PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33

Javadgenral
03-10-2009, 20:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيزم بهتون گفتم كه ساخته هاي شما رو از بازي حذف كردم. ميتونين بازي رو بخرين و ببينيد كه پاكشون كردم. همشون كارهاي خودم هستند. در ضمن جواب سوالتونو بهتون ايميل كردم. مي تونين بريد بخونيدش. حالا شما بنرتون رو به من ايميل كنيد تا اگه يه زماني اومدم بزارم براتون. از فردا فكر نكنم بتونم بيام. عزيز شما كاري كه گفتم رو بكنيد، منم بنرم رو بهتون ايميل مي كنم. فقط توجه داشته باشين كه توي بنرتون هيچ تصويري از دختران يا تصاوير مستهجن يا عكس دختران بازي gta iv يا gta sa نداشتهباشند. با تشكر.:20:

عزیز شما میگی که توی ایمیل نمیام تبادیل بنر چون دیگه وصل نمیشم بعد اینجا میگی بنرت رو بفر ست ولی عکس دختر نداشته باشه >....................؟؟؟

4l1boy
04-10-2009, 18:56
ما دزدیم؟ مگه چیکار کردیم؟ ما که تا حالا از این جی تی ای پول در نیاوردیم.
بعدشم اون شرکتی که شما میگید ایرانی نیست و هیچ وقت هم تو ایران سرمایه گذاری نکرده برای فروش بازیهاش. بعدشم ما فقط از موتور این بازی استفاده میکنیم. و میر محمد هم قصد نداره فقط دو تا ماشین اضافه کنه بفروشه. میخواد کل بازی رو عوض کنه یعنی تمامی شهر هم فک کنم میخواد عوض کنه و تهران رو بسازه.با مراحل جدید. یعنی دیگه اون جی تی ای نیست.میشه یک بازی ایرانی که حداقل یکم کیفیتش بالا تر از بازی های ایرانی موجود میشه.
میر محمد جان هاردم از گارانتی اومد هرچی خونه و ماشین و چیزای دیگه مثل تلفن عمومی و دکل برق و... ساختم رو برات میفرستم و میتونی رو کمک من هم حساب کنی. من دو سه روزی بیکارم در هفته. باید هرچه سریع تر این بازی رو تموم کنی که دیگه بعضی افرادنرن سوء استفاده کنن.
بعدشم فروش بازیتون حرومه میدونی چرا؟ چون داری سر افراد کلاه میزاری. یعنی ورداشتی چهار تا عکس از ماشینا گرفتی گذاشتی رو جلد و اون رندر پیکان هادی آقا رو هم گذاشتی . کسی که میاد بازی رو میخره میخواد سوار همچین ماشینایی بشه ولی وقتی نیگا میکنه میبینه سرش کلاه رفته و یک بازی آشغال با سرعت خیلی پایین و هنگ بسیار بالا خریده که هر چند دقیقه یک بار بازی ارور میده. و میاد بیرون و یا صفحه سیاه میشه و مجبور میشه ریست کنه( که این راه حل داره و احتیاج به ریست نیست!). اگه مسلمون نیستی که هیچ. اگرم هستی که باعث تاسف هست که از این سن شروع به حروم خوری کنی.
اینم بدون هم وبلاگت و هم فروشگاهت قابل نفوذه و به راحتی میشه جفتش رو .......

:20:دوست عزيزم اگه هم وبلاگ وهم فروشگاه قابل نفوذ هستن هركاري از دستت بر مياد انجام بده گرچه اگه كاري از دستت بر ميومد تا الان مي كردي:27:.بعدش در مورد اون بازي كه اديت مي كنيد و مي گي كه فقط از موتورش استفاده مي كنيم آيا مي توني بدون استفاده از اون كاري بكني؟بعدش بايد خدمتت عرض كنم كه شما نگران حلال و حروم ما نباش .نترس شما رو توي قبر من نمي زارن:18:.بعدش بايد خدمتتون عارض بشم كه درسته راك استار ايراني نيس ولي آيا آدم هم نيستن سازنده هاي بد بخت بازي؟كسي هم كه اين بازي رو مي خره سرش كلا نمي ره تو نگران نباش چون مي تونه سوار همه اون ماشينا بشه و بازي هم هيچ گير و اروري نداره خوشگله.اگه خواستي سفارش بده واسه تو ام بفرستيم حالشو ببري:27:

Javadgenral
04-10-2009, 19:18
عزیز ! اولان majid_sd2009 از دوستان خوب ما هستند و لطفا جواب ان ها رو ندید ! majid_sd2009 براش کاری داره سایت شما رو هک کنه .... دیگه لطفا اینجا دعوا هم نکنید ....... من بازی شما رو دو روز پیش سفارس دادم و امروز به دستم رسید بازی کاملا هیچ تغییری نکرده فقط چندتا ماشین بی کیفیت اضاف شده همین !!!!!

4l1boy
04-10-2009, 19:45
عزیز ! اولان majid_sd2009 از دوستان خوب ما هستند و لطفا جواب ان ها رو ندید ! majid_sd2009 براش کاری داره سایت شما رو هک کنه .... دیگه لطفا اینجا دعوا هم نکنید ....... من بازی شما رو دو روز پیش سفارس دادم و امروز به دستم رسید بازی کاملا هیچ تغییری نکرده فقط چندتا ماشین بی کیفیت اضاف شده همین !!!!!

دوست گلم اتفاقا ما به كسايي كه بتونن به سايت ما آسيب برسونن جوايز نفيسي اهدا مي كنيم .حالا شما ها زورتون رو بزنيد شايد فرجي شد:27:.بعدش ما دست به كار مي شيم و بزودي سايت GTA-GAMERS.ir مورد عنايت قرار مي گيره:5:.البته قبلش حتما اطلاع مي ديما.آهان راستي از خريد شما كمال تشكر را داريم.بازم به ما سر بزنيد:31:

Javadgenral
04-10-2009, 20:10
عزیزکجای کاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ من یک ماه است دامین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو خریدم !!! تازه فروم خلیی توپی هم کردمش البته امروز از سرور خراب بود باور نداری از عماد یا محمد رضا بپرس

king of the kings
04-10-2009, 20:11
سلام..
جواد راست می گه....فکر کنم این بحث رو تموم کنیم بهتره ...هر کی که مقصر باشه باید اون اخر جواب رو بده ..

Javadgenral
04-10-2009, 20:12
یه نکاهی هم به امضام بکن بعدش بگو میخوای بخریش ......

Javadgenral
04-10-2009, 20:14
دوستان کسی عکسی به اندازه 120px × 600px درمورد جی تی ای داره ؟؟؟؟؟؟ خیلی فوری .........

4l1boy
04-10-2009, 20:16
یه نکاهی هم به امضام بکن بعدش بگو میخوای بخریش ......
:31: هر كي كم آورد:25:بزنه

:42:

Javadgenral
04-10-2009, 20:19
عزیز انگار دلت میخواد بن بشی با همه داری کل مینداری ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

4l1boy
05-10-2009, 17:52
عزیز انگار دلت میخواد بن بشی با همه داری کل مینداری ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

جيگرهاي عزيز شماها داريد كل ميندازيد و تهمت مي زنيد ما كه كار ي باهاتون نداشتيم. ما كه شاخمون خيلي وقته كند شده:devil:

officer
05-10-2009, 17:59
قبلا هم از این بحث ها بوده ؛

سرانجامش این شده که تاپیک قفل میشه ، پست های اضافه پاک میشن ،

شما ها هم اخطار میگیرین یا بن میشین !

شما هم که شاخت شکسته به کسی کار نداشته باش کسی بهت کار نداره !

Javadgenral
05-10-2009, 18:09
سلام دوستان یه سوال خیلی فوری !!!! من وقتی یه مپ توی جی تی ای 5 میزارم بازی قطع میشه ( موقع لودینگ ) مشکل چیه ؟

officer
05-10-2009, 18:28
سلام دوستان یه سوال خیلی فوری !!!! من وقتی یه مپ توی جی تی ای 5 میزارم بازی قطع میشه ( موقع لودینگ ) مشکل چیه ؟
از قدیم الایام این مشکلات با مپ ها وجود داشته ، بطور کلی مپ هایی که ساخته میشن

باگ دارن و بازی رو دچار مشکل میکنن ... البته شما مطمئنی مپ رو درست تو بازی ریختی ؟

Javadgenral
05-10-2009, 18:34
ببخشید میشسه اصلا یه توضیع درمورد ریختن مپ توی بازی یع توضیع بدی ؟؟؟ من گیج شدم ! راستی خبر داری gta-gamers.ir ساختم ؟

majid_sd2009
05-10-2009, 18:52
دقت کن ببین حجمش زیاد نباشه. و اینکه درست ریخته باشی. البته این مشکل موقعی پیش میاد که کول خراب باشه. دقیق یادم نیست چون از پارسال همین موقعها دیگه رو مپهای جی تی ای کار نکردم. منم همین مشکل رو داشتم و اونم مال کول بود که بلد نبودم درست کنم و به مشکل میخوردم، بعد که یاد گرفتم خیلی راحت میشد کار کرد. دقت کن از med جدید استفاده کنی. من با med0.21 مشکل داشتم ولی با ورزن بعدی مشکلم حل شد و تازه بازی هم سبک تر شده بود چون بعضی ساختمونا رو با مدلهای خودم عوض کرده بودم که کم حجم تر بودن.

ببخشید میشسه اصلا یه توضیع درمورد ریختن مپ توی بازی یع توضیع بدی ؟؟؟ من گیج شدم ! راستی خبر داری gta-gamers.ir ساختم ؟
توضیح که الان چیزی ازش یادم نیست. ولی وقتی جسمی رو وارد میکردم سریع سیو میکردم و تست میکردم که درست باشه بعد یک جسم دیگه وارد میکردم. دقت کن دو تا جسم با اسم شبیه هم وارد نکنی و کول و دی اف اف هم اسم باشن. تکت هم فرقی نداره که هم نام باشه یا نه ، برا همین میتونی تکسچر رو تو یکی از فایلهای تکست بازی بریزی و تو med با دی اف اف یکی کنیش. کول رو هم که هم نام باشه خودش میشناسه.
راستی یادم رفت بگم. دامینت مشکل داره و من نمیتونم وارد بشم.اگه میتونی آدرس اصلی سایت بدون دومین رو بده.

Javadgenral
05-10-2009, 19:07
ببین مثلا من امروز از جی تی ای ایناسید یه مپ گرفتم توش دو تا فایل اینجوری بود : LAe2.ide بعد هم جایگرین کردم بازی خراب شد !

مشکل از چیه ؟ به عماد هم گفتم گفت فایل خرابه

majid_sd2009
05-10-2009, 19:15
آها. من فک کردم یک جسم خودت ساختی و میخوای وارد کنی.
به جز دی اف اف و تکست و کول دو فایل دیگه باید باشه که میریزی جایی که گفته. که بهتره این کار رو نکنی. چون اگر شما قبل از اون یک مپ ریختته باشی تو بازی و درست تو همون منطقه هم بوده ،پس شما این دو فایل رو قبل عوض کردین و اگر الان اینا رو جایگزین کنین باز تنظیمات اون مپ قبلی از بین میره و بهتره که به صورت دستی عمل کنین. یعنی فایلها رو بریزین تو جی تی ای 3 و بعد برین تو مید ادیتور و تو هر منطقه ای که میخواین وارد کنین. دقیق یادم نیست ولی تا جایی که یادمه توضیح میدم.
یک نوار ابزار هست سمت چپ که اون بالا تو سربرگهاش باید سومی یا یکی مونده به آخری رو بیاری و هر منطقه ای رو که میخوای تیک بزنی و اون پایین گذینه رندر رو بزنی. بعد اون قسمت از نقشه بازی میاد و جسم رو وارد میکنی که فک کنم یک دکمه هست همون پایین که میزنی و جسم جدید رو وارد میکنی.

