PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33

7evil
16-02-2010, 18:36
خوب ممنون از لطفت به نظرم
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بهتر باشه و در ضمن اگه دعوتنامه میخوای تا بهت بدم ولی اول ایمیلتو بده

Neshteman
17-02-2010, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود:

داش يعقوب
20-02-2010, 16:44
بابا جون من ماشین تکراری نزارید.... این ماشین بالایی تو صفحات قبل هم هست

اگه کسی ماشین ایرانی داره از ما دریغ نکنه ..... به خدا ثواب داره:10:

asklt
21-02-2010, 13:22
بفرما اینم تقدیم به هم استانی عزیزم البته ببخشید تو عکس یه کم داغونه چون بزرگش کردم ولی ناراحت نباش خودشه
اینم لینک

ببخشید اسم این ماشین چی هست ؟؟؟

grand theft auto
21-02-2010, 16:26
کسی اینجا آنلاین میزنه؟

داش يعقوب
22-02-2010, 15:53
آره داداش هستیم ..... شما هر وقت آماده شدی یه خبر به ما بده

bahram_dal
24-02-2010, 18:18
سلام
نمیتونم دانلود کنم لینک خرابه

bahram_dal
24-02-2010, 18:27
سلام
نمیتونم دانلود کنم لینک خرابه:11:

ehsan_wwe
24-02-2010, 20:25
سلام
نمیتونم دانلود کنم لینک خرابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
.
براي اين بنده خدا يه لينك سالم پيدا كنيد (‌ سفارش شدس )‌

7evil
25-02-2010, 00:22
دوست عزيز كدوم لينك خرابه

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

ببخشید اسم این ماشین چی هست ؟؟؟

اسم اين ماشين packer هست
حالا به دردت خورد يا نه؟

داش يعقوب
26-02-2010, 14:33
سلام بچه ها اینم یه گل که فکر نکنم جایی باشه چون من اینو 2 سال پیش دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javadgenral
28-02-2010, 11:06
دوستان ما داریم روی پروژه جی تی ای در تهران کار میکنیم خوشحال میشیم اگه شما هم به ما بپیوندید :

با تشکر جواد مدیریت کل سایت تهران

majid_sd2009
28-02-2010, 13:28
ماشالله همه زدن تو کار ساخت جی تی ای تهران: دی
میگم مگه چند تا مجوز میدن برا هر کاری؟
فعلا که ساخت این بازی در انحصار وینسار هست و مجوز به دیگر شرکتها داده نمیشه و وینسار هم حق شکایت از همشون رو داره.:31:

داش يعقوب
28-02-2010, 15:21
دوستان ما داریم روی پروژه جی تی ای در تهران کار میکنیم خوشحال میشیم اگه شما هم به ما بپیوندید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر جواد مدیریت کل سایت تهران

راست میگه.... بچه ها من همتون پیشنهاد میدم به این سایت یه سر بزنید.....

Javadgenral
28-02-2010, 19:10
ما نوکر داش یعقوبیم اره خوب ما ببینید درسته مجوز از وینسار است ولی خوب ما دقیقا به همون اسم بازی رو نمیدیم بیرون ! مثلا به اسم

GTA : iran city

یا یه چیزایی درهمین مورد

chshmak1_44
01-03-2010, 13:43
سلام به همه اساتید Gta 5من یه ایده دارم
میگم : نمیشه به جای game play های مسخره که تو کنسل های Gta هست بازی Need for Speed MostWanted رو جایگزینی کنیم اگه یه استاد کمکم کنه ممنون می شم

grand theft auto
01-03-2010, 14:57
آره داداش هستیم ..... شما هر وقت آماده شدی یه خبر به ما بده
چاکر داداش هم هستیم!
والا دارم سعی میکنم آماده بشم اما اون پستی که آموزش داده بود چجوری آنلاین بزنیم و نرم افزار هاش رو گم کردم!

داش يعقوب
01-03-2010, 22:17
برنامشو نداری......
من گفتم تو داری ... خواستم از تو بگیرم

abolfazl35
03-03-2010, 10:24
کسی میدونه اون فایلی که میشه تصویر ماه تو بازی رو تغییر داد کدومه ؟
قبلا یکی یه جمجمه بجای ماه گذاشته بود اما پیدا نکردم

Mohsen EA
03-03-2010, 13:19

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر جواد مدیریت کل سایت تهران
تبليغات كه ممنوع بود:18:

chshmak1_44
03-03-2010, 21:51
سلام به همه اساتید Gta 5من یه ایده دارم
میگم : نمیشه به جای game play های مسخره که تو کنسل های Gta هست بازی Need for Speed MostWanted رو جایگزینی کنیم اگه یه استاد کمکم کنه ممنون می شم

تو رو به خدا یکی جواب منو بده اساتید محترم

mehrzad3344
04-03-2010, 21:37
ای هوووووووووووو میشه یعنی؟

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

دوستان کسی ماشین مینیاتور رو نساخته

7evil
04-03-2010, 23:37
دوستان در باره ي سه چيز ميخوام سخنراني كنم
1-در مورد اون دوستمون كه ميخواست ماه رو تغيير بده :شما برو توي جايي كه بازي رو نصب كردي بعد برو توي پوشه ي models كه تو اون يه فايل هست به نام particle كه اگه txdworkshop داشته باشي ميتوني بازش كني و بعد اونو كه باز كردي توي فايلهاش بگرد عكس ماه رو پيدا كن و بعد اكستراكت كن و بعد با پينت يا هر چيز ديگه اي تغييرش بده و بعد دوباره ايمپورتش كن
------------------------
2-در مورد جي تي ا تهران بگم كه من هم عضو اين كه ميگين هستم و اول كه رييس اين پروژه كينگ اف د كينگ يعني عماد كينگ هست و ما هم اسپانسرمون شركت ام ار تي هست و ....
-----------------------
3-بايد بگم اين اقا جواد ما يه كم شيطونه و رفته واسه خودش يه فروم جي تي ا تهران جدا باز كرده و عماد هم راضي نشده ادرس فرومش رو تغيير بده و بره توي فروم اين جواد و ببخشيد و من از جواد هم معذرت ميخوام ولي كاري كه اين كرده ربطي به ما نداره و در ضمن كار بازي كه داريم ميسازيم هم داره توي فروم خود محمدرضا صورت ميگيره يا همون عماد كه من سايتش رو نمينويسم چون بيشتر بر و بچ باحال اينجا بلدن
----------------------
البته معدرت ميخوام كه زياد نوشتم

chshmak1_44
05-03-2010, 10:13
دوستان من اموزش تبدیل کردن ماشین های سری Need for Speed برای Gta 5 میخوام اگه هست زحمتشو بکشید:10::11:

7evil
11-03-2010, 00:00
دوست عزيز فكر نكنم چنين اموزشي باشه اگرم باشه افراد محدودي بلدن و كار باهاش حتما خيلي سخته

asklt
13-03-2010, 01:19
سلام من تو جی تی آ یک جایی هست که باید دمبال ماشین آمبلانس بزاری هر کاری میکنم رد نمیشه یعنی از بازی میپره بیرون اینم سیوم اگه میشه یکی این مرحله رو رد کنه و سیو کنه بعدش به من بده با تشکر

ARMINYAZDANII
18-03-2010, 13:08
بچه ها کسی هواپیما بخواهد باید کجا نظر دهد؟ :5:

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

بچه ها از سایت علمی من و هم گوهی هایم دیدن کنید ونظر دهید

PARS-GROUP.TK

:5:

Mohsen EA
22-03-2010, 21:49
سلام
يه مود بود گرافيك بازي رو افزايش مي داد مي تونيد لينكشو بزاريد....
اينم يه عكس:

kurosh08
28-03-2010, 09:32
سلام به همگی
میشه یکی لینک جدیدترین Patch رسمی این بازی رو به همراه کرکش بذاره.
این مود گرافیک چیه؟؟

داش يعقوب
29-03-2010, 15:20
-----------------------
3-بايد بگم اين اقا جواد ما يه كم شيطونه و رفته واسه خودش يه فروم جي تي ا تهران جدا باز كرده و عماد هم راضي نشده ادرس فرومش رو تغيير بده و بره توي فروم اين جواد و ببخشيد و من از جواد هم معذرت ميخوام ولي كاري كه اين كرده ربطي به ما نداره و در ضمن كار بازي كه داريم ميسازيم هم داره توي فروم خود محمدرضا صورت ميگيره يا همون عماد كه من سايتش رو نمينويسم چون بيشتر بر و بچ باحال اينجا بلدن
----------------------

اقای 7 اویل باید به حضور شما برسونم که من هم توی سایت آقا جواد عضوم و فکر نکنم اونجا چیزی از gat تهران شما اونجا گذاشته شده باشه ........ اونجا فقط اسمش جی تی ا تهرانه والا هیچ چیز درباره جی تی ا بحث نمیشه و فقط بیشتر مباحث ازادشه که بچه ها تو اون فعالیت می کنند..... اصلا بزار واضح تر بگم هرکی اونجا عضوه اصلا نمیدونه جی تی ا چی هست:46:

Neshteman
05-04-2010, 18:51
پیکان تو کدوم صفحه اس

Angel killer
10-04-2010, 09:32
دوستان در باره ي سه چيز ميخوام سخنراني كنم

-----------------------
----------------------
البته معدرت ميخوام كه زياد نوشتم

اولا برو مردیکه برو ماشین بساز که نمیدونی دنیا دست کیه !!! ( حیف که نمیشه فوش نوشت ) من جوادم ( جی تی ای تهران دات نت ) یادتت باشه عماد هم راضیه ما این فروم رو ساختیم و حرفی نداره بهتره بری اول تحقیق بکنی بعدش بیایی حرف بزرگ تر از دهنت بزنی وگرنه میکنمت 8 دویل !!! جای 7 !!! :27:

اقای 7 اویل باید به حضور شما برسونم که من هم توی سایت آقا جواد عضوم و فکر نکنم اونجا چیزی از gat تهران شما اونجا گذاشته شده باشه ........ اونجا فقط اسمش جی تی ا تهرانه والا هیچ چیز درباره جی تی ا بحث نمیشه و فقط بیشتر مباحث ازادشه که بچه ها تو اون فعالیت می کنند..... اصلا بزار واضح تر بگم هرکی اونجا عضوه اصلا نمیدونه جی تی ا چی هست:46:

بهتره تو هم بدونی چی میگی !!! فعلا معلومه کجا سوادش بیشتره از فروما !!! این جا تاپیک بازی 900 صفحه شده ولی هنوز صدتا کاربر بی سواد داره که نمیدونه ماشین رو باید چه جوری جایگزین کرد :27::18:

بهتره دیگخ ابروتون رو نبرم فقط حواستون باشه با تشکر

meysad
10-04-2010, 16:00
سلام . ببخشید من ماشینهای زیادی رو وارد بازی کردم و واقعآ با ماشین ها مشکلی ندارم با کیفیت خوب تو بازی هستن . مشکل من لود شدن تصویر بازی هست ! قبل از اضافه کردن ماشینها این مشکل رو نداشتم ولی بعد از اضافه شدن ماشینها تصویر بازی مثل ساختمانها یا خیابان ناپدید میشه یا دیر لود میشه . البته بگم این مشکل رو قبلآ حدود 2 سال پیش که بازی رو انجام میدادم نداشتم حتی سیستم امروز من 2 برابر سیستم قدیم هست ولی نمیدونم چرا این مشکل رو دارم ؟؟؟

اگر کسی راهنماییم کنه واقعآ ممنون میشم

ahmadmo
11-04-2010, 14:43
آقا من هزار بار کمک خواستم هیشکی محل نذاشت. درسته تازه اومدم ولی کمک که بکنید.

