PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اولصفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

*PiNk PaNTHeR*
17-07-2007, 19:27
من این شهر رو دانلود کردم ولی اصلا تو خیابوناش ماشین نیست فقط در بعضی از جاهای شهرش پارکه آدمم کنار خیابون راه نمیره چکار کنم که درست شه لطفا راهنماییم کنین.
ببین قبل از نصب پچ، از دو فایل Peds.ide و Pedstars.dat در فولدر Data یک بک آپ بگیر. بعد که نصب کردی دوتا فایل اصلی رو جایگزین کن.
البته مشکلات زیادی پیش میاد.
خودت حوصله داری این دوتا فایل رو ادیت کن با نوت پد.

farshidmehrabi
17-07-2007, 19:32
یه اتوبوس باحال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ja882
17-07-2007, 21:01
ببین قبل از نصب پچ، از دو فایل Peds.ide و Pedstars.dat در فولدر Data یک بک آپ بگیر. بعد که نصب کردی دوتا فایل اصلی رو جایگزین کن.
البته مشکلات زیادی پیش میاد.
خودت حوصله داری این دوتا فایل رو ادیت کن با نوت پد.
خیلی ممنون از لطفت.

hshak2006
18-07-2007, 00:50
خوب این اتوبوسی که داددی رو کوجا میشه پیدا کرد برنامه ای برای پیدا کردن ماشینها داری

ja882
18-07-2007, 08:06
ببین قبل از نصب پچ، از دو فایل Peds.ide و Pedstars.dat در فولدر Data یک بک آپ بگیر. بعد که نصب کردی دوتا فایل اصلی رو جایگزین کن.
البته مشکلات زیادی پیش میاد.
خودت حوصله داری این دوتا فایل رو ادیت کن با نوت پد.
من از دوتا فایل بک آپ گرفتم ولی بعد از نصب شهر که اونارو ریختم هیچ فرقی نکرد راهه دیگه ای نداره.

YAHYA-PRO
18-07-2007, 12:45
با سلام
من بعد از مدتها با آموزش ها اومدم بیشتر آموزشها ویرایش شده ولی چند تایی مونده و خودمم هم هنوز نتونستم تا آخره آموزش رو بنویسم
این آموزش مقدماتی زدمودلر هست که میر محمد تصحیح کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم آموزش مرحله نویسی هست که خیلی مقدماتی ولی بعدا درست میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
18-07-2007, 15:21
سلام به همگي
كسي ماشين پرايد باسه دانلود نداره؟
اگه كسي داره لطف كنه و لينك دانلود اونو بزاره
و تشكر:20:

omid1
18-07-2007, 15:31
لينك تصوير ماشين:ftp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1.98 MB

omid1
18-07-2007, 16:05
تصوير:ftp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم: 2 MB

پارتیزان
18-07-2007, 19:07
:41: :41: اقای

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لباس swat وقتی می رم تو بازی تو مغازه که بپوشم بازی قطع می شود.چه کارکنم تشکر

farshidmehrabi
18-07-2007, 19:36
خوب این اتوبوسی که داددی رو کوجا میشه پیدا کرد برنامه ای برای پیدا کردن ماشینها داری
فقط باید با برنامهimg toolجایگزینش کنی

پارتیزان
19-07-2007, 10:46
اقای PINK PANTHER
جواب سوال قبلی من را تورا خدا بده
:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

mostafa0910
19-07-2007, 13:35
ستون اول: نام وسیله نقلیه NAME ) )
دراولین ستون این فایل ، نام وسیله نقلیه ذکر شده است. همانطور که میدانید هنگام سوار شدن بر وسیله نقلیه ، نام آن درگوشه پایین سمت راست به رنگ سبز درج میشود . کاراکترهای به کار رفته دراین ستون با چندین فایل دیگر منجمله gta3.img و vehicle.ide درارتباط هستند لذا به هیچ وجه این ستون را دستکاری نکنید.
مثلا اگر دقت کرده باشید نام اتومبیل Greenwood ( اتومبیل مورد علاقه گروه Grove Street ) دراین جدول به صورت Greenwoo ذکر شده است . نام این اتومبیل درفایلهای دیگر بازی نیز دقیقا به همین صورت ( Greenwoo ) ذکر شده است.
حداکثر کاراکتر مجاز برای این ستون 14 کاراکتر است.

ستون دوم : جرم وسیله نقلیه ( MASS )
این ستون جرم وسیله نقلیه را بر حسب کیلوگرم بیان میکند.
هر چه جرم وسیله نقلیه را کاهش دهید ، وسیله نقلیه سبکتر میشود ولی وسیله نقلیه و به خصوص اتومبیل آسیب پذیر شده و با چندین برخورد آتش میگیرد وبر عکس هر چه جرم افزایش یابد وسیله نقلیه دربرخوردها کوبنده تر عمل کرده و ضمن اینکه کمتر خسارت می بیند به حریف آسیب بیشتری وارد میکند.
این عدد درمورد اتومبیلها بین 1000 تا 2000 و در مورد موتورسیکلتها حدود 500 است. ضمن اینکه سنگین ترین وسیله نقلیه در بازی هواپیمای غول پیکر مسافربری AT-400 با جرمی برابر 60.000 کیلوگرم می باشد.

ستون سوم : TURNMASS
اعداد این ستون میزان انرژی جنبشی وسیله نقلیه را حین حرکت نشان میدهد. این ستون بیشتر درمورد اتومبیلها کاربرد دارد. هر چه این عدد بالاتر رود اتومبیل سنگین تر حرکت کرده و دربرخورد با اتومبیلهای دیگر ، آنها را به عقب رانده و خسارت بیشتری به آنها وارد می کند ، در عوض هر چه این عدد پایین تر آید اتومبیل نرم تر حرکت می کند ولی ممکن است دچار لرزش شده ودر برخورد با سایر اتومبیلها به اطراف پرتاب شود.
حتما تاکنون سوار تانک ( Rhino ) شده اید ومشاهده کرده اید که چگونه با یک برخورد ، حریف را به هوا می فرستد . علت این امر بالا بودن TURNMASS تانک است. برای مقایسه توجه کنید که TURNMASS تانک برابر 250.000 و TURNMASS تاکسی برابر 4056.4 می باشد.
TURNMASS با جرم وسیله نقلیه و عرض آن ( سطح برخورد ) نسبت مستقیم دارد.
توجه ! برای افزایش قدرت یک اتومبیل اعداد ستونهای دوم و سوم را به یک نسبت افزایش دهید.

ستون چهارم : Drag
با دستکاری در اعداد این ستون می توانید میزان مقاومت وسیله نقلیه را در مقابل حرکت تغییر دهید. به عبارت دیگر هرچه عدد این ستون را افزایش دهید سرعت وسیله نقلیه کاهش می یابد ودر عوض هر چه این عدد کاهش یابد وسیله نقلیه به سرعتهای بالاتری دست می یابد .
مثلا درمورد تاکسی می توانید عدد 2.2 را به 1.1 کاهش دهید تا ببینید تاکسی همانند یک سوپر اسپورت حرکت می کند.
اعداد این ستون با دو ستون قبلی و همچنین طول وسیله نقلیه در ارتباط است.

ستون پنجم : Cetreofmass.X
اعداد این ستون فاصله مرکز وسیله نقلیه را ( از لحاظ مختصات ریاضی ) با مرکز ثقل وسیله نقلیه در راستای محور X ها بیان میکند.
شاید از خود بپرسید محور X ها کدام است ؟
یک اتومبیل را درنظر بگیرید خطی که از مرکز اتومبیل ( از لحاظ مختصات ریاضی ) می گذرد و یک راس آن درهای سمت چپ وراس دیگرش درهای سمت راست اتومبیل است محور X ها نام دارد. اگر دقت کنید متوجه می شوید که توزیع جرم در سمت مثبت با توزیع جرم در سمت منفی یکسان وبرابر است. دقت کنید که محور X ها محور تقارن اتومبیل نیست .
بدون استثناء درتمامی وسایل نقلیه این عدد برابر صفر است زیرا وسایل نقلیه در راستای محور X ها از تقارن فیزیکی برخوردارند.
دستکاری در این عدد باعث میشود که اتومبیل به سمت چپ یا راست کج شده وکنترل آن غیر ممکن شود پس اعداد این ستون را دستکاری نکنید.

ستون ششم : Cetreofmass.Y
اعداد این ستون فاصله مرکز وسیله نقلیه را ( از لحاظ مختصات ریاضی ) با مرکز ثقل وسیله نقلیه در راستای محورY ها بیان میکند.
محورY ها محوری است که از مرکز اتومبیل گذشته و یک راس آن جلوی اتومبیل و راس دیگر آن عقب اتومبیل است.
دراغلب وسایل نقلیه این عدد برابر صفر یا عددی بسیار نزدیک به صفر است. چون برخی وسایل نقلیه به خصوص اتومبیلها در راستای محور Y ها تقارن ندارند این عدد برابر صفر نیست مثلا Bullet ( یا همان FORD GT در عالم واقع ) را در نظر بگیرید . Bullet یک اتومبیل سوپر اسپرت موتور عقب است به همین خاطر عدد این ستون برای Bullet برابر -0.15 است در عوض عدد این ستون برای Phoenix که یک سوپر اسپورت موتور جلو است برابر 0.3 است . در مورد وانت ها نیز این عدد برابر صفر نیست.
دستکاری در عدد این ستون باعث میشود جلو یا عقب اتومبیل به هوا بلند شده و غیر قابل کنترل شود.

ستون هفتم : Cetreofmass.Z
اعداد این ستون فاصله مرکز وسیله نقلیه را ( از لحاظ مختصات ریاضی ) با مرکز ثقل وسیله نقلیه در راستای محورZ ها بیان میکند.
محور Z ها که کاملا واضح است ونیاز به توضیح ندارد. در اغلب قریب به اتفاق اتومبیلها این عدد منفی است . علت هم روشن است زیرا اغلب وزن اتومبیلها روی شاسی و پایین تر از مرکز اتومبیل ( از لحاظ مختصات ریاضی ) قرار دارد. این عدد درمورد قایقها برابر صفر و در مورد موتورسیکلتها برابر -0.09 است .
دستکاری در عدد این ستون باعث میشود اتومبیل دچار لرزش شده و غیر قابل کنترل شود.

همانطور که ملاحظه کردید درسه ستون فوق فاصله میان مرکز وسیله نقلیه با مرکز جرم بیان شد. محدوده قابل قبول برای اعداد این سه ستون برابر -10 تا +10 است.

ستون هشتم : nPERCENT Submerged
این عدد نشان میدهد چند درصد از ارتفاع وسیله نقلیه باید به زیر آب برود تا در آب شناور وغوطه ور شود . درصورت وقوع چنین حالتی وسیله نقلیه غیر قابل کنترل شده وبه دست امواج سپرده میشود.
محدوده قابل قبول برای اعداد این ستون بین 10 تا 120 است . هر چه این عدد افزایش یابد اتومبیل دیرتر غوطه ور میشود ولی در عوض هرچه این عدد کاهش یابد اتومبیل به راحتی همانند قایق روی امواج سوار شده وبالا وپایین میرود.
برای امتحان ، میتوانید اتومبیلی را به کنار دریا ببرید و با تغییرات دراین عدد رفتار اتومبیل را بررسی کنید.
این عدد درمورد قایقها درحدود 10 تا 15 ، درمورد اتومبیلها حدود 75 تا 90 و درمورد موتورسیکلتها برابر 103 است.