Javadgenral
05-10-2009, 19:21
من نگرفتم چی شد ! شرمنده .................

majid_sd2009
05-10-2009, 19:49
من نگرفتم چی شد ! شرمنده .................
برای چی؟:دی
چیشو نفهمیدی؟

Javadgenral
05-10-2009, 19:51
من وقتی مپ رو دانلود کرفتم یک راست رفتم فایل رو جایگزین فایل قبلی کردم همین ! حالا این کار درسته یا باید کار دیگه ای کنم ؟

majid_sd2009
05-10-2009, 20:05
اره همین کار درسته.
ولی مشکل از جای دیگس مثلا اینکه اون فردی که این مپ رو ساخته و وارد بازی کرده ، امکان داره چند جسم دیگه هم برده بوده تو بازیش و وقتی اون فایلهای تنظیمات رو داده به شما که بریزی تو دیتا تنظیمات اون اجسام دیگه هم توش هست. اگه اینجوری باشه تا زمانی که بقیه اون اجسامی که تو بازی اون فرد بوده رو نریزی تو تو بازیت همینجوریه: دی
پس نتیجه میگیرم اون کار رو ول کن و خودت برو با مید ادیتور اجسام رو وارد بازی کن. و از خیر جایگزین کردن بگذر.

Javadgenral
05-10-2009, 20:30
خوب من خودم حال و حوصله ندارم بسازم یا ویرایش کنم ! شما خودت اگه زحمتی نیست میتونی برام چندتا مپ درست و سالم بهم بدی که بازی هنگ نکنه ؟

majid_sd2009
05-10-2009, 20:38
فعلا چیزی ندارم. و الانم دقیق یادم نیست چجوری باید وارد بازی میکردم.

Javadgenral
06-10-2009, 12:35
دوستان برنامه ای بهم معرفی میکنید که بشه صدای ادم های دورن بازی و صدای صحبت های مردم رو استخراج یا جایگزین کرد ؟

majid_sd2009
06-10-2009, 12:53
با gfs میشه تمامی صداها رو استخراج و یا جایگزین کرد. روش دستی هم داره که مشکله و باید با داس کار کنی.

Javadgenral
06-10-2009, 12:57
برنامه gfs رو میشه بزاری لینکش رو ؟؟؟

majid_sd2009
06-10-2009, 13:30
ندارمش برو از gtainside دانلود کن فک کنم داشته باشه. در ضمن کار باهاش سخته و بازیت به مشکل میخوره بهتره ولش کنی.

king of the kings
06-10-2009, 14:48
سلام..
این نرم افزار saat یا همون gfs که برای تغییر صدا ها لازم دارید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم اموزش:
نوشته شده توسط من
دانلود :(برای عوض کردن صداهای ماشین ها و اصلحه)

دانلود:(برای دیالوگ ها)

Javadgenral
06-10-2009, 16:14
عماد حدایی هرچی ازت تشکر کنم کمه خیلی مردی عزیز ! خدا خیرت بده !

Javadgenral
06-10-2009, 16:23
عماد وقتی اموزش رو دانلود کردم نوشته های اموزش به این شکلی بود :

"ÒÙÞH¡w"ë„™ìw̤ھ½£ ºPÛ^æôçËOÖ›ƒ›Ô;§<¯aYÕ Ø›`Gßkxm·‹ PYÈ[š‚g
GΰinoÖ/<‘”¡<Œ1«¢â³†A$>"f3°£\…ȾTºI S‘ÌõŒ«º¾ÇôWš™¦ÚY
igï@µÇX6_Ö]7~
fïØˉÈ aoÙ.b*lIÆrj)õ,l0Ï%‘b¬
6ài¢ÕõDÿ_‹Ž…, ¡ ‰Ïó|uœZ^tÙ¢yǯ;!Y,}{ûCƒ³/h>

king of the kings
06-10-2009, 18:30
خواهش می کنم جواد جان ..وظیفه هست..:11:
باید با WORLD 2007 بازش کنی...
اگه نداریش بگو تا تو یه برنامه دیگه بنویسم...

majid_sd2009
06-10-2009, 20:04
خواهش می کنم جواد جان ..وظیفه هست..:11:
باید با WORLD 2007 بازش کنی...
اگه نداریش بگو تا تو یه برنامه دیگه بنویسم...
اونقدر اسم فروم رو نوشتی که دیگه عادت کردی: دی
یک ال زیاد گذاشتی:دی
یا به پی دی اف تبدیل کن یا کپی کن تو وردپد و یا اینکه با ورد 2003 بنویس. :10:

Javadgenral
06-10-2009, 22:18
سلام ممنون اگه میشه تو رو خدا تو یه برنامه دیگه بزارش البته PDF بهرته ! راستی با چه برنامه ای فایل ها رو به PDF تبادیل میکنی ؟

من یکی دانلود کردم مسخره بودش !!!

king of the kings
07-10-2009, 13:42
سلام..
بفرمایید اینم با ورد 2003...:11:
اموزش تغییر صدا های ماشین و اصلحه:

اموزش تغییر دیالوگ ها:

Javadgenral
07-10-2009, 13:46
راستی دوستان یه فکر جالب به سرم زده بود برای دیالگ ها ! میخوام به زبان بهبهانی ترجمه اش کنم ! خیلی خنده دار میشه

Javadgenral
07-10-2009, 13:49
نه نه ممنون مشکل حل شد ببخشید

Lord-Babak
13-10-2009, 18:21
سلام دوستان من يه چند وقته جي تي اي در كرمانشاه رو نصب كردم(خديايش چرته و هيچ ربطي به كرمانشاه نداره فقط چند تا ماشين اضافه شده) خلاصه ديگه نميتونم بازي رو سيو كنم هر موقع سيو ميكنم مينويسه save game corupted (عميد وارم قلت عملايي نداشطه باشه) ورژن هاي ديگه از gta رو هم نصب كردم از جمله اصليش ولي انگار كه نه انگار در ضمن سيو هاي آماده رو هم ريختم باز نياورد لطف كنيد كمك:19:

jigar-tala
13-10-2009, 18:27
دوستان من این برنامه gta g arage mode manager رو که اجراش میکنم یه اخطار میده وبعدش هم سیستم ویروسی میشه
کسی میدونه چی شده چون اولین بار که دانش کردم خیلی راحت ماشین نصب کردم

king of the kings
14-10-2009, 17:54
برای دیدن جدیدترین کار های من و...به ادرس زیر بروید:

Javadgenral
14-10-2009, 20:41
دوستان من این برنامه gta g arage mode manager رو که اجراش میکنم یه اخطار میده وبعدش هم سیستم ویروسی میشه
کسی میدونه چی شده چون اولین بار که دانش کردم خیلی راحت ماشین نصب کردم

تو رو خدا به ایشون جواب بدید مشکل ایشون مشکل منم هستش

Lord-Babak
18-10-2009, 13:16
سلام دوستان من يه چند وقته جي تي اي در كرمانشاه رو نصب كردم(خديايش چرته و هيچ ربطي به كرمانشاه نداره فقط چند تا ماشين اضافه شده) خلاصه ديگه نميتونم بازي رو سيو كنم هر موقع سيو ميكنم مينويسه save game corupted (عميد وارم قلت عملايي نداشطه باشه) ورژن هاي ديگه از gta رو هم نصب كردم از جمله اصليش ولي انگار كه نه انگار در ضمن سيو هاي آماده رو هم ريختم باز نياورد لطف كنيد كمك:19:
كسي نبود جواب مارو بده :18:

Javadgenral
18-10-2009, 14:12
تو رو خدا به ایشون جواب بدید مشکل ایشون مشکل منم هستش

کسی نیست ؟ اینجا مکتروکه شده ها .........................:19::18:

jigar-tala
18-10-2009, 14:41
خوب میبینم دوستان هیچ کمکی نکردند
هر موقع این برنامه رو تو پوشه جی تی ای اجرا میکنم یه اخطاری میده بعد سیستم ویروسی میشه
ویروسشم s_rader هست چون نصب ماشین خیلی راحته با این برنامه لطفا کمک کنید
اگر هم کمک نکردین مهم نیست میریم PIMG_Tool ماشین نصب میکنیم سخته ولی دیگه چیکار کنیم این همه کاربر وارد باشه
بعد یه کمک نمیکنن .

jigar-tala
18-10-2009, 15:03
دوست عزیز این فایل رو بعد از خارج کردن از حالت فشرده تو پوشه بازی کپی پیست کن شاید مشکلت حل بشه

912کیلو بایت
فایل با فرمت 7z فشردهکردم اگه برنامه دانلود داری با اون دانلودش کن چون تو مرورگر بنویسی امکان داره به صورت متن بیاد

Aminn70
19-10-2009, 22:06
براي ديدن كارهاي من داخل gta به آدرس زير برويد
gtamodela.tk
بياييد ضرر نمي كنيد

Aminn70
19-10-2009, 22:25
براي ديدن كارهاي من به سايتم بياييد
بياييد ضرر نمي كنيد

Aminn70
19-10-2009, 22:30

Lord-Babak
21-10-2009, 14:04
دوست عزیز این فایل رو بعد از خارج کردن از حالت فشرده تو پوشه بازی کپی پیست کن شاید مشکلت حل بشه

912کیلو بایت
فایل با فرمت 7z فشردهکردم اگه برنامه دانلود داری با اون دانلودش کن چون تو مرورگر بنویسی امکان داره به صورت متن بیاد

بايد چه جوري از حالت فشرده خارجش كنم با چه برنامه اي؟

amir ~ 2909
22-10-2009, 17:07
بايد چه جوري از حالت فشرده خارجش كنم با چه برنامه اي؟
سلام

باید از نرم افزار winrar استفاده کنین ،

amir ~ 2909
22-10-2009, 17:11
خوب میبینم دوستان هیچ کمکی نکردند
هر موقع این برنامه رو تو پوشه جی تی ای اجرا میکنم یه اخطاری میده بعد سیستم ویروسی میشه
ویروسشم s_rader هست چون نصب ماشین خیلی راحته با این برنامه لطفا کمک کنید
اگر هم کمک نکردین مهم نیست میریم PIMG_Tool ماشین نصب میکنیم سخته ولی دیگه چیکار کنیم این همه کاربر وارد باشه
بعد یه کمک نمیکنن .

خب کسی نمیدونه ، شما قبلا داشتین و دوباره دانلود کردین که اینطوری شده ؟

اگه اینطوره ، خب از جای دیگه ای دانلود کنید و امتحان کنید ببینید چی میشه ، من همچین مشکلی نداشتم

تا حالا ولی برام پیش اومده که با باز کردن برنامه صفحه آبی مرگ ظاهر شه ...

