___
هرچی خواستی بگ
هرچی خواستی بگو تا بزارم...

mohammadrezams
25-11-2007, 22:12
عجب اسلحه اي ! اينم چند تا اصلحه جديد كه خيلي عالين و خفن . اگه اون صدا هايي رو كه ebicross جان چند صفحه پيش گذاشتن هم دانلود كنيد و همراه اين اسلحه ها دانلود كنيد خيلي جالب ميشن !:8:

از اين بهتر نميشه !

ebicross
25-11-2007, 22:18
دیدم اسلحه گذاشتید گفتم یک باگ بازی رو بگم:
نمیدونم تو همه بازیها همینطور جواب بده یا نه ولی امتحان کنید خبر بدین.
اسلحه SNIPE یعنی همین که محمد رضا جان گذاشته رو دانلود کنید و اون رو انتخاب کنید یعنی تو دست CJ باشه.
حالا سوار هواپیمای Hydra بشین و با V نمای دوربین رو به داخل ببرید.
حالا تصویر شما میشه نشونه ی اسلحه ی بالا.
نمیدونم این طبیعیه یا باگه ولی جالبه.

mohammadrezams
26-11-2007, 11:53
ببخشيد ebicross جان اگه زحمتي نيست يه چند تا ماشين اف بي آي بزاريد . :31: والا اون پك كه توي چند صفحه پيش گذاشتين من از BMW مخصوص اف بي آي خوشم اومده اما من با ديال آپ ميام اينترنت به خاطر همين نميخوام همه ي اون پك رو دانلود كنم . اگه ميشه اين اف بي آي رو زحمتشو بكشين . ممنون :8:

Mr.EJ
26-11-2007, 12:38
کسی ماشین پلیس ایرانی داره؟ اگه دارین لطفا بذارین!

mohammadrezams
26-11-2007, 17:11
دیدم اسلحه گذاشتید گفتم یک باگ بازی رو بگم:
نمیدونم تو همه بازیها همینطور جواب بده یا نه ولی امتحان کنید خبر بدین.
اسلحه SNIPE یعنی همین که محمد رضا جان گذاشته رو دانلود کنید و اون رو انتخاب کنید یعنی تو دست CJ باشه.
حالا سوار هواپیمای Hydra بشین و با V نمای دوربین رو به داخل ببرید.
حالا تصویر شما میشه نشونه ی اسلحه ی بالا.
نمیدونم این طبیعیه یا باگه ولی جالبه.
واقعا ؟ براي من كه اين جوري نشد . :18: تستش كردم مشكلي نداشت . حالا شايد به قول شما باگ باشه . چه مي دونم اما واسه من همون نشونه گير بازي رو نشون ميده . :5:

ebicross
27-11-2007, 07:27
ببخشيد ebicross جان اگه زحمتي نيست يه چند تا ماشين اف بي آي بزاريد . :31: والا اون پك كه توي چند صفحه پيش گذاشتين من از BMW مخصوص اف بي آي خوشم اومده اما من با ديال آپ ميام اينترنت به خاطر همين نميخوام همه ي اون پك رو دانلود كنم . اگه ميشه اين اف بي آي رو زحمتشو بكشين . ممنون :8:
این هم ماشین FBI ولی حجمش باز هم زیاده یعنی 1.20 مگ شده. من هم Dial-Up هستم. برای دانلود از DAP استفاده کن و با یک نرم افزار مثل System Mechanic 6.0 سرعتت رو بهینه کن.
این هم لینک دانلود:

شرمنده یادم رفت مشخصات ماشین رو تو لینک بالا بزارم. این پایینی هم مشخصات ماشینه باید دانلود کنی حجمش خیلی کمه:

واقعا ؟ براي من كه اين جوري نشد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif تستش كردم مشكلي نداشت . حالا شايد به قول شما باگ باشه . چه مي دونم اما واسه من همون نشونه گير بازي رو نشون ميده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
اول باید اون اسلحه یوزی یا Tec-9 رو یه جوری بندازی. مثلا باید فقط Snipe داشته باشی.
چون در غیرانی صورت موقع سوار شدن اتومات اسلحش عوض میشه.
در ضمن؛ نشونه ی هواپیما رو عوض نمیکنه. نمای دوربین رو عوض میکنه.

کسی ماشین پلیس ایرانی داره؟ اگه دارین لطفا بذارین!
چند صفحه پیش من پک پلیس رو گذاشتم ولی ماشین پلیس ایرانی توش نیست.
داداش من ایران که ماشین پلیس نداره. اگر منظورت پیکانه اون که تو بازی آبروریزیه:31::13:
این بنزهای کلاسیک Compressor هم دیگه قدیمی شده.
اگر هم میخوای شهرت رو ایرانی بکنی یعنی ماشین پلیس و ماشینهای معمولی فقط داخلی باشن نمیتونی بیشتر از 10 تا ماشین داخلی پیدا کنیی.
مهمتر از اون باید سر همه زنای بازی چادر کنی:27::31:
به هر حال من دنبال میگردم ولی فکر نکنم باشه. مگر اینکه از خود JVT بخواهیم تا بسازه.:21::10:

ebicross
27-11-2007, 07:36
در ادامه ی سلاحهای محمد رضا؛ این اسلحه M16 رو هم دانلود کنید با حجم 500 کیلوبایت.
نکته مثبت این صلاح اینه که چون اسلحه اصلی ارتش USA هست خیلی معروفه و تو بازی ماموران S.W.A.T که صورتاشون پوشیدست از این اسلحه استفاده میکنند و کلی قشنگ میشه.
اون صداها رو هم دانلود کنید و صدای m16 رو روش بزارین تا دیگه توپ تر بشه.

mohammadrezams
27-11-2007, 12:02
ebicross جان ممنون . البته دارم دانلودش ميكنم . :27: در مورد ماشين هاي ايراني من سمند دارم اما پليس نيست . اگه مي تونستم پليس مي كردمش و ميزاشتمش .

Mortal Combat
27-11-2007, 18:44
اين لينك gta تهران كه خرابه

Mr.EJ
27-11-2007, 23:02
:11:crossجان خیلی ممنون از راهنمایی که کردی. میتونی برام یه ماشین پلیس ایرانی بزاری اگه همچین چیزی باشد.بازم ممنون.

hosinjon1
28-11-2007, 06:46
ای بابا هیچ کدوم از لینکایی که گزاشتین کار نمی کنه خواهش میکنو اون نرم افزار مپ سازی رو واسم بفرستین ممنونتون میشم

hosinjon1
28-11-2007, 06:48
ای دی من hosinjon1@yahoo.com اگه کمکم کنین منو مدیون خودتون کردین

ebicross
28-11-2007, 07:41
شما لینک GTA Tehran رو کجا دیدی که خراب باشه.
GTA Tehran که هنوز تموم نشوده و هنوز دارن روش کار میکنند.

abolfazl35
28-11-2007, 09:20
دوستان كسی ماشين « ريو » و « پژو ووآ » و « پرايد صندوق دار» براي دانلود نداره ؟
البته « پژو ووآ » در پستهای قبلی بود اما فكر كنم لينكش خراب بود دانلود نشد اگه ميشه كسی جايی ديگه آپلود كنه ؟
در ضمن پرايد هم هست اما پرايد صندوق دار نيست
دوست عزيز و گرامی « ebicross » ما همچنان منتظر لباس تيم ملی با شماره 10 علی دايی هستيم .
ممنون و با تشكر از همه دوستان

shayatineh_sorkh
29-11-2007, 01:31
salam be hamegi

shayatineh_sorkh
29-11-2007, 01:32
سلام به همگي.

ebicross
29-11-2007, 07:30
دوستان كسی ماشين « ريو » و « پژو ووآ » و « پرايد صندوق دار» براي دانلود نداره ؟
البته « پژو ووآ » در پستهای قبلی بود اما فكر كنم لينكش خراب بود دانلود نشد اگه ميشه كسی جايی ديگه آپلود كنه ؟
در ضمن پرايد هم هست اما پرايد صندوق دار نيست
دوست عزيز و گرامی « ebicross » ما همچنان منتظر لباس تيم ملی با شماره 10 علی دايی هستيم .
ممنون و با تشكر از همه دوستان

دوست خوبم، من ماشینهای RIO و Pride صندوق دار رو نتونستم تو نت پیدا کنم. منظورم ماشینی که خوب ساخته شده باشه و تمیز باشه ولی فکر کنم ایرانی ها ساخته باشن ولی چه فایده حتما مثل همون سمند در اومده.
محض اطلاع بگم که سازندگان سمند (توهین نمیکنم؛ دستشون درد نکنه) به جای اینکه ماشین رو خودشون طراحی کنند؛ از اسکلت ماشین Skoda استفاده کردند و فقط یک صفحه کیلومتر و دو تا چراخ به تکسچر اضافه کردند.
کاری که پسر عموی 4 ساله من هم بلده:18:
گرچه ماشین سمند واقعی پلت فرم اصلیش 405 هست و اصلا اسکلتش طرحی جدید نبوده و از رو 405 تقلید شده.

در کل میگم این درست نیست که اونها با اون دقت ماشین تولید میکنند (برای بازی) و ما اینطوری.
نمونه های مثل این زیاده مثل همون پراید هاچ بک.
ببینم چی میشه...

hshak2006
29-11-2007, 22:50
اقای ebicross ن یه ماشین بنز پیدا کردم که همون ماشین بنز پلیس ایران اگه میشه شما پلیسش کنید

hshak2006
29-11-2007, 22:55
اینم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hshak2006
30-11-2007, 11:25
این سایت بالا ادرسبنز پلیس هست ولی پلیس نیست اگه میشه یکی اونو پلیس کنه اقای ebicross اگه میشه رادیوی ایرانی برای بازی رو بزارید

mohammadrezams
30-11-2007, 14:13
اينم يه مود كه عدد هايي رو كه توي قسمت بالاي بازي مي بينيد فارسي مي كنه و توسط خودم ساخته شده .

قابليت هاي اين مود :

_ فارسي كردن اعداد ساعت بازي .

_ فارسي كردن اعداد قسمت پول ها .

_ تغيير ستاره هايي كه مقدار خلاف رو از شيش تا خلاف نشون ميدن .

__ تذكر : از فايل Fonts.txd موجود در پوشه Models از محل نصب بازي بك آپ بگيريد و سپس اين فايل رو توي پوشه Model كپي كنيد . چون اگه بازي بالا نياد من مسئول نيستم . اما احتمال بسيار بالا درست كار مي كنه .

دانلود با حجم 149 كيلوبايت :

omid1
30-11-2007, 20:45
كسي map maker براي GTA5 نداره؟
اگه هست لطفآ بزاريد.

omid1
30-11-2007, 21:07
Racing Club
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:689 KB

ebicross
30-11-2007, 22:33
كسي map maker براي GTA5 نداره؟
تو همین تاپیک سرچ کنی ورژن آخرش رو پیدا میکنی...

اينم يه مود كه عدد هايي رو كه توي قسمت بالاي بازي مي بينيد فارسي مي كنه و توسط خودم ساخته شده .
قابليت هاي اين مود :
_ فارسي كردن اعداد ساعت بازي .
_ فارسي كردن اعداد قسمت پول ها .
_ تغيير ستاره هايي كه مقدار خلاف رو از شيش تا خلاف نشون ميدن .
__ تذكر : از فايل Fonts.txd موجود در پوشه Models از محل نصب بازي بك آپ بگيريد و سپس اين فايل رو توي پوشه Model كپي كنيد . چون اگه بازي بالا نياد من مسئول نيستم . اما احتمال بسيار بالا درست كار مي كنه .

دانلود با حجم 149 كيلوبايت :

ممنون. ولی چیزهای فارسی طرفدار نداره. فونتهای جدید استفاده کن ولی همون انگلیسی بزار.
من تو چند صفحه قبل تغییر ستاره به اسکلت رو گذاشتم. اگر خواستید 15 مدل دیگه هم دارم...

اقای ebicross ن یه ماشین بنز پیدا کردم که همون ماشین بنز پلیس ایران اگه میشه شما پلیسش کنید
دوست خوبم. من اونقدرها هم حرفه ای نیستم. با Zmodeler هم میونه ی خوبی ندارم.
پیشنهاد میکنم این فرومهای خارجی پیشنهاد بدی...
JVT جوابتو میده اگر ازش بخوای...
___
ولی من نمیدونم چرا انقدر طرفدار پلیس ایرانی هستید. بنز SLK اونقدرها هم قشنگ نیست...
پک پلیس که گذاشتم ماشینهای قشنگی داره ها...

اقای ebicross اگه میشه رادیوی ایرانی برای بازی رو بزارید
رادیوی ایرانی اگر بخوام بزارم که خودش میشه دویست سیصد مگ. ولی آموزشش رو قبلا گذاشتم و اگر بخواین توضیح کامل برای تغییر صداهای بازی رو میزارم...

لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی قشنگ بود دوست عزیز.
ولی این نکته رو تو اینطور مودها بگین که ممکنه تو مرحله ها گیر کنه...

ebicross
30-11-2007, 22:38
این هم لباس تیم ملی ایران برای بازی...
خوب در نیومده چون عجله ای شد. بعدا حتما اصلاحش میکنم. حجم تقزیبا 150 فایل زیپ

یا این: حجم 300 در فایل EXE

این لباس روی لباسهای قبلی استقلال و پرسپولیس قرار نمیگیره و هر سه تا رو میتونید داشته باشید.