ستون نهم: TractionMultiplier
اعداد این ستون عکس العمل وسیله نقلیه را در برابر چرخش ( فشار دکمه های Right یا Left ) نشان می دهد. این مقدار با میزان چسبندگی وسیله نقلیه به سطح مسیر نسبت مستقیم دارد.
هرچه این عدد پایین تر باشد عکس العمل وسیله نقلیه دربرابر چرخش کند بوده ودیرتر می پیچد وبر عکس هرچه این عدد بالاتر رود وسیله نقلیه با کوچترین ضربه به دکمه های Right یا Left عکس العمل نشان داده و می پیچد.
اگر این عدد را درمورد اتومبیلها روی 2.0 قرار دهید خواهید دید که اتومبیل با فشردن متناوب دکمه های Right یا Left به راحتی یک مسیر سینوسی را می پیماید ، دقیقا مشابه حرکتی که رانندگان Formula1 در دور پیش از شروع مسابقه اصلی برای امتحان چسبندگی اتومبیل ونیز تست لاستیکها وسایر قطعات انجام میدهند. ( حرکت راننده اسپانیایی تیم رنو یعنی فرناندو آلونسو در این خصوص چشمگیرتر از سایرین است . )
این عدد درمورد اتومبیلها حدود 0.6 تا 0.8 ، برای موتورسیکلتها حدود 1.5 ودرمورد قایقها حدود 3.0 می باشد.

ستون دهم : TractionLoss
این عدد عکس العمل وسیله نقلیه را دربرابر گاز و ترمز نشان میدهد . این عدد با میزان چسبندگی وسیله نقلیه به سطح زمین ارتباط مستقیم دارد.
هر چه این عدد بالاتر رود چسبندگی وسیله نقلیه به مسیر بیشتر شده و در نتیجه وسیله نقلیه سریعتر واکنش نشان میدهد. این موضوع به خصوص درمورد اتومبیلها صدق میکند وخط ترمز کوتاهتر میشود وبرعکس هرچه این عدد کاهش یافته وبه صفر نزدیک شود کنترل اتومبیل مشکل شده و در موقع پیچیدن به چپ یا راست به راحتی ازمسیر منحرف میشود.
این عدد درمورد اتومبیلها مابین 0.75 تا 0.9 ، برای موتورسیکلتها حدود 1.5 وبرای قایقها حدود 15 است.
ستون یازدهم: fTractionBias
اعداد این ستون نشاندهنده نحوه توزیع وزن در وسیله نقلیه است. همانطور که میدانید اتومبیلها از دو اکسل ( axle ) جلو و عقب تشکیل شده اند. اکسلها بخش بسیار مهمی از شاسی هر اتومبیل را تشکیل داده و درحقیقت وزن اتومبیل و مسافران را تحمل می کنند علاوه برآن نیروی تولیدی موتور را به چرخها منتقل می کنند. صحبت درباره اکسل و انواع آن از قبیل اکسل زنده و اکسل مرده زیاد است ولی گمان کنم عکس زیر که دو اکسل را نشان می دهد خود گویای بسیاری نکات خواهد بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محدوده قابل قبول برای این ستون بازه [0,1] است . هر چه عدد مربوطه به 0.5 نزدیکتر باشد وسیله نقلیه از توزیع وزن متناسب تری برخوردار خواهد بود و در عوض هر چه این عدد به 1 نزدیکتر شود وزن بیشتری روی اکسل جلو قرار می گیرد.
اگر اتومبیلی موتور جلو باشد از آنجا که وزن موتور عامل مهمی در توزیع وزن به حساب می آید عدد این ستون معمولا کمی بیش از 0.5 خواهد بود.
اگر عدد این ستون را افزایش دهید از آنجا که وزن بیشتری روی قسمت جلوی اتومبیل قرار گرفته است اتومبیل در موقع فشار دکمه هایright یا left به سرعت واکنش نشان داده و می پیچد و از سوی دیگر با کاهش این عدد عکس العمل اتومبیل در مقابل پیچش کاهش می یابد.
افزایش بیش از حد این عدد باعث می شود اتومبیل هنگام پیچیدن به دور خود شروع به چرخش کند.
این عدد برای موتور سیکلتها نزدیک 0.48 برای هواپیماها ( به جز AT-400 ) برابر 0.5 است.
ستونهای دوازدهم تا هفدهم به سیستم انتقال نیرو در وسایل نقلیه اختصاص دارد.

ستون دوازدهم: TransmissionData.nNumberOfGears
در این ستون تعداد دنده های وسیله نقلیه مشخص میشود ( Gear ) . در حالت عادی نمی توان فهمید وسیله نقلیه در بازی با چه دنده ای درحال حرکت است ولی اگر از سرعت سنج استفاده کنید میتوان شماره دنده را در آن ملاحظه کرد.
این عدد برای اغلب اتومبیلها برابر 5 است اگر تعداد دنده را کاهش دهید و مثلا به 1 برسانید عکس العمل اتومبیل در برابر افزایش سرعت کند می شود به عبارت بهتر شتاب اتومبیل کاهش یافته و اتومبیل دیرتر سرعت می گیرد. در این حالت میزان صفر تا صد اتومبیل افزایش می یابد اما تغییر تعداد دنده روی حداکثر سرعت اتومبیل بی تاثیر است.
از سوی دیگر اگر بخواهید این عدد را برای اتومبیلها به بالاتر از 5 برسانید با صحنه ای مشابه عکس زیر مواجه می شوید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور که ملاحظه می کنید چرخها بالای سقف اتومبیل قرار گرفته اند و دیگر نمی توان سوار اتومبیل شد.
اتومبیلهایی وجود دارند که تعداد دنده ها برای آنها زیر 5 است . می توانید تعداد دنده ها را به 5 ارتقا داده و درنتیجه شتاب اولیه اتومبیل را افزایش دهید.
تعداد دنده ها برای هواپیماها برابر 1 وبرای قایقها وموتورسیکلتها برابر 5 است.
اما دراین میان یک استثناء وجود دارد. تعداد دنده های Rhino یا تانک در حالت استاندارد برابر 4 است . اگر تعداد دنده را به 6 برسانید خواهید دید تانک با سرعت زیاد حرکت می کند . دراین حالت تانک همانند پر کاه ، سبک است ولی قدرت تخریبی اش را حفظ کرده است ضمن اینکه حداکثر سرعت تانک افزایش یافته است.
توجه ! اگر تعداد دنده را به بیش از 5 برسانید و بعد به کمکcheat وسیله نقلیه را ظاهر کرده و بخواهید سوار آن شوید بازی قفل خواهد کرد.

ستون سیزدهم: TransmissionData.fMaxVelocity
در این ستون حداکثر سرعت مجاز برای وسایل نقلیه تعریف شده است البته برخی از آنها قادر نیستند به این سرعت دست یابند.
اگر عدد این ستون را کاهش دهید حداکثر سرعت اتومبیل نیز بالطبع کاهش می یابد. کافی است در عدد این ستون دستکاری کنید تا Infernus که سریعترین اتومبیل بازی است چون لاک پشت حرکت کند.
با کاهش این عدد از شتاب اتومبیل نیز کاسته شده و صفر تا صد افزایش می یابد.
اما از سوی دیگر شاید تصور کنید با افزایش عدد مربوط به این بخش می توان به سرعتهای بیشتری دست یافت. این تصور نادرست است زیرا با افزایش عدد مربوطه ، حداکثر سرعت تغییری نمی کند و نمی توانید به سرعتهای بالاتری دست یابید ولی درعوض شتاب اتومبیل بسیار افزایش یافته و اصطلاحا اتومبیل بسیار تند و تیز می شود.
در اعداد مربوط با این ستون ، Infernus به همراه Turismo بالاترین عدد را به خود اختصاص داده اند ( حتی بیشتر از هواپیماها ) ولی Turismo بسیار کندتر از Infernus ودیگر اتومبیلهای اسپرت حرکت می کند. قبلا سریعترین وسایل نقلیه را با یکدیگر مقایسه کرده ام.
این ستون برای تمامی هواپیماها برابر 200 و برای تمام قایقها و موتور سیکلتها برابر 190 است.
حداکثر سرعت وسایل نقلیه علاوه بر این مورد به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه مطلب مطالعه خواهید کرد.

ستون چهاردهم : TransmissionData.fEngineAcceleration
این گزینه به قدرت موتور وسیله نقلیه اختصاص دارد.
با افزایش عدد مربوط به این ستون ، قدرت موتور و بالطبع شتاب و حداکثر سرعت افزایش می یابد. همانطور که قبلا نیز ملاحظه کردید با افزایش شتاب ، وسیله نقلیه تند و تیز تر شده و در یک زمان محدود به سرعتهای بالا دست می یابد و از میزان صفر تاصد کاسته میشود.
اگر می خواهید آستانه سرعت وسایل نقلیه را بالا برده وبه سرعتهای بالاتری دست یابید این گزینه ، گزینه بسیار مناسبی است. با افزایش اعداد این ستون ، حداکثر سرعت اتومبیلها به طور چشمگیری بالا می رود.
اعداد این ستون برای اتومبیلهای اسپرت در حدود 30 ، برای موتور سیکلتها در حدود 50 ، برای قایقها در حدود 2 و برای هواپیماها برابر 16 است.
علت اینکه NRG-500 سریعترین موتورسیکلت بازی است در همین گزینه نهفته است زیرا درسایر گزینه ها با دیگر موتور سیکلتها فرق چندانی ندارد.

ستون پانزدهم : TransmissionData.fEngineInertia
این گزینه میزان اینرسی وسیله نقلیه را نشان میدهد. می دانیم که مطابق خاصیت اینرسی ، ماده همواره دوست دارد در وضعیتی که است باقی بماند وبا هرگونه تغییر وضعیت مخالفت می کند.
هر چه این عدد کاهش یابد ، اینرسی وسیله نقلیه نیز کاهش یافته و وسیله نقلیه سریعتر از جای خود کنده شده و شتاب می گیرد . کاهش این گزینه ، صفر تا صد وسیله نقلیه را کاهش میدهد.
طبق قوانین فیزیک اجسامی که جرم بیشتری دارند اینرسی بالاتری نیز دارند . این قانون در اعداد این ستون کاملا رعایت شده است مثلا اینرسی تانک به میزان قابل توجهی از سایرین بیشتر است.
این عدد درمورد اتومبیلها معمولا بین 10 تا 20 قرار دارد. این عدد برای قایقها ، موتور سیکلتها و هواپیماها برابر 5 است.
میتوانید عدد این ستون را برای اتومبیلهایی که در مسابقات خیابانی شرکت دارند کاهش دهید تا در شروع حرکت ، با یک شتاب اولیه مناسب از سایرین پیش افتید.