براي ديدن كارهاي من داخل gta به آدرس زير برويد
gtamodela.tk
بياييد ضرر نمي كنيد

بياييد ضرر نمي كنيد

مرسی بابت اسپم هاتون ، تبلیغ ممنوع هست ! :31:

chshmak1_44
24-10-2009, 21:43
کسی میتونه یه ماسین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموش بده

chshmak1_44
24-10-2009, 22:53
کسی میتونه toyota برای من بسازه

silent mj
25-10-2009, 16:53
سلام ؛ من گرافیکم 5200 به نظر شما enb برا من کارساز هست یا نه؟

keeker
26-10-2009, 16:51
سلام بچه ها بنده این مود سرعت سنج رو گرفتم و گذاشتم تو بازی...وقتی وارد ماشین میشم رو دنده یکه ولی وقتی که * رو میزنم کلا از دندگی خارج میشه...میخواستم بدونم چجوری باید دنده رو ببریم بالاتر نه این که کلا از دنده ای بودن خارج بشه.
ممنون:11:

king of the kings
27-10-2009, 14:34
با کلید های دو رو بر * مقث به علاوه می تونی دنده رو بالا پایین بکنی..

silent mj
28-10-2009, 15:29
ببخشید که دوباره میگم ، ولی میخوام بدونم که این enb رو کامپیوتر من به طور کامل کار میده؟
(لطفا زودتر جواب بدین. )

king of the kings
29-10-2009, 18:58
ببخشید که دوباره میگم ، ولی میخوام بدونم که این enb رو کامپیوتر من به طور کامل کار میده؟
(لطفا زودتر جواب بدین. )
مموری کارت گرافیکت چنده؟

keeker
29-10-2009, 20:37
سلام خدمت دوستان عزیز لطفا اگه امکانش هست یه مد برای رانندگی از داخل ماشین بذارید اونیم که تو همین تاپیک هستش واسه من دانلود نمیشه.
ممنون:11:

king of the kings
30-10-2009, 08:29
اين نرم افزا از تراينر هم بهتره . اين نرم افزار امكاناتي از قبيل نشان دادن جون ماشين و كيلومتر شمار و امكان ديدن داخل ماشين رو داره . همونطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد .
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد :

king of the kings
30-10-2009, 08:31
کار جدیدم..
منبع:

برای دانلود خوردو به ادرس منبع بروید

chshmak1_44
30-10-2009, 19:59

کسی متونه این toyota برای من بسازه پولش هرچی بشه میدم بهتون لازم دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chshmak1_44
30-10-2009, 20:04
کسی میتونه یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموش بده پولش میدم لازم دارم

chshmak1_44
31-10-2009, 12:15
کسی میتونه یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموزش بده پولش میدم لازم دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1280x960 و حجم آن 126 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silent mj
31-10-2009, 15:05
مشخصات کامپیوتر من :
رم:256
کارت گرافیک:128
سی پی یو : فکر کنم 2
------------------------------

king of the kings
31-10-2009, 17:50
مشخصات کامپیوتر من :
رم:256
کارت گرافیک:128
سی پی یو : فکر کنم 2
------------------------------

نه رو سیستم شما جواب نمیده..

officer
31-10-2009, 19:26
کسی میتونه یه ماسین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموش بده

کسی میتونه toyota برای من بسازه

کسی متونه این toyota برای من بسازه پولش هرچی بشه میدم بهتون لازم دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی میتونه یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموش بده پولش میدم لازم دارم

کسی میتونه یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازه یا اموزش بده پولش میدم لازم دارم

آقا گند زدی به تاپیک ، حتما کسی نمیتونه که جواب نمیده دیگه ...

اینجا مدیر نداره ؟ چطوری پست های تو رو تایید کردن ....

chshmak1_44
01-11-2009, 11:30
اقا عماد میتونی یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازی یا اموزش بدی پولش میدم لازم دارم

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king of the kings
01-11-2009, 18:12
ساخته شده برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد به قسمت ماشین هاش برو بعد شرکت تویوتا رو انتخاب کن بعد بگر این ماشین رو پیدا می کنی..

chshmak1_44
01-11-2009, 20:25
اقا عماد جان نبود اگه میتونه برام پیدا کن ممنون میشم اگه لینک دانلود رو بزاری دستت درد نکنه جبران می کنم

شماهم ببخشید که تایپک رو خراب کردو اقا یا خانم officer

keeker
04-11-2009, 06:59
سلام دوستان اگه میشه لطفا طریقه عوض کردن اون عکسایی که اول بازی میاد رو بگید...اگه خودتونم دارید یه چند تا از خوشکلاشو بذارید.
خیلی ممنون:11:

king of the kings
04-11-2009, 18:20
سلام دوستان اگه میشه لطفا طریقه عوض کردن اون عکسایی که اول بازی میاد رو بگید...اگه خودتونم دارید یه چند تا از خوشکلاشو بذارید.
خیلی ممنون:11:

سلام..
بفرما:
تصاوير:

آموزش:
1-فايل را از حالت zip در بياريد
2-بر روي فاي کليک سمت راست کرده و بروي گزينه Copy کليک کنيد
در جايي که بازي را نصب کرده ايد بر روي پوشه models دو بار کليک کرده تا محتويات پوشه ظاهر شود
3-بر روي پوشه txd کليک سمت راست کرده و گزينه paste را انتخاب کنيد
4-اگر با پيغامي رو برو شديد گزينه yes را بزنيد
دانلود:

این لوگو مخصوص بهترین سایت ایرانی جی تی ای می باشد:

Javadgenral
04-11-2009, 18:23
یه ماشین toyta 3f روبرای من بسازی یا اموزش بدی پولش میدم لازم دارم

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز گند زدی واقعا یه بار گفتی ممنونم هزار بار میگی یک وقت بنننن میشی هاااااااااا

majid_sd2009
04-11-2009, 19:02
اینم سمند

اینم یک عکس دیگه

keeker
08-11-2009, 10:58
سلام به همگی یه چند تا سوال دیگه داشتم:31:...اگه زیاد سوال میپرسم به بزرگیه خودتون ببخشید من همیشه کلا زیادی سوال دارم تو ذهنم:31:...خوب بگذریم.
اولین سوالم اینه که چجوری میشه فرمت یه عکسو به فرمتی تبدیل کرد که اون عکسای اول بازی دارن تا خودمون بتونیم تو بازی عکس بذاریم؟
دومیشم درباره map هاست...میخواستم یه توضیحی راجع به multiplayer map ها،race track ها،stant map ها و بقیه map ها بدید.
سومیش درباره mod هاست...چجوری میتونیم یه ساختمونو تو gta عوض کنیم،gta berlin چیه؟gta united چطور،modification توی gta چه معنی داره،multiplayer چطور؟
چهارمی...هواپیماها،قایقها و کشتی ها،هلی کوپترها،map ها و patch ها هر کدام رو کجا باید بریزیم تا عمل کنند؟
پیشاپیش از نظراتتون ممنونم.:11:

keeker
09-11-2009, 10:08
بچه ها به نظرتون طول نکشیده؟...این همه استاد اینجان یه کم فعالیتتون رو بیشتر کنید بچه ها.:46:

MrGee
09-11-2009, 12:08
بچه ها به نظرتون طول نکشیده؟...این همه استاد اینجان یه کم فعالیتتون رو بیشتر کنید بچه ها.:46:

1-با برنامه ها زیادی می شه این کار رو کرد. مثل
txd workshop
txd editor
و .....
2-در مورد نقشه های شبکه که کلا قضیه فرق می کنه همه اون script هستند و باید به
سایت خود sa-mp بری و اون ها رو پیدا کنی.
3-با medit می تونی این کار رو بکنی (اگه دستکاری کنی می فهمی چه جوری باید مپ ها رو وارد کنی)
4-همون جایی که داونلود می کنی باید بپرسی معمولا این کار رو با img tool انجام می دن.

بزرگا هیچ کودوم به اینجا نمی یان واسه همون جوابت این قدر طول کشید البته من جزو بزرگا نیستم.

شما هم صبر داشته باش یه روزه که جواب نمی دن.

keeker
09-11-2009, 12:22
خیلی ممنون دوست عزیز توضیحاتت خوب بود ولی ما هنوزم منتظر همون بزرگان هستیما لطفا اونام ما رو از جوابشون بی نصیب نذارن بازم ممنون.:11:

chshmak1_44
10-11-2009, 00:14
اقا عماد نبود همین رو برا م بساز دستت در دنکنه جبران میکنم ؟!:40::40::40::40::10:

keeker
10-11-2009, 06:24
عزیزم شما که سر صحبتت با عماد جووووونه خوب به خودش پیغام خصوصی بده دیگه....شاید ایشون تا چند وقت اینجا نیان و الکی تاپیک خراب بشه.:13:

Lord-Babak
10-11-2009, 09:40
سلام دوستان

یه سوال
با چه برنامه ای مپ و کاراکتر های
gta رو میریزن تو 3ds max؟

king of the kings
10-11-2009, 17:02
سلام دوستان

یه سوال
با چه برنامه ای مپ و کاراکتر های
gta رو میریزن تو 3ds max؟
بر نامه خاصی نیست باید پلاگین برای ایمپورت کردن dff بگیری..

سلام به همگی یه چند تا سوال دیگه داشتم:31:...اگه زیاد سوال میپرسم به بزرگیه خودتون ببخشید من همیشه کلا زیادی سوال دارم تو ذهنم:31:...خوب بگذریم.
اولین سوالم اینه که چجوری میشه فرمت یه عکسو به فرمتی تبدیل کرد که اون عکسای اول بازی دارن تا خودمون بتونیم تو بازی عکس بذاریم؟
دومیشم درباره map هاست...میخواستم یه توضیحی راجع به multiplayer map ها،race track ها،stant map ها و بقیه map ها بدید.
سومیش درباره mod هاست...چجوری میتونیم یه ساختمونو تو gta عوض کنیم،gta berlin چیه؟gta united چطور،modification توی gta چه معنی داره،multiplayer چطور؟
چهارمی...هواپیماها،قایقها و کشتی ها،هلی کوپترها،map ها و patch ها هر کدام رو کجا باید بریزیم تا عمل کنند؟
پیشاپیش از نظراتتون ممنونم.:11:

1.فرمت اون عکسا png هست و شما می تونید با استفاده از یه برنامه ویرایش بروی عکس ها یا برنامه ای برای تغییر فرمت های عکس (توی گوگل سرچ کن)عکسی که درست کردید رو با برنامه txd workshop البته بعد از تبدیل کردن فرمت عکس با این برنامه فایل LOADSUK واقع در GTA San Andreasi\models\txd باز کنید بعد عکس درست شده رو جایگزین کنید..
2.این مپ ها به نظر من بدرد نمی خورن چون از تجربه ی چند ساله من اینو فهمیدم..(مشکلات کندی و قطع شدن بازی و..میاره)
3.تغییرات ساختمون مربوط به همون مپ می شه ...جی تی ای برلین و یونایتد ادیت شده ی جی تی ای هستن مثل ما که ماشینن و مپ وو می ریزیم تو جی تی ای اینا هم همینجوری هستن..
بطوزر کلی برای جایگزین کردن وسایل نقلیه و هواپیما ها و قایق ها و کشتی ها و... باید از برنامه imgtools استفاده کنی..
اینم یه اموزش برای جایگزین کردن ماشین و...