_____

دوستانی که علاقه مند به ساخت اینطور چیزها هستند واقعا بگم که کاری نداره و من فقط با Paint و TXD Workshop و یک نرم افزار ساده مثل Ulead Photo و فقط برای سایه زنی استفاده میکنم.
امتحان کنید چون واقعا کاری نداره...

ebicross
01-12-2007, 09:55
ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید و محتویات اون رو در مسیر نصب بازی کپی کنید.

فرض بر این که بازی در درایو G و در پوشه GTAsanandreas قرار دارد.
نکته: تو مسیر نصب بازی نباید فاصله وجود داشته باشد یعنی اگر نام پوشه بالا GTA SANANDREAS باشد نرم افزار کار نمیکند.
حالا دو فایل Saat_SFX و SAAT_Stream در مسیر نصب بازی و کنار فایل GTA_SA.exe وجود دارد.

صداهای بازی دو دسته اند:
1- فایلهای Stream که فرمت آنها OGG هست (با JetAudio معمولا پخش میشود) و شامل رادیوها و صداهای مرحله ها هست.
2- فایلهای SFX که صدای ماشینها، اسلحه ها و تعدادی از شخصیت ها و بیشتر صداهایی که تغییر اونها بازی رو جالب میکنه تو اون قرار داره.

دریافت و ارسال فایلهای صدا
اول بزارین یک موضع رو روشن کنم و اون هم LookUp File هست. این فایل تو مسیر : G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat قرار داره و همونطور که دیدید اسمش banklkup.dat هست.
این فایل برای بازی تعریف میکنه که فلان صدا تو فلان بانک مربوط به فلان مرحله هست و فلان قدر زمان و حجم داره.

دریافت فایل صداهای Streams و خروج آن از بازی:
نکته: این به این معنی نیست که فایل اصلی خراب میشه و در فرایند Export هیچ وقت بازی خراب نمیشه و فقط در حالت Import ممکنه بازی خراب بشه.

حالا:
Command Prompt رو باز کنید. برای این کار در RUN بنویسید CMD:
فرض میکنیم شما میخواهید فایل BEAT رو او پوشه Stream استخراج کنید. این فایل شامل صدای پیروزی در مرحله ها و صدای کازینو ها و موزیکهای مراحل رقص ماشین و رقص در کازینو میشود.
به این ترتیب عمل میکنیم:
در CMD مینویسیم:
G:\GTAsanandreas\Saat_stream –e g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS F:\GTAsound
قانون فرمان بالا به این صورت هست:
saat_stream.exe –e> <stream_file(s)> <target_dir>
یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Export (-e) به این فایل از مسیر g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS فایلهای صدا رو به مسیر F:\GTAsoundاستخراج کن.
دو کلمه قرمز BEATS و F:\GTAsound قابل تغییر هستند.
کلمه BEAT رو میتونید به بقیه فایلها تغییر بدید یعنی میتونید جاش کلمه ی ADVERTS یا هر چیز دیگه رو بزارین تا اون فایل رو استخراج کنه. اون مسیر دوم هم جایی هست که صداها استخراج میشن و میتونه هرجایی باشه. به این توجه کنید که اون درایو باید فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا شروع به شمردن بانکها کنه و کارش تمام بشه.
بعد از تمام شدن کار در خط جدید DOS فلش بالا بزنید تا دوباره فرمان نوشته بشه و دوباره Enter بزنید چون ممکنه دفعه اول مثلا یک بانک یا آهنگ جا افتاده باشه.
حالا به مسیر آخری برید و موزیکها و صدا ها رو گوش بدید و اگر خواستید تغییر یدین.

جانشین کردن صداهای Streams به بازی:
بعد از اینکه صداها رو تغییر دادید و هر فایل رو با همون اسم در بانک مخصوصش گذاشتید. وقتی خواستید این صداها رو به بازی اضافه کنید مراحل زیر رو انجام بدین:
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_stream –I g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان هم به این صورت هست:
saat_stream.exe –i> <target_stream> <import_ini> <lookup_file>>
قبلا lookup فایل رو توضیح دادم ولی Import_ini میمونه:
زمانیکه صدایی رو استخراج میکنید یک فایل با پسوند INI ساخته میشه که اطلاعات صداهای استخراج شده تو اون هست و شما باید آدرس اون رو به نرم افزار بدین.
فرمان بالا یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در پوشه ی g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT رو با محتویات فایل F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini به کمک فایل بانک G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از وارد کردن فرمان Enter بزنید تا صداها جایگزین بشن. این کار رو هم دوبار بکنید تا امکان خطا از بین بره.

حالا میرسیم به محتویات فایل SFX که بیشتر از Stream به دردتون میخوره:

دریافت فایل صداهای SFX و خروج آن از بازی:
فرض بر اینکه شما میخواهید فایل GENRL که بهترین فایل برای تغییر هست رو از بازی استخراج کنید.
CMD رو باز کنید و بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –e G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL F:\GTAsound G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -e <archive_file(s)> <target_dir> <lookup_file>
یعنی: بوسیله فایل saat_sfx و فرمان Export (-e) به این فایل؛ صدای موجود در G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL رو در مسیر F:\GTAsound با کمک بانک اطلاعات G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat استخراج کن.
فرمت این فایلها Wav هست و با اغلب Playerها قابل اجراست.
بانکهای دلخواه رو تغییر بدین و لذت ببرید.

جانشین کردن صداهای SFX به بازی:
فرض بر اینکه فایل GENRL رو تغییر دادین و صداهای مورد نظرتون رو وارد کردید ولی حالا چطوری اون رو به بازی ببریم؟
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –i G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -i <target_archive> <import_ini> <lookup_file>
یعنی: بوسیله ی فایل saat_sfx و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در مسیر G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl را با محتویات فایل F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini با کمک بانک اطلاعاتی موجود در G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا کار تمام شود. این عمل را هم دوبار انجام دهید.

نکات ضروری:
1- فایلهای Streams از پسوند OGG Vorbis استفاده میکنند و هنگام جانشین کردن باید چنین فایلهایی را جانشین کنید. برای تغییر فرمت یک فایل به OGG از JetAudio استفاده کنید.
2- فایلهای SFX از فرمت WAV استفاده میکنند که JetAudio این مورد را هم انجام میدهد.
3- فایل جایگزین شده باید تمام خصوصیات فایل اول را داشته باشد. یعنی نام، کیفیت، زمان و هر چیز دیگر هماهنگ باشد و فقط حجم فایل میتواند متغیر باشد.
4- از صداهای استاندارد موجود در سایتهای معتبر استفاده کنید، کیفیت صدا باید با بقیه صداها همخوانی داشته باشد. در صورت اشتباه ممکن است مثلا صدای ماشین شما طبیعی باشد ولی ناگهان بوق که میزنید صدا به شدت زیاد باشد و نا هنجاری در بازی بوجود بیاورد.
5- در فرمانهای بالا به فواصل و کلمات توجه کنید.
6- پس از جایگزین کردن صدا؛ فایلهای اضافی را پاک نکنید و حداقل 10 ساعت بازی کنید تا اگر مشکلی بود متوجه شوید.
7- گرفتن نسخه پشتیبان از فایلها فراموش نشود.

در آخر اینکه نرم افزارهای زیادی مانند GFS Tool یا GUI Tool وجود دارند که با یک کلیک تمام کارهای بالا رو با یک رابط گرافیکی انجام میده ولی تمام اونها از Saat Tool استفاده میکنند و بهترین روش و کم خطا ترین روش همینی هست که توضیح دادم چون تو این روش اگر خطایی بکنید بانکها جایگزین نمیشن و مشکلی ندارید.

کپی برداری از مطالب بالا به قوانین ربطی نداره و پیگرد قانونی نداره و من دستم به جایی بند نیست که کاری بکنم ولی خیلی نامردیه که کپی بکنید و منبع رو نزارین.:41:
این مطلب برای اولین بار همین جا ثبت شده و تقریبا یکی از کاملترین آموزشها تو این زمینه هست چون کمتر به بحث صداها در بازی توجه میشه.
منبع رو میتونید ww w.cross-soft.blogfa.c om بزارید. اون فاصله ها برای این هست که به صورت لینک در نیاد.
موفق باشید.

mohammadrezams
01-12-2007, 16:27
سلام ببخشيد ebicross جان اين لينك عكسي كه براي لباس تيم ملي گذاشتين خرابه . در ضمن يه سوال : اين لباس تيم ملي روي اون لباس هاي استقلال و پرس پوليس كه قبلا نصب كرديم كه نمياد ؟ يعني ميتونيم هر ستاشو داشته باشيم ؟ :40::40::11:

ebicross
01-12-2007, 18:37
سلام ببخشيد ebicross جان اين لينك عكسي كه براي لباس تيم ملي گذاشتين خرابه . در ضمن يه سوال : اين لباس تيم ملي روي اون لباس هاي استقلال و پرس پوليس كه قبلا نصب كرديم كه نمياد ؟ يعني ميتونيم هر ستاشو داشته باشيم ؟ :40::40::11:

عکس برای من دیده میشه ولی طبیعیه چون Tiny Pic چند وقتیه بهم ریخته...
حالا من هم عکس و هم فایل رو دوباره آپلود کردم.
____
این لباس روی لباس استقلال یا پرسپولیس قرار نمیگیره و هر سه تاش رو میتونید داشته باشید.
راهنمای پیدا کردن لباسها هم توی فایل ReadMe هست.
____
ممنون که بهم گفتی؛ پست رو ویرایش میکنم.

omid1
01-12-2007, 19:27
دستت درد نكنه جناب ebicross
:10:

omid1
01-12-2007, 19:36
من كه Map Maker پيدا نكردم
اگه كسي ديد لطف كنه و لينك دانلودشو بزاره

omid1
01-12-2007, 20:09

حجم:1,97 MB

داش يعقوب
01-12-2007, 23:40
كارت عاليه:27:

داش يعقوب
01-12-2007, 23:58
كارت واقعا عاليه ما كه خوشمون اومد:33:

Ehsan Studio
02-12-2007, 07:05
دوستان نمی دونم اینو کسی گذاشته یا نه ولی اگه تکراری بود ببخشید.

دانلود:

rezapassword
02-12-2007, 11:07
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده من الان بازی رو نصب کردم
میخواستم از این برنماهی ggmm استفاده کنم که پیغام txd corrupt. رو میده مشکل چیه ؟
لطفا راهنمایی کنید

داش يعقوب
02-12-2007, 14:16
اقا احسان دستت دردت نكنه... اگه ماشين ايراني داري بزار تا حال كنيم:laughing:

ebicross
02-12-2007, 15:35
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده من الان بازی رو نصب کردم
میخواستم از این برنماهی ggmm استفاده کنم که پیغام txd corrupt. رو میده مشکل چیه ؟
لطفا راهنمایی کنید

خوب بود میگفتی در حین چه کاری این پیام رو داد.
اگر در حین نصب یک ماشین اینو داده احتمالا فایل TXD خالی هست و یا از بین رفته و اگر در حین مرور ماشینهای قبلی و دیدن اونها این پیام رو میده یعنی یک ماشین از بازی خرابه.
بهتره تو بازی سعی کنی اون چیزی رو که میگه Corrupt شده رو ظاهر کنی مثلا اگر ماشین هست، اون ماشین رو با ترینر ظاهر کن و اگر بازی هنگ کرد؛ اونوقت فایلهای اون قسمت رو تصحیح کن.
____
توصیه میکنم برای نصب ماشین از نرم افزار IMG Tool و روش های دستی برای نصب استفاده کنی. منظورم اینه که خط های مربوط به جزئیات رو در فایلها خودت کپی کنی.
____
از GGMM فقط برای تست استفاده کن.
____

من كه Map Maker پيدا نكردم
اگه كسي ديد لطف كنه و لينك دانلودشو بزاره
ببخشید نمیتونم درست کمکت کنم ولی نتونستم یک لینک درست گیر بیارم.
تو همین تاپیک سرچ کن EDITOR و یا تو گوگل بزن MED v0.32 یا Map Editor v0.32
مطمئن باش به جواب میرسی...