ستون شانزدهم: TransmissionData.nDriveType
در این ستون تعیین می کنید که نیروی موتور به کدام اکسل منتقل شود. اگر نیروی موتور به اکسل و چرخهای جلو منتقل شود ، حرف F ( F=Front ) ، اگر نیروی موتور به اکسل و چرخهای عقب منتقل شود حرف R ( R=Rear ) و اگر نیروی موتور به هر چهار چرخ منتقل شود عدد 4 دراین ستون قرار می گیرد. ( 4=4-wheel drive )
در هر حال حاضر شرکتهای اتومبیل سازی از هر سه نوع سیستم انتقال نیرو روی اتومبیلهای مختلف استفاده می کنند . نوع سیستم معمولا به طراحی پلت فرم بستگی دارد. معمولا اتومبیلهایی که نیروی موتور را به هر چهار چرخ منتقل می کنند هندلینگ بهتر ، کنترل راحتتر و البته قیمت بالاتری دارند.
در حال حاضر تقریبا تمامی SUV های تولیدی در دنیا از سیستم انتقال نیرو به چهار چرخ استفاده می کنند . حتما علامت 4X4 ( بخوانید فور بای فور ) را روی بدنه پاترول یا دیگر SUV ها دیده اید. این علامت نشان میدهد که نیروی موتور به هر چهار چرخ منتقل می شود.
وسایل نقلیه سنگین نیز از این سیستم انتقال نیرو استفاده می کنند.
در بازی معمولا سیستم انتقال نیرو به چهار چرخ باعث هندلینگ بهتر می شود.
این گزینه برای قایقها و موتورها برابر R و برای هواپیماها برابر 4 است.
تغییر دادن این گزینه برای موتورسیکلتها از R به 4 باعث می شود موتورسیکلتها به طرز محسوسی کند شوند.

ستون هفدهم: TransmissionData.nEngineType
در این ستون نوع موتور وسیله نقلیه را تعیین می کنید.
P=Petrol موتورهای بنزینی
D=Diesel موتورهای دیزلی
E=Electric موتورهای برقی
دربازی میان موتورهای فوق چه از لحاظ صدای موتور وچه از لحاظ قدرت ، تفاوتی ندیدم.
موتورهای دیزلی با گازوئیل کار می کنند . پیشرفت تکنولوژی درباره موتورهای درون سوز و نیز استفاده از انواع صافی های گوناگون باعث شده است که این نوع موتور نسبت به بسیاری از موتورهای بنزینی آلودگی کمتری تولید کنند ضمن اینکه این روزها با افزایش قیمت نفت و بالطبع قیمت بنزین ، موتورهای دیزلی طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. یکی از نکات منفی این نوع موتورها این است که صدای موتور کمی بیشتر از صدای موتورهای بنزینی است .
متاسفانه در ایران به دلیل کیفیت پایین گازوئیل عرضه شده و نیز نبود جایگاه عرضه گازوئیل درداخل شهرها ، اتومبیلهایی که با این نوع موتور کار کنند موجود نیست.
در حال حاضر موتوری برقی که بتواند به تنهایی نیروی لازم برای حرکت یک سدان متوسط با سرعت بالا را برای چندین ساعت فراهم کند وجود ندارد ولی تویوتا یک شاهکار خلق کرده است به نام تویوتا پریوس. در این اتومبیل هم از موتور برقی وهم از موتور بنزینی استفاده شده است . در سرعتهای پایین موتور برقی نیروی پیشران را فراهم می کند و هرگاه به نیروی بیشتری نیاز شد موتور بنزینی وارد مدار می شود. دراین سیستم مصرف سوخت به میزان چشمگیری کاهش می یابد ضمن اینکه نیروهای کاهنده مانند ترمز هدر نرفته و برای شارژ موتور الکتریکی استفاده می شوند.
شاید درایران موتورهایی که به طور اختصاصی با گاز طبیعی یعنی متان کار می کنند بهترین گزینه باشند زیرا اولا گازطبیعی دارای عدد اکتان بالاتری نسبت به بنزین است واین یعنی قابلیت تراکم بالاتر و درنتیجه تولید نیرویی بیشتر ضمن اینکه ایران دارای ذخایر گاز طبیعی فراوانی است و همچنین گاز طبیعی آلودگی بسیار کمتری تولید می کند.
چرا طرح گازسوز کردن خودروها در ایران موفق نشد ؟
1 . به جای استفاده از یک موتور گاز سوز اختصاصی، ما موتورهای بنزینی را گازسوز کردیم ودرنتیجه قدرت موتور را کاهش داده وآنرا از تنظیم خارج کردیم. معمولا موتورهای دوگانه سوز کارایی کمی دارند .
2 . تعداد جایگاههای عرضه گاز کم هستند واین یعنی تلف شدن وقت درصفهای طولانی.
3 . مثل تمامی طرحهای دیگر یک مدیریت قوی وهدفمند وجود نداشت و ندارد. شاید اگر ایران خودرو ( بزرگ مونتاژگر انحصار طلب تاریخ ) به جای سرهم کردن اتومبیل و یا برداشتن اتاق یک اتومبیل و گذاشتن آن روی پلتفرم اتومبیل دیگر ، کمی در زمینه یک موتور گازسوز هزینه می کرد داستان به گونه دیگری می شد.

ستون هجدهم : fBrakeDeceleration
این ستون میزان قدرت ترمز وسیله نقلیه را نشان می دهد. هر چه این عدد کمتر باشد ترمزها ضعیفتر خواهد بود وبرعکس. البته انتظار داریم با چند برابر کردن این عدد قدرت ترمز افزایش محسوسی یافته و طول خط ترمز کاهش یابد ولی عملا چنین چیزی رخ نمی دهد مثلا قدرت ترمز در عدد 10 با عدد 170 تفاوت آشکاری ندارد.
اعداد این ستون برای اتومبیلها ما بین 1 تا 10 ، برای موتورسیکلتها برابر 15 ، برای قایقها عددی بسیار کوچک نزدیک به صفر و برای هواپیماها برابر 1.5 است.

ستون نوزدهم : fBrakeBias
این عدد بیان کننده قدرت ترمزهای چرخهای جلو نسبت به ترمز های چرخهای عقب است. محدوده این عدد بین صفر تا یک است . اعداد نزدیک به 1 بدین معنی هستند که قدرت ترمزهای جلو بسیار بیشتر از ترمزهای عقب است . دراین حالت اگر هنگام ترمز به اتومبیل از نمای کناری نگاه کنید خواهید دید که در مورد چرخهای جلو لنت ترمز کاملا وارد عمل شده و چرخ جلو بی حرکت است ولی چرخهای عقب دچار هرزگردی شده است. اگر این عدد به صفر نزدیک شود اتفاقی مشابه ولی برعکس رخ خواهد داد ضمن اینکه در این حالت اگر درسرعتهای بالا ترمز بگیرید اتومبیل از مسیر حرکت منحرف می شود.
اعداد نزدیک به 0.5 معمولا بهترین عملکرد را دارا هستند . ضمن اینکه این عدد روی قدرت ترمز و طول خط ترمز بی تاثیر است.
این عدد برای موتورسیکلتها برابر 0.5 ، برای قایقها عددی نزدیک به صفر و برای هواپیماها برابر 0.45 است.

ستون بیستم : bABS
در این ستون می توانید سیستم ترمز ABS را فعال کنید. در حالت پیش فرض این گزینه برای تمام وسایل نقلیه غیر فعال ومقدار آن برابر صفر است. برای فعال کردن سیستم ، مقدار 0 را به 1 تغییر دهید . معمولا عملکرد اتومبیل هنگام ترمز بهبود می یابد.
کلمه ABS در زمینه های گوناگون معانی متفاوتی دارد ولی در اینجا و در دنیای اتومبیل ، کلمه ABS مخفف Anti-lock braking system است. همانطور که از نام این سیستم مشخص است سیستم ترمز ABS از قفل شدن چرخها هنگام ترمز جلوگیری می کند در نتیجه درهنگام ترمز های شدید اتومبیل از مسیر حرکت منحرف نشده و کنترل اتومبیل از دستان راننده خارج نمی شود ضمن اینکه طول خط ترمز کاهش می یابد.
کمپانی آلمانی Bosch اولین نوع این سیستم را درسال 1930 اختراع کرد اما نصب این سیستم روی اتومبیلها تا سال 1978 طول کشید. اولین بار این سیستم روی Mercedes-benz S-Class وBMW نصب شد . در سال 1985 اولین اتومبیل تولید انبوه که به صورت استاندارد ( نه سفارشی ) این سیستم روی آن نصب شده بود به بازار آمد . نام این اتومبیل Ford Granada بود. از سال 1986 به بعد (یعنی از بیست سال پیش ) تمامی کمپانی های معتبر اتومبیل سازی این سیستم را به صورت استاندارد روی محصولاتشان نصب می کنند زیرا این سیستم در کاهش تصادفات و حفظ ایمنی وجان سرنشینان تاثیر بسزایی دارد.
نکته جالب اینکه اتومبیل RIO ( ساخت شرکت کره ای KIA ) که در حال حاضر توسط سایپا مونتاژ میشود به صورت استاندارد دارای ترمز ABS است ولی سایپا به دلیل کاهش هزینه ها و درنتیجه افزایش سود ، این سیستم را از روی اتومبیلهای تولیدی خود حذف کرده است وبه جای آن ترمزهای معمولی گذاشته است!
شعار سایپا : سایپا ، مطمئن !!!!!!!

سیستم ترمز ABS به طور خیلی خلاصه به این صورت کار میکند:
برای هر چرخ یک سنسور تعبیه شده است که در هر لحظه سرعت دورانی چرخها را محاسبه کرده و به سیستم الکترونیک مرکزی اتومبیل ارسال می کند . اگر هنگام ترمز در یک لحظه سرعت دورانی چرخی به طور محسوسی کمتر از سایرین باشد ( این حالت باعث می شود اتومبیل هنگام ترمز از مسیر خارج شود ) سیستم الکترونیک مرکزی اتومبیل ، مقدار نیروی ترمز روی چرخ مربوطه را کاهش می دهد درنتیجه چرخ مزبور سریعتر می چرخد . این پروسه مرتبا تکرار می شود تا سرعت این چرخ با دیگر چرخها برابر شده و اتومبیل از کنترل راننده خارج نشود.

ستون بیست ویکم : fSteeringLock
این ستون به یکی از نکات فنی جالب در دنیای اتومبیل به نام Steering Angel مربوط می شود. در هنگام پیچش به چپ یا راست ، چرخهای جلوی اتومبیل در دو وضعیت متفاوت قرار می گیرند. چرخی که در دایره درونی پیچ قرار گرفته است نسبت به چرخی که دردایره بیرونی پیچ قرار گرفته است مسیر کمتری را طی می کند . اگر دو چرخ جلو در هنگام پیچ کاملا موازی یکدیگر قرار گیرند ، اتومبیل هیچگاه در مسیری که می خواهیم نمی پیچد. برای رفع این مشکل لازم است چرخی که در دایره درونی پیچ قرار گرفته است کمی به سمت داخل تغییر جهت بدهد و دراینجاست که Steering Angel نمایان می شود. برای درک بهتر به تصویر زیر نگاه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تصویر چرخ شماره 1 در دایره درونی پیچ و چرخ شماره 2 در دایره بیرونی پیچ قرار گرفته است. در نگاه اول شاید تصور کنید دو چرخ موازی یکدیگرند ولی اگر کمی دقت کنید معلوم می شود محورهای عمود بر سطح دو چرخ یکدیگر را قطع می کنند و درنتیجه با یکدیگر زاویه ای می سازند که Steering angel نام دارد.
این ستون از فایل handling.cfg این زاویه را بر حسب درجه برای بازی تعریف می کنید.
هر چه این زاویه کمتر باشد ، زاویه ایجاد شده بین چرخها کوچکتر بوده و درنتیجه عکس العمل اتومبیل در قبال پیچش کندتر است و در نتیجه پیچیدن مشکل می شود . با افزایش این عدد عکس حالت فوق رخ خواهد داد.
زاویه مورد بحث در سرعتهای پایین بیشتر به چشم می آید.
برای درک بیشتر مفهوم به دو تصویر زیر دقت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور که ملاحظه کردید در حالت دوم چرخهای جلو بیشتر منحرف شده است و اتومبیل بهتر می پیچد .