اینم همیشه بدون:
برای ریختن مد و مپ ها و چیز هایی از این قبیل یه فایل نوشتاری تو هر فایل دانلودی هست که اسمش readme هست که با خوندن اون نحوه ی ریختن هر مود و مپ و..بلد می شی.

chshmak1_44
10-11-2009, 20:00
:40:دوستان من کسی تو این تایپک مود طبیعی کردن gta san رونداره اگه دارید بزارید ممنون میشم:40:

keeker
11-11-2009, 13:14
سلام عماد جون ممنون که جواب دادی واقعا خیلی به فکر بچه ها هستی به کارت ادامه بده....ممنون:11::11::11::11:

king of the kings
11-11-2009, 13:54
:40:دوستان من کسی تو این تایپک مود طبیعی کردن gta san رونداره اگه دارید بزارید ممنون میشم:40:
مد enb برای طبیعی تر کردن بازی خیلی خوبه اما بستگی به سیستم کامپیوترت داره ..
رمو و گرافیکت و..چنده؟

سلام عماد جون ممنون که جواب دادی واقعا خیلی به فکر بچه ها هستی به کارت ادامه بده....ممنون:11::11::11::11:

خواهش می کنم من وظیفمو دارم انجام می دم .
برای اطلاعات بیشتر از جی تی ای به اولین سایت تخصصی جی تی ای در ایران بیایید:

gta6767
12-11-2009, 22:05
سلام آقا کسی میتونه خیلی ماشین برای دانلود بزاره با تشکر

chshmak1_44
13-11-2009, 18:01
رم 1G

گرافیک 512

اقا عماد این رو برام درست کن داداش نوکرتم مارو ضایع نکن پولشو میزارم رو چشمم

اونی که ادرسشو دادی چیپه نه این

officer
14-11-2009, 14:25
سلام آقا کسی میتونه خیلی ماشین برای دانلود بزاره با تشکر
برای دانلود ماشین میتونید به این آدرس ها بری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

chshmak1_44
14-11-2009, 20:00
اقا عماد اموزش قرار دادن مپ GTA - Vice City برای Gta SanAndreas رو برام میزاری دستت درد نکنه

و کسی لودر های که در ایران هست رو برای gta 5 نداره

امروز هم یه مود باحال براتون پیدا کردم هتما دانلودش کنید من یه کم براتون توضیح می دم :

شما بااين مود همه ي دوست دختر ها را داريد
لباس و هيکل شما تغيير مي کنه
اول بازي با موتور به خانه ي cj مي رويد و.............
وحالا کليد ها
با زدن کليد G در بازي مانند super man مي شويد و مي توانيد پرواز کنيد
با زدن کليد Enter ميتوانيد ماشين ها را از خود دور کنيد و به اطراف پرتاب کنيد
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

king of the kings
15-11-2009, 15:52
اقا عماد اموزش قرار دادن مپ GTA - Vice City برای Gta SanAndreas رو برام میزاری دستت درد نکنه

و کسی لودر های که در ایران هست رو برای gta 5 نداره

امروز هم یه مود باحال براتون پیدا کردم هتما دانلودش کنید من یه کم براتون توضیح می دم :

شما بااين مود همه ي دوست دختر ها را داريد
لباس و هيکل شما تغيير مي کنه
اول بازي با موتور به خانه ي cj مي رويد و.............
وحالا کليد ها
با زدن کليد G در بازي مانند super man مي شويد و مي توانيد پرواز کنيد
با زدن کليد Enter ميتوانيد ماشين ها را از خود دور کنيد و به اطراف پرتاب کنيد
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد

سلام..
مگه مد یا مپی واسش هست؟

chshmak1_44
21-11-2009, 13:01
اره یک مپ هست من لینک دانلودشو می زارم شما هم اون تویوتا رو برام بساز اینم لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم 151kb

Javadgenral
01-12-2009, 20:18
سوال کلی دارم ! ایا میشه تمامی وسایل و مراحل جی تی ای vcs رو در GTA san یا vc اضاف کرد ؟

ananthisnameisz
03-12-2009, 10:41
سلام دوستان لطفا اون مدی رو که تصویر gta sa رو مثل gta iv میکنه رو بذارید.

Javadgenral
03-12-2009, 15:01
اره یک مپ هست من لینک دانلودشو می زارم شما هم اون تویوتا رو برام بساز اینم لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم 151kb

ببینم این مود درست عمل میکنه ؟ با این حجم کم ؟ میشه طریقه نصب رو هم بگی ؟

silhouette
09-12-2009, 15:45
اهنگهای جی تی ای 5 رو چطوری میشه رو هارد اورد وبا پلیر پخش کرد

MrGee
09-12-2009, 18:03
یه برنامه مخصوص این کار هست
اگه بگردی براحتی می تونی پیدا کنی

ehsan_z20i
10-12-2009, 13:41
با سلام به دوستان.این سول از چند جی تی ا باز سول کردم اما جوابی نگرفتم.
تنضیمات ارتفاع و سرعت در فایل handling در بین این همه ستون کدوم یکی هستن.
خواهش می کنم جولب بدید.

ehsan_z20i
10-12-2009, 13:42
خواهش می کنم جولب بدید.

ehsan_z20i
10-12-2009, 15:47
با سلام.
چطور میشه یه ماشین رو تو gta VI از لحاظ ارتفاع بیاریم پایین.؟
لطفا کمک کنین.

ehsan_z20i
10-12-2009, 15:51
ارتفاع یک ماشین توی gta VI رو چطوری میارن پایین؟؟؟؟

officer
11-12-2009, 22:33
اهنگهای جی تی ای 5 رو چطوری میشه رو هارد اورد وبا پلیر پخش کرد
اسم برنامش gfs هست

برای تغییر و استخراج صدا های بازی

خواهش می کنم جولب بدید.

ارتفاع ماشین ها ربطی به هندلینگ نداره و

مربوط خود ماشین و ساخت بدنه و سه بعدی میشه !

ارتفاع یک ماشین توی gta VI رو چطوری میارن پایین؟؟؟؟

سلام ، تاپیک gta iv اینجاست :

silhouette
13-12-2009, 15:51
[quote=officer;4482314]اسم برنامش gfs هست

برای تغییر و استخراج صدا های بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون ولی
لینک دانلود خرابه

chshmak1_44
19-12-2009, 22:10
اقایون کس اموزش تغیر صدا در بازی رو ندارند ولی من از اون اموزش تو صفحه 162 سر در نیاوردم اکه هست بزارید

radar khoob
21-12-2009, 23:09
چه جوری می توانم MODS جی تی ای SAN ANDREAS رو بریزم

khelane
22-12-2009, 16:47
سلام دوستان
من میخوام دوبازه جی تی ای رو نصب کنم این مود enb چی هست مگن گرافیکش رو میبره بالا اگه میشه لینک رو برام بزارید با عکس ممنون میشم
ضمنا" رم سیستمم 2 گیگ و گرافیکم 7100 جی اس 512 مگابایت هست

با سپاس

momedooo
26-12-2009, 17:33
من ماشین های ایرانی رو میخوام راستی bmw ها رو چجوری دانلود کنم

داش يعقوب
30-12-2009, 15:12
سلام عزيزان .... من برنامه نشان دادن داخل فرمان را دانلود كردم ولي طرز استفاده از اونو بلد نيستم ........
:40:كسي ميتونه كمكم كنه:40:

داش يعقوب
30-12-2009, 15:16
من ماشین های ایرانی رو میخوام راستی bmw ها رو چجوری دانلود کنم

دوست عزيز صفحه هاي قبلي رو بگرد ... اوني كه زياده ماشين ايراني:10:

ehsan_wwe
30-12-2009, 17:59
سلام عزيزان .... من برنامه نشان دادن داخل فرمان را دانلود كردم ولي طرز استفاده از اونو بلد نيستم ........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]كسي ميتونه كمكم كنه
اگه درست يادم باشه يك exe داشت كه بايد اجراش ميكردي ديگه
بعد با زيو اجرا كن
بعد با numpad ها ميتوني تغيراتو بدي يا شايدم با F12

داش يعقوب
30-12-2009, 21:31
اگه درست يادم باشه يك exe داشت كه بايد اجراش ميكردي ديگه
بعد با زيو اجرا كن
بعد با numpad ها ميتوني تغيراتو بدي يا شايدم با F12

امتحان كردم كارساز نبود.........
كسه ديگه بلد نيست راهنماييم كنه:21:

ehsan_wwe
30-12-2009, 22:34
منم يادمه تا كشفش كنم خيلي عزيت شدم اما يادمه با كليد هاي numpad كار ميكرد
يك كيلومتر شمار خوشكلم ازافه ميكننه

hamed malekpour
31-12-2009, 10:03
من كه چيزي سردر نياوردم به كدوم نرم افزار ها نياز داريم ؟

داش يعقوب
31-12-2009, 14:38
اقا سرويس شديم .... كار نميكنه كه نميكنه..........
جون من يكي راهنمايي كنه:19:

داش يعقوب
01-01-2010, 19:24
مثل اينكه اين تاپيك تعطيل شده .... كسي نيست يه ماشيني يه هواپيمايي چيزه بزاره:41:

ehsan_wwe
02-01-2010, 01:51
يك كاري كن پيشي جون
اپلود كن اين دوربين رو تا يادمون بياد چه شكليه

بعدشم وقتي جي تي اي IV داريم ديگه به سان اندرياس نگاه نميكنيم

khelane
02-01-2010, 09:46
دوستان عزیز یه سر بزنید به سایت زیر کلی ماشن موتور و انواع پچ و غیره داره

داش يعقوب
02-01-2010, 13:49
يك كاري كن پيشي جون
اپلود كن اين دوربين رو تا يادمون بياد چه شكليه

بعدشم وقتي جي تي اي IV داريم ديگه به سان اندرياس نگاه نميكنيم

من كه اپلود بلد نيستم .....:45:
ميشه يه توضيح مختصر بدي:43:

ehsan_wwe
02-01-2010, 14:31
ببين فايل هاي مربوط به اين كمرا .... رو همرو بريز تو يك زيپ بعد
برو به سايت

بعد از brows اون زيپ رو كه ساختي رو انتخواب كن
در اخر رو دكمه upload بزن صبر كن تا سايت يك ادرس بهت بده اون ادرسو براي ما كپي كن تا دانلودش كنيم

داش يعقوب
02-01-2010, 18:22
ايول آقا احسان ... بيا اينم كمرا هكر:46:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

داش يعقوب
03-01-2010, 22:40
چرا كسي به اين تاپيك نمياد .....:19:

بابا ما كه نميتونيم gta iv نصب كنيم چه كنيم

ehsan_wwe
03-01-2010, 23:45
دارم ميگردم GTA San رو پيدا كنم برات بنسبم

Arrowtic
04-01-2010, 15:13
چه جوری ماد میسازید؟

داش يعقوب
04-01-2010, 22:05
ببينم كسي مي تونه ماشيناي gta iv رو بياره تو gta 5:20:

king of the kings
05-01-2010, 15:27
سلام...
این تاپیک یادش بخیر خیلی وقت پیش خیلی شلوغ بود..
هنوز بچه های قدیمی میاین؟
اومدم یه خبر بدم اونم اینه که ما داریم gta tehran رو می سازیم از روی همین جی تی ای سن..
چون اینجا جای تبلیغ و ادرس سایت دیگه نیست پس هر کسی می خواد چیزی در موردش بدونه به من پخ بزنه...
راست در مورد اون کمرا هیکر شما اول پوشه Camera Hacker رو در محل نصب بازیت می ریزی و بعد saCamHack رو اجرا می کنی و بعد می ری تو control sitting بعد روی اون اولین گزینه که فکر کنم نوشته enable میزنی و بعد دکمه ی n رو می زنی و بعد save&close رو میزنی و برنامه رو می زاری اجرا باشه و میری تو بازی و با دکمه n فعال میشه...
اینم ازچنتا کارها:

داش يعقوب
05-01-2010, 16:09
دمت گرم آقاي king گل كاشتي....
ايول داري:10:

داش يعقوب
05-01-2010, 16:23
دمت گرم بابا ..... ما فكر كرديم اينارو برا دانلود گذاشتي ...
اينا كه همه عكسن:13:

king of the kings
05-01-2010, 16:55
داداش پس ما که داریم جی تی ای تهران رو می سازیم دیگه هر کاری می کنیم بذاریم برای دانلود؟
پس دیگه فایده ای نداره که...