مرحله ای که تو San Fierro جای اون پمپ بنزینه که میری داخل پلیسها نشستن و بعد میگن سیمینف رو بردارم و بعد دنبال قطار برم. باید چی کار کنیم.
اون Spok-o-Meter چی هست و باید اون خبرچین رو چیکار کردن که تو ایستگاه پیاده میشه. میکشیش بازی تمام میشه. نمیکشیش تمام میشه. یکی راهنمایی کنه.:41:

سلام خدمت شما،باید از دور دنبال تاکسی ای که آن مرد سوارش شده بروید تا به یک منطقه میرسد و میایستد آنوقت نفر دوم را که می آید بکشید و ریپورتر را هم بکشید:31:

داش يعقوب
11-04-2010, 20:44
بهتره تو هم بدونی چی میگی !!! فعلا معلومه کجا سوادش بیشتره از فروما !!! این جا تاپیک بازی 900 صفحه شده ولی هنوز صدتا کاربر بی سواد داره که نمیدونه ماشین رو باید چه جوری جایگزین کرد :27::18:

بهتره دیگخ ابروتون رو نبرم فقط حواستون باشه با تشکر[

بهتره تو بدونی چی داری میگی..............:13:
من اومدم سوتفاهم رو حل کنم تو هم اومدی اونطوری زدی تو برجک من..... دستت درد نکنه آقا جواد
من کم برا فروم تو زحمت کشیدم... من قصدم توهین به فرومت نبوده...:41: ولی خیلی نامردی .....

iliadmoosavi
26-04-2010, 07:02
سلام دوستان . ممنون از این همه تلاشتون . من تازه امروز این تاپیک رو دیدم و الان دیگه Gta San Andreas کهنه شده . آیا تاپیکی هم برای Gta Iv هست ؟ :11:

king of the kings
26-04-2010, 13:54
سلام دوستان . ممنون از این همه تلاشتون . من تازه امروز این تاپیک رو دیدم و الان دیگه Gta San Andreas کهنه شده . آیا تاپیکی هم برای Gta Iv هست ؟ :11:

Traceur
02-05-2010, 09:44
ببین واسه یه بازی چقدر تاپیک میزنن !!!!
من توی تاپیک GTA SANANDERIAS گفتم که سایتی هست که پر از پچ و ادیت هستش و آموزش جایگزین کردن ماشینها یا چیزای دیگه هم هست البته اگه بخواین خودم یادتون میدم کاری نداره فقط کافیه پست بدید .
خب اینم سایت :

خیلی جالبه حتما سر بزنید.

Angel killer
10-05-2010, 16:36
ببین واسه یه بازی چقدر تاپیک میزنن !!!!
من توی تاپیک GTA SANANDERIAS گفتم که سایتی هست که پر از پچ و ادیت هستش و آموزش جایگزین کردن ماشینها یا چیزای دیگه هم هست البته اگه بخواین خودم یادتون میدم کاری نداره فقط کافیه پست بدید .
خب اینم سایت :

عزیزم چرا سایت های ایرانی رو مثال نمیزنی مثلا سایت چی تی ای تهران دست کمی از اینساید نداره :10:

Traceur
29-05-2010, 06:05
ولی GTA inside کامل تره .
بستگی به بکس داره من که خیلی با سایت راحت بودم.

rasoolyas
31-05-2010, 21:35
کسی نیست آموزش cleo بزاره بچه ها فیض ببرند.

hacker021
02-06-2010, 17:20
ميشه يكي بهم لينك cleo 3 رو بده؟

يه مشكل دارم:
cleo 3 رو نصب كردم مد هاش رو هم كپي كردم توي پوشش....ولي كار نكرد...دو سه بار هم دوباره امتحان كردم ولي باز نشد ميشه يكي راهنمايي كنه؟!

wanted123
03-06-2010, 00:10
دانلود پرشيا ----- شكن مي خواد برام درستش كنيد .بي زحمت

wanted123
03-06-2010, 08:16
سلام.بي زحمت دانلود اين پرشياي خوشگلت رو برام بزار.با تشكر مهدي

wanted123
03-06-2010, 18:46
دانلود پرشياتون چه جوريه؟

Angel killer
03-06-2010, 20:40
دوستان به زودی کلاس های انلاین اموزش کلو راه میندازم البته توی فروم ما (فروم تخصصی جی تی ای) به طور کم اموزش داده میشه ولی به طور حرفه ای توضیع نمیدم برای ثبت نام کلاس ها با ایمیل من تماس بگیرید

javadempratoor@yahoo.com

با تشکر مدیر جی تی تی تهران . دات نت

Traceur
04-06-2010, 05:52
کسی این پرشیا رو داره بذاره؟

Angel killer
04-06-2010, 09:34
این پرشیا مال عماده من دارم ولی اجازه ندارم به کسی بدم اگه خودش خواست بهت میدش

Traceur
04-06-2010, 22:34
این پرشیا مال عماده من دارم ولی اجازه ندارم به کسی بدم اگه خودش خواست بهت میدش
نیازی نیست خودم از عماد گرفتمش....

wanted123
04-06-2010, 22:56
آقا تو رو خدا دانلود پرشيا اسپرت رو بزار ديگه

Angel killer
05-06-2010, 14:49
هربار یکی میاد این تاپیک رو به گند میکشه و میره اخخخخخخخخخخ این بار هم شما

Traceur
05-06-2010, 18:57
اگر از پارکور اطلاعاتی دارید و علاقه مندین میتونین این مود رو دانلود کنین :
مود پارکور با داشتن قابلیت Roll , Back Flip و Turn Vault :

اینم هست.

کد

Angel killer
06-06-2010, 07:52
اقا چرا اسپم میدی ؟؟؟ دو پست قبل هم اینو فرستادی

chshmak1_44
07-06-2010, 22:09
اقایون :» خواهش میکنم اموزش زدمودر رو برام بزارید و بگید که حرف های روز مره سی جی در کدام فایل sfx است.

Traceur
07-06-2010, 23:01
ولی ما مثل بعضی ها نیستیم که بخاطر یه پچ اینقدر از آدم کار بکشن و وقت آدمو تلف کنن.
این عکس سمند:

اینم سمند LE برای شما:

برید حال کنینو واسه ماهم دعا کنین.

Angel killer
08-06-2010, 08:17
این سمند کار عماده بهره حق کپی رایت رو رعایت کنی چرا مینوسی ساخته شده توسط خودت

hacker021
08-06-2010, 16:53
يكي به ما هم جواب بده ديگه.اههههههههههههه

پست #7792 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يكي لينك پروفايل عماد رو به من بده بايد باهاش صحبت كنم.

hacker021
08-06-2010, 17:55
اگر از پارکور اطلاعاتی دارید و علاقه مندین میتونین این مود رو دانلود کنین :
مود پارکور با داشتن قابلیت Roll , Back Flip و Turn Vault :

اینم هست.

کد

ميشه بگين چطوري كار ميكنه؟!
منظورم نصب نيست منظورم اينه كه چطوري پشتك و شيرجه بزنيم؟؟!؟!:19:

Traceur
08-06-2010, 19:40
این سمند کار عماده بهره حق کپی رایت رو رعایت کنی چرا مینوسی ساخته شده توسط خودت

بشین بابا اینو خودم ساختم.
چقدر زور داره آدم با وقت گذاشتن یه چیزی رو طراحی کنه بعد یکی پاشه برای ابراز وجود واست اظهار نظر کنه.

Traceur
08-06-2010, 19:46
ميشه بگين چطوري كار ميكنه؟!
منظورم نصب نيست منظورم اينه كه چطوري پشتك و شيرجه بزنيم؟؟!؟!:19:
دوست عزیز اون شیرجه نیست بالانسه.
با کلیک چپ یا Ctrl وارو میزنی و با C یا هر کلیدی که واسه نشستنه بالانس می ایسته. :11:
مشکلی بود بگو.

majid_sd2009
08-06-2010, 20:12
بشین بابا اینو خودم ساختم.
چقدر زور داره آدم با وقت گذاشتن یه چیزی رو طراحی کنه بعد یکی پاشه برای ابراز وجود واست اظهار نظر کنه.
واقعا هم زور داره:18:
این سمند کار میر محمد هست و بعد از اون بقیه همین رو ورداشتن یا پلاکش رو عوض کردن و یا اسپورت کردنش.
تو این عکسی که دیده میشه هیچ کاری روی ماشین انجام نشده و همون سمند میر محمد هست.
حالا میشه شما بگی این رو چجوری ساختی؟
از پایه یا ادیت؟
بعد اونوقت اگه ادیت هست از روی چه ماشینی؟ و چه تغییراتی دادی؟ توضیح بده بچه ها هم یاد بگیرن
اینم چند تا عکس از سمند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]

king of the kings
08-06-2010, 20:19
عجب مطمعنی خودت اونو ساختی؟!!

Traceur
08-06-2010, 23:33
واقعا هم زور داره:18:
این سمند کار میر محمد هست و بعد از اون بقیه همین رو ورداشتن یا پلاکش رو عوض کردن و یا اسپورت کردنش.
تو این عکسی که دیده میشه هیچ کاری روی ماشین انجام نشده و همون سمند میر محمد هست.
حالا میشه شما بگی این رو چجوری ساختی؟
از پایه یا ادیت؟
بعد اونوقت اگه ادیت هست از روی چه ماشینی؟ و چه تغییراتی دادی؟ توضیح بده بچه ها هم یاد بگیرن
اینم چند تا عکس از سمند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]
این سمند کار خودم هست. کار سختی نیست. در ضمن مگه طراحی یک ماشین اونم دست و پا شکسته نیاز به یک طراح حرفه ای یا یک تیم طراحی داره .اگه شما سری به سایتهای خارجی مربوط به ادیت و ویرایش GTAبزنیدمیبینید که ماشینهاشونو چقدر حرفه ای و دقیق و از همه مهمتر کیفی طراحی کردند. اگر هم میخواهید بدونید من این ماشین رو چطوری ساختم با استفاده از برنامه هایی چون فتوشاپ ، 3d max ، Zmodelerو ریز برنامه های دیگه.
من ادیتم رو از روی ماشین Audi S5 انتخاب کردم که این ماشین قبلا طراحی شده بوده.
تغییرات بیرونی با فتو شاپ و Zmodeler بود و تغییرات داخلی هم با 3D max .
اگر هم دوستان میخوان طراحی ماشین یا وسایل نقلیه رو یاد بگیرند باید فتوشاپ و 3D max رو کامل بلد باشن. وقتی این 2 برنامه رو یاد گرفتن طراحی واسشون خیلی ساده میشه.
با تشکر نیما.:11:

majid_sd2009
09-06-2010, 08:37
این سمند کار خودم هست. کار سختی نیست. در ضمن مگه طراحی یک ماشین اونم دست و پا شکسته نیاز به یک طراح حرفه ای یا یک تیم طراحی دارهاین ماشین هم اونقدر هم بد نیست و دو سال پیش بچه ها زحمت زیادی پاش کشیدن و اینکه تبدیل یک ماشین به ماشین دیگه اونقدرها هم کار دست و پا شکسته ای نیست.