چند ستون بعدی به سیستم تعلیق و نوع فنربندی وسایل نقلیه مربوط می شودبابا تو دیگه کی هستی
آخرشی
:10:

mostafa0910
19-07-2007, 13:36
کسی میدونه چطوری میشه یه ماشینو به این بازی اضافه کرد؟
منظورم این نیست که ماشین رو روی ماشینهای خود بازی اضافه کنیم.
مثلا سمند را با نام سمند به بازی اضافه منیم و اگه بازی 100 ماشین داره بشه 101

پارتیزان
19-07-2007, 14:38
برای من جای این سه تا ماشین زیر تو را خدایک لباس پلیس مخفی درست بگذارید


اولیش لودر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


دومیش پراید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سومیش تانک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


:11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11:

پارتیزان
19-07-2007, 15:11
اینم یک ماشین جنگی توپ نظرتون چی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

XirowN
19-07-2007, 15:20
لباس رپ هستش ؟

namber_one
19-07-2007, 16:16
سلام
اگه ميشه لينك دانلود handling رو بذاريد
ممنون

Tom Clancy's
19-07-2007, 16:38
با سلام
میخواستم ببینم صداهای بازی رو مثل صدای موتور ماشین، بوق و.... رو چه جوری میشه عوض کرد؟

پارتیزان
19-07-2007, 16:59
با سلام
میخواستم ببینم صداهای بازی رو مثل صدای موتور ماشین، بوق و.... رو چه جوری میشه عوض کرد؟

با برنامه ای که در زیر گذاشتم اما برای صدا باید یک صدا خاص داشته باشس مثلا بعضی موتورها را که دانلود می کنی با انها صدا است


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tom Clancy's
19-07-2007, 21:05
با برنامه ای که در زیر گذاشتم اما برای صدا باید یک صدا خاص داشته باشس مثلا بعضی موتورها را که دانلود می کنی با انها صدا است


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من این برنامه رو دارم اما نمیشه باهاش یه صدای خاص رو پیدا کرد صداها کلی.:13:

Tom Clancy's
19-07-2007, 21:11
با سلام
من بعد از مدتها با آموزش ها اومدم بیشتر آموزشها ویرایش شده ولی چند تایی مونده و خودمم هم هنوز نتونستم تا آخره آموزش رو بنویسم
این آموزش مقدماتی زدمودلر هست که میر محمد تصحیح کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم آموزش مرحله نویسی هست که خیلی مقدماتی ولی بعدا درست میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دست شما درد نکنه ولی اموزشها خیلی ابتدایی:11:

farshidmehrabi
20-07-2007, 02:04
برای من جای این سه تا ماشین زیر تو را خدایک لباس پلیس مخفی درست بگذارید


اولیش لودر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


دومیش پراید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سومیش تانک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


:11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11:
من این لودر میخوام دانلود کنم ولی اصلا سایتش بالا نمیره یکی لطف کنه برام آپلود کنه:41: :41:

jenabe mohandes
20-07-2007, 15:48
سلام اگه میشه آموزش زد مودلر رو جای دیگه آپ کنید این لینک مشکل داره با سپاس فراوان

hshak2006
20-07-2007, 22:01
سلام به همتون اقا یه پیکان لوکس بذارید یا برنامه درست کردنشو با [اموزش] بذارید ممنون

YAHYA-PRO
20-07-2007, 23:57
دست شما درد نکنه ولی اموزشها خیلی ابتدایی:11:

عزیز برادر تو همون پست گفتم مقدماتی نگفتم پروفیشنال :31:
از این به بعد خوب میشه الان قسمتهای دیگه آمادس ولی تصحیح میخواد که آقا میر محمد باید بکنه و اونم نیستش اگه کسی تریدی کار میکنه بگه بدم بهش یه نیگا بندازه ثواب داره همه منتظرن منم از بس گفتم آمادس فردا میزارم آبروم رفت :31: :10:

YAHYA-PRO
21-07-2007, 00:08
سلام اگه میشه آموزش زد مودلر رو جای دیگه آپ کنید این لینک مشکل داره با سپاس فراوان

داداش چک کردم درسته یه بار دیگه امتحان کن اگه نشد یه جا دیگه بزارم

hshak2006
21-07-2007, 10:10
سلام لطفا یه پیکان یا برنامه ساختشو با اموزش بزارید

shuhin
21-07-2007, 19:38
سلام لطفا یه پیکان یا برنامه ساختشو با اموزش بزارید
download link
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hshak2006
21-07-2007, 20:30
ببخشید ولی منظورم پیکان لوکس[قدیمی] بود:10:

jenabe mohandes
21-07-2007, 20:45
داداش چک کردم درسته یه بار دیگه امتحان کن اگه نشد یه جا دیگه بزارم

عزیز نمیشه اگه مسله ایی نیست یه جای دیگه آپش کنی ممنون میشم

a.salireza
21-07-2007, 20:59
وقتی برنامه ی تولز رو دانلود میکنم باید چی کار کنم که فعال بشه؟:19:

shuhin
21-07-2007, 22:21
وقتی برنامه ی تولز رو دانلود میکنم باید چی کار کنم که فعال بشه؟:19:
نمیدونم منظورت از برنامه تولز چیه
ولی اگه ایمیج تولز رو میگی خودش فعاله:20:

پارتیزان
21-07-2007, 22:47
من این لودر میخوام دانلود کنم ولی اصلا سایتش بالا نمیره یکی لطف کنه برام آپلود کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
__________________
اگه غلط املایی داشتم ببخشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif


دوست عزیز امتحان کردم کاملا کار میدهد

hshak2006
22-07-2007, 07:36
این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشین bobcat جدید میکنه:40:

hshak2006
22-07-2007, 07:47
این یه ماشین پلیس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m a d
22-07-2007, 17:11
دومیش پراید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به بفرمائید
بابا نامردا یه اسم از این سازنده ی پراید میبردی آقا پارتیزان
بــــله چاکریم سازندش خودمم !! در ضمن این تاپیکو بی خـــــــــــــــــــیال
این جا هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshidmehrabi
22-07-2007, 18:36
دوست عزیز امتحان کردم کاملا کار میدهد

آقا سایتش برای من بالا نمیره اگه لطف کنی برام آپلود کنی ممنون میشم(فقط با نرم افزار dap مشکل نداشته باشه):13:

136885
23-07-2007, 11:12
این اندازه ی لاستیک ها را باید چی کار کرد
لاستیکهای پراید خیلی بزرگ شدند

omid1
23-07-2007, 13:57
تصوير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
23-07-2007, 14:04
يه ماشين باحال

لينك دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,57 MB

omid1
23-07-2007, 14:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,36 MB

omid1
23-07-2007, 14:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:629,78 KB

M o h a m m a d
23-07-2007, 14:43
این اندازه ی لاستیک ها را باید چی کار کرد
لاستیکهای پراید خیلی بزرگ شدند

:19: از سازندش بپرسید بابا من به این گندگی اینجام

:8: لاستیکاشو باید ...
به آیدیم پی ام بده

djelyas2006
23-07-2007, 14:45
سلام
آقا saeed_cpu_ful می شه اون نقشه ی تران رو که ساختی تا هر جاش که هست بزاری یا حداقل برج میلاد رو بزار
اگه این کار رو بکنی خیلی ممنونت می شم:11:

M o h a m m a d
23-07-2007, 14:49
فعلا دارم ماشین گل رو میسازم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djelyas2006
23-07-2007, 15:04
آقا M o h a m m a d اگه شما هم یک لطفی بکنی و چند تا مدل ماشین و ساختمون ایرانی بزاری خیلی خوب میشه

M o h a m m a d
23-07-2007, 15:06
سلام
آقا saeed_cpu_ful می شه اون نقشه ی تران رو که ساختی تا هر جاش که هست بزاری یا حداقل برج میلاد رو بزار
اگه این کار رو بکنی خیلی ممنونت می شم:11:

ای ی ی ی خدا
اصلا همچین چیزی مطمئنم وجود نداره چون COLISSION ساختن کار هر کسی نیست
و شما فکر می کنید به همین راحتی میشه برج میلاد رو گذاشت توی بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o h a m m a d
23-07-2007, 15:11
آقا M o h a m m a d اگه شما هم یک لطفی بکنی و چند تا مدل ماشین و ساختمون ایرانی بزاری خیلی خوب میشه

برای دانلود نمیتونم کارامو بزارم

فقط عکس کارامو میتونم بزارم !!!

اینم پیکانه که میری درست کرده و من فقط یه چند تغییر کوچولو توش انجام دادم که توی عکس نوشتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارتیزان
23-07-2007, 22:25
فعلا دارم ماشین گل رو میسازم

اینم گل زحمت نکش قبلا درست شده فقط می خواستم ببینم با این برنامه ای که اینه را می سازی لباس هم می شه ساخت
باتشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*PiNk PaNTHeR*
23-07-2007, 22:34
بچه ها پیکان چند تنه؟

M o h a m m a d
24-07-2007, 09:09
اینم گل زحمت نکش قبلا درست شده فقط می خواستم ببینم با این برنامه ای که اینه را می سازی لباس هم می شه ساخت
باتشکر

دست شما درد نکنه
نه با این برنامه نمیشه ساخت
لباس فقط تکسچره

morder
24-07-2007, 14:51
سلام من سرعت سنج واسه جی تی آ دانلود کردم ولی نمی دونم چه جوری کار می کنه لطفا یکی راهنمایی کنه

farshidmehrabi
24-07-2007, 18:40
سلام من سرعت سنج واسه جی تی آ دانلود کردم ولی نمی دونم چه جوری کار می کنه لطفا یکی راهنمایی کنه
شما باید سرعت سنج تو جایی که بازی رو نصب کردی کپی کنی بعد فایل اصلی باز کن تنظیماتشو انجام بده روی دکمه ی save settingsکلیک کن.

پارتیزان
24-07-2007, 22:33
اقا محمد نرم افزاری برای ساخت لباس نیست اگر هست لطفا لینک دانلود را با امو زش بگذارید


باتشکر

djelyas2006
25-07-2007, 00:59
بچه از شما کسی مدل سمند یا از این چیزا نداره؟

namber_one
25-07-2007, 11:39
سلام
اگه ميشه لينك دانلود handling رو بذاريد
ممنون

سلام
آقا من جك نگفتم كه !
اين لينك رو بذارين و گرنه ... تو رو خدا بذارينش

*PiNk PaNTHeR*
25-07-2007, 13:59
سلام
آقا من جك نگفتم كه !
اين لينك رو بذارين و گرنه ... تو رو خدا بذارينش
ازین ببعد بک اپ بگیر.