داش يعقوب
05-01-2010, 17:03
حداقل فقط پژو پارسو بزار :31:

داش يعقوب
05-01-2010, 17:42
ببينم من تو اين مرحله گير كردم كسي ميتونه كمكم كنه

vahid_cracke
06-01-2010, 01:16
سلام
اگه کسی bmv داره بذاره
من به شدت بهش نیاز دارم

king of the kings
06-01-2010, 08:30

sinakhaledyan
06-01-2010, 13:47
لطفا فایل هایی که برای تغییر صدا در gta5 لازم است را بگذارید منظورم دو فایل{Saat_SFX و SAAT_Stream} اگر تونستی برایم از طریق ایمیل ارسال کن
ایمیل من:sinakhaledyan@yahoo.com
با تشکّر

vahid_cracke
06-01-2010, 21:43
سلام...
این تاپیک یادش بخیر خیلی وقت پیش خیلی شلوغ بود..
هنوز بچه های قدیمی میاین؟
اومدم یه خبر بدم اونم اینه که ما داریم gta tehran رو می سازیم از روی همین جی تی ای سن..
چون اینجا جای تبلیغ و ادرس سایت دیگه نیست پس هر کسی می خواد چیزی در موردش بدونه به من پخ بزنه...
راست در مورد اون کمرا هیکر شما اول پوشه Camera Hacker رو در محل نصب بازیت می ریزی و بعد saCamHack رو اجرا می کنی و بعد می ری تو control sitting بعد روی اون اولین گزینه که فکر کنم نوشته enable میزنی و بعد دکمه ی n رو می زنی و بعد save&close رو میزنی و برنامه رو می زاری اجرا باشه و میری تو بازی و با دکمه n فعال میشه...
اینم ازچنتا کارها:
اینها برای دانلود نیست؟
چجوری باید دانلود کنم

داش يعقوب
07-01-2010, 16:09
اینها برای دانلود نیست؟
چجوری باید دانلود کنم

عزيزم اينا چيزي مفتي براي دانلود نمي زارند:31:

داش يعقوب
08-01-2010, 15:04
كسي bmw شاسي بلند نداره......
هرچقدر سايت هاي ديگه رو گشتم نبود:3:

king of the kings
09-01-2010, 08:40
اینم اخر پرشیا:
عکس ها:

هر کسی می خواد پخ بزنه...

khelane
09-01-2010, 10:23
دوستان من سیستمم خوبه اقا عماد هم تایید کردن و لی کلی پچ enb گرفتم سیستمم یه کم گیر میکنه حالم گرفته شد
ram:2 gig
cpu :2.2 amd athlon 64 processor 3500+
vga : 7100 gs 512 mb

داش يعقوب
09-01-2010, 15:04
اینم اخر پرشیا:
عکس ها:

هر کسی می خواد پخ بزنه...

عزيزم بزار برا دانلود ما هم دعات كنيم:10:

داش يعقوب
13-01-2010, 14:18
آقا من يه سوال دارم ؟وقتي يه مپ جديد ميگيري چوطور بايد وارد بازي كنيم

majid_sd2009
13-01-2010, 17:38
دوستان من سیستمم خوبه اقا عماد هم تایید کردن و لی کلی پچ enb گرفتم سیستمم یه کم گیر میکنه حالم گرفته شد
ram:2 gig
cpu :2.2 amd athlon 64 processor 3500+
vga : 7100 gs 512 mb
گرافیکت خوب نیست.

khelane
13-01-2010, 17:51
حالا هیچ راهی نیست فقط رفلکت ماشنهارو میخوام

king of the kings
13-01-2010, 18:46
اینم چنتا کار جدید:

داش يعقوب
13-01-2010, 22:24
بابا كارت درسته .....حلا چرا فقط عكس نشون ميدي.....راستي آقاي king نمدوني چه جوري يه مد جديد واد بازي ميكنند... من برنامه مپ اديتورو دارم ولي نميشه

mehdi_vsgh
14-01-2010, 20:54
سلام
این مود نشونه گیری هنگام رانندگی (به خصوص موقع موتور سواری) رو چطوری میشه فعال کرد؟؟
یه لینکی ازش اگه میشیه بدین

king of the kings
15-01-2010, 08:13
بابا كارت درسته .....حلا چرا فقط عكس نشون ميدي.....راستي آقاي king نمدوني چه جوري يه مد جديد واد بازي ميكنند... من برنامه مپ اديتورو دارم ولي نميشه
سلام..
ببین کار با مپ ادیتور یکم سخته احتیاج به اموزش داری که یه اموزش خوب یادمه تو این تاپیک هست بگردی پیدا می کنی...
اینم از سمند:

matr!x_2008
15-01-2010, 12:20
سلام

برنامه IMAGE TOOL تو پست اول پاک شده!دوستان اگه کسی برنامه رو داره بزاره:8:

داش يعقوب
15-01-2010, 14:39
سلام

برنامه IMAGE TOOL تو پست اول پاک شده!دوستان اگه کسی برنامه رو داره بزاره:8:

دوست عزيز منIMAGE TOOL ندارم ...ولي يه چيز باحالتر از اون دارم كه عكس ماشين رو هم نشون ميده
به نام ggmm اگه ميخواي برات آپلود كنم:10:

داش يعقوب
15-01-2010, 14:41
بچه ها اين يه فورد موستانگ خوشگليه كه دانلود كردنش خالي از لطف نيست

matr!x_2008
15-01-2010, 14:52
دوست عزيز منIMAGE TOOL ندارم ...ولي يه چيز باحالتر از اون دارم كه عكس ماشين رو هم نشون ميده
به نام ggmm اگه ميخواي برات آپلود كنم:10:

مرسی

با این نرم افزار ggmm میشه ماشین و این پچ ها رو به بازی اضافه کرد؟کار باهاش چطوره؟آسونه؟:31:بی زحمت اپلودش کن و یه توضیحی هم بده واسه کار باهاش:40:

king of the kings
15-01-2010, 16:28
با اون نرم افزار فقط می تونی ماشین و اصلحه جایگزین کنی...

داش يعقوب
15-01-2010, 17:10
مرسی

با این نرم افزار ggmm میشه ماشین و این پچ ها رو به بازی اضافه کرد؟کار باهاش چطوره؟آسونه؟:31:بی زحمت اپلودش کن و یه توضیحی هم بده واسه کار باهاش:40:

دوست عزيز كار با اين برنامه اسونه ولي همان طور كه آقاي king گفت فقط ماشين و اسلحه جايگزين ميشه :27:

matr!x_2008
15-01-2010, 18:04
با اون نرم افزار فقط می تونی ماشین و اصلحه جایگزین کنی...

مرسی.من فقط میخوام چند تا ماشین به بازی اضافه کنم.:31:

دوست عزيز كار با اين برنامه اسونه ولي همان طور كه آقاي king گفت فقط ماشين و اسلحه جايگزين ميشه :27:

ok.پس چرا اپلود نکردی؟منتظریم:5:

داش يعقوب
15-01-2010, 19:19
بيا عزيزم اينم ggmm :46:

matr!x_2008
16-01-2010, 11:37
بيا عزيزم اينم ggmm :46:

مرسي دادا:10:

حالا چطوری ماشین وارد بازی کنم؟

داش يعقوب
16-01-2010, 15:06
ابتدا فايل زيب شده رو باز كن و محتواي داخل اونو كپي كن اونجايي كه باز رو نصب كردي وبعد آيكون ggmm را باز كن ......
گزينه installer را بزن و بعد گزينه manual mod installer رو باز كن.....
حال براي وارد كردن ماشيني كه از اينترنت دانلود كردي 2 تا فايل بايد داشته باشه dff , txd ....
manual mod installer رو كه باز كردي چندتا گزينه روبه روي شماست وشما گزينه ddf model رو باز كن و از فايل ماشين گزينه اي كه پسوند آخرش ddf هست رو انتخاب كن و بعد گزينه txd textures بزن و از فايل ماشين گزينه اي كه پسوند آخرش txd هست رو انتخاب و در آخر گزينه install رو بزن حالا ماشين جايگزين شده....
كافي است در همان برنامه ليست ماشيناتو نگاه كني اونوقت ماشيني كه جايگزين كردي رو مي بيني

................. اگه به مشكلي برخوردي بگو تا راهنمايي كنم :46:

matr!x_2008
16-01-2010, 15:55
ابتدا فايل زيب شده رو باز كن و محتواي داخل اونو كپي كن اونجايي كه باز رو نصب كردي وبعد آيكون ggmm را باز كن ......
گزينه installer را بزن و بعد گزينه manual mod installer رو باز كن.....
حال براي وارد كردن ماشيني كه از اينترنت دانلود كردي 2 تا فايل بايد داشته باشه dff , txd ....
manual mod installer رو كه باز كردي چندتا گزينه روبه روي شماست وشما گزينه ddf model رو باز كن و از فايل ماشين گزينه اي كه پسوند آخرش ddf هست رو انتخاب كن و بعد گزينه txd textures بزن و از فايل ماشين گزينه اي كه پسوند آخرش txd هست رو انتخاب و در آخر گزينه install رو بزن حالا ماشين جايگزين شده....
كافي است در همان برنامه ليست ماشيناتو نگاه كني اونوقت ماشيني كه جايگزين كردي رو مي بيني

................. اگه به مشكلي برخوردي بگو تا راهنمايي كنم :46:

چند دفعه هست دارم این کارو میکنم ولی نمیشه! همین فایل ماشینی که صفحه قبل گزاشتی رو دانلود کردم،همه این کارا رو کردم ولی نشد:13:فایل dff و txd رو میارم تو برنامه و اینستال میکنمش ولی وارد لیست ماشینا نمیشه! یه عکس از صفحه برنامه گرفتم ببین مشکلش چیه؟

king of the kings
16-01-2010, 19:26
این برای اینه که اسم ماشینی که می خوای جایگزین کنی با ماشینی که می خوای ورش داری یکی نیست...

emaz
17-01-2010, 14:27
سلام.من یه 206 ارتفاعشو با zmodeler آوردم پایین ولی وقتی اکسپورت می کنم فایل خالی میشه یعنی حجم فایل خروجی 0 هست.خواهش می کنم کمک کنید.

ehsan_wwe
20-01-2010, 17:49
ببينيد برنامه اي كه باهاش صداي جي تي اي رو بشه دزديد دارين ؟

king of the kings
20-01-2010, 19:10
اسمش gfs tools یا همون saat هست که تو این تاپیک هست ..
سرچ کن..