اگر هم میخواهید بدونید من این ماشین رو چطوری ساختم با استفاده از برنامه هایی چون فتوشاپ ، 3d max ، Zmodelerو ریز برنامه های دیگه.ولی به نظر من شما فقط اسم این برنامه ها رو شنیدی.

من ادیتم رو از روی ماشین Audi S5 انتخاب کردم که این ماشین قبلا طراحی شده بوده.الان نمیدونم منظورت چیه؟
یعنی این ماشین رو از روی Audi S5 ساختی؟
یا اینکه میخواستی بسازی و دیدی یکی این ماشین رو ساخته و شما دیگه منصرف شدی و همینو به نام خودت ثبت کردی؟

اگر هم دوستان میخوان طراحی ماشین یا وسایل نقلیه رو یاد بگیرند باید فتوشاپ و 3D max رو کامل بلد باشن. وقتی این 2 برنامه رو یاد گرفتن طراحی واسشون خیلی ساده میشه.لازم نبود شماکه اطلاعاتی از این برنامه ها ندارید به بقیه معرفی کنید.

ببین عزیز من نمیدونم چرا میخوای ثابت کنی که این ماشین رو شما ساختی؟
چی بهت میرسه؟
میدونی چیه؟ تا وقتی امسال شما توی این مملکت باشن اینجا هیچ پیشرفتی نمیکنه.
یعنی اصلا داخل ایران ساخت بازی و انیمیشن و نرم افزار و سرمایه گذاری در این رابطه خودکشی محصوب میشه.
حالا میدونی چرا؟ چون افرادی هستن که برای کار دیگران ارزش قائل نیستن.
لازم هم نیست بحث رو ادامه بدی چون هر کسی که این ماشین رو دانلود کنه میفهمه که کار کیه.
اول اینکه شما اصلا به خودتون زحمت ندادین که پلاک ماشین رو عوض کنید و یا حتی اون تصویری که اسم سازنده و سایت قبلیشون روش نوشته شده رو حذف کنید.
در ضمن این ماشین قفله و افراد مبتدی نمیتونن روش تغییراتی بدن.

king of the kings
09-06-2010, 09:05
بله ..
مجید جان کاملا درست می گن..
اینجا دیگه همه حرفه ای هستن و نمی تونی کاری کنی..
چند نفری مثل تو هم قبلا می اومدن به اینجا ولی به جایی نرسیدن ..
در ضمن برای ساخت ماشین تو از چه روشی استفاده می کن؟اگه بلدی ماشین بسازی باید جواب بدی..

Angel killer
09-06-2010, 09:09
درسته بهتره این کار ها رو نکنی .... دزدی و ....... عزیزمن من خودم شخصا با اقای × صحبت کردم اینجا جاش نیست بگم ایشون گفتند بله این کار منه این ماشینه حالا تو میگی خودتت ساختی ؟؟؟

Traceur
09-06-2010, 11:27
این ماشین هم اونقدر هم بد نیست و دو سال پیش بچه ها زحمت زیادی پاش کشیدن و اینکه تبدیل یک ماشین به ماشین دیگه اونقدرها هم کار دست و پا شکسته ای نیست.

من از شما طرحی ندیدم و نمی خوام در مورد طرحتون هم اظهار نظر کنم و در مورد کار خودم اظهار نظر کردم و گفتم که این کار دست و پا شکسته هستش .

ولی به نظر من شما فقط اسم این برنامه ها رو شنیدی.

نظر شما واسه ی خودتونه و نظر شما هیچی رو اثبات نمیکنه.

الان نمیدونم منظورت چیه؟
یعنی این ماشین رو از روی Audi S5 ساختی؟
یا اینکه میخواستی بسازی و دیدی یکی این ماشین رو ساخته و شما دیگه منصرف شدی و همینو به نام خودت ثبت کردی؟
بله ... الگوی من برای ساخت سمند ماشین Audi S5 بوده و همینطور که گفته شد Audi S5 قبلا توسط یکی از ادیتورها ساخته شده بود.و من به عنوان الگو از این ماشین استفاده کردم. و تغییرات لازم رو برای این ماشین پیاده کردم.

لازم نبود شماکه اطلاعاتی از این برنامه ها ندارید به بقیه معرفی کنید.

ببین عزیز من نمیدونم چرا میخوای ثابت کنی که این ماشین رو شما ساختی؟
چی بهت میرسه؟
میدونی چیه؟ تا وقتی امسال شما توی این مملکت باشن اینجا هیچ پیشرفتی نمیکنه.
یعنی اصلا داخل ایران ساخت بازی و انیمیشن و نرم افزار و سرمایه گذاری در این رابطه خودکشی محصوب میشه.
حالا میدونی چرا؟ چون افرادی هستن که برای کار دیگران ارزش قائل نیستن.
لازم هم نیست بحث رو ادامه بدی چون هر کسی که این ماشین رو دانلود کنه میفهمه که کار کیه.
اول اینکه شما اصلا به خودتون زحمت ندادین که پلاک ماشین رو عوض کنید و یا حتی اون تصویری که اسم سازنده و سایت قبلیشون روش نوشته شده رو حذف کنید.
در ضمن این ماشین قفله و افراد مبتدی نمیتونن روش تغییراتی بدن.
اگر این ماشین طراحی خودم نبود واسه ی اثباتش اینقدر وقت نمی ذاشتم .
برای اینکه یک ماشین تقلبی رو به اسم خودم کنم هیچی نمیرسه... به نظر شما میرسه؟
چرا آدم باید برای موضوعی که چیزی بهش نمی رسه اینقدر بحث کنه؟
حتی من قصدم خودنمایی نبوده ولی وقتی یه طرحی رو میسازیم نمیتونیم اون رو به اسم کس دیگه ای کنیم.
پلاک ماشین طراحی یکی از بچه هاست و این تصویر رو خود من از بازی عکس گرفتم و سایت و اسم کسی هم روش نبود .

majid_sd2009
09-06-2010, 11:36
فقط برای اطلاع میگم
خوب پس شما چون دیدی یکی از بچه ها از روی Audi S5 یکی ساخته بود شما رفتی و یک ماشین دیگه پیدا کردی و ادیت کردی درسته؟ میشه بدونم اسم اون ماشین چی بود؟
و اگه شما فایل txd رو باز کرده باشی میبینی یک عکس با نام jvt هست که اسم سایت و نام تبدیل کننده رو نوشته.
و اینکه من این ماشین رو با سمندی که دو سال پیش دانلود کرده بودم و میر محمد ساخته بود رو با هم مقایسه کردم و هیچ فرقی نمیکرد. نه در تکسچر ها و نه در خود بدنه.
در ضمن شما خیلی میخوای عکس بزاری و ثابت کنی از داخل تری دی مکس و یا زدمودلر عکس بزار.
و بحث رو تموم کن

Angel killer
09-06-2010, 12:57
ای قربون دهنت

در ضمن شما خیلی میخوای عکس بزاری و ثابت کنی از داخل تری دی مکس و یا زدمودلر عکس بزار.اگه راست میگی این کار رو بکن بعدش اگه کردی بیا هرچی میخوای به من بگو

دیدم کی داشت توی پیغام خصوصی میگفت جواد بیا بگو چه جوری میشه نوع لاستیک و پلاک رو عوض کرد

بهش میگم من قبلا اینجا اعتبارم از همه بیشتر بوده میگه به چیزم !!!

خلاصه توی تری دی مکس کارت رو وارد کن ببینم راست میگی یا نه

Angel killer
09-06-2010, 13:04
بله ... الگوی من برای ساخت سمند ماشین Audi S5 بوده و همینطور که گفته شد Audi S5 قبلا توسط یکی از ادیتورها ساخته شده بود.و من به عنوان الگو از این ماشین استفاده کردم. و تغییرات لازم رو برای این ماشین پیاده کردم.

خوب شما میگی ادیت کردی نمیگی که ساختی !!! شما توی عمرت اصلا تری دی مکس رو دیدی ؟؟؟
کسی که ادیت میکنه سازنده نیست میگن اماتور همین و بس
ضمنا اگه منو نمیشناسی از روی اواتر منو بشناس

king of the kings
09-06-2010, 14:47
ادیت؟
همون ادیت رو هم نکرده!!.
واقعا جای تاسف داره...
جواب پست قبلی من رو هم که نتونستید بدید..پس مثل اینکه شما هم به اونایی که قبلا اومده بودند می پیوندی..:41:

Angel killer
09-06-2010, 14:58
بله واقعا تاسف داره کسی چیزی که طراحی نکرده بیاد بگه کار منه

chshmak1_44
09-06-2010, 16:15
اقایون :» خواهش میکنم اموزش زدمودر رو برام بزارید و بگید که حرف های روز مره سی جی در کدام فایل sfx است

Traceur
10-06-2010, 08:44
:31:
به به واقعا لذت میبرم وقتی می بینم همچین آدمایی اینقدر خوب تاپیکو اداره میکنن.
شرمندم بچه ها من داشتم باهاتون شوخی میکردم و البته می خواستم ببینم کیا اینجا هنرمندای واقعی هستن.
به هر حال شرمندم که سرتونو درد آوردم ولی همه این کارا برای این بود که بدونم چطوری میشه تاثیر گذار ترین و زحمت کش ترین افرادو تو این تاپیک بشناسم آخه همونطور که میدونید اون موقع که من تازه عضو شدم دیدم همه تو این تاپیک در خواست میکنن و هیچ کس جوابشونو نمیده واسه همینم گفتم یه بحث الکی راه بندازم .
به هر حال شرمندم اگه منو ندیدید حلالم کنید.جواد عزیز از شما هم شرمندم باور کنید می خواستم هویت اصلی تونو بدونم و بدونم که از چه کسایی در خواست کنم بهتره.
ممنونم از همتون. فعلا ...:11:

majid_sd2009
10-06-2010, 17:33
اقایون :» خواهش میکنم اموزش زدمودر رو برام بزارید و بگید که حرف های روز مره سی جی در کدام فایل sfx است

این آموزش زدمودلر

اینم آموزش فارسی کردن دیالوگها

موقع کپی آدرس فاصله بین persian و gta رو بردار:31:

hacker021
10-06-2010, 19:29
دوست عزیز اون شیرجه نیست بالانسه.
با کلیک چپ یا Ctrl وارو میزنی و با C یا هر کلیدی که واسه نشستنه بالانس می ایسته. :11:
مشکلی بود بگو.
آقا كار نميكنه...
هر جور اين دكمه ها رو ميزنم كار نميكنه.

Traceur
10-06-2010, 21:00
آقا كار نميكنه...
دوست عزیز
یه توضیح مختصر بده که وقتی پچ رو دانلود کردی چکار کردی.
ممنون.

chshmak1_44
11-06-2010, 01:37
اقای majid_sd2009 اموزش زدمودلر لینکش خرابه اگه هست یکی دیگه معرفی کنید دستت در نکنه

Traceur
11-06-2010, 10:52
اینم یه پرشیا برای شما عزیزان که هدیه آرش عزیز به شما عزیزان هستش:

اگه بازم ماشین ایرانی خواستید بگید.

Traceur
11-06-2010, 14:28
آقا كار نميكنه...