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن من از آدمهای لوس خوشم نمیاد.:13:

hbk360
25-07-2007, 14:55
لینک دانلود نرم افزاری که با هاش ماشین ها رو به بازی اضافه میکنه میخوام

namber_one
25-07-2007, 16:54
ازین ببعد بک اپ بگیر.


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن من از آدمهای لوس خوشم نمیاد.:13:

كي عكستو عوض كردي باگزباني :31:

w700
25-07-2007, 18:41
آقا من رشتم توی موبایل ولی دمت گرم ادامش بده خیلی با حاله در ضمن دست شما هم درد نکنه....

ramin-jo0n
25-07-2007, 19:39
اقا من چنتا اسکین برای سی جی دارم ولی نمیدونم چجوری ازشون استفاده کنم یکی کمکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(Download - 859 kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم یکی دیگه
(download - 178Kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه کمک کنین بازم هست میزارم من برنامه imgtool دارم اما چه جوری میتونم ازش استفاده کنم کمک کنین لطفا

namber_one
26-07-2007, 10:43
برو صفحه اول همين تايپيك روش استفاده از برنامه رو نوشته
من دارم دانلود ميكنم
به نظر مياد جالب باشه اگه داري بازم بذار
دمت گرم

hshak2006
26-07-2007, 11:09
سلام یکی به من بگه چجوری میتونم عکس یه ماشین رو براتون بذارم

*PiNk PaNTHeR*
26-07-2007, 11:13
سلام یکی به من بگه چجوری میتونم عکس یه ماشین رو براتون بذارم
از برو توی options>>ِDisplay<<Store Galery Photos رو فعال کن. اونوقت هروقت با دوربین توی بازی عکس گرفتی توی یک سابفولدر توی فولدر اصلی GTA SA User Files توی مای داکیومنتت سیو میشه.

namber_one
26-07-2007, 11:26
با سلام
اسكينهايي كه ramin-jo0n قرار داده بود رو توي فايل player.img قرار دادم
حالا ميشه يكي به من بگه بايد چطوري اسكينها رو توي بازي بيارم ؟

*PiNk PaNTHeR*
26-07-2007, 11:32
با سلام
اسكينهايي كه ramin-jo0n قرار داده بود رو توي فايل player.img قرار دادم
حالا ميشه يكي به من بگه بايد چطوري اسكينها رو توي بازي بيارم ؟
هردوتاشون جایگزین مدل موی اولیه یعنی cesar شدن که توی همه آرایشگاهها موجوده.

پارتیزان
26-07-2007, 12:37
با سلام اقا اگر کسی برنامه ایبرای ساخت لباس داره لینک دانلودش را بذاره

amin2000
26-07-2007, 13:46
Mercedes Benz S 600 v.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 13:50
Mercedes SLR Mclaren V2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 13:52
اینو حالشو ببر Mercedes-Benz SL 500 v2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 13:58
عشق کن Mercedes-Benz S600 W140 Pullmann
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید S600 W140 Pullman by klarnetist und nooby.rar

amin2000
26-07-2007, 13:58
نظر بدید دیگه نمیزارم ها

amin2000
26-07-2007, 14:08
Ape Piaggio
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 14:10
من رفتم بایــــــــــــــــــی

namber_one
26-07-2007, 14:33
هردوتاشون جایگزین مدل موی اولیه یعنی cesar شدن که توی همه آرایشگاهها موجوده.

از كمكت ممنون !

پارتیزان
26-07-2007, 15:33
دوست عزیز ماشین هایی که می گذاری خیلی قدیمیه

amin2000
26-07-2007, 15:56
موتور GSXR Bike
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 16:01
Peugeot 206
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 16:09
Mil 24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M o h a m m a d
26-07-2007, 16:12
کسی در مورد کارای من نظری نداشت ؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
26-07-2007, 16:16
کسی در مورد کارای من نظری نداشت ؟؟؟؟
محمد جان یا هندلینگ و بقیه رو تغییر بده یا بررسی کن بگو کدوم ماشین به مثلا پیکان نزدیک تره و جایگزین وان کن.
مثلا پیکان اولیه Admiral بود و ادمیرال هم از روی فورد برداشتن. 5 دنده بود برادر. البته رنگهاش رو خوب گیر آورده بودی.

amin2000
26-07-2007, 16:24
قطار قطار ویومد .... British Double Decker Tram
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
26-07-2007, 16:25
نظر بدید دیگه

amin2000
26-07-2007, 16:25
محمد جان کار شما عالیه

amin2000
26-07-2007, 16:29
یه چیزی مخصوص جادو گرا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin2000
26-07-2007, 16:31
ببخشید اینم فایل دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید BROOM.rar

amin2000
26-07-2007, 16:34
از عجایب خاقت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramin-jo0n
26-07-2007, 18:51
بابا این فایلایی که تو این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اصلا نمیان که من دانلودشون کنم چیکار کنم
بعدشم برنامه که اول تایپیک بود من دانلود کردم میشه یه آموزش دورستو حسابی برای من بزارین خیلی ممنونتون میشم

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ماشین برای شما ولی کمک کنین من کارم راه بیوفته
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 1.61 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یکی دیگه کمک کنین باحال ترم دارما
(download -3,66MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(download -1,22MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اینکه کمک نمی کنین
(download -2,56MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:34
یه نظری درباره کارای من بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( download 200 Kb ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( download 623 Kb ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( download 1.18 Mb ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( download 995Kb ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هرکی تونست تو بازی بزارتشون بگه چه جوری تا همه استفاده کنیم

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 1.2MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
امید وارم یه حالی داده باشم به همتون

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 2,09MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 2.08 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(download -1,75MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حیف خودم نمی تونم استفاده کنم

ramin-jo0n
26-07-2007, 19:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(download -1,51MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin-jo0n
26-07-2007, 20:12
چنتا متور از یاماها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(download-1170kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( download - 396kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(download -429Kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 2.37 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
حیف خودم نمیتونم استفاده کنم خو یه کمکی کنین دیگه(.-/|\-.)

djelyas2006
26-07-2007, 20:40
سلام
آقا کسی بلد نیست چطوری می شه رنگ ماشین ها رو عوض کرد مثلا برای اون ها رنگ های متالیک بزاریم

ramin-jo0n
26-07-2007, 23:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(download -1.15 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud_kp
27-07-2007, 00:16
آقا یکی میتونه این سیو رو واسم رد کنه؟تو تاپیکش که میگم کسی محل نمیذاره مرحله رقص ماشین ورقص سی جی کنار ساحل گیر کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم!انصافا یه آدم باحال بیاد کارم رو راه بندازه! راستی من یه لباس خوشتیپ میخوام اگه کسی پیدا کرد واسم بزاره تو مایه های کت وشلوار.

namber_one
27-07-2007, 07:38
روش كار با imgtool :(براي گذاشتن ماشين)
بريد فايل gta3.img رو با برنامه باز كنيد.
اسم فايلهاي ماشين ها و موتورهايي كه دانلود كردي با گزينه هايي در فايل gta3.img يكي هستند .
f2 را بزنيد و اسم ها را پيدا كنيد .
سپس گزينه ها را پاك كنيد و از منوي commands گزينه add رو انتخاب كنيد و فايل هاي دانلودي رو اضافه كنيد .
در آخر گزينه rebuild archive رو بزنيد تا كار پايان يابد .
حالا ماشين شما جايگزين ماشيني با همان نام شده و ميتوانيد به بازي رفته و با پيداكردن ماشين سوارش بشيد .
يا ميتوني با رمز ماشين رو بياري
مشكلي داشتي بگو
باي...

*PiNk PaNTHeR*
27-07-2007, 07:43
استاد رامین لطفا کارهای دیگران رو نگین کار خودتونه. فقط هم مودهای توپ و جالب بذارید با آموزش تغییر دادن فایلهای هندلینگ.
ممنون.

*PiNk PaNTHeR*
27-07-2007, 11:39
برای اعتراض به نحوه آنتن دهی وپوشش شبکه در شهرهای جنوبی ایمیل وشماره ایرانسل خود را در انجمن موبایل-پوشش ایرانسل قرار دهیدرضا جان چندتا از Ballaها رو با Micro SMG بفرستم جنوب چطوره؟
یک تاپیک توی انجمن متفرقه بزن.
اینجا خیلی بیربطه. در ضمن یک دستی هم به انتنت بکش.
ویرایش: Heat Seaking RL هم برای خراب کردن انتنها میخواین در خدمتیم.

ehsannirvana
27-07-2007, 12:38
روش كار با imgtool :(براي گذاشتن ماشين)
بريد فايل gta3.img رو با برنامه باز كنيد.
اسم فايلهاي ماشين ها و موتورهايي كه دانلود كردي با گزينه هايي در فايل gta3.img يكي هستند .
f2 را بزنيد و اسم ها را پيدا كنيد .
سپس گزينه ها را پاك كنيد و از منوي commands گزينه add رو انتخاب كنيد و فايل هاي دانلودي رو اضافه كنيد .
در آخر گزينه rebuild archive رو بزنيد تا كار پايان يابد .
حالا ماشين شما جايگزين ماشيني با همان نام شده و ميتوانيد به بازي رفته و با پيداكردن ماشين سوارش بشيد .
يا ميتوني با رمز ماشين رو بياري
مشكلي داشتي بگو
باي...


اساتید محترم من همه ی این کارا رو درست انجام میدم اما وقتی میرم تو بازی بعد از چند دقیقه یا وقتی می خوام رمز مربوط به ماشین جدید رو بزنم یه دفعه بازی هنگ میکنه:41:
نمیدونم چه مرگشه لطفا هر کس میدونه یه کمکی بکنه:11:

پارتیزان
27-07-2007, 12:50
با سلام به دوستان اقا لباس پلیس مخفی را اگر دارید بگذارید یا اگر برنامه برای ساخت ان هست بگذارید


برای هزارومین بار

باتشکر

amin2000
27-07-2007, 13:37
Monster Truck Flame Textures
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Truck Flame Mod.zip

amin2000
27-07-2007, 15:20
سمند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
27-07-2007, 15:24
نظر + 1 = ماشین و...
نظر بدید

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:32
آقای vbmenu_register("postmenu_1356780", true); pink panther من که نگفتم کاره خودمه گفتم نظر شما در باره کار من تو این تایپک بود

farshidmehrabi
27-07-2007, 17:33
سمند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امین جان دستت درد نکنه ولی اگه میتونستی یه جای دیگه آپلود کنی خیلی خوب میشد چون این لینک با dapمشکل داره:10:

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:37
اقا من یه برنامه پیدا کردم که خیلی بدرد خوده من خورد وتونستم به راحتی ماشینارو جایگزین کنم که براتو میزارم
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GGMM 2.1.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 457 Kb)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونین داخل این برنامه تمامیه ماشینای gta5رو ببینین
از همین طریق به راحتی جای ماشن خودتونو با ماشین مود نظر عوض کنین

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:38
Pedestrian Editor - 1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم خیلی بدرد میخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:40
Music Extractor - 51 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اینم میتونید آهنگهای gta5رو رای خودتون داشته باشید

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:42
برنامه های دیگشم هست خواستید بگید میزارم

ramin-jo0n
27-07-2007, 17:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 559kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

ramin-jo0n
27-07-2007, 18:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 562 kB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download - 237.17 kB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ramin-jo0n
27-07-2007, 18:10
اگه میشه این ماشین سمنده رو یه جای دیگه آپ کنید لطفا تا ما بتونیم دانلود کنیم

Masoud_kp
27-07-2007, 18:18
آقا یکی میتونه این سیو رو واسم رد کنه؟تو تاپیکش که میگم کسی محل نمیذاره مرحله رقص ماشین ورقص سی جی کنار ساحل گیر کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم!انصافا یه آدم باحال بیاد کارم رو راه بندازه! راستی من یه لباس خوشتیپ میخوام اگه کسی پیدا کرد واسم بزاره تو مایه های کت وشلوار.