داش يعقوب
20-01-2010, 20:57
كسي ميتونه راهنماييم كنه چجوري فايل هاي ماشين رو وارد zmodeler كنم:31:

king of the kings
21-01-2010, 14:00
با استفاده از اون فلش ابی در نوار ابزار...

داش يعقوب
21-01-2010, 15:09
با استفاده از اون فلش ابی در نوار ابزار...

عماد جان از اون فلش انتخاب مي كنم ولي همچين اروري ميده....:13:

Saeed System
21-01-2010, 16:14
سلام دوستان...مثل اینکه واسه gta sa یه پچی هست که کیلومتر شمار میاره و تمام درها و پنجره ها و اینا رو هم

میشه باهاش باز کرد...نمیدونم شایدم نباشه ولی من چند وقت قبل از یه جایی شنیده بودم...خلاصه اگه یه همچین

چیزی هست ممنون میشم بذارید.:11:

داش يعقوب
21-01-2010, 16:26
دوست عزيز يه برنامه هست به نام كمرا هكر كه داخل فرمان هم نشون ميده و هم كليومتر اضافه ميكنه

king of the kings
21-01-2010, 17:08
سلام دوستان...مثل اینکه واسه gta sa یه پچی هست که کیلومتر شمار میاره و تمام درها و پنجره ها و اینا رو هم

میشه باهاش باز کرد...نمیدونم شایدم نباشه ولی من چند وقت قبل از یه جایی شنیده بودم...خلاصه اگه یه همچین

چیزی هست ممنون میشم بذارید.:11:
از این پچا زیاد هست...

عماد جان از اون فلش انتخاب مي كنم ولي همچين اروري ميده....:13:

شما از چه ورژنی استفاده می کنی؟

Saeed System
21-01-2010, 17:20
دوست عزيز يه برنامه هست به نام كمرا هكر كه داخل فرمان هم نشون ميده و هم كليومتر اضافه ميكنه

خوب اگه ممکنه لینک همینی رو که میگید بذارید.

از این پچا زیاد هست...

یکی از همینا رو لطف کنید بذارید.

داش يعقوب
21-01-2010, 18:25
بيا عزيز جان اينم كمرا هكر:31:

matr!x_2008
21-01-2010, 19:05
الگانس پلیس رو کسی داره؟ یکی داشتم ولی بیشتر شبیه سمند بود تا الگانس! الگانس ترو تمیز میخوام:31:

داش يعقوب
21-01-2010, 21:48
آقاي ماتريكس .... اينم الگانس تر و تميز:5:

CZDEVIL
23-01-2010, 15:17
اینم ماشین پژو 206 برای GTA :

فایلی را که دانلود کرده اید را از حالت فشرده خارج سازید . سپس فایل های bobcat.txd و bobcat.ddf را به stretch.txd و stretch.dff تغییر نام دهید.
برنامه IMGTOOL را باز کرده و gta3.img را از مسیر زیر وارد برنامه کنید :

GTA San Andreas/Models

در گام بعد کلید های Ctrl و F را با هم بفشارید تا پنجره جست و جو باز شود و فایل های stretch.txd و stretch.dff را از این طریق پیدا کرده و آنها را Delete کنید.

بعد فایل هایی را که دانلود کردید و تغییر نام دادید را به جای فایل های پاک شده قرار دهید . برای اینکار در برنامه IMGTOOL از منوی Commands روی Add کلیک کرده و فایل های جدید را از این طریق وارد کنید. بعد از اینکار باز هم از منوی Commands روی Building Archive کلیک کنید تا فایل ها دوباره بازسازی شود.

(توجه کنید یک بک آپ از فایل Gta3.img تهیه کرده تا اگر به مشکلی برخوردید فایل را به حالت اول بازگردانید)

بعد به داخل بازی بروید . چون ما این ماشین را به جای ماشین Strech وارد کردیم که خیلی کمیاب است میتوان برای به دست آوردن این ماشین رمز KRIJEBR را بزنید تا ماشین جلویتان ظاهر شود.

امیدوارم خوشتان آمده باشد و استفاده لازم را ببرید .

;)

سلام به همه دوستان

اول از همه قوانين انجمن هاي p30world را به دقت بخوانید .
پست های پشت سر هم با فاصله زمانی کوتاه ندهید.
برای مطرح کردن مسائل شخصی از پیام خصوصی استفاده کنید .

پست تشکر اصلا" , برای تشکر از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید .

در صورت رعایت نکردن موارد بالا , حذف پست + اخطار + در صورت نیاز Ban و قطع دسترسی از انجمن بازی ها اعمال میشود .

من با اجازه ی مدیران این تاپیک را زدم تا هر کس ماشین ، اسلحه ، پچ و یا چیز دیگری داره بزاره.
فقط دوستان یک خواهشی از شما دارم. اگر کسی چیزی داشت حتما بزاره.;)

اولین چیزی که برای ویرایش این بازی نیاز دارید برنامه Image Tool یا همان IMGTOOL هست که این برنامه کم حجم را میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmods%2Fshow.php%3Fid%3D63) دانلود کنید.
اینم یه مود برای تعغییر مراحل gta 5 و اضافه شدن مراحل جدید…..

در این mod خواهید دید :
- 31 مرحله جدید
- داستان جدید
- شخصیت های جدید
- تعداد زیادی مراحل از گذشته بعد از پایان بازی
_ کیلومتر شمار (آنالوگ)
توضیحات : داستان بازی در سال 1993 اتفاق می افتد. cj بعد از یک مهمانی در ویلای Madd Dogg به خانه می رود و آنجا به خواب می رود هنگامی که بیدار می شود متوجه آتش سوزی در خانه می شود. بعد از این اتفاق cj برادرش sweet را می بیند و با او درباره اینکه این آتش سوزی اتفاقی نبوده صحبت می کند….
برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر پوشه های data و text و models واقع در پوشه Great.Theft.Car.v.1.03.EN را در مسیری که gta نصب شده کپی کنید .وارد بازی شوید.
*قبل از شروع بازی subtitles را از مسیر زیر در منوی بازی فعال کنید :
Options -> Display Setup -> Subtitles -> ON
* با کلید shift چپ دمو ها رد می شود.
* Patch بازی را در مسیری که gta نصب شده در پوشه text کپی کنید.
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داش يعقوب
23-01-2010, 15:57
شما از چه ورژنی استفاده می کنی؟

از كجا بفهمم برنامم چه ورژنيه ؟:15:

king of the kings
23-01-2010, 16:15
برو اینجا اونی که من گذاشتمو دانلود کن..(emad king)

داش يعقوب
23-01-2010, 18:13
عماد جان از كجاي اين سايت برنامرو بگيرم

king of the kings
23-01-2010, 18:46
اول باید ثبت نام کنی و در بخش ابزار و وسایل در تالار جی تی ای سن اندرس یه تاپیک هست به اسم نسخه استثنای و ریجیستر شده زمودلر....

داش يعقوب
23-01-2010, 20:29
راستي وقتي يك مپ دانلود مي كني چه جوري اونو وارد بازي مي كنند

matr!x_2008
24-01-2010, 02:02
آقاي ماتريكس .... اينم الگانس تر و تميز:5:

مرسی.خودشه!ولی چرا فقط عکس گزاشتی؟خود ماشینم میزاشتی دیگه:31:راستی عکسا رو با فرمت BMP نزار عزیزه دل برادر! با این اینترنت نجومی dial-up که ما داریم 2 ساعت طول میکشه تا لود شه! فرمت عکسو به jpg تغییر بده سایزش تا چند برابر میاد پایین!:21:

داش يعقوب
24-01-2010, 17:42
آقا عماد اگه ممكنه درباره نحوه ريختن مد و مپ داخل بازي يه توضيح كوچيك بده:42:

king of the kings
24-01-2010, 19:49
ببین بار ها توی این تاپیک توضیح داده شده ولی بازم می گم هر فایلی که شما دانلود می کنی (مد یا مپ یا..)دارای یه فایل متنی به اسم readme هستند که با نود پد بازش می کنی و توضیحاتی در مورد ریختنش داده...

داش يعقوب
24-01-2010, 20:01
حالا ما كه اينگليسيمون ضعيفه چيكار كنيم......؟:45:
يه چيز ديگه .... برنامه Image Tool رو نداري ....تو پست اول خراب شده:دی

mili_k
25-01-2010, 04:39
دوستان با پوزش از اینکه ربطی نداره، ولی میخواستم بدونم مشکل چیه که این ماشین اینجوری میاد؟ برای جزییات باید کاری انجام داد؟

من با mmgg این ماشین رو نصب کردم :

asklt
25-01-2010, 10:22
سلام لطفا یک لینک موتور توپ میخوام به جایی موتور sanchez بزارم اینو هم میخوام که سرعت موتور خیلی زیاد باشه مثل nrg 500
ممنون میشم بزارید.
اگه میشه یک آموزش کوچیک هم بزارید.
آخه میدونید چرا میگم موتور توند بره جون من از نسخه فارسی بازی استفاده میکنم که تمام ماشین ها و متور ها عوض شدند متور سانچز هم شده موتور ایرانی اون مرحله هست که باید دمبال قطار بریم که اون پشت سریت به اون آدم ها که رو قطار وایسادن تیر بزنه من هر چی گاز میدم به او قطار نمیرسه لطفا یک موتور پر سرعت برام بزارید به همراه آموزش
ممنون

king of the kings
25-01-2010, 13:58
سلام لطفا یک لینک موتور توپ میخوام به جایی موتور sanchez بزارم اینو هم میخوام که سرعت موتور خیلی زیاد باشه مثل nrg 500
ممنون میشم بزارید.
اگه میشه یک آموزش کوچیک هم بزارید.
آخه میدونید چرا میگم موتور توند بره جون من از نسخه فارسی بازی استفاده میکنم که تمام ماشین ها و متور ها عوض شدند متور سانچز هم شده موتور ایرانی اون مرحله هست که باید دمبال قطار بریم که اون پشت سریت به اون آدم ها که رو قطار وایسادن تیر بزنه من هر چی گاز میدم به او قطار نمیرسه لطفا یک موتور پر سرعت برام بزارید به همراه آموزش
ممنون
ببین لازم به موتور نیست شما می تونی با دستکاری اعدا فایل handlling در پوشه ی دیتا بازیت سرعت موتورتو افزایش بدی...با عوض کردن موتور هم سرعت موتورت همون سرعت قبلی هست ...