فهمیدم مشکل کجاست.
دقت کن عزیز تو این مد سه تا پوشه هستش فایل IFP پوشه دوم رو کپی میکنید و درمسیر نصب بازی در پوشه ی paste ، anim میکنید.

hacker021
11-06-2010, 15:02
آقا مشكلم حل شد.ممنونم.

chshmak1_44
11-06-2010, 22:31
اقایون من این پیکان رو کروک کردم ولی رینگاش و تودوزیش خراب شده کمکم کنید تا درستش کنیم

A.M.D.D.E.V.I.L
11-06-2010, 22:33
:31:پیکان کروکی ! عجب ماشینی

Traceur
12-06-2010, 08:19
اقایون من این پیکان رو کروک کردم ولی رینگاش و تودوزیش خراب شده کمکم کنید تا درستش کنیم

ایول بابا ..!
اینو. بهش میگن Dup پیکان.
کروک واسه شاسی بلنداس.:31:

hacker021
12-06-2010, 11:29
اینم یه پرشیا برای شما عزیزان که هدیه آرش عزیز به شما عزیزان هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه بازم ماشین ایرانی خواستید بگید.

ميشه بگيد كجاي بازي ميشه اين ماشين رو پيدا كرد؟!؟:13:

اگه ميشه يه 206 اس دي هم بزارين مرسي:11:

Traceur
12-06-2010, 15:43
ميشه بگيد كجاي بازي ميشه اين ماشين رو پيدا كرد؟!؟:13:

اگه ميشه يه 206 اس دي هم بزارين مرسي:11:
یعنی چی (ميشه بگيد كجاي بازي ميشه اين ماشين رو پيدا كرد؟!؟) ؟؟؟؟؟؟؟؟
این ماشین پچ هستش باید ریپلیسش کنی .
SD ندارم.:20:

hacker021
12-06-2010, 16:25
یعنی چی (ميشه بگيد كجاي بازي ميشه اين ماشين رو پيدا كرد؟!؟) ؟؟؟؟؟؟؟؟
این ماشین پچ هستش باید ریپلیسش کنی .
SD ندارم.:20:
يعني من هر چقدر تو خيابون هاي بازي چرخيدم ولي هيچ اثري از اين نديدم.:31:
منظورم اينه كه كجا اين ماشين رو پيدا كنم. تو كدوم شهر و كدوم منطقه و ...؟؟!؟:46:
اشكال نداره چي داري از ماشين هاي ايراني؟ماكسيما داري؟:11:
كسي مد آينه بغل ماشين نداره؟يعني آينه بغل هارو فعال كني كه پشت ماشين رو نشون بده؟

king of the kings
13-06-2010, 06:40
با مد یا ترینر ماشین رو ظاهر کن..

Traceur
13-06-2010, 07:33
بروبکس سلام.
آقا کسی می تونه این مد رو واسم جای دیگه آپ کنه.ممنون میشم.

chshmak1_44
14-06-2010, 22:01
اساتید محترم من این سه ماشین رو ویرایش کردم ولی نمی دونم چرا لاستیک و داخل ماشین به این شکل در اومده و خواهش میکنم اموزش درست کردن فایل TXD برای فایل های DFF رو بدین

hacker021
14-06-2010, 22:27
كسي تا حالا اس دي براي اين بازي نديده؟
خيلي طالبشم....:20:

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

بروبکس سلام.

مثل اينكه لينكت مشكل داره.:41:

hacker021
14-06-2010, 22:41
خوبه ولي به پرشياي عماد نميرسه:41::sad:

majid_sd2009
14-06-2010, 23:00
لینک درسته که

king of the kings
15-06-2010, 06:56
اس دی ما دو تا ساختیم ولی برای جی تی ای تهران هست و از دادن لینک معذوریم..عکسشو بخواید واستون می ذارم..

hacker021
15-06-2010, 09:03
اس دی ما دو تا ساختیم ولی برای جی تی ای تهران هست و از دادن لینک معذوریم..عکسشو بخواید واستون می ذارم..
باشه اشكال نداره عكسشو بزار ببينيم:11:

hacker021
15-06-2010, 09:13
بروبکس سلام.

تو رپيدشير آپ كردم.چون نگفتي كجا آپ كنم همون تو رپيد آپ كردم.:11:

يه مد هم داشتم كه حيفم اومد نزارمش:
اسمش Chrome_Wheels هست
اينم عكسش

دانلود از سرور رپيدشير

دانلود از سرور 4shared

دوستان كسي ميدونه ea mod چيه؟!؟!؟

Traceur
15-06-2010, 12:44
ممنون بابت آپ لینکها با یه مد دیگه اومدم که واسه پارکوره این دفعه خیلی باحال و کامله.

ولی خب گذاشتن مد درون بازی نیاز به CLEO داره که تو Readme اون همه ی کارهای لازم رو
نوشته.اگه مشکلی بود بگید.:46:
اینم لینک:

ولینک CLEO 3:

پاینده باشید.

king of the kings
15-06-2010, 15:08
بیا این 206 اس دی..

hacker021
15-06-2010, 17:46
بیا این 206 اس دی..
عاليه....ولي بغل سپر عقب اس دي كه اينقدر پايين نيست كه؟يعني حالت قوس نداره...تقريبا صافه :8:
راستي جي تي اي كه داري ميسازي فروشي خواهد بود؟قيمتش چقدر ميشه ؟چند تا دي وي ديه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين اس دي ايران نيست ولي سپر پشت معلومه.....

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

ممنون بابت آپ لینکها با یه مد دیگه اومدم که واسه پارکوره این دفعه خیلی باحال و کامله.

ولی خب گذاشتن مد درون بازی نیاز به CLEO داره که تو Readme اون همه ی کارهای لازم رو
نوشته.اگه مشکلی بود بگید.:46:
اینم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولینک CLEO 3:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپاینده باشید.

ايول داري:31:خيلي حال كردم

chshmak1_44
15-06-2010, 23:09
سلام دوستان گلم من يه سوال داشتم.
من موقعي که جي تي اي Liberti City رو اجرا مکنم ميگه فايل xlive.dllوجود نداره تورو خوا کمکم کنيد مي دونم که اين تايپک سان اندرس است تايپک Liberti City رو بلد نيستم.:10:

Traceur
15-06-2010, 23:15
سلام دوستان گلم من يه سوال داشتم.
من موقعي که جي تي اي Liberti City رو اجرا مکنم ميگه فايل xlive.dllوجود نداره تورو خوا کمکم کنيد مي دونم که اين تايپک سان اندرس است تايپک Liberti City رو بلد نيستم.:10:
این جاست:

chshmak1_44
15-06-2010, 23:32
دوستان من لینک لین نرم افزار رو می خوام SAMI Installer ببخشید

Traceur
15-06-2010, 23:36
دوستان من لینک لین نرم افزار رو می خوام SAMI Installer ببخشید
بفرما عزیز:

hacker021
16-06-2010, 18:37
MOD INSTALLER يا همون SAMI INSTALLER به چه دردي ميخوره؟

chshmak1_44
16-06-2010, 23:35
بچه ها من SAMI Installer رو نصب کردم ولی این ارور رو میده و اموزش کار با اون رو بگیید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
نرم افزار net fromework v2.0 رو هم نصب کردم

hacker021
17-06-2010, 09:25
بچه ها من SAMI Installer رو نصب کردم ولی این ارور رو میده و اموزش کار با اون رو بگیید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
نرم افزار net framework v2.0 رو هم نصب کردم

اين برنامه با ورژن net framework v1.1 كار ميكنه.:27:
آموزش خاصي نداره همه چي معلومه باز اگه مشكل داشتي بگو

Traceur
17-06-2010, 10:02
دانلود Net Framework v1.1 :

chshmak1_44
17-06-2010, 10:07
اقایون اموزش ساخت فایل TXd برای فایل های dff رو برام بزارید ممنون میشم

hacker021
17-06-2010, 15:12
سلام منم از اين نقشه ها ميخوام:
نگاه كنيد نقشش فرق داره منم ميخوام نقشم اينطوري باشه.كمكم كنيد

chshmak1_44
17-06-2010, 19:07
سلام منم از اين نقشه ها ميخوام:
نگاه كنيد نقشش فرق داره منم ميخوام نقشم اينطوري باشه.كمكم كنيد

دوست عزیز تو همین تایپک بگردی هست.

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

دوستان من با SAMI وقتی فایل های نقشه رو وارد می کنم این ارور رو میده باید چیکار کنم

بازم ببخشید با این نرم افزار SAMI میشه همه فایل ها رو یکجا جایگزین کرد مثلا : فایل های نقشه 144 تا است چگونه باید یکجا جایگزین کرد ؟

hacker021
17-06-2010, 20:08
دوست عزیز تو همین تایپک بگردی هست.

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

دوستان من با SAMI وقتی فایل های نقشه رو وارد می کنم این ارور رو میده باید چیکار کنم

بازم ببخشید با این نرم افزار SAMI میشه همه فایل ها رو یکجا جایگزین کرد مثلا : فایل های نقشه 144 تا است چگونه باید یکجا جایگزین کرد ؟

:8:
جواب اول:عزيزم من كه نميتونم 780 تا صفحه رو ورق بزنم.
جواب دوم:منم همين مشكل رو داشتم.بيخيال سامي شدم.:19:
جواب سوم:اين يكي كه كار من نيست...:31:

hacker021
17-06-2010, 20:25
بياين اينم نقشه رو جديد مي كنه

لينك كار نميكنه.:41:

hacker021
17-06-2010, 20:33
نقشه رو پيدا كردم.
برم نصب كنم ببينم كار ميكنه يانه.

Traceur
18-06-2010, 13:49
نقشه رو پيدا كردم.
برم نصب كنم ببينم كار ميكنه يانه.
مشكلي بود زحمت ميديم:31:

شاهین جان اسپم میدی به ضرر خودته ها. من گفته باشم.
:40:

Traceur
18-06-2010, 13:55
:8:
جواب اول:عزيزم من كه نميتونم 780 تا صفحه رو ورق بزنم.
جواب دوم:منم همين مشكل رو داشتم.بيخيال سامي شدم.:19:
جواب سوم:اين يكي كه كار من نيست...:31:

تو این مد از اون نقشه ها هم داره :

hacker021
18-06-2010, 14:47
شاهین جان اسپم میدی به ضرر خودته ها. من گفته باشم.
:40:
چشم ديگه پست اسپم نميدم.:20:

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

تو این مد از اون نقشه ها هم داره :

لينك مثل اينكه كار نميكنه يه نگاهي بنداز....
اين همون مپ جديده؟

Traceur
19-06-2010, 09:20
لينك مثل اينكه كار نميكنه يه نگاهي بنداز....
اين همون مپ جديده؟

لینک که درست بود ولی یه جای دیگه واست آپ کردم.

amirffmmm
19-06-2010, 11:19
من نمی تونم.
خواهش می کنم.
این 780 صفحه رو جمع کنیین . و در قالب یک جی تی ای که نصب می شه واسه دانلود بزارید یا اصلا واسه فروش!!!!!!!جون من
خیلی زیاده . تازه منم این کارا رو خوب بلد نیستم. .جون من واسه دانلود کلش یه دونه پست بدید و خلاص.

hacker021
19-06-2010, 11:50
من نمی تونم.
خواهش می کنم.
این 780 صفحه رو جمع کنیین . و در قالب یک جی تی ای که نصب می شه واسه دانلود بزارید یا اصلا واسه فروش!!!!!!!جون من
خیلی زیاده . تازه منم این کارا رو خوب بلد نیستم. .جون من واسه دانلود کلش یه دونه پست بدید و خلاص.
داداش ميدوني چقدر چيز براي دانلود هست تو اين 780 صفحه؟
اگه بخوان اينارو جمع بندي كنن حداقل يه 4 ،5 ماه طول ميكشه كه حالا اگه تو هم بخواي دانلودش كني يه يك سالي طول ميكشه.:40:

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:45 AM ----------

لینک که درست بود ولی یه جای دیگه واست آپ کردم.