ببخشید یادم رفت سیو رو بزارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jenabe mohandes
27-07-2007, 18:25
آقایون عزیز سلام یه سوال؟ آیا برنامه ای هست که ماشین رو از نمای داخل نشون بده اگه هست لینکشو بدید ممنون میشم با تشکر از همه دوستان

morteza_m2n
27-07-2007, 18:42
يه سايت باحال پر از پت واينجور مذخرفات:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsannirvana
27-07-2007, 21:19
دوستان لطفا یه بار دیگه لینک پیکان رو بدین .
بی زحمت

پارتیزان
27-07-2007, 21:24
دوستان برنامه ای برای ساخت لباس ندارید.


در ضمن این سایتی که درزیر معرفی می کنم مخصوص ساخت لباس پلیس برای بازی ها است اگر کسی می توانه برنامه ای که انها با ان لباس می سازند را برای دانلود بگذارد.


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11:

اینم نمونه ای از لباس ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Seal by N!ghtmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Agent Smith (Urban CT) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arctic Camo CT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ATCUC S.W.A.T. Urban ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Bender (Urban) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Black themed FBI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Black Themed S.W.A.T. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
CS:Source SWAT for 1.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Finnish Osasto Karhu Urban ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
High FPS Model (Urban) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Hybrid Seal Team 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Icy Arctic camo CT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Max Payne 1 For 1.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
NEW SWAT URBAN For Cs1.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Norwegian FSK Urban ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Urban Desert Camo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Urban navy seal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Urban Sand Camo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Urban SEAL Team Re-Skin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
urban spetsnaz: blue camo unit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Urban US Marine Corps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
urban...snow...christmas...ololollo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
US Marines Urban ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WOLF RECON URBAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

namber_one
28-07-2007, 16:32
اساتید محترم من همه ی این کارا رو درست انجام میدم اما وقتی میرم تو بازی بعد از چند دقیقه یا وقتی می خوام رمز مربوط به ماشین جدید رو بزنم یه دفعه بازی هنگ میکنه:41:
نمیدونم چه مرگشه لطفا هر کس میدونه یه کمکی بکنه:11:

من هم قبلا همين مشكله تو رو داشتم .
ولي
فهميدم موقعي كه گزينه هاي قبلي رو پاك ميكردم و جديدها رو ميذاشتم موقع add كردن دو تا فايل رو با هم add ميكردم ولي اون فقط يه دونه رو add ميكرد و بعد تك تك فايل ها رو add كردم و جواب داد .
اميدوارم كمكت كنه .

omid1
28-07-2007, 21:12
كسي اموزش ساختن ماشين نداره؟:20:
اگه داريد لطفا بزاريد:46:
با تشكر

jenabe mohandes
28-07-2007, 22:04
كسي اموزش ساختن ماشين نداره؟:20:
اگه داريد لطفا بزاريد:46:
با تشكر

آقا امید این برنامه زمودلر و آموزش اونه که آقا محمد و آقا یحیی زحمتشو کشیدن

برنامه زمودلر URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

آموزش url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/url]

jenabe mohandes
28-07-2007, 22:14
اساتید محترم من همه ی این کارا رو درست انجام میدم اما وقتی میرم تو بازی بعد از چند دقیقه یا وقتی می خوام رمز مربوط به ماشین جدید رو بزنم یه دفعه بازی هنگ میکنه:41:
نمیدونم چه مرگشه لطفا هر کس میدونه یه کمکی بکنه:11:

آقا این برنامه img tool کار باهاش خیلی سخته منم مشکل تو رو داشتم ولی برنامه ggmm کار باهاش خیلی راهته بیا ایتم لینکش آموزشش هم داخل صفحه یک هست


URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]GGMM 2.1.zip[/URL] 457 Kb)

p30time
28-07-2007, 22:26
با سلام خدمت دوستان!
نمي دونم اين پچ رو قبلا گذاشتن يا نه ولي من كه سرچ كردم نبود!
Hot coffee


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي ديدن اين تغييرات در بازي با يكي از G i r l friend هايتان به يك كافه برويد و نتيجه رو ببيند!

از دوستان زير 18 سال خواهش مي كنم دان نكنن!

( البته من خودم امتحانش نكردم ولي از جاي معتبري دان كردم! )
اگر كار نكرد لطفا اعلام كنيد...
با تشكر

jenabe mohandes
28-07-2007, 22:33
آقا محمد یه خواهشی داشتم اگه میشه ماشین زانتیا رو زحمتشو بکشی بسازی ممنون میشم ازت

@R3Z
29-07-2007, 00:53
p30 time جان خیلی قدیمیه!!!

p30time
29-07-2007, 02:52
با سلام!
درسته! ولي سرچ كردم .... ديدم كسي نذاشته!
ضمنا آقا اگه يه نفر لطف كنه و لينك جايي كه آموزش اضافه كردن ماشين رو داده به من بده، خيلي ممنون مي شم!

mohammad_twe
29-07-2007, 04:29
اون برنامه صفحه اول مشکل داره به خدا دانلود میشه باز نمیشه میگه فایل مشکل داره....

*PiNk PaNTHeR*
29-07-2007, 07:29
لباس:
باید تکسچر لباس رو از Player.img در بیارید و با فتوشاپ عوضش کنید.
هیچ برنامه ی دیگه ای نیست. میتونی از پکهایی که خودشون گذاشتن استفاده کنی.

namber_one
29-07-2007, 09:27
لباس:
باید تکسچر لباس رو از Player.img در بیارید و با فتوشاپ عوضش کنید.
هیچ برنامه ی دیگه ای نیست. میتونی از پکهایی که خودشون گذاشتن استفاده کنی.

سلام
ببخشيد حالا اين تكچسرها رو چجوري بايد دربياريم؟
با تشكر

namber_one
29-07-2007, 09:41
شرمنده دوباره پست ميدم
تكچسرها رو درآوردم ولي وقتي ميخوام ببرم توي فوتوشاپ eror ميده .
لطفا كمك كنيد.!!!

good_messi
29-07-2007, 10:23
کمک فوری من دو تا ماشین ادیت کردم برای این کار هم روی ماشین اول راست کلید کرده و گزینه replace کلیک کرده و ماشین ها رو جایگزین کردم حالا بازی می ایسته و هنگ می کنه از ماشین های قبلی هم پشتیبان ندارم حالا چیکار کنم تا بازی نایسته

تورو خدا کمک کنید

namber_one
29-07-2007, 10:47
برو پست هاي قبلي رو بخون ببين مشكلت برطرف ميشه يا نه ؟

*PiNk PaNTHeR*
29-07-2007, 11:08
سلام.
فایل txdای رو که در اوردید با TXD Workshop باز کن و اکسپورت کن و وقتی تغییر دادی ایمپورت کن.
پیشنهاد میکنم عوض فتوشاپ از کورل دراو استفاده کنی.

good_messi
29-07-2007, 11:21
حل نمیشه من با img tools ماشین رو ادد می کنم ولی نمیتونم تغییرات data رو عوض کنم اگه ممکنه یه اموزش مبتدی با مثال از تغییرات data handlling بزارین

mer30

*PiNk PaNTHeR*
29-07-2007, 11:30
حل نمیشه من با img tools ماشین رو ادد می کنم ولی نمیتونم تغییرات data رو عوض کنم اگه ممکنه یه اموزش مبتدی با مثال از تغییرات data handlling بزارین

mer30
فایل readmeای که همراه ماشینه رو باز کن ببین گفته خط مربوط به ماشین رو در هر فایل handling.cfg, vehicles.ideو carmods.dat و carcols.dat چی نوشته.
با نوت پد باز کن این چهارتا فایل رو..

namber_one
29-07-2007, 11:58
سلام.
فایل txdای رو که در اوردید با TXD Workshop باز کن و اکسپورت کن و وقتی تغییر دادی ایمپورت کن.
پیشنهاد میکنم عوض فتوشاپ از کورل دراو استفاده کنی.

از كمكي كه كردي ممنونم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hshak2006
29-07-2007, 12:50
سلام کسی برنامه برای روشن کردن چراغهای اتومبیل و موتور تو بازی داره:18::18::18::18::18:

sina1100
29-07-2007, 12:52
سلام کسی برنامه برای روشن کردن چراغهای اتومبیل و موتور تو بازی داره:18::18::18::18::18:
حالا چرا تعجب کردي؟

hshak2006
29-07-2007, 13:02
سلام کسی برنامه برای روشن کردن چراغهای اتومبیل و موتور تو بازی داره:19:

*PiNk PaNTHeR*
29-07-2007, 15:22
سلام کسی برنامه برای روشن کردن چراغهای اتومبیل و موتور تو بازی داره
شب که شد روشن میشن خودشون:31:

hshak2006
29-07-2007, 20:29
اقا کسی مرسدس بنزز پلیس ایرانی نداره:13::13:

پارتیزان
29-07-2007, 22:39
سلام.
فایل txdای رو که در اوردید با TXD Workshop باز کن و اکسپورت کن و وقتی تغییر دادی ایمپورت کن.
پیشنهاد میکنم عوض فتوشاپ از کورل دراو استفاده کنی.


این برنامه ها که می گی چی هستند باید از کجا اورد.مثل همین TXD Workshop :11:

namber_one
30-07-2007, 06:41
سلام
لينك دانلود TXD Workshop :
دانلود ...
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezapassword
30-07-2007, 09:01
دوستان دارم سعی میکنم برنامه زد مودلر رو به فارسی تغیر بدم ( فارسیش کنم )

136885
30-07-2007, 10:25
ا ز دوستان یکی لینک پیکان رو بذاره
(چراغ بنزی)

rezapassword
30-07-2007, 11:51
دوستان اینم زد مودلر نیمه فارسی بعدا کامل فارسیش رو میزارم
اگه تو نصب مشکلی داشتید بگید یا پیغوم خصوصی بزنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم 300 کیلو بایت

پارتیزان
30-07-2007, 13:45
وقتی که ما با برنامه فتوشاپ عکس را تغییر دادیم چگونه به حالت اول فایل را saveکنیم یعنی دوباره پسوند txd را داشته باشه تا بتونم داخل بازی ببرمش.