دوستان با پوزش از اینکه ربطی نداره، ولی میخواستم بدونم مشکل چیه که این ماشین اینجوری میاد؟ برای جزییات باید کاری انجام داد؟

برای اینه که ماشینت تکسچر نداره ..
فایل txd ماشینو جایگزین کردی؟

داش يعقوب
25-01-2010, 15:35
بخشيد..... من يه مپ گرفتم كه براي نصب اينارو نوشته كس م تونه كمكم كنه.....:40:

version 1: If you are a modder yourself, you know how to use this
Cleo only
No ipl's
no ide's
no gta.dat's
no dff's
no txd's
Biggest bug? Don't save your game with this cleodragtrack installed and cleo active ingame.
Just put the racetrack.cs in your cleo folder
and put dadude.fxt in your cleo_text folder

king of the kings
25-01-2010, 15:36
شما باید برنامه کلو رو بگیری و خیلی از مد ها و مپ ها با این نصب می شوند...

داش يعقوب
25-01-2010, 17:19
اين برنامه اي كه گفتي از كجا بگيرم ... شما نداري برا ما آپلود كني اگه زحمتي نيست:27:

king of the kings
25-01-2010, 18:28
بفرما:
هر چی توش بود تو پوشه ی خود بازی بریز...

asklt
25-01-2010, 19:56
ببین لازم به موتور نیست شما می تونی با دستکاری اعدا فایل handlling در پوشه ی دیتا بازیت سرعت موتورتو افزایش بدی...با عوض کردن موتور هم سرعت موتورت همون سرعت قبلی هست ...

ببخشید من چطور این هندلینگ رو تغیر بدم اگه میشه یکم سریع تر چون فقط اون مرحله مونده.
ممنون

داش يعقوب
25-01-2010, 20:53
بفرما:
هر چی توش بود تو پوشه ی خود بازی بریز...

ميشه يه توضيح بيشتر بدي

mili_k
25-01-2010, 22:00

اگر منظورت از جایگزین کردن تکسچر مسیر دادن به فایل TXT تو برنامه MMGG و نصب فایل TXT هست، بله این کارو کردم. غیر از این باشه نمیدونم.
همونطور که میبینی این بازی GTA3 هست

داش يعقوب
26-01-2010, 15:28
اگر منظورت از جایگزین کردن تکسچر مسیر دادن به فایل TXT تو برنامه MMGG و نصب فایل TXT هست، بله این کارو کردم. غیر از این باشه نمیدونم.
همونطور که میبینی این بازی GTA3 هست

ببين دوست عزيز دقت كن كه نوشته دو فايل dff , txt دقيقا شبيه هم باشند .... نه يك كلمه بيشتر و نه كمتر

داش يعقوب
26-01-2010, 16:34
آقا عماد ببين اين فايل كلو رو درست كپي كردم

..... هركاري ميكنم مد روش اجرا نمي كنه

emaz
27-01-2010, 16:10
همین اشتباه هست دیگه
فقط باید یدونه پوشه کلو باشه نه یکی دیگه تو پوشه کلو
یعنی نباید 2 تا پوشه کلو باشه

mili_k
28-01-2010, 05:48

مشکل قبلی حل شد؛ با IMGTOOL درستش کردم

یه سوال از شما داشتم؛ پراید هاچ بک برای gta vice city وجود داره ؟ اگر طراحی شده لطفاً لینک دانلودش رو بذارین.
این سوال رو اینجا مطرح کردم بخاطر اینکه تاپیک vice city تقریباً متروکه شده!

راستی دنبال پژو 206 (برای وایس سیتی) طراحی آقای آرش لشگری خیلی گشتم، ولی پیداش نکردم شما می تونی کمکم کنی ؟

این 206 رو میگم :

داش يعقوب
28-01-2010, 15:03
همین اشتباه هست دیگه
فقط باید یدونه پوشه کلو باشه نه یکی دیگه تو پوشه کلو
یعنی نباید 2 تا پوشه کلو باشه

داداش ما يه دونشم كرديم جواب نداد....
نمي دونم چه مشكلي داره:13:

داش يعقوب
29-01-2010, 17:09
سلام بچه ها كسي ميدونه اين مشكل از چيه

mili_k
29-01-2010, 20:52
آقای "داش یعقوب" صفحه رو ترکوندی با این عکست. لینک بذاری هم ملت میبینن؛
در ضمن به نکته خوبی اشاره کردی، من هم با بعضی از ماشین ها همین مشکل رو دارم.

کسی نبود جواب ما رو بده؟ (پست قبلیم)

Saeed System
29-01-2010, 22:07
سلام بچه ها كسي ميدونه اين مشكل از چيه

بخاطر هم ارتفاع نبودن ماشین جایگزین شده با ماشین اصل این اتفاق میفته.

mili_k
29-01-2010, 23:50
بخاطر هم ارتفاع نبودن ماشین جایگزین شده با ماشین اصل این اتفاق میفته.

بیشتر توضیح بده، یعنی اگر یک ماشین با ارتفاع کمتر انتخاب بشه، چرخ هاش کوچیکتر و متناسب میشن؟

در مورد طول ماشین هم همینطوره؟

داش يعقوب
30-01-2010, 15:04
آخه من اين ماشين هايي كه لاستيكشون گنده است به جاي هر ماشيني جايگزين مي كنم بازم
همون مشكلو دارن:41:

arash2006
30-01-2010, 21:03
چجوری میشه این بازی رو 2 نفره بصورت lan بازی کرد
پچی چیزی لازمه ؟

داش يعقوب
30-01-2010, 22:02
دوست عزيز من برنامشو دارم.... ولي طرز استفادشو نمي دونم
اگه ميخواي پ خ بزن تا برات آپلود كنم

Saeed System
31-01-2010, 13:05
آخه من اين ماشين هايي كه لاستيكشون گنده است به جاي هر ماشيني جايگزين مي كنم بازم
همون مشكلو دارن:41:
ببخشید دوست عزیز ولی من متخصص gta نیستم و این چیزی رو هم که میگم از روی تجربمه...حالا که واسه شما

نمیشه باید ببخشید...ولی من خودم با چند تا ماشین همین مشکلو داشتم که با جایگزین کردن ماشین مناسب

مشکلم حل شد...متاسفانه همین چند وقت پیش gta رو حذف کردم وگرنه یکاری میکردم.

داش يعقوب
31-01-2010, 14:27
ببخشید دوست عزیز ولی من متخصص gta نیستم و این چیزی رو هم که میگم از روی تجربمه...حالا که واسه شما

نمیشه باید ببخشید...ولی من خودم با چند تا ماشین همین مشکلو داشتم که با جایگزین کردن ماشین مناسب

مشکلم حل شد...متاسفانه همین چند وقت پیش gta رو حذف کردم وگرنه یکاری میکردم.

دوست عزيز من اين مشكلو تو سايت ديگه هم مطرح كردم .... اونا گفتند فقط راهش اينه كه يه كد هست كه اونو بايد وارد كني و يا با برنامه زمولدر كوچيكش كني كه من هيچ كذومشو لد نيستم....

حالا كسي بلده....؟:31:

king of the kings
31-01-2010, 16:08
چجوری میشه این بازی رو 2 نفره بصورت lan بازی کرد
پچی چیزی لازمه ؟
با یه برنامه میشه ...
اموزششو رو هم یادمه بصورت فیلم درست کرده بودم ولی نمی دونم هنوز لینکش کارمی کنه یا نه...

دوست عزيز من اين مشكلو تو سايت ديگه هم مطرح كردم .... اونا گفتند فقط راهش اينه كه يه كد هست كه اونو بايد وارد كني و يا با برنامه زمولدر كوچيكش كني كه من هيچ كذومشو لد نيستم....

حالا كسي بلده....؟:31:

خوب حالا که این مشکل داره به درازا می کشه گفتم بیام یه توضیح کلی بدم تا همه بفهمن..
ببین هر ماشینی یه تنظیماتی برای خودش داره(تنظیمات سرعت ماشین در بازی و رنگ ماشین در بازی و...)
خوب شما مثلا یه ماشین رینگ بزرگ رو (البته رینگ ماشین بزرگ نیست اون تنظیمات مربوط به رینگ بزرگش کرده)جایگزین یه ماشین کردی و تو بازی رینگ ماشینتون بزرگ هست خوب شما می ری همون ماشین رو جایگزین یه ماشین دیگه می کنی و رینگش درست میشه خوب دلیل این کار اینه که تنظیمات رینگ این ماشین جدیده که جایگزینش کردید(نه خود ماشینی که رینگش بزرگ بود) به رینگ ماشینتون می خوره ...پس همه چی به تنظیمات ماشین ربط داره...
اگه دقت کرده باشید همه ی ماشین هایی که دانلود می کنید داری یا فایل متنی به نام readme هستند که توش تنظیمات ماشین رو بصورت کد نوشته که شما باید وارد بازیتون بکنید تا اون ماشین دقیق درست باشه (سرعت و...)
فعلا همین توضیح اولیه رو داشته باشید ...
اگه در مورد کد ها و فایل های مربوط به رنگ و هندلینپگ خودرو و هم چیزی می خواید بدونید تشکر رو بزنید تا بگم:20:

chshmak1_44
31-01-2010, 21:04
نرم افزار GFS TOOL اگه هست بزارید دوستان لینک 153 خرابه اگه هست جدید بزارید

mili_k
02-02-2010, 02:22
با یه برنامه میشه ...
اموزششو رو هم یادمه بصورت فیلم درست کرده بودم ولی نمی دونم هنوز لینکش کارمی کنه یا نه...

خوب حالا که این مشکل داره به درازا می کشه گفتم بیام یه توضیح کلی بدم تا همه بفهمن..
ببین هر ماشینی یه تنظیماتی برای خودش داره(تنظیمات سرعت ماشین در بازی و رنگ ماشین در بازی و...)
خوب شما مثلا یه ماشین رینگ بزرگ رو (البته رینگ ماشین بزرگ نیست اون تنظیمات مربوط به رینگ بزرگش کرده)جایگزین یه ماشین کردی و تو بازی رینگ ماشینتون بزرگ هست خوب شما می ری همون ماشین رو جایگزین یه ماشین دیگه می کنی و رینگش درست میشه خوب دلیل این کار اینه که تنظیمات رینگ این ماشین جدیده که جایگزینش کردید(نه خود ماشینی که رینگش بزرگ بود) به رینگ ماشینتون می خوره ...پس همه چی به تنظیمات ماشین ربط داره...
اگه دقت کرده باشید همه ی ماشین هایی که دانلود می کنید داری یا فایل متنی به نام readme هستند که توش تنظیمات ماشین رو بصورت کد نوشته که شما باید وارد بازیتون بکنید تا اون ماشین دقیق درست باشه (سرعت و...)
فعلا همین توضیح اولیه رو داشته باشید ...
اگه در مورد کد ها و فایل های مربوط به رنگ و هندلینپگ خودرو و هم چیزی می خواید بدونید تشکر رو بزنید تا بگم:20:

به نکته خوبی اشاره کردید در این مورد در فایل readme ماشین دوو ماتیز برای وایس سیتی اینطور نوشته شده :

اگر در مورد این چند خط توضیح بدید فکر کنم همه متوجه بشن و این موضوع که داره به درازا کشیده میشه ، به پایان برسه

داش يعقوب
02-02-2010, 16:26
آخه بدبختی اینجاست...؟
من کدهایی که تو readme نوشته بود رو هم وارد کردم..... متل هندلینگ و....
من فکر کنم بعضی از ماشین ها اصلا خراب ساخته شده اند....:13:

majid_sd2009
02-02-2010, 17:59
نه دوست عزیز اون پراید رو یکی از بچه های همینجا ساختهکه فک کنم آقا محمد بود.
بعد اینکه خودش کاری کرده که چرخ بزرگ بشه و همه نتونن درست استفاده کنن
شما این تنظیمات رو انجام بده درست میشه
این قسمت رو تو ادامه خط فایل Vehicles.IDE اضافه کن.
دقت کن که اولش رو من نزدم چون ممکنه متفاوت باشه. از قسمت NULL تا آخر خط مربوط به پراید رو جایگزین کن.

king of the kings
02-02-2010, 20:54
اره این همون کدی هست که می گفتم...