دستت درد نكنه.ديروز يكي ديگه دانلود كرده بودم.
نوشتم كه پيدا كردم.ولي اشكال نداره يكي كمه دوتا خاطر جمعه:31:

chshmak1_44
20-06-2010, 00:38
دوستان چرا بازی من اینطوری شده ؟ اگه کسی میتونه بگه تا درستش کنم.

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

تورو خدا کمک کنید این برای بار سوم

hacker021
25-06-2010, 13:06
يه بي ام و باحال،البته جسارت منو ميبخشيد آخه بحث خوابيده بود ميخوام بيدارش كنم!

دانلود از لينك مستقيم

Traceur
25-06-2010, 13:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Daewoo Matiz

Traceur
25-06-2010, 14:01
Tondar 90

Traceur
25-06-2010, 14:07
Xantia_Citroen 1993

hacker021
25-06-2010, 19:57
دمت گرد ولي فكر ميكنم اون ام وي ام مال GTA vice city باشه،نه؟
مگانتم خيلي خوبه:دستت درد نكنه

Traceur
26-06-2010, 18:30
دمت گرد ولي فكر ميكنم اون ام وي ام مال GTA vice city باشه،نه؟
مگانتم خيلي خوبه:دستت درد نكنه
مخلصیم عزیز
راستش ماتیز واسه ی Gta 3 و Vice City هستش ولی چون سان آندریاس هم قابلیت Gta 3 رو داره فایلهای txd و dff رو میشه به بازی ایمپورت کرده و درست هم هستند.

hacker021
27-06-2010, 03:27
مخلصیم عزیز
راستش ماتیز واسه ی Gta 3 و Vice City هستش ولی چون سان آندریاس هم قابلیت Gta 3 رو داره فایلهای txd و dff رو میشه به بازی ایمپورت کرده و درست هم هستند.
جدا يعني ميشه ماشين هاي Gta 3 و Vice City رو به سان آندرياس بزنيم؟؟؟:18:

hacker021
27-06-2010, 03:45
با اجازه:

يه ال 90 باحال ديگه:

Traceur
27-06-2010, 09:15
جدا يعني ميشه ماشين هاي Gta 3 و Vice City رو به سان آندرياس بزنيم؟؟؟:18:
Vice City رو نمیدونم ولی GTA 3 رو مطمئنم .

Amin.P30
27-06-2010, 15:19
این عکس ماشین ها رو توی کدوم پوشه باید کپی کرد؟؟؟

Traceur
27-06-2010, 17:24
حالا چرا عکس ماشین ؟؟؟؟؟؟

wanted123
27-06-2010, 19:19
سلام . اگه ميشه دانلود پرشياي فول اسپرتتون رو برام بذاريد.نگران نباشيد.مناهل اديت كردن كار بقيه نيستم. فقط برا بازي ميخوامش

wanted123
27-06-2010, 19:24
پرشياتون خيلي خوشگله.دمتون گرم

wanted123
27-06-2010, 19:25
بابا پرشيا

wanted123
27-06-2010, 19:29
پرشياتون رو به من ميديد؟

hacker021
28-06-2010, 01:36
تو صفحه ي اول آموزشش هست:31::40::11:

Traceur
29-06-2010, 13:19
پرشياتون رو به من ميديد؟

بفرما عزیز :

wanted123
01-07-2010, 22:37
كار قشنگي كردي. مرسي

wanted123
01-07-2010, 22:43
دمت گرم.پرشيا ساختي ها
+
ماكسيماتون هم خيلي قشنگه. تا حالا كسي عينشو نساخته
+
206 اس ديتون چه با حاله.
+
پرشيا ساختي يا گرون ترين ماشين جهان رو؟خيلي با حاله.
+
پرشيات دلم رو برده.ميديش به من؟
+
خوش گل تر از ماشيناتون تا حالا تو عمرم نديدم
+
ناز ترين ماكسيما رو ساختي ها.
+
خيلي گروهتون محشره.هيچ كس اينطور نمي تونه ماشين بسازه.
+
خوشگل ترين 206 رو ساختي.اون هم از نوع اس دس.
+
تو بازي رينگاي پرشيا رو ميتونم عوض كنم؟

wanted123
02-07-2010, 01:13
عزيز جان سلام.دانلود ماكسيماتون رو به ما ميديد؟

king of the kings
03-07-2010, 13:27
اون پرشیا که کار Traceur نیست !!اون کار ارش لشگری هست ...
بقیه کارها هم در صوورت فعالیت تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مورد اطمینان بودن داده می شه ..چون برای جی تی ای تهران هست...

wanted123
03-07-2010, 15:47
پرشياي آقا عماد رو كه تو صفحه ي 764 هست رو بهم ميديد؟

سلام.داداش لينك دانلود ژيان رو داريد؟اگه داريد بي زحمت برام بذاريد.

سلام.از اين وانت لند كروز ها كه تو جبهه هست داريد؟

يه آموزش براي جايگزيني مد ميذاريد؟

بچه ها كسي مود صف پمپ بنزين رو نداره؟

Moh3en_DDD
05-07-2010, 22:39
wanted123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورودتونا تبریک میگم .
فقط لازمه یاد آوری کنم که سیستم اینجا مثل چت نیست . پست های پشت سر هم خلاف قوانین هست ، میتونید همه درخواست هاتون را توی یک پست هم مطرح کنید .

esi_ostokhooni2009
29-07-2010, 00:56
برنامه نویس جی تی ای تهران هستم .

طی آخرین اخبار به زودی یک دمو از بازی رو به صورت مجانی بیرون میدیم که فقط محدوده شهرک غرب
را شامل میشه . داستان بازی در این نسخه دمو وجود نداره و برای نشون دادن قدرت کار مراحل داستان
اصلی . چند مرحله مسابقه اتومبیل سواری رو تدارک دیدیم . قسمت ادیت های گرافیکی بازی
هنوز ازش نمیتونیم خبری بدیم که قرار میدیم یا نه ولی برای ارزیابی دوربین بازی چون قسمت مهمی
هست و باید باب میل کاربر باشه دوربین اصلی که تدارک دیدیم رو به علاوه چند مود دید دوربین رو در بازی
قرار میدیم تا در نسخه اصلی با توجه به تجربه در نسخه دمو بتونیم از لحاظ دید و دوربین بهترین کار ممکن رو
ارائه بدیم . دورنمای شهر تهران . برج میلاد . برج آزادی . کوه های اطراف تهران رو در این دمو میتونید
با رفتن به بالای ساختمون ها ببینید . همونطور که گفتم این دمو در شهرک غرب هست و برای همین
ما سعی کردیم اکثر ساختمانها و مراکز مهم شهرک غرب رو بسازیم اما به دلایلی که خودمون صلاح دیدیم
چون راکستار هم این کار رو کرده ما هم سعی کردیم اسم ساختمان ها رو عوض کنیم چون راکستار هم
اسم ساختمان ها رو عوض کرده و برای مثال panasonic رو کرده panoramic و اسم ساختمان ها به این
صورت عوض میشه اما مدل و شکل و اندازه اونها هیچ تغییری نمیکنه .
ما به همتون قول میدیم که در این نسخه دمو شما در هنگام پلی این دمو خودتون رو کاملاً در شهرک غرب
احساس کنید .

esi_ostokhooni2009
29-07-2010, 00:57

طی آخرین اخبار به زودی یک دمو از بازی رو به صورت مجانی بیرون میدیم که فقط محدوده شهرک غرب
را شامل میشه . داستان بازی در این نسخه دمو وجود نداره و برای نشون دادن قدرت کار مراحل داستان
اصلی . چند مرحله مسابقه اتومبیل سواری رو تدارک دیدیم . قسمت ادیت های گرافیکی بازی
هنوز ازش نمیتونیم خبری بدیم که قرار میدیم یا نه ولی برای ارزیابی دوربین بازی چون قسمت مهمی
هست و باید باب میل کاربر باشه دوربین اصلی که تدارک دیدیم رو به علاوه چند مود دید دوربین رو در بازی
قرار میدیم تا در نسخه اصلی با توجه به تجربه در نسخه دمو بتونیم از لحاظ دید و دوربین بهترین کار ممکن رو
ارائه بدیم . دورنمای شهر تهران . برج میلاد . برج آزادی . کوه های اطراف تهران رو در این دمو میتونید
با رفتن به بالای ساختمون ها ببینید . همونطور که گفتم این دمو در شهرک غرب هست و برای همین
ما سعی کردیم اکثر ساختمانها و مراکز مهم شهرک غرب رو بسازیم اما به دلایلی که خودمون صلاح دیدیم
چون راکستار هم این کار رو کرده ما هم سعی کردیم اسم ساختمان ها رو عوض کنیم چون راکستار هم
اسم ساختمان ها رو عوض کرده و برای مثال panasonic رو کرده panoramic و اسم ساختمان ها به این
ما به همتون قول میدیم که در این نسخه دمو شما در هنگام پلی این دمو خودتون رو کاملاً در شهرک غرب
احساس کنید .

Traceur
03-08-2010, 17:02

احساس کنید .

سلام و خسته نباشید ...
چی شد پس منتظریم !!

رضا جنگنده
13-08-2010, 21:13
سلام لطفا چند تا هواپيما برام بزاريد.
و چه جوري اينا رو تو بازي بيارم؟

Traceur
13-08-2010, 21:58
سلام لطفا چند تا هواپيما برام بزاريد.
و چه جوري اينا رو تو بازي بيارم؟

چندتا هواپیما در این سایت :

با برنامه ggmm یا Imgtool ...
آموزش Imgtool:

Imgtool

آموزش ggmm در این وبلاگ :

GGMM

رضا جنگنده
15-08-2010, 11:45
دوستان من آموزش برنامه رو هم خوندم اما بازم نمي تونم اون هواپيما ها رو تو بازي ببنيم.

رضا جنگنده
17-08-2010, 21:23
يكي نيست جواب ما رو بده؟

Traceur
18-08-2010, 03:13
دوستان من آموزش برنامه رو هم خوندم اما بازم نمي تونم اون هواپيما ها رو تو بازي ببنيم.
دقیق تر توضیح بدید ... فایلها رو ریپلیس کردی؟؟؟؟

رضا جنگنده
18-08-2010, 11:32
دقیق تر توضیح بدید ... فایلها رو ریپلیس کردی؟؟؟؟
ريپليس كردم بعد حدود 40 ثانيه صبر كردم تا ريپليس بشه.
ولي بازي همه ي فرودگاه ها رو گشتم اما هواپيما كه دانلود كردم نيست.
چند هواپيما ي ديگه هم دانلود كردم اما اون ها هم نيستند.
بعد از ريپليس كردن بايد ضربدر برنامه رو بزنم يعني خودش سيو مي شه؟(برنامه اوليه)
برنامه دوميم كه اصلا اجرا نمي شه.
مي شه دليل اين كه هواپيما تو بازي نمي ياد اين باشه كه بازي من توي ويندوز ها قبليم بوديم و بايد پاك كنم و دوباره نصبش كنم؟(اگه اين طوريه راه ديگه اي نداره؟آخه دي وي دي بازي من پر از خشه.)

Traceur
18-08-2010, 19:23
ريپليس كردم بعد حدود 40 ثانيه صبر كردم تا ريپليس بشه.
ولي بازي همه ي فرودگاه ها رو گشتم اما هواپيما كه دانلود كردم نيست.
چند هواپيما ي ديگه هم دانلود كردم اما اون ها هم نيستند.
بعد از ريپليس كردن بايد ضربدر برنامه رو بزنم يعني خودش سيو مي شه؟(برنامه اوليه)
برنامه دوميم كه اصلا اجرا نمي شه.
مي شه دليل اين كه هواپيما تو بازي نمي ياد اين باشه كه بازي من توي ويندوز ها قبليم بوديم و بايد پاك كنم و دوباره نصبش كنم؟(اگه اين طوريه راه ديگه اي نداره؟آخه دي وي دي بازي من پر از خشه.)

دقیقا نمیدونم مشکلتون کجاست شاید اگر عکسی بذارید از مراحل انجام کارتون بتونم کمکتون کنم...
شما آموزشها رو خونده باشید دقیق توضیح داده ...
برنامه ی دوم رو هم باید پوشه رو بطر کامل اکستراکت کنین ... وگرنه اجرا نمیکنه ... یعنی هرچی با برنامه هست باید اکستراکت بشه ...

MR.CART
19-08-2010, 02:09
با سلام جدا عالی بود
من که لذت بردم

king of the kings
20-08-2010, 11:05
با برنامه ggmm هواپیما رو جایگزین کنید ...
اینم کار جدیدم هست که تو مکس ساختم و برا بازی تبدیل کردم :
اینم ازرا:

SH@HIN
20-08-2010, 13:25
اساتید محترم من این سه ماشین رو ویرایش کردم ولی نمی دونم چرا لاستیک و داخل ماشین به این شکل در اومده و خواهش میکنم اموزش درست کردن فایل TXD برای فایل های DFF رو بدین

سلام دوست عزیز
دیدم خیلی دنبال ساخت TXD میگردی گفتم یه کمک بهت بکنم
دلیل اینکه ماشینت به این صورت دراومده اینه که شما فایلهای TXD رو کنار فایل DFF کپی نکردی
1-داخل فولدر بازی یه فایل هست به اسم Vehicle.txd با برنامه Txdworkshop این فایل رو باز کن و از قسمت Export گزینه آخر روانتخاب کن و مسیری که فایل DFF اونجا هست رو بده
2-فایل TXD مربوط به DFF (همونی که هم نام با این فایل هست) رو هم با Txd workshop باز کن و همین کارو انجام بده.
حالا اگر ماشین رو Export کنی دیگه این اتفاق نمی افته و همه تکسچرها سر جاشون هستند
به یه نکته هم توجه کن وقتی با Zmodeler فایل DFF باز میکنی داخل پنجره Message Bar نباید هیچ اخطاری بده و فقط عبارت Zmodeler is ready رو نوشته باشه و اگر هم اخطار داد باید ببینی چیه و اون رو رفع کنی تا مشکلی پیش نیاد.
موفق باشی

lovely_darbedar
29-08-2010, 13:16
بچه ها کسی برنامه ی gfs tools رو نداره؟هرچقدر میسرچم پیدا نمیشه

lovely_darbedar
29-08-2010, 16:17
خب پیدا کردم.یکی میشه راهنماییم کنه که اگه یه فایلیو اینپرت کنم حتما باید هم حجم قبلی باشه؟

vahidreza2007
29-08-2010, 16:47
اقا عالی بود دستت درد نکنه .

Traceur
30-08-2010, 03:28
خب پیدا کردم.یکی میشه راهنماییم کنه که اگه یه فایلیو اینپرت کنم حتما باید هم حجم قبلی باشه؟
لزومی نداره !!! فقط اسم و کیفیت صدا رو دقت کن ....
موفق باشید ....:11:

اقا عالی بود دستت درد نکنه .
آقا وحید عزیز شما برای تشکر میتونی از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کنی دیگه لازم به پست دادن نیست ...

7evil
05-09-2010, 11:50
اقا سلام كسي اين لندكروزر توي جبه هاي جنگ هست رو ندااره البته اون مدل جديدترش من بلوپرينتشو دارم كسي درستش مي كنه؟

tommy vercetti
21-09-2010, 14:54
سلام بچه ها
ببخشید من سئوالم رو جای نادرست می پرسم.
برای ادیت فایل امیج وایس سیتی باید چه کنیم؟
چون همش می گه حجمش خیلی بیشتره

tommy vercetti
22-09-2010, 13:41
بچه ها
یه ماشین دان کردم و همه ی کارهایی که گفته بود رو انجام دادم
حالا چه طور می تونم پیداش کنم؟

Javadgenral
24-09-2010, 16:51
میتونی جای یه ماشین که زیاد توی شهر میچرخه جایگزین کنی مثلا voodoo تا راحت پیدا بشه اگه هم نشد برنامه اش هم دارم

امروز بعد مدتت ها از بن در امدم دیگه هم نمیام توی این انجمن فقط این پست جنبه اموزشی برای دوست عزیزم بود

aliscan
24-09-2010, 18:09
بچه ها
یه ماشین دان کردم و همه ی کارهایی که گفته بود رو انجام دادم
حالا چه طور می تونم پیداش کنم؟
سلام
اسم ماشینی که دانلود کردین رو به Stretch تغییر بدین(هر دوتا فایل)بعد جایگزین همین ماشین یعنی Stretch کنید بعد وارد بازی بشین و رمز KRIJEBR رو تایپ کنید ماشین خودش از بالا میفته پایین:46:

mili_k
07-10-2010, 22:58
در فایل readme ماشین دوو ماتیز برای وایس سیتی اینطور نوشته شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر در مورد این چند خط توضیح بدید فکر کنم همه متوجه بشن و این موضوع که داره به درازا کشیده میشه ، به پایان برسه

اره این همون کدی هست که می گفتم...

1- توی readme نوشته اول باید فایل های txd و dff رو replace کنیم که کردم.

2- فقط col edit رو نتونستم کارش رو انجام بدم؛ توی دستورالعمل دوم همینقدر متوجه میشم که میگه : از col edit استفاده کنید و فایل (مثلاً oceanic.col) رو با یکی از فایل های آرشیو replace کنید - که نمیدونم چطوری. یعنی وقتی col edit رو اجرا می کنم دقیقاً باید چه کارهایی رو انجام بدم؟ اگر کسی بلده راهنمایی کُنه، ممنون میشم.

grand theft auto
12-10-2010, 20:39
دوستان در کدوم صفحه آموزش مولتی بازی کردن سان آندریاس داده شده؟
ممنون

Tom Riddel
12-10-2010, 21:24
با سلام خدمت همه دوستان...گل گلاب...عرق بیدمشک
برای دانلود ماشین و سیو و ترینر و ... برای هر نوع GTA به سایت زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

mili_k
12-10-2010, 21:34
با سلام خدمت همه دوستان...گل گلاب...عرق بیدمشک
برای دانلود ماشین و سیو و ترینر و ... برای هر نوع GTA به سایت زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

داداش شما اگه میتونی و تو کار gta خبره ای جواب پست قبلی من رو بده

Javadgenral
15-10-2010, 13:19
دوست عزیز نیازی به معرفی سایت خارجی نیست و تقریبا همه این سایت ها رو حفظ هستند الان بنده خودم یکی از بهترین طراح های ماشین سایت جی تی ای گاراج المانی شدم ضعیف ترین ماشینم اینه

کلا منظورم اینه اینجا همه حرفه ای هستند نیازی نیست سایت هزار سال پیش رو معرفی کنی

mili_k
16-10-2010, 05:48
دوست عزیز نیازی به معرفی سایت خارجی نیست و تقریبا همه این سایت ها رو حفظ هستند الان بنده خودم یکی از بهترین طراح های ماشین سایت جی تی ای گاراج المانی شدم ضعیف ترین ماشینم اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا منظورم اینه اینجا همه حرفه ای هستند نیازی نیست سایت هزار سال پیش رو معرفی کنی

تو هم جواب دو تا پست قبل تر من رو نمیدونی؟

اینجا چرا هیچ کی هیچی یاد نمیده؛ جای دوری نمیره ها

ARMINYAZDANII
18-01-2011, 20:43
کسی می تواند فایل جی تی ای خود را آپلود کند . من کلی مد کرده بودم که بعد از عوض کردن ویندوزم همش پاک شد.

درست حسابی باشه ها .

پیکان گوجه ای نمیخوام .

داش يعقوب
20-01-2011, 11:57
او ماي گاد..........

فايل جي تي رو از كسي بخا كه اينترنت پرسرعت دارن .....

اينجا فكر كنم اكثرا دايل آپي يا ايرانسلي هستند... :31:

ARMINYAZDANII
20-01-2011, 14:54
کل جی تی ای را که نمیخوام . فقط فایل جی تی ای که توش مودا هست.

freedom1995
12-02-2011, 00:05
سلام دوستان.چجوری و با چه برنامه هایی میشه مپ های جدید رو به بازی اضافه و اون هارو به محل دلخواه برد؟

داش يعقوب
18-02-2011, 19:19
سلام دوستان.چجوری و با چه برنامه هایی میشه مپ های جدید رو به بازی اضافه و اون هارو به محل دلخواه برد؟

با مپ اديتور بايد واردش كني :5:

milad2111
21-02-2011, 10:52
بوگاتی ویرون!خیلی با حاله.معرکست

nimayazdanpour
03-03-2011, 23:26
من دارم gta sanandreas را کلا -- و تغییر می دهم لطفا آموزش کامل -- و تغییر gta را از سایتی برایم پیدا کن و لینک آن را بگذار

Javadgenral
05-03-2011, 08:22
بفرما انجمن رسمی جی تی ای در ایران

ht tp://w ww.bia 2movei s.ir/for um

nimayazdanpour
17-03-2011, 11:15
مشکل اینجاست که اصلا این تاپیک بازدید ندره چون بعد از 3ساعت و نیم هنوز بازدیدا ثابته

راستی سعید جان دو تا سوال
1_ منم میتونم تو ساختن شهر تهران کمکت کنم
2_ شما ادیت بازی Pes 6 رو بلدین و اگه بلدی استادیوم چطور ؟!

چگونه شما شهر تهران را ني سازيد من نرم افزار مپ اديتور دارم اما نمي توانم شهر خودم را بسازم

Javadgenral
18-03-2011, 09:49
داداش کشکی نیست همینجوری بری ساختمان بسازی باید با تری دی مکس اینا خیلی کار کرده باشی .

داش يعقوب
19-03-2011, 21:46
راست ميگه اقا جواد .............

بيا اينجا همه چي داره ----------.com

nimayazdanpour
29-04-2011, 11:53
بخشید کسی bmw x3 نداره من هرجا رو گشتم نبود:11:

من دارم به وبلاگم سر بزن انواع بی ام و در وبلاگم هست

nimayazdanpour
29-04-2011, 12:06
کسی ماشین جدید نداره ما رو خوشحال کنه...؟
خسته شدیم ا این ماشین های تکراری

چه جور ماشینی می خوای؟

nimayazdanpour
29-04-2011, 15:32
آقا yahay اين map editor دانلود شد تو هم رفت ولي وقتي ميخوام اجرا كنم يك صفحه باز ميشه كه دو تا ‍‍پيغام ميده كه اولي ميگه يه نام بنويس و دومي ميگه مسر نصب رو انتخاب كن تو اولي موندم كمك كنيد.
تو پیغام اولی هر چی دلت می خواد بنویس ولی در پیغام دومی مسیر اصلی جی تی ای رو بنویس مثلا
c:/gtasanandreas

داش يعقوب
30-04-2011, 11:06
چه جور ماشینی می خوای؟

مثلا نيسان وانت:31:

hidengh
11-05-2011, 11:09
سلام عزیزم.این مد های gta san anderas رو کجا باید کپیشون کنم فدات

داش يعقوب
12-05-2011, 10:30
سلام عزیزم.این مد های gta san anderas رو کجا باید کپیشون کنم فدات

مدت چيه ... كلو ... اگه كلو باشه پوشه كلو نياز داري ...

اصلا هر مد ريختنش فرق داره .. بايد ردمي شو بخوني:10:

nimayazdanpour
13-05-2011, 15:13
مثلا نيسان وانت:31:

دارم دنبالش می گردم ولی یک نیسان وانت پیدا کردم ولی مد خارجیش است
اینم عکسش

دریافت نیسان وانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو سه نمونه ی دیگر نیز هم هست می توانی بیای وبلاگم آنها را هم نگاه کن

داش يعقوب
14-05-2011, 16:33
دمت جيز .... :31: ... يكم اديت ميخواد .. بايد روش كار كنيم :8:

nimayazdanpour
14-05-2011, 19:28
دمت جيز .... :31: ... يكم اديت ميخواد .. بايد روش كار كنيم :8:
نمی خواد ادیتش کنی نیسان وانت ایرانی شو پیدا کردم
اینم عکسش
اینم لینکش

داش يعقوب
15-05-2011, 08:55
ايول ... عاليه ... فكر كنم پيكاپ باشه ... مرسي :46:

من بيشتر دنبال اينم:27:

Amin4All
19-05-2011, 19:59
دوستان یک جی تی ای خریدم.
gta nice san هستش.
برای نصبش رمز میخاد.
لطف کنید اگر کسی میدونه بزاره خیلی ممنون میشم.از دوستام گرفتم اونم از یکی دیگه که نمیدونه.

داش يعقوب
20-05-2011, 10:53
خوب داداش پسوردش بايد داخل سي دي يا رو جلدش باشه ...

ببين داخل سي دي سريالي ردمي نداره ... صد در صد تو اون هست ..

اصلا سي ديت ارجيناله يا كپي ؟

Amin4All
21-05-2011, 14:03
خوب داداش پسوردش بايد داخل سي دي يا رو جلدش باشه ...

ببين داخل سي دي سريالي ردمي نداره ... صد در صد تو اون هست ..

اصلا سي ديت ارجيناله يا كپي ؟

نه نخریدم.
از دوستام گرفتم. دوستم هم معلود نیست از کی گرفته.(000015 بار هم دست به دست شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه فارسی با ماشین های ایرانی هستش.
پسورد گذاشتن رو بازی.
جلدش رو هم معلوم نیست کجا انداخته.توی دیسک هم رمزی نیست.
اسم GTA رو هم گذاشته NICE GTA.
گفتم شاید کسی این بازی رو خریده باشه رمزش رو میدونه...؟

nimayazdanpour
24-05-2011, 15:57
کسی می تونه ماشین نیسان وانت را که گذاشتم تبدیل به پلیس کنه چون این نیسان وانت تو ایران پلیس است

Javadgenral
25-05-2011, 15:36
سلام کسی میتونه این فایل ها رو برام اپ کنه ؟؟؟
با تشکر

هر کدوم رو نداشتید مشکلی نیست بعضی هاش توی Img ارجینال نیست

فایل های Gta3.img

carlshou1_lae2.dff
cjsaveg.dff
lae2_4.col
lae2_landhub03.dff
lae2_landhub04.dff
lae2_stream0.ipl

فایل های GTA_int.img

carls_kit1.txd
carls_kit2.txd
carlslounge.txd
carlspics.txd
cj_bed_furn.txd
cj_s_beds.txd

اگه تونستید همینجا جواب بدید اگه نشد توی تاپیک مربوطه

نمیدونم وسه چی ادرس جی تی ای تهران توی پی سی ورد فیلتره با دامین زیر هم میتونید

laeast2_lod.txd
LOD1carlshou1_LAe.dff
lodcjsaveg.dff
myCjDoor.dff

EternalWanderer
27-05-2011, 19:46
یک لباس بسکتبال جدید که خودم دستکاریش کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عکس:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این هم لینک دانلود. فایل TXD رو جایگزین کنید:

nimayazdanpour
28-05-2011, 12:13
کسی پلیس سمند داره برام بذاره

EternalWanderer
28-05-2011, 18:14
سلام ببخشيد اشتباهي يكي ديگه رو آپلود كردم.لينك بالا اصلاح شد.

اين هم يه لباس ديگه با لوگوي LAKERS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعكس:

ebrahimbadpa
11-06-2011, 14:47
بالاخره آموزش ساخت ماشین رو درست کردم.

:31:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام میخاستم بدونم چه جوری میشه این فایلو دانلود کرد
روش کلیک که نمیشه کرد لینکو کپی میکنم تو اینترنت اکسپلور هم کار نمیکنه لطفا نحوه دانلودشو بزارین

داش يعقوب
12-06-2011, 09:02
سلام میخاستم بدونم چه جوری میشه این فایلو دانلود کرد
روش کلیک که نمیشه کرد لینکو کپی میکنم تو اینترنت اکسپلور هم کار نمیکنه لطفا نحوه دانلودشو بزارین

داداش گلم .. ببين اين پست كه نقل قول كردي براي چه وقت است ... شايد لينكش خراب شده :10:

nimayazdanpour
19-06-2011, 18:25
چي شد ماشينايي كه گفتم هيچ كس نداشت

داش يعقوب
20-06-2011, 10:43
چي شد ماشينايي كه گفتم هيچ كس نداشت

داداش سمند پليس من ندارم ... ولي اگه بخوايي پيكان پليس و الگانس پليس دارم :10:

mojtabaalhoui
03-07-2011, 17:12
اینم اخر پرشیا:
عکس ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کسی می خواد پخ بزنه...
من می خوام:11:

mojtabaalhoui
03-07-2011, 17:17
اینم اخر پرشیا:
عکس ها:

هر کسی می خواد پخ بزنه...
داداش من این پرشیا رو می خوام

داش يعقوب
04-07-2011, 11:34
آقايون.. به تاريخ پست ها دقت كنيد ... برا خيلي وقت پيشه.... بعدش بهش پ خ كن شايد هنوزم داشت :5:

nimayazdanpour
17-08-2011, 15:37
داداش سمند پليس من ندارم ... ولي اگه بخوايي پيكان پليس و الگانس پليس دارم :10:

دستت درد نکند هر دو ماشین را دارم

داش يعقوب
18-08-2011, 08:59
دستت درد نکند هر دو ماشین را دارم

اوكي داداش... :31:

f3ry
06-11-2011, 04:19
سلام به کلیه دوستان گل

اینم یه چیز توپ تقدیم به شما:11: :40: :11: :10:

با این mod دیگر نیازی به Trainer در بازی GTA:SA نداریدودر ضمن می توانید Super CJ شوید یا با یک تماس به راننده شخصی توسط او به خانه یا جاهای دیگر برویدو یا ... برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپس
فایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است. برای اضافه کردن امکانات این mod به بازی وارد بازی شده و بدین ترتیب عمل کنید: پس از پایان دمو به جای سوار دوچرخه شدن به نزدیکی خیابان بروید سپس با نگه داشتن کلید های G+Y لیستی از ماشین ها می آید یکی را انتخاب نموده سپس کلید SPACE رابزنید بعد از چند لحظه یک ماشین به نزدیکی شما می آید بازدن و نگه داشتن کلید C سوار ماشین شوید به خاطر داشته باشید برای سوار شدن ماشین در این حالت نباید کلید F یا ENTER را بزنید.پس از سوار شدن به ماشین کلید CAPSLOCK رانگه دارید تا لیستی از مکان های مهم شهر بیاید .از این لیست Johanson house را انتخاب نماییدو کلید SPACE رابزنید راننده ماشین شما را به خانه میبرد بعد از رسیدن به خانه با کلید F یا ENTER از ماشین خارج شوید.برای وارد خانه شدن باید ماموریت اول تمام شود می توانید خودتان ماموریت را تمام کنید یا با نگه داشتن کلید N پس از دمو مرحله راتمام کنید سپس وارد خانه شوید. در نزذیکی میز ناهارخوری یک در بسته وجود دارد به آن نزدیک شوید تلویزیون بزرگی ظاهر می شود دراین هنگام بازدن کلید G اسامی مودها می آید وبا زدن کلید Y مودها فعال یا غیر فعال می شوند بازدن دوباره G مود بعدی می آید و به همین ترتیب آن را هم بازدن کلید Y فعال یا غیر فعال کنید . به همین صورت تمامی مود ها را فعال کنید و با زدن کلید F یا ENTER از آن خارج شوید و لذت ببرید.
با نگه داشتن کلید وسط ماوس و C در هر جایی از بازی می توانید بازی را ذخیره کنید.
با نگه داشتن کلید راست ماوس و SHIFT انواع اسلحه در اطراف شما می آید.
جان و جلیقه شما هرگز تمام نمی شود.
با سوار شدن به هر ماشین و نگه داشتن کلید N ماشین شما نسبت به هر چیزی ضد ضربه میشود ودر ها قفل می شود و با نگه داشتن N در ماشین باز می شود.
دیگر نگران چپ کردن ماشین نباشید اگر ماشین شما چپ کرد مدتی صبر کنید تا دوبار ه به حالت اولیه باز گردد.
دیگر هرگز از موتور پرت نخواهید شد.
با نگه داشتن کلید های W و Y در هر جایی به جز خانه سوار موتور می شوید.
....
این مود را از آدرس زیر دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحال کردین:31:

با تشکر و سپاس:40: :11:

سلام
آقا من اين مد رو ميخوام تورو خدا اگه كسي داره دوباره آژ كنه آخه لينكاهش كار نميكنه ، ممنون

داش يعقوب
06-11-2011, 11:15
سلام دوست گلم ... از اونجايي كه ديگه جي تي ا 5 ديگه خيلي قديمي شده كسي ديگه هم تو سايتش تراينراشم از سايتش پاك ميكنه .....الان همين مدي كه شما خواستي مربوط به اين سايت ميشه

ولي اگه ببيني پاك كرده اگه كسي هم اين تراينر رو گذاشته آدرس سايت بالا رو گذاشته ... تنها راه اينه كه نميگم كسي داشته باشه برات آپ كنه ...

راستي شما به اين آدرس برو شايد مد هاي بهتر گيرت اومد

brothers000
08-11-2011, 15:58
سلام
آیا پک کامل ماشینهای جدید برای San Andreas وجود داره ؟
اگه هست لینک دانلودی چیزی به ما بدید

داش يعقوب
09-11-2011, 12:14
بفرما داداش .. اين آدرس كه هرگونه ماشين جديد و قديم بخوايي هست :46:

brothers000
10-11-2011, 21:29

دست شما درد نکنه داداش
ولی من منظورم پک بود
مثل همون پکی که مثلا واسه GTA IV اومده (Grand Theft Auto IV: Car Pack 2011)
یادمه بعد از اینکه GTA San Andreas اومد یه سی دی هم بود (البته دقیق یادم نیست که سی دی بود یا دی وی دی)
که با اون ماشینای بازی همه عوض میشد و بنز و بی ام دبلیو و از این قبیل ماشینا جایگزینش میشد
منظورم اون بود
البته میدونم خیلی قدیمیه و احتمال پیدا کردنش کمه اگه یکی بتونه یه لینک دانلودی چیزی بده یه عمر دعاش میکنم

Mahyar378
16-11-2011, 21:29
سلام
میشه بهم اون سمند امین 3d رو بدید؟
ممنون
من یکی از دوستان نزدیک او هستم
بهشون گفتم
که سمند رو بده گفتند که برم از این جا در خواست بدم
من اجازه دارم
میخواستم بگم اگر میشه لینک رو بهم بدید

amin_sooltan
14-12-2011, 22:44

چطوری این ماشین هارو به بازی اضافه کنم؟:41:میدونم سوالم مبتدیه ولی اگه آموزشش هست لینکشو بدین لطفا

داش يعقوب
01-03-2012, 11:57
چطوری این ماشین هارو به بازی اضافه کنم؟:41:میدونم سوالم مبتدیه ولی اگه آموزشش هست لینکشو بدین لطفا

سلام داداش بايد نرم افزار ggmm يا img tools رو داشته باشي :20:

داش يعقوب
01-03-2012, 12:21
اينم يه سانتافه خوشگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)

Mahyar378
02-03-2012, 13:50
یعنی هیک کس سمند امین رو نداره
؟

unicorns
07-04-2012, 17:54
سلام. یه سوال در بازی Gta San Andreas دارم:
در یکی از مراحل بازی باید توی اسکله سه تا ماشین از توی کشتی بیاریم که یکیش درسته.
بعد از این مرحله یه تخته سیاه اونجا گذاشته میشه که میگه باید بعضی از ماشینها که اسمشون روی تخته سیاه نوشته باید آورده بشه به کشتی ولی فقط من تونستم 3 تاشو پیدا کردم با کد تقلب GUSNHDE(ماشین مدل بالا) هم پیداشون نکردم.
اگه کسی میدونه بگه.باتشکر

ravrap
12-05-2012, 15:41
سلام اگه میشه آموزش مپ ادیتور رو با لینک سالم بذارید.ممنون.
منم تازه توی این سایت عضو شدم.

ravrap
12-05-2012, 16:47
سلام آموزش کامل مپ ادیتور رو میخواستم با لینک سالم.ممنون.

ravrap
12-05-2012, 20:39
درسته که جی تی آی قدیمی شده ولی بابا این آموزش رو بذارید ممنون.
اینجا کسی نیست.
این دیگه چه سایتیه جواب بدین نه.

nimayazdanpour
24-05-2012, 12:04
با سلام برای من یه مشکلی پیش آمده جی تی ای سن آندرس رو ویرایش کردم ولی اشیاء در بازی محو می شود نمی دانم چکار کنم لطفا راهنمایی ام کنید به نظر خودم بدیل اینکه بازی 500 مگابایت بر حجمش اضافه شده محو می شود اینم عکس

داش يعقوب
25-05-2012, 17:09
سلام دوست عزيز .. ميگرم پيدا كردم برات ميزارم :10:

داش يعقوب
25-05-2012, 17:10
با سلام برای من یه مشکلی پیش آمده جی تی ای سن آندرس رو ویرایش کردم ولی اشیاء در بازی محو می شود نمی دانم چکار کنم لطفا راهنمایی ام کنید به نظر خودم بدیل اینکه بازی 500 مگابایت بر حجمش اضافه شده محو می شود اینم عکس

سلام ... سستيم حتما پايينه

nimayazdanpour
26-05-2012, 14:11
سیستمم پایینه ولی رو سیستم پیشرفته ها امتحان کردم جی تی ای همین طوره

nimayazdanpour
26-05-2012, 14:13
سلام ... سستيم حتما پايينه
سیستمم پایینه ولی رو سیستم پیشرفته امتحان کردم دوباره جی تی ای همین طوره

داش يعقوب
27-05-2012, 13:14
ببين آخه سسيتم منم همچين تعريفي نداره .. منم مثل تو خيلي بازي رو ويرايش كردم .. هردم برا من اينجور ميشه .. كه بايد باري رو رست كنم تا درست بشه ....

دو تا چيز رو اينطوري شدن تاثير ميزاره

يكي سستم پايين

يكي مد يا مپ هايي كه نصب كردي بعضي هاش استاندارد نيست :12:

king of the kings
31-05-2012, 08:19
سلام .
چه جالب هنوز تاپیک قدیمی جی تی ای باز هست یادش بخیر
دلیل محو شدن اشیا یه مقدار کم به سیستمتون ربط داره
و همچنین خاصیت خود بازی جی تی ای سن آندرس که تا یه حدی ویرایش رو می تونه قبول کنه و سیستمش پایین هست .
و دلیل دیگه هم ریختن مپ های غیر استاندارد یا حجیم .تا جایی که می تونی سعی کن از مپ کمتر استفاده کنی
راهکار هایی هم برای ببهبود یافتن این مشکل ما پیدا کرده بودیم
که یکیش ریختن enb بود که تا حدی باعث کمتر شدن محو ها میشه .
و راه دیگه ای هم که ییکی از بچه های برنامه نویسمون یه فایل متنی رو درست کرده بود که با ریختن اون تو بازی این مشکل بهتر میشه که متآسفانه خیلی وقته که دیگه ادیت بازی رو کنار گذاشتیم و فایلاش موجود نیست .

داش يعقوب
31-05-2012, 18:28
به به آق عماد .... دادا مرسي بابت توضيح .. .. راستي اين gta 5 خز شد ديگه .. نميخوايي چندتا از اون ماشينات به ما بدي ... ثواب داره به خدا .:31:

nimayazdanpour
05-06-2012, 18:16
سلام .
چه جالب هنوز تاپیک قدیمی جی تی ای باز هست یادش بخیر
دلیل محو شدن اشیا یه مقدار کم به سیستمتون ربط داره
و همچنین خاصیت خود بازی جی تی ای سن آندرس که تا یه حدی ویرایش رو می تونه قبول کنه و سیستمش پایین هست .
و دلیل دیگه هم ریختن مپ های غیر استاندارد یا حجیم .تا جایی که می تونی سعی کن از مپ کمتر استفاده کنی
راهکار هایی هم برای ببهبود یافتن این مشکل ما پیدا کرده بودیم
که یکیش ریختن enb بود که تا حدی باعث کمتر شدن محو ها میشه .
و راه دیگه ای هم که ییکی از بچه های برنامه نویسمون یه فایل متنی رو درست کرده بود که با ریختن اون تو بازی این مشکل بهتر میشه که متآسفانه خیلی وقته که دیگه ادیت بازی رو کنار گذاشتیم و فایلاش موجود نیست .
خیلی ممنون enb چیه؟

nimayazdanpour
05-06-2012, 18:19
سلام نرم افزاری هست که بشه فایل BankLkup.dat رو ادیت کنه اگه هست لینکش رو برام قرار دهید

reza1reza1
05-06-2012, 18:43
من که ندیدم

general geranger
13-06-2012, 14:35
سلام کی میگه خز شده ؟فقط چنتا برنامه نویس میخوایم تا بترکونیم لطفا اون فایلیو که باش میشد جلوی محو شدن تصویر رو گرفت بم بدین

nimayazdanpour
14-06-2012, 18:03
منم فایل رو می خوام که نمی ذاره بازی محو شه

nimayazdanpour
16-06-2012, 12:51
لطفا مشکل محو شدن بازی من را یکی حل کنه تقاضای کمک لطفا

mehdigomar
18-07-2012, 09:46
بفرما:
اینو بریزین دیگه مپاتون به هیچ وجه محو نمیشه:20:

داش يعقوب
19-07-2012, 11:58
بفرما:

مرسي داداش ... اينو كجا بريزيم... محل نصب؟

اميد2000
20-07-2012, 20:41
سلام ببخشيد اين برنامه ها رو كه ميديد چه جوري بايد نصب و اجرا كنم؟

nimayazdanpour
06-08-2012, 15:09
بفرما:

لطفاً نحوه ی نصب رو بنویس خیلی لازمه بگو مرسی

داش يعقوب
07-08-2012, 11:48
لطفاً نحوه ی نصب رو بنویس خیلی لازمه بگو مرسی

داداش ... نصبش نكن ... من زدم اون مشكل محو شدن رو حل كرد .. ولي يه مشكل جديد درست كرد.. يه دفعه از بازي ميپره بيرون :9:

nimayazdanpour
13-08-2012, 11:39
سلام مرسی واقعا دستون درد نکنه مشکلم حل شد
یه چیزی می خواستم اگه برام پیداش کنیم واقعا شرمنده تون می شم
اول می خواستم مرحله جدید و قشنگ برای جی تی ای سن آندرس پیدا کنید دوم هم می خواستم کلا شهر رو عوض کنم و یه شهر دیگه جاش بذارم اگه کسی داره بذاره
خیلی ممنون

nimayazdanpour
13-08-2012, 11:54
من نمی تونم.
خواهش می کنم.

سلام من یه جی تی ای درست کردم بدون هیچ مشکلی حتی بدون محو شدن هر چی ماشین و مد و ... تو اینترنت دیدی رو بازی ریختم اگه خواستی بازی رو بهت می فروشم

nimayazdanpour
13-08-2012, 11:57
سلام . ببخشید من ماشینهای زیادی رو وارد بازی کردم و واقعآ با ماشین ها مشکلی ندارم با کیفیت خوب تو بازی هستن . مشکل من لود شدن تصویر بازی هست ! قبل از اضافه کردن ماشینها این مشکل رو نداشتم ولی بعد از اضافه شدن ماشینها تصویر بازی مثل ساختمانها یا خیابان ناپدید میشه یا دیر لود میشه . البته بگم این مشکل رو قبلآ حدود 2 سال پیش که بازی رو انجام میدادم نداشتم حتی سیستم امروز من 2 برابر سیستم قدیم هست ولی نمیدونم چرا این مشکل رو دارم ؟؟؟

اگر کسی راهنماییم کنه واقعآ ممنون میشم

برو به صفحه 799

nimayazdanpour
14-08-2012, 09:22
کی آدم های ایرانی برای جی تی ای داره اگه دارید برای دانلود بذارید

mehdigomar
21-08-2012, 09:59
برای نصبش ههمه فایلارو توی دایرکتوری بازی بریزید:27:
ادم ایرونی که نیست اگرم باشه من یادم هست یکی از بچه ها ساخته بود
سرباز بود
یه سرچ بزن ببین پیدا میکنی:21:

نظرتون چیه؟:21:

nimayazdanpour
22-08-2012, 12:25
برای نصبش ههمه فایلارو توی دایرکتوری بازی بریزید:27:
ادم ایرونی که نیست اگرم باشه من یادم هست یکی از بچه ها ساخته بود
سرباز بود
یه سرچ بزن ببین پیدا میکنی:21:

نظرتون چیه؟:21:
سلام این عکس ماشین هایی که گذاشتی چطور خود ماشین را دانلودش کنیم

jamshidi20
11-09-2012, 14:04
سلام.کسي ميخواد فرمون ماشين بچرخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

goomooha
12-09-2012, 10:26
چطور میشه با دو چرخه تند پا زد میخوام مسابقه بدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم عجب سایت مشتیه دست همه درد نکنه واقعا