*PiNk PaNTHeR*
30-07-2007, 16:38
وقتی که ما با برنامه فتوشاپ عکس را تغییر دادیم چگونه به حالت اول فایل را saveکنیم یعنی دوباره پسوند txd را داشته باشه تا بتونم داخل بازی ببرمش.
شما فایل txd رو تغییر ندادی بلکه عکسهای توی فایل txd رو تغییر دادی.
عکس رو با پسوند jpg پیشنهاد میکنم ذخیره کن و بعد ایمپورتش کن داخل همون TXDای که عکس رو ورداشتی ازش.

M o h a m m a d
30-07-2007, 17:12
شرمنده دوباره پست ميدم
تكچسرها رو درآوردم ولي وقتي ميخوام ببرم توي فوتوشاپ eror ميده .
لطفا كمك كنيد.!!!

اینــــــــــــــــــــه


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M o h a m m a d
30-07-2007, 17:14
شما فایل txd رو تغییر ندادی بلکه عکسهای توی فایل txd رو تغییر دادی.
عکس رو با پسوند jpg پیشنهاد میکنم ذخیره کن و بعد ایمپورتش کن داخل همون TXDای که عکس رو ورداشتی ازش.

شما پیشنهاد نکن :20:

TXD Workshop فقط PNG و TGA و BMP ایمپورت میکنه :13:

پارتیزان
30-07-2007, 17:48
اینم لباس پلیس مبارزه با ارازل اوباش که خودم طرا حی کردم

البته اقا محمد قبلا در سایت IRANGTA این را طراحی کرده بود اما به صورتی دیگر وایده کار از او است
اگر لباسی خواستید طراحی کنید من هستم. اگر ممکن نظر بدهید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پارتیزان
31-07-2007, 14:04
اینم گروهشون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
31-07-2007, 16:33
TXD Workshop فقط PNG و TGA و BMP ایمپورت میکنه
اکسپورت میکنه محمد جان.

jenabe mohandes
31-07-2007, 16:40
اینم یه مود که میشه ماشینو از نمای داخل دید ولی مشکل اینجاست که حجمش خیلی زیاده ( 131 مگا بایت). از بچه ها اگه کسی همچین برنامه ایی با حجم کمتر اگه هست لینک بده ممنون میشم

اینم لینکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ja882
01-08-2007, 09:22
سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم چجوری میشه نقشه ای که پایین سمت چپ بازی هست عوض کرد چون فایل txd اون تو پوشه models نیست میشه بگین کجای؟

hshak2006
01-08-2007, 10:54
:10:سلام به همتون:31: کسی ماشین پلیس ایرانی نداره

namber_one
01-08-2007, 11:19
كلي ريخته توي همين تايپيك

*PiNk PaNTHeR*
01-08-2007, 11:20
سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم چجوری میشه نقشه ای که پایین سمت چپ بازی هست عوض کرد چون فایل txd اون تو پوشه models نیست میشه بگین کجای؟
توی GTA3.img اون فایلهای TXDای که اولشون حرف radar هست.
42 یا 43 تا هستن.

ja882
01-08-2007, 12:29
توی GTA3.img اون فایلهای TXDای که اولشون حرف radar هست.
42 یا 43 تا هستن.
از کمکتون ممنونم یه سوال دیگه هم داشتم میشه ماشینهای gta san andereas رو به vice city و بلعکس تبدیل کرد با چه نرم افزاری؟

good_messi
01-08-2007, 14:24
فایل readmeای که همراه ماشینه رو باز کن ببین گفته خط مربوط به ماشین رو در هر فایل handling.cfg, vehicles.ideو carmods.dat و carcols.dat چی نوشته.
با نوت پد باز کن این چهارتا فایل رو..


اقا اگه می تونی کامل تر توضیح بده یا یه لینک اموزش کلی از همه چیز بذار

farshidmehrabi
01-08-2007, 18:12
اینم یه مود که میشه ماشینو از نمای داخل دید ولی مشکل اینجاست که حجمش خیلی زیاده ( 131 مگا بایت). از بچه ها اگه کسی همچین برنامه ایی با حجم کمتر اگه هست لینک بده ممنون میشم

اینم لینکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقایون اگه کسی این برانامرو zipشده پیدا کرد برامون بذاره:10:

پارتیزان
01-08-2007, 23:22
با سلام خدمت دوستان!
نمي دونم اين پچ رو قبلا گذاشتن يا نه ولي من كه سرچ كردم نبود!
Hot coffee

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي ديدن اين تغييرات در بازي با يكي از G i r l friend هايتان به يك كافه برويد و نتيجه رو ببيند!

از دوستان زير 18 سال خواهش مي كنم دان نكنن!

( البته من خودم امتحانش نكردم ولي از جاي معتبري دان كردم! )
اگر كار نكرد لطفا اعلام كنيد...
با تشكرهرکاری می کنم دانلود نمی شه خودتون امتحان بکنید اگر می شه یک درستش را بگذارید

باتشکر

jenabe mohandes
01-08-2007, 23:26
آقایون اگه کسی این برانامرو zipشده پیدا کرد برامون بذاره:10:

این زیپ شده هستش حجمش انقدره اگه زیپ شده نبود که حجمش سر به فلک میکشید حالا دارم دنبال یکی که حجمش کم باشه تو سایتهای خارجی میگردم اگه بود حتما میزارم

ONLY AHWAZ
02-08-2007, 03:38
سلامي گرم به همه ي gta بازها
من يه دونه مود براي gta sa يا همون gta5 اماده کردم
اسمش هست mixed mode که اين اخرين و جديد ترين نوع اين مود است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودش توي فايل read me توضيح داده ولي اگه مشکلي پيش اومد بگين
من يکم توضيح مي دم
شما بااين مود همه ي دوست دختر ها را داريد
لباس و هيکل شما تغيير مي کنه
اول بازي با موتور به خانه ي cj مي رويد و.............
وحالا کليد ها
با زدن کليد G در بازي مانند super man مي شويد و مي توانيد پرواز کنيد
با زدن کليد Enter ميتوانيد ماشين ها را از خود دور کنيد و به اطراف پرتاب کنيد
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد
در ضمن اگه شد بازم از اين چيزها مي زارم
باتشکر از همه ي شما مخلصيم

good_messi
02-08-2007, 10:34
اقا اگه می تونی کامل تر توضیح بده یا یه لینک اموزش کلی از همه چیز بذار


اقا کسی کمک نمی کنه یه لینک بدید لطفا

*PiNk PaNTHeR*
02-08-2007, 12:17
خودش توي فايل read me توضيح داده ولي اگه مشکلي پيش اومد بگين
من يکم توضيح مي دم
شما بااين مود همه ي دوست دختر ها را داريد
لباس و هيکل شما تغيير مي کنه
اول بازي با موتور به خانه ي cj مي رويد و.............
وحالا کليد ها
با زدن کليد G در بازي مانند super man مي شويد و مي توانيد پرواز کنيد
با زدن کليد Enter ميتوانيد ماشين ها را از خود دور کنيد و به اطراف پرتاب کنيد
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد
در ضمن اگه شد بازم از اين چيزها مي زارم
باتشکر از همه ي شما مخلصيم
استاد شما برداشتی مود Super cj رو ادیت کردی میگی مال خودمه؟
حالا عیب نداره برای اولین ادیت فایل scm بد نیست.

namber_one
02-08-2007, 12:33
از مد super cj جالبتره
پيشنهاد ميكنم دانلود كنيد

jenabe mohandes
02-08-2007, 15:04
:10:یه مود دیگه که ماشینو از نمای داخل نشون میده حجمش از اون خیلی کمتره ولی بازم زیاده(41mb)


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hshak2006
02-08-2007, 19:07
:45::45:سلام کسی برنامه ای برای تغییر دادن چهره ی ماشینها gta رو نداره:45:

*PiNk PaNTHeR*
02-08-2007, 21:40
سلام کسی برنامه ای برای تغییر دادن چهره ی ماشینها gta رو نداره
با استفاده از Zmodeler فایلهای dff هر ماشین رو باز کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بچه ها یک آدم باحال فایل ارجینال EffectsPC.txd رو توی فولدر Models، به من میده؟
ممنون.

YAHYA-PRO
03-08-2007, 12:04
با استفاده از Zmodeler فایلهای dff هر ماشین رو باز کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بچه ها یک آدم باحال فایل ارجینال EffectsPC.txd رو توی فولدر Models، به من میده؟
ممنون.

بروی چشم سعی میکنم امشب برات بزارم خوبه ؟ دیر نیست ؟ :10::40::11:
شما جون بخواه عزیز :31:

*PiNk PaNTHeR*
03-08-2007, 12:12
بروی چشم سعی میکنم امشب برات بزارم خوبه ؟ دیر نیست ؟
شما جون بخواه عزیز
خواهش میکنم یحیی جان:11:
شما سال دیگه بذار سر میکنیم:31:

good_messi
03-08-2007, 13:30
اقا کسی کمک نمی کنه یه لینک بدید لطفا


خیلی واجبه یه لینک اموزش قدم به قدم بدین

*PiNk PaNTHeR*
03-08-2007, 15:43
خیلی واجبه یه لینک اموزش قدم به قدم بدین
قدم به قدم کدوم بخش؟

intelligent
03-08-2007, 17:50
هرکاری می کنم دانلود نمی شه خودتون امتحان بکنید اگر می شه یک درستش را بگذارید

باتشکر

این آدرسو توی یه صفحه اینترنت پست کن تا به این آدرس بره وقتی که اومد یه صفحه میاد که توش یه جدوله زیر اون جدوله روی گزینه free کلیک کن تا به یه صفحه دیگه بری تو صفحه بعد اون چند حرفو توی کادر تایپ کن بعد روی دانلود کلیک کن( من خواستم با داپ دانلود کنم نشد اگه توهم نتونستی نرم افزار دانلوددو غیر فعال کن )

namber_one
03-08-2007, 18:29
لينك دانلود EffectsPC.txd

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

YAHYA-PRO
03-08-2007, 21:20
لينك دانلود EffectsPC.txd

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


منم همین الان اومدم این رو بزارم ممنون که گذاشتی دوست عزیز :10::40:

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 00:03
دست دوستان گل درد نکنه:40::11:
فقط سایت پسوورد میخواد چی بنویسم؟

good_messi
04-08-2007, 08:01
قدم به قدم کدوم بخش؟


کلا بخش وارد کردن ماشین و چیزای دیگه به بازی+ تغییرات بخش دیتا

hshak2006
04-08-2007, 13:49
من هرچی سعی کردم نتونستم با اینZModeler2فایلهای dff ایمپورت کنم

hshak2006
04-08-2007, 13:49
من هرچی سعی کردم نتونستم با اینZModeler2فایلهای dff ایمپورت کنم

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 13:50
کلا بخش وارد کردن ماشین و چیزای دیگه به بازی+ تغییرات بخش دیتا
دوست من میتونی از تاتوریالهای انگلیسی استفاده کنی و اگه مشکلی داشتی اینجا مطرح کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تاتوریالهای خوبی دارن.