4l1boy
02-02-2010, 23:03
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

mili_k
03-02-2010, 14:17
پراید هاچ بک برای gta vice city وجود داره ؟ اگر طراحی شده لطفاً لینک دانلودش رو بذارین.
دنبال پژو 206 (برای وایس سیتی) طراحی آقای آرش لشگری هستم کسی داره ؟

این 206 رو میگم :

داش يعقوب
03-02-2010, 22:19
پراید هاچ بک برای gta vice city وجود داره ؟ اگر طراحی شده لطفاً لینک دانلودش رو بذارین.

این 206 رو میگم :

دوست عزیز فکر نکنم برا gta 4 پراید ساخته شده باشه ولی من سه تا ماشین ایرانی
از قبیل ماتیز ، دوو سیولو و سمند دارم که اگه خواستی برات آپلود کنم:20:

4l1boy
03-02-2010, 22:19

این 206 رو میگم :

مثل اینکه اسم تاپیک رو درست نخوندی برادر :20: اینجا تاپیک جی تی ای san andreas هست. نه vice city

داش يعقوب
03-02-2010, 22:22
مثل اینکه اسم تاپیک رو درست نخوندی برادر :20: اینجا تاپیک جی تی ای san andreas هست. نه vice city

مثل اینکه شما جز پست اسپم دادن چیز دیگه بلد نیستی:13:

mili_k
03-02-2010, 23:32
لطفاً لینک سمند رو بذار

chshmak1_44
03-02-2010, 23:34
دوستان تو رو به خدا یکی این نرم افزار gfs رو اپلود کنه یا لینک سالم رو بذارید :11::11:

داش يعقوب
04-02-2010, 19:53
لطفاً لینک سمند رو بذار

داداش شرمنده...... من نمیدونم چرا هرچی میخوام ماشینو برات آپلود کنم سایت ارور میده:13:

chshmak1_44
05-02-2010, 01:19
اقایون تور به خدا این نرم افزار gfs tool رو اپلود یا لینک سالمش رو بزارید:10:

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

در خواست دوباره نرم افزار gfs
اقایون تور به خدا این نرم افزار gfs tool رو اپلود یا لینک سالمش رو بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

داش يعقوب
05-02-2010, 16:51
اقایون تور به خدا این نرم افزار gfs tool رو اپلود یا لینک سالمش رو بزارید:10:

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

در خواست دوباره نرم افزار gfs
اقایون تور به خدا این نرم افزار gfs tool رو اپلود یا لینک سالمش رو بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

داداش حتما کسی نداره دیگه......
برو به این سایت شاید چیزی گیرت اومد....

اونجا عضو شو و درخواستت رو مطرح کن:31:

king of the kings
05-02-2010, 17:32
اره تو این سایت هست...

matr!x_2008
05-02-2010, 18:02
سلام

چند تا ماشین ایرانی میخوام! 206 ، پارس ،و.....:5:

Saeed System
05-02-2010, 18:17
اره تو این سایت هست...

ببخشید...من قبلا تو این سایت عضو بودم...وارد سایت شدم...ولی همچین چیزی پیدا نکردم...میشه بگید کدوم

قسمتشه؟ اصلا این gfs tool چیه؟

Saeed System
05-02-2010, 18:27
سلام

چند تا ماشین ایرانی میخوام! 206 ، پارس ،و.....:5:

سلام دوست عزیز...پژو 206 تو اولین صفحه تاپیک هست...بقیه ماشینها رو هم بگردی راحت پیدا میکنی.:46:

matr!x_2008
05-02-2010, 18:37
سلام دوست عزیز...پژو 206 تو اولین صفحه تاپیک هست...بقیه ماشینها رو هم بگردی راحت پیدا میکنی.:46:

اونو دیدم،لینکش کار نمیکنه! یه سرچی زدم ولی یا چیز خوبی گیرم نیومد یا لینکا مشکل داشت!:19:

king of the kings
06-02-2010, 14:39
تو اون سایتی که داده شد من خودم مدیرش هستم و هر چی بخواید داره ...(کار خودمون هم هست)
ماکسیما و پرادو سرعت گیر و...

داش يعقوب
06-02-2010, 18:39
تو اون سایتی که داده شد من خودم مدیرش هستم و هر چی بخواید داره ...(کار خودمون هم هست)

ولی یه مشکلی که داره به تازه واردها هیچ ماشینی نمیدن
مثلا برای دریافت ماشین باید به سازندش پ خ بزتی که برات بفرسته که من خودمو کشتم از بس پ خ زدم ولی کسی جوابمو نمیداد .... و تا میای یه پست بدی سریع یکی از اعضای قدیمی بهت هشدار میده که پستت اسپمه.......... خلاصه خیلی باید حواس جمع باشی تا عضو این سایت بشی:20:

king of the kings
06-02-2010, 20:08
ببین این یه سایت تخصی هست و باید خودت فعالیت کنی و کار کنی و یاد بگیری تا بتونی تمام چیز ها رو بتونی دانلود کنی...
نمیشه که هر تازه کاری بیاد و هر چی دلش خواست دانلود کنه و بره؟!!
ولی اموزش های خوبی داره و شما می تونید با همون اموزشا ادیتور حرفه ای جی تی ای بشید..
بیشتر بچه های اونجا بچه های همینجا بودن که رفتن اونجا...

matr!x_2008
07-02-2010, 00:45

دارم میرم عضو بشم،هوامونو اونجا داشته باش:27:

داش يعقوب
08-02-2010, 16:27
بخشید کسی bmw x3 نداره من هرجا رو گشتم نبود:11:

king of the kings
08-02-2010, 18:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منبا ماشین های خارجی..

داش يعقوب
09-02-2010, 16:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منبا ماشین های خارجی..

من کلی این سایتو گشتم ولی ولی ماشین مورد نظر رو پیدا نکردم:13:

king of the kings
09-02-2010, 20:07
شما به قسمت car رفتی؟

asklt
11-02-2010, 10:39
سلام من اون ماشین رو میخوام که تو شهر آخری باید متور پلیس رو بدزدی سوار اون کامیون کنی دقیقا اونو میخوام
و
یک ماشین آمبلانس توپ
ممنون

داش يعقوب
11-02-2010, 15:58
شما به قسمت car رفتی؟

آره دوست عزیز کل ماشین های bmw رو تک تک گشتم ولی نبود که نبود

سلام من اون ماشین رو میخوام که تو شهر آخری باید متور پلیس رو بدزدی سوار اون کامیون کنی دقیقا اونو میخوام
و
یک ماشین آمبلانس توپ
ممنون

عزیز من اینا که تو شهر پره

asklt
11-02-2010, 18:24
ببخشید
من از جی تی آ فارسی استفاده میکنم که تمام ماشین ها و موتور ها و ...... عوض شدن
حالا
من اون ماشین رو میخوام که تو شهر آخری باید متور پلیس رو بدزدی سوار اون کامیون کنی دقیقا اونو میخوام
چون
این ماشین که بجاش گذاشتن یک ماشینی هست که نمیشه موتور رو سوارش کرد
+
یک ماشین آمبلانس توپ
تنکس

7evil
11-02-2010, 23:54
بفرما اینم bmw x3
اگه کیفیتش خوب نبود بگو تا یکی دیگه بهت بدم

7evil
12-02-2010, 10:32
ببخشید
من از جی تی آ فارسی استفاده میکنم که تمام ماشین ها و موتور ها و ...... عوض شدن
حالا
من اون ماشین رو میخوام که تو شهر آخری باید متور پلیس رو بدزدی سوار اون کامیون کنی دقیقا اونو میخوام
چون
این ماشین که بجاش گذاشتن یک ماشینی هست که نمیشه موتور رو سوارش کرد
+
یک ماشین آمبلانس توپ
تنکس

میشه بگی توی بازیت اسم این ماشین چیه یا یه عکس از این ماشین بزاری

asklt
12-02-2010, 23:59
میشه بگی توی بازیت اسم این ماشین چیه یا یه عکس از این ماشین بزاری

هر کاری کردم نتونستم سوارش بشم ولی عکس ازش گرفتم
اینم عکس

7evil
13-02-2010, 00:47
باشه من الان اورجینال این ماشینو واست میزارم

7evil
13-02-2010, 01:01
بفرما اینم تقدیم به هم استانی عزیزم البته ببخشید تو عکس یه کم داغونه چون بزرگش کردم ولی ناراحت نباش خودشه
اینم لینک

داش يعقوب
13-02-2010, 15:12
کسی ماشین جدید نداره ما رو خوشحال کنه...؟
خسته شدیم ا این ماشین های تکراری

carcell
13-02-2010, 23:32
كسي آموزش map editor رو نداره

7evil
14-02-2010, 02:38
شما بی ام و ایکس 3 رو دیدی ؟
بگو چه ماشینی میخوای تا برات بزارم

7evil
14-02-2010, 13:31
كسي آموزش map editor رو نداره

نه من خودم تا حالا با این برنامه کار نکردم ولی باید اموزشش باشه

داش يعقوب
14-02-2010, 15:14
شما بی ام و ایکس 3 رو دیدی ؟
بگو چه ماشینی میخوای تا برات بزارم

دستت درد نکنه..... عالی بود
حالا ماشین ایرانی مثل پرشیا که ساخته عماد کینگ ویا کسی دیگه که کیفیتش خوب باشه رو داری....
الببته جسارت منو ببخشید که این همه پر رویی می کنم:11:

7evil
14-02-2010, 17:51
خوب ببین شما فک کنم باید خبر داشته باشی که عماد این ماشینو فقط به یه نعداد کمی از بچه ها میده و در معرض دسترس همه نمیزاره واسه همین اینو شرمندتم ولی لطفا یه ماشینی بگو که از منم بربیاد

7evil
14-02-2010, 20:05
سلام بچه ها من الگانس پلیس میخوام ولی هر چی گشتم پیداش نکردم اگه یکی لطف کنه یا صفحهش رو بهم بگه یا لینکشو بده ممنون میشم

7evil
15-02-2010, 00:11
این یه مد کلو که میشه باهاش چاقو پرتاب کرد
اگه کسی کلو 3 نداشته باشه این مودا اجرا نمیشه اگه نداشتین بهم بگید تا بزارم
cleo3

داش يعقوب
16-02-2010, 16:22
سلام بچه ها من الگانس پلیس میخوام ولی هر چی گشتم پیداش نکردم اگه یکی لطف کنه یا صفحهش رو بهم بگه یا لینکشو بده ممنون میشم

دوست عزیز من این ماشینو دارم فکر کنم ساخته عماد باشه ... دقیقاً نمیدونم...
ولی نمی دونم برات کجا آپ کنم بعضی سایت ها ارور میده ...

اینم عکسش