داش يعقوب
02-12-2007, 16:00
ebicross جان تو سراغي از ماشين هاي ايراني نداري:17:

rezapassword
02-12-2007, 16:38
خوب بود میگفتی در حین چه کاری این پیام رو داد.
اگر در حین نصب یک ماشین اینو داده احتمالا فایل TXD خالی هست و یا از بین رفته و اگر در حین مرور ماشینهای قبلی و دیدن اونها این پیام رو میده یعنی یک ماشین از بازی خرابه.
بهتره تو بازی سعی کنی اون چیزی رو که میگه Corrupt شده رو ظاهر کنی مثلا اگر ماشین هست، اون ماشین رو با ترینر ظاهر کن و اگر بازی هنگ کرد؛ اونوقت فایلهای اون قسمت رو تصحیح کن.
____
توصیه میکنم برای نصب ماشین از نرم افزار IMG Tool و روش های دستی برای نصب استفاده کنی. منظورم اینه که خط های مربوط به جزئیات رو در فایلها خودت کپی کنی.
____
از GGMM فقط برای تست استفاده کن.
____

ببخشید نمیتونم درست کمکت کنم ولی نتونستم یک لینک درست گیر بیارم.
تو همین تاپیک سرچ کن EDITOR و یا تو گوگل بزن MED v0.32 یا Map Editor v0.32
مطمئن باش به جواب میرسی...
نه دوست من تا برنماه رو اجرا میکنم این پیام رو میده و هیچی رو ضاهر نمیکنه
اگه میخوای یه فیلم با حجم خیلی کم برات درست کنم و بهت بدم

Ehsan Studio
03-12-2007, 06:24
اقا احسان دستت دردت نكنه... اگه ماشين ايراني داري بزار تا حال كنيم:laughing:

بفرما اینم ماشین ایرانی:(فقط چون اين ماشين در رده ماشين هاي مدل بالا قرار ميگيرد بهتر است كه در هنگام بازي رمز GUSNHDE را در بازي وارد كنيد تا بهتر بتوانيد در ميان ماشين هاي بازي سمند را پيدا كنيد .)

دانلود:

Ehsan Studio
03-12-2007, 07:05
اینم یه موتور سه چرخ :

دانلود:

ebicross
03-12-2007, 09:47
نه دوست من تا برنماه رو اجرا میکنم این پیام رو میده و هیچی رو ضاهر نمیکنه
اگه میخوای یه فیلم با حجم خیلی کم برات درست کنم و بهت بدم

یک ورژن دیگه از نرم افزار رو تست کن.
شاید هم مشکل از بازیت باشه.
شاید هم اصلا نرم افزار رو تو مسیر کپی نکردی.
__
سرعت من پایینه و فیلم رو نمیتونم ببینم یا دانلود کنم.

فرما اینم ماشین ایرانی:(فقط چون اين ماشين در رده ماشين هاي مدل بالا قرار ميگيرد بهتر است كه در هنگام بازي رمز GUSNHDE را در بازي وارد كنيد تا بهتر بتوانيد در ميان ماشين هاي بازي سمند را پيدا كنيد .)
ماشین قشنگی بود ولی این بار سومه که تو این تاپیک گذاشته شده.
ولی اصلا قشنگ در نیومده و عجیب و دربه داغونه...
قبلا هم گفتم دوباره هم مشگم اسکلت این ماشین مال Skoda هست و ساخت JVT هستش. برای همین ماشین درست حسابی نیست.

موتور سه چرخی که گذاشتی قشنگه. حال کردم.

ebicross
03-12-2007, 09:55
ebicross جان تو سراغي از ماشين هاي ايراني نداري:17:
تمام ماشینهایی که تو ایران هم هستند و برای بازی هم ساخته شدند:

Toyota Camery
BMW X3
BMW 318*
BMW Z4
Peugeot 405*
Peugeot 607
Peuheot 206*
Peykan*
Pride*
Golf GTI
Samand*
Hundai Sonata
Benz SLK
Benz Elegance E500

البته این لیست زیاده چون تو ایران ماشینهای مثل Lamborghini Galardo هم داریم و یا Benz CLS 350 Vision هم خودم دیدم ولی اونقدرها زیاد نیست که مردم آشنایی داشته باشن.
اونهایی که ستاره داره تو همین تاپیک هست و بقیه در سایتهای GTA پیدا میشه.

داش يعقوب
03-12-2007, 13:42
احسان جان دستت درد نكنه خيلي حال دادي:11:

[

داش يعقوب
03-12-2007, 13:59
ebicross عزيز دستت تو هم درد نكنه ولي اين ماشين هايي كه گفتي تو همين تاپيك هست مثل .پيكان. 405 و پرايد لينكشون خرابه و دانلود نميشن
:23:

Ehsan Studio
03-12-2007, 19:36
اینم ماشسن فورد که توی ایران خودمونم کم نیست:

دانلود:

داش يعقوب
03-12-2007, 20:57
[[

نوشته شده توسط ehsan studio]ا
ینم ماشسن فورد که توی ایران خودمونم کم نیست:

ايول بابا شرمنده كردي .......... بازم از اين كارا كن:46:

داش يعقوب
04-12-2007, 13:22
بچه ها هر كي ماشين ايراني داره بزاره وما رو خوشحال كنه:40::40::40::40::40:

ebicross
05-12-2007, 08:08
بچه ها هر كي ماشين ايراني داره بزاره وما رو خوشحال كنه:40::40::40::40::40:

من هنوز نمیفهمم چرا انقدر ماشین ایرانی علاقه دارید!!!!
ایران که ماشین نداره...
_______
لینک پراید، سمند، BMW M3 و چند تای دیگه سالمه.
جدا حال میکنید تو بازیتون پیکان جوانان یا پراید ببینید؟؟؟ تازه پرایدش هم خوب طراحی نشده و رنگ بدنه رو با سفید مخلوط میکنه و یک رنگ خیلی بدی داده. تنها رنگ خوبش مشکی هست که اون هم اگر بزارین چراغاش دیگه دیده نمیشن.

من شخصا یه ماشین مثل AUDI Lemans یا Chrysler 300c رو ترجیح میدم.
ماشینهای بازیهای NFS رو جمع کنید چون بهترین ظاهر و قشنگترین طراحی رو داره و برای GTA خیلی خوبه.
من تمامشون رو دارم از NFS UG1 تا CARBON تمام ماشینهای غیر تکراری رو برای GTA جمع کردم.
همین BMW صفحه قبل مال MostWanted هستش. میدونید که.
بهترین اسپرت رو هم داره و کاملا میشه مثل MostWanted اسپرتش کرد.

"دوستان پست خالی و بدون مطلب نزنن. باعث میشه بعضی صفحات تاپیک بدون مطلب درست حسابی و مفید باشه. اگر از کاربری میخواین تشکر کنید. یک پست مفید بزنین و یک پچی چیزی بزارین و بعد آخر اون تشکر کنین. درخواستهاتون رو هم همینطوری بنویسید تا پست بیهوده ایجاد نشه. این رو فقط برای این میگم تا خودمون راحت تر باشیم و نه چیز دیگه."

موفق باشید

داش يعقوب
05-12-2007, 14:51
نوشنه شده شده توسط ebicross"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز نمیفهمم چرا انقدر ماشین ایرانی علاقه دارید!!!!
ایران که ماشین نداره...
_______
لینک پراید، سمند، BMW M3 و چند تای دیگه سالمه.
جدا حال میکنید تو بازیتون پیکان جوانان یا پراید ببینید؟؟؟ تازه پرایدش هم خوب طراحی نشده و رنگ بدنه رو با سفید مخلوط میکنه و یک رنگ خیلی بدی داده. تنها رنگ خوبش مشکی هست که اون هم اگر بزارین چراغاش دیگه دیده نمیشن.

من شخصا یه ماشین مثل AUDI Lemans یا Chrysler 300c رو ترجیح میدم.
ماشینهای بازیهای NFS رو جمع کنید چون بهترین ظاهر و قشنگترین طراحی رو داره و برای GTA خیلی خوبه.
من تمامشون رو دارم از NFS UG1 تا CARBON تمام ماشینهای غیر تکراری رو برای GTA جمع کردم.
همین BMW صفحه قبل مال MostWanted هستش. میدونید که.
بهترین اسپرت رو هم داره و کاملا میشه مثل MostWanted اسپرتش کرد.

"دوستان پست خالی و بدون مطلب نزنن. باعث میشه بعضی صفحات تاپیک بدون مطلب درست حسابی و مفید باشه. اگر از کاربری میخواین تشکر کنید. یک پست مفید بزنین و یک پچی چیزی بزارین و بعد آخر اون تشکر کنین. درخواستهاتون رو هم همینطوری بنویسید تا پست بیهوده ایجاد نشه. این رو فقط برای این میگم تا خودمون راحت تر باشیم و نه چیز دیگه."

موفق باشید

منظور من از ماشين ايراني يعني اونايي كه تو ايران هستند ........تازه ماشين خارجي همه جا پره اگه مي خواهيد صدتا براتون بزارم.............يه مثئله ديگه اقا لينك پرايد و پيكان و 405 خرابه دانلود نميشن اگه ميشه يه آدرس دقيقتر بزار ....ممنون...

mohammadrezams
05-12-2007, 15:40
دوست عزيز جناب دادش يعقوب من سمند رو كه چند صفحه پيش گذاشتم . حتما دانلود كردي . اينم لينك پرايد اين لينك رو من تست كردم مشكلي نداره :
پرايد :

پژو 405 هم چون توي خارج هست تو سايتا پره . بايد بيشتر مي گشتي . اينم لينك 405 كه شما مي خواي :

پژوي 406 . يكمم مثل پژو پرشيا هستش . فكر كنم اسمشو بد زدن

اينم يه نوع پژو 406 ديگه خيلي خوشگله .

منبع :

ببخشيد كسي ميدونه چه طوري ميشه رنگ اون قسمت بالا رو عوض كرد . قسمت پول ها و جون رو مي گم . اگه كسي مي دونه بگه و نرم افزارش رو هم معرفي كنه لطفا :11:

rezapassword
05-12-2007, 18:04
یک ورژن دیگه از نرم افزار رو تست کن.
شاید هم مشکل از بازیت باشه.
شاید هم اصلا نرم افزار رو تو مسیر کپی نکردی.
__
سرعت من پایینه و فیلم رو نمیتونم ببینم یا دانلود کنم.

ماشین قشنگی بود ولی این بار سومه که تو این تاپیک گذاشته شده.
ولی اصلا قشنگ در نیومده و عجیب و دربه داغونه...
قبلا هم گفتم دوباره هم مشگم اسکلت این ماشین مال Skoda هست و ساخت JVT هستش. برای همین ماشین درست حسابی نیست.

موتور سه چرخی که گذاشتی قشنگه. حال کردم.

دوست من این فیلم با حجم 300 کیلو بایت

omid1
05-12-2007, 19:59
Mitsubishi Lancer EVO VIII v.1.0 + Spoiler
حجم:835 KB

omid1
05-12-2007, 20:01
حجم:767 KB

omid1
05-12-2007, 20:10
حجم:1,56 MB

ebicross
05-12-2007, 22:41
دوست من این فیلم با حجم 300 کیلو بایت

من دلیل خاصی برای این پیام ندیدم.
پیشنهاد میکنم اگر ورژن نرم افزار جدید نیست، از Version 2.3C build: 070207 استفاده کنید.
اگر هم ورژن مشکلی نداره ممکنه پچی چیزی نسب کردین که باعث این شده.
من هر کار کردم شرایط مشابه شما رو بوجود بیارم نشد و Errorهای متفاوتی میداد.
به هر حال شرمنده نتونستم کمک درست حسابی بکنم.
برای کسانیکه نمیدونند این نرم افزار چیه باید بگم که باید فایلهای داخل پوشه رو در مسیر نصب GTA کپی کنید و بوسیله اون میتونید ماشینها، اسلحه ها و شخصیت ها رو ببینید و تست کنید. مثلا درهای ماشین رو باز و بسته کنید و بعضی چیزهای دیگه.
با این نرم افزار میتونید ماشینهارو خیلی راحت نصب کنید ولی من اصلا پیشنهاد نمیکنم.

دانلود کنید با حجم 400 کیلو بایت:

ebicross
05-12-2007, 22:44
این مود باعث میشه دستگاههای بازی در مغازه ها و شهر تغییر کنن. البته فقط تغییر ظاهری.
این فایل رو در پوشه Models و فایل GTA_Int.IMG جایگزین کنید.
این مود مشکلی ایجاد نمیکنه و باعث بروز خطا نمیشه.

حجم فایل تقریبا 150 کیلو بایت:

ebicross
05-12-2007, 22:58
این هم مود زیبای Chinook که واقعا جالبه.
تغییرات:

- لباس مخصوص Chinook
- هلیکوپتر Chinook با قابلیت حمل ماشین
- چتر مخصوص Chinook

با اینکه این هلیکوپتر در ماموریت ها مورد استفاده قرار میگیره و دو ماموریت مهم بوسیله اون انجام میشه ولی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و 100 در صد خودم تستش کردم.

واقعا این رو از دست ندید.

این بعد از مود Formulla 1 و مود افکتها، یکی از قشنگترین مودهایی هست که تا حالا گذاشتم.
دانلود کنید با حجم 880 کیلو بایت:

داش يعقوب
05-12-2007, 23:06
[

quote=mohammadrezams;1873537]دوست عزيز جناب دادش يعقوب من سمند رو كه چند صفحه پيش گذاشتم . حتما دانلود كردي . اينم لينك پرايد اين لينك رو من تست كردم مشكلي نداره :
پرايد :

پژو 405 هم چون توي خارج هست تو سايتا پره . بايد بيشتر مي گشتي . اينم لينك 405 كه شما مي خواي :

پژوي 406 . يكمم مثل پژو پرشيا هستش . فكر كنم اسمشو بد زدن

اينم يه نوع پژو 406 ديگه خيلي خوشگله .

منبع :
[/QUOTE]

محمد جان خيلي خيلي خيلي متشكرم :40::40::40::40::11::11:

داش يعقوب
05-12-2007, 23:15
حجم:1,56 MB

اميد جان از تو هم به خاطر اين ماشين زيبا ممنون:46:

rezapassword
06-12-2007, 10:43
من دلیل خاصی برای این پیام ندیدم.
پیشنهاد میکنم اگر ورژن نرم افزار جدید نیست، از Version 2.3C build: 070207 استفاده کنید.
اگر هم ورژن مشکلی نداره ممکنه پچی چیزی نسب کردین که باعث این شده.
من هر کار کردم شرایط مشابه شما رو بوجود بیارم نشد و Errorهای متفاوتی میداد.
به هر حال شرمنده نتونستم کمک درست حسابی بکنم.
برای کسانیکه نمیدونند این نرم افزار چیه باید بگم که باید فایلهای داخل پوشه رو در مسیر نصب GTA کپی کنید و بوسیله اون میتونید ماشینها، اسلحه ها و شخصیت ها رو ببینید و تست کنید. مثلا درهای ماشین رو باز و بسته کنید و بعضی چیزهای دیگه.
با این نرم افزار میتونید ماشینهارو خیلی راحت نصب کنید ولی من اصلا پیشنهاد نمیکنم.

دانلود کنید با حجم 400 کیلو بایت:

لینک دانلود ظاهرا خرابه
میشه یه لینک خوب و با اطمینان بدید

hassan-2005
06-12-2007, 10:59
در مورد مد هایی هم که می ذارید یکم توضیح بدید؟
که این مد چیکار می کنه؟

ebicross
06-12-2007, 11:13
لینک دانلود ظاهرا خرابه
میشه یه لینک خوب و با اطمینان بدید

لینک سالمه.
این مشکل رو همه با MIHD.NET دارن.
وقتی وارد این لینک شدی از سمت چپ Request Download Link رو بزن.
تو صفحه که باز میشه دیگه راحته و دانلود میکنی.

ebicross
06-12-2007, 12:11
یک هواپیمای ایرانی یعنی بویینگ 747 ایرانی با پرچم ایران و علامت شرکت ایران ایر تور که خیلی خیلی خیلی بزرگه و جانشین هواپیمای AT-400 میشه.
برای بازی مشکلی ایجاد نمیکنه چون تو هیچ ماموریتی ازش استفاده نمیشه و فقط تنها مشکلی که داره اینه که وقتی میرین فرودگاه، دم این هواپیما از پارکینگ میزنه بیرون چون خیلی بزرگه.
مشکل دوم این که به خاطر هیکلش به سختی فرود میاد و اینکه از درش سوار نمیشه.

دانلود کنید با حجم تقریبا 500 کیلو بایت:

دوستان هرکس چیزی خواست بگین تا بزارم چون دیگه چند وقتیه بازی رو تغییر نمیدم و کارم تمام شده و وقت بیشتر دارم.
هرکس آموزش آوردن ماشین خام رو داره بزاره چون دیگه همه ماشینهای شهر عوض شده و ماشین خام لازم دارم واسه جدیدها...

بازم میگم که هرچی خواستید بگین تا بزارم. من تو هاردم بیشتر از 3000 هزار مد و ماشین و آدمو اینطور چیزا دارم که بیشترش قشنگه و به درد بخور...

ebicross
06-12-2007, 14:28
مد تغییر خونه ی اصلی CJ که اون رو از حالت در به داغون در میاره و یکم شیک میکنه.
البته بعضی خونه های دیگه مثل خونه ی روبه روی Cj رو هم تغییر ظاهری میده.
حجم فایل 300 کیلو بایت و مشکلی برای بازی به هیچ وجه ایجاد نمیکنه و از هیچی بهتره.
یکم خونه ی اصلی Cj رو شیک میکنه...

ebicross
06-12-2007, 14:34
این هم یک مد بسیار عالی با نام Enterable Building که بوسیله اون میتونید داخل بسیاری از خونه های شهر وارد بشین.
مثلا وارد خونه ی Cj میشین و از بالای کازینوی شهر Las Venturas سر در میارین و در بیشتر خونه ها فلش زرد داره...
این مود باعث میشه نتونید ماموریتها رو انجام بدید و ممکنه خطا ایجاد کنه در حین بازی ولی خیلی کم.
تو این نسخه بیشتر باگها بر طرف شده ولی اصلا پیشنهاد نمیکنم دائما از این مود استفاده کنید ولی حتما نصبش کنید و تو شهر برین و خونه هارو تست کنید.
خیلی جالبه. حتما امتحان کنید ولی حتما بک آپ بگیرید چون اصلا نمیتونید باهاش ماموریت هارو انجام بدین...

دانلود کنید با حجم 350 کیلو بایت:

rezapassword
06-12-2007, 17:56
دوست عزیز هرچی مود داری بزار

mohammadrezams
06-12-2007, 19:12
ببخشيد ebicross جان شما كه اين همه مود داري ، ميخواستم ببينم مود برف رو داري ؟ والا من 20-30 صفحه پيش ديدم اما وقتي توي صفحش رفتم لينك دانلود نبود . اگه شما داري بزرگواري كن بزار .
در ضمن اگه كسي بلده كه چه جوري ميشه رنگ قسمت بالاي بازي رو بلده بگه لطفاً مثلا چه طور ميشه رنگ اين ستاره هاي خلاف رو كه زرد هستن سبز كرد ؟ متشكرم از شما . :40:

ebicross
06-12-2007, 22:47
ببخشيد ebicross جان شما كه اين همه مود داري ، ميخواستم ببينم مود برف رو داري ؟ والا من 20-30 صفحه پيش ديدم اما وقتي توي صفحش رفتم لينك دانلود نبود . اگه شما داري بزرگواري كن بزار .
در ضمن اگه كسي بلده كه چه جوري ميشه رنگ قسمت بالاي بازي رو بلده بگه لطفاً مثلا چه طور ميشه رنگ اين ستاره هاي خلاف رو كه زرد هستن سبز كرد ؟ متشكرم از شما . :40:
بارش برف جدا از مسائل گرافیکی باعث کاهش شدید سرعت بازی شده و درضمن میدان دید را کاهش میدهد به همین دلیل طراحان از این افکت استفاده نمی کنند .
در مورد Vice City چنین افکتی را که بعدها سایرین به بازی اضافه کرده اند دیده ام اما در Sanandreas خیر .
در عوض درباره آب و هوا دو مود خشکسالی و سیلاب وجود دارد.
مود خشکسالی بازی رو با مشکل مواجه میکند و عبور از مراحل غیر ممکن میشود و دومی هم که اصلا بازی کردن رو غیر ممکن میکنه...
_________
اگر میخوای خودت مود برف درست کنی کافیه فایل باران و قطره های باران رو پیدا کنی و به جای اونها برف بزاری ولی تو بازی روی زمین برف جمع نمیشه و فقط از آسمون برف میاد.
پیشنهاد میکنم دنبال مود آب و هوا نباش چون اصلا جالب در نمیاد.
تو پوشه DATA هم یک سری فایل مربوط به آب وجود داره که اگر قسمتهای مربوط به آب رو با فایلهای خالی عوض کنی خشکسالی به وجود میاد.
در کل پیشنهاد میکنم این کار رو نکن.
________
در مورد تغییر رنگ ستاره ها، بهتره همچین مودی رو پیدا کنی و ببینی کجا رو تغییر میده.
من خودم همچین چیزی ندیدم...

ebicross
06-12-2007, 22:55
دوست عزیز هرچی مود داری بزار

فکر میکنم یادتون رفته من با اینترنت زغالی Dial-Up میام ها ا ا ا ا !!!!!:21::27::18::41:
اسم مود مورد نظرتون رو بگین تا اگر داشتم براتون بزارم...:11:

rezapassword
07-12-2007, 10:11
من زغالیم
راستش یه چیزی میخوام که به بازی مرحله اضافه کنه8
در ضمن اون ترینری هم که میشه باهاش ماشین ضاهر کرد هم بزارید
لطفا

ebicross
07-12-2007, 10:33
من زغالیم
راستش یه چیزی میخوام که به بازی مرحله اضافه کنه8
در ضمن اون ترینری هم که میشه باهاش ماشین ضاهر کرد هم بزارید
لطفا

دوست عزیز این هم اون ترینری که میخواستی ولی 10 صفحه قبل گذاشته بودم:

در رابطه با تغییر مراحل دو روش داره:
یکی مودهایی هستند که این کار رو میکنند و ماموریتهای جدید اضافه میکنند ولی ماموریتهای قبلی حذف میشه. من اصلا این رو پیشنهاد نمیکنم.
یکی اینکه با Sanny Builder خودت مامویت بسازی که تو یک جمله خلاصه کنم:
ماموریت ساختن با Sanny Builder = نوشتن ویندوز با Visual Basic
متوجه منظورم شدی؟؟؟؟؟؟
دنبال این کار نباش که غیر ممکنه.
من میخواستم از ماموریت Fender Ketchup بپرم به Green Go یعنی 10 مرحله رو Jump Threat بزنم ولی اونقدر بدبختی کشیدم که بیخیال شدم.
کوچیکترین تغییری باعث میشه SAVE بازی از کار بیفته.
یا ممکنه بعضی چیزای بازی رو از کار بندازی مثلا دیگه نتونی بری تو خونه و بازیرو ذخیره کنی...

mohammadrezams
07-12-2007, 10:48
سلام ببخش ebicross جان شما يه نرم افزار براي تغيير صدا معرفي كرده بودي . من كار باهاشو ياد گرفتم . مي خواستم بدونم كه شما مي دوني صدا هاي منو ها و اين صدايي كه در هنگام لود بازي مياد توي كدوم شاخه قرار دارن ؟ اگه ميدوني لطف كن بگو ...

ebicross
07-12-2007, 11:23
سلام ببخش ebicross جان شما يه نرم افزار براي تغيير صدا معرفي كرده بودي . من كار باهاشو ياد گرفتم . مي خواستم بدونم كه شما مي دوني صدا هاي منو ها و اين صدايي كه در هنگام لود بازي مياد توي كدوم شاخه قرار دارن ؟ اگه ميدوني لطف كن بگو ...

اول بزار دو تا لینک برای مود برف بزارم که اولی تو همین پی سی ورد هست:

یعنی تمام این 8 فایل باید مثل هم باشه.
شماره 5 و 6 مربوط به بالا و پایین کردن است. مثلا روی یک گزینه که میرین این صدا رو میده. هردوی اینها هم باید یک مدل باشن.
شماره 7 و 8 هم مربوط به انتخاب یک گزینه هست و وقتی ENTER روی یک گزینه بزنید این صدارو میده.

داش يعقوب
07-12-2007, 12:43

دوست عزيز محمد رضا جان بفرما اين هم مود برفي كه خواستي:5:

rezapassword
07-12-2007, 14:20
دوست عزیز سوال دارم
ببینم این چوب خط fun که وقتی میری پیش دوست دخترت چیه و به چه دردی میخوره
سوال دو
اگه اشتباه نکنم یه چوب خط رضایت ( هدف ما جلب رضایت شماست ) هر کدوم از دوست دختر ها دارن
چه طور کاری کنم که پر بشه و دیگه خالی نشه
ممنون از راهنمایی هات

MHSou
07-12-2007, 14:29
لطفا ماشين هم بذاريد

داش يعقوب
07-12-2007, 15:12
لطفا ماشين هم بذاريد

دو ست عزيز اين هم ماشين كه خواستي ...فكر نكنم تا حالا كسي اينو گذاشته باشه:46:

رويس رويز فانتوم

كد
ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/5/phantom.zip

Mr.EJ
07-12-2007, 15:43
کسی فونت gta را دارد گه دارید برام لینکشو بزارید. ممنون

mohammadrezams
07-12-2007, 17:30
دوست عزيز محمد رضا جان بفرما اين هم مود برفي كه خواستي:5:

ممنون دادش يعقوب جان . خيلي عالي بود .:40:

mohammadrezams
07-12-2007, 17:33
منظورت از فونت چه جوريشه ؟ همين معمولي رو مي خواي يا يكي خوشگل ؟ اگه مي خواي من يدونه چند صفحه پيش گذاشتم كه خيلي زيباست و اعداد رو فارسي مي كنه . ستاره هاي خلاف رو هم تغيير ميده . ebicross جان هم چند صفحه پيش گذاشته . حتما امتحان كن .
صفحه اي كه فونت ساخت من توش هست :

omid1
07-12-2007, 18:50
اميد جان از تو هم به خاطر اين ماشين زيبا ممنون:46:
خواهش ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داش يعقوب
07-12-2007, 19:08
بچه ها خسته نباشيد كسي پيكان نداره آدرسشو به ما بده .....خسته شدم از بس اين صفحه ها رو گشتم:17:

mohammadrezams
07-12-2007, 19:22
بچه ها خسته نباشيد كسي پيكان نداره آدرسشو به ما بده .....خسته شدم از بس اين صفحه ها رو گشتم:17:
پيشنهاد مي كنم زياد دنبال پيكان نگردي اصلا خوشگل درستش نكردن . به هر حال اين نظر منه . الان پيدا شد اينم لينكش توي پست زير ميبينيش :

mohammadrezams
07-12-2007, 19:30
اينم پيكان . براي بار دوم هست كه ميزارمش لينكش هم سالمه :27: واسه كسايي كه ماشيناي ايراني رو خيلي دوست دارن .

پيكان معموليم ساختن اما هيچ جا گير نمياد .

داش يعقوب
07-12-2007, 19:40
اينم پيكان . براي بار دوم هست كه ميزارمش لينكش هم سالمه :27: واسه كسايي كه ماشيناي ايراني رو خيلي دوست دارن .

پيكان معموليم ساختن اما هيچ جا گير نمياد .

محمد رضا جان واقعا خيلي خيلي دستت درد نكنه ..خيلي حال دادي:27::27::40::40::27::27:

mohammadrezams
07-12-2007, 20:05
اگه فونت هاشو براي كامپيوتر ميخواي توي وبلاگم هست :
اينم لينك دانلودش :

ebicross
08-12-2007, 07:51
دوست عزیز سوال دارم
ببینم این چوب خط fun که وقتی میری پیش دوست دخترت چیه و به چه دردی میخوره
سوال دو
اگه اشتباه نکنم یه چوب خط رضایت ( هدف ما جلب رضایت شماست ) هر کدوم از دوست دختر ها دارن
چه طور کاری کنم که پر بشه و دیگه خالی نشه
ممنون از راهنمایی هات

منظورت همون خطهای سبزی هست که پر میشه؟؟؟
اونی که با دوست دخترها دیده میشه Progress with Katie هست که اون Katie میتونه اسم هر دوست دخترش باشه.
هر بار دوست دخترتو ببری بیرون و رستوران یا کافی شاپی که اون دوست داره ببری این خط پر میشه.
از 50 درصد به بالا کلید ماشینشو بهت میده و 90 درصد به بالا میتونی باهاش یک قهوه ی داااااغ (Hot Coffee) بخوری...:21::27:
البته با ترینر میتونی یهو اون رو 100 درصد کنی. همون ترینری که گذاشتم این کار رو میکنه.
اون FUN هم سمت راست میاد یعنی باید دوست دخترتو با دوچرخه یا موتور (FUN بالاتری داره) با یک سرعت متوسط (چون کم باشه و یا زیاد باشه FUN خالی میشه) باهاش دور بزنی تا پر بشه.
مثلا اون دختر سیاهه از تیراندازی خوشش میاد و اگر باهاش بری پیش گانگستر قرمز ها؛ اون بهشون تیر اندازی میکنه و حسابی FUNش پر میشه.

rezapassword
08-12-2007, 14:05
سلام دوستان
حتما تا به حال اون چند کشتی بزرگ داخل بازی که قابل حرکت هم نیستند رو دیدید
ایا کشتی برای بازی هست که به بزرگی اونا باشه و جایگزین یکی از قایق ها بشه
یادم میاد خیلی قبل پیش یه زیر دریایی هم درست کرده بودن اگه دارید بزارید
ممنون

ebicross
08-12-2007, 16:02
سلام دوستان
حتما تا به حال اون چند کشتی بزرگ داخل بازی که قابل حرکت هم نیستند رو دیدید
ایا کشتی برای بازی هست که به بزرگی اونا باشه و جایگزین یکی از قایق ها بشه
یادم میاد خیلی قبل پیش یه زیر دریایی هم درست کرده بودن اگه دارید بزارید
ممنون
این کشتی که جانشین Launch میشه و دقیقا همون کشتی هست که تو یک مرحله باید گروگانهارو از توش آزاد کنیم.
بزرگی این کشتی اونقدره که از زیر پلها به زور رد میشه.
ولی دقت کنید که تو مرحله ای که باید هواپیمای Hydra رو بزدید و کشتیهارو بترکونید گیر میکنید.
چون پلیسها با قایق launch میان و Launch تبدیل شده به یک کشتی قول پیکر.
اگر جانشین یک قایق دیگه بکنید این مشکل پیش نمیاد.
ولی دانلود کنید و حاشو ببرید. تازه؛ اونقدر بزرگه که میتونید توش بیست سی تا ماشین پارک کنید.

دانلود کنید با حجم 900 کیلو بایت:

rezapassword
08-12-2007, 16:20
این کشتی که جانشین Launch میشه و دقیقا همون کشتی هست که تو یک مرحله باید گروگانهارو از توش آزاد کنیم.
بزرگی این کشتی اونقدره که از زیر پلها به زور رد میشه.
ولی دقت کنید که تو مرحله ای که باید هواپیمای Hydra رو بزدید و کشتیهارو بترکونید گیر میکنید.
چون پلیسها با قایق launch میان و Launch تبدیل شده به یک کشتی قول پیکر.
اگر جانشین یک قایق دیگه بکنید این مشکل پیش نمیاد.
ولی دانلود کنید و حاشو ببرید. تازه؛ اونقدر بزرگه که میتونید توش بیست سی تا ماشین پارک کنید.

دانلود کنید با حجم 900 کیلو بایت:

دوست من شما واقعا زحمت میکشید
سپاسگذارم

داش يعقوب
08-12-2007, 17:23
ebicross جان دستت درد نكنه خيلي باحال بود:46:

داش يعقوب
08-12-2007, 19:19
بچه ها از زحمات شما ممنون.... من هنوز تو ماشين ايراني موندم كسي پليس ايرانو نداره :20:

ebicross
09-12-2007, 09:29
بچه ها از زحمات شما ممنون.... من هنوز تو ماشين ايراني موندم كسي پليس ايرانو نداره :20:
گذاشتن این پست به این معنی نیست که تمام ماشینها و لینکها سالم هستند و مشکلی ایجاد نمیکنند!!!
BMW M5 ساخت EA و تغییر داده شده برای GTA:

__________________________________________________ ________________
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][gta-worldmods].jpg
Pontiac GTO ساخت EA از NFS MW برای GTA:

__________________________________________________ _______________
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][gta-worldmods.de].jpg
رنو برای پلیس:

__________________________________________________ ______
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][gta-worldmods.de].jpg
Chrysler 300c از NFS CARBON برای GTA:

__________________________________________________ ________
Skoda برای پلیس:

Lamborghini Gallardo از EA:

__________________________________________________ ____
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][gta-worldmods].jpg
Lamborghini Gallardo از NFS MW:

Ehsan Studio
09-12-2007, 11:37
اینم ماشین پلیس روسیه:

دانلود:

داش يعقوب
09-12-2007, 12:11
اینم ماشین پلیس روسیه:

دانلود:

ايول بابا اين كه دانلود نميشه...خرابه:13:

داش يعقوب
09-12-2007, 12:28
احسان جان دستت درد نكنه به خاطر پليس هايي كه گذاشتي....ولي حيف كه توش پليس ايران نبود:41:

Ehsan Studio
09-12-2007, 13:20
داش یعقوب شرمنده ام.اینم لینک دانلود :

البته من فقط همین ماشین پلیس آخری رو گذاشتم.بقیشو دوست خوبمون ebicross گذاشته.

ebicross
09-12-2007, 15:21
اینم ماشین پلیس روسیه:

دانلود:

لینک دانلود رو مستقیم نزار چون این FTPها ساپورت نمیکنه.
لینک صفحه مربوط به ماشین رو بزار تا بشه دانلود کرد.
ممنون به خاطر ماشینت.

ebicross
09-12-2007, 15:35
نام این مد Enterable Train هست و بوسیله اون میتونید نمای داخلی قطار رو ببینید.
دقت کردید که وقتی سوار قطار میشین (به عنوان مسافر نه راننده) دوربین به شما به داخل نمیاد و از بیرون همراهیتون میکنه ولی با کپی کردن این دو فایل در GTA3.IMG؛ دوربین داخل قطار میاد و داخلش رو میبینید و مسافران دیگر رو هم میبینید و میتونید در قطار قدم بزنید.
البته باگهایی هم داره که در فایل ReadMe خود مودر گفته. البته باگها بازیرو بهم نمیریزه و فقط از قطار میفتین بیرون...
این مد برای ماموریتها و بازی مرحله ای مشکلی یجاد نمیکنه.
دانلود کنید با حجم 150 کیلو بایت:

lordhp
10-12-2007, 12:24
ebicross jon
tamam mod hat ro as thegtaplace miari ha!!!
rasti az oon site gta-worldmods.de chi joory misheh download kard?

lordhp
10-12-2007, 12:30
bebakhshid fire fox madrese man kharab bood ba ie dowl kardam dorost shod

rezapassword
10-12-2007, 16:29
lordhp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان فکر کنم فارسی نوشتن یک قانون باشه

ebicross
10-12-2007, 21:40
چیزی که بسیار به درد علاقه مندان به تغییر در GTA میخورد چند تا دوچرخه ی زیبا هست.
فایل زیر با حجم 500 کیلوبایت دو دوچرخه وارد بازی میکند که عکس یکی را در زیر میبینید و دیگری هم یک دوچرخه ی دنده ای مشکی است.
دانلود کنید و لذت ببرید.

Ehsan Studio
11-12-2007, 06:41
اینم یک موتور زیبا:

دانلود:

Ehsan Studio
11-12-2007, 06:54
ماشین Chevrolet :

دانلود:

abolfazl35
11-12-2007, 09:48
كسي مودی نداره كه بشه ماشينها در پاركينگهای عمومی و جلوی خانه های كارل غير از گاراژهای شخصی پارك كرد و ناپديد يا دزديده نشوند البته مودی هست كه ميدان جلوی خانه كارل در محله گانتون را عوض ميكنه و چند تا ماشين هم اضافه ميشه اما من مودی را ميگم كه بشه ماشينهای زيادی پارك كرد
من بلد نيستم مود درست كنم اگه كسي بلده و ميشه درست كرد خواهش ميكنم درست كنه فكر كنم خيلی استقبال بشه چون مود با حالی در مياد .
ممنون

rezapassword
11-12-2007, 16:04
اقا این مود قطار کار نمیکنه
چه طور راش بندازم
ممنون

ebicross
11-12-2007, 19:23
كسي مودی نداره كه بشه ماشينها در پاركينگهای عمومی و جلوی خانه های كارل غير از گاراژهای شخصی پارك كرد و ناپديد يا دزديده نشوند البته مودی هست كه ميدان جلوی خانه كارل در محله گانتون را عوض ميكنه و چند تا ماشين هم اضافه ميشه اما من مودی را ميگم كه بشه ماشينهای زيادی پارك كرد
من بلد نيستم مود درست كنم اگه كسي بلده و ميشه درست كرد خواهش ميكنم درست كنه فكر كنم خيلی استقبال بشه چون مود با حالی در مياد .
ممنون
برای ساختن این مد باید فایل MAIN.scm تغییر کنه و تغییر تو این فایل باعث میشه Saveها از کار بیفته و باید بازی رو دوباره از اول شروع کرد.
برای چی میخواین ماشین جلوی در پارک باشه؟ اگر میخواین ماشینهای مورد علاقتون همیشه در دسترس باشن از ترینر استفاده کنید.
با زدن یک کلید ماشین دلخواه ظاهر میشه.
غیر از موضوع خراب شدن Save؛ اینکه ماشینهای زیادی پارک باشن ممکنه برای بازی مشکلاتی درست کنه. مثلا فکر کنید وسط دایره قرمز ماموریت یک ماشین پارک شده. اینطوری هم اعصاب خودتون خورد میشه و هم ممکنه اصلا اون رو نبینید و کلی الاف بشین.
به هر حال من تغییر فایل Main.scm رو بلد نیستم و تو این زمینه Pink Panther که الان نیستش ماهر تر بود.

ebicross jon
tamam mod hat ro as thegtaplace miari ha!!!
rasti az oon site gta-worldmods.de chi joory misheh download kard?
نه دوست عزیز. من از The GTa Place تا حالا مد دانلود نکردم و عموما از Word Mods و GTA Network مد میگیرم ولی مدها چیزهایی هستند که مشترک هستند. مثلا همین BMW M3 تو تمام سایتهای مد GTA پیدا میشه.

اقا این مود قطار کار نمیکنه
چه طور راش بندازم
ممنون
برای استفاده از مد باید از در قطار وارد اون بشین. برای این کار دیگه نباید Enter بزنید و به سبک GTA Vice City باید وارد نمای داخلیبشین. یعنی خودتون با فلش بالا زدن وارد شین. زمانیکه نزدیک در بشین؛ در قطار باز میشه و میتونید وارد شین.
منظور از نزدیک در یعنی بچسبین به در.
یک نکته یادم رفت این بود که این مد روی قطارهای اصلی بهتر جواب میده و اگر قطار رو عوض کرده باشین ممکنه بد اجرا شه یا اصلا گیر بکنه.

farshidmehrabi
11-12-2007, 20:29
آقا کسي مودي داره که با اون بشه خودمون به ماشين دنده بديم؟

ebicross
11-12-2007, 22:40
آقا کسي مودي داره که با اون بشه خودمون به ماشين دنده بديم؟

نمونه این مود رو برای Vice City در نرم افزار Camera ---- دیدم ولی نمیدونم برای Sanadreas هم باشه.
به هر حال کلمه های Manual Transmission GTA sanandreas mod رو سرچ کن تو گوگل و یا یه سر به سایت Camera ---- بزن تا اگر این مود بود استفاده کنی. ولی فکر نکنم خوشت بیاد.
یک مود هم برای تمام شدن بنزین و بنزین زدن و همچنین پنچر شدن ماشین و پنچر گیری قبلا دیده بودم که استقبال خوبی نشده بود.

sakas
11-12-2007, 23:33
سلام دوستان اگه میشه یک سری از ماشن های تویوتا مدل لند کروز اگه هست بزام بزارید

ebicross
12-12-2007, 00:50
سلام دوستان اگه میشه یک سری از ماشن های تویوتا مدل لند کروز اگه هست بزام بزارید

دوست خوبم.
شما فقط تویوتا میخواین یا کلا ماشینهای درشت هیکل و شاستی بلند (مثل Roniz) علاقه دارید؟
چون من تویوتا لند کروز ندارم ولی ماشینهای سبک آمریکایی زیاد دارم.

sakas
12-12-2007, 09:04
اقا من علاقه وافری به تویوتا و مدلهای شاسی دارش دارم

rezapassword
12-12-2007, 13:48
سلام ebicroos جان
اقا نام کاربری شما خیلی سخته لطفا اسم شریفتو بنویس داداش ما رو راحت کن
قبول داری مود قطار خیلی چرت بود
چنتا چیز لازم ارم بزاری ممنون
لینک دانلود اخرین ورژن برنامه کمرا هک و لینک سایت اون
و همچنین یه هیلیکوپتر که جا نشن هانتر ( hunter ) بشه همونی که تیر میزنه و موشک داره که قشنگ باشه

ebicross
12-12-2007, 15:41
سلام ebicroos جان
اقا نام کاربری شما خیلی سخته لطفا اسم شریفتو بنویس داداش ما رو راحت کن
قبول داری مود قطار خیلی چرت بود
چنتا چیز لازم ارم بزاری ممنون
لینک دانلود اخرین ورژن برنامه کمرا هک و لینک سایت اون
و همچنین یه هیلیکوپتر که جا نشن هانتر ( hunter ) بشه همونی که تیر میزنه و موشک داره که قشنگ باشه

اسم من که خیلی ساده هستش. اسمم ابراهیم هست ولی همه میگن ابی. یعنی از بچگی میگن ابی.
Cross هم اسم وبلاگم و هم به قول بچه ها دیگه روم مونده و بعضی ها هم بهم میگن ابی کراس...
مود قطار رو من خودم استفاده نمیکنم و فایل Readme رو بخونید سازندش خودش به باگهای زیاد اعتراف کرده ولی از هیچی که بهتره...
Camera ---- رو من ورژن آخرش رو نمیدونم ولی من ورژن 1.2 رو دارم که براتون میزارم. شاید جدیدتر اومده باشه. ولی پیشنهاد میکنم استفاده نکن. ولی حتما امتحان بکن چون جالبه.
دانلود کن با حجم 70 کیلو بایت

این هم یک هلیکوپتر توپ برای Hunter که فکر میکنم نظرتو جلب کنه...:10:

rezapassword
12-12-2007, 16:49
اسم من که خیلی ساده هستش. اسمم ابراهیم هست ولی همه میگن ابی. یعنی از بچگی میگن ابی.
Cross هم اسم وبلاگم و هم به قول بچه ها دیگه روم مونده و بعضی ها هم بهم میگن ابی کراس...
مود قطار رو من خودم استفاده نمیکنم و فایل Readme رو بخونید سازندش خودش به باگهای زیاد اعتراف کرده ولی از هیچی که بهتره...
Camera ---- رو من ورژن آخرش رو نمیدونم ولی من ورژن 1.2 رو دارم که براتون میزارم. شاید جدیدتر اومده باشه. ولی پیشنهاد میکنم استفاده نکن. ولی حتما امتحان بکن چون جالبه.
دانلود کن با حجم 70 کیلو بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم یک هلیکوپتر توپ برای Hunter که فکر میکنم نظرتو جلب کنه...:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماهم ابی صدا میکنیم
ممنون ابی جان
لطفا این زیر رو یه نگاه بنداز ببینم شما جوابش رو بلدی

hshak2006
12-12-2007, 16:59
اقا ابی اگه رونیز معمولی داری بزار( فقط معمولی) ممنونم

ebicross
12-12-2007, 17:44
اقا ابی اگه رونیز معمولی داری بزار( فقط معمولی) ممنونم
نه دوست خوبم من رونیز ندارم ولی سبک اون رو دارم.
برای پیدا کردن این سبک ماشینها بهتره تو سایتهای ماشین سرچ کنید SUV.
حتما جواب میگیرید.

ebicross
12-12-2007, 20:16
از بس علاقه نشون دادید به ماشینهای گنده (سبک آمریکایی) واستون دو فایل 1 مگابایتی گذاشتم که یکی BMW x5 و دیگری SUV Rhino هستش که دو تاش واقعا قشنگ هست.
عکسهای تو بازی BMW نداشتم ولی عکس واقعی میزارم:

Bmw X5

Jeep SUV Rhino

Ehsan Studio
13-12-2007, 06:34
اینم یک ماشین زیبای دیگه:

دانلود:

rezapassword
13-12-2007, 13:37
اقا ابی سلام
اقا این تنظیمات کمرا هک رو داری من وقتی تنظیم میکنم و دکمه فعال رو میزنم علاوه بر اومدن اون کیلومتر سنج و دور موتور و غیره در بالا اسکرین مینویسه ویو 1 و نمایش بازی به حالتی عجیب تغیر میکنه چه کار کنم که این طوری نشه
ممنون از راهنماییهاتون
در ضمن یه سوال هم میکنم
ایا شهری برای بازی هست که کاملا محیط بازی رو عوض کنه

lordhp
13-12-2007, 13:48
یادمه تو یکی از مراحل می رفتیم به liberty city
بازم میشه رفت اونجا یا نه

ebicross
13-12-2007, 13:49
اقا ابی سلام
اقا این تنظیمات کمرا هک رو داری من وقتی تنظیم میکنم و دکمه فعال رو میزنم علاوه بر اومدن اون کیلومتر سنج و دور موتور و غیره در بالا اسکرین مینویسه ویو 1 و نمایش بازی به حالتی عجیب تغیر میکنه چه کار کنم که این طوری نشه
ممنون از راهنماییهاتون
در ضمن یه سوال هم میکنم
ایا شهری برای بازی هست که کاملا محیط بازی رو عوض کنه

کافیه کلید v (منظور کلید وی هست) رو بزنی تا نمای دوربین عوض بشه و طبیعی بشه.
ولی درکل به خاطر هک کردن دوربین بازی ممکنه خوشت نیاد چون یک حالت Wide پیدا میکنه.

بله؛ از این شهرها زیاد ساخته شده ولی تو هیچ کدوم نمیتونین ماموریتهای فعلی رو انجام بدین.
برای نمونه سه شهر آمریکا به طور کامل برای بازی ساخته شده و البته بچه های P30World دارن تهران رو برای GTA طراحی میکنن که فکر میکنم نصف کار هم تمام شده.

ولی منطقه های کوچک برای بازی زیاده و البته نمیشه به همشون اعتماد کرد چون دریایی از باگ رو روانه بازی میکنند.
بهترین اونها Sakina هست که اون رو حتما دانلود و نصب کنید. ولی فایل Main.SCM و Script.SCM رو تغییر ندین.
همچنین اگر Sakina رو نصب کنید دیگه نباید هیچ مکان جدیدی اضافه کنید چون سازگار نیست و بازی لود نمیشه.

در کل به این توجه داشته باش که شهرهای کامل برای بازی معمولا فروشی هستند و حجم بالایی هم دارند و همچنین پر از خطا و مشکل هستند. بهترین شهرها همینهایی هستند که میبینی. اصلا مپ بازیرو تغییر نده چون پشیمون میشی.

ebicross
13-12-2007, 13:53
یادمه تو یکی از مراحل می رفتیم به liberty city
بازم میشه رفت اونجا یا نه

این امکان در حالت طبیعی وجود نداره ولی مودهایی هستند که شهر رو شبیه Liberty City میکنند یعنی برفی میشه ولی قشنگ در نیومده.
اون Liberty City در حقیقت یک نمای داخلی بود که طوری نمایش داده شد که یک نمای خارجی بازی هست و شما نمیتونید وارد این نما بشین. نماهای داخلی مثل داخل خانه ها هست و نمای خارجی مثل خیابونها.

rezapassword
13-12-2007, 14:33
با دکمه v نمیشه امتحان کردم

ebicross
13-12-2007, 14:55
با دکمه v نمیشه امتحان کردم

فایل Config مربوط به Camera ---- رو Delete کن و دوباره امتحان کن.

mohammadrezams
13-12-2007, 15:40
من مود مكس پين رو دانلود كردم . حالا ميخوام نصبش كنم اما هيچ چي از ريدمي (readme) اون سر بيرون نياوردم . اگه ميشه يكي يه توضيح بده و بگه اصلا اين مود باعث هنگ بازي ميشه يا نه ؟

ebicross
13-12-2007, 16:30
من مود مكس پين رو دانلود كردم . حالا ميخوام نصبش كنم اما هيچ چي از ريدمي (readme) اون سر بيرون نياوردم . اگه ميشه يكي يه توضيح بده و بگه اصلا اين مود باعث هنگ بازي ميشه يا نه ؟

خوب عزیز دل برادر؛ حداقل ReadMe رو میزاشتی.:27::27:
بقیه فایلها لازم نیست و فقط ReadMe ولی آخر Readme خودت اسم همه فایلهای مود رو بنویس. منظورم تکسچر ها و اسکلتها و یا چیزهای دیگه... اسماشونو بنویس...

mohammadrezams
13-12-2007, 17:59
ببخشيد يادم رفت بگم فايل ريدمي اين مود روي عكسش نوشته شده . منم عكسشو ميزارم + لينك دانلود . :31:
صفحه مربوط به اون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توي صفحش برين توضيحات داره . راستش من از اين كارل اصلا خوشم نمياد . ميخوام عوضش كنم كه اينجا رو موندم .
دانلود :

توي فولدرش دو تا فايل هست به اسم هاي payne.dff و payne.txd

ebicross
13-12-2007, 18:33
ببخشيد يادم رفت بگم فايل ريدمي اين مود روي عكسش نوشته شده . منم عكسشو ميزارم + لينك دانلود . :31:
صفحه مربوط به اون :

توي صفحش برين توضيحات داره . راستش من از اين كارل اصلا خوشم نمياد . ميخوام عوضش كنم كه اينجا رو موندم .
دانلود :

توي فولدرش دو تا فايل هست به اسم هاي payne.dff و payne.txd

این عکس که نوشته هاش خونده نمیشه...:13:
بعد این مکس پاین میشه یکی از گانگسترهای محله...
اگر میخوای جای کسی دیگه بزاریش کافیه اسمش رو به نام اون شخصیت تغییر بدی.

ebicross
13-12-2007, 18:38
اگر مود برای تغییر قیافه خود CJ میخوای کلمه NM Girl رو تو گوگل سرچ کن.
دقت کن که تمام مودهای تغییر روی چهره Cj موقتی هستند. یعنی منظورم اینه که باهاشون آرایشگاه نمیشه رفت یا تاتو نمیشه کرد و حتی ساعت و چیزهای دیگه هم بعضی موقع ها نمیشه انتخاب کرد.
یعنی وقتی مثلا بری آرایشگاه چهره طبیعی میشه ولی باز میتونی بری از تو خونه انتخاب کنی.

mohammadrezams
13-12-2007, 21:36
ممنون ابي جان نصبش كردم بعد ميرم دنبالش توي بازي . ببخشيد يه سوال ديگه هم دارم . يه پاركينگ توي بازي هست كه عكسشو توي زير گذاشتم . نميدونم چرا وقتي بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه و اصلا نميشه به اين ناحيه نزديك شد . لطفا ميشه بگين مشكل از كجاست و چه جوري ميشه درستش كرد .
بعضي مواقع مثلا ميريم سرتوران اون كسي كه ميخواد غذا رو بده يه حالت نا مفهوم ديده ميشه يا بعضي مردم شهر يه دفعه نا مرئي ديده ميشن . دليل چيه ؟
ديدين وقتي ميريم توي سايت هاي جي تي اي مثلا ميخوايم يه ماشين دانلود كنيم يه عكس از زده كه خيلي طبيعيه يعني بازيشون كاملا طبيعي نشون ميده . من بايد چيكار كنم كه بازي توي كامپيوتر من كاملا تميز نشون بده ؟
با تشكر از شما ..

ebicross
13-12-2007, 21:59
ممنون ابي جان نصبش كردم بعد ميرم دنبالش توي بازي . ببخشيد يه سوال ديگه هم دارم . يه پاركينگ توي بازي هست كه عكسشو توي زير گذاشتم . نميدونم چرا وقتي بهش نزديك ميشم بازي هنگ مي كنه و اصلا نميشه به اين ناحيه نزديك شد . لطفا ميشه بگين مشكل از كجاست و چه جوري ميشه درستش كرد .
بعضي مواقع مثلا ميريم سرتوران اون كسي كه ميخواد غذا رو بده يه حالت نا مفهوم ديده ميشه يا بعضي مردم شهر يه دفعه نا مرئي ديده ميشن . دليل چيه ؟
ديدين وقتي ميريم توي سايت هاي جي تي اي مثلا ميخوايم يه ماشين دانلود كنيم يه عكس از زده كه خيلي طبيعيه يعني بازيشون كاملا طبيعي نشون ميده . من بايد چيكار كنم كه بازي توي كامپيوتر من كاملا تميز نشون بده ؟
با تشكر از شما ..

چند تا سوال میکنم تا ببینم مشکل چیه.
1- تا حالا به پوشه MAP چیزی اضافه کردی یا تغییری تو اون دادی؟
2- تا به حال فایل GTA.DAT رو تغییر دادی؟
3- آیا این پارکینگ از اون مدلی هست که درش باز میشه و آیا توش ماشین داره؟

پوشه Map رو به حالت اصلی برگردون و دوباره امتحان کن.
فایل GTA.DAT رو اگر تغییر دادی به حالت اول بر گردون و امتحان کن.
ممکنه ماشینی که تو اون پارکینگ پارک شده مشکلی داشته باشه و دلیل این باشه.

اگر هیچ کدوم از موارد بالا نیست حتما یک فایل رو تو GTA3.IMG تغییر دادی و خراب شده.
شاید هم مشکل از مودهای تغییر محیط هست.
از فایل GTA3.IMG اصلی استفاده کن (بدون اینکه فایلهای دیگه رو عوض کنی یعنی بقیه به جز GTA3.IMG جدید و دستکاری شده باشن) اگر درست شد مورد آخر احتمال داره شده باشه.
Frame Limiter رو خاموش کنید.
MipMaping روشن باشه.
Wide خاموش باشه.
Visual FX روی Very High باشه.
Anty Aliasing رو اونقدر بالا ببرید که بازی گیر نکنه. چون گرافیکهای پایین این رو ساپورت نمیکنه و این گزینه بسیار رو تصویرهای طبیعی تاثیر داره و هرچی بالاتر باشه تصویر بهتره.
Resulation رو حداقلا 1024x768 16 بزارین. این گزینه رو طوری تنظیم کنید که تصویر قسمت خالی و سیاه نداشته باشه. 16 رنگ و کیفیت کمتری داره و 32 رنگ و کیفیت بیشتری داره.

rezapassword
13-12-2007, 22:17
صفحه مربوط به اون :

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوي فولدرش دو تا فايل هست به اسم هاي payne.dff و payne.txd
دوست عزیز باید نام فایل رو به پلیر تغیر بدی و در فایل پلیر بزاری نه gta 3
البه فکر کنم

rezapassword
13-12-2007, 22:18
ابی جان یه مودی به ما بده که به بازی مرحله اضافه کنه بابا مردیم از بس تو شهر ول گشتیم

ebicross
13-12-2007, 22:29
دوست عزیز باید نام فایل رو به پلیر تغیر بدی و در فایل پلیر بزاری نه gta 3
البه فکر کنم
دوست عزیز در فایل Player.IMG فایلی با نام Player وجود ندارد.
همونطور که گفتم Skinهای خود Carl باید فایلهای بیشتری داشته باشن از جمله پا، کفش، چهره و بدن که هر کدوم تو یک فایل جدا باید باشه.

ابی جان یه مودی به ما بده که به بازی مرحله اضافه کنه بابا مردیم از بس تو شهر ول گشتیم
بهتره با Take Two مذاکره کنی و مشکلت رو به اونها بگی تا موتور پایه ی بازیرو در اختیارت بزارن:31::27::21:

مودی که ماموریت جدید اضافه کنه خیلی کمیاب و پر از باگه.
یک بار گفتم دوباره میگم:
اضافه کردن ماموریت جدید به GTA = ساختن یک کامپوتر به تنه ی درخت:18::31::31::13:
البته مثال ایندفعه با دفعه ی قبل فرق میکرد.
ولی کار نشد نداره... شما هر وقت کامپیوتر رو ساختی، منهم با کمک دوستان چند تا ماموریت جدید درست میکنیم.:46:

_____
ببخشید به خاطر شوخی ها...:20:

Ehsan Studio
14-12-2007, 06:52
2008 Honda:

دانلود:

Ehsan Studio
14-12-2007, 06:58
Hummer H2:

دانلود:

Ehsan Studio
14-12-2007, 07:05
اینم برای هوادارای کامیون:

دانلود:

ebicross
14-12-2007, 09:09
فایل زیر با حجم 2.33 مگابایت که مود بهش نمیشه گفت ولی نصقه مودی هست که خودم درست کردم تبلیغات تو خیابونهارو عوض میکنه و به جاش عکسهایی از :
Jenifer Lopez, Josie Maran, Britney Spears, Asvaria, Carmen Electra و چند تای دیگه رو اضافه میکنه.
البته تمام تبلیغات عوض نمیشه و تقریبا 90 درصد اونهارو تغییر میده.
برای بازی هیچ مشکلی به وجود نمیاره ولی چند تا مشکل بسیار بسیار کوچیک داره که اصلا بازی رو مشکل دار نمیکنه. (مشکل شخصیه:31::22::24:)
اونهارو دانلود کنید و در فایل GTA3.IMG جایگزین کنید و استفاده کنید.

البته یادم رفت بگم نمونه این خارجیش هم هست ولی تعداد خیلی کمی بیل بورد رو تغییر میده و عکسهاش هم بی تربیته...:21::27:
ولی این یکی عکسهاش توپه.

چند تا نمونه عکسهارو میزارم:

mohammadrezams
14-12-2007, 10:33
ممنون ابي جان . در مورد سوال هايي كه ازم پرسيدي بايد بگم توش ماشينه . البته من نزاشتم . اين سيو گيم مرحله آخر هست كه دانلود كردم . قبلا كه بازي مي كردم درست بود و دو تا ماشين و يه موتور توش بود . اما الان اصلا باز نميشه . در مورد مود مكس پين هم خيلي جالب شده . اون چيزايي هم كه تو بازي گفتي ديدم . كارت گرافيك من 128 هستش رمم 512 تازه بعضي وقت ها اصلا يه ساختمون غيب ميشه و با كله ميرم توش . يا اين كه همه جا مثل آسمون يه دفعه آبي ديده ميشه .
من يه خونه روي كوه خيلي بلندي كه توي بازي هست اضافه كردم . البته خونه كه نه يه چند تا ساختمون كوچيك + يه مود ساختمون خيلي بلند كه شما توي تاپيك گذاشته بودي . من فايل GTA.DAT رو تغيير ندادم . در مورد سوال سوميتم همون طور كه گفتم توش ماشين داره . تا اونجايي كه من يادمه يه موتو كه اسمشو يادم نيست ولي ازون مسابقه اي ها توشه و يه تويتا نارنجي رنگ بدون سقف كه خودم اضافش كردم . اون يكي هم فكر كنم rancher بود همون كه رمز jqntdmh رو وقتي ميزني مياد . فكر كنم يكي ديگم موتور توش باشه .
در مورد پوشه مپ هم من بك آپ اصلي رو ندارم . اين مشكل حتي قبل از اين كه دو تا مود رو براي ساتمونا اضافه كنم وجود داشته . نظر من اينه كه مشكل از ماشينه . حالا شما وارد تري . اگه مشكل رو فهميدي بي زحمت لطف كن يه توضيح كوچولو بده :27::11::11:

rezapassword
14-12-2007, 14:31
فایل زیر با حجم 2.33 مگابایت که مود بهش نمیشه گفت ولی نصقه مودی هست که خودم درست کردم تبلیغات تو خیابونهارو عوض میکنه و به جاش عکسهایی از :
Jenifer Lopez, Josie Maran, Britney Spears, Asvaria, Carmen Electra و چند تای دیگه رو اضافه میکنه.
البته تمام تبلیغات عوض نمیشه و تقریبا 90 درصد اونهارو تغییر میده.
برای بازی هیچ مشکلی به وجود نمیاره ولی چند تا مشکل بسیار بسیار کوچیک داره که اصلا بازی رو مشکل دار نمیکنه. (مشکل شخصیه:31::22::24:)
اونهارو دانلود کنید و در فایل GTA3.IMG جایگزین کنید و استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته یادم رفت بگم نمونه این خارجیش هم هست ولی تعداد خیلی کمی بیل بورد رو تغییر میده و عکسهاش هم بی تربیته...:21::27:
ولی این یکی عکسهاش توپه.

چند تا نمونه عکسهارو میزارم:
میگی با چه برنماه ای و چه جوری درست کردی
و بگو این تبلیغات کجا هستن
تازه فکر کنم سرور سایت خراب شده چون دانلود نمیشه

ebicross
14-12-2007, 18:37
ممنون ابي جان . در مورد سوال هايي كه ازم پرسيدي بايد بگم توش ماشينه . البته من نزاشتم . اين سيو گيم مرحله آخر هست كه دانلود كردم . قبلا كه بازي مي كردم درست بود و دو تا ماشين و يه موتور توش بود . اما الان اصلا باز نميشه . در مورد مود مكس پين هم خيلي جالب شده . اون چيزايي هم كه تو بازي گفتي ديدم . كارت گرافيك من 128 هستش رمم 512 تازه بعضي وقت ها اصلا يه ساختمون غيب ميشه و با كله ميرم توش . يا اين كه همه جا مثل آسمون يه دفعه آبي ديده ميشه .
من يه خونه روي كوه خيلي بلندي كه توي بازي هست اضافه كردم . البته خونه كه نه يه چند تا ساختمون كوچيك + يه مود ساختمون خيلي بلند كه شما توي تاپيك گذاشته بودي . من فايل GTA.DAT رو تغيير ندادم . در مورد سوال سوميتم همون طور كه گفتم توش ماشين داره . تا اونجايي كه من يادمه يه موتو كه اسمشو يادم نيست ولي ازون مسابقه اي ها توشه و يه تويتا نارنجي رنگ بدون سقف كه خودم اضافش كردم . اون يكي هم فكر كنم rancher بود همون كه رمز jqntdmh رو وقتي ميزني مياد . فكر كنم يكي ديگم موتور توش باشه .
در مورد پوشه مپ هم من بك آپ اصلي رو ندارم . اين مشكل حتي قبل از اين كه دو تا مود رو براي ساتمونا اضافه كنم وجود داشته . نظر من اينه كه مشكل از ماشينه . حالا شما وارد تري . اگه مشكل رو فهميدي بي زحمت لطف كن يه توضيح كوچولو بده :27::11::11:
فکر میکنم گرافیکت ATI باشه.
____
پشت دیوار همون قسمت چهار تا اسلحه هست که یکی اسنایپ، یکی نارنجک، یک Tec 9 و یک وینچستر بزرگ مخصوص پلیس. اگر اسلحه ها سالم هستند پس مشکل از ماشینهاست.

این هم فایل Back Up پوشه ی MAP که البته چند تا فایل توش کم داره و باید این ها رو توش بدون اینکه قبلی هارو پاک کنی اضافه کنی.

اون ساختمون خیلی بلند ون گفتم فکر کنم قبلا که باگهای زیادی داره... بهتره پاکش کنی.

در آخر بگم که بدترین نوع مودها از نظر باگ اونهایی هستند که چیزی بوجود میارند که قبلا وجود نداشته. مثل ساختمون جدید.

اگر فکر میکنی مشکل از ماشیناس بهتره با GGMM ماشینهارو یکی یکی تست کنی یا اینکه با ترینر همه رو ظاهر کنی تا ببینی کدوم مورد داره.

میگی با چه برنماه ای و چه جوری درست کردی
و بگو این تبلیغات کجا هستن
تازه فکر کنم سرور سایت خراب شده چون دانلود نمیشه
مشکل دانلود وجود نداشت...
با نرم افزار TXD Workshop و یک نرم افزار برای تغییر سایز عکس که Right Click Image Convertor هست استفاده کردم.
این تبلیغات هم تو تمام شهرها هستند و خیلی زیادند. البته قبلا هم بودند ولی الان عکساشون عوض شده.

Ehsan Studio
15-12-2007, 06:35
Nissan 350Z v2:

دانلود:

ebicross
15-12-2007, 18:16
دوستاران تغییر صدا این فایل 100 کیلو بایتی رو دانلود کنند.
این فایل دو صدا برای تغییر دو صدای آزیر پلیس داره.
دانلود کنید و از دست ندید:

ebicross
16-12-2007, 00:38
دوستان شدیدا کمک میخوام.
این نرم افزار PED Editor Version 1.0 رو من فارسی کردم و احتیاج به چند نفر دارم که اون رو تست کنند.
البته هنوز شک دارم درست کار کنه.
بعد از دانلود از پوشه DATA کپی بگیرید و بعد از نرم افزار استفاده کنید.
اگر تغییرات رو انجام داد و موجب هنگ بازی نشد به من اطلاع بدین.
این هم نمایی از محیط:
خواهش میکنم کمک کنید. اگر مشکلی داشته باشه تو پوشه DATA خراب کاری میکنه که شما یک پشتیبان قبلا ازش گرفتین.
دوستان تا جایی که میتونید تست کنید و امتحانش کنید. البته اگر قبلا با این نرم افزار که انگلیسی بود کار کرده باشید الان راحت ترین.

برای مثال "گروه انیمیشن" رو تغییر بدین. این تغییرات روی راه رفتن و حرکات اثر داره.
کاکترهایی که میتونه این فیلد رو پر کنه:
Pro که مال زنهای ... هست.
Se*ywoman که به جای ستاره X بزارین و مخصوص زنهای ثروتمند.
Busywoman که مخصوص زنهای شاغل هست.

اینهارو تغییر بدین و ببینید تغییرات اثر میکنه یا نه.
فقط این تغییرات رو درست انجام بدین وثلا اسکیترهارو دست نزنید یا مردهارو نوع راه رفتنشونو به اینها تغییر ندین.
خیلی خیلی ممنون. منتظرم

دانلود کنید. حجم 900 کیلو بایت

rezapassword
16-12-2007, 09:23
دوستان شدیدا کمک میخوام.
این نرم افزار PED Editor Version 1.0 رو من فارسی کردم و احتیاج به چند نفر دارم که اون رو تست کنند.
البته هنوز شک دارم درست کار کنه.
بعد از دانلود از پوشه DATA کپی بگیرید و بعد از نرم افزار استفاده کنید.
اگر تغییرات رو انجام داد و موجب هنگ بازی نشد به من اطلاع بدین.
این هم نمایی از محیط:
خواهش میکنم کمک کنید. اگر مشکلی داشته باشه تو پوشه DATA خراب کاری میکنه که شما یک پشتیبان قبلا ازش گرفتین.
دوستان تا جایی که میتونید تست کنید و امتحانش کنید. البته اگر قبلا با این نرم افزار که انگلیسی بود کار کرده باشید الان راحت ترین.

برای مثال "گروه انیمیشن" رو تغییر بدین. این تغییرات روی راه رفتن و حرکات اثر داره.
کاکترهایی که میتونه این فیلد رو پر کنه:
Pro که مال زنهای ... هست.
Se*ywoman که به جای ستاره X بزارین و مخصوص زنهای ثروتمند.
Busywoman که مخصوص زنهای شاغل هست.

اینهارو تغییر بدین و ببینید تغییرات اثر میکنه یا نه.
فقط این تغییرات رو درست انجام بدین وثلا اسکیترهارو دست نزنید یا مردهارو نوع راه رفتنشونو به اینها تغییر ندین.
خیلی خیلی ممنون. منتظرم

دانلود کنید. حجم 900 کیلو بایت

ابی جان برنماه وقتی برای بار دوم اجرا میشه گیر میزنه
راستی با reshaker فارسی کردی یا با rss

ebicross
16-12-2007, 09:54
ابی جان برنماه وقتی برای بار دوم اجرا میشه گیر میزنه
راستی با reshaker فارسی کردی یا با rss
خیلی خیلی ممنون.
Resource Hacker نتونست کامل فارسی کنه و EXE Scope هم به مشکل خورد ولی Notepad++ راحت فارسیش کرد.
راستی؛ بازی هم گیر کرد یا نه؟؟

rezapassword
16-12-2007, 17:58
راستش رو بخوای وقت نداشتم امتحان میکنم بهت خبرش رو میدم

rezapassword
16-12-2007, 18:26
سلام ابی جان اقا بازی اجرا نشد خوب شد چند روز پیش با KLS Backup 2007 Professional یه بک اپ گرفتم وگر نه 4.5 گیگ نصب کردن کم حرفی هم نیست
راستی چند وقت پیش شما یعنی یکی از دوستان گفته بود ساختمان های بازی یا ادم ها غیب میشن این حالت برای منم اتفاق میوفته من مشخصات رو برای شما مینویسم بگید از سیستم هست یا نه
cpu : 4 ghz dual core
motherbord: asus p5p800sed gr2
vga: 512 mb 8800 Gforce
ram: 2 GB DDR 1
monitor : samsung MAGIC GREEN dfx 17750
اگه مشکل از سیستم هست بگو
یه خواهش هم دارم لینک دانلود برنامه Notepad++ رو برام بزاری قربونت
رضا

ebicross
16-12-2007, 20:44
سلام ابی جان اقا بازی اجرا نشد خوب شد چند روز پیش با KLS Backup 2007 Professional یه بک اپ گرفتم وگر نه 4.5 گیگ نصب کردن کم حرفی هم نیست
راستی چند وقت پیش شما یعنی یکی از دوستان گفته بود ساختمان های بازی یا ادم ها غیب میشن این حالت برای منم اتفاق میوفته من مشخصات رو برای شما مینویسم بگید از سیستم هست یا نه
cpu : 4 ghz dual core
motherbord: asus p5p800sed gr2
vga: 512 mb 8800 Gforce
ram: 2 GB DDR 1
monitor : samsung MAGIC GREEN dfx 17750
اگه مشکل از سیستم هست بگو
یه خواهش هم دارم لینک دانلود برنامه Notepad++ رو برام بزاری قربونت
رضا

با این مشخصات سیستم شما میتونید روی نهایت قابلیتهای گرافیکی بازی کنید و غیب شدن اصلا معنی نداره.
مگر اینکه بازی که خریدید به صورت پک پاشه یعنی GTA sa که خریدید از اول دستکاری شده باشه و این غیب شدن به خاطر رعایت نکردن حجم تکسچرها باشه.
ولی به نظر من نباید اصلا همچین چیزی بشه.
یه مورد که سیستمت داره رمشه!!! چرا DDR 1 هست؟
اگر میشه نوع رابط گرافیک رو بگو یعنی 64bit یا هر چی که هست.
یه نکته دیگه اینکه CPU مطمئنید همین هستش؟ Dual Core یا Core to duo؟؟؟ 4Ghz؟؟؟؟؟

Notepad++ برنامه‌ای رایگان برای ویراش كد اصلی (source code) برنامه ها و جایگزینی مناسب برای Notepad ویندوز است. این نرم افزار، زبان‌های برنامه نویسی متعددی را پشتیبانی می‌نماید. امكانات این برنامه عبارتند از: مشخص نمودن syntaxها ، تفكیك و قالب بندی كدها، تكمیل خودكار كدها، ویرایش همزمان چند فایل، Drag & Drop متون، قابلیت جستجوی كامل و ... همچنین این برنامه قابلیت ضبط و اجرای ماكروها را نیز دارد. علاوه بر تمام امكانات فوق، این نرم افزار که به زبان C++ نوشته شده است نظر بسیاری از كاربران را جلب نموده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Notepad++ 4.5 :
- داشتن ویرایشگر WYSIWYG
- نمایش دستور-Syntax های زبان های برنامه نویسی مختلف به صورت رنگی
- پشتیبانی از زبانهای برنامه نویسی:
ASP, Ada, ASCII art, Assembly, AutoIt, BAT, C, C#, C++, Caml, CSS, doxygen, FORTRAN, HTML, Haskell, Java, JavaScript, KiXtart, Lisp, Lua, makefile, Matlab, Objective-C, Pascal, Perl, PHP, PostScript, Python, Ruby, Scheme, Unix Shell Script, Smalltalk, SQL, Tcl, TeX, Verilog, VHDL, VB/VBScript, XML

- دارای Auto-completion به طوری که شما می توانید در هر قسمت از متن با فشار دادن کلید های Ctrl+Space از کلمه ها و عبارات تعریف شده در زبان برنامه نویسی استفاده کنید. حتی می توانید این کلمات را خودتان برای این ویرایشگر تعریف کرده و از آنها استفاده کنید.
- قابلیت نمایش، ویرایش چندین سند و فایل متنی به صورت همزمان
- قابلیت Drag & Drop، باز کردن اسناد به وسیله Drag & Drop به داخل نرم افزار یا انتقال اسناد در داخل محیط نرم افزار به وسیله Drag & Drop
- قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی به روی متن
- قابلیت باز کردن چندین فایل در یک پنجره و امکان فراخوانی آنها با باز کردن مجدد نرم افزار
- جستجو گر منظم و با قاعده و قابلیت جایگزینی متن
- پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله فارسی در منو ها نرم افزار
- پشتیبانی از قابلیت Bookmark
- قابلیت ضبط و اجرای Macro
- حجم کم نرم افزار
- توانایی بالا در باز کردن فایل های متنی سنگین (که معمولاً Notepad از باز کردن آن ها عاجز است)
- و ...

پلاگین های گنجانده شده در این نرم افزار:
1. TexFX v0.24a
2. Function list v1.2
3. ConvertExt v1.1
4. NppExec v0.2 beta 4
5. Spell checker v1.2
6. Quick text v0.02
7. Light Explorer v1.4
8. Hex editor v0.84

دانلود کنید

rezapassword
16-12-2007, 22:36
با این مشخصات سیستم شما میتونید روی نهایت قابلیتهای گرافیکی بازی کنید و غیب شدن اصلا معنی نداره.
مگر اینکه بازی که خریدید به صورت پک پاشه یعنی GTA sa که خریدید از اول دستکاری شده باشه و این غیب شدن به خاطر رعایت نکردن حجم تکسچرها باشه.
ولی به نظر من نباید اصلا همچین چیزی بشه.
یه مورد که سیستمت داره رمشه!!! چرا DDR 1 هست؟
اگر میشه نوع رابط گرافیک رو بگو یعنی 64bit یا هر چی که هست.
یه نکته دیگه اینکه CPU مطمئنید همین هستش؟ Dual Core یا Core to duo؟؟؟ 4Ghz؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا همه این سوال رو میپرسن
من زیاد سرم نمیشه ولی سید ( رفیقم همون که سیستم رو جمع کرد) گفت که اینه
رم DD1 هم تقلبی نیست هم قدرت خوبی داره

Ehsan Studio
17-12-2007, 06:05
ARO tuning:

دانلود:

Ehsan Studio
17-12-2007, 06:08
Nissan Y34:

دانلود:

ebicross
17-12-2007, 09:24
نمیدونم چرا همه این سوال رو میپرسن
من زیاد سرم نمیشه ولی سید ( رفیقم همون که سیستم رو جمع کرد) گفت که اینه
رم DD1 هم تقلبی نیست هم قدرت خوبی داره
(همه ی دوستان شرمنده که اینجا بحث سخت افزار میکنیم ولی دیگه آخریشه)
هر رمی Orginal داره و تقلبی.
اینکه رم شما BUSش 400 یا 333 هست فقط مربوط به رم نمیشه.
بزار یه توضیح بدم.
بازی میکرو رو میشه تو سگا گذاشت؟
همونطور که اون رو نمیشه رم DDR1 رو هم نمیشه جای DDR2 گذاشت یعنی MainBoard که رم روش DDR1 باشه یعنی Slot مخصوص اون رم رو داره و یعنی CPU ضعیفتری میخوره و یعنی گرافیک ضعیفتری ساپورت میکنه.
مشخصات سیستم شما با هم جور در نمیاد و فکر میکنم سرتو کلاه گذاشته.
الان روی آشغالترین سیستمها رم با BUS 667 میبندند ولی رم شما نهایتا BUSش 400 هست.

وارد RUN شو و بنویس DXDIAG.
تو صفحه اول مشخصات رم و CPU هست و تو صفحه ی سوم مشخصات کارت گرافیک.
ببین اونجا هم مشخصاتش درسته یا نه؟
آخه من 4GHz Dual Core ندیدم (نمیگم نیست. من ندیدم) و فکر میکنم قیمت خیلی بالایی داره.
شما یک سر به تاپیک سخت افزار بزن.

باز هم از دوستان عذر خواهی میکنم.

ebicross
17-12-2007, 10:16
نرم افزار TXD Workshop که بسیار لازم میشه:
امکانات:
دیدن محتوای فایلهای IMG و TXD به صورت گرافیک و نمایش آلفا.
ویرایش و ذخیره فایلهای IMG در زمان بسیار کوتاه (بر خلاف IMG Tool)
امکان استخراج فایلهای گرافیکی به صورت عکس و بر عکس.
مشکلات:
عدم وجود کلید FIND که بسیار آزار دهنده است.
عدم امکان Delete کردن یک فایل از داخل آرشیوهای IMG و فقط باید فایلهای جدید را Replace کنید.
دانلود کنید با حجم 400 کیلو بایت ورژن 4:

ebicross
17-12-2007, 10:28
یک نرم افزار به تمام عیار و کم حجم برای ویرایش Handling.CFG که امکان دستکاری جزئیات رو میده.
مثلا: نصب هیدرولیک، اکسل های مک فرسون، چرخهای عریض و باریک، تنظیم نور چراغها، تنظیم قدرت و قیمت و هرچیز دیگر در رابطه با ظاهر ماشین.

واقعا از دست ندید.

نکاتی درباره این نرم افزار:
اگر اتوبوسی وارد کردید گزینه IS BUS را تیک بزنید و یا اگر ماشین شما هاچ بک است این گزینه رو تیک بزنید.
برای ماشینهای کوچیک مثل Forklift گزینه IS LOW رو علامت بزنید و به همین ترتیب تا ماشینهاتون یک Handling و کنترل خوبی داشته باشه.
گاهی اوقات شده که ماشینی که وارد میکنید چرخهای بزرگی (از نظر عرضی) دارد و با تیک زدن گزینه Narrow در این نرم افزار برای اون ماشین میتونیداون رو طبیعی کنید و یا اینکه ماشینهای بدون در مثل فرمول یک رو اگر دیده باشید وقتی میخواهید سوار بشین کارل در رو باز میکنه در حالیکه دری وجود نداره و با تیک زدن گزینه No Doors این مشکل رفع میشه.