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 13:51
من هرچی سعی کردم نتونستم با اینZModeler2فایلهای dff ایمپورت کنم
چونکه رجیستر نیست.
من سریال ندارم توی هارد قبلیم بود الان یحیی لطف میکنه سریال رو میذاره:31:

bahdar
04-08-2007, 17:24
سلام.
اینم سریال:(ببینید درسته؟)
Kd48r-4o07f-35uet-453hm

hshak2006
04-08-2007, 17:55
اقا این رمزو چه جوری و کوجا بنویسم

namber_one
04-08-2007, 19:41
ببخشيد كه سوال بي ربطي ميكنم
ولي ميشه بگيد تايپيك مخصوص مسابقات gta كجا رفته؟؟؟

hshak2006
04-08-2007, 19:45
لطفا یکی بگه این ZModeler2چه جوری registerمیشه:42::42:

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 20:18
اقا این رمزو چه جوری و کوجا بنویسم
توی قسمت Help برو و About رو بزن.
اونوقت 4 تا کادر هست سریال رو کادر به کادر کپی کن و اوکی کن.
تموم.

hshak2006
04-08-2007, 20:46
هیچی توی About نیست فقط یه صفحه خالی بون جای شماره

*PiNk PaNTHeR*
04-08-2007, 21:01
هیچی توی About نیست فقط یه صفحه خالی بون جای شماره
منم الان همین مشکل رو دارم!

hshak2006
04-08-2007, 22:49
خوب شاید برنامش خرابه

ONLY AHWAZ
05-08-2007, 01:51
استاد شما برداشتی مود Super cj رو ادیت کردی میگی مال خودمه؟
حالا عیب نداره برای اولین ادیت فایل scm بد نیست.

با سلام به همه و مخصوصا PINK PANTHER جان
PINK PANTHER جان من که نگفتم اين مود مال منه من اين مودرو از يه سايت خارجي دانلود کردم
چون خيلي چيز هاي جالبي داشت حيفم اومد که اي مودو نزارم
اگرم مي بيني که در2SHARED اپش کدردم اين بود که سايتش با مشکل مواجه شده بود و لينک دانلود سايت کار نمي کرد و براي اين من خودم اپش کردم

در ضمن سايتش چيز هاي خيلي جالبي داشت که من از اونا دانلود کردم مثل لباس هاي super man , batman يا ماشين batman و ........................
اگر تونستم اونارو مي زارم:31::31:
مخلص همه GTA بازها هم هستيم:46:

*PiNk PaNTHeR*
05-08-2007, 02:54
با سلام به همه و مخصوصا PINK PANTHER جان
PINK PANTHER جان من که نگفتم اين مود مال منه من اين مودرو از يه سايت خارجي دانلود کردم
چون خيلي چيز هاي جالبي داشت حيفم اومد که اي مودو نزارم
اگرم مي بيني که در2SHARED اپش کدردم اين بود که سايتش با مشکل مواجه شده بود و لينک دانلود سايت کار نمي کرد و براي اين من خودم اپش کردم

در ضمن سايتش چيز هاي خيلي جالبي داشت که من از اونا دانلود کردم مثل لباس هاي super man , batman يا ماشين batman و ........................
اگر تونستم اونارو مي زارم
مخلص همه GTA بازها هم هستيم
کاش ذکر میکردی.
شرمنده اگه یکم لحنم تند بود:blush:

ONLY AHWAZ
05-08-2007, 05:42
کاش ذکر میکردی.
شرمنده اگه یکم لحنم تند بود:blush:
با سلام به شما PINK PANTHER و همه ي GTA بازها ي عزيز
ما مخلص شما و همه ي GTA بازها هم هستيم PINK PANTHER جان
من بايد ذکر مي کردم و با اين حال از شما عذر خواهي مي کنم
مخلصيم:31::31:

hshak2006
05-08-2007, 15:51
یکی بگه چجوری می تونم برنامه ZModeler2 رجیستر کنم چون تو abut هیچ کادری برای زدن رمز نیست

farshidmehrabi
05-08-2007, 18:48
یکی بگه چجوری می تونم برنامه ZModeler2 رجیستر کنم چون تو abut هیچ کادری برای زدن رمز نیست
دوست عزیز برای منم توxp همینطوری بودولی تو ویستا درست بود شاید اشکال از ویندوزته؟

omid1
05-08-2007, 19:50
ببينم كسي ديگه نميخواد پچ و ماشين واينجور چيزا باسه GTA بزاره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
05-08-2007, 20:05
تصوير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,34 MB

djelyas2006
07-08-2007, 13:39
آقا من یک مشکل با زد مدلر دارم

djelyas2006
07-08-2007, 13:43
من وقتی می خوام یک پلی گان رو سلیکت کنم نمی تونم لطفا کمک کنید که خیلی فوریه

YAHYA-PRO
08-08-2007, 13:55
منم الان همین مشکل رو دارم!

این مشکل دلایل زیادی میتونه داشته باشه
1- نسخه ی 9 برنامه را دریافت کرده اید که درست نمیشه و باید نسخه ی 8 یا پایین تر رو بگیرد
2- نسخه ی 8 ا پاینترتون رو اپدیت کردید.
3- این نسخه ای که شما گرفتید صاحبش ریجستر کرده و برای دانلود گذاشته که انجور هم از کار میافته
4- ..........
5-...........
6-:31:
:10:

YAHYA-PRO
08-08-2007, 13:57
سلام.
اینم سریال:(ببینید درسته؟)
Kd48r-4o07f-35uet-453hm

درسته همینه
اگه خواستین من نسخه ی اصل رو دارم که کد هم بهش ندادن میزارم براوتون تازه نسخه ی 8 هم هست
اونم فقط بخاطر گل روی *pink Panther* جان :11:

YAHYA-PRO
08-08-2007, 13:59
*pink Panther* جان اگه موافق یه خورده این تاپک رو بتکونیم
من شاید فردا اومدم مود و ماشین و از این چزها گذاشتم

namber_one
08-08-2007, 14:06
اگه بيايي كه خيلي خوب ميشه .!!
من هم سعي ميكنم فردا نقشه هاي بازي رو بذارم

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 14:16
*pink Panther* جان اگه موافق یه خورده این تاپک رو بتکونیم
من شاید فردا اومدم مود و ماشین و از این چزها گذاشتم
آره من هستم.
با آموزش ادیت فایلهای دیتا هم میذارم.

djelyas2006
08-08-2007, 15:05
من وقتی می خوام با زد مدلر یک پلی گان رو سلیکت کنم نمی تونم لطفا کمک کنید که خیلی فوریه
یکی کمک کنه

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 15:12
من وقتی می خوام با زد مدلر یک پلی گان رو سلیکت کنم نمی تونم لطفا کمک کنید که خیلی فوریه
یکی کمک کنه
من والا مشکل رجیسترم حل بشه.
توی این نسخه ی جدیدش رجیستر نکنی نمیشه هیچ آبجکتی بسازی!

omid1
08-08-2007, 16:05
ftp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,183 MB

omid1
08-08-2007, 16:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:571 KB

omid1
08-08-2007, 16:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,21 MB

omid1
08-08-2007, 17:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/5/phantom.zip
حجم:2,6 MB

omid1
08-08-2007, 17:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:3,2 MB

omid1
08-08-2007, 17:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:945 KB

omid1
08-08-2007, 17:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:793 KB

omid1
08-08-2007, 17:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:612 KB

omid1
08-08-2007, 17:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,80 MB

omid1
08-08-2007, 17:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,9 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,1 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,97 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,52 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:945 KB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:866 KB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,80 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:236 KB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:836 KB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 17:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,96 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 22:19
ببخشيد من يه مشكل دارم اونم اينه كه نميتونم شكل مدل شخصيت اصلي بازي رو عوض كنم برنامه IMG رو هم دارم كسي ميتونه راهنماييم كنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
08-08-2007, 22:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2,9 MB

omid1
08-08-2007, 22:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:768 KB

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 22:40
ببخشيد من يه مشكل دارم اونم اينه كه نميتونم شكل مدل شخصيت اصلي بازي رو عوض كنم برنامه IMG رو هم دارم كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
ببین اول از همه فایلهای DFF و TXD رو با اصلیهاش توی Player.img جایگزین کن.
بعدش ببین توی فایل Readme چی نوشته. مثلا گفته فلان پیرهن از فلان مغازه رو بپوش.( تا مغازه ی لباس فروشی به مرور زمان باز میشن. مرحله ی اول آیکون CJ رو نقشه ست برو اونجا تا مرحله ها رو رد کنی.)

omid1
08-08-2007, 22:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,00 MB

omid1
08-08-2007, 22:58
از راهنمايي شما خيلي ممنونم اقاي Pink Panther

omid1
08-08-2007, 23:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,28 MB

omid1
08-08-2007, 23:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:938 KB

djelyas2006
09-08-2007, 10:02
من والا مشکل رجیسترم حل بشه.
توی این نسخه ی جدیدش رجیستر نکنی نمیشه هیچ آبجکتی بسازی!

من ریجسترش کردم ولی بازم نمی شه

YAHYA-PRO
09-08-2007, 17:49
آره من هستم.
با آموزش ادیت فایلهای دیتا هم میذارم.

ببخشید من امروز نتونستم بیام ولی حتما امشب یا فردا شب میام :10:

omid1
10-08-2007, 00:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1,15 MB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid1
10-08-2007, 00:36
ببينم انگار كه كس ديگه اي نيست ماشين و اينجور چيزا بزاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezapassword
10-08-2007, 11:27
namitonam farsi benevisam
ye narm afza r vase jaygozin kardan mashin mikham
mamnon

*PiNk PaNTHeR*
10-08-2007, 15:40
namitonam farsi benevisam
ye narm afza r vase jaygozin kardan mashin mikham
mamnon
خوب از همون IMGtool استفاده کن!

namber_one
10-08-2007, 22:54
آموزشش هم توي صفحه اول هست ...

omid1
11-08-2007, 02:35
كسي ميدونه چطوري ميشه اسكريپت هاي GTA5 رو دستكاري كرد؟ منظورم اينه كه خودمون اونا رو تغيير بديم نه اينكه اونا رو دانلود كنيم بعد بزاريمشون جاي اسكريپت قبلي...اگه نرم افزاري هم لازم داشت لطفا لينك دانلود اون رو هم بزاريدممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
11-08-2007, 03:09
میتونی از sannybuilder استفاده کنی.
فقط فایل main.scm
شرمنده لینک رو با سرچ توی گوگل پیدا کن. Download+اسم برنامه.

omid1
11-08-2007, 03:34
متشكرم
دارم دانلودش ميكنم

abolfazl35
11-08-2007, 07:52
آيا كسي ميتونه موزيك وصداي راديو را به فارسي تبديل كنه ؟
به من هم ياد بدين.
نرم افزارش را وطرز كار با آن راهم بگين؟
با كمال تشكر

meisamvb
11-08-2007, 10:12
آفا يكي كمك ميكنه تا من مرحله s ‌بعد از cj رو كه شورش شده در محله grove street چكار بايد بكنم

meisamvb
11-08-2007, 10:14
آقا يكي كمك ميكنه تا من مرحله s ‌بعد از cj رو كه شورش شده در محله grove street چكار بايد بكنم
هيچي تو نقشه نيست ك من انجام ش بدم شورش هم بين مردم خود بخودي شده و نميدونم چكار